poniedziałek, 14 marca 2016

Kwiecień to ukryty nazista-DOWODY. Kwiecień dezinformuje sprzyjając prawdziwemu zagrożeniu dla narodów EU-DOWODY

Ktoś mi podesłał materiał, który przeoczyłem.
W materiale tym kwiecień wyznaje, że jest dumny, że IV Rzesza istnieje bo Niemcy przegrały bitwę, ale wygrały wojnę. W drugiej części materiału kwiecień mówi, że wielkie otwarcie wrót to będzie depopulacja tym samym odwracając waszą uwagę od faktycznego zagrożenia jakim jest utrzymanie władzy i panowanie nad narodami Europy postkomunistów, post nazistów i całego żydolewactwa.
Zapoznajcie się  z tym krótkim materiałem i opisem, a wnioski wyciągnijcie sami.

video
do ściągnięcia lub oglądania https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUFV4UVFzU3lfVk0

Poniżej napisy z materiału: Kwiecień jest dumny z wygranej Niemców czyli kwiecień jest faszystą, co wyjawił w rozpędzie monologu i to nie było przejęzyczenie-zapewniam.

Fascynacja nazistowskimi eksperymentami, ciągłe wieszczenie o wielkim misterium i otwarciu wrót, które to ma być według kwietnia totalna depopulacją, to przejawy fascynacji nazizmem interpretowanym błędnie przez kwietnia jaką dążenie Niemców do depopulacji gdy tymczasem tu nie chodzi o depopulację tylko władzę w całej Europie i wyzysk ekonomiczny narodów UE

Niemcom i postkomunistom oraz postnazistom nie chodzi o depopulację jak dezinformuje kwiecień tylko o panowanie pod względem politycznym, ekonomicznym, gospodarczym i prawodawczym nad narodami wspólnoty Europejskiej, a kwiecień tymi swoimi dyrdymałami o depopulacji usiłuje ten fakt i plan unijnych rządzących zafałszować odwracając waszą uwagę od istoty tego planu wprowadzając w niektórych kręgach strach przed islamistami, których to uważa za narzędzie do tej depopulacji w rekach rządzących.
Prawda jest całkiem inna, kwiecień siejąc taką dezinformację i wyzwalając w was strach przed wyimaginowaną armia islamistów skłania was tym samym do większej uległości wobec decyzji unijnych rządzących, których celem jest stworzenie systemu pełnej kontroli nad wami pod pretekstem ochrony was przed tym islamsko-terrorystycznym zagrożeniem. To nie islam jest dla nas zagrożeniem tylko ci, którzy dążą do przejęcie pełnej władzy nad narodami Europy i kwiecień im służy siejąc te dezinformacje.

PODSUMOWUJĄC
Kwiecień to utajony nazista-faszysta.
Kwiecień straszy depopulacją- nazywając to otwarciem wrót, chcąc odwrócić waszą uwagę od planu unijnych rządzących przejęcia pełnej władzy i kontroli nad narodami wspólnoty państw UE
Kwiecień siejąc oprócz tych dyrdymałów dziesiątki innych na przykład, że Niemcy wyjdą z podziemi razem z armia wilków czy czort wie kim, robi wokół  tematu zamieszanie nie pozwalając wam skupić się na istocie problemu-zagrożenia czyli na chęci przejęcia pełnej władzy i kontroli nad wami post nazistów, post komunistów i żydokomuny z całym lewactwem na czele.
Tym służy kwiecień siejąc te wszystkie dyrdymały.

*
Po raz któryś udowadniam, że kwiecień nie jest zainteresowany historią tylko sianiem fermentu w temacie odwracając waszą uwagę od sedna toczących się wydarzeń w Europie i na świecie, a także od tego co jest istotą tajemnic Riese czyli od zrabowanych przez Niemców innym narodom dzieł sztuki, złota i wszystkiego co jest cenne. Oczywiście nazistowskie technologie i pozostałości po nich również są znaczącą tajemnicą, ale dla kwietnia te pierwsze są najważniejsze choć ukrywa to pod nieudolną pracą pseudo badacza, co udowadniałem w poprzednich wpisach.

DODATEK 1
CZYLI WSZYSTKO WEDŁUG PLANU
H HIMMLERA
Kwiecień dał nowy temat więc wstawiam go tutaj w dodatku bo już pojawiły się komentarze dot, tego durnego wpisu:

A Oni robią swoje ......

Znowu zgrywanie bohatera, że niby to cały czas w terenie na tropie nieznanego innym ignorantom hehe i to kosztem własnego zdrowia!
Co za poświęcenie i w dodatku ten mandat nałożony przez władzę, która się na niego uwzięła za byle co. Tym razem za palenie ogniska w głębokim śniegu. Niezły kit.
I kolejny kit nie poparty żadnym dowodem w postaci zdjęcia czy filmu czyli dla czego kwiecień znów pierdoli o jakichś świetnie wyposażonych tajemniczych grupach podsycając sensację i odwracając uwagę ludzi od 65 kilometra kopiących i prowadzących jakieś tajemnicze prace w Kowarach i Krzaczynie oraz pomiędzy Waligórą, Rogowcem i Szpicakiem?Gdzie jakiś dowód na to, że to w ogóle grupy poszukiwawcze? A może to robotnicy drogowi, może komuś kopią studnię na działce, może prowadzą zwyczajne prace ziemne pod jakąś budowę? Okazało by się gdyby to bydle z Głuszycy pokazało miejsca i jakiś materiał ukazujący te rzekome grupy poszukiwaczy.
Oczywiście ich nie zobaczymy bo bydle z Głuszycy woli zasiać sensację i wcisnąć kit spiskowy, że są jakieś tajemne grupy opłacane przez kolejnych tajemniczych sponsorów poszukujących skarbów tam gdzie ogół nie ma pojęcia tylko nasz kwiecień.
No i to żalenie się, że naszego kretyna z Głuszycy inni szmacą za jakieś ochłapy.
Kwiecień nikt cię nie szmaci bo w tym ty sam jesteś najlepszy poprzez to co piszesz o innych na internecie. Ty sam się zeszmaciłeś bardziej niż kurwiszcze z drogi dające dupy byle komu.
Nie obyło się oczywiście bez zasiania kolejnej teorii spiskowej, że przeciwko kwietniowi ktoś opłaca szczekaczy, że ktoś coś skądś wywozi. CÓŻ TO ZA MIÓD NA USZY DLA RZĄDNYCH TEORII SPISKOWEJ DEKLI KWIETNIA. Teraz będą mieli o czym myśleć po przeczytaniu takiego wpisu i wyobrażać sobie tajemniczych eksploratorów z ciężkim sprzętem wywożącym całymi ciężarówkami tony tajemniczych skrzyń. I to wszystko znów według planu H Himmlera!
*
A  w ostatnim zdaniu nasz eksploratorunio zasugerował, że ma długi. Biedny odtrącony przez wszystkich narażający życie i zdrowie mogący się tylko z daleka poprzyglądać jak inni bogacą się podwędzając mu z przed nosa majątek bo mają sprzęt, układy, a on nie.
Ciężki los takiego odkrywce-jęzorowego bo jak inaczej nazwać taka działalność gdzie chujoza tylko mówi, a nic nie pokazuje z tego co mówi?Wizytówka kwietnia udowadnia w całej rozciągłości skurwienie moralne kwietnia, którą znajdziesz u góry bloga.

118 komentarzy:

 1. W ramach badań nad Moim Festung Posen poczyniłem pewne odkrycia. Dookoła Poznania jest pierścień 18 fortów. 1 i 8, 18, przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 2. kwiecień jest deklem może być co najwyżej na usługach jakiegoś niskich lotów pisarza, wciska kity by uwiarygodnić nic nie warte książki, to sam pisarz może należeć do bandy sponsorowanej przez Sorosa bo sam kwiecień jest debilem, Policja go nie rusza nie zpowodu, że jest kablem na przesłuchania przychodzi z prawnikiem dodatkowo pokazuje świstek od psychiatry

  OdpowiedzUsuń
 3. Woltanie % z Gluszycy. vel Dariusz Kwiecien.
  Zanim zaczniesz oczerniac Güntera Grundmanna, i nazywac go czlonkiem SS oraz ,zrobisz z niego MAGA i OKULTYSTE?
  Radze bys przeczytal link jaki wkleilem nizej.

  Uswiadomi Cie ten material ty kretynie Gluszycki, w temacie jaki podjales matole w poprzednim watku , robiac z Guntera Grundmanna oprawce i bezwzglednego SSmanna, likwidujacego wszystkich swiadkow , niewolnikow jak i SS mannow ukrywajacych skarby , jak to ty okresliles Ciemniaku z Arkadii .

  Woltanie % lecz sie na ten pusty lysy leb!

  http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/nalezal-do-nsdap-ale-ratowal-obrazy-matejki-gunther-grundmann-ocalil-tez-przed-armia-radziecka-slynne-renesansowe-dzielo,0,1141295.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiecien to zawodowy Lojt:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Z bloga chwasta :)
  cyt:
  ----------------------
  GUCIO MRUK13 marca 2016 22:37

  Koncerty to już dajesz sisior od lat. Na pusty bęben i malutką fujarkę. Koncerty swojej głupoty, debilizmu, tępoty i nienawiści. Widownia jest spora i sława szeroka . Net cię dobrze zna i nigdy nie zapomni. Masz zresztą świetny impresariat. Koniczyna, Johny Brawo, Grzesio S, Pirx, Rysiu i wszystko w wolontariacie.

  Kogo pominąłem odzywać się proszę bo cel szlachetny. Wypromować i nie dać zmarnować się takiemu talentowi jak sisior to jest wyzwanie !

  -----------------------------------------------------------
  Jak mogles kretynie pominac samego Gluszyckiego Mesjasza!:))) Samego Boga Woltana%, kwiczacego idiote Dariusza Kwietnia z Awatarem wspinajacego sie zlodzieja po FANT na linie i pseudonimie Darek ? :)))))
  Kwiecien ta lysa Gluszycka PALA Ci tego nie wybaczy !:))))

  Kwikolak ! czekamy na materialy o skarbach i mrocznych tajemnicach okultysty THULE i wyznawcy Boga Woltana% G.Grundmanna,oraz znanego przez Ciebie swiadka, Gudrun Burwitz Himmler , co mowila , jak ja spotkales we Wroclawiu na zielonym rynku :))) ze Grundmann to skorwysyn SS mann, czlonek Ahnennerbe i Lebensborn ! :)))) hehehehe.
  Kwiecien czy w Tkalni Smakow juz jest dostepne obok kotleta a,La Dariusz Kwiecien ... Ries-Otto ?:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Kwietnia po nocy przylatuje Obama helikopterem zeby mu powiedziec ze "nie zaprzecza".

   Usuń
  2. Kiedyś miałem nocną przesiadkę na dworcu we Wrocławiu. W pewnym momencie, gdy jadłem zapiekankę podeszła do mnie Gudrun Himmler i mówi:
   "Słuchaj, ostatnio ciężko tu trafić na Woltana Procenta, podobno utknął na 65 kilometrze obok tryzuba wyrytego przez rosyjskiego jeńca na palmecie konsoli kolumny w kościele w Pisarzowicach koło Sycowa tuż pod Ślężą. Gdybyś go spotkał, to przekaż mu tę niesamowitą historię. Otóż w listopadzie 1941 roku na lotnisku Gądowo rozbił się samolot z Wernerem Moldersem na pokładzie. W tym miejscu rosną sobie teraz krzaki, a co ciekawe, wtedy ich nie było. Ze wszystkich ludzi na pokładzie przeżył tylko adiutant Moldersa - Paul Wenzel. Który nabrał wody w usta i tak dotrwał aż do śmierci, choć z ustami pełnymi wody trochę trudno było mu egzystować. Molders miał przy sobie listy w których krytykował wujka Adolfa i mojego tatusia, więc dobrze się stało, że Thor się zdenerwował i rozwalił ten samolot. I teraz najciekawsze, w listach były przepisy na kotlet a la kwiecień, rieseotto, sznycel z rzeczki i omlet jareckiego. Do tej pory ich nie odnaleziono ale pewien mieszkaniec Wałbrzycha mówił mi że jego dziadek był świadkiem ukrywania pewnych dziwnie wyglądających skrzyń u podnóża bolkowskiego zamku. Teraz w tym miejscu jest pizzeria ale podobno pod mostkiem jest tajne wejście do tunelu, który prowadzi prosto do MRU. Wejście można odnaleźć wyszukując wśród cegieł takich sygnowanych typowymi dla kultury mykeńskiej, minojskiej i kretyńskiej symbolami. To na razie tyle, muszę iść bo mi ucieknie pociąg do Łodzi."
   No i poszła a ja tymczasem dojadłem zapiekankę a la Pan Zdzich i ruszyłem w drogę do Krakowa. W zboczu Wawelskiego Wzgórza czekała na mnie tajemnica smoka, który nie był takim sobie zwykłym smokiem, tylko Smokiem Wawelskim.

   Usuń
 6. aktualnie kwiecień szaleje tylko dlatego, że osoby które pomawia mają swoje pięć minut w TV jest zazdrosny bo ma taką widzę a go opresją, wiesz co kwiecień miałeś szansę były oferty od TVNu i TVP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były. taniec z gwiazdami i jak oni spiewają :D

   Usuń
  2. jeszcze mam talent, gwiazdy tańczą na lodzie, było też coś z cyrkiem, a rozmowy w tłoku czy jakoś tak orym, że był idol ale kwiecień słabo śpiewa i tańczy to odmówił, do reszty programów nie chciał się pojawić bo mu nie pasowali zaproszeni eksperci

   Usuń
  3. Byly salta przez plonace obrecze, klauni na rowerkach i skoki z helikoptera do pedzacej nyski na kiepe.

   Usuń
 7. W mam talent miał rozpalać ogien przy pomocy wersalki ale oczywiście nie było stempelka od straży pożarnej i nie mógł wystąpić. Dzwonił tez Bear Grylls, chodziło o skręcenie odcinka w którym miał pokazać jak przetrwać w Riese mając do jedzenia tylko jeden kotlet a la kwiecień. Propozycje sypią się jak z rękawa. Magda Gessler chciała zrobić odcinek o karmieniu osła marchewką. Oczywiście nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałeś o rosole z Kury bez kury :-)

   Usuń
 8. Jeszcze w trakcie przygotowywania poprawki dodawanie tekstów, rozprawy filozoficznej na temat: Czym jest Wielkie Misterium
  Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zaplute monitory, rozbite telefony i zawał ze śmiechu

  Poniży tekst powstał swawolnie i dowolnie jak komuś się nie podoba i uważa, że obraża jego uczucia religijne może co najwyżej się pomodlić do swojego boga kwietnia oto by nie zesłał na biedną ziemię armagedonu :)

  Wielkie Misterium

  Tak więc czym jest owo „Wielkie Misterium” tego nikt nie wie poza bogiem za życia Dariuszem Kwietniem ps. Księżniczka Stokrotka (może Smerfetka cholera go tam wie nieważne) jako, że jest uznanym Profesorem Historii (zmyślonych przez siebie z własnego nadania) oraz specjalistą od spraw Okultyzmu i Łowcą Czar...... Masonów poza tym Egzorcystą i Inkwizytorem, Pijakiem, Narkomanem, Żulem, Człowiekiem Wersalką jest wszystkim takim Super Bohaterem. Otrzymał zaproszenie od swojego kościoła wiernych wyznawców aż z samej Hameryki, jako boga wiza go nie dotyczy poleci tam własnym kwietniolotem co to za piekielna machina ktoś pomyśli, to super nowoczesna turboodrzutowa wersalka, zdolna do lotów w tunelach okultystyczno-podprzestrzennych, które tworzy sam bóg kwiecień w muchołapce za pomocą tajemniczego proszku RWD kamienia z dziurką, nieznanego metalu, który znalazł w rowie (stary akumulator porzucony przez lokalnego rolnika) i z pomocą okultystycznego tańca nago w pampersie.
  Przewidując co się stanie albo jak będzie opiszę jak to przystało na Artystę Wesołka

  Udało się w końcu sukces cieszy się Kwiecień pojawiwszy się ze swoimi wybrańcami wiernymi uczniami i synem dostali się kwietniolotem II dostać do mitycznej krainy wódką i narkotykami płynącej do słynnej Hameryki.
  Muszę wyjaśnić dlaczego kwietniolot II otóż pierwszy prototypowy kwietniolot się rozbił no i kwiecień nie będący jeszcze bogiem był zmuszony go spalić by przeżyć w lesie w końcu to był survival :)
  Wracając do historii nie mniej zmyślonej jak histerie Kwietnia, obsesje i takie tam odloty wariata.

  Wybrani uczniowie, syn boży Kwiecień Młodszy oraz sam bóg Kwiecień wylądowali bezpiecznie przed na pół zrujnowanym kościołem, z którego dobiegały odgłosy rozpoczętych modłów (libacji alkoholowo narkotycznej) zostali powitani przez Azbesta i kilku zaufanych wyznawców przeszli do zrujnowanej zakrystii przygotować się przed mającą rozpocząć się uroczystością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że on do Ameryki dostanie się przez czarny wir poziomy w tunelu na Soboniu. W końcu ma te niespotykane szkolne Atlasy Świata, w nich czerwonymi tajemniczymi kółkami zaznaczone są takie tunele. :).

   A może jak zrobi rosół z kury u śniadego w Rzeczce i zakąsi kotletem ala dariusz w Tkalni Smaków to jak zassie go w tym kiblu w Grzmiacej ( domek śmierdziela) to tym tunelem podprzestrzennym przedostanie się wprost do kościelnego kibla w Ameryce :-). Musi tylko pilnować kierunków, aby nie wylądować czasem w kiblu w bunkrze pod Malborkiem, tam kursuje ta winda na trzeci podziemny poziom :-).

   daruś pilnuj kierunków aby cię nie wypizgało za sklepem do jakiegoś kontenera gdzie króluje szklany Wotan :-).

   Usuń
  2. Akurat to kwiecień w drugiej części będzie wirem wracał ale z przygodami i to jakimi he he ale musze najpierw jeden tekst dopracować drugi będzie bardziej pokrecony cholera hyba zacznę opowiadania pisać he he

   Usuń
  3. Kwiecien to juz z Hitlerem latal na kotlecie jak mu spychiatra przepisal zle tabletki.

   Usuń
 9. Z Wotanem nasz Gluszycki Woltan% za Pan brat:)
  gorsze bedzie jak go wypizga na Bronx w lapy czarnucha jakiegos, to nasz lysy mesjasz Gluszycki wroci z Riese z takimi pizdami pod oczami:))))),ze bedzie mawial ze to nie on , a ktos za niego przebrany:)))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień ma coraz bardziej przechlany pysk tzw szlacheckie rysy
  :) Jabole z Biedronki sieją spustoszenie psychika zrujnowana a na mordzie widać destrukcję fizyczną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien zajebal kiedys flache z biedry w Dzierzoniowie a potem sie tym chwalil.

   Usuń
  2. Taki boCHater...
   W sumie on ma radosc z chwalenia sie, robi to przez wiekszosc czasu.

   Tylko osiagniec brak, gadka do kotletu i internetowe pozerstwo.

   Usuń
 11. Faktycznie Woltana morda jest sina :(
  Kwiecien to serce i uklad krazenia.
  Kwiecien zostal wyfocony podczas pracy.
  Zalapal sie kretyn na odsniezanie, wreszcie zrobi cap Gluszycki cos pozytecznego.

  Kwiecien w Bundes zezwolono na wydanie ..Mein Kampf..Adolfa Hitlera! Poczytal bys co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siny jak-za przeproszeniem-psi chuj.
   Pompa mu wysiada co widac, niech lysy dalej zaciaga w nos RWD z Czech co mu synek sprzedaje i poprawia jabcokami, to pierdolnie na zawal do przykopy tak ze go na wiosne znajda jak snieg stopnieje i psy poobgryzaja spuchniete truchlo.

   Usuń
  2. Jak Jareckiego:) a jeszcze go psy bezdomne obleja:)
   Slyszysz Woltan. sam nigdzie nie laz.

   Usuń
 12. he he ale ta baba ma akcent to chyba jakaś niemra

  http://www.obalamyglupote.pl/2016/03/bez-komentarza-niepojete-zobaczcie-kogo.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Gówrun Himmler :)

   Usuń
  2. Za miekko na niemiecki, brak akcentownia niemieckiego , wiec to nie Gudrun Burwitz.Wyglada na zpomnialam po polsku
   :) a innego jezyka jeszce sie nie calkiem naumialam:)

   Usuń
  3. no dobra z niemrą to był żart nikt się nie skapną, że to pewna nacja nie powiem jaka ale teraz to pewnie każe den załamie :)

   Usuń
  4. O majzel-szmajzel! Wlasnie skonczylem ogladac ten material:

   https://www.youtube.com/watch?v=XYtWHzE7FJY

   Dziennikarz tendencyjny az razi, moglby choc troche trzymac balans zeby bardziej ich wkrecic.
   :)

   Usuń
  5. podczas tej manifestacji był obecny konsul z kraju muzułmańskiego czyli dyplomaci z tych krajów wspierają terroryzm

   Prawdziwe oblicze islamu: Gdy muzułmanie przejmują kontrolę ...
   https://www.youtube.com/watch?v=ZYrQyvnz4pc

   Usuń
 13. Dla tych co są z Warszawy
  czwartek o godzinie 12:00
  za 2 dni
  pin
  Pałac Prezydencki, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50, Warszawa

  https://www.facebook.com/events/1113700035341902/

  OdpowiedzUsuń
 14. Historia którą teraz opowiem zdarzyła się naprawdę i proszę Tomasza o jej opublikowanie. Potwierdza ona rewelację Dariusza Kwietnia

  Otóż pewnego razu wybrałem się na indywidualne spotkanie z Panem Darkiem,odnalazłem go kiedy akurat oddawał mocz za śmietnikiem w Głuszycy. Po mojej prośbie zgodził się pokazać mi sztolnie i riese pod warunkiem, że wpierw zapłacę mu 100 zł, które potrzebuje na niezbędny do wyprawy ekwipunek, oraz spłatę tajemniczej ,,kreski" w monopolowym. Oczywiście zapłaciłem i pełen napięcia czekałem na powrót Darka( byliśmy już na ty). Nie mogłem doczekać się przygody, którą mieliśmy wspólnie przeżyć.Wrócił po około godzinie, zauważyłem, że jego twarz zmieniła barwę na czerwony kolor, a oddech stał się szybszy(pewnie też ekscytował się czekającą wyprawą w nieznany świat riese). Poszliśmy na jakąś łąkę i przycupneliśmy w krzakach koło jakiejś niewielkiej betonowej konstrukcji. Darek wyjaśnił mi, że to tu znajduję się tajne wejście do podziemi. Oznajmił również, że tam czają się ,,oni", stwierdził, że aby zapewnić sobie bezpieczeństwo musimy wypić ,,krew bogów". Wydobył zza pazuchy tajemniczą butelkę pojemności ok. 0,5 litra z fioletowym płynem, na etykiecie zauważyłem symbol trupiej czaszki. Darek stwierdził, że w tej formię jest dla nas za mocna i rozpoczął tajemniczy proces filtracji przez bochenek chleba. Po ukończonym procesie podał mi pół kubka otrzymanej substancji sam natomiast wypił resztę z gwinta, po czym padł na plecy prosto w pobliski rów. Po wyczołganiu się z rowu powiedział, że musimy zażyć proszek RWD aby utrwalić działanie krwi bogów. Okazał się on białą substancją w malutkiej torebce. Wciągneliśmy go nosem. Potem Darek zaprowadził mnie do podziemi gdzie widziałem złoty pociąg, statek anty-grawitacyjny, Josepha Bartnika i co najważniejsze Hybrydę. Naprawdę miał Nogi wilka, garb wielbłąda, szczekała jak zając i bił od niej przerażający smród. Posiadała również szpony zamiast zębów i kły zamiast rąk. Potem pojawił się sam Himmler i wepchnął nas do czarnego wiru. Straciłem świadomość. Gdy się obudziłem leżałem w tym samym rowie do którego wpadł wcześniej Darek, głowa mnie bolała, morda piekła. Mój przewodnik klęczał nieopodal i rzygał srając jednocześnie, nie zdejmując przy tym spodni. Historia jest prawdziwa jak będzie trzeba opowiem ją przed kamerą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba założę dział opowiadań bo to już kolejne z cyklu opowieści niesamowite. DOBRE.

   Usuń
  2. Dobrze że ci wielkiego otwarcia wrót (tylnych) nie chciał zrobić :D

   Usuń
  3. Ha ha dobry tekst, dział opowiadań he he kwiecień miał by co potwierdzać :)

   Usuń
  4. Haha, dokladnie tak wyglada “eksploracja” Woltana% w praktyce.
   Dobrze ze ci nie zrobil Otwarcia Wrot i Wielkiego Misterium bo bys chodzil jak Wolodia po przejechaniu na koniu z Zaporoza do Gluszycy.

   Usuń
  5. Oplulem monitor:-) Tomek załóż ten dział, Kwiecien bedzie mial skad inspiracje czerpac:-) A tak wogole to jak szczeka zajac??

   Usuń
 15. Kwietniołak powinien założyć nowa religię:woltanizm :-) a Bogiem będzie flaszka 40%:-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Dla mnie kwiiiiecien to nie nazista tylko kretyn ,zapatrzony w armie czerwoną i na to też są dowody na jakimś tam filmiku to jaki dzwonek w telefonie mam? Dla spostrzegawczych na filmie z Helu jaki pas przy spodniach ma? Dlaczego w tych swoich audycjach nie mówi o zbrodniach armii czerwonej? Zawsze tylko jacy ruscy są cacy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. komunizm czy nazizm wywodzi się od ideologii Marksa, kwiecień łączy obie ideologie w jdną całość

   Usuń
  2. To swir, totalitarysta, jemu imponuje potega, przemoc, sila.
   Taki pokurw moze hajlowac jednoczesnie sluchajac miedzynarodowki, totalitarysta przezarty socjalizmem.

   To troche podobnie jak niby byli neonazisci ktorych dalej to rajcuje, kryja sie otwarcie z tymi pogladami bojac sie publicznej krytyki ale publicznie promuja narodowy bolszewizm, narodowy komunizm, narodowy socjalizm pod plaszczykiem patriotyzmu, chwala komune, PRL, PZPR, Gomulke.

   Usuń
  3. Kwiiiecien nie zna żadnej ideologii pooglądał parę książek spamiętał pare nazwisk dat(nie dokladnie)i pierdzieli trzy po trzy bez ladu i składu . Odnoszę wrażenie te wszystkie opowiastki wymyśla na poczekaniu . Prosty przykład gdzie by nie był tam Rise Mengele, Lebensborn , wilkołaki i był w wojsku jednym słowem slowotok . On szybciej bredzi niż myśli opowiastki lwca z szybkością SWD na3000m bez optyki.

   Usuń
  4. Hitler też nie znał żadnej ideologii, miał gadane i parcie na szkło, dolaczyl do nic nie znaczącej parti wykorzystał chaos i doszedł do władzy, w Polsce jest wakat na dyktatora wystarczy, że jakis cwaniak zacznie zadymy z tymi kodowcami dojdzie do chaosu wystarczy zrobić dokładnie to samo co Hitler zrobił

   Usuń
  5. Dokladnie tak jak piszesz!:)
   przyklad : Woltan cos opowiada opowiada , nagle przerywa , i mowi dalej--- NIE INACZEJ--- i dalej sie nakreca co mu chory lysy leb na poczekaniu poda.
   Dokladnie to nazywa sie slowotok , jak to nazwales.
   Ja nie wiem kiedy ten debil Gluszycki oddycha ! :))

   Usuń
  6. Hitler jak dostawał tego swojego zjebanego slowotoku dostawał erekcji może kwiecień ma to samo jak gada to się podnieca i spuszcza w spodnie he he

   Usuń
  7. Oddycha jakimś płynem dla nurków.

   Usuń
 17. Panie kwiecień przebierając się w wojskowe sorry nie czynią z ciebie żołnierza,tak jak łażenie po krzakach nie czyni znawcy tematu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dobrze to nazwales Anonimowy .
   Gluszycki zjeb ,uzywa umundurowania z demobilu zwiekszajac sobie tym samym animusz!
   A co do mazen Woltana%, jestem przekonany ze Kwiecien w swoich myslach przedstawia sie samego siebie w swoim chorym lbie , jako SS mana posiadajacego tajemnice o ukrywaniu ,o tajnych sprawkach Hitlerowcow,o tym ze on bral udzial w budowie Riese jako SS man, i zyje tak Kretyn z Gluszycy w tym swoim filmie.
   Bo idiota mysli ze zycie to film.

   Czekaj Kwiecien !
   - Nie zapracowales na rete.
   - Nie masz ani majatku ani hurtowni :)
   - Nie starasz sie o stala prace ,i nie chce Ci sie pijaku robic ! jeszcze polatasz po tych polach dwie wiosny i DUPNIESZ do rowu i skonczysz jak Jarecki., jak sie za zycie nie wezmiesz, zobacz jaki sie siny robisz ! Mesjaszu Woltanie z Gluszycy za dyche.


   Usuń
 18. Woltan z Gluszycy napisal :
  -------------------------

  Darek16 marca 2016 08:57

  Witam dwa dni na dolku to nie zasluga debila sidora zeby sobie tego nie przypisywal , tylko kolejna srzynia dokumentow . teren prywatny . jednak przyokazji dowiedzialem sie ten zjeb debil tomasz sidor ma dwie sprawy wytoczone przez organy scigania za podszywanie sie pod uzednika panstwowego

  -------------------------------------------------------

  Skoda kurwa ze tylko kretyna na 48 godzin zamkneli!
  Myslalem ze posiedzi troche i skierowany bedzie na badania psychiatrychne!Szkoda ze Cie kwiecien , Sidor nie udupil!
  Kwiecien na tym zdjeciu jakie wkleil Koniczyna u siebie wygladasz jak kurwa JETTI, czy jakis inny stwor.
  Fataknie ,i jeszcze ta sina morda twoja, ty schizofreniku pierdolony.

  Pomawiaj , pomawiaj dalej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wałbrzych nie ma wtrzezwialki zatrzymanych zuli pod wpływem zamykają w sledczaku na 48 kwietnia zgarneli za zakłócanie porządku publicznego jak coś innego poważnego to niedługo z powrotem trafi do paki po za tym nic się nie dowiedział kalamie jął zwykle

   Usuń
  2. Kwiecień jak zwykle w swej skurwiałej psyche znów pierdoli skurwiałe kłamstwa na mój temat przy udziale kurwy s Krośnieńskiego. Nie toczą się wobec mnie ŻADNE SPRAWY, a jeśli ktoś takowe by zechciał założyć tylko się bardzo rozczaruje, ale i POŻAŁUJE i niech to zapamięta dosadnie.

   Usuń
 19. Myślałem że teraz na72 godziny zamykają

  OdpowiedzUsuń
 20. Zamkneli go za wlamanie na cudzy teren, znow “probowal” z synkeim czy wlasciciele sa w domu a jak nikt nie odpowiadal to wlamanie, do tego robil to na bani.
  Zaczal widac myszkowac na posesji, wlasciciel obudzil sie czy cos, wezwal policje a ze Woltan z dilerem jeszcze nic nie ukradli to ich za reke nie zlapali i zamkneli na 48.

  Kuirwa za krzynie, nie klam chuju lysys bos gowno znalazl w zyciu, skrzynie jaboli chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak by znalazł skrzynię jaboli to by zaraz zrobil filmik że to krew bogów czy coś

   Usuń
  2. jak robił włamy na cudze posesje to nie znaczy, że nic nie ukradł wypuścili ale jak właściciele sąsiednich stwierdzą, że jednak coś zginęło, kwiecień dostanie za całokształt twórczości, przypiszą idiocie wszystkie włamy najbliższej okolicy gdzie nie wykryto sprawców, sprawca siedzi Policja ma sukces proste

   Usuń
  3. Ten kretyn jest za głupi by się włamać do kopca z pyrami

   Usuń
 21. Pewne ptaszki znajace Kwietnia wykrakaly ze on jest biseksualista, to by wiele tlumaczylo z jego kalumii i fantazji, czemu wybieral taka stylistyke i takie obelgi jakie wybieral.
  Kwiecien wali w dupe co wlezie-jeden kij czy facet czy baba!
  Ta osoba tez wykrakala ze to przelalo czare goryczy ksiegowej z Lodzi-po tym jak jej podjebal wieksza ilosc gotowki to ponoc jak wrocil do domu to sprowadzil swojego klona-kochanka i nacpani w 3 dupy chcieli sie ruchac w troje na co ksiegowa wypierdolila ich z domu.
  Nie wiem czy nie chodzi o tego kolesia ze “Starej Babci”…

  Moze ktos potwierdzic z innego zrodla, bo to by sie trzymalo kupy (nomen-omen…)?

  Kwiecien-to jak?
  “Zeby zycie mialo smaczek, raz dziewczyna, raz chlopaczek?”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech założą nowa knajpę Stara Ciocia, będą sobie mogli bić koniki pod kotleta i truskawkową prytę :D

   Usuń
 22. Na blogu skurwysyna koniczyny tutaj:

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/03/dlaczego-sidor-tak-zawziecie-walczy-z.html

  jest temat o moich strzykawkach.
  Głupi chuju koniczyno wziąłeś dwie moje wypowiedzi z rożnych miejsc i myślisz, że coś tym udowodniłeś, że udowodniłeś, że kłamię.
  To ci kurwo jebana napiszę, że nic nie rozumiesz pierdolony skurwysynu.
  Otóż te wzory użytkowe, które złożyłem do urzędu patentowego na niektóre moje wynalazki dotyczące strzykawek samo uszkadzających się nie doczekały się patentów ze względu na brak funduszy i to te wzory zostały mi potem ukradzione, a mówiąc krótko produkowane bez mojej zgody.
  W zanadrzu miałem kilka innych, których nie złożyłem do UP.
  W trakcie rozmów z różnymi firmami zainteresowanymi moimi pomysłami zorientowałem się,że tych co złożyłem do UP nie sprzedam. Nie były doskonałe i warte kupna, choć dwa z nich potem ktoś wykorzystał.
  Miałem kilka innych w tzw szufladzie. Znalazł się ktoś kto o nich się dowiedział i chciał je zobaczyć. Ryzyko było takie chujku głupi, że jak mu pokażę to mi je ukradnie dla tego była cicha niepisana umowa, że wpierw wniesie kaucję za nie i dopiero je zobaczy i to w obecności prawnika i rzecznika praw patentowych. Zobaczył, wybrał dwa z nich i KUPIŁ.
  Niczego skurwysynu nie udowodniłeś, a pokazałeś, że jesteś tępym chujem mało wiedzącym.
  I jak ci kurwo pisałem dzień ukarania cię za to, że się do mnie przyjebałeś jest bliski bo jesteś pierdolonym psychopatą nie mającym żadnych powodów by się na mnie uwziąć.
  Ale nawet gdyby prawda o moich projektach w całości była kitem czy nie do końca zgodna z prawdą to i tak nie zmienia nic to w fakcie, że twój ukochany idol z Głuszycy kłamał setki razy w naprawdę ważnych i poważnych kwestiach dotyczących historii naszego narodu i historii IIwś.
  Chuj wiesz i z taką chuj wiedzą zdechniesz jak świnia pod płotem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytałem komentarze hm jednak to jacyś kryminaliści są chwalą się wyrokami, siedzeniem w pace, to żaden zaszczyt, złodzieja, bandyci, narkomani od co kwiecień przyciąga

   Jutro Warszawie jest protest właśnie za sprawę o wolność słowa, prawdę i przekonania

   czwartek o godzinie 12:00
   Pałac Prezydencki, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50, Warszawa

   https://www.facebook.com/events/1113700035341902/

   Usuń
 23. 1
  I jeszcze jedno.
  Po ostatnich naszych wpisach na blogu dostałem informacje, że podejrzenia co do Jareckiego, że był to jakiś miejscowy zbok, który kilka lat obrabiał kwietnia były trafne.
  Kwiecień jako młody chłopak został uwiedziony przez miejscowego pedryla i miał z nim częste kontakty. Ten facet już nie żyje.
  Na to, że kwiecień miał takiego niby starszego kumpla jest kilku swiadków, którzy domyślali się po co kwiecień się z nim spotyka bo ten facet nie tylko do kwietnia się przystawiał.
  Kwiecień po latach chcąc udać, że nic z tych rzeczy go z tym facetem nie łączyło stworzył mit Jareckiego by tym sposobem wytłumaczyć po co się spotykał z tym kimś.
  Dziś kwiecień głosi, że spotykał się z jakimś Jareckim bo był ciekawy jego opowieści o Riese mając tym samym dziś wymówkę mającą zatuszować faktyczny cel tych spotkań. Jednak są ludzie w Głuszycy, korzy w opowieść kwietnia nie wierzą i wiedza po co się spotykał z tym facetem.
  Nikt z Głuszycy nie potwierdza istnienia postaci Jareckiego jaką opisuje kwiecień, za to kilka osób potwierdza, że istniał taki jeden co lubił chłopaków i interesował się kwietniem i innymi jego kolegami.
  Ten facet miał u siebie broń i militaria jak to po wojnie bywało u niejednego człowieka. I tym wabił chłopaków by dawać im się tymi pistoletami czy karabinami pobawić. Chłopaczki się garnęły więc do niego, a ten to potem wykorzystywał mówiąc, że to będzie ich tajemnicą bo jakby ktoś się dowiedział, że obaj bawią się bronią poniemiecką to by ich zamknęli itd.
  KTOŚ KTO MI O TYM NAPISAŁ JEST ANONIMOWY, ALE OPISAŁ SYTUACJE WYSTARCZAJĄCO WIARYGODNIE BY TERAZ W CZĘŚCI TO OPUBLIKOWAĆ DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH.
  Ten człowiek sam był ofiarą tego zboczeńca i dla tego się nie ujawnił. Mieszka nadal w okolicy Głuszycy i jest dużo starszy od kwietnia.
  Dalej ten człowiek opowiedział mi, że ów pedał wykorzystywał strach przed zamknięciem za zabawę bronią i skłaniał swe ofiary do uprawiania seksu. Młode chłopaki to jest kwiecień i ten anonimowy z okolicy ulegały takiej sytuacji tym bardziej, że facet częstował winem. Potem taki chłopak miał rozterkę, że nie tylko bawił się nielegalnie bronią,ale i pił wino no i robił coś wstydliwego. Dla tego się bał, że to wszystko wyjdzie na jaw. Pedał potrafił potem tak zamotać chłopaka, że ten ze strachu przychodził do niego by niby obgadywać scenariusz wytłumaczeń przed władzą skąd są karabiny czy pistolety. Przy okazji dalej wciągał go w swe seksualne zabawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Mój informator przyznał wprost, że i bał się i był zadowolony, że może potrzymać karabiny, że może się napić wina, coś zjeść i jeszcze go ktoś zaspokoi.
   Po pewnym czasie zobaczył, że jego miejsce zajmuje młody kwiecień choć wtedy nie podejrzewał, że i kwiecień robi z nim to samo. Dopiero po latach skojarzył kilka faktów i się zorientował, że i kwiecień jest ofiarą tego pedała bo młody kwiecień tak jak i on często sam do niego przychodził i wychodził nad ranem.
   Raz spotkał innego kolegę, który widział kwietnia w lesie z tym facetem jak go ten facet obmacuje. O tym dowiedział się dopiero gdy już sam nie był gościem u tego pedała. Ten co widział kwietnia z tym pedałem nie miał pojęcia, że opowiada o tym komuś kto z tym pedałem miał to samo co kwiecień. Ten co widział kwietnia z tym pedałem żyje, ale nie mieszka już w tej okolicy bo wyjechał do innego miasta.
   Mój informator trafił na naszego bloga jak inni ludzie zainteresowani samym kwietniem. Zapoznał się z większością tematów i napisał opisując to co przekazałem powyżej.
   Podsumowując wszystko na to wskazuje, że taka jest prawda. Patrząc na skurwiałe zachowanie kwietnia, pomówienia i oszczerstwa w zboczonym stylu widać, że sam kwiecień musiał mieć w dzieciństwie takie doświadczenia, którymi teraz usiłuje zdyskredytować innych.
   Mój informator na koniec napisał, że jakby pojechać do Głuszycy i dobrze poszukać to znalazła by się niejedna osoba potwierdzająca, że młody kwiecień był widywany z tym pedrylem na wspólnych leśnych przechadzkach.
   I jeszcze jedno.W swym opowiadaniu mój informator napisał, że poza nim i kwietniem żaden z młodych chłopaków w tamtym czasie nie dał się temu pedałowi omamić. Owszem ten czy tamten też wpadał do niego by zobaczyć co ma, ale rzadko bo jak się mój informator zorientował chłopaki jak się pokapowały o co mu chodzi przestawały do niego przychodzić.
   I myślę, że ciąg dalszy jeszcze będzie bo wymiana korespondencji obfituje w kilka innych szczegółów na, które przyjdzie czas. Problem jest tylko taki, że jakbym o nich teraz napisał to kwiecień mógłby się zorientować kto do mnie napisał, więc na razie tyle.

   Usuń
  2. Łapanie za lufę, otwieranie wrót (tylnych), drążenie sztolni, lizanie dogłębne tematu, strzelanie tu i tam,romantyczne spotkania na wersalce w lesie. Konar zapłonął nie raz :D

   Usuń
  3. Uooo kurwa, to jednak chyba jest prawda.
   Przejebana slaba akcja, nie dziwie sie ze taki teraz z niego swir ale to w zaden sposob nie usprawiedliwia jego skurwialej zlej natury, flaszywego, zaklamanego, chorego na schizofrenie czlowieka udajacego niewinatko oszusta, kanalie.

   Usuń
 24. I ja w to wierze, Woltan ubiera sie jak pedal ,ten co robi za faceta. Arafatka,gogle na czole,finka u boku, jak by mial kase to by sobie nosil jeszcze skore w cekinach!
  ja robilem tyle karkolomnych exploracji w zyciu ze temu debilowi Gluszyckiemu nie snilo sie. a nigdy nie ubieralem sie ja i moi koledzy jak klaun,co robi Woltan Kwiecien.

  To pedal! i ten caly koniczyna z podkarpacia jest tez jakims biseksem ,a tacy sie wspieraja.
  Ja Ci mowie koniczyna kurwo meska jedna, gdybys ty mnie tak obrazal jak robisz to z Sidorem pedale jebany, to bym cie przycwelona bardacho znalazl bez problemu ,bym Ci tak zrobil , ze by Ci sie odechcialo niewinnych ludzi pomawiac skurwysynu jeden na cale twoje zebrackie zycie.
  Co chcesz frajerze od Sidora ? no co sie pedale wpierdalasz miedzy nas ,udawadniajacych klamstwa przychlasta z Gluszycy, a kwietnia ? co kochankami jestescie ?
  Wychodzi na to ze tak!
  Masz szczescie hokeisto zes trafil na Tomka chuju jeden.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest na maksa zafascynowany, pewnie kwiecień zjechał mu tunel wielokrotnie

   Usuń
  2. Skurwysyn przyjebywał się do mojego skórzanego stroju motocyklowego swego czasu nazywając mnie jajopociarzem. Skóry w jakie zakładam na motor to prawdziwy strój motocyklisty i kwietnia na taki nigdy nie było i nie będzie stać chuja pierdolonego.
   Dziś sam wygląda jak pierdolona ciota owinięta chustką jakby jechał na marsz równości.
   Znajdźcie mi jakiegokolwiek surwiwalowca, eksploratora, historyka czy lubiącego styl militarny kto by se wokół szyi szmatę owijał dokładnie tak samo jak to robiły pedały z lat wczesnego PRLu. Tylko ta szmata kwiecień tak pajacuje, a na dodatek wpuszcza w buty spodnie i wygląda naprawdę jak błazen z cyrku. Do tego czapka marineska i te okulary dla okrasy. Pajac jebany niech spojrzy na siebie zanim znów kogoś oceni po wyglądzie.
   A co do koniczyny ja powiedziałem i słowa dotrzymam. A poza koniczyną dostanie się każdemu kto go kryje i wspiera to tylko kwestia czasu.Niedługiego.

   Usuń
  3. Wpuszcza spodnie w buty bo wtedy gówno z nogawki nie wypada :D Jak myślicie skąd nazwa domek śmierdziela? Ten kto zgadnie dostanie przepis na kotlet a la kfiecień

   Usuń
  4. Na motocykl najlepsze spodnie to chyba skora. Niemiecka policja Kwiecien ty pederasto do dzisiaj uzywa skorzanych kombinezonow. Chlopki wiejskie maja pojecie wlasnie takie ze , obrazaja Cie w ten sposob, ale kretynami Tomasz nie przejmowal bym w tym temacie na twoim miejscu! mial wsiok SHL-ke albo komara i gowno wie.

   Kwiecien nie ma motocykla, ani auta, i mial nie bedzie bo go nie stac finansowo i umyslowo! wiec pierdoli glupoty.

   Usuń
  5. Kwiecień tak się ubiera bo chce się zrobić na weterana Afganistanu czy Iraku wzgórz golan

   Usuń
  6. Na razie to weteran elektrowstrząsów u czubków w Bolesławcu i znany surwiwalowiec ekspert od rozpalania ognia na wersalce przy pomocy rwd (rżnij w dupę)

   Usuń
  7. @Gall "Dziś sam wygląda jak pierdolona ciota owinięta chustką jakby jechał na marsz równości." to jest zajebiste trafienie w 10tke, przebieraniec pozer lubi pozowac jako fotomodel a koniczyna uwielbia umieszczac jego fotki z dupy wyjete nie majace zadnego sensu w temacie-po prostu adoruje swojego ukochanego.
   :)

   @Anonimowy padlem ze smiechu od tyvh elektrowstrzasow, komanods z Oddzialu Zamknietego Boleslawiec.


   No to wszystko zaczyna sie ukladac, stary zwichrowany pedal i jego obronca-kochanek.
   Ale przypal Kwiecien!

   Usuń
 25. Urzekła mnie ta historia psychofana Woltana :D Żyli długo i szczęśliwie ale chłopiec odszedł szybko bo mała i miękka lufka. :D
  "Darek ! " Rok nie wyrok " :) Za sprawę też dałbym się przymknąć. Kiedyś gnoja co kosę wyjął jak stanąłem w obronie 17 latka /kiedy go glanował leżącego / przechrzciłem na szmatę. Podstawa nosa, szczęka w dwóch miejscach i dwa żebra. Zawiasy bo coś tam przekroczyłem. I postąpił bym dziś to samo. Za sprawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napinka zramolalego pierdzistolka z Zakopca, komu ten frajer chce tym zaimponowac?
   Swemu ukochanemu Kwietniowi?
   Poklepie go za to guru po ramieniu?
   :-)

   Usuń
  2. Pogłaszcze po główce (tej małej)

   Usuń
 26. Ukryte Siły - Forces Occultes - Polski Sub

  https://www.youtube.com/watch?v=FZ4wfXXSfZU

  OdpowiedzUsuń
 27. Dziewczyna ostatni raz była widziana w piątek, 11 marca na dworcu we Wrocławiu.

  Nikola Anna Sałaga ma 156 centymetrów wzrostu i zielone oczy. Na lewym przedramieniu, po wewnętrznej stronie, ma tatuaż. W dniu zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansy, fioletową pikowaną kurtkę z kapturem i szare buty.

  Jeśli ktoś z was ją widział lub ma jakieś informacje o tym, gdzie może przebywać, skontaktujcie się z ITAKĄ, Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Można to zrobić dzwoniąc pod numer bezpłatnego Telefonu w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000 albo pisząc maila na adres itaka@zaginieni.pl.

  http://wroclaw.eska.pl/newsy/16-letnia-nikola-zaginela-we-wroclawiu-jesli-mozecie-udostepnijcie-to-zdjecie-znajomym/131955

  OdpowiedzUsuń
 28. Poziom bloga koniczyny odzwierciedla poziom kwiiiietnia jakiś kretyn pisze dowcipy z dupy wzięte inny kwiczy a konieczna szuka dziury w całym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czworo wariatow klepiacyc sie po dupach, kadzacych czubkowi i cisnacy na Sidora jakby go znali, kurwa wyborne towarzystwo psycholi na poziomie intelektualnym 14 latkow.

   Jak tam zajze raz na ruski rok to az mi wstyd za to co wypisuja, taka zenada i prymitywizm patologicznych dzieci, kloaka.

   Usuń
 29. Przyjaźń tajemniczego Jareckiego z gnojkiem Kwietniem? Wędrówki po lesie tajemne spotkania w umówionym miejscu poznawanie tajemnic Riese? Kwiecień kto w to uwierzy pytam chyba tylko Ty sam. Przyznaj się to co napisał Tomasz to musi być prawda ja w to wierzę bo jest to logiczne wyjaśnienie Twoich pedalskich podjazdów do Tomka. Kwiecień ty masz syndrom molestowanego dziecka cioto jebana. Ubierasz się jak ciota atakujesz jak ciota nawet mówisz jak ciota i masz mordę jak typowa ciota. Przyznaj kwiecień dymał Cie ten jarecki w dupsko i pysk i odtąd masz traume pedała. Pozujesz na hetero, ale chuj z tego wychodzi. Jeden związek rozjebany, drugi rozjebany, otaczasz się samymi facetami i to takimi 100% ciotami bo jak popatrzeć na tego chuja z porozmawiajmy.tv to widać że lachę ciągnął nie raz. Ten Twój Aleks to przykładowy pedał wystarczy spojrzeć i posłuchać jak mówi i jakie gesty wykonuje. A ten Patronowicz nie lepszy. Muł jebany i bełkot taki sam jak Ty Kwiecień z mordą pedalską. Co nie widać? Otaczasz się ciotami bez męskiego wyrazu. Sam takiego nie masz pedale w chustce na szyi.
  Kwiecień przyznaj cioto jak to było z tym Jareckim w lesie? Ile razy wsadzał Ci ręce w majtki opowiadając o wilkołakach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba dodać, że swego czasu skumał się z markiem sękiem tym od uprawiania seksu ze zwierzętami.
   To tez zbok w towarzystwie kwietnia.
   I zapomniałeś dodać, że cała ta ferajna od zagórskiego to typy mięczaków uciekających w świat wirtualnych paranormalnych fantazji z, którymi kwiecień chciał wejść w długi układ tylko się nie udało bo i oni się na nim poznali.

   Usuń
  2. Dla czego koniczyna stoi murem za kwietniem? Bo sam miał takie doswiadczenia jak kwiecień. W dzieciństwie miał podobna sytuację jak kwiecień z jareckim.
   Dla czego wokół kwietnia kręci się tyle mułów i zjebów? Bo sami musieli mieć podobne do kwietnia doświadczenia w dzieciństwie.
   Tajemniczy dorosly zaprzyjaźniony z chłopcem i potajemne spotkania to scenariusz jaki każda z tych ciot musiała miec podobnie. Dla tego widzą w kwietniu podobieństwo swych doznań.
   Proste w dupę jak swiński ogon i logiczne.

   Usuń
  3. Co do Seka to zbok i pedofil jest ale pedal to raczej nie, z tego co wiem lubi baby. Tak dla sprostowania.

   Usuń
  4. Za ta kase to juz mu kulasa przetracili.
   Tak jest z menelami, bank im nie pozyczy bo golodupoce bez roboty, to ida do bandziorow po "cudowne" chwilowki. Myslal ze chuja przytnie jak z wszystkimi, ze karkow wkreci slowotokiem, hahaha.

   Usuń
 30. Współzałożyciel KOD-u zapowiada głodówkę w intencji publikacji wyroku TK ale poświecenie he he pewnie post ścisły przed świętami

  http://parezja.pl/wspolzalozyciel-kod-zapowiada-glodowke-ws-wyroku-tk/

  OdpowiedzUsuń
 31. No nie trzeba duzo czekac na oddzew Woltana z Gluszycy.
  Kwiecien szaleje z zawisci ze wszystkie grupy wyganiaja Kwietnia z miejsca poszukiwan :)
  A ja Ci Kwiecien mowie !:)
  ---------------------------
  Nie martw sie lysa palo ! Ci co sadza ze dokopia sie Wroclawskiego Depozytu , to ciezko chore przypadki choroby umyslowej jakiej ty jestes kretynie Gluszycki przykladem:)


  CZYTAJCIE CO TEN KRETYN SPLODZIL.
  -------------------------------------

  środa, 16 marca 2016
  A Oni robią swoje ......
  Kolejne dni w górach , śnieg , mróz . Kolejny mandat za palenie ogniska w 40 centymetrowym śniegu . Jesteśmy daleko od 65 kilometra , Kowary . Ktoś krzyczy ze hej-tuje poszukiwaczy , nie zawracam uwagę ze to ślepy tor . Wystarczy poświecić trochę czasu i zdrowia , powłóczyć się za nimi po lasach a obraz pociągu blednie .-
  Dlaczego jakaś grupa ma sprzęt , wiertnice , koparki , ludzi nie kopie na 65 km tylko w Kowarach i Krzaczynie , .-
  Dlaczego wyspecjalizowana i bardzo dobrze wyposażona kolejna grupa działa miedzy -Rogowiec , Waligóra , Szpicak ....?
  Dlaczego miejscowi poszukiwacze im wazelinują mimo iż nie mają dostępu do ich prac ? .
  Dlaczego za jakieś ochłapy z Ich stołu szmaci się kolejny pasjonata ?
  Takich pytań są setki , a ja dalej robię swoje kolejne teczki osobowe są w moich rekach z lat 1936-48 .
  A Oni spokojnie robią swoje , wykopują , wywożą i opłacają szczekaczy .
  Dzień rozliczenia jest bliski PiSory mają Smoleńsk inni złoty pociąg reszta długi , a Oni działają wg schematu i planu jaki zostawił im H. Himmler ...
  Autor: Darek o 08:32 Brak komentarzy:

  -----------------------------------------

  Dziela sie planem jaki zostawil sam Heinrich Himmler:)pisze kwiecien.

  wiedz kretynie ze ten plan zostal dawno wykonany !!!
  w koncu plany sa po to by je szybko realizowac:)))
  ----------------------------------------------------

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No kwiecień jak widać szuka Jareckiego, a właściwie kolejnej przygody jak z jareckim ino tym razem to on jest w roli Jareckiego...

   Usuń
  2. jedni mają długi a kwiecień i jego kolesie krótki. To oczywista oczywistość.

   Usuń
  3. he he dostał mandat za palenie ogniska a co to było opony czy jakieś śmieci zaraz niedawni Policja na DŚ dorwała jakiegoś byłego doręczyciela poczty z prywatnej firmy jak przesyłki palił, kwiecień przypadkiem to nie ty byłeś tym zwolnionym kurierem?

   Usuń
  4. To jest belkot zwyklego zazdrosnego wariata.
   Kurwa jeszcze to ze dzialaja zgodnie z planem Himmlera-tak kurwa lyso palo, Himmler Kazkowi napisal plan i zostawil mu pod progiem zeby go po 71 latach zaczal realizowac...wez ty sie jebnij w ten glupi leb.

   Usuń
  5. Dokładnie, przekaz podprogowy, proste jak morda koniczyny

   Usuń
  6. Wiadomosc pewna.
   Kwiecien byl tymczasowo zatrzymany,za uchylanie sie od splacania zaleglosci finansowych.

   Usuń
  7. Czyli kwiecień nie płaci zaległych mandatów,

   Usuń
 32. Hahaha Koniczyna ty krzywa mordo !:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniczyna ma ryj podobny do małpy i niedługo to zobaczycie.

   Usuń
 33. Zobaczcie dokladnie na Awatar kwietnia.
  kwiecien suszcza sie i podciaga na linie :) i nadziewa sie dupskiem na tyczke :)))

  OdpowiedzUsuń
 34. Kwiiiecien ognisko przy 40cm śniegu,to przecież wersalki nie idzie znaleźć. 48 g na dołku przestań takie kity wciskać. Kwiiiecien nie rób z siebie męczennika i twardziela.

  OdpowiedzUsuń
 35. Kwiiiecien masz skany tych mandatów zdjęcia ogniska ,obozowiska tych skrzyń? Chłopie przestań bredzić bo jesteś żałosny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaa, twardziel po chuju fest bo go jebli za ognisko w parku krajobrazowym.
   Tym moze zaimponowac tylko skrajnym patologicznym zjebom albo dziwkom przydroznym.

   Usuń
  2. kwiecień jęczy, że w zimie dostał za palenie ogniska ta bo uwierzę, latem palił leśnicy dojrzeli złapali dostał mandat, coś tam narzekał w sierpniu na leśniczego, niestety w tamtym roku obowiązywał zakaz palenia ognisk, bo w zimie jak leży śnieg jak nie rozpalisz w jakimś parku albo rezerwacie i nie jest to ogniska na 3 m wysokie to nic nie zrobią, po za tym to jest kwestia zachowania w lesie jak robi chlew napatoczą się leśnicy mandat murowany do tego jak się człowiek włóczy po szlakach to wie gdzie rozbić obozowisko na noc i tam pies z kulawą nogą nie zajrzy bo las czasem nie jest lasem ale tego idiota kwiecień nie wie i się nie dowie, ale w końcu ktoś te mandaty za głupotę dostawać musi

   Usuń
 36. Podejrzewam jak by kwiiiecien obozował gdzieś w górach to zaraz u konieczyny by była fotka .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniszczyna nie dał fotki bo wersalka pod sniegiem

   Usuń
 37. DODATEK 1
  CZYLI WSZYSTKO WEDŁUG PLANU H HIMMLERA

  OdpowiedzUsuń
 38. kwietniu, kwietniu et consortes. My tu toczymy beke dla beki, całkiem za free. Po prostu chłopie nudzisz, powtarzasz się, jedziesz na tych samych schematach myslowych a dowodów, świadków na cokolwiek jak nie było, tak nie ma. Za to każesz się ludziom podniecac jakimis fotkami z dupy, bandażem z 1938 itp. itd. Tyle róznych fantów to każdy interesujący się tematem ma. Może gimbaza na to pójdzie.
  Tak więc kwietnioekipo. Do roboty konkretnej a nie darcie ryja i szukania dziury w całym. Inaczej zawsze was będe uważał za baranie torby. Tyle w temacie ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 39. ...komp kfffietniołaka czy Himmlera??? http://www.chamsko.pl/73163/Fajna_obudowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasilacz ma moc 666 esesmanów a grafa sie nagrzewa do temperatury przecietnego kotleta

   Usuń
 40. 16 dni do przybycia pojeba na północ ;))) kłłłiecień tłumy już czekają na moście w Malborku...żeby cie utopić w Nogacie kłamco pierdolony ;)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze by bylo by Lysego capa tam u was odwiedzili ludzie nie dajacy sobie kitow kotleta wciskac , i nagrac ciemniaka ,jak go ludzie jebali i na You Tub miedza jego Pierdolekcje, zeby ludzie wiedzialy ze to zjeb zaklamany!
   Rekord odtworzen gwarantowany:)))

   Usuń
 41. Tak że tego ten :D http://pikio.pl/najwieksza-awantura-na-polskim-youtube-rozpoczeta-wkracza-sad/

  OdpowiedzUsuń
 42. Woltan Parówa!!!buhahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobra ksywa dla kretyna ,co nie?
   :)))

   Usuń
  2. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/

   zobaczcie na zdjecie Schwarznegera z Gluszycy buaahahahahaha , kurwa nie moge.
   Kwiecien ty siny chuju czy ty kretynie nie widzisz jak wygladasz !!!???ludzie jaki to jaki przyglup!!!
   Ty kurwa komandosie zatluszczony!!! gebilu jeden kwiecien !!!:))) czy ty myslisz ze tutaj tylko Sidor na ciebie kondonie Gluszycki nadaje !!!??? hehehehehe

   Usuń
  3. Kurwa to nadęty pajac.
   Wciągnął brzuch wydął klatę i nastroszył łokcie i myśli, że zaimponuje postawą. Jeden celny szybki strzał na takiego nadętego bufona wystarczyłby gdyby co.
   A pedały ofiary złego dotyku się tym zdjęciem jarają wmawiając innym własna traumę i doświadczenia z dzieciństwa.

   Usuń
  4. przecież wygląda jak Paruś od parówy oczywiście!!!!!!

   Usuń
 43. Znów koniczyna szumieć zaczyna. Cyknął Woltanowi półnagą fotke koło płotka. ONi faktycznie cos tam kombinuja, graja w dwie wieże czy coś.
  Stoi woltan koło płotka kto go spotka smieje sie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Woltan Paruś von Sinogęby!!!!!!!!!!!!!!!buhahahahahah

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.