niedziela, 27 września 2015

UWAGA OSZUST PRZYPISUJĄCY SOBIE NIE SWOJE ODKRYCIA!!!!

Nadrabiamy zaległości idiotyzmów urojonych.

Trening otwarty Karate Shidokan 26-09-2015

Dobrało się dwóch pajaców i chce uczyć walki innych, a sami nic nie potrafią. Co potrafi kwiiiecień wiemy z pokazów machania kurtką przed nożownikiem, a co potrafi łódzki karateka można zobaczyć na poniższym filmie:
Kurwa nawet kopać Chałubiński nie potrafisz. Za te nogę złapał by Cię byle dupek i skopał jak psa. gdyby to nie był ring to miałbyś drugą nogę połamana i obity ryj, co się z resztą stało w tym przypadku. kwiecień to taki sam klocek bez szybkości i zwinności.... niezbędnej do udanej walki.
Żal mi tych co nabiorą się na te ich lekcje kopania w .... kolana.
Zapewne po tych ich treningach będziecie dostawać taki sam wpierdol jak Chałubiński na ringu.
Zapraszam do czarnej listy przyjaciół kwietnia gdzie Chałubiński znalazł sobie swoje miejsce.


Jakie to wymowne 


Qui tacet - kto milczy, ten zdaje się zezwalać.
Nie w tym przypadku jebana łysa pierdolona pało.
dziś ci co nie chodzą na wybory w większości manifestują dezaprobatę dla wszelkiej dotychczasowej władzy i tych, co ta władza im podstawiła. Bo kto ma oczy ten widzi, że nie ma tak naprawdę na kogo glosować więc co, mamy glosować dla samego głosowania na mniejsze zło?
Do tego namawiają własnie zdrajcy i sprzedawczyki, którzy są z nadania obecnej władzy. Po tym poznacie każdego skurwysyna gdy namawia was do głosowania na jednego z nich.
Władza nie boi się tych, których skłoni, namówi lub przekona do głosowania na jakiegoś kolejnego oszusta, co naobiecuje i nie dotrzyma słowa, ale boi się tych, co nie biorą udziału w tym cyrku, i ja do nich należę czyli do większości.
A na marginesie skurwiła łysa pało może się  określisz i wskażesz, którego z tych podstawionych hochsztaplerów proponujesz do głosowania? Bo nie ma ani jednego, którego bym tu nie zmieszał z błotem prawdą i haniebną przeszłością.

Czy Merkel realizuje plan Hitlera

Powiem krótko to, co już wiele razy pisałem.Nie plan Hitlera, himmlera czy innego kurwa diabła. To przemyślny plan syjonistycznej światowej żydowskiej sitwy, ale kwiecień im służy więc wciska wam jakiś kurwa kit o planie Himtlera byle odwrócić waszą uwagę od prawdziwych mocodawców tego co się dzieje na świecie.Nowe spotkania i audycje 

Haha, eksplorator się znalazł ciekawe co przekopuje i przekuwa chyba jak zwykle przekopuje prawdę i przekuwa ją w swoje urojone interpretacje bo to najlepiej mu wychodzi.
I błazen już się sadzi, że pierwszy wskazywał te wszystkie obecne wskazane miejsca.  Ciekawe kiedy i gdzie? Tak to wygląda kwietniowe podpinanie się pod czyjeś osiągnięcia.Niedługo dowiemy się, że to on ma prawa do 10% znaleźnego z każdego wskazanego miejsca przez innych.
Co za błazen ludzie, co za błazen jebany.

Podziemia Riese - każdy może naśladować Dariusza kwietnia 

Znów mi do śmiechu czytając pierwsze zdanie.
Naśladować tego kretyna to mu się marzy, ale niestety nikt go nie naśladuje. To kolejne urojenie.
Chory umysłowo ten kwiecień by mniemać w ten sposób.
Ja już czasami nie mam słów by skomentować te brednie bo jak dyskutować z debilem, który co chwila wykazuje objawy paranoi?
Kwiecień pierdolony zjebie nie byłeś pierwszy, który oprowadzał po Riese i najróżniejszych miejscach wycieczki. Kiedy ty byłeś palaczem w kotłowni, układałeś kostkę brukową, albo robiłeś u kamieniarza inni dawno przed tobą pokazywali ludziom Riese i nie tylko.
Cienki bolek jesteś, a takimi tekstami to ty se możesz imponować równym sobie kretynom.
A Twoje notesy widzieli inni sam je pokazywałeś i nikt nigdy nie widział byś cokolwiek pisał o tych już dziś znanych miejscach.
No, ale spodziewamy się, że własnie je piszesz by pokazać ze wstecznymi datami dowód, że pisałeś to wcześniej.
Ty pierdolony tępaku, kto cię kupi? Tylko tępak.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


niedziela, 20 września 2015

KWIECIEŃ PRZYZNAJE, ŻE PIERDZIELI NIE RAZ GŁUPOTY! TO KŁAMSTWO!ON ZAWSZE PIERDZIELI GŁUPOTY.


Dzisiaj wyjątkowo będzie inna konwencja opisu niż zwykle.

Prawda jest taka, że zawsze w dziejach historii gdy wydarzenie goniło wydarzenie, gdy nadciągały trudne czasy pojawiali się zawsze tzw. oszołomi i zbawcy świata. 
Niestety wielu po mimo szaleństwa, łajdactwa, hochsztaplerstwa czy kreowania się na jakichś przywódców czy autorytety w wielu wygłaszanych kwestiach mieli rację.
Ba! czasami zdarzało się, że nawet zdolni byli w niektórych kwestiach być odkrywczymi i mieć rację. I to było w tym najgorsze, bowiem w całej tej masie bzdur jakie głosili było nieco racji i prawdy.
W przypadku kwietnia jest podobnie. Z tą różnicą, że kwiecień NICZEGO odkrywczego tu nie powiedział, a tylko posługuje się znanymi obiegowo prawdami i wnioskami dotyczącymi obecnej sytuacji czerpanymi z internetu gdzie powszechnie krążą te poszczególne racje i prawdy. 
Kwiecień je wykorzystuje i ubiera we własne słowa, określenia i "struktury myślowe".
Dla tego wielu może odnieść wrażenie, że gada do rzeczy, ale tak nie jest.
Jest na przykład w całym tym pierdoleniu moment gdy kwiecień stawia pytanie, kto tym wszystkim kieruje, kto pociąga za sznurki czy kto tworzy cała tą światowa sytuację wskazując na USA. Tylko zapomina, że USA jest opanowane przez żydowska finansjerę i syjonistyczne wpływy, ale o tym sic! ani słowem udając głupa.
Przejdźmy jednak do poszczególnych wypowiedzi. Zapewniam, że nie jedna z nich sprawi, że się uśmiejecie do rozpuku.


