niedziela, 29 marca 2015

OSTRZEGAM!!!! PSYCHOPATA Z BRONIĄ ZNALEZIONĄ W TERENIE!!!

Od 41 minuty kwiecień popisuje się znalezioną przez niego /tak powiedział/ bronią w starej kaplicy ewangelickiej w Rzeczce.
2 Karabiny Sten i 2 pistolety Parabellum.
43:07 kwiecień mówi: osobiście znalazłem tu kilka takich, sprzęcik działający, zakonserwowany w idealnym stanie.


OSTRZEGAM!!!!!
TO JEST PRZYGRYWKA DO TRAGEDII !!!

cytat:

Kurwa ludzie czy musi się wydarzyć tragedia byście się przekonali, że to psychopata?!

Kwiecień nie ma uprawnień do posiadania broni i jej posługiwania się nią, a mimo to już trzeci raz na internecie afiszuje się z nią. Na imprezie w muzeum PRL dawał instruktarz jak posługiwać się karabinem, potem na prelekcji jak posługiwać się pistoletem, teraz wywija karabinami i pistoletami szpanując, że potrafi je ładować i obsługiwać. Normalny człowiek nie mający uprawnień nie tyka broni na widoku publiczności!!! Kwiecień usilnie chce pokazać, że ma dostęp do broni i tylko ślepy nie widzi, że to jest przygrywka przed jakimś zbrodniczym aktem. Ludzie obudźcie się póki nie jest za późno. Tomasz odwalasz kawał dobrej roboty walcząc z tym psychopatą tylko jak widać organy ścigania są ślepe i głuche. Jak się wydarzy tragedia to dopiero Twoja walka z tym psycholem będzie doceniona.


DODATEK 1
W JEDNYM Z KOMENTARZY PONIŻEJ KTOŚ NAPISAŁ. UZNAŁEM, ŻE TO POWINIEN BYĆ DODATEK DO SPRAWY:

Nie chce pisac tutaj o zlosciach czy pogardzie dla tego czlowieka...
Dolny Slask jest dla mnie ,i nie tylko ...czyms czego ten ten czlowiek nigdy swoim 
wodoglowiem nie bedzie w stanie pojac.
Prosze o jedno ...tylko o jedno... niech nigdy nie depta mojej rodzinnej miejscowosci Zobten tymi obelgami o Lebensborn... co on zmysla.?
Wywijanie przed publicznoscia bronia palna, pachnie jak ktos slusznie zauwazyl tutaj wyzej... jakimis ukrytymi zamiarami paramilitarnymi, badz paranoicznym zachowaniem...im predzej ktos to zglosi na policje tym lepiej dla niewinnych istnien ludzkich. Tak zachowywali sie przesiedlency z ziem wschodnich na tereny Dolnego Slaska ...byly rany wsrod Polskiej i Niemieckiej ludnosci za co zawsze oskarzano Wehrwolf... Patrzac jak z zachwytem i opentaniem operuje ten czlowiek bronia... jest naprawde najwyzsza pora by powstrzymac tego czlowieka by nie stala sie nastepna tragedia.
A                             DODATEK 2


POLAKU BROŃ SIĘ SAM
Powyższe materiały dowodzą, że kwiiiecień ma psychopatyczne skłonności i gromadzi broń. Dziś wskażę kolejny aspekt potwierdzający wcześniejsze ostrzeżenia.
Otóż faktem jest, że żyjemy w czasach gdy pokój wisi na włosku. Nie ma się co oszukiwać. Może się tak zdarzyć, że każdy z nas stanie w obliczu wojny i będzie musiał zasilić szeregi armii. Smutna to prawda, ale w obliczu aktualnej sytuacji na wschodzie i polityki pomiędzy Rosją a UE i USA wszystko jest możliwe. Są jednak tacy jak kwiiiecień, którzy już zawczasu zdradzają symptomy, że wcale nie mają zamiaru stanąć w obronie ojczyzny w szeregu z innymi lecz sam chwycić za broń i bronić się, samego siebie. Tylko pytanie przed kim? Czy tylko przed najeźdźcą z zagranicy czy może w ogóle bronić się przed każdym w kim zobaczy wroga?
Ostatnie zdanie z poniższego skrena jego niegdysiejszego tematu zdradza, że nie tylko chce sam się bronić, czyli wcale nie zamierza wstępować do armii i walczyć ramię w ramię z Polakami, ale i, że już ma czym:


Każdy szaleniec w tej czy innej formie zdradza swe prawdziwe przekonania i zamiary. Nie wszyscy umieją to odczytać. Ja to co napisał w ostatnim zdaniu odczytuję jednoznacznie. Kwiiiecień ma jak widzieliśmy w ostatniej pierdolekcjii niezły arsenał i w dodatku chce nim na własną rękę bronić się sam, a może z grupką wyselekcjonowanych matołów przychodzących wysłuchiwać tego pseudo polityczno-historycznego bełkotu.
A przecież jak pamiętamy tyle razy w ostatnich miesiącach chełpił się, że jest żołnierzem NSR! A tu proszę: Polaku broń się sam?
Jak to odczytać? Ja to widzę jako dezercję. Dla czego dezercję? No bo jako żołnierz NSR to raczej powinien skłaniać ludzi do walki w szeregach wojska Polskiego, a nie na własną rękę. Logiczne chyba.
Tak więc nasz kwiiiecień zanim jeszcze wybuchła wojna już w sumie zdezerterował pisząc te słowa. 
I terza załóżmy, że wojna wybucha. Co robi kwiiiecień? Wyjmuje znalezione karabiny i parabelki i ucieka do lasów w góry Sowie i ukrywa się w tej swojej sławetnej tajemnej sztolni o, której tyle pisał, że już ma przygotowaną na otwarcie wrót. Po jakimś czasie jadełko się kończy i co dalej? Partyzantka? Nu, nu moi drodzy jaka partyzantka? Dalsze ukrywanie się przed wojną i walka o przetrwanie. Jak to by wyglądało? To proste. Z arsenałem znalezionym w czasach pokoju kwiiiec ień po prostu musiał by grasować po okolicznych wsiach w celu zdobywania jedzenia. Czyli byłby zwyczajnym bandziorem bo czy ktoś zechciał by mu pomagać wiedząc, że to dezerter kimający w sztolni z arsenałem broni? Oczywiście nie, a więc kwiiiecień musiał by zdobywać żywność tylko poprzez rabunek. 

Podsumowanie.
W świetle tego, że kwiiiecień napisał kilka miesięcy temu"Polaku broń się sam" i w świetle jego ostatnich opowieści, że znajdował takie karabiny i pistolety w terenie pewnym jest, że kwiecień dysponuje niemałym arsenałem i to bynajmniej nie przeznaczonym do obrony ojczyzny i was Polaków, a samego siebie-własnego przetrwania...Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
sobota, 28 marca 2015

WIELKIE ZNALEZISKO kwiiiiiietnia, KTÓREGO NIE POTRAFI ODCZYTAĆ, Hucpa na żołnierzy wyklętych, Oraz twórczość kwiiicząca wybrane poematy kwiczącego kwiiiietnia.

Kronika szkolna z lat 1927-1945 z Ludwikowic Śląskich opisująca dzieje tego terenu w rękach świra, łajdaka i fałszerza historii. Kto mu ją dał? Czy ten ktoś zdaje sobie sprawę kim jest to bydle kwiczące na internecie kwiiiecień?
Jeśli nawet w tej kronice są jakieś wartościowe opisy to kwiiiecień jest ostatnią osobą na kuli Ziemskiej, któremu można by powierzyć taki materiał i pozwolić na ich interpretacje.
Ale nie ma się co dziwić niektórym starym ludziom z tamtego terenu. Oni nie mają internetu i nie mają pojęcia jakim bydlakiem jest ten farmazon i oszust. Najciekwasze jest to, że kwiiiecień nie pokazał wyraźnie ani jednej strony z tej kroniki i ani jednego zdjęcia samemu sobie je oglądając.
Jak się coś pokazuje to tak by było dokładnie widać o czym mówi, a nie z bokowca i z oddali.
Oczywiście w trakcie opowieści tego co jest na zdjęciach dorobił całą masę własnych interpretacji na przykład twierdząc, że budowa kompleksu Riese rozpoczęła się na długo przed IIwś. Albo, że wszystkie te tereny były dla Niemców 17:00 miejscami pielgrzymowania, miejscami kultu. Wedłuk tego kretyna każda kotlina, każdy szlak, każde schronisko na tym terenie były dla Niemców miejscami pielgrzymowania i miejscami kultu.
PROSZĘ PAŃSTWA! Coś takiego może wymyślać tylko psychol chory psychicznie. Kwiiiiecień z Niemieckiej tradycji turystycznej w te piękne miejsca robi okultystyczną sensację. Przecież to jest debil! I tak właśnie wygląda interpretacja tych zdjęć i materiałów według kwiczącego na internecie paranoika.
APEL DO LUDZI, KTÓRZY ODDALI KWIIIETNIOWI TE MATERIAŁY
ODBIERZCIE MU JE BO ZROBI Z NICH OKULTYSTYCZNE SZAMBO I ZAFAŁSZUJE FAKTY W NIEJ OPISANE!
Kolejna część tego materiału zaczyna się od 20 minuty.
I mamy kolejną TAJEMNICZĄ kronikę, której dokładnie nie pokazał, ale zapewnił, że zawiera fakty na podstawie, których ma prawo tworzyć historie tych terenów!
Tak wyglądają stare zdjęcia, zapiski i inne materiały w rękach psychopaty, który dorabia do nich własne brednie i zapowiada ich dorabianie na przyszłość.
Ale najciekawsze jest od 29:20 kiedy kwiiiiecień zaczyna swe wywody o Wiktorze Groliku twierdząc, że dzisiaj stawia się mu pomniki jako żołnierzowi wyklętemu, co jest absolutną nieprawdą. Akurat co do Grolika to jest jasne, że był szpiclem gestapo i zdrajcą, ale kwiiiiecień dziś pierdzieli głupoty, że ktoś z niego robi żołnierza wyklętego.
TO JEST CHORY WYMYSŁ KWICZĄCEGO KWIIIIETNIA!
Posłużę się w tej kwestii cytatem z YT:
Co za brednie! Ile można znosić tę nagonkę na „Wyklętych”? Takim, jak oni stawia się pomniki, ich nazywa się „Żołnierzami Wyklętymi”???    (od min 30.50)

Wiktor Grolik (ps. Kil) ur. 17.12.1912, jako agenta gestapo skazano na śmierć - wykonano 21.02.1948 w  Katowicach,
Gerhard Kampert (ps. Trep) ur. 07.08.1911, jako agenta gestapo skazano na śmierć - wykonano 21.02.1948 w Katowicach
Zapewne, „Mistrz Ceremonii”, nie ma pojęcia za co? Proszę:

W nocy 21/22 marca gestapo aresztowało 58 osób z najwyższego kierownictwa katowickiej AK,

W raporcie dziennym nr 7/III z 24 marca 1944 roku szef urzędu kierowniczego Gestapo w Katowicach napisał:
„Wśród aresztowanych znajduje się 3 komendantów powiatowych i 9 komendantów miejscowych. Pozostali należą do sztabu inspektoratu lub sprawują funkcje dowódców plutonów i grup”.
W ciągu kolejnych kilku tygodni gestapo ujęło około 600 osób.

To jest paranoja czy rasowy komunizm?

Macie tu kolejny przykład paranoi kwiiietnia i totalnego skurwienia. Nikt z Grolika nie robi żołnierza wyklętego, ale kwiiiecień wmawia wam jełopy, że dzisiaj stawia się takim pomniki.
Oczywiście władza ludowa robiła z Grolika żołnierza wyklętego by rzucić cień na całą resztę wyklętych i dzisiaj kwiiiecień przy pomocy komunistycznych gazet kontynuuje tę bandycką hucpę.

Kolejną ciekawostką jest prostacka interpretacja 34:00 poszczególnych przedmiotów jakie kwiiiiecień zgromadził. Przedmioty codziennego użytku z tamtych lat, ale dla kwietnia to są uwaga NIEPODWAŻALNE DOWODY, KTÓRYM NIE DA SIĘ ZAPRZECZYĆ!
Dla kwiiietnia stare maszyny do pisania, zszywacz, okulary, otwieracz do puszek i suszka kołyskowa do atramentu, której kwiiiecień nie umiał nazwać to DOWODY na niebywałą myśl techniczną Niemców, która dziś jest stosowana i powielana w gorszym wydaniu w chińskich podróbkach!
Dla kwiiietnia są to rzeczy, którym nie da się ani zaprzeczyć, ani podważyć 37:40
Tymi słowy kończy kwiiiecień pokaz każdego starocia jakim wymachuje w kamerze.
Najlepsze w tym jest jeszcze to, że kwiiiecień wymachując tymi gadżetami wyzywa wszystkich na pojedynek w celu obalenia ich prawdziwości i oryginalności. Kwiiiiecień chopie my wcale nie chcemy podważać oryginalności tych gadżetów! Mamy to gdzieś. My pokazujemy nieprawdziwość twoich zafałszowywań i urojeń dotyczących faktów i interpretacji wydarzeń z tamtych czasów, a nie prawdziwość poniemieckich okularów idioto.
A teraz!!!HIT - GWÓŹDŹ PROGRAMU
A teraz końcówka materiału. Ostatnie jego 5 sekund!
Kwiiiecień wyjmuje stojak z ołówkami, stawia na blacie i mówi: ja bardzo dużo pisze, uwielbiam pisać....no nie mogę...../ I tu film się urywa! Nagle! Niespodziewanie!
Ale spokojnie tajemnica tego uwielbianego pisania kwiiietnia za chwilkę się wyjaśni!
Oto kilka przykładów jak kwiiiiecień uwielbia pisać!Oto twórczość pisana waszego odkrywcy tajemnic i przekaziciela wiedzy tajemnej. To jest poziom oczywiście zdrowego psychicznie człowieka prawda?
To tylko 10 z ponad 100 jego komentarzy w podobnym stylu na blogu dariusza jastrzębia właściciela firmy Krosoft z Krosna vel koniczyna:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/A teraz kolejny materiał. Nie chce mi się go na tę chwilę opisywać. Liczę na wasze komentarze tu i na jego YT skąd wezmę te co najcelniejsze.Choroba postępuję!!! Co za brednie, produkcja pistoletu maszynowego Sten w Górach Sowich Paranoja!! Starzy autochtoni na coś się szykują z ostrą bronią!! Panie Kwiecień przestań pierdzielić takie bzdury których świat nie słyszał!!

cdn.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

czwartek, 26 marca 2015

Duma na pół koniu pół ośle. Albo - osioł na koniu.

ttp://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/dariusz-kwiecien-pozdrawia-knura-z.html

Większego obciachu chyba se nie można zrobić jak pierdolnąć zdjęcie siedząc na koniu niczym Napoleon Bonaparte w dumnej i wyprężonej postawie z ręką wspartą na udzie w śpiesznie sztucznej pozie.

