sobota, 17 października 2015

pierdolekcja LVI Czyli trochę kłamstw, pomówień okraszonych demagogią i znanymi powszechnie faktami w kolejnym eklektycznym bełkocie.

Audycja LVI 

Zanim przejdę do komentowania tego kolejnego bełkotu chcę byście wysłuchali ponizszego materiału, w którym na policję dzwoni kobieta cierpiąca na schizofrenię paranoidalną i składa zawiadomienie. Zwróćcie uwagę, że wypowiada się płynnie, składnie buduje zdania, mówi z pełnym przekonaniem tak jakby to wszystko co mówi było oczywiste i zrozumiałe dla wszystkich.

A teraz przypomnijcie sobie wszystkie wypowiedzi kwietnia o wilkołakach, zjawach, stworach, kosmitach, rycerzach w złotych strojach i inne bzdury wypowiadane w identycznym stylu co opowiada ta kobieta. Jedyną różnica jaka jest pomiędzy kwietniem, a ta kobietą to, to że ta kobieta w ogóle sie nie kryje ze swoimi twierdzeniami zaś kwiecień po części tak zwalając na rzekomych-nieistniejących świadków, choć bywało i tak, że jak pamiętamy wiele absurdów wypowiadał z pełnym przekonaniem. Na przykład o otwarciu wrót, istnieniu portali podprzestrzennych na Osówce czy choćby odczuwaniu w rzekomych miejscach mocy dziwnych doznań. Nie wymienię wszystkiego co mówił w podobnym przekonaniu bo jest tego zbyt wiele by to nawet spamiętać.
Niech ten materiał będzie dla was wzorcem, że wariata nie można poznać przeważnie po wyglądzie i formie wypowiedzi, bo wielu z nich mówi bardzo składnie, ciekawie i poprawnie, ale po tym co mówi.

  video

Przejdźmy teraz do tego bełkotu.
Kwiecień twierdzi, że był  na ćwiczeniach w jednostce i poznał  tam żołnierzy różnych narodowości w tym Hindusów i muzułmanów nazywając ich-KOLOROWYMI.
 Kwiecień przy nazwaniu ich kolorowymi zająknął się bo przypomniał sobie, że w poprzednich pierdoaudycjach takich KOLOROWYCH nazywał CIAPATYMI.
Nie wiem czy prawdą jest to co mówi, że w szeregach armii Brytyjskiej są muzułmanie modlący się do allaha i mówiących allah akbar, ale nie wydaje mi się by to było prawdą. 
W każdym razie ciekawe czy miał odwagę takiemu muslimowi powiedzieć w twarz, że jest ciapatym?
Na pewno nie.
Ciekawe też czy będzie taki odważny by na głos nazwać islamistów zalewających Wielką Brytanię ciapatymi w zapowiadanym na grudzień wystąpieniem w Anglii? I czy będzie taki odważny wypowiadać się tam na ten temat podobnie jak to robi w swych chorych audycjach?

Kwestia wyimaginowanego i nieistniejącego Josefa Bartnika.
Kwiecień znów kłamie, że ta postać istnieje i na dodatek wymyślił sobie, że po jego trzech pierdolekcjach w, których czytał pamiętniki opisujące tą postać ktoś już napisał 3 książki i powstały 2 strony internetowe o Bartniku!!!!
Wyobrażacie to sobie 3 książki zostały napisane po jego przeczytaniu kilku stron o Bartniku z jego pamiętnika!!! i 2 strony już sa na ten temat w internecie!!!
Ale to bardzo łatwo zweryfikować, wystarczy wskazać te książki!!! Kwiecień oczywiście tego nie zrobił, a w necie nic o jakimś Bartniku nima.

Bezpłatne audycje dariusza kwietnia.
Kwiecień przekonuje, że nigdzie nie zamieszcza swych audycji z płatnym dostępem. Wymienia tu przy okazji internetowe radio marka sęka-kozojebcy i pedofila i jego radio paranormalium sugerując, że ten wstawia na swe radio jego audycje i jeszcze pobiera za to kasę.
OJ, oj, oj!!!
Zaraz to skomentuję, ale przypomnę, że jeszcze nie tak dawno kwiecień i sęk współpracowali i nagrywali razem audycje, które ukazywały sie faktycznie na radio paranormalium.
Tylko, że marek sę z tego co mi wiadomo pousuwał te audycje uznając kwietnia za oszusta.
A teraz kwiecień wobec niego posuwa się do sugestii, że marek sęk bez jego wiedzy wstawia jego audycje i bierze za to pieniądze. 
Nie bronię sęka bo to padalec jakich mało, ale wątpię by sek robił cos takiego co sugeruje kwiecień.
W dodatku mamy tu dokładnie taki sam przykład pomówienia ze strony kwietnia jakiego dopuścił się kilka lat temu wobec mnie kłamiąc, że założywszy dla niego zapasowe forum o Riese w dziale wsparcie wstawiłem swój numer konta zamiast jego konta chcąc zarabiać kosztem kwietnia!
To jest właśnie styl pomawiania kwietnia. Oczywiście za każdym razem nie jest w stanie udowodnić swych parszywych pomówień, a wystarczyło by zrobić choćby skren takiej strony i dowieść, że ktoś tak zrobił.

 A TERAZ UWAGA
NAJWIĘKSZE PARSZYWE KŁAMSTWO PARANOIKA!!!
POSŁUCHAJCIE JAK KWIECIEŃ MÓWI Z PEŁNYM PRZEKONANIEM, ŻE NIE MA KONTA NAWET NA yOUtUBE, A ZA CHWILE PRZEPRASZA I MÓWI, ŻE JEDNAK MA.
To jest własnie objaw paranoi i schizofrenii.
POSŁUCHAJCIE JAK KWIECIEŃ KŁAMIE, ŻE WSZYSTKIE MATERIAŁY JAKIE DO TEJ PORY NAGRAŁ SĄ BEZPŁATNE!
Już zapomniał jak sprzedawał je na DVD, które wydał mu i wyprodukował Henryk Patronowicz i sprzedawali to w ich sklepie-MAM NA TO DOWODY!!! Mam skreny, linki, numery kont i wszystko co potrzeba by to udowodnić w razie potrzeby.
POSŁUCHAJCIE TEGO STEKU KŁAMSTW PARANOIKA i porównajcie to jak mówi z materiałem powyżej w, którym paranoiczka dzwoni na policję z zawiadomieniem o jej prześladowaniu przez sąsiada:

video
Kwiecień zaprzecza sam sobie, kłamie, oszukuje i zmyśla. I to jest dowód, że to jest chory człowiek i wszystko co mówi jest nieprawdą. Materiał końcyzy stwierdzeniem, że nie zarobił ani złotówki na żadnym filmie, który dla was nagrał! OCZYWISTE KŁAMSTWO. 
Nawet kiedyś posądził Krzysztofa Rogalę, że ten go oszukiwał gdy razem zrobili DVD z prelekcjami kwietnia i Rogali za, które Rogala nieuczciwie się z kwietniem jakoby rozliczał. Zapewne w komentarzach i Rogala i Sęk odniosą się do słów kwietnia co udostępnię po mimo, że nie sympatyzuje z oboma.

