niedziela, 3 stycznia 2016

Brdnie kulawego umysłowo i fizycznie pijaka z Głuszycy przeplatany kłamstwami, pomówieniami i urojeniami.

Mamy kolejną debilną pierdolekcję pełną konfabulacji, kłamstw i oczywiście oszczerstw pod moim adresem.

Chcę polecić komentarze w poprzednim temacie dotyczące tejże właśnie pierdolekcji, które ukazały się nim zdążyłem napisać ten temat.

 Dariusz Kwiecień Audycja LVII - "Wspomnienia z Londynu" 

 Kolejne wystąpienie Głuszyckiego narkomana z lasu.

 Windsorowie współpracowali z Niemcami? Tego nawet nie wiadomo jak skomentować.
Pajac wyjął kilka metalowych odznaczeń nawet ich dokładnie nie pokazując i powiedział dwie głupie rzeczy, że trudno je zdobyć legalną drogą i, że to nie jest prawdą, że tu na wyspach takie odznaczenia są negowane. Następnie tłumaczy, że został na granicy przetrzepany i, że niby doczepili się do niego, że wwozi jakieś symbole nazistowskie, ale w końcu machnęli ręką i go wpuścili. Co za brednie.
Potem pierdoli, że na wyspach takie nazistowskie symbole niektórzy noszą przyczepione do ubrania i to jest dozwolone. Co za brednie.
Mówi, że w Polsce widział jak ktoś miał na ramieniu tatuaż ze swastyką. No jasne to by długo po świecie nie pochodził.
Pierdoli, że dużo wcześniej niż przed wojną funkcjonowała nazwa Riese i twierdzi, że Riese powstało już przed wojną. Skoro tak to gdzie są na to jakieś dokumenty czy dowody, świadkowie, informacje?
Haha, najlepsze gdy pokazał najnowszą książkę pt. Lista Grundmana. Kto wie o co chodzi ten wie, że cala ta lista Grundmana to wielka ściema by puścić w obieg fałszywe tropy.
Debil mówi, że ktoś neguje istnienie planu Hitlera i pisze do Pana Wołoszańskiego w tej sprawie. Dalej mówi, żeby sobie przeczytać książkę pt. Sieć by wiedzieć, że taki plan istniał. A ja zapytam, a skąd głuszycki paranoik wie, że ktoś pisał do Pana Wołoszańskiego w tej sprawie? Skurwysyn powiedział to tak by durni widzowie mniemali, że wie to od Pana Wołoszańskiego, który jak łatwo się domyślić nawet by mu nie chciał za to wszystko podać ręki. Kwiecień to, albo zmyślił, albo gadał z jakimś idiotą, który mu powiedział, że pisał w tej sprawie do Pana Wołoszańskiego i teraz o tym mówi tak by widz myślał, że ma kontakt z Pan Wołoszańskim. Ale dalej pierdoli, że o planie Hitlera słyszał nie tylko od Pana Wołoszańskiego, ale i od kilkunastu innych historyków. Tak Głuszyckie zajob podstępem i pokrętem podbudowuje swój wizerunek jadąc na czyimś nazwisku udając jego poplecznika, a nawet znajomka!
Prawda jest taka, że nikt żadnego planu Hitlera czy Himmlera nie neguje bo chyba oczywistym jest, że takowy Hitler i Himmler miał ino durny kwiecień ten plan rozciągną na całą galaktykę w czasie i przestrzeni.
Dalej durna łysa pała mówi, że wszyscy tak teraz negują Putina, który skutecznie zwalcza ISIS. Nikt durna łysa pało Putina w tej materii nie neguje, wręcz przeciwnie za to akurat Putin ma łapki w górę u większości nawet w TV go nie krytykują za to.
Zapewne mundrala kwiecień z Głuszyckiego lasu czyta ten dziennik o walce z imperium zła i się tera mundrzy:
https://adnovumteam.wordpress.com/category/syria/
My też kwiecień czytamy ten dziennik i wiemy lepiej od ciebie głuszycka łajzo co się tam dzieje bez twoich prostackich przekazów.
I kolejny idiotyzm, Głuszycki mundrala pierdoli, że Krymscy Tatarzy odcięli na Krymie prąd bo chcą stworzyć tam namiastkę państwa islamskiego. No większych kurwa bredni nie słyszałem. Durna łysa pało Tatarzy chcą odzyskać ziemię i władzę i to co Putin im odebrał, a nie tworzyć jakieś państwo terrorystyczne durniu zajebany. Tak kwiecień wkręca Tatarów Krymskich w chęć stworzenia państwa islamskiego i terroryzm. Mam nadzieję, że jakiś Tatar to słuchał i będzie wiedział jak wykorzystać pewne narzędzie codziennego użytku do nauczenia kwietnia mówienia prawdy.

W pewnym momencie Głuszycki zjeb z lasu wyjmuje wielką czerwoną książkę pt. Zabijajcie wszystkich", ale mówi: chciałbym wam polecić książkę "Zabijcie nas wszystkich". 

video

 Jełop nawet nie potrafi powtórzyć właściwie tytułu mając książkę przed nosem, której na pewno nie przeczytał, a się mądrzy o czym jest.
A o czym naprawdę jest szybko można dowiedzieć się z recenzji i komentarzy pod nimi:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/168258/zabijajcie-wszystkich-einsatzgruppen-1938-1941
http://www.empik.com/zabijajcie-wszystkich-einsatzgruppen-1938-1941-gladysiak-lukasz,p1062727654,ksiazka-p

KŁAMSTWO NA MÓJ TEMAT NR 1

video

Ale najlepsze skurwysyństwo w całej tej wypowiedzi Głuszyckiego pierdolca jest w 18:45 kiedy to wyjmuje kolejną książkę pt. Zagraniczne Formacje SS i mówi, że ja neguję istnienie takich formacji nazywając mnie przy okazji idiotą z Warszawy. Idioto z Głuszyckiego lasu gdzie ja negowałem istnienie Zagranicznych Formacji SS?
Tak właśnie kwiecień nieudolnie dorabia mi wypowiedzi, których nie jestem autorem, ale kwiecień na szczęście kto normalny i czyta tego bloga wie, że kłamiesz we wszystkim co o mnie pierdolisz Głuszycki narkomanie.


Dalej kwiecień pierdoli, że bunkra Hitlera do ostatniej chwili bronili....uwaga...Francuzi! /bez komentarza/ No jeśli w tej książce są takie rewelacje to ja się poddaję.

KŁAMSTWO NA MÓJ TEMAT NR 2 + brednie wypowiadane na XV UFO forum w Warszawie w 2011.

video

I znów łachudra w 20:40 minucie pije do mnie rozsiewając fałszywe informacje o mnie mówiąc, że ja  twierdziłem, że komory gazowe w obozach koncentracyjnych służyły obcym do zdobywania pożywienia. Kwiecień wiesz co bym ci zrobił gdybym cię spotkał za te kłamstwa i spodziewaj się.
Stopień skurwysyństwa i skurwienia kwietnia jest tak wysoki, że drodzy Państwo warte jest to pięści.

Przykre jest to, że to bydle kłamie na mój temat zmyślając własne urojone historie, których nigdy nigdzie nie pisałem, ani nie wypowiadałem.
Przy okazji słyszeliście jakie brednie wypowiadał na XV UFO Forum o nazistowskiej UFO technologii, zaginaniu czasoprzestrzeni i przenoszeniu armii Niemieckiej za pomocą tej technologii z miejsca na miejsce.

Mało kto pamięta tę słynną prelekcję kwietnia na XV UFO Forum w Warszawie w 2011 roku i jakie na niej wygadywał idiotyzmy samemu sugerując, że Niemcy współpracowali z kosmitami i sam sugerował, że Niemcy mieli z kosmitami układ wymiany technologii za ludzi. 

Tylko jest jeden mały problem moi drodzy, nigdzie już nie ma w internecie tej prelekcji. Została jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności usunięta z YT i wszelkich miejsc gdzie prowadziły do niej linki. Zobaczcie to sami:

 http://moje-riese.blogspot.com/2011/06/fragment-wystapienia-na-xv-ufo-forum-w.html

 https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/19/prelekcja-dariusza-kwietnia-na-xv-ufo-forum/

 Nawet admin tej drugiej strony napisal potwierdzając, że kwiecień pierdzielił na tej prelekcji o kosmitach odcinając się tym samym od banialuk kwietnia , cytuję:

Niezwykle ciekawy wykład Pana Dariusza Kwietnia, zatrzymanego przez policję 14 czerwca i oskarżonego o „propagowanie nazizmu”. Admin z miejsca przyznaje, że kosmity nigdy żadnego nie spotkał, natomiast jest gotów w każdej chwili przytoczyć szereg niepodważalnych dowodów na żydowską konspirację, która swymi mackami oplata świat. Ni mniej jednak wysłuchałem Pana Dariusza z nieskrepowaną ciekawością i uważam, że jeśli jest prawdą to, co Pan Dariusz przedstawił, to zakulisowe „smaczki” dot. II WŚ mogą być wyzwaniem dla badań jeszcze przez pokolenia. Dziękuję za podesłanie materiału czytelniczce Kikka.

Czyżby brak na internecie tej prelekcji był dowodem na to, że kwiecień wygadywał tak niestworzone głupoty, że doszedł sam do wniosku, że lepiej ją usunąć by się nie ośmieszać? Zapewne tak. Nie wiem czy ja tej prelekcji nie mam w swych przepastnych archiwach, jak znajdę to zamieszczę, a może ktoś ma lub gdzieś w necie jest gdzie nie dotarłem?


Pod koniec całej tej żałosnej LVII audycjolicji kwiecień mówi, że dochował się dwóch swych następców-przewodników i od nowego roku zaczną brać większe grupy w teren. Tak kwiecień? A pozwolenia przewodników górskich mają? Uważaj bo tym razem dowody będą mocne i dostaniesz w dupę za nielegalne organizowanie ludzi jako przewodnik i ci dwaj też.
Ogólnie kolejne pierdolenie, zachwalanie siebie, pomówienia i mylenie się przy byle okazji nawet Sekwanę z Tamizą pod koniec pomylił robiąc potem minę debila.

I kolejny temat:

Zaczynam rozumieć

 

CYTAT:

 Ostatnie tygodnie udowodniły mi że nie mamy wpływu na to co robimy

 Mamy bo wszystko co robimy zależy od nas samych jedynie musimy się liczyć z działaniami innych, które mogą zmienić nasze plany.

 CYTAT:

 każdy z nas dostaje to co zostało mu przeznaczone . Nie da się oszukać przeznaczenia . Każdy ma swoją misję , którą musi wypełnić  .

Nie istnieje coś takiego jak przeznaczenie bowiem: TO CO SIĘ DZIEJE JEST WYNIKIEM ŚWIADOMYCH I PODŚWIADOMYCH NASZYCH ZAMIARÓW ORAZ ŚWIADOMYM I PODŚWIADOMYM DZIAŁANIEM LUDZI UCZESTNICZĄCYCH W DANYM WYDARZENIU. 

Kwiecień jest idiotą i paranoikiem nie potrafiącym stawić czoła rzeczywistości, poddającym się urojonemu przeznaczeniu i w dodatku przekonanym o jakiejś misji swojej i każdego człowieka. To typowe objawy choroby umysłu.

 

CYTAT:

 Dokładnie w to wierzył Heinrich Himmler . Starając się zrozumieć okultyzm SS , fanatyzm i wiarę w Wodza

 Bzdura. Naziści wcale nie wierzyli w przeznaczenie bo sami chcieli być panami tego świata jak też przysłowiowego przeznaczenia.

 

CYTAT:

dotarłem do teologa mieszkającego na wysypisku śmieci . Dokonał świadomego wyboru , gdy zrozumiał fenomen ludzkiej natury . 

 A gdzie jakieś video z tego spotkania? Oczywiście nikt go nie zobaczy bo ów teolog to wymysł, ale już wysypisko śmieci nie, które wkrótce stanie się domem kwietnia.

 

CYTAT:

 Wojna i depopulacja jest częściom naszego bytu . Okultyzm SS niczym nie rożni się od fanatyzmu islamistów , ten sam mechanizm tym steruje . Smog ideologiczny wspierany jest przez nasze żądze i drapieżną naturę . Przede wszystkim świadomość upływającego ludzkiego życia powoduje iż charyzmatyczni przywódcy , poświęcając swych poddanych , starają się uzyskać nieśmiertelność . Pragną stać się Bogami .

 W 100% się z tym zgadzam, ino cóś mi się wydaje, że prostacki umysł kwietnia nie byłby w stanie spłodzić tak trafnej wypowiedzi.

 

CYTAT:

 Nakłaniają swych wiernych do budowania świątyń i miejsc kultu . Wiara w przedmioty posiadające magiczną moc . Ludzkość zna setki takich przykładów jednak nie wyciąga żadnych wniosków 

 Bzdura. Ludzkość pomału odchodzi od wiary na rzecz cywilizacyjnego postępu, a jedynie odzywają się radykalne religijne głosy chcące z tym walczyć. Na próżno, postęp sprawi, że młode pokolenia staną się ateistami i wtedy władza rozpęta kolejną wojnę by do tego za bardzo nie dopuścić, by po kolejnej wojnie móc dalej rządzić ludźmi, którzy w trwodze wojennej wrócili do wiary w bóstwa.

