sobota, 9 stycznia 2016

skurwysyn i kłamca udaje Włoszańskiego.

 

  Zaczynam dzisiejszy temat od najbardziej skurwysyńskiego pomówienia jakie spłodził kwiecień.

Zobaczcie co potrafi o człowieku napisać i powiedzieć bydlak, którego niszczę za kłamstwa i urojenia, cwaniactwo i oszustwa, za antypolską działalność, za chocholi taniec nad pamięcią o poległych w czasie nazistowskiej nawałnicy. To co napisała ta moralna szumowina jest niczym innym jak komunistyczną parszywą metodą ośmieszania człowieka za pomocą tak skurwysyńskich chwytów. 

Niech to przeczyta każdy i sam się nad tym zastanowi jakim skurwysynem, powtarzam 

SKURWYSYNEM!

TRZEBA BYĆ BY COŚ TAKIEGO NAPISAĆ?

  Kwiecień i kilku jego skurwiałych kompanów posługuje się właśnie takimi chwytami. Ale nic to nie da. Grono ludzi widzących to skurwysyństwo rośnie z miesiąca na miesiąc i prędzej czy później wygram tą batalię, a to parszywe moralne bydle zgnije we własnych umysłowych ekskrementach.

 

  Cos z terenu 

Łącznica telefoniczna Głuszyca

  Dwa razy Głuszycki pojeb zrobił ukłon w stronę Pana Wołoszańskiego wymieniając jego nazwisko w kontekście swych wypowiedzi by po prostu podpiąć się pod sławę i autorytet Pana Wołoszańskiego.

Na samym początku Głuszycki debil mówi: nie wyprzedzamy faktów, jak to mówi Wołoszański. Posłuchajcie tego we fragmencie:

video

  Proszę jak popularność się robi na czyimś nazwisku chcąc się przyrównać do kogoś komu nie dorasta się do pięt. 

A to czym jest ten betonowy obiekt to trudno powiedzieć. Wszystkie wymysły kwietnia w tym temacie są tyle warte ile śmieci zalegające w tym obiekcie. Mam nadzieję, że w komentarzach znajdzie się wyjaśnienie od kogoś z pojęciem czym jest ten betonowy obiekt.

  Łąki, które pokazuje kwiecień wokół tego obiektu twierdząc, że był tam obóz koncentracyjny to czysty wymysł. Nigdy takowego w tym miejscu nie było. Za to był w tej okolicy tzw. podobóz w, którym trzymano więźniów do bardzo ciężkiej pracy przy wszelkich okolicznych robotach jak też przy budowie Riese[  http://www.sztolnie.fora.pl/swiat-gor-sowich,3/obozy-koncentracyjne-wokol-riese,209-15.html ]

Kolejne kłamstwo, kwiecień znów wmawia dla uwiarygodnienia swych bredni, że dostaje pogróżki by zaprzestał działalności.Jedyne co mogę powiedzieć to, że żadnych pogróżek od nikogo nie dostaje, a przynajmniej jak to skurwiel sugeruje znów ode mnie.  To chwyt obliczony na idiotów klaszczących mu brawo by to brawo bili jeszcze bardziej. 

Cały czas debil mówi, że nikt nie może zaprzeczyć, ani potwierdzić jego opowieści i dla tego Głuszycki ćpun snuje tych opowieści setki by ściągnąć debili łapiących się na nie wiedząc, że każde kłamstwo jakie wymyśli nie może zostać udowodnione.

Niemcy mieli u podnóża góry wesołe miasteczko według kwietnia. Jasne i pewnie było rodeo.

Sam mówi, że wszystkie teorie na temat tego miejsca nie trzymają się kupy i są tylko prawdopodobne. No tak w takiej sytuacji Głuszycki miejscowy pajac może wymyślać teorii tyle ile kucharz potraw w dobrej kuchni i wie,że jeśli będzie się trzymał podstawowego kanonu smaków zawsze się znajdą smakosze tych steków.

 Kłamstwo, że ojciec kwietnia miał kontakty z Dalmusem. Nie ma na to żadnych dowodów.  Do tego dochodzi kłamstwo, że Dalmus wydał rozkaz powieszenia na terenie Głuszycy komendanta obozu KL Wüstegiersdorf. Taka to prawda jak to, że kwiecień niegdyś rozmawiał przez telefon z bratem tego komendanta Mintery, co opisał kiedyś na swym blogu snując swe urojenia o kryształowych trumnach pozostawionych przez Niemców w podziemiach:

http://moje-riese.blogspot.com/2012/04/rozmowa-tel.html

25 minuta!

Kwiecień mówi,że rzucił wszystko co miał i wrócił do Głuszycy by ostatecznie wyjaśnić tajemnice Riese. Czyli rzucił mieszkanko w łodzi u młodej księgowej i miastowe życie dla poświęcenia się..... taaaak, zgadliście! dla stworzenia sobie w okolicy macierzy miejsca do, którego będzie ściągał idiotów rządnych opowieści z mchu i paproci i na każdym co miesiąc zarabiał kilkadziesiąt złotych co przy załóżmy 30 debilach daje średnią krajową o ile z każdego wyłuska te 40-90 zeta. Policzmy niech mu raz w miesiącu przyjedzie grupka 30-40 osób, przyjmijmy 35 osób na dwa dni za 200zł. Niech na opłacenie noclegu i wyżywienia kwiecień na łeb wyda 100 zł przy korzystnym układzie z właścicielem Arkadii i właścicielem garkuchni to zostanie mu ile? 100 zł razy 35 osób równa się 3 tysiące 500 zeta na miesiąc. Wielu by tak chciało zarobić co nie? Tak więc za trochę grosza macie atrakcje w postaci wyssanych z palca bzdur, wędrówek po ciekawych i nieciekawych miejscach, ale za to wśród niewątpliwie pięknych plenerów i możecie wziąć udział w czymś niesamowitym! W rozwikłaniu tajemnicy Riese!

Idźmy dalej. Kwiecień pokazuje pole gdzie z bratem wykopywał kamienne rury. Moim zdaniem był to drenaż terenu by go odwodnić i tyle, ale jeszcze w komentarzu nr.1 "A" dał inne ciekawe wyjaśnienie tych rur.

Kwiecień twierdzi, że obóz Wüstegiersdorf był drugim największym obozem koncentracyjnym po Gross Rosen, co jest nieprawdą bowiem Wüstegiersdorf nie był obozem koncentracyjnym tylko komandem pracy więźniów i jest pewna różnica pomiędzy obozem zagłady, a obozem pracy mimo wszystko czego uparcie kwiecień nie może zrozumieć.

Poza tym kwiecień twierdzi, że obóz w Głuszycy Wüstegiersdorf był  obozem macierzystym, z którego wysyłano więźniów do prac w Zamku Książ, co już jest kompletną bzdura na, która nie ma do tej pory żadnych potwierdzeń, a przecież wielu więźniów mimo wszystko przeżyło więc byśmy o tym wiedzieli.

KWIECIEŃ DALEJ WMAWIA WAM,ŻE DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZE SĄ ZEZNANIA LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA TYM TERENIE, TYLKO ZNÓW GDZIE SA CI LUDZIE? CZEMU CI LUDZIE NIKOMU JAWNIE NIE OPOWIEDZIELI O TYM CO PIERDOLI KWIECIEŃ?

18:20 musicie to posłuchać jeszcze raz! 

video

Kwiecień mówi, że mimo takiej pogody jaką widać w kamerce nocuje w terenie w tych lasach i ROBI TO DLA WAS!!! Tak drodzy debile to kurwa dla was się tak poświęca i nocuje w lasach, a wy kurwa niewdzięcznicy tak słabo klaszczecie i nie przyjeżdżacie do niego tłumnie by też razem z nim nocować w tych lasach dla dobra sprawy! Kutasy złamane. Tylko się zastanawiam, kto uwierzy w takie brednie?

Kwiecień stoi przy drodze i wskazując na jakieś zabudowania twierdzi, że to były baraki dla więźniów, a w każdym mieszczono po 500 osób. Raz, że na oko widać, że to niemożliwe z racji zbyt małego budynku, a dwa jak sam mówi nie ma na to dowodów poza jego własnymi opowieściami opartymi na podstawie zeznań ludzi twierdzących, że tu znajdowano setki pasiaków i butów. A może to była jakaś przechowalnia ubrań dla więźniów, a nie barak dla ludzi? No, ale kwiecień nie wykazuje się zbytnią dedukcją.

Głuszycki debil mówi o 11 tysiącach więźniów, którzy przepadli bez wieści, którzy pracowali w tej okolicy. Raz, że było ich o wiele więcej bo blisko 20 tysięcy, a dwa, że już dawno wiadomo,że więźniowie ci musieli być gdzieś w okolicy zawaleni przez Niemców w jakimś podziemnym korytarzu. W związku z tą kwestią kwiecień zapytuje dla czego nikt nie mówi o tym fakcie, że tu zginęło tylu więźniów, a o Katyniu się mówi. Odpowiedź jest prosta dla tego bo zaginięcia tych kilkunastu tysięcy więźniów nikt jeszcze oficjalnie nie wyjaśnił i tylko są o tym domysły.

21.25 kwiecień mówi, że ktoś mu zarzuca, że jest RUSOFOBEM. A za chwilę mówi tak, że z kontekstu wynika, że chętnie poszedł by pod skrzydła Putina w obronę. Wyjaśniam o co chodzi.Kwiecień pomylił słowo rusofob z rusofil. Od dawna wiadomo, że bydlak to komuch z PZPR i ZSMP i jest pro SOWIECKI. Więc bynajmniej nie jest rusofobem tylko rusofilem. Drobna pomyłka, a jakże fajnie wyglądająca w oczach debilów, którzy nie kochają ruskich i,  którym kwiecień tą pomyłka się przypodobał tym samym niejako oddalając od siebie dawne zarzuty rusofilstwa. Cwana słowna i językowa pomyłka. No chyba, że jest już takim idiotą, że nie odróżnia rusofilstwa od rusofobstwa.

A TERAZ GWÓŹDŹ PROGRAMU czyli Bogusław Wołoszański jest mentorem kwietnia i uczy go jak przekazywać informacje.

Zobaczcie to raz jeszcze:

video

No tak ino Pan Wołoszański to historyk, którego większość informacji pochodzi z wiarygodnych źródeł, a to czego nie dało się dowieść opiera na dość słusznych niejednokrotnie poszlakach choć i jemu dało by się kilka kwestii zarzucić. Niemniej kwiecień rozpoczyna od kilku miesięcy jazdę po plecach Pana Wołoszańskiego wmawiając tym samym wam tu i teraz, że to co i jak kwiecień mówi to wzorowanie się na Panu Wołoszańskim. No ciekaw jestem jakie samopoczucie będzie miał Pan Wołoszański, że ma tak znakomitego naśladowcę i sprzymierzeńca, wielbiciela i wiernego ucznia? :) :) :)

NIE MAMY PYTAŃ NA PODSTAWOWE PYTANIA :)

video

Kwiecień miał zapewne na myśli stwierdzenie: nie mamy odpowiedzi na podstawowe pytania, ale z tego nawiedzenia i zakręcenia robi co rusz takie językowe wpadki świadczące, że jest po prosu psycholem, mówcą, który lubi prowadzić monolog bez zastanowienia się nad tym co mówi.

A TERAZ NIE GWÓŹDŹ PROGRAMU TYLKO OSIKOWY KOŁEK WE WŁASNE SERCE GŁUSZYCKIEGO DEBILA I KOMUCHA:

video
Uwaga dodatek 16sierpnia2016
Polecam zapoznać się z materiałem zrobionym w sierpniu 2016r o tym jak wuj kwietnia były żołnierz AL i milicjant oraz kilku członków jego rodziny zostali zlikwidowani przez Armię Krajową właśnie za współpracę z NKWD:
 DARIUSZ KWIECIEŃ VS ŻOŁNIERZE WYKLĘCI czyli komunistyczna propaganda w natarciu
 
https://www.youtube.com/watch?v=olnbdFmIvFk

KOMENTARZ DO TEJ WYPOWIEDZI o rozliczaniu się z NKWD NAPISZĘ SPECJALNĄ CZCIONKĄ I KOLOREM.

I to mówi skurwysyn, komunistyczny śmieć, który w młodości należał do komunistycznej organizacji młodzieżowej ZSMP oraz później do PZPR,  które to organizacje służyły Rosji sowieckiej pod panowaniem komunistycznego rządu, który okupował nas za pomocą armii NKWD-owskich zdrajców i kolaborantów. To mówi skurwysyn, który swego czasu jeszcze w zeszłym roku chełpił się i mówił, że jest dumny, że należał do PZPR. To mówi czerwone jebane bydle, którego wuj był w Armii Ludowej, która właśnie współpracowała z NKWD i była na jej usługach zabijając Polskich patriotów z Armii Krajowej tysiącami i niszczyła ich po wojnie dziesiątkami tysięcy. 

I to pierdolone jebane skurwiałe kurewskie szmatławe bydle śmie teraz pytać o rozliczenia za NKWD? Kwiecień ty moralna jebana szumowino zapytaj o to swego wuja i ojca, który był pierdolonym komuchem jak ty.

i tyle komentarza w kwestii tego materiału.

Tkalnia Smaków - kotlet ala Dariusz Kwiecien

Skomentuję to krótko, żal mi tych ludzi kompromitujących się komitywa z tym miejscowym oszołomem.

 

 Kolejna zapowiedź istny bełkot nawiedzonego i zakręconego głupka. Wystarczy uważnie posłuchać tego bełkotu by zobaczyć, że to bełkot. Kwiecień wymyśla jakieś głupoty, że ludzie dobijają się do jego matki. Dziwię się nowym właścicielom tego przybytku, że tak łatwo dają się wkręcać temu oszustowi. Ale może jak zapoznają się z naszym blogiem i materiałami kompromitującymi tego debila to zrozumieją, że kwiecień dla nich to antyreklama.

 Spotkanie w Arkadii 29-31 Styczeń 2016

  Zapowiedz bełkot.No ciekawe ile ten miejscowy narkoman jak obiecuje ściągnie świadków na te spotkania? Zobaczycie jakiegoś menela przekupionego obiadem i flachą taniej wody i posłuchacie paranoicznych opowieści. A na koniec Głuszycki menel odwali wam szkółkę aikido i dołączycie do grona kulawych ludzi na tym świecie.

  Domek śmierdziela Grzmiaca

Kolejny stek wymysłów i bzdur z, których wyłowię tylko kilka.
Od samego początku kwiecień rozwodzi się nad żlebem i snuje pierdoły.Takich koryt między tymi górami jest wiele i najprawdopodobniej są to pozostałości po spływającej wodzie z górskich zbiorników skąd biły źródła. Sami zobaczcie na zdjęciu satelitarnym jak właśnie w tej okolicy gdzie jest nasz miejscowy Głuszycki ćpun widać taki zbiornik i odchodzące od niego podobne parowy:

Mogę wam powiedzieć, ze w młodości gdy bywałem na zimowiskach w Rzeczce w ośrodku Wisła/łatwo znaleźć/ jakieś 200-300 metrów od tego ośrodka na zboczach równoległych do drogi prowadzącej ku Rzeczce i Sokolcowi jest kilka miejsc tak podmokłych, że jest wszędzie błoto. To dla tego, że z niektórych zboczy biją źródła wody, która ścieka w dół do właśnie Rzeczki i rzeczki płynącej wzdłuż drogi. To samo dzieje się w dziesiątkach innych miejsc i takie wyżłobienia są pozostałością po płynącej dawno temu tam wodzie. Ale dla kwietnia to jest dowód tylko chuj wie na co.
Co do tego "domku śmierdziela" to może być wszystko i bez dokładnego obejrzenia go i zasięgnięcia informacji co w ogóle tam było nic nie da się  powiedzieć.
A co do owego zapadliska jakie w oddali pod koniec kwiecień pokazuje to również jest to najprawdopodobniej miejsce bijących źródeł gdzie błotnista gleba zapadła się nieco względem okolicy. Może też to być miejscem pobierania piachu czy kamieni na potrzeby budownictwa miejscowego z dawnych czasów czemu na filmie głupek zaprzecza bez dokładnego tego sprawdzenia.
Tylko żeby się o tym przekonać trzeba by tam pójść gdy nie ma mrozu i zobaczyć czy teren nie jest podmokły.

Klara Meyer

 

  Kolejna wymyślona postać dla zrobienia wrażenia na kretynach wierzących na słowo naćpanemu Głuszyckiemu świrowi. Teraz będzie wam wmawiał, że jego świadkowie nie chcą się ujawniać bo boją się ośmieszenia i nie ujawnia ich bo trzeba samemu do nich dotrzeć.A jeszcze tak niedawno na tym blogu komentowałem jego zapowiedzi, że jakoby coraz więcej świadków otwarcie mówi o niesamowitych rzeczach i sugerował nam, że  niebawem ich poznamy. Jednak jak widać nie poznamy poza kompletnie niewiarygodnymi publikacjami ich rzekomych relacji.

  A gdy słowa wariatów stają sie ciałem

 

  Skomentuje to krótko. Jebany nawiedzony świr tworzący kłamliwą historię biadoli nad upadkiem tego świata, a sam do tego upadku przyczynia się konfabulacjami i kłamstwami jakie tworzy zaciemniając tym samym realną rzeczywistość. I tak jak korporacje nas oszukują w każdej dziedzinie czy to w kwestii informacji czy pożywienia jakie w swych marketach nam serwują tak kwiecień tak samo tworzy produkt równy tym jakie znajdują się w większości marketów czyli gówno opakowane w złotko umieszczone w ładnym plenerze Gór Sowich. 

Kwiecień więc niczym nie różni się od tych, którym zarzuca doprowadzenie tego świata do chaosu i upadku.

  Ratowanie pamiatek ?

Kompletnie zmyślone kłamstwo nawiedzonego Głuszyckiego ćpuna wymyślającego tak idiotycznie nieprawdopodobne wydarzenia, że tylko idiota może uwierzyć, że coś takiego miało miejsce.

DODATEK 1 
CZYLI NASZPRYCOWANY AMFETAMINĄ GLOBTROTER
Zapewne pomyślicie sobie, że nazywam od pewnego czasu kwietnia narkomanem, ćpunem i pijakiem z zemsty za jego pomówienia o pedofilii czy homoseksualizmie oraz jak widać u góry tego blogowego wpisu za sianie nieprawdy jakobym kiedykolwiek składał  mu seksualne propozycje?
Nic podobnego. To żadna moja zemsta czy odwet to FAKT, który widać i słychać, a teraz spróbuję go tylko nieco unaocznić tym co jeszcze mają w to wątpliwości.
Już sam fakt, że kwiecień jako dorosły człowiek opowiada tak idiotyczne rzeczy może dowodzić, że gada to wszystko nie tylko pod wpływem wrodzonych i nabytych urojeń, ale wódy lub środków odurzających.
Gdy na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy pisemne popisy kwietnia na jego własnym blogu, w których wypisywał totalne głupoty bez ładu i składu, z błędami ortograficznymi i stylistycznymi, a które następnego dnia usuwał, łatwo można było wywnioskować, że pisał je pod wpływem alkoholu po pijaku, a gdy trzeźwiał i zobaczył jakie bzdury wypisał kasował z bloga.
To samo tyczy się wszystkich komentarzy wobec mojej osoby pisanych przez niego na blogu krośnieńskiego chwasta koniczyny dariusza jastrzębia. Nijak nie idzie wytłumaczyć, że na trzeźwo ktoś może popisywać się tak kompromitującymi wpisami przy założeniu, że jednak aż tak nie jest niepoczytalny by tego nie rozumieć. Wytłumaczeniem tego faktu jest inny stan świadomości spowodowany wódą lub jakimiś prochami.
To, że wódą to jest więcej jak pewne. Kto go zna wie, że lubi się nawalić i sam to z resztą mówił na prelekcji w Anglii przyznając to.
Ale czy lubi się naćpać?
Zapewne mało kto wie jakie są objawy po zażyciu środków pobudzających takich jak amfetamina w niewielkich ilościach i jakie są gdy jej brak.
Postaram się to unaocznić.
Jak wiadomo amfetamina pobudza i daje kopa. Człowiek nie śpi po 2 noce i nie czuje zmęczenia, nie odczuwa głodu, mówi nieustannie tzw. ma gadane czyli potrafi opowiadać jednym ciurkiem zmieniając wątki, sytuacje i tematy. Przy okazji od czasu do czasu plącze mu się język, a nadto fakty i zdarzenia, nie ma pamięci do nazw, nazwisk, szczegółów danych opowiadanych wydarzeń i często notorycznie wszystko miesza w swych opowieściach, ale "nawija" w takiej formie z takim przekonaniem, że ktoś niezorientowany ulega przekonaniu, że słucha autorytetu.
To wszystko właśnie reprezentuje kwiecień. Gdy mu się kończy watek bez stopu wchodzi w inna kwestię często bez racjonalnego związku z poprzednią. I może tak przez kilka godzin co widać na wszystkich jego wystąpieniach. 
I nie jest to bynajmniej dar jak to on sam o tym mówi, ale objaw. Objaw zażywania wspomagacza jakim jest amfetamina.
O tym nie tylko świadczy to co i jak mówi i w jakiej formie, ale ostatnio mieliśmy okazję przekonać się, że fakt brania jakiegoś pobudzacza zdradza jego zachowanie.
Kwiecień pisał  na blogu i ostatnio od czasu złamania nogi mówił i pokazywał, że potrafi mimo to przemierzyć wiele kilometrów w terenie.
Słuchamy tych opowieści o kilometrach zrobionych ze złamaną nogą w terenie z lekkim niedowierzaniem bo wiemy, że złamana noga nawet największemu twardzielowi nie pozwoliła by przejść forsownie ani kilometra, a co dopiero 6 czy 15!
W miesiąc od złamania nogi kwiecień opowiada, że potrafi mimo tego przejść 6 kilometrów. Posłuchajcie fragmentu jego wypowiedzi z 30 grudnia 2015 czyli z przed 11 dni:
video
Wyobrażacie to sobie mieć nogę w przysłowiowym gipsie i przejść 6 kilometrów i to w dodatku w terenie? Bo ja nie.
Mija 11 dni od tej wypowiedzi i słyszymy, że już liczba przemierzonych kilometrów wzrosła  do 15! Posłuchajcie:
video
A gdy sięgniemy pamięcią jeszcze wcześniej i przypomnimy co pisał na swym blogu to przeczytamy, że:
Sami widzicie mimo złamanej nogi zapuszczał się w lasy, zjeżdża na tyłku po urwiskach i w dodatku oprowadza wycieczki niepełnosprawnych po terenie. I to wszystko ze złamaną miesiąc wcześniej nogą? 
Oczywiście można stwierdzić, że w tym co pisze i opowiada nie ma krztyny prawdy tylko wstawia takie farmazony by zaimponować gimbusom z internetu, ale jeśli założymy, że choć połowa z tego jest prawdą, a nawet 1/4 to i tak przy złamanej nodze byłby to nie lada wyczyn.
Jak myślicie czy można biegać po terenie z miesiąc wcześniej złamaną nogą bez stosowania jakiegoś wspomagacza? Oczywiście, że nie.
Jak wiemy jedynym takim środkiem jest amfetamina pozwalająca znieść ból i dodać sił.
Naewt jeśli to wszystko co opowiada i opisuje kwiecień, że robi po tyle kilometrów ze złamaną nogą jest farmazonem, to i tak to co widzimy na jego materiałach budzi podejrzenia co do możliwości wyruszania w teren z tak złamaną nogą. Ostatnie filmy właśnie z terenu, które skomentowałem w całym tym dzisiejszym wpisie pokazują, że jednak gania po terenie. Co prawda częściowo przy udziale kamerzysty posiadającego samochód, ale jednak po tym terenie gania i to całkiem żwawo jak na kogoś kto złamał giczałę miesiąc temu.
A teraz porównajcie sobie dwie sytuacje.
W materiale z 30 grudnia 2015 gdy składał życzenia noworoczne widzimy kwietnia zgaszonego i zdołowanego.Nie ulega to wątpliwości.
Natomiast w kilka dni potem na kolejnych materiałach widzimy kwietnia pobudzonego, pełnego wigoru i nawijającego bez przerwy po kilka, kilkanaście minut z zadyszkami w niektórych momentach. Właśnie te zadyszki to również objaw zmęczenia mową z jednej strony, a nadmiernego pobudzenia amfetaminą z drugiej strony. To typowy objaw kogoś naćpanego, który ma wigor i kopa do fizycznego wysiłku i przymus gadania i opowiadania jednocześnie, ale który doprowadza mówiącego naćpanego do utraty oddechu i tchu.
Pokazuję fakty, nie zmyślam, nie dorabiam własnych interpretacji do tego co widać i słychać. Wszystko co piszę ma wyraźne uzasadnienie w tym co sami widzicie tylko może nie potraficie tego zauważyć. 
A DO TEGO WSZYSTKIEGO DOCHODZI JESZCZE TO, ŻE KWIECIEŃ CHWALI SIĘ, ŻE MIMO MROZU I ŚNIEGU NOCUJE W TERENIE! POSŁUCHAJCIE:
video
Powiecie, że to kolejny farmazon?Ja też tak uważam, ale jeśli przyjmiemy, że jakąś formę surwiwalu zimowego kwiecień uprawia z musu bo nie zawsze ma gdzie się załapać na nocleg we własnej okolicy to jedynym sposobem na przetrwanie jest mieć porządny ekwipunek, a jak wiadomo kwiecień takowego nie posiada. No, ale załóżmy, że mówi prawdę i ze złamaną nogą w taki mróz i śnieg nocuje w terenie. Zimno złamanej nodze raczej nie służy nawet gdyby paliło ognisko to i tak wymarznie. Do tego dochodzi nocny stres nawet u zaprawionych surwiwalowców tak więc wątpliwe by na trzeźwo bez wspomagacza odstawiał takie noclegi terenowe. Tylko amfetamina pozwalała by znieść chłód i trud nocowania ze złamaną nogą w zimie w terenie.
No dobra, dobra, a jeśli to wszystko co mówi o tych eskapadach i nocowaniach w terenie jest zwykłą ściemą, kłamstwem, farmazonem czy jak kto woli bujdą i ja tu się niepotrzebnie rozpisuję usiłując udowodnić, że to narkoman to co?
To nawet gdyby to wszystko było by ściemą, kłamstwem, farmazonem czy jak kto woli bujdą to 
TO WŁAŚNIE JEST RÓWNIEŻ DOWODEM, ŻE GŁUSZYCKI FARMAZON MUSI BYĆ NAĆPANY AMFETAMINĄ SKORO OPOWIADA TAKIE FARMAZONY.
Jakby na to wszystko nie patrzeć zawsze wyjdzie, że jest pod wpływem jakiegoś wspomagacza.
jeśli nie kłamie i to co opowiada o swych wyczynach jest prawdą to bez amfetaminy takich osiągów nie byłby w stanie dokonać.
Jeśli kłamie i pociska kit to tym bardziej musi być pod wpływem amfetaminy, albo jeszcze innego środka skłaniającego go do nieustannego tworzenia mitów, legend i takich właśnie kłamstw.
 

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD :)

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY czasem BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

147 komentarzy:

 1. Kolejny stek glupot i klamstw debila.
  Oczywiscie Ciebie Tomek taz nawyzywal !
  Komentowal nie bede bo nie ma czego, ten idiota nie wie o czym mowi a nagadal tyle ze nie sposob wylapac !

  kwiecien sprawa telekomunikacji juz zostala wyjasniona przez badaczy Riese.

  Kable ty idioto wykopaly Oddzialy lacznosci jeszcze niemieckie ty kretynie ...te same jakie je zakladaly ..gdy ewakuowano teren budowy ! reszte dokonalo PPPT po wojnie pozostaly tylko kamionki przepustowe. Ale ty matole nawet nie wiesz co to bylo PPPT ! a co dalej...i tak ty chory kretynie wprowadzasz ludzi w blad ! Amerykancow to tam widzieli ! z czerwonymi gwiazdami tumanie rasowy!
  Ty smieciu nie klam ze masz mikrofilmy matole jako jedyny na swiecie ,smierduchu jeden .!!
  KWIECIEN KLAMIE ZE TYLKO ON MA MIKROFILMY ZDJEC LOTNICZYCH RIESE W ORYGINALE ::: A RESZTA MA TYLKO JEGO ODBITKI !
  CO ZA ZJEB !!! ?

  COS EXTRA co pierdoli znawca Riese.... !

  - Ojciec Kwietnia jak Kwiecien mowi znal Dolmusa ! OSOBISCIE ! Dolmus to straszny czlowiek mowi kwiecien !
  nazywajac po imieniu Antona Dolmusa :::OTTEM ::: HEHEHEHE!!!

  Gorymi Sowimmi natomiast nazywa je po niemiecku RISEN GEBIRGE !!!!

  To nyjwiekszy konfabulant jakiego kiedykolwiek widzialem !
  Klamca ,wciskacz ciemnot ,i lowca przyglupow.! jacyz niewiedzy go akceptuja !

  Ps ... Kwiecien takie gogle czarne NA CZOLKU i apaszki na gardle noszom podstarzale pedaly ; wygladasz jak podstarzaly pedal !!!
  Kwiecien tobie za te klamstwa pomawianie i zmyslanie ktos naprawde nakopie Ci do dupy ze kartofle bedziesz w biegu gubil idioto Gluszycki !

  Reporter prawie najlepszy profesor KWIECIEN

  https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ! wlasnie na takich glupkach kwiecien zarabia na tanie wino .
   cytuje z Aprilowego bloga -)
   --------------------------------------------------
   koniczyna kon3 sierpnia 2014 21:23

   Ostatnio na FBC znalazłem ciekawostkę. W Materiałach Metodycznych z roku 1976 nr 2 jest rozdział Jana Żuławińskiego "Miejsca pamięci narodowej na Dolnym Śląsku". Jest tam opisany obóz Gross-Rosen i informacja że obóz powstał "na zakupionym od Richthofenów zboczu zalesionej góry. Od razu przypomniał mi się materiał Darka na tle czerwonego Fokkera i te wszystkie komentarze. Oczywiście "Czerwony Baron" nie miał nic wspólnego z faszyzmem, ale rodzina okazuje się że miała i to dużo. W tygodniku "Niedziela" nr 42/2007 jest informacja że :"Dodatkowo wydzierżawiono tereny wokół kamieniołomu od barona Georga von Richthofena. Umowa gwarantowała SS tę dzierżawę do 1957 r." Inne źródło tj. "Monografia gminy Mściwojow" opisuje dzieje rodziny Richthofen. Jeden akapit jest ciekawy:
   "Z okresem ostatniej wojny wiążą się też ciemne karty historii tej rodziny. Właściciel Rogoźnicy Georg von Richthofen wydzierżawił część swojej ziemi pod budowę obozu koncentracyjnego KL Gross-Rosen, w którym zginęły dziesiątki tysięcy ludzi (W tym pierwszy Naczelni Szarych Szeregów Florian Marciniak). Ponadto używał prochów pomordowanych w nim ludzi do nawożenia swoich pól".

   Strasznie mało informacji na ten temat...
   Odpowiedz
   --------------------------------------------------

   Glupszego debila mozna sie tylko po kwietniu spodziewac by zrobic sie takim debilem , nie znajac tematu a wyciagac wnioski !

   Prawda jest taka ze Baron von Richtchoffen nie byl nazista...
   Byl wrecz zmuszony oddac w dzierzawe te tereny ! panie idioto ! i nie tylko te bo wasz slynny Goczalkow czyli Luftmuna Kohl Hohe TEZ BYLY TO TERENY BARONA von RICHTHOFFENA 1 MIAL WIELKIE G DO POWIEDZENIA ,mial tyle do powiedzenia co inni baronowie w latach nacjonalnego socjalizmu ! Czyli tyle co zyd za okupacji !
   Co za steki idiotyzmu? ...
   Baron von Richthoffen hitlerowcem ,nawozacym swoje pola popiolem SPALONYCH LUDZI W OBOZIE KONCENTRACYJNYM!

   A

   Usuń
  2. A, ano widzę, że w kwestii kamiennych rur wiesz to czego ja nie wiedziałem. Napisałem,że mogły być to rury drenażowe do odwadniania pól jakie się często na podmokłych polach stosowało.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

   To się nie nadaje do komentowania :-), jeden stek bredni :-). Już dawno pod kable podpinaliśmy urządzenia i wiadomo mniej więcej co do czego :-).

   Kwiecień plecień :-), wyciągnij scyzoryk i poskrob sobie po betonie KREMATORIUM :-).
   Niech kręci te głupoty będzie się z czego pośmiać :-). Po kazdym występie mamy zawsze niezłą porcję rozrywki z tych bredni i napinek :-). Każdy rejon ma jakiegoś głupka, więc i my go mamy w Głuszycy :-). A że to kawał gnojka i skurwysynka to wszyscy to u nas w okolicy wiedzą.

   Usuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

   Chcą go uciszyć, z górnej półki spadają ciosy :-)
   Pewnie znów Himmler nadaje z ciemnej strony Księżyca wprost do antenki w łysej siwej pale :-).
   Znów słyszy głosy ? :-).

   Usuń
  5. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

   Przekopał z bratem wokół pola szpadlami na głębokość 2-3m :-), nieźle :-). Co za brednie :-).

   Niezłe wizje, ciekawe co zaciąga i czym popija :-) ?. Kwietniołak puszki alu co z bratem zbieraliście są 15 cm pod trawą :-). Spytaj brata jak wytrzeźwieje spotkasz go za Olą na Grunwaldzkiej :-)

   Usuń
  6. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

   Nikt normalny nic głuptaku ci nie będzie wyjaśniał, zaprzeczał lub z tobą wdawał się jakieś dyskusje.
   Wariatów się leczy,alkoholizm też jest uleczalny tylko trzeba iść na terapię, wielu co wąchało biały proszek też wyleczono.

   Usuń
  7. Bardzo kurwa nie ładnie kwiecień tak szargać dobre imię Manfreda !
   Der Rote Baron
   Czerwony baron (2008)
   opisy filmu(2)
   Końcówka I wojny światowej. Manfred von Richthofen, znany po obu stronach frontu jako Czerwony Baron, to nie tylko as niemieckiego lotnictwa, ale i symbol oczekiwanego przez Niemców zwycięstwa. Walki powietrzne to dla niego bardziej kwestia współzawodnictwa sportowego i honorowej rywalizacji niż akty krwawej agresji. Jego imię wzbudza u przeciwników grozę i respekt, jednak po drugiej stronie ma godnego siebie rywala – Roya Browna, pilota kanadyjskiej floty powietrznej. Dojdzie między nimi do jednego z najsłynniejszych podniebnych pojedynków w historii.
   [opis dystrybutora dvd]

   http://www.cda.pl/video/909205d

   B

   Usuń
  8. Ty B, a ktoś ty? :)
   Mamy na blogu A jak autochton, T jak tutejszy, a tera Ty jako B.
   Od czego to B? Od borsuka? :)))

   Usuń
  9. Kwiecień tobie się chyba w głowie popierdolił Manfred z Wolframem !
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolfram_von_Richthofen

   B

   Usuń
  10. B od będziesz miał zagadkę :-)

   Usuń
  11. Nie ma tu emotikonki ze zmarszczonym czołem :)
   Ale tak się domyślałem
   //:>]

   Usuń
  12. I teo jest kolejny przykład "prawd" jakie głosi kwiecień ! Pomylił dwie osoby o tym samym nazwisku i dorobił do tego swoją chorą historyjkę ! Brawo panie Darku dobra robota !Kurwa mać co za jełop:-)))))
   B

   Usuń
 2. Pisaleś to pod bardzo wysokim wpływem emocji Co sprawiło że tak się stało ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po czym sądzisz, że pisałem coś i co konkretnie pod wpływem jakichś emocji?
   Bo jeśli chcesz wiedzieć to akurat pisałem to bez emocji jeśli chodzi o cały ten i poprzednie tematy. I zawsze towarzyszy mi zimna, chłodna i racjonalna analiza tego co płodzi kwiecień zawarta na koniec w obiektywnym i adekwatnym do danej kwestii komentarzu.

   Usuń
  2. Po dynamice wpisów ,kontrastowość użytych słów ,pisze tak bardzo wzburzony emocjonalnie człowiek ,nie ma co się obrażać po prostu jako psycholog o tym wnioskuje

   Usuń
  3. Ti domojośły psichologu fachofcu od lućkiej psichiki po piejsie zieby śtawiać komuś diagnozię to wpierw nauc sie pisiać po Pjolsku i śtawiać źnaki ińterpiunkcyjne we właścify śposióp, a pjotem psichologu śtawiaj komuś diagnozię emjocjońjalnom....

   Bo jak na razie to ja ci mogę postawić diagnozę, że masz takie pojęcie o psychologii jak o poprawnej pisowni.
   A jeśli już silisz się na jakąś diagnozę to podaj konkretny przykład tekstu wskazującego na ową diagnozę. Rozumiesz co do ciebie napisałem? Konkretny to oznacza wybrany i zacytowany, a następnie przeanalizowany i dowodzący jakiegoś zdiagnozowania, dokładnie jak ja to robię jeśli chodzi o wypowiedzi kwietnia. Rozumiesz to co napisałem? Czyli tak jak ja cytuję go, odnoszę się do treści, formy, znaczenia, przekazu itd i dopiero wtedy stawiam opinię-diagnozę.
   Zrozumiałeś co napisałem psychologu za dychę?
   No to jak zrozumiałeś i napiszesz taką konkretną diagnozę dotyczącą jakiegoś mojego tekstu to wtedy ją opublikuję. Odszczekiwanie się, pisanie ogólnikami jak powyżej czy sugerowanie czegokolwiek bez uzasadnienia nie będzie dopuszczone. Bo jak chcesz sobie poszczekać to znasz adres Krośnieńskiej kurwy moralnej, albo tej z Głuszycy i tam możesz sobie do woli szczekać, stawiać diagnozy, a nawet pomawiać, co pewnie jest w twoim stylu skoro już cokolwiek sugerujesz bez konkretnego przykładu. To krok do skurwiałych pomówień takich jakich dopuszcza się jak się domyślam twój guru i wzór nie emocjonalności daruś z Głuszycy.

   Usuń
 3. DODATEK 1

  CZYLI NASZPRYCOWANY AMFETAMINĄ GLOBTROTER

  Naprawdę polecam uważnie przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Leszek Żebrowski - "Komunizm i (post)komunizm w Polsce po 1944 roku" - spotkanie w Akademii WNET
  https://www.youtube.com/watch?v=Yel9S97Cdwk&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 5. bez cenzury jak koryto obronią darmozjadom

  http://niezwykle.com/demonstracje-kod-u-bez-cenzury-najciekawsze-momenty-wideo/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unif zobacz to :)

   https://www.youtube.com/watch?v=Rq4DrVATf5I

   B

   Usuń
 6. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  Chodźcie coś wam pokażę...idzie myśli co by tu wymyślić, marszczy płaskie czoło, przeszedł 5m po łące i nagle olśnienie.... staje,robi szeroki ruch ręką i mówi tu są góry Rybnickie :-). bezcenne :-), :-).

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  Zdjęcia lotnicze pochodzą od kwiernio-idioty :-). Wiejski głupek wykradł je pewnie z archiwum w Waszynktonie :-).

  Kurna zapomniałem, przecież on ma klauzulę tajności III stopnia w ARLOSEN :-). Ciekawe co jeszcze wymyśli ?. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja w temacie telekomunikacji w BV Riese nie siedzialem i nie interesowalem sie :-) ,to temat bardzo ciezki i nudny-( ..
  Ale kwiecien powiada o odchodzacych od tego bunkierka kamionkach ... takich i podobnych bunkierkow w tych terenach bylo wiecej i ciagnely sie daleko poza okreg BV Riese. wszystkie mialy takie kamionkowe przepusty.
  Sa ludzie zyjacy tym tematem ,prowadzacy powazne wieloletnie badania .i mialem okazje pobieznie poczytac ich wyniki badan ... polsko i niemiecko jezycznych. te bunkierki stoja nieraz w szczerym lesie ,sa takie majace slady maskowania , darn na dachu, niektore sa przysypane czesciowo. wszystkie wykonane sa z betonu.
  Niech sie wypowie ktos kto siedzi w tym temacie .moja wiedza jest tylko powierzchniowa.
  Zapewniam jednak ze tych bunkierkow jest kupe ,i czesto stoja w srodku lasu... tak ze w lasach krematoriow nie robiono raczej .... czekajcie jak idiota zrobi z tego KOMORE GAZOWOM !

  A

  Kwiecien opowiada glupoty.

  A

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  Przyjechał Łodzi z poświęceniem wyjaśniać tajemnice Riese :-). Baranie przyjechałeś znów na garnuszek rodzicielki, zatruwać jej ostatnie lata niespokojnego życia z innym ochlapusem. Dostałeś kopa od Księgowej w Łodzi i słusznie, i tak długo dziewczyna znosiła boki i wariata w swoim domu.

  Idź do śniadego robić za kucharza i gotować rosół po którym matoły z kibla nie wychodzą, może da ci jakąś budę do spania, otkryfco kopiącym pola na głębokość 3m w głąb.
  To nie w głąb, lecz mówi to Głąb do innych głąbów którzy łykają te kity z Himmlera satelity :-).

  OdpowiedzUsuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  I znów chazarski ryj szczeka, nie podoba mu się PiS. Religijni fanatycy ?. Ta chazarska menda nawet nie wie ile zginęło Polaków w Katyniu. Ty chazarski pajacu zamknij swój nie ogolony zapijaczony lisi ryj.

  Zamknij się ze śniadym w Rzeczce i tam rób czerwono-liberalnej gimbazie kisiel z mózgu.
  Wyciągnij te swoje chazarskie kniżki i chwal rodzinkę z AL.

  Otto Szymura, Otto Todt, Otto Otton, Otto Dalamus i Otto kwietniołak. Mieli wiele imion a imię ich było OTTO.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z komentarzy pod bredniami :

  " Piękny Krzysio 13 godzin temu

  dziekuje Darku za odpowiedz i odniesienie sie do mojego pytania o wiezniow. Zawsze mnie to zastanawialo co sie z nimi dzialo? Przeciez na tyle tysiecy ludzi, jezeli przezyli i zasadniczo doczekali dnia wyzwolenia, ktos z nich musial tu zostac, osiedlic sie, zyc czy funkcjonowac a wiec opowiadac. Nigdy, ale to nigdy nie spotkalem sie z ich ralacja, opowiescia, wizja na miejscu. Jedyne co to opowiesci z miejsc takich jak gross rosen, wroclawskich soltysowic ale najczesciej ich opowiesc konczy sie na tym jak przyjechali do obozu a nie wykonywali pracy na rzecz Riese a wiec na chlopski rozum nie uczestniczyli. Tak wiec, co z tymi, ktorzy pracowali w ostatnich dniach? Do tej pory rowniez nie znaleziono sztolni, kopalni gdzie byly by kosci, szczatki wiezniow, dziwne. Czyzby niemcy przed wejsciem armii czerwonej slicznie ich wyprosili, dali rade do opuszczenia tych terenow jak najdalej, poprosili o niopowiadaniu na temat pracy w obozie? Sa dziesiatki opowiesci o wiezniach z kamieniolomow, z podobozow, a z takich miejsc jak Osowka nie ma... Tak wiec sadze ze zostali oni w tajnych miejscach skoncentrowani i "zatopieni" wraz z wiedza."
  .........................
  " Nigdy, ale to nigdy nie spotkalem sie z ich ralacja, opowiescia, wizja na miejscu."

  Boś gimbusie taki sam tłuk jak ten analfabeta wiejski co podstawówkę z trudem skończył.
  Są w necie setki i tysiące relacji tych więźniów z Węgierskiej bazy danych o więźniach ze wszystkich obozów Riese. Są ilości więźniów opisy prac.

  Tylko takie barany jak kwietniołak i gimbazy o nich nie mają pojęcia. Dlaczego? albo mają trudności z językiem polskim ( dokumenty są przetłumaczone z niemieckiego na Polski), albo mają coś z deklem i słuchają wiejskiego obszymura ucznia Wołoszńskiego :-).

  Jak byś przedszkolny głupku wziął do ręki " Za drutami śmierci" A. Kajzera, lub wpisał w wyszukiwarkę Google "bazy danych obozów w Riese" to by ci pajacu wyskoczyło tysiące takich dokumentów.

  Ale do kogo ja to piszę ?, do syna kwietniołaka czy do kończyny :-). Brawo panie darku :-). Czekamy na następne pytania z serii skąd się wziął w łazience u księgowej w Łodzi tajemniczy kamień z dziurką :-). Aloha :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazy więźniów są można znaleźć jakieś 70% pomordowanych i ok 80% tych co przeżyli, to że ci co przeżyli nie chcieli wspominać tego co się działo w Niemieckich obozach koncentracyjnych czy Rosyjskich łagrach/gułagach, po prostu przeżyli coś nie do opisania, ci co mieli więcej siły psychicznej opisali w postaci zeznań albo wspomnień ale dla każdej z tych osób koszmar wracał w nocy gdy spali albo gdy umierali, żaden z byłych więźniów co przeżył koszmar KL albo Syberię nie miał terapii ani wsparcia psychologów, kiedyś czytając artykuł o leczeniu urazów psychicznych żołnierzy Amerykańskich biorących udział w wojnie w Iraku, była wzmianka o weteranie, który walczył na Pacyfiku z Japończykami na pytanie czy potrzebuje pomocy psychologa odpowiedział, że się spóźnili o co najmniej 60 lat.

   Usuń
 12. krakowniedziela, 10 stycznia 2016 00:43:00 CET

  Pisaleś to pod bardzo wysokim wpływem emocji Co sprawiło że tak się stało ????
  .........................
  Te "psycholog" , nie wiesz pedale podstarzały nie przypominasz sobie jak całowałeś mi buty i spałeś z bukietem kwiatów u mnie na wycieraczce. Odrzrzuciłem twoje pedalskie zaloty ty pedofilu i pedale, i dla tego piszesz tu swój komentarz w zemście?.

  Czy twój komentarz "kraków-psycholog" był pisany pod wpływem wysokich emocji?
  Cóż się stało że go zamieściłeś?, co sprawiło że tak się stało?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ORP Orzel budowany i sprezentowany przez Brytyjczykow !
   Tajemnice lodzi podwodnych ...U-Botow i lodzi podwodnych z Polskim zlotem !w TAMIZIE !!!
   Te i inne wiadomosci mozecie uslyszec w najnowszych sesacyjnych zeznaniach korespondenta z Anglii .....
   SAMEGO UCZNIA B:W ! dariusza kwietnia vel Gluszycka Lysa Pala.!

   https://www.youtube.com/watch?v=Jph2AQrxHk4

   A


   A

   Usuń
 13. https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  Z ZGE u Hrabiego w Gogołowie przekopiemy Ślężę, parę spotkań. I kop w dupę.

  W NTV będziemy pokazywać u papy smerfa "pierdolekcje". Parę nakręconych głupot i kop w dupę.

  W Tucznie będziemy prowadzić surwiwal na bagnach. Jeden wyjazd i kop w dupę.

  W radio "paranormalne " będziemy mieli audycje ". Krótki epizod i kop w dupę.

  U Alexa będziemy bredzić o 666 SS manach w siwej głowie i przekazach z kosmosu. Kop w dupę

  Na Włodzarzu spotkamy się tu u Szpakowskiego nie raz nie dwa, wykopiemy ukryte podziemia. Dwa tygodnie i kop w dupę.

  U śniadego spotykamy się tutaj w Rzeczce, będziemy jeździć landrowerami i na kładach gdzie nikt nie dojechał, będziemy gotować rosół z kury. Miesiąc czy półtora i kop w dupę.

  W Gospodzie PRL będziemy konferować pić i zakąszać. Tydzień i kop w dupę.

  W strzelnicy w Poznaniu będziemy strzelać. Już postrzelał.

  W stadninie u Wołodii co ma 120 kg będziemy jeździć na wałachach do Srebrnej Góry, odkryjemy miejsca gdzie nie docierają Land rowery i qłady. Miesiąc i kop w dupę.

  Teraz w Arkadii będzie się spotykał. Naiwni ci właściciele Arkadii :-). Nie wiedzą co czynią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze w międzyczasie było Stowarzyszenie Lubusz.........i niestety co KOP W DUPĘ za pierdolenie bzdur.
   Były członek Lubusza!!!1

   Usuń
  2. No fakt zapomniałem o Lubuszu gdzie kitował brednie aż trampki spadały jak to się oglądało :-).

   Dostał w nagrodę koszulkę z wizerunkiem osła którą z duma nosi do dziś :-).

   Pamiętam jak na te kity chciał wkręcać Maćka Urbasia ale Maciek go pogonił ze swojego ośrodka. :-)

   Usuń
 14. ". No, ale załóżmy, że mówi prawdę i ze złamaną nogą w taki mróz i śnieg nocuje w terenie."

  Puknij się w czoło :-). Załóżmy że mówi prawdę? , jego prawda to jest gówno prawda. tak spi na sniegu , jak strzela z SWD na 3 km bez lunety , jest w gromie, w Iraku na jego cześć wybito złotą monetę i inne niezliczone brednie wariata.

  Jedyna prawda to to że ma przekazy z kosmosu od Himmlera i ochrania go 666 SS-manów którzy siedzą w jego pustej dyni.

  OdpowiedzUsuń
 15. "Powiecie, że to kolejny farmazon?Ja też tak uważam, ale jeśli przyjmiemy, że jakąś formę surwiwalu zimowego kwiecień uprawia z musu"

  Tak uprawia surviwal, jak się nachla wiana marki wino i wpadnie do rowu to jest surwiwal na sto dwa :-).
  Przecież ma złamaną nogę i nie może zatargać wersalki do lasu. A jak wszystkie gimbazy kwietniołaka wiedzą tam są lasy sosnowe i bez wersalki ognia się nie rozpali :-).

  OdpowiedzUsuń
 16. Kotlet a la darisz idiota :-), a w tle kelnerka mówi co ten kretyn bredzi to kotlet schabowy :-). Uwielbiam te komedie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Tate siedział i łoił "Pod Jeleniem" , synek od 10 do 15 będzie łoił w "Tkalni Smaków", nowy właściciel i nie wie co czyni :-). PRL-upadł. Na razie kwietniołak dostał dwa schabowe za filmik i piwo do popicia za free.

  Filmik pod tytułem odgrzewany kotlet ala kwiecień z upadłej oberży ala PRL :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "PRL" nie upadł,tylko jest jakieś 3km dalej,nadal dają pysznie wszamaś a Pani Roma w dupie ma jakiegoś Kwietniołaka co chciał za darmo miche....a ten mami młodego a młody łyknął kit i tyle http://www.oberza-prl.pl/

   Usuń
  2. Po pierwsze jakie 3 km dalej ? Lemingu ? Po drugie byłeś tam i jadłeś ? "pysznie wszamać" smakowało ? chyba do tej pory szamałeś karme dla psów jak ci to ścierwo smakowało !Nie polecam !
   B

   Usuń
 18. w drugim filmiku z knajpy już zmienił godziny urzędowania :-), nie między 10 a 15, a między 12 a 16. Potem idzie uprawiać te swoje 30 kilometrowe marsze :-).

  A tak na prawdę, to rano marsz do knajpy, będzie tam odgarniał śnieg za kotlet ala pener i piwo :-).
  Jak jest tam kotłownia to akurat założy tam studio filmowe :-).

  OdpowiedzUsuń
 19. Tkalnia smaków.

  Każdy kto szuka kwietniołaka ma przyjeżdżać do Tkalni Smaków :-).

  Wygląda na to że będą się tam odbywać zjazdy wariatów, komorników i psychiatrów :-), :).

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale poziom bloga jest bardzo wysoki widzę i warto go zacząć czytać. Widzę tu fachowe podejście i dużo merytorycznego podejścia. Tak trzymać Panie autorze. Mało jest takich blogów. I historycznie i merytorycznie. Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 21. Prosto z komentarza spod "budki śmierdziela".

  " Piękny Krzysio 4 dni temu

  +Prosty Hutmen te, nie masz kurwa innych zajec? Wez idz do kuchni, wyjmij patelnie, dobrze wyliz a na koniec sobie oproznij torbe bo Ci stoi. Prostaku bez wyobrazni, pisze na telefonie, gdzies w miedzyczasie robiac inne rzeczy, nie mam ochoty trzymac palucha na literce zeby wyskoczyl ogonek pod ae i zmiekczenie nad cnz. Skoro jestes jakze wyuczony to dopraw sobie wizualnie, gdyz to nie stanowi problemu, ewentualnie olej taki komentarz. Pol dnia pierdolcu meczysz moje bledy, walcz z kompleksami ale w zaciszu ogniska domowego a nie tutaj, bo nie zablysniesz nigdy nieogolonymi jajami gdyz loniaki przycmia owy blask. Mowie Ci fajo, idz do "stajni" i jebnij konia po lbie, w koncu nie na marne ma grzybek na koncu - zeby Ci sie reka nie zeslizgiwala... buziaki cieploto "
  ................................
  I już widać kto to napisał, typowy tekst synalka "komandosa" :-), znanego z wpisów jako psia mordka czy jakiś tam faja maja, co wpis to inne konto.

  Kwietniołak sam jesteś jak budka śmierdziela, toż to zwykły kibel nawet deska od klopa jeszcze w 2003 tam była idioto.

  Pajac nawet tam nie zaglądnął , coś słyszał pod sklepem że śmierdziało i tworzy " inną rzeczywistość- domek śmierdziela ".

  Śmierdzi?, bo z kibla w polu zawsze śmierdzi :-). Po zjedzeniu kotleta ala dariusz kwiecień w drodze do Arkadii jak znalazł :-).

  OdpowiedzUsuń
 22. A tu następny Łowca Andrioidów :-)

  " ·MultiGramster 4 dni temu

  Smród który wydobywał się z tego domku pochodził z setek zwłok składowanych pod ziemią w kopalnianych chodnikach"
  ...............................
  Tak bez wątpienia :-), :-)

  Skąd się biorą te matoły ?, pewnie z kątowni :-)

  OdpowiedzUsuń
 23. Kibel Śmierdziela.

  Co ten pajac bredzi o jakiś opowieściach ludzi i tajemnicach odnośnie kopalni uranu w Grzmiącej. On rzeczywiście wczoraj desantował się z Gromem do nyski i spadochron mu się nie otworzył.

  Te kopalnie są na niemieckich mapach i od dawien dawna o nich wiadomo, na specjalistycznych poszukiwawczych forach te materiały są od wielu wielu lat dostępne :-).

  A szambo nie przywożono do kibla tylko wywożono z tego kibla. Skąd ten błazen tam wylądował ?

  OdpowiedzUsuń
 24. jak ktoś chce może zrobić kwietniowi anty reklamę

  Już jutro o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa do udziału w rozmowie on-line z prezesem Ruchu Narodowego - posłem Robertem Winnickim!
  Czat będzie odbywał się poprzez komentarze pod opublikowanym o wskazanej godzinie postem. Rozmowa planowana jest na 30 minut. Obowiązuje kultura wypowiedzi, wpisy wulgarne lub obraźliwe będą usuwane.
  Gorąco zachęcamy do odwiedzenia w poniedziałek o 19:00 naszego profilu i uczestnictwa w czacie!

  https://www.facebook.com/RuchNarodowy.net/?fref=nf

  OdpowiedzUsuń
 25. U kwiiietnia jest nowy fajny filmik o u-bottach na Tamizie,normalnie odlot by w dwóch minutach tyle bredni spłodzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no faktycznie zapomniałem o tych dwóch materiałach.Nadrobię to przy kolejnym blogowym wpisie.

   https://www.youtube.com/channel/UC2RrmSBzkBZ_dknAM8inqGg

   Usuń
  2. U-Boot sobie wpłyną na Tamizę w zanurzeniu szorując po niżej dna rzeki i zatopił niszczyciela brednie i kity dla wyznawców profesora kwietnia, jełopie kwiecień czy ty wiesz kto taki pilot rzeczny i czy wiesz, ze płynąc po obojętnie jakiej rzece od powszechną są różne niespodzianki, u ujścia Tamizy było jedno albo dwa zatopienia ale nie kurwa w Londynie tak daleko żaden podwodniak z Kriegsmarine by się nie zapuścił ryzykować utratę okrętu dla pojawienia się w nagle w Londynie, lepsze kąski pływały u ujścia Tamizy albo w worku Liverpoolu

   Usuń
  3. To wszystko wskazuje na totalną szajbę Kwietnia. Szaleniec, po prostu nie boi się ośmieszenia!

   Usuń
  4. Dobrze że nic nie słychać :-).

   Usuń
  5. Bezcenne :-0, istny pajac pampolini pojechał do Angli kretynom w Londynie ożenić kit że flota Angielska nie miała szans obronić się przed Niemcami bo ...i tu proszę wstrzymać oddech ...bo była na morzu północnym :-), :-).

   https://www.youtube.com/watch?v=Jph2AQrxHk4

   A tu ma niezłe jazdy, Niemcy nie walczyli tylko zbijali cały czas skrzynie :-). Gdzie nie stanie tam skrzynie :-). Teraz wiem czemu przegrali wojnę :-), Wciąż zbijali skrzynie :-)

   Usuń
  6. To jest kurwa najprzedniejszy wariat z miasta wariatkowa.
   Pierdoli co mu slina na jezyk przyniesie, flota brytyjska nie miala szans z Niemcami?
   No to czemu z miejsca nie przeprowadzili operacji Lew Morski, co im przeszkadzalo, czyzby jakas najsilniejsza na swiecie flota?

   No ale skrzynie zbijali i chowali po dziurach zeby teraz ich Kwiecien szukal, wiec przegrali wojne, wiadomo…
   Kurwa ten pacjent ma jazdy.

   :)

   Usuń
 26. Kwiecień w którejś audycji gada, że miał problem z dużą ilością książek wwożonych do Anglii. To nie były żadne książki, tylko paczki z tymi jego przewodnikami po riese za 7,50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 27. Pewnie ze kwiecien jesr jebniety,co nie pamietacie jak zlokalizowal Graf Spee zatopionego w odleglosci 100m od brzegu w Lebie ? -:))) on jest jak 12-sto letni chlopak.

  A

  OdpowiedzUsuń
 28. OD WCZORAJ ŚLĘCZĘ NAD MAPAMI W GOOGLE I USIŁUJĘ ZLOKALIZOWAĆ TE WSZYSTKIE MIEJSCA GDZIE JEST I POKAZUJE KWIECIEŃ NA TYM MATERIALE:

  https://www.youtube.com/watch?v=nYnmKurUNY8

  Szukam tego betonowego małego obiektu,który kwiecień nazywa domkiem śmierdziela i to zapadnięte miejsce za nim.
  Czy ktoś wie gdzie jest ten parów wzdłuż, którego idzie kwiecień i twierdzi, że ciągnie się aż do Grzmiącej?
  Bo żadnego długiego rowu ciągnącego się aż do Grzmiącej tam nie widzę na mapie.
  Przejrzałem dokładniej ten jego materiał już porównując widzę, że chyba podaje nieprawdziwe odległości jak do kompleksu Soboń 5km?, ale zaraz mówi, że w prawo ma drogę do stacji kolejowej w Głuszycy, która jest od Sobonia niecałe 3km.
  Butelka Burbona dla tego kto zlokalizuje na mapie ten domek śmierdziela, rów i zapadlisko oraz skałka o, której mówi i przez chwilę pokazuje.
  Pokażę mapkę okolicy z naniesionymi moimi oznaczeniami dla ułatwienia:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQUlWN0d1RXBhT1E

  Naniosłem na mapę miejsca pomiędzy,którymi kręci się na tym materiale kwiecień dla ułatwienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak, kwiecień na tym materiale wszystko błędnie podaje, odległości, nazwy miejsc, kierunki itd. Nijak to się ma co on mówi do tego co jest na mapie.
   Według tego co mówi i pokazuje bez trudu powinno się dać namierzyć ten domek śmierdziela i wzgórze z zapadliskiem kierując się punktami odniesienia o, których mówi.
   Czekam na chwilę gdy zlokalizuję ten domek śmierdziela i udowodnię wam, że kwiecień nie ma orientacji w terenie i na pałę mówi, że tam jest to, tam tamto itd.
   Spróbujcie w google earth sami zlokalizować to miejsce po tym co mówi zaczynając od kolonii Głuszyca, a sami się przekonacie, że pierdoli kocoboły i sam nie wie gdzie jest i co jest w około.

   Usuń
  2. To proste kibel stoi przed samym wjazdem do Grzmiącej po prawej stronie na górce.

   To co bredził że dziura na tej samej górze to nie jest na tej samej lecz na przeciwko kibla.

   Tam gdzie łazi i pierdoli o nieznanych sztolniach i wejściach to teren starej uranówki za torami patrząc od strony Głuszycu stojąc tyłem do VDM szpule po lewej stronie.

   To wszystkim znane sprawy , na mapach niemieckich Głuszycy są zaznaczone wszystkie kopalnie i ta tez jest. To odgrzewany po 30 latach kotlet ala dureń.

   Usuń
 29. Moim skromnym zdaniem kwiiiecien to kretyn ,który gdzie by nie był to na poczekaniu wymyśli jakąś głupią teorie na poczekaniu. Macie Tamizę domki śmierdzieli strzelnice i SWD . Zauważyliście ,że pod każdym filmikiem tego pajaca są negatywne komentarze do których i tak się nie ustosunkuje bo nie pamięta co tam bredził.
  Śledzę jego wypowiedzi na temat jego służby wojskowej co filmik to co innego i to jest odlot

  OdpowiedzUsuń
 30. Kotlet z Kwietnia....hahahhaahaa bo jebne,ale atrakcja turystyczna..."domek śmierdziela"-to już wiadomo gdzie go Madzia pogoniła i jak nazywa się jego nowa "willa" ;))))...."łącznica telefoniczna"-idealny przykład że w życiu łącznicy niemieckiej nie widział a tym bardziej stacji wzmacniakowej ....Daryjuszu Ottonie czy jak tam się zwiesz,proszę SKOŃCZ pierdolić brednie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A cóż ten tłuk może wiedzieć o stacjach wzmacniankowych jak pod Nowa Solą w betonowym kuble 0,5 x0,5 służącym do krosowania kabli łączności zrobił wejście do tunelu którym szedł 100m , jego ten bzdet jest do dzisiaj na blogu ZGE.

   Sam to napisał ale tam został na szybko obśmiany i dostał po pantalonach pampaliniego.

   Tam nie ma jeleni tylko konkretni kolesie którzy nim na szybko pozamiatali. Już się więcej nie pojawił :-). Tylko gimbaza z You tube nie zaprzecza idiocie :-).

   Tam pod spodem są tego kretyna komentarze jak to wszedł w podziemia :-)

   http://zobten.blogspot.com/2013/03/list-od-czytelnika-z-irlandii.html#comment-form

   http://zobten.blogspot.com/2013/07/list-od-czytelnika-z-irlandii-cd.html

   Usuń
 31. Śledzę jego wypowiedzi na temat jego służby wojskowej co filmik to co innego i to jest odlot-odpowiadam-Kwietniołak nigdy nie był,nie jest i nie będzie żołnierzem,na dzień dzisiejszy jest,tylko w zasobach NSR koniec,kropka. Opowieści typu "Grom" KŁAMSTWO,grom to tylko mu z dupy wyskakuje co pierdolekcja,tak samo ja wzgórza Golan i inne opowieści...jedyna "zagranica" gdzie był to Czechy i obecne piardy angielskie...temat jak dla mnie zakończony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecien mógł być na O.R.P Grom w Gdyni oczywiście na O.R.P Błyskawica,ale mogły mu się pomylić okrety co nie?

   Usuń
 32. Tomek tutaj masz podobny bunkierek ,ale w innej czesci polski , to chyba czesc infrastruktory systemu chyba ? BARS
  polacy nie potrafili pewnych rzeczy uszanowac i ,no nie wiedzieli co z czym sie je i zniszczyli to robiec z tego przydrozne kible.

  Powtarzam to bardzo skomplikowany temat i tylko dla pasjonatow..oni moga sie w tym temacie wypowiedziec.

  Tutaj link z dyskusji ze zdjeciem bunkierka z odkrywcy.

  http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum21/widok_oglny.jpg


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to jest link do tej dyskusji .
   Jest tam grono kompetentne w tym temacie.

   http://odkrywca.pl/bars-lacznosc-troposferyczna,188825.html


   Ale ten kwiecien to idiota co ?


   A

   Usuń
  2. Akurat za Niemców to nie był bars, były to pomieszczenia wzmacniankowe łączności. Ale dla pajaca z Głuszycy może to być KREMATORIUM i wrota do piekła :-). W studzience do krosowania kabli szedł korytarzami, w kiblu jest Domek Śmierdziela, ruscy strzelali pociskami 120 kg na 70 kilometrów, szlifierką pociął niemiecką panterę to i pomieszczeniu łączności może być przejście do Argentyny i Krematorium :-). To kretyn więc o czym tu deliberować ?. Można jedynie powiedzieć dariusz ala kotlet :-)

   Usuń
 33. Ktos dobrze podsumował te jego wywody na youtube ,że ogląda to zamiast Benny Hilla a ja proponuje pod te jego wykłady nuzyczke z Benny Hilla dawać jako podkład.

  OdpowiedzUsuń
 34. http://www.obalamyglupote.pl/2016/01/stefan-niesioowski-upokorzony-w.html

  OdpowiedzUsuń
 35. 1
  Materiał kwietnia:
  https://www.youtube.com/watch?v=nYnmKurUNY8

  Kilka komentarzy wyżej napisałem, że nie mogę ustalić miejsca domku śmierdziela,który pokazał kwiecień.
  W końcu się udało i mogę wam pokazać dokładny plan na mapie gdzie to jest.
  Myślę,że jak zobaczycie to łatwiej będzie zrozumieć, że cały ten domek nie jest niczym nadzwyczajnym i może być pozostałością po większym budynku jaki już nie istnieje bo mógł być rozebrany.
  Kwiecień dorabia do byle obiektu niestworzone historie, ale pokazuje byle co nie mając nie tylko pojęcia czym to coś było, ale nawet nie zada sobie trudu by zdobyć wszelkie możliwe oficjalne informacje o danym miejscu, a na koniec wyciągać wnioski i przypuszczenia.
  Domek śmierdziela znajduje się na przeciwko domu nr 5 przy ulicy Turystycznej w Głuszycy, a właściwie już w Grzmiącej.Zobaczcie po kolei:)
  1
  Ogólny plan terenu
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtU05GQVhNalJDTGc
  2
  kadr z materiału kwietnia z tym kiblem:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtc1l5OFdCREszVFU
  3
  zdjęcie nr1 z Google Street
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtREhPelBXZ3UzSEE
  4
  zdjęcie nr2 z Google Street
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdEl0VVJ4SEszM2c
  5
  Zdjęcie nr3 z Google Street
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtY1gxRlk5WnJXT0k

  Jak widać obiekt wygląda inaczej na filmie kwietnia niż na Google Street.Być może dla tego, że od czasu wykonania zdjęcia przez Google uległ renowacji lub zmianom.
  Czym jest i czego jest pozostałością mam zamiar się dowiedzieć i przekonać się czy warto było sobie tym zawracać głowę i dorabiać wokół niego niesamowitą aurę tajemniczości.
  To, że kwiecień mówi,że mogło to być wejście do podziemi to jest mało prawdopodobne. A to,że w pobliżu jak twierdzi była jakaś kopalnia również wcale nie musi być prawdą.
  W takich miejscowościach ludność dla pozyskania piachu,żwiru czy kamieni eksploatowała wzgórza i zbocza pagórków, więc bajki o tajemniczej kopalni do, której ktoś targał tajemniczą skrzynię kwiecień raczej może sobie wsadzić w buty choć wątpię by się zmieściły ze względu na sporą ilość słomy z nich wystającej.
  I jeszcze jedno, kwiecień mówi, że stąd gdzie stoi jest 5 kilometrów do Sobonia. Gówno prawda dokładnie jest 3.7 kilometra.
  I kolejna sprawa.Kwiecień w pewnym momencie na tym materiale mówi,że widać komin tartaku. otóż to jest nieścisła informacja, jak każda, którą podaje Głuszycki narkoman bo po prostu nie zna historii tego miejsca, a jeśli nawet kiedyś o nim czytał to nic nie zapamiętał i powiedział, że to tartak. Tymczasem była to fabryka drzewna powstała na bazie niewielkiego tartaku o czym już wam łysa pała nie powie, a na pewno jej nie pokaże:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   http://dolny-slask.org.pl/527612,Grzmiaca,Fabryka_drzewna_DMW_Import_Export_Zaklad_Drzewny_DZAT_w_Gluszycy_dawniej.html

   W latach 80-tych XIX wieku na bazie tartaku powstały tu duże zakłady drzewne należące do rodziny Glaeserów, właścicieli jeszcze dwóch innych fabryk drzewnych na terenie Niemiec. W okresie międzywojennym była to największa firma drzewna w Europie produkująca szpule dla przemysłu włókienniczego i fotochemicznego (szpulki do filmów). Jej wyroby eksportowano do wielu krajów europejskich, a nawet do Indii.
   Od 1946 roku funkcjonował tu zakład drzewny produkujący części do maszyn włókienniczych, (cewki do przędzalni, palety ładunkowe), urządzono też odlewnię. Była to część Dolnośląskich Zakładów Artykułów Technicznych w Głuszycy, powstałych na bazie przedwojennych zakładów lniarskich Webskiego.
   Przełom organizacyjny i produkcyjny nastąpił 16 lat temu, 15 września 1992 roku, od kiedy fabryka stała się własnością niemieckiej Spółki Schlingmanna i Von den Elsena. Obydwaj właściciele, Niemiec i Holender, zlikwidowali swoje firmy i wszystkie maszyny i urządzenia przetransportowali do Grzmiącej, uruchamiając produkcję krzeseł. Ok. 90% produkcji idzie na rynek niemiecki, a stamtąd do Austrii, Francji, Szwajcarii. Zakład produkuje 36 modeli krzeseł z 5-ciu gatunków drewna, w miesiącach szczytowych (od września do maja) ok. 6 tysięcy sztuk miesięcznie. (moose za serwisem Twoje Sudety).

   Usuń
  2. Nie ma czym się ekscytować. Kopalnia uranu była , hałdy są. Kopalnia ma tyle wspólnego z tym kiblem co ja z debilem ala kotlet. Kopalnia jest za torami w Grzmiącej pod Gromnikiem 1 km dalej. Nie będę reszt tłumaczył skąd tam ten kibel bo ten kretyn to czyta. Może zorganizuje jakąś wyprawę przez kibel do podziemi gdzie nocują wilkołaki :-) i będzie znów z czego się pośmiać :-).

   Usuń
 36. Pampalini lowca swini znow kwiiiczy swoje wyssane z dupy bajki. Koles wymysla takie kity z himmlerowej satelity ze az uszy bola, przeciez on nawet na tym filmiku z tej budy z garkuchnia zmysla jak najety, pierdoli w urojeniach o jakims kotlecie a la Dariusz Kwiecien a kelnerka wytrzeszcza oczy w tle i gada ze “To jest zwykly schabowy” no ale Kwiecien sobie wymysli ze to danie na jego czesc i kolportuje brednie wariata zbieglego z oddzialu zamknietego.
  Tak jak byl w GROMie, tak jak walczyl w Iraku, tak jak prezydent Iraku wydal na jego czesc zlota monete, tak jek jest wojskowym, tak jak jest nurkiem, tak jak jest snajperem a SWD trzymac nie umie i broni nie zna (Kwiecien pobil record wsechswiata w strzelaniu bez optyki, hehe), tak jak odkrywal Wlodarzam tak jak organizowal survival na bagnach w Tucznie, tak jak stal sie stala gwiazda NTV, tak jak istnieja jego swiadkowie, tak jak wzial wojskowe wabiki za UFO nad Baltykiem, tak jak Kwiecien jest eksploratorem.
  Nic tylko muzyczka z Benny Hilla w tle, bec wuja w czolo i jest wesolo.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciekawe ostatnio ogłoszenie było o skupie szczurów czyżby kwiecień je sprzedawał jako kotlety

   Usuń
  2. Kfietniołak i Irak hahahhaha dobre...na której zmianie był to już nie powie bo łatwo to sprawdzić....a tak naprawdę to źle to czytacie- I rak zagnieździł mu się w głowie ;))) nie wolno nabijać się z chorych buuuuhahahahahahaa!!!!!!

   Usuń
  3. Kwiecien kiedys wciskal kit ze byl w GROMie w pierwszym rzucie w Iraku! Szyl bajki ze uratowal kilkanascie osob i na jego czesc prezydent Iraku kazal wydac nowa zlota monete.
   Twierdzi ze zostal tez odznaczony. Ma wariat tupet, nie?
   Jakby go ktos z GROMu wzial w obroty za te klmastwa to by sie pucia spuchniety zesral ze strachu.
   Lazi wariat i wciska pijackie bajki a pelikany lykaja jaki to z niego weteran, nie doda ze weteran oddzialu zaknietego w Boleslawcu, kompania piechoty podwodnej imienia syrekni Ariel, pluton wakacyjnych przyjaciol ET.

   Usuń
 37. Mam pytanie o co chodzi z tym medalem wybitym na jego cześć?
  P.s kwiiiecien jest za głupi na amfetaminę,choc pewnie przyzna ze jak byl w gromie to dostawali na misjach

  OdpowiedzUsuń
 38. Narodowcy urządzili pogrzeb Gazety Wyborczej

  O akcji pochwalili się na swoim oficjalnym fejsbukowym profilu. Pod siedzibą „Gazety Wyborczej” pojawiła się klepsydra, zapłonęły też znicze. Podobne akcje miały miejsce w całej Polsce.
  „W dniu dzisiejszym [10.01.2016 – red.] Narodowcy RP z całego kraju wzięli udział w obchodach upamiętniających śmierć "Jedynej Porządnej Gazety" (...). Symboliczne znicze oraz klepsydry umieszczane były pod siedzibami nieboszczki w każdym większym polskim mieście - również we Wrocławiu uczciliśmy pamięć o zmarłej” – piszą Narodowcy RP z Wrocławia. Jak poinformowali organizatorzy akcji, „pogrzeb” przebiegł bez zakłóceń. Zaprotestował jedynie pracownik ochrony budynku na placu Solnym:
  "Dajcie spokój z tym happeningiem, to jedyna porządna gazeta" – krzyczał ochroniarz wedle relacji narodowców.

  http://wdolnymslasku.pl/wydarzenia/3619-narodowcy-urzadzili-pogrzeb-gazety-wyborczej

  OdpowiedzUsuń
 39. Oto jak ten bolszewik KWIECIEN szerzy nienawisc miedzynarodami !

  SAM SKURWYSYNU hailujesz ! C widac na fotografii na tym blogu prawa gorny fotografia ty zaklamany pijacki ryju swinski !

  Nie masz pojecia o historii , etyce kudzkiej ty chamie wiejski ...a taki matol jak ty powinien byc odizolowany ...wysterylizowany ..i leczony !!!

  -----------------------
  cyt .tego Gluszyckiego debila !
  -----------------------

  ps ..O tym medalu sie chwalil ze wybili go idiocie za akcje w jakiej uczestniczyl z GROM-em w Iraku !

  Uwazaj Kwiecien by Ci gromowiec nie wpierdolil za to klamstwo.!  poniedziałek, 11 stycznia 2016
  Niemiecka Hydra podnosi łeb
  To tylko kwestia czasu kiedy niemcy brudną armię wykorzystają przeciw Polsce . Miłość w Europie się skończyła jej rozpad to tylko kwestia czasu . Niemcy żądają blokady gospodarczej Polski czyli embargo . To takie typowe zabójca staję się ofiarą , teraz w UE to Polacy są wszystkiemu winni . Kto po raz kolejny będzie umierał za nasz Gdańsk ......
  Polaku broń się sam .....
  To co teraz się dzieje to nie jest misterny plan ?.
  Nigdy nie wierzyłem niemocom kto wierzy zabójcą ,mordercom robiącym mydło z ludzi i oprawy z ludzkiej skóry do lamp . Jaki inny naród wykorzystywał popioły Polaków do nawożenia ogrodów . Nikt nigdy poza niemcami nie stworzył kombinatu śmierci , który nazywali Polacke .
  Autor: Darek o 11:52 1 komentarz:
  Kolejny weekend w Riese
  Kolejne dwa dnie spędzone w górach . Specjalnie rozpuszczam wici gdzie i kiedy będę na szlaku . Co z tego wynika , ano rozczarowanie . Nie spotykam ani jednego szczekacza dalej zwanego odkrywcą . Paru moich fanów , których bardzo pozdrawiam szczególnie tego , który specjalnie przyszedł na Sajdak by przeczytać mój przewodnik, poza nami nikogo . Z jednej strony cisza i spokój nikt nas nie podgląda w Grzmiącej na Uranie . Jakiś szaleniec próbował na siłę odnaleźć panią Klare omal pod sklepem mu nie obili facjaty tak się nie robi , ale próbować trzeba .Dzisiaj nakręcam kolejny materiał tym razem o obozie za pierwszym stawem , kolejna dziwna relacja sprzeczna z tymi oficjalnymi jednak pasująca do moich .
  Autor: Darek o 08:25 2 komentarze:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nikt nigdy poza niemcami nie stworzył kombinatu śmierci , który nazywali Polacke .
   Autor: Darek o 11:52 1 komentarz:"

   Stworzyli pajacu kwietniowy ala kotlet, więcej wymordowali jak Niemcy zapomniałeś o Stalinie tym idolu twojego wujka.

   Usuń
  2. jeszcze Lenin ,Dzierzynski ten bandyta. i pamietaj ty draniu kwiecien o Katyniu!

   Usuń
 40. I co ? nie jest kwiecien coraz glupszy.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest i to widać coraz bardziej i stan się pogłębi-gwarantuję to tylko kwestia czasu.
   Chłop czeka w terenie od świtu do zmierzchu na te swoje wielkie misterium i otwarcie wrót, na statek matka i pilnuje wilkołaków w Riese by nie wyszły zbyt wcześnie. Zapewne gania po terenie od każdej dziury do każdej dziury z łopatą i przysypuje by wilkołaki nie wylazły, a potem leśniczy odnotowuje spadek liczby borsuków i zajęcy na tym terenie.

   Usuń
  2. Bo ich jest dwóch :-), taki schizofreniczny stan.

   Jeden ala kotlet dariusz kwiecień siedzi od 10 do 16 w smakach i żłopie piwo za odgarnianie śniegu, a drugi ala kwietniołak w tym czasie nawalony penetruje behawioralnie Riese :-)

   Usuń
  3. Kwiecien otworzyl biuro eksploracji kotleta w tej zapadlej szopce, siedzi tam pol dnia i jebie w czanik, odsnieza i rabie drwa jak rasowy parob za odgrzanego kotleta z kartoflami.
   Typowa bzdomna lajza szukajaca cieplego zakamarka aby przeczekac zime, lazi kurwa jak wsza, lze jak pies byle najebac sie i zapchjac kiche a jak szkubnie jakis hajs to z miejsca wyda na prochy po ktorych widzi 666 SS manow co siedza z nim i mu opowiadaja hity z Himmlera satelity.

   Usuń
 41. Cos opowiada ze po sklepem opowiadali....
  Byl kretyn pod sklepem i sie nawalil ,oto wyzej dowody jego nadprzyrodzonej inteligencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś podobnego! Tylko opowiedziało niejakiej pani Klarze, a już szaleńcy próbują ją dopaść...pod sklepem!!!!
   Biedny ten kwiecień matkę mu nachodzą wydzwaniają do niej nad ranem, świadków ścigają, jemu grożą i to nie byle jakie szychy!
   Amy się z niego naśmiewamy kiedy on nocuje w mróz w terenie poświęcając się dla nas by gdy tylko wrota się otworzą, statki matki się pojawią, wilkołaki wypełzną z każdej nory i rozpocznie się wielkie misterium natychmiast nas o tym poinformować na swym blogu byśmy uciekali i się ratowali!

   Usuń
  2. towarzystwo pokroju kwietnia
   https://www.youtube.com/watch?v=L47J4I522og

   Usuń
 42. szczur à la kwiecień z rożna, fotografia zrobiona na zapleczu garkuchni gdzie urzęduje profesor kucharz dariusz kwiecień

  https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGemU1c3VQaGVHdkdmTmlGOTlkeEJCcnFjWlFv/view

  OdpowiedzUsuń
 43. Kwiecień! Prawdziwego poszukiwacza na szlaku nie znajdziesz. Co najwyżej turystów np. kobitę w japonkach, popylającą po osówce albo wycieczkę szkolną, czekającą na wejście do sztolni. Prawdziwe badania i odkrycia prowadzi się w zupełnie inny sposób : najpierw przeszukuje się archiwa, potem przeprowadza się rekonesans w terenie a dopiero na końcu prowadzi się prace odkrywcze. Ale ty o tym nie wiesz bo dla ciebie łażenie po szlaku, to prowadzenie badań. Niczego nie odkryłeś, dobrze o tym wiesz. Nawet w większości dawno odkrytych miejsc też nie byłeś, bo albo nikt cię do nich nie wpuścił albo potrzebny jest odpowiedzi sprzęt, którego ty nie masz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darek Pinokio przeprowadza eksploracje jezorem, czyli schizofreniczne mielenie ozorem ku uciesze gromady niedorozwinietych kretynow ktorzy w swym niedorozwoju nie wyrosli z bajek dla dzieci i przez brak prawidlowych procesow myslowych nie umieja odroznic fikcji od historii.
   Klaskaja wiac ku uciesze przebranego schizofrenika na oszolomionego narkotykami i alkoholem, podkrecajac jego stracencze nalogi I wpychajac go coraz glebiej w odchlanie schizofreni.

   Ten czlowiek jest juz zupelnie oderwany od rzeczywisosci, lub stara sie kreowac taki obraz wlasnej osoby.
   Pierdoli brednie 3PO3 nie majace umiejscowiania w rzeczywistosci, cos tam od kogos slyszal, cos mu dzwoni ale nie wie co i gdzie wiec zmysla do wszystkiego co napotka niestworzone historie zrodzone w wlasnej chorej glowie.
   Ze sracza robi zejscia do podziemii, a nawet na II poziom jak w sraczu w Malborku, rozmawia ze swiadkami ktorzy widzieli jak Admiral Graf Spee zatonal 1200m od Leby na Baltyku i rozpowiada te zmyslone przez siebie brednie od kilku lat, zmysla jakies rozmowy ze swiadkami, konfabuluje 24h, typowy pseudolog.

   Debile niech klaskaja, sami siebie kompromituja bo kazda osoba obeznana z historia lub eksploracja traktuje ich jak niepelnosprawnych intelektualnie, jak debili grajacych w szachy i uznajacych sie za arcymistrza.

   Usuń
  2. Powyższy tekst wpisałem pod postem Kwietnia. Oto co mi odpowiedział: " Ok miszczu w piątek u ciebie pod domem , pogadamy na temat poszukiwań myślałeś że kuple cie nie zakapują w momencie kiedy tu jestem i mam kasę .... jeżeli nie ja to tfuj kolega któremu spłaciłem długi za czynsz .."


   Usuń
  3. EH, szkoda, że nie dałes linka do tego koma na jego blogu:

   http://moje-riese.blogspot.com/2016/01/kolejny-weekend-w-riese.html?showComment=1452594195899#c4999024399985754621

   Ten kretyn już sam nie wie co pierdoli. Matołowi wydaje się, że jak Ci napisze,że Cię kumple zakapowali i wie kim jesteś to się na to złapiesz.
   A ciekawe komu był winny długi za czynsz?

   Usuń
 44. To ja przypomne tekst pod ktorym Kwiecien milczy z premedytacja bo znow wytknieto mu klmastwa ktorych nie da sie obronic:


  Ma Bu3 stycznia 2016 14:46

  Darek, Ty mówisz, ja piszę (jak zwykle – przydługo),Proszę:
  1.Nie Windsorowie, a król Edward VIII, który abdykował 11 grudnia 1936 i dopiero wtedy dostał tytuł księcia Windsoru. Nie miał on żadnej realnej władzy nawet wpływu na ówczesną władzę (od sierpnia 1940 do maja 1945 był gubernatorem Bahamów i tam przebywał),

  2.Operacja Overlord była aliancką inwazją na teren Francji w 1944r., a nie jak wynika z wypowiedzi niemiecką na Wyspy.

  3.z Calais do Dover jest ok. 52 km (z jego brzegu widać Wielką Brytanię), z wyspy Jersey do najbliższego wybrzeża Anglii jest około 180 km. Ta wyspa nie miała żadnego militarnego znaczenia w tamtym okresie.

  4.Odnośnie Riese nie będę się wypowiadał, ponieważ nie mam dogłębnej wiedzy. Ale w takim razie wejdź na polską Wiki i zaproponuj zmianę „faktów”. Tam stoi napisane: „Projekt Riese (z niem. olbrzym) – kryptonim największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich oraz na zamku Książ i pod nim w latach 1943–1945.” Jak rozumiem, sugerujesz, że on powstał już 1881r. i nie był pomysłem nazistów?

  5.„Ukochane miejsce (Hitlera) Engelberg, … które było w Austrii, było w Alpach – on tam był szczęśliwy”. Darek - Was is los? Engelberg to miejscowość położona w centralnej Szwajcarii. Ulubionym zaś miejscem Adolfa był Berghof – oficjalna rezydencja, położona w Alpach Salzburskich w pobliżu Berchtesgaden w Niemczech (był tam ok. 390 dni). Co, do „zatęchłych” bunkrów Wolfsschanze (Wilczy Szaniec), prawie zgoda, spędził tam około 830 dni.

  6.Odnośnie udziału wojsk rosyjskich w Syrii - są bardzo rozbieżne dane i oceny. Proponuję, nie komentować jednostronnie, tu cytat:
  „ W środę Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało, że w nalotach rosyjskiego lotnictwa w Syrii w ciągu trzech miesięcy od początku militarnej interwencji Moskwy zginęło tam 2371 osób; jedna trzecia ofiar to cywile. … Rosja prowadzi od 30 września bombardowania w Syrii, które przedstawia jako wymierzone w Państwo Islamskie. Jednak syryjscy rebelianci walczący z reżimem Asada, a także Zachód zarzucają Rosji, że celem nalotów są ugrupowania niedżihadystyczne i cywile. Amnesty International (AI) opublikowała niedawno raport, w którym uznaje, że rosyjskie bombardowania w Syrii mogą być zbrodnią wojenną, gdyż stanowią pogwałcenie prawa humanitarnego.” (PAP 02.01.2016)

  cdn.

  OdpowiedzUsuń
 45. cd
  7.Z tymi Tatarami krymskimi, to naprawdę przegiąłeś. O jakim Państwie islamskim ty mówisz? Krym był ich domem od XIII w. „Tatarzy nie będą dobrowolnie zrzekać się ukraińskiego obywatelstwa, ale jeśli Rosja narzuci swoje obywatelstwo, będą musieli je przyjąć, bo jakoś żyć trzeba” - Przywódca Tatarów krymskich Mustafa Dżemilew. Tatarzy nigdy nie chcieli współpracować z Ruskimi. „… przed II wojną światową bolszewicy zamordowali 140 tys. Tatarów. Rozpoczęła się rusyfikacja. Apogeum zbrodni miało jednak miejsce w 1944 r. W wyniku trwających raptem kilka dni mordów i wysiedleń z liczącego wtedy blisko 200 tys. osób narodu nie pozostał na Krymie nikt”.

  8.Teraz coś in plus. Faktem jest, że Francuscy ochotnicy w liczbie 300 żołnierzy (przeżyło 30) bronili Kancelarię Rzeszy. 29 kwietnia 1945r. Henri Fenet, były milicjant Vichy, został odznaczony Krzyżem Rycerskim, za unieszkodliwienie ze swoimi ludźmi na ulicach Berlina 62 radzieckie czołgi. Jeśli idzie o Polaków, to też, dzięki Bogu pełna zgoda – nie byliśmy nawet w kręgu zainteresowania Adolfa (Rolf-Dieter Muller).

  9.Odnośnie ewakuacji spod Dunkierki. Proszę, wskaż domniemany punkt, jakiejś domniemanej kapitulacji dot. nieewakuowania Polaków. Na nic takiego, przez wiele lat nie trafiłem. Generalnie Polaków pod Dunkierką nie było, kapitulacja Francji podpisana została 22 czerwca 1940r., a operacja Dynamo (Dunkierka) zakończyła się 4 czerwca 1940r., czyli 3-tygodnie wcześniej! Jaki punkt miałby dotyczyć ewakuacji Polaków, którzy już siedzieli na wyspach?

  Czekam na odpowiedzi i skorzystam z Twojego wpisu: „Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam”.


  No i co Kwiecien i jego przydupasy bez szkoly?
  Zatkalo kakao?
  Tego potoku kwietniowych konfabulacji i baboli nie da sie logicznie wyjasnic, bo to pierdolenie Kwietnia nie ma nic wspolnego z logika i wiedza.

  OdpowiedzUsuń
 46. Kwiecien ! TFUJ Ci w morde:-))) hahahahaha!

  OdpowiedzUsuń
 47. Łysa kulawa pała dała nowy materiał:

  https://www.youtube.com/watch?v=YUEaubQb18E

  Pierdolony łazi z tą kamerą od górki do górki, od rowu do rowu, od sterty kamieni do sterty kamieni i kurwa dorabia historie. Tu jest sztuczny pagórek, tam wejście do sztolni, tutaj kurwa odprawiano modły i ceremonie i sto innych idiotyzmów.
  Będę miał znów robotę na wieczór jutro pojutrze hehe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bad Scharlotenbrun??????????? co to za miejscowość tak głupio spytam prawidłowa nazwa Jedliny Zdrój to Bad Charlottenbrunn, co za debil ciężko znaleźć nazwę Niemiecką

   Usuń
  2. Od tego momentu jakieś 3-4 sekundy

   https://youtu.be/YUEaubQb18E?t=1715

   Łysa pało, a będzie jeszcze gorzej i ja się o to postaram za karę śmieciu pierdolony.

   Usuń
  3. łazi po torowisku sokiści się zainteresują

   Usuń
 48. hm czyżby wyznawcy kwietnia lokację kultu zmienili to pewnie to kozy co gdzieś rolnikowi zginęły

  http://progorodnn.ru/news/view/108957

  OdpowiedzUsuń
 49. kfiecien:-) ty lysa palo z Gluszycy, wiesz ty kretynie ile musiano przesypac porozsadzac i rozkopac terenu, dla niwelacji pasa gdze planowano polozenie torwiska matole jeden?
  kfiecien to nie proste plaskie pola ...to tereny polozone w gorach ...obszczblkonie... cala tajemnica twoich stert usypanego urobku pochodzi z budowy torowiska oraz tuneli... jeszcze przed twoim idolem Himmlerem. a historyjki o tajemniczych tunelach sa wymyslem ludzi twojego pokroju ...czyli psychicznie chorych zjebow ..widzacych wszedzie TYSIACE ZLOTYCH POCIAGOW wy kretyny. hehehehe !
  Porceanki znalazles matole ,bo linia telefoniczna zstala rozebrana, a zbudowano nowe systemy z Niemiec rodem:-) zwane liniom swiatlowodowom zacofny chlopku wiejki.zdaje sie ze Siemens to popularna firma w Polsce-:´))))-: prawie jak VW albo Audi :-

  ty sie kretynie ciesz ze masz Niemca za sasiada ...bo jeszcze pare lat temu debilu musiales w polsce zamawiac rozmowe z zagranica i czekac godzinami na polaczenie+takich to miala komuna specow, glabie ! co nie pamietasz?

  PROSZE CZEKAC NA POLACZENIE -))))

  A telefon mial LEKARZ KOMUCH CWANIAK i paru nie licznych uczciwych szczesciarzy.

  Gowno tam jest kfiecien a nie jakas tajemnica .... tajemnice juz dawno pojechaly w swoje strony odkrywco.

  Tomek tego kretyna najlepiej podac do NFZ oni placili za ten gips by wyzdrowial i leczyl sie ,a debil lazi z tym kulasem polamanym...

  A.

  OdpowiedzUsuń
 50. Już się naczytał i biegusiem poleciał odkrywać Sajdak i Grzmiącą :-) :

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/09/tunel-pod-sajdakiem.html

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/09/sajdak-2-cd.html

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/09/sajdak-3.html

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/09/ludzie-listy-pisza-tunel-pod-sajdakiem.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ! -) typowe , wszedzie super skarby i reaktory atomowe !
   Nie ma sie co dziwic ze kfiecien zas lata powielajac zwidy Brygidy -)

   Najsmieszniejsze jest to ! ze robienie z ludzi ciemniakow odpowiednimi przekazami , nawet gdyby opowiedzialo by sie dzisiaj NAJPRAWDZIWSZA PRAWDE !
   to by kurna nikt w nia nie uwierzyl !!!! hahahahaha !
   Jaja jak berety ! strategia to nie tylko piacha !

   ps. do kfietnia ! SUPER ROBOTA PANIE DARKU -) hahahahahaha !


   A

   Usuń
 51. Przez ostatnie 5 minut mierzyłem liczbę wejść na bloga Głuszyckiego huja.
  Nie uwierzycie.
  Dokładnie o północy w ciągu 5 minut z 4619225 licznik skoczył do 4619280 czyli w 5 minut jakoby weszło na jego bloga 55 osób.
  Ale to nie wszystko.
  W dzień mniej więcej ok. 13 zrobiłem taki sam test i okazało się, że w ciągu 5 minut weszło zaledwie 10 osób czyli 2 osoby na minutę.

  Czy ktoś da wiarę, że blog debila w środku nocy może być odwiedzany tak często?
  Dziś porobię więcej takich testów, a przy okazji poszukam w necie jak się nabija liczniki na YT.
  Jeden artykuł już znalazłem:

  http://www.wykop.pl/ramka/1659357/nabijane-wyswietlenia-na-yt-czyli-jak-to-dziala/

  Kwiecień głupi chuju to nawet strony Pana Wołoszańskiego nie mają takiej oglądalności cwaniaku zajebany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawostka.
   W chwile gdy napisałem poprzedni komentarz zrobiłem znów taki sam test.
   W ciągu 5 minut z 4619302 licznik skoczył do 4619315 czyli w tych 5 minutach weszło jak w południe 10 osób.

   Usuń
  2. Kolejny testgodzina 02:05
   W ciągu tych 5 minut licznik skoczył z 4619491 do 4619499 czyli znów 10 odsłon bloga,a więc 2 na minutę. To samo co w południe.
   Podsumujmy.
   Od północy do tej chwili było 274 wejść na jego bloga.
   Automat odświeżający stronę działa.

   Usuń
  3. Kolejny test ok.7:50
   Było 4619901 wejść,w ciągu 5 minut licznik skoczył do 4619914 czyli w mierzone 5 minut weszło na bloga Głuszyckiego zjebańca 13 osób z czego dwa to moje odświeżanie, a więc weszło 11 osób z czego 10 to wynik regularnego odświeżania co pół minuty, a 1 pewnie rzeczywiste wejście kogoś z zewnątrz.
   Dziwnym zbiegiem okoliczności gdy rozpocząłem pomiary po północy dzisiejszej nocy i napisałem pierwszy kom o tym licznik nagle przestał skakać o 50 jednostek, ale pozostał na 2 na minutę.
   Podsumujmy raz jeszcze. O północy licznik wskazywał 4619225, obecnie ok. ósmej rano wskazuje 4619914. Odejmijmy te liczby od siebie i wyjdzie, że w ciągu pół nocy do rana licznik skoczył o 689 jednostek!!!
   Nieźle co?
   Testy robiłem 3 razy więc jak widać nabicie licznika na blogu debila z głuszycy musiało być nieregularne.
   Nijak tego nie można wytłumaczyć jak sztucznym nabijaniem wejść na jego bloga.
   Nawet gdyby przyjąć, że na jego bloga wchodzą roboty wyszukujące haseł to i tak nie możliwym jest by było to 689 razy. O czytelnikach nie wspomnę by również taka liczba w nocy wchodziła na jego bloga.
   A teraz pytanie kto mu w tym nabijaniu pomaga?
   Zjebany synalek, który pluje się na blogu chwasta z Krosna od rana do nocy i wypisuje mi tu parszywe komy, których nie akceptuję.
   *
   Ok, zrobimy kolejny test zapiszemy, że dziś o północy licznik wskazywał 461225 wejść.
   Zobaczymy ile będzie dziś po północy.

   Usuń

  4. Ot zagadka, metod jest kilka, np. skrypt do automatycznego odswiezana strony, prosze:

   http://blog.codebusters.pl/pl/odswiez-zawartosc-strony-automatycznie-co-okreslony-czas-jquery/

   http://strefakodera.pl/tworzenie-stron-www/html/automatyczne-odswiezanie-strony-co-x-sekund

   Mozna ustawic zeby zapierdalalo jak Kwiecien na amfie.

   Usuń
 52. Kwiecień tak się cieszysz że nóżka sie goi bardzo dobrze mimo klątw a nie wziąłeś pod uwagę że to dzięki klatwie złamałeś nogę?

  https://youtu.be/AyWu5CV315E?t=494

  OdpowiedzUsuń
 53. Zobaczcie jak kwiecień sam z siebie robi debila i idiotę i to w dosłownym słowa znaczeniu, co ukazał bardzo wyraźnie Ma Bu

  https://www.youtube.com/watch?v=AyWu5CV315E

  ///
  Ma Bu 2 dni temu
  Darek, nie wiem co na to, powiedziałby Twój „mentor”. Myślę, że ręki by Ci nie podał. Dlaczego?, proszę bardzo:
  Teza. 9 stycznia 2016 – Dariusz Kwiecień:
  „Dlaczego nie potrafimy oficjalnie mówić, że Niemcy z Rosjanami w 1939r. rozebrali Polskę. To był kolejny rozbiór Polski. Dlaczego o tym milczymy? ”

  Antyteza. 23 września 2009 – Sejm RP (uchwała):
  "17 września 1939 r. wojska ZSRR bez wypowiedzenia wojny dokonały agresji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, naruszając jej suwerenność i łamiąc zasady prawa międzynarodowego. Podstawę do inwazji Armii Czerwonej dał pakt Ribbentrop-Mołotow zawarty 23 sierpnia 1939 r. między ZSRR i hitlerowskimi Niemcami. W ten sposób dokonano IV rozbioru Polski. Polska padła ofiarą dwóch totalitaryzmów: nazizmu i komunizmu".

  Syntezy, oczywiście nie będzie (ponieważ mówimy o fakcie), ale będzie wniosek.
  Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, nie słuchajcie tych bredni!!!

  p.s. „Uchwałę Sejmu ostro skrytykował lider Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej Giennadij Ziuganow, który ocenił ją jako "prowokację". - (Uchwałę) przyjęto, aby wybielić własną politykę, która sprzyjała ekspansji Hitlera i rozpętywaniu wojny”.
  Darek, gdzie prawda i fakty????
  ///

  Widzisz Głuszycki ćpunie zajebany, chuj wisz, a kreujesz się na obrońcę prawdy ty pierdolony głosicielu jakoby zapomnianych i przemilczanych kwestii.
  Ciekawe ile ci jeszcze kwiecień starczy tego jebanego tupetu by kreować się na kogoś kim nie jesteś?
  Powinieneś od samego początku rozpocząć edukację szkolną i mieć nieco pojęcia o rzeczywistości.
  Jak tak dalej pójdzie i będzie więcej takich Ma Bu to może ludzie zrozumieją, że słuchają idioty i głupca wmawiającego wszystkim dookoła, że to oni są idiotami i głupcami.
  Jak czytam komentarze na YT pod tymi jego pożal się boże odkrywczymi materiałami to żal mi tych durnych gimbusów zachwycającymi się tym co pokazuje i opowiada ta Głuszycka najebana amfą spierdolina umysłowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na YT u kwietnia to jest cenzura same peany pochwalne na jego cześć, kwiecień boi się prawdy, teraz wymyśla, że Niemcy są niemili pewnie w dla tego głupca kwietnia ja się nie dziwie jak robi z nich wariatów

   Usuń
  2. Normalne, że się nie dopuszcza komentarzy w stylu ssij druta tłusta kurwo czy inne tego typu, ale u kwietnia jet cenzura na komentarze obalające jego głupoty w formie argumentów.
   Skurwiel boi się prawdy.

   Usuń
 54. Glupoty pierd...) kfiecien ze niemcy polakow nie lubiom.
  Gospodarki obu krai byly i sa od siebie zalezne.
  Niemcy bardzo duzo w polsce inwestuja i dobrze bo kilka lat temu bylo szaro i pusto..a ludzie sie cieszyli jak debile na widok zachodnioniemieckiej gazety czy puszki po piwie.
  nie wspominam o innych rzeczach .

  Dla przykladu.
  Powiedzmy ze w czasach upadku komunizmu gdzie w polsce nic nie bylo, nic nie exportowano, gdzie byly zadluzenia....
  starsi pamietaja te czasy.

  Zalozymy ze w Niemczech wyjechalo na nielegalny zarobek z 36 mln panstwa 1 mln osob do nielegalnej pracy, zarobil taki osobnik powiedzmy miesiecznie 2 tys eur... co jest normalne.
  Zatem 2 tys eur pomnozyc przez 1 mln daje to nam 2 MILIARDY czarno zarobionych pieniedzy jakie trafily do polski dla rodzin itp... powtarzam 2 miliardy miesiecznie co daje nam rocznie 24 miliardy euro. w ciagu 10 lat daje nam to 240 ! miliardow ! czarnych pieniedzy wwiezionych do polski, jakie przez prywatne kantory trafily do splajtowanego polskiego banku ! czarne pieniedze. !
  Co myslicie ze niemcy byli tacy jebnieci ze nie wiedzieli po co polacy jada do niemiec ?
  Wiedzieli o tym i tolerowali to nie kontrolowali ludzi na pieniadze , co robia z wlasnymi obywatelami NA TERMINALACH:
  Niemcy wiedzieli ze wyciagnie to w pewnym stopniu gospodarke splajtowanej i upadlej gospodarczo Polski.

  Co kwiecien mam wiecej argumentow podac ?

  Tomek nie zagladaj na ten blog koniczyny , tam pisze tylko paru jakis mlodych chlopakow jacy sie nudza -:)
  nie biezcie tego na powazne i olejcie ten blog nie zagladajac tam , a znudzi sie im .
  Kwietniem sie trzeba zajac.

  OdpowiedzUsuń
 55. Obrzydliwa zdrada! Czuchnowski namawia żołnierzy do buntu przeciwko MON i zdrady stanu!

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5070-obrzydliwa-zdrada-czuchnowski-namawia-zolnierzy-do-buntu-przeciwko-mon-i-zdrady-stanu

  OdpowiedzUsuń
 56. Jak słucham tego pajaca zaczynam tęsknić za cenzurą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madzia kopnęła Kwietnia w dupę i pognała bo się zadał z szumowinami i nagrabił sobie u nich.
   Kwietnia ścigają za długi w Łodzi i ma tam przejebane.
   Łódzcy narodowcy postraszyli Kwietnia wpierdolem za antypolską działalność i pierdolenie tych wszystkich bzdur.
   Dla tego spierdolił do Głuszycy gdzie tuła się po starych znajomych bo matka i brat go w domu nie chcą.
   Kwiecień natrętnie wkręca się w łaski właścicieli tkalni smaków obiecując sprowadzanie klientów.
   Jest kwestią czasu gdy właściciel tkalni smaków zapozna się z dorobkiem Kwietnia i tak samo jak inni delikatnie się go pozbędzie.
   Więcej szczegółów wkrótce.

   Usuń
  2. Pogoniła bo wzięła dla niego pożyczkę i musi spłacać.
   Ot taka ciekawostka z pewnego źródła.

   Usuń
  3. kwieien ty luju pierdolony! ty jestes ostatnia szmaata,tylko ostatnia szmata zyje na koszt kobiet, brandzlu!

   obciach!

   Usuń
  4. kwiecień to ma teraz survival he he ciekawe, w którym przytułku dla bezdomnych w tym na Gaju czy na Pocztowej no kwiecień przyznaj się nie próbuj ściemniać o spaniu w lesie

   Usuń
  5. Skoro kwiiiiecien gdzieś obozuję w lesie to czemu nie pokazuje się i w swoim obozowisku? Był by bardziej przekonywujący jako surviwalowiec .

   Usuń
  6. A ja zapytam gdzie jest choćby jedno zdjęcie z tego jego oprowadzania po terenie grup niepełnosprawnych?
   Bo, że są materiały na, których kwiecień oprowadza grupy niepełnosprawnych intelektualnie to widzimy, ale chcieli byśmy zobaczyć te grupy na wózkach, o kulach, bez nóg i rąk, o których opowiada nasza Głuszycka idiocina.

   Usuń
  7. On jest z 666 SSmanami i pewnie tak jak on maja zlamanego kulasa, wiec Daro ich oprowadza.
   Czub spi w przytulku a napina sie ze w lesie, pewnie jak to przeczyta to zrobi jakas pokazowke, wlezie do przykopy i nagra biwak Pana Wersalki.
   ;-)

   Usuń
  8. Znów rozpali wersalkę, ugotuje rosół ze starej onucy a do mieszania użyje kuli ortopedycznej, a potem pokroi kotleta ala dariusz kwiecień nożem z puszki po konserwach :-).

   Nakręci z tego pouczający materiał pod tytułem "Smaki i wilkołaki"

   Usuń
 57. bla bla bla bełkot ściemnianie o kurde widzę komisarycznego miasto zadłużone na ponad 80% super "kapitalizm" intelekt urzędników powala na kolana najpierw rozjebali na rozkaz bodajże Francji głównie kopalnie by ich upadające ratować przemysł włókienniczy to były bodajże Włochy, oczywiście powstała strefa ekonomiczna trochę szemrana bo firmy mają preferencyjne ulgi podatkowe przez 10 lat, co do większości budynków kurwa nie remontowano ich zwłaszcza te przedwojenne od nowości, miasto brało i bierze kasę za czynsz i co gówno są dopiero remontowane jak lokatorzy mieszkanie wykupią i wezmą kredyt! II RP była biedna rozwijała się szybciej niż III RP te lewackie ścierwa cofnęli nas do czasów zaraz po odzyskaniu niepodległości nawet gorzej teraz mydlą ludziom oczy rozwijamy się och ach tylko jak i gdzie nigdzie tego nie widać! co stare rozpadające się rudery przykryją styropianem i szczęśliwe otworzą kolejny market i macie ten swój przemysł ha ha

  https://www.youtube.com/watch?v=ANe6nI4Mla4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=ANe6nI4Mla4

   U nich jest zawsze za kilka miesięcy wszystko ruszy z kopyta. Co wywiad to właśnie ruszają. Potem mijają 4 lata stają znów przed kamera i pierdolą że właśnie już za kilka miesięcy. I tak innym upływa życie na zasiłkach lub na saksach w reichu. A te knury bawią się za państwową kasę. Zero odpowiedzialności materialnej.

   Usuń
  2. "co do większości budynków kurwa nie remontowano ich zwłaszcza te przedwojenne od nowości, miasto brało i bierze kasę za czynsz i co gówno są dopiero remontowane jak lokatorzy mieszkanie wykupią i wezmą kredyt! "

   Dokładnie przez 70 lat kasę łoili za czynsze, za tą kasę po ZGMach i ademach siedziały na dupie biurwy prezesi, dyrektorowie i huja robili. A teraz jak ludzie powykupowali to będą remontować oczywiście za kasę wspólnot. Bo to wspólnoty będą spłacać jebane kredyty. I taki ciul stoi jak zwykle i pierdoli o rewitalizacji. A jak go kto spyta dlaczego palcem nie kiwnął 4 lata temu to powie że już właśnie działa. A co z tamtymi ciulami co nic przez tamte lata nic nie robili , ano nic poszli na zasłużone wysokie emerytury.

   Powinno się emerytury im pozabierać i do pierdla aby w pasiaki pierdzieli.

   Usuń
  3. ostatnie "wyremontowano" ruderę do rozbiórki przeznaczoną ze względu na szkody górnicze, te osły mają powód do mówienia "przecież remontujemy kamienice czynszowe" ta tylko połowa lokatorów to pijusy nie płacące za czynsz w zajętych lokalach po tych lokatorach co dostali nowy lokal w tych wybudowanych, albo wyjechali na zachód i zdali lokal mieszkalny to tako inteligencja urzędników zasłonili rozpadającą się ruderę z pęknięciami w ścianach nośnych styropianem co gorsza wszystkim okna powymieniali jest to naprawdę chore i kto za to płaci podatnik, są kamienice gdzie wszyscy płacą za czynsz lokale nie są wykupione i nic w nich nie robią główna wymówka nie mamy pieniędzy no tak jak ładują w rudery do rozbiórki by ładnie wyglądały podczas kampanii wyborczej, pamiętam jak u mnie wyglądał trzeba drzwi do budynku wymienić i okna w częściach wspólnych klatka schodowa piwnica strych, prawie wszyscy mieszkania wykupili i nie za jakieś 1% czy 5% wartości za 100% nie było jakiś ulg ostatnie dwa były za prawie darmochę co ADM gadał nie mamy pieniędzy trzeba kredyt wziąśc

   Usuń
  4. jaja dosłownie pieniądze były na koncie wspólnoty tylko ADM musiał wyciągnąć kasę dla kolesi by mogli zarobić przy okazji, jak się odłączyliśmy po prawdziwej batalii bo te mendy nie wypuszczają spod swoich opiekuńczych złodziejskich łap, nagle się okazało, że kurwa pieniądze na zrobienie podstawowych napraw są i nie trzeba jakiś kredytów

   Usuń
  5. Kredyty im są potrzebne, bo nikt oficjalnie nie powie ale ADM lub ZGM, podpisuje osobną umowę za załatwienie frajera do kredytowania. I teraz kasy niby nie ma więc wspólnota bierze kredyt który rai zarządca czyli ADM lub ZGM. Potem wspólnota spłaca kredyt a Urzędasy mają kasę z umowy pomiędzy bankiem a ADM lub ZGM.

   Te chwasty powinno się wyciąć i korzenie powyrywać.

   Usuń
 58. Marek sęk ile to już czasu rozglądasz się zboczeńcu za dziećmi ? chyba dłużej niż zablokowane UFO relacje ? cooo ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Forum ufo-relacje nie jest zablokowane i niebawem powróci. Kończę prace nad nową formą forum, a że nie jestem informatykiem i sam to wszystko robię więc dla tego to tak długo trwa bo przy okazji uczę się tego.

   Usuń
 59. Wczoraj o 2 w nocy licznik na blogu kwietnia wskazywał 4619499.
  Dziś o 2 w nocy licznik wskazywał 4625284
  Odejmijmy od 4625284-4619499= 5785 słownie pięć tysięcy siedemset osiemdziesiąt pięć wejść na bloga Głuszyckiego debila w ciągu równo 24 godzin.
  No i co czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do choroby umysłowej tego pojeba?
  Znacie podobny przypadek na całym świecie by lichy durny blog miał dziennie taką oglądalność?
  Kwiecień ma skrypt odświeżający jego bloga i tylko debil i naiwniak mógłby w to wątpić.
  Przypomnę liczbę odsłon bloga Głuszyckiego kretyna

  pięć tysięcy siedemset osiemdziesiąt pięć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a u ciebie kurwa zaledwie trzy i to nabite przez ciebie samego xD

   Usuń
  2. Adrian szczeniaku bękarcie z nieprawego łoża widzę, że warujesz przy pilnowaniu interesu rodzinnego.
   Idź na całość i jebnij dziennie tatkowi 10 tysięcy wejść, co się będziesz bawił w drobne.

   Usuń
  3. Kfiecien ty lysa mendo z Gluszycy -)
   Teraz bedziesz dzielil loze z zulem Szczepanem tym brodatym .

   Usuń
 60. Mit wyzwolenia Krakowa przez Armię Czerwoną, czyli jednego z fundamentów „przyjaźni polsko-radzieckiej”

  http://niezwykle.com/mit-wyzwolenia-krakowa-przez-armie-czerwona-czyli-jednego-z-fundamentow-przyjazni-polsko-radzieckiej/

  OdpowiedzUsuń
 61. Słuchajcie,czytałem Wasze posty oraz posty pana Dariusza i zawsze starałem się nie opowiadać ani po Jego ani po Waszej stronie.Ale to, co usłyszałem w jednej z audycji Pana Dariusza po prostu rozwaliło mnie na łopaty.Próbuje On tam wciskać że gdyby nie armia czerwona to by Polski nie było po 45 r, mówi o tym w taki sposób, oczywiście w międzyczasie bardzo gmatwając fakty,jakbyśmy my, Polacy po 39r tylko stali i czekali na zbawienie. Pan Darek zapomniał, lub może nikt z jego informatorów mu nigdy o tym nie powiedział że to właśnie my , Polacy złożyliśmy najkrwawszą ofiarę podczas drugiej wojny. To naród polski wydał bohaterów w osobach majora Hubala (szwaby do dziś boją się ujawnić jego grobu),generała Nila, Inki ,Warszyca, Roja, Ponurego i wieli wielu innych.Pan Darek zapomniał chyba że to właśnie wyżej wymienionych bohaterów wymordowali przedstawiciele ,,wyzwoleńczej czerwonej armii,,.Pan Darek ma jak słyszę i czytam ,,chopla,, na tzw.fałszowanie historii, bardzo fajnie, tylko dziwi mnie to, że ten Pan nigdy nie powiedział że podczas okupacji poza niemcami, rosjanami mieliśmy jeszcze trzeciego okupanta, który okupantem jest po dzień dzisiejszy.Mam na mysli tzw.naród dobrany czyli żydów.Czemu pan Darek ma na ścianie w arkadii czy być może w domu plakat żyda piłsudskiego (prawdziwe nazwisko selman)któty był agentem austryiacko-niemieckim?Czemu Pan Darek nie napisze lub nie powie o kurierze polonii amerykańskiej żydzie Razzingerze(nie mylić z Ratzingerem byłym papierzem)który miał przywieźć przed powstaniem warszawskim pomoc finansową dla powstańców i... sobie z tą kasą zniknął, czemu milczy o żydowskich sędziach i prokuratorach skazujących na śmierc żołnierzy wyklętych?Tylko w kółko powtarza że on nie ma czasu, że tylko jest w terenie, ja go nigdy w terenie nie widziaem a często ostatnio jestem na Soboniu.Tak że moim zdaniem rada dla Pana Darka, mniej wilkołaków,wampirów i ufo a więcej naprawdę żelaznych faktów,mniej mitów i bajek a więcej wiarygodnych światków a nie społemowskich ojszczymurków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie ten komentarz-doskonały- skopiować do ostatniego tematu.

   Usuń
 62. Słuchajcie,teraz przyznaje Wam rację, Pan Darek jest albo niedouczonym fantastą albo sprytnym agentem finansowanym przez żydo-komunę by gadać bzdury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz to w ostatnim temacie bo tu już może nikt nie zaglądać.-Zacytuję go tam.

   Usuń
 63. Sorry ale muszę to napisać.Mam apel do Pana Dariusza.Pozwolicie że go tutaj zamieszczę?
  Panie Dariuszu, to że ktoś pracuje, jak Pan to powiedział, przy składaniu lodówek itp,to nie oznacza że nic nie wie o historii i się z domu nie rusza.Teraźniejsze życie polega właśnie na pracy przynajmniej od 7 do 15, takie są realia Panie Darku.Na szczęście przychodzi piątek i czas wolny po nim a wtedy heja w drogę i zwiedzać zamki podziemia, bunkry, czytać ,badać itp do woli. Tylko na to Panie Darku trzeba najpierw zapracować.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.