video
Tak. Pan Gabryś został zaatakowany, przyznaję. A dla czego? Ano dla tego, że wszedł po mimo ostrzeżeń w komitywę z antypolską świnią, komunistycznym skurwysynem, moralnym skurwysynem i historycznym kłamcą i mógłbym wymieniać jeszcze kilka minut.
Pan Gabryś tak naprawdę został zaatakowany nie przeze mnie tylko przez kwietnia i wykorzystany do jego budowania fałszywie pozytywnego wizerunku. Ale skoro pan Gabryś na to pozwolił i nie raczył dogłębnie sprawdzić kim jest kwiecień to jego, jak to się mawia brocha. A może sprawdził i nie przeszkadza mu to wszystko co pisze na necie kwiecień, co opowiada o mnie, o innych i jak szkaluje ludzi, o zakłamywaniu historii nie wspomnę? Jeśli tak to cóż, pan Gabryś sam sobie jest winny, że postawił cały swój dotychczasowy autorytet pod znakiem zapytania. Będe do tej kwestii jeszcze nie raz zapewne wracał.


video
Kwiecień twierdzi, że ja, i ci co zaatakowali pana Gabrysia są kreaturami bez kręgosłupa moralnego?
Czy mam przypominać kręgosłup moralny kwietnia wyzierający z jego setek wpisów na internecie szkalujących i pomawiających moja osobę i nie tylko moją? Czy mam przypominać wpisy moralne kwietnia w, których rzucał pomówienia, że jestem gwałcicielem, pedofilem, molestującym swe pracownice, podpalaczem, szantażystą..... KURWA.... Nawet dalej nie będę wymieniał bo szkoda tych kilku chwil. Wystarczy cofnąć się na naszym blogu wstecz o kilka tematów i znaleźć zaledwie kilka jego postów wyciętych z internetowych popisów by to widzieć.
Wystarczy POSZUKAĆ jego wpisy na jego blogu, a jeśli ich nie znajdziecie to poszukać na naszym w, których daje popis swej moralnej poprawności.


video
No niestety komuszy ścierwniku ty Polakiem nie jesteś. Ty chciałbyś nim być, ale nigdy nim czerwony komuchu nie będziesz i na miano Polaka nie zasłużysz. Ty prawdziwych Polaków pomawiałeś o bandytyzm, a z Łupaszki zrobiłeś nazistowskiego i banderowskiego kolaboranta.
Ej Gabryś czytasz te słowa? Nie wiesz o co chodzi? To wejdź stary pierdolnięty dziadu w wizytówkę kwietnia i posłuchaj.


video
Trudno skomentować takie teksty. 
Oto postawa prawdziwego pseudo patrioty gotowego wyciągać łapy po darmowy chleb.
A tak na marginesie ja wiele lat byłem bezrobotnym. Mówiąc krótko pracowałem, ale nie byłem zarejestrowany-wielu zna ten ból. Ale nigdy nie byłem zarejestrowany na bezrobociu i nigdy żadnego zasiłku ani darmochy od państwa nie chciałem brać. Tak, specjalnie napisałem nie chciałem bo mogłem, ale nie chciałem. To tak na marginesie.


video
Ostrzegałeś, pisałeś i mówiłeś i wszyscy się z tego śmiali i z tego drwili?/?
Nie z tego się śmiali i drwili bo to każdy wiedział, że tak będzie, ale śmiali się i drwili boś se uroił jakiś plan Himmlera gdy tymczasem to żaden plan Himmlera tylko plan żydowskiej sitwy światowej, o której ty chazarski dupolizie ani mru mru, ani słowem.
Wciskasz pierdolony kit o planie Himmlera gdy tymczasem światowe i rodzime żydostwo prowadzi nas do kolejnej wojny z islamistami i światem arabskim, ty jebany półmózgu.


video
CO TY KURWA POJEBIE PIERDOLISZ???
Jacy eksperci mówią o jakichś złotych i kryształowych trumnach???/?
Wymień choć jedno nazwisko.
Znów jebane urojenia ubrane w prostackie intrygi i sugestie, insynuacje. 
Nikt poza kwietniem o złotych i kryształowych trumnach nigdy nie mówił.

HIT-HIT-HIT!!!!
dydełdyndndadeł..... video
bez komentarza.
A zaraz chociaż dam komentarz. jeszcze nie tak dawno bodaj w ostatnim lub przedostatnim materiale powoływał się na jakiegoś radiestetę ponoć jedynego jakiego zna wiarygodnego! A zaraz, a czy kilka miesięcy temu stojąc na górce w Rzeczce nie pierdolił, że jak tam zaprowadził jakiegoś radiestetę, który zbadał, że jest tam niezwykłe promieniowanie to nie twierdził potem, że to jest dowód na istnienie jakiegoś w tym miejscu promieniowania energii źle wpływającej na człowieka?
No to tak wygląda jego walka z dyndadełkowwcami.

SWOICH HYBRYD SIĘ TRZYMAM
video
Trzymaj się dalej, a Gabryś ci jeszcze też poDtrzyma reputację durniu.


video
Mówisz, że nie ma nic gorszego jak rozpuszczać takie informacje?
Ale to przecież w twoim skurwysynu stylu rozpuszczanie o ludziach nieprawdziwych informacji i pomówień.
A tak w ogóle kolejna wyssana bajka z chorego łysego schizofrenicznego łba. Nikt nie rozpuszcza o nim żadnych informacji, że znalazł złote sztabki.


video
Ty durniu. 

video
Tak, to jest ta jedna z niewielu prawd jakie taki świr PODŁAPUJE Z NETA i potem je wykorzystuje do swoich wymundrzań na szkle. Już tak się dzieje w Grecji gdzie islamskie bydło dobija się do Greckich domostw. Tylko jest pewne ale. na internecie podobnych obaw czytałem kilka więc to co to łyse komusze bydle powiedziało nie jest jego proroctwem, ani olśnieniem.


video
Urwał bym takiemu łeb u samej dupy i NAJSZCZAŁ DO DZIURY.
No cóż... w szczaniu to ty jesteś dobry widać to na górze po prawej na zdjęciu jak szczajsz na balkonie w Gogołowie.
A tak na serio. Prymitywizm kwietnia wyłazi właśnie w takich krótkich wypowiedziach. Urwać łeb u samej dupy arabowi, który zaczepia kobietę to jak najbardziej normalny zwrot i chęć zareagowania, ale to szczajnie? Szczając do dziury po urwanym łbie araba kwiecień pokazuje, że wcale się od tych arabów nie różni. My Polacy wykonujemy wyroki bez zbędnego pastwienia się na wrogu. Śmierć to śmierć. Ale żeby jeszcze potem pastwić się nad zwłokami lub je bezcześcić? To tylko psychopaci mają takie zapędy. I araby co widzimy na filmach w YT i FB.

JESTEM RUSOFANEM
video
Kwiecień ty kłamiesz. Ty nie jesteś rusofanem tylko komuchofanem. Ty nie solidaryzujesz się jako tako ze słowiańską ruska bracią, która jest nam w sumie dziś przychylna tylko z post komuszą ich władzą, której poczynania noszą znamiona faszyzmu. Władzą, która tłamsi Rosjan i podsyca niesnaski między naszymi narodami.

OLAĆ I NIE PÓJŚĆ DO WYBORÓW
video
Tak drodzy państwo. Tu niestety czub ma rację, dla czego? Z bardzo prostej przyczyny, bo im mniej ludzi na to żydowskie złodziejskie bydło głosuje tym ono jest słabsze i mniej znaczące tym bardziej boi się tej większości po, której nie wie czego się spodziewać.
Tylko jest jedno ale. Ja o tym pisałem wiele razy i na tym blogu i na swoim forum i na FB i na YT, więc to co kwiecień mówi jest albo zaczerpnięte z moich tekstów, albo ogólnie z internetu. 
Nie pamiętam kiedy, ale o ile pamiętam jeszcze kilka-kilkanaście miesięcy temu kwiecień głosił odmienny pogląd, że należy iść na wybory argumentując tym, żeby jeśli nie byleś na wyborach to nie masz prawa krytykować władzy czy jakoś tak.
Jak znajdę lub ktoś znajdzie tę wypowiedź to niech da znać w komentach.

PRZEZ PRZYPADEK ZAŁOŻYŁEM GOŚCIOWI PYTONA
video
Co za debil.  Raz, że to wymysł, a dwa, że wymysł obliczony na zaimponowanie brutalnością i samym rzekomym trenowaniem innych.
Ale,....ale nawet jeśli tak było to oznacza, że kwiecień nie ma pojęcia o trenowaniu innych i może zrobić komuś krzywdę.
Ja sam kiedyś na treningu widziałem takiego pomocnika sempaja, który prowadził trening i nadgorliwie popisywał się kopnięciami na innych. Raz się tak zapędził na jakimś nowicjuszu, że tamten po kopnięciu w splot nie mógł złapać długo tchu i musiał zakończyć trening
g. Trener po prostu nie wziął pod uwagę, że chłopak jeszcze nie ma wyrobionych mięśni na przyjmowanie tak mocnych ciosów.


video
Kurwo chazarska, nie stanom zjednoczonym tylko stanom zjednoczonym opanowanym przez syjonistyczna sitwę, której celem jest napuścić nas Europejczyków na arabów. Zapamiętaj to i nie okłamuj ludzi zatajając najważniejszy fakt.


HIT HIT HIT !!!

PIERDZIELĘ NIE RAZ GŁUPOTY

video

I TO JEST NAJWIĘKSZA PRAWDA JAKĄ KWIECIEŃ POWIEDZIAŁ MYŚLICIE?
Nie prawda to jest również kłamstwo bo.....
BO ON ZAWSZE PIERDZIELI GŁUPOTY, A NIE TYLKO NIE RAZ!Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

wtorek, 15 września 2015

Psychicznie chory czub i master, czyli jak chory psychicznie zmanipulował starego głupca, który wydawał się rozsądnym człowiekiem.

To będzie najkrótszy mój komentarz do materiału jaki dał kwiiiecień.
Raz, że wszystko co mówi kwiiiecień, mówi tonem i formą formułowania zdań typową dla psychicznie chorych.
Dwa, że już po pierwszych komentarzach na YT widać, że nie zna się na broni, która ma w rekach.
Trzy, to żałosne jest to, że pan Stanisław Gabryś okazał się totalnym głupcem i po mimo moich ostrzeżeń nie sprawdził nic z tego co mu mówiłem przez telefon kilka miesięcy temu i dał się najwidoczniej zmanipulować kwiiietniowi.

Panie Gabryś jestem pewny, że pewnego dnia przejrzy pan na te stare zaślepione oczy i zobaczy pan, że  wszystko co mówiłem przez telefon jest prawdą, a wtedy wstyd, że dalej się pan zadaje z tym psychopatą o skurwiałej naturze będzie bardzo wielki i nigdy sobie pan nie daruje, że był pan takim głupcem.
Nie zrobiłem tylko jednej obiecanej panu Gabrysiowi rzeczy, nie napisałem emaila do niego w, którym miałem zebrać najważniejsze dowody na wszystko co o kwiiietniu mu powiedziałem, ale nie zrobiłem tego tylko dla tego bo raz, że nie chciało mi się raz jeszcze szukać najważniejszych kwestii, a dwa myślałem, że pan Gabryś po tak serdecznym ostrzeżeniu sam zaintrygowany całą sprawą wejdzie na tego bloga i na bloga skurwysyna z Krosna oraz na moije forum w wizytówkę kwiiietnia i zadając sobie trud przekona się jakim psychopatą jest kwiiiecień i kawałem skurwysyna.