 

CYTAT:

 II Wojna Światowa miała być ostatnią , jednak po 70 latach od jej zakończenia stoimy u progu zagłady naszej cywilizacji . Dlaczego ? proste , mamy kilku nastu szaleńców , którzy w imię Boga są w stanie podpalić świat .....

 Zgadza się. Jedni są zdolni podpalić świat w imię boga, a inni w imię własnego interesu udając, że w imię boga. Jeden ch...

Myślę, że ten wpis nie jest dziełem kwietnia. Niemniej skomentowałem go jak wszystko co zamieszcza na blogu.

***********

Przypominam, że w poprzednim temacie jest masa komentarzy odnoszących się do pierwszego materiału.

 

 DODATEK 1

W poprzednim temacie w komentarzach napisałem o pewnej kontrowersyjnej kwestii. Myślę, że jest na tyle istotna, że chyba warto ją wstawić w dodatku:

 http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/sylwestrowe-zyczenia-w-przepoconej-i.html?showComment=1451679638610#c9087899423339736415

 MAGIA GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH Z GÓR SOWICH I PODOBNYCH ŚRODKÓW DOPINGUJĄCYCH SERWOWANYCH PRZEZ KWIETNIA.

A więc jak zapowiedziałem tak teraz napiszę czego się dowiedziałem.
Otóż otrzymałem od pewnej osoby informację o tym, że kwiecień faszerował uczestników spotkań w Rzeczce środkami dopingującymi i halucynogennymi.
Celem tego było podniesienie wytrzymałości uczestników zabieranych na wyjścia w teren oraz pobudzenie ich wyobraźni dotyczącej opowiadanych przez niego historii.
Dzięki temu na przykład gdy kwiecień zaprowadził uczestników w jakieś miejsce i opowiadał o jego tajemniczym oddziaływaniu, ludzie rzeczywiście odczuwali jakieś dziwne emocje i doznania oraz niektórzy wizje.
Pamiętamy materiał w, którym kwiecień opowiadał, że w którymś miejscu właśnie niedaleko Rzeczki doznawał negatywnych energii, a niektórzy uczestnicy to potwierdzali w tym jedna osoba nawet podobno jak wynikało z jego opowiadania zemdlała w jednym z takich miejsc.
Nie chce mi się szukać tego materiału, ale kto śledzi filmy z kwietniem wie o, który materiał chodzi.
Kolejnym przykładem na takie postępowanie jest ten fragment na jednym z jego materiałów jak uczestnicy siodłają konie przed wyjazdem w teren. Jak dobrze się przyjrzycie to ludzie ci podczas prostych czynności nie zachowują się racjonalnie i w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo czyli chodzą wokół tych koni jakby nie bali się, że któryś ich kopnie, konie ustawione były w nieładzie, a ruchy uczestników były jakieś nie do końca profesjonalne. Być może był to wynik nie wprawy przy oporządzaniu koni, ale jak poinformował mnie informator ci ludzie byli po prostu lekko nafaszerowani jakimś środkiem otępiającym ich instynkt samozachowawczy.
Następnie pamiętamy z materiałów kwietnia jak jeden z uczestników jadący na koniu w pewnej odległości od głównej grupy na prostej drodze wyjeżdżonej kołami spadł z konia, aż kwiecień zatrzymał swojego konia by się odwrócić i zobaczyć czy nic się nie stało.
Materiał pamiętamy wszyscy sam go krytykowałem.
Kolejna sprawa to ten słynny rosół po, którym jak opowiadał kwiecień wiele osób dostało srania twierdząc, że to wynik zmiany żywności z miejskiej na wsiową zdrową i naturalną. Tymczasem od informatora się dowiedziałem, że to nie był wynik zdrowotności owego rosołu tylko dodania do niego środków halucynogennych, które w połączeniu z tłuszczem spowodowały u ludzi sranie.
Kolejna sprawa to jajecznica na grzybkach halucynogennych jaką robił kwiecień i opowiadał o tym na prelekcji bodajże w Anglii. Tak to prawda, matriał znamy i pamiętamy, a od informatora dowiedziałem się, że kwiecień sam sprawdzał na sobie jakie ilości i czego potrzeba by wywołać lekki stan ożywienia i zmiany świadomości tak by osoba nie zażywająca nigdy narkotyków nie poznała się, że jej zmiana stanu fizycznego i psychicznego jest wywołana jakimś środkiem, a co najwyżej świeżym powietrzem i zdrową żywnością oraz wysiłkiem fizycznym po, którym następuje inny niż zna stan zmęczenia.
Celem faszerowania ludzi tymi środkami było przede wszystkim zmienienie ich nastawienia mentalno-psychicznego i uwrażliwienie na różne opowieści i sugestie zawarte w opowiadaniach kwietnia no i sprawienie, żeby ludzie czuli się mniej zmęczeni po wypadach w góry.
Nie trzeba mówić, że gdy ktoś opowiada o wilkołakach lub tego typu stworach odnosząc się do rzekomych legend krążących w danym regionie ma na celu przede wszystkim wywołanie u słuchaczy efektu wizualizacyjnego. Dodawane środki do jedzenia miały temu służyć.
Ludzie mieli doznawać wrażeń i emocji, mieć czasem wizje, omamy słuchowe, zapachowe i wszelkie inne, a nadto mieli sami włączać się w dyskusje opowiadając przez to chętniej o swoich życiowych doświadczeniach z nieznanym.
To wszystko miało nakręcić atmosferę i wytworzyć mistyczny klimat oddziałujący na wyobraźnię uczestników pozostawiając we wspomnieniach ludzi wrażenie niezapomnianych fascynujących chwil i niepowtarzalnego nastroju jaki wszyscy tam tworzyli.
*

Przeanalizowałem tą informację, przeprowadziłem kilka rozmów i doszedłem do wniosku, że informacja jaką otrzymałem nosi wszelkie znamiona prawdopodobieństwa.
Potwierdzić to mogą tylko osoby uczestniczące do tej pory w organizowanych przez kwietnia w Rzeczce, a niedługo w Arkadii.
Na mój domysł wszystko wskazuje, że tak jest, co więcej podejrzanym jest FAKT, że kwiecień pisze na blogu-ostatnie wpisy- że po mimo złamanej nogi nadal uprawia forsowne eskapady w teren!
Zastanawiałem się, albo to ściema, albo faktycznie jest taki głupi by nadwyrężać tak niesprawną nogę. Otóż jest to możliwe tylko w przypadku gdy jest po prostu naćpany jakimś środkiem dopingującym.
Jak wiemy Niemcy w czasie IIwś faszerowani byli takimi środkami pozwalającymi nie spać im po 2-3 dni i nie odczuwać zmęczenia oraz łatwiej przechodzić stres wojenny.
Kwiecień dobrze o tym wie jako ktoś jakoś tam znający historię i może to wykorzystywać dla własnych celów wspomagających i celów wyżej opisanych.
Bo to, że kwicień jest często "najebany" mówiąc kolokwialnie to wszyscy wiedzą i pamiętają jego wpisy na blogu pisane jak pod wpływem wódy czy narkotyku, które potem kasował. O rozmowach telefonicznych ze mną, które każdy może przesłuchać w wizytówce kwietnia zwyczajowo nie wspomnę. W rozmowach tych kwiecień nie zachowuje się racjonalnie. Gadał sam do siebie zostawiając mi wiadomości głosowe na sekretarce, a w bezpośrednich rozmowach bełkotał jak naćpany.
Teraz po tej informacji, że kwiecień faszeruje uczestników spotkań w Rzeczce jakimś świństwem uświadomiłem sobie, że jego telefony do mnie i steki kłamstw, wymysłów, ubliżeń oraz oszczerstw nie mogły być wypowiadane przez trzeźwego człowieka. On nie tylko jak wskazywałem ma odchylenia psychiczne, ale wtedy dodatkowo musiał się nafaszerować jakimś narkotykiem przez co tyle razy do mnie wydzwaniał z takim uporem i determinacją.
Tak więc moi drodzy myślę, że niejednemu zapaliła się przysłowiowa lampka i jeśli tak otrzymam kolejne informacje być może to potwierdzające lub opowiadające o większej ilości przypadków zachowań uczestników wskazujących na to, że kwiecień dopuszczał się takich działań.

 

DODATEK 2 do pierdolekcji nr.  LVII

 Na blogu kwietnia w temacie

Dariusz Kwiecień Audycja LVII - "Wspomnienia z Londynu" pojawił się taki oto komentarz, który jeszcze lepiej niż mój dementuje brednie kwietnia jakie wypowiada w pierdolekcji LVII:

Cytat:

Darek, Ty mówisz, ja piszę (jak zwykle – przydługo),Proszę:
1.Nie Windsorowie, a król Edward VIII, który abdykował 11 grudnia 1936 i dopiero wtedy dostał tytuł księcia Windsoru. Nie miał on żadnej realnej władzy nawet wpływu na ówczesną władzę (od sierpnia 1940 do maja 1945 był gubernatorem Bahamów i tam przebywał),

2.Operacja Overlord była aliancką inwazją na teren Francji w 1944r., a nie jak wynika z wypowiedzi niemiecką na Wyspy.

3.z Calais do Dover jest ok. 52 km (z jego brzegu widać Wielką Brytanię), z wyspy Jersey do najbliższego wybrzeża Anglii jest około 180 km. Ta wyspa nie miała żadnego militarnego znaczenia w tamtym okresie.

4.Odnośnie Riese nie będę się wypowiadał, ponieważ nie mam dogłębnej wiedzy. Ale w takim razie wejdź na polską Wiki i zaproponuj zmianę „faktów”. Tam stoi napisane: „Projekt Riese (z niem. olbrzym) – kryptonim największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich oraz na zamku Książ i pod nim w latach 1943–1945.” Jak rozumiem, sugerujesz, że on powstał już 1881r. i nie był pomysłem nazistów?

5.„Ukochane miejsce (Hitlera) Engelberg, … które było w Austrii, było w Alpach – on tam był szczęśliwy”. Darek - Was is los? Engelberg to miejscowość położona w centralnej Szwajcarii. Ulubionym zaś miejscem Adolfa był Berghof – oficjalna rezydencja, położona w Alpach Salzburskich w pobliżu Berchtesgaden w Niemczech (był tam ok. 390 dni). Co, do „zatęchłych” bunkrów Wolfsschanze (Wilczy Szaniec), prawie zgoda, spędził tam około 830 dni.

6.Odnośnie udziału wojsk rosyjskich w Syrii - są bardzo rozbieżne dane i oceny. Proponuję, nie komentować jednostronnie, tu cytat:
„ W środę Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało, że w nalotach rosyjskiego lotnictwa w Syrii w ciągu trzech miesięcy od początku militarnej interwencji Moskwy zginęło tam 2371 osób; jedna trzecia ofiar to cywile. … Rosja prowadzi od 30 września bombardowania w Syrii, które przedstawia jako wymierzone w Państwo Islamskie. Jednak syryjscy rebelianci walczący z reżimem Asada, a także Zachód zarzucają Rosji, że celem nalotów są ugrupowania niedżihadystyczne i cywile. Amnesty International (AI) opublikowała niedawno raport, w którym uznaje, że rosyjskie bombardowania w Syrii mogą być zbrodnią wojenną, gdyż stanowią pogwałcenie prawa humanitarnego.” (PAP 02.01.2016)

7.Z tymi Tatarami krymskimi, to naprawdę przegiąłeś. O jakim Państwie islamskim ty mówisz? Krym był ich domem od XIII w. „Tatarzy nie będą dobrowolnie zrzekać się ukraińskiego obywatelstwa, ale jeśli Rosja narzuci swoje obywatelstwo, będą musieli je przyjąć, bo jakoś żyć trzeba” - Przywódca Tatarów krymskich Mustafa Dżemilew. Tatarzy nigdy nie chcieli współpracować z Ruskimi. „… przed II wojną światową bolszewicy zamordowali 140 tys. Tatarów. Rozpoczęła się rusyfikacja. Apogeum zbrodni miało jednak miejsce w 1944 r. W wyniku trwających raptem kilka dni mordów i wysiedleń z liczącego wtedy blisko 200 tys. osób narodu nie pozostał na Krymie nikt”.

8.Teraz coś in plus. Faktem jest, że Francuscy ochotnicy w liczbie 300 żołnierzy (przeżyło 30) bronili Kancelarię Rzeszy. 29 kwietnia 1945r. Henri Fenet, były milicjant Vichy, został odznaczony Krzyżem Rycerskim, za unieszkodliwienie ze swoimi ludźmi na ulicach Berlina 62 radzieckie czołgi. Jeśli idzie o Polaków, to też, dzięki Bogu pełna zgoda – nie byliśmy nawet w kręgu zainteresowania Adolfa (Rolf-Dieter Muller).

9.Odnośnie ewakuacji spod Dunkierki. Proszę, wskaż domniemany punkt, jakiejś domniemanej kapitulacji dot. nieewakuowania Polaków. Na nic takiego, przez wiele lat nie trafiłem. Generalnie Polaków pod Dunkierką nie było, kapitulacja Francji podpisana została 22 czerwca 1940r., a operacja Dynamo (Dunkierka) zakończyła się 4 czerwca 1940r., czyli 3-tygodnie wcześniej! Jaki punkt miałby dotyczyć ewakuacji Polaków, którzy już siedzieli na wyspach?

Czekam na odpowiedzi i skorzystam z Twojego wpisu: „Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam”.

 Wszyscy z niecierpliwością czekamy na odniesienie się do powyższych punktów naszego niezłomnego, poświęcającego chorą nóżkę "odkryfcy" tajemnic.

 

Polecam też komentarze w poprzednim temacie. Tam znajdziecie ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ wobec nieprawdy kwietnia o przeznaczeniu tunelu na Wołowcu oraz o piramidach prehistorycznej cywilizacji jakie są w Górach Sowich :)

 Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD :)

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY czasem BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

90 komentarzy:

 1. 2 stycznia 1938 roku człowiekiem roku wg amerykańskiego tygodnika „Time” został… Adolf Hitler. Kolejnymi zwycięzcami byli m.in. Lech Wałęsa, Jan Paweł II, i… Józef Stalin

  http://niezwykle.com/2-stycznia-1938-roku-czlowiekiem-roku-wg-amerykanskiego-tygodnika-time-zostal-adolf-hitler-kolejnymi-zwyciezcami-byli-m-lech-walesa-jan-pawel-ii-jozef-stalin/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Time_Person_of_the_Year

   Times to obraz schizofreni nowojorskich zydow.
   Stalin byl dwukrotnie czlowiekiem roku w 1939(!) i w 1942, z innych person poza Hitlerem w 1938 byl mi. Chruszczow, Nixon, Krol Zaudow Faisal ktory wywolal kryzys paliwowy, Ajatollah Chomeini, TW Bolek Walesa, lewak Clinton czy zlodziej Bernanke, ostatnia jest Merkel.

   :-)

   Usuń
 2. Jedno musimy Kwietniowi tutaj przyznac .
  Faktycznie jednymi z ostatnich broniacych Hitlera w Berlinie byli faktycznie SS mani pochodzenia Francuzkiego.
  Reszta to brednie lysej paly z Gluszycy.

  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień powiedział o tym tak, że wyszło, iż kwatery Hitlera bronili do ostatka wyłącznie sami ss mani francuscy, gdy tymczasem można zadać pytanie jaki % ich był wśród obrońców kwatery?
   Bo coś mi się zdaje, że niewielki. Ale jeśli się mylę to niech ktoś sprostuje.

   Usuń
 3. Moi drodzy PARAFIANIE....
  Jeszcze dziś przekażę wam NIEPRAWDOPODOBNE dowody na prawdziwe tajemnice nazistowskich Niemiec i tym samym obalę ostatecznie mity tworzone przez kwietnia o wilkołakach, hybrydach i stworach będących wynikiem jakoby nazistowskich eksperymentów genetycznych.
  Dziś jeszcze zwolennicy kwietnia przekonają się jak ich idol wkręcał w błędnie interpretowane poczynania nazistów, będące wynikiem głupoty kwietnia, jego niewiedzy i nieumiejętności dotarcia do właściwych źródeł wskazujących na rzeczywiste poczynania nazistów w kwestii tworzenie owych "istot" mających być niezwyciężoną armią nazistowskich Niemiec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rzygam już kwietniem, wilkołakami i hybrydami :-), oraz tymi bredniami. Zajmowanie się wariatami i ich zwolennikami negatywnie oddziaływuje na korę mózgową.

   Usuń
  2. Widze nadal autorowi tego bloga zona nie daje bo pierdolami sie zajmuje.Albo zona takiej pierdole dac nie chce.Ogarnij sie chlopie, jesli nazywasz Kwietnia paranoikiem to ty sam masz obsesje na jego punkcie, i siada ci na dekiel.Odpusc sobie bo wygladasz gorzej niz on a raczej jak walace sie domki w Czeczenii po ataku SPECNAZ'u.

   Usuń
  3. Słuchaj jest gorzej niż myślisz.Kwiecień śni mi się po nocach, prześladuje mnie jego mara, w głowie słyszę jego głos i mam wrażenie, że ciągle za mną łazi. Otwieram kibel i ostrożnie zaglądam czy tam nie siedzi kwiecień, otwieram szafę i modlę się by z niej nie wyskoczył, o szufladach i szafkach kuchennych nie wspomnę. Moje życie wygląda gorzej przez tego łajdaka niż domki w Czeczenii po ataku specnazu, moje życie to Hiroszima i Nagasaki razem wzięte unicestwione car bombą. I ja mam odpuścić?
   Newer!

   Usuń
 4. Jak zapowiedziałem tak publikuję dowody na obalenie teorii kwietnia o genetycznych eksperymentach nazistów nad stworzeniem stwora. Całość opracowanie jest tutaj w PDF:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtb0JFR1UwQk9MY00

  1
  RZECZYWISTE EKSPERYMENTY NAZISTÓW WZOROWANE NA STAROŻYTNYCH PRZEKAZACH.
  Gdyby kwiecień nie był tłumokiem i nieukiem, a nadto zwykłym amatorszczyną i miał ukończone szkoły wyższe, nie mówiąc już o wiedzy historycznej to znałby podstawy i korzenie oraz faktyczne źródła nazistowskiego okultyzmu i wiedząc gdzie szukać odpowiedzi na tajemnice nazistowskich eksperymentów na ludziach szybko by zrozumiał i domyślił się o co w tym wszystkim chodziło, jakie były realia i kulisy owych nazistowskich eksperymentów na ludziach i do czego w sumie zmierzały. Wiedział by przede wszystkim jak one faktycznie wyglądały i nie snułby niestworzonych głupot o genetycznych manipulacjach, o których tak naprawdę Niemcy w czasie IIwś mieli takie pojęcie jak gęś o gwiazdach.
  Żeby zrozumieć jak wyglądały rzeczywiste eksperymenty nazistów, co było ich podstawą i kto był ich niejako motorem trzeba znać historię, której kwiecień nie zna i nigdy by nie dotarł do niej gdyby nie ja, czyli nie moje dociekania. To samo wy, nigdy byście nie poznali rzeczywistego obrazu nazistowskich eksperymentów gdyby nie moja dociekliwość i poszukiwania.

  TO NIE BYŁY EKSPERYMENTY GENETYCZNE. TO BYŁY PRÓBY SKRZYŻOWANIA LUDZI ZE ZWIERZĘTAMI ZA POMOCĄ ICH WZAJEMNEJ KOPULACJI.
  Zapewne po przeczytaniu tego zdania niejednemu opadła kopara ze zdziwienia i niedowierzania, że mógłbym wysnuć tak absurdalną teorię trącącą jakąś wstrętną zoofilią. Ale za chwilę gdy poznacie fakty zrozumiecie, że tak właśnie było bo inaczej być nie mogło i postaram się krok po kroku to właśnie udowodnić i dowieść.
  *
  Otóż Adolf Hitler był pod wielkim wpływem poglądów i głoszonej ideologii antysemicko okultystycznej niejakiego Josepha Adolfa Lanza, którego odkrycia jak się zaraz przekonacie stały się podwaliną nazistowskiego dążenia do stworzenia „istot” służących III Rzeszy.
  Otóż Joseph Adolf Lanz / https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B6rg_Lanz_von_Liebenfels / http://www.filozofia.3bird.net/download/filozofia/religia/religia-wzor-dla-hitlera.pdf /był austriackim księdzem, publicystą i dziennikarzem założycielem magazynu Ostara gdzie publikował swoje antysemickie i volksistowskie teorie/ https://pl.wikipedia.org/wiki/Volkizm /
  Joseph Adolf Lanz był też współtwórcą i głosicielem ario zofii / https://pl.wikipedia.org/wiki/Ariozofia / czyli doktryny dominacji rasy aryjskiej nad światem. Był też założycielem i kapłanem okultystyczno-rasistowskiej organizacji Ordo Novi Templi (Zakon Nowej Świątyni)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Cytat:
   ///
   W 1905 roku wydał on publikację pt. „Teozoologia, albo wiedza o dewiacji MAŁPIOSODOMICKIEJ i boskim elektronie”. Jego teoria była inspirowana odkryciami w dziedzinie ewolucjonizmu (odkrycie szczątków homo erectus) oraz fizyki promieniotwórczość, którą charakteryzować miało się także ludzkie ciało emitujące tajemnicze promienie N). Ksiądz wysunął teorię o pierwotnym posiadaniu przez aryjczyków zdolności jasnowidzenia i telepatii (za co odpowiadały promienie N), którą utracili wskutek zanieczyszczenia swojej rasy przez element semicki (czyli poprzez krzyżowanie się z niższymi rasami, czego ślady Lanz znalazł w pisach biblijnych). W jego ujęciu, Jezus był bojownikiem o czystość rasową i został zamordowany przez żydów-podludzi. Ówczesnym celem aryjczyków (za których wziął niesłusznie ludy germańskie) było
   więc oczyszczenie rasy. Wkrótce okazało się, że tajemnicze promienie N rzekomo odpowiedzialne za zdolności paranormalne - nie istnieją.
   ///
   W powyższym cytacie poznaliście określenie Teozologia, dewiacja MAŁPOSODOMICKA. I to jest klucz do całej tajemnicy, ale jeszcze chwileczkę jeszcze garść informacji zanim wszystko zbiorę do kupy.
   Posłużę się kolejnym cytatem / http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8700 /
   CYTAT:
   ///
   Po wstąpieniu w 1893 do zakonu cystersów przyjął imię o. Jörg. W tym czasie miało miejsce historyczne odkrycie w dziejach ewolucjonizmu: E. Dubois na Jawie odkrył szczątki, jak to określił, małpoluda (pitekantrop, dziś zwany Homo erectus). Dumając w krypcie templariusza nad szczątkami małpoluda, wielebny postanowił oświetlić odkrycia paleontologii Pismem Świętym — w ten sposób powstała teozoologia. W latach 1903-1904 Lanz opublikował w czasopiśmie biblijnym cykl artykułów pt. Biblijny małpolud. Odkrył w Starym Testamencie dowód na mieszanie się ludzi z niższymi gatunkami. Dorobek swej chrześcijańskiej paleontologii wyłożył w publikacji z 1905: Teozoologia, albo wiedza o dewiacji małpiosodomickiej i boskim elektronie, która opowiada o rasowym zepsuciu aryjczyków i szansie na przywrócenie dawnej świetności. Według ariochrześcijaństwa Chrystus był bojownikiem o czystość rasową, i za tę sprawę zginął z rąk żydowskich podludzi. W wymiarze postulatywnym teozoologia oznaczała „wojnę rasową włącznie ze skalpelem kastracji". [ 1 ]
   ///
   W powyższym cytacie widzimy, że Adolf Joseph Lanz szukał przyczyn istnienia niegdyś „małpoludów” i starał się znaleźć przyczyny ich istnienia UPATRUJĄC TYCH PRZYCZYN W KONTAKTACH SEKSUALNYCH LUDZI I ZWIERZĄT.
   Te właśnie zapatrywania Adolfa Josepha Lanza stały się właśnie wyznacznikiem kierunku eksperymentów nazistowskich naukowców nad stworzeniem pół człowieka pół zwierzęcia.
   Pewnego dnia w jednej z katedr zostaje odkryta płyta nagrobna. Na jej odwrocie widnieje dziwny relief przedstawiający rycerza stojącego na barkach dziwnego stwora.
   Zobacz ten relief:
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtel9xemRmU19kQnc
   To jest kadr z filmu, który znajdziesz tutaj, patrząc od 00:22:20
   http://www.cda.pl/video/11920925

   Usuń
  2. 3
   Adolf Joseph Lanz uznał, że relief przedstawia rycerza Templariuszy stojącego na barkach istoty niższej rasy i jest symbolem panowania Aryjczyków nad wszystkimi mniej wartościowymi rasami.
   Adolf Joseph Lanz uznał, że takie niższe rasy powstały wieki temu w WYNIKU KONTAKTÓW SEKSUALNYCH NORDYCKICH PÓŁBOGÓW ZE ZWIERZĘTAMI.
   Mitologiczne postaci na Asyryjskich reliefach przedstawiające ludzi prowadzący stwory pół ludzi pół zwierzęta na łańcuchach są dla Adolfa Josepha Lanza dowodem na krzyżowanie się ludzi ze zwierzętami. Zobacz te reliefy:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtckdZbE85enR0N1k


   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbzRvVDhWS2pGZDA
   Prowadzone na łańcuchach istoty Lanz nazywa małpoludami z Sodomy i widzi w nich mieszańców, którzy naprawdę istnieli przed wiekami. Według Lanza owe małpoludy to przodkowie dzisiejszych ciemnoskórych ludów z południa-z Afryki, którzy chcą zwieść i skundlić białych Aryjczyków.
   Ideologia Adolfa Josepha Lanza i jego interpretacje dot. powstania małpoludów towarzyszyły ideologii powstawania III Rzeszy i całego nazizmu. Cała ówczesna świta nazistowskich Niemiec na czele z Adolfem Hitlerem i Himmlerem oraz całą resztą była pod mocnym wpływem teorii Lanza. Teorii, które stały się podwaliną do rozpoczęcia prac nad uzyskaniem podobnych stworów przez nazistów.
   Jak wiadomo stopień zaawansowania prac biochemicznych jak na tamte czasy był dość zaskakująco wysoki. Pisałem o tym w poprzednim temacie w komentarzach:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/sylwestrowe-zyczenia-w-przepoconej-i.html?showComment=1451742632462#c8005765216983285747
   Oprócz tego Niemcy prowadzili bardzo zaawansowane prace nad różnego rodzaju środkami chemicznymi zmieniającymi u ludzi świadomość i właściwości fizyczne o czym wspomniał w poprzednim temacie w komentarzach Karol Sawiak w tym komentarzu:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/sylwestrowe-zyczenia-w-przepoconej-i.html?showComment=1451741185343#c1624799957194017857
   Poniżej znajdziecie kilka innych komentarzy dotyczących tych kwestii.
   Po mimo tak zaawansowanej wiedzy nad biochemią Niemcy byli jeszcze bardzo daleko od prac genetycznych w dosłownym tego słowa znaczeniu. Dla tego usiłowali za pomocą środków farmakologicznych, narkotyków i wyizolowanych czynników biologicznych z organizmów ludzkich wspomóc skrzyżowanie na drodze seksualnego kontaktu człowieka i zwierzęcia wzorując się na starożytnych dowodach interpretowanych przez Adolfa Josepha Lanza.
   Ludzie poddawani oddziaływaniu tychże środków czyli poddawani biochemicznym eksperymentom zmuszani byli do kopulacji ze zwierzętami, a podawane im środki chemiczne miały dopomóc w skrzyżowaniu ludzi i zwierząt.

