piątek, 11 marca 2016

poranny atak paranoi mesjasza z Głuszycy.

To tylko inspaktorzy UE z pod znaku SHWARTZ THULE

 

 Zaiste łatwiej było onegdaj rozszyfrować Niemiecka Enigmę niż ten bełkot mesjasza z Głuszycy.

A na marginesie kolejne pomówienie, kolejna wyimaginowana osoba i kolejny atak urojeń w postaci opłacanego Tomasza Sidora przez inspektorów z pod znaku SHWARTZ TULE.

 

DODATEK 1 11 marzec 2015

 W kilku zdaniach udowodnię, że kwiecień to sługus postkomunistyczno-żydowskiej unijnej władzy, która po wojnie dogadała się za naszymi plecami i dąży do stworzenia systemu kontroli nas i wyzysku.

Jak wszyscy wiemy władze UE z Niemcami na czele dążą do podboju państw członkowskich pod względem politycznym, ekonomicznym i prawodawczym i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. I mimo, że władza dokonuje wielu sztuczek byśmy tego nie widzieli my to widzimy. I nie chodzi tu o wyniszczenie narodów Europy, zgładzenie ich, przejęcie ich ziem czy w dosłownym tego znaczeniu podbój jakiego chciał dokonać Hitler na drodze wojny i zbrojnej napaści. Chodzi wyłącznie o to by zamiast tego zrobić to innymi metodami, metodami politycznymi.

Różne siły polityczne ludzi będących w prostej linii spadkobiercami hitlerowskich zamiarów ów fakt i zamiar by nie powiedzieć "plan" usiłują wszelkimi sposobami zatuszować, zamaskować, ukryć czy też mówiąc wprost zamydlić nam oczy byśmy tego nie zauważali i byśmy nie walczyli z tym poddając się woli "PANÓW" i ich decyzjom polityczno gospodarczym rzekomo dla dobra wspólnoty państw europejskich i naszego własnego. Stawka jest najwyższa, biliony euro, władza, system polityczny oraz gospodarczy mający być w rękach tej "elity PANÓW"

Jednym z wielu sposobów odwrócenia naszej uwagi od tego ich zamiaru jest na przykład sprowadzenie nam na głowę wszelkiej napływowej islamskiej i nie tylko islamskiej ludności z Afryki i zrobienie zamieszania stwarzającego w nas poczucie zagrożenia terroryzmem i mniemanie, że to jest głównym naszym zagrożeniem.

Wiadomo w takiej sytuacji wszyscy chcemy zjednoczenia przeciwko realnie widocznemu wrogowi o innej kulturze i zamiarach wyrżnięcia nas co do nogi w imię ich chorej amoralnej pedofilskiej religii. 

W takiej sytuacji na plan dalszy więc schodzi niejako to co jest główną stawką w tej grze, a mianowicie to co napisałem wcześniej jak władza polityczna, ekonomiczna i prawodawcza. 

Obecna władza dążąca do tego funduje nam więc taką sytuację byśmy myśleli, że tu chodzi jedynie o podział kulturowy narodów Europy i walkę z chrześcijaństwem gdy tymczasem to akurat jest drugorzędnym tematem, a nie pierwszorzędnym. Władza po prostu chce byśmy myśleli, że to jest głównym naszym zagrożeniem, a nie to, że elita postkomunistów, żydów i potomków nazistów, która się dogadała po wojnie chce stworzyć po cichu kastę "panów" rządzących nami.

Obecne władze robią nie tylko to by odwrócić naszą uwagę od realnego ich celu. Władze dzielą społeczeństwo na grupy ideologiczne, tworzą nowe partie polityczne mające ukierunkować myślenie całych społeczeństw w ustalonym kierunku tylko po to by Europejczycy nie zauważali ich właściwych zamiarów. 

Jednym z innych działań na polu deformowania obrazu rzeczywistości jest wmawianie społeczeństwom jakiegoś nie istniejącego tak naprawdę realnie zagrożenia jakim jest islamizacja Europy i jej wyludnienie na rzecz przeważającej liczby ludności napływowej. Nie oszukujmy się ileś milionów innokulturowców o innym kolorze skóry i wyznający inna religię, a nawet z zamiarem wyniszczenia Europejczyków nigdy nie stanie się dla nas realnym zagrożeniem bo to my mamy w rękach siłę militarną i w każdej chwili możemy się obronić pod warunkiem, że ktoś czyli władza wyda rozkaz, pozwoli lub jak kto woli podejmie decyzję. Władza tego nie zrobi bo władzy zależy by ludność Europy odtąd żyła w ciągłym strachu przed tzw. gośćmi z Afryki, których ta władza jak i nas będzie trzymać do pewnego stopnia, tak się im wydaje, na wodzy. 

