czwartek, 17 marca 2016

Ekschibicjonizm striptizera i mitomana z traumą po złym dotyku w dzieciństwie

Kurwa to nadęty pajac.
Wciągnął brzuch wydął klatę i nastroszył łokcie i myśli, że zaimponuje postawą. Jeden celny szybki strzał na takiego nadętego bufona wystarczyłby gdyby co.
A pedały ofiary złego dotyku się tym zdjęciem jarają wmawiając innym własna traumę i doświadczenia z dzieciństwa tutaj: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/

Skoro kwiecień tak chętnie po raz kolejny się obnaża to jest okazja do przypomnienia co napisałem w poprzednim temacie w komentarzach po otrzymaniu pewnych informacji od mieszkańca okolicy Głuszycy:

"
Po ostatnich naszych wpisach na blogu dostałem informacje, że podejrzenia co do Jareckiego, że był to jakiś miejscowy zbok, który kilka lat obrabiał kwietnia były trafne.
Kwiecień jako młody chłopak został uwiedziony przez miejscowego pedryla i miał z nim częste kontakty. Ten facet już nie żyje.
Na to, że kwiecień miał takiego niby starszego kumpla jest kilku świadków, którzy domyślali się po co kwiecień się z nim spotyka bo ten facet nie tylko do kwietnia się przystawiał.
Kwiecień po latach chcąc udać, że nic z tych rzeczy go z tym facetem nie łączyło stworzył mit Jareckiego by tym sposobem wytłumaczyć po co się spotykał z tym kimś.
Dziś kwiecień głosi, że spotykał się z jakimś Jareckim bo był ciekawy jego opowieści o Riese mając tym samym dziś wymówkę mającą zatuszować faktyczny cel tych spotkań. Jednak są ludzie w Głuszycy, korzy w opowieść kwietnia nie wierzą i wiedza po co się spotykał z tym facetem.
Nikt z Głuszycy nie potwierdza istnienia postaci Jareckiego jaką opisuje kwiecień, za to kilka osób potwierdza, że istniał taki jeden co lubił chłopaków i interesował się kwietniem i innymi jego kolegami.
Ten facet miał u siebie broń i militaria jak to po wojnie bywało u niejednego człowieka. I tym wabił chłopaków by dawać im się tymi pistoletami czy karabinami pobawić. Chłopaczki się garnęły więc do niego, a ten to potem wykorzystywał mówiąc, że to będzie ich tajemnicą bo jakby ktoś się dowiedział, że obaj bawią się bronią poniemiecką to by ich zamknęli itd.
KTOŚ KTO MI O TYM NAPISAŁ JEST ANONIMOWY, ALE OPISAŁ SYTUACJE WYSTARCZAJĄCO WIARYGODNIE BY TERAZ W CZĘŚCI TO OPUBLIKOWAĆ DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH.
Ten człowiek sam był ofiarą tego zboczeńca i dla tego się nie ujawnił. Mieszka nadal w okolicy Głuszycy i jest dużo starszy od kwietnia.
Dalej ten człowiek opowiedział mi, że ów pedał wykorzystywał strach przed zamknięciem za zabawę bronią i skłaniał swe ofiary do uprawiania seksu. Młode chłopaki to jest kwiecień i ten anonimowy z okolicy ulegały takiej sytuacji tym bardziej, że facet częstował winem. Potem taki chłopak miał rozterkę, że nie tylko bawił się nielegalnie bronią,ale i pił wino no i robił coś wstydliwego. Dla tego się bał, że to wszystko wyjdzie na jaw. Pedał potrafił potem tak zamotać chłopaka, że ten ze strachu przychodził do niego by niby obgadywać scenariusz wytłumaczeń przed władzą skąd są karabiny czy pistolety. Przy okazji dalej wciągał go w swe seksualne zabawy.

Mój informator przyznał wprost, że i bał się i był zadowolony, że może potrzymać karabiny, że może się napić wina, coś zjeść i jeszcze go ktoś zaspokoi.
Po pewnym czasie zobaczył, że jego miejsce zajmuje młody kwiecień choć wtedy nie podejrzewał, że i kwiecień robi z nim to samo. Dopiero po latach skojarzył kilka faktów i się zorientował, że i kwiecień jest ofiarą tego pedała bo młody kwiecień tak jak i on często sam do niego przychodził i wychodził nad ranem.
Raz spotkał innego kolegę, który widział kwietnia w lesie z tym facetem jak go ten facet obmacuje. O tym dowiedział się dopiero gdy już sam nie był gościem u tego pedała. Ten co widział kwietnia z tym pedałem nie miał pojęcia, że opowiada o tym komuś kto z tym pedałem miał to samo co kwiecień. Ten co widział kwietnia z tym pedałem żyje, ale nie mieszka już w tej okolicy bo wyjechał do innego miasta.
Mój informator trafił na naszego bloga jak inni ludzie zainteresowani samym kwietniem. Zapoznał się z większością tematów i napisał opisując to co przekazałem powyżej.
Podsumowując wszystko na to wskazuje, że taka jest prawda. Patrząc na skurwiałe zachowanie kwietnia, pomówienia i oszczerstwa w zboczonym stylu widać, że sam kwiecień musiał mieć w dzieciństwie takie doświadczenia, którymi teraz usiłuje zdyskredytować innych.
Mój informator na koniec napisał, że jakby pojechać do Głuszycy i dobrze poszukać to znalazła by się niejedna osoba potwierdzająca, że młody kwiecień był widywany z tym pedrylem na wspólnych leśnych przechadzkach.
I jeszcze jedno.W swym opowiadaniu mój informator napisał, że poza nim i kwietniem żaden z młodych chłopaków w tamtym czasie nie dał się temu pedałowi omamić. Owszem ten czy tamten też wpadał do niego by zobaczyć co ma, ale rzadko bo jak się mój informator zorientował chłopaki jak się pokapowały o co mu chodzi przestawały do niego przychodzić.
I myślę, że ciąg dalszy jeszcze będzie bo wymiana korespondencji obfituje w kilka innych szczegółów na, które przyjdzie czas. Problem jest tylko taki, że jakbym o nich teraz napisał to kwiecień mógłby się zorientować kto do mnie napisał, więc na razie tyle.
"

Kwiecień nie po raz pierwszy szpanuje półnagim ciałem. Kiedyś skręcił film gdy wiosłował na łódce bez podkoszulki dziś pręży się do kamery w zimowej aurze. Niedługo pewnie zobaczymy go w samych majtach, a kiedyś jak jeszcze bardziej odwali kwietniowi to i bez. Starzy znajomi pamiętają jak się najebał na kempingu i ganiał nago między ludźmi.
Dziś nowe zdjęcie półnagiego kwietnia tylko potwierdza, że to ekshibicjonista, a za czym człowiek, który swym zachowaniem tylko potwierdza dewiacje seksualne wynikające z doświadczeń w dzieciństwie jakie opisałem wyżej.


DODATEK 1
CZYLI PEDAŁ Z WYGOLONYMI PACHAMI

Dowód na to, że kwiecień to utajony pedał zostawiłem na sam koniec.
Nikt nie zwrócił w komentarzach uwagi na jeden szczegół zdradzający, że kwiecień to depilowany pedał.
Przyjrzyjcie się oryginalnemu zdjęciu:

No i mamy dowód, ze ekshibicjonista z Głuszycy to tak naprawdę utajony zniewieściały pedał, który sobie goli pachy i się z tym obnosi. 
Klata również wygolona bo po lekkim owłosieniu na brzuchu można wnosić, że i na klacie takie powinno być, a nie ma.
Kwiecień przyjął pozę modelki jak trafnie zauważył w komentarzach jeden z naszych czytelników, co również wskazuje na jego pedalskie skłonności.
A tyle lat wyzywał innych od pedałów, a teraz sam to pedalstwo okazuje i się z nim obnosi.

D O D A T E K 2
NO KOMENT :)
Nie zapomnij o wizytówce kwietnia na górze bloga. Tam to dopiero są materiały na dewiacje Głuszyckiego striptizera .

243 komentarze:

 1. Słuchajcie. Znajdujemy się przy półce z alkoholami w pobliskiej Biedronce. Kręciliśmy tutaj film trzy dni temu. Na półce stała jeszcze sobie arizona. Oczywiście w międzyczasie pojawiła się grupa jakichś eksploratorów degustatorów. Wina oczywiście nie ma, butelki walają się na śmietniku na tyłach sklepu. Znowu jak zwykle ktoś, tu nie będę wymieniał z nazwiska, będzie tam sobie gadał że konfabuluję i wymyślam. Kij z nim, nie przejmuję się tym, pani z Biedronki potwierdza że faktycznie była tu wczoraj widziana grupa kilku osób i buchnęli flaszki.

  Wasz Dariusz Plecień

  OdpowiedzUsuń
 2. No w końcu dowód na to że kwiiiecien gania poł nago na tarasie naprawdę imponujące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowód na to że jest porządnie jebnienty, pewnie wcześniej w papersie wokoło ogniska tańczył

   Usuń
  2. Pewnie te tańce w około ogniska to nie emerytowani Niemcy odstawiają tylko kwiiiecien.

   Usuń
 3. W Sowich powoli jest spalony , to kombinuje jak zostac modelem:) Kwiecien bedzie reklamowal Stringi i rajstopy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hhahahahahahahahahahahha!!!!!! Niech żyje Woltan jak najdłużej bo dostarcza mega beki...no kabareciarz...buuuhahahahahaha ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Co to kurwa ma byc? Ten pedal w marinesce ochujal do konca? Koniczyna i Kwiecien to jednak pedalay, ta forka rozwiewa watpliwosci! Ty masz morde fioletowa od lykania kutasow Kwiecien pedale jeden.

  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniszczyna to najwierniejsza kfietnia dziewczyna

   Usuń
 6. Nagi Woltan z Gluszycy napisal :=)
  cyt-
  ----------------------------------

  piątek, 18 marca 2016
  1938 pierwsi więźniowie Riese
  Na rok przed wybuchem II WS powstaje pierwszy niemiecki obóz koncentracyjny na dolnym śląsku .!!!!!!! . Trzeba pamiętać iż są to tereny niemieckie izolowane od reszty landów . Lokalizacja jest sporna lecz fakt istnienia niezaprzeczalny . Wystarczy poszukać w archiwach obozu Dachau , to tu znalazłem wzmiankę o transportach górników do Waldenburga - Wałbrzych . Jednak skoncentrowani są poza miastem i tu może być sensacja , 855 to nie wysokość wzgórza lecz nr obozu ... 1939 po zakończeniu kampanii wrześniowej ze stalagu VIII A w Zgorzelcu kolejni więźniowie docierają do miejscowości powszechnie uznanych jako Riese .
  Autor: Darek o 07:18 Brak komentarzy:
  -----------------------------------------------

  A ja dopisze .

  Kwiecien a gdzie sa skany badz linki do tych twoich sesacyjnych wiadomosci?
  oraz brak wyjasnienia czemu zmyslasz? brakuje tez reklamy
  kotleta a,La Dariusz Kwiecien ,oraz potrawy Ries-OTTO.
  W przyszlosci popraw sie.

  ps.
  Kwiecien focia jaka wkleil Sidor jest super!!!
  Kurwa widac na niej ,jaki z Ciebie zjeb :))))
  Ty sie Kwiecien nie wstydzisz tak pokazywac?

  OdpowiedzUsuń
 7. Rasowy gej z Blekitnej Ostrygi. Placze ze smiechu z tego blazna, jak mozna sie tak kompromitowac!?

  https://www.youtube.com/watch?v=tTJMerul33E

  Co nastepne Kwiecien? Taniec na rurze a Arkadii?
  Wstydu nie ma, biednej starej matce przynosi ganbe przed smiercia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Coooooooooo?
  To jednak prawda.

  Kwiecien ma grupe eksplorujaca sztolnie, ale nie chodzi tu o wyrobiska w gorotworze czy koaplnie…
  Ciepli sa to bylo widac ale teraz sami to udowadniaja, koniczyna, gucio, lysy i ten tluscioch z Bygdoszczy to pedalscy kochankowie.
  :-/

  OdpowiedzUsuń
 9. No to “tajemnica Riese odkryta”.
  Hahaha, klata jak dupa pirata Kwiecien, klakiery beda piszczec z zachwytu, tylko kurwa co to ma na celu jebnienty pozerze?
  Zdjal koszulke, wypial sie i co, klaskac mam?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czipendejls dla ubogich, masa już jest, teraz rzeźba :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Pedal Gucio Mruk napisal.
  ------------------------------------------------------- GUCIO MRUK18 marca 2016 10:49

  "Sława" i popularność Sidora jako debila i zboczeńca rośnie. A najśmieszniejsze jest to , że on sam o tą sławę dba i pielęgnuje. Sam pokazuje i udowadnia jakim jest dewiantem.