   Usuń
  3. 4
   METODA IN VITRO-JAK NIEMCY DO TEGO DOSZLI.
   Ale w późniejszym okresie Niemcy zmuszeni byli rozpocząć prace nad zapładnianiem ludzi i zwierząt metodą In vitro dochodząc do wniosku, że ta metoda być może będzie bardziej efektywna.
   I tutaj kwiecień do pewnego stopnia miał rację, że Niemcy byli prekursorami tej metody, ale nie wie skąd ona się w ogóle wzięła, co było jej przyczyną i w jakich okolicznościach i na jakie potrzeby powstała.
   Niedawno rozmawiałem z osobą, która opowiadała mi pewne szczegóły z obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Osoba ta była więźniem tego obozu mając wtedy kilkanaście lat. Nie powiem czy była ta osoba kobietą czy mężczyzną i nie podam nazwiska. Ale osoba ta zeznała mi w wielkiej tajemnicy , że Niemcy w całym szeregu okrutnych doświadczeń i przymuszali ludzi do spółkowania ze zwierzętami w tym obozie. Wówczas uznałem to za niemożliwość i wymysł chorej starszej osoby o pamięci pełnej luk, traum i trudnych przeżyć, które wycisnęły piętno na jej psychice, ale dziś gdy docieram do tych wszystkich materiałów zbierając to wszystko do kupy widzę w tym pewną metodę opartą o przekonania Adolfa Josepha Lanza w stworzeniu małpoluda, stwora pół człowieka pół zwierzęcia. Osoba ta opowiadała też o zabiegach medycznych, których wówczas nie rozumiała, ale dziś można wywnioskować z jej relacji, że były to zabiegi podobne do współczesnych zabiegów przy zapładnianiu In vitro. Najprawdopodobniej Niemcy uznali, ze bezpośredni kopulacja ludzi i zwierząt ma swoje ograniczenia i stąd potrzeba doprowadziła do zastosowania efektywniejszej metody jaką było In vitro.
   *
   Jak współcześnie wiadomo prace nad skrzyżowaniem ludzi i zwierząt za pomocą ich kopulacji lub zapłodnienia In vitro były z góry skazane na porażkę. Co nie oznacza, że dziś przy współczesnym rozwoju nauki o genetyce nie będzie, a może już nie jest niemożliwe.
   Starożytne reliefy przedstawiające pół ludzi pół zwierzęta to bynajmniej nie jakiś tam wymysł ówczesnych artystów tworzących mity. To jest dowód na to, że niegdyś faktycznie istniały metody na krzyżowanie ludzi i zwierząt, a może nie na krzyżowanie tylko na rzeczywiste manipulacje ludzkiego lub zwierzęcego DNA doprowadzające do pożądanej deformacji, mutacji i zmiany wyglądu?
   Jak wiemy deformacje genetyczne zdarzają się w naturalny sposób. Rodzą się dzieci syjamskie, z trzema nogami, dwiema głowami, obrośnięte jak zwierzęta itd., a i w świecie zwierząt mamy niezliczoną ilość podobnych przykładów na naturalne genetyczne deformacje.
   Czyż więc prędzej nie można by stworzyć „stwora” z już istniejącego materiału genetycznego w pierwszej kolejności, a nie porywać się z motyką na słońce usiłując połączyć geny człowieka i zwierzęcia skoro sama natura pokazuje, że to pierwsze jest możliwe, a to drugie nie?

   Usuń
  4. 5
   FARMAKOLOGICZNA PRZEMIANA CZŁOWIEKA W STWORA
   Wracając do Niemieckich eksperymentów, Niemcy szybko się więc zorientowali, że łączenie nasienia ludzkiego i zwierzęcego nie daje zamierzonych efektów, ANI poprzez spółkowanie ludzi i zwierząt, ani poprzez zapłodnienie in vitro.
   Jednak odczytując starożytne manuskrypty i studiując stare zapiski musieli dojść do wniosków, że połączenie komórek człowieka i zwierzęcia jest niemożliwe, ale wiedzieli, że w jakiś sposób jednak owe starożytne stwory musiały powstać i w jakiś sposób starożytnym cywilizacjom udawało się się „przemienić” człowieka lub zwierzę w coś zgoła innego, w inną istotę.
   W zrozumieniu tego jak starożytni mogli stworzyć takie stwory pomagała nazistowskim naukowcom właśnie wiedza i prace nad biochemią, o której wspominałem w poprzednim temacie w komentarzach. Niemcy szukali środka wpływającego na zmiany organiczne w organizmie człowieka i zwierzęcia. Efektem tych dążeń było poszukiwanie takich środków chemicznych, które przemienią ludzi w „stwory” w dosłownym tego słowa znaczeniu nie tylko dodając im siły, wytrzymałości czy odporności, ale fizycznie-wizualnie. Przy okazji odkryto szereg najróżniejszych czynników chemicznych wpływających na poszczególne funkcje ludzkiego organizmu/patrz wspomniane komentarze w poprzednim temacie/
   Niemcy odkryli jakie środki chemiczne pobudzają człowieka, dodają mu siły i zmieniają jego świadomość jak Amfetamina i Morfina, które były wynikiem tych wszystkich prac i badań.
   Niemcy więc dążyli do znalezienia takich środków chemicznych, które zmienią w dosłownym znaczeniu wygląd i właściwości ciała ludzkiego i zwierzęcego zarzucając ostatecznie próby krzyżowania ludzi i zwierząt za pomocą kontaktów seksualnych bądź metody In vitro.
   *
   Napisałem coś czego nikt do tej pory nie uwzględnił w swych dociekaniach. Coś co było najbardziej prawdopodobnym i bliskim prawdy jeśli chodzi o tajemnice nazistowskich Niemiec no i przy okazji tajemnic związanych z samym Riese.
   Dla czego Riese?
   Dla tego, że właśnie Riese było doskonałym miejscem do prowadzenia takich właśnie badań i eksperymentów pod względem usytuowania, warunków klimatycznych, geologicznych, geograficznych i szeregu innych sprzyjających prowadzeniu takich prac.
   OCZYWIŚCIE NIEMCY NIE STWORZYLI ŻADNEGO STWORA, ANI NIE PRZEMIENILI CZŁOWIEKA LUB JAKIEGOŚ ZWIERZĘCIA.
   Moim zdaniem kwiecień to głąb i pół, a co tam pół, ćwierć inteligent nie znający historii i nie umiejący dotrzeć do właściwych faktów i połączyć ich by nakreślić właściwy, a właściwie najbardziej prawdopodobny obraz rzeczywistości z czasów II wojny światowej.
   No cóż, ale skoro się nie ma szkoły choć to jeszcze pół biedy, ani wrodzonej inteligencji oraz zdolności do logicznego myślenia to zamiast tak jak ja połączyć fakty i wysnuć właściwe wnioski brnie w mity, legendy i sam przy okazji je tworzy tkwiąc w przekonaniu o urojonych stworach na usługach nazistów przez nich stworzonych. Przy okazji gloryfikując ich poprzez przypisywanie osiągnięć jakich nie mieli i nie mogli mieć ze względu na brak środków i wystarczającej wiedzy, a nadto czasu na jej zdobycie.
   Wszystkie opowieści kwietnia o widzianych stworach, potworach, małpoludach itd. są czystym jego własnym wynikiem mieszanki bujnej wyobraźni, urojeń i cwanych oszustw opartych na wyimaginowanych świadkach mających uwiarygodnić jego konfabulacje.
   Gdyby kwiecień miał zdolność docierania do właściwych źródeł i tak jak ja łączenia w logiczną całość rzeczywistych faktów to dawno by zobaczył, że ówczesna rzeczywistość miała całkiem inny przebieg niż to przedstawia.

   Do tematu wrócę.
   Polecam wrócić do każdego linka jaki w tym opracowaniu wstawiłem i zapoznać się z jego treścią. Może sami coś jeszcze wyłapiecie dodając coś co umknęło mojej uwadze?

   Usuń
  5. Zobacz co umknelo Ci uwadze :-)

   cytuje co kwiecien napisal na swoim blogu !-:)
   ------------------------------------------------

   niedziela, 3 stycznia 2016
   Ratowanie pamiatek ?
   Dzisiaj po raz kolejny przekonałem się co to znaczy mieć kasę . Byłem na spotkaniu na którym tzw kolekcjoner sprzedawał album ze zdjęciami . Rodzinne fotki , ludzie w mundurach SS, małe dzieci w piżamkach z symbolem SS, siostry w kitlach , sala pełna noworodków . Kilka zdjęć sztolni a w niej szeregi łóżeczek . Biała wykafelkowana sala a w niej laboratorium szalonego naukowca . Kilka innych zdjęć , których nie mogłem obejrzeć . Liczyłem że uda mi się choć kilka nabyć , jednak szyki wszystkim popsuł staruszek , znam go z widzenia 93 lata piękny mercedes i zamek w Bawarii ,kupił cały album .Kwoty nie znam natomiast wiem co z nim zrobił . Całość wrzucił do wcześniej przygotowanego wiadra z domestosem lub innym syfem .Wcale się z tym nie krył .Szkoda że obecnym jeszcze nie pokazał fakersa . Wcześniej tylko słyszałem o takich ludziach ......

   ---------------------------------------------------

   k....) -:) kwiecien jak na przyszlosc to pamietaj ! daj mi znac o licytacji i tego dziadka przebije !-) tylko daj znac gdzie takie licytacje sa organizowane.!:-)

   A.

   Usuń
  6. Takie rzeczy tylko u kwietnia. Ciekawe co jeszcze wymyśli?

   Usuń
  7. !
   Cyt ...post umieszczony na blogu kwietnia.


   Ma Bu3 stycznia 2016 14:46

   Darek, Ty mówisz, ja piszę (jak zwykle – przydługo),Proszę:
   1.Nie Windsorowie, a król Edward VIII, który abdykował 11 grudnia 1936 i dopiero wtedy dostał tytuł księcia Windsoru. Nie miał on żadnej realnej władzy nawet wpływu na ówczesną władzę (od sierpnia 1940 do maja 1945 był gubernatorem Bahamów i tam przebywał),

   2.Operacja Overlord była aliancką inwazją na teren Francji w 1944r., a nie jak wynika z wypowiedzi niemiecką na Wyspy.

   3.z Calais do Dover jest ok. 52 km (z jego brzegu widać Wielką Brytanię), z wyspy Jersey do najbliższego wybrzeża Anglii jest około 180 km. Ta wyspa nie miała żadnego militarnego znaczenia w tamtym okresie.

   4.Odnośnie Riese nie będę się wypowiadał, ponieważ nie mam dogłębnej wiedzy. Ale w takim razie wejdź na polską Wiki i zaproponuj zmianę „faktów”. Tam stoi napisane: „Projekt Riese (z niem. olbrzym) – kryptonim największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich oraz na zamku Książ i pod nim w latach 1943–1945.” Jak rozumiem, sugerujesz, że on powstał już 1881r. i nie był pomysłem nazistów?