Goście mają jedynie nieświadomie pełnić role straszaka nas, nas narodów Europy właśnie po to by narody Europy godziły się na te decyzje władzy, które tak naprawdę umożliwiaja realizację tego "planu" o jakim wspomniałem.

Kim więc jest kwiecień i jaka ten kwiecień pełni więc role w całym tym spektaklu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Rolą kwietnia jest was straszyć wielkim otwarciem wrót czyli według niego atakiem islamskiej dziczy na nas, pozbawienie nas wolności, życia i wszystkiego co posiadamy i kim jesteśmy. Mamy się bać słysząc o jakimś wielkim misterium podboju Europy przez ciapatych jak to mawia kwiecień, mamy się bać planu Himmlera, który to zakładał wymordowanie nas wszystkich narodów Europy. Mamy się po prostu bać, drżeć, czuć strach i jakkolwiek, ale żyć ogarnięci wizją krwawej apokalipsy jaka nas czeka i uważać, że to jest naszym głównym zagrożeniem, a nie dążność wspomnianych elit do zawłaszczenia sobie panowania nad nami.

Prawda jest taka, że nikt nas nie chce zgładzić, wyniszczyć czy posiekać na kawałki poza tą islamską dziczą, co sprytnie ta obecna władza z takimi jak kwiecień na czele wykorzystuje dla zastraszenia nas siejąc wizje apokalipsy narodów Europy.

My jesteśmy tej władzy potrzebni, my mamy pracować i tworzyć zysk, który ta władza nam zabiera. Mówiąc krótko władza chce żyć  na nasz koszt pławiąc się nie tylko we władzy, ale i dobrobycie, a za nią ich rodziny i całe rzesze pomocników mających dzięki temu dostęp do profitów o jakich my możemy tylko marzyć. A więc nikt nie dopuści do zagłady narodów Europy, a już tym bardziej dzięki islamskim bojownikom wycinającym nas w pień.

Dla tego władza szuka pomocników na rożnych polach. Władza nie przyjdzie do Ciebie i nie zaproponuje wprost współpracy wyznaczając Ci jakąś rolę dla mydlenia oczu ogółowi. Władza zrobi to pośrednio, sprytnie tak byś czasem myślał, że działaś w imię jakiejś idei, ale byś nie widział, że zostałeś zmanipulowany. Niemniej czasem władza proponuje wprost i kładzie karty na stół takiemu pomocnikowi gdy wie, że przeszłość jego rodziny to jakieś komuchy, folksdojcze, tajni agenci czy ludzie gotowi być zdrajcami własnych narodów.

Wtedy taki agent idzie do ludzi, tworzy partię, ruchy społeczne czy grupy regionalne i głosi to co mu podsunięto właśnie po to by odwrócić uwagę ludzi od sedna sprawy czyli prawdziwych zamiarów władzy i tego co akurat dzieje się w polityce.

Zauważcie, że kwiecień wmawia wszem i wobec jakieś wielkie jebane misterium rzekomo dyktowane religijnym nakazem dawnych nazistowskich włodarzy, których dzisiejsi potomkowie chcą wprowadzić w życie za sprawą jakiegoś otwarcia wrót czyli spłynięcia na nas fali muzułmanów z maczetami rządnych poodrąbywać nam głowy. To jest sedno głoszonych przez kwietnia proroctw i apokaliptycznych wizji. Do tego dochodzą nieudolne proroctwa o zmianach klimatycznych i mrozach stulecia i mamy kogoś kto jedynie ociera się o sedno zamiarów współczesnej władzy sprytnie kierując waszą uwagę na fałszywy jej zamiar dokonania jakiegoś misterium. 

W notce na swoim blogu jaką widzicie powyżej tego wpisu

To tylko inspaktorzy UE z pod znaku SHWARTZ THULE

kwiecień z włodarzy unijnych zrobił jakichś religijnych szaleńców z pod znaku THULE sugerując, że oni wszyscy są owładnięci planem Himmlera mającym nas czyli narody Europy wkrótce złożyć jako ofiarę dla swego bóstwa. 

I my mamy się tego bać. My mamy dzięki takim jak kwiecień mniemać, że jesteśmy w rękach religijnych szaleńców i mamy nie widzieć, że NIE jesteśmy w rękach religijnych szaleńców tylko zwyczajnych ZŁODZIEI, którzy z nas i naszych przyszłych pokoleń chcą sprytnie zrobić niewolników podporządkowanych systemowi, a samym żyć naszym i naszych przyszłych pokoleń kosztem w dobrobycie i władzy.

To jest rola kwietnia. A na pytanie czy nieświadoma czy świadoma odpowiedź jest prosta. Jak najbardziej świadoma bowiem wariat nie działa z taką pewnością siebie i kontrolowaną determinacją na co jest mnóstwo przykładów pokazujących, że kwietnia ktoś instruuje w tej propagandowej chucpie dezinformacji ubranej w pseudo historyczną otoczkę.

 ==========

Jak widać choroba coraz bardziej postępuje, co od lat udowadnia wizytówka kwietnia na górze bloga...

42 komentarze:

 1. Podrecznikowy schizofrenik.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

  OdpowiedzUsuń
 2. W radiu powiedzieli, że celnicy rozbili kilka magazynów grupy producentów tabletki gwałtu zdobyli też dokumentację księgową aresztowano wiele osób zapowiedziane są kolejne zatrzymania w całym kraju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On sie zachowuje jakby 24/7 byl pod wplywem tabletki gwaltu.

   Usuń
 3. Poczytajcie i sami sprawdzccie czy Kwiecien ma objawy:

  http://www.schizofrenia.pl/forum/vt,51,25,35074,0

  http://psychiatrzy.pl/choroba-afektywna-dwubiegunowa/

  http://www.psychiatria.info.pl/index.php/schizofrenia

  http://schizofrenia.evot.org/viewtopic.php?t=10864


  Objawy Kwietnia sa podrecznikowe.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchajcie dziś w dodatku podam kolejny wywód dowodzący, że kwiecień jest na usługach unijnej sitwy i mowie to bardzo poważnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On jest na uslugach wlasnego nalogu i szalenstwa.
   Na uslugach UE-jak do szpitala przyszli terapeuci i dali swirnietym baloniki z flaga UE to Kwiecien najmocniej i najwyzej wymachiwal balonem, hehe.

   Usuń
  2. Anonimowy - twoje linki przeczytalem i potwierdzam to o czym twierdzisz.
   Kwiecien !
   Cierpi na Schizofrenie paranoidalna i ma objawy pozytywne, jakie mozna wyleczyc.

   Kwiecien twierdzizawsze :::NIKT MI NIE POWIE ZE JEST INACZEJ, Kwiecien nie wie z kad ale wie!
   czyli jest BOGIEM 1 nasz Gluszycki mesjasz:)

   a tutaj cytuje objawy Kwietnia z linku jaki wyzej wkleil Anonimowy :)
   ---------------------------


   Schizofrenia jest chorobą, która u poszczególnych osób może przebiegać w zupełnie innej formie - występuje w niej olbrzymia różnorodność objawów. Dlatego trudno jest ją opisać w sposób uniwersalny. W przebiegu schizofrenii zazwyczaj obserwujemy tzw. objawy pozytywne i negatywne.

   Objawy pozytywne schizofrenii - są zwykle szybko zauważane przez rodzinę i otoczenie chorego, dzięki czemu wcześnie trafia on do specjalisty. Objawy pozytywne dobrze poddają się leczeniu. Do objawów pozytywnych zaliczamy:

   urojenia - czyli nieprawdziwe przekonania, w które pacjent wierzy i nie można go w żaden sposób nakłonić do zmiany zdania. Chory zwraca uwagę na nieistotne dla innych osób szczegóły, dostrzega związki pomiędzy wydarzeniami i sytuacjami, które inni uważają za zbieg okoliczności (np. twierdzi że ludzie bacznie przyglądają się gdy idzie ulicą). Niekiedy chory na schizofrenię staje się podejrzliwy, nawet wobec rodziny - uważa, że ktoś chce go skrzywdzić, czuje się prześladowany. Czasem urojenia przyjmują treść wręcz nieprawdopodobną (np. chory czuje się bogiem lub szatanem)
   omamy - polegają one na tym, że chory słyszy rzeczy, których inni nie słyszą (np. głos prześladowcy zza okna). Czasami pacjent widzi postacie, zjawiska, których nie widzi jego otoczenie, rodzina. Wszystko to utwierdza chorego w jego urojeniach, ("jak to nikt mnie nie śledzi, przecież słyszałem!"), prowadzi do licznych nieporozumień z najbliższymi, w miejscu pracy lub szkole osoba chora na schizofrenię zaczyna być traktowana jako dziwak.
   lęk - niekiedy chory ma silne poczucie zagrożenia, nie potrafi jednak powiedzieć czego się boi. Zwykle zmyka się w sobie, staje się napięty, niespokojny, nie może usiedzieć w jednym miejscu. Nie śpi w nocy, świeci światło w pokoju.
   --------------------------------------

   Toz to kurwa caly Kwiecien ! :)

   Usuń
  3. Wielka mi nowość, przecież od samego początku było wiadomo że to świrek :-)

   Usuń
 5. Anonimowy chce tutaj jeszcze koniecznie zamiescic pewien objaw jaki zarejestrowany jest u Kwietnia .
  mianowicie cyt -
  --------------------------------------

  omamy - polegają one na tym, że chory słyszy rzeczy, których inni nie słyszą (np. głos prześladowcy zza okna). Czasami pacjent widzi postacie, zjawiska, których nie widzi jego otoczenie,
  ----------------------------------------------

  Kwiecien !
  Czesto jak i w ostatnim swoim referacie ,potwierdza istnienie CZTERECH DZIADKOW PO 90TCE JACY POJAWIAJA SIE
  TAM GDZIE ON JEZDZI BOLKOW SLEZA KSIAZ I INNE!

  Twierdze z calym przekonaniem ze Kwiecien ma objawy schizofreni paranoidalnej z objawami pozytywnymi!!!

  To chory na dekiel Gluszycki sztajmes !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to sqich z chorym deklem ktoremu klaszcza idioci, nakrecajac chorobe swira coraz bardziej.

   Usuń
  2. Ostatnio te dziadki biegali po kopcu w Krakowie, i skakali na spadochronach :-), a Jarecki to już jest sklonowany i biega po całym świecie. Ostatnio widziano jak przepływa Tamizę, w USA pływa w jakuzi, a w Walimiu ostatnio pływał kajakiem po Walimce :-).

   Usuń
 6. Obecna III Rzeczypospolita jest tak samo skorumpowania jak ta IRP w tej pierwszej większość Magnatów niszczyła od środka własne państwo, dziś politycy robią to samo nieważne czy partia rządząca ale opozycja robi dokładnie to samo, doprowadzają własny kraj do ruiny, do tej opozycji nauczcie się czym jest Demokracja w końcu a nie zachowujecie się jak dzieci, którym rodzic zabrał zabawkę. Czas zreformować najważniejszą ustawę Konstytucję by w końcu stała się najważniejszą Ustawą a nie jakimś gniotem, najważniejsze co powinno zostać zmienione to zasady wybierania organu Trybunał Konstytucyjnego ten obecny najlepiej zlikwidować i przekazać kompetencje dla Sadu Najwyższego, ten organ tylko zmienić, zasadę wybierania Sędziów, nie przez jakiś rząd na jakąś kadencję ograniczoną latami, to bzdura totalna. Kadencja powinna być dożywotnia, wybrać nowy Sąd Najwyższy nie w drodze losowania czy wyborów, jest bardziej proste rozwiązanie, 15 Sędziów z najdłuższym stażem pracy zawodowej, o nieskazitelnej opinii, jako tych pierwszych wybrać, dalsze dodawanie Sędziów przekazać Prezydentowi RP ale z pewnym ograniczeniem, może wybrać od 1 do 5 Sędziów w kadencji lecz jeżeli zostanie wybrany na drugą kadencję z tego prawa nie może skorzystać chyba, że w pierwszej kadencji nie wybrał żadnego Sędziego lub nie przekroczył ustalonego limitu. Wybór Sędziego ograniczyć tylko wiekiem np.: 50 lat. Wprowadzając nową Konstytucje zlikwidować Senat oraz Urząd Premiera tą władzę przekazać Prezydentowi RP kadencję sejmu podzielić na 5 letnią i 3 letnią to jest 160 posłów ma 5 letnią, 300 3 letnią. Najważniejsze dla Sądu Najwyższego dać nowe prawo zapisane w Konstytucji na wniosek Narodu po zebraniu odpowiedniej ilości podpisów, możliwość wygaszenia Mandatu Prezydenta RP, rozwiązanie Sejmu RP, z zastrzeżeniem tylko jeżeli działają na szkodę Państwa Polskiego i jego Obywateli, wygaszenie mandatu Posła RP jeżeli nie wypełnia obietnic wyborczych. Dodatkowym prawem dla Obywateli wprowadzić zapis w Konstytucji, jeżeli została zawiązana inicjatywa Obywatelska wprowadzająca nowe prawo, które jest dobre dla Obywateli, oraz pod tą ustawą zbiorą odpowiednią ilość podpisów staje się ona zobowiązująca z pominięciem rządu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inicjatorem opracowania Nowej Konstytucji powinien być Prezydent RP ale osobami piszącymi sami Obywatele RP tylko pod nadzorem prawników, a nie jak do tej pory politycy ci zawsze coś spierdolą albo zrobią pod siebie. Obecne czasy dają nam możliwość komunikacji cyfrowej więc Kancelaria Prezydenta mogłaby uruchomić odpowiednią stronę dla Obywateli z pełnią władz wyborczych oraz nie odbywających kary pozbawienia wolności i poczytalnych umysłowo oraz, którzy po odpowiednim zarejestrowaniu mogli by napisać Nową Konstytucję, prawnicy tylko mają odpowiednio opracować to co napiszą Obywatele.

   Usuń
 7. Tu bóg Wotan ze Schwartzthule!!!!!!kfiecień ty ciulu!!!!!
  Wotan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Woltan, Woltan 40% :)

   Usuń
  2. Hhahahha DOBRE-BÓG WOLTAN ;)))) ojjj ta nazwa się przyjmie jak PIERDOLEKCJA ;))

   Usuń
  3. Kwiecien ma objawienia Woltana jak odkreca flaszke z 40% pod sklepem. Wtedy wariat doznaje wielkiego misterium i idzie gadac do kotleta.

   Usuń
 8. Nie można naśmiewać się z chorych ludzi,lecz w przypadku Kłłłłietnia nie,nie można a trzeba buuhahahahahahahahaa!!!! To przypadek wybitny hhaahaaahahahahah aż już jestem ciekaw co "odkryje" i odwali po wizycie na północy...dziesiąty poziom w studni w Malborku? a może podziemia ze Stegny do Walimia? a może pokaże Gustlofa przycumowanego w Sztutowie? I nikt nie potwierdzi i nie zaprzeczy Hahahahahahaa!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedys taku czubek z podsiwialym lysym lbem siedzial by w swirowni spokojnie na lekach, gral w skoczki z Napoleonem ze Srebrnej Gory i Matka Teresa z Karpacza czasem prwadzac spokojna pogaduszke z Jezusem z Walbrzycha.
   No ale jest internet i sa ludzie z paranienormalno-mistyczno-uflogicznych kregow ktorzy wzieli opowiesci pewnego siebie schizofrenika za rzeczywistosc i nakrecili mu chorobe do stanu w ktorym sanitariusze ganiaja pacjenta po lesie przebranego w suknie slubna bo znow dostal ataku.
   Stworzyli mu jakies zludne poczucie bycia guru co indukuje jego urojenia i zamiast prowadzic terapie prowadzi wariackie hucpy suto zakrapiane alkoholem, narkotykami i kotletami, choroba postepuje.

   W sumie to jeszcze kilka lat i jak mu pompa nie siadzie z cpania i cholesterolu to mu calkiem odwali i bedzie mial wielomiesieczne epizody wymagajace zamknietej hospitalizacji bo zupelnie oderwie sie od swiata, stanie sie niebezpieczny dla siebie lub otoczwnia-w ataku podzga kogos kosa bo zobaczy w nim wilkolaka albo napany ukradnie aamochod i zawinie w pierwszy dom przy zakrecie i skonczy sie swirowanie na amen.

   Usuń
 9. A wiec mamy 40 % boga Woltana z Gluszycy !
  czyli- WOLTAN z GLUSZYCY -:)))))

  OdpowiedzUsuń
 10. DODATEK 1 11 marzec 2015
  W kilku zdaniach udowodnię, że kwiecień to sługus postkomunistyczno-żydowskiej unijnej władzy, która po wojnie dogadała się za naszymi plecami i dąży do stworzenia systemu kontroli nas i wyzysku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie zgadzam sie z tym co napisles.
  Kwiecien jest zwyklym umyslowo chorym wiejskim prostakiem,
  a polityke jaka jest widoczna ,zawdzieczaj rodzince Rotszyld.
  Niemcy sa krajem od 1945 roku pozbawionym suwerennosci , jest to marionetka sterowana politykami z USA ,nie majac nic do sprzeciwiania sie, a zmuszanym do wykonywania polecn ,a wrazie sprzeciwu kraj ten jet gopodarczo niszczony.

  PRZYKLAD ?
  Poogladaj sobie spalanie silnikow spalinowych w autach Amerykanskich i w autach Niemieckich.

  Najwieksze oszustwo i wyciaganie pieniedzy z gardla Europejczykom przez Jankesow ! czyli kary poniewaz Niemieckie auta ZANIECZYSZCZAJA NAJWIEKSZEGO BRUDASA I NISZCZYCIELA ATMOSWERY NA KULI ZIEMSKIEJ!!!jakim sa stany zjednoczone!!!!

  Zostaw polityke dla autorytetow. tak bedzie lepiej.
  Niemcy nie maja nic do powiedzenia.a jak padna to ja kurwa nie wiem ? ale nie bedzie to dobre dla Polski ...uwierz w to...
  Koncerny samochodowe w Niemczech musza placic MILIARDY !
  za cos co szyte jest grobymi nicmi !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Niemcy są pod butem Ameryki, a Ameryka pod butem żydów to na jeden chuj wychodzi. Żydokomuna panuje w Niemczech by nas wszystkich doić. Więc bardzo dobrze napisałem i trafiłem w sedno w dodatku 1.

   Usuń
  2. Jak Niemcy padną na pysk to nam nic się nie stanie, jedynie Niemiaszki będą miały ciepło we własnym państwie, goście Makreli będą robić zadymy by skorzystać z chaosu i przejąc władzę, Niemcy sobie poradzą z muzułmanami pod warunkiem, że nikt nie będzie się mieszał zwłaszcza USA, ten cały burdel to wojna ekonomiczna Europa nie może stanąć na nogi musi być na kolanach bo Żydostwo z USA straci kasę, zauważcie kiedyś to Europa rządziła światem tutaj był przemysł nas się wszyscy bali a teraz co jest stajemy się niewolnikami nas wykończyła ostatnia wojna i reżimy totalitarne wywodzące się od Marksa i Engelsa

   Usuń
  3. http://newsweb.pl/2016/03/03/kod-hejtstop-fundacja-batorego-zydowski-kapital-chce-zniszczyc-polske/

   Usuń
  4. Gdyby "niemcy padly na psyk" to polka pada tak samo po tygodniu, po prostu zalamala by sie nasza gospodarka lub co najmniej wpadla w ciezka recesje wraz z lawinowym wzrostem bezrobocia.
   To Niemcy kupuja najwiecej naszych towarow i najwiecej osob w sektorze zarowno produkcji jak i uslug jest zatrudnionych w firmach eksportujacych do Niemiec. Wiadomo jakby wygladalo gdyby z dnia na dzien wstrzymali platnosci za towary i przestali zamawiac nowe jak i przestali eksportowac swoje towary bedace skladnikami produkcji w Polsce (np. czesci silnikow ktore skladamy i eksportujemy do innych panstw).

   Polska to nie potega gospodarcza i bez najwiekszego rynku w Europie ktorym sa Niemcy-lezy i kwiczy a miliony jakich nie widzioano opuscilyby kraj w poszukiwaniu pracy.

   Kilka liczb do zobrazowania skali:

   http://www.berlin.msz.gov.pl/pl/wspolpraca_dwustronna/gospodarka2/wymiana_handlowa_i_inwestycje_bezposrednie___polska___niemcy?channel=www

   http://akcjonariatobywatelski.pl/pl/centrum-edukacyjne/gospodarka/790,Polsko-niemieckie-stosunki-handlowe-wciaz-kluczowe-lecz-powoli-coraz-mniej-wazne.html

   Usuń
 12. Kwiecien ty oszuscie co wypierasz sie gnoju jeden ze nie bierzesz udzialu ty bydlaku w forach ty Psycholu?
  Wypiera sie chory zaklamany skurwel ze to nie on a ktos inny uzywa jego nazwiska.!

  tomasz dobrze ze prowadzisz ten blog ..
  ZOBACZ JAK GLUSZYCKI KRETYN I OSZUST KLAMIE !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=D1mwcWyaM7M

  OdpowiedzUsuń
 13. ZAKLAMANA RZECZYWISTOSC WOLTANA Z GLUSZYCY !

  https://www.youtube.com/watch?v=D1mwcWyaM7M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłamie, że się nie udziela na innych forach poza swoim blogiem. To materiał z przed kilku lat. Teraz jakby ktoś podesłał ten niedawny gdzie to samo kłamie to byłbym wdzięczny.

   Usuń
  2. Pinokio juz wypieral sie dziesiatki razy ze nigdzie nie pisze poza blogiem lub ze w ogole nic nie pisze w internecie albo ze nie ma dostepu do internetu.
   Pacjent pisal te teksty...uzywajac internetu, tak wiec klamie jak zwykle.
   On byl w atanie wypierac sie ze nic nie pisze rownoczesnie piszac posty w kolku miejscach i bezczelnie pierdolac ze to nie on a pozniej komentowal te rzeczy w filmie przyznajac ze to jednak on mapisal-swir po prostu.

   Usuń
 14. Amerykanskie auta najlepsze na swiecie. A niemcy chca autami zniszczyc atmoswere USA ! dlatego koncern VW musi zaplacic Ameryce ! 18 miliardow euro za kare ! he made in uSa !

  https://www.youtube.com/watch?v=qSR8OXFDLmU

  OdpowiedzUsuń
 15. " W kilku zdaniach udowodnię, że kwiecień to sługus postkomunistyczno-żydowskiej unijnej władzy, która po wojnie dogadała się za naszymi plecami i dąży do stworzenia systemu kontroli nas i wyzysku. "
  ..............................
  A ja w dwóch zdaniach udowodnię że to zwykły czub i nic więcej :

  1) Sam mówi, że jest wariatem i zmyśla.
  2) Wszyscy wokół wiedzą, ponieważ się przekonali że jest paranoikiem i schizofrenikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celnie i w sedno. To wariat, moze waldza go nie tyka bo ma jakis interes w sianiu dezinformacji-bo to wlasnie robi Kwiecein w sprawie Riese, robi z tematu posmiewisko i urodziny wariatow w maluchu, z konfetti, trabkami i kolorowymi kapelusikami.
   Robi tania sensacje tam gdzie jej nie ma, osmieszajac temat i robi smrod odciagajac powaznych ludzi od tematu.

   No ale swoja chorobe potwierdza wielokrotnie, przypomne ze zrobil to juz lata temu w nagraniavh rozmow telefonicznych gdzie zadzwonil do Tomka z placzem i wajaniem ze zniszczyl mu terapie.

   Od lat bylo wiadomo ze te jego "wyjazdy do wojska" to epizody choroby podczas ktorych wywoza go do czubkowni lub sam stawial sie na leczenia jak jeszcze mial na tyle swiadomosci ze nadchodzi atak.
   Wariatkowo w Walbrzychu, poradnia we Wroclawiu i PZP w Malborku, nie wiem czy w Lodzi tez sie gdzies leczyl.
   Jak byl przy ksiegowej i jeszcze udawal normalnego i zblizal mu sie epizod to rzucala hajsem i go wywozila do Kresowej Zagrody-agroturystyki pod wschodnia granice gdzie jest tez terapeutka tak ze siedzial tam tydzien-dwa az mu zelzalo. Tak to wyglada.

   Usuń
 16. http://polskaniepodlegla.pl/filmy/item/5968-odwazna-akcja-czlonkowie-britain-first-odwiedzili-radykalnego-brytyjskiego-imama-zobaczcie-co-sie-stalo

  OdpowiedzUsuń
 17. Czubek na swoim blogu znow dokonal niesamowitego odkrycia ze w masywie Wlodarza byly kopalnie! No kurwa Szerloku Kotlecie, niesamowite jak wykryles ta tajemnice, czyzbys otworzyl mape za 15pln i odkryl niesamowita tajemnice?
  Co za tajemnica, zaznaczono tam nawet wejscia do szybow ty nasz omnibusie , ty wrozbito boga Woltana 40% z pode gluszyckiego sklepu!

  Teraz ubieraj rozowa pizamke w misie, zakladaj na wiadro korone z kartonu i sreberka po czekoladzie, lykaj tabletki i nyny, ty nasz odkrywco.

  On moze niedlugo odkryje ze na Gornym Slasku jest wegiel kamienny, czy cos podobnie sensacyjnego.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Psychiczny znow pisze o sobie w trzeciej osobie, tabletki nie pomagaja:
  "
  Darek12 marca 2016 10:28

  Witam zjeba Idiote donosiciela , kapusia i masturbanta Tomasza Sidora . Kolejny raz udowodniłeś całemu środowisku ze jesteś kompletnym zerem . Juz ktoś ci napisał ze nawet najgorsi wrogowie Kwietnia poza Sawiakiem , wiedza ze jesteś ostatnim debilem .
  Odpowiedz"

  No ale tego nie pisal Kwiecien bo on nigdy nie pisze w internecine, jak zawsze.

  Ojojojo w NSR bedzie? Czyli jednak Oddzial Zamkniety Boleslawiec i skoki na lebka z helikoptera do nyski, kolejna terapia zamkna czuba na dwa tygodnie a pelikany dostana bajke ze jest w NSR.

  Odkiedy przyjmuja do wojska ze schizofrenia, alkoholizmem i narkomania?
  Nr jednostki frajerze bity podasz?
  Strzelacie tam z SWD bez optyki na 1600m?
  :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Muszę przyznać że Darek przyjmuje coraz lepszy materiał. Ewentualnie Woltan 40 zaczął działać :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Woltan 40, Woltan 40 zglos sie!
   Tu baza, tu baza, Hilda nadaje!
   Woltan 40, Kotlet wyladowal na talerzu, przystawki juz leca.

   Woltan 40 zglos sie!

   Usuń
 20. No to teraz juz wiecie ze Gluszyca i Walbrzych sa ubogie w internet, zaraz Kwiecien wam zrobi opinie ze nie macie pradu i sowy przybijacie do drzwi zeby odpedzic wilkolaki do chat.
  :)
  A moze to nowe tereny lowieckie Kwietnia, tereny oddzialu psychiatrycznego w Walbrzychu sa ubogie w internet a na zdekowanym telefonie upload filmow trwa wieki.
  Kopalnie w Gorach Swoich?
  Niesamowite profesorze Kwietniu, niesamowite!
  Niedlugo dokonasz wiekopomnego odkrycia ze w gorach sa gory! A w lesie drzewa!

  “sobota, 12 marca 2016
  Dlaczego nie ma nowych audycji ....  Proste nie mam kiedy ich wgrywać ostatnio jak włączyłem przetwarzanie czas wyszedł 898 minut . Tereny w których przebywam ostatnio są ubogie w net . Cały czas jestem w terenie nowe spotkania nowe relacje . Kontaktują się ze mną ludzie kiedyś pisali do Bogusława Wołoszańskiego tematy nigdy nie wypłynęły na światło dzienne np . temat UFO nad Głuszycą temat z 1973 i 1979 . Żyła tym cała miejscowość a dzisiaj tylko nie liczni to wspominają . Opisywałem to zdarzenie kilka lat temu . Kolejny temat tabu kopalnie należące do wałbrzyskiego konsorcjum węglowego lata 1934-45 i właśnie dzięki tym informacjom dotarłem do kopalni na Soboniu , film wstawię w pierwszej kolejności .


  Autor: Darek o 09:12 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tajemnica Wotana i Wielkiego Misterium ROZWIAZANA:

   http://www.dailynet.de/_images/pmages/3759/10080/1a3fbd10c069f990c228f788025ed882.jpg.orig

   http://www.getraenke-bayer.at/19162.htm

   Gluszycka wersja Wotana to flaszka dykty rozrobiona z sokiem z biedry.
   :-)

   Usuń
 21. A zwróciliście uwagę że Darecki jest epigonem Jareckiego? Jarecki>Darecki, kto następny? Arecki? marecki? Komu Woltan pokazał dyndadełko?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.