DODATEK 1


DODATEK 2 19 września 2015

TOTALNA PORAŻKA
TOTALNA KOMPROMITACJA
BŁAZENADA, WYMYSŁY, FARMAZONY

Po tylu latach tworzenia wokół siebie aureoli znawstwa historii i broni kwiecień udowodnił, że jest farmazonem jakich mało.
A właściwie to udowodnili internauci w komentarzach pod tym żałosnym materiałem.
Co więcej okazało się, że facet do,  którego do tej pory miałem szacunek okazał się takim samym POJEBEM jak kwiecień. Mam tu na myśli TEGO STAREGO DEBILA STANISŁAWA GABRYSIA, który stał z boku i milcząco przyglądał się i przysłuchiwał bez sprzeciwu tym farmazonom wygadywanym przez kwietnia.
Tak panie Gabryś miałem pana za starego poczciwego pasjonata, patriotę, przybliżającego ludziom wiedzę i historię, a okazało się, że jest pan starym naiwnym kretynem biorącym udział w propagowaniu kłamstw i głupot kwiiietnia, a nadto idiotą, który organizuje skandaliczne pokazy-szkolenia po, których nieszczęśni kursanci prędzej strzelą sobie lub towarzyszom w głowę niż nauczą się obsługi broni.
Steki bzdur na temat znajomości broni i jej obsługi, osiągów i możliwości wytknęli internauci w komentarzach jak nigdy dotąd. I to nie ja wypunktowałem tym razem kretyństwa jakie kwiecień wypowiadał tylko nareszcie inni.
A stary naiwny Gabryś stał jak ten baran i ani słowem nie zdementował żadnej bredni spłodzonej przez kwietnia.  Jak widać, mogę się domyślić, że pan Gabryś musi być takim samym kretynem jak kwiecień, a jego patriotyzm jest mocno wątpliwy skoro trzyma ze skurwysynem plującym na żołnierzy AK i Łupaszkę.
Zapisuję
ku pamięci dla potomnych te wszystkie komentarze z YT do pliku jako dowód tego co napisałem powyżej:


cały scren do pobrania tutaj:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUlp4WjI0SVNReWc

Albo bezpośrednio na kanale kwietnia pod tym materiałem gdzie zapewne jeszcze tych komentarzy przybędzie: https://www.youtube.com/watch?v=SB10KiJHf-k


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


poniedziałek, 14 września 2015

ISLAMSKI EXODUS W RIESE - czyli zwidy, halucynacje, a mówiąc krótko obłęd.

Pozdrowienia ze Sleży 

Kwiecień nie sadź się ty nie masz wstępu na teren okolic Ślęży, ty trzęsiesz dupą przed chłopakami, których oszukałeś, pomówiłeś, i którym narobiłeś wiele przykrości.
Jakby cię tam spotkali to musieli by cię do domu wywozić z przystankiem pewnie na ostrym dyżurze. Taką świnią okazałeś się wobec starych kumpli.
A trenować to ty możesz cieniasie półgłówku armię głupków z drewnianymi karabinami na tyłach jakiegoś Łódzkiego podwórka.
Robić sobie reklamę to ty se możesz, ale nikt rozumny nie wierzy by kolejki ustawiały się do świra, który nie ma nic ciekawego w terenie do powiedzenia i pokazania.
A Panu Gabrysiowi serdecznie współczuję braku przejrzystości spojrzenia i synalka, który się z tobą parszywa antypolska kurwo skumał.
Ale jeszcze nic straconego może Pan Gabryś zada sobie trud i zapozna sie z materiałami po, których będzie się wstydził, że kiedykolwiek ci rękę podawał.

Kilka dni w terenie Masz jakieś pierdolcu zwidy. Nic takiego nie ma na dzień dzisiejszy miejsca.
Żaden exodus ciapatych nie ma miejsca z Czech przez Dolny Śląsk do Niemiec.
Gdyby islamscy imigranci pojawili się na naszym terenie to
1
natychmiast bym o tym wiedział, jak i wszyscy.
2
spotkali by się z Polskimi Kibolami.

A o inwazji ciapatych to ty mówiłeś dopiero gdy oni już dawno byli w Europie i się zaczęli osiedlać we Francji i Niemczech.Dopiero takiś mundry był i zacząłeś wieszczyć ich  najazd.
Każdy dureń to wiedział, że ich przybędzie niczego niezwykłego nie objawiłeś durniu zeschiziały.

A jeśli chodzi  o te twoje nic nie robienie w kwestii złotego pociągu to ci już raz debilu pisałem, ze nawet gdybyś chciał to nic nie możesz zrobić.
Nikt nie chce z tobą już współpracować i się kolegować poza małą grupką debili wyrwanych z neta na te twoje paranoiczne zajęcia.
I cyrk z tematu to ty jebulcu robiłeś od kilku lat więc nie wmawiaj ludziom, że inni go robią.
Większość z nas jest bardzo ciekawa co przyniosą dalsze odkrycia i działania podjęte w tej sprawie,mimo że wielu podchodzi do tematu sceptycznie. Ale chyba każdy chciałby by sprawa przyniosła jakieś odkrycia.
Ty o odkryciach możesz już tylko pomarzyć.
Twoje brednie nie napędziły turystów do regionu, a wręcz przeciwnie ludzie z niego uciekali wiedząc, że grasuje tam jakiś pierdolec wmawiający ludziom istnienie zmutowanych ludzio-wilków, ale na szczęście to twoje pierdolenie zostało totalnie zrównane z ziemią właśnie cała tą sytuacją ze złotym pociągiem.
Region wreszcie stał się popularny i znany i nie dzięki tobie tylko ludziom, którzy postanowili na własną rękę przeprowadzić dość kosztowne badania, o jakich ty nawet nie pomyślałeś przez tyle lat cieniasie zajebany o ograniczonym umyśle.
Gdybyś był inteligentny to sam byś zebrał kasę na takie badania, a nawet na taki KS 700 i wtedy pewnie coś byś odkrył. Ale ty wolałeś robić z siebie głupka i badać beton w poniemieckich bunkrach scyzorykiem.
A ja ci kilka lat temu chciałem pierdolcu pomóc w zbieraniu funduszy na takie własnie eksploracje. To ja ci podsunąłem pomysł założenia na blogu działu wsparcie i to dzięki mnie go założyłeś przekonany wtedy moimi argumentami. Tylko byleś głupcem i nie potrafiłeś do końca skorzystać z moich porad. Pisałem ci byś się nie zadawał z tym paradebilnym towarzychem bo ci to bokiem wyjdzie i oni zrobią z ciebie błazna. I tak się stało nie tylko przykleiło się do ciebie masę paranormalnych idiotów to ty sam na dokładkę takim się stałeś.
A mogłeś być rozsądnym i otaczać się normalnymi ludźmi. Tylko niestety ci normalni, którzy pojawiali się w twoim towarzystwie dość szybko przekonywali się jakim skurwielem jesteś.
Dziś z tych wszystkich starych znajomości nie zostało nic poza smrodem po tobie.
Gdybyś mnie nie oskarżył łachudro bezpodstawnie o zbieranie pieniędzy na twoje badania przy urzyciu mojego konta bankowego w dziale wsparcie dotyczącym twoich działań na forum zapasowym, które ci skurwysynu kiedyś założyłem, gdybyś słuchał rad, gdybyś nie robił z siebie błazna i skurwysyna i gdybyś nie zrobił sobie ze mnie wroga tylko sprzymierzeńca to dziś stałbyś u boku tych wszystkich poszukiwaczy, miałbyś rozległe kontakty utrzymywane do dzisiaj, a ja jak siebie znam, kto wie!, nie byłbym jednym z bardziej dopingujących ci obserwatorów i kibiców.
I cały ten wysiłek jaki włożyłem by cie szmato zniszczyć i ośmieszyć przy 100% wykorzystaniu twoich popisów być może zamienił bym na pozytywną reklamę. A tak masz we mnie DO KOŃCA ŻYCIA BYDLAKU WROGA NUMER 1 i co byś już nie zrobił tak zostanie do końca twojego zasranego parszywego i chorego życia.
Na koniec zacytuję co ci szmato napisałem w komentarzu w poprzednim temacie, ale jeszcze coś.
Nie popisuj się, że potrafisz cieniasie posługiwać się AK 47. Są lepsi od ciebie.
I nie ciesz się, że córka Adolfa zamyka granice.
TO POWINNO BYĆ ZROBIONE JUŻ DAWNO!
KURWA JEJ MAĆ.

CHOCIAŻ KWIIIECIEŃ MOŻE I TY MASZ RACJĘ Z TYM EXODUSEM :)

DRAMAT [wideo] Kozy uciekają przed imigrantami. Rolnik pozostawiony bez majątku

I na kuniec kwiiiecień:

Widzisz kwiecień gdybyś nie był pierdolniętym czubkiem i nie opowiadał o wilkołakach to dziś byś był poważany w kręgach i pewnie brałbyś udział w największych w historii poszukiwaniach w Riese.
Pewnie dziś u boku Szpakowskiego miałbyś dostęp do informacji, które nie przedostają się do ogółu. Może byś nawet odkrył coś niezwykłego. Może miałbyś udział w nagrodzie. Może stałbyś się znany na całą Polskę jak Szpakowski, Kazek czy nawet Cera. A tak stałeś się nagle nikim. I jak pies z podwiniętym ogonkiem uciekasz do UK by karmić debili swymi bajkami o wilkołakach i genetycznych eksperymentach i tym twoim otwarciu wrót kurwa hehe.
Spierdoliłeś jedyną okazję w życiu jako pasjonat-rzekomo pasjonat- by być najbliżej wydarzeń jak to tylko możliwe. A teraz tak jak inni tylko jesteś widzem i możesz tylko pomarzyć o wielkich odkryciach. 
I nawet jeśli teraz ambicja cię zżera i postanowisz też coś odkryć na własną rękę by zabłysnąć jak inni to i tak nikt nie weźmie na serio twoich odkryć bo wszyscy mają cię za debila, oszusta i kawała skurwysyna. I TO WSZYSTKO NIE TYLKO TWOJA ZASŁUGA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM MOJA!
To dzięki mnie ludzie poznali cię z tej najgorszej kurewskiej strony i po mimo, że te twoje przychlasty wylewają na mnie codziennie wiadra parszywych pomyj to mogę z satysfakcją powiedzieć, że ja też dokonałem jednego z największych odkryć dotyczących Riese, a tym odkryciem jest dariusz kwiecień, największy pojeb w historii. I mam tę cholerną satysfakcję, że bez cienia wątpliwości doprowadziłem tą wojną z tobą szmato do tego, że jesteś na uboczy i MUSISZ BYĆ NA UBOCZU TYCH WYDARZEŃ. 


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:wtorek, 8 września 2015

Plan Himmlera = Wielkie Otwarcie Wrót - CZYLI ŚWIR Z UROJENIAMI WILKOŁACZYMI STAJE W OBRONIE POLSKI ORGANIZUJĄC BOJÓWKI.

Plan Himmlera = Wielkie Otwarcie Wrót 

W Polsce i Europie dzieje się bez wątpienia źle.
Ale są tacy co nie rozumieją podstaw i przyczyn tego stanu widząc w tym jakiś urojony plan Himmlera. Zapewniam, że to żaden plan Himmlera, a kogoś całkiem innego niż pierdoli kwiiiecień.
Plan kogoś kto żyje wśród nas, i nami obecnie rządzi i w dalszej części spróbuję tego dowieść, jak też tego, że kwiiiecień służy właśnie temu komuś....

Plan to może i jest, ale bynajmniej nie Himmlera. 
Już w XI wieku żydzi zostali wygonieni z ziem Palestyny i zmuszeni do emigracji ku zachodniej Europie. Tam osiedlając się wkręcali się w struktury państw i organizowali struktury chrześcijańskie zajmując najwyższe stanowiska w hierarchii kościelnych. Po wiekach by odegrać się na arabach i odzyskać możliwość powrotu do ziemi obiecanej zaczęli organizować tzw. wyprawy krzyżowe. 
I oficjalnym celem miała być walka z niewiernymi, ale nieoficjalnie chodziło o to by rękami schrystianizowanych Europejczyków wyciąć w pień arabów.
Plan się nie do końca udał i na kolejne wieki musiał być zawieszony. Wielki powrót żydów do ziemi świętej nie powiódł się na tyle by żydzi mogli czuć się zwycięzcami.
To tak w ogromnym skrócie.
Miliony żydów osiedliło się na terenach zachodniej i wschodniej europy tworząc odrębne diaspory i mniejszości narodowe. Wielu z nich wkręcało się w struktury państwowe wielu narodów zajmując najważniejsze stanowiska. Od tych kierowniczych po te najwyższe.
Oprócz tego większość z nich przejmowało na drodze lichwy nieruchomości, ziemie, majątki i zakładało przedsiębiorstwa zdobywając ogromny w sumie majątek w całej Europie. 
To nie podobało się syjonistycznym władzom, że miast wracać do ziemi świętej i tam się osiedlać, zbyt wielu znalazło sobie ziemię obiecaną daleko w Europie. 
Większości europejskiemu żydostwu ani się śniło szukać innej ziemi obiecanej poza Europą. I też ani się śniło dzielić się swym majątkiem z syjonistycznymi władzami lub łożyć na ich cele. 
To się władzom w Syjonie nie spodobało. Coś z tym trzeba było zrobić. Ktoś pomyślał, Europa to ogromny potencjał kapitałowy i ludzki i należy go odzyskać, ale jak skoro miliony żydów w Europie trzymają ją w garści i grają na własny zysk?
Ktoś więc wpadł na pomysł by ich z Europy wykurzyć, zmusić do emigracji na ziemie Palestyńskie tym samym powiększając liczebnie zręby państwa żydowskiego.
Tylko jak?
Ano tak, że światowe żydostwo wsparło finansowo powstanie partii nazistowskiej, której przywódcą był Adolf Hitler. Hitler miał być marionetką w ich rękach, marionetką, która miała rozpętać antysemicką nagonkę na żydów w Niemczech i całej Europie. Historii nie muszę przypominać szczegółowo. Wpierw straszono żydów. Nawoływano ich do opuszczania Niemiec, a kiedy to nie dało efektu zaczęto ich szykanować, bić, palić itd. To również nie dało zbyt wielkiego efektu choć w Niemczech perspektyw dla żydów większych na przyszłość nie było. Pozostali jeszcze ci w Polsce i innych krajach. Trzeba było ich usunąć. 
Wybuchła wojna i co było dalej wszyscy wiedzą. Miliony żydów zgładzono. Długie lata jeszcze po wojnie komuna, o ironio żydowska, podtrzymywała nastroje antysemickie by pozbyć się jeszcze tych niewygodnych żydów jacy pozostali w kraju zmuszając ich do ucieczki i emigracji do ziemi świętej. Część jakby tego planu powiodła się. Europa została oczyszczona z tego żydostwa, które nie rokowało dla światowego żydostwa większych nadziei. 
Aż wreszcie przyszedł kres komuny?
Specjalnie napisałem ze znakiem zapytania bo to był tylko pozorny kres komuny. 
Naród zaczął znów podnosić głowę chcąc wyrwać się z sowieckiego komunistycznego jarzma.
Puszczono więc do narodu przywódców solidarnościowych w większości żydowskiego pochodzenia. Mam wymieniać nazwiska? Chyba nie trzeba.
Naród ogłupiały, ale szczęśliwy i nieświadomy, że idzie ku demokracji pod przewodem żydowskich kolaborantów z syjonistycznymi władzami, uległ solidarnościowemu zrywowi.
Powstał okrągły stół gdzie na pięćdziesięciu kilku negocjatorów z komunistycznymi władzami było tylko kilkunastu rdzennych Polaków, reszta to żydzi.
To właśnie ci żydzi, którzy mieli po wojnie pozostać i stworzyć w Polsce system ucisku ekonomiczno-politycznego naszego narodu, system, który wyprowadza każdego roku do wspólnej Europejskiej żydowskiej kasy miliardy złotych zasilając tym samym światowy establishment żydowski, a zatem samo państwo żydowskie, które po wojnie powstało dzięki napływowi żydów z Europy i korzystnych zmian politycznych jakie nastąpiły po IIwś. Świat użalił się nad żydowskim narodem za holokaust i chcąc zrekompensować cały ten holokaust pomógł w założeniu państwa żydowskiego. Świat pomógł? Przecież już wtedy żydostwo miało na całym świecie i Europie wystarczająco silną pozycję by osiągnąć tę część swego planu.
Dalszą częścią było podporządkowanie całych narodów Europy. I ta część planu również się udała.
Żydowscy przywódcy doskonale władający Polskim językiem, przebrani w narodowe Polskie szaty, wyznający chrześcijańską religię dokonali cichego podboju naszego narodu. I nie tylko. Całej Europy. Bo we wszystkich Europejskich krajach objęli właściwie władzę. Będąc we władzach, na najwyższych stanowiskach sądowniczych, medialnych i kierowniczych zaczęli tworzyć nową unię, nowy socjalizm tylko w innym wydaniu niż ten od, którego wydawało się nam wyrwać.
Ale żeby cała ta część tego planu mogła się udać trzeba było przytępić czujność Europejskich narodów. W większości państw bloku zachodniego Europy pozwolono narodom nieco się rozwinąć i odetchnąć ciesząc się dobrobytem. Zachodnie narody nawet nie przypuszczały co się kroi w niedalekiej przyszłości. Ale wpierw należało doprowadzić by wschodnia Europa stała się jakby przedsionkiem zachodniej, czyli mówiąc krótko trzeba było państwa bloku sowieckiego oderwać od Rosji i stworzyć w nich demokrację. Tak macie rację pseudo demokrację. Następnie stworzyć system pozwalający na chwilowy oddech, lata 1991-2000 a w kolejnym etapie system pozwalający zintegrować się z cała Europą gdzie już rodziła się idea wspólnej unii. 
I tak też się stało. Wszystko się udało znakomicie. Żydostwo osiągnęło jedną wielką wspólnotę nie tylko terytorialną, ale finansową. I o to chodziło. 
Do czego zmierzam? Jeszcze nie widzicie? No to jeszcze chwila.
Otóż w dalszej części należało coś zrobić by wzmocnić nie tylko militarnie, ale i politycznie państwo żydowskie. I to się udało. Historii nie muszę szczegółowo opisywać, ale wszyscy wiemy, że władze państw Europejskich są bardzo pro żydowskie i robią wszystko co widać gołym okiem by pod każdym względem państwo żydowskie wspierać. Dziś Izrael jest potęgą militarną. Ten 20 milionowy niewielki kraj dysponuje bronią jaką to my powinniśmy mieć. Jak myślicie za czyje pieniądze to mają? 
Chyba nie muszę pisać.
Ale to, że Izrael jest potęgą nie oznacza, że może czuć się bezpiecznym.
Zewsząd same araby, które gdyby mogły to zrobiły by im kolejny holokaust.
Coś z tym trzeba więc było zrobić. Ale jak się pozbyć arabów?
Prowadzanie polityki wywołującej napięcia na bliskim wschodzie, wojny i konflikty do niczego nie prowadzi. Żydzi chcą się pozbyć arabów raz na zawsze. 
Trzeba więc zorganizować kolejną wyprawę krzyżową, choć nie w tym sensie w jakim przed wiekami, ale wpierw trzeba znów wywołać w narodach Europy nienawiść, wrogość i obawę przed arabami.
A gdy to się uda "napuścić" Europejczyków na świat arabski i raz na zawsze przy ogólnoświatowej aprobacie i nawet pomocy wytłuc ich może nie co do nogi, ale tak by nie zagrażała Izraelowi i całemu żydostwu na świecie.
A więc by tak się stało trzeba zmusić arabów do najazdu na Europę. Nie powiodło się prowadzenie polityki akceptującej atak Izraela na niektóre państwa Arabskie więc trzeba świat zmusić nie tylko do tej akceptacji, ale i do wzięcia w tym ataku udziału. 
Rozpętanie konfliktów w krajach arabskich doprowadziło wreszcie do masowej emigracji arabów na tereny Europy. Nomen omen takiej samej emigracji jaką w XI wieku musieli podjąć żydzi. Z tą różnicą, że dziś Arabowie-muzułmanie emigrują do krajów w, których żydostwo ma się dobrze, a zwykłym ludziom żyje się coraz gorzej. Plan jest taki, żeby przyjąć maksymalną ilość imigrantów arabskich i wywołać w narodach Europejskich strach i obawę przed nimi. W dalszej części doprowadzić do kryzysu ekonomicznego całej unii i zwalić to na karby właśnie tych imigrantów, których ma być kilka milionów na utrzymaniu. Tym sposobem, mniej więcej, wywołać jeszcze większe anty arabskie nastroje i wszcząć wojnę jakby w sensie domowym, czyli doprowadzić byśmy się we własnym domu na własnych ulicach napierdalali z arabami na kije i maczety. 
Do tego potrzebni są prowodyrzy, przywódcy, którzy w poszczególnych narodach będą organizowali jakby bojówki anty arabskie. 
Część z nich w naturalny sposób sama się znajdzie no bo przecież większość z nas to patrioci gotowi walczyć za nasz kraj, ale część z nich będzie z tzw. żydowskiego nadania, których zadaniem będzie podsycanie anty arabskich nastrojów, ale w takim kierunku w jakim będzie pasować tej żydowskiej sitwie. 
Kiedy już konflikt arabsko-europejski przybierze na sile koniec będzie oczywisty, czyli wytłuczemy arabów co do nogi i tym samym żydzi zrobią z nas coś na wzór nazistów mordujących arabów jak ich kiedyś naziści. 
Oczywiście w takiej sytuacji co nastąpi?
No to, że państwo islamskie i wiele krajów arabskich zacznie organizować grupy terrorystyczne i zamachy w odwet w Europie i na świecie. I po to jest cała ta akcja z imigrantami by wpierw wywołać wewnętrzne konflikty arabsko-europejskie, a potem je eskalować na tereny zajmowane przez arabów. 
Wszystko zmierza do tego by zaatakować najbardziej zagrażające Izraelowi państwa arabskie bronią masowego rażenia i raz na zawsze pozbyć się zagrożenia ze strony arabów podporządkowując ich władzy w Europie. 
To tak wszystko w wielkim skrócie. 


Tak więc żadem pierdolony plan Himmlera tylko Syjonistycznych ortodoksów i ich Europejskich popleczników trzymających Europę w garści pod względem ekonomicznym, politycznym i kulturowym, co jest osobnym tematem na opracowanie.
Kwiecień pisząc, że nie będzie się temu najazdowi przyglądać biernie organizując w różnych miastach grupy jest PREKURSOREM planu żydów, który zakłada podjudzanie nas do walki z arabami. 
Nie znaczy, że mamy się temu biernie przyglądać i pozwalać im się tu osiedlać by za 20-50 lat nasi potomkowie byli przez nich zdominowani. Nie możemy być bierni, jeśli imigranci staną się dla nas zagrożeniem, ale nie możemy nie widzieć kto za tą sytuacją stoi. 
Nie tylko wygnanie arabów z Europy winno być naszym celem i nie dopuszczenie do ich trwałego osiedlania się i rozmnażania, ale przede wszystkim WYGNANIE TEJ ŻYDOWSKIEJ BANDY PROWADZĄCEJ TĄ POLITYKĘ!!!
To nie araby są naszym problemem tylko ci, którzy do takiej sytuacji w Europie i na świecie doprowadzili. 
Nie idźcie z kwietniem walczyć z arabami.
Jak będzie trzeba walczcie, ale nie zapominajcie kto jest przyczyną tej walki.
Uchodźcom NALEŻY POMÓC!
KAŻDY MA PRAWO DO ŻYCIA W POKOJU.
Tak jak my w czasie IIwś imigrowaliśmy dziesiątkami tysięcy do Syrii tak dziś należy im się wdzięczność. 
Tak pomoc oczywiście, ale do czasu unormowania sytuacji w ich kraju.
A potem wyjazd do siebie.
Tylko tu zaczyna się problem. 
Wiecie co prawdopodobnie się stanie z imigrantami na terenie Europy?
Władza żydowska owszem wpuściła ich do Europy, ale nie będzie się zbytnio kwapiła do pomocy żywnościowej i socjalnej tym setkom tysięcy zdesperowanych arabów. Ci z kolei się wściekną i zapałają do nas wrogością. Nasilą się bunty, protesty i wszelkie konflikty bo jak człowiek głodny to i ukradnie, napadnie, zgwałci i zabije, a to właśnie jest na rękę tej żydowskiej władzy, która głosi przyjmujmy ich, pomagajmy, ale niewiele będzie chciała zrobić.
Skończy się na tym, że społeczeństwo weźmie na karki odpowiedzialność za rzesze imigrantów, ale ci wiadomo nie asymilują się, nie podporządkowują się prawom i obyczajom gościnnych krajów i zaczyna się wewnętrzny konflikt. 
Weźmiesz pod skrzydła rodzinę arabów czy dasz im schronienie w parafii i masz problem i to poważny.
Żydostwo to wie i dla tego chce upchnąć między nas to bydło.
Jak więc im pomóc skoro już tak się stało?
No cóż trzeba im dać tymczasowe miejsce do przetrwania i jakoś wspomóc by nie poumierali z głodu. Minimum tak by im się nie chciało dłużej tu zostawać, a w tym czasie doprowadzić do uregulowania sytuacji w ich kraju. Jest to możliwe i wykonalne, ale żydostwo tak nie zrobi bo im chodzi by nas na siebie napuścić.


I jeszcze na chwilę do tekstów kwiiietnia.
Cytat i komentarz:

Brudna armia Himmlera zalewa Europę
Przecież jeszcze niedawno mówił, że armia Himmlera mieszka w podziemiach Riese ma kły, pazury, skoki i jest kudłata.

Judaizacja naszego kraju przebiegła bez krwawo
Ty żydowski utajony pomiocie, nie bez krwawo. Plan judaizacji Polski zaczął się po IIwś i polegał na wymordowaniu dziesiątek tysięcy AK-owców, działaczy narodowych, patriotów, którzy gdyby żyli nie dopuścili by do układów okrągłostołowych i przejęcia władzy przez żydo-komunę.
Żydokomuna wymordowała rękami SBeckich agentów i przedtem sługusów sowieckiego NKWD-owskiego reżymu z Armii Ludowej tysiące Polskich patriotów, więc zdrajco narodu Polskiego i antypolska świnio nie kłam i nie siej tej parchatej propagandy.

Jednak są ludzie , którzy nie będą się temu przyglądać  . Jest nas coraz więcej kolejne grupy udało mi się stworzyć w rożnych miastach . Jeżeli państwo jest bez silne to obowiązkiem każdego obywatela jest obrona swego dobytku oraz ziemi .
 I tego nikt Wam nie zabroni , .!!!!!
Tak! Nikt nam nie zabroni pozbyć się i jednych i drugich, czyli i arabów i takich jak ty antypolskie ścierwo.

Wielkie Otwarcie Wrót czyli Islamska pożoga 
Nie islamska pożoga tylko żydowska pożoga rękami Europejczyków i Arabów. 
I żadne otwarcie wrót tylko podstępna żydowska polityka trwająca od X wieków.

Ciapate demolują , kradną i destabilizują , kto będzie następny , komu następnemu obetną głowę 
Kwiecień jak się te ciapate połapią kto ich w to wkręcił i kto im służy nakręcając przeciwko nim nasz naród to nie trudno domyślić się czyj łeb pierwszy spadnie.


75-80 lat tak mówi proroctwo Himmlera , a może to jest Wunderwaffe ?. 
Tego nie skomentuję. Poproszę was o komentarz pod spodem.

Plan Himmlera = Wielkie Otwarcie Wrót 
Żydzi zawsze wybierają na swych sługusów wszelkiej maści debili ogarniętych psychicznymi schizami, wizjami, chorymi przekonaniami. Hitler też miał schizy na punkcie żydów. Kwiecień ma manię na punkcie misterium i planu Himmlera.
A może nie ma? Może tylko udaje?/..../DODATEK 1

Jakkolwiek nie rozumieć tego chorego tekstu to śmierdzi tu nazistowskim drylem, że hej.
Musiało to komicznie wyglądać jak 16 łapserdaków rożnej postury i tuszy, jedni w krótkich spodenkach i tiszertach, inni w morach i w wojskowych trepach zwarli szyk z kwiiietniem na czele ubranym w kapelutek z rondkiem, przemaszerowali w kretyńskim pozerskim kroku przed oniemiałą wycieczką z południa Europy.
Nic dziwnego, że ludziska się rozstąpiły i patrzyły jak na pacjentów wypuszczonych ze szpitala psychiatrycznego. Zapewne gdy grupa w zwartym szyku schowała się za zakrętem odśpiewała Hajli Hajlo Hajla.
Kwietniowi odwala coraz bardziej. Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: