poniedziałek, 28 marca 2016

POŻEGNANIE Z GŁUSZYCĄ CZYLI OSTATNI TANIEC PEDAŁA Z GOŁYMI CYCKAMI

Nadrabiam zaległości.

1938 pierwsi więźniowie Riese

Czysty niespójny bełkot samozwańczego historyka kupy się nie trzymający.
 Nie istnieją żadne dowody na powstanie przed IIwś jakiegokolwiek obozu koncentracyjnego na DŚ. 
Ekshibicjonista z Głuszycy pisze, że w archiwach obozu koncentracyjnego w Dachau znalazł wzmiankę o transportach górników do Wałbrzycha i na jej podstawie wyciągnął wniosek, że więźniowie ci zostali umieszczeni w bliżej nieokreślonym miejscu w jego okolicach, ale według ekshibicjonisty musiał to być obóz koncentracyjny.
Po pierwsze skoro odnalazł tą wzmiankę to czemu jej nie udokumentował zdjęciem i nie napisał konkretnie w jakich archiwach z,którego roku itd ja znalazł tak by i potwierdzić swe słowa i umożliwić ich weryfikację tym, którzy by też chcieli te zapiski przejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski?
Odpowiedź jest prosta, do żadnych takich zapisków nie dotarł, a całe przypuszczenie wyssał  z gołego palca.
Jeśli ktokolwiek sili się na interpretację jakiegoś archiwalnego tekstu to wypadało by wpierw pokazać jego oryginał by nie było wątpliwości, że taki zapis istnieje i wskazuje na proponowaną interpretację. Tak postępują nie koniecznie profesjonalni badacze, ale i amatorzy, ale nie ekshibicjonista z Głuszycy, który w tym co robi jest miernym czeladnikiem o kwalifikacjach niższych niż chłopiec na posyłki u szewca.

wyprawa marzec 2016 

Po pierwsze jest to materiał dla Głuszyckiej policji pokazujący jak ekshibicjonista z Głuszycy udający przewodnika-historyka oprowadza grupę po górach  składającą się z co najmniej 14 osób czyli większej niż przewidują to możliwości kogoś bez uprawnień. To nie pierwszy taki materiał z ostatnich miesięcy kiedy golas z Głuszycy prowadzi w teren więcej niż 10 osób narażając ich tym samym na brak ubezpieczenia w razie gdyby komuś coś się stało.

Pierwsza bzdura i kłamstwo Głuszyckiego ekshibicjonisty w pierwszej minucie, że w miejscu w, którym właśnie nawija była figurka Baphometa przy,której ludzie palili świeczki i się zbierali.

Kolejna bzdura wyssana z gołego cyca to w ok.3 minucie pierdolenie, że tu Czesi postawili jakąś warownię, ale tak naprawdę to nie wiadomo co tu było, że na temat tego miejsca nie wiemy praktycznie nic. Kawał jakiejś skały ledwo widoczny na filmie, ale już nasz pseudo znawca wie, że musiała to być warownia. Zaraz mówi, że wystarczy iść na Czeską stronę by poznać całkiem inna historię niż się oficjalnie podaje.

Bełkot ogólnikowy, a barany stojące w  śniegu z rozdziawionymi ryjami patrzą na kawał skały i nawet nie pytają skąd on to wie?

Potem Głuszycki golas pokazał miejsce gdzie woda podobno nigdy nie zamarza pociskając opowiastkę, że pod spodem jest jakaś przestrzeń do, której ktoś kiedyś się dokopał, ale ktoś kiedyś to zasypał i tyle wiadomo o podziemiu pod stopami Głuszyckiego ekshibicjonisty.

Podsumowując, na koniec widać jak te 14 osób rozciągnęło się na długości kilkuset metrów bo Głuszycki zbok pognał przodem nie dbając o maruderów.

Aż się nie chce wierzyć, że znajdują się zjeby, które takie kity łykają i jeszcze płaca temu pokazywaczowi cycków.

 

Fragment prelekcji - Arkadia marzec 2016

 Ekshibicjonista z Głuszycy zaprezentował dość sporo jakichś starych dokumentów z czasów przed wojennych i wojennych na temat, których w większości nie potrafi nic powiedzieć. A my jako laicy oczekujący jakiejś sensacji przybliżającej tajemnicę Riese możemy się czuć bardzo rozczarowani bowiem nawet nie znając tematu można się domyślić, że to wszystko co zaprezentował striptizer z Głuszycy jest w sumie niewiele wartą stertą starych dokumentów.

Jedyne co warto by zrobić to zweryfikować to co mówi ten striptizer z Głuszycy o firmie Allianz i Bayern u źródła. Tu poniżej dwa linki do niektórych skanów materiałów jakie miał na biurku choć to nie wszystkie:

 https://pogoplug.com/s/o9q49OJucVM/ 

https://pogoplug.com/s/KwYCOjmvdBo/

 Szkoda tylko,że te papiery są w posiadaniu takiego głąba i tłumoka, który nie potrafi o nich nic konkretnego powiedzieć. Są w Polsce i na DŚ ludzie, którzy na pewno mieli by o nich więcej do powiedzenia i wiedzieli byśmy czy jest się czym afiszować i czym zawracać sobie głowę.

Oczywiście nie obyło się przy okazji bez wielu opowieści wyssanych z gołego cyca trudnych wręcz niemożliwych do weryfikacji, których tu nawet nie usiłuję poruszać bo historia jest tak naprawdę tak bardzo zagmatwana, że można na tym bazując snuć wszelakie bajki i domysły i nikt tego nie potwierdzi, ani nie zaprzeczy. 

Głuszycki mitoman ze skłonnościami do pedalskich ekshibicjonistycznych obnażeń własnego ciała ma nie tylko skłonność do zdejmowania koszulki i pokazywania cycków. Jak cały czas słyszymy ma skłonność do striptizu umysłowego w, którym prezentuje wszystkie wyssane z palca opowieści nakręcające tumanów jarających się nie faktami tylko pseudo faktami.

Po raz kolejny nasz Głuszycki golas porusza historię z Szewachem Weissem, której tym razem nie będę drążył bo już raz to zrobiłem kilkanaście miesięcy temu. To co dziś powiedział w tym temacie znów ukazuje co innego niż mówi Weiss i co mówi historia o nim.

Głuszycki mitoman ekshibicjonista kilka razy powymachiwał jakimiś teczkami twierdząc, że to teczki osobowe tajnych współpracowników Stasi i ma je upublicznić. Tylko mija już któryś dzień od tego pierdolenia, a owego upublicznienia nie widać. Kolejny blef obliczony na nie wiadomo co.

I tyle w temacie tajemniczych dokumentów i teczek osobowych. Komentarze do tego materiału już kilka osób wstawiło w poprzednim temacie więc odsyłam do lektury. 

Ale to nie wszystko! Nie myślcie sobie najlepsze przed nami czyli:

ATAKUJĄCE WILKI

&

DZIWNE STWORY ATAKUJĄCE CYWILÓW !!!

Od 26 minuty rozpoczyna się znany nam wszystkim festiwal mitów i legend o wilkach i stworach. To ulubiony wątek naszego czubka z Głuszycy, który takimi pierdoleniami wyssanymi z gołego cyca usiłuje wszystkim wmówić istnienie wilkołaków w Riese. Oczywiście swoją opowiastkę o wilkołakach i wilkach nasz Głuszycki striptizer okrasiłkitem, że niedaleko mieszkająca babcia zaczęła stawiac w oknie palącąsięgromnicę bo podobno "une" czyli te stwory znów się pojawiły w okolicy :)

Wiecie co? Jakże ja bym chciał by te "une" naprawdę istniały! Jakże bym chciał  by pewnego dnia po tym matole znaleziono pewnego dnia czapkę i okulary w śniegu, a wokół ślady skoków....

Głuszycki kretyn w dalszej części pociska kit o czterech starych esesmanach, którzy w przebraniu unijnych inspektorów kręcą się po okolicy i mają za zadanie płacić mieszkańcom za milczenie i skupować jakieś tajemnicze dokumenty by je niszczyć!!!!!!! . Trzeba być naprawdę ciężkim idiotą by wierzyć w te brednie.

Opowieść o rzekomym człowieku z okolicy, który na podstawie jednego starego zdjęcia napisał 5 książek o Riese też można wsadzić między bajki. Głuszycki golas wciska takie kity by oskarżyć nie istniejących ludzi o tworzenie mitów gdy tymczasem sam jest jedynym takim mitomanem w całej okolicy Riese.

Spotkanie z Dariuszem Kwietniem z cyklu "Tajemnice Riese" w Londynie

 Jak  pokazało pierwsze wystąpienie Głuszyckiego striptizera w Anglii, nie brakuje tam idiotów i to w dosłownym tego słowa znaczeniu łykających każdy durny kit jaki wymyśli ten mitoman.

Wielkie Otwarcie Wrót - Islamska inwazja

 

 Żyjemy znów w niespokojnych czasach. Po kilku dziesięcioleciach względnego spokoju po IIwś sytuacja na świecie znów się zaostrza będąc pożywką dla wszelkiem maści nawiedzeńców wieszczących koniec świata, mistyczne otwarcia wrót i tym podobne bzdury. Prawda jest taka, że niewielu widzi w tym całym teatrze jego prawdziwy sens i interesy wąskich grup, którym zależy na wprowadzeniu chaosu i niepokojów by w całym tym zamieszaniu robić wielkie interesy i biznesy kosztem maluczkich, których to omamia się na wszelkie sposoby wzbudzając strach i przerażenie przed nadciągającym gniewem niebios.

I tak jak starożytni kapłani podczas zaćmień słońca powiadali, że bogowie się gniewają i dają znaki z niebios, że wkrótce ukarzą krnąbrny lud, tak dziś tacy jak ekshibicjonista z Głuszycy wieszczą to samo tyle, że w innej zmodyfikowanej formie używając zamiast księżyca i słońca innych narzędzi jak islamiści i ich krwawa krucjata. Bójta się więc ludziska bo wielkie otwarcie już wkrótce, ale przedtem więcej kamer na ulicach i w miejscach publicznych, większa kontrola internetu i środków komunikacji, więcej dezinformacji i manipulacji w mediach i więcej... idiotów tupiących nóżkami przed końcem świata, który jakoś kurwa nie może nastać od kilku tysiącleci...

 Dokumenty - Riese

 

 No i tu znów mamy do czynienia z kolejnym kłamstwem. Raz, że pisze, że dotarł do dokumentów, ale są one w rękach Kaufmanów, którzy życzą sobie kasę za ich udostępnienie co z cała pewnością jest kłamstwem i pomówieniem w stronę owych Kaufmanów o ile takowi w ogóle istnieją. 

Bajka o byłym pracowniku przymusowym zesłanym do III Rzeszy dziś mieszkającym w Jedlinie Zdrój to bajka. Nie istnieje ktoś taki w jedlinie-zapewniam, a jego opowieści wspomniane przez striptizera z Głuszycy to wymysł samego striptizera z Głuszycy. Zadam po raz kolejny pytanie czy tak trudno nagrać takiego świadka i zniekształcić jego głos i zamieścić na YT? Czy na tylu świadków o jakich pierdoli ten PEDAŁ  z gołym torsem nie znajdzie się w końcu nikt kto jawnie wypowie się o tych rewelacjach do kamery? 

Ależ ten kretyn was mami tymi opowieściami i rzekomymi świadkami chcącymi zachować anonimowość. Ależ się kretyni dajecie wkręcać w tę chora grę mitomana z homoseksualnymi skłonnościami skłonnego do najpodlejszych zboczonych pomówień. Ale jesteście głupi, że mu ciągle wierzycie, że już niedługo odkryje czym było to Riese. I tak od ponad 5 lat i przez kolejne 5 lat gówno się dowiecie. Zakładamy się?

 I komentarz do tego wpisu z poprzedniego tematu:

Kwiecien ty kretynie zaklamany !
A niby komu trzeba wplacic nie mala sume pieniedzy za dostep do akt ? Kaufmannom ? ty bydlaku wszystkich pomawiajacy.
Ty kutasie za takie cos moga Ci pieknie Kaufmannowie wytoczyc sprawe o pomawianie , ze szantazowali tym ze nie dadza dokumentow jezeli nie zaplaci sie za to.
Ty bydlaku pomawiasz wszystkich na okolo -
-Sidora
-Grupy exploracyjne
-Ksiezniczke Daisy ,ze byla kurwa,puszczajaca sie z SSmannami
-Pomowiles Boguslawa Woloszanskiego.
-Pomawiasz powaznych historykow, badaczy zbrodni Hitlerowskich.
Kwiecien !
Ty jestes kretynie DYLETRANT ,IDIOTA ,OSZUST, NACIAGACZ,
i daj sobie striptizerze siana z twoimi bredniami , jakimi zasmiecasz internet.

Spacer po Rybnicy z Dariuszem Kwietniem

Już w pierwszy trzech minutach powala opowieść o dziewięćdziesięcioletnich staruszkach, którzy poszli w las i wytargali tajemniczą skrzynię nad rzeką Rybną. A potem świadkowi tego zdarzenia, z którym właśnie niedawno rozmawiał PEDAŁ EKSHIBICJONISTA z Głuszycy ktoś obił mordę. 

Ale kit kurwa idioty stojącego na mostku i paplającego totalne bzdury. Przedtem oczywiście zaczął pierdolić  o znalezionych w tej okolicy dawno temu ludzkich zwłokach, które zostały podobno ogryzione sugerując ta opowieścią, a jakże nikogo innego jak istnienie łaknących ludzkiego mięsa wilkołaków.

UWAGA PRÓBA WYŁUDZENIA DUŻEJ KASY

W notce powyżej striptizer z Głuszycy wspomniał o potomkach rodziny Kaufmanów, którzy są w posiadaniu dokumentów, ale chcących za ich publikacje grubej kasy. W tym materiale mówi to samo dodając, że ci potomkowie mieszkają w USA i chcą grubej kasy za udostępnienie.

Ale przeanalizujmy z grubsza to co mówi PEDAŁ z Głuszycy. Pedał mówi, że widział zdjęcia i niektóre dokumenty jakie mają w posiadaniu potomkowie Kaufmanów mieszkających w USA. Jak mógł je widzieć skoro Kaufmanowie chcą za to kasy, a on gania po DŚ i pokazuje na werandzie w Arkadii cycki? 

Kwiecień pociska kit by znaleźć idiotę, który w to uwierzy i wyłoży te kasę by pedał z Głuszycy mógł kupić te materiały od Kaufmanów.Potem pedał naciągacz sfinguje przesyłkę ze Stanów bo ma tam wiernego klakiera co to kościół dla niego szykuje. Sponsorowi i reszcie klakierów już tu w Polsce pokaże dokumenty w temacie, które już dawno posiada od jakiegoś wiernego mola książkowego z Podkarpacia-nie trudno się domyślić od kogo,  od samego kunicynki, który lubi grzebać się w starych podaniach i legendach. 

I tym sposobem kwiecień chce zarobić grubą  kasę  na jakimś frajerze lub frajerach, którzy mieli by się zrzucić na zakup tych dokumentów.

Idziemy dalej.

ZABAWA W SZPIEGOWANIE PODGLĄDANIE

Około 9 minuty pedał z Głuszycy z gołym torsem opowiada jak podglądał kilku facetów przez lornetkę, którzy buszowali na Sajdaku i podnieśli właz do jakiejś studzienki. Jeden do niej wlazł i nie było go 10  minut. Oczywiście bzdura wierutna bo nikt na Sajdaku by nie buszował jak to sugeruje pedał z gołymi cyckami w celu podjęcia depozytu lub schowania takowego. Zapewne byli to turyści, których pedał podglądał w nadziei, że popatrzy sobie jak ktoś się całuje, a nie szuka skarbów.