Kwiecień ty idioto jazda konno wymaga odpowiedniego obuwia sztywnego ponad kostki odpowiednio wyprofilowanego by but nie zaklinował się w strzemię w trakcie jazdy. Widziałem ja takich pojebów co w takich butach jak ty siadali na konia i łamali nogi bo but ześlizgiwał się ze strzemienia nie mając odpowiedniego obcasa. Nikt kto jeździ konno nawet by nie próbował w takich butach jak twoje pierdolcu jechać konno. Wystarczy nieco szybszy cwał, a masz jak w banku, że ci but uwięźnie w strzemieniu i ani zejść, ani bezpiecznie spaść. A jak koń przyspieszy i wyczuje, że coś nie tak to i ponieść potrafi, a wtedy kutasie głupi wisisz na strzemieniu jak flak i orzesz glebę zębami i zimny trup jesteś jak łbem zajebiesz w belkę lub konar.
Widać, że zdjęcie pozowane i nie masz pojęcia o jeździe i zagrożeniach wynikających z jazdy w niewłaściwym obuwiu.
Jeździj tak dalej oby często i szybko...

PS
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale koń kwiiiietnia ma pysk osła, co widać w porównaniu z wierzchowcem Napoleona Bonaparte.....
Czyli muł na mule.


DODATEK 1
Kolejne porównanie. Kwiiiiecień ma te same inklinacje co Puuuutin. Lubi pokazywać tors i dosiadać konia. Ta sama mentalność i te same tanie chwyty propagandowe.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


sobota, 21 marca 2015

PRAWDZIWE SUKCESY kwiiiietnia

W jednym z moich komentarzy podsumowałem życie tego pajaca strugającego znawcę historii i światowej polityki. Zakładam temat w, którym poszerzymy te jego sukcesy w komentarzach, a i ja jeszcze dopiszę parę punktów na koniec.

DO SKURWYSYNA DARIUSZA KWIETNIA.

Wyzywasz się na blogu koniczyny-dariusza jastrzębia. Jest to zrozumiałe bo:

1
jesteś jak bezdomny pies, nie masz swego domu, ścigają cie komornicy, zalegasz z opłatami, nie płacisz alimentów i jesteś niczym przybłęda.
2
Otaczasz się małolatami, co widać na wielu twoich kurwo materiałach.
3
masz zawiasy, o czym nie mówisz od czasu odkąd zagórski nagłośnił twoje aresztowanie. Dla czego? Bo to jest dla ciebie wstydliwy temat.
3
jesteś pod nadzorem policji czyli jesteś na tzw. oku bo możesz być niebezpiecznym potencjalnym przestępcą.
4
Jesteś dorosły chłop, a pomaga ci młoda kobieta, utrzymuje, daje dom i tylko dzięki temu się jeszcze ZNÓW nie stoczyłeś. Inaczej byłbyś nikim, niczym, śmieciem w dosłownym tego słowa znaczeniu z cała masa problemów emocjonalnych i alkoholowych.
5
Nie masz przyszłości, nie pracujesz, nie masz nic co by stanowiło zabezpieczenie na życie. Niczego się nie dorobiłeś, ani domu, ani samochodu, ani choćby roweru.
5
Jako dorosły starzejący się mężczyzna nie reprezentujesz sobą nic poza "wiedzą" urojoną marząc, że stanie się ona kiedyś źródłem dochodów i sensacji na miarę Europy, a tymczasem wzbudzasz u większości społeczeństwa śmiech i politowanie.
6
Niewielka grupka ludzi nie mających pojęcia o historii jest dla ciebie sukcesem i jedynym osiągnięciem jakie udało ci się zdobyć. Nawet gdyby tych ludzi było 100-1000 to nie zmienia postaci rzeczy, że taka ilość wyczerpuje ten % kretynów w całej populacji, którzy zawsze będą się kręcić koło każdego nawiedzonego debila. To nie jest niestety sukces, to porażka, bo sukcesem było by gdyby na twoje spotkania przychodziły autentyczne tłumy, a nie 10 raptem osób w porywach do kilkunastu. Nie zauważyłeś, że jeszcze dwa trzy lata temu udawało ci się zebrać ich więcej i z każdym rokiem ich ubywa zamiast przybywać? A wiesz dla czego tak jest? Nie tylko dla tego, że pierdolisz bzdury, ale przede wszystkim dla tego bo my jesteśmy i od dawna pokazujemy to ludziom, że jesteś nawiedzony i oszust.
7
Wszystkie epitety jakimi obrzucasz swych adwersarzy, szczególnie TS są wynikiem oceny poprzez własny pryzmat twej osobowości. W tych kalumniach zawierasz prawdziwego siebie i prawdziwą swoją naturę. Cała reszta jaka dysponujesz to maska, która przywdziewasz w innych okolicznościach udając normalnego i przyzwoitego. Prawdziwe twoje "ja" wyszło we wszystkich twoich komentarzach na blogu jastrzębia.
8
Ósemka to symbol sprawiedliwości i tym punktem zakończę ten komentarz.
A brzmi on tak, ukarałeś się sam pokazując prawdziwe swe oblicze we wszystkich tych komentarzach. Nawet jeszcze tego nie widzisz, że sam sobie strzeliłeś przysłowiową kulą w łeb. Zobaczysz to za rok gdy już zupełnie nawet ci najbardziej naiwni znudzą się tymi bredniami i przestana liczyć, że cokolwiek im odkryjesz. Nie masz o niczym pojęcia, powielasz tylko stare znane fakty i dorabiasz do nich własne, a co do aktualnej rzeczywistości nie widzisz wcale więcej od tych co śledzą media i umieją wyciągać wnioski.
Trzy lata z okładem wciskania ludziom kitu, oszczerstw, wymyślonych oskarżeń to jest i będzie dla ciebie śmieciu gwoździem do trumny i jedyną karą. Bo to już jest dla ciebie kara, że tak naprawdę nie znalazłeś większego posłuchu w społeczeństwie i dla tego sięgasz granic swej frustracji okazując to tu:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com


Skończyłem na 8 punktach, ale należy dopisać jeszcze:

9
nie masz wykształcenia, nie skończyłeś nawet szkoły średniej i jesteś tylko po podstawówce.
10
jesteś analfabetą. Nie umiesz pisać poprawnie bez błędów gramatycznych, stylistycznych i ortograficznych, co widać w każdym twoim wpisie na internecie.
11
Nie potrafiłeś sprawdzić się jako mąż i ojciec co widać w rozwalonym życiu rodzinnym.
12
Nie dbasz o matkę, która ledwo przędzie mieszkając w biedzie w głuszycy. Z informacji od tamtejszych mieszkańców wiemy, że nie raz wyciągałeś od niej pieniądze zamiast wspomagać ją i opiekować się nią.
13
twoim jedynym orężem przeciwko adwersarzom są wyzwiska, pomówienia i oskarżenia najgorszego sortu, intrygi przeciwko nim, opowiadanie o nich nieprawdziwych plotek i obrabianie im dupy w rozmowach z każdym kogo znajdziesz na słuchacza.
14
ściągasz ku sobie najgorszy moralny element tej części społeczeństwa, która zadowala się najpodlejszym towarem, najprymitywniejszymi rozrywkami, pseudo wiedzą opakowaną w tandetny przekaz pełny bezwartościowych informacji.


cdn.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:sobota, 14 marca 2015

290-sięciu nie przybyło, zostało 10-sięciu w tym jeden małolat i 9 półgłupków słuchających kompletnych bzdur. Oraz audycja- czytaj kolejna pierdolekcja dla idiotów.

MAMY NOWY TEMAT!!! Czyli kolejny popis wiedzy tajemnej o znanych miejscach.