   5.„Ukochane miejsce (Hitlera) Engelberg, … które było w Austrii, było w Alpach – on tam był szczęśliwy”. Darek - Was is los? Engelberg to miejscowość położona w centralnej Szwajcarii. Ulubionym zaś miejscem Adolfa był Berghof – oficjalna rezydencja, położona w Alpach Salzburskich w pobliżu Berchtesgaden w Niemczech (był tam ok. 390 dni). Co, do „zatęchłych” bunkrów Wolfsschanze (Wilczy Szaniec), prawie zgoda, spędził tam około 830 dni.

   6.Odnośnie udziału wojsk rosyjskich w Syrii - są bardzo rozbieżne dane i oceny. Proponuję, nie komentować jednostronnie, tu cytat:
   „ W środę Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało, że w nalotach rosyjskiego lotnictwa w Syrii w ciągu trzech miesięcy od początku militarnej interwencji Moskwy zginęło tam 2371 osób; jedna trzecia ofiar to cywile. … Rosja prowadzi od 30 września bombardowania w Syrii, które przedstawia jako wymierzone w Państwo Islamskie. Jednak syryjscy rebelianci walczący z reżimem Asada, a także Zachód zarzucają Rosji, że celem nalotów są ugrupowania niedżihadystyczne i cywile. Amnesty International (AI) opublikowała niedawno raport, w którym uznaje, że rosyjskie bombardowania w Syrii mogą być zbrodnią wojenną, gdyż stanowią pogwałcenie prawa humanitarnego.” (PAP 02.01.2016)

   7.Z tymi Tatarami krymskimi, to naprawdę przegiąłeś. O jakim Państwie islamskim ty mówisz? Krym był ich domem od XIII w. „Tatarzy nie będą dobrowolnie zrzekać się ukraińskiego obywatelstwa, ale jeśli Rosja narzuci swoje obywatelstwo, będą musieli je przyjąć, bo jakoś żyć trzeba” - Przywódca Tatarów krymskich Mustafa Dżemilew. Tatarzy nigdy nie chcieli współpracować z Ruskimi. „… przed II wojną światową bolszewicy zamordowali 140 tys. Tatarów. Rozpoczęła się rusyfikacja. Apogeum zbrodni miało jednak miejsce w 1944 r. W wyniku trwających raptem kilka dni mordów i wysiedleń z liczącego wtedy blisko 200 tys. osób narodu nie pozostał na Krymie nikt”.

   8.Teraz coś in plus. Faktem jest, że Francuscy ochotnicy w liczbie 300 żołnierzy (przeżyło 30) bronili Kancelarię Rzeszy. 29 kwietnia 1945r. Henri Fenet, były milicjant Vichy, został odznaczony Krzyżem Rycerskim, za unieszkodliwienie ze swoimi ludźmi na ulicach Berlina 62 radzieckie czołgi. Jeśli idzie o Polaków, to też, dzięki Bogu pełna zgoda – nie byliśmy nawet w kręgu zainteresowania Adolfa (Rolf-Dieter Muller).

   9.Odnośnie ewakuacji spod Dunkierki. Proszę, wskaż domniemany punkt, jakiejś domniemanej kapitulacji dot. nieewakuowania Polaków. Na nic takiego, przez wiele lat nie trafiłem. Generalnie Polaków pod Dunkierką nie było, kapitulacja Francji podpisana została 22 czerwca 1940r., a operacja Dynamo (Dunkierka) zakończyła się 4 czerwca 1940r., czyli 3-tygodnie wcześniej! Jaki punkt miałby dotyczyć ewakuacji Polaków, którzy już siedzieli na wyspach?

   Czekam na odpowiedzi i skorzystam z Twojego wpisu: „Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam”.
   Odpowiedz

   Usuń
  8. To typowy objaw kretyna tambylca zza Buga tam nalecialego , jaki z piersi matki wyssal szerzenie nienawisci powojennej do narodu , klasy , zabytkow ,,niszczenia tego i propagowania ..CO POCHODZENIA NIEMIECKIEGO TO ZLE !!! kurwa ....! ale mercedes piekny !!!

   Typowy obraz zjeba jakich wielu w tamtych stronach szerzacych powtarzam nienawisc , i wywolujacych miepokoj tym samym !

   A.

   Usuń
  9. cytat:
   ///
   Czekam na odpowiedzi i skorzystam z Twojego wpisu: „Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam”.
   ///

   Głuszycki narkoman nie odpowie bo jak odpowiedzieć na coś takiego skoro to prawda, a głuszycki narkoman nie zna prawdy?

   Usuń
  10. kwiecień to dalej niż za Buga może gdzieś za Dniepru

   Usuń
 5. Krzysztof Klenczon skomponował „Biały krzyż” aby upamiętnić swego ojca, Czesława Klenczona, żołnierza Armii Krajowej i uczestnika polskiego podziemia antykomunistycznego w okresie powojennym. W 1945, gdy Krzysztof Klenczon miał trzy lata, Czesława Klenczona zatrzymał Urząd Bezpieczeństwa. Przez kolejnych 11 lat Czesław Klenczon ukrywał się na Pomorzu. Do rodziny powrocił jesienią 1956. Siostra gitarzysty opowiada, że „ojciec po powrocie do domu zamykał się z synem w pokoju i całą noc opowiadał – jakby chciał nadrobić w ten sposób lata rozłąki”. Gdy po 1968 komunistyczna cenzura dopuściła do głównego nurtu wątki partyzanckie, powstał „Biały krzyż”.
  http://niezwykle.com/czerwone-gitary-piosenka-bialy-krzyz-1968-r/

  OdpowiedzUsuń
 6. Na wiosnę sprawa się wyjaśni:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbFlPRzZzdmI1VE0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz ja kiedys slyszalem ze blacha 2 cm gr. ale moze wymienili na beton ? moze zardzewiala i teraz jest betonowe.!-:)

   A.

   Usuń
  2. Niemcy nie stosowali tak grubej blachy bo wiedzieli, że nie dało by się z niej potem zrobić noży :)

   Usuń
 7. Ups -:)

  Czyzby tak zmienil sie teren na Sepiej gorze ? -) sdaje sie ze kilka lat temu teren nie byl taki plaski:-)

  Tam grasowaly kiedys takie oddzialy co mialy kozla wytatuowanego na ramieniu ...powaznie pisze. !

  A.

  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kozły kozłami, ale osioł kwiecień często bywa w pobliżu i nie zauważył nic.

   Usuń
  2. Gory izerskie to praktychnie plaskie gory ale maja pare skalek. na tych skalkach braly udzial w cwiczeniach oddzialy Strzejcow Gorskich ,byla jednostka gdzie zolnierze mieli wytatuowane glowy kozic gorskich ...mialo to cos wspolnego ze starom tradycjom , nie wiem dokladnie jaka to byla.

   Kwiecien jest za glupi na takie rzeczy, pozatym Swieradow Zdroj jest poza zasiegiem kwietnia kucykiem tam sie zesra a nie dojedzie z RIESE -:)
   Piekne strony Tomek uwielbiam Gory Izerskie.
   Czuc tam Dolnoslaska melancholie w szczegolnosci w jesien....)

   A

   Usuń
  3. Tak Góry Izerskie to równie piękne klimaty, ale zdjęcie jakie wstawiłem z depozytem jest w Rzeczce i jak patrz na mapkę to miejsce jakie pokazałem na zdjęciu w Rzeczce nie wchodzi już w skład gór Izerskich. Jeśli masz na myśli miejsce ze zdjęcia?

   Usuń
  4. Ups jednak to inny skarb ! A to cos innego -:) przepraszam ... temat bardzo podobny bo w okolicach Swieradowa Zdroju tez ma byc na podobnej polanie skarb pod blachom ..czy betonie ukryty.-:) sposobem podobnym -:)))))

   A.

   A.

   Usuń
  5. Może mi się wydaje, ale czy z pod tych brzózek nie wystaje coś metalicznego żółtego i błyszczącego?
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbFlPRzZzdmI1VE0

   Usuń
 8. AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!! DOATEK NR.2 REEEEWEEELAAA!!!!!!! No "dobra robota" ;))) jak debile poklaskujące temu kłamcy tego nie skumają no to wszystko jasne...najlepszego z nowym rokiem dla "prawie" wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=WB2fOk19Iao

  TERAZ!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna gra zrobiona przez Polaków w prosty sposób pokazuje oblicze wojny, widzianej od strony cywili, nie jest zmyśloną fikcją podobne wydarzenia miały miejsce na Bałkanach parę lat temu

  https://www.youtube.com/watch?v=XI_c0lp68RY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do talich scen juz niebawem dojdzie w naszej Europie.
   W sylwestrowa noc zaüisala sie jako pierwszy dzien gdzie muzumanskie bydlo zaczelo gwalcic ! bic kobiety , oraz je okradac !

   Dzisiaj w wiadomosciach wreszcie zaczelo byc glosno .
   Oficjalnie powiedziano ze byli to arabskie swinie , oraz czarnoskore malpy. Dotknelo to miasta Hamburg Köln I München !

   A

   Usuń
  2. http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fniemcy-fala-nowej-przemocy-seksualnej-ze-strony-imigrantow

   http://niezwykle.com/stefan-kisielewski-pocieszam-sie-tylko-ze-ta-stara-kurwa-francja-odcierpi-jeszcze-za-nasza-krzywde-zawsze-nas-zdradzala-i-sprzedawala/

   Usuń
  3. tylko tyle napiszę natychmiastowe deportacje do krajów pochodzenia
   http://prostozmostu.net/swiat/imigranci-w-niemczech-probowali-zgwalcil-kilkadziesiat-kobiet

   http://prostozmostu.net/swiat/imigrant-tlumaczy-jak-sprowadzil-do-europy-swoje-4-zonywideo

   Usuń
  4. ten ze szczekaczką wygląda znajomo widziałem podobną mordę na jakimś filmie o terrorystach

   http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4962-dramat-w-kolonii-100-imigrantow-napastowalo-i-napadalo-na-kobiety-w-noc-sylwestrowa

   Usuń
  5. Masz racie unif -świeta gra ! Jeszcze lepsza to Call of Duty- World at War ! To widziana wojna oczami żołnierza na mega andrenalinie który zrobił wielki czyn i zaraz ginoł .

   Usuń
  6. Unif nie pelne to informacje,
   dodac trzeba ze malpy muzumanskie zrobily wiec , i to w miejscu tradycyjnie mozna powiedziec chrzescijansko swietym . to teren ...plac gdzie stoi Katedra ta najwieksza slynny Köln DOM ..muzumanskie wszy musialy sie tam umowic bo naraz przybylo ich tam okolo tysiaca ...czyli byla to zmowa.
   W niemczech slyszy sie ze co dziennie sa jakies podpalenia , Asyl Heimow, natomiast byl pierwszy zgloszony oficjalnie przypadek ostrzelania broniom palna takiego domu dla azylantow ... pocisk trafil jednego islamiste...przezyl zostal tylko ranny.
   W komentach ludzie polacy pisza glupoty , ze niemcy nie maja jaj ...i takie tam ... zobaczymy , juz moze za kilka chwil islamisci beda przyjmowani do polski ,
   wtedy porozmawiamy.
   To wielki problem ..islamista starajacy sie o azyl objety jest szczegolnymi prawami ...moze Ci napluc prosto w twarz zwyzywac Cie i nie zostanie ukarany bo chroni go specjalne prawo azylowe...jak imunited...!
   to wielki problem !

   A

   Usuń
  7. http://prostozmostu.net/kraj/kolonko-o-lisie-wrzeszczy-na-ulicy-jak-kundel-wideo

   Usuń
  8. aktualnie Niemcy są stłamszeni przez lewaków bardzie niż w Polsce u nas jest dopiero połowa ucisku lewackiej poprawności politycznej, to że nowy rząd musi przyjąć "uchodźców" niestety to zasługa Kopacz i PO taka zatruta bułka drożdżówka, tego co te pojeby zrobiły nie można tak o cofnąć trzeba tą pigułę łyknąć jedyne co można zrobić to winnych zaistniałej sytuacji wpakować do paki, zarzut prosty oskarżyć o zdradę narodową i działanie na szkodę państwa Polskiego ale niestety PiS jaj niema, można też ich uwalić likwidując immunitet poselski większość PO PSL ma sprawy sądowe czystka w sejmie byłaby zgodnie z prawem

   Usuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=Cv93i0FHnNk&index=6&list=PLdGER21oitXV9kmKc-3l4gp8yKF4NsV5S

  dla nie kumatych poprawiam link :-)
  волк

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W niemczech po atakach sexualnych na bezbronnych dziewczetach ,ludzie wyszli na ulice.

   http://web.de/magazine/panorama/uebergriffe-koeln-silvester/protest-uebergriffen-koeln-silvester-31255748

   Maja w rekach plakaty typu
   - Mamy juz pelne geby tego.
   badz

   - We wszystkich miastach mamy SEXISTOW utworzmy bandy i splaszczmy ich. doslownie tak jest napisane na plakacie po srodku.
   A. Merkel oraz rzad jest zaszokowany tym co sie stalo w sylwestrowa noc.
   Przypomne
   Okolo 1000 mezczyzn pochodzenia arabskiego spotkalo sie przed katedra DOM w Koloni i na oczach wszystkich- ponizali , bili okradali , lapali za czesci intymne proponujac sex, dochodzilo do zdzierania ubrania z dziewczat, w jednym zanotowanym przypadku doszlo do gwaltu zbiorowego.

