wtorek, 15 grudnia 2015

Bzikowania dalszy ciąg, czyli spółka Kaczyński Himmler.

JAROSŁAW KACZYŃSKI TAJNYM WSPÓŁPRACOWNIKIEM HIMMLERA!!!
JAROSŁAW KACZYŃSKI WYPEŁNIA PLAN HIMMLERA!!!
JAROSŁAW KACZYŃSKI DOKONAŁ ZAMACHU STANU!!!
HITLER ZAPRZEDAŁ SIĘ WIERZE ISLAMU!!!
ŻOŁNIERZE WILKI TAJNĄ BRONIĄ HITLERA!!!


1943 Wilki Hitlera


 Ewidentnie dariusz kwiecień za wszelką cenę chce przebić moje ostatnie odkrycia o nazistowskich eksperymentach genetycznych dzięki, którym z DNA zawartym w prehistorycznych kościach odtworzyli wymarłe gatunki dinozaurów, a idąc śladem kultu cyganów Transywańskich natrafiwszy na grób Drakuli wskrzesili go i z jego krwi stworzyli armię wampirów krzyżowaną z tymi dinozaurami, które to ukryli w Riese do chwili wielkiego misteryjnego otwarcia wrót czyli po prostu odkopania tajnych wejść do Riese i wypuszczenia tej brudnej śmierdzącej armii pół wampirów pół dinozaurów na tą naszą biedną ludzkość.
Słuchajcie kwiecień jest kompletnym głupkiem twierdząc, że Kaczyński dokonując zamachu stanu wypełnia plan Himmlera. Kaczyński nie wypełnia żadnego planu Himmlera, a wręcz na odwrót znając doskonale plan Himmlera chce tą jego wygłodniała armię ukrytą w Riese wykorzystać przeciwko politycznym wrogom z PO i PSL, LSD, przepraszam SLD i całej tej poprzedniej ekipy.
Wiecie, Kaczyński może i wygląda na małego niepozornego kurdupla przypominającego krzyżówkę skarłowaciałego Chow Chow z karłem co może u niektórych przywodzić wilkołacze skojarzenia, ale takim durniem nie jest by wypełniać jakiś plan Himmlera.
To stary cwaniura wiedzący, że lepiej obłaskawić bestie z Riese i odegrać się na szkopach za IIwś i Rosjanach za zamach w Smoleńsku.
Z resztą zobaczcie jak to się wszystko układa w jedną całość. Znalazcy "złotego pociągu" za rządów PO mieli same trudności w udowodnieniu jego istnienia i odkopaniu. Dziś właśnie odbyła się konferencja prasowa na, której AGH zaprzeczyła by na 65 kilometrze był jakiś pociąg. Nie dziwi to skoro taką dezinformację puszczają stare aparatczyki POwskie nie chcąc do odkopania tego pociągu w, którym jak wspomniałem kilka dni temu na blogu nie ma żadnych broni czy skarbów tylko słoikowe archiwum zaformalinowanych gadów uzyskanych z DNA z kości prehistorycznych gadów. Pomioty PO siedzące w AGH chcą nie dopuścić do odkopania tego archiwum by klika Kaczyńskiego nie dostała w ręce tej przysłowiowej genetycznej arki Noego z, której wyprodukuje armię dinowampirów, które to potem napuści na PO.
Na razie znalazcy tzw. złotego pociągu postulują by się nie pierdzielić w jakieś badania georadarowo magnetometryczne tylko zwyczajnie za pomocą szpadla przekopać ten nasyp i się przekonać co pod nim jest. PO drży ze strachu, a nowa ekipa PiS zaciera ręce i tylko czeka na zmianę konstytucji i wykopanie POwców z władz Wałbrzycha by już bez przeszkód dobrać się do tego słoikowego archiwum i tajnych wejść do Riese by tą armię wampirodinozaurów wykorzystać do własnych celów.
Co do kwestii zaprzedania się Hitlera wierze islamu to i tu kwiecień konfabuluje. Ja dotarłem do świadków, których zeznania spisałem w swym czarnym notesie i oni jednoznacznie mi powiedzieli, że Hitler w żadnego allacha nie wierzył tylko.... tylko w Światowida!!!
Tak moi drodzy w Światowida naszego starego Słowiańskiego boga, którego czcił potajemnie!
Posąg Świętowita w Arkonie
Ja mam na to dowody w postaci zeznań świadków spisanych w moich notesach tego nikt nie potwierdzi, ani nie zaprzeczy.
 Tak więc moi drodzy nie słuchajcie tego oszusta. Riese nie miało też być żadnym miejscem kultu SS tylko jednym wielkim ZOO dla dinozaurów, wampirów, hybryd człowieka z tymi wcześniej wspomnianymi i w ogóle miało być bazą dla całej tej brudnej armii.
Natomiast miejscem kultu dla SS i Hitlera i Himmlera, Goeringa, Skorzenego, Mengele i całej tej reszty nazistowskich szaleńców miał być.... portal na Osówce, o ktorym kiedyś wspominał kwiecień przez, który nazistowscy czciciele mieli komunikować się, a nawet fizycznie kontaktować ze Światowidem kanałami podprzestrzennymi.

 Ja wam powiem, kwietniowi ewidentnie odbija szajba, albo kwiecień jest tak przebiegły, że tworzy kolejne dezinformacyjne tematy by odwieść was od prawdy jaką ja wam pragnę przekazać-za darmo oczywiście.
A może kwiecień jest sterowany przez POwską ekipę, która właśnie zarzuca Kaczyńskiemu zamach stanu? Przecież wiemy, że PO to zbieranina postkomuchów i pokolenia NKWD, ZSMP i PZPR, a czytając kwietnia o Kaczyńskim to jakbym słyszał tą komuszą retorykę.
Tak czy siak kwiecień to czubek chcący was wywieść w pole, a właściwie w przestrzeń innowymiarową!
Jak to? Ano tak, że kwiecień chce was wszystkich przestraszyć wizjami apokalipsy, a następni zwabić niby to by was ochronić do Osówki gdzie są te portale podprzestrzenne i zbierając od was kasę za wstęp wprowadzić do podziemi wmawiając, że tam będziecie bezpieczni. Tymczasem nie będziecie bezpieczni bo kwiecień wie, że gdy wejdziecie do pewnej sztolni to już z niej nie wyjdziecie tu tylko tam po drugiej stronie czasu. A co tam jest? Tam jest pustka i tym sposobem kwiecień sobie zaplanował, że pozbędzie się z całego świata ludzi, zarobi kasę na sprzedaży biletów i zostanie przywódcą tych nielicznych, którzy zostaną na ziemi.
Co nie prawda? Oczywiście, że prawda czego dowodem jest, że tak usilnie usiłuje stworzyć sobie w okolicy Głuszycy bazę do przyciągania słuchaczy. Ostatnia to jak wiemy jest w ośrodku Głuszyca-Grzmiąca skąd do Osówki kilka kroków.
Tak więc ne dajcie się oszukać i wysłać w siną dal.
No to tyle na dziś garści prawdy, która jak sam widzę skutecznie obala kłamstwa kwietnia.
Do kolejnego razu kochani!
PS
Dziękuję za setki emaili i życzenia napływające z całego świata z podziękowaniami za ujawnienie prawdy o Riese.
Dziękuję Brunonowi, Alexowi, Gregorowi, Anice, Zuzi, Bernardowi i tym co mnie wspierają w mojej ciężkiej pracy.
Dziękuję też wszystkim grupom eksploracyjnym z całej Polski za chęć przystąpienia do eksploracji Riese, co już wkrótce nastąpi.
Szczególnie dziękuję sanitariuszom karetki pogotowia nr0007, która podwiozła mnie ostatnio na spotkanie z bardzo ważnym świadkiem będącym w szpitalu Warszawskim na ul. Nowowiejskiej. Dzięki tak szybkiemu dojazdowi na sygnale przez cale miasto miałem okazję spotkać tego świadka i dowiedzieć się nieprawdopodobnych rzeczy!  Niestety następnego dnia ów świadek zszedł z tego łez padołu i nie będę mógł wam go przedstawić na żywo, ale nie martwcie się wszystko spisałem i mam na jego słowa dowód w postaci swojego czarnego notesa.

hey!

DODATEK 1 17GRUDNIA2015
CZYLI CO DARIUSZ KWIECIEŃ WYPISUJE ZE SWEGO KONTA W GOOGLE O MNIE NA INTERNECIE I BLOGU SWEGO PRZYJACIELA Z KROSNA DARIUSZA JASTRZĘBIA


Źródło http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/12/aszenie-sie-sidora.html
Takich komentarzy na blogu skurwysyna z krosna kwiecień spłodził kilkadziesiąt odkąd ten blog istnieje. Jego synalek ukrywający się pod loginami FotoHit oraz Sidor Idiota i kilkoma innymi również spłodził na tym blogu setki i na innych stronach w necie.
A skurwysyn z Krosna tylko przytupuje i wtóruje im w tej chucpie.
No to tak dla informacji tych wszystkich, ktorzy nie są świadomi na jakim poziomie jest kwiecień i całe to jego towarzystwo. A gdybyście mieli wątpliwości czy to pisał kwiecień wystarczy kliknąć jego login i przejść do strony o mnie i zobaczyć kto prowadzi bloga http://moje-riese.blogspot.com/
Prowadzi dariusz kwiecień.
Daruś widzę, że żyjesz żądzą zemsty za demaskowanie twoich kłamstw i urojeń. Niskie loty pomówień prymitywa i prostaka, którego kara za to NA PEWNO NIE OMINIE.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!


37 komentarzy:

 1. No Tomek masz nosa z tym Swiatowidem... tutaj ten garnek ,jaki zawalem ncnik peen gowna. dziesiec kg zlota. ten grnek byl wstawiany pod czas spotkan ludzi Himmlera w srodku czarnego slonca na posadzce piwnicy w zamku Wewelsburg. popszynosil tylko wszystkm klopoty... jak wspominlem ,wkonany jest z detystycznego zlota. lezal kurwa na dnie. przetlumacz sobie Tomek.... hej przpomina Swiatowida co?

  http://www.sueddeutsche.de/bayern/mysterioeser-fund-wie-aus-hitlers-nachttopf-der-heilige-gral-wurde-1.426044


  kwiecien lysa Gluszycka palo cienki jestes i nie klam ze znasz swadkow autochtonow matole.

  A


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak trzeba być głupim i niedorozwinietym żeby wypisywać takie bzdury. Dziś szkalujecie Pana Darka za to że odważył się publicznie wyrazić obawy tysięcy Polaków ale za niedługi czas przyjdzie płacz i zgrzytanie zębów. Darku szacunku jesteś wielki a to co piszą tutaj to syfon niewarty minuty uwagi

   Usuń
  2. Jak trzeba być głupim i niedorozwiniętym żeby bronić kwietnia i jego bzdur nijak mających się do rzeczywistości?
   Nikt nie szkaluje kwietnia tylko pisze o nim prawdę.
   Szkalowanie to uprawia Twój idol kwiecień, który pomawia mnie i wiele osób o nieprawdziwe rzeczy-to jest szkalowanie, zaś ja i wielu innych merytorycznie w dużej mierze odnosimy się do jego bredni argumentując to i uzasadniając więc nie jest to szkalowanie bo nikt z nas nie pomawia kwietnia o rzeczy nieprawdziwe.
   Ty to rozumiesz w ogóle?

   Usuń
 2. Czy ktoś wie kim jest niejaki Robson, który pomaga Kwietniowi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robson to jego kanał raczej to co zostało nie jestem pewien ale on chyba zmarł https://www.youtube.com/user/naszaproduction/videos

   Usuń
  2. Kolejny zjeb który w szkołę rzucał kamieniami?

   Usuń
  3. Nie nie. Chodzi o gościa, który w tej chwili pomaga Kwietniowi, oprowadzając grupy, jak Kwiecień nie może. Jest podobnej postury, ubiera się militarnie i ma coś nie tak z okiem. Nigdy nie wypowiada się do kamery. Raz tylko mignął, przy kuniach.

   Usuń
 3. GUCIO MRUK15 grudnia 2015 19:39

  Teraz znów (anonim czy nie -na jedno wychodzi) publikuje sidor słowa faszystowskich piosenek.

  I ten debili łeb mieni się polakiem.

  Odpowiedz

  -----------------------------------------------------------

  Cytat kretyna z Zakopanego niejakiego Gucia Mruka .
  Matole wcale nie jest to ciemniaku wiejski faszystowska piesn. do tego by wiedziec o co w tej piosence chodzi , trzeba mieszkac w miescie a nie w Zakopanem. wsioku.
  Tego nie zamiescil Sidor smieciu walniety a jeden z wielu ludzi jacy maja ubaw z was kretyny :-)

  widzisz maatole ciupago jaki jestes jebniety ?
  Podkreslam te piosenke spiewal Haino niemiecki spiewak pochodzenia Dolnoslaskiego mlocie we Wroclawskiej Hali Ludowej.
  To piosenka Dolnoslazakow wiejski chlopku..
  szkoda na kretyna slow!

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz tutaj wiejski chlopku Heino we Wroclawskiej JAHR HUNDERT HALE we Wroclawskiej Hali Stulecia . spiewajacego piosenke Slazakow.
  ty chlopku kup sobie spodnie lepiej a nie interesoj sie Dolnym Slaskiem bos za glupi!

  https://www.youtube.com/watch?v=SqcDg0GBrck&list=RD5CAYXXuQ32g&index=2

  A

  OdpowiedzUsuń
 5. GUCIO :-)Tutaj tez Hejno spiewa o naszym ukochanym bezcennym Wroclawiu ..czy ty wiejski parobku uwazasz nas mniejszosc niemiecka za faszystow... ?

  https://www.youtube.com/watch?v=SqcDg0GBrck&list=RD5CAYXXuQ32g&index=2

  wiec ciemniaku nie zabieraj glosu w temacie Slaska bo daleko masz do jego granic parobku w owczej skorze.:-)
  A .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=5CAYXXuQ32g
   Mialem to na mysli .
   Co idioto - gucio- tez nazistowskie ? to o Wroclawiu.
   Tez sobie baranie jeden ksywke znalazles ..Ciupaga lepsza dla ciebie, albo baca-:)

   A

   Usuń
  2. Ta dziwka bez szkoły nie ma pojęcia o czym pisze, zresztą jakim trzeba być idiotą aby bronić Kwietnia widząc jak kłamie na każdym kroku.

   To dziwka bez szkoły i rozumu.

   Usuń
 6. Coś mi się zdaje, że to film "zakazane piosenki" wypromował tę pieśń na coś w rodzaju hymnu wermachtu. A to stary ludowy utwór. Pamiętam jak w technikum spieraliśmy się, że refren brzmi heili heilo. Tylko jeden kolega wiedział, że jest heidi heido.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak w filmie "zakazane piosenki" komuchy to byli bardzo inteligentni tfu znawcy piosenka jest sprośna powstała XIX wieku, śpiewnie jej to raczej podczas popijaw nigdy nie śpiewano tak jak w filmie przedstawiono za to można było trafić do paki to tak jak by Polskie wojsko wkraczające na Zaolzie w 1938 śpiewało "przepijemy domek babci cały"

   macie wy głupie matoły kwietnia tfu

   Halerz i gorsz
   1. Halerz i grosz, które były oba moje, tak moje,
   Ten halerz będzie na wodę, ten grosz na wino, tak wino,
   Ten halerz będzie na wodę, ten grosz na wino.

   |: Heidi, heido, ha ha :|
   Heidi, heido, hei ha ha ha

   2. Gospodyni i dziewczyna, które zawołały obie: "Ach!", "Ach!",
   Gospodyni, gdy nadchodzę, dziewczyna, gdy idę, tak idę.
   Gospodyni, gdy nadchodzę, dziewczyna, gdy idę.

   3. Moje spodnie są zniszczone, moje buty całkiem zdarte, tak zdarte
   Jak w szerokim bezkresie, śpiewający wolny ptak, tak ptak
   Jak w szerokim bezkresie, śpiewający wolny ptak

   4. I nie ma takiej drogi, którą cicho doszedłbym do domu, tak domu
   I nie ma takiej dziury w beczce, przez którą nie mógłbym pić! Tak pić.
   I nie ma takiej dziury w beczce, przez którą nie mógłbym pić!

   5. To była prawdziwa radość, gdy stworzył mnie Pan Bóg
   Chłop na schwał, tylko szkoda że pijany.
   Chłop na schwał, tylko szkoda że pijany

   Usuń
 7. kompendium wiedzy o mieszkańcach Głuszycy, zapytaj tam Galu o Kwietnia : http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,art,t,id,tm.html

  OdpowiedzUsuń
 8. O pardon zajrzałem do tekstowo pl faktycznie część refrenu to heili heilo

  OdpowiedzUsuń
 9. kwiecien. ten obszczybslkon zapodal nowy termin w nowym miejscu swojej pierdolekcji.
  --------------------------------------------------------------
  wtorek, 15 grudnia 2015
  Spotkanie w Arkadii 15-17 Styczeń 2016
  Zapraszamy na spotkanie w całości poświęcone mitom i legendom Riese .
  Postaram się przybliżyć postać Jareckiego -kim był .
  Wilkołaki ; Riese ;
  Mistycyzm okolicznych gór.

  Spotkanie odbędzie się w Agroturystyce Arkadia w miejscowości Grzmiąca w dniach 15-17 Styczeń 2015.

  Monika i Wojtek Niedziółka 58-340 Głuszyca – Grzmiąca ul. Wiejska 58 woj. dolnośląskie
  Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl

  Koszt spotkania 100 pln (nocleg, wyżywienie, prelekcje + wyjście w teren ).

  Rezerwacja obowiązkowa - koszt noclegu.

  Rezerwacji proszę dokonywać Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl

  Ilość miejsc ograniczona .

  Organizatorem jest-

  STUDIO SWD Sp. z o.o.
  Ul. Błońska 8
  61-407 Poznań

  http://sswd.pl/
  vincenty_d@o2.pl  Autor: Darek o 18:41 Brak komentarzy:
  Etykiety: Imprezy

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest ktos chetny na udzial w pierdolekcji kwietniolaka o strasznych stworach z Riese?:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie tam ktoś ode mnie.
   Organizuję siatkę szpiegów, których zadaniem będzie śledzenie i pełna inwigilacja kwietnia.
   Ośrodek Arkadia będzie na podsłuchu i pod obserwacją.
   Pierdolekcje będą nagrywane ukrytą kamerą w guziku.
   Zadaniem szpiega będzie wszycie w ubranie kwietnia mikro nadajnika podsłuchowego i lokalizatora GPS by wiedzieć gdzie jest.
   Tylko mu o tym nie mówcie bo zeświruje do końca i popruje se wszystkie ciuchy by to znaleźć.

   A tak na marginesie kto obstawia kiedy kwiecień sfiksuje do końca?
   Bo to, że tak się stanie nie mam wątpliwości tylko to kwestia czau i to zdanie napisałem całkiem poważnie i kiedyś się o tym przekonacie naprawdę.

   Usuń
  2. kwiecień już został za chipowany tak na wszelki wypadek w mózgu by nie wyciągną, to taki test czy można czyjąś osobowość skopiować na nośnik, i przeszczepić do syntetycznego człowieka, wiadomo wyciągnięcie takiego urządzenia kończy się śmiercią nosiciela więc teoretycznie jak się podmieni kwietnia na syntetyka nie powinien pamiętać swojej śmierci, po prostu obudzi się w szpitalu i oczywiście będzie pod całkowitą kontrolą naukowców, kwiecień nawet o tym nie wiedział aż do tej pory cholera zdradziłem tajemnice państwową więc ciiiiiiii nikomu ani słowa

   Usuń
  3. Uinf ubiegłeś mnie!
   Właśnie miałem przy ndarzającej się okazji obwieścić światu, ż Niemcy poza odtwarzaniem dinozaurów i wampirów prowadzili bardzo zaawansowane prace nad klonowaniem ludzi i wszelkich stworzonych stworów.
   Podczas mojego śledztwa jakie prowadziłem przez ostatnie 30 lat w całkowitej tajemnicy przed wszystkimi natrafiłem w archiwach na dowody potwierdzające, że Niemcy klonowali przede wszystkim ludzi.
   Na przykład te wszystkie zamachy z, których Hitler wychodził rzekomo cały wyglądały całkiem inaczej niż podają historycy i znane fakty.
   Prawdziwy Hitler zginął już w pierwszym zamachu, ale Niemcy dysponowali jego wieloma kopiami i podstawiali je za każdym razem gdy zamach uśmiercał jego klona.
   Wszyscy najważniejsi naziści mieli po kilku swoich klonów. Nawet pies Hitlera był sklonowany.
   Dotarłem do świadków potwierdzających te eksperymenty i jak się potem okazało Niemcy nie tylko klonowali swoich przywódców.
   Po wojnie gdy Rosjanie weszli do Riese znaleźli tajne laboratoria gdzie Niemcy dokonywali tych eksperymentów. Całą technologię przewieziono potem do Rosji i wykorzystano do klonowania swoich NKWD-owskich działaczy i działaczy zdrajców Polski z AL. Następnie sklonowano ich dzieci i dzieci ich dzieci by mieć nad nimi pełną kontrolę poprzez jak napisałeś drogi Uinfie wszczepianie im czipów sterujących ich działaniami i tym co mają mówić.
   W trakcie dalszego mojego śledztwa na terenie Riese i w okolicy dotarłem do świadków zamieszkujących Głuszycę, którzy potwierdzają, że dariusz kwiecień od dziecka dziwnie się zachowywał nie jak na normalnego człowieka i jeden z tych świadków pokazał mi dowody na to, że kwiecień jest takim zaczipowanym klonem.

   Usuń
  4. Według moich ustaleń kwietnia ma ma zastąpić syntetyk 6 generacji już prawie człowiek ale nie mogą się jeszcze rozmnażać, są tak skonstruowane, że pokarm taki ludzki używają jako paliwo energetyczne, starsze modele mają być użyte do podboju kosmosu z racji tego że nie potrzebują pokarmu czy tlenu oraz są odporne na promieniowanie kosmiczne, ustaliłem też u kwietnia za kilka miesięcy zostanie wykryty rak mózgu oczywiście usunięcie się uda raczej kwietniowi będzie się wydawało że się udało tak jak każdemu jednemu syntetykowi, co ty kwiecień myślisz, że ten 90 letni staruszek po co był w szpitalu i nagle znikną i go więcej nie widziałeś, widziałeś ale już klona 20 paro letniego, ciało zostało zutylizowane, naukowiec jest ważniejszy od jakiegoś marnego żołnierza NSR który ma posłużyć jako mięso armatnie gdzie ma się w zapasie paru syntetyków taniej wychodzi niż tracić normalnych ludzi do tego ma się posłuszne maszyny do zabijania nie posiadające wolnej woli, które w razie potrzeby można wyłączyć tak jak żarówkę

   Usuń
  5. to po wyżej to nie żarty matoły kwietnia

   http://www.tvp.info/12752532/frank-pierwszy-bioniczny-czlowiek

   Usuń
 11. Kwiecień jeszcze się nie połapał że ktoś z najbliższego otoczenia podsyła komuś nie cięte filmiki za pieniądze.
  Jest na nich mordka gucio mruka, kunicyny i reszty "odważnych w internetach".

  Kwiecień, nie zauważyłeś że ktoś bez kasy ma nowe rzeczy?

  OdpowiedzUsuń
 12. Patrzcie na rasowego schizofrenika:
  "Darek16 grudnia 2015 09:28
  Tomasz Sidor fryzjer bez uprawnień , mimo iż warszawa to wielkie miasto to szmaciaż nie może znaleźć pracownic z papierami . Dlaczego na portalu sprawdź pracodawcę Tomasz Sidor figuruje jako pedofil i zboczeniec , osoba niestabilna psychicznie . Arkady także poznały już rys psychologiczny zboczeńca gwałcącego drzewa. Sidor po raz kolejny popełnił przestępstwo podszył się pod pracownika ministerstwa pogrążając tym samym Karola sawiaka Założyciela strony Pinokio w riese . Panowie tym razem skończyły się żarty ten człowiek Wam nie odpuści ....

  Odpowiedz"

  Kwiecień, cipo zaćpana, ty już zapowiadałeś milion rzeczy-gówno tego wyszło jak zawsze. Tylko naiwne parobasy łykają te kity PATOLOGICZNEGO KŁAMCY, ludzie o IQ poniżej 80 czyli twoja widownia.

  Karolowi to ty możesz buty czyścić zakłamany mitomanie, widzę że ci żal dupę ściska bo KOLEJNY RAZ dosągnieć ciągle brak, tylko wciskasz tymbak dzieciarni. Zapomniałeś już jak w panice spierdalałeś na quadzie śniadego z pod Osówki na sam jego widok?

  Przyjedź wiesz gdzie łajzo i pokaż się, ale tego nie zrobiszs bo nie masz jaj i honoru klaunie przebierańcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DODATEK 1 17GRUDNIA2015

   CZYLI CO DARIUSZ KWIECIEŃ WYPISUJE ZE SWEGO KONTA W GOOGLE O MNIE NA INTERNECIE I BLOGU SWEGO PRZYJACIELA Z KROSNA DARIUSZA JASTRZĘBIA

   Usuń
  2. Nie chcę bluzgać i używać wulgarnych określeń na to co myślę o Kwietniu.
   To co ten facet wypisuje nie mieści się w głowie. Powinien Pan to pokazać wszystkim w całym internecie niech ludzie wiedzą jaki poziom reprezentuje Kwiecień. To jest po prostu tragedia.

   Usuń
 13. Młody kwietniołak czy stary za młodu??? http://www.wiocha.pl/1304903,Kozak-probuje-sie-dobrac-to-nastolatki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego się spodziewałem krowy zza krzaka, dzika czy radiowozu, a tu takie zaskoczenie.
   Podobnie było z Debi :)

   Usuń
  2. Dokładnie ;)))))) na murku ;)))) murek penie po niemiecki i tu cała historia hahhahhahhaa

   Usuń
  3. Mantra Geriatrii....obecna papy smerfa ;)))))) taaaaa.....

   Usuń
 14. Wolno sobie trzepac w tym hitelu w Arkadii?
  Czy nie?
  Pan Aprila jest otwarty na propozycje hmm...?

  OdpowiedzUsuń
 15. Miałem dziś sen. Idę sobie od Walimia do Rzeczki, Mijam opustoszałe zgliszcza ośrodka Mikołajczaka. Kieruję się na Sokolec by jakoś dojść do Grzmiącej.
  W oddali widzę utykającego inwalidę wspartego o balkonik na kółkach. Obok szedł drugi na wpół ociemniały z jednym okiem zamkniętym, a drugim na wpół otwartym.
  Pytam panowie jak dojść na prelekcję Kwietnia?
  Obaj stanęli i podnieśli głowy.
  Zrozumiałem, że prelekcja się skończyła i trwa właśnie wypad w teren...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez Sokolec? Przez Sierpnicę miałbyś bliżej.

   Usuń
 16. Ten drugi, to chyba właśnie ten Robson!

  OdpowiedzUsuń
 17. Ludzie ogarnijcie się Kwiecień żeruje na niewiedzy innych. Sam niewiele zna historii, ale potrafi udawać, że jest oblatany.
  Idę o zakład, że jakby go przepytać z podstawowej wiedzy historycznej o drugiej wojnie światowej to wyszło by jak niewiele wie.
  Zwracam się do tych wszystkich co tak stoją za nim. Mówicie, że ciekawie opowiada, ale co z tego jak to same wymysły? To żadna prawda. Żeby chociaż bazował na znanych faktach i czasem dodał jakąś nawet najgłupszą teorię można by powiedzieć, że przynajmniej zachęca do poznawania historii i ją przybliża. Ale on nie zna historii poza fragmentarycznymi szczegółami. I w dodatku kiedy zaczyna mówić o znanych faktach myli daty i ciągi wydarzeń. Robi to bo nie ma pamięci do zapamiętywania dat i prawdziwych faktów. Jeśli nawet coś przeczyta i chce to przekazać to 3/4 zapomni i doda od siebie, albo powie byście sobie sami doczytali.
  To jest obłąkany cwaniak strugający historyka i chce naciągać was na kasę.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.