Cała ta historyjka o buszujących gościach na Sajdaku ma na celu wywołanie gorączki poszukiwania skarbów. Pedał ciągle opowiada, że to tu, to tam ktoś coś szuka, wynosi i zakopuje. Jak nie 90 letni staruszkowie co wykopują skrzynię w Górach Rybnickich to buszujący tajemniczy goście dziwnie zachowujący się przy studni na Sajdaku. Te wszystkie opowieści mają na celu wmówienie wam, że jest na tropie cennych depozytów i to jest przymiarka do znalezienia frajera, który pewnego dnia dowie się od pedała z Głuszycy, że ten ma możliwość kupienia dokumentów naprowadzających na bezcenny skarb. Taki to kombinator z tego golasa z Głuszycy.

POŻEGNANIE Z GŁUSZYCĄ 

CZYLI

EKSHIBICJONISTA Z GŁUSZYCY WYJEŻDŻA NA KILKA MIESIĘCY

W 11:43https://youtu.be/a35pyt2jtNg?t=702

nasz striptizer z gołymi cycami oświadcza, że będzie musiał wyjechać stąd na kilka miesięcy. Powodu nie podaje, ale łatwo się domyślić, że po prostu jest w swych rodzinnych stronach skompromitowany i nie ma tam czego szukać.

I to na tyle w tym temacie. Reszta materiału to wędrówka od miejsca do miejsca i pierdolenie bliżej nie sprawdzonych o tych miejscach informacji w oparciu jak zwykle o bliżej nie znanych świadków.

DODATEK PEDALSKI

CZYLI DLA CZEGO PEDAŁ, EKSHIBICJONISTA?

Historia odkąd zaczął się mój konflikt z kwietniem jest opisana na forum, które niebawem powróci do sieci. W każdym razie m/w od 2010 roku kwiecień regularnie wyzywał  mnie od pedałów, pedryli używając przy tym masy innych określeń sugerujących mój homoseksualizm i dewiacje seksualne, oraz to, że jakobym składał mu seksualne propozycje, co jest podłym skurwysyńskim kłamstwem zrodzonym w chorej łajdackiej łepetynie łobuza umysłowego.

Znosiłem to cierpliwie wielokrotnie wskazując, że takie ataki, tego typu ataki muszą być dyktowane jego homoseksualizmem i pedalstwem oraz dewiacjami. 

Mijały lata i wreszcie przyszedł moment w, którym kwiecień zachował się tak, że trudno to określić jako normalne zachowanie, czyli strzelił sobie półnagą fotę toples na werandzie ośrodka Arkadia, którą opublikował jego największy klakier koniczyna na blogu gdzie wysrywa ze swego skurwiałego umysłu swe chore opinie na mój temat:

 

 Długo się można zastanawiać nad intencjami jakimi kierował się robiąc sobie to zdjęcie. Czy chciał pokazać mięśnie i tężyznę fizyczną? Czy po prostu jest to akt rodzaju ekshibicjonizmu? Dla mnie jako normalnego faceta to zdjęcie jest żenujące i trąci pedalskim podtekstem, co nie omieszkałem opisać w poprzedniej notce na blogu wstawiając kilka przeróbek tego zdjęcia.

I dla tego od tej pory mając niezbity dowód na skłonność kwietnia do pokazywania półnagiego ciała i chęci pozowania w dość dziwacznej niezbyt męskiej postawie będę nazywał kwietnia pedałem, ciotą, ekshibicjonistą, tak z powodu tego zdjęcia jak z powodu używania wobec mnie i innych podłych zboczonych określeń wskazujących na jego orientacje, które usilnie chciał przypisać mnie.  

Nie znajduję żadnego racjonalnego wyjaśnienia czemu kwiecień zrobił sobie na wpół nagą fotkę jak to, że ma skłonności nie tylko do ekshibicjonizmu umysłowego o czym pisałem dziesiątki razy dowodząc tą cechą jego typowej natury paranoika, ale i skłonności do pokazywania się bez ubrania. 

I na koniec kilka okładek nowych książek, które kwiecień pisze każdego dnia

 

Nie zapomnij zapoznać się z jego wizytówka na gorze bloga.

70 komentarzy:

 1. Woltan znalazl magiczny slupek geodezyjny z magiczna litera A i juz ma kolejna "tajemnice Riese" ktorej jego zeswirowane wiadro nie ogarnia!
  Co to moze byc matole uszaty?
  Ahnenerbe?
  Abwehra?
  Annuaki?
  Alkohol?
  Anal?
  AA?

  No Kwiecien, to masz kurwa zagadke nie do rozwiazania, coraz bardziej gmatwasz sie w “tajemnicach Riese” Woltanie ty jeden.

  Pariodia Pana Wersalki doskonalne pokazuje to jego swirowanie pawiana i znajdowanie wszedzie rewelacyjnych rzeczy-tam gdzie ich nie ma, ot slupek a ten w niewiedzy skacze jak malpa wokolo blaszki,ot drzewo a ten juz pieje o tajemnicach jakie pod nim sa, przykopka roi mu sie na dreny z podziemnych miast, generalnie czysty paranoik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tajemniczy słupek he he

   https://www.youtube.com/watch?v=l8bM69IlRvw

   Usuń
  2. Striptizer z Głuszycy to matoł. Ktoś kto łazi tyle po lasach od razu powinien skojarzyć,że to słupek graniczny i wyznaczający jakiś obszar.

   Usuń
  3. hehehe, tego pana to my juz znamy.
   Tu mozna powiedziec Dobra Robota.

   Czipendejl gluszycki dziwi sie na wszystko jakby go wczoraj z Wenus przywieszli w latajacym spodku. Kamien w lesie-wytrzeszcza galy i dziwuje sie, przykopka-robi sensacje, o kurwa kamien-tajemnica Riese i skaka jak szympans kolo niego.

   To pawian, zeswirowany pawian i zwykly idiota.

   Usuń
 2. Oczywiscie jest kompletnym prymitywnym klamstwem , by powstal jakis oboz dla BV Riese w roku 1938, poniewaz prace dla budowy OKW i kwatery Hitlera BV Riese rozpoczely sie dopiero w polowie roku 1943.
  A ze sa to chore wymysly psychicznie chorego Kwietnia,
  podaje dowod na jego klamstwa.
  Oto archiwum obozu koncentracyjnego DACHAU gdzie nie ma ,najmniejszej wzmianki o bredniach , jakie podaje GLUSZYCKI KRETYN nie znajacy podstaw tematu o jakim opowiada zlapanym frajerom.

  oto link.
  Mozliwosc korespondencji , oraz mozliwosc napisania do nich ze Kwiecien dodaje i oczernia ,i tak pelne grozy fakty historyczne , majac jakis w tym interes.

  Zapraszam idiotow wierzacych temu oszustowi do archiwum
  KZ DACHAU:

  https://www.kz-gedenkstaette-dachau.de/archiv.html


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaloze sie ze zaden z nich sie w to nie zaglebi, bo oni chca podniecac sie bajkami zmyslonymi przez schlanego czipendejla i ani im w glowie weryfikowac jego story, ani zapoznac sie z tematem ze zrodel historycznych.
   Zauwazam ze ten clown podciaga po BV Riese wszelka dzialanosc przemyslowa IIIRzeszy w tym rejonie, jak i istniejeace juz zaklady majace przeznaczenie zupelnie nie zwiazane z projektem, co jest zupelnym kuriozum ktore moze splodzic tylko chory umysl.

   Idac tym chorym tokiem myslenia: w Oswiecimiu jest Polak slusarz, wkraczaja Niemcy i teraz jest Auschwitz, niedlugo zamieniaja garnizion na KL, slusarz dalej naprawia zamki jak to zawsze robil a o KL nie ma pojecia slyszy tylko plotki a w 44’ niemcy go aresztuja i rozstrzeliwuja, taki Kwiecien znajduje rachunek z jego zakladu na materialy z pieczecia uzedowa, Kwiecien oznajmia ze ten slusaz byl nazista a jego zaklad w Auschwitz wkrecal ludzia druty glowe i za produkowal specjalne zmowienia dla Mengele zmyslajac bajki pod jego nazwisko.
   Slusarz mial syna ktory pamieta jak bylo, a on tez ma syna ktory interesuje sie historia i zna dzieje rodziny-w internecine znajduje bajke zmyslona na danych osobowych swojego dziadka w ktorej lysy siny cwaniaczek robi z niego naziste i ludobojce, osoba ta protestuje i pisze ze to klamstwa i powmowienia nie majace sie nijak do rzeczywistosci.

   Zostaje zaatakowany ze jest “Sidorem”, obrazany i wyzywany przez jakis anonimowych gnojkow-tak opowiesci Kwietnia i jego hucparska banda lobuzow maja sie do rzeczywistosci.

   Usuń
 3. Kwietnia nie wpuszczono by do tego archiwum.
  poniewaz obowiazuje tam etyka czlowieka wychowanego , znajacego zasady uszanowania miejsca kazni, jakie zasady zachowania tam w tym archiwum maja zwyczaj.
  gdyby zobaczono debila w arafatce i goglach ,dostal by szlaban dozgonny! na dodatek nalezalo by poznac jezyk niemiecki, o jakim kwiecien nie ma ZIELONEGO POJECIA.

  OdpowiedzUsuń
 4. he he znowu ściema kwiecień kłamie o Rybnicy Leśnej nic takiego co opowiada nie miało miejsca nie było zabójstw jakiś ogryzionych kości, zwłok, jak zwykle jacyś ludzie coś znaleźli i kwiecień był przy tym, tego werwolfu w Rybnicy nie było to wymysł idioty, przysyłają debilowi pełno dokumentów, jak zwykle ściema dla lemingów, za parę win lokalni bajkopisarze takie kity pod sklepem w Rybnicy wciskają, te ruiny przy rzece potwierdzam to resztki młynu. Pierwsi powojenni mieszkańcy zamieszkali po 1945 nie jak idiota twierdzi 1949 kwiecień ty się mścisz za swojego wujka, którego zastrzelono w Rybnicy jak rabował osadników szkoda że reszta bandy uciekła z twoim tete na czele wielka szkoda że wojsko się spóźniło o kilka minut dziś byś tych pierdół nie opowiadał, w Rybnicy zaraz po wojnie wprowadziło się kilku żołnierzy NSZ-AK, nauczycielka była gumowym uchem z UB.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZPaKMyNZF48

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy to ten wujek Kwietnia ktory byl a AL czy BCH, pasowlalo by do chwasta.
   Kwiecien to potomek szabrownika, pospolitego zlodzieja, tate z wujaszkiem latali w bandzie i kradli co wpadlo w lape.

   Usuń
  2. Pedał z Głuszycy w zeszłym roku sam powiedział, że jego ojciec był szabrownikiem by jakoś przetrwać na tych terenach. Jest z tej wypowiedzi na naszym blogu wycinek i opis tego faktu.

   Usuń
  3. To jest zlodziejskie, patologiczne nasienie!

   Stary swir, pijak i zlodziej, syn swir cham i oszust, wnuk kmiot bandzior i diler narkotykowy.
   Super kurwa menazerja.

   Usuń
 5. Wyjaśniło się ostatnio co z tą hybrydą niby małpy niby psa. Otóż miejscowi widzieli po prostu zza krzaka raz Woltana, raz jego jamnika. Ot i kolejna tajemnica rozwikłana. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy napisal
  cyt
  --------------------------------

  Zauwazam ze ten clown podciaga po BV Riese wszelka dzialanosc przemyslowa IIIRzeszy w tym rejonie, jak i istniejeace juz zaklady majace przeznaczenie zupelnie nie zwiazane z projektem, co jest zupelnym kuriozum ktore moze splodzic tylko chory umysl.
  ___________________________________________

  Ba Debil Gluszycki wciaga w Budowe Olbrzyma, tez KZ Dachau,
  dlatego tez wkleilem link z archiwum KZ Dachal by wszyscy mogli dojzec klamstw Gluszyckiego golasa jakim jest kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień nie wstydź się idź na całość zdejm spodnie pokaż, że masz jaka twoi klakierzy będą zachwyceni, a koniczynka wstawi to do swego bajzla i będzie patrzył na nie całe noce.
  A tak w ogóle skąd pomysł na żeńską ksywę koniczyna?
  Pedalska ksywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to pedryle sa. Gada taki zone ze jedzie "do Riese", caluje dziecko w czolo na pozegnanie a za dwie godziny ssie pale lysemu pedalowi na werandzie w Arkadii i lata dewiant przebrany w babskie ciuszki napcany w 3 dupy.

   Taka to jest "ekipa" Kfietnia.

   Usuń
 8. Hej, Tomek, zadzwon do tego pacjenta promujacego Kffietnia w UK, nagraj i wrzuc rozmowe.
  Mam pewne podejzenia tylko musze uslyszec jego glos, to byloby bardzo pomocne w zwalczeniu chwasta na Wyspach.
  Zapytaj sie pacjenta czemu promuje oszusta historycznego oraz jaki podmiot organizuje to “seminarium”.


  “Riese Londyn26 marca 2016 10:12

  Przepraszamy za usterki wszystkich dzwoniących, numer już działa, śmiało można dzwonić.
  Odpowiedz”

  http://moje-riese.blogspot.com/2016/03/spotkanie-z-dariuszem-kwietniem-z-cyklu.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest ktoś w Anglii kto się wszystkiego dowie i odpowiednio zadziała.

   Usuń
 9. Kwiecien po raz kolejny udowadnia ze ma po swoim stworcy we krwi szabrownictwo.
  Kwiecien pyta co to za kamien ?
  Kamieni takich byla cala masa i wszystkie mialy w przedwojennych niemczech jakies znaczenie . granica parceli ,itp.
  Teraz wam cos napisze bo kwiecien nie napisal tego , a wie co w trawie piszczy ,nie zdradzajac sie ze wie ,liczy ze jakis naiwniak cos powie na ten temat.
  Moi drodzy .
  Kwiecien wie ze w niemczech jest bardzo popularne kolekcjonowanie starych kamieni znacznikowych .
  Kolekcjonerzy placa nieraz wysokie sumy za kamienie od kilkuset do kilku tys euro za sztuke .
  Zalezy jaki stary jest ten kamien co oznacza ,oraz najwazniejsze z kad pochodzi.!

  Kwiecien tym samym wiedzac ze ma naiwniakow na okolo siebie , wie ze zaraz odezwia sie do niego ciemniaki i powiedza ....ze ja tutaj widzialem , a jeszcze inny wskaze gdzie indziej namiar starego kamienia granicznego .
  A kwiecien ze swoimi kompanami pojada i wykopia celem sprzedazy. Podejzewam ze to wlasnie ci starsi niemcy sa jego odbiorcami takich rzeczy.
  Nie dajcie sie nabrac temu Gluszyckiemu skurwysynowi.
  Jest tak jak napisalem to znany proceder.
  Dla przykladu podaje link z aukcji prostego kamienia granicznego.

  http://www.ebay.de/itm/Historischer-Badischer-Grenzstein-von-1833/151654579191

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pedał w arafatce wyraźnie powiedział, że to na pewno nie jest kamień graniczny i jego mitomańską podejrzliwość wzbudza litera a z kropką
   https://youtu.be/a35pyt2jtNg?t=1115

   Pedał w arafatce prosi o wyjaśnienie co oznacza ta litera bo takich kamieni widział wiele w różnych miejscach.
   Pedał w arafatce doszukuje się wszędzie mistycznych symboli albo okultystycznych oznaczeń robiąc sensację z właśnie granicznych kamieni jak się okazuje.
   Ktoś zapodał tu linka do takich leśnych słupków z najróżniejszymi oznaczeniami:
   https://www.google.de/search?q=alte+grenz+steine&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiV1uPgquPLAhXDEiwKHTK2APsQsAQIJQ&biw=1536&bih=754

   a uinf dał też inny przykład.
   https://www.youtube.com/watch?v=l8bM69IlRvw

   Usuń
 10. Kwiecien, czemu znikasz z Gluszycy na kilka miesiecy?

  Czyzby zamknieta hospitalizacja-bo juz sam widzisz ze zdychasz przez te balety, pikawa ci nie wyrabia i coraz czesciej odwoza na sygnale w kaftanie?

  Zrozumiales w koncu ze trzeba sobie 'dychnac' z miesiac i zakonczyc cala terapie farmakologiczna, zeby znow bylo "lepiej" na pol roku?

  OdpowiedzUsuń
 11. tutaj pare zdjec w temacie kamieni granicznych.
  https://www.google.de/search?q=alte+grenz+steine&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiV1uPgquPLAhXDEiwKHTK2APsQsAQIJQ&biw=1536&bih=754

  OdpowiedzUsuń
 12. WIELKIE OTWARCIE PARASOLA W KWIETNIA DUPIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=BvRLs3AODnY

   Nagralo to chore zwierze ale kawalek pasuje do Kwietnia jak zloto.
   ;-)

   Usuń
 13. Co do tej ksiazki, to kupil ja-jesli nie znalaz na strychu pod azbestem w czasie rozbiorki-czipendejlowi abest z USA. Ksiazka chodzi po $200-$300 zalezy od kondycji, w Europie da sie kupic troche taniej, wyslal to to czubkowi a ten i tak nie ogarnia co tam pisze, zreszta to nie o organizacji lebensborn i z calym tematem Riese co to niby ma wspolnego.
  Idiota po prostu przeczytal lebensborn i juz przed oczami mial Kwietnia z jego bredniami o Riese, jakis kurwa kobylarniach i innych zboczonych wizjach sinego szura.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiecien opowiada ze na pol roku jedzie do lodzi.
  A jeszcze nie dawno doslownie pare tygodni temu ,twierdzil ze zaczyna sezon i skupi sie w tym letnim sezonie na okolicach Arkadii.
  Czyzby nasz wynalazca slynnego kotleta a,La dariusz Kwiecien nie rozliczal sie odpowiednio z wlascicielem Arkadii i tym samym Gluszycki striptizer dostal kopa w dupe od nastepnego frajera przejzalego na oczy ?!
  Czy tez wlasciciel Arkadii przeczytal nasz blog i ,skumal ze ma do czynienia z kompletnym kretynem ,robiacym mu antyreklame ?
  Tak czy inaczej Gluszycki Kretyn jest i tak blisko upadku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jest ciekawe, mial byc sezon w Arkadii a jest spierdalanie z rejonow.

   Usuń
  2. Przecież jedzie zaraz na wykład do francji do lasku Bulońskiego, tam ma spore grono poprzebieranych pedałków i transwestytów. Poleci areofłotem prosto z Pragi gdzie teraz mieszka.

   sam tak gadał miesiąc temu :-).

   Usuń
 15. Grzesiek rwie azbest za 10 dolcow na godzine i wysyla ksiazki i szmal Gluszyckiemu Striptizerowi...
  Bo jest glupi i jest w szoku na punkcie pojeba z Gluszycy:)
  spokojnie za dwa lata zaskoczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie to tam ani ziebi ani grzeje, chce niech i mu zapisze caly majatek w spadku albo sie z nim ozeni czy co. Facet jest o prostu naiwny, widzi ze ludzie udowadniaja ze to czubek i oszust a ten w to brnie-tak jak piszesz za dluzszy czas zaskoczy ze lysy go dyma i bedzie sobie w brode plul.

   Ale jak frajer to niech traci-jego rzecz,ludzie bo ostrzegali. Tak samo reszta klakierni, malo to sie juz losi nacielo? Ha ha ha.

   Usuń
 16. Mistrzu od foto shopa możesz zrealizować zamówienie na zdjęcie półgołego kwietnia w arafatce na szyi? Te spodnie też możesz przerobić jakoś by pasowało do tej arafatki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do usług :) https://zapodaj.net/41c8b983de5dd.jpg.html

   Usuń
  2. Hehe dobra robota.
   A jakby wyglądał w tej swojej wokół szyi?
   Umiał bys zrobić?

   Usuń
 17. Odpowiedzi
  1. Poniży tekst powstał swawolnie i dowolnie jak komuś się nie podoba i uważa, że obraża jego uczucia religijne może co najwyżej się pomodlić do swojego boga kwietnia oto by nie zesłał na biedną ziemię armagedonu :)

   Wielkie Misterium

   Tak więc czym jest owo „Wielkie Misterium” tego nikt nie wie poza bogiem za życia Dariuszem Kwietniem ps. Księżniczka Stokrotka (może Smerfetka cholera go tam wie nieważne) jako, że jest uznanym Profesorem Historii (zmyślonych przez siebie z własnego nadania) oraz specjalistą od spraw Okultyzmu i Łowcą Czar...... Masonów poza tym Egzorcystą i Inkwizytorem, Pijakiem, Narkomanem, Żulem, Człowiekiem Wersalką jest wszystkim takim Super Bohaterem. Otrzymał zaproszenie od swojego kościoła wiernych wyznawców aż z samej Hameryki, jako boga wiza go nie dotyczy poleci tam własnym kwietniolotem co to za piekielna machina ktoś pomyśli, to super nowoczesna turboodrzutowa wersalka, zdolna do lotów w tunelach okultystyczno-podprzestrzennych, które tworzy sam bóg Kwiecień w muchołapce za pomocą tajemniczego proszku RWD kamienia z dziurką, nieznanego metalu, który znalazł w rowie (stary akumulator porzucony przez lokalnego rolnika) i z pomocą okultystycznego tańca nago w pampersie.
   Przewidując co się stanie albo jak będzie opiszę jak to przystało na Artystę Wesołka

   Udało się w końcu sukces cieszy się Kwiecień pojawiwszy ze swoimi wybranymi wiernymi uczniami i synem dostali się kwietniolotem II do mitycznej krainy wódką i narkotykami płynącej do słynnej Hameryki.
   Muszę wyjaśnić dlaczego kwietniolot II otóż pierwszy prototypowy kwietniolot się rozbił no i Kwiecień nie będący jeszcze bogiem był zmuszony go spalić by przeżyć w lesie w końcu to był survival :)
   Wracając do historii nie mniej zmyślonej jak histerie Kwietnia, obsesje i takie tam odloty wariata.

   Usuń
  2. Wybrani uczniowie, syn boży Kwiecień Młodszy oraz sam bóg Kwiecień wylądowali bezpiecznie przed na pół zrujnowanym kościołem, z którego dobiegały odgłosy rozpoczętych modłów (libacji alkoholowo narkotycznej) zostali powitani przez Azbesta i kilku zaufanych wyznawców przeszli do zrujnowanej zakrystii przygotować się przed mającą rozpocząć się uroczystością.
   Po przygotowaniach zakrapianych bynajmniej nie wodą, przebraniu się w uroczyste szaty, na dźwięk a jakże dzwonka w końcu to kościół mimo że zrujnowany i przeżarty przez termity, utworzyli procesję czy jakoś tak to się nazywa ruszyli powoli od wejścia w takt ulubionej pieśni boga Kwietnia starego szlagieru Hymnu ZSRR (Zbiorowiska Starożytnych Republikańskich Ramoli) z przodu w białych sukienkach drepczą Gucio Mruk wraz z Koniczyną rozdając z koszyczków ciało boga Kwietnia (placki wypełnione grzybkami halucynogennymi w celu spotęgowania doznań opowiadanych bredni) wśród wiernych wyznawców za nimi posuwa się syn boży Kwiecień Młodszy ubrany w albę i przepasany złotą stułą z co dziwne kadzielnicą bynajmniej nie wypełnioną wonnym kadzidłem tylko pospolitą marihuaną, orszak zamyka sam bóg Kwiecień idzie ubrany w złotym ornacie trochę wyżartym pod pachami przez mole na głowie ma złotą mitrę (cholera komu zakosił) w ręku pastorał (zwykły kij owinięty złotkiem z produktu czekoladopodobnego bynajmniej nie E Wedla)

   Usuń
  3. Kwiecień kroczy dumnie wyprostowany (bo Azbest wszystko filmuje) pomiędzy ławkami wypełnionymi wiernymi wyznawcami nowej wiary, zaciąga się cudowną wonią kadzidła co ja pieprzę marychy, wydobywającą się z kadzielnicy, którą z wielką czcią macha i okadza wiernych i swego ojca syn boży Kwiecień Młodszy, i tak oto procesja czy jakoś tak dociera do prezbiterium gdzie stoi ołtarz normalnie tu tron ze złota (pozłacany złotolem wypierdzainy fotel Ferdka K) i mniejsze dla wybranych przydu..... wiernych uczniów. Podchodzi bóg Kwiecień do tronu zaciąga się wonnym kadzidłem (marychą) z dumą rozgląda się po wnętrzu kościoła podziwia wystrój czerwone flagi z hakenkreuzem szepcze podniecony –w końcu jestem u siebie- rozsiada się wygodnie na tronie (wpadł dupą w dziurę wypierdzianą przez Ferdka K) podsuwają mu mikrofon

   Usuń
  4. może zaczynać swoje wykłady z czarnego mszału hm notesu biblii tory czy jak to jego wyznawcy nazywają, skarbnicy wszech wiedzy tajemnych znaków i rycin włącznie z mapą ukrycia skarbu w kopcu kreta, po wykładach okraszonych płaczem, że mu mało płacą uczniowie zbierają tacę (haracz w wysokości 100$ od łebka) po błogosławieństwie przez boga kwietnia (wyzwiska i kalumnie kierowane do wrogów głównie jednego) postanowił dokonać sądu na porwanym swoim wrogu (zakosił stracha na wróble z pobliskiego pola będąc jeszcze w Głuszycy) uczniowie przywlekli przed oblicze swego mistrza i pana z piwnicy nieszczęsnego chochoła owiniętego łańcuchem by przypadkiem nie uciekł, rzucili go pod nogi, dumnie siedzącego swego boga Kwietnia na swym złotym tronie (fotelu Ferdka K) by mógł go osądzić za herezje, które wygłasza skierowane w boga Kwietnia. Po wielu godzinach przesłuchań, wymyślnych torturach , zaklinaniu i przeklinaniu, płaczliwemu błaganiu by się przyznał do stawianych zarzutów, (wiadomo strach na wróble milczał jak zaklęty) główny Inkwizytor bóg Kwiecień we własnej osobie ku uciesze zebranych wiernych (naćpanych i pijanych) skazał swego wroga (w osobie stracha na wróble) na spalenie na stosie. Zgromadzenie porwało związanego łańcuchem głównego wroga boga Kwietna, i w uroczystej procesji przy akompaniamencie zdezelowanych przez mysz organów z pobożnym śpiewem na ustach (o jakiejś dupie Marynie)

   Usuń
  5. pomaszerowali defiladowym krokiem na pobliskie miejsce kaźni gdzie leżała kupa drewna zgromadzona kiedyś na opał, sam Gucio Mruk ubrany w białą sukienkę wdarł się na stos taszcząc pod pachą stracha przywiązał na szczycie do pala, zeskoczył ze stosu zdzierając z siebie sukienkę odsłaniając brudne gacie i owłosione ciało jak u małpy. Przed stosem (kupą drewna) staną sam główny Inkwizytor bóg Dariusz Kwiecień dzierżąc pochodnie w ręku i krzykną -Tomaszu S przyznaj się do stawianych zarzutów i błagaj o wybaczenie!!!- lecz strach na wróble milczał jak zaklęty w takiej sytuacji bóg Kwiecień wypowiedział słowa -Tomaszu S na mocy nadanych mi praw boskich przez samego siebie skazuję ciebie na wieczne nie wiem jak to się nazywa ale nieważne giń w ogniu- po tych słowach cisną pochodnię która niestety zgasła... zmieszał się zaczerwienił... pierdną... bekną.. podrapał się po jajach chwile pomyślał w końcu pogmerał w kieszeni wyciągną tajemnicze pudełko wyciągną nieznany sobie przymiot oraz tajemniczą białą kostkę nieznanego pochodzenia, zużyty damski tampon, który ułożył tuż pod krawędzią stosu, swoim wiernym bagnetem naskrobał z kostki białego proszku, przyłożył nieznany sobie przedmiot do tamponu pokrytego proszkiem, i potarł kawałkiem blaszki pręt, przedmiotu kila razy za może setnym udało mu się skrzesać ogień, który powoli się rozchodził po stosie by w końcu

   Usuń
  6. buchnąć wesołym płomieniem bo wkurzony Koniczyna podlał trochę wachy, wierni zgromadzeni zawyli z radością zaczęli tańczyć podrygiwać śpiewać dziwne pieśni, nagle wszyscy zaczęli zrywać z siebie ubrania i rzucać je na płonący stos wyprawiać dziwne bezeceństwa oraz orgie homoseksualne z nieznanej zbytnio przyczyny wśród tego dziwnego misterium przybiegł syn boży Kwiecień Młodszy z przerażeniem krzykną mój -towar spalili- (strach na wróble był z konopi dodatkowo wypełniony dwudziestoma kilogramami cracku, który był przemycany przez syna bożego Kwietnia Młodszego) rozbeczał się długo to nie trwało gdyż sam zdarł z siebie ubranie i zgwałcił Gucia Mruka. Orgia trwała by do rana lecz, staruszka mieszkająca po drugiej stronie jeziora dojrzała przez lunetę co się dzieje i wystraszona wezwała lokalną Policję by zamknęła rozbrykane towarzystwo... Mimo, że Kwiecień myślał, że jest bogiem i nic mu nie zrobią został z wraz resztą swych zaufanych uczniów natychmiastowo deportowany a że spalił swe dokumenty Amerykanie uznali ich za Meksów i wysłali do Meksyku z wilczym biletem... cdn...

   UWAGA!!! Spożywanie nadmierne wyrobów E Wedla powoduje uzależnienie i pisanie dziwnych tekstów, cholera i tak są dobre więc co sobie żałować :)

   Usuń
  7. Cos w tym klimacie, tylko zamiast kobiet Kweiecien ma facetow?
   https://www.youtube.com/watch?v=m5_bJwoYbPs

   :-)

   Usuń
 18. grzesiek s28 marca 2016 18:49

  Anonimowyponiedziałek, 28 marca 2016 17:44:00 CEST

  Co do tej ksiazki, to kupil ja-jesli nie znalaz na strychu pod azbestem w czasie rozbiorki-czipendejlowi abest z USA. Ksiazka chodzi po $200-$300 zalezy od kondycji, w Europie da sie kupic troche taniej, wyslal to to czubkowi a ten i tak nie ogarnia co tam pisze, zreszta to nie o organizacji lebensborn i z calym tematem Riese co to niby ma wspolnego.
  Idiota po prostu przeczytal lebensborn i juz przed oczami mial Kwietnia z jego bredniami o Riese, jakis kurwa kobylarniach i innych zboczonych wizjach sinego szura.
  :)

  ale sisiaka boli ta ksiazka lebensborn. sisiak nas na azbestach stac na nie takie rzeczy.haha. zal ci co? apropo,jak smakuje pasztetowa z czerstwym chlebem bankrucie?tomeczku nasz malutki przerob wiecej fotek niudaczniczku malutki. masz skarbie mozdzek jak lepek od szpilki. a wiesz czemu masz taki? bo ci spochl od myslenia nad komentarzami.hahahahaha
  Odpowiedz

  ___________________________________________________________
  Tak ? a ja myslalem ze jak wracacie z tych azbestow to nie stac was nawet na kupno glupiego mieszkamia w Polsce , nie ma tutaj mowy o Warszawie Krakowie czy Wroclawiu. A ten niby splajtowany Sidor ma wlasne mieszkanie w Warszawie glupku. Grze-siek gdzie twoje dretwe upkowate kawaly ciemniaku:))) idioto 30 godzin zapierdalales na Kwietnia , zamiast dziecku cukierka wyslac do Polski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie nie moja rzecz, ale z tego co widze to Sidor ma biznes w centrum Warszawy, nieruchomosc i jest ogarniety, jak pamietam sprzety co pokazywal na ufo forum to bylo to wicej warte niz Kwiecien w zyciu zarobil-same gadzety. Tak wiec azbest moze kwiczec i lykac bredzenia Kwietnia ale to sie ma nijak do rzeczywistosci. Myslenie ze kazdy w Polsce jest biedakiem jest mysleniem kretyna nie znajacego ogarnietych osob, kogos kto obracal sie w nizinach spolecznych (bez obrazy dla ogarnietych ludzi ktorzy wyrwali sie z patologi). Azbest mysli ze jak chwycil jakies grosze w USA to kurwa jest nadczlowiek, synku w Polsce jest od chuja ludzi co w miesiac zarabia wiecej niz ty tam w rok a jestem sklonny zalkladac-znajac realia Wawki (kilku kumbli ma tam biznesy)-ze Sidor moglby cie kupic azbescie i jeszcze by mu na napiwek starczylo.
   Tak ze wiedz ze nie kazdy jest taki jak twoi znajomi i rodzina z Podlasia, nie?

   Usuń
 19. Gucio Mruk napisal
  cyt
  _________________

  GUCIO MRUK26 marca 2016 03:14

  Jestem o tym głęboko przeruchany. Fajne komenty pod tymi filmikami. Pzdr i... znaczy się Rysiu.
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 20. Jezeli z zymi szmaciazami nie zrobi sie porzadku to Europa stanie sie spustoszonym splajtowanym terenem,a jej historiia podzieli los Bizantyjskiej swiatyni w istambule.
  Co sie dzieje tyle lat trwala wojna miedzy Anglia a Irlandia Protestantow z Katolikami a tu co ?
  Nikt sobie nie moze dac rady z takim scierwem `?

  http://prawicowyinternet.pl/islamisci-zaatakowali-britain-first-dzicz-atakuje-pokojowy-protest-w-londynie-zobacz-wideo/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś na discovery leciał serial dokumentalny "wojny stadionowe" pokazujący walki i waśnie kibiców w różnych krajach.Anglia przodowała w rozróbach i bijatykach, a angielscy kibice uchodzili za jednych z najagresywniejszych.
   Ja się zastanawiam gdzie są ci angielscy kibice dziś kiedy ich kraj opanowuje banda brudnych islamskich morderców i pedofilów wpuszczonych przez zdradzieckie władze o skurwiałej moralności podobnej do tych jaką ma to islamskie bydło?
   Gdzie są ci kibice, którzy tak ze sobą walczyli w chwili gdy należy wyjść na ulicę z bronią i rozjebać tę napływową hołotę z władzą na czele?
   -
   Marzy mi się Polska i jej miasta bez brudnych śmierdzących kebabiarni tureckich i ohydnych barów, restauracyjek i tym podobnych przybytków otwieranych przez wszelką napływową hołotę od koreańczyków, arabów, nigeryjczyków itd. Tu w Warszawie co krok to jakiś śmierdzący turecki kebab, koreańska kuchnia czy inne azjatyckie gówno serwowane z niemytych warzyw i jarzyn pomieszanych z pseudo mięsem zwanym wołowiną.
   Namnożyło się tego syfu tyle, że nie zliczę, a niektóre pierdolone polaczki stoją tam w kolejkach i żrą to paskudztwo nie zdając sobie sprawy, że przyczyniają się tym sposobem do osadnictwa obcego w naszym kraju.
   Gdzie są bary z Polską kuchnią, schabowym, ziemniakami i surówką, Polskimi pierogami, bigosem i wszelakim Słowiańskim żarciem?
   Patrzę na to co się dzieje i myślę, że jednak Polacy i Europejczycy się obudzą i zrobią z tym gównem afrykańsko azjatyckim porządek. To tylko kwestia czasu.

   Usuń
  2. W niemczech juz sie zaczyna , domy z tym scierwem sa wciaz atakowane, ludzie maja tylko jeden temat , ze scierwo ruinuje in kraj i ich samych, sa to jednak pojedyncze ,przypadki narazie o jakich media milcza.
   To tylko kwestia wodza , jaki zjednoczy te pojedyncze grupki w calosc, i wtedy zobacza te scierwa prymitywne co oznacza wpierdol,takie prawdziwe wpierdol .
   Jezeli narody Europy nie zjednocza sie , a beda bac sie hipisowskich wladz wywodzacych sie z ludzi kwiatow , to bedziemy wszyscy ofiarami tych zjebanych hipisow , jacy wykonali na nas wszystkich wyrok islamska osrana brudna lapa! czas przestac zrec kebaby czas napluc arabowi w ryj i powiedziec gdzie jest jego miejsce .

   Usuń
  3. Gdzie są ci kibice tak zwani kibole? Zostali spacyfikowani:D Kary które na nich nakładano dało im do myślenia że to nie ma sensu. Ponapierdalali się i co z tego? Ryje mieli obite. A sami sobie krajanie TO robili... Do dnia dzisiejszego duża część tych ludzi nawet nie ma prawa wyjechać ze swojego kraju gdyż im paszportu nawet nie wydadzą bo mają zakaz na niego. Następnie co do tej tak zwanej Anglii... Z historii wiemy że ten oto kraj nigdy nie był jakimś imperium. Podbijali imperia, tylko i wyłącznie ekonomicznie. My wam wybudujemy coś ale za coś. I tak na chwile takie ciapackie kraje dały im możliwość porządzenia u siebie by za jakiś moment ich rozpierdylić w drobny maczek:)Jedne z największych firm ich w tym momencie w jakich są rękach? Ogólnie dostępne informacje są to. To jest czysto ekonomiczna polityka. Tacy jak my jesteśmy na nią za mali.

   Usuń
  4. mi tam zgniłego zachodu nie żal niech zdychają nawarzyli piwa to niech je sami piją a nie nam podrzucają, by byśmy za nich ten syf brali w imię "tolerancji" bo multikulti jest takie och i ach wspaniałe i jak ubogaca chyba gówno, ta zgniła zachodnia Europa myśli że jesteśmy jednorodni o tuż nie my przez lata IRP byliśmy właśnie tolerancyjni nadal jesteśmy ale nas zawsze gnoili bo im przeszkadzało jakieś państwo, które nie jest tak jak ich gówniane monarchie feudalne, nas nie dawali rady militarnie zniszczyć to zniszczyli po przez korupcję i ekonomię. Robią to cały czas nie pozwalają nam się bogacić, niszczą naszą gospodarkę, wmawiają wy Polacy sami nie możecie rządzić bo nie potraficie, nie możecie powiadać broni bo nie posiadacie kultury posiadania broni, itd... Zgniły zachód nas się boi cały czas, jesteśmy dla nich barbarzyńcami, my Słowianie jesteśmy takimi Żydami Europy tak samo nas nienawidzą, dowody gdzie są dzieło Marksa, i systemy, które powstały w oparciu o ten bełkot całe to lewackie ścierwo od Hitleryzmu zaczynając kończąc na Stalinizmie i Hipisowskich bez mózgach wypalonych dragami.

   Usuń
 21. Mamy nowe zdjęcie kwietnia w kreacji wieczorowej dodane do głównego wpisu.
  Czekamy jeszcze na kreację terenowa od anonimowego speca od Photoshopa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo :) https://zapodaj.net/5eb56576e201e.jpg.html

   Usuń
  2. I jeszcze wersja deluxe na oprowadzanie VIPów https://zapodaj.net/413642dbc2d05.jpg.html

   Usuń
  3. SUPER!
   Będzie to wersja kreacji terenowej i kreacji napadowej czyli wiking idzie na podbój Riese, albo co innego wymysle :)
   Wielkie dzięki :)

   Usuń
  4. z mitrą pastorałem i w ornacie :D

   Usuń
 22. Podlaski parobek co musial do USA z biedy jechac zeby sobie kupic stare auto napina sie jak gumka w Kwietniowych batkach.
  Zaraz mu zylka peknie tak sie cieszy z wyssanych z fiuta bajek ktorze rzucil Kwiecien a frajer lykanl je jak prawdy objawione-Pinokio powiedzial ze Sidorowi dom licytuja czy biznesy padly i idiota klaszcze z radosci nie wiedzac jakiego glupa z siebie robi. Idioto jeden, Kwiecien czasem rzucal po 20 z dupy wyssanych kalumi i pomowien z ktorych ZERO bylo prawda ale dla idioty starczy cos napisac i sie cieszy.
  To ze twoj gejowski idol ma majatek warty ZERO i dochody zblione do ZERA swiadczy tylko o tym z kogo robisz sobie idola-z chorego umyslowo melbuksa pseudologa.
  :-)

  Typowe zawodzenie golodupca co biedakiem byl w Polsce i biedakiem jest w USA, obracal sie wokolo biedakow i tak ocenia cale spoleczenstwo.

  OdpowiedzUsuń
 23. Kwieeecien nie zna żadnych Kaufmanów dlaczego ?
  Bo nie istnieją , dla tego tak chętnie tak wymienia to nazwisko. Ktoś napisał na blogu koniczyny "Darek idzie do przodu " ale chyba do przody w paranoi .
  P.S
  Gdzie te jakiekolwiek dokumenty i świadkowie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dupie-nie bylo, ni ma i nie bydzie. To ze idiota jeden z drugim klaszcze do kotleta i podnieca sie sztucznie nabitym licznikiem z bloga oraz falszywa autopromocja niszowego idioty udajacego eksploratora, zupelnie o niczym nie swiadczy.
   Kwiecien jest i byl posmiewiskiem w srodowisku, srodowisku do ktorego takie debile jak ten grzesiek czy koniczyna nie maja wgladu i miec nie beda, bo to zwykly plebs, durni dresiarze z internetu ktorymi srodowisko gardzi, narkomani i bajkopisarze z zerowym doswiadczeniem.
   Kretyn wlaczyl jutube i zobaczyl lysego dekla od ktorego dowiedzial sie ze byla jhaas IIWS, zakochal sie i napalil jak 15 latek na kawalek cyca, smiech na sali, wstydu nie ma.
   Po prostu pomijalna nisza na poziomie podstawowki, idoci zwykli ktorych jebal pies, no ale jest z kogo sie posmiac.
   :)

   Usuń
 24. Te, koniczyna, gucio i ten nielegalny zrywacz zabestu-przesluchajcie sobie wizytowke Kwietnia w calosci, od deski do deski.
  Nie wstyd wam ze dajecie sie ciulac zwyklemu wariatowi ktoremu wytkniecie klamstwa i intryg powoduje “zniszczenie terapii”?
  Przesluchajcie to i z reka na sercu odpowiedzcie sobie czy Kwicien jest zdrowy psychicznie?

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html

  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tacy sami z nich dewianci, szkoda słów

   Usuń
 25. O ja pier...le,za 4 dni dewiant ma być na północy (podawał że od 2.04 spotkania w Malborku) ciekawe czy w Sztutowie pokaże ten tunel do zamku Książ? BUUUUUhhahaahhahahhaahhaahhah!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tunel ze Sztutowa via podziemia na trzecim poziomie pod kiblem w Malborku via piwnica w Lodzi pod komurka obok kamienicy gdzie byl Lebensborn via Sleza “kopiec-kreta” do zamku Ksiaz.
   Jak w Malborku skrecisz w prawo to lecisz na Peenemunde, Arkone, Przyladek Hakon i wyspe Thule.
   Narko-Darko jako podziemny przewodnik ktory gubi sie jak w MRU z grubym bez zapasowych baterii do latarki.

   Usuń
 26. Aktualnie kwiecień prowadzę czystkę wśród twoich wyznawców na FB te znikające wasze konta to moja sprawka pamiętaj to jest masoński spisek

  OdpowiedzUsuń
 27. Kwiecien, z sodomi i prochow wylaza ci galy z orbit a morde masz sina jak topielec.

  OdpowiedzUsuń
 28. Te jebane zwierzeta zabily Polke w zamachach w Brukseli!

  Trzeba zaczac protestowac aby rzad zareagowal na to:
  1.Uznac Panstwo Islamskie oraz wypowiedziec my wojne.
  2.Uznac ze ISIS jako panstwo ma agentow w Europie I wyslac sluzby w celu wyalpywania ich na terenie calej UE-mozemy tak zrobic poprzez wzjaemne traktaty, w czasie wojny mozna zwalczac szpiegow i wywiad wroga na terenie panstw sopjuszniczych.
  3.Rozpoczac bezlitosne bombardowania ISIS, wyslac tam wszystko co lata i moze zrzucac bomby, mozna uzyc baz NATO w Turcji na Cyprze lub Israelu.
  4.Wyslac GROM w celu likwidacji przywodcow ISIS.
  5.Wyslac jednostki misjonarzy(np. czerwone berety z Lublinca) ktore maja doswiadczenie z Iraku w celu otoczenia kordonem ISIS oraz wylapywania i likwidacji uciekajacych bojownikow.
  6.Wybic ich wysztkich DO NOGI, bez paktowania, bez pardon, bez litosci-dac przyklad Swiatu jak sie ich LIKWIDUJE.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7. Zdelegalizować ustawowo religię islamską.
   8. Zakazać wjazdu do krajów UE wyznawców islamu.
   9. Zlikwidować wszystkie meczety.
   10. Nakazać w trybie pilnym opuszczenia zamieszkującym islamistom kraje UE te kraje.
   11. Tych co nie opuszczą UE zapędzić do ciężkich robót. TAK, TAK NIE INACZEJ!
   12. Tych co zechcą walczyć zlikwidować bez litości.
   13. Zawiązać koalicję państw Europejskich i światowych wrogich islamowi i odizolować państwa islamskie od rynków światowych.
   14. Wykluczyć z NATO Turcję.
   A najlepiej powrócić do kolonizacji tych państw afrykańskich z, których całe to islamskie bydło się bierze.
   Jakieś inne macie jeszcze pomysły?

   Usuń
  2. Punkty 1-6 jesli chodzi o ISIS mozna zrealizowac bez zmieniania aktualnego prawa i w jego ramach, nawet jutro-to zalezy WYLACNIE od woli rzadu.
   Punkty 7-14 wymagaja zmiany prawa lub wyjscia z UE i zmiany loklanego prawa, punkt 13 i 14 zalezy w zasadzie od USA.
   Nad punktem 7 pracuje aktualnie Miriam Shaded oraz ludzie z KORWIN.


   Jedno jest pewne-nazley zaczac DZIALAC bo jak na razie chuj sie robi, tylko nacpane lewaki bazgraja kreda po asfalcie albo machaja kwiatkami.
   Jedynie Ruskie podjely dzialania i po osiagnieciu swoich zamierzen zmniejszyli presje.

   Usuń
 29. Nowa książka, premiera przed jesienią :D https://zapodaj.net/3feb81a19c29d.jpg.html

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.