poniedziałek, 8 lutego 2016

kwiecień ty chuju-jedyna prawda jaką o sobie powiedział.


Jak widzicie nazbierało się sporo zaległości do komentowania.
Dla czego nie wstawiałem tak długo nowego tematu z bredniami kwietnia? No dla tego bo to są same absolutne brednie, których nie chciało mi się komentować. Po prostu żadna, ale to żadna informacja podawana przez tego umysłowo chorego cwanego oszusta nie jest prawdziwa. I którykolwiek temat byśmy nie wzięli pod rozwagę to macie na 100% pewność, że to są czyste brednie i wymysły. Absolutnie wszystko.
Z resztą w poprzednim temacie w kilkunastu komentarzach nasi czytelnicy skomentowali nie jedną z tych wszystkich bredni i warto je przeczytać. Również na jego kanale w YT pod tymi jego filmidłami znajdziecie niejeden komentarz dementujący wiele bzdur jakie wygaduje, a te bzdury, które nie są skomentowane i wyłapane przez jego zwolenników i przeciwników są po prostu tematami, których nijak nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Można w ciemno przyjąć, że to czego nie jesteśmy w stanie zweryfikować jest bzdura wymyśloną przez kwietnia. Wymyślona tylko po to by tworzyć coraz to nowe historie na potrzeby pozyskiwania durniów, którym będzie mógł je sprzedawać na spotkaniach organizowanych obecnie w ośrodku Arkadia w Głuszycy-Grzmiącej za stówkę od doby. Dla tego swoje komentarze pod jego materiałami ograniczę do minimum bo nie ma sensu rozwodzić się nad każda kwestią, która jest czystym wymysłem nigdzie nie potwierdzonym.
Zacznę dziś jednak od kilku fragmentów z jego materiałów ukazując w pełni jego skurwiałą i parszywą naturę:
KOMUNISTA I DZIAŁACZ ZSMP-PZPR UDAJE NIEKOMUNISTĘ

video
Materiał jest też tu gdyby komuś się nie wyświetlał: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtRXdST1JtSGNPRm8

Macie tutaj dwie jego wypowiedzi z, których jasno wynika, że będąc kiedyś na usługach komunistycznych organizacja czyli tych zdradzieckich kolaborujących z sowieckim okupantem dziś udaje, że zapomniał o przeszłości w, której niczym kurwa sprzedał się obcej ideologii i systemowi.
I ZAPAMIĘTAJCIE TEN MATERIAŁ NA CAŁE ZYCIE.
Pokazujcie go znajomym i dzieciom, a jeśli sami macie niewiele lat i dopiero poznajecie historię tę najnowszą jak i tę starszą to nie zapominajcie kim był i nadal jest kwiecień. Sam sobie w tym materiale udowodnił, że komuch zawsze zostanie komuchem. Paradoksem jest to, że będąc komuchem dziś drwi i szydzi z innych komuchów mówiąc o nich w formie pogardliwej czyli o sobie samym. I nie wierzcie w to gdy wam kiedyś powie, że należał do ZSMP czy PZPR tylko po to by móc poznawać historię czy uczestniczyć w ciekawych wycieczkach organizowanych przez te organizacje do rożnych miejsc w kraju dzięki czemu ich wiele poznał. To samo robiło ZHP i wiele niekomunistycznych organizacji i nie trzeba było należeć do zdradzieckich partii czy młodzieżówek socjalistycznych by poznawać historie i Polskę. Ja nie należałem i tez byłem w dziesiątkach miejsc do, których wycieczki organizowała moja szkoła lub ZHP do, którego należałem.

KOLEJNYM MATERIAŁEM jest ten:
CHORE WYMYSŁY I KŁAMSTWA W ODWET ZA DEMASKOWANIE OSZUSTA

video
Materiał jest też tu gdyby komuś się nie wyświetlał: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtM0d1dVdvNFVYZXc

WSZYSTKO CO POWIEDZIAŁ W TYM MATERIALE NA MÓJ TEMAT JEST KŁAMSTWEM.
I to kompletnym.
Macie tutaj czysty przykład NAJCZYSTSZEJ FORMY SKURWIENIE MORALNEGO, które objawia się właśnie w postaci takich oszczerstw i pomówień.
260 donosów na niego to jego urojenie. Nigdy żadnego donosu na niego nie napisałem, a jedynie zawiadomienia dotyczące jego wykroczeń i przestępstw, które opisywałem na tym blogu i było ich około 10ciu razem wziętych dzięki czemu jego działalność jest do pewnego stopnia ograniczona i przygląda się jej policja i odpowiednie służby. Dzięki tym zawiadomieniom kwiecień jednak musiał wycofać się z niejednego projektu organizacyjnego, który mógł zagrozić życiu wielu osób, ale mimo to jak widzicie nadal uprawia ten swój proceder dalej w pewnym sensie narażając zdrowie i życie innych osób nie mając nadal legalnej licencji przewodnika gwarantującego choćby ubezpieczenie komuś kto mógłby złamać na przykład nogę w trakcie tych jego wypadów w teren.
I tu pytanie-gdzie jest policja i odpowiednie władze widzące, że nadal nielegalnie uprawia zawód przewodnika górskiego biorąc za to kasę? Ile można pisać i domagać się ukrócenia tej niebezpiecznej i szkodliwej działalności wariata z Głuszycy?
KOLEJNY WATEK TO BANKRUCTWO I ZNISZCZENIE MOJEJ FIRMY PRZEZE MNIE.
Kompletna nieprawda. Nie zbankrutowałem, ani nie zniszczyłem swojej firmy, a kwiecień jest ostatnią osoba na tym świecie, która cokolwiek w tym temacie może wiedzieć i powiedzieć. A poza tym.... kwiecień chuj ci do tego powiem krótko, pilnuj swego interesu dobra rada.
Jakobym zajął się chiromancją i wróżeniem? To kolejne kłamstwo, nic podobnego, nie zająłem się żadną chiromancją, ani wróżeniem. Kwiecień myli te dwie dziedziny z radiestezją i teleradiestezją, o której pisałem w poprzednich tematach w komentarzach, że potrafię się tymi metodami posługiwać i właściwie je wykorzystywać jeśli zachodzi taka konieczność, okoliczność i potrzeba. A właśnie zaszła i efekty sami wkrótce zobaczycie.../
Oczywiście kłamstwem jest, że przewidziałem jego śmierć i rozpowszechniam to w internecie. Pytanie gdzie to przewidziałem, kiedy i gdzie to pisałem czy mówiłem? Nigdzie.
Podobno inne osoby złożyły przeciwko mnie około 30donosow? No cóż mówi to właśnie ten co przed chwila powiedział, że ja na niego złożyłem 260 donosów żaląc się i mówiąc to w kontekście byś słuchaczu miał mnie za tego niedobrego donosiciela i kapusia. Prawda jest taka jaką napisałem powyżej, a moje zawiadomienia były dyktowane troską o bezpieczeństwo innych ludzi i prawdę historyczną, którą ten bydlak niszczy i zakłamuje.
czy ktoś złożył na mnie jakieś donosy? Tego nie wiem, ale znając skurwiała naturę kwietnia i WSZYSTKICH JEGO ZWOLENNIKÓW BEZ WYJĄTKU być może tak. Tylko ciekawe za co, bo ja nie mam nic nielegalnego lub z moralnego punktu widzenia złego na sumieniu w przeciwieństwie do kwietnia.
Kwiecień mówi, że ja jestem pogrążony w totalnym chaosie, co jest absolutną nieprawdą, ale mówi to ktoś kto tak naprawdę sam żyje w chaosie bez stałego miejsca pracy, zamieszkania i środków do życia.
W dodatku twierdzi, że jakowaś pani Ripke mnie przedostatni rok finansowała bym niszczył kwietnia!!!!
Wyobrażacie to sobie??? Pani Ripke, która mnie finansowała bym niszczył kwietnia nagle spotyka się z kwietniem i wyznaje mu, że mnie finansowała bym go niszczył!!!
No jak to skomentować jak nie inaczej, że to jest chory umysłowo idiota?
To się kupy nie trzyma bo z jednej strony skurwiel bredzi, że zniszczyłem firmę i zbankrutowałem, a z drugiej, że byłem finansowany przez Pipkę-Ripkę kurwa hehe.
Co więcej jakoby Niemcy, którzy mnie finansowali zerwali ze mną wszelkie kontakty bo stwierdzili, że jestem idiotą!!!
No cóż i mówi to gościu, który jeszcze kilka lat temu zanim zabłysną swymi urojeniami na necie pracował dla jakiegoś Niemca stojąc na straganie i sprzedając dla niego złomy militarne znalezione na wykopkach i inne bibeloty tego typu.
Kwiecień sam kiedyś pisał na dawnym swym forum i blogu, że pracował dla jakiegoś starego Niemca i znosił mu za kasę znaleziska z terenu. Nie pamiętam nazwiska tego Niemca i nie chce mi się teraz szukać tego skrina jego wypowiedzi w tym temacie, ale tak było i ci co śledzą poczynania kwietnia wiedzą, że tak było. Kwiecień pracował dla jakiegoś Niemca i obżeniał mu wiele rzeczy wydartych Polskiej ziemi.
Dziś taka menda rozsiewa o mnie kłamstwa, że to ja współpracuję z jakimiś Niemcami.
Oj kwiecień, masz ty szczęście, że nasze drogi nie krzyżują się w realu bo byś kulał nie raz na obie nogi skurwysynu chory.

 NO I JESZCZE JEDEN FRAGMENCIK:
video
 Materiał jest też tu gdyby komuś się nie wyświetlał: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMGYzVEdiNjB3Qzg

PO PIERWSZE POWTÓRZĘ ZNÓW NIGDZIE NIE MÓWIŁEM, ŻE KWIECIEŃ UMRZE W GRUDNIU-choć nie ukrywam, że cieszyłbym się gdyby tak się stało bo skurwysyna nienawidzę równie mocno co stalina, i całej tej komuszej zbrodniczej bandy i NIE UKRYWAM, ŻYCZĘ KWIETNIOWI ŚMIERCI, i wierzę, że tak się kurwa jego mać stanie dla dobra historii i bezpieczeństwa innych ludzi, a po drugie sami słyszycie, że dyszy jebany jak parowóz nawijając ten swój bełkot jak makaron na uszy.
I tak, albo jest to związane z niewydolnością serca i niewydolnością oddechową, albo jest to wynik psychicznej niewydolności charakterystycznej dla wszystkich opętanych psychicznych, którzy mówiąc maja taki natłok myśli, że powoduje to zadyszkę.
Chyba nikt nie wątpi, że marsz po śniegu w wolnym tempie nawet o kulach z kamerą w ręku i prowadząc narrację u zdrowej osoby nie powinien powodować takiej zadyszki?
Dla tego wszystko wskazuje, że moje życzenie prędzej czy później się spełni jak nie tak to inaczej i powtórzę ŻYCZĘ CI KWIECIEŃ ŚMIERCI BO JESTEŚ SKURWYSYNEM NAD SKURWYSYNY, SZKODNIKIEM NAD SZKODNIKI I NICZYM NIE RÓŻNISZ SIĘ OD STALINA I OPRAWCÓW JACY NISZCZYLI NASZ NARÓD. Ty go również niszczysz zakłamując historię, a niektóre osoby niszczysz skurwysynu bezpośrednio pomówieniami i kłamstwami więc jesteś dokładnie taki sam jak kapowie z obozów koncentracyjnych. Oni niszczyli ludzi bykowcem i pejczem, ty niszczysz słowem i potwarzą. DLA TEGO ZDECHNIJ SKURWIELU CZYM PRĘDZEJ.

.......................................................................


I tym akcentem przejdziemy do komentowania bzdur z ostatnich jego materiałów. Jedziemy więc teraz dla porządku na sam dół i czytamy od samego dołu chronologicznie.

Tłumaczenie ostatniego posta

Wyjaśnienie jest proste. Komuch kwiecień zarzuca innym komuchom, że zakłamują historię, czyli obłęd kwietnia i paranoja pogłębia się już do tego stopnia,że wymyśla jakichś fikcyjnych komuchów zakłamujących historię, którą on odkrywa na nowo i przy okazji lansuje się w oczkach baranów jakich widzieliście na poprzednich materiałach jako odkrywca, zdobywca i obrońca niepisanej prawdziwej historii.
Fikcyjna pani co pracowała gdzieś w fabryce, fikcyjne zarzuty i wszystko fikcyjne.
I KWIECIEŃ! KWIECIEŃ jako jedyny obrońca prawdy jakiej nigdzie poza jego notesami nie znajdziecie.
****
Facet kłamie od kilku lat na temat historii, czy kurwa tego nie widzicie? Wmawia to innym, a właściwie wszystkim dookoła. Kreuje się na jedynego prawdę mówiącego, ale niczego nie odkrył i niczego kurwa nie udowodnił.
Pytam.
Jak długo będziecie tkwić w przekonaniu, że mówi prawdę?
Jak długo barany zajebane będziecie dawać wodzić się za nos i dawać sobie wciskać ten urojony kit za 100 złotych za dobę?

Pan gada głupoty ja przecież tam pracowałam 20 lat .

TO JEST PIERDOLONY BEŁKOT.
Chuj wie o co temu debilowi chodzi.
Najlepiej wyraził to jeden z jego klaskaczy typu "panie darku cmok, cmok," na jego blogu w komentarzu:
Cytat klaskacza:
Błagam!!!!! Kompletnie nie wiadomo o co chodzi

Sposób przedstawiania informacji pisanych właściwie uniemożliwia zrozumienie przekazu i zamyka na nowe osoby i rozszerzenie tej wiedzy. Na pewno nie o to chodzi, a wręcz przeciwnie. Dotyczy to tylko takich głupków jak ja, którzy mieli w szkole język polski i tylko jeden dyplom w dorobku intelektualnym. Przez sposób pisania wyraża się także szacunek do odbiorcy, zaprasza, intryguje, uwiarygadnia przekaz. Tu nawet nie chodzi o błędy ortograficzne, tylko o trzymanie się kontekstu.
Darku, jaka szatniarka, jaki stary komuch, co jedno z drugim ma wspólnego i w jakim kontekście.Jaki związek mają wymienione później zakłady z komuchem i szatniarką. Co ma dziadek wspólnego z zakładami wcześniej? Kto jest głupkiem?
Przecież to nie ma żadnego sensu.
PeterCi, skąd ty wziąłeś cenzora w nawiązaniu do tekstu Darka, od kiedy cenzor jest odbierany z szacunkiem. Co ma cenzor wspólnego z ujawnianiem historii. I wreszcie najważniejsze - co ma wspólnego cenzor z szatniarką.
Kuźwa, nie wiem.
Darku, więcej szacunku do osób o przeciętnej inteligencji posługujących się językiem polskim.
Piszę to tylko dlatego, że bardzo szanuję i cenię to co robisz. Inaczej bym nie pisał.


Albo ktos inny wyraził swe wątpliwości tak:

Co za bełkot...

Ale kwiecień nie kazał długo czekać na wyjaśnienie tego bełkotu. Skaczemy teraz pięterko wyżej i czytamy wyjaśnienie tego wpisu....

KOLEJNE SPOTKANIA W ARKADII 19-21 2016 ORAZ 26-28 2016

A tutaj mamy mały myk w stylu kwietnia.
Chodzą słuchy, że Drużyński, który był do niedawna organizatorem spotkań z kwietniem zakończył z nim współpracę z jakichś powodów.
Kwiecień zapodał ten anons na swym blogu, ale jak widać organizatorem spotkań z nim stał się już nie Drużyński tylko Monika i Wojtek Niedziółka.
Niemniej gdy klikniecie w czarny napis

KOLEJNE SPOTKANIA W ARKADII 19-21 2016

to zobaczycie podobny anons z tym, że z danymi do wpłat samego Drużyńskiego:
Jak to rozumieć?
Na dwa sposoby, albo Drużyński nadal współpracuje z kwietniem i ich zakończony romans to plotka, albo romans faktycznie zakończony, ale kwiecień by tego nie pokazać zamieścił linka do starego anonsu z 15grudnia2015 kiedy to jeszcze współpracowali.
Jeśli opcja druga jest prawdziwa to kwiecień po raz kolejny pokazuje jaką jest kurwą chcąc ukryć fakt zakończenia współpracy z kimś kto mu do tej pory pomagał.
Jak jest czas pokaże.

Relacja z wycieczki 29-31 styczeń 2016

kolejny stek bredni nigdzie nie potwierdzonych co do słowa, co do zdania. Bzdury kompletne, ani jedna historia i fakt jest nieprawdziwa. Nie trzeba tego nawet komentować by to wiedzieć. Nigdzie nikt niczego z tego co ten pajac z Głuszycy opowiada nigdy nie zdoła udowodnić, ani on sam.
Każde zdanie, każda opowieść jest wymysłem.
Straciłem kilka lat na udowadnianie tego, że nic co mówi kwiecień nie ma potwierdzenia nigdzie i u nikogo. Mogę w ciemno napisać bez rozbierania na części jego opowieści, że wszystko to kłamstwa chorego cwaniaka kującego nowa własna historię by zarabiać na takich idiotach i baranach jakich mordy widzicie na tym i poprzednich materiałach.
Bo to są barany z zakutymi łbami o bardzo niskim ilorazie inteligencji by się zorientować, że facet ich wali w rogi i przewala na kasę.

Coś o Bartniku

Wszystko co mówi kwiecień o bartniku jest kłamstwem.
Wszystko co spisał kwiecień w tych pamiętnikach jest niczym innym jak twórczym wymysłem kwietnia.
Josef Bartnik nie istniał nigdy tak samo jak nie istniał jakiś Jarecki.
Wszystko inne o czym mówi kwiecień w dalszej części tego materiału jest kłamstwem.
Płacę 1000 zł od każdej udowodnionej bredni tak z tego materiału jak z innych.
Tak więc jeśli chcesz zarobić niezła kasę to weź i zmierz się z tymi bredniami sam, postaraj się dowieść choć jednej historii kwietnia, a ja zobowiązuje się wypłacić Ci za każdą udowodnioną i potwierdzoną brednię słownie tysiąc złotych.

Nowe mity a prawda historyczna

O kim on pierdolony pisze? Kto zrobił sobie z Riese poza nim biznes do przewałkowywania ludzi na kasę?
To pierdolone skurwiałe bydle takimi wpisami rzuca cień na wszystkich poza nim samym, którzy starają się coś w tym temacie odkryć. Jemu się wydaje, że jak się poszwenda po terenie to coś odkryje, to w każdym osuwisku czy dziurze w ziemi będzie widział wejście do sztolni, bunkra czy podziemnego miasta jak choćby pod tym i innymi kamieniami. Sami zobaczcie:
video
Materiał jest też tu gdyby się komuś nie wyświetlał: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMjMtOGtreGVQQms

Facet naprawdę jest pierdolnięty i w dodatku szuka dziury w całym. To skoro wejście jest pod tym kamieniem to czemu do tej pory nie zorganizował ekipy z odpowiednimi urządzeniami by tego dowieść lub by przynajmniej jakimś georadarem to potwierdzić?
Prawda jest taka, że to nie kwiecień dawno zaprzestał współpracy z grupami poszukiwawczymi tylko to wszystkie te grupy poznały się dawno na kwietniu i po prostu odstawiły go od swego towarzystwa za te brednie i skurwiałą naturę.
Kwiecień zastanawiam się jak długo bezkarnie będziesz takimi wpisami obrażał wszystkich?

Tego nie ma w żadnym archiwum

Wszystkiego komentować nie potrzeba. Wystarczy, że powiedział, iż ochronka żydowska była częścią Lebensbornu i ten idiotyzm wystarczy by uznać cały materiał za kretyńskie zmyślenia.
Cała reszta to wymysły debila z Głuszycy tworzącego tym miejscom historie jakich nie było.
Kwiecień pokazuje górę w, której twierdzi, że był schron. Absolutna nieprawda. W tej gorze nie ma najmniejszych śladów wejścia do jakiegokolwiek schronu, a zagłębienie jakie pokazuje kwiecień jest osuwiskiem naturalnym.
Komentowanie całości jest zbędne. Wszystko jest kłamstwem niepotwierdzonym.
Na koniec tylko powiem jakim trzeba być chujem by w telefonie mieć ruska pieśń jako dzwonek?

Złoto strażnik tajemnic III Rzeszy

Kwiecień zarzuca większości grup eksploratorskich bezwzględność i chciwość, ale sam jest skurwiałym bydlakiem gotowym na wszystko by sie wylansować i zniszczyć przeciwnika.
Historia o toporku jest również kłamliwym przekazem z jego skurwiałego pyska. Najlepszy kolega nie dla złota mu przyjebał w głupi łeb tylko za to, że się stawiał i rżnął mocnego, a okazało się, że jest cienki i głupi. Reszta o tym w komentarzach poniżej.
Kwiecień takimi wpisami lansuje się na obrońcę prawdy historycznej.
NIE WIERZCIE W TO!
Kwiecień robi to TYLKO I WYŁĄCZNIE dla zysku i dla ściągania na płatne imprezy ludzi do ośrodka Arkadia.
Kwietniowi absolutnie nigdy nie zależało na prawdzie historycznej,  bo gdyby zależało zajmował by się tym profesjonalnie, opierał o sprawdzone fakty, przedstawiał dowody, świadków itd, a tymczasem wmawia wam durnie, że walczy o prawdę, a robi wszystko tak by tej prawdy nie pokazać, zafałszować ją, wymyślić własną i udawać zatroskanego obrońcę historii.
Na dowód tego jest ostanie zdanie w, którym pierdolony żebrze o kasę bo nic innego nie potrafi robić jak wymyślać kłamstwa i naciągać na nie durniów.


Pisane nocą

Był w Modlinie niedaleko Warszawy i nigdzie tego nie zapowiadał? No szkoda bo gdybym wiedział kiedy tam miał być to na pewno bym pojechał-na krótkie spotkanie.
Co do reszty to nic nowego. Głuszycki paranoik wszystko wyolbrzymia i nie ma pojęcia jak to co się dzieje interpretować.
Po prostu żydowskie lewactwo robi nam z Europy burdel by odwrócić naszą uwagę od ich samych i ich lichwiarskie polityki tylko głupcy tego nie widzą.

Grzmiąca, Werwolf i bazy na Marsie - Dariusz Kwiecień

Komentarz będzie super krótki. Dwóch czubów wymądrza się przed kamera dla poklasku nie mając kompletnie nic do powiedzenia w tematach jakich poruszają, a na dodatek tworzą własne hipotezy rodem z oddziału psychiatrycznego.

Jak nie kijem to...

Kolejny stek bredni. A wszystko to co mówi w tym materiale sam podsumował w ten oto sposób:

video
Materiał jest też tutaj gdyby się komuś nie wyświetlił: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ0o1b252Y1ZkTlk

Jedyne co budzi nadzieję, to jest to, że może ktoś z tej okolicy w końcu nauczy go szacunku dla ludzi i jak sam mówi porządnie mu wpierdoli. Z resztą jak tak dalej kwiecień będzie pierdolił takie bzdury o ludziach tam zamieszkujących i fałszował historie tych terenów to wróżę mu szybki koniec gdzieś pod płotem bo ktoś w końcu nie wytrzyma i zrobi z nim porządek.
Wszystko co mówi o ludziach, którzy mu jakoby opowiadają niesamowite historie z tych terenów są wymysłami. Nie istnieją, ani ci ludzie, ani te historie. Opowieść o materiałach organicznych niepalnych i jakowejś włośnicy, którą była podpinką pod Niemieckie mundury to komplety wymysł. I to, że Niemcy byli pierwsi, którzy opracowali ta technologie również są bzdurami.
Niemcy prowadzili badania nad nanowłóknami, to również całkowity wymysł kretyna, który wymachuje książką z 1976 roku i wmawia wam, że Niemcy prowadzili tam na tych terenach prace nad nanomateriałami.
Cały materiał i wszystkie opowieści to brednie. Komentować tego nie warto dalej.


W Łodzi wszystko OK

Ten wpis to kolejny wymysł kwietnia.
Kwiecień tworzy takie wpisy po to by pokazać jaki to z niego obrońca prawd historycznych. I tyle w temacie.

Prelekcja Arkadia 2016 -Styczen

Wszystko co opowiada kwiecień o rzekomo istniejącym Jareckim i notesach od niego jest kłamstwem i wymysłem nie mającym nigdzie potwierdzenia. NIKT Z GŁUSZYCY I OKOLIC NIE POTWIERDZA ISTNIENIA POSTACI JARECKIEGO JAKA KWIECIEŃ OPISUJE. Pamiętniki jakie czyta kwiecień są od a do z jego autorstwa i są zmyślonymi historyjkami  mającymi kiedyś stanowić tekst do książki jaką kwiecień chciał wydać. To zwykła fikcja chorego umysłowo świra nic więcej.
Co do reszty materiału również komentarz będzie krótki, bełkot, bzdury i nic ciekawego, nic istotnego, nic czego by nie wiedział ktoś kto interesuje się tematyką.

Kolejne kilkanaście minut absolutnych kłamstw świadomego świra, że nikt tych kłamstw nie zweryfikuje. Opowieści o Jareckim to czyste wymysły. To postać czysto fikcyjna wymyślona przez mitomana z Głuszycy.
Co do każdej opowieści kwietnia z reszty materiału to są to również czyste wymysły. Każda historia jest wymyślona, bez wyjątku nigdzie nie ma potwierdzenia, nigdzie nie znajdziecie na żadną z tych opowieści świadków cokolwiek potwierdzających jego wymysły.
Szczególnie opowieść o cygance to przykład urojeń i schizofrenii w czystej postaci.
Drodzy słuchacze, uświadomcie sobie, że tak właśnie opowiada chory umysłowo człowiek, któremu jak powiesz, że wymyśla i konfabuluje to ciebie oskarży o chorobę umysłu i pomówi o wszystko co mu przyjdzie do łba-chorego i skurwiałego.
Jedyna prawda, którą kwiecień powiedział w tym materiale to jest to, że jest faktycznie przeklęty, ale tego mu nie powiedziała żadna cyganka tylko jest to jego urojenie, którym sam siebie napiętnował.

Wycieczka po torach

czyli mordki jakich jeszcze nie widzieliście chłonące prawdę objawioną.

Po pierwsze materiał jest kolejnym dowodem,że kwiecień dalej udaje przewodnika górskiego bez uprawnień.
Po drugie cokolwiek wypowiedział na tym materiale jest kłamstwem i wymysłem i żadna informacja przez niego podana dotycząca miejsc jakie pokazuje nie znajduje NIGDZIE POTWIERDZENIA.
Oczywiście historia o dziwnej istocie, która gonili Rosjanie, która strzelała do nich z karabinu, która uciekła do drugiego zamurowanego tunelu jest absolutnym wymysłem kretyna z Głuszycy. Nie ma ona NIGDZIE najmniejszego potwierdzenia, a świadkowie jakowi opowiadający o tej historii nie istnieją. DOBRY TO KIT KWIETNIA BY UBARWIĆ SWOJE WYPRAWY DLA ZAROBKU. A idioci i kretyni na tym filmie łykają te brednie i jeszcze za to płaca.DODATEK SPECJALNY
DODATEK SPECJALNY
DODATEK SPECJALNY
JESTEM CHUJEM 

video
Materiał jest też tu gdyby się komuś nie wyświetlił: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ04yRDRmZkYzSms

the end.

Dziś bez wizytówki, macie ją w belce na górze.

124 komentarze:

 1. W poprzednim temacie są komentarze dementujące niejedną brednię z powyższych materiałów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podałem ci prawdziwe dane o końcu współpracy pampaliniego z Rzeczką i swd, a ty wypisujesz jakieś dyrdymały, że niby nie wiesz jak jest naprawdę. Studio odpowiada na maile i jak czegoś nie wiesz to sam zapytaj. Oto adres - sswd@sswd.pl. Tym razem z oziębłym pozdrowienie. Rysiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry, ale to, że napisałeś nie oznacza, że napisałeś prawdę. Jaka ja mam na to gwarancję?
   Pokazałeś kopię emaila?
   Ale nawet gdybyś pokazał i tak można by uznać to za fałsz. Do póki sam tego nie sprawdzę lub Drużyński sam nie potwierdzi tej informacji jest ona tylko podejrzeniem.
   I dziwię się, że tego nie rozumiesz i dziwię się, że tak się z tak błahego powodu ozięble nadąsałeś.
   Wchodzi na tego bloga tylu skurwieli i wypisują takie kłamstwa czasem, których nie zawsze dopuszczam by nie ulegać ich wkrętom, że chyba nie powinieneś mieć za złe, że Twojej informacji nie biorę do końca wiarygodnie.
   Nie raz ktoś tu pisał coś by wpuścić mnie i innych w maliny lub zasiać intrygę więc już sam rozumiesz, że nie każda informacja musi być brana prze mnie serio, co nie?


   Usuń
 3. Słuchajcie, ze tak powiem :)

  A może zabawimy się w pytania?
  Ja zaczynam i myślę, że podobnych nasunie się wam z setka jak nie więcej.

  Kwiecień, gdzie te mrozy jakie zapowiadałeś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak pytania świetnie, kwiecień znawco okolicy jako, że wiesz gdzie co jest, takie mam pytanko gdzie jest to miejsce?

   https://drive.google.com/open?id=0B7D-dgU_HzuGeEg3R2NublFFeGM

   https://drive.google.com/open?id=0B7D-dgU_HzuGLVpKejVGUUNHb1U

   Usuń
  2. Ja wiem! ja wiem co to jest!!!
   To są te wrota co mają się otworzyć tylko, że kwietniowi czasy się pojebały i nie wziął pod uwagę, że już dawno są otworzone i zniszczały :)

   Przy okazji zadam kolejne pytanie licząc, że ktoś je przebije:

   Kwiecień, a co z zajęciami w strzelnicy Dwór Grunwaldzki, tyle było zamiarów i co, kop w dupsko?

   Usuń
  3. ...no właśnie...a most na Nogacie w Malborku zaraz się zawali od ilości "FANÓW" tak "wyczekują" kotleta ;)

   Usuń
  4. Pytanie do idioty. kiedy przejażdżki na quadach , landrowerami no i chciałbym posmakować rosołu ala kwiecień :-)

   https://www.youtube.com/watch?v=WC0uuHZoBvw

   Usuń
  5. To i ja zadam kolejne.

   Co z tymi zapowiadanymi kursami antykataklizmowymi zapowiadanymi u szpakowskiego?

   I jeszcze jedno.
   Co z tymi treningami karate w górach?

   Usuń
  6. To ja też przy okazji zapytam.

   Kiedy spotkanie w gronie byłych Gromowców ? będzie z tego filmik ?

   No i chciałbym się przejechać do Srebrnej Góry z kotletem ala dariusz na kucyku razem z Wołodią co waży 120 kg .

   https://www.youtube.com/watch?v=NR8tsYBJZHQ

   Usuń
  7. Panie wariatuncio kotletuńcio, mam pytanie.

   Czy mogę do pana przyjechać w czasie kiedy będzie pan oprowadzał tego 90 letniego Niemca ?

   Chciałbym się z nim pościgać po górach. No i mam wobec tego pytanie, czy jego wózek inwalidzki ma napęd jonowy ?, czy może ma napęd zamontowany w tym pampersie o którym pan mówi w innym swoim wykładzie?.

   https://www.youtube.com/watch?v=nnHuLyrbzUw   Usuń
  8. To ja dodam do pytania z tego durnego filmiku.

   https://www.youtube.com/watch?v=nnHuLyrbzUw

   Czy daryjusz ala rosół z kury i kotlet wie jak wygląda niemiecka ogólnie dostępna mapa Sierpnicy z 1936r ?

   Kotlet ala daryjusz możesz na to pytanie nie odpowiadać wcale, bo odpowiedź na temat drogi od Sierpnicy na Osówkę jest jedna. Droga była, a waść jesteś głupek :D, i każdy średnio rozgarnięty uczeń 8 klasy podstawówki jak spojrzy na obojętnie jakie niemieckie mapy to to potwierdzi :-).

   Usuń
  9. To ja dodam do tego filmiku, że to nie jest zwykły debil a debil do kwadratu :-).

   https://www.youtube.com/watch?v=nnHuLyrbzUw

   Stoi na kopalni węgla w Sierpnicy na wychodnej węgla i mówi że węgiel do kopalni węgla przywieziono :D. Nazwy kopalni nie wymienię bo idiota lata po necie i czyta :-). Drogi na Osówkę nie było z Sierpnicy a do szybów kopalni to dolatywali droga powietrzna na latającej w powietrzu drezynie zaprzężoną w wilkołaki ze skrzydłami :-)

   Widać to po publikacjach w necie, co jest na pewnym blogu opublikowane to zaraz tam kotlet leci i opowiada pierdoły z dupy wzięte :-).

   kotletos debilos.....twoi ulubieńcy tak by ci powiedzieli... wot eto kozieł i durak :-).

   Usuń
  10. https://www.youtube.com/watch?v=nnHuLyrbzUw

   Jak to nikt nie wie czym było to miejsce, to teren kopalni węgla. Wszyscy w Sierpnicy to wiedzą oprócz tego kretyna :-).Jeszcze po wojnie tam kopała R1. Ale ty kwietniołak o tym nic nie wiesz, boś kiep i matoł zza Buga.

   Usuń
  11. Ha ha ha ja juz nie wyrabiam,czytam i geba sama mi sie smieje:)))

   Usuń
  12. ...następne pytanie-GDZIE TYCH "TSYSTU" ??? bo jak na razie to tylko kilka ryjków z błędnym wzrokiem widać na tych "materiałach"

   Usuń
 4. Idiota, ludzie z Głuszycy o wojnie dowiadują się jak jadą do Wrocławia i widzą gruzy :-), a niby po co tam mają jechać ?. Co za bzdety, w Głuszycy radia nie mieli :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie te survivale, marsze po 70 km po górach, bytowania w lesie!? Czyżby baranica zatęchła i ni ma w czym spać?

  OdpowiedzUsuń
 6. Doskonala kolejna krytyka Gluszyckiego kretyna jakim jest Kwiecien. Kwiecien... podal dodatkowe swoje wymysly ,swiadczace o jego ulomnosci psychicznej na jaka ten Gluszycki debil cierpi.

  Kwiecien!
  ty sie przekonasz, ty dostaniesz kiedys taki wpierdol od kogos ,za te twoje klamstwa i pomowienia , ze tych twoich gogli przez tygodnie nie sciagniesz.
  Kwiecien rada... zakladaj w Gluszycy kominiarke i gogle, ukryj arafadke ,bo jak Cie tlumoku ktos z miejscowych spotka i rozpozna ,to masz od nich pewne lanie za te twoje bajery matole

  Tomasz -nie wszystkie filmiki mozna odtworzyc, ten w jakim kwiecien twierdzi o sobie,ze jest CHUJEM ! tez sie nie otworzyl....a szkoda bo to jedyna prawda...) o jakiej bym od kwietnia uslyszal.

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=yJRwGivHaRs

  Biedny chory człowiek.

  OdpowiedzUsuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=yJRwGivHaRs

  kwietniołak zna w Niemczech ośrodki gdzie starzy Niemcy na golasa biegają trzy cztery dni :-), Tak, głuszycki głupek zna ale z TV :-). Dziadki parzą się jak mają 80-90 lat :-), ale mu stuka na ten zryty beret ;-).

  Najciekawsze że nasz pampalini obserwował tych Niemców osobiście jak zwykle w " pewnym zameczku" :-).

  Ja ci daryjuszu ala kotlet powiem wprost, obserwowałeś raz w pewnym zameczku pod Ślężą piec do wrzucania wungla.
  Ale jek wydygałeś ćwiarę to od gorąca przy otwartych drzwiczkach upadłeś na wungiel i miałeś majaki. Tam znalazł cię właściciel bo piec wygasł ponieważ poszedł zobaczyć co się stało. Po tej Orgii cie wyjebał na zbity zachlany czerwony chazarski kłamliwy ryj.
  Taka jest prawda Rzeczywista :-), bywalcu niemieckich "zamków i salonów" :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=yJRwGivHaRs

  kwietniołak był w Niemczech w Alorsen :-), poszedł do czerwonego krzyża i pokazał im żółty papier o dostęp do tajnych archiwów bo on ma :-). Dopiero co rok temu bredził że to tajne archiwum ;-). Idiota na maxa.

  No i czekam na filmik z Austrii bo pampalini teraz już jedzie do Austrii, ale najpierw pojedzie du paryża :-).
  Skąd z lasku Bulońskiego zda relację o orgiach w krzakach po których buszują 90 letni ss-mani w pampersach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oto popis Gluszyckiego kretyna
  Cyt.
  -----------------------------------------------------------

  Darek6 lutego 2016 17:20

  sidor debilu kazdy prokurator w polsce wie kim jestes sam na to ciezko pracowales ja teraz pisze z austrii mimo ze ip mam z polski aty smieciu nigdy nie opuszczasz lipskiej , od roku policja na zlecenie prokuratury sledzi tew pedalskie kroki tylko po to aby ustrzelic twych moczo dawcow ktorzycie olali
  Odpowiedz
  Darek6 lutego 2016 17:24

  Debilu uzywasz bez prawnie awataru dariusza kwietnia czyli oskarzenia ida z terytorium polski sraj dalej po gaciach i wymyslaj nowe paragrafy debilu ale z procesu w angli sie nie podniesieszz
  Odpowiedz
  Darek6 lutego 2016 17:27

  twoj debilizm nie zna granic namierz mnie swinio konczyna czyli monika lesicka w krosnie tylko placi abonament to miala byc dla ciebie swinio niespodzianka z londynu ale teraz kiedty wiem ze jestes zwyklym debile to nawet jej zdjecie ci szmato sidorowa przesle
  Odpowiedz


  Darek7 lutego 2016 14:17

  No właśnie debilu gdzie twoi obrońcy i ci co zabili by kwietnia na twym szmatławym blogu . Tu nie ma moderacji karzdy morze wyrazic swobodnie swe zdanie . Dorny Sidoze gdybyś miał choć jednego zwolenika bronił by cie bie to i teraz a rze jestes zjebie sam to efekt jest jeden . Sidorze debilu jeżeli zniose tu moderacje to ty szmatławy karle zalejesz wieloosobowo jako anonim wszyskie komy . Wytłomacz mi zjebie jak morzesz moderować 240 komentazy które sa pisane co czy sekundy .Styl pisania ten sam i czas modernizacji to zjebie nic inego nie robis tylko moderujesz , Monika wczora wysłała bardzo obelżywe komy pod adresem Kwietnia i co szmato do dzisiaj ich nie ma czyli durniu sam piszesz wszystkie komentarze .
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się zastanawiam czy ta Głuszycka dziwka ma wrodzony talent do pisania takich pomówień i oszczerstw czy była przez kogoś szkolona?

   Usuń
  2. Tu się nie ma co zastanawiać :-), jak debil który pierdoli głupoty do automatycznej sekretarki i twierdzi że za nim stoi 30 adwokatów i tego słucha oraz że to będzie jakimś dowodem w sądzie może być szkolony ? ;-0.

   Przecież po wysłuchaniu tego nagrania już wiadomo było że to psychiczny czubek. I nie potrzebne mi było milion tych debilnych filmików z You Tube :-).

   Usuń
 11. Wgrałem od nowa te krótkie filmiki wycinki z jego materiałów na samej górze i dodałem linki do nich gdyby tu się nie wyświetlały. To samo filmik z dodatku-to trzeba OBEJRZEĆ KONIECZNIE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMGYzVEdiNjB3Qzg

   Tak !
   Teraz sie otwiera-)
   Tomasz swietny material ,doskonale i wzorowo zredagowyny.
   Nalezalo by tego chuja jakos bardziej publicznie ukazac w twoich materialach.
   Jakos doklejac to do jego filmowych popisow na You Tube?
   Zobacz co Foto Hit na Ciebie nabazgral... material dla dobrego Adwokata , Adwokaci wiedza jak szmatlawca zlokalizowac i za wszystko zaplaci..
   Nie pekaj i zrob jak Ci napisalem , ma jak w banku ze bedzie ukarany i poniesie konsekwencje wraz z publicznymi przeprosinami..wiem to z autopsji.
   Nie zwlekaj ..zrob kopie i do dobrego Mecenasa.
   Facio beknie.

   Usuń
  2. Przyznaję, że nie starałem się tym razem. Wiele kwestii pominąłem bo przecież to są czyste brednie. Wyłapałem co ważniejsze. Następne opracowania będą jednak dosadniejsze :)
   Musiałem zrobić sobie małą przerwę na coś pożyteczniejszego :)

   Usuń
 12. Oto wpis Foci Cioci-) wel Foto Hit na blogu Koniczyny Konia.
  cyt-
  -----------------------------------------------------------FotoHit6 lutego 2016 21:03

  ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaha a jednak ty głupia upasiona kurwo :D:D:D:D:D:D:D:D:D pamiętasz fiucie złamany jak 2 tygodnie lub nawet 3 temu pisałem ci że ZWIJAMY TWOJEGO BLOGA:D:D:D:D:D:D:D co obsrałeś się jebana kurwo że napisałem oficjalne pisma do zarządcy serwerów?! TY KURWA PIERDOLONY MATOLE LEPIEJ ZOBACZ W JAKIM STANIE JEST SERWER I NIE JEST TAM BEZ POWODU PIERDOLONY IMBECYLU ZNASZ SIĘ TAK NA SPRAWIE JAK TWOJA STARA NA KABALE :D:D:D:D:D widzę sidorczuczku że jednak gorąco się zrobiło kurwo jebana:D:D:D:D:D:D:D pierdolony kałmuku prdodukuj dalej te swoje oszczerstwa itp w kierunku D.K. tylko pierw jebany idioto odwiedz stronę serwerowni i wyślij zapytanie do Atoma czy przypadkiem twój pierdolony blog nie jest monitorowany TAK JEBANY IDIOTO twój blog jest MONITOROWANY PIERDOLONY OŚLE dalej pisz te swoje brednie to pewnego dnia Pan Atom zrobi klik i ci zamknie ten kurwidołek a jak nie to dopierdolę ci takim atakiem ddos że Atom sam ci wypierdoli bloga bo bo będziesz mu serwer zmulał nie pierdol mi swoich farmazonów pseudo naukowcu odkrywco wynalazco ufologu energoterapeuto hakaerze bo jesteś pierdolonym tłukiem bo już dawno byś się skapł o pewnych 2 fakta 1 to że twój blog zdeeczka ci zamula a wiesz czemu :D? bo BLOGI MONITORWONE POD KĄTEM ZAMKNIĘCIA SĄ WRZUCANE NA WOLNE SERWERY po chuj taki śmieć ma zabierać transfer na normalnym serwie:P 2 to inna sprawa TAJEMNICA KTO WIE TEN WIE:) pisz już kurwa @ pisma do Admina serwerów jebany idioto :D:D:D:D:D:D:D zbluzgaj go troszkę jeszcze że jakiś FotoHit cię kurwa szklauje i oplówa:D:D:D:D i że to nie prawda że gal chuj anonim to ty:D:D:D:D oj tępaku wez kurwa się dedukuj w pewnych materiach siedzisz chuju całymi dniami w domu i wdupiasz kozy z nosa jak farosz rolada potwierdzone info chuju tyle razy ci mówiłem KAMERKA:d:d:dd: a jak mnie serio wkurwisz to biore urlop doucze się i ci kurwa alarmy będę odpalał co 10sekund i roletami się pobawie CHUJ ŻE NIE POJADE DO DARKA ale siąde na tobie kurwo jak strzyga bo już mnie wkurwiasz gościu i to tak fest jak bum cyk cyk!!! dalej mnie wkurwiaj to załatwiej u wujka że ci tam kominiarze wjadą na chatę i zobaczysz to nie problem wjebac ci na kompa pare fotek z pornografią itp:) patrz pkt2 ale o tym nie wiesz:) wracam do roboty a tobie soczyszty chuj w dupe pierdolony spasiony fredzie NIE GRZEB W PĘPKU JEBANY OBLECHU CZA SIĘ MYĆ!!
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skurwiały nieślubny bękart pomiot kwietnia daje upust swej frustracji, a przecież to zawdzięcza własnemu ojcu, że mu przynosi wstyd i to jego powinien jebnąć w ten durny stary łeb za to.

   Usuń
  2. Powiem tak.
   Focia to jest Ciocia.
   Ciocia . bo widac z jego portretu psychologicznego ,ze jest po przeszlosci kryminalnej,odsiadka- zaklad karny? ,poprawczak ? -) gdzie widac wyraznie nie grypsowal ! a na pojare na dolku ,zarabiala jego pupcia-) to tak zwany potocznie -CWEL- :-)
   To osobnik slaby psychicznie, niestabilny wybuchowy,
   Jest to osobnik o nie zdrowo rozwinietym ciele,niedowaga brak znormalizowanej wysokosci ...MALY... i nie dozywiony.

   slaby fizycznie.
   Jego popisy w wypowiedziach na blogu Koniczyny to wyniki jego checi rozladowania sie psychicznego, bo to jedyna jego mozliwosc.
   Prawdopodobnie jest to osobnik molestowany w przeszlosci sexualnie ,nie posiada partnerki.
   Istnieje prawdopodobienstwo sklonnosci tego osobnika do zachowan cheterosexualnych(posiada damskie czesci bielizny ,i po kryjomu przebiera sie w nie ) , jak i fetyszystycznych.
   Podnieca sie przykrymi zapachami etz CO WIDAC W JEGO OPISACH zwraca glownie na to uwage zdradzajac tym samym swoje ukryte sexualne fantazje...!
   Posiada cechy nekrofila. co tez wywnioskowac mozna po jego stylu wypowiadania sie.
   Zachodzi prawdopodobienstwo ze jest cheterosexualista.

   Nalezy szczegolnie zwrocic uwage na jego nik.


   -FOTO HIT-
   To czlowiek majacy skryte mazenia ,jako Foto Hit zaistniec w takich magazynach jak LUI badz Play Boy
   jako super DUPCIA Foto Hit z pierwszych stron. :-)

   Usuń
  3. To proste, admina za dupę, sprawę o groźby karalne do prokuratury. Dupka przed sąd i niech buli na domy dziecka. A jak nie ma kasy, to komornika na łeb i niech się pajac buja.

   Usuń
 13. Z komentarza pod tym filmem z Jedliny


  Paweł Matukiewicz 5 dni temu
  Właśnie znalazłem na internecie stronkę Riese - Zakłamana rzeczywistość. Powiem tak. Pańska praca Panie Darku jest komuś bardzo nie na rękę. Nawet jak ktoś by się poczuł dotknięty jakąś Pana wypowiedzią to wątpię by sobie zadawał tyle trudu w stworzeniu takiej stronki. Stronka zawiera sam hejt bez rzeczowych dowodów i jeszcze koleś płaci za nagranie Pana w stanie upojenia alkoholowego. Widać że jakieś służby chcą pana oczernić. ja tam uwielbiam Pana opowieści nawet jak są czasami podkolorowane ale to chyba o to chodzi. By pobudzić naszą wyobraźnię i by nas zmusić do sprawdzania swojej wiedzy w różnych źródłach. Pozdrawiam :)"

  Synku idź ty matołku do pierwszej z brzegu biblioteki, a jak cię nóżki bolą odpal google i sobie o Riese poczytaj :-). Fakt nie będzie tam tunelu z Angli do Riese, Graff Spee nie lezy na dnie Bałtyku, a po tych górach nie lata wymyślona Hilda i Phsiuk Otton.

  Nie ma tam opowieści ze Star Treka o 90-letnich babciach i dziadkach z SS latających na golasa po górach. Lub bioracych udział w orgiach na wóżku inwalidzkim. Nie ma w Jedlinie jakiejś essesmanki która do dziś chodzi ubrana w mundur auschwerin z obozu w Auschwitz ze szpicbruttą :-).

  Wiem, to wszystko spisek bibliotekarzy, cyklistów i Himmlera w celu nieujawnienia prawdy objawionej kwietniowi wariatowi :D.
  Synku drogi, oby cię nie spotkało takie samo fiksum dyrdum jak pampoliniego bo to jak widać jest nie uleczalne :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż kwiecień to w pewnym sensie pożyteczny kretyn bo dzięki niemu wypływają na wierzch inni ukryci kretyni.

   Usuń
 14. A tu synalek albo i sam tate kwietniołak :-), kupcie mi kupcie mi, wpłaćcie , wpłaćcie po 1 zeta , jest was tysiąc każdy po zeta i już mam 1000 zeta, a jak wpłaci 2 tysiące po 1 zł to bendę miał dwa kafle i żyć nie umierać. Nigdy więcej kotłowni , łopaty i młotka do kamieni.

  Idiota, myśli że ci frajerzy będą go wciąż
  sponsorować do śmierci. :-).

  " grzesiek s 4 dni temu
  +peger Tak na marginesie dodam, ze ten film obejzalo w kilka godzin 1000 osob. Wiec nawet gdyby polowa tych fanow wyslala po 1 zl to juz bylby fajny mikrofon i nie bylo by problemu. czy 1 zl od czasu do czasu to jest naprawde tak duzo? ".
  ·

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żebranie o kasę zaczyna przybierać jawna formę.

   Usuń
  2. Bo go wypierdolila nieroba okrywce kochanka z gniazda, i zjeb nic nie potrafi, zycie kosztuje.
   Co kwiecien? zycie to nie jak na obrazku, jaki sie namalowlo sobie co?

   Usuń
 15. Ha ha dajcie na kamerę, dajcie na mikrofon, dajcie teraz na baterię :-)

  " grzesiek s 3 dni temu
  +Artur ludziom nigdy nie dogodzi. ktos dal sprzet do nagrywania i dalej malo. probuje tu komentarzami jakas zrzutke na mikrofon zrobic ale sie nie daje, tylko krytyka. z tego co wiem Darek by dluzsze filmy nagrywal ale bateria szybko pada a nowa troszke kosztuje, a ludzie jak nie glos to czemu takie krotkie itd. ale nikt nie pomysli ze to my mozemy to zmienic , miec w tym swoj udzial lepsza jakosc, glos i dluzsze filmy. pozdrawiam "

  dajcie na buty, na czapkę, dajcie na kotleta, na flaszkę, zapłaćcie czynsz, prąd i za wodę.
  Zasponsorujcie daryjusza bo on odkrywa nieodkryte ;D
  Ale jazdy, ze są jeszce frajerzy co za takie bzdety płacą ?, aż dziw bierze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż każdy widzi jaki żebrak wychodzi z tej skurwieliny Głuszyckiej.

   Usuń
 16. Za niecała godzinę na TVP Historia o 22:40 1 cz dokumentu o Łupaszce.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ta scierka bezdomna kwiecien ,jezdzi na ludziach zielonych w tym temacie.Nikt z minimalnymi informacjami w temacie Riese,nie zawracal by sobie glowy Gluszyckim kretynem.
  Kwiecien ten oszust,jest w pelni swiadomy ze ma do czynienia z naiwnymi jeleniami i naciaga ich na kase.

  OdpowiedzUsuń
 18. KWIECIEŃ BREDZI O MNIE-Louthar Pshiuk wachman z Wustegirsdorf.mp

  :-))) To musi trafic na YOU TUBE z tytulem Dariusz Kwiecien Riese ! zajebisty material jaki jest dowodem na nieodpowiedzialnosc Kwietnia ! -:) On wspomina tam ze ma kontakty do neonazistowskiej organizacji CICHA POMOC Gudrun Burwitz Himmler... przez laczniczke Frau Ribke -(

  OdpowiedzUsuń
 19. Co do PZPR to powiem Ci tak,mój dziadek też należał, a komunista był z niego jak z kwietnia komandos,takie były czasy,a że pełnił stanowisko kierownicze należeć musiał i koniec kropka. Co wcale nie zmienia faktu, że kwiecień to menda,ale twierdzenie, że całe PZPR to kurwy to lekka przesada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiadasz takie czasy były? No cóż mój dziadek był na wysokim stanowisku w ministerstwie łączności od czasów powojennych czyli przez cały okres PRL. I jakoś nie był w PZPR. Był bezpartyjnym jak to się wtedy nazywało. Co więcej naczelnik całego ministerstwa również był bezpartyjny i obaj cieszyli się powszechnym szacunkiem. Obaj byli w Powstaniu Warszawskim i obaj byli w AK. Obaj też przeszli obozowe piekło obozu koncentracyjnego. W całym ministerstwie większość była działaczami PZPR, ale można było jak się chciało zachować neutralność i się nie zeszmacić przynależnością do komunistycznej partii.
   Mówimy tu o bydlaku kwietniu, który w sumie dorastał w ostatnim okresie istnienia partii PZPR,której koniec był bliski, a mimo to jako ledwo dorosły człowiek do tej partii wstąpił. A przymusu nie było i ćwok z jakiejś Głuszycy wcale nie musiał do niej wstępować, a chciał, bo wcześniej należał do ZSMP.
   Lata młodości kwietnia i mojej, bo jesteśmy w podobnym wieku to lata w, których komuna była już tak znienawidzona przez wszystkich młodych, że nikt o prawdziwie Polskim rodowodzie i patriotycznych korzeniach nie wstąpił by do takiej partii. Lata młodości kwietnia to już pewna odwilż w, której nikt nikogo nie przymuszał do należenia do ZSMP czy PZPR. Fakt 10-20, a nawet dużo wcześniej lat temu kiedy nas jeszcze na świecie nie było taki przymus istniał w niektórych zakładach pracy, szkołach itd, ale nie w czasach gdy kwiecień dorastał.
   Tak więc przynależność kwietnia do ZSMP i PZPR u schyłku ich istnienia można traktować jako wybór IDEOWY, a nie przymus czy ot taki sobie przypadek bez zastanowienia. Tym gorzej dla kwietnia jeśli wstępował do tych organizacji bezmyślnie. Gdyby tak było oznaczało by, że jako młody człowiek nie zdawał sobie sprawy do jakich antypolskich organizacji się zapisał. A to oznaczało by, że nie był wychowany w duchu patriotyzmu. Czyli był zwykłym głupkiem z małego miasteczka nie mającego pojęcia co dobre, a co złe i tyle.
   Ja stawiam na wybór jednak ideowy i wychowanie w duchu socjalizmu i komunizmu, co wyziera z kwietnia dziś na każdym kroku.

   Usuń
  2. Dokladnie Tomek.
   Do takich zdradzieckich organizacji wstepowaly wiejskie ciolki jakich los przygarnelo miasto.
   Byli to przedewszystkim chloporobotnicy.
   Do parti badz do ZSMP wstepowaly osoby takie jak .
   -Starajacy sie o przydzial mieszkania.
   -Robotnicy w przedsiebiorstwach ,starajacy sie o wyjazd na prace w exporcie, Libia, Czechy, DDR, a tez RFN.
   - Tumoki chcacy wywindowac sie na wysokie stanowiska zawodowe, tych bylo najwiecej ,a po dialekcie wyczowano u nich mowe ze wschodnich najglebszych kresow, gdzie prad elektryczny byl dla nich czyms niezwyklym! patrz film -KONOPIELKA-
   tacy te stanowiska przejmowali, co doprowadzilo do calkowitej plajty gospodarczej PRL-u

   Usuń
  3. https://www.google.de/search?q=konopielka&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=iLm5Vu6-EaKE6QTty7rwCQ

   Kwiecien twoje strony.

   Usuń
  4. Nawet wstep do filmu podobny hehehe !
   Tylko u kwietnia WILK SOWIOGORSKI a na Konopielce ptaki! hehehe .

   https://www.youtube.com/watch?v=OYe5NK9mUoQ

   Usuń
  5. Ja wcale nie twierdzę, że wszędzie był obowiązek, po prostu do Dziadka pewnego pięknego dnie przylazł przełożony i dość jasno dał mu do zrozumienia,że albo do partii, albo do widzenia. Mając pięcioro dzieci na utrzymaniu raczej za bardzo wyboru nie miał, tym bardziej, że również był w AK, więc w tamtym czasie ciężko by mu było o dobrą robotę

   Usuń
  6. Ja wiem, że tak było jak piszesz. Tak było w większości zakładów pracy, a przynajmniej w tych bardziej skomunizowanych robotniczych jak fabryki, stocznie i zakłady produkcyjne.
   Z resztą jak sam pisałeś ludzie sami się garnęli do PZPR za profity i stanowiska by być u władzy i móc więcej kraść. Byle kierownik partyjny miał chody i możliwości by wynieść z zakładu dla siebie tyle np. cegieł, że budował sobie dom na działce lub brał roboli z zakładu do roboty by mu ten dom wybudowali.
   Ludzie szli do partii właśnie po to by okradać naród i Polskę w taki sposób. Dla tego tak ochoczo pięli się po szczeblach PZPRowskiej kariery przy jednoczesnym budowaniu systemu socjalistycznego i ideologii komunistycznej niszcząc narodową tożsamość tych, co walczyli z tym systemem.

   Usuń

 20. Tomek, Kwiecien znow strzelil sobie w stope, na zbiorki pieniedzy nalezy miec pozwolenie czego Kwiecien NIE MA.
  Zglos sprawe na policje i zrob to DZISIAJ, Kwiecien nielegalnie zbiera pieniadze, nielegalnie pozyskal dobra majatkowe w postaci kamery i oswietlenia, wszelkie przedmioty ktore uzyskal nielegalnie zostana mu skonfiskowane-znajac tego cwaniaka zaloze sie ze ma czesc sprzetu z lewych zrodel-kardzone czyli paserka i dodatkowe zarzuty (moze wyjdzie ze to jego synalek zajumal).


  “Art. 56. Bezprawna publiczna zbiórka ofiar
  § 1. Kto bez wymaganego zgłoszenia zbiórki publicznej lub niezgodnie ze zgłoszeniem zbiórki publicznej organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar,
  podlega karze grzywny.
  § 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
  § 3. Można orzec przepadek przedmiotów uzyskanych ze zbiórki publicznej przeprowadzonej niezgodnie ze zgłoszeniem, orzeka się zaś ich przepadek, gdy zbiórkę publiczną przeprowadzono bez zgłoszenia.
  § 4. Można orzec przepadek przedmiotów uzyskanych z czynu określonego w § 1 także wtedy, gdy zostały one przekazane przez sprawcę innej osobie lub instytucji, jak i przepadek pieniędzy uzyskanych za zebrane ofiary w naturze i rzeczy nabytych za uzyskane ze zbiórki publicznej pieniądze.
  § 5. Przedmioty, co do których orzeczono przepadek, należy przekazać instytucji pomocy społecznej lub instytucji kultury.”

  http://www.arslege.pl/bezprawna-publiczna-zbiorka-ofiar/k11/a3464/


  Nie ma sie co pierdolic tylko zglaszaj to, dowodow na nielegalna zbiorke dostarczyl sporo do tego jego funfle podzegaja i pomagaja w tym procederze-prokurator wezmie sie im za dupska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie.
   To trzeba skonsultować jeszcze prawnie. Wiele osób prowadzących jakąś działalność na necie wyciąga rękę po takie wsparcie. Oni też podlegają tym paragrafom?

   Usuń
  2. Musisz miec pozwolenie i musi to isc na cele statutowe (charytatywne wsparcie, na nauke, lokalna spolecznosc itp.)-Kwiecien nie ma fundacji, stowarzyszenia ani pozwolenia.
   Wydanie pieniedzy na cele statutowe moze byc kontrolowane, a Kwiecine robi wszystko na lewo i pieniadze ida na alkohol i prochy oraz walsne wydatki.
   Podalem ci podstawe prawna, paragraf na to, jak chcesz to ryngnij do adwokata czy mecenasa i skonsultuj sie z nim (albo zaplac stowe i niech ci przygotuja gotowe pismo).
   Dzialaj szybko zanim Kwiecien zatrze slady i pozbedzie sie lewizny, bo jak mu zrobia kipisz to moga go jeszcze capnac za kradzione fanty ktore ma.

   Usuń
  3. Pytanie, czy konto w paypal podlega sprawdzaniu przez Polskie służby kontolno skarbowe?

   Usuń
  4. Tak, policja moze sprawdzic konto:
   "W szczególności Użytkownik zleca firmie PayPal i zgadza się na następujące działania związane z jego informacjami:
   a.Ujawnianie wymaganych informacji policji i innym organom ochrony porządku publicznego; służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo; uprawnionym instytucjom rządowym, międzyrządowym i ponadnarodowym, uprawnionym agencjom (innym niż organy skarbowe), regulatorom rynku oraz branżowym organizacjom regulującym rynek i innym organizacjom (w tym agencjom określonym w punkcie „Agencje” tutaj) oraz każdej innej osobie trzeciej, w tym podmiotom z Grupy PayPal, którą uważamy za odpowiednią do współpracy w prowadzeniu dochodzenia dotyczącego oszustwa lub innej działalności nielegalnej albo potencjalnie nielegalnej lub naruszenia Umowy z Użytkownikiem (w tym m.in. dotyczącego źródła finansowania i wystawcy karty kredytowej lub debetowej).
   "
   https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/privacy-full

   Czyli siedzi i kwiczy.

   Usuń
  5. W takim razie kwiecień zwijaj majdan i to szybko bo jeśli jest to nielegalne to masz jak w banku, że zajmę się ta kwestią osobiście.

   Usuń
 21. 1
  Czy wiecie ile złota, diamentów i dzieł sztuki jest po wojnie jeszcze nieodnalezionych?
  Wartość tego przekracza kilkadziesiąt miliardów dolarów na chwilę obecną.
  Czy wiecie gdzie to wszystko jest?
  Powiem, w samym Riese.
  Niemcy nie wybudowali tych wszystkich kompleksów dla celów militarnych. Bo to kompletny nonsens by był budować tyle kompleksów w sumie w jednym miejscu. Nonsens z militarnego punktu widzenia.
  To samo z budową podziemnego miasta dla iluś dziesiątek tysięcy ludzi. W razie ataku wroga wszystkie kompleksy były by otoczone i prędzej czy później zdobyte, zniszczone lub zatrute.
  Budowa Riese była tylko przykrywką mająca udawać fabryki, podziemne bunkry przeciw atomowe, kwaterę Hitlera czy co tam sobie wymyślicie. Tak to miało wyglądać i tak to wygląda do dziś. Kompleks nigdy nie miał byś ukończony, a wyposażenie jakie w nim zainstalowano-dowolne- miało być zmyłką dla ewentualnych zdobywców i wrogów.
  Po co więc Niemcy zadali sobie taki trud by zrobić coś co na zawsze będzie tajemnicą?
  Właśnie po to, po to by ukryć w tych kompleksach wszystko to czego do dziś nie odnaleziono ze złota, diamentów i dzieł sztuki.
  Podczas budowy wszystkich kompleksów prowadzono dwie równoległe prace. Te,które dziś znamy i te,które są pod nimi ukryte.
  Nie zastanawiało was dla czego Stalin nie dał rozkazu zerwać wszystkich szalunków z wykończonych sztolni, dla czego Rosjanie tak naprawdę nie przekopali Riese wzdłuz i w szerz i nie rozpierniczyli tego wszystkiego co zrobili Niemcy by sprawdzić czy gdzieś pod spodem, z boku czy na górze korytarzy nie ma drugiej części kompleksów, skrytek czy przestrzeni ukrytych?
  Przecież na ZDROWY ROZUM to powinno się zrobić od razu po zajęciu Riese.
  A tu okazuje się, że Ruskie wchodzą coś tam se dłubią, ale de facto wszystko pozostawiają w nienaruszonym stanie i potem opuszczają Riese jakby mówiąc nic tam nie ma. Mówię o tej znanej części oszalowanej gdzie mogą być ukryte skrytki.
  Dla czego Riese nie jest przekopane i wywrócone do góry nogami? Dla czego nie są zerwane oszalowania, sufity, podłogi i dla czego nikt nawet nie zadał sobie trudu by sprawdzić czy za nimi czegoś nie ma?
  Powiem wam, dla tego bo Stalin dobrze wiedział co tam jest. Gdyby to wydobył musiał by zwrócić. On wiedział, że te tereny przypadną Polsce i wiedział, że to tak samo jakby należały do niego i Rosji. Dla tego nie kazał tego wydobywać pozostawiając to na inny późniejszy czas.
  Jak więc Niemcy ukrywali te skarby w Riese?
  Wykonywali sztolnie takie jakie wszyscy znamy.Zanim je oszalowywano drążono w ścianach bardzo wąskie tunele dosłownie tak małe by zmieścił się w nich tylko człowiek. Coś podobnego do korytarzy krecich. Taki korytarz miał kilkadziesiąt metrów długości i poszerzał się na końcu do rozmiarów dużego pomieszczenia-hali.
  Całość nigdy nie była betonowana. Wąskim korytarzem więźniowie niemal czołgając się znosili na koniec wyrobiska złoto i kosztowności, dzieła sztuki i wszystko co stanowiło wartość. Przeważnie było to złoto w sztabach i diamenty zapakowane w niewielkie pojemniki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Gdy ukończono składowanie depozytu wysadzano na całej długości wąski korytarz prowadzący do pomieszczenia na końcu. Zawał wyglądał niemal tak samo jak lita ściana, a gdyby ktoś nawet odnalazł taki ślad po drążonym wąskim korytarzu nie pomyślałby, że ciągnie się dziesiątki metrów. Tym bardziej, że takich korytarzy dla zmyłki Niemcy wykonali dziesiątki. I tylko w niektórych ukryli to wszystko. o więcej te krecie korytarze często prowadziły do pustych pomieszczeń, ale się rozwidlały i rozgałęziały i tylko jeden prowadził do miejsca składowania depozytu. Gdyby ktoś chciał szukać musiał by przekopać całe Riese wzdłuż i wszerz, a i tak bez planów była nikła szansa znalezienia depozytów ukrytych tą metodą.
   Na koniec wszystko było oszalowane i dobrze zamaskowane. Dziś obok skarbów chodzą wycieczki i setki poszukiwaczy nie zdając sobie sprawy obok czego chodzą.
   Należało by zerwać cały szalunek ze wszystkich sztolni w Riese i przekopać wszystkie ściany szukając tych ukrytych wąskich korytarzyków prowadzących do depozytów.
   Trud by się opłacił.
   Skąd to wiem?Powiedziała mi to Hilda :)

   Usuń
  2. Wilkolak, ten co to gwalcil Hilde w piwnicy, powiedzial mi przy kielichu ze to wszystko do hameryki wywiezli a tate Pinokia byl lacznikiem i nadawal im transmisje drutami co to mu w glowe wkrecili, w nagrode dostal dozywotni zapas bimbru i zachal sie na smierc plodzac wczesniej pomiota z uszkodzonym choraoba alkoholowa mozgiem.

   Usuń
 22. http://www.citizengo.org/pl/pc/32807-zadamy-wycofania-publikacji-i-przeprosin-za-zniewazenie-narodu-polskiego?dr=46955::f438d90a7d1376aa331c4e1413216379&mkt_tok=3RkMMJWWfF9wsRogsq3PZKXonjHpfsX66eQsWKGg38431UFwdcjKPmjr1YYGTcB0aPyQAgobGp5I5FEBSrfYU6R5t6UIWg%3D%3D

  No... obawiam sie ze sprawe przegraja ,Polacy byli niestety do Waffen SS wcielani,na to sa dowody w archiwach Deutsche Dienststelle WAST. kiedys tutaj na blogu tez bylo wklejone o tym. ktos ten link wkleil na blogu kwietnia,ciekawy jetem co Gluszycki palant na to ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Co myślicie o tym?
  A anonimowy, który podesłał tego linka niech wybaczy, ale ja do nich nic nie mam i nie będę publikował komentarzy im niepochlebnych. Z zaciekawieniem śledzę ich poczynania i jak na razie nie widzę w ich poczynaniach niczego wartego krytyki.

  http://wywcy-zlotego-pociagu-zglaszaja-kolejnych-5-lokalizacji

  Odkrywcy „złotego pociągu" zgłosili w starostwie powiatowym we Wrocławiu pięć lokalizacji w okolicach Sobótki. Mają tam znajdować się zabytkowe przedmioty pochodzące z II wojny światowej.

  Lokalizacje zgłosili Andreas Richter i Piotr Koper, odkrywcy „złotego pociągu". Wniosek został zarejestrowany w starostwie powiatowym we Wrocławiu. Jak tłumaczył Piotr Koper, zimowe warunki nie sprzyjały rozpoczynaniu jakichkolwiek prac, ale w planach jest przeprowadzenie badań na wskazanym terenie. Wskazane lokalizacje znajdują się w masywie Ślęży, jest ich pięć, teren należy do Lasów Państwowych.

  - Teraz oczekujemy na wizję lokalną, będziemy o tym rozmawiać i będziemy zastanawiać się na tym, czy starostwo powiatowe we Wrocławiu będzie chciało podjąć się tego zadania czy nie. Jeśli tak, to spośród kilku zgłoszeń wybierzemy takie, które starostwo uzna za najbardziej rokujące. Wówczas przeprowadzimy badania i podejmiemy decyzję co dalej - mówi odkrywca "złotego pociągu", Piotr Koper.

  We wskazanych lokalizacjach mają znajdować się wartościowe, zabytkowe przedmioty z okresu II wojny światowej.

  artykuł pochodzi z : zloty-pociag.comalbrzych24.com/1-wiadomosci/25376-odkr

  OdpowiedzUsuń
 24. To sa szumowiny, gorsze od kwietnia.
  Cwaniaki chodza po forach i typuja miejsca nad jakimi exsploratorzy poswiecili lata , oni typuja te miejsca i na leszcza chca dotrzec do skrytek ,a panstwo w tym pomaga.
  Dla mnie to jacys SBcy..tomek powaznie na Slezy nikt nie uzyskal by zezwolenia na exploracje poza SB kami i ukladowiczami rzadowymi !

  Tomasz masz o nich bezpodstawnie dobre zdanie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz, zaraz, faktycznie.Od dawna znudziło mnie pilne śledzenie sprawy bo czekam na jakieś wyniki, ale teraz sobie przypominam, że oni nie byli pierwsi w odkryciu zasypanego tunelu tylko Pan Słowikowski.
   Ale nie wiem czy ci dwaj i Pan Słowikowski sa przez to wrogami i jaki wzajemnie do siebie maja stosunek?

   Usuń
 25. Aco to za odkrywca ten KOPER? Temat nalezy do Slowikowskich a ten cwaniak Slowikowskim go podpierdolil !
  taka jest prawda. w Walbrzychu gowno znalezli , teraz kombinowac chca na Slezy!
  To przekreciarze.!

  OdpowiedzUsuń
 26. Ciejkawe jaki bajer teraz ten upasiony znajdzie?
  Pewnie SSman ukrywajacy zloto wyznal to jemu na lozu smierci !

  OdpowiedzUsuń
 27. Aja powiem tak.

  Koper tam tez nic nie znajdziecie! nie znajdziesz na Slezy nic ,bos za cienki ...hehehehe !Kiszczak tez z Jaroszewiczem probowali -)
  Jak piec miejsc cwaniaku typujesz ,to juz wiem ze NIC NIE WIESZ ! -)
  Prosze z pominieciem ze wzgledu na sympatie tych panow przez Ciebie Tomku o publikacje tego postu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie to żebym zaraz miał do nich sympatię co to to nie, ale fakt jest faktem, że nikt poza nimi do tej pory wokół sprawy nie narobił tyle szumu, co może wszystkim jednak wyjść w przyszłości na dobre.
   Chodzi mi o to, że jeśli znajdą się inni odkrywcy z mocnymi dowodami na coś zdeponowane gdzieś to może władze coś jednak zrobią by coś wreszcie odkryć.
   To, że wskazali miejsce dawno wskazane przez Słowikowskiego to fakt pewien rodzaj żerowania na czyimś odkryciu, ale czy Słowikowski zrobił wszystko by te sprawę nagłośnić jak oni i czy przeprowadził badania georadarem nawet tak lichym według niektórych?
   Nie mam do nich sympatii, ale wstrzymał bym się od słów krytyki do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Może na koniec zachowają się wobec Słowikowskiego fer jeśli tam rzeczywiście jest coś schowane?

   Usuń
  2. Pewnie ze robil.
   Kopali razem z przewodnikiem z Ksiaza!
   Przyszly wladze i im przerwaly prace !
   Tomek to stary temat...

   To sa cwaniaki ten gruby tez mi sie nie podoba.

   Usuń
  3. Faktycznie przypomniałeś mi to, zapomniałem. Tylko wtedy to była komuna i inne władze.

   Usuń
  4. A to potomkowie tej wladzy .

   Usuń
  5. Niemniej ja z zainteresowaniem czekam na rozwiązanie sprawy. A jeśli o czymś nie wiem to mi piszcie bo faktycznie nie znając pewnych szczegółów mogę być za nadto obiektywny wobec kogoś.

   Usuń
  6. Po mojemu ci kolesie tylko maca wode a wiadomo po co sie maci wode.
   Jak zglaszaja 5 lokacji to wiadomo ze nie maja co do nich pewnosci i licza ze przynajmniej jedna sie sprawdzi. Oni bazuja na cudzej pracy, to po mojemu niestety cwaniaki ktore maja najwyrazniej plecy.

   Niech od razu zglosza pierdyliard lokacji zgapionych od innych ekip na forumach i blogach to beda mieli monopol na odkrycia na Dolnym Slasku.

   Usuń
 28. Ten otyly robi sobie powoli wylacznosc na Dolny Slask w prawie do uzyskania 10 procent od znaleznego.
  Kurwa wylaczny diler sie z grubasa robi. !
  i to na wieloletnich badaniach ludzi ,jacy wiedza a zostali pogonieni przez wladze ,jak chcieli uzyskac zezwolenia na prace.
  Ciekawe a koles dostaje bez problemu , i jeszcze za friko saperow cwaniakowi podsylaja.

  OdpowiedzUsuń
 29. Niech sie Koper zastanowi w jakie klocki gra. grubo niech sie zastanowi.Sleza to piekne krajobrazy, nie wystarczy to.?
  Po co teren rozkopywac.?

  OdpowiedzUsuń
 30. Sleza to pewnik .
  Bedzie Cieplo.

  OdpowiedzUsuń
 31. Pierwsza po Jaroszewiczu byla Labos z klakierami Lamparska tez sie przygladala z bliska dewastacji Kapeli na szczycie Slezy.
  Zrobili iaka rozpierduche ze omal Kapela nie runela!
  Nie poniesli za to konsekwencji , a zabytek musialy wyremontowac pieniadze biednych obywateli , zapewniam jakakolwiek menda nie poniosla odpowiedzialnosci za dewastacje. KOPALI ZA NAZISTOWSKIM ZLOTEM bo debile myslaly ze to tam.
  Co jak sie mialo tatusia w Walbrzychu POLICJANTA z wysokim pagonem to mozna to i owo !

  Na Slezy dostac zezwolenie na kopanie to jak kurwa nie wiem co ? ja walcze od lat z pewnym tematem ..nie skarbowym.. i gowno ! bo to park i basta !
  Jezeli Ci kolesie dostana zezwolenie na kopanie na Slezy czy okolicach to wiedzcie, ze szyte jest to zydowskimi nicmi ! podobnymi jak rozpizenie Kapeli przez moskow na szczycie.
  Tomek popatrz na buzie zamieszanych w dewastacje Kapeli na Slezy, popatrz na oczka noski i uszka wloski i karnacja tez zdradza pewne cechy , a zobaczysz na czym polega ten cyrk.
  Pisze jak jest ! hujowy sprzedany kraj .... ale nic nie znajda . Sleza pilnuje sie sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co fakt to fakt żydostwo też ma w tym interes by znalazł coś ktoś kto im pasuje.

   Usuń
 32. Pewnie ze ten projekt Heops to przekret sterowany przez amerykanskich zydkow wspomagany przez polskich .
  rozpierdzielili zabytkowy kosciolek.
  Fakt ze wyremontowano go , ma teraz piwnice, ale musialo za to zaplacic panstwo , a cwelusie ulotnily sie!
  Teraz tez tak bedzie, rozpierdolom park gowno znajda kretyny ,bo nie posiadaja wiedzy..a dziory zakopie polskie panstwo i zaplaci za posprzatanie.Zobacz jak cwaniaki wybadali sprawe w Walbrzychu ! GMINA WYKOSILA TEREN ZA WLASNA KASE; SAPERZY ZBADALI TEREN ZA FRIKO !
  AGH zKrakowa zrobila badania ZA FRIKO ! to samo bedzie na Slezy , kolesie sa slupami ! Przyjdzie do kopania . zez znajda sie sponsorzy niby za friko!
  Pewnie Tomek ze zydostwo szczerzy kly na ten schowek.
  Nie od dzisiaj. ale spoko to 250 hektarow gestego lasu i gor.Nic nie znajdzie tam nikt z nich to pewne.
  Oni dzialaja na podstawie zdobytych informacji od bajkopisarzy podobnych Kwietniowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy przez amerykańskich to mało ważne, ważne, że rodzimych mamy tylu, że wystarczy.
   A projekt Cheops to sposób na wyrwanie kilograma złota od frajerów wierzących w ochronę mentalną świata.

   Usuń
 33. Tomek ja znalem bardzo dobrze Wojtka Stojaka on wiedzial na czym ten projekt polegal i jak go wykorzystano w celu dostania sie pod Kapele... tak dlugo weszyli az rozwalili podloge chcac sie dostac do kopalni jaka sie pod spodem znajdowala.
  Pierdolenie o Szopenie.
  Wojciech i ja bylismy ze soba szczerzy i o pewnej znanej PANI poecie wspominal w tym temacie nie bede , a wiem naprawde duzo , bo temat Slezy to ciekawiacy mnie temat i lubie wszystko wiedziec co i jak ?! bylo minelo OK?
  ale widze ze pojawili sie nastepni maciciele.

  Mnie tylko jedno wkurwia !
  Amerykanie potrafili z Merkers zrobic plan Marschala , a w biednym okradanym kraju jak Polska .jakis kurwa buc ... chuj jeden wie z kad, drze nienazartego ryja ze 10 procent od znaleznego sie kmiotowi nalezy ! DZIESIEC KOPOW W DUPE SIE NALEZY a nie znalezne.

  OdpowiedzUsuń
 34. A mnie ciekawi jeszcze jedno, gdzie pinokio obecnie koczuje? w sensie,że z łodzi go podobno wyjebali i przeniósł się znów na śląsk, a tu podobno rodzina znać go nie chce, ja wiem,że taka wesz zawsze gdzieś się wciśnie, ale to trwa już dość spory okres czasu, a po nim ani nie widać żeby wyglądał jak dziad, a po drugie skoro zamieszcza posty i audycje musi mieć skąd i z czego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta wesz ma bękarta, który mu pomaga. Zgrać na komputer film i wstawić na YT to byle głupek jak kwiecień potrafi, a zmontować i dodać napisy umieją już dzieci w podstawówce.

   Usuń
  2. Wiem, wiem, co do filmów to nawet telefon i darmowe wi-fi wystarczy, bardziej chodzi mi gdzie kutas śpi, bo śmiem wątpić, że w lesie jak to nie raz twierdzi

   Usuń
  3. Kwiecień przed każdym roztacza wizje, że na spotkania z nim będą przyjeżdżać regularnie tłumy, że od każdego łepka będzie niezły zarobek, że wkrótce kasa popłynie szerokim strumieniem i dla tego wielu się na to nabiera użyczając mu kąta do spania na jakiś czas.
   Zapewne frajerzy z arkadii się na to złapali, może jakiś stary kumpel z okolicy go przygarnął, a może przekonał matkę i brata, że się zmienił i stanie niebawem na nogi i wrócił do rodzinnego domu.

   Usuń
  4. W Walbrzychu są ośrodki dla bezdomnych

   Usuń
  5. A wiesz Tomku co jest w tym najśmieszniejsze, a może najsmutniejsze? Ten ,,proceder" bo inaczej sie tego nie da nazwać trwa już ładnych parę lat, a dalej znajdują się idioci, którzy za to płacą i w to wierzą....

   Usuń
  6. Tak samo jak znajdują się durnie wierzący w ocalenie świata za pomocą kółek różańcowych i pojednania serc.Przykładem jest sekta Łobosowej czy zwolennicy Zagórskiego.
   Idiotów nigdy na świecie nie zabraknie, a niektórzy kroją na nich niezłą kasę.

   Usuń
  7. Ludzi tu prawie 40 mln, tak wiec dobrze szukajac to mozna znalezc nawet grupe wyznawcow skakania na glowe do pustego basenu, w tylu milionach ludzi znajdzie sie kilkudziesieciu Napoleonow-najpewniej pozamykanych juz w szpitalach-szurow i czubow wszelkiej masci dostatek a do tego w doroslosc (teoretyczna) wchodza co roku kolejne roczniki, mniej wyedukowane po gimbazie niz wczesniejsze pokolenia, mniej zaradne, bardziej rozpuszczone przez rodzicow, w ogromnej czesci uzywajace narkotykow, z chorobami umyslowymi, urojeniami, umyslami napchanymi bzdurami z internetu ktorych ich pozbawione wiedzy i doswiadczenia mozgi nie sa w stanie skutecznie zweryfikowac. Chodza potem takie hominidy na poziomie intelektualnym Bonobo i lykaja wszelkie hity z Himmlera satelity jak malpa kit.

   Usuń

 35. Co do tego “rozwalili” to I projekt cheops to jest pierdolenie o szopenie. Posadzke ktora byla i tak zniszczona zdemontowali archeolodzy w ramach prowadzonych badan, to ze czubki krecily sie wokolo i pierdolily kwietniowe bajki to inna sprawa ale oni chuj tam mieli do gadki.
  Sam bylem “ w podziemiach” kosciola, calkowicie legalnie i bajki jakie narosly wokolo tematu powoduja u mnie pusty smiech, podczas badan dokonanu szergu odkryc archeo, zmieniono datowanie zamku, wzmocniono fundamenty, zabezpieczono budowle na kolejne setki lat, tak wiec bajki o spiskach zydow buszujacych w kaplicy szukajacych zlota moga sobie opowiadac dzieci Papy Smerfa na zlocie cpunow pod Sleza. Pod kosciolem jest szyb kopalniany, jednak to bardzo mala “kopalnia” ktora powstala poprzez drazenie za baogata zyla zlota-az do momentu jak ta sie skonczyla czyli po kilku metrach, ot “podziemia”. Co najciekawsze wpuscil mnie tam Czarny Janek ktory wedlug mityomanow jest jakims tajemniczym straznikiem, straszna persona walczaca z kazdym na Slezy-a to calkiem normalny koles ktory zna sie na archeo bardziej niz niejeden eksplorator. Mity, bajki, mity, powtarzane przez chazarskich dekli ktorzy mamia tym gawiedz i zarabiaja szekle na wciskaniu kitu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze to ująłeś, chazarskie dekle.
   Określenie dekiel jest bardzo trafne tez wobec zwolenników tych bredni.

   Usuń
  2. Ach... naprawde ? a ja Ci powiadam ze jestes w bledzie.
   Rozpizenie Kapeli na szczycie zostalo zainicjowane ,przez Lucyne Labos i niejakiego SAMUELA Hameryki.
   Dokladnie tak jak jeden z anonimowych wyzej napisal.

   w latach kompletnego bezprawia jakie obowiazywalo do nie dawna w Polsce.

   Nie pisz glupot bo sa na to dowody , sa tez osoby jakie chcialy doprowadzic do ukarania tej pani. bo zniknela olewajac zdewastowany obiekt.
   Prace archeologiczne jakie niby tam byly byly prowadzone w skandalicznie i nie profesjonalnie.

   stare forum Cheops zginelo tam bylo to i owo.
   tutaj jest co nieco. a jezeli byles w srodku gdy te prace prowadzono przez Labos , to znaczy ze byles jednym z leszczy kopiacych dla Labos ...kilofem i lopata.
   http://www.projekt-cheops.com/article.aspx?languageId=1&menuId=38&sectionId=72&cmd=

   Usuń
  3. Jakie “lata bezprawia”, kiedy to nie wymagano zgody WKZ na prace archeo? Kiedy to nie wymagano kierownika projektu i dokladnej dokumentacji oraz archeologow uczestniczacych w pracach?
   Hamerykanska to byla fundacja “The Mysteries of the World” ktora sypnela hajsem, szefem projektu byl prof. Aleksander Limisiewicz, UW. Pojedz do Wrocka na uniwerek pogadac z ludzmi z projektu,
   “Projekt Cheops” tylko dokoptal sie do inicjatywy a nie ja zainicjowal.
   Jak pamietasz wczesniej byla to ruina i dach sie walil tak wiec co niby zdewastowali, ruine grozaca zawaleniem, zaplesniala smierdzaca bude?
   To ze kilku czubkow produkowalo sie na jutubie gadka “do kotleta” nie oznacza ze mieli cokolwiek do gadki w projekcie, to tak jakby z Kwietnia robic wspolwalsciciela Wlodarza bo lansowal sie ze Szpakowskim zanim ten dal mu kopa w dupe.
   Leszcze od Lobos to sie dokopsaly do projektu naukowego, bylem w srodku i nie bylem od zadnej jebnietej Lobos-to co gadasz to przekaz rodem z NTV lub mitomanow od Zagorskiego z pod Slezy zmitologizowany potem przez setki przekazow, prawda wygladala zupelnie inaczej niz jutubowe pierdolenia do kotleta i mitomania na forumach-z pobocznej jebawki dla dekli zrobiono clue zapominajac o prawdziwym projekcie archeo.
   Ponoc frajernia i inne stare baby poznosily jeje zloto na jekies zlote pretty do piramidy-stara oszustka ulotnila sie ze spora iloscia precjozow i tyle projektu dla wariatow.
   Skontaktuj sie z Limisiewiczem albo Czarnym Jankiem to ci powiedza jak bylo, nie ma co cytowac opowiesci z nad kotleta.

   Usuń
 36. Tomek zapewne jak sam napisales. kwiecien spi w tej Arkadii.
  albo trafil do jakiegos osrodka Brata Alberta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Alberta to on płakał rok czy dwa lata temu, że się czasem musi stołować i, albo to prawda, albo ściema dla wzbudzenia litości u swoich fanów i uwiarygodnienia się w swych poświeceniach w odkrywaniu tajemnic. Dekle od kwietnia myślą, że jak daruś jest taki biedny i tuła się bez grosza, a tak się poświęca swej misji to musi być wiarygodny i jest na tropie nieznanego.

   Usuń
 37. Tu sypia bydle:
  Dom dla bezdomnych mężczyzn „ALBERTÓWKA”
  Kategoria placówki: hostel - dom dla bezdomnych
  Do kogo jest kierowana usługa: mężczyźni
  Jugowice, Górna 9a
  Tel.: 71 783 55 44
  Liczba miejsc: 21
  Podmiot prowadzący: „Fundacja Albertówka" - OPP
  Forma pomocy: udzielanie schronienia, wsparcia terapeutycznego i psychologicznego / w szczególności pod kątem wychodzenia z bezdomności i różnego rodzaju uzależnień/
  Rodzaj dodatkowej pomocy: pomoc rzeczowa, posiłek kilka razy dziennie, pomoc w zdobyciu mieszkania, pracy itp.

  OdpowiedzUsuń
 38. Albo w Markocie w Waldenburgu.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest na Pocztowej noclegownia, Fundacja Tarkowskich na Podgórzu, na Gaju MONAR
   ja obstawiam Tarkowskich z Internatowej to rzut beretem przez las i jest w Arkadii

   http://bezdomni.sos.pl/?20,dom-pomocy-spolecznej-fundacja-tarkowskich-herbu-klamry
   http://www.markotwalbrzych.pl
   http://www.mops.walbrzych.pl/07_intddb.htm

   Usuń
 39. Głuszycki nawiedzeniec zapodał kolejne filmy. CO ZA BREDNIE!
  BREDNIE NAD BREDNIAMI kurwa beka na całego. Niedługo nowy temat może jeszcze dziś.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten Ciemniak zali sie w swoim materiale ze dostal tylko na konto tylko nie cale 150 zeta ! i to za malo !
  Tomek to dowody na to ze naciaga ludzi na placenie na jego konto kasy!
  Toz to kryminal -)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróć uwagę z jaka pogardą w głosie jebany to powiedział. Chciał powiedzieć te 120 zł wsadźcie se w dupę niemal.
   Już ja to odpowiednio skomentuję w nowym temacie.

   Usuń
 41. To jest czysty SKURWYSYN do szescianu! Generalnie poza glowa, przepita morda I zadyszkami to wzglednie zdrowy chlop, dwie rece ma, dwie nogi ma, moze pracowac fizycznie bez zadnego problemu.
  Co robi ten CHUJ NIE MYTY!? Idzie ZABRAC w miejsca ktore udzielaja pomocy POTRZEBUJACYM, ludzia poszkodowanym w potrzebie, ktorzy sami sobie nie umieja poradzic.
  W kazdej chywili CHUJ JEBANY moze isc do pracy, zapierdalac w kazdej okolicznej firmie budowlanej, odsniezac, palic w kotlowni czy cokurwakolwiek, ale nie, CHUJ polezie i zmarnuje pieniadze ktore fundacje czy KK pozyskuja na POTRZEBUJACYCH, bezdomnemu biedakowi odejmie do ust i sam sie nazre, CHUJ sparchaly. Jebane bydle bez honour i godnosci, okradajace najbiedniejszych oraz rtych ktorzy im pomagaja.
  Potem SKURWYSYN stanie przed kamera i bedzie marudzil ze mu tylko 150 zeta przelali!!!
  Glodna osoba to za 150pln sobie oganie jedzenie na miesiac, CHUJU KWIETNIOWY, szalu nie bedzie ale kiche zapcha.

  KWIECIEN TY ZLODZIEJU JABANY!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mamy pewności, że kwiecień korzysta z jakichś pobliskich noclegowni. Ale nie ma wątpliwości, że zamiast pracować w pożytecznym fachu czy zajęciu skurwysyn kombinuje kasę na kłamstwach i tworzeniu urojonych mitów NIGDZIE I PRZEZ NIKOGO Z TAMTYCH OKOLIC NIE POTWIERDZONYCH.

   Usuń
  2. Fakt, nie ma. To tylko dedukcja, obstawianie najbardziej mozliwego scenariusza.
   Cos mie sie nie wydaje ze w Arkadii daja mu darmowy nocleg, to nie noclegownia dla bezdomnych tylko ludzie chca zarobic.

   Najlepiej jakby ktos z okolicy kupil kilka jaboli, przejechal sie z ranca jak towarzystwo opuszcza przybytki i wypytal sie weteranow noclegowni o tego lumpa, z pewnoscia opowiedza duzo ciekawych rzeczy o Kwietniu i powiedza gdzie kima.

   Usuń
  3. Nic dodac i ujac! -)
   Trzech przepitych Gluszyckich kufli , ,jeden z nich jak widac pracowal kilofem w Warszawskim metrze , ale go wypierdolili ,bo widac ze to ostatni sztajmes!
   teraz kreci sie w okolicach Gluszycy co ukazuje fotografia , wciagajac w ten balagan malego chlopca ,uczac go od dziecka wywijac i grozic nozem Sidorowi , zamiast zadbac by byl w tym czasie w szkole , badz odrabial zalegle lekcje.

   Najbardziej bolesne jest to , ze panowie Ci o twarzach zdradzajacych cechy tatarskie zmieszane z mongoloidami WSZYSCY TRZEJ...! robia sobie jaja , z jak powaznego znaku dla Polakow.
   Kwiecien ,uwierz mi ty chuju !

   mi jest ten znak obojetny , ale gdybys przy mnie uzywal mojego narodowego znaku , dla swoich glupkowatych popisow .
   Pojechal bym na te twoja pierdolekcje, poczekal bym by sala sie wypelnila , wstal bym ,I PRZYPIERDOLIL BYM CI CWELU W TEN TWOJ GLUPI LEB; TAK BYS SMIECIU ZAPAMIETAL NA ZAWSZE ZE TEGO ZNAKU UZYWALI LUDZIE MLODZI MAJACY -- HONOR-- ODDAJAC SWOJE ZYCIE DLA KRAJU PALANCIE JEDEN:
   TY BEZDOMNY KUNDLU !

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/

   Usuń
 42. Kwiecien i jego kolesie nabijaja sie ze znaku Powstancow .
  Polska Walczy !!!

  Kwiecien jak Ci za to ktos mordy nie obile to znaczy ze Polska faktycznie nie istnieje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W którym materiale i w, której minucie bo nie widziałem tego?

   Usuń
  2. A ha to na blogu skurwysyna z krosna na zdjęciach kwiecień ma na ubraniu znak PW.
   Kwiecień ty śmieciu za coś takiego masz wielki kłopot i ty śmieciu z krosna również.
   Nie będziecie sobie tym znakiem wycierać komunistycznych pysków bezkarnie.

   Usuń
  3. Wiadomo przynajmniej komu obic kopare jak sie nawinie na szlaku.

   Usuń
 43. Nic dziwnego ze ta chujoza kwiecien robi sobie zarty ze znaku Powstancow. wystarczy popatrzec na ten fil co ten pezetperowski ciemniak o sobie potwierdza.
  Oj kwiecien ty zarobisz .

  https://drive.google.com/file/d/0BxXvVpLB6DgtRXdST1JtSGNPRm8/view?pref=2&pli=1

  OdpowiedzUsuń
 44. Kwiecien na filmie w w starym wyrobisku wapnia gdzie twierdzi ze to miejsce jest miejscem kultu BOGA WOTANA -(
  gdzie pluje na ludzi , ze tylko tyle mu na konto przeslali na mikrofon !
  ktos z Gluszycy zareagowal i umiescil taki oto komentarz
  cyt.
  ---------------------------------------


  Krzysztof mróz 4 godziny temu
  Chyba czas najwyższy abyśmy My mieszkańcy Głuszycy i okolic konkretnie zajęli się Kwietniem.Wstyd dla naszej okolicy na cały świat idzie! Ludzie już myślą ze sami psychole tu mieszkają! A pseudo fanów Kwietnia zapraszam do poznawania historii i prawdy a nie bajek i bełkotu.Macie setki książek i stron profesjonalnych grup i historyków
  · 2

  --------------------------------
  A my sie w koncu ucieszymy, jak Panie Krzasku wreszcie temu kretynowi sprawicie oklep w slusznej sprawie.!
  Nikogo nie chce obrazic z was , ale ten kretyn was naprawde osmiesza i robi wam kiepska opinie.

  Nawet sobie zaczyna robic jaja z Powstancow Warszawskich mongoloid jebany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest tylko kwestia czasu jak kwiecień dostanie w najlepszym wypadku ciężki wpierdol od mieszkańców Głuszycy za te brednie.
   Przecież to wstyd dla wszystkich z tych okolic.

   Usuń
  2. Tomek, wez i napisz do ONR Walbrzych, maja profil na fejsbuku. Wez im pokaz co to bydle pierdoli o Lupaszce i co teraz odjebuje, daj im namiary gdzie i kiedy.
   Dojebia go.

   Usuń
  3. Ja chybya wiem co kwiecien zamierza w swoim chorym lbie.!

   Powoli robi z ruskich okultystow , juz nie tylko z Niemcow ,mowa tutaj o sprawozdaniu z wapiennika w Nowej Wsi.
   Teraz zaczyna sie czepiac znaku -PW- .

   Oj kwiecien nie radze Ci robic sobie komuchu czerwony jaj z powstancow... niech cie nie swierzbi robic sobie z Polski Podziemnej okultystow ,i osmieszac ich publicznie ,zmyslajac na nich swoje bzdety.

   Usuń

  4. Ale jebana patologia. Dziecko z kosa przy zaprutym starym, obok narkoman na prochach. Pijaki i cpuny ucza dziecko patologii.
   Za te smieszkowanie z PW macie wjebane, zasrane komuchy.

   Usuń
 45. Anonimowyczwartek, 11 lutego 2016 12:22:00 CET

  Tomek, wez i napisz do ONR Walbrzych, maja profil na fejsbuku. Wez im pokaz co to bydle pierdoli o Lupaszce i co teraz odjebuje, daj im namiary gdzie i kiedy.
  Dojebia go.

  -----------------------------------------------------

  Wlasnie tak Tomek !
  Frajer uzywa sobie tragedii mlodych powstancow do chucpy przeciw tobie, jeszcze uzywaja tego szczyla malego z nozem jak wyraznie Ci grozi , widac tutaj debilizm i kurewska mentalnosc Gluszyckiego zboka !
  Kurwa mac facet przegial i to powaznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Ten post powinni przeczytac i wbic sobie do glowy Walbrzyscy dzialacze NSR !
  Udawadniajac kim naprawde sa.
  kwiecien PRZESADZILES !
  -----------------------------

  Anonimowyczwartek, 11 lutego 2016 10:58:00 CET

  Nic dodac i ujac! -)
  Trzech przepitych Gluszyckich kufli , ,jeden z nich jak widac pracowal kilofem w Warszawskim metrze , ale go wypierdolili ,bo widac ze to ostatni sztajmes!
  teraz kreci sie w okolicach Gluszycy co ukazuje fotografia , wciagajac w ten balagan malego chlopca ,uczac go od dziecka wywijac i grozic nozem Sidorowi , zamiast zadbac by byl w tym czasie w szkole , badz odrabial zalegle lekcje.

  Najbardziej bolesne jest to , ze panowie Ci o twarzach zdradzajacych cechy tatarskie zmieszane z mongoloidami WSZYSCY TRZEJ...! robia sobie jaja , z jak powaznego znaku dla Polakow.
  Kwiecien ,uwierz mi ty chuju !

  mi jest ten znak obojetny , ale gdybys przy mnie uzywal mojego narodowego znaku , dla swoich glupkowatych popisow .
  Pojechal bym na te twoja pierdolekcje, poczekal bym by sala sie wypelnila , wstal bym ,I PRZYPIERDOLIL BYM CI CWELU W TEN TWOJ GLUPI LEB; TAK BYS SMIECIU ZAPAMIETAL NA ZAWSZE ZE TEGO ZNAKU UZYWALI LUDZIE MLODZI MAJACY -- HONOR-- ODDAJAC SWOJE ZYCIE DLA KRAJU PALANCIE JEDEN:
  TY BEZDOMNY KUNDLU !

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzech pojebów i jeden dzieciak :-)

   Usuń
 47. Mój znajomy z Rzeczki potwierdził, że Mikołajczyk zakończył współpracę z Kwietniem. Jako argument podał, że "Mikołajczykowi współpraca z Kwietniem przestała się opłacać".

  OdpowiedzUsuń
 48. Coś z tymi zjebami trzeba zrobić. zobacz co ten debil znowu nawypisywal

  OdpowiedzUsuń
 49. na kucach tez juz przestal smigac ?:-)

  OdpowiedzUsuń
 50. 4791613 cztery miliony siedemset dziewięćdziesiąt jeden tysięcy trzynaście wejść na bloga na tę chwilę.
  Wejść na filmy w YT kwietnia od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy na poniektóre.
  A mimo to z tych milionów wejść jakie się w sumie uzbierały na mikrofon chujowi wpłacono zaledwie ponad stówkę?
  Wiecie co?
  99.9% oglądających kwietnia własnie wyraziło swoje zdanie o jego działalności, czyli pokazało, że ogląda go chyba tylko dla widoków jakie czasem pokazuje, a nie dla przekazu bo gdyby ci wszyscy rzekomi zwolennicy ofiarowali mu po 1 zecie to nie tylko uzbierał by na mikrofon, ale i profesjonalny sprzęt.
  Tak więc z tej mega głoszonej popularności pozostało zaledwie sto złotych z haczykiem ledwo użebranej od najbliższej garstki jełopów wierzących w te brednie.
  Popularność kwietnia należy więc mierzyć nie ilością wejść na jego filmy czy nabijanego na liczniku bloga tylko właśnie faktem, że nikt tak na prawdę nie ma zamiaru mu nic ofiarowywać.
  Znalazł się co prawda matoł co mu podobno kamerę sprezentował, ale znając kwietnia można przypuszczać, że nikt mu nic nie sprezentował, a sam ją kupił i tylko mówi, że ktoś mu ją dal za dobrą robotę by pokazać innym, że znajdują się ofiarodawcy bo taki z niego wspaniały odkrywca.
  Kwiecień widzisz taka ta twoja popularność mierzona ilością złotówek przelanych na mikrofon i ilością-garstką matołów przyjeżdżających po porcję bredni polanych po kotlecie schabowym w tkalni smaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiecie co?
   99.9% oglądających kwietnia własnie wyraziło swoje zdanie o jego działalności, czyli pokazało, że ogląda go chyba tylko dla widoków jakie czasem pokazuje, a nie dla przekazu


   ha ha ja oglądam bo mam niezłą polewkę.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.