   Policja twierdzi ze to poczatek nowej seri przestepstw.
   Zanotowane jest to w wielu miastach w niemczech .
   Wzmorzone zostaly patrole policyjne. kilkoro bandziorow zatrzymano.

   A

   Usuń
  2. Bajka świetna... ale jest jakiś kontekst?

   Usuń
  3. jaka bajka? to tylko rzeczywistość lewicowa tolerancja niszczy Europę to jest zaraza, którą trzeba usunąć a nie bawić się w więcej tolerancji, bo oni tak się asymilują, niedługa przyjadą do nas te podrzutki byłej premierzycy Kopaczki oczywiście będzie to wina obecnego rządu jak zawsze media głównego ścieku będą na PiS zwalać, kurwa bardzo źle się stało, że PO nie wygrała bo odeszli teraz w cień cwele by mącić tak to by w tym albo następnym roku mieli by rewolucję   http://prostozmostu.net/swiat/burmistrz-kolonii-niemieckie-kobiety-musza-dostosowac-sie-do-imigrantow

   Usuń
  4. Oto przyklad kretyna zlosliwego z Gluszycy. kwiecien zamiast stanac do zadania,i odpowiedziec na koment interauty,jaki skierowal do kwietnia slusznie zamieszczonom( krytyke ),jaka dotyczy zmyslonych faktow przez naszego profesora kwietnia w ostatniej pierdolekcji z Londynu... na kwietniowm blogu... kwiecien olewa !,wstawijac takie oto prymitywne docinki... klasa kwiecien! jestes dumny pewnie ze tak Sidrowi dojebales!
   cyt.
   --------------------------------------------

   Darek6 stycznia 2016 18:41

   Tomasz Sidor z Warszawy ul Lipska debil internetowy , teraz nie musi udawać debila on jest debilem .
   Odpowiedz
   ------------------------------------------------

   ale takie nic jak kwiecien ... i jemu poobny , co potrafi poza obrazaniem i oczernianiem i bezpodstawnm przyp...)sie.? W psychiatrii nazywa si to chyba kompleksikami niedoceniena ? czy niespelnienia ? :-)

   A


   Usuń
  5. Nie nie! Mnie chodzi o kontekst bajki do której ktoś podał link
   p.s. ja mam tak czasem w domu! Haha.

   Usuń
 12. Wszyscy szukają tzw. złotego pociągu i słusznie bowiem wystarczy wysłuchać słów Pana Słowikowskiego by nie domyślić się,że na 65 kilometrze coś jednak musi być.Pan Słowikowski opowiada przez chwilę jak swego czasu wreszcie uzyskał pozwolenie na kopanie w tym wale wzdłuż torów, ale po trzech dniach nagle bez wyjaśnień cofnięto mu to pozwolenie i nakazano zwrócenie dokumentów zezwalających!
  Posłuchajcie przez chwilę
  https://youtu.be/gbcBAJ9UDMk?t=334https://youtu.be/gbcBAJ9UDMk?t=334

  A więc jednak musi być coś na rzeczy.

  Ale złoty pociąg to nic w porównaniu z tym co kryje inny nasyp-masyw.
  Otóż z moich ostatnich terenowych wypadów podczas, których rozmawiałem z wieloma świadkami ustaliłem,że cały masyw pomiędzy Walimiem, Rzeczką i Sokolcem jest miejscem pod, którym znajdują się właściwe podziemia dla całego Riese.
  Zobaczcie jak to wygląda z lotu ptaka:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMVZVNHlaTDM3SUU

  Do tego dochodzi jeszcze masyw w Sierpnicy na tyłach jakby masywu głównego.
  Pod tymi masywami znajdują się ogromne sztolnie i hale przewyższające wysokością, długością i szerokością wszystkie jakie znamy.
  Oprócz tego wszystkie te podziemne struktury łączą się z każdym znanym kompleksem w całym Riese wieloma niezależnymi kanałami.
  Cały ten kompleks Walim-Rzeczka-Sierpnica-Sokolec jest tym, o którym wiadomo, że jest i powinien być, ale nie wiadomo gdzie.
  I on jest głównym kompleksem, który właśnie nazywa się Riese. Wszystkie inne to kompleksy pomocnicze bardziej dla zmylenia i zakamuflowania tego właściwego.
  Na zdjęciu zaznaczyłem ośrodek narciarski i stok zwany swego czasu za moich młodych lat tzw. Oślą Łączką, na której jeździłem na nartach w młodości. Istniał wtedy na tym stoku wyciąg linowy, a sam stok należał do najbardziej stromych w całej okolicy i mało kto odważał się z niego zjeżdżać bez wystarczających umiejętności.
  Zaznaczyłem ten ośrodek również z innego powodu.
  Otóż stok ten nie jest gładki i równy jakby się zdawało patrząc na mapki lub zdjęcia w Google Street. Cały stok w tamtych latach był od góry po sam dół zdeformowany wycięciami, półkami ziemnymi czy jak kto woli muldami wysokości od metra do dwóch metrów i wyglądało to tak jakby ktoś go sztucznie utworzył nawożąc ziemię nie dbając czy uzyska równy jednolity gładki spadek.Zjazd na nartach w tamtym czasie wyglądał tak, że narciarz musiał zjeżdżać stopniowo od muldy do muldy zatrzymując się na ich wierzchołkach. Zjazd na wprost był po prostu niemożliwy ze względu na nierówność tego stoku i wielkość tych muld.
  Po latach gdy dorosłe, a dorosłem na pewno zapewniam was przynajmniej w niektórych kwestiach choć z kilku kwestii może i nie dorosłem faktycznie, zacząłem zastanawiać się nad tym stokiem i całym tym masywem.
  Doszedłem do wniosku, że było to jedyne miejsce w okolicy, które przypominało zbocze sztucznie utworzone poprzez nierówne wysypywanie nań ziemi. Nigdzie indziej w całych Górach Sowich nie znajdziecie tak porytego stoku. Przez ostatnie 45 lat odkąd jako mały chłopak stawiałem na tym stoku jedne z pierwszych kroków na nartach, ziemia się nieco wyrównała i obsypała, ale nadal nierówności widać wyraźnie.
  Zobaczcie sami z nieco bliższej perspektywy ten stok:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgteUh5d1lVdENXS3c

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ0RDanEzSzFZV0k
  Zapewne nikt nie zwrócił uwagi na jeden szczegół. Otóż cały ten stok, a szczególnie jego środek jest wyraźnym zapadliskiem.
  Jest to nie tylko miejsce gdzie nie ma drzew jak na całej długości tego masywu, ale jedyne tak zapadnięte miejsce w całym masywie.Jak w całym masywie stoki porośnięte drzewami są łagodne i pasują do całości masywu, tak to miejsce wygląda jakby było osunięte z wyraźnym zagłębieniem.
  Patrząc na ten stok widać, że od czasów z przed prawie półwieku ktoś zrównał ten stok i po dawnych ziemnych nierównościach pozostał tylko nikły ślad, ale i tag widać jak dobrze się przyjrzeć.
  Tak więc moi drodzy tu należy szukać wejścia do głównego kompleksu Riese i dobrze się przyjrzeć całemu temu ośrodkowi i historii właścicieli tego kawałka ziemi....
  CDN.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jedno zdjęcie tego stoku. Przyjrzyjcie się jak wyraźnie jest wklęsłe w stosunku do pobocznych obszarów tego masywu:
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtM2pwY0dWZU4zZ2M

   Ktoś powie, że to zapadlisko to wgłębienie spowodowane wyjeżdżeniem przez narciarzy? Nic podobnego, w tej okolicy jest kilka stoków zjazdowych i na żadnym nie widać by było jakiekolwiek wgłębienie spowodowane jazdami narciarskimi.

   Usuń
  2. I żeby to dobitniej pokazać zrobiłem jeszcze jeden zrzut z Google Earth:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMnFUdXNKdlhUWE0

   Widzicie po środku u dołu taki nieforemny ziemny nasyp? Pod nim również są nieforemne zwały ziemi na, których obecnie stoją zabudowania, których wtedy nie było poza jedną chatką.
   Te wszystkie ziemne deformacje na dole stoku to pozostałość tego co było powyżej ich za moich młodych lat. Tylko jak napisałem wcześniej stok został wyrównany jak się domyślam na potrzeby zjazdów narciarskich, ale i dla tego by nie kolał w oczy swym nienaturalnym ukształtowaniem, które zapewne gdyby dotrwało do naszych czasów wzbudziło by uzasadnione podejrzenia.
   No to tyle na tę chwilę cdn.

   Usuń
  3. Ach, jeszcze jedno ujęcie tego masywu. Zobaczcie widok ogólny tego stoku na tle całego masywu i zwróćcie uwagę, że ów stok tzw. ośla łączka jest niemal idealnie na wprost grzbietu masywu w Sierpnicy pod, którym są nieznane hale i korytarze:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTURjNWNRWjhhSWc

   No to chyba wszystko.Resztę sami sobie możecie zobaczyć ściągając program Google Earth.

   Usuń
 13. Wiesz czasem zastanawiam się czy on naprawdę wierzy w to co mówi, czy robi to pod publikę coby przyciągnąć oszołomów wierzących w spiskową teorie dziejów, hybrydy, super ludzi itd,bo jeśli wierzy w co osobiście wątpię, chłopa należy odseparować od społeczeństwa, jeśli zaś robi to dla kasy i jeszcze na tym zarabia, przy okazji zwiedzając kawałek świata....wtedy no cóż...każdy orze jak może, a w chuja granie też działanie, na pewno lepsze to niż typowy etat od 8 do 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

   Chcecie znać prawdę o kwietniu?
   Proszę bardzo.
   Otóż moi drodzy jak wszystkim wiadomo i jak głoszą legendy po Górach Sowich od czasów wojny kręciło się wielu tzw. "strażników" którzy niejeden raz przepędzali z tych gór poszukiwaczy, kopaczy i wszelkiej maści turystów szukających skarbów i tajemnic.
   Celem tych tzw. strażników było zawsze uniemożliwienie ludziom zbyt szczegółową penetrację terenu. Zwykle pojawiali się zawsze tam gdzie jakaś grupa ludzi podejmowała jakieś prace lub zbytnio węszyła.
   Nikt nie wiedział skąd taki dziadyga się pojawiał i skąd wiedział, że akurat w danym miejscu pojawiają się turyści lub poszukiwacze.
   Odpowiedź jest prosta, ktoś musiał wcześniej takiemu o tym powiedzieć, poinformować go i dać namiar. Pomyślicie sobie,że to owi strażnicy mieli zadanie dokonywać obchodów tych gór i wypatrywać poszukiwaczy? Nic podobnego. Do tego nie nadawał się jakiś stary dziadyga, a tacy zwykle pojawiali się przy poszukiwaczach. Do tego musiał być, do obchodzenie tych gór i ich kontrolowania, ktoś silny i młody. Ktoś kogo zadaniem było wyłącznie namierzanie poszukiwaczy. A do tego trzeba kondycji i operatywności.Taki ktoś musiał udawać turystę i szukać potencjalnych innych turystów wyglądających podejrzanie.Wtedy taki szedł za nimi i gdy ustalił gdzie zmierzają i gdzie zaczynają kopać wracał i powiadamiał tzw. strażnika, albo komunikował się za pomocą krótkofalówki o dużym zasięgu bowiem jeszcze 20 lat temu nie było komórek.
   Wtedy powiadomiony strażnik o odpowiednich cechach charakteru szedł do tego miejsca gdzie kopali poszukiwacze i ich przepędzał strasząc na różne sposoby.
   *
   Tak to mniej więcej wyglądało.
   Kim zatem jest nasz kwiecień?
   Kwiecień bynajmniej nie jest strażnikiem w dosłownym tego słowa znaczeniu.
   Zadaniem kwietnia jest udawać wariata, robić z siebie błazna, snuć absurdalne teorie i hipotezy, udawać poszukiwacza, łazić po terenie, nieustannie dowiadywać się czy pojawił się w okolicy ktoś nowy, śledzić takie osoby, nawiązywać niby znajomości, wskazywać niby ciekawe miejsce itd, itd, ale ostatecznie zbierać informacje kto i gdzie zaczyna coś kopać lub węszyć.
   I taka jest rola naszego kwietnia. Nic nie odkrywać, pokazywać fałszywe miejsca, snuć fałszywe teorie, ale tak by wszystko nosiło znamiona starań wyjaśnienia tajemnic Gór Sowich.

   A mówiąc wprost kwiecień to SZPICEL i KAPUŚ pracujący dla tych, którym zależy by nigdy tajemnice Riese nie zostały odkryte.
   Stąd ma na ciągłe buszowanie po kraju, a szczególnie na bycie w terenie w Górach Sowich bo ktoś go za to opłaca.
   Teraz znalazł sobie przystań w Arkadii skąd wszędzie ma blisko i może się z łatwością przemieszczać po całej okolicy.
   To tak w skrócie.
   Skąd to wiem?
   Ano wiem i nawet gdybym tego nie wiedział skądś to i tak logika podpowiada, że brak jakichkolwiek dokonań, działań legalnych, czy realnych poszukiwań czy choćby znalezienia chociaż najmniejszej prawdy o Riese podpowiada, że kwiecień tylko pozornie udaje poszukiwacza, a jest kapusiem mającym za zadanie nie dopuszczać do podejmowania jakiś większych eksploracji w miejscach naprawdę mogących coś skrywać. Dla tego organizuje jakieś pieprzone wyprawy i kopania, ale w miejscach gdzie tak naprawdę nic niema poza jego wymysłami.
   Przyjrzyjcie się jego dokonaniom. Zastanówcie się.
   A potem pomyślcie kim tak naprawdę jest kwiecień?

   %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

   Usuń
  2. "Zadaniem kwietnia jest udawać wariata, robić z siebie błazna, snuć absurdalne teorie i hipotezy, udawać poszukiwacza, łazić po terenie, nieustannie dowiadywać się czy pojawił się w okolicy ktoś nowy, śledzić takie osoby, nawiązywać niby znajomości, wskazywać niby ciekawe miejsce itd, itd, ale ostatecznie zbierać informacje kto i gdzie zaczyna coś kopać lub węszyć.
   I taka jest rola naszego kwietnia. Nic nie odkrywać, pokazywać fałszywe miejsca, snuć fałszywe teorie, ale tak by wszystko nosiło znamiona starań wyjaśnienia tajemnic Gór Sowich."

   On nie udaje wariata bo nim jest, nie udaje błazna bo to błazen.

   On nie ma żadnej roli, to zwykły głupek. Współczesny Dyzma, to Wy z niego robicie kogoś kim nie jest.

   Robicie z niego, przemytnika, przewodnika, prelegenta, handlarza starzyzną. To dzięki wam istnieje jeszcze ten Głuszycki Dyzma :-). Doszukujecie się w tym jakiegoś sensu ? , latacie za nim podglądacie, oglądacie , słuchacie i wciąż o nim gadacie :-).

   A prawda jest brutalna nikt tego nie słucha oprócz paru kretynów, paru kretynów od czasu do czasu tam gdzieś się pojawia, paru pisze pod filmikami z cyklu opowieści z wesołego psychiatryka. To jest już dawno cmentarz.

   Usuń
  3. "Przyjrzyjcie się jego dokonaniom. Zastanówcie się.
   A potem pomyślcie kim tak naprawdę jest kwiecień?"

   Jest analfabetą z Głuszycy, ma nierówno pod sufitem, chleje. Nic nie dokonał, więc czemu się przyglądać ?.
   Zwykły żul jakich wielu,przebieraniec, kłamca i oszust.

   Usuń
  4. To w sumie prawda ze niektore teorie pojawiajace sie tu pompuja Kwietnia w oczach tej jego gimbazy.
   To zaden przemytnik, straznik, handlarz fantami, gowno znalazl poza starym tymbakiem na pchlim targu ktory kupil ob pana Janusza ktory te smieci znalazl w piwnicy po ojcu z LWP.

   Zwykla menda wiejska ktora cpie i chleje a gadaczka po prochach mu sie nie zamykai klapie tak ta paszczeka co mu na jezor wlezie a nic z tego nie wynika.
   Otoczony dwoma pedalami klaszczaymi mu jak glupi do sera i niedojebanym synem narkomanem bez szkoly i zawodu ktory lata za nim z kamera bo mu tata zapcha kiche, da przycpac i uchleje go.

   Dywagopwanie nad jakims drugim dnem Kwietnia jest bez sensu, tylko tworzy aure tajemniczosci na ktorej ten kretyn zeruje.
   To po prostu oszust, klamca, cpun i pijak z schizofrenia ktory udaje Woloszanskiego po tym jak napatrzyl sie jak Witkowski trzepie hajs na kitach, przebrala sie malpa i komandosa udaje wpychajac gimbie swoje bajki z satelity.
   Polecam nie tworzyc mitow o idiocie tylko punktowac jego babole, debilizmy i klamstwa.

   Usuń
  5. Taa…byl straznikiem kamienia z dziurka w kiblu u ksiegowej w Lodzi.
   Byl straznikiem pieca w kotlowni na zamku w Sobotce-Gorce, nawet lopate mial i napierdalal do pieca az go nie wyjebali za chlanie i kombinacje.
   Byl straznikiem plastikowych lukow z chin przed sztolnia na Wlodarzu gdzie sprzedawal dzieciaka jarmarczna chinszczyzne byle by na jabola i zapchanie kichy bylo az go wyjebali z roboty za chlanie i kombinacje.
   Byl straznikiem mlotka ktorym napierdalal w kamienie ale ze nawet to mu nie wychodzilo to go wyjebali z roboty.
   Byl straznikiem stajni gdzie jak popil to widzial kozaka Wolodie 150kg zywej wagi galopujacego po stepie akermanskim az mu koipa w dupe nie zasadzono za chlanie i kombinacje.
   Byl straznikiem gara z rosolem w Rzeczce u sniadego, tak nawarzyl ze wszyscy srali (slowa Kwietnia).

   Jest straznikiem wlasnej dupy i kichy, oszuka i wyrucha kazdego kogo sie da aby tylko szkubnac jakis grosz, nachlac sie i zaciagnac RWD, pomowi kazdego i zmysli najwiekszy kit aby miec 5min falszywej sensacji.
   :)

   Usuń
  6. Taki Łódzki Dyzma, co znalazł bilet na zlot dziwaków na Ślęzy, a potem już został "Gwiazdą " you tube. :)

   https://www.youtube.com/watch?v=MbfsdC1Pxlc

   Usuń
 14. Ano co fakt to fakt, jednak w w osobie kwietnie rozbraja mnie jeszcze jedno,a mianowicie: Jak wszyscy wiem osobnik ten organizuje spotkania, prelekcje, wyjścia w teren aktualnie z pensjonatu Arkadia. Owa przyjemność kosztuje typowego Kowalskiego 100 zł od łba w czym ma zapewnione jedzenie itd. A teraz troszkę matematyki, jak widzimy na filmach tego pana przeważnie grupa liczy 15-20 osób, a więc 20x100 daje nam 2000 zł x 3dni mamy jak 6 tysiączków. Sam prowadzę pensjonat, więc to co teraz powiem znam z autopsji, koszt wyżywienia 20-sto osobowej grupy to plus minus 100-150 zł dziennie X 3 mamy 450 zł, media i cała reszta niech będzie 200 ale to już z dużą górką. Jak więc widzimy z tego interesu zostaje 5350 zł na czysto. Powiedzmy, że właściciele biorą trójeczke, a Dareczek resztę. Jest 2300 za 3 dni ,,roboty"?Jest! Wystarczą 2 takie spędy w miesiącu i ładna pensyjka wpada. Idźmy dalej, wszystkie spotkania na których stula on swoje farmazony...Założyć się mogę, żę charytatywnie tego nie robi, następne mamy żebranie o wsparcie finansowe,tu znó sie mogę założyć, że parę jeleni się natnie i coś tam mu od nich skapnie. Mówisz do tego, że jako szpicel i kapuś jest też finansowany z innych źródeł. Dla mnie to razem będzie dycha na miesiąc niewyjęta....I w tym momencie człowiek zastanawia się nad sensem urabiania się po łokcie, coby zapewnić godziwy byt rodzinie, a wystarczy być cwaniaczkiem, mieć dobre miejsce, jako takie gadane i dudki same lecą. A własnie co do miejsca, Zastanawiałem się kiedyś czemu Riese, Poznań, Malbork, Pomorze, ano do takich wniosków doszedłem.Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, żę owe miejsca skrywają jeszcze nie jedną tajemnicę, a więc tak na dobrą sprawę, takiemu kwietniowi nikt nie udowodni, że pierdoli głupoty, on też nie udowodni, że mówi prawdę, ale zawsze można się zastawić tajemniczością miejsca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj chyba się pomyliłeś w tych obliczeniach. Ja niedawno na tym blogu zrobiłem identyczne podsumowanie i wyszło, że albo ma na czysto około 300 zł, albo wychodzi na zero lub nawet 200 zł dokłada.
   Podliczmy.
   koszt dwudniowej imprezy dla 1 osoby to 200 zł
   Koszt jednego noclegu według cennika w Arkadii to 50 zł.
   Koszt całodniowego wyżywienia w ośrodku Rzeczka lub w dowolnej pobliskiej firmie cateringowej to 40-45 zł od osoby.
   Wychodzi, że uczestnik płaci za dwa dni 200 zł z czego płaci za dwa noclegi 100 zł i za dwa dni wyżywienia 90zł co daje 190 zł. Pozostaje kwietniowi 10 zł od łba.
   Przyjmując, że właściciel Arkadii zejdzie z ceny za nocleg przy większej grupie do 35zł od osoby za noc, a kucharz również obniży cenę z 45 do 35zł za dobę żywieniową to uczestnik zapłaci 140 zł za dwie noce i dwa wyżywienia za te dwa dni.Kwietniowi z łba zostanie 60zeta od łba.
   Załóżmy, że zgromadzi 30 osób i pomnóżmy to razy 60 zł to jest 1800zł ma na czysto. Ale tylko gdy właściciel noclegowni zejdzie z ceny i kucharz. W innym przypadku ta kwota się zmniejsza o tyle o ile ceny za nocleg i wyżywienie nie pójdą w dół.
   Gdyby to nie było 30 osób, a 20 zysk byłby 1200zł.
   Przy 15 osobach to 900zł,a przy dziesięciu wiadomo zaledwie 600zł.
   KILKA TEMATÓW WCZEŚNIEJ ZROBIŁEM PODOBNE WYLICZENIE KIERUJĄC SIĘ CENAMI TYCH OŚRODKÓW I CENAMI KATERINGU Z OKOLICY.
   Nie wydaje mi się by tak było za każdym razem kolorowo z tym zyskiem co nie oznacza, że przy dobrym układzie raz w miesiącu zorganizowanie takiego spędu pozwala kwietniowi przeżyć za zysk na jaki inni muszą zapierdalać cały miesiąc. Ale pod warunkiem, że za każdym razem zbierze te 30 osób.
   Do tego trzeba doliczyć koszty własne również nocleg i wyżywienie bo nie sadzę by ktoś kwietniowi fundował za darmochę nocleg i żarcie mimo wszystko. No chyba, że wszyscy z kwietniem się pokątnie całują.

   Usuń
  2. Jak pisałem sam prowadzę pensjonat,więc powiem tak, Kwiecień na pewno jest dogadany z właścicielami co do podziału zysków, a dlaczego już tłumaczę, może powiem na własnym przykładzie, gdyby przylazł do mnie typ i powiedział, że 2-3 razy w miesiącu zapewni mi pewne 20 osób za 100 od łba pod warunkiem, że ich w tej cenie nakarmię dwa razy dziennie, a kasą dzielimy się nawet pół na pół, zgodził bym się bez szemrania.Co do ceny cateringu, owszem zgodzę się, pod warunkiem,że catering występuje. Jak pisałem wyżywienie 20 osób za 150 zł na dzień to nie jest żadna sztuka,dam Ci prosty przykład. 4 kg schabu 70 zł(tyle płaciłem wczoraj:-)) Do tego ziemniaki i surówka to już groszowe sprawy, zostaje nam powiedzmy 50 zł na jajecznice czy tam kanapki na śniadanie. A to byłe wersja ze schabowym, a jak każdy wie gulasz z kaszą też dobry jest i połowę tańszy,tak więc reasumując, właściciele musieli by być chyba pierdolnięci zamawiając catering skoro samemu za koszt 7 obiadów z cateringu mogą wyżywić całą grupę przez 3 dni pobytu. Co do przygotowania takiego obiadu wystarczy w miarę wyposażona kuchnia i dwie wprawione osoby

   Usuń
  3. No tak według takiego wyliczenia może tak być.
   Ciekaw jestem czy każdy uczestnik i połykacz kwietniowych bredni dostaje paragon, rachunek czy fakturkę za cały pobyt z wyszczególnieniem co ile kosztowało?
   Idę o zakład, że nie.
   Wtedy okazało by się ile co kosztowało i ile ma zysku.

   Usuń
  4. ".I w tym momencie człowiek zastanawia się nad sensem urabiania się po łokcie, coby zapewnić godziwy byt rodzinie, a wystarczy być cwaniaczkiem, mieć dobre miejsce, jako takie gadane i dudki same lecą."

   Chazaria nie robi , chazaria się trzyma razem, a robią na nich frajerzy.

   Usuń
  5. Jest tak jak nalisala osoba od pensjonatu, garkuchnia i za grosze im napchasz kiche. Wez takie placki ziemniaczane, jakie sa tego koszta...grosze.
   Jestem przekonany ze Kwiecien ma na takim zlocie 2-3tys bo jeszcze nawciska uczestnika gowien, przewodnik klauna i DVD debili dla debili.
   Potem jak to na trzezwo zobacza w domu to juz do niego nie wracaja poza najwiekszymi matolami i o to Pinokiowi chodzi, zeby nie bylo pytan tylko czapkowanie i 'super robota'.
   On nie jest zadnym bogaczem i 10k z tego widzial jak swinia gwiazdy, ale w sezonie narucha z tego 2-4k, moze troszke wiecej, potem biduje poza sezonem.

   Usuń
  6. Pierogi, placki kartoflane jakieś kluski śląskie taniocha co innego mięsne ale zależy co ale można się kosztami w 10 zł zmieścić od osoby, porcja pierogów to groszowe sprawy na dużą grupę to ok 20 osób to w polotach ok 50 zł jak się ma zamrażarkę to robi się na zapas wcześniej później wystarczy odgrzać, najtańsze to placki kartoflane wystarczy zrobić jakiś gulasz do tego i jest całkiem niezła wyżerka, z tym śmieciowym syfem można naszym walczyć jest tańsze w przygotowaniu i bardziej zdrowsze

   Usuń
 15. Gdyby na tych tzw ,,prelekcjach" można było sie dowiedzieć czegoś wartościowego,a Kwiecień byłby przewodnikiem z prawdziwego zdarzenia, wtedy to stówa była by rozsądną ceną,a tak płacą ludzie za to żeby połazić po lesie i posłuchać idioty....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nazwac osoby ktore laza za idiota i sluchaja idioty jeszcze za to placac?
   :)

   Toz to zupelny upadek rozumu, godnosci, czlowieka, to upadek Oksydentu.

   Usuń
 16. Kolejna porcja wymyslow z rekawa pacjenta bez tabletek na glowe:

  "

  Darek8 stycznia 2016 16:46

  Sidor jak zwykle dzwoni , judzi i donosi policja w głuszycy już wie kto dzwoni debil i ... W Arkadii próbowali go resocjalizować to nastawiał i kurew , wiec zdzwonił do Rzeczki i tam też wyszedł na idiotę , tam też robimy spotkanie na sto osób . Chory człowieku z zazdrości zadzwoń do osoby której musisz zapłacić 5 tys pln za zniesławienie , a zobaczysz kto zatrudnia od pięciu lat Dariusza Kwietnia
  Odpowiedz


  Darek8 stycznia 2016 16:49

  PS Muzeum MTM wygrało sprawę Sidor nawet podając zwolnienie że jest debilem , przegrał sprawę ....
  Odpowiedz
  "

  No i 12 prokuratorow siedzacych za nim mu to pewnie powiedzialo. Pacjent pisze o sobie w trzeciej osobie, schizofrenik jebaniety a caly swiat eksploratorski drze z niego lacha bo taki komediant trafia sie raz na 100 lat.

  Kwiecien, moze bys kiedys poparl swoje pierdolenie jakismis DOWODAMI, chujku nacpany?
  Wedlug ciebie Sidor przegral z toba i twoimi funflami juz z 50 spraw, co miesiac karaja go kilkoma tysiacami, wszyscy sie smieja gdziekolwiek nie dzwoni-tylko ze to wszystko dzieje sie wylacznie w twojej chorej lepetynie.
  Jak do tej pory to tylko Sidor dal dowody w postaci nagran ludzi do ktorych dzwonil czy skanow z zawaidomienia o popelnienu przestepstwa a ty tylko walisz konia na internetach i fuczysz do ekranu, frajerze bity.

  Wrzuc dowody jak masz, cwaniaczku?
  Oczywiscie nie dasz bo KLAMIESZ jak zwykle Pinokio.

  Pamietasz jak podpierdoliles Tomka pogorzelca, Kwiecien, jabany konfidencie, kablu skurwialy do Caritasu tak ze obcieli mu jedyne zrodlo utrzymania po tym jak im sie spalila domek i budowa, jak pozbawiles jego poparzona matke i mala siostre jakiejkoleiek kasy po tym jak wszystko stracili, dzwoniac i falszywie zeznajac przeciw niemu?
  Pamietasz to Dariuszu Kwietniu, jebana zaklamana kurwo?

  Jak ktos ci zlamie drugiego kulasa na szlaku to sie nie zdziw jabany smieciu, klamco i oszuscie.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie ty lysa Gluszycka zjebana malpo Kwiecien !

   Usuń
 17. UWAGA ! UWAGA!

  KOTLET A LA KWIECIEN !!! :-( beee ! ja omijal bede to miejsce z daleka !
  Ale sobie zes chlopie reklame tym debilem zrobil !-)))

  https://www.youtube.com/watch?v=gDLmuBsvF58


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zobaczcie kwiecien na tym filmie z tej jadlodajni ,
   MA RYJA JAK FANTOMAS!:-))))

   A

   Usuń
  2. Pewnie pani Roma pogoniła darmozjada i się przeniósł gdzie indziej.oj kwiecień kwiecień ty stary rowerze!!!!!

   Usuń
  3. Kotlet a la Kwiecien, takie cos mogl wymyslic tylko zakochany dupowlaz typu kunicyna czy jebnietey czop gucio mruk.

   Cos jak rolada napoleona z Boleslawca, zebraly sie swiry i sobie kadza, zalosny kabaret nieudacznikow.

   Ciekawe czy w zestawie jest kwietniowy rosol na wodzie po ktorym "wszyscy mieli sarnie", jak to stwierdzil Kwiecien?

   ;)

   Usuń
 18. Glogny byl pierdolec !:-) i polazla wsza by sie najesc , naopowiadal czlowiekowi ze 1000 - ce klientow sprowadzi jacy wdzieraja sie na jego pierdolekcje i dostal zarcie...)
  to bajerant , klamca przebiegla z tego Pampaliniego -)

  OdpowiedzUsuń
 19. "Ludobójstwo"
  Scenariusz: Dariusz Jakóbek, Arkadiusz Olszewski
  Reżyseria i animacje: Arkadiusz Olszewski
  Muzyka: Gabriel Pilawski
  Dźwięk: Jan Garbyś, Arkadiusz Olszewski

  Premierowy pokaz filmu odbędzie się 17 stycznia w pabianickim Kinie Tomi o godzinie 14:00. Przed filmem zapraszamy do kościoła św. Mateusza w Pabianicach na mszę św. za Ojczyznę oraz spotkanie z autorami.

  https://www.youtube.com/watch?v=DKT_QXAo1m4

  https://www.facebook.com/events/957581627666910/

  OdpowiedzUsuń
 20. A ten z restauracji nowy ajent to na 99 kunicynka. Słyszano jak ktoś tak na niego woła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś ty. Byłby tak nieostrożny ? Tomek by go tam zaj.. .ł przecież.Ale warto sprawdzić.

   Usuń
 21. https://www.youtube.com/watch?v=ze_JlT36BrE
  Gdzie wam tam germanie do nas ?Wasze kobiety ciapta swołocz gwałciła !Gdzie wy byliście ?Dumni rycerze z pod Grunwaldu ?Co sie z Wami stało ?


  Bолк

  OdpowiedzUsuń
 22. Jesteście inteligentni to będziecie wiedzieć o co chodzi. Opis w komentarzach w następnym temacie, który dziś się pojawi. Tymczasem same animacje:


  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbG8zQVJzU3FWX2s

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtS2RRLUdQeWh2UG8

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtWUFIeHlqa0xaTlk

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtaEpZcWZHTDFISEE

  Na koniec animacja gif

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcUo3ZEFCY1pMeUU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz masz na mysli ze ta polanka cos skrywa ?-)
   Jak dobrze pomyslisz to z umiejscowien wykreslisz tez pentagram. A kwiecien dzieki temu pentagramowi odwala kult WOTANA -)

   A

   Usuń
  2. Jak włączycie mapy Google, albo program Google Earth i powiększycie sobie centralnie szczyt tego pagórka przez, który przebiegają linie łączące centralnie wszystkie 4 kompleksy to zobaczycie, że ta polanka jest dziwnym zbiegiem okoliczności niemal w centrum.
   Wybrałem dwie możliwości.
   Połączyłem wszystkie kompleksy prostymi liniami, ale ich przecięcie wypada niesymetrycznie względem odległości do wszystkich kompleksów więc w drugim przykładzie połączyłem te kompleksy tak by punkt przecięcia linii był w miejscu równo oddalonym od każdego kompleksu.
   Przy założeniu, że wszystkie te 4 kompleksy mają połączenie i okalają jeden wspólny kompleks, którego nikt nie zna do, którego z każdego z tych 4 kompleksów powinna być równa odległość to ten nieznany kompleks wypada dokładnie pod tą polanką.
   Zastanawialiście się po kiego szkopy wykonały 4 kompleksy wokół tego całego wzniesienia?
   Jak byście włączyli Google Earth to zobaczycie patrząc z różnych perspektyw, że wszystkie te 4 kompleksy znajdują się na skraju ogromnego niezbyt wysokiego masywu, którego centrum przypada na miejsca przecięcia linii łączących wszystkie 4 kompleksu zbiegające się w najwyższym miejscu tego masywu właśnie w okolicy tej polanki.
   Już sam układ tych 4 kompleksów pokazuje, że tworzą niemal kwadrat, a ściśle mówiąc trapez. Przypadek?
   Na pewno nie.
   Te 4 kompleksy wykonano po to by z każdego była równa odległość do tego, którego jeszcze nie odkryto i największego.
   Jeżeli ktoś drąży sztolnie z czterech stron jakiegoś masywu to oznacza tylko jedno, że usiłuje dokopać się do jego centrum.

   Usuń
 23. Zobacz Tomek jak ten wiejski ciemniak prymitywnie pomawia Cie na swoim blogu !
  -------------------------------------------------------------
  Michael8 stycznia 2016 11:48

  Darek mam pytanie? Ty znasz powod przez ktory Sidor tak cie nienawidzi? Bo po przeczytaniu jego blogu i tego jak dementuje kazdy twoj krok,nasuwa mi sie pytanie zasadnicze (mysle ze wiele osob ma takie odczucie) Dlaczego i po co??
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Darek8 stycznia 2016 16:38

  Bardzo proste trzy lata temu odrzuciłem jego homoseksualistyczne oświadczyny w Tucznie i ośmieszyłem go przy ognisku to jest zemsta starego pedała i jego niespełnionej miłości .Darował mi kwiaty i dozgonną miłość . Teraz się mści podstarzały gej .
  ------------------------------------------------------------

  Kwiecien to wlasnie ty cwoku Gluszycki masz wszystkie cechy pedala ! nawet ruchy masz pedala !
  a na dodatek napisze matole z lasu ze tak jest jak cos komus dolego , to o to oskarza inne osoby .
  Tak Gluszycka malpo jest w twoim przypadku. TY HISTORYKU JEDEN 1

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień w swej desperacji w odwet za ośmieszenie go przeze mnie argumentami pokazującymi jego kłamstwa i wymysły sięga po najgorszy rodzaj odwetu jakim jest tego typu oszczerstwo.
   Kwiecień módl się, mówię poważnie byś mnie nigdy na swej drodze nie spotkał.

   Usuń
  2. W Jugowicach jest zaczety odcinek jak by szybu w sztolni ,zlokalizowany jest tak ze idzie w strone Wlodarza. jest tam sucho. oczywiscie jest wszystko syoniete rumoszem.

   dodam jeszcze ze Jugowice to moim zdaniem dwa kompleksy nie zalezne od siebie.
   A

   Usuń
 24. polityczna poprawność w akcji, gdzie była Policja Niemiecka jak islamskie ścierwa napastowały kobiety

  http://niezwykle.com/pegida-w-kolonii-w-kolonii-protestowali-przeciwko-agresji-w-stosunku-do-kobiet-policja-uzyla-armatek-wodnych-a-lewica-krzyczala-nazistowskie-swinie/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. unif... dokladnie tak bylo... kewactwo tez tutaj dostalo glosow i doszli kiedys do wladzy... a mianowicie przez .dwie kilka wielomiliardowych inwestycji jakich lewactwo nie chcialo ..oglupiajac ludzi ze to nikomu nie potrzebne ...a propaganda to propaganda.
   Miedzay innymi budowa podziemnego dworca kolejowego pod dworcem w Stuttgarcie . na dodatek darli morde w sprawie zamkniecia elektrowni atomowych... w tamtym czasie stalo sie to nieszczescie w FOKUSCHIMIE i wygrali a teraz rzadza i maja media...
   Prawda jest inna ludzie maja po dziorki w nosie !
   Prad kiedys byl w niemczech najtanszy w Europie teraz jest bardzo drogi ...
   Poczekaj jeszcze troche , teraz lewactwo rzadzi ... jeszcze rzadzi.

   A

   Usuń
  2. Dodam jeszcze ze ta lewica na ulicy , to Turkiszony i temu podobne lachudry z pod znaku polksiezyca.

   A

   Usuń
 25. http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/02/26/261D38ED00000578-2970223-image-m-21_1424951741698.jpg

  Kwiecien po znalezieniu szklanej fiolki z Riese,jakiej szuka:-)

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NOWY TEMAT

   A, przeniosłem ostatni Twój komentarz do już nowego tematu bo odnosi się do ostatnich materiałów kwietnia w nim zawartych. Temat jeszcze nie dokończony bo właśnie jestem w trakcie pisania komentarzy, ale już swoje możecie pisać tam.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.