  Sidor powiedz kto jeszcze nie wie o twoim zboczeniu ? Watykan , CIA, FBI. E tam już chyba pisałeś. Napisz do GRU ! Ślady skrzyń prowadzą do Rosji i Darek na 100 tam pojedzie.
  Odpowiedzda
  ------------------------------------


  Ooooooooooo! slady prowadza do Rosji i Woltan tam pojedzie.! kurwa co za zjeby:)!!!!!! ta parowa jest tak samo jebnieta jak Woltan!

  OdpowiedzUsuń
 12. Co to za meska dziwka?
  Kotlet odwala striptiz dla maneli z pod sklepu?
  Dajesz tez dupy za nalewke, zboczony wariacie czy lykasz starym pedalom za kreske RWD w nos?
  No masa to jest, ale tluszczu na tym wydepilowanym kotlecie.
  Koniczyna ci goli klate, zwyrolu?

  Adrian Kwiecien, teraz juz rozumie czemu masz zwichrowana patologiczna osobowosc, ten pedal najwyrazniej robil z toba to co “Jarecki” z nim!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wiecie co jest najlepsze w tym zalosnym spektaklu deptania resztek swojego czlowieczenstwa i godnosci przez Kwietnia?

  To ze Sidor nawet nie musial przerabiac tego zdjecia zeby skompromitowac pozera z gluszycy!
  Jak to zobaczylem u parcha z pode Krosna to prawie dostalem wylewu ze smiechu, jak mozna odstawiac takie zenujace spektakle?
  To jest absolutne ponizenie, humiliacja, tego sie nie da w zaden sposob obronic.

  Od dzis mozna Kwietnia nazywac OFICJALNIE pedalskim modelem a jego klakierow-zwyklymi pedalami.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze by bylo utworzyc taki filmik ze zdjeciami ,urywkami filmow,tekstami, i wkleic na You Tube obok filmow Gluszyckiego Woltana.
  Ludzie nie zorientowani w temacie Riese zaraz by sie zorientowali ,ze Kwiecien tylko i wciaz konfabuluje.

  OdpowiedzUsuń
 15. Do Redakcji napisał Gucio:

  "Widzisz pedalski frajerzyno co nawet nikiem za swoje zdanie nie odpowiada. Historia ta była o gnoju bez honoru co kopał leżącego dzieciaka a gdy spotkał silniejszego myślał, że kosa mu pomoże. Opisana też jest kara jaka go spotkała. To jest histora o honorze ale jak widać temat jest tobie bardzo obcy skoro nie skumałeś."

  Drogi Guciu. Nie spinaj tak pośladków, bo to i tak niczego nie załatwia. Ty i reszta klakierów bajkopisarza nie kumacie jednej rzeczy, mianowicie tego, że przez samo kumanie się z takim typem narażacie się na piętno bycia uważanym za podobnych jemu konfabulantów. Toteż niezależnie czy zastosowałeś do obrony techniki damskiej torebki, techniki spierdalania czy jakiejkolwiek innej i tak każdy uważa że ściemniasz.

  z poważaniem
  redaktor
  Mariusz Wrzesień

  OdpowiedzUsuń
 16. Koniczyna i ten flak na rencie z Zakopca penie juz traca przytomnosc z fapania pod fote swojego kochanka.

  To te opowiesci o dziadkach w pampersie to o was mendy, na waleta z Woltanem kicacie po lesie i urzadzacie pedlaskie orgie, swoje Wielkie Misteria i otwieracie sobie wrota na Wielkim Otwarciu, bando zwichrowanych dewiantow.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwiecien jest glupi i nic nie kuma:)
  Ale ty Krosnienski Parchu jestes cwanszy od Kwietnia .
  Przyznaj sie Krosnieska sciero ! z premedytacja wkleiles to zdjecie Kwietnia by go wiecej komprpmitowyc?
  Ja osobiscie ty szmato mam takie wrazenie parchu Krosnienski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Woltan Paruś von Sinogęby
   Krośnieński Parch
   Sęk ZooPedofil
   Niezła ekipka nam się tu tworzy!!!!!!!!!buhahahah

   Usuń
 18. Bez wątpienia to zdjęcie jest dowodem na JAKIŚ RODZAJ EKSHIBICJONIZMU KWIETNIA.
  Cała działalność intelektualna kwietnia w zakresie pseudo urojonej historii i jej przekazywanie do ogółu z jednoczesnym parciem na szkło to JAKIŚ RODZAJ INTELEKTUALNEGO EKSHIBICJONIZMU.
  Każdy schizofrenik i paranoik z chorobliwym słowotokiem ma dojmującą i nieodpartą potrzebę przekazywania swych urojeń ogółowi co od lat serwuje kwiecień.
  A tu mamy ekshibicjonizm w formie fizycznej z seksualnym pozowanym podtekstem.
  Gdyby ktoś zrobił sobie fotę w czasie robienia pompek, podciągania na drążku czy ćwiczeń fizycznych, treningu, itd to inna sprawa, ale tutaj mamy kurwa jebanego nadętego pierdolonego modela, który przybrał pozę kulturysty z ledwo wciągniętym brzuchem i nadętą kurwa klatą.
  Od dziś będę nazywał kwietnia m/in ekshibicjonistą z Głuszycy bo taka jest prawda.
  I coś wam powiem, istnieje ktoś kto mógłby pogrążyć kwietnia jako homoseksualistę, ktoś kto z imienia i nazwiska nie wstydząc się swej orientacji mógłby ujawnić skłonności kwietnia i jego z nim relacje swego czasu. Ale nie mogę ujawnić nazwiska i tej osoby jeśli ta osoba sama nie zdecyduje się na ten krok.
  Mam jednak nadzieję, że to czyta i przemyśli sprawę i ujawni pewne fakty ich relacji.
  Zdziwili byście się kto to taki... i wiele by się wam poukładało potem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mysle ze to ten co z kwietniem wydal przewodnik po Sowich:)

   Usuń
 19. Widac u Kwietnia pojawily sie objawy hebefrenicznej schizofreni.
  Czyli choroba sie nasila, ostatnio coraz bardziej.
  Niebawem bedzie kolejny epizod zamkietej hospitalizacji.

  “Schizofrenia hebefreniczna to skrajna postać dezorganizacji zachowania człowieka. Oprócz wesołkowatości, błazeństwa, tendencji do pseudofilozofowania i głupkowatości, pacjenci są nieodpowiedzialni i nieprzewidywalni. Pojawiają się manieryzmy, dziwactwa, rozkojarzona mowa, płytki i niedostosowany nastrój oraz brak woli. Czasami występuje także skłonność do wycofywania się z kontaktów społecznych oraz zubożenie ruchowe, np. brak ruchów spontanicznych. Chorzy przybierają dziwne pozy, zachowują się krnąbrnie, nietaktownie. Czasami są wręcz bezczelni, opryskliwi, agresywni i nadpobudliwi. Ich mowa ciała nie współgra ze słowami. Pozwalają sobie na głupie dowcipy i niemiłe uwagi pod adresem innych osób.

  Niektórzy mogą ich zachowania poczytywać za przejaw skrajnego zdemoralizowania. O ile schizofrenia katatoniczna manifestuje się ze swoimi objawami głównie w sferze motorycznej, a schizofrenia paranoidalna odznacza się przede wszystkim obecnością omamów i urojeń, o tyle schizofrenia hebefreniczna charakteryzuje się absurdalnością i dziwacznością zachowań.”

  https://portal.abczdrowie.pl/schizofrenia-hebefreniczna

  “W jakich schorzeniach może występować ekshibicjonizm?

  Ekshibicjonizm może występować w zespole otępiennym, zaburzeniach schizofrenicznych (zwłaszcza w schizofrenii prostej), w padaczce (kiedy towarzyszą jej zaburzenia świadomości). Może on występować również w upośledzeniu psychicznym.”

  http://www.psychiatria.pl/artykul/ekshibicjonizm/638.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego wynika że być może Plecień tutaj anonimowo wypisuje różne brednie na temat swych ziomali od kotleta.

   Usuń
  2. Mialem nieprzyjemnosc znac Kwietnia jak jeszcze ukrywal chorobe, jak jakos sie kontrolowal.
   Napisze to co wie kazdy kto ma oczy i uszy i poznal tego typa-Kwiecien KAZDEGO obgaduje za plecami, KAZDEGO.
   Nie ma takiej osoby ktorej nie obrabia dupy jak jej nie ma, ten typ gada z toba bredzac o przyjazni, przymila sie, udaje kolege najlepszego aby za chwile obgadywac cie z inna osoba.
   Gdy ktos mu na to pomawia, falszywie oskarza osobe przed szystkimi, zmysla i wypomina urojone rzeczy.
   Tak bylo kiedys, teraz jak widze jest juz tylko gorzej, otoczony zjebami bez szkoly bezkrytycznie lykajacymi wszystko co powie, teraz pewnie z miejsca wrzeszczy ze “agent Sidora” i dla dekli wszystko jasne.
   A na glowe to sie juz 5 lat temu leczyl, tabletki bral, teraz widac ze juz calkiem bzdzi-dzdzi w glowie.

   Usuń
  3. Jak byl z Magda to nie uwierzycie jakie rzeczy o niej wygadywal, oczerniaj ja i wymyslal chore filmy na jej temat oczywiscie jak jej nie bylo, od kurew wyzywal, dziwkami przydroznymi sie chwalil-jak byla to ukochany "misiu" i wazelina.

   Usuń
 20. Pogooglujcie sobie: schizofrenia a zachowania seksualne, schizofrenia a zaburzenia homoseksualne.

  Wiele sie wam wyjasni.
  Ten koles jest na prostej sciezce do trumny lub pernamentnej izolacji w zakladzie, objawy mu sie nasilaja w ekspresowym tempie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Cholera, a myslalem ze juz sie go nie da bardziej ponizyc-ale on sam to zrobil!
  Od trzech lat to naczelne posmiewisko eksploratorow i historykow Polski, niezwykly psychiatryczny fenomen ktory ludzie ogladaja zeby sie posmiac i posluchac niestworzonych absurdow ktorych zdrowy umysl nie wyartykuluje.
  90% ludzi szcza na niego, zlewa po calosci, moze pocisnie mu na youtube lub tutaj i tyle bo szkoda czasu na czubka, ale to-TO to bedzie posmiewisko dla szerszej gawiedzi na caly sezon!

  OdpowiedzUsuń
 22. Te nogi na fotce, zlaczone jak ciota ktorej wypada rozruchany odbyt!
  Fujjjj, Kwiecien zboku!

  OdpowiedzUsuń
 23. Kwiecień jebana cioto pedale w kurwe jebany pokazałeś cycki bo cię to podnieca zboku.

  OdpowiedzUsuń
 24. Taraz ulubione docinki Kwietnia nabieraja pelnego znaczenia-np. jego “pierdzisz na syczaca” albo tak cie zalatwie ze bedziesz pierdzial na syczaco” czy jego “w dupcie dostaniemy, ehehe”, to jego “kochanienki moj”gadane do facetow, pomawianie ze ktos go blagal zeby mu obciagnac i tym podobne fantazje zboczenca. Pomawia jak widac z wlasnych doswiadczen i obserwacji swojego pierdzenia, wstydzi sie tego wiec projektuje swoje fobie o zdemaskowaniu na adwersarzy, przypisujac im sowje cechy.

  OdpowiedzUsuń
 25. Mnie to tam nie interesuje czy jest homoseksualista, jego sprawa ale na pewno jest hipokryta bo bezpodstawnie pomawial o to Sidora a wyszlo ze sam wali chlopow w wydech.

  OdpowiedzUsuń
 26. Koniczyna to chyba robi celowo, bo nikt dawno tak nie zaszkodzil Kwietniowi jak on. Moze parch wie ze jest na widelcu i robi to aby przypodobac sie Sidorowi, albo ma juz dosc Kwietnia i tak go w chuj robi, kompromituje przebieranca publikujac jego wariackie homoseksualne popisy?

  OdpowiedzUsuń
 27. Kwiiiecien udaje twardziela prawie jak Putin,jeszcze niech ustrzeli tygrysa i pilotuje myśliwiec

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhahahhaaa ustrzelił PANTERE i ją "pociął" a loty ma non-stop,oooooo i to wysokie,Putin przy nim to Pikuś,Pan Pikuś buuuhahhaaa ;))))))

   Usuń
 28. Pedal Gucio napisala :)
  ---------------------------

  GUCIO MRUK18 marca 2016 13:14

  Bravo gówniarzu sidorze. Przebieranki widać bardzo cie rajcują skorudorysowujesz staniki i malujesz usta na fotkach Darka. Widać twoje fantazje erotyczne od czasów wręczania kwiatów się nie zmieniły.

  Ps. Ile ty masz latek nio pokasz na paluszkach . Pieć cy seść ? A może już pięćdziesiąt ?
  Odpowiedz

  ----------------------------------------------------

  Ty pederasto , tylko pedal albo jakis dzieciojebca moze sobie taki awatar i nik stworzyc jak ty !
  Gucio Mruk.... kurwa!
  Co prawda smieciu Zakopianski w oczy zabolala? wy wyciory pedaly jebane!

  Tomasz ZDJECIE ZAJEBISTE ! tak trzymyc !
  WSZEDZIE TRZEBA JE PO FORACH EXPLORACYJNYCH ROZESLAC !

  Jak ktos napisal HIT SEZONU " 2016 "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stary pedal pierdzacy na syczaco na recepcji, napinajacy sie przez internet jak to niby kogos kiedys obil. Cwelusie a ja lecialem samolotem 0g i kurwa co, nie zaprzeczysz i nie potwierdzisz flectociagu?
   Dziecinne to sa wasze kurwa opowiesci z Narni o Riese, zjeby jeden z drugim, dziecinne to jest twoje zachowanie-lizanie odbytu staremu paranoikowi i klaskanie mu pod kazda fote jak wpierdala kotleta, sra czy stoi kolo drzewa, to jest kurwa dziecinne deklu jeden.
   Zobacz zjebany berecie jakie zdjecie ten gej wkleil-to jest kurwa powazne, co?
   Stary schizofrenik obnazajacy sie w pedalskiej pozie?
   POWAZNIE?

   Usuń
 29. Kwiecien mowi delikatnie ...w DUPKE...:) tak mowil jak pierdaczyl farmazony na pustyni lebskiej ,jak byl w wojsku na poligonie.
  ------- DOSTAWALISMY TUTAJ W DUPKE:).... mowil:)

  OdpowiedzUsuń
 30. Kwiecien czy powinienem napisac Kwiecianno, no i kto tu syczy z dupy? Hahahahahaaaaaaaaaaaaaa!

  :-0

  OdpowiedzUsuń
 31. Ale zobaczcie . najwiecej trzyma z Gluszycka Ciota i wstawia sie za nim GUCIO MRUK:) z pewnoscia jest to zboczeniec :)
  zobaczcie jak sie wstawia za Kwietniem :) hehehehe !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Krupowkach bedzie kupa smiechu jak sie lokalna, bogobojna spolecznosc dowie ze ten pierdziel z hotelu to melioruje rowy facetom, narkotyzuje sie ze starym lysym schizofrenikiem i lata z nim po krzakach pierdolac o wilkolakach. Z pewnoscia bedzie slawny w miescie.
   To ty byles gucio mrk tym co sunal w dupe Kwietnia ubranego w skunie slubna na tym kamieniu jak go sanitariusze przydybali? Tys spierdolil ale napcany czubek nie byl tak szybki w tej sukni przez krzaczory.
   Zeniliscie sie, to byly tylko zareczyny czy juz noc poslubna?
   :-O

   Usuń
  2. Widac zakopianski cap lubi byc pyrkany przez lysego.

   Usuń
 32. Wsrod schizofrenikow dosyc czesto wystepuja prowokacyjne zachowania seksualne i ekshibicjonizm, przybieranie wyzywajacych seksualnie postaw, niemoralne wyzywajace zachowania, pozbawione dobrego smaku aluzje seksualne i natrectwa, narzucanie sie-w przypadku odtracenia nastepuje obraza i/lub atak. Wzorcowy przyklad byl w Mikolajczyka na Sylwestra, jak do tego sie schlal, nacpal i odpierdolil teatrzyk chamskiego wartiata-moze ktorys z uczestnikow opisze te sceny co tam sie dzialy, moze wrzuci fotki czy film z tej imprezy? Jest okazja zeby odgryzc sie tej swini.

  OdpowiedzUsuń
 33. z bloga ciepłego idioty :-) :

  " Sidor nie jest w stanie bezpośrednio tego zrobić, więc wkleja odgrzewane kotlety w postaci materiałów sprzed lat. Biedak ma nadzieję że jak się ktoś na jego apel odezwie, to jego akcje wzrosną. Oczywiście także liczę na odzew, bo wtedy Sidor z flaka zamieni się nagle w jastrzębia internetu i będzie duża szansa na kolejne jego bobole, które będzie można tu zamieszczać:)"

  Ten ciepluch też ma nieźle pod sufitem, założył bloga w nie swojej sprawie i wypisuje tam pierdoły. Tak po prawdzie to nie wiadomo o czym pisze i co chce udowodnić?. Zamiast przyjrzeć się gołemu wariatowi czepił się tramwaja i próbuje artykułować tam jakieś swoje "złote myśli", Które i tak każdy ma w dupie :-).

  Ciepluchu internetowy, to nie odgrzewane kotlety , to kotlet ala daruś kadłubek. Nasz lokalny błazen :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jak nazwać te ich stare odgrzewane kawały które wciska grzesiu s? Za takie suchary to pradziadka kwietnia wyjebali z dyliżansu. Sory grzesiu ale te gówna są bardziej niestrawne niż kotlet a la kfiecień

   Usuń
 34. Nasi informatorzy twierdzą że folołersi podążają za liderem :) http://zapodaj.net/348e17b0cc0b5.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mistrzostwo :)

   Niedługo zrobimy to samo ze wszystkimi wiernymi fanami ekshibicjonisty z Głuszycy i tymi co go bezpośrednio i pośrednio wspierają lub ochraniają.

   Usuń
  2. Hhahhahhaaaa "dobra robota" !!!!!! ....o rety,ale się uśmiałem haahahaahaaahahaahahaa!!!!! ZAJEBISTE!!! koniec komentu bo nie mogę ze śmiechu...

   Usuń
  3. kwiecień się ośmieszył jak widzę to foto nie mogę powstrzymać śmiechu, wydepilowany lokalny super bohater mógł założyć gacie supermena, pewnie się tak wygolił by stawiać najmniejszy opór aerodynamiczny jak będzie leciał do USA kwietnolotem

   Usuń
 35. GUCIO MRUK18 marca 2016 10:49

  "Sława" i popularność Sidora jako debila i zboczeńca rośnie. A najśmieszniejsze jest to , że on sam o tą sławę dba i pielęgnuje. Sam pokazuje i udowadnia jakim jest dewiantem."

  Martw się synku o swojego tate, bo jak widać poszedł w ślady twojego dziadka :-). To u was genetyczne jak widać.

  OdpowiedzUsuń
 36. GUCIO MRUK18 marca 2016 13:14

  Bravo gówniarzu sidorze. Przebieranki widać bardzo cie rajcują skorudorysowujesz staniki i malujesz usta na fotkach Darka. Widać twoje fantazje erotyczne od czasów wręczania kwiatów się nie zmieniły.

  Ps. Ile ty masz latek nio pokasz na paluszkach . Pieć cy seść ? A może już pięćdziesiąt ?
  -------------------------------------------
  Ciąg się mały lachociągu, zrywaj się na taras laskę siwej lali ciągnąć zaraz. Pomrucz do kotleta i do fleta :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpierdolcie się od woltana von parusia darmozjady na usługach himlera!!!!!!!!!!!!!!!!!buhahahahaha

   Usuń
 37. Woltan Paruś von Sinogęby!!!!!buhahahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 38. zróbmy mu kręcenie suta!!!!!!!!!!!!!!!buhahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...i strzelanie z wora!!! O byłby zadowolony ;))))))

   Usuń
  2. i z dupy jesień średniowiecza!!!!!!!!buhahaha

   Usuń
 39. No nie, mozna sie ze smiechu udlawic.
  Co ten typ odstawia?
  Ani normalne ani zdrowe to to nie jest...

  OdpowiedzUsuń
 40. Słyszałem że Kłłlietniołak ma jedno jajo....zbieg okoliczności? urodzony 20 kwietnia jak Hitler...jedno jajo...jak Hitler...syn Adrian a woła na niego ADI..no popierdolenie po całości...;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby miał choć to jedno to przynajmniej połowę swych zapowiedzi by zrealizował, a tak żadnej.

   Usuń
  2. Czyli nawet to jedno to wydmuszka ahahhahahahhaha:)))) to kto mu tego młodego dilera wcisnął...opowieści nie jego/syn nie jego,ale urojenia jego ;))))))

   Usuń
  3. bo kwiecień cały czas siedzi w złych knajpach powinien się przenieść do Monachium do tej knajpy gdzie Hitler zaczynał

   Usuń
 41. http://zapodaj.net/348e17b0cc0b5.jpg.html

  super!:))))

  OdpowiedzUsuń
 42. A kogo to ryj na zapodaj. czy to nie ten sokół ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Hahaa haaa ja myślałem że Prestii mu ten ryj podbarwił w szopie ale zaglądam w oryginał i to samo hehee zresztą na tym filmie też siny w chuj :) Ja pierdole co za degenerat alkoholik i zboczeniec .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sina menda jedna jest, chleje co w reke wpadnie, cpa i swiruje. Potem udaje Indiane Dzonsa i nagrywa wesole filmiki z pijackimi fantazjami dla zwabienia leszczy za 100 na dzien plus za kotleta i RWD jak kto chce.
   :)

   Usuń
 44. ha ha przecież to wiadome od dawna Trybunał Komuchów tak samo obecna Konstytucja została napisana przez komunistów, ustawy są nowelizowanym gniotem po PRL, poczekajcie matoły jak są naprawdę Obywatele, się wkurzą to nie tylko pogonią tych z KODu jakiś pseudo partyjek typu "nowoczesna" ale PO i PiS też poleci

  Nieprawdopodobne! Dziennikarka udowodniła, że Rzepliński nie zna treści konstytucji!
  http://www.obalamyglupote.pl/2016/03/nieprawdopodobne-dziennikarka-udowodnia.html

  OdpowiedzUsuń
 45. Kwiecien jestes skonczony.kopromitcja calkwita.
  Kwiecien dobra robota ,super depilator:))))

  OdpowiedzUsuń
 46. Hasła KOD są jak slogany żywcem wyjęte z „Dezinformacji” Volkoffa [FILM]

  http://niezlomni.com/?p=26577

  OdpowiedzUsuń
 47. Chyba ktos sie zadlawil chujem, jakos pedalski kurwidolek dostal kaca po wybiciu tego szmaba u koniczyny.
  Ujawnil swiatu pedlaskie oblicze Kwietnia kompromitujac go calkowicie, ludzie z eksploracji juz tak z niego lacha dra ze nie wiem co.
  W te lato ta fotka bedzie popularna w Gorach Sowich i na Slezy, fantastyczne podsumowanie dzialalnosci tego zeswirowanego fantasty, kiedys ganial wilkolaki a teraz tak mu odjebalo ze zostal meska kurwa obnazajaca sie na fotkach dla kolegi-pedala i latajacego w skuni slubnej po lesie.
  Jak ktos teraz tylko wspomni o Kwietniu to bedzie beka na pelnej a kazdy kto sie z nim kreci bedzie traktowany na szlaku jak pospolity pedal i parias.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ksiezniczka Stokrotka z zamku wilkolakow!
  Kwiecien, ty juz calkiem upadles twarza w gowno i puszczasz babelki, szmato zwykla.
  Jeszcze mi sie pod reke nie nawinales ale masz obiecane u mnie-zloje cie pasem az bedziesz siny, maly lysy karaczanie, przez kolano przeloze slabeuszu chuderlawy i spiore grzbiet za ten falszywy donos na T. znanego pogozelca ktorego poparzona matka i mala siostra zostaly bez srodkow do zycia przez twoje falszywe pomowienia Kwiecien.

  Bedziesz plakal i blagal zeby przestac, tak ci skore wygarbuje zacpany mikrusie z lapkami jak witki wierzbowe.

  OdpowiedzUsuń
 49. Maryla Rodowicz ubiera sie w moro?

  OdpowiedzUsuń
 50. Tylko pedał mógł się sfotografować toples w pozie w jakiej zwykle modelki się fotografują.
  Widziałem wiele zdjęć modelek w podobnej pozie wspartych rękami o barierkę czy stół. Kwiecień to pedał wabi na klatę jemu podobnych pedałów.
  Kompromitacja i beka. Jak zobaczyłem to zdjęcie to kilka minut brechałem ze śmiechu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DODATEK 1

   CZYLI PEDAŁ Z WYGOLONYMI PACHAMI


   Dowód na to, że kwiecień to utajony pedał zostawiłem na sam koniec.

   Nikt nie zwrócił w komentarzach uwagi na jeden szczegół zdradzający, że kwiecień to depilowany pedał.

   Przyjrzyjcie się oryginalnemu zdjęciu:


   No i mamy dowód, ze ekshibicjonista z Głuszycy to tak naprawdę utajony zniewieściały pedał, który sobie goli pachy i się z tym obnosi.

   Klata również wygolona bo po lekkim owłosieniu na brzuchu można wnosić, że i na klacie takie powinno być, a nie ma.

   Kwiecień przyjął pozę modelki jak trafnie zauważył w komentarzach jeden z naszych czytelników, co również wskazuje na jego pedalskie skłonności.

   A tyle lat wyzywał innych od pedałów, a teraz sam to pedalstwo okazuje i się z nim obnosi.

   Usuń
  2. To ze przez lata tak wszystkich wyzywal tylko dowodzi ze epatowal na innych swoimi fobiami, nie akcpetowal swojego pedalstwa i odreagowywal na innych.

   Usuń
  3. Gdyby miał odrobinę samokrytycyzmu to by sobie takiej foty nie jebnął. Ale Kwiecień to narcyz nie widzi, że wygląda komicznie żenująco z tą siną pijacką mordą w głupkowatym wyrazie twarzy. A ta czapeczka i wciśnięte w buty portki przypominają klowna z cyrku. Zapomniał tylko o okularach i fince u pasa do kompletu.
   Narcyz jebany. Jebana gimbaza klaskaczy branzlująca się na jego widok.
   Pewnie co noc w tej Arkadii z właścicielem walą się nawzajem.

   Usuń
  4. czyli to prawda, że Arkadia zmienia nazwę na Pederastia a Tkalnia na Gejówka?

   Usuń
  5. Wstydu ciul nie ma, matce tylko hanbe przynosi.
   Mogl sobie pedal jeszcze rozowa arafatke zawiazac i przepasac ten wydepilowany tors lina a u boku przytroczyc bat.

   Usuń
  6. @Anonimowy na Blekitna Ostryga.
   :-)

   Usuń
 51. Podkarpacki bisex napisal
  -------------------------


  Riese-Antysidór-kończ-schwarz-niczyna - czyli co inni myślą na temat Tomasza prestissimoLIVE Sidora...

  Strona główna
  Kącik koniczyny.
  Kącik koniczyny 2.

  sobota, 19 marca 2016
  Sidor chciałby widzieć dookoła siebie samych zboczeńców. Pewnie wtedy byłoby mu raźniej...
  Przez ostatnią dobę mogliśmy obserwować reakcję Sidora na widok klaty Kwietnia. Reakcja była do przewidzenia i jakakolwiek inna byłaby dużym zaskoczeniem:)
  Sidor oczywiście zmodyfikował zdjęcie, pokazując od siebie co chciałby na zdjęciu widzieć:)
  ..............................

  Ty debilu jeden , tutaj jest nas dziesiatki :) palancie :)
  Dalej rob z siebie kretyna .
  Nie Sidor chcialby widziec , ale widza to setki ludzi nie znajacych ty skurwysynu zboczony Sidora.

  Tomasz kawal dobrej roboty !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. jest nas 666 esesmanów i 72 walkirie, dlatego mamy rogi na hełmach bo za mało walkirii jest :D

   Usuń
  2. Pedał wyzwie Cie od pedałów, schizofrenik od wariatów, ALE TO NIE JA SE KURWO KONICZYNO JEBANA SZMATO PEDALE UTAJONY ZROBIŁEM PÓŁNAGĄ FOTĘ W NADĘTEJ POSTAWIE TYLKO KWIECIEŃ I TO TY JĄ SKURWYSYNU OPUBLIKOWAŁEŚ Z UPODOBANIEM WIĘC MOŻESZ SOBIE SZCZEKAĆ ZZA KLAWIATURKI CIOTO PIERDOLONA.
   -
   Od tej pory co by ta szmata na szambie nie napisała nie zmieni to faktu, że kwiecień to pierdolona ciota i nadęty ekshibicjonista w, którego zapatrzona jest ciota z Krośnieńskiego.

   Usuń
  3. Na pomarańczowym blogasku słit chłoptasiów podnietka. Grzesiu juz goli dupę :D

   Usuń
 52. Trzeba napisac do wlasciciela Arkadii i wyslac zdjecie
  Gluszyckiego pedala rozebranego na zarasie Arkadii , ze odprawia tam pedalskie orgie z Podkarpackim parchem i swoim Klonem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć wszystkim.
   Jestem homoseksualistą. Wielu z was to potempia. Ok macie prawo wychowaliscie sie w innych warunkach. Ja mialem w dziecinstwie kilka przygod ze starszymi od siebie. Potem gdy dorastalem miałem dziewczyne nie jedna. W końcu zalozylem rodzine i mam 3 dzieci. Homoseksualizm to nie tylko bycie zdeklarowanym jak nazywacie pedalem. To tez dodatek do zycia. Od kilku lat nie mialem zadnego skoku w bok brak okazji chociaz gdyby sie nadarzyla wykorzystal bym ja. To ze mam pewne sklonnosci nie przeszkadza czerpac przyjemnosci z pozycia malrzeńskiego.
   Mam kolege tez z podobnymi sklonnosciami tyle ze u niego one dominuja. Dwa nieudane zwiazki 4 dzieci i kilka zwiazkow partnerskich.
   Chce powiedziec ze jako homoseksualista widze w Kwietniu wlasnie takiego homo podobnego do mojego kolegi. Zauwazylem ze ci homoseksualisci u ktorych dominuje ta sklonnosc zwykle maja nieudane zwiazki z kobietami i sa rozwodnikami.
   Moj kolega czasami ma jakas dziewczyne ale to tylko po to by w danych kregach uchodzic za hetero. Tak sie maskuje wielu homo.
   I to ze ktos ma dzieci i kobiete nie oznacza ze jest hetero. Homosia mozna poznac po wielu zachowaniach. Kwiecien zdradza to poprzez przypisywanie innym takich sklonnosci. A teraz zdradzil to tym niefortunnym zdjeciem na ktorym widac ze chce pokazac swa nagosc.
   Wiekszosc z was nazywa kwietnia pedalem ale to jak sie domyslkam bardziej z checi ugodzenia kolesia niz z pewnosci tego ze jest homosiem. Ja zas widze to zdjecie z innej perspektywy bo sam mam takie sklonnosci i sam robilem nieraz podobne zdjecia sobie by pokazac znajomym.
   Wielu facetow ma zdjecia z plazy gdzie sa w samych snypkach. Nie jest to nic nadzwyczajnego gdy facet publikuje takie gdy baraszkuje w wodzie ze swymi dzieciakami czy dziewczyna. Ale jesli facet pozuje w tak idiotycznej pozie i z mina groznego macho to inna sprawa. To przejaw czystego homoseksualizmu i checi obnarzenia sie publicznie.
   Zwroccie uwage na to jak ustawil nogi. Facet bez homoseksualnych sklonnosci stanal by moze i nawet podobnie jak Kwiecien ale w meskim odruchu rozstawil by nogi lekko w rozkroku co by dodalo mu meskosci. Kwiecien stanal z nigami zlaczonymi jak panienka podkreslajac podswiadomie swe kobiece instynkty i nature zniewiescialego faceta.
   Patrze na to zdjecie i widze chlopa chcacego pokazac jestem meski od gory a kobiecy od dolu.
   Co do pisania do wlasciciela Arkadi ze kwiecien to homo nie ma sensu. Wlasciciel Arkadi sam moze byc homo chociaz miec zone i dzieci. Trafil sie kwiecien i ma urozmaicenie. W takich malych miejscowosciach wielu utajonych homoseksualistow cierpi na brak okazji do realizowania swych sklonnosci. A Kwiecien to taka okazja i moze dla tego niektorzy tak chetnie wchodza z nim w zazylosc po mimo ze facet wciska przynoszacy wstyd taki kit ze glab bez szkoly to musi widzec.

   Usuń
  2. Kwiecien stanal z nigami zlaczonymi jak panienka podkreslajac podswiadomie swe kobiece instynkty i nature zniewiescialego faceta.
   Patrze na to zdjecie i widze chlopa chcacego pokazac jestem meski od gory a kobiecy od dolu.
   ---

   Celna uwaga homosiu. Widać swój swojego pozna :)

   Usuń
  3. Tez to zauwazylem choc jestem hetero. Ale to ze meski od gory kobiecy od dolu to sluszna uwaga, nie dostrzeglem tego przekazu.
   Co do wyzywania od pedalow to widzisz ze to reakcja na zachowania Kwietnia i jego-bezpodstawne-pomowienia, obrzucal kazdego kto go krytykowal takimi tekstami budujac na nich konstrukty slowne jakie raczej nie przychodza do glowy osobie nie siedzacej w temacie(do standardowych pedalow i pedryli, poprzez gejfruty, jajopoty, pierdace syczenie, pupkowanie, w dupcie i opisy Kwietniowych fantazji erotycznych pomawiajacych Sidora).

   Usuń
 53. Kfffiecień kłamieee!!!! https://www.youtube.com/watch?v=9FKy_WpMB_A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   Dzięki za te wstawkę. Gościu bardzo ciekawie opowiada i widać profesjonalizm realizacji tego dokumentu. Niebo, a Ziemia w porównaniu z bełkotem i nieprzygotowaniem kwietnia. Na pewno obejrzę wszystkie jego materiały bo zapowiada się ciekawie i interesująco.
   Widzę w nim pewne podobieństwo do Pana Kazka z wyglądu, może to brat?
   Tematykę Riese widzę, że porusza zaledwie od kilku miesięcy więc materiały świeże. Zasubskrybowałem oczywiście.
   Odkąd i ja piszę na temat Riese walcząc z tym pedałem ekshibicjonista kwietniem powtarzam, że Dalmus to dezinformator. Że na terenie Gór Sowich jest masa depozytów tak pokitranych, że nikomu by do łba nie przyszło gdzie one są, a dostęp do nich jest śmiesznie łatwy...

   Usuń
  2. 2


   I teraz coś wam napiszę. Zrobicie jak uważacie, a im prędzej tym dla tych co to zrobią lepiej.
   W okolicy Gór Sowich jest wielu "agentów" nazywanych strażnikami zadaniem, których jest wypatrywanie w rożnych miejscach niepożądanych ludzi poszukujących tych depozytów. Oni się nie ujawniają jak kwiecień. Zadaniem kwietnia jest nic innego jak udawanie poszukiwacza, a tak naprawdę pilnowanie czy ktoś gdzieś czegoś nie szuka i nie kopie i donoszenie o tym swym zwierzchnikom. To nie jest tak, że akurat kwiecien wie gdzie jest depozyt i ma danego-danych miejsc strzec i miecje na oku. Wystarczy, że ma oczy dookołagłowy i duże uszy i wie gdzie kto się kręci. Takie informacje ma przekazywać. Jeśli jego mocodawcy uznają, że poszukiwacze błądzą odpuszczają, a jeśli poszukiwacze kręcą się zbyt blisko miejsca depozytowego reagują w różny sposób uniemożliwiając kontynuację prac.
   Na tym polega praca takich jak kwietnia i samego Dalmusa po wojnie.
   Dziś nie są już potrzebni tzw.strażnicy pilnujący wybranych miejsc. dziś strażników zastępuje technologia.
   Do czego zmierzam?
   Otóż zaraz wyjaśnię.
   Załóżmy, że poza Niemcy nie ukryli wszystkiego w jednym miejscu tylko poukrywali w wielu miejscach depozyty tak by nie wszystko było w jednym miejscu. Tony złota, diamenty, waluta kosztowności itd. musiało być tak podzielone by w razie odnalezienia jednej skrytki reszta była bezpieczna.
   Problem pozostał jedynie w monitorowaniu tych miejsc. Po wojnie miejsca te monitorowało wielu ludzi. Ale nie było to wygodne i bezpieczne, a ich obecność w tych miejscach mogła zdradzić te miejsca.
   Co więc współcześnie robią potomkowie tych co te depozyty poupychali by mieć te miejsca na oku?
   Może zapytam inaczej, co Ty byś zrobił na ich miejscu mając do dyspozycji współczesną technologię?
   Odpowiadam, zakupił byś małe aparaty-kamery do monitorowania lasów jakich używają leśnicy chroniąc zasoby leśne przed złodziejami drewna.
   Kamera do monitoringu to niewielka puszka na baterię z całą elektroniką zdolna uruchamiać się pod wpływem ruchu wyłapanego w podczerwieni. Taka kamera robi zdjęcie i kręci automatycznie film, a wyższe modele od razu wysyłają poszczególne zdjęcia na emaila bo mają wbudowany modem GSM i GPS.
   Taka kamera może działać kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy na jednych akumulatorach.
   Łatwo ja ukryć, trudno zauważyć jeśli jest zainstalowana wysoko na drzewie lub sprytnie w skałach, mchu czy starych konarach zwalonych drzew itd.

   Usuń
  3. 3

   Idziesz sobie z łopatą i wykrywaczem w tajemnicy po górach i szukasz. Zaczynasz kopać bo coś namierzyłeś, a tu po godzinie pojawia się straż leśna, leśniczy, kwiecień ot tak niby przypadkiem bądź jakiś podejrzany typ.
   Zastanawiasz się potem co do chuja jest?Jak to możliwe by w takim miejscu ktokolwiek się Ci napatoczył???
   Odpowiedź już znasz.
   Jak wykryć te kamery?
   W dziecinnie prosty sposób.
   Musisz mieć aparat fotograficzny z funkcją NIGHT SHOT pozwalającej aparatowi widzieć w podczerwieni. Takim aparatem jest na przykład taki jak ja mam H9 SONY. Inne modele też to mają i niektóre kamery amatorskie i to nie jakieś super drogie.
   Możesz kupić najtańszy z możliwych noktowizor dzięki, któremu w całkowitych ciemnościach zobaczysz każde nawet najmniejsze źródło podczerwieni nawet błysk diody z pilota do TV z odległości kilkudziesięciu metrów.
   Możesz kupić sobie cokolwiek co pozwoli zobaczyć podczerwień. Nawet zwykły aparat w telefonie w nocy zobaczy błysk diod podczerwieni z nawet dużej odległości-sam sprawdź na podwórku czy w ciemnym pokoju.
   Co dalej.
   Idziesz w teren nocą i patrzysz w wizjerek rozglądając się dookoła czy gdzieś wysoko na drzewach nie ma źródeł podczerwieni.
   Ale uwaga idąc samemu sam wyzwalasz w takiej kamerze nagrywanie i uruchomienie podczerwonych diod oświetlających monitorowany punkt, a więc stajesz się celem ekspozycji i twoje foto leci do strażnika.
   Unieszkodliwienie takiej kamery czy kopanie w okolicy nie miało by więc sensu.
   Co więc zrobić i jak to obejść?
   Banalnie proste i dziecinnie łatwe.
   Twój kolega idzie przodem w odleglości 15-30 metrów. To on uruchamia czujniki w kamerze. kamera się włącza i świeci podczerwienią. Ty idąc za nim jestes niewidoczny dla niej, ale widzisz w wizjerku snop jasnego światła z góry lub z dołu. Kolega idzie dalej udając, że nic nie widzi, a ty namierzasz kamerę od tyłu.
   Jeśli to drzewo to niestety włazisz na nie i zasłaniasz delikatnie kamerę materiałem.
   Jeśli to niski pułap obchodzisz ją od tyłu i robisz to samo.
   POrzedtem wiesz na co była skierowana i tam szukasz i.... znajdujesz na oko ze 20 do 100 kilo cennego depozytu.
   Proste?
   Jak świński ogon.
   Idę o zakład, że ta metoda niejeden wkrótce znajdzie to czego szukają inni.
   I powiem tak. Mam kamery i aparaty do widzenia w podczerwieni i dwa noktowizory. Metodę testowałem w lesie pod Warszawą łażąc z noktowizorem po nocy lasem drogą gdzie składowane było drzewo ze ścinki. Namierzyłem tak trzy kamery wysoko na drzewach udające budki dla ptaków.
   Myślę, że jeśli są w Górach Sowich jeszcze jakieś depozyty niewybrane przez tych co je tam ukryli to w ten sposób te miejsca są monitorowane, a taki pedał jebany kwiecień, który ciągle pierdoli, że łazi po terenie i niby czegoś szuka wcale niczego nie szuka tylko dogląda tych kamer i tych miejsc gdzie mu polecono.
   I tyla w temacie szanowni poszukiwacze. Technika vs technika, do dzieła nim wam ktoś cos sprzątnie z przed nosa.
   A jak ktoś coś znajdzie dzięki mojej podpowiedzi i poczuje się wdzięczny to poproszę kilka % wartości znaleziska, za co będę wdzięczny bo planuję kolejny wyjazd pod palmy i kasiora się przyda :)
   PS
   Nie tylko w Górach Sowich jest jeszcze sporo depozytów... Są miejsca w Polsce, o których nikt nie wie, a wiedzą to tylko nieliczni dociekliwi....
   Pozdrawiam wszystkich :)

   Usuń
  4. kwiecień nie ma nic wspólnego z strażnikami oni by go zaciukali przy pierwszej sposobności, tylko nie muszą tego robić, główny depozyt jest tak ukryty, ze nikt go nie znajdzie, pomniejszych pilnuje metan i CO2 eksploratorzy znajdują tylko depozyty ukryte przez mieszkańców, jak by nawet taki kwiecień znalazł coś cennego to tego nigdzie nie zabierze i nikomu nic nie powie

   Usuń
  5. Dokladnie, ten dekiel nic nie znalazl, zadni straznicy go nie gonili i nikt nie pilnuje zadnych skarbow zostawionych pod ziemia, co mialo byc ukryte juz dawno odebrali wlasciciele lub znalazly to wladze, sa za to male prywatne depozyty przy czym nie znajdziesz tam sztabek zlota a potluczone talerze, dewocjonalia, moze zloty pierscionek po babce ktos schowal albo marki.
   Co do grubszych rzeczy to Jaroszewicz moglby powiedziec cos w tym temacie, ale grabil pod siebie, nie dzielil sie z kolegami w zbrodni to go spotkalo co spotkalo.

   Usuń
 54. obacz kwiecień ty spedalona cioto ekshibicjonistyczna co o tobie myslą ludzie trzeźwo myślący pokazujący sto razy lepiej i ciekawiej miejsca w, których ty nawiedzeńcu jebany doszukujesz się niestworzonych rzeczy:

  https://youtu.be/2WWO76jaorM?t=1717

  Grupka ludzi weszła do sztolni na Soboniu i pokazała ta figurkę św. Barbary, której kwiecień ułamał głowę.
  Przy okazji wyrazili co myślą o tobie pajacu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomarańczowy blogasek eksploratorów odbytów ma inne zainteresowania :D

   Usuń
  2. Kazdy w temacie ma Kwietnia za ostatnia kurwe, mende, wandala i menela.

   Usuń
 55. Obecne prawo nam pozwala łaskawie posiadać jak na razie broń bez pozwolenia typu: ASG, śrutową po niżej 17J, łuki, proce, broń białą bez ukrytego ostrza oraz broń palną rozdzielnego ładowania Otóż w myśl art.11 ust. 10 ustawy o broni i amunicji nie wymaga pozwolenia na broń posiadanie broni palnej rozdzielnego ładowania wytworzonej przed 1885r., bądź jej replik ale na zakup prochu czarnego jest wymagane pozwolenie, nazwane Europejską Kartą Broni Czarno-prochowej wydawane prze Policję. Po niżej link do filmu Chmiela, bardzo radykalne podejście do posiadania broni ale na tym właśnie polega wolność. Czy my mamy siebie, swoich bliskich, sąsiadów oraz Ojczyzny, bronić jak w średniowieczu za pomocą łuków i mieczy? W Rosji już prawie, każ den pełnoletni obywatel może posiadać broń bez jakiegoś pozwolenia, u nas wprowadzają ograniczenia niedługo zabronią wszystkiego co wyglądem przypomina broń, to jest właśnie „Wolność” w rozumieniu urzędników i polityków czyli brak wolności, UE ma program partii nazistowskiej i go realizuje czy tego chcemy czy nie, my się liczymy tylko podczas „Demokratycznych Wyborów” później mamy milczeć; chyba, że wygra niewłaściwa partia, która nie jest po myśli biurokratów z UE.

  https://www.youtube.com/watch?v=GLbyobxbR-o
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/21073/w-rosji-juz-kazdy-moze-posiadac-bron-palna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można powiedzieć, że rygor zabraniający wolnego dostępu do broni jest nielegalny w myśl prawa wolności. I właściwie należałoby złożyć pozew zbiorowy przeciwko każdemu kto jest we władzach i ten obecny stan utrzymuje pociągając do odpowiedzialności karnej wszystkich z poprzednich i obecnego rządu, którzy tym stanem rzeczy ubezwłasnowalniają naród Polski i doprowadzają go do bezbronności.

   Usuń
 56. kwiecien , zapodaj nowy material trzeba sie z czegos nowego polac:))) Jakas focia nowa? albo pokwicz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie, od paru tygodni nic. Albo zatrucie kotletem, albo pisze nowe części pamiętnika esesmana albo eksploruje tunel koniszczyny

   Usuń
  2. Albo siedzi na pierwszym pietrze w czubkowni w Walbrzychu, lyka tabletki i oglada taniec z gwiazdami na swietlicy.

   Usuń
 57. kwietniolak!nie pekaj dawaj fotke jak dylusiasz na golasa z kolesiami tajny kult Boga Woltana na tarasie obrzedowym Arkadii��

  OdpowiedzUsuń
 58. Dzień dobry Panie Dariuszu,

  Sledzę Pana bloga już jakiś dłuższy czas i chciałbym bardzo w jakiś sposób pomóc. Tak się składa że w którymś z poprzednich filmików prosił Pan o pomoc w tłumaczeniu dokumentów. Język niemiecki znam bardzo dobrze ponieważ wychowałem się dwojęzycznie, proszę podać mi swojego maila jeżeli będzie Pan zainteresowany to służę wszelką pomocą w tej sprawie w zamian za przeslanie mi prenumeraty stalej ,
  Panskiego kotleta a,La Dariusz Kwiecien z tkalni smakow.

  Panie Dariuszu !!! Stanik, kolczyki oraz makijaz Super!!!
  Dobra robota Panie Darku!
  Wiecej takich materialow!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. Marek Ivellios20 marca 2016 02:03
  Tyle dobrze, że Kwietniowi cipy nie dorysował, widać bardziej interesuje go dariuszowy siusiak ;-) Dobrze że nie dorysował kwietniowi smoczka i psa na smyczy bo byś sobie trzepał całą noc pedofilu i zoofilu jebany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że marek sęk dalej zadziera łeb.
   Tylko ten cytat tak wkleiłeś, że trudno się połapać co jest tekstem sęka, a co Twoim.
   Domyślam się, że tak powinno być:

   -
   Marek Ivellios20 marca 2016 02:03
   Tyle dobrze, że Kwietniowi cipy nie dorysował, widać bardziej interesuje go dariuszowy siusiak ;-)
   -

   Dobrze że nie dorysował kwietniowi smoczka i psa na smyczy bo byś sobie trzepał całą noc pedofilu i zoofilu jebany.

   //

   Sęk ty nadal nie masz wstydu istnieć? Po tylu dowodach na twoje pedofilstwo i zoofilstwo?
   Kto nie zna ich ten zawsze je tu może zobaczyć:

   http://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/


   Usuń
 60. Właśnie skończyłem oglądać wszystkie odcinki i inne materiały Elomaps o Riese

  https://www.youtube.com/user/elomaps/videos

  Jede z najciekawiej zrobionych materiałów w tym temacie na YT.
  W tych kilku odcinkach więcej jest informacji dających pojęcie czym mogło być Riese niż we wszystkich tego golasa z Głuszycy razem wziętych.
  Pełna profeska pod każdym względem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widac u tego chlopaka inne wychowanie ,i wyksztalcenie,nie ma co tutaj porownywac z Kwietniem . Tez lubie jego filmiki.
   Dzieki za fajny material o Wroclawiu.

   Usuń
 61. Debile z z antysidór czy wy nie rozumiecie że tu inni postronni ludzie piszą ? jak mam wam to udowodnić? imię nazwisko i adres podać ? a wy potraficie udowodnić że nie jesteście koniczyną albo huj wie kim skoro nie podajecie na to dowodów? kurwa ludzie macie jakieś niki które niczym nie różnią się od wpisu anonimowy co mam psa albo małpe wkleić i wtedy to nie będzie Tomek tylko ja ? Sęk jest pedofilem wy mu brawo bijecie mało tego jest wrogiem kwietnia wy mu brawo bijecie .Nie widzicie tego że jesteście tylko i wyłącznie wrogami Tomka ? a kwietnia macie w dupie tak jak większość czytelników ? Popieracie wroga waszego idola? i zarazem zboka tylko dla tego że napisał coś o Prestim ? Ja pierdole jak was zwać ? napiszcie kurwa jak was zwać bo przeklinać mi się nie chce .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale weź to wytłumacz fanatykom kotleta :) Każdy kto wierzy w rewelacje kfietnia to debil i jest skłonny uwierzyć w inne cuda.

   Usuń
 62. KWIECIEŃ WYSZEDŁEŚ NA TOTALNEGO IDIOTĘ. JESTEŚ POŚMIEWISKIEM W CAŁYM ŚRODOWISKU.
  TYLKO GARSTKA DEBILI NIE ZNAJĄCYCH HISTORII ŁYKA TWOJE KITY.
  A NA TE CYCKI ZWABISZ NA PEWNO KILKU AMATORÓW PEDAŁOWANIA I KRĘCENIA WORA.
  ŻENADA KOMPROMITACJA WSTYD POŚMIEWISKO TO CAŁY TY KWIECIEŃ.
  Nic sobą nie reprezentujesz nie znasz historii niczego w sumie nie odkryłeś nic nie pokazałeś nic nie udowodniłeś.
  Ale gołe brzucho i wygoloną klate pokazałeś-to wszystko co masz do pokazania tak naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 63. "GUCIO MRUK21 marca 2016 01:18

  Podtekst jest taki gnojku ,że Darek miał więcej kobiałek niż ty masz włosów pod pachami..... Więc posłuchaj i naprawdę znajdź sobie inny obiekt westchnień."

  BUEHEHEHEHE flaku, co nas obchodzi ile Darianna ma torebek. :DDDDDDDD

  Nie mogę z debila ehehehehehehehehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kwiecień w wolnych chwilach wyplata kobiałki to pewnie a'la kwiecien kobiałki a po ile są mam znajomego w Izraelu tam Polskie kobiałki są w modzie

   Usuń
  2. qrwa, o co chodzi z tymi kobiałkami tej krośnieńskiej pedalskiej ciocie amatorowi męskich torsów?
   Ja tego nie kumam.
   Kobiałek jakichś miał więcej? Jakich kobiałek?
   Ja tam do nich nie wchodzę i nie wiem w jakim to było kontekście pisane.

   Usuń
  3. kobiałka to taki koszyk na drobne owoce tylko po kiego kwietniowi potrzebne może zbiera halucynki albo makowki z polnych makow

   Usuń
  4. Wiesniakowi jebanemu chodzilo o kobiety, bo oni tam dupcom trzode na hali i wszystko co dupcom kobialkami nazywaja, potem swoje kobiety tez.
   Chwali Pinokia ze niby duzo dupczyl, no jak gucio i kunicyna przebieraja sie co zlot za Helge i Gudrum a potem Kwiecien ich dupczy to pewnie mial sporo waszych poprzebieranych alter ego "dup", co prawda meskich ale to by tlumaczylo czemu Kwiecien opowiadal o gwalceniu Hildy w piwnicy przez wilkolaka-gucio byl Hilda a Pinokio wilkolakiem czy na odwrot?

   Usuń
 64. JAKIE JEST NAJWIĘKSZE ODKRYCIE KWIETNIA?

  NAJWIĘKSZE ODKRYCIE KWIETNIA TO JEST ODKRYCIE TORSU!

  AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHVAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla jego gej-klubu to najwieksze odkrycie w Riese!
   Juz pedaly leca z USA, UK, Zakopnanego i z pode Krosna zeby podruchac kotleta a la dariusza.

   Usuń
 65. Spedalony Kundel zod chwasta szczeka :)
  cyt-
  ---------------------

  GUCIO MRUK21 marca 2016 01:18

  Podtekst jest taki gnojku ,że Darek miał więcej kobiałek niż ty masz włosów pod pachami..... Więc posłuchaj i naprawdę znajdź sobie inny obiekt westchnień.
  Odpowiedz

  ---------------------------------------------

  Problem cioto jest wiec taki ze Kotlet Kwiecien kiepsko chyba ruchal ze wszystkie kobitki od niego uciekly :(
  Wniosek .

  Kwiecien ma inne orientacje czyli Gucio ,kwiecien to pedal ,ty pedale.:)
  A jeszcze jedno! powiadaja ze kwiecien znecal sie po pijaku nad swoimi partnerkami . i jest to fakt ty smieciu z Zakopanego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszy jest ten tekst pedalicha:
   "...i naprawdę znajdź sobie inny obiekt westchnień"
   Gucia jest na maksa zazdrosna o Dariannę która jej wyciorem tunel czyści. Tak więc uważajta ludzie, bo zazdrosna kobita jest bardzo niebezpieczna ehehehehehehehehe

   Usuń
  2. Magda by sporo powiedziala w temacie jakby sie przelamala ale cos mysle ze ma taka traume po tym psychopacie ze nie chce o nim wiecej slyszec, choc jak znam ludzka psychike to czyta to z ciekawosci.

   Matka Adriana to miala zupe za slona codziennie, widac bil ja tez jak byla w ciazy bo Adrian urodzil sie jebniety na glowe i teraz musi sprzedawac narkotyki zeby zyc. Wyrazal sie o niej tylko w pogardliwych docinkach i przeklemstwach.

   Damski bokser, zwykly flak ktory musi napierdolic kobiecie zeby poczuc sie silny.
   Dla tego niegdy nie przyjal wyzwania Sidora ktory umie sie bic w przeciwiwnstwie do tego zacpanego przebieranca.
   Z chlopem nie dasz rady, Kwiecien damski bokserze wiec baby bijesz smieciu tchozliwy!

   Usuń
 66. Kwiiiecien jeśli to prawda ze jesteś ciepły i jesli to prawda ze jesteś w wojsku to się możesz pożegnać z wojskiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Q...rwa!!! Kfffiecień nie jest w ŻADNYM ŻADNYM WOJSKU!!!!! TO ZWYKŁY NSR!!! Przestańcie do qrwy nędzy mylić tak proste pojęcia!!! Apropo- Kłiecio odgrażał się że będzie od 2 kwietnia w Malborku :)))) i mają być "spotkania" na moście ;)) może to jakieś hasło dla ciepluchów ;)

   Usuń
 67. Drodzy Państwo już wtedy gdy opracowywałem materiał z lekcji samoobrony kwietnia i fechtowania nożem i kurtka na zmianę tudzież wyprowadzania kopnięć nogą w kolano i głaskanie po jajach swego manekina, widziałem w ruchach kwietnia pedalskie i zniewieściałe przejawy.
  Odgrzebcie temat i obejrzyjcie raz jeszcze ten materiał zwracając uwagę na to jak kopnął nogą przeciwnika w kolano, jak wymachiwał kurtką. To są ruchy zupełnie nie męskie. To są ruchy kobiece jedynie wykonywane przez nieudolnie pozującego faceta na mocnego faceta.
  Już wtedy było widać w ruchach kwietnia ciotowatość.
  To ostatnie zdjęcie jedynie dopełniło tej ciotowatości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pamiętacie filmik z Helu? Najpierw ciocidło wspominał z rozrzewnieniem bunkier i nisze w których po dwóch spali a potem na plaży miał słowotok i łaził w kółko. Z jednej strony sie opalała jego panna a z drugiej mieszkał jakiś "przyjaciel", a biedna Darianna krążyła pomiędzy nimi. Najpierw kazał swej pannie spać w jakims syficznym szałasie skleconym po pedalsku z beleczego a sam pewnie poleciał do tego kolesia na grę w dwie wieże :D

   Usuń
  2. to prawda , tez kiedys komentowalem przed jego objawieniem ze to pedal!
   Napisalem .
   Kwiecien kopie jak baba:)

   Usuń
 68. Golas z Głuszycy wstawił dwa nowe materiały jebany bezwstydnik. Że mu kurwie nie jest jeszcze głupio z powodu zerowych wyników swej działalności i kompromitujących zachowań.
  Później je wstawię w nowy temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie ta Gluszycka ciota zapodala te pierdy?:)

   Usuń
 69. Kwiecien nie ma wstydu , bo taki kretyn nie wie co to jest.
  To zwykly prostak.
  Ale trafia to do ludzi i jego popularnosc ogranicza sie do kilku idiotow , oraz nudnego grega z USA.
  Zobaczcie ze kwiecien wstawia materialy ostatnio gdzie nie ma mozliwosci komentowania wymyslow Gluszyckiej lysej paly, bo wie ze ludzie zaraz jego klamstwa i fantazje beda krytykowac.

  OdpowiedzUsuń
 70. April ty kretynie Goly ,wyjasnij ciemniaku w jakim celu sie wyfociles matole na golasa ekschibicjonisto jeden?
  Kwiecien masz jak w banku ! wszedzie to zdjecie bedzie wklejane obok twoich filow z Pierdolekcjami by ludzie widzieli jaki jebniety fikol jestes!
  Kwiecien faktycznie wygladasz z tym depilem jak stary pedal :)hahahahaha.

  Grzesiek ! ale ty kurwa jestes facet nudny:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień startuje do topmodel albo wiesniak szuka żony

   Usuń
 71. Gluszycki ekshibicjonista Dariusz Kwiecien :) tak naplodzil glupot na swoim blogu , ze sam wstydzi sie tam zagladac,i nic nowego nie zmysla:) zobaczcie od czasu gdy kwiecien zostal przylapany na ekshibicjonizmie ,i jego fotografia ukazala sie na naszym blogu Gluszycki psychopata na swoim blogu nic nie pisze .

  Kwiecien ..dawaj zapodaj jakies glupoty bo nie ma sie z czego polac :)
  Zobaczycie ze dzisiaj cos sie ukaze jak to przeczyta:)

  OdpowiedzUsuń
 72. Hej ty Gregory z Ameryki :) nie dymaj sie bo Ci rajtuzy pekna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba pęknie guma od stringów, jak się będą z kwietniłakiem pedalakiem ciulikami stykać w tym jakuzi :-). Grześ nagrzałeś już wodę w pompowanym baseniku :-).

   Usuń
 73. https://1.bp.blogspot.com/-xhvmXzkOlZs/VvAe7FLepQI/AAAAAAAAH-w/78UGefZSsVEDIMaKIJsQiGlccf-9L1xcA/s1600/12.JPG

  ------------------------------------------------------------
  Zobaczcie jakie obrazki maza sie koniczynie:)
  Nie pojeliscie.
  Mazy sie cwelom by zakopac glowe w piach jak ten strus i facet :) a oni pedaly wtedy od tylca bombardowanie , pederasci skurwiale z Grzeskiem razem :)
  I co nie cioty!?

  OdpowiedzUsuń
 74. Grzesiek nie ma co robic w USA bo muzyni zabrali mu robote:)
  to plodzi do znudzenia debil te teksty u chwasta :)
  w zamian za to otrzymuje paczki zywnosciowe do USA od Gluszyckiego depilanta:)
  z zawartoscia slynnego kotleta a,La Dariusz Kwiecien i na przemian potrawy Rise-Otto. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. grzesiek s16 godzin temu
   Jakubie najlepiej tego kotlecika spakowac w brzuszku. Widze ze zakochany jestes w tym kotlecie,nie dziwie sie bo jest przepyszny. Fajnie ze wspominasz o nim poniewaz jak czytam to przypomina mi sie jego smak i chcem wiecej.pozdrawiam

   -----------------------

   Grzesiowi przypomniał sie smak kfietniowej pały i się rozmarzył :D

   Usuń
  2. Ten paranoik nabuchany azbestem zrobil juz z siebie idiote wysylajac oszustowi ksiazke za 200 baksow, do szkoly debil nie chodzil i chuj wie z historii wiec dal sie wychujac blaznowi, lokalnemu lumpowi a teraz robi mine do przegranej gry, looser jebany.
   Teraz mu niezrecznie, bo pewnie juz czuje ze Kwiecien w chuj ich robi, nacial sie na oszusta, kazdy kto zna temat ma z polewke z jego idola a ten naiwny czeka na “odkrycie tajemic Riesie” o ktorym Pinokio belkocze od 5 lat nic nie robiac w temacie poza nabijaniem kabzy na frajerach oprowadzajac ich po znanych miejscowach i wciskajac zmyslone przez siebie kity z satelity na ich temat, no chyba ze na “odkrywanie” czego innego mu zalezy i jest to obrona gejowskiego kochanka przed krytyka.

   Usuń
  3. ja to bym chciał te superdokumenty zobaczyc co to je non stop kmiecień skanuje i do neta wrzuca. Drogi dariuszu kmietniu, apeluja internauci, pokaż nam te kwity z pralni i inne niesamowite papiery ze stempelkiem

   Usuń


  4. Kwity na rente od tate moze wrzucic, troche bibelotow z pchlego targu ktore kazdy moze kupic przez netu, swoje zolte papiery plus kwity wypisu z psychiatryka.
   Moze jeszcze listy milosny od gucia i koniczyny albo tego dekla pierdolacego pustoslowie-grzeska-zauwazylisice ze tez jest psychiczny-zero meritum tylko pierdolenie do kotleta dla samego pierdolenia.

   Usuń
 75. Islamskie scierwa dokonala ataku w Brukseli .
  Na terminalu latniczym i w metrze.
  Jak dotad naliczono 13 ofiar smiertelnym jakich padly ofiara muzumanskich KUREW !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamachy na lotnisku i na stacji metra-zaraz kolo ojroparlamentu.
   Szkoda niewinnych ludzi-pamietajmy ze winni obecnej sytuacji siedza w budynkach obok-ich kurwa niech musle wyjebia to wtedy bedzie szok ojropejskich elit i moze sie kurwy naprostuja troche.

   Usuń
  2. Juz widze kolejna reakcje eurolewakow-wystosuja stanowczy protest i wkleja na fejsa ‘je suis bruxelles’, po czym za dwa misiace bedzie kolejna masrakra. Jedyne co to przykreca srube tubylca-wiecej kontroli, utrudnienia w podrozowaniu a winne brudy beda dalej goszczone jak krolowie w palacach.

   Usuń
 76. ofiar jest juz 23 zabitych w metrze kurwy muzumanskie cyganskie scierwo zabilo 10 niewinnych ludzi !

  OdpowiedzUsuń
 77. Gluszycki kretyn napisal.

  ------------------------
  Odpowiedz
  Darek22 marca 2016 16:20

  Witam panowie , pozdrowienia z Pragi . Debila Tomasza Sidora tu też znają i mówią - To je Ciurak - , .Totalny debilizm Tomasz Sidor objawił po zdjęciu DK .... Dewiant i debil to tyle ....
  Odpowiedz
  _____________________________

  A w Polsku zikajom kluki z Polska co ty buzerant a teplousz kwiecien:) i ciurak Ci ten pusty leb pedalski:)
  Hele Kwiecien zikaj jak szukasz koniczyne:) w kundu niebo w houbu.?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli teraz psychiatryk to Praga, haha. Kiedys zmyslal ze jezdzi do NSR. A krettny lykaja jak sperme lysego.

   Usuń
 78. Ale se "chłopczęta" na FUJARKACH grają https://www.youtube.com/watch?v=wzTgyVk-6ug buhahhahahhaha jak nic ukryty sygnał ;))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klasyczny fan kfietnia :D https://www.youtube.com/watch?v=B6gEZZbBFGw

   Usuń
 79. Dariusz wrzucił nowe śmieci :-) cena audiencji na pierdolekcji w Londynie poszła w górę :-) już 12 funciakow od głowy :-)

  OdpowiedzUsuń
 80. Kwiecien, czipendejlu dla starych pedryli, gdzie tys widziaol Dolny Slask izolowany od reszty Rzeszy w 1938 roku, fletograju za 5pln?
  To ze ciebie izoluja w wariatkowie a zmyslasz ze jestes w Czechach czy wojsku to nie ta sama bajka Kwiecien co z Riese.
  To nie ty Kwiecien tylko twoj synek narokoman jest w NSR a ty przebierancu tylko pozujesz na komandosa zeby podniecac kolegow-pedalow.

  OdpowiedzUsuń
 81. Riese - rzeczywistość po zdjęciu nazistowskiego fotofiltra :D
  http://zapodaj.net/1708caa7ebfd8.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pierwsza klasa!
   Gadam właśnie z kumplem przez telefon i sprawiłeś,że obaj się popłakaliśmy ze śmiechu :)
   Fota wylądowała w dodatku, a niebawem będzie na bocznej szpalcie :)

   Usuń
  2. Znalezione w kryształowej trumnie w krypcie kościoła w ornamentyce gejowsko-minojskiej :)

   Usuń
  3. Buuuhhahhahahahhaa!!!! REWELA!!! "dobra robota" hahahahahahahahahah ;)))) To się amisze,szoszoni i mormoni osrają w komentach jak to zobaczą ;))))

   Usuń
 82. Może na jakiś oddział w psychiatryku mówi się Praga dlatego kwiiiecien piszę z Pragi

  OdpowiedzUsuń
 83. Obejrzałem sobie pobieżnie ostatnia prelekcję Woltana i można to skomentować tradycyjnie: masa bredni i twierdzeń nie popartych żadnymi dowodami.
  Ok. 15minuty Kwiecień - mówiąc o roli nazistów w budowaniu armii w innych państwach - rzuca termin "wojna pięciodniowa". Ja słyszałem o wojnie sześciodniowej, izraelsko-arabskiej w 1967 roku, i to pewnie o tę chodziło temu nieukowi, ale jak zwykle musiał coś popierdolić.
  Woltan przechwala się, że miał na pieńku z firma Bayer Polska. Kiedyś wspominał, że się z nią procesuje od kilku lat. Można to włożyć między bajki - gdyby wytoczyli mu proces, to kwiecień na pierwszej rozprawie, pojednawczej, skamlałby o litość i przebaczenie, żeby tylko nie płacić tej firmie odszkodowania i nie ponosić - niemałych - kosztów sądowych. Tak sobie myślę, że można by poinformować przedstawicieli Bayera, co ten błazen o nich wygaduje? Jakby się za niego wzięli, to odszkodowanie płaciłby spore, oskubaliby go do reszty,tak,że zostałby w samych stringach i arafatce.
  kwiecień pieprzy o powiązaniach Caritasu z Lebensborn. Lebensborn przejmował niekiedy budynki caritasu i przystosowywał je do swoich potrzeb. Gdzieniegdzie caritas mógł działać w trakcie okupacji, ale nie trwało to długo, np. w Płocku funkcjonował do 1941 czy 1942 roku, a potem kierownictwo zostało wywiezione do obozu. Woltan nie rozumie też, że Caritas dwóch różnych państw nie ma tego samego kierownictwa i polski caritas nie może odpowiadać za to, co zrobił caritas szwedzki. Kwiecień naczytał się o udziale szwedzkiego caritasu w zbrodniach niemieckich i zakodowało się głąbowi we łbie, że Caritas na całym świecie brał udział w pracach Lebensbornu.
  Ostatnia rzecz - po raz kolejny Kwiecień stara się zdeprecjonować działania innych, niewymienionych z nazwiska, poszukiwaczy poprzez twierdzenie, że któryś z nich napisał kilka książek, opierając się na jednym zdjęciu, które kitra przed innymi. Wcześniej Kwiecień twierdził, że na podstawie jego ustaleń ludzie piszą książki i zarabiają pieniądze. oczywiście tytułów ani autora nigdy nie podaje. Czy nie ma kurwa choć jednej osoby na tym spotkaniu, która by o to zapytała? Ja bym tak zrobił od razu, a tamci siedzą jak te barany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to barany, tam nie ma dyskusji, pytan tylko klaks-klask-klaks stada idiotow pod wymysly schizofrenika.

   Usuń
 84. Kwiecien ! no i zobacz na fotce kretynie Gluszycki jak ty wygladasz !
  Masz nogi jak jak kobieta , ty zboczencu jak Ci nie wstyd fotografowac sie w spudnucy! i rozsylac te zdjecia po necie . bydlaku zboczony jeden.

  Kwiecien jako baletnica .

  http://zapodaj.net/1708caa7ebfd8.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 85. Ha haaa świetna spódnica pasuje do dekla :) W pracy przeglądałem stronkę i akurat weszli koledzy a na monitorze klata kwietniowa fota oryginalna .Rzucili pytanie z uśmiechem na ustach a ty co? na gejowskie strony wchodzisz? ,Musiałem się wytłumaczyć że to strona o kwietniu bo by mnie za pedała wzieli :) Sami widzicie przypadkowe osoby tak widzą tą fotę :) Ale się skompromitowałeś daruś dla wszystkich jesteś pedał hahaahaaa

  OdpowiedzUsuń
 86. Ciekawe kiedy napiszesz ,że tylko pedały używają papieru toaletowego bo prawdziwe chłopy chodzą z brudną dupą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak!
   Nie tylko z brudną dupą, ale i z serem pod napletkiem :))) śmierdzącymi skarpetami i brudem za paznokciami, a podcierają się palcem!
   *
   A na serio, oczywiście, że jak se facet coś wytnie czy wydepiluje to nie od razu to świadczy, że jest pedałem, ale jeśli to obnaża i okazuje w pedalskiej formie jak kwiecień to co innego, to w takim kontekście jest przejawem pedalizmu :)


   Usuń
  2. Srednio mnie obchodza rytualy higieniczne pomiedzy Kwietniem a koniczyna czy guciem, no ale chyba nie kwestionujesz gejozy tej fotki Kwietnia-mowie o oryginale bez przerobek.
   Blazen zupelnie sie skompromitowal, do tej pory byl uwazany za mitomana, klamce, drobnego cwaniaczka oczerniajacego ludzi i zerujacego na ich glupocie menela, ale teraz doszly do tego jeszcze dewiacje-nomen omen natury wyzwisk jakie rzucal na adwersarzy przez ostatnie lata.
   Teraz to jest zwykly pedal z zsiwiala dynia, w dodatku zeswirowany pedal.

   Usuń
 87. Tys je leber i zwyklo ciula, Darek. Wstyd i ganba ino przynosisz, pajacu malowany.
  Wiela bydziesz tych gupielokow za blozna robil, oszuscie pieronski?

  OdpowiedzUsuń
 88. Kwiiiecien jak rozpaliłem ognisko bez wersalki i proszku rwd to nastąpi otwarcie wrót

  OdpowiedzUsuń
 89. ci co nie oglądali

  http://vod.tvp.pl/24440149/
  Mufti Tomasz Miśkiewicz: wprowadzić karę śmierci w Europie za terroryzm
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mufti-tomasz-miskiewicz-wprowadzic-kare-smierci-w-europie-za-terroryzm/yyzq9v

  OdpowiedzUsuń
 90. Jakos cisza na blogasku spierdoliny. Zatkało kakao. Chyba schowali głowy w piasek jak na obrazku ze strusiem :D

  OdpowiedzUsuń
 91. Kwiecień na chuj żeś zrobił takie zdjęcie?Co chciałeś tym pokazać ciało i mięśnie?Komu?Wciągnąłeś brzucha i myślisz,że nie widać nadwagi?Masz niewyrobione mięśnie więc czym się chwalisz?
  Podzielam zdanie Tomasza i wielu tu wpisujących to zdjęcie nosi znamiona ekshibicjonizmu.
  W tej czapce z sinym ryjem niedogolonym i bladą karnacją skóry wyglądasz Kwiecień kretyńsko i pedalsko.

  OdpowiedzUsuń
 92. kwiecień się wygolił bo w Czechach niedaleko Pragi jest studio filmów XXX mało mu sławy na YT więc postanowił zostać gwiazdą w filmie :D

  OdpowiedzUsuń
 93. Najpierw zobaczcie ten filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=fif_Y-Z9Fqo

  Potem wpiszcie w google earth lub w google map te wartości: 31° 26’43”N 109° 4’30”W

  I zobaczycie to co ja:
  http://zapodaj.net/112bdd85510de.jpg.html

  To jest autentycznie w google maps i każdy to może sobie zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciezarowka kolo namiotu, takie wielkie iglo kilkusypialniowe sprzedaja, co w tym dziwnego?
   Zrob jeszcze lepiej-zaloz podobnie brzmiace konto i zrob rewelacje dla hotdogowych mozgow ze w Polsce wyladowalo gigantyczne UFO w centrum miasta, do tego wladze odciely komunikacje z miastem, nagraj filmik z gmaps pokazujacy Spodek i juz rewelancja na cale internety.

   Usuń
  2. A może to latające igloo namiot?
   :)))
   Rozdzielczość jest taka,że trudno stwierdzić, ale gdyby to był namiot to z góry tak by nie wyglądał jego dach bo musiał by byś jednolitą płaszczyzną, a tam widać nazwijmy to elementy jakby osobne wypukłe niewielkie okrągłe niezależne struktury.
   Jeśli faktycznie osobiście miałbym to do czegoś porównywać to do kilku małych namiotów o owalnych kształtach na ogrodzonym okrągłym niewielkim obszarze, ale to jest za małe by można było się dopatrywać kilku małych namiotów lub jednego z kilkoma pomieszczeniami.
   Interpretować to można na kilka sposobów, ale na namiot mi to raczej nie wygląda. Już prędzej jakaś stacja meteorologiczna do, której przyjechał samochód z obsługą.
   Chociaż ja tam widzę UFO i kosmitów siedzących w osobnych kabinach za sterami, a co w tym dziwnego?
   :)

   Usuń
  3. Dla mnie to wygląda jak maska a la Dariusz Kwiecień. Azbest pewnikiem zrobił

   Usuń
  4. Z Lewej od tego ufo Himmlera widac Kwietnia w krzakach na czojce (albo sra), pickupa prowadzi azbest z uszkodzonym z porozbiorkowej chemii mozgiem a w srodku koniczyna i gucio wynosza krysztalowe skrzynie, beda ladowac na pickupa-nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy.
   Na burtach widac swastyki i schwarz kreuze a w 1:07 slychac strzaly.
   :)

   Usuń
  5. To najnowszy model kotleta a la Kwiecien, azbest laduje go na trucka i wiezie do kosciola gdzie beda go celebrowac podczas Wielkiego Misterium a tuz przed Otwarciem Wrot.

   Usuń
 94. tomasz looknij to podepnij gdzie trzeba
  https://www.youtube.com/watch?v=ATshiv5yppA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhahhahahhahaa.....no i to jest to...już wszędzie drą łacha z paranoika :))))) buuuuhahahaahahhahaa!!!!

   Usuń
 95. Pytanie do kwiiiietnia dlaczego na stronie koniczyny piszesz w trzeciej osobie. Ty chłopie naprawdę masz coś z deklem .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo on jest pierdolniety, chory na dekiel.
   Kwiecien-plecien gada sam do siebie, zadaje sobie pytania i zaraz na nie odpowiada, cos neguje a za chwile to potwierdza, raz siak-raz tak, za chwile bedzie pisal ze nigdy nie pisal na internecine.

   Usuń
 96. WoLTAN z Gluszycy vel striptizer a.La kotlet dariusz kwiecien splodzil taki oto wpis.
  cyt.
  ...............................

  Darek25 marca 2016 07:02

  sidor debilu pamietasz jak oskarzyles sawiaka i kwietnia o probe naciagniecia torby mosznowej na glowe , wcoraj na spotkaniu jeden z prowadzacych to dochodzenie przypomnial ten fakt zjebie glupi sidorze pompa przy ognisku byla przednia z tomasza sidora debila a i te zdjecia zboczencu trzepiesz sie przy ich prdukcji czy przy ogladaniu trzeba byc debilem tomaszem sidorem aby cos takiego twozyc
  Odpowiedz
  ..............................

  Ty kretynie kwiecien,
  Jestes tak skompromitowany, ze czlowiek o normalnej, zdrowej psychice ,zapadl by sie ze wstydu pod ziemie. a ty nadal sie kompromitujesz , takimi wpisami jaki wkleilem .
  kwiecien , a gdzie twoje slynne udawanie swini n, czyli kwiczenie.

  Kwiecien pisze w trzeciej osobie bo to kurwa schizofrenik.
  Wypisuje glupoty ,a nastepnie jak mu szok przejdzie , to twierdzi ze to nie on pisal.

  Kwiecien wbij sobie do glowy kotlecie pierdolony!
  Sidor tych zdjec nie robil a jego wpisy tutaj ograniczaja sie do paru CELNYCH !! na twoj temat komentarzy kretynie Gluszycki!!!
  Jestes posmiewiskiem wsrod 100 procent ludzi siedzacych w temacie Gor Sowich . jak CI nie wstyd Kotlecie a .La Dariusz Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 97. Naplodzil kwiecien Woltanskich madrosci.
  ----------------------------------------

  Wielkie Otwarcie Wrót - Islamska inwazja
  Idąc tropem tych słów dotarłem do pierwszego zapisku na ten temat mianowicie pochód Wandali na Europę . Używali dokładnie takiego określenia , następnie Hunowie oraz najazdy Otomańskie . Najbliższy dla nas przykład użycia określenia Wielkie Otwarcie Wrót to wojny polsko-islamskie , których prowadziliśmy wiele . Teraz bardzo często imamowie używają tego zwrotu . Czy Jarecki coś mógł 70 lat temu wiedzieć na ten temat , czy brudna armia Himmlera to właśnie część przepowiedni Nostradamusa ?. Czy dwóch papieży katolickich to nie jedna ze składowych tej przepowiedni ?. Pytań jest wiele jednak odpowiedzi brak , faktem natomiast jest islamizacja europy . Jesteśmy bezsilni na poczynania kanclerz niemiec to Ona pociąga za sznurki czy IV Rzesza odrodziła się i czeka tylko na odpowiedni moment , aby okazać swe oblicze .
  Autor: Darek o 06:57 Brak komentarzy:
  wtorek, 22 marca 2016
  ---------------------------------------------------

  kwiecien ty idioto Wandalowie nie napadali na Europejczykow bo sami z Europy ty matole skonczony pochodzili i to z terenow bliskich po jakich Cie ziemia nosi idioto jeden! hahahaha!

  Jarecki wiedzial kwiecien gdzie mozna pedale jeden w spodniczce kupic denatorat !

  A Mwrkel nie steruje a jest sterowana przez bande amerykanskich zydow . paranoiku jeden.
  Glupis jest kwiecien i wstydz sie kretynie za swoje czyny!!
  ZAJMIJ SIE CHORA BIEDNA MATKA ;I NIE ZYJ NA JEJ KONTO CHAMIE LYSY. profesorze ty wielki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszczenie skompromitowanego pedryla-mitomana.
   Czego ty jeszcze kotletjuszu nie wymyslisz?
   Skoncz syenk jabac te sciemy bo cienki jestes jak dupa weza z tymi opowiesciami z narni-ani sie to kupy nie trzyma, ani nie ma zawieszenia historycznego bo ty po prostu historiii nie znasz-udowodnilem ci to kiedys przy ognisku az sie stamtad zwinales, pamietasz?
   Jak zaczales zmyslac brednie o Festung Breslalu, zmyslales gauleiterow, daty myliles i zmyslales, zmyslales caly opis oblezenia lacznie z blednym lokowaniem ruskich wojsk, tluku bez wiedzy i szkoly, pamietasz? Zes sie zrobil czerwony jak podwazylem wszystko co gadales i odszedles, pamietasz to cyganie?

   Usuń
 98. Ksiezniczka Daisy przestanie zmyslac bo znow zamkniemy w pokoju i wezmiemy klamke az sie ksiezniczka nie uspokoi.
  Ostatnio ksiezniczka zdekowala klamke bo chlopcy nie przeszukali ksiezniczki, personel przypomina ze w depozycie jest dalej do odebrania potargana suknia slubna w ktorej przywieziono awanturujaca sie ksiezniczke oraz:kulki szklane sztuk trzy, ubrudzona fifka papierosowa, metr sznurka, minaturowa swastyka-wpinka, dwa spinacze biurowe; zasady depozytu ksiezniczka zna, prosimy sie zglosic po depozyt.
  Powiem pani doktor ze ksiezniczka znow nie je lekarstw i fantazjuje na internecine, bedzie znowu terapia zamknieta jak sie ksiezniczka nie opanuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie gdzie zdeponowała tę klamkę? ;)

   Usuń
  2. Strach sie pytac ale chyba wiadomo gdzie…tam gdzie wpycha patykiem wypadajace zylaki.

   Usuń
 99. Odpowiedzi

  Anonimowypiątek, 25 marca 2016 14:16:00 CET

  Piszczenie skompromitowanego pedryla-mitomana.
  Czego ty jeszcze kotletjuszu nie wymyslisz?
  Skoncz syenk jabac te sciemy bo cienki jestes jak dupa weza z tymi opowiesciami z narni-ani sie to kupy nie trzyma, ani nie ma zawieszenia historycznego bo ty po prostu historiii nie znasz-udowodnilem ci to kiedys przy ognisku az sie stamtad zwinales, pamietasz?
  Jak zaczales zmyslac brednie o Festung Breslalu, zmyslales gauleiterow, daty myliles i zmyslales, zmyslales caly opis oblezenia lacznie z blednym lokowaniem ruskich wojsk, tluku bez wiedzy i szkoly, pamietasz? Zes sie zrobil czerwony jak podwazylem wszystko co gadales i odszedles, pamietasz to cyganie?

  ----------

  Wyprze sie bydle Gluszyckie. a idioci w szoku, kutasowi jeszcze datki wysla z krainy termitow,w postaci ksiazek za 200 dolcow. jakich Woltan i tak nie czyta bo nie potrafi ciemniak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przeczyta bo i tak chuj umie po niemiecku, wystarczy troche inna czcionka i flet sie gubi-ile to juz razy sierota piszczala ze nie umie przeczytac i “czy jest na widowni ktos kto to umie przecytac, to jest w *tu wpisz zmyslona na poczekaniu nazwe czionki*?”
   Bezdie opowiadal obrazki, jak zwykle-opis pod zdjeciem czy obrazkiem a Pinokio uszyje z tego cale story.
   Cos jak TW Bolek i jego czytanie-gdy byl internowany w osrodku wczasowym MSW to biskup przynosil mu ksiazki, glownie z tematyki spolecznej nauki kosciola, Bolek na pytanie jak mu sie podobaja ksiazki tylko potakiwal i zmnial temat-biskup opostanowil prawdzic czy je czyta, w srodek jednej wlozyl wlos. Gdy odwiedzil Bolka nastwpnym razem wls byl nadl w srodku, zapytal Walese czy czyta te ksiazki a Bolek na to “Ja calych czytac nie musze, czytam pierwsza strone, ostatnia i juz wiem o czym byla ksiazka! A jak mam watpliwosci to otwieram w srodku, czytam kartke i juz wiem czy autor mial na mysli to samo co ja, a jaka to czasu oszczednosc.”. Z lysym pewnie tak samo, pokazuje ksiazki z ktorych 90% nie czytal lub nic nie zrozumial-juz mu to chyba archer wytykal ze w ksiazkach ktore pokazuje jest co innego niz o nich gada.

   Usuń
 100. ***koniecznie zobaczcie***

  To bylo tak:
  https://zapodaj.net/9758ed2b201d2.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 101. Siemasz Darunia co u ciebie bo mi "WROTA PUSZCZAJĄ" http://www.wiocha.pl/1336390,Gepard-z-pusia

  OdpowiedzUsuń
 102. https://www.youtube.com/watch?v=u54vb3Oun_U

  Facet ma racje w koncu Europa sie obudzi, a islamskie szmaty powinny nauczyc sie ,do czego Europejczycy sa zdolni, szczegolnie narody Germanskie jakim wystarczy maly zapalnik w postaci malego krzykacza... a nie wiele brakuje.
  Bysmy tylko tych czasow nie dozyli.

  OdpowiedzUsuń
 103. Hymn ISIS przetłumaczony na polski. Przerażające!

  https://www.youtube.com/watch?v=1McyM09YFEA

  OdpowiedzUsuń
 104. Presti zobacz ten filmik stary jest ale masz chyba tego zjeba gucia. Zobacz na numer rejestracyjny. KNT to przecież jakas wiocha kolo Zakopanego a on chwali sie ze jest z zakopca. Wystarczy popytac glupek nie mogl filmika usunac ale to widze on.

  OdpowiedzUsuń
 105. Do anonima co mi napisał zaczynając od słów: obacz ten filmik ....
  Nie podałeś linka do tego filmiku więc czekam na kolejny komentarz z linkiem do sprawdzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I do drugiego anonima co mi tu wkleja linka do filmu z głosem zoofila, jak masz pytanie o co w tym chodzi to napisz na maila to Ci odpowiem.
   Z resztą każdy wie o co chodziło.

   Usuń
 106. Unif:)
  Niech tylko powstanie Europrjski dzichad.

  wszystko do czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. on powoli zaczyna sie.
   Cierpliwosci.+

   https://www.youtube.com/watch?v=Wq4-dn51v0w

   Usuń
 107. Smiecien!
  Zamiast prawic w Angli twoje zmyslone urojenia o Riese w Angli ? moze wspomozesz tych chrzescian .?
  Pokaz jakis komandos.

  https://www.youtube.com/watch?v=KbRrfaxVkRY

  OdpowiedzUsuń
 108. Tomek szacun wielki do tego co robisz masę ciekawych filmów i zdjęć przedstawiłeś .Ja mam też kilka i wiele obserwacji poddanych naznaczam naukowym osądom .Grawitacja to jest zakrzywienie czasoprzestrzeni a nie żadne drgania materii no chyba że będziemy badać zjawisko przez pryzmat mechaniki kwantowej to powiem że wcale to stwierdzenie nie jest dalekie od prawdy potwierdzonej naukowymi badaniami .Ale Tomek jak nie przyznasz że teoria względności obowiązuje i jest faktem udowodnionym przez naukę to oznacza że cała Twoja działalność stanie się nie obiektywna z racji że nie przedstawisz dowodów na jej obalenie co jest konieczne by Twoja teoria stała się obowiązująca .Tak działa mechanizm nauki prawda udowodniona poprzez wielokrotność prób i powtarzalność a teorie muszą być tymi powtórkami uzasadnione .Marku iweliosie zasrany pedofilu i zoofilu skoro uważasz że zjawiska paranormalne istnieją to zgłoś się do do Pana Randiego on ufundował nagrodę miliona dolarów za udowodnienie tego mitu Nagroda czeka od wielu lat a próby udowodnienia są przeprowadzane przy obecności kamer i świadków więc co stoi na przeszkodzie ją zgarnąć i światową sławę pozyskać :) Udowodnij mistrzowi iluzji że to istnieje :) .Tylko pamiętaj że to człowiek inteligentny w przeciwieństwie do twoich słuchaczy Życzę powodzenia i miliona dolarów A i jeszcze ci życzę byś trafił do mamra za to że jesteś zbokiem i zagrożeniem dla dzieci . Narrra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu jest blog o prostytutce z Głuszycy, a nie o TW.
   I nie chce mi się teraz wyjaśniać nonsensów TW o jakich wspomniałeś.Ja odbiję piłeczkę zanim skłonisz mnie do udowodnienia absurdów TW wpierw Ty udowodnij, że TW nie jest bzdurą, bo jak na razie TW to jest pojęcie względne, a nie cos pewnego.

   Usuń
 109. A jak się ustosunkujesz do upływu czasu mierzonego w sposób perfekcyjny za pomocą pomiaru rozpadu atomów które są identyczne zawsze i wszędzie i dlaczego czas płynie wolniej na ziemi a szybciej na szczycie góry? Zresztą gdyby te zależności nie były by brane pod uwagę to GPS miałby takie różnice w odczycie że byłby nieużetyczny a jest . Jeszcze drugi przykład Tomek jak się rozpędzisz swoim motorem do setki i uderzysz w mur to jak rozpedzę ten mur do setki a Ty będziesz stał to rezultat będzie taki sam .No ale kończę tylko te dwa dwa dowody bardzo zresztą pobieżnie naznaczone bo to nie ten blog to prawda .Gdyby istniały UFO Relacje to byśmy pogadali ale na moje wytłumaczenie to przecież widzę tu masę pobocznych rozważań typu Muzułmanie i o ufo było raz po raz więc nie mam wyrzutów sumienia ale następne wpisy będę już adresował do naszego odkrywy klaty :) Pozdro

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.