SYTUACJA NA ŚWIECIE I W EUROPIE WG. KWIETNIA.
Wszystkiego komentować nie będę bo kwiecień nie powiedział niczego poza tym co wiemy z internetowych niezależnych mediów, które ten łysy pierdolec tylko powiela i to w nieskładnym chaotycznym bełkocie.

ale odniosę się do KŁAMSTWA NA MÓJ TEMAT:

video
Ty pierdolony kłamliwy skurwysynu nigdzie i nigdy nie negowałem tego co powiedziałeś. 
Pokaż mi kurwo pierdolona gdzie tak mówiłem czy pisałem?
I NIE UKRYWAM KWIECIEŃ, ŻE MODLĘ SIĘ BYŚ SKURWYSYNU ZDECHŁ I BY CI KTOŚ TEN PIERDOLONY ŁEB W KOŃCU ROZWALIŁ.
===========
KWIECIEŃ TWORZY STRUKTURY PARAMILITARNE, MISTRZÓW SZTUK WALKI, PORZUCONYCH ŻOŁNIERZY I NASTOLATKÓW MAJĄCYCH WALCZYĆ O POLSKĘ!!!
mniej więcej od 12 minuty kwiecień prorokuje, że może nastąpić rewolucja, ale sugeruje przy tym, że to nie jest właściwa droga bo to droga destrukcji.
Dla tego opowiada jak organizuje grup, chyba polityczną, którą ma nadzieję zauważą rządzący!!!
Paranoik i schizofrenik tworzy bojówki paramilitarne, pokazuje się z bronią i jednocześnie pierdoli, że mu nie chodzi o rewolucję tylko chuj w sumie wie o co.
Hahahahah.
KWIECIEŃ SWIADKIEM AFER W WOJSKU.
Dalej kwiecień twierdzi, że był świadkiem kilku afer w wojsku. Taaaak? Kwiecień skoro tak to czemu tego nie zgłosiłeś dla dobra POLSKI????

ZA KILKA TYGODNI BĘDZIEMY MIELI MROZY!!!
To kolejna przepowiednia kwietnia.
Rok temu się nie sprawdziła. Ale tak to każdy może całe życie wieszczyć o nadciagających mrozach, a gdy pewnego roku przyjdzie jakaś zwykła niegroźna anomalia swir powie-a nie mówiłem? Zobaczcie sprawdziło się!
Oto mądrości paranoika.
Co więcej internetowy profesor kwiecień wyłożył nam po profesorsku prawdziwe przyczyny migracji afrykańczyków do Europy!
Otóż według kwietnia w Afryce są niebywałe susze, lodowce znikają w tempie 50 metrów na miesiąc i afrykańce zaleją Europę w poszukiwaniu wody i jedzenia!!!
Bez komentarza. Idę dalej.

Z CYKLU ŚMIESZNE IDIOTYZMY

video
Takie rzeczy wymyślić może tylko profesor kwiecień.

JESTEM DEBILEM INTERNETOWYM
NIE POTRAFIĘ OBSŁUGIWAĆ KOMPUTERA
video
Ale telefon typu smartfon z dostępem do internetu potrafi obsługiwać?

przeprasza za nieobecność

Tak więc debil internetowy, ale potrafi coś napisać przez smartfona i zali się, że nie ma dostępu do internetu. czy debil internetowy twierdzący, że nie umi obsługiwać komputera zaqlił by się, że nie ma dostępu do internetu?
Sami widzicie schizofrenię i zakłamanie tego skurwysyna.
A te wszystkie komentarze na blogu Krośnieńskiego pedofila to co?  Pies za niego napisał z konta z jakiego też prowadzi swego bloga?
Ile jeszcze muszę wypunktować kwietniowi kłamstw i paranoi byscie wreszcie-tu zwracam sie do jego kibiców-zaczęli go uważać za naprawdę debila?


PODZIEMNE TUNELE W SUDETACH.
Kwiecień twierdzi, że był pierwszym, ktory oficjalnie przed kamerą opowiadał, że w Sudetach sa ogromne wydrążone tunele, co jest oczywistym kłamstwem bo o tym mówiono zanim kwiecień miał pierwszy stosunek.
Druga sprawa, kwiecień twierdzi, że Niemcy drążyli Riese bo prawdopodobnie albo czegoś szukali i chcieli dokopać się do tego ogromnego podziemia, które było byćmoże wykonane tysiące lat temu.
OTÓŻ DRODZY PAŃSTWO!
To ja jako pierwszy w internecie i chyba w ogóle napisałem tę tezę kilka lat temu, że być może w Górach Sowich jako najstarszych w Europie mogą istnieć wyrobiska wykonane przed tysiącami lat w, których być może zostały schowane technologie poprzednich cywilizacji.
Nie udowodnię tego bowiem od tej pory takie pogłoski rozeszły się po internecie na tyle, że jużnikt nie udowodni kto był pierwszym, który podniósł taką tezę.
Ale na pewno nie był nim kwiecień.
I dodam tylko w tej kwestii tyle, że kwiecień nigdy nie był pierwszym głoszącym cokolwiek o czym mówi W OGÓLE. Wszystko o czym kwiecień mówi czy to będzie fakt czy SF istniało na długo zanim kwiecień.... miał pierwszy stosunek. Tylko, że kwiecień dziś czyli od kilku lat przypisuje sobie te wszystkie opowieści dodając od siebie masę wymyślonych i wyolbrzymionych lub poprzekręcanych faktów.

 Pominąłem kilka kwestii związanych z "ciapatymi" bo jak wcześniej napisałem kwiecień w swych opiniach nie wykracza poza te, które wszyscy sledzący sytuację w Europie znają i mają.
Zakończę dzisiejszy temat tym oto optymistycznym akcentem:

TAKI GŁUPI JESTEM, JESTEM ZODIAKALNYM BARANEM, i,i,i,i,i,i
JESTEM TĘPY, ALE UPARTY JAK OSIOŁ

video
 THE END.


PS!!!
Zapomniał bym!
A czemuż to wielki prosowiecki zwolennik dariusz kwiecień ani słowem nie odniósł się do Rosyjskich nalotów na państwo islamskie w Syrii???
Czyżby przełożeni mu zabronili ze względu na poprawność polityczną?
Rosja napierdala islamskie bydło ile wlezie i jest szansa, że to dzięki nim problem z terroryzmem pomyślnie się zakończy, ale nasz profesor wilczur o tym ani słowa?
Kwiecień ty sprzedajna poprawna politycznie kurwo, wszyscy tu mimo, że nie lubić Rosyjskiego niedźwiedzia liczymy na to, że Putin rozpierdoli to zawszone pedofilskie islamskie towarzystwo i pokrzyżuje plany żydowskiej Ameryce na bliskim wschodzie.

DODATEK 1

Pod tematem w komentarzach anonimowy napisał chyba jeden z najcelniejszych komentarzy dotyczących działalności kwietnia.
To absolutnie doskonałe podsumowanie, które każdy powinien nawet wykuć na pamięć, a przynajmniej zapamiętać zawartą w nim myśl na całe życie. Pozwalam sobie zacytować ten komentarz:


Ten chazarski agent (dla przypomnienia- Kwiecień to typowe nazwisko przechrztów) coraz bardziej wypacza historię, coraz mocniej uderza w nutę pseudo-patriotyzmu i coraz bardziej gorączkowo próbuje zamotać w głowie młodzieży. Oczywiście ma w tym cel taki sam, jak tysiące jego ziomków, którzy z tego kraju uczynili już drugą jerozolimę.
To zwykły parch, którego traktować trzeba jak niebezpieczny i wrogi Polsce element, który ma za zadanie skłócać, dzielić, oczerniać a także odwracać uwagę od rzeczy istotnych.

Celna uwaga Tomek odnoście Rosji i jej działań a Syrii. Pejsatym kleszczom to się nie podoba, zatem te rzeczy są pomijane lub celowo zamiatane pod dywan. Przodują w tym telewizyjne dziwki z większości stacji, oraz internetowe portale śmieciowe typu onet i wp. Ale chazar Kwiecień idzie jak widać tym samym torem. Krótko mówiąc, odsłania się coraz bardziej i co rusz pokazuje swoje zakłamane pejsate oblicze.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: