sobota, 12 grudnia 2015

Kłamstwa kwietnia!!! To nie były wilkołaki to były dinozaury i wampiry!!!

Moi drodzy.
Byliście przez wszystkie ostatnie lata oszukiwani i wprowadzani w błąd przez dariusza kwietnia.
Dariusz kwiecień celowo kierował waszą uwagę na fałszywy trop byście nie poznali prawdy.
Od dziś, od tego momentu będę wam ujawniał szczegóły tej prawdy w konfrontacji z kłamstwami dariusza kwietnia o wilkołakach, kryształowych trumnach i tym całym otwarciu wrót wielkiego misterium.
Tylko, że dariusz kwiecień dowiedział się o moich odkryciach i postanowił je wykorzystać.
By temu zapobiec ja pierwszy postanowiłem go ubiec i tę prawdę ujawnić co uczyniłem dzisiejszej nocy w komentarzu pod poprzednim wpisem na tym blogu, który teraz zacytuję:Słuchajcie, napiszę o tym o czym za chwilę napiszę tylko dla tego bo dotarły do mnie informacje, że kwiecień przygotowuje się do ogłoszenia pewnej niesamowitej prawdy o Riese i urzędujących w nim nazistów, i by nie być ubiegniętym postanowiłem jako pierwszy ogłosić tę rewelację by potem kwiecień nie mógł mówić, że on pierwszy zwrócił na to uwagę.
Tym sposobem odbieram mu pierwszeństwo tego odkrycia i postanawiam rozpocząć na własną rękę odkrywanie największej tajemnicy Riese, której nikt się nie spodziewał.
Acha dla ścisłości kwiecień dowiedział się o moim odkryciu i ustaleniach dzięki jakiemuś szpiegowi, którego wysłał w moje kręgi by zbadał temat i sam chciał potem przypisać sobie to odkrycie.
Nic z tego kwiecień nie zemną te numery kwiecień.
Nie pozwolę byś rozpoczął głoszenie tak niesamowitej tajemnicy na, którą nie zapracowałeś i byś potem zarabiał kasę na prelekcjach moim kosztem.
To ja będę pierwszy i to ja będę organizował prelekcje i wykłady przybliżające ludziom moje niesamowite odkrycia.
Otóż drodzy Państwo wilkołaki kwietnia to nie tylko kłamstwo, ale i dziecinnie głupia bajka nie mająca w niczym potwierdzenia.
Moje odkrycia nie tylko mają potwierdzenie w relacjach świadków, oczywiście z wiadomych powodów anonimowych na ich życzenie, ale mają absolutnie namacalne potwierdzenia dowodowe o czym za chwilę.
Każdy z was zapewne zastanawiał się dla czego niektóre sztolnie w Riese mają tak wysokie stropy i są tak obszerne i dla czego do nich zazwyczaj prowadzą wąskie niskie tunele?
Nikt nie pomyślał, że to jest bez sensu, bo jeśli miały by służyć jako przestrzenie do budowy dużych długich i wysokich rakiet to jak je potem mieli by Niemcy z tych ogromnych sztolni wyprowadzić na zewnątrz tymi wąskimi i niskimi korytarzami w dodatku krętymi?
Otóż prawda jest wręcz zdumiewająca!
Kwiecień od dawna lansuje teorię hodowli wilkoludzi, którą zapewne służby specjalne podsunęły mu w celu odwrócenia uwagi od tej prawdy jaką ja odkryłem.
Nie wiem do końca czy kwiecień został wtajemniczony w sedno sprawy i od jak dawna wie o moim odkryciu i od jak dawna jest manipulowany, a od jak dawna świadomie manipuluje innych by odwieść uwagę ludzi od tej prawdy jaką ja znam, ale jedno jest pewne, że kwiecień właśnie postanowił zmienić front i wykorzystać moje odkrycia do własnych celów i zysków.
Być może poznawszy dzięki mnie prawdę postanowił przestać wysługiwać się służbom specjalnym i ogłosić te odkrycia w desperackim odruchu by stać się ikoną odkrywców tajemnic Riese.
Dla tego ja teraz w środku nocy objawię wam tę tajemnicę, zaś szersz jej udowodnienie i pełniejsze wyjaśnienia będą z czasem poprzez prelekcje i imprezy terenowe na, których będziecie mogli sami się przekonać, że tajemnica Riese wygląda zupełnie inaczej niż dotąd wam opowiadali tacy jak kwiecień.
Otóż moi drodzy... za chwilę dowiecie się czegoś niesamowitego czegoś czemu nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi.
Kwiecień od lat wpuszczał was w maliny!
Czy zastanawialiście się na kiego grzyba Niemcy mieli by budować kilometry wąskich tuneli prowadzących do ogromnych wysokich i szerokich sztolni tak naprawdę?
Co w nich tak naprawdę chcieli hodować? Male krępe kudłate wilkołaki, które miały być krzyżówką wilka i człowieka, przez co zapewne ich wzrost musiał być gdzieś po między wysokością człowieka, a wysokością wilka?
Nic podobnego. Wysokość niektórych w/w sztolni świadczy, że musiało to być o wiele większe zwierze...
Czy zastanawialiście się po co Hitler słał w świat swych naukowców, archeologów i badaczy? Czy zastanawialiście się co tak naprawdę ci uczeni przywozili z wypraw? Czy tylko starożytne papirusy na, których miały być tajemne zapiski? Tak oczywiście tak, ale czy zadawaliście sobie pytanie o czym miały być te zapiski?
Ano!!!
Ano właśnie. Te zapiski miały być jak się okazuje z relacji świadków i słów Himmlera wypowiadanych do Goeringa na jednym z tajnych spotkań w zamku Książ, zapiskami pewnych medycznych procedur dotyczących badań genetycznych i przeprowadzania pewnych eksperymentów.
Otóż Himmler mówiąc, że brudna armia zaleje świar i Europę bynajmniej i wcale nie miał na myśli, ani arabów obec nie migrujących do Europy, ani żadnych pieprzonych wilkołakoludzi!
Tym czymś miały byś potwory o wiele straszliwsze i w dosłownym tego znaczeniu o wiele brudniejsze niż araby czy wilkołakoludzie.
Pewnie już nie możecie się doczekać, aż napiszę wreszcie cóż to miało być takiego?!
No cóż ta prawda wymaga pewnego przygotowania was byście nie doznali zbytniego szoku.
Otóż plan Himmlera miał polegać na tym by odnaleźć w/w zapiski na starożytnych papirusach, pozyskać z wykopalisk kości przedpotopowych zwierząt i odzyskać z tych kości DNA, które potem miało być wykorzystane do wyhodowania najstraszliwszych potworów żyjących przed milionami lat!
Tym potworem na, który najbardziej liczył Himmler był nikt inny jak Tyranozaurus REX !!!!!
I to się Himmlerowi udało i to dla Tyranozaura Rexa zbudowano te wysokie sztolnie, zaś wąskie korytarze prowadzące do tych sztolni miały uniemożliwić tak wielkim gadom wydostanie się.
Wszystko pasuje jak ulał.
Prechistoryczne gady wielkości kilkupiętrowego domu miały żyć i być hodowane w tych sztolniach.
Kiedy okazało by się, że można nimi kierować i przyuczać do pewnych zachowań jak zwykłe udomowione psy, wtedy miano je zacząć hodować na zewnątrz, ale do czasu niepewności co do ich zachowań Himmler dla bezpieczeństwa kazał wybudować Riese by tam wpierw rozpocząć ich bezpieczną reaktywację i obserwację.
Przecież to widać gołym okiem, że te wielkie sztolnie nie były budowane w celu konstruowania jakiś zakichanych rakiet tylko do trzymania w nich wysokich dinozaurów.
I to drapieżne dinozaury miały być armią Himmlera. Brudne, śmierdzące, włochate, bo dinozaury były włochate i też miały pazury, zęby i śmierdziały na kilometr.
Kwiecień opowiadał kiedyś, że gonił go po lesie jakiś stwór mający skoki zamiast nóg, był włochaty i śmierdzący. I to nie był żaden wilkołak tylko niewysoki przedstawiciel rodziny gadoidalnych drapieżnych dinozaurów niewielkich rozmiarów, który zapewne nawiał ze sztolni.
Kwiecień wtedy tak szybko spierdalał, że nawet nie zdążył mu się dobrze przyjrzeć. A to coś co opowiadał, że zajrzało mu do studni w, ktorej pływał całą noc dzięki wrzuceniu go tam przez swych fajnych kolegów to też nie był żaden gadający wilkołak tylko prawdopodobnie młody Tyranozaur Rex, który albo zwiał ze sztolni, albo wyszedł z jakimś naziolem na spacer. Mały gad zajrzał do studni, a jego opiekun zapewne coś do niego powiedział w stylu: do nogi, albo: wracamy do domu. Kwiecień widział łeb gada i usłyszal ludzki głos. I z tego zimna i wychłodzenia nie tylko nie czuł jaj, ale i szare komórki pod wpływem hipotermii wolniej pracowały i nie połapał się co jest zgrane. W dodatku księżyc w tej ciemności oślepiał go tak, że nie widział dokładnie czy to głowa psa, wilka czy małego Tyranozaura Rexa.
No dobra poznaliście prawie całą prawdę o Riese.

Teraz czas na inne szczegóły, które będę przedstawiał na kolejnych spotkaniach i wyprawach terenowych.
Już dziś można się na nie zapisywać mailowo po uprzednim wpłaceniu kwoty 100 złotych na konto podane w mailowej odpowiedzi.
Na spotkaniach i w drodze zakupu przez internet będzie można zakupić u mnie przewodnik właśnie wydany pt. ŚLADAMI PREHISTORYCZNYCH NAZISTOWSKICH POTWORÓW. W tej książce są opisane drogi jak Niemcy poszukiwali na drodze archeologicznych wykopalisk kości dinozaurów i starożytne zapiski, manuskrypty i archiwa pełne zaszyfrowanych informacji w nieznanych językach oraz jak prowadzili swe badania.
Można będzie też zakupić drugą książkę pt. NAZISTOWSKIE SZKOLENIE DRAPIEŻNYCH GADÓW I PRZYSTOSOWYWANIE ICH DO PODBOJU ŚWIATA. W tej książce opisane są dokonania nazistów na polu okiełznania tych przedpotopowych bestii i ich tresury. Dowiecie się z niej jak naziści sterowali wolą i zachowaniami Tyranozaura Rexa za pomocą wszczepionych do jego mózgu czipów i elektrod, które połączone były długimi kablami do urządzeń sterujących, które to urządzenia mieli jeźdźcy dosiadający te wielkie gady. Uchylę nieco rąbka tajemnicy na zachętę i powiem wam, że na przykład Himmler miał własnego dinozaura, którego ujeżdżał, a kierował nim za pomocą ręcznego impulsatora elektrycznego pobudzającego wybrane obszary w mózgu Tyranozaura Rexa do określonych czynności jak naprzód, w lewo, w prawo lub wstecz, albo do ataku, co sprawiało, że taki wierzchowiec stawał się bronią nie do zatrzymania nie zważającą na rany i strzały nawet z ciężkich armat. Taki impulsator elektryczny był niewielkich rozmiarów bo nie musiał być zbyt duży. Jak wiadomo dinozaury miały bardzo małe mózgi, a niektóre nie miały ich prawie wcale więc i impulsator nie musiał być duży. Zbudowany był w prosty sposób i posiadał tak jak pilot od waszych telewizorów szereg przycisków odpowiadających za poszczególne polecenia. Himmler chciał jechać prosto to naciskał odpowiedni przycisk. Jak chciał skręcić to kolejny przycisk i tak dalej.
No, ale o tym jak to wyglądało dowiecie się z książek i na prelekcjach. DVD w przygotowaniu.
Tymczasem pozdrawiam wszystkich odkrywcow i ttemat tajemnicy Riese uważam za wyjaśniony i zakończony.

PS
A w tym pociągu co go szukają są tysiące słoików z zakonserwowanymi dinozaurami, które nie były tymi, których poszukiwał Himmler. I to nie żadne kryształowe archiwum jak opowiada kwiecień tylko szklane archiwum zaformalinowanych gadów.

I jeszcze jedna uwaga.
Przepraszam za kilka literowek, ale pisałem w pośpiechu by kwiecień nie zdążył tego tematu zapodać na swojego bloga. Sami rozumiecie, że udowodnienie potem, że to ja pierwszy wpadłem na tą tajemnicę było by bardzo trudne.
I po drugie nie wiecie nawet, że film pt. Park Jurajski był nakręcony właśnie na bazie nazistowskich odkryć, a niejeden dinozaur na tym filmie nie był sztuczny co uchodzi uwadze wszystkich bo filmowcy dokonali szeregu nakładek sztucznych dinozaurów i nieco zdigitalizowali analogowe obrazy tak by prawdziwe dinozaury wyglądały na stworzone komputerowo. To dla odwrócenia waszej uwagi byście nie zauważyli, że to prawdziwe zwierzęta.
Ale o tym i o innych niesamowitych historiach w moich wspomnianych książkach i na prelekcjach.
Acha, terminy prelekcji będą podawane na blogu.
Najbliższa odbędzie się dokładnie za miesiąc w zaprzyjaźnionym ośrodku w Rzeczce, ale o tym w, którym powiadomię tylko zainteresowanych i wpłacających drogą mailową.

A tutaj dobra dusza podesłała mi dowód na tą teorię

https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI

Takie filmy nie biorą się z chorej wyobraźni tylko są inspirowane faktami ukrywanymi przed społeczeństwem. A fakty by ukryć trzeba ludziom podsunąć inne fałszywe fakty takie jakie głosi kwiecień o wilkołakach.
Niemcom potrzebna była armia potężnych trudnych do zabicia potworów, a nie drużyna skarlałych wilkołaków na wpół myślących i nieobliczalnych. Himmler nigdy by sobie nie pozwolił na stworzenie armii żołnierzy, którzy w pewnym momencie mogli pomyśleć, a chuj z tą wojną i mogli zacząć atakować Niemców.
Tylko amia T.Rexów mogła być w pełni kontrolowana i nie do pokonania.

Acha, a to wielkie otwarcie wrót o, którym pierdoli kwiecień to żadne pieprzone misterium i żadne otwarcie wrót niebiańskich czy czasoprzestrzeni tylko zwykłe otwarci sztolni Riese.
Niemcy po zapanowaniu nad T.Rexami mieli poszerzyć wąskie tunele tak by armia dinozaurów mogła swobodnie wyjść na zewnątrz i to miało być to całe otwarcie wrót. W jednej z Sowiogórskich gór jest zasypana brama-wrota czekające na odkopanie i otwarcie. Poszukiwacze złotego pociągu zamiast szukać pociągu powinni poszukać tej bramy, a właściwie kilku bram znajdujących się od północnych stron okolicznych wzniesień wokół całego kompleksu. Największe wrota są w Wielkiej i Małej Sowie jakby ktoś chciał wiedzieć w połowie góry. Łatwo znaleźć georadarem.

Koniec mojego cytatu.


DODATEK 1
Czyli kolejna szokująca prawda o nazistowskich eksperymentach w Riese

Dinozaury to jeszcze nic w porównaniu z tym co zaraz tylko zaanonsuje.
Otóż pamiętacie jak kwiecień pierdolił coś o transylwańskich cyganach oddających cześć gryfowi z wielkimi jajami?
Niemcy dobrze wiedzieli skąd ta religia się wywodzi i poszli tym śladem. Otóż naziści odkryli grób Drakuli i wskrzesili go do życia. Dzięki jego nadprzyrodzonym mocom i krwi przemieniającej ludzi w wampiry stworzyli armię wampirów. Ale to jeszcze nic. Na zwykłego wampira można zastosować drewniany kołek i wpijając mu w serce go wykończyć. Naziści to wiedzieli więc zaczęli prowadzić eksperymenty genetyczne na dinozaurach przetaczając im zarażoną krew drakuli. Tym sposobem udało się im stworzyć T.Rexa wampira. Pamiętacie jak kwiecień pierdolił coś o atramentyzacji rtęci i krwi dla bogow czy krwi bogów? To właśnie o tej krwi mowił tylko nie wiedział dokładnie co to takiego ta krew bogów. Krew bogów to nic innego jak krew Drakuli. Do tego naziści mieszali tą krew z krwią skrzypłoczy i dzięki temu stworzone wampiry ludzie i wampiry dinozaury były odporne na mróz.
Pamiętacie opowieść kwietnia jak na stacji kolejowej w Łodzi w 1939 roku Niemcy przetrzymywali małe dzieci w jakichś podartych łachmanach przy kilkunastostopniowym mrozie?
Te dzieci to właśnie były hybrydy ludzi i wampirów odporne na ten mróz. Kwiecień opowiadał, że te dzieci miały szarą skórą i duże głowy. Miały bo były w trakcie przemiany. Dla tego stały takie otępiałe na wpół zdrętwiałe.
cdn.


