środa, 18 listopada 2015

Jak ciało i umysł osiągnęły jeden poziom, czyli kulawa pierdolekcja umysłowego i fizycznego inwalidy.

Dariusz Kwiecień - spotkanie w Rzeczce listopad 2015 

Oryginał

 Kopia z napisami 

video

 Kopia z napisami na dysku Google w dużym formacie do ściągania i oglądania:

 https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcU5pRXpLcG4wS0E

 Kolejna pierdolekcja i to dosłownie kulawa umysłowo.
Nie ma w całym materiale ani jednej wartościowej informacji. Same mity i legendy tworzone podłóg obecnie panującego popytu na takie fantasmagorie.
Kwiecień opowiada o oazach na Antarktydzie gdzie jakoby dotarli Niemcy Łodziami podwodnymi, o zaginaniu czaso-przestrzeni nad czym Niemcy pracowali i o masie innych tego typu bzdurach.
Robi to bo mu spadają notowania i chce przyciągnąć tymi wymysłami tę część widowni jaka od lat lubi się karmić mitami, legendami i teoriami z tyłka wziętymi.
Niestety tematy jakie wplata w swoje nazistowskie domysły były wałkowane od lat i chyba większości normalnym ludziom się po prostu znudziły ze względu, że się po prostu zdewaluowały. Nic z nich nie wynika, nie ma na nie żadnych dowodów i do niczego takie teorie nie prowadzą, a już na pewno nie prowadzą do odkrywania czy uchylania realnej rzeczywistości i tajemnic III Rzeszy.
Oczywiście jak zwykle Kwiecień usiłuje zrównać do swego poziomu prawdziwych historyków, a nawet Pana Wołoszańskiego twierdząc, że jakoby ten w jednym z ostatnich programów potwierdził istnienie jakiejś dziwnej istoty o, której niegdyś rozprawiał kwiecień. Oczywista bzdura.
W sumie bezwartościowa mitomańska paplanina w, której sam sobie chwilami zaprzecza w świetle tego co mówił niegdyś. Na przykład zawsze twierdził, że naziści dokonywali eksperymentów genetycznych, zaś dziś stwierdził, że medycyna w tamtym okresie była w powijakach, zaprzeczając tym samym swym twierdzeniom o genetycznych eksperymentach.
Mówiąc krótko czasem śmiesznie, czasem ponuro, a czasem wręcz straszno.
Lemingi zachwycające się jego pseudo erudycją najwidoczniej nigdy nie mieli styczności z prawdziwym normalnym gawędziarzem. Bo gdyby mieli to już dawno by pierdoły kwietnia uznali za czysty anormalny bełkot obliczony na stworzenie mitów i sensacji na, których kwiecień po prostu usiłuje zbić nie tylko trochę grosza, ale i sławy.
Jak się okazuje kulawej sławy.

Inwazja na Europę i Złoty Pociąg - Dariusz Kwiecień

 Oryginał

  Poniżej link do kopi z napisami na dysku Google w dużym formacie do ściągania i oglądania: 

https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMEJIbG9rWUZUV1UABSOLUTNIE MATERIAŁ WART BEZWZGLĘDNEGO OBEJRZENIA ze względu na możliwość zwrócenia uwagi w ilu miejscach kwiecień wkręca ludziom własne urojenia.
Takiej ilości bzduri głupot nie było do tej pory nigdzie. Z resztą czy kwiecień powie ich w godzinę 10 czy 100 nie ma różnicy, tego nikt nie policzy, ale fakt faktem, że każde zdanie, każda minuta wymaga skomentowania i zdementowania.
Jak zwykle kwiecień brnie w swoje urojone inne wymiary, tunele czasoprzestrzenne, kryształowe trumny i masę innych ubzduranych historii. Zmyśla różne przypadki, zgrywa eksperta od polityki, wojskowości.
Oczywiście nie zabraknie teorii o planie Himmlera, który według kwietnia pozostawił po sobie setki tysięcy ludzi zarażonych jego ideologią, którzy obecnie mają doprowadzić do powstania IV Rzeszy.
Kwiecień w kwestiach imigrantów z Afryki i Azji posługuje się znanymi w internecie faktami, które wszyscy znamy. Nic nowego nie mowi, ale oczywiście usiłuje wykreować się na znawcę sytuacji bo coś przeczytał i przekazuje dalej. Niemniej nie omieszkuje wcisnąć, że zalew Europy imigrantami to oczywiście plan Himmlera zaplanowany dawno, dawno temu.
Nie zabrakło w tym materiale Pana Wołoszańskiego, któremu kwiecień przypisuje słowa, których nie powiedział i nie napisał.

Oczywiście też nie zabrakło 10 minut poświęconych mojej osobie w, których kwiecień spłodził na mój temat rekordową ilość nieprawd. Macie to od 43 minuty.

 Jednym słowem ponad godzinny bełkot na wszelkie tematy przeplatany twierdzeniami, że to wszystko to plan Himmlera począwszy od wycinania drzew przy drogach po napływ imigrantów.
Ja tylko na koniec dzisiejszego opracowania zadam tym co go słuchają pytanie, dla czego nie pytacie o źródła tych jego informacji i jakieś wiarygodne na to wszystko dowody? Dla czego dajecie się tak łatwo wkręcać li tylko na puste słowa? Dla czgo nie zrobicie stop w dowolnym momencie i nie poszukacie w necie, już nie mówię w książkach informacji o tym o czym akurat nawija i nie zweryfikujecie tego?
Zapewniam, że wiele się da i okazuje się, że to same brednie. 

PS
Muszę dopisać coś jeszcze.
Wielu z was słucha opowieści kwietnia na temat planu Himmlera i tego, że najazd islamskich imigrantów jest jego koncepcją brudnej armii.
Nie zdajecie sobie sprawy co kwiecień chce osiągnąć lansując taką tezę.
Otóż jak wiemy pierdoleń kwietnia słucha, przynajmniej tak wynika ze statystyk wyświetleń kilka- kilkanaście tysięcy ludzi. Gro z nich to wielokrotne wyświetlenia by dodać kolejny komentarz, odpowiedzieć lub poczytać nowe. Jakkolwiek na to nie patrzeć jest to jednak spora liczba ludzi szukająca odpowiedzi i wyjaśnień o tym co aktualnie się dzieje.
Tacy ludzie nie wiedzą, że wciskając im jego teorie o planie Himmlera, tak naprawdę kwiecień odwodzi ich od postrzegania faktu, że to żaden plan Himmlera, a plan żydokomuny, żydów z Izraela, żydów zajmujących bardzo wiele rządowych i urzędowych stanowisk w Polsce i całej Europie. Żydów od, których roi się w mediach, którzy urabiają was każdego dnia jak ciasto na chleb.
Merkel to przecież żydówka z socjalistyczną NRDowską przeszłością. A cała ta reszta unijnych decydentów to socjaliści żydowskiego pochodzenia. To nie Himmlerowskie czy Hitlerowskie pomioty, choć wielu z nich ma nazistowskie korzenie. To żydo-socjaliści, którzy dążą do utrzymania absolutnej władzy nad wami wszelkimi sposobami począwszy od rozbrojenia was, to jest pierwszy etap tego planu, poprzez wpuszczenie do naszych krajów niebezpiecznych islamskich terrorystów chcących wam poucinać głowy, a zatem plan ów dąży do zastraszenia was i przejęcia nad wami pełnej kontroli.
I to nie żaden plan Himmlera tylko żydokomuny socjalistycznej, która od czasów Lenina po Hitlera, Stalina, Breżniewa i całą komuszą resztę chce tylko jednego-pełnej kontroli nad wami i możliwości bezkarnego okradania was.
Kwiecień nigdy tej oczywistej prawdy nie powiedział. Dla czego zastanowiłeś się? Ano dla tego bo jest jednym z elementów tej żydo-socjalistycznej propagandy, którego zadaniem jest o tym nie mówić i mamić was dezinformacjami o jakimś planie Himmlera.
Żydostwo by zdeformować obraz rzeczywistości i by odwrócić uwagę społeczeństwa od takich prawd gotowe jest użyć każdej metody i każdej dezinformacji nawet tej najgłupszej. Żydostwo posługuje się wtedy właśnie takimi jak kwiecień, których zadaniem jest uporczywe odwracanie uwagi od najistotniejszych kwestii pozwalających ludziom przejrzeć na oczy. Dla tego za pomocą kwietnia wprowadza do obiegu jakiś plan Himmlera tworząc w głowach skołatanych widzów zamęt.
Cofnijmy się o kilka dekad. W całej Europie żydokomuna doprowadziła do całkowitego niemal rozbrojenia ludności. Zrobiła z nas bezbronnych nie zdolnych do obrony obywateli. I nie zrobił tego Himmler, ale żydokomuna.
Ta sama żydokomuna wpuściła do Europy miliony zdesperowanych wyznawców allaha, którzy tylko czekają, aż będzie ich wystarczająca liczba i będą nam ucinać głowy i strzelać przemyconą bronią. Przykład był niedawno w Paryżu. Tego nie zrobił Himmler tylko komunistyczna żydowska poprawność polityczna angeli merkel i całej tej poskomunistycznej unijnej sitwy.
Czego więcej wam trzeba napisać byście zobaczyli jak kwiecień robi wam we łbach kocioł?
Zostałeś rozbrojony przez żydów, zastraszony islamistami przez żydów, jesteś rządzony przez żydów, słuchasz żydowskiej propagandy multikulturowej w żydowskich mediach, modlisz się do żydowskiego boga, uważasz żyda jezusa za króla Polski, Hitler i Himmler przewracają się w grobach, a kwiecień wam wciska kłamstwa.
cdn.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

88 komentarzy:

 1. Oczywiście na wstępie musi Cię Tomasz oczernić, że to niby Ty wynająwszy jakiś typów ... Brak słów, co za debil ;/ A prawda jest taka, że zapewne się napierdolił jak świnia, gdzieś się wyjebał i udaje wielkiego kalekę XD A najlepsze te komenty na YT, naprawdę ludzie to idioci - łykają co im kuźwa podasz ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to były odwiedziny windykatorów od prowidenta, kwiecień ma długi w normalnym banku kasy nie pożyczy zostały podejrzane parabanki

   Usuń
  2. A do mnie dotarła informacja, że wdarł się komuś na prywatny teren i dostał będzki.

   Usuń
  3. też tak mogło być, że wlazł na cudzą posesję coś zwędzić

   Usuń
  4. Panie Tomaszu informacja nie do końca prawdziwa. Nie wdarł się na prywatny teren tylko nie oddał komuś sporego długu i za to mu złamali nogę. Kwiecień teraz jest w strachu i wciska kit z poślizgiem. On wisi kasę kilku osobom od kilku lat. Nabrał też kredytów za co komornicy go ścigają. Pomyślcie logicznie. Sam niedawno mówił, że jest bida z nędzą. Za co bida z nędzą gania po kraju od kilku lat? Za marną pensję z NSR? Renty nie ma, domu nie ma, alimenty musi płacić, spłacać długi, z czegoś żyć, ale na jazdy po kraju jest kasa? To nie te czasy gdy się udawało na gapę pociągiem śmignąć z wybrzeża w góry. Przejazdy kosztują, trzeba gdzieś pospać, coś zjeść itd. Myślicie, że ma tylu przyjaciół w całym kraju, że udaje mu się za darmo przenocować i najeść jak gdzieś wyląduje? Te wszystkie podróże to na kredyty nabrane i pożyczki od prywatnych ludzi. Tyle wam powiem. Teraz ktoś stracił cierpliwość i efekt widać na filmie.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  5. oj jaki kwiecień biedny nóżkę złamał, he he pewnie Ruska Mafia weksle kupiła i się upomniała o należność, szkoda, że kwiecień to pijak miałby poważną operację usunięcia nerki a tak skończy jak ozdrowieje w jakimś biedaszybie jako kopacz węgla, miałeś kwiecień szansę na darmową ochronę w pace ale nie skorzystałeś więc teraz czas spłacić długi, cisz się, że nie jesteś kobietą one gorzej trafiają, hm chociaż jako ciota dla pedałów w jakimś burdelu może się coś dla ciebie znajdzie he he

   Usuń
  6. Wołodia zawrócił z drogi do Warszawy i zastał go w stajni jak molestował kobyłkę. No to mu złamał girę , Wołodia ma 120 kg więc cóż to dla Wołodi pizgnąć pijanym kadłubkiem o ścianę :-).

   Jak pijanica starł by się z czterema łopaciarzami z Sowich to leżał by w szpitalu w zalany w gipsie aż po durny siwy pusty łeb :-).

   Usuń
  7. Kwietniowi sporo osob chce wpierdolic za te klamstwa i pomowienia ktore wysrywa przy kazdym filmiku.
   Jednak nic nie wiem o tym zeby go ktos z kopaczy i znajomych ekip dorwal, czyli najprawdopodobniej dostal w baniak za dlugi.
   Pamietam ze kiedys zebral jak dziad proszalny i pozyczal na wieczne nieoddanie male kwoty, jakos sie z tym slizgal choc byly momenty ze “Kwiecien nie pije” i wypadla z kolejki bo lecial jakies drobne osobie ktora kupila flache.
   No ale jak Magda przeslala finansowac zjeba bo ja zdradzal to bida mu dupe scisnela.
   Widac pozyczyl kase od kogs kto nie lyka jego pierdolenia i bajek, minal termin i byla szybka pilka-nie ma hajsu to sa becki i gira w gipsie.
   Teraz sobie moze gips testowac finka.

   Usuń
 2. Ciekawe gdzie sie wypierdolil po pijaku. Pewnie znow wciagali bialy proszek RWD, chalali wode i ganiali sie po nocy, lyse bydle pierdolnelo salto a teraz oczernia.

  Jakby dostal w cyc to by sie schowal i siedzial cicho.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A biegał w pampersach wokół pierogarni w Łodzi i wył do Księżyca to mu żule kulasa utrącili :-).

   Usuń
 3. PaNiE!!!
  PaNoWiE!!!

  Wszyscy pamiętamy jak marek sęk mówił w swojej audycji, że może uprawiać sex ze zwierzętami.
  Wszyscy pamiętamy jak parch z Krosna życzył mu powodzenia w dalszej działalności-wszystko jest w kąciku koniczyny.
  Wszyscy wiemy też, że parch z krosna to wielki przyjaciel i orędownik dariusza kwietnia, a więc bezpośrednio i pośrednio cała święta trójca utrzymuje pewną niepisaną koalicję przyjaźni.
  Dariusz kwiecień przyjaciel parcha z krosna, a parch z krosna wielbiciel osiągnięć zoofila marka sęka.
  Cała ta więź sympatii pomiędzy nimi wynika z podobnych poglądów, zainteresowań, zapatrywań, a w szczególności podobnej mentalności.
  Jak pamiętamy parch z krosna na swoim blogu publikował zdjęcia od kwietnia jego psów wylegujących się na jego kanapie z jajami na wierzchu, co wskazuje, że takie widoki dla kwietnia są świetną okazją do uwiecznienia na fotografii.
  I tak kółko się zamyka. Jeden fotografuje psy z jajcami na wierzchu, drugi opowiada jak to by mógł uprawiać sex ze zwierzakami, a trzeci życzy obu powodzenia i wspiera ich w ich wszelakiej działalności czując do obu nieodpartą sympatię.
  I do rzeczy.
  Otóż by zobrazować dosadnie ich mentalność i tolerancję dla wszelakich odmienności i wzajemnych skłonności zamieszczam linka do pewnego materiału obrazującego pewien aspekt miłości do zwierząt....

  https://web.facebook.com/1428124220785695/videos/1638673669730748/?permPage=1
  Materiał jest też tutaj na wypadek zniknięcia z FB:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcHhNaURUdDd3UTg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla autysty to dobre porno.

   Usuń
  2. Bardzo niesmaczny film. Obrzydlistwo. Ale jakiekolwiek obcowanie ze zwierzętami zawsze będzie zoofilią.
   Sęk przyznał się do zoofilii. Zastanawiam się czemu do tej pory nie stał się nr1 w internecie przez to zlinczowany?

   Usuń
  3. to jakaś odmiana lewatywy, w afryce gówno jest w cenie, służy za opał albo do budowy lepianek ale dla zboków takie coś to stosunek seksualny o którym śnią i mażą na jawie

   Usuń
 4. To sa te kangurze skoki tego czuba?
  No to sie dareczko przerobil na hybryde, teraz ma cztery nogi, dwie rece i jedno puste wiadro na karku.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kfietniołak a może kotka byś przytulił??? http://www.wiocha.pl/1294143,Terrorysci--moga--byc--wszedzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Reportaż: "Zginiecie jak wszyscy niewierni"

  https://www.youtube.com/watch?v=TFRHZMH6yts

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie i Panowie!!!
  pytanie na jak najszybciej. Kiedy po raz pierwszy, gdzie i kto użył broni termo barycznej?
  Kwiecień pierdoli, że nad taką bronią Niemcy pracowali w Ludwikowicach w czasie wojny. Staram się to zweryfikować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bodajże amerykanie w Wietnamie 23 marca 1970 roku użyli po raz pierwszy

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Bomba_paliwowo-powietrzna
   http://www.eioba.pl/a/1ziq/bomba-termobaryczna-moab

   Usuń
  2. Tak, też tyle udało mi się zweryfikować. O ile pamiętam pomysł na bombę termo baryczną powstał po obserwacjach samoistnych wybuchów pyłu w silosach na zboże. I nie było to w czasie IIwś tylko grubo po wojnie, a Niemcy jedynie w czasie wojny pracowali nad bombami zapalającymi i nie koniecznie na terenach o, których pierdoli kwiecień.

   Usuń
  3. Niemcy coś tam kombinowali ale nad gazami, wpuszczając do pomieszczenia w celu zniszczenia poprzez wyparcie powietrza z mizernym skutkiem, poligon chyba był pod Berlinem z tego co pamiętam miel takowy do testowania konstrukcji betonowych, i mieli bomby zapalające bodajże fosforowe tak jak reszta krajów biorąca udział w wojnie, kwiecień coś tam jak zwykle przeczytał po pijaku pod obrazkiem i dopowiedział swoje bzdety

   Usuń
  4. Niemcy testowali broń termobaryczną, na zachodzie niemiec w czasie II WŚ. Jest to opisane w niemieckich zeznaniach. Nigdy jej nie użyli w walce. Nigdy nie było żadnej wzmianki o takich pracach w Ludwikowicach.
   To następna brednia kretyna.

   Usuń
 8. Materiał z napisami i opis gotowy.
  Polecajcie i rozpowszechniajcie.
  A lemingom radzę czasem poświęcić nieco czasu na weryfikację kilku idiotyzmow jakie znów wygaduje zdradzając, że nie zna historii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilość niewiarygodnych informacji przekazywanych przez kwietnie jest nie do zweryfikowania. Kwiecień sypie z rękawa teoriami jak magik królikami z kapelusza. Myślę, że jeszcze rok może dwa tak pociągnie. Później ludziom się znudzi wysłuchiwanie wciąż tych samych banialuków. On nawet nie jest przygotowany do tych występów. Powtarza to samo od kilku lat tylko zmieniając oprawę. Kwiecień twierdzi, że spotyka się ze świadkami, a nigdy żadnego nie pokazał. Twierdzi, że przeszukuje archiwa i też nigdy nie pokazał się w takim miejscu.
   W materiale powiedział, że Wołoszański coś mówił o jakiejś istocie? Ktoś ten program oglądał?

   Usuń
 9. Do obróbki czeka kolejny materiał. Tym razem ilość idiotyzmów bije rekordy. dziś wieczorem zaczynam nad nim pracę, a do niedzieli powinienem go skończyć jeśli coś dziś jeszcze wypadnie.
  Oryginał wstawiam na bloga powyżej, a kopię z napisami jak skończę opisy.

  OdpowiedzUsuń
 10. W Wałbrzychu antracytu nie wydobywano w szesnastym wieku to są pokłady węgla na -800 m ppm do tego po ostatniej wojnie, większość kopalń miała przestarzałe maszyny najczęściej parowe do tego szesnasty wiek to przypadkiem Śląsk nie należał do Czech albo Austrii? ciekawe czy ten idiota wie co to w ogóle jest antracyt i czy wie, że nim w normalnym piecu nie można palić kurde przecież to jest węgiel wysoko energetyczny zwykły piec CO by się roztopił a kaflowy rozsypał, paliłem antracytem w piecu CO tylko mój jest robiony na zamówienie a nie ze sklepu i jeszcze parę lat posłuży, kwiecień do tego sobie ubzdurał o hałdach były dwa zakłady przetwórcze jeden MOBRUKu został zamknięty bo się okazało, że to co wydobywają z osadników to jest kiepskiej jakości muł węglowy nie chciał się palić nawet w zwykłym piecu z podajnikiem, a drugi to spółka pół państwowa więc też jest nie opłacalna tylko w mediach gadali jakie to zyski przynosi zwykła propaganda, przetworzenie i odzyskanie tego co zalega na hałdach jest nieopłacalne może za jakieś 50 lub 100 lat ale przy obecnej technologi to za drogie, jedni mieli system oparty na płuczkach wodnych (MOBRUK) ci drudzy to przesiewają na sucho, chociaż MOBRUK planował otworzyć elektrociepłownię ale nie dostał zezwolenia bo nazwali ją spalarnią śmieci. Jak ktoś ma w cholerę kasy to te ustrojstwo MOBRUku jest wystawione na sprzedasz z tego mułu można robić brykiet i sprzedawać w Biedronce iście Żydowski interes robić kasę na gównie, jakoś MOBRUK na to nie wpadł. Otworzenie z powrotem kopalni w Wałbrzychu to sporo papierologii i najważniejsze kasy, to jest budowa od początku nowy szyb itd. w Nowej-Rudzie miała ruszyć kopalnia bo tam bodajże nie zasypano szybów, moim zdaniem to jest naciągnie na kasę a nie inwestycja odbudowa kopalni jest nieopłacalna, bym zapomniał kopalnie połączono dopiero w latach 90 XX wieku, całe wydobycie miało iść przez szyb Kopernik reszta szybów miała być tylko zajazdowa lub techniczna, ten kwiecień to totalny kretyn niedługo wymyśli, że Niemcy pracowali na działem elektro-magetyczno-laserowo-fuzyjnym i latali na marsa tam i z powrotem, istne SF wymieszane z okultyzmem to są skutki jak się po pijaku ogląda Star Trek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwietniolak pewnie pali antracytem w kozie na Lodzkiej melinie.

   Czub, czub i jeszcze raz czub.
   Cos gdzies uslyszy, doda wlasne fantazje, przekreci jakas nazwe ,nazwisko i juz mamy pierdolekcje dla autystow i szachy dla debili.

   Usuń
  2. nie wiem czy antracyt był sprzedawany w składach opałowych mój przyjeżdżał prosto z kopalni i wątpię by jakiś kwiecień go kupił chyba że w kieszeniach wynosił przez bramę, określę to tak można było znać dyrektora na KWK Wałbrzych tylko jest mały pikuś jak się nie miało znajomości na bramie i nie znało KALIFAKTORA to sobie można było załatwić co najwyżej odsiadkę w pace a kwiecień nawet nie wie kto to ten kalifaktor he he jeszcze coś kwiecień ciebie nikt nie pamięta z KWK Wałbrzych i nigdy nie zjeżdżałeś pod ziemię przez bramę byś nawet nie przeszedł, jak byś robił to takiego idiotę by zapamiętał każ den górnik

   Usuń
 11. Kwiecien ten chuj polamany, gdzies zobaczyl auto t bagaznikiem firmy THULE i mamy juz czlonkow wspolczesnej THULE !
  Kwiecien THULE idioto jeden to firma robiaca jedne z nallepszych bagaznikow dachowych do AUT BARANIE CIEMNY JEDEN !

  Tomasz o Wewelsburg ten ciemniak kwiecien gdzies wyczytal i pierdoli farmazony i wymyslone kity ! faktem jest ze to pomieszczenie jest, faktem jest ze spotykali sie tam najwyzej postawieni ranga SS mani. faktem jest ze dokonywali tam tajnych spotkan majacych troche z okultyzmem do czynienia.
  W srodku tego znaku na posadzce ustawiali takie naczynie garnek , los tak chcial ze mialem z tym garnkiem co nie co do czynienia...
  Poczatkowo myslelismy ze jest to naczynie pochodzenia Celtyckiego , jednak jest to replika wykonana przez Norymberskiego Goldschmida ,a wykonana byla dziesiec kilogramow zlota ..hmm zloto proby zlota dentystycznego !
  Naczynie wyskoczylo z dosc duzej glebokosci,kilka lat temu z dna pewnego jeziora w Alpach.
  Ma z czterech stron ozdoby w postaci twazy w stylu sztuki Celtyckiej.
  Same problemy z tym gownem! spoczywa to swinstwo w jednym ze Schweiz arskich bankow. faktycznie stalo to w srodku tego znaku o jakim wspomina Piesciolak.

  Kwiecien ty Ciemniaku !

  Hitler nie byl zadnym okultystom ty matole Gluszycki ! WRECZ PRZECIWNIE OSTRZEGAL wiernego Heinricha H by zaprzestal tych praktyk w Wewrlsburgu!

  Jedynym w co wierzyl to Astrologia i nie do konca.