Fragmenty wycieczki Rzeczka marzec 2015

video

https://www.youtube.com/watch?v=v4JqilJOryE&feature=player_embedded

Po długiej przerwie wreszcie mamy nowy temat czyli fragmenty z wycieczki kwiiiii-etnia na, której kwiiii-ecień zasapanym głosem wciska zwykły zmyślony kit głupim naiwniakom o dziurach po jakich ich oprowadzał.
A gdzie tych 300-stu? Gdzie ta rzesza nadprogramowych gości, o których tyle kwiii-ecień się chwalił, że zawsze przychodzi na jego spotkania? Na filmie można zobaczyć raptem 8-10 półgłówków razem z kamerzystą. Nie półgłówwków? Więcej, półgłupków, bo kto normalny poza naiwnymi małolatami może słuchać tych bredni nad byle wykrotem, dziurą, norą czy studnią?
Czy będę komentować poszczególne kwestie tego domorosłego bełkotu czuba, który na internecie kwiiiiczy i chrumka zachowując się jak pierdolnięty psychol, a przed marnym audytorium struga znawcę tajemnic Riese, tajemnic przez siebie zmyślonych i stworzonych na potrzeby wciskania ich właśnie takich półgłupków i półgłówków?
Oczywiście, że nie będę bo.....
BO WSZYSTKO CO TAM POWIEDZIAŁ I OPOWIEDZIAŁ TO BUJDA STAREGO OPÓŹNIONEGO W ROZWOJU INTELEKTUALNYM IDIOTY I  ANALFABETY NIE ZNAJĄCEGO GRAMATYKI I ORTOGRAFII W, KTÓRYM NA STARE LATA OBUDZIŁ SIĘ ZEW OŚWIECANIA LUDZI SWYMI BREDNIAMI I ZARABIANIA NA NICH.

Przesłuchałem całość i powiem krótko nic z tego co powiedział nie miało miejsca. Wszystko zmyślone, nic nowego nie pokazał, miejsca znane dla tych co siedzą w temacie. Z resztą na sam koniec nawciskał jakiegoś kitu głupkom nachylającym się nad szybem przypominającym studnię by na koniec wleźć do jakiejś sztolni i pierdolić, że są jeszcze miejsca nie odkryte z jednoczesnym stwierdzeniem, że ktoś tam musi siedzieć bo słychać z głębi tego szybu stukot narzędzi. A więc jednak zaprzecza sam sobie, że są miejsca nie odkryte i w tej samej chwili mówi, że ktoś tam coś kuje i czegoś szuka.
A, miałem tego gówna nie komentować więc tyle mego komentarza.

A teraz zobaczcie co potrafi intelekt naszego niedoścignionego erudyty gdy siedzi w domu i odreagowuje swe porażki i klęski na polu odkrywania tajemnic w oczach NORMALNYCH LUDZI i ludzi doskonale znających temat i nie dających sobie wciskać takiego głupiego kitu. Tu znajdziecie intelektualne popisy WASZEGO  idola od eksploracji jęzorem w jego kilkudziesięciu komentarzach, w których kwiczał i chrząkał jak świnia myśląc, że w takiej formie pozyska sobie aplauz. Oczywiście aplauz uzyskał u kilku jemu podobnych kretynów będących na takim samym poziomie jak on:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

Tu znajdziecie PRAWDZIWE OBLICZE PANA KWIIII-ETNIA w jego kretyńskich komentarzach pełnych nieprawdziwych pomówień wyzwisk i prostackich tekstów. Będzie z tego niebawem wizytówka 2 gdzie te wszystkie jego komentarze będziecie mogli przeczytać w jednym miejscu.DODATEK 1 15.03.2015

KOLEJNA BEŁKOTLIWA AUDYCJA DLA INTERNETOWYCH MATOŁÓW

Dariusz Kwiecień Audycja XLVII 


video


No i jest kolejna pierdolekcja dla matołów. Nawet tego nie będę słuchał w całości tylko  poczekam, aż wy coś szczególnego wyłapiecie z tego bełkotu.
Mogę tylko napisać by każdy wszedł na bloga dariusza jastrzębia vel koniczyny i ZAPOZNAŁ się z prawdziwą naturą tej skurwiałej szmaty. Kwiiii-ecień napisał tam ponad setkę prostackich komentarzy pełnych urojonych i skurwysyńskich pomówień w moją stronę nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Zwracam waszą uwagę nie tylko na treść przekazu tych komentarzy, ale szczególnie na poziom, który dobitnie pokazuje jego chorobę umysłu:

Na ekranie udaje normalnego, a internecie kwiczy i rży jak świnia. Dla tego od tej pory zaczął się nazywać kwiiii-ecień.

DODATEK 2
Jednak skomentuję co nieco bo widzę, że warto pokazać jakim jest pierdolniętym kretynem.
DONOSICIELSTWO?
Jak wiecie kwiii-ecień wypisuje o mnie niestworzone rzeczy na internecie głosząc, że jestem donosicielem. Tak, wiele razy składałem na niego zawiadomienia na policję związane z jego niebezpieczną i szkodliwą działalnością. Nie muszę przypominać bo publikowałem te zgłoszenia jawnie i oficjalnie. Nie muszę też tłumaczyć, że kierowałem się dobrem narażanych przez niego ludzi na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia tych jego wyprawach, a więc zgłoszenia dotyczyły kwestii bardzo ważnych.
Dziś kwiiii-ecień w swej audycji pierdoli w 3 minucie, że znalazł kilka spalonych kotów i ołtarzyk /brednia i kłamstwo/ mówiąc, że to zabawy małolatów, które mogą przerodzić się w palenie ludzi czy zabijanie. Oczywiście wszystko przez kwiii-etnia wymyślone. I mówi, że zgłaszał to do odpowiednich władz, które zignorowały to.
Ja się pytam jakim trzeba być pierdolniętym czubem by zgłaszać coś takiego nawet jeśli/wątpliwe jeśli/ było by to prawdą? Ale nie to jest istotne! Istotne jest to, że kwiii-ecień szczeka na mnie na internecie, że ja zgłaszam jego niebezpieczną działalność na policję, a SAM ROBI TO SAMO W SYTUACJI ABSURDALNIE NIE WARTEJ ZGŁASZANIA. Sami teraz widzicie, że ten kto wyzywa mnie od donosicieli ma naturę donosiciela, a w dodatku czuba bo chełpi się, że zgłosił spalone koty nie widząc szkodliwości i niebezpieczeństwa swojej działalności, która powinna być ostatecznie jak najszybciej ukrócona dla dobra wszystkich, którzy przez tego pierdolca mogą stracić zdrowie i życie.
Acha. Oczywiście filmu lub zdjęć tych spalonych kotów nie zrobił. No jaka kurwa szkoda co nie? Kwiii-ecień, a nie było tam spalonego wilkołaka przypadkiem? Może to były małe wilkołaczątka tylko żeś ich nie poznał.
Mówiąc krótko wszelkie opowieści o składanych ofiarach ze zwierząt w Riese są wyssane ze schizofrenicznego palca kwietnia. Byle padlina to dla kwiiii-etnia ofiara złożona przez grupy okultystów lub podobne. Tylko pytam znów gdzie są na to dowody? Zdjęcia, filmy tych ofiar i ołtarzyków? Co to trudno było zrobić zdjęcie telefonem?

9:40 kolejny bełkot o WIELKIM OTWARCIU i MISTERIUM czyli kwiiii-ecień widzi zagrożenie ze strony islamistów, którzy nie sa tak naprawdę żadnym zagrożeniem, a nie widzi zagrożenia, a raczej nie chce go widzieć ze strony Rosji, która w każdej chwili może posłać na Europę kilka bomb nuklearnych do czego JAK WIDAĆ się sposobi. 

11:00 Kwiecień pierdoli coś, że skałki po, których oprowadzał ostatnią grupkę debili są grobowcami z okresu wojen husyckich. Kolejny kit wymyślony na potrzeby pokazania, że zna się na rzeczy. Bzdura absolutna i tyle. Na dodatek pierdoli, że spotkał się z kimś kto zajmuje się kulturoznawstwem z TYTUŁEM PROFESORSKIM  i ten ktoś potwierdził jego przypuszczenia!!! Tak się tworzy mity dla idiotów, nikt nie zaprzeczy, nikt nie potwierdzi poza kimś anonimowym od kulturoznawstwa. Bełkot schizofrenika i kłamcy  macie jak na dłoni.

13:00 kwiiii-ecień tłumaczy, że grupy kilkunasto osobowe są najlepsze do oprowadzania bo każdemu może wtedy poświęcić indywidualnie czas…. Tym nieletnim co czasem bywają też?

Komentować dalej ten niespójny bełkot i skakanie po tematach? Staram się połapać w tym co dalej pierdoli i odechciewa mi się kompletnie tego słuchać. To są tak nieistotne brednie, że zastanawiam się komu z chęcią się chce tego słuchać? W dodatku kwiii-ecień rżnie obrońcę zwierząt, wymyśla, że foki ktoś zabija, że nurkował w Bałtyku/zdjęć nie pokazał co nie/, że leży mu na sercu dobro czystości wód naszego morza i wiele innych pierdołów popłatanych tak by pokazać się jaki to on jest obrońca ludzi i przyrody.
A ja mówię, wejdźcie na jego wizytówkę pod każdym naszym postem i na bloga jego koleżki z Krosna Dariusza jastrzębia vel koniczyna i poczytajcie co kwiii-ecień pisze w swych komentarzach. Tam jest prawdziwy kwiii-ecień nie na ekranie:TS


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


wtorek, 3 marca 2015

WIELKIE MISTERIUM NA PL. WOLNOŚCI W POZNANIU 28.02.2015 czyli ch... d... i kamieni kupa.


WIELKA PRZEGRANA MAŁEGO PROROKA OD WIELKIEGO OTWARCIA WRÓT.

W poprzednim temacie tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/03/nadrabiamy-zalegosci-oraz-odcinek.html
PRZYPUSZCZAALIŚMY, że kwiecień mógł mieć spotkanie z grupą nieletnich i, że brał się do nich podejść w obawie o kompromitację.
OKAZAŁO SIĘ, że na szczęście owe dzieciaki nie przyszły na spotkanie z kwietniem tylko była to grupa harcerzy mająca przypadkowo zbiórkę też na tym placu w związku z Zimowym Biegiem Zastępów.
https://www.facebook.com/hufiecpiast/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1427871599&hash=2585147445157808786&pagefilter=3
To są te same dzieci jakie były na pl. Wolności przed przyjściem kwietnia.

Kamień z serca spadł mi gdy o tym się dowiedziałem i, że jednak wyszło na to, że kwiecień z tymi dzieciakami nie miał nic wspólnego.
Mimo, że jestem ateistą powiem CHWAŁA BOGU :)

Nie zmienia to jednak postaci  ŻEEEEE:....ŻE NA SPOTKANIE Z KWIETNIEM MOŻNA POWIEDZIEĆ NIKT NIE PRZYSZEDŁ POZA JAKIMŚ TYPEM W KAPTURKU.

Tak więc w sumie na jedno wyszło. Kwiecień uniknął kompromitacji na tle nieletnich, ale nie uniknął kompromitacji na tle... 300 duchów, które licznie wypełniały plac o godzinie spotkania z nim, co widać.
Nie oznacza to, że jednak kompromitacji z dziećmi w tle nie było. A jakże była i to już dawno temu. Chyba nie muszę przypominać materiałów pt. riese 1 i 2 na koncie Patronowicza z przed roku na, których widać jak kwiecień wodzi po wertepach niewielką grupkę wśród, której było kilkanaścioro nieletnich i dzieci.
Wtedy to podniosłem raban ostrzegając, że kwiecień zaczyna celować w coraz młodszą widownie i mam wrażenie, że tą batalią sprawiłem, że to bydle jednak nie zrealizowało swojego planu stworzenia dla małolatów jakichś imprez i wypadów w teren, a wszystko na to wskazywało, że tak chciał zrobić bo jeszcze przedtem również było kilka materiałów na, których coraz częściej było widać kwietnia w otoczeniu coraz młodszej widowni.
Na jedno w sumie wyszło. Zapowiadanych dziesiątek i setek osób nie było, a tylko kwiecień samotnie stojący ze swym koleżką ma tym placu.
Zastanawia tylko do kogo nawijał na tej późniejszej prelekcji i gdzie ona się odbyła, ale to prędzej czy później ustalimy.
Można przypuszczać, że na te jego spotkania, albo nie przychodzi nikt, albo śmieszna garstka matołów lubiąca słuchać bełkotu i bredni z mchu i paproci z pod znaku Riese.

śmiech na sali.
TS

cdn.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


poniedziałek, 2 marca 2015

Bełkot paranoika, parszywe gierki i bycie ściganym.

ŚCIGANY! A MOŻE ŚCIĄGANY? A MOŻE LISY DOSTAŁY KWIETNIA?

Znów bełkot i wkręcanie w swe parszywe gierki ludzi, którzy zakończyli z kwietniem DEFINITYWNIE znajomość już dawno. Ale po kolei:

Dostali Mnie , ale coś na to nie pozwoliło 


Posłużę się cytatami pochyłą czcionką i pod nimi odpowiedziami:

Dostali mnie, ale coś na to nie pozwoliło
Czyżby zacząła się dla ciebie sprawa o pomówienia kolego? Szukają cię, uciekasz, kryjesz się po znajomych?
Czas pokaże łachudro.

Strony , które miały odwrócić moją uwagę od Riese i nie tylko Riese , prawie odniosły sukces 
To chyba chodzi o naszego bloga, a może jeszcze gdzieś w internecie jest miejsce gdzie uważają kwietnia za debila i szkodnika?

Sponsorzy , którzy zalewali mnie ofertami , telewizje kuszące karierą , nagrody za głowę Dariusza Kwietnia , szukanie sensacji jak D.K bił byłą żonę i znęcał się nad synem zagrywka TVN i wiemy kto za tym stoi .... Ł.K..... radny .... 
Sponsorzy? Jacy? Oh cóż za wielka popularność i ty kwiecień, któremu zależy na krzewieniu jedynej prawdy o Riese jaką tylko ty znasz nie skorzystałeś z takich propozycji by wszystkim w kraju wreszcie przybliżyć tę prawdę?
Nagrodę za Twoją głowę? To pewnie też chodzi o naszego bloga bo my daliśmy nagrodę za materiały kompromitujące kwietnia, ale jak się okazuje nikt takich nam nie dostarczył poza.... NO WŁAŚNIE poza samym kwietniem! Dla tego na dobry ład ten tysiak powinien polecieć do kwietnia za dostarczanie nam ciągle nowych materiałów go kompromitujących bo jak na razie to on sam jest ich twórcą i dostarczycielem :)
Co kwiecień tu pierdoli wplątując w swe urojenia TVN? Czy TVN w ogóle o kwietniu gdziekolwiek pisało czy mówiło, a już tym bardziej o tym, że bił żonę i znęcał się nad synem?
Bo to, że to taki typ to WIDAĆ I SŁYCHAĆ ale co ma do tego TVN i jakiś radny o inicjałach ŁK?
To jakieś kolejne urojenia naszego znawcy od mowy zwierząt chrum, chrum,łii, łii.

Wszystko się wydało , podczas jednego wyjścia w teren , jedna noc na grobowcu i pani "O " wyznała prawdę , są świadkowie ,
A co się miało wydać? Jaśniej kwiecień bo jak na razie wydało się, że masz kwalifikacje na leczenie.

UWAGA NAJWAŻNIEJSZY BEŁKOT:
Ja wracam do korzeni pierwsze spotkania , Basia + Brodek  ,  Aga , Camil , El Pitero , Boczek , Sawiak jaki jest taki jest , ale na własnej krwi uchowany , oraz wszyscy inni . Dziekuję za otwarcie oczu na świat Riese i nie tylko .
KAROL SAWIAK DEFINITYWNIE, OSTATECZNIE I BEZAPELACYJNIE zakończył znajomość z tą antypolską świnią kwietniem ponad rok temu i nie ma najmniejszego zamiaru pod żadnym pozorem wracać do tej znajomości.
Kwiecień bądź łaskaw ty parszywy intrygancie nie mieszać do swych gierek ludzi, którzy uważają cię za skończonego łajdaka, oszusta, kłamcę i psychola. Co do innych osób w/w wymienionych też mogę napisać, że znając ostatnie wyczyny kwietnia musieli by być skończonymi idiotami by chcieć z nim dalej utrzymywać kontakty.
I ostatnia kwestia. Kwiecień ile to już razy pisałeś w ostatnich latach, że znów otworzyłeś oczy na rzeczywistość? Otwierasz, otwierasz i kurwa jakoś ich nie możesz otworzyć. Przestań pić i narkotyzować się to może się uda.

Kto ma ochotę na wyprawy w starym stylu to zapraszam -Maj , Czerwiec , Lipiec , Sierpień - tak jak zawsze spotkanie rampa dworca Głuszyca w każdy weekend , aby Darek tylko miał na - bilet i pełną michę , -
 . Do zobaczenia na szlaku ...
Przecież ty kwiecień nigdy nie stawiasz się na tej rampie w Głuszycy bo boisz się chłopaków z terenu, których nie raz oplułeś.
A poza tym skąd ta obawa, że nie będziesz miał na bilet i michę? Przecież wydałeś przewodnik, patronowicz i drużyński handlują nim i twoimi prelekcjami i co? I brak kasy ci doskwiera? A przecież dostajesz datki, setki osób podobno przychodzi na twoje prelekcje to powinieneś już dawno dorobić się własnego auta nawet takiego używanego z komisu za 2-4 tysiaki by śmigać tanio po kraju, a ty co pociągami jeździsz, śpisz na byczej skórze w baranicy i nie masz co żreć? A gdzie sponsorka Magda? Co poszła po rozum do głowy?
Kwiecień, do zobaczenia na szlaku, jak najbardziej....
Gdy Polska powstałą w 1918 od razu była okupantem 


Co on pierdoli jakim okupantem? To nam odebrano kawał ziemi i musieliśmy walczyć o jej odzyskanie.
O jakiej Polskiej Rasie Panów ten czub znów pierdoli? Ciągle te wymysły i wymysły.
To jest kurwa taki bełkot, że trudno skomentować.
Żołnierze wyklęci to byli ci, którzy walczyli w oddziałach AK z niemieckim i rosyjskim okupantem, a więźniowie obozów to więźniowie obozów. Wielu żołnierzy AK trafiało do obozów, ale cała reszta to cywile i żołnierzami nie byli. Kwiecień przypisuje bycie żołnierzem każdemu kto był w obozie i w dodatku krasi ich byciem wyklętymi.
Kwiecień ty nie wiesz skąd się wzięła nazwa żołnierzy wyklętych i pierdolisz bzdury.
Żołnierze wyklęci stąd się tak nazywają bo po wojnie władza ludowa do, której należał twój wujo i ty sam swego czasu nękała AK-owców i urabiała im złą historię upokarzając ich za patriotyzm DOKŁADNIE w takim samym stylu jak ty dziś to robisz wobec Łupaszki i AK-owców i wobec współcześnie żyjących ludzi, którzy walczą z tymi twoimi parszywymi dezinformacjami i oszustwami.


Polecam mimo, że mamy nowy temat wrócić do poprzedniego i zobaczyć jak kwiecień na Placu Wolności w Poznaniu bał się podejść do swej grupy oczekujących na niego dzieci by nie być z nimi sfilmowanym.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakom oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
niedziela, 1 marca 2015

Nadrabiamy zaległości, oraz odcinek specjalny ze spotkania Darka w Poznaniu z.... dziećmi.

Dziś dwa tematy.
Pierwszy to nadrobimy zaległości spowodowane licznymi naszymi zajęciami kolidującymi z wysiłkiem intelektualnym jaki potrzebny jest do opisywania tego kwietniowego bełkotu.

Drugi temat to.... wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu, czyli wielkie spotkanie z grupką małolatów i samym sobą!

Zaczynamy od zaległości. Nie będę się rozpisywał bo w poprzednim temacie naskrobaliście tyle celnych komentarzy do poniższych materiałów, że ograniczę się tylko do kilku uwag.

Kolejne drastyczne i namacalne dowody Otwarcia Wrót 

Powiem krótko majaki narkomana. Nigdy nie dojdzie do krwawej wojny z arabami. Biała rasa do tego nie dopuści. Prędzej czy później kilka bomb atomowych załatwi sprawę, a Arabowie, albo opuszczą Europę, albo podzielą los żydów w czasie II wś. We Francji i innych krajach nasilają się ruchy anty islamskie i anty żydowskie. Tylko patrzeć jak moje słowa staną się faktem jeśli islamiści dalej będą robić to co robią.
Kwiecień jesteś za durny by tego nie widzieć, albo to widzieć.

Nie chciana historia PiS 

Tutaj posłużę się cytatem by te brednie skomentować:

I jak Pan mowil o Lupaszce to chodzilo o Lupaszke a nie ze niby przejezyczenie.Takich kometarzy j/w to ja moge tu przytoczyc tysiace. Nie wiem po co je tu umieszczono,jaki byl tego sens ?!! Prosze sie nie kompromitowac

W notatce swej kwiecień daje też linka:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/7644,major-lupaszka-i-emocje,id,t.html?cookie=1
I powiem tak. Kwiecień skurwysyn i antypolska świnia za wszelka cenę nie tak to inaczej usiłuje rzucić negatywne światło na żołnierzy AK i Łupaszkę taki swoimi wpisami i komentarzami, w których odwraca kota ogonem. Niedawno skurwiel wymyślił sobie, że nie o tego Łupaszkę mu chodziło, a o innego. Dziś odwraca kota ogonem i nadal robi to co robi szkalując żołnierzy wyklętych.
Był jeszcze jeden dobry komentarz w tym temacie, ale go nie mogę odnaleźć.

Riese inna Rzeczywistość 


Bełkot.Czysty bełkot. gadanie samego do siebie po pijaku bez ładu i składu. Fakty pomieszane z własnymi wizjami. Błędna interpretacja rzeczywistości.


Ktoś zapytał czego chcę i co mi się marzy aby Polska była Polską ...


Wiecie kiedy Polska będzie Polską?
Kiedy bydlaków pokroju kwietnia nie będzie i będą izolowani, albo..../


Niebezpieczna Moc Riese 


Kłamstwa. Kwiecień się z nikim nocami nie szlaja po Riese. To są jego wymysły i takie teksty sam sobie pisze by pokazać się w oczach internautów jaki to on jest wielki przewodnik i surwiwalowiec.
A na spotkania z nim, albo przychodzą same dzieci, albo....nikt.

Troche prawdy 

I cały bełkot kwietnia został trafnie skomentowany przez archer-a. Pozdrawiamy Archera.

Kolejny etap planu Himmlera 

Jakiś wymysł. Jeszcze żeby frędzel podał linka potwierdzającego, że w ogóle taka rozmowa pomiędzy Dimitrijem Jaroszem, a Olegiem Tiahnybokiem miała miejsce to było by dobrze.
No, ale dla naszego zjeba to jest też planem Himmlera. Pewnie Himmler zostawił pośmiertne rozkazy dla Upowców by teraz za niego przeprowadzili jego plan. Eh.

Grenlandia topi się na potęgę. Zaleje pół świata?

I znów nasz pijaczyna przekręcił % procenty samemu na nich będąc.
Na Ukrainie nie ma 80% Isulmanów tylko 0.46% wersja Polska  http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_na_Ukrainie

Tu ostatnie wolne i niezależne - Riese Inna Rzeczywistość 

Kolejny wymysł pijaka i pozera. Komentarz pod spodem trafny.
A ja zapytam, a gdzie dowód wpłaty i dowód odesłania tych pieniędzy? Kwiecień jak mi to pokażesz to usunę ten blog.
I będzie nowa książka? Dla idiotów chyba.

Witam Panie Dariuszu 
Kolejny spreparowany tekst przez kwietnia, albo jednego ze zjebów jacy go promują czyli przez drużyńskiego. Kwiecień chce by go takim widziano i stąd pisze sobie takie teksty. A prawda jest taka, że on nie jest szalony, a nienormalny, nie prowadzi żadnych prac odkrywczych tylko odwala kawał roboty służący zaciemnianiu każdej prawdy i jej przeinaczaniu.

Wszystkie układy UE to kłamstwo 
Kolejny wymysł o kilku dniach spędzonych w Riese i to w dodatku z kilkoma różnymi ludźmi różnych narodowości. Co za zbieg okoliczności spotkać w Riese Irlandczyka, Anglika, Niemca, Belga i Holendra!
Prognozy kwietnia co do pogody nie sprawdziły się wcale. Zima w USA nieco tęższa, ale nie najtęższa z możliwych. Bywało gorzej i to równocześnie i tam i tu. Więc pogodowy jasnowidz se może przepowiadać, ale własne odmienne stany świadomości o ile są do przewidzenia nawet dla niego samego.
A wojna nie jest w interesie nikogo tak się składa z w/w wymienionych. Co najwyżej żydostwo chce naszymi rękami, mówię tu o rasie białych wytłuc arabów tak jak za czasów wojen krzyżowych.


Cała prawda o człowieku , który założył strony oczerniające Dariusza Kwietnia  


I drugi podobny temat, który usunął, a w którym kwiczał jak świnia:


Kwiecień na blogu dariusza jastrzębia vel koniczyna dał w ostatnich dwóch tygodniach popis paranoi pisząc, a właściwie kwicząc jak prosie w każdym komentarzu. Jak maniak napisał tak dziesiątki plugawych komentarzy na mój temat http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
Wszystkie te komentarze zostaną wycięte i wstawione w wizytówkę nr 2 w ciągu najbliższego czasu na naszym blogu. Kwietnia czeka sprawa w sądzie za te wszystkie pomówienia.

USA poraz kolejny olało Polskę - Viz nie było , nie ma i nie bedzie 
Bełkot schizofrenika. Wizy dla Polaków będą, ale wtedy gdy Ameryka będzie wiedziała, że połowa Polaków nie ucieknie tam ze względów ekonomicznych, a że te względy zawdzięczamy takim łajdakom pokroju kwietnia, którzy pchają się do władzy to długo tych wiz nie zobaczymy.

To tyle tytułem zaległości.

A TERAAAAAAZ!!!!
Wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu,
a może mistyfikacja.

A teraz relacja z Poznania z Placu Wolności z dnia 28 lutego 2015 gdzie kwiecień miał się spotkać ze swymi fanami i odbyć prelekcję. Będą zdjęcia i będą filmy. Ale wpierw relacja jak było.

Godzina 8:45 na Placu Wolności w Poznaniu stoi niewielka grupka około 30 dzieci w różnym wieku od 10 do 20 lat co widać na poniższych zdjęciach.
Dzieci wyraźnie na kogoś czekają. Duża ich część ubrana jest podobnie jak nosi się kwiecień. Te najmłodsze ubrane są jak zwykłe dzieci i mają plecaczki jakby wybierały się na dłuższą wycieczkę.
Kwietnia nigdzie nie widać.
Poza tą grupką dzieciaków nie ma nigdzie na tym placu innej grupki. Stoi tylko ta grupa dzieciaków i nie ma tam nikogo innego.
Zbliża się 9:00 czas umówionego spotkania z Kwietniem.
Na placu tylko ta grupka kręci się i rozmawia.
Kwietnia nigdzie nie ma.
Nasz informator robi dyskretnie zdjęcia i kręci z tego placu film. Niestety robi to po raz pierwszy i jest zauważony.
W grupce dzieci, a szczególnie tych starszych następuje mały ruch. Ktoś gdzieś dzwoni lub odbiera telefon.
Zbliża się g. 9:20 i cała ta grupka wychodzi z placu Wolności sama.
Kwietnia nadal nie ma.
Jeden z informatorów wychodzi za małą grupką z placu, ale po chwili wraca na plac stając w oddali.
Drugi siedzi nadal na placu i robi zdjęcia.
G 9:25 pojawia się kwiecień w asyście jakiegoś osobnika. Stają obaj dokładnie tam gdzie przed chwilką stała grupa dzieci oczekujących kogoś.
Zrobiony jest z tego jak kwiecień tam stoi sam z tym osobnikiem film i kilka zdjęć.
Wtem kwiecień kieruje wzrok na naszego informatora jakby wcześniej wiedział, że ten go fotografuje i filmuje.
Po dosłownie chwili kwiecień i ten osobnik kierują się gdzieś z tego placu szybkim krokiem. Informator idzie bezczelnie za nimi. Kwiecień i osobnik wchodzą do centrum handlowego MM i gdzieś znikają. Nasz informator podąża za nimi. Wchodząc tam przez szklane drzwi widzi w ostatniej chwili uciekającego kolegę kwietnia na schody prowadzące na galerię. Osobnik po prostu biegnie ku nim i wbiega na nie jakby coś ukradł. Kwiecień w tym czasie wsiada w ostatniej chwili do stojącej windy na parterze i drzwi się za nim zamykają i kwiecień jedzie na górę. Informator zostaje na dole i odpuszcza.

Jest jeszcze kilka szczegółów wartych dopisania, ale to pozostawiamy na inną okoliczność. Pewnie to zrobimy w komentarzach.

WNIOSKI

Kwiecień ostrzeżony przez kogoś lub samemu będąc gdzieś w okolicy Placu Wolności zauważył, że ktoś fotografuje całą tą grupkę i nie podchodzi do niej w obawie zdemaskowania na tle dzieci. Dzwoni do kogoś z tej grupy i wydaje polecenie pójścia gdzieś bez niego. Dzieciaki wyruszają. Po czym kwiecień wkracza na ten plac i stoi chwilę co widać na zdjęciach i filmie. W czasie kręcenia filmu nagle się odwraca ku naszemu informatorowi i patrzy na niego. Informator-amator wyłącza kamerę. Kwiecień w tych okolicznościach idzie w kierunku centrum handlowego MM i tam ucieka ze swym kumplem przed naszym informatorem.

