niedziela, 6 marca 2016

Kolejny stek bzdur Głuszyckiego mitomana powtarzającego wkółko te same bzdury i twierdzącego, że tajemnica Riese coraz bardziej wypływa na jaw.Dziwna przesypownia i znikający człowiek w pasiaku - Dariusz Kwiecień


Już w pierwszej minucie słychać czysty pijacki bełkot chorego mitomana krążącego wokół tematu Riese i NIC O NIM NIE WIEDZĄCEGO.
Kwiecień w pierwszych minutach powtarza w kółko, że tajemnica Riese zaczyna wypływać na jaw gdy tymczasem nic nie wypływa jak tajemnica Riese była tajemnicą tak jest, a kwiecień niczego nie odkrył i nawet o ułamek procenta nie zbliżył się do niej.
Ciągle pierdoli o jakichś jego dowodach i dokumentach, a jak wiemy z poprzedniego materiału dokument jakie pokazywał to bezwartościowe śmiecie jakieś zaświadczenia lekarskie czy kwity nic kompletnie nie znaczące i nie mające nic wspólnego z Riese.
Jestem właśnie w trakcie oglądania tego bełkotu i wyłapię kilka najgłupszych kwestii by pokazać po raz kolejny jakim mitomanem i durniem jest kwiecień.
/mała przerwa zaraz wracam/

A więc jedziemy od początku. Tu mały fragment czystego pijackiego bełkotu w, którym matoł nawet nie potrafi wypowiedzieć słowa zawoalowany i zacina się jak przygłup co tylko świadczy, że ma coraz częstsze objawy amnezji i zaników pamięci, co przejawia się w ciągłym powtarzaniu tych samych bredni jak nowe dowody, nowe dokumenty czy tajemnica Riese zaczyna wypływać na jaw:

video

Kwiecień twierdzi, że codziennie dostaje nowe dokumenty, zdjęcia i artefakty co jest kłamstwem bo nie codziennie. Dalej twierdzi, że tych rzeczy nie kolekcjonuje tylko przekazuje dalej na przykład do Witoszowa do Gabrysia jak rozumiemy, co też jest kłamstwem bo pan Gabryś nie chce mieć z kwietniem nic wspólnego.

Raz na jakiś czas ktoś podrzuci kwietniowi bezwartościowe papiery czy trafi od kogoś starą nic nie znacząca mapę lub zdjęcie, ale robi z tego wielkie halo i powtarza w kółko i to za każdym razem, że ludzie obdarzają go takim OGROMNYM  zaufaniem! Oto jeden z wielu tego przykładów, a prawda jest taka, że nikt go żadnym zaufaniem nie obdarza tylko nie znając faceta i widząc, że się interesuje tematem czasem mu coś da co dla niego jest bezwartościowe, a kwiecień się potem z tego raduje i chwali tym wielkim zaufaniem:
video

 JAK KWIECIEŃ ZROBIŁ Z PANA WOŁOSZAŃSKIEGO ZŁODZIEJA

A poniżej mamy kolejny przykład skurwiałej kłamliwej propagandy kwietnia.
Kwiecień twierdzi, że to on pierwszy mówił od dawna o podziemiach pod zamkiem Grodno co jest KŁAMSTWEM BO OD ZAWSZE TO BYŁO WIADOMO O PODZIEMIACH pod tym zamkiem i nie kwiecień jest pierwszym o tym mówiącym. Dalej ta szmata twierdzi, że Wołoszański i wszyscy inni kręcą swoje materiały historyczne na bazie opowieści kwietnia, co również jest kłamstwem i jest całkiem odwrotnie to ta pierdolona kanalia z Głuszycy KRADNIE WIEDZĘ O RÓŻNYCH MIEJSCACH PRAWDZIWYM ODKRYWCOM I HISTORYKOM, a potem przeinaczając ją wciska deklom.
Poza tym zwróćcie uwagę jak menda z Głuszycy wplata opowieść o badaniach georadarowych czy innych terenów zamku w Grodnie w taki sposób by widz mniemał, że to on brał udział  w takich badaniach gdy tymczasem kwiecień nie ma nic wspólnego z żadnymi badaniami georadarowymi tam. Taka to kurwa jebana z tego kwietnia potrafiąca posłużyć się tak podstępną retoryką by każdy myślał, że to on jest tym pierwszym, tym badaczem z georadarem i tym, który wyprzedził wszystkich w poszukiwaniach, a teraz biedaczysko płacze, by dekle mniemały, że inni zerują na jego odkryciach.
Jaką to trzeba byś skurwiała mendą by w taki sposób rzucić cień podejrzenia na innych, że żerują na jego odkryciach? A jeszcze niedawno mówił, że Pan Wołoszański jest dla niego mentorem i wzorem do nasladowania, a dziś ROBI Z WOŁOSZAŃSKIEGO ZŁODZIEJA:
video


W dalszej części idiota mówi, że się nie mówi o obozach na tych terenach, o kopalniach i więźniach, którzy gdzieś tam zginęli podważając tym samym opinię innych historyków, którzy o tych rzeczach już dawno mówili i pisali. Taki to chuj z tego kwietnia widzicie? 

 Poniżej kolejny przykład kwietniowej chucpy i podważania wiarygodności okolicznych ośrodków turystycznych. Kwiecień mówi, że jest piętnowany za to, że wyciąga z innych ośrodków ludzi i oprowadzając ich po nieznanych terenach pokazuje prawdziwą historię. Tym samym sugeruje, że w ośrodkach turystycznych zatrudniających przewodników z historycznym przygotowaniem wciskają ludziom nieprawdę. Taki to chuj z tego kwietnia. A prawda jest taka, że w całej okolicy wszyscy mają kwietnia dość bo kłamie, zmyśla i w dodatku jak teraz znów podważa autorytety tych, którzy mają o wiele większą wiedzę od niego i to nie taką jak kwiecień zmyśloną, ale prawdziwa opartą na faktach:
videoPoniżej przykład jak kwiecień się zali, że właściciele niektórych terenów gdzie kręcił swoje materiały i wciskał na ich temat totalny kit chcą od niego RZEKOMO tantiemy za kręcenie jego materiałów na ich terenach!!
Absolutna nieprawda! Skurwysyn kłamie i to śmierdząco robiąc z właścicieli tych terenów jakiś pazernych na kasę. Prawda jest taka, że właściciele terenów gdzie łazi kwiecień i wymyśla swe brednie nie chcą go bo kłamie i dorabia nieprawdziwe o nich historie, a na dodatek jak w jednym z ostatnich materiałów gdzie wciskał kit o jakimś kulcie boga Wotana zrobił z właściciela działki gdzie było wejście do kopalni potencjalnego dewastatora tego wejścia. Nie dziwi więc, że właściciele takich terenów gdzie kwiecień się lansuje mają chuja dość. Ja też bym miał:
video

Kolejne kłamstwo, że ludzie z całego świata do niego piszą i przysyłają mu dokumenty. Własnie je widzieliśmy poprzednio sterta bezwartościowych śmieci.
video


Poniżej mamy dość długi skurwiały monolog oskarżający wszystkich dookoła o różne rzeczy. Kwiecień zarzuca włodarzom tych terenów, że nie dają mu tam nic robić i propagować tych terenów z jego kłamliwą historią, licencjonowanym przewodnikom zarzuca, że nic nie robią i nic nie mają do roboty bo nie pokazują prawdy, a mnie zarzuca kurwa jebana, że składałem na niego donosy do skarbówki, co jest kłamstwem i nieprawdą. Prawda jest taka, że wszyscy uważają kwietnia za oszusta tworzącego własną kłamliwa historię na, którą naciąga głupców odbierając prawdziwym przewodnikom turystów i zakłamując historie tych terenów. Prawda jest też taka, że kwiecień nie tylko nie nadaje się na przewodnika górskiego bo nie ma wiedzy i uprawnień i to się ludziom nie podoba. Kwiecień lansując się tak uporczywie na internecie podważa wiarygodność licencjonowanych wykształconych przewodników więc nie dziwi, że ktoś ma go serdecznie dość i składa na niego donosy do skarbówki bo faktem jest, że każde zarobione przez kwietnia pieniądze za oprowadzanie nawet niewielkich 10 osobowych grup sa nielegalnie zarobione bez uprawnień, zezwoleń i rejestrowanej działalności gospodarczej.
video


KWIECIEŃ NIELEGALNIE PRACUJE-DORABIA U AMAZONKI W LUDWIKOWICACH PRZY GOSPODARSTWIE Z KOŃMI
Poniżej fragment w, którym kwiecień się tłumaczy jak zarabia pokazując jak dokarmia konie. Po tym materiale wiemy już, że podpina się wszelkich prac dorywczych by se dorobić. I tak jak na tym filmie widać, że wysługuje się naszej skarlałej amazonce z Ludwikowic tak możemy się domyślać, że również dorabia pomagając w kuchni pt. Tkalnia Smaków.
No ciekawe, ciekawe to i ciekawe jak długo ci ludzie go zatrudniający nie będą się tego wstydzić? Bo komitywa z kwietniem zważywszy na jego szkodliwą działalność kiedyś tym ludziom musi wyjść bokiem, i wyjdzie.
Ale jak się dobrze wsłuchacie to usłyszycie, że kwiecień FINANSUJE UTRZYMANIE TYCH ZWIERZĄT!! PRZEJĘZYCZENIE JAK ZWYKLE CZY CELOWE WPROWADZANIE W BŁĄD WIDZÓW?Jak on może finansować utrzymanie nie swoich zwierząt?
video


W dalszej części kwiecień pierdoli o jakichś grupkach imigrantów przemierzających te tereny i mówi, że wiedzą o tym pogranicznicy i policja i nic z tym nie robią podważając tym samym autorytet tych służb. Prawda jest taka, że żadne grupy imigrantów nie przechodzą przez te tereny, a kwiecień jak zwykle rzuca fałszywe oskarżenie o bierność w tym temacie tym razem wobec policji i służb granicznych. Mówi to około 6-7 minuty.

Poniżej kwiecień po raz kolejny robi z mieszkańców Głuszycy i okolic nawiedzonych wariatów.
Opowiada, że coraz więcej ludzi przyjeżdża w te tereny i rozmawia ze starszymi mieszkańcami, którzy opowiadają o UFO, wilkach wychodzących z lasów i dziwnych wydarzeniach z duchami. Oczywista nieprawda nikt tam nie przyjeżdża, nie rozmawia z mieszkańcami, a sami mieszkańcy dalecy są od tworzenia takich mitów o jakie ich posądza kwiecień. Jestem ciekaw ile jeszcze takich idiotyzmów mieszkańcy tych okolic będą znosić i kiedy ktoś nie wytrzyma i nie pokaże kwietniowi gdzie jego miejsce, a właściwie, że tam nie ma dla niego miejsca?
video


Poniżej kolejny przykład jak kwiecień skarży się, że dostaje pogróżki i jest zastraszany bo jakoby ujawnił jakieś niebezpieczne dokumenty i teczki ludzi, których potomkowie jeszcze żyją. Oczywiste kłamstwo, żadnych na nikogo teczek nie ujawnił ani nie dostał od nikogo tylko stertkę bezwartościowych papierków i zaświadczeń lekarskich czy kwitków mówiących o nagrodach dla kogoś tam. Oczywiście nie omieszkał wspomnieć o Sidorze idiocie z warszawy, który tym razem według kwietnia nie jest autorem tych pogróżek. A ja ci kwiecień mówię pomawiasz już kolejną grupę ludzi i nie zdziw się jak rzeczywiście ci ten łeb ktoś w końcu rozwali mitomanie z Głuszycy, bo ile można wysłuchiwać sugestii, że ten czy tamten, ci, albo inni ciągle mu grożą i tym samym czuć się przez takiego skurwysyna podejrzanym o groźby?
Prawda jest taka, ze nikt nigdy na oczy nie widział dokumentów o jakich pierdoli tu kwiecień i żadnych nazwisk od niego nie słyszał. Kwiecień to pierdoli tylko po to byście dekle wierzyli, że jest w ich posiadaniu, ale do końca nie może ich ujawnić bo jest zastraszany.
I coś wam powiem, kwiecień po raz kolejny mówi, że jest zastraszany i dostaje emaile z pogróżkami. To jest nieprawda! Żadnych takich nie dostaje, to jest z jego strony prowokacja by sprowokować do takich pogróżek mailowych tych, którzy nawet by chcieli mu takie wysłać. Nie dajcie się na to nabrać  i nie próbujcie tego nawet robić bo ta kurwa zrobi wszystko by dojść kto mu to wysłał i was oskarżyć. On pewnie liczy na to, że ja się na to złapię, ale nic z tego. 
video


BABA MARCHEW KROWA I NIESAMOWITA HISTORIA O JAKICHŚ TAJEMNICZYCH "ONYCH" WYCHODZĄCYCH Z LASU.
Poniżej fragment całkowicie zmyślony przez kwietnia. Nie istnieje żadna pani mieszkająca w Grzmiącej  opowiadająca o jakimś obozie ogrodzonym drutem kolczastym na polu za kwietniem. Nie istniał tam żaden obóz, ani koncentracyjny, ani inny. Nie prawdą jest, że w tej okolicy mieszkają dwie OSOBY co chętnie opowiadają o tych sprawach. Po pierwsze skoro tak chętnie opowiadają to czemu nie wystąpią przed kamerą? Kwiecień sam odpowiada na to pytanie kwitując "bo nie" bo jakoby boją się ośmieszenia. No to kurwa skoro tak chętnie opowiadają to jak to się ma do lęku wystąpienia przed kamerą. To wszystko co tu powiedział kwiecień jest pierdolonym kłamstwem mitomana usiłującym wszystkim dookoła wmówić, że dociera do tajemnic o, których nawet tutejsi nie maja pojęcie. NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA TE KŁAMSTWA. Kwiecień to wszystko sam tworzy jaki inne opowieści, których nie zdołam sprostować jak to co mówił przed tą historią o tej pani, że do niego przyjeżdżają włosi, grecy, hiszpanie i wielu ludzi z rożnych krajów zainteresowani tym co wie.
I coś co powinienem wcześniej napisać, kwiecień usłyszał tę cała historię od tej rzekomej pani z Grzmiącej dla tego bo ona go widzi niemal codziennie i on kupował marchew w sklepie dla jej krowy, która właśnie się miała ocielić. Kurwa co za historia baba go zaczepia w chwili gdy kwiecień wychodzi ze sklepu z marchwią dla jej krowy-wierzycie w te brednię? I dodatkową historyjkę,że owa kobieta opowiedziała jak jakieś "one" wychodzą z lasu? One czyli wilkołaki według sugestii kwietniowego mitomana.
Na dodatek kwiecień znów zarzuca jakiemuś nieznanemu wymyślonemu oczywiście badaczowi, że buduje historię tych terenów na podstawie zeznań osób zamieszkałych tu po 50 roku, a ignoruje tych co mieszkają tu od przedwojny. Oczywiste kłamstwo nikt poza kwietniem nie buduje żadnej historii jak wpiera kwiecień, a kwiecień tak buduje ją na bazie wyssanych z dupy światków.
video


PRZESYPOWNIA.
Od 19 min. kwiecień opowiada o jakiejś przesypowni.  Temat mi nieznany więc liczę na komentarze poniżej i wyjaśnienia tematu. Jedno jest pewne kwiecień stoi przy tej konstrukcji chuj o niej wie, a mam przeczucie, że to znana konstrukcja i jej przeznaczenie jest wiadome dla historyków i zainteresowanych.

Kwiecień powiedział, że jak znajdą złoty pociąg to wszystkie brednie jego zostaną tym samym udowodnione.  A CO MA ZŁOTY POCIĄG DO IDIOTYZMÓW I WILKOŁAKACH,DUCHACH, ENERGIACH I CAŁEJ TEJ PIERDOLONEJ MASIE IDIOTYZMÓW JAKIE WCISKA KWIECIEŃ OD LAT? Według tego pierdolca znalezienie złotego pociągu będzie się równało z faktem istnienia mutantów genetycznych wyhodowanych przez nazistów? Kretyn zajebany.
video


KOPALNIA MELAFIRU
Temat też mi nieznany więc liczę na komentarze w temacie.

Od 37 min. kwiecień pierdoli o jakiś ognistych kulach, o których jakoby mają chętnie opowiadać mieszkańcy Głuszycy. Oczywiście i na tę historię kwiecień nie pokazał i nie pokaże żadnych świadków. Czyżby i tym razem owi wyimaginowani ludzie bali się ośmieszenia? Przecież skoro ktoś coś naprawdę widział nie powinien mieć obaw i opowiedzieć o tym jawnie w rozsądny sposób.
Kolejna zmyślona opowieść co czuć na kilometr to duchy więźniów w pasiakach noszących kamienie i ukazujący się miejscowym. Kolejna bzdura wymyślona przez kretyna.
Reszta historii od tego momentu jest też zmyślona przez mitomana.
Kwiecień tworzy takie mity i legendy bo wie, że zawsze znajdą się na nie naiwni i psychiczni, którzy mu napiszą, że mają podobne doświadczenia.
Jeśli ja bym zmyślił podobną historię idę o zakład za jakiś czas miałbym wokół siebie kilka osób nie tylko potwierdzające moją opowieść,ale i dodające podobne od siebie.
Na koniec kretyn mówi, że dzwonią do niego dyndadełkowcy-czyli radiesteci i oferują mu współpracę. To kłamstwo kolejny bajer i kit jakim nakarmił was ten mitoman z Głuszycy.

I to by było na tyle.

NIE ZAPOMNIJ JEŚLI JESZCZE NIE ZNASZ ZAPOZNAĆ SIĘ Z WIZYTÓWKA KWIETNIA NA GORZE BLOGA NA BELCE GŁÓWNEJ.

80 komentarzy:

 1. cytat z poprzedniego tematu o tym materiale:

  Anonymousniedziela, 6 marca 2016 12:30:00 CET

  No i kolejne wymysly chorego na umysle kwietnia !
  Na samym poczatku kwiecien juz klamie wprowadzajac ludzi w blad twierdzac ze w Lebie i Ustce byly takie same budowle jak w tle kwietnia, i sluzyly do tajnych badan o jakich ten kretyn wie.
  A tylko on wie co to bylo Riese.

  reszta tego chorego psychicznie paprocha kwietnia jest na tej pierdolnietej TV jak jej tam.?
  Ja tego klamstwa i zmyslania sluchal nie bede bo szkoda mi czasu na to.

  https://www.youtube.com/watch?v=PEa5G01I2Mc

  Spryciula zbieraj szmalec albo masz klopoty.

  OdpowiedzUsuń
 2. cytat z poprzedniego tematu o tym materiale:

  Zobacz Tomek.
  Teraz kwiecien udziela sie w telewizji psychopatow., twierdzacych ze sa bazy wojskowe na MARSIE i tajni zolnierze KOSMICZNI .

  Komunistyczno zydowska polityka CENZORY jaka zastosowana jest na portalu Porozmawiajmy TV uniemozliwia komentowania klamstw kwietnia, oraz objawow psychiatrycznych kwietnia , oraz wlascicieli portalu OSZUSTOW HISTORYCZNYCH !
  Calkiem oficjalnie podaja konto bankowe na tak twane przez nich WSPIERANIE ICH DZIALALNOSCI .

  Kurwa normalne jaja.
  Czy ktos ich w koncu wezmie za dupe?

  http://porozmawiajmy.tv/dziwna-przesypownia-i-znikajacy-czlowiek-w-pasiaku-dariusz-kwiecien/#comments

  OdpowiedzUsuń
 3. cytat z poprzedniego tematu o tym materiale:

  Kwiecien ten Gluszycki smiec , twierdzi ze od kilkunastu lat
  pokazywal tajemnicze miejsca , jakie tylko on znal ,a inni robili tylko kase.
  Uwaga Kwiecien twierdzi w tym filmie ze on wiedzial i pokazywal gdzie sa podziemia w zamku G gdzie teraz trwa akcja odkopywania tuneli.
  Boguslaw Woloszanski wedlug Gluszyckiego zjeba jakim jest Kwiecien...PROFITOWAL ZAWSZE W SWOICH PROGRAMACH I BAZOWAL NA WIEDZY KWIETNIA !!!

  Material tego psychopaty jest rewelacyjny w klamstwa i konfabulacje.
  Nie darady go komentowac bo psychopaci wiedza ze pojawi sie masa komentarzy prostujaca te klamstwa.

  http://porozmawiajmy.tv/dziwna-przesypownia-i-znikajacy-czlowiek-w-pasiaku-dariusz-kwiecien/#comments

  OdpowiedzUsuń
 4. typowy bełkot pijaka po za tym jak się włazi na prywatny teren to właściciel ma prawo zażądać opłaty za przebywanie na nim, ty kwiecień nie chodzisz po górach dostał byś wpierdol w terenie, te kwiecień wiesz śmiesznie wyglądałeś w różowej piżamce w słoniki tylko ta korona he he nie pasowała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jaka ta korone mial, z papieru?
   :-)

   Z ta rozowa pizamka w misie to skojazylem ze Kwiecien kiedys gadal o tym, nie pamietam w jakim kontekscie-chyba cos pociskal tym Sidorowi ze bedzie w rozowej pizamce w misie.
   Tak wiec mozliwe ze dla czuba byla to jakas zapowiedz zamkniecia Tomka w zakladzie psychiatrycznym tak jak jego regularnie wywoza i pakuja w rozowa pizameke w misie.
   :-)

   Zalatw jakies dowody na obecnosc czuba w psychiatryku, to by rozwialo wszelkie watpliwosci sceptyka.

   Ksiezniczka Daisy, ja pierdole, to by pasowalo do jego szajby...

   Usuń
  2. nie przyjrzałem się zbytnio wyglądała jak karton pokryty złotkiem z czekolady co do dowodów jest ten problem, że pracownikom nie wolno robić zdjęć pacjentom, ci turyści byli z okolic Warszawy tyle doszedłem, trzeba polować na kwietnia jak mu się atak zbliża może gdzieś się go przyfiluje jak pomyka w kiecce :D

   Usuń
  3. tutaj fotki dowodów teorii Tomka ten dzik został rozszarpany przez małego dinowampira niestety ze względu na suszę ślady tego potwora były niewyraźne i wyszły bardzo nieczytelne niestety robiłem telefonem aparat został w domu

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGS1UzVUYtalNmYjg/view?usp=sharing

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGc1hBanUxVllyS3c/view?usp=sharing

   Usuń
 5. kwiecień pierdzieli o archiwum muzeum obozu Gross Rosen on tam nigdy nie dostanie nic w IPN z niego się śmieją jego dokumenty to śmieci jego urojenia to ciężka choroba umysłowa, kwiecień ty chuju pokaż ty debilu tych swoich świadków pizdo masz urojenia schizofreniku ha ha psychiatro-wróżka ha ha dekle debile od kwietnia do psychiatry zapierdalać banda nawiedzonych czubów nawet sobie kościół dorwali by odprawiać swoje krypto-pedalskie orgie to jakaś sekta wiecznej adoracji kwietniołaka

  OdpowiedzUsuń
 6. z poprzedniego tematu :)

  uinfniedziela, 6 marca 2016 09:21:00 CET
  Miałem o tym nie wspominać ale wspomnę to najczystsza prawda, żadne wymysły kwietna zresztą pewnie potwierdzi he he
  We wtorek wchodziłem akurat z przychodni stomatologicznej na ul. Czerwonego Krzyża w Wałbrzychu, spojrzałem na szpital tam był kiedyś odział okulistyczny teraz jest psychiatryk dla lżejszych przypadków, a tam na pierwszym piętrze przyklejony do siatki w oknie kwiecień w różowej piżamce w jakieś misie, koronie na głowie coś jara chyba skręta, tak patrzę na niego nie dowierzam kurde nagram filmik za telefon a tu lipa menda dojrzała i się schował no nic czekał aż się znowu pojawi nie czekałem stwierdziłem idę do domu sobie myślę dochodzę do skrzyżowania ulic Lotników, Batorego, Schmitta spotkałem koleżankę idącą z pracy (jest pielęgniarką) no i pytam tak głupio :)
  -Słuchaj od kiedy to pacjenci mogą przez okno wyglądać ci no wiesz zawsze myślałem, że w izolatkach klamek nie ma
  -Jacy pacjenci?
  -O tamten odział na pierwszym piętrze ten gabinet co kiedyś okulista przyjmował
  -O kur.....a -pip pip..........- Zośka wyślij do Księżniczki Daisy, Marka i Wojtka bo się ich boi niech sprawdzą czy niema klamki i innych podejrzanych rzeczy- jak to baby jeszcze z pięć minut gadały jak skończyły to pytam w drodze na Grunwaldzki
  -co to za jeden morda mi wyglądała znajomo widziałem podobnego na YT jak cedził takie bzdety że głowa boli
  -To ten wczoraj go przywieźli, turyści go znaleźli jak błądził po parku ubrany w suknię ślubną. koło Książa i bredził ze jest Księżniczką a że nasi z pogotowia już go znają i wiedzą co i jak przywożą do nas, posiedzi tydzień dwa podleczy się go i powrotem na wolność i tak co trzy miesiące- dalej to już byłą bardziej normalna rozmowa i takie tam sprawy bardziej prywatne :D

  OdpowiedzUsuń
  Replies

  Anonymousniedziela, 6 marca 2016 15:05:00 CET
  Serio?
  To ze go odwozili do czubkow i ze sie leczyl psychiatrycznie to wiem, ale myslalem ze Boleslawiec a pozniej Malbork.
  Takie epizody ma ze sie przebiera w sknie i lazi pojeb w lesie?
  Wczesniej tylko mail ataki bardziej urojeniowe, natrectwa i belkotliwe chaotyczne nawijki.
  Widac sie pogorszylo.

  Trzeba by porozmawiac z tymi sanitariuszami, niech go nagraja albo daja cynk jak po niego beda jechali kolejny raz to sie ich ubiegnie.
  :)

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 7. te jego pierdoły to zwykły słowotok cięgle jacyś urojeni świadkowie w końcu niech ich pokaże jeszcze u tego zjaba wyłączone komentarze boi się hejtu hm dobrze by jak by ktoś w terenie tę pizdę kwietnia obił tylko, że on się nie pojawia nigdy no czasem w towarzystwie jak przewodnika udaje jako, że jest bezrobotny to wtedy nagrywa jak wszyscy w pracy są i nikt się po okolicy nie kręci najbardziej się ośmieszył jak powiedział, że marchew dla bydła kupuje w sklepie chyba jabole, rolnicy nie muszą kupować jakiejś marchwi jak już kupują to hurtowe ilości i kurwa jest nagle społecznikiem co za kłamstwo działam społecznie ponad osiem lat moi znajomi tak samo nigdy z kwietniem się nie spotkaliśmy nie jest działaczem my się nie chwalimy osiągnięciami na prawo i lewo bo to nic nie daje po za tym dobro jest zawsze ciche zło krzyczy i się chwali z zerowych osiągnięć

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej śmieszne lub żałosne albo mix jest to, że Kwiecień jak pierdolił tak gada, jak poniża tak się rozkręca i NIKT mu nic nie robi!! Gdzie POLICJA i inne organy? BEKA i tyle w temacie pozdro :) PS: Coś marnie Ci idzie Tomasz z D.K ... :(

  OdpowiedzUsuń
 9. co na to profesor bóg kościoła kwietniowego historyk kwiecień

  https://www.youtube.com/watch?v=t9pM_lU05I4&feature=iv&src_vid=p17lVIzTTg0&annotation_id=annotation_2242211775

  OdpowiedzUsuń
 10. Zobaczcie jak ten Gluszycki kretyn topi sie w swojej zaklamanej glupocie:)
  Kwiecien twierdzi ze ludzie go przeganiaja ze swoich posesji.
  a on przeciez nie jest z jakies tam telewizji i profitow placic nie musi.
  Ty kretynie jebany ... a co pisze palancie na poczatku tego filmu?
  czyz nie Niezalezna Telewizja TV czy jak jej tam?
  Ty debilu jak bys wlazl na moja posesje bez mojego zezwolenia nie zszedl bys kwiecien z niej o wlasnych silach ! i mial bym do tego prawo BY CIE PRZETRACIC !

  Wygladasz przebierancu jak zamaskowany bandyta zawiniety arafatka i w goglach , a jeszcze wlazisz tak komus na posesje gdzie pisze pizdzielcu TEREN PRYWATNY WSTEP WZBRONIONY.
  kwiecien poczytaj prawo uzycia broni palancie..
  W jednym z punktow stoi jak byk !

  ... W OCHRONIE MIENIA itd.... nie zdziw sie jak kiedys Ci polglowie, jakis facet z jajem przypierdoli ze srutu po tej twojej osranej dupie !
  Ja kwiecien bym sie nie zawachal jak bym cie zamaskowanego zobaczyl na mojej posesji!

  OdpowiedzUsuń
 11. TEMAT UKOŃCZONY MOŻECIE SIĘ ZAPOZNAĆ I TO CZEGO NIE ZDOŁAŁEM OPISAĆ KOMENTOWAĆ W KOMENTARZACH.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda klepać w klawiaturę, po takim czasie nawet nie oglądając tych bredni, można w ciemno stwierdzić że to są brednie. Jak by zebrać tak wszystkie brednie jakie ten czub wypowiedział i skonfrontować jeden filmik z drugim filmikiem to o mamma mia :-). Odlot na całego :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeden z moich znajomych zorientowanych w problemie kwietnia powiedział mi ostatnio, tomasz ty niepotrzebnie żeś czepił się kwietnia i quada, którego kwiecień pożyczał od mikołajczaka. Gdyby nie to już dawno pewnie było by po sprawie.
  I ja się z nim zgadzam, z resztą sam niedawno myślałem, że gdybym tego tematu nie poruszył na blogu to zapewne któregoś razu po pijaku kwiecień by owinął tego quada wokół drzewa, a sam zamiast złamanej nogi skręcił by kark i było by po kłopocie dla całej Polski i wszystkich dla, których prawda historyczna i godność ofiar IIwś jest ważna.

  OdpowiedzUsuń
 14. 1
  Ostatnio zastanawiałem się nad pewną kwestią dotyczącą stanu świadomości współczesnych ludzi w świecie postępującego rozwoju naukowego.
  Wydawało by się, że w miarę ucywilizowywania człowieka i umożliwiania mu poznawania metodami naukowymi, które w ostatnich dekadach praktycznie są powszechnie dostępne, zagadnień tajemnych dla naszych wcześniejszych pokoleń ludzie staną się bardziej racjonalni i skłaniający się bardziej ku przysłowiowemu szkiełku i oku niż domniemaniom nie popartym rzetelnym badaniom, czyli błędnym interpretacjom zjawisk powszechnie nas otaczających. Ale jak się okazuje jest inaczej. Ludzie nadal skłaniają się ku niesprawdzonym i niepotwierdzonym teoriom oraz interpretacjom tych, którzy tylko pozornie stwarzają wrażenie znajomości danych zagadnień, a kłamią i oszukują lub zwyczajnie konfabulują ubierając często swe konfabulacje w pseudo naukowe formy.
  Wydawało by się też, że po dekadach ciemiężenia ogółu fałszem i zakłamaniem wyzierającym z każdych mediów, systemów politycznych i kulturowych ludzie powinni być tym zmęczeni i nie powinni chcieć dawać się dalej oszukiwać w dowolnej dziedzinie. Ogólnie patrzę na społeczeństwo i widzę jak krzyczą, że media kłamią, że manipulują etc. ale gdy na przykład wychodzi taki pajac przed kamerę jak kwiecień, zagórski i jeszcze wielu im podobnych wciskając zwyczajny kit nie poparty, ani dowodem dochodzeniowym, ani naukowym, to klaszczą i uważają takich za autorytety.
  Dziwo to w chwili gdy mamy do dyspozycji taką masę środków poznawczych, którymi możemy się posłużyć w badaniu niemal każdej tajemnicy w dowolnej dziedzinie włącznie z poznawaniem historii.
  A propos historii.
  Za chwilkę udowodnię prostą dedukcją i logiką, że wszystko co mówi kwiecień jest nieprawdą-wszystko. I nie będzie to kolejna rozbiórka jakiegoś fragmentu jego wypowiedzi tylko w inny sposób to zrobię.
  -

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   -
   Otóż załóżmy przez chwilkę, że wszystko co opowiada kwiecień faktycznie w dużym stopniu może mieć lub ma pokrycie w rzeczywistości, której historia skutecznie ominęła, celowo lub tendencyjnie by nie burzyć tej jaką znamy.
   Załóżmy, że Niemcy wyhodowali jakieś mutanty, że poznali tajemnicę anty grawitacji, że odkryli portal czasoprzestrzenny, że legenda o walczących kosmitach i obcych jaką opowiada kwiecień ma świadków lub ich potomków, że dowolna historia o jakiej mówił kwiecieńjest prawdziwa i to, że rozmawia ze świadkami bojącymi ośmieszenia i ujawnienia też jest prawdą.
   ZAŁÓŻMY.
   Jeśli to naprawdę prawda to jej waga i wartość dla współczesnej nauki i poznania prawdziwej historii BYŁA BY PRZEOGROMNA BEZCENNA I REWOLUCYJNA zmieniająca dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości przez ogół.
   Załóżmy, że jeszcze istnieją świadkowie o jakich rozprawia kwiecień i, że oni i ich zeznania są dowodem na to co kwiecień opowiada.
   ZAŁÓŻMY.
   A WIĘC JEŚLI TAK ZAŁOŻYMY TO JEDYNYM SPOSOBEM NA DOWIEDZENIE TYCH OPOWIEŚCI BYŁO BY PRZEDSTAWIENIE TYCH ŚWIADKÓW, ALE CO JEŚLI ONI NA TO NIE WYRAŻAJĄ ZGODY?
   No cóż, jeśli się jest badaczem i faktycznie chce się światu dowieść jakichś racji czy faktów odczuwa się nieodpartą potrzebę ich udowodnienia.No, ale jak pytam skoro świadkowie się nie zgadzają na oficjalne wystąpienie?
   Otóż każdy na miejscu kwietnia, a przynajmniej ja na pewno, w trakcie odwiedzania tychże świadków zaopatrzył bym się w zwyczajny czuły tani dyktafon i nagrywał bym KAŻDZIUSIEŃKĄ rozmowę na te tematy z tymi świadkami opowiadającymi takie niesamowitości.
   DLA CZEGO TAK BYM ZROBIŁ?
   Dla tego, że będąc świadomym z wagi tematu takich tajemnic NIE MÓGŁ BYM POZWOLIĆ BY JEDYNE DOWODY TYCH OPOWIEŚCI, LEGEND, MITÓW przepadły wraz z zakończeniem życia tych świadków.
   Nawet jeśli nie miałbym tych nagrań jako dowody publikować za zycia tych ludzi to przynajmniej dla samego siebie bym zbierał te materiały lu najbliższych i tylko dla wąskiego grona zaufanych ludzi. Powtarzam waga tych tajemnic jakie mogły mieć miejsce NIE POZWOLIŁA BY MI ICH W JAKIŚ SPOSÓB NIE UDOKUMENTOWAĆ.
   A więc czy kwiecień to zrobił?
   NIE.

   Usuń
  2. 3
   Kwiecień jedynie rzekomo spisał wszystko w pamiętnikach i notesach. A wiadomo spisać to se można wszystko co do łba przyjdzie. Natomiast nagranie, wywiad to co innego. To jest faktycznie dowód z, którym mozna się spierać co do jego prawdziwości, ale jednak jest to dowód, że ktoś o czymś takim opowiadał z pełnym przekonaniem, a nawet logicznym czy dowodowym uzasadnieniem.
   Kwiecień nic takiego nie zrobił i to was powinno DZIWIĆ.
   Załóżmy, że idziecie sobie pewnej nocy brzegiem miasta i widzicie lądujący statek kosmiczny. Wasza reakcja jest wiadoma. Po chwili statek z posesji odlatuje i tyle go widać. CO ROBICIE? W pierwszej kolejności chcecie się tym podzielić z innymi, ale dochodzicie do wniosku, że nikt wam nie uwierzy. Co więc dalej robicie? Staracie się na to zdobyć dowód i zaczynacie rozpytywać w okolicy czy ktoś nie widział czegoś dziwnego. Okazuje się, że znajdują się świadkowie opowiadający to coście widzieli. Co robicie? Spisujecie to w notesie i publikujecie na blogu lub stajecie w kamerze i pierdolicie, że było tak i tak i że są świadkowie tylko nie chcą się ujawniać?
   Oczywiście nie. Zaopatrujecie się w dyktafon i wszystko NAGRYWACIE-WSZYŚCIUSIEŃKO CO ZEZNAJĄ LUDZIE.
   Co robicie dalej? PUBLIKUJECIE TO WSZYSTKO, ALE ŻEBY ŚWIADKOWIE BYLI NIEROZPOZNAWALNI KOMPUTEROWO NIECO ZNIEKSZTAŁCACIE ICH GŁOS.
   Oczywiście zniekształcony głos to nie dowód stuprocentowy, ale zawsze to jakiś materiał uwiarygadniający waszą obserwację. Poza tym nie oszukujmy się nawet jeśli nie zniekształcicie głosów świadków i tak nikt poza nimi i wąskim gronem ich znajomych ich nie rozpozna więc pewnie zgodzili by się na publikację samych ich głosów.
   Ale co jeszcze mogli byście zrobić by uwiarygodnić waszą obserwację?
   Otóż najzwyczajniej w świecie mogli byście ustalić ze świadkami, że przeprowadzicie z nimi pełny profesjonalny wywiad z głosem i obrazem, a podczas publikacji materiału zobowiązujecie się do zamazania twarzy i lekkiego zniekształcenia głosu.
   I to było by dla ogółu zrozumiałe, ale ogół widział by i słyszał, że faktycznie zdobyliście określoną ilość świadków na to wydarzenie i to najprawdopodobniej miało miejsce skoro to samo opowiadają różni nie znający się ludzie.
   Czy gdyby kwiecień wykonał taką pracę to mieli byśmy podstawy do podważania jego opowieści i tych ludzi? Oczywiście tak, ale nie w takiej formie i nasza krytyka miała by całkiem inną formę niż dotychczas o ile zeznania nie były by przekonywujące tych ludzi, bo przecież mogło by tak być i nie mieli byśmy podstaw do twierdzeń, że to wszystko to bujda. Oczywiście zakładam tu, że na dane wydarzenie kwiecień znalazł by nie jednego, a kilku niezależnych świadków. Bo wiadomo jakaś historia opowiedziana przez jedyną osobę zawsze może być uznana za kłamstwo, ale gdy o tym samym opowiada kilka osób to sprawa zmienia się w bardziej wiarygodną.
   Kwiecień twierdzi od bardzo dawna, że coraz więcej ma świadków, którzy potwierdzają jego opowieści.
   Skoro tak to czemu do tej pory nie dokonał tak prostego zabiegu? Zabiegu chroniącego świadków, a oponentom wyjmujący kontrargumenty z ręki?
   Odpowiedź jest banalnie prosta, bo kwiecień nie ma żadnych świadków, a ci z którymi rozmawia, o ile w ogóle rozmawia, jedynie opowiadają o rzeczach nie pasujących do tego co opowiada kwiecień.

   Usuń
  3. 4

   Zastanówcie się DEKLE nad tym co napisałem i nie dawajcie się dalej walić w dekiel temu kombinatorowi.

   Usuń
 15. Musicie zauważyć jedni kwiecień ma coraz większy odlot najwidoczniej ćpa więcej psychotropów pewnie ataki się nasilają no wiecie są wspomagane doznaniami he he takiemu idiocie można wkręcić różne nieistniejące obiekty latające dźwięki, których nie ma :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Przed wczoraj skurwiel z Krosna koniczyna po raz kolejny odezwał się do mnie na emailu ze swoimi pseudo psychologicznymi wynurzeniami.
  Co ciekawsze skurwysyn zaczął mi coś pierdolić dla odmiany niż zwykle, że kiedyś mógł być po mojej stronie, albo że razem mogliśmy zdziałać więcej.
  Zadałem mu więc pytanie jakie względy wtedy sprawiły, że mógł być po mojej stronie, ale odpowiedzi nie dostałem za to stek formułek pseudo psychologicznych.
  Pierdolony skurwysyn pewnie się napierdolił tak jak kwiecień i zebrało mu się na jakieś psychiczne wynurzenia.
  Odpowiedziałem mu adekwatnie do formy w jakiej do mnie pisał, ale nic do dekla nie dotarło, co więcej dekiel zamieścił naszą korespondencję na swoim blogu wczoraj, na co z resztą liczyłem.
  Tutaj macie tą naszą korespondencję taką jaką była od pierwszej jego zaczepki po moją ostatnią odpowiedź.

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ2NwUFQ2dXJxdnc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TY Tomek on chyba się kiedyś zakochał w Tobie. Sam przyznał, że był po Twojej stronie to jakiś idiota.

   Usuń
  2. Do dekla niedocieraja argumenty bo dekiel nie czyta ze zrozumieniem.

   Usuń
  3. Jak najbardziej czyta ze zrozumieniem, ale gdyby odpowiedział na te pytania to musiał by tak odpowiedzieć, że wyszło by na to, że jest pierdolniętym maniakalnym psychopatą. Więc wolał uchylić się od odpowiedzi. Z deklami nie ma żadnej jak widzicie dyskusji na argumenty i pytania bo dekle dobrze wiedzą, że nie mają racji i udają głupa.
   Tak samo jak wejdziesz na jego bloga i licząc na konstruktywną polemikę zaczniesz zadawać pytania z innej beczki o historię, dowody i to co mówi kwiecień.Dekle zamiast Ci odpowiedzieć na pytania wyzwą Cię od pedałów i cweli, albo zastosują retorykę po, której chciało by się takiemu przyjebać w tępy pysk. Dekiel Ci odpowie, że masz jakiś problem psychiczny, że nie rozumiesz sedna, że masz zawężone horyzonty postrzegania itd, ale argumentów nie użyje poza takimi formułkami.

   Usuń
  4. To nie sa zdrowi psychicznie ludzie, zero argumentow, zero merytotyki tylko puste wypowiedzi frazesami.
   Banda swirow, wystarczy zobazyc co pacjenci wypisuja, toz to wstyd dla zdrowej umyslowo osoby nasmalic takie cos, zobaczcie poziom tego azbesta grzeska s, koles ma poziom intelektyalny 15latka.
   Mysle ze jakby ich dorwac w jednym miejscu to kazdy jeden by sie zaslanial zoltymi papierami idzwonil po mame zwby syna czubka ratowala z opresji, tak to wyglada.

   Swiry i pojeby, ewentualnie nacpani narkomani nie bedacy w stanie podjac zadnej polemiki, bez wiedzy i umiejetnosci analitycznego, krytycznego podejscia-gdyby je mieli juz dawnk by zdemskowali klamstwa wariata od srodka i poslali szkodnika na grzyby.

   Usuń
  5. A jakie tam dowody, cała Głuszyca się brechtała jak nakręcił swoją bzdurę w której nadawał jak to rozmawiał z dziadkiem Borensztainem , który to umarł zanim się idiota kwiecień narodził. Na Grunwaldzkiej niezła była polewka :-)

   Usuń
 17. UWAGA ! UWAGA!
  Ostatnia krytyka oraz kapitalne zredagowanie krytyki przez Tomka , filmu naszego Gluszyckiego matola Dariusza Kwietnia ,
  poniosly psychicznie naszego bohatera jakim jest kwiecien.
  KWIKOLAK PAMPALINI LOWCA ZWIERZAT ZACZAL PONOWNIE PRZEMAWIAC W SWOIM JEZYKU !��KWICZY hehehe

  cyt.- Dariusza Kwietnia
  material z blogu chwasta koniczyny
  ------------------------------------

  Darek7 marca 2016 11:24

  LLLiiiii zakwiczal spasiony knur z chlewu na lipskej tomasz sidor hhhruuumm hrum moja nie watpliwa reputacja llliiii zostala nadszarpnieta , gdzie otreby , llliiii buraków i marchewek bym sie nazarl a on to oslu daje lliii zanuzył tomasz knur ryj w gnoju puszczajac bombelki - oooo jakuzi pomyslal knur - co teraz lliii tlusty leb knura sidora zaczyna pracowac jestem zjebem nie jestem panem w chlewie na lipskiej llliii wykopali mnie z tad gdzie teraz takiego szamba narobie pomyslal knur tomasz sidor llliiii kurwa mac ty stara locho co mnie na swiat wydalas ccoooo ttteeerraazz pomoz mi llliiii . jedynie co mnie pociesza to to ze stary i smierdzacy jestem i nakielbasy nie pojde llliii -----
  I co śmieciu podoba sie Yumiko wróciła zboczeńcu teraz potańczymy ----- o kurwa llliiii zakwilil knur tomasz sidor i caly zanuzył sie w szambie jakiego sam sobie narobil
  Odpowiedz
  Darek7 marca 2016 11:38

  llliii i co teraz hhrruum hrum pomysal knur tomasz sidor a jak wyjdzie hru hrum ze jestem matkojebca i wszystko w chlewie hrum zaliczylem chyba nawet babke llliiii nie spokojne mysli klebia się w glowie knura sidora moja reputacja niewatpliwa llliii ac to kurwa jest to się zre lliii nie pamietam ale bym sie teraz otrebow nazarl llliiii
  Odpowiedz
  Darek7 marca 2016 11:45

  Wiem co zrobie pomyslal knur tomasz sidor zostane świnom i nikt mnie nie pozna i dawaj gramolic sie z szamba na brzeg jednak guj ktory wypelnil jego jajopoty dawaj go sciagac na dno po kilku prubach wiepsz sidor opadl z sil no llliiii kurwa llliii mac do konca zycia pozostanie mi byc grubym spasionym wieprzem tomaszem sidorem ...CDN
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwiecien ! hehehe
  Jak Cie wypuszcza ze szpitala to nakwicz jeszcze cos fajnego , hehe .
  No i z tym kotletem a, La Dariusz Kwiecien z Tkalni Smakow !
  nie odpowiedziales:)
  Dostarczasz je wysylkowo?
  a jeszcze jedno !

  czy karta kulinarna juz posiada -Riese,Otto- o jakim czesto wspominales ?? :)
  czy bedziesz je dostarczal expresowo kladem ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyna od Adriana Kwietnia ktora razem z nim diluje prochy odezwala sie na loginie jego starego ktorego lecza na leb w szpitalu?

   CBS juz przetrzepalo twoja meline, mala nacpana kurwo?
   Czy to ty Ksiezniczko Daisy, Dariuszu Kwietniu dostales znow silniejsze prochy i piszesz ze zdekowanego telefonu z psychiatryka w Walbrzychu?
   Jak sie latalo przebranym w suknie slubna po parku, stary pojebie?
   Dlugo tym razem uciekales przed sanitariuszami, mysialo byc trudno popylac przez las w sukni slubnej, Kwieciem?
   Na ale juz tabletki dali, zaraz atak minie.
   :-)

   Usuń
  2. o przepraszam kwiecień był księżniczką do soboty teraz robi za świnię ale to długo nie potrwa przyjdzie nocna zmiana wpakują w kaftanik i się skończy dostanie podwójnego głupiego jasia od środy będzie Himmlerem i będzie bredził o swojej brudnej armii a tak wo gule kwiecień jak tam ostatnia randka zanim nastąpił atak widzieliśmy jak się z kamerzystą zabawiałeś wiesz nie chcieliśmy przeszkadzać następnym razem w lesie dobrze się rozejrzyj jak nabierzesz ochoty na amory tfu ohyda dwóch facetów robi sobie nawzajem laskę ble

   Usuń
  3. w tkalni smaków kotletów nie mogą się doliczyć koniec roku skarbowego się zbliża wszelkie wysyłki są wstrzymane trochę podejrzane bo podobno za kuriera robił wilkołak pewnie cichaczem zeżarł przesyłki :)

   Usuń
 19. Kwikolak pisze o JAKUZI :)a wiecie czemu tak pisze ?:=

  bo pierdolony jak lezy w wannie i pierdnie, to wlasnie jest kwietnia JAKUZI hehehe:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Kwiecień mam dla ciebie bardzo złą wiadomość.
  Od dziś idziemy na całego. Do tej pory to była tylko zabawa. Teraz zobaczysz co znaczy jak się Tomek wkurwi.
  Wylecisz z tej Głuszycy prędzej niż myślisz, a każdy kto z tobą się tam wdawał w komitywę będzie się przez ciebie wstydził.

  PS
  Kwiecień mówił na jednym z ostatnich materiałów, że nie udziela się na internecie poza swoim blogiem i kanałem YouTube. Nie pamiętam w jakim materiale to mówił. Pamiętam, że mówił to w co najmniej trzech materiałach na przestrzeni ostatnich miesięcy i jednym dość niedawno.
  Jak znajdziecie ten materiał i moment w, którym to mówi to bardzo proszę o info, to bardzo potrzebne.

  Przeczytajcie też co napisałem w tych 4 długich komentarzach dzisiaj nieco wyżej. Kwiecień najwyraźniej po ich przeczytaniu dostał szału i zakwikał u skurwysyna z Krosna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe :) i kwiczy dalej matol Gluszycki hehe:)
   a wspomaga go ten Grzesiek ze Stanow. jeszcze sie na pierdolcu Kwietniu nie poznal :) to i go wspomaga !hehehe :)
   Ja mysle ze kwiecien wlasnie od niego wycyganil te ksiazke o Lebensbornie. jaka sprzeda i bedzie mial na chlanie :)

   Tomek bestia Gluszycka kwiczy bos go dobrze i trafnie zredagowal :)
   Cyt.- kolejne kwiczenie jebnietego kwietnia :) jeszcze nie czytalem bo nie pokapowalem o co kretynowi w tym kwiczeniu chodzi ?:)
   -----------------------------------------

   Darek7 marca 2016 12:28

   swinio jak ty mogles o cos prosic magde scierwo spasione - llii moge prosic kogo chce przeciesz kiedys llii bylem prosiakiem lliii --- wysapal tluscioch w jajopotach , coo karmienie oj zdrzemnolem sie troszke llliii gdzie koryto zaropiale oczka knura sidora nie dostrzegly w pore poprzeczki orodzacej chlew i jak zwykle w porze karmienia wyrznol swym tlustym ryjem w kij lllliiiii ale boli wtym chostelu dla swin sie nie najem hhruum chce na lipska do mojego chlewu llii chyba sprzedam jajopoty pomyslal spaslak lliii i co ze kogos oczrnilem czy sprzedalem llliii to ja mam reputacje nie watpliwa llliii ale chce mi sie zrec a on kurwa marchewkami karmi oslu i koniu llliiiii
   Odpowiedz
   grzesiek s7 marca 2016 16:17

   Chyba sidor wie ze juz jego koniec bliski. Znow wyje na swoim blogu do ksiezyca. Koles jednacz czasami ma przeblyski normalnosci i wie ze to koniec.walczy jak lew ale na wszystkich frontach pada jak mocha. Chyba go do szpitala bioro ze tak sie odgraza.odrazu widac kiedy jest w panice i rekawy w koszulu drze. Pewnie w tym hotelu zauwazyli jego chorobe i ktos to zglosil i teraz Darkowi to przypisuje. Fajny on jest. Nudno bedzie bez niego. Szkoda troche ze juz sie konczy bo ja dopiero sie rozkrecalem.
   Odpowiedz
   ---------------------------------------------

   NO KURWA DARIUSZ KWIECIEN Z GLUSZYCY NIE ZNAM ULICY POTRAFI KWICZEC hehehehe ale zjeb ,co nie ?:)

   Usuń
  2. Kurde Tomek to bylo chyba wtedy jak kombinowal u Gabrysia . ale i teraz jakos gdzies tez, ale nie pamietam,:( faktem jest ze Gluszycka lysa pala !
   tlumaczyl sie ze opisze tylko na swoim blogu...a na dodatek ktos pisze z jego nika.
   A na ciebie sie skarzyl ze ukradles mu jego kretynski AWATAR !!!hehehehe :)

   Usuń
 21. Ser---decznie witam Pana Kwietnia !
  Czy to prawda ze -Riese,OTTO- bedzie ujete w jadlospisie w Tkalni Smakow obok kotleta a,La Dariusz Kwiecien ?

  Panie Kwiecien, prosze o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dosyc dobry material, pokazuje jak klaskacze Kwietnia maja problemy z rzeczywistoscia:

  "Krótki film o prawdzie i fałszu"
  https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc

  Niech to sobie zobacza i przemysla, jak mozna tak tkwic w klamstwie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę to długie, dla mnie oczywiste.

   Przypominam, że napisałem chyba niezły tekst udowadniający, że wszystko co opowiada kwiecień jest kłamstwem i jego czystym wymysłem.
   Podaję linka do komentarzy trochę wyżej:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/03/kolejny-stek-bzdur-guszyckiego-mitomana.html?showComment=1457306861403#c4457681284630656259

   Usuń
  2. Tomasz tekst bardzo dobry DOBRA ROBOTA PANIE TOMKU :)))

   Niemożliwe by na tylu świadków nikt nie miał odwagi opowiedzieć przed kamerą czegoś.
   I co za problem uzgodnić z kimś,że jego głos będzie zmieniony i zamazana twarz?
   Istnieje jednak ryzyko, że oszust mógłby kogoś podstawić i co wtedy?

   Usuń
  3. Mógłby, ale gdyby tak zrobił nie miałby gwarancji, że taka osoba kiedyś się z nim nie pokłóci i nie wyda oszustwa.
   Pisałem, że gdyby kwiecień miał tylu świadków już dawno by ich zaprezentował czy to w takiej właśnie formie przed kamerą ze zmienionym głosem i zamazaną twarzą. Idę o zakład, że większość z tych rzekomych świadków zgodziła by się na to bowiem przecież skoro są świadkami tak niesamowitych wydarzeń i faktów im też by zależało by w jakiś sposób świat się o nich dowiedział.
   A tu co???
   Jedyny kwiecień urodzony grubo po wojnie nagle wyskakuje jak filip z konopi i walczy o prawdę o wilkołakach?
   A co, tamtym swiadkom na tym nigdy nie zależało? Przecież na zdrowy rozum i na logikę gdyby faktycznie istnieli ludzie będący świadkami tych wszystkich eksperymentów o jakich pierdoli kwiecień, że dokonywali naziści, gdyby istnieli ludzie widzący jakiś pierdolonych mutantów, pojazdy antygrawitacyjne, portale podprzestrzenne, walki kosmitów z rycerzami, KURWA I WIELE INNYCH HISTORII O JAKICH NAWIJA KWIECIEŃ, to na 100% dożywszy naszych czasów w jakiejś formie chcieli by to ujawnić. Czy to opisując na swoim blogu czy kontaktując się z historykami nawet z zastrzeżeniem anonimowości. Na 100% już dawno mieli byśmy nie jednego takiego pajaca kwietnia, ale przynajmniej kilku podobnych opowiadających podobne historie i prezentujący ich świadków.
   A tu tylko pajac z Głuszycy o tym wszystkim mówi. NIKT INNY POZA NIM,NIKT KOMPLETNIE NIKT.
   Drogie dekle od kwietnia, czy wam się wydaje, że jeśli istnieli by świadkowie tych wszystkich głupot o jakich pierdoli kwiecień to dziś po tylu latach nie słyszeli byśmy o tych historiach z przynajmniej kilku źródeł???
   No kurwa durne dekle ruszta tymi swoimi zadeklowanymi łbami i pomyślcie czy w ogóle jakaś ukryta prawda ma szanse być nigdy nie ujawniona nawet w drugim nieoficjalnym obiegu przez tyle lat???
   A tu tylko kwiecień po latach się pojawia i kurwa wyjeżdża jebany z wilkołakami i innymi bzdurami.
   Powtarzam, że gdyby istnieli świadkowie tego wszystkiego co wciska wam ta podła kłamliwa szmata z Głuszycy to nie on pierwszy były, który o tym wszystkim mówi.
   Zapewniam, że po wojnie istnieli by ludzie chcący to wszystko przekazać społeczeństwu i jedni robili by to jawnie, a inni faktycznie z obawy przed ośmieszeniem czy dla bezpieczeństwa z ukrycia jako anonimowi, ale ZAPEWNIAM NA PEWNO BYŚMY O TYM SŁYSZELI NIE OD KWIETNIA TYLKO WŁAŚNIE OD TYCH LUDZI.
   Zadam kolejne pytanie.
   Czy wam się kurwa wydaje, że na tylu swiadków wydarzeń z czasów wojny i tylu historyków badających rózne nieznane fakty, któryś z historyków już dawno nie trafił by na takich świadków, którzy by byli świadkami tego o czym pierdoli kwiecień?
   Zapewniam, że gdy kwiecień srał w gacie będąc młodym gnojkiem dzieje drugiej wojny światowej i tajemnice nazistów badało setki historyków i na 100% trafili by na takich świadków co znali by te fakty o jakich pierdoli kwiecień.
   A tu w prawie 70 lat po wojnie pojawia się głupek z Głuszycy bez szkoły i wykształcenia, bez PODSTAWOWEJ wiedzy historycznej i nagle kurwa jako pierwszy i jedyny trafia na ocalałych świadków, którzy opowiadają TAK NIESAMOWITE I NIEPRAWDOPODOBNEJ WAGI HISTORIE!!!???
   No dekle dajta spokój kurwa jak powiedział kaczyński w sejmie.
   Myślicie, że starzy badacze historii nie szukali świadków, nie jeździli po wsiach i miejscowościach i nie pytali o losy ich i ich rodzin? Nie doszukiwali się czegoś niesamowitego, czegoś nieznanego, jakichś bezcennych faktów, wydarzeń czy tajemnic?
   Zapewniam, że na pewno tacy byli i kopali się w temacie GRUNTOWNIE I MIELI SZANSE DOTRZEĆ DO TAKICH ŚWIADKÓW DO, KTÓRYCH DZIŚ RZEKOMO DOTARŁ KWIECIEŃ.
   Kwiecień to pierdolony oszust. Marzy mu się cyklicznie organizować w Głuszycy czy okolicy spotkania za stówkę za osobodobę i żyć z kitu do końca życia pławiąc się w chwale i sławie jako wielki odkrywca nieznanych tajemnic Riese.

   Usuń
  4. Kwiecien nie zrobil by tego , a chcial by.
   Wiekszosc ludzi siedzacych w temacie sa z tamtych terenow i zaraz wyszlo by ,ze wciska kity z podstawionymi ludzmi

   Usuń
  5. 1
   DALSZY CIĄG UDOWADNIANIA MITOMAŃSTWA KWIETNIA.
   Drogie dekle i klaskacze kwietniowych bajek.
   Zapomnieliście dekle o jednej ważnej kwestii od,której wszystko się zaczęło.

   Całą swoją opowieść o wilkołakach kwiecień zaczął od własnej historii kiedy to będąc małym chłopcem koledzy wrzucili go do studni-pokazywał ją na filmie-i przesiedział w niej na wpół w wodzie cała noc. W czasie gdy ratował życie chwytając się jakichś wystających elementów i patrząc do góry kwiecień mówił, że widział księżyc, a w pewnej chili do tej studni zajrzał stwór według kwietnia wyglądający jak wilkołak.
   Teraz po kolei. Po pierwsze bez względu na porę roku-sprawdzałem to w programie astronomicznym-kwiecień z pod takiego kąta w jakim pływał w tej studni nie mógł widzieć księżyca.
   Mógłby teoretycznie gdyby poziom wody był wysoki, a kwiecień pływał by najwyżej metr od krawędzi studni. Kwiecień pokazując tę studnię mówił, że była głębsza i była w niej woda, a więc musiał znajdować się co najmniej 3-4 metry od szczytu tej studni, a więc nie miał szans zobaczyć księżyca nawet gdyby księżyc stał w zenicie. Łato to sprawdzić zimą, jesienią czy latem kiedy księżyc stoi w zenicie. latem księżyc stoi pod takim katem, że pływanie poniżej krawędzi tej studni nawet metr uniemożliwiało by dopatrzenie się go na niebie. Zimą księżyc stoi wyżej, ale i to nie umożliwiło by kwietniowi go widzieć bowiem i tak kąt pod jakim jest widoczny uniemożliwia jego obserwację z takiego zagłębienia. Poza tym zimą nie wrzucili go do tej studni tylko w okresie ciepłym, a więc w okresie kiedy księżyc nie jest zbyt wysoko nad horyzontem nawet w czasie pełni.
   TO BYŁA POŁOWA TEJ KWESTII. TERAZ DRUGA POŁOWA.

   Otóż fakt, że koledzy wrzucili kwietnia do studni musiał na młodym chłopaku wywrzeć wrażenie i spowodować szok, strach itd. Nie ma siły dzieciak w lesie sam w studni nie ma szans przeżyć tego bez traumy. Z zimna jak mówił kwiecień mógł zginąć, a tylko dla tego przeżył bo wspinał się nieco nad wodę by się ogrzać.
   Niemniej szok i stres, a także nerwy i lęki mogły wytworzyć halucynacje w, których dostrzegł jakąś postać u szczytu studni. Ale i to nie koniecznie bowiem wokół studni rosły i nadal rosną drzewa. Drzewa, które chyliły się nad studnią swymi gałęziami poruszanymi wiatrem. W całym tym stresie zziębnięty i wyczerpany mógł kontury tych gałęzi postrzec jako jakąś postać czy kształt łba jakiegoś zwierzęcia. Poza tym kąt padania światła odbitego od księżyca mógł oświetlić gałęzie i drzewa tak, że na przeciwległej ścianie mogły powstawać najróżniejsze cienie o wszelakich kształtach, które młodemu chłopakowi mogły wydawać się postaciami żywej istoty.
   Ale i to nie musiało tak być. Do studni mógł zajrzeć zwyczajnie lis, pies czy nawet prawdziwy wilk.
   Ale i to nie koniecznie.Koledzy najzwyczajniej w świecie mogli mu zrobić kawał i założywszy kurtkę na łeb zajrzeć do tej studni i dla jaj zawyć coś pół ludzkim pół wilczym głosem i mieć ubaw.
   jedna z tych wersji musi być NAJPRAWDOPODOBNIEJSZA, a przynajmniej każda bardzo dogłębnie przez was drogie dekle przemyślana i wzięta pod uwagę.

   Usuń
  6. 2
   ZMIERZAM DO MERITUM.

   Kwiecień nie widział żadnego wilkołaka, a jedynie to co opisałem wcześniej.
   Całe życie jednak tkwił w przekonaniu, że wilkołaki istnieją i ktoś je musiał stworzyć.
   Wpasował więc ich istnienie przypisując ich powstanie nazistom eksperymentującym w Riese.
   Całe życie jednak nie znalazł na to swoje widzenie żadnego dowodu, ani poszlaki.
   Obecnie gdy dorósł i popadł w stan chorobowo urojeniowy zaczął na siłę szukać potwierdzenia, świadków itd, ale ich nie znalazł. Dla tego ich nie pokazał nigdy w żadnej formie o jakiej pisałem wcześniej. Doszedł więc do wniosku, że sam zacznie głosić to co mu się wydaje, że jest prawdą przy okazji naciągając świadomie i częściowo nieświadomie wiele faktów i wydarzeń tak by zbudować scenariusz potwierdzający jego przekonanie.
   I tak przeżycie z dzieciństwa wywarło na kwietniu traumę, którą zamienił w rzeczywistość.
   Dziś usiłuje głosząc swoją prawdę znaleźć jej potwierdzenie u ludzi, ale takowi nie istnieją.
   I to jest cała prawda o kwietniu. To chory straumatyzowany dorosły facet, który demony z dzieciństwa przeniósł do rzeczywistości, a wy dekielki płacicie za to po stówce za dekielkodobę i zasłuchujecie się w te jego opowieści ze studni w blasku księżyca.

   Usuń
  7. taką traumę wywołuje molestowanie seksualne dziecka i częste bicie

   Usuń
  8. No oczywiscie ze nie widzial zadnego wilkolaka, z prostej przyczyny-one nie istnieja.
   Jazdy takie ma, bo jest chory na dekiel-schizofrenia.
   Oplac kogos zeby monitorowal ten szpital w Walbrzychu lub dotrzyj do sanitariuszy i niech mu fotki zrobia, to zajebiesz Kwietniowi taka torpede ze juz nikt nie wezmie go powaznie jak zobacza ze leczy sie na dekiel.
   Do tego polecam wyznaczyc nagrode za materialy kompromitujace cwoka, tak zeby go sypali ludzi z jego zlotow ktorzy przejza na oczy, lub oplac tam kreta, niech wejdzie i nagra od srodka jak Kwiecien calkiem odjzezdza.

   Usuń
  9. Wiec kwiecień prawdopodobnie był moletowany w dziecinstwe kto go molestował, to mugł być jarecki ale nie koniecznie dziecko molestowane ucieka w świat fantazji, to był PRL nikt zbytnio się nie interesował tym co działo się u sasiada za ścianą, kwietnia mugł molestowac ojciec, brat, starsi koledzy albo sąsiad, takie gwałty na dziecku mogą powodować chorobę psychiczną, albo w wypadku niskiej moralnosci wtórną pedofilie

   Usuń
  10. zapomniałem dodać skłonności homoseksualne oraz inne zboczenia

   Usuń
  11. Panowie weszliście na temat, który dawno miałem poddać rozwadze, bowiem sam miałem podobne przypuszczenia.
   Kwiecień opowiadał dziesiątki razy jak to z Jareckim spotykał się w tajnym miejscu w lesie, a ten mu opowiadał te wszystkie historie. Od dawna zalatywało mi to albo absolutnym kitem, albo częściowa tylko prawdą.
   Nie wyobrażam sobie by dziesięciolatek spotykał się z jakimś starym capem w lesie tylko po to by wysłuchiwać opowieści o wilkołakach i nazistowskich eksperymentach. W sprawie może być drugie dno.
   Jarecki to ogólnie fikcyjna postać, którą wpasował w faktycznie istniejącą osobę, która wabiła kwietnia do lasu w jego dzieciństwie by molestować. A, że facet musiał go jakoś zainteresować to mógł mu opowiadać o wilkach, wilkołakach i niestworzonych rzeczach by dzieciak słuchał i poddawał się jego "innym czynnościom"
   Kwiecień zaraz napisze, że siejemy takie ploty i ja również w odwet za to, że mnie skurwysyn pomawiał o pedofilię, ale fakt jest faktem, że bez przyczyny te wszystkie pomówienia o pedofilię w moją stronę nie były pewnie bez przyczyny w życiu kwietnia. Kwiecień samemu będąc ofiarą pedofila przeniósł te traumę w dorosłym wieku na właśnie takie pomówienia. No bo czy zdrowemu człowiekowi przyszło by do głowy w taki sposób kogoś zaatakować nie mając ku temu żadnych podstaw-powtarzam żadnych?
   Kwiecień musiał mieć tego typu przejścia i teraz na ich bazie posądza o to innych.
   Według mnie ten cały Jarecki to nie był żaden Jarecki tylko ktoś od kwietnia starszy, kto uwiódł chłopaka opowieściami o wilkołakach, a przy okazji wykorzystał seksualnie.
   JAK SIĘ TEMU WSZYSTKIEMU UWAŻNIEJ PRZYJRZEĆ TO NIE IDZIE SOBIE WYOBRAZIĆ BY MŁODY CHŁOPIEC OT TAK ZAPRZYJAŹNIŁ SIĘ Z KIMŚ OBCYM Z LASU Z JAKIMŚ WŁÓCZĘGĄ I ZAWIĄZAŁ TAKĄ PRZYJAŹŃ TYLKO PO TO BY WYSŁUCHIWAĆ O WILKOŁAKACH, KTÓRE NIE ISTNIEJĄ.
   TYM BARDZIEJ, ŻE WŚRÓD MIEJSCOWYCH nikt kurwa nie potwierdza istnienia człowieka opisywanego przez kwietnia jako jarecki-nikt kompletnie.
   kWIECIEŃ JEDYNIE CO MÓGŁ TO MÓGŁ CHADZAĆ DO LASU NA SPOTKANIA Z JAKIMŚ MIEJSCOWYM CWANYM ZBOKIEM.
   Mały łepek z Głuszycy żądny przygód mógł być dla jakiegoś miejscowego pedała łakomym kąskiem, a że kwiecień co widać dziś łatwo wierzy w brednie o wilkołakach to tym bardziej musiał być łatwowierny w dzieciństwie i ktoś to wtedy wykorzystał bynajmniej nie po to by mu przekazać niesamowitą wiedzę czy historie, tylko po to by go wykorzystać seksualnie.

   Usuń
 23. Co tam sie odjebalo?
  http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/50491/Zloty-pociag-Mieszkancy-z-lopatami-na-65-kilometrze

  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I PRAWIDŁOWO!!!
   Te cholerne władze kurwa coś wiedzą i dla tego wstrzymują kopanie. Ludzie mają kurwa dość tych pierdolonych podchodów z władzami i chcą poznać prawdę. A na marginesie to te łopaty powinni wpierw użyć by tych jebanych gryzipiórów wyjebać z urzędów.

   Usuń
  2. jak wyjebać to im adresy się pomyliły :)

   Usuń
 24. Dekle kwietnia zachwycają się starym kościółkiem gdzieś w USA i wielka podróżą życia kwietnia na indiański kontynent.
  Ok. Ja na to mam taką odpowiedź, a ciąg dalszy za kilkanaście godzin, kto zgadnie gdzie to jest ten tam ze mną pojedzie, o ile będzie ładną zgrabną blondynką :)

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOWtxVUx6azF4Mlk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To plaza przy lesie tropikalnym na Bora Bora gdzie da sie rozpalic ogien bez starej wersalki?

   Usuń
  2. Nieco się pomyliłeś, ale daje kolejna fotę naprowadzająca....

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZnhPeXV3UDRKbVE

   Usuń
  3. Wyspa Elefantyna na Nilu?

   Usuń
  4. Poludniowa Hiszpania albo Teneryfa?

   Usuń
  5. Nie, ale dodam kolejne zdjęcie dla przybliżenia tego miejsca

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgta3pNX080N0NidzQ

   Usuń
  6. Również nie dla drugiego anonima i dla naprowadzenia kolejna fota ukazująca niebo nad tym piaskiem i odciskiem moich stóp

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtaUJiMXFDS3kxMEk

   Usuń
  7. Karaiby, Barbados lub Dominikana?

   Usuń
  8. zgadłeś :)

   Nie spodziewałem się, że ktoś tak szybko odgadnie, a miałem sporo zdjęć przygotowanych.

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbjE4S2NGUlNQb0E

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtc0Ytb2NUMDlpclU

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZWJTVTJLdGl4Tlk

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQkhjNXVoLVhqa1k

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbTNsMFM4SUFNY0k

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtc0NNbmJ5b01aOXc

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtREtZZlh3TWZhVFE

   Niestety domyślam się, że nie jesteś ładną zgrabną seksowną blondynką więc wyjazd ze mną Ci się nie należy, ale może te zdjęcia Cię pocieszą.
   Z wiadomych powodów mnie na nich nie zobaczycie żeby kurwa z Krosna sobie mordy mną potem nie wycierała.

   Usuń
  9. I żeby potem dekle od kwietnia nie pierdoliły że się lansuję pod palmami jak kwiecień zamiarem jechania do jego kościoła w usa.

   Usuń
  10. Karaiby to fajna sprawa, swego czasu przeplynalem prawie cale-poza Wenezuela i Kuba-jak i Gulf of Mexico.
   Gdzie dokladnie byles, jak mozna wiedziec?

   Usuń
  11. to jest kościół boga kwietnia pod wezwaniem św za życia dariusza kwietnia hm pewnie kwiecień młodszy to synboży tfu ale z tego wychodzi masło maślane, powinno się to miejsce herezji spalić miotaczami płomieni bo rzeczywiście z tego wyjdzie jakaś sekta dekli

   Usuń
  12. Gdzie dokladnie byles, jak mozna wiedziec?

   Pewnie

   19.19.23.73"N 69.28.23.94"W

   Usuń
  13. Dominikana jest zajebista, pomyslec jaki syf na zachodzie wyspy w Haiti.
   W poludniowo-zachodniej czesci kraju jest obszar zamieszkany przez Los Polacos, mieszancow z polskimi korzeniami, potomkow legionistow polskich ktorych wyslal tam Napoleon a ktorzy wsparli bunt niewolnikow i zyja tam po dzis dzien, czesc z nich kultywuje polskie tradycje i wystepuja tam polskie nazwiska.

   Usuń
  14. Tak Napoleon wysłał tam swe wojska w tym legionistów Polskich do stłumienia buntu niewolników, ale ta część Polskich Legionistów powstała z inicjatywy Henryka Dąbrowskiego stanęła po stronie tychże niewolników. To w dużym stopniu potem zaważyło na relacjach Polsko Francuskich.
   Długi czas gdy Haiti cieszyło się względną wolnością Polacy jako jedyni mieli specjalne prawa czyli mogli być posiadaczami ziemskimi w przeciwieństwie do innych narodowości szczególnie francuzów.
   Historia Haiti jest tak na marginesie doskonałym przykładem jak sprowadzona inna kultura i rasa ludzi w jakiś czas staje się dominująca i zmieniająca całkowicie sytuację w danym państwie.
   Czarnych niewolników w końcu było tak dużo, że powstał bunt i kolonizatorzy stracili swe przywileje i prawa, a dziś wyspa jest zamieszkana nie przez rdzenną ludność.
   I jeszcze powiem, że ta Polonia Dominikańska to taka Polonia jak siódma woda po kisielu prawie nie znająca historii Polski i własnej od czasów przybycia na wyspę :) Jedyne co to niektórzy są nieco jaśniejsi na skórze niż cała reszta mieszkańców :)

   Usuń
 25. Nie przepadam za Qorwinem bo chciał oddawać żydom co według niego im się należy-jest materiał z jego wypowiedzią w tym temacie, ale tutaj powiedział całą prawdę o prostaku wałęsie przy, którym Nikodem Dyzma jest orłem inteligencji
  A wszystko co o wałęsie powiedział Qorwin pasuje IDEALNIE do qwietnia w całej rozciągłości.

  https://www.youtube.com/watch?v=zR4Yhw8qxBY

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiecien to lysy zeswirowany cpun kwiczacy do kotleta.

  Chory swir ma niezle jazdy-jednego dnia jest Ksiezniczka Daisy i lata przebrany w sukinie slubna po Ksiezanskim Parku, szukajac swojego narzeczonego Himmlera,
  Kolejnego dnia widzi wilkolaki, wilko-kanguro-psy, roja mu sie mutanty i hybrydy wylazace z czelusci sztolni produkowane tam przez fantastyczne nazistowskie technologie,
  Nastepnego dnia jazda konspiracyjno szpiegowska-wszedzie obseruja go niemieccy agenci, straznicy, tajne orgaznizacje go sledza, przeszkadzaja mu, negujo, szkalujo, dziury zasypuja, wszedzie wrogowie, czarne landrovery i Kay Mullery.
  Dalej mamy dzien gwiazdora, kiedy przysylaja mu tysiace listow, majlow, dzwonia do nie go stetki ludzi, prokuratowrow zaby powiedziac ze wygral(co?), psychiatrow zeby potwierdzic ze jest zdrowy, zapraszaja go TVNy, lysy lata na fazie w blysku urojonych reflektorow i fleszy, nazywania kotletow, zlotych medali aby
  Nazajutrz doznac wizji apokalipsy Planu Himmlera, jego Brudnej Armii wlazacej zewszad dokladnie tak jak roi sie w lepetynie Kwietnia, juz widzi apokalipse, juz wieszczy snieg w lipcu i upaly w styczniu,
  Potem nagly atak Kwietnizmu-Swinizmu, zaczynaja sie kompulsywne urojenia z Sidorem w roli glownej, Kwiecien przeobraza sie w swinie i kwiiczy do kotleta,
  Kazdego dnia inna osoba, czasem kilka dni ten sam aby nagle przepoczwarzyc sie w kolejne wcielenie, zalezy jak szajba poniesie.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten dziwny budynek to kruszarnia . Te liny to pozostałości po kolejce wagonikowej wiszącej która transportowała Kruszec z powyższego kamieniołomu który również pokazał w filmie . stąd silna konstrukcja i grube liny wagoniki zresztą też sa pozatapiane w tym jeziorku .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego to nawy model kruszarki starsza była kidys w Rybnicy Lesnej zjeb jak by ją zobaczył to by bredzil, że to bunkir jest

   Usuń
 28. Najnowsze popisy intelektualne Dariusza Kwietnia, hospitalizowanego psychiatrycznie:


  “Darek8 marca 2016 14:22

  liiii tomasz sidor podniosl ryj z gnoju -- llliii otreby oj jestem glodny a on marchewki oslu i koniu daje hrum hrum pomyslal tomasz sidor , ta moja hrum niebywala co jej tam hrum hrum opinia ooo kwiii aleee bede nahaju llliii a moja niebywala opinia lliiii hhruum hrum gdzies do gnoju musze ja wsadzic llliii
  Odpowiedz  Darek8 marca 2016 14:26

  knur i swiniak tomasz sidor = anus mundi = tomasz sidor liiiii oj gzdie otreby ryj sidora tomasza szuka tylko jednego ----- ale bym ryja zapchal moga byc buraki albo ziemniaki i on jedzie do satow tyle kukurydzy ....
  Odpowiedz”


  Jak widac debilnieje coraz bardziej.
  Czy to w tej przychodni psychiatrycznej lecza Kwietnia?

  http://www.pzpanima.pl/index.php?kategoria=4&strona=21

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej ten he he

   http://www.zdrowie.walbrzych.pl/oddzial-psychiatryczny-zamkniety

   Usuń
  2. pewnie kwiecień wściekły kwiczy zamiast kotleta dostał tartą marchewkę niestety to szpital nie pensjonat jak chcesz kwiecień lepsze żarcie idź do więzienia tam lepiej karmią ukradnij batonik jak wyjdziesz z psychiatryka, na pewno dostaniesz wysoki wyrok he he

   Usuń
 29. Anonimowywtorek, 8 marca 2016 11:33:00 CET

  Ten dziwny budynek to kruszarnia . Te liny to pozostałości po kolejce wagonikowej wiszącej która transportowała Kruszec z powyższego kamieniołomu który również pokazał w filmie . stąd silna konstrukcja i grube liny wagoniki zresztą też sa pozatapiane w tym jeziorku .
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  uinfwtorek, 8 marca 2016 11:43:00 CET

  Do tego to nawy model kruszarki starsza była kidys w Rybnicy Lesnej zjeb jak by ją zobaczył to by bredzil, że to bunkir jest
  _______________

  ale juz kretyn wynalazl tam antene, i teo mu nikt nie powie,ze tak nie jest.twierdzi.

  Jak do takiego paprocha mozna na te pierdolekcje przybywac? trzeba byc tempakiem. na dodatek to jego kwiczenie w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tępak bez szkoły to co się dziwić jak on wieżę ciśnień za bunkier bierze albo zobaczy resztki chłodni kominowej to nazywa jakąś muchołapką, wiesz cze kwiecień Chełmiec jest w środku wypełniony diamentami różowymi poważnie nie kłamię znalazłem jednego tylko musisz wejść na sam szczyt pod tą starą wieżą jest tunel musisz tylko bardzo uważać tam lata pełno dinovampirów, tych diamentów tam leży pełno


   https://drive.google.com/open?id=0B7D-dgU_HzuGMXF1alMyRFhWZjQ

   Usuń
 30. Powiem coś takiego działam społecznie z drobną przerwą od 1998 roku nigdy jako społecznik ani ja ani inne osoby, które znam nie spotkaliśmy tego kwietnia z niego taki społecznik jak i historyk czyli żaden raczej to on jest oszustem naciągaczem okradającym potrzebujących znam takich łażą od jednej instytucji do drugiej w każdej coś wyżebrzą, ckliwymi słówkami jacy to oni są biedni pokrzywdzeni gówno prawda czasem widziałem tą biedę plazma na ścianie mieszkanie odjebane, że sam tak nie mam ale widziałem też prawdziwą biedę nikt tym ludziom nie pomaga z MOPSu dostają wielkie nic bo mają za wysokie dochody przekraczające jakieś normy o 5 groszy, ewentualnie honor tym ubogim nie pozwala pójść po tą jałmużnę lub nie są pijacką rodziną jak do nich dotrzeć nie napisze by ten żul się nie chwalił, jak pomaga ubogim. Czy ktoś widział prawdziwą biedę? Ona jest tak naprawdę szczęśliwa czasem gdy się pomaga komuś kto tej pomocy potrzebuje nie słyszy się dziękuję, tylko widzi łzy szczęścia, widziałem wiele razy. Potrzebujących trzeba znaleźć samemu nie poprzez ogłoszenia albo listy z MOPSu, kwiecień nikomu nigdy w niczym nie pomoże raczej taką osobę pomówi i okradnie to jest pasożyt żyje na koszt innych.

  OdpowiedzUsuń
 31. Kwiecien-
  Wyjasnij - o co w tym tekscie,jaki splodziles ,Ci chodzi? Czy to przepis na kotleta a,la Dariusz Kwiecien? czy moze na potrawe Riese-Otto ? bo doczytalem ziemniaki,marchewke,dobrze?
  merytorycznie bez obrazania... Anonimowy Dario Aprl z pod Puszczykow Gornych. dzisiejszej Glauszy.
  cyt,-

  -—//
  Darek8 marca 2016 14:26

  knur i swiniak tomasz sidor = anus mundi = tomasz sidor liiiii oj gzdie otreby ryj sidora tomasza szuka tylko jednego ----- ale bym ryja zapchal moga byc buraki albo ziemniaki i on jedzie do satow tyle kukurydzy ....
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 32. Polecam pogadankę Prostego Hutmena o złocie Wrocławia. Najlepsze :) w pierwszej minucie jak mówi,że nie będzie mówił o wilkołakach i pewnym jutuberze, o którym zdanie każdy rozsądny człowiek sam sobie może wyrobić :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=TnaPY7LRntE

  Hutmen piątka dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.