DODATEK 2
Czyli DRAKULA NA USŁUGACH NAZISTÓW

I jeszcze was zaskoczę.
W kwestii tego złotego pociągu.
W tym pociągu nie ma żadnych skarbów, ani złota, ani dział, czołgów itd. W tym pociągu są skrzynie wypełnione amunicją karabinową wszelką inną napełnioną krwią wampirów.
Niemcy wpadli na genialny pomysł by zamiast zabijać wrogów i brać ich do niewoli strzelać do nich amunicją zarażoną krwią wampirów powodując i wrogich żołnierzy przemianę w wampiry. Tym sposobem trafiony wróg przemieniał się w wampira i automatycznie poddawał się woli Drakuli, którego naziści więzili w sztolniach Riese. Drakula musiał wydawać swym podwampirom rozkazy atakowania wrogich wojsk Niemców i tym sposobem armia Niemiecka powiększała się o setki tysięcy nowych żołnierzy.
Himmler tak sobie to wszystko wykombinował, że kiedy już jego brudna armia pokona wrogie kraje uśmierci kołkiem Drakulę, a tym samym wszystkie wampiry mu podlegające.
Dla tego Drakula był przetrzymywany w osobnym lochu spętany łańcuchami i otoczony szpalerem zaostrzonych osikowych kołków by nie mógł się wydostać bez nadziania się na nie.
Ale to wszystko opisuję w kolejnej książce pt. DRAKULA NA USŁUGACH NAZISTÓW., którą już wkrótce będziecie mogli chłonąć po uprzedniej wpłacie na moje konto odpowiedniej sumy. Cena będzie wahała się w granicach 50 zł od egzemplarza.

PS
Drodzy ludziska.
Macie rozumy umicie myśleć i zapewne sami rozważycie w swej mądrości co jest prawdą czy wilkołaki dariusza kwietnia czy dinozaury i wampiry Tomasza Sidora.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
76 komentarzy:

 1. Niezly odplyw, moze takie kalkowanie pokazrze tym idiota w jakie brednie wierza.
  Kwiecien naplodzil nowej sraczki na blogu, po prostu boki zrywac:

  "czwartek, 10 grudnia 2015
  Wielokrotnie podkreslam  Wielokrotnie podkreślam iż jestem historykiem amatorem i nie do końca się trzymam faktów historycznych , ten blog jego nazwa to Riese Inna Rzeczywistość .Pokazuje historie inną tą nie chcianą , historie szaleńców , gdyż sam jestem szaleńcem . Prośba do zawodowych historyków i profesorów historii tej prawdziwej , proszę założyć swoje blogi i szerzyć lub nieść kaganek oświaty swoimi drogami , a nie ingerować w to co my robimy chory psychicznie Tomasz Sidor nam wystarczy . Trochę godności i pokory .


  Autor: Darek o 15:31"

  Archer im tam zepsul romantyczna atmosphere glaskania sie po dupach:
  "


  archer11 grudnia 2015 10:28

  A umiesz znaleźć tę jakże ważną różnicę między bezrefleksyjnym pluciem na kogoś, a analizowaniem tego co powiedział i przedstawił w formie pisemnej i video i stwierdzenie że jednak nijak to się ma do rzeczywistości oraz następnie przyjście grzecznie do autora i zakomunikowanie mu tego "hej Darek, ale w książkach które pokazujesz nie ma tego o czym mówisz", czy jest to dla ciebie za ciężkie i takie "typowo polskie"?

  .....
  archer10 grudnia 2015 22:06

  Godności i pokory, tak? Chyba ze strony autora bloga...

  Ty nigdy nie pokazujesz żadnych świadków, nagrań z nimi czy nawet zdjęć. Imiona i nazwiska też nigdy się nie zgadzają - żaden inny pasjonat (pasji łażenia po Riese odmówić nie mogę) z tamtych okolic nie potrafi potwierdzić ani Twoich rewelacji ani nawet istnienia tych świadków.

  Występujesz za to przed kamerą pokazując książki. Wiele bardzo ciekawych książek o II wojnie światowej - problem jest taki, że po zapoznaniu się z treścią tych publikacji okazuje się, że ich zawartość jest odmienna od tej o której opowiadałeś do kamery. Myślałeś, że wszyscy nabiorą się na wyimaginowaną siostrę von Brauna, która miała być więziona w obozie razem z Karoliną Lanckorońską? Co w ogóle nie wynika z pamiętnika tej drugiej? Tobie się wydaje że weźmiesz jakąś książkę, często bardzo ważną historycznie, pokażesz do kamery i powiesz: tu jest a, tu jest b, zamkniesz książkę i dopowiesz "a kilka stron dalej Bormman potwierdza lądowanie na Księżycu w 1944" i ludzie tego nie sprawdzą?

  Tak, znam, mam, wypożyczyłem, czytałem, wiele książek które pokazujesz na swoich filmikach. Nie ma w nich cienia zmyślonej sensacji, którą próbujesz budować wokół Riese opierając się na czyichś prawdziwych wspomnieniach i relacjach.

  Pokazujesz do kamery - mówisz, że jest tam coś sensacyjnego - ja czytam i tego nie znajduję. Proste. Nie dziw się, że ludzie będą sprawdzać twoje kłamstwa.
  Odpowiedz

  Odpowiedzi


  FotoHit11 grudnia 2015 09:02

  mimo iż potrafisz czytać i pisać nadal jesteś piśmiennym i oczytanym analfabetą z prostej przyczyny nie potrafisz przeczytać prostych tekstów w książce ze zrozumieniem! co czyni cię tłukiem z tytułem! następnie przypominam ci że jesteś tu GOŚCIEM! więc zachowuj się jak gość a nie jak brudny imigrant który włazi i CHCE! tak będę cię atakował bo jestem jak typowy pies na łanćuchu jak nie fikasz to można pogłaskac a jak robisz syf na terenie który pilnuje to ci łapę upier... przy łokciu! "

  Kultysci oszoloma jak widac nie umieja przelkanc najmniejszej dawki prawdy.

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/12/wielokrotnie-podkreslam.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 2. Tu mamy kolejny dowod na to jak Kwiecien pomawia ludzi, jak robil to juz WIELOKROTNIE na co sa liczne dowody na tym blogu. Jest w tym metoda-zbiera stado i co jakis czas odstrzeliwuje jednego obgadujac go przed reszta i pomawiajac bezpodstawnie o dzialanie dla urojonego wroga co powoduje poczucie zagrozenia u reszty oszolomow-syndrom oblezonej twierdzy. Uwiarygadnia tym swoje bajki urzadzajac takie polowania na czarownice.

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/12/guszyca-i-okolice-2015.html#comment-form


  "czwartek, 10 grudnia 2015

  Głuszyca i okolice 2015

  Cały rok spędziłem na dotarcie do jedynego żyjącego świadka ,który pracował na Soboniu od 1938 . No i udało się jednak żaden badacz Riese nie jest zainteresowany spotkaniem z tym panem . Tak samo żyjący ostatni Francuz z obozu Larche , tak żyjący codziennie wychodzący do lasu , to ten sam , którego szpiegowaliśmy jako dzieci . Interesuje mnie jak odniosą się do tego wszech wiedni kiedy opublikuje ich wypowiedzi . Co powie Ma bu czy Arher wypadało by się przedstawić , a nie pluć zza monitora . Wiem dla intrnetowców jest to nie możliwe , ja mimo złamanej nogi cały czas jestem obecny w terenie jak i mój syn . Teraz mamy kontakt z Niemcami , którzy od lat próbują przekazać swą wiedze jednak komercha na to nie pozwala . Wiele tematów poruszymy na nowo szczególnie czym jest wielkie misterium i Otwarcie Wrót . W styczniu organizuje spotkanie poświęcone tylko temu tematowi . Info w niedziele o terminie i miejscu . Pozdrowienia dla kapusi typu sidor , mróz i ma bu którzy non stop piszą do US panowie powodzenia ...... "

  Komentarze daja nam wglad w sytuacje:

  "

  Ma Bu10 grudnia 2015 11:55

  Darek, wyluzuj. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego postanowiłeś mnie obrażać? Jestem twoim rówieśnikiem (rocznik 70), jestem również, jak Ty fascynatem historii (niestety tylko hobbystycznie – skończyło się politologią). Bardzo się cieszę, że czytasz moje wpisy. Jeszcze bardziej bym się cieszył, gdybyś starał się coś z nich przejąć i wynieść, aby na prelekcjach ruszając dany temat nie opowiadać ludziom bajek (mój sztandarowy przykład Galeazzo Ciano i próba nuklearna w 1944r.). Wskaż mi słownie jeden mój wpis, w którym cię obrażam lub opluwam!? A z tym kapusiem i US to już skrajny absurd! Co to w ogóle ma być??? Moja rada, zejdź na poziom konstruktywnej polemiki a pomówienia i insynuacje wyrzuć do kosza. Ja naprawdę chciałby, żebyś odniósł się osobiście do wielu tematów, które poruszyłem we wpisach. A tak czysto po ludzku, życzę powrotu do pełnej mobilności.
  Odpowiedz"

  cd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gimbusy na blogu kwietnia nie rozumieją podstawowych prawd i bronią swego idolka nie wnikając czy to prawda co im wciska czy nie.
   Zobaczymy co powiedzą na moje odkrycia o dinozaurach i hodowli armii T.Rexów w Riese?
   To dopiero będzie wojna zwolenników wilkołaków i zwolenników dinozaurów.

   Usuń
  2. Gimbopatolnia dostanie dysonansu poznawczego, ubierz jeszcze moro i brylki, nagraj filmik gestykulujac jakbys miaj sraczke motoryczna, zaowdz ze cie przesladujo-negujo-zaprzeczajo i juz jest Hit (ale nie foto).

   :)

   Usuń
  3. A tak, tak! Już mnie prześladują! Właśnie otrzymałem kilka emaili z pogróżkami, że jak dalej będę ujawniał prawdę o dinonazi to spotka mnie coś złego!
   Ktoś już zdążył mnie podpierdolić do służb bo jakiś dziwny typ w czarnym płaszczu i ciemnych okularach kręci się wokół mojego domu. Zapewne chcą mi odebrać moje notesy i powyrywać kartki z zapiskami o genetycznych eksperymentach nazistów na dinozaurach i ludziach. Nic z tego niczego nie trzymam w domu. Wszystko jest w bezpiecznym miejscu schowane. Nikt nie ma szans by to znaleźć.

   Usuń
 3. cd
  "
  Unknown10 grudnia 2015 15:48

  Kiedy można się spodziewać wypowiedzi ww. świadków?
  Odpowiedz"

  Jak widac kolejny naiwny ktory mysli ze doczeka sie jakichkolwiek swiadkow czy dowodow, hahaha.
  Bedziesz to widzail jak swinie kosmos, zaplacisz Kwietniowi kilka stow na kilku zlotach i chuj sie dowiesz, zrobi z cuiebie blazna wciskajac ci bajki a za plecami boki z takich zrywa bo zyje z glupoty i naiwnosci ludzi.

  Pojawil sie tez glos rozsadku i godnosci ludzkiej:

  "archer10 grudnia 2015 22:05

  Tak, tak - tylko że ty nigdy nie pokazujesz żadnych świadków, nagrań z nimi czy nawet zdjęć. Imiona i nazwiska też nigdy się nie zgadzają - żaden inny pasjonat (pasji łażenia po Riese odmówić nie mogę) z tamtych okolic nie potrafi potwierdzić ani Twoich rewelacji ani nawet istnienia tych świadków.

  Występujesz za to przed kamerą pokazując książki. Wiele bardzo ciekawych książek o II wojnie światowej - problem jest taki, że po zapoznaniu się z treścią tych publikacji okazuje się, że ich zawartość jest odmienna od tej o której opowiadałeś do kamery. Myślałeś, że wszyscy nabiorą się na wyimaginowaną siostrę von Brauna, która miała być więziona w obozie razem z Karoliną Lanckorońską? Co w ogóle nie wynika z pamiętnika tej drugiej? Tobie się wydaje że weźmiesz jakąś książkę, często bardzo ważną historycznie, pokażesz do kamery i powiesz: tu jest a, tu jest b, zamkniesz książkę i dopowiesz "a kilka stron dalej Bormman potwierdza lądowanie na Księżycu w 1944" i ludzie tego nie sprawdzą?

  Tak, znam, mam, wypożyczyłem, czytałem, wiele książek które pokazujesz na swoich filmikach. Nie ma w nich cienia zmyślonej sensacji, którą próbujesz budować wokół Riese opierając się na czyichś prawdziwych wspomnieniach i relacjach.

  Pokazujesz do kamery - mówisz, że jest tam coś sensacyjnego - ja czytam i tego nie znajduję. Proste. Nie dziw się, że ludzie będą sprawdzać twoje kłamstwa.
  Odpowiedz"

  Celny cieos-czy bedzie merytoryczna odpowiedz?
  Zapomnijmy, takiej nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie bo jak bronic konfabulacji i wymyslow gdy ktos powiedzial "sprawdzam" i zostal cyganski pic-wielkie nic?

  Wyskoczyl oto jakis zakochany w Pinokiu naiwniak, kolejny jebniety klaskacz ktory lyka kit bez sprawdzania:

  "Geronimo11 grudnia 2015 04:08

  Darku Oni nie istnieją.Te wrzody zazdroszczą Ci pasji i niezłomności oraz tego , że masz przyjaciół z całej Polski!
  Odpowiedz"

  Nic tylko pusto zasmiac sie nad tym pustakiem.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W następnym temacie zajmę się zaległościami z bloga kwietnia.
   Zrobił bym to już teraz, ale po ogłoszeniu prawdy o nazistowskich eksperymentach genetycznych reaktywujących do życia dinozaury w Riese nastąpiło istne mailowe otwarcie wrót. Napłynęły do mnie tysiące emaili z pytaniami i informacjami potwierdzającymi moje odkrycia. Właśnie telefon dzwoni po raz kolejny. Ludzie nie tylko piszą, ale i dzwonią z gratulacjami do mnie i zeznają jak było naprawdę!
   Rozmawiałem z jakąś staruszką, która opisała mi dokładnie eksperymenty genetyczne jakich dokonywali naziści w Riese na ludziach i dinozaurach. Niemcy stworzyli hybrydy pół ludzi pół dinozaurów. Na przykład wyhodowali latającego pterodaktyla z głową człowieka! Tak, tak to wszystko zeznali mi świadkowie na własne oczy to widzący.
   Ale o tym w kolejnych opracowaniach i jak zapowiedziałem na prelekcjach i spotkaniach terenowych.

   Usuń
  2. Dzwonia ludzie z Chin i Elefantyny, zaraz zaleja cie listy z Niemiec, Filipin i Mozambiku.
   Swiadkowie dzwonia, ale juz zaczynaja negowac, Woloszanski neguje.

   :)

   Usuń
  3. Ty! A skąd Ty to wiesz skąd do mnie ludzie piszą?! Trafiłeś w dziesiątkę. Zapewne jesteś jakimś szpiegiem inwigilującym mój komputer. I pewnie trzymasz z Wołoszańskim, który neguje moje odkrycia, a dobrze wie, że to prawda.
   :)

   Usuń
 4. znowu zapomniales wziąć leków biedaku. Jesteś chory i to widać jak na dłoni .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się nie jestem chory i żadnych proszków nie biorę. Na wszystko co piszę i mówię mam świadków, emaile, listy i nagrane rozmowy telefoniczne.
   Kwiecień też ma świadków i relacje spisane w tajemnych notesach, których nigdy nie pokazał i co? On chory nie jest?

   Usuń
  2. @Anonimowy Czarny notes od swiadkow i szach mat-udowodnij ze jest inaczej! Tam sa rysunki i jest napisane-slowo w slowo, to MUSI BYC PRAWDA!?

   Nie neguj i nie obrazaj Pana Tomasza bo mu do piet nie odrastasz!!!!!

   Usuń
  3. Dokładnie tak anonimowy. Mam czarne notesy gdzie wszystko spisałem słowo w słowo i porobiłem rysunki. To są dowody temu nikt nie zaprzeczy.
   Za mną stoją tysiące i z tego co widzę już zawiązują się komitety obrony prawdy o nazistowskich dinozaurach.

   Usuń
  4. to,ze nie bierzesz to widać. A na to ,że jesteś chory są dowody i świadkowie. Zresztą daj posłuchać te swoje rozmowy tel. pierwszemu z brzegu psychiatrze to powie co ci jest.

   Usuń
  5. Na niczym mi bardziej nie zależy jak na tym by te rozmowy odsłuchało jak najwięcej ludzi.
   To faktycznie są dowody, a na czyją nienormalność to każdy sam stwierdzi po ich przesłuchaniu.

   Usuń
  6. Rozmowy telefoniczne z Kwietniem czy nijakim McKenzie to prawdziwy cymes.

   Kwiecien schwytany na klamstwach i bredzacy farmazony a drugi to niezly oszolom ktory zaplatal sie o walsne nogi-klamca oraz zwiedziony i omotany przez klamce.

   Najlepsze jak Kwiecien wyskoczyl ze tna Pantere (czolg Sd.Kfz.171) szlifierka katowa, potem sciemnial kolejne kity-ama esencja konfabulanta Dariusza Kwietnia.

   Usuń
  7. PMC przynajmniej zachował się honorowo i jak zobaczył jaki jest kwiecień przestał ze mną walczyć.

   Usuń
  8. Co do PMc to fakt-jak przejzal na oczy i zrozumial jak go Kwiecien w chuj robil to zachowal sie honorowo i zwinal cyrk.

   Pamietam jak go Kwiecien na koniec zaatakowal gdy ten tylko zadal mu niewygodne pytania-Pinokio z miejsca oplul i zaatkowal swego najgorliwszego akolite.


   Nie jak te ciemne wiesniaki wychowane z homontem na karku, kunicynki, gucie mruki, patolnia fotohit lub podrywacz 13latek sek ivellios.
   Im Pinokio na twarz nasra i okradnie to mu jeszcze zaklaszcza.

   Usuń
 5. Ciag dalszy bredni Pinokia oraz analfabyty broniacego go, czyli archer vs debile:

  "środa, 9 grudnia 2015
  Wracam do kozeni  Praca w terenie mimo złamanej nogi , nowe kontakty oraz wiele nowych ciekawych relacji . Rafał osobiście poznaje moich świadków . Mamy świadka pobytu żołnierzy USarmy w Głuszycy kolejny powód , aby mnie bardziej nienawidzić . Gratulacje dla szpicli typu sidor . Dalej piszcie donosy i płaczliwe listy do kogo się da . Moje rany goją się szybko już byłem na Soboniu , audycje o Bartniku zaczynamy od przyszłego tygodnia .W miarę możliwości zacznę pisać posty w starym stylu .
  Nadal prośba o wsparcie finansowe , konto podane na blogu , jakieś kołki wyliczyły moje dochody czyli sidor i jego podnóżki 300 tys pln rocznie , gdyby tak było nie mieszkał bym w lesie ze złamana nogą .
  Londyn w marcu , a Dublin następny na pewno Berlin i Praga ....
  Agnieszka , Marta , Piotrek , Marek , Paweł , Robert no i oczywiście Karol dziękuje za super pobyt w Londynie .


  Autor: Darek o 17:56  13 komentarzy:

  archer9 grudnia 2015 19:59

  Wróć może do tych książek co to je prezentujesz przed kamerą i je przeczytaj dokładnie wyciągając z nich odpowiednie wnioski - bo jak na razie twoje filmiki to tylko stek bzdur w żaden sposób nie potwierdzony w publikacjach, artykułach m.in. Romana Hrabara czy też Karoliny Lanckorońskiej - którymi to, jak też i wieloma innymi autorami, wycierałeś sobie twarz na tym blogu i w filmikach.

  Ciekawe czy doczytałeś u Hrabara, jak się skończył projekt stworzenia nowej aryjskiej super rasy, czy się tylko podniecałeś tym jak SSmani zapładniali "niemieckie kobyły"? Podpowiadam: dzieci spłodzone na szybko w ośrodkach Lebensbornu, nie znające ojca, odebrane natychmiast po urodzeniu od matek i wychowywane przez nazistowski system w większości w wyniku braku rodzicielskiej czułości i miłości chorowały na różnorakie krzywice i były opóźnione w rozwoju. Kilkadziesiąt takich przepięknych aryjskich "super" dzieci lecz skażonych licznymi schorzeniami i opóźnionych poprzez brak matczynej miłości znalazła armia amerykańska pod koniec wojny w jednym z ośrodków Lebensbornu - gdyby Rzesza istniała dłużej, skończyłyby one w obozach koncentracyjnych jako niewartościowi podludzie. To też było u Hrabara - ciekawe, czy o tym doczytałeś, czy wolałeś się rozwodzić nad badaniami genetycznymi nazistowskich Niemiec, które jak widać nie były wcale takie zaawansowane?
  Odpowiedz"

  Zgadnijcie jakie chamskie, prymitywne bydle bez wiedzy na to odpowie?

  "


  FotoHit10 grudnia 2015 10:37

  nie jesteś na Ty z Panem Darkiem kmiocie więc szacunku trochę! może ty kołtunie coś zaczniesz robić a nie tylko potrafisz pierdolić że ktoś robi coś zle idz być tępym gdzie indziej!  Ramedlaw Ikspat10 grudnia 2015 21:02

  Prawda i jeszcze raz prawda Pozdrawiam
  Waldemat T.  Ramedlaw Ikspat10 grudnia 2015 21:04

  Prawda i jeszcze raz prawda .Sz. Pan Darek czyni cos ,a inne mordy tylko neguja .Tfu z nimi.
  Pozdrowienia"

  No tak...

  cdn

  OdpowiedzUsuń
 6. cd

  "


  archer10 grudnia 2015 22:09

  Kołtunem to sam jesteś kmiocie. Na dodatek podejrzewam, że unikasz lektur książek historycznych i na tym blogu rzadko bywasz - gdybyś bywał częściej i lubił czytać, to wiedział być, że większość sensacji związanych z Riese nie sposób znaleźć w polecanych przez Darka książkach na jego kanale YT. Mimo że on usilnie próbuje udowodnić nimi mityczne wręcz przeznaczenie Riese oraz rzekomo nieziemskie pochodzenie "zaawansowanej" wiedzy działających tam nazistowskich lekarzy i konstruktorów.  FotoHit11 grudnia 2015 08:52

  słuchaj jesteś najlepszym przykładem na takiego kołtuna który jak w książce czegoś nie wyczyta to nie istnieje dobitnie mi i innym tutaj udowadniasz że jesteś typowym januszem historycznym który USILNIE będzie się produkował że Darek nie ma racji! oczywiście że może nie mieć racji wiele razy sam to podkreśla ale oczywiście takie kołtuny jak ty przyczepiają się i wiszą w kółko na tym samym temacie! ponoć jesteś piśmienny i oczytany to czemu SAM nie zaczniesz weryfikować HISTORII tylko liczysz że ktoś poda ci na tacy rozwiązania co z tego że ktoś przedstawi Ci te dowody jak ty typowa zazdrosna cebula zaraz zaczniesz jęczeć że to nie prawda i zaczniesz wymyślać kolejne historie niby obalające prawdę? człowieku jak chcesz być fajny to zrób sobie swojego bloga nagrywaj swoje materiały a nie wchodzisz tutaj i się panoszysz jak u siebie jesteś gościem tutaj tak jak i ja chociaż ja jestem tym lepszym gościem bo Pan Darek pozwala mi wejść przez próg i grzecznie tam stoję słucham notuje sprawdzam a ty jak typowy brudny imigrant wchodzisz z butami wydzierasz mordę i MÓWISZ JA WIEM LEPIEJ! że ziemia nosi takie kołtuny jak ty i jeszcze miała czelność zesłać cię na naszą Polską ziemię!  FotoHit11 grudnia 2015 08:55

  i jeszcze Ci coś powiem ja z Ojcem łaziłem po pewnych miejscach w poszukiwaniu złomu aby było na chleb i pasztetową jak ty jeszcze swoimu staremu skakałeś z jajka na jako jeśli wiesz o czym mówię nie pozdrawiam i soczysty plask ma mordę za brak szacunku do starszych!  archer11 grudnia 2015 09:56

  Kmiocie, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem prawda? Darek przecież podaje od lat w swoich filmikach na YT konkretne książki próbując nimi tłumaczyć sensacyjne sprawy związane z Riese. Po zapoznaniu się z literaturą - czyli dokładnie to co postulujesz "czemu SAM nie zaczniesz weryfikować HISTORII" - okazuje się, że w tych książkach nie ma tego o czym mówi Darek w kontekście Riese i zaawansowania technicznego nazistowskich Niemiec. Rozumiesz to, co do ciebie pisze? Ja to przynajmniej czytam, czytam to, co Darek prezentuje w swoich filmach. Zaglądam na tego bloga od wielu lat i takich nieścisłości i kłamstw między słowami Darka o konkretnych książkach a samych tych książkach jest cała masa. Plask w mordę to zachowaj dla ojca swojego - za to że ciebie nie nauczył krytycyzmu."

  Jak widac szkoda ze patologiczne bydle nie zdechlo z glodu, widac niedozywienie uszkodzilo mu mozg ispowodowalo wady rozwojowe a efekty mozemy wlasnie poczytac. Kolejny dowod na to ze za Kwietniem laza niewykszatalcone patole z nizin spolecznych co w szkole kanieniami rzucali i nie umieja myslec analitycznie , ani nawet logicznie. Jebane debile, bezmyslny smiec ludzki w skrocie.

  To to "fotohit" prosze panstwa typowy przyklad CHAMA, oszolomionego chama bez wiedzy, rozumu i godnosci czlowieka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie cytaty w powyższych komentarzach pochodzą z bloga kwietnia jakby ktoś nie załapał o co chodzi.

   Usuń
  2. Dokladnie, zrodlo to :

   http://moje-riese.blogspot.com/

   Moze Tomek walniesz troche scrrenshotow zeby zostalo jak Kwiecien sie zastanowi i zacznie to kasowac?

   Usuń
  3. Skreny porobione i będą wykorzystane jako dowód :)

   A w ogóle wejdźcie teraz na chwilę tu
   http://moje-riese.blogspot.com/2015/12/wracam-do-kozeni.html

   I przeczytajcie tytuł:
   "Wracam do kozeni"

   Byli już rzołnieże tera są kozenie :)

   Usuń
  4. Szczam ze śmiechu po balkonie :)))))
   Na chwasta trzeba chwasta. Wilkołaki nie mają szans z dinozaurami. Będzie ciężki wpierdol.

   Usuń
  5. Spokojnie, spokojnie. Dinozaury na pewno wpierdolą wilkołakom, ale jest coś co trzymam jeszcze jako kolejną sensację.
   Dinozaury to jeszcze nic w porównaniu z tym co zaraz tylko zaanonsuje.
   Otóż pamiętacie jak kwiecień pierdolił coś o transylwańskich cyganach oddających cześć gryfowi z wielkimi jajami?
   Niemcy dobrze wiedzieli skąd ta religia się wywodzi i poszli tym śladem. Otóż naziści odkryli grób Drakuli i wskrzesili go do życia. Dzięki jego nadprzyrodzonym mocom i krwi przemieniającej ludzi w wampiry stworzyli armię wampirów. Ale to jeszcze nic. Na zwykłego wampira można zastosować drewniany kołek i wpijając mu w serce go wykończyć. Naziści to wiedzieli więc zaczęli prowadzić eksperymenty genetyczne na dinozaurach przetaczając im zarażoną krew drakuli. Tym sposobem udało się im stworzyć T.Rexa wampira. Pamiętacie jak kwiecień pierdolił coś o atramentyzacji rtęci i krwi dla bogow czy krwi bogów? To właśnie o tej krwi mowił tylko nie wiedział dokładnie co to takiego ta krew bogów. Krew bogów to nic innego jak krew Drakuli. Do tego naziści mieszali tą krew z krwią skrzypłoczy i dzięki temu stworzone wampiry ludzie i wampiry dinozaury były odporne na mróz.
   Pamiętacie opowieść kwietnia jak na stacji kolejowej w Łodzi w 1939 roku Niemcy przetrzymywali małe dzieci w jakichś podartych łachmanach przy kilkunastostopniowym mrozie?
   Te dzieci to właśnie były hybrydy ludzi i wampirów odporne na ten mróz. Kwiecień opowiadał, że te dzieci miały szarą skórą i duże głowy. Miały bo były w trakcie przemiany. Dla tego stały takie otępiałe na wpół zdrętwiałe.
   cdn.

   Usuń
  6. DODATEK 1

   Czyli kolejna szokująca prawda o nazistowskich eksperymentach w Riese

   Usuń
  7. I jeszcze was zaskoczę.
   W kwestii tego złotego pociągu.
   W tym pociągu nie ma żadnych skarbów, ani złota, ani dział, czołgów itd. W tym pociągu są skrzynie wypełnione amunicją karabinową wszelką inną napełnioną krwią wampirów.
   Niemcy wpadli na genialny pomysl by zamiast zabijać wrogów i brać ich do niewoli strzelać do nich amunicją zarażoną krwią wampirów powodując i wrogich żołnierzy przemianę w wampiry. Tym sposobem trafiony wróg przemieniał się w wampira i automatycznie poddawał się woli Drakuli, którego naziści więzili w sztolniach Riese. Drakula musiał wydawać swym podwampirom rozkazy atakowania wrogich wojsk Niemców i tym sposobem armia Niemiecka powiększała się o setki tysięcy nowych żołnierzy.
   Himmler tak sobie to wszystko wykombinował, że kiedy już jego brudna armia pokona wrogie kraje uśmierci kołkiem Drakulę, a tym samym wszystkie wampiry mu podlegające.
   Dla tego Drakula był przetrzymywany w osobnym lochu spętany łańcuchami i otoczony szpalerem zaostrzonych osikowych kołków by nie mógł się wydostać bez nadziania się na nie.
   Ale to wszystko opisuję w kolejnej książce pt. DRAKULA NA USŁUGACH NAZISTÓW., którą już wkrótce będziecie mógł chłonąć po uprzedniej wpłacie na moje konto odpowiedniej sumy. Cena będzie wahała się w granicach 50 zł od egzemplarza.

   Usuń
  8. to pewnie takie hybrydy, wyglądają niewinienie jak ludzie tylko normalny człowiek czegoś takiego nie wytrzyma

   https://www.youtube.com/watch?v=UpUoQaAuptc

   Usuń
 7. Dla przypomnienia, ku zrywaniu bokow dla potmnych-Dariusz Kwiecien na tropie kultu POMIOT CTHULHU!!!

  http://moje-riese.blogspot.com/2012/06/piotrg.html


  Cthulhu to oczywiscie fikcyjna postac stworzona przez pisarza H.P. Lovecrafta, jednak w basniowym swiecie schizofreni Dariusza Kwietnia oraz osob z chorbami psychicznymi ciagnacymi do niego jak cmy do lampy to powazne rozwazana teoria.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cthulhu

  :D

  Ja pierdole, czajicie to!
  Moze byc wiekszy odlot?

  OdpowiedzUsuń
 8. DODATEK 2

  Czyli DRAKULA NA USŁUGACH NAZISTÓW

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłem fascynatem opowieści Kwietnia, ale teraz gdy przeczytałem prawdę ujawnioną przez Pana Panie Tomaszu zieję ze wściekłości, że tyle lat Kwiecień mnie oszukiwał.
  To czego Pan dokonał jest niesamowite.
  Zakasował Pan i Kwietnia i wszystkich historyków, profesorów i zakichanych badaczy.
  Panie Tomaszu dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dodam Panie Tomaszu, że tym sposobem wbił Pan przysłowiowy osikowy kołek w samo serce Kwietnia.

   Usuń
  2. Od rana dzwonia prokuratorzy i historycy, na poczatku negowali a teraz potwierdzaja!
   Kwiecien klamal, potwierdzaja.
   Dobra robota Panie Tomaszu!

   *klask-klask-klask-klask!*

   Usuń
 10. No i co Kwiecien?

  Zatkalo kakao?

  Bedziesz negowal, zaprzeczal?

  Masz dowody, Kwiecien?
  No?

  OdpowiedzUsuń
 11. Słuchajcie niesamowita rzecz.
  Moje odkrycia rozniosły się po świecie lotem błyskawicy!
  Właśnie zadzwoniła do mnie telewizja z Japonii i chcą ze mną przeprowadzić wywiad oferując za niego 100 tysięcy Euro!
  Oczywiście odmówiłem bo nie robię nic za pieniądze!
  cała wiedza jaką wam przekazuję jest za darmo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa!
   Miałem jutro jechać na spotkanie zorganizowane z moimi fanami w trybie nadzwyczajnym do Rzeczki, ale złamałem nogę!
   Co za pech no, ale nic to i tak pojadę by podzielić się z wami swą wiedzą.
   Najgorsze jest w tym to, że nim wróciłem z ostrego dyżuru i ta wiadomość rozniosła się lotem błyskawicy i w internecie pojawiły się plotki, że tą nogę ugryzł mi dinozaur T.Rex.
   Prawda to a jakże i prawdą jest, że nogę złamały mi służby specjalne torturując by wyciągnąć o mnie tajne informacje o nazidinach.
   A tak naprawdę poślizgnąłem się w łazience na mydle gdy schylałem się po szczoteczkę do zębów, która wpadła mi do kibla obok. Kibel za daleko ledwo sięgnąłem ręką, utrata równowagi wdepnięcie w mydło i bęc.

   Usuń
  2. Jestem z BBC, proponuje wywiad w temacie nazirexow za £200 tysiecy.
   Temat przebija trendy na twitterze, niedlugo nastapi szala na facebooku.

   Prosze o odpowiedz +44 0370 010 0222, przyslemy po Pana smiglowiec.

   Usuń
 12. Ja pierdole, rece opadaja. To na serio osoba otepiala lub chora umyslowo, NIE MAM SLOW I NIE MAM PYTAN:

  "FotoHit12 grudnia 2015 18:08

  I jeszcze was zaskoczę.
  W kwestii tego złotego pociągu.
  W tym pociągu nie ma żadnych skarbów, ani złota, ani dział, czołgów itd. W tym pociągu są skrzynie wypełnione amunicją karabinową wszelką inną napełnioną krwią wampirów.
  Niemcy wpadli na genialny pomysl by zamiast zabijać wrogów i brać ich do niewoli strzelać do nich amunicją zarażoną krwią wampirów powodując i wrogich żołnierzy przemianę w wampiry. Tym sposobem trafiony wróg przemieniał się w wampira i automatycznie poddawał się woli Drakuli, którego naziści więzili w sztolniach Riese. Drakula musiał wydawać swym podwampirom rozkazy atakowania wrogich wojsk Niemców i tym sposobem armia Niemiecka powiększała się o setki tysięcy nowych żołnierzy.
  Himmler tak sobie to wszystko wykombinował, że kiedy już jego brudna armia pokona wrogie kraje uśmierci kołkiem Drakulę, a tym samym wszystkie wampiry mu podlegające.
  Dla tego Drakula był przetrzymywany w osobnym lochu spętany łańcuchami i otoczony szpalerem zaostrzonych osikowych kołków by nie mógł się wydostać bez nadziania się na nie.
  Ale to wszystko opisuję w kolejnej książce pt. DRAKULA NA USŁUGACH NAZISTÓW., którą już wkrótce będziecie mógł chłonąć po uprzedniej wpłacie na moje konto odpowiedniej sumy. Cena będzie wahała się w granicach 50 zł od egzemplarza.


  czy ja dobrze czytam upasiony chuj będzie pisał książkę ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhaha
  Odpowiedz


  FotoHit12 grudnia 2015 18:17

  ludzie xdxdxdxdxdxdxd sidorowi odjebało z tymi dinozaurami czy o chuj chodzi bo ja tego nie ogarniam czytacie to co ON TAM WYPISUJE :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d powiedzcie mi że leki na korzonki za silnie działają i mam omamy CO ON KURWA ODPIERDALA XD
  Odpowiedz"

  Z budrelu konicyny.

  Nie wyrabiam, Tomek zrob z tego screena bo nikt mi nie uwierzy jak powiem ze czytalem w necie takiego kretyna.

  Az mi wstyd ze to cos zaliczaja do tego samego gatunu co mnie, ile to to gowno ma IQ? 70?
  To wlasnie poziom intelektualny ludzi ktorymi otacza sie Kwiecien.

  :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam a "pana" pojebalo juz do reszty czy dzis za malo pan walil konia i troche panu odjebalo??

   Usuń
  2. Niech pan jeszcze sie wytlumaczy z wyludzonego kredytu wczoraj czytalem na pana temat artykul w lokalnej prasie Warszawskiej niszowa gazeta czy to prawda ze nie ma pan uprawnien na bycie fryzjerem a mimo to pan wykonuje zawod??chcialbym sie jeszcze dowiedziec czy to prawda ze sie pan leczyl w tworkach sadzilem ze ten artykul to jakis nowy cykl niewiarygodnych opowiesci ale widze ze jednak to prawda i ze pan istnieje

   Usuń
  3. No to jest niesamowite.
   Co za ciemnota...nie dziwie sie ze lyka Kwietnia.
   :)

   Usuń
  4. Wlasnie ogladalem ciekawy reportaz o panu trwajacy 12minut dosyc znanego vlogera i nie jest to niejaki Dariusz Kwiecien chetnie bym panu podal link ale zapewne pan nie opublikuje tego posta przed strachem ze zostal pan tam zdemaskowany mam pare pytan: czy to prawda ze pana ojciec byla agentem UB?? Czy to prawda ze byl pan molestowany w dziecinstwie przez wlasna matke? Czy to prawda ze zajmowal sie pan worzeniem w tv?? W reportazu byl fragment gdzie pan wrozyl z kart i opowiadal jakies glupoty stary material telewizyjny czy to prawda ze posiada pan papiery osoby chorej umyslowo??w reportazu byl dokument w ktorym byl wyciag jakie pan zazywa leki podpisany przez ordynatora jakiegos oddzialu dla umyslowo chorych czy to prawda ze razem z matka wyludzil pan ogromne sumy z banku nigdy nie oddajac tego...??czy to prawda ze panski wujek pracuje w tworkach?? W reportazu byly zdiecia na ktorych byl pan i lekarz z Tworek ktory istnieje w ewidencji lekarzy i pracuje w tworkach moze sie pan do tego odniesc bo o zgrozo jesli to prawda to jest pan niezle pojebany nie bede przebieral w slowach bo inaczej nie mozna...dodam iz w reportazu byl rowniez pana salon fryzierski i opinia o nim jak i przestroga aby tam nie chodzic...dodam iz w poniedzialek udam sie do sanepidu w celu zgloszenia pana do inspekcji czystosci udam sie rowniez do urzedu skarbowego w celu zgloszenia pana niech urzad zobaczy czy jest pan uczciwy i placi podatki...nie wiedzialem ze niedaleko mnie mieszka taki oszolom jak pan...

   Usuń
  5. adrianku synku kwietnia no trudno się nie domyślić, że to ty piszesz, ale pamiętaj moja prawda o dinozaurach i wampirach jest dla ciebie i taty szokująca, ja rozumiem, ale przypominam, że wilkołaki to też historia kontrowersyjna.

   Usuń
  6. Hej swirze fotohit, znow sie nacpalas?
   Dawaj linka do tego o czym piszesz, z checia obejze.

   Taka wlasnie patolnia broni klamcy historycznego i wariata Kwietnia, konfabulanci, swiadczacy falszywe swiadectwo, udajacy innych niz sa zwodniczy lgarze.

   Usuń
  7. Uderz w stół a nożyce się odezwą.
   :)

   KW

   Usuń
  8. On nie ma 70 iq, to pierwotniak jednokomórkowy :-)

   Usuń
  9. O to wszystko spytaj synku swego tate on nie zaprzeczy i nie potwierdzi. Ale zaręczam ci że ma wielu świadków, np Himmler i Hilda z szybu w Ludwikowicach :-). Ma tez na dowód wiele starożytnych artefaktów a jeden z nich to jedyny na świecie bandaż :-).

   To wszystko łatwo sprawdzić bo jest w zapiskach doktora Mroczka on spisał w zapiskach lekarskich przebieg leczenia twojego tate. Tam też jest zapis leczenia twojego dziadka który był angielskim agentem bondem 009 , numeracja mu się zmieniała po kolejnej łykniętej setce samogonu w knajpie pod Jeleniem :-).

   Potwierdzi to też twój wujek, znajdziesz go w Głuszycy pod sklepem, jak go tam nie będzie to zaglądnij od tyłu pod śmietnik. :-)

   Usuń
  10. A gdzie jarecki, czyżby najarał się ziołem na amen?

   Usuń
 13. Wczoraj, w Warszawie nastąpiło przekazanie szczątków Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki".
  Po krótkiej modlitwie prowadzonej przez księdza Stanisława Małkowskiego, w której uczestniczyli członkowie rodziny, przyjaciele oraz przedstawiciel ROPWiM, doczesne szczątki majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" zostały przekazane rodzinie.
  Termin uroczystego pogrzebu zostanie podany do publicznej wiadomości niebawem.
  https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Rodziny-Zygmunta-Szendzielarza-Łupaszki-1047547258590230/

  OdpowiedzUsuń
 14. pan jest totalnie chory na glowe jutro ide na policje zglosic ze jest pan zagrozeniem dla otoczenie jest pan totalnym dziwadlem i psycholem!!takich ludzi sie izoluje!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, ale dla czego negujesz prawdę o dinozaurach i wampirach skoro mogły być wilkołaki to i dinowamiry też Niemcy mogli stworzyć.

   Usuń
  2. Oj, czubek od kunicyny. To jak, w wilkolaki SS, szare dzieci z bankami na glowach na rampie w lodzi, malpe na drezynie strzelajaca z pepeszy do ruskich, Hilde gwalcona i zapladniana w piwnicy przez nazi wilkoludzi w Riese i mase innych rewelacji z domu wariatow wierzysz a dinozaury i wampiry negujesz?
   Leczysz sie?
   :)

   Usuń
 15. Małe otwarcie - kwiecień otwiera jabola, wielkie otwarcie - kwiecień otwiera pól litra wódki. Obecnie ktoś mu podkulawił gire za długi, więc kumpel od książek wywiózł go za granice bo na na pokazywaniu pajaca z dwoma kulawymi trudno robić kasę - trzeba by go nosić, a tego studio SWD nie udźwignie.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 16. Tego Foto Hita to juz wszyscy znaja:-))) to nie facet ,to dupa:-) Focia Hicia :-).

  OdpowiedzUsuń
 17. Tomek nie ma się co produkować. Załatw Kwietnia prawnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że już go właśnie dzisiaj załatwiłem na amen.
   A właściwie załatwiły go dinozaury i wampiry.

   Usuń
  2. @Gall Mylse ze sie mylisz, dobrze wiemy ze ta menda prze w uparte.
   Za to przednio mu dojebales i dales do myslenia jego jebnietym wyznawca jak sie daja obrabiac.

   Kwietnia to boli, bardzo boli i mierzi, teraz bedzie robil sie za ofiare, klamca jebany a jego patolnia bedzie podsrywala. Chorzy ludzie.

   Usuń
  3. Patolnia już podsrywa. Uaktywnił się poniżej sam FotoHit vel Sidor Idiota w jednej osobie czyli inteligentny synuś wielkiego eksploratora. Pewnie niebawem pousuwa swoją twórczość, którą zaakceptowałem, ale zrobiłem skrena by nie zginęło i link do niego dałem w komentarzu poniżej.

   Usuń
 18. Tomek jesteś wielki !!! My go nie mogliśmy tak długo załatwić a Ty tak po prostu szach i mat !!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Ej ludzie, ta cala osoba FotoHit to patola, menela i cpunka chora umyslowo ktora zakrecila sie do Kwietnia bo wspolnie zacpali. Dostalem info od osoby ktora ja zna i podobno to tragedia jakas, smarkata patolnia.

  Olac to gowno, i tak pojdzie do paki za to co robi, prawda FotoHit? Jak tam dragi?

  OdpowiedzUsuń
 20. No i panie sidor sam sie wjebales na mine:)nie jestem adrianem nie jestem kwietniem a wiesz kim jestem pojebie:) jestem FotoHit:) widzisz upasiony idioto jak latwo toba mozna manipulowac:)hihihihi tak sie dac zrobic:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ty kjrwa debilu jebany zaklej kamere w laptopie :D nie drap sie po jajach:D a moze mam ci zmienic kod alarmu albo lepiej moze ci go odpale w nocy :D jebany ciuluuuu ahahahha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rany, ale mnie zrobiłeś!
   No normalnie chyba się nie pozbieram. No tak mnie zrobiłeś, że normalnie mnie zatkało i powaliło na glebę. Co za wstyd! Chyba się już po tej twojej arcy inteligentnej prowokacji nie pozbieram. Adrianku.
   A to, że masz ojca debila i ostatniego skurwysyna to i tak tego nic nie zmieni.
   Na wypadek gdybyś chciał tu zrobić pierdolnik i pousuwasz swoje komentarze cały skren tej twojej twórczości do tej chwili w tym temacie jest tutaj:

   scren w jpg

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtRXpDUnNTWW5KZEk

   scren w pdf

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtSHc0bnVlSDdMSHM

   Usuń
  2. PS
   I tym optymistycznym akcentem zakończyłeś działalność na tym blogu.
   I zapytaj tate jak moja teoria o wampirach i dinozaurach ma się do teorii twojego tate o wilkołakach i hybrydach.
   Nie zapomnij mu powiedzieć, że ja na dowód moich odkryć mam wielu świadków, mam czarne notesy w, których spisałem wszystkie ich relacje no i mam też dowody w postaci już tysięcy emaili w, których ludzie nadesłali mi opisy nazistowskich eksperymentów na dinozaurach i wampirach, które krzyżowali z ludźmi!

   Usuń
  3. Adrian downie masz spierdolone geny po ojcu. Twój stary niedługo wyciągnie kopyta a ty będziesz nosił piętno czuba do końca życia popaprańcu genetyczny.

   Usuń
 22. https://youtu.be/MbfsdC1Pxlc a to mój komentarz podsumowujący wszystkich intelektualistów i wielbicieli Wielkiego Odkrywcy. W rolach głównych występują Nikodem = D.K oraz demaskator czyli Ponimirski....

  OdpowiedzUsuń
 23. Rafal Ziemkiewicz masakruje "obroncow" demokracji i PO

  https://www.youtube.com/watch?v=0jblMTKciZI&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 24. i myslisz idioto ,ze nikt sie nie zorientowal ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kogo to napisałeś? Domyślam się, że do tego całego "FotoHita" i "Sidor Idiota" w jednej osobie, którym jest nikt inny jak synalek adrianek dariusza kwietnia?

   PS
   Downie wpisy na interia.pl zostały skrupulatnie skopiowanie i zgłoszenie drogą emailową na komendę zostało właśnie skierowane.
   Spodziewaj się konsekwencji.
   I byś nie myślał, że to blef to masz palancie:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtX3A1alUyUFlDNmc


   Usuń
  2. Jedz z tym bydlakiem Tomek, chama trzeba krotko trzymac. Teraz przegial i zaplaci za to, zobaczymy jaki cwany/a bedzie w sadzie.

   Usuń
  3. W sumie to wpadl patologiczny debil, jesli zglosiles na policje to co dojebali na interii-waidomo ze ten czub najebal komentarzy i sie cieszy-oraz to jak sie tym chwalili na blogu kunicyyny to policja ustali dane nie tylko fotohit i jego nickow ale takze koniczyny.
   Sprawa jest prosta i banalna do wygrania.
   Tak wiec jeden czub ujebal drugiego i spotkasz ich w sadzie.
   :)

   Usuń
  4. Hehe teraz mi wypisuje, że te komentarze na interii to był blef by mnie sprowokować. Pożyjemy zobaczymy zgłoszenie poszło w tygodniu zeznanie uściślające je i będzie nadany tok sprawie.

   Usuń
  5. Widać dona ubodła historia z dinowampirami. Może down wreszcie zrozumial, że ma ojca dbila.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.