Na placu Wolności nie było żadnej innej grupy poza tymi dziećmi. Kwiecień po 9:25 stał tam już sam z tym drugim. Nikogo w tym czasie wokół nich nie było. Gdzie więc ta grupa, którą miał zabrać na prelekcję? Potem na Placu Wolności też nikogo nie było bo jeden z informatorów jeszcze był tam do 10:00
Drugi udał się pod strzelnicę Dwór Grunwaldzki. Od ciecia dowiedział się, że cieć ze stróżówki wiedział o spotkaniu kwietnia na Placu Wolności i mającym się odbyć jakimś spotkaniu kogoś na tej strzelnicy. Cieć nie udzielił informacji kto miałby na tej strzelnicy dziś być. Ale ktoś miał jednak być. Jeden z informatorów po mimo zimna czekał prawie godzinę pod strzelnicą by zobaczyć czy kwiecień tam przyjdzie, ale nikt się nie pojawił.
Na drugi raz wszystko będzie lepiej zorganizowane.


zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:
videoMała grupka dzieci odłączyła się od głównej grupy i poszła w nieznanym kierunku. Ich śladem podążała druga grupka młodszych dzieciaków. Nasz informator wrócił wtedy na Plac Wolności.Kwiecień w chwili filmowania przygląda się naszemu informatorowi. To czujne rozglądanie się towarzyszyło mu cały czas.
Zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:

video

ciąg dalszy nastąpi.
TS.


Dodatek 1 1.03.2015
Czyli bełkot i pierdoły jak zwykle
Oraz temat na blogu

Fragmenty prelekcji w Poznaniu 28-02-2015


TAK, TAK, TAK!!!!!
WCHODŹCIE NA TEGO BLOGA 

WCHODŹCIE I CZYTAJCIE KAŻDY KOMENTARZ KWIETNIA JAKI SERYJNIE TAM WSTAWIA!!!!
Niech każdy zobaczy jak kwiecień chrumka, kwiczy, beka, rży, pisząc seriami komentarz za komentarzem sam do siebie. Właśnie robimy z tych komentarzy kolejną wizytówkę dla naszego warchoła. Kwiecień, a czemu nie zakwiczysz na prelekcji tylko kwiczysz z klawiatury ze swojego konta?
Kwiecień czemu na tych prelekcjach nigdy nie pokazujesz ile jest faktycznie osób? Co obawiają się twoi słuchacze wstydu, że słuchają takiego kwikającego na internecie kretyna?

Proszę Państwa, kwiecień wypisuje na tamtym blogu i na swoim czasem też się zdarza treści w, których pokwikuje i pochrząkuje pisząc tak niestworzenie bełkotliwe komentarze, że nie sposób nie sądzić, że nawet ci, co go do tej pory jakoś poważnie traktowali dochodzić muszą do wniosku, że to psychopata i to seryjny. No bo czy normalny człowiek wchodzi gdzieś na bloga i każdego dnia od kilku dni wypisuje po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt komentarzy seriami po 2 po 3, po 4 i nawet po 10!!!??? w, których kwiczy i ryczy i przedrzeźnia się jak jakiś pierdolnięty co urwał się z zakładu psychiatrycznego?
Tam na blogu jaki założył dariusz jastrząb vel koniczyna kwiecień pokazuje prawdziwą swoją maniakalno-psychopatyczną naturę. W dodatku pisze niezrozumiale, bełkotliwie z masą błędów ortograficznych, literowych, gramatycznych, językowych i wszelkich możliwych. Sami to możecie zobaczyć, a wkrótce na naszym blogu w osobnym dziale.
Na wieki wieków, ammen.
Ammmen.

PS
Komentarz do tej prelekcji w komentarzach.

Już się pojawiły komentarze na YT pod tym jego schizofrenicznym pierdoleniem:

Dzisiaj, po latach coś takiego mówić „ …17.09.1939r. całe oddziały, całe armie przechodzą na stronę  bolszewicką …”. I co, z tych „przechodzących” (armie???), jak rozumiem - dobrowolnie zapełniły się obozy w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie, Kozielsku, Piatichatkach, Bykowni koło Kijowa i w przypadku ok. 6–7 tys. ofiar w innych nieznanych miejscach - prawdopodobnie m.in. Kuropaty na Białorusi. Armia Czerwona wzięła do niewoli 250 tysięcy żołnierzy, w tym około 18 tysięcy oficerów. A może pan Darek podpisze się również pod tym:
19 marca 2010 roku, „ … rosyjski rząd stwierdził, że w trakcie prowadzonego w Rosji śledztwa nie udało się potwierdzić okoliczności schwytania polskich oficerów, charakteru postawionych im zarzutów i tego, czy je udowodniono. Według rządu rosyjskiego nie ma pewności, czy Polaków w ogóle rozstrzelano”.
6 października 2011 roku rosyjski wiceminister sprawiedliwości Georgij Matiuszkin oświadczył „ …, że nie ma dowodów, iż polscy oficerowie zostali zamordowani, lecz należy ich traktować jak osoby „zaginione””.
19 października 2011 roku w piśmie do Trybunału stwierdził, że „… krewni ofiar zbrodni nie cierpieli, bo nie znali swych bliskich”.
Dno, muł i wodorosty. Zastanawiam się tylko, kto tam na tych prelekcjach siedzi?


Kwiecień dlaczego nie kwiczysz jak świnia.

....prawie jak David Icke ;)) prawie robi wielka różnice:) poza tym: Usain Bolt nie ma sztucznych nóg  pomyliło sie Aprilowi z Pistoriusem ;) zadziwiajace,że nikt z tej tuzinkowej gawiedzi nie poprawi ''prelegenta'':) o czym to świadczy?
 Panie April, ale Pan pierdzielisz za pierdoły drzewo przecięte na pół :)))i żyje tylko owoców nie wydaje
; za króla Świeczka :)I mój komentarz do tego bełkotu:
Nie słuchałem tego pierdolenia w całości. Z ciekawości przeskoczyłem od razu na sam koniec do 45:30 i słucham. A tu kwiczący kwiecień mówi, że w Riese z psem czuje się bezpiecznie, że nic go nie podejdzie i, że pewnego razu spał tam w baranicy na byczej skórze, którą ktoś mu przysłał. Kwiecień twierdzi, że na tym najlepiej się śpi. W pewnym momencie gdy kwiecień śpi na tej byczej skórze i pod tą baranicą czuje, że coś mu tę skórę wyszarpuje z pod niego. Kwiecień się nagle budzi i widzi dwa lisy. Całe szczęście, ciągnie opowieść kwiecień, że nie zaczęły dobierać się do moich stóp tylko zaczęły podżerać tę skórę.

Chwilunia, przecież dosłownie w tej samej minucie powiedział, że nic go nie jest w stanie podejść bo ma tego psa, którego widać na ekranie z tyłu. Pies wilczurowaty jakiś i wielki. A jednak lisy zaczęły mu opierdalać skórę i ją wyszarpywać z pod niego!

No i co proszę szanownego Państwa? Prawda to czy fałsz?
Oczywista banialuka i zmyślony kit i to taki na miarę upośledzonego debila o niedorozwoju emocjonalnym. Takie bajdy to sobie dzieci w szkołach opowiadają, a kwiecień jest mentalnie na poziomie dziecka z niedorozwojem.
Wyobrażacie to sobie spanie na byczej skórze okrytym baranicą? Przecież to ani ciepłe, ani wygodne, ani pod żadnym względem nie praktyczne. Skóry bardzo szybko siąkną wodą. To bzdury co on pierdoli. Włosy z baranicy po kilku godzinach będą wilgotne i zimne. Co za pierdoły on wymyśla i za to niektóre debile płacą 40 zeta?
To jest cały mój komentarz do tego bełkotu trwającego ponad 47 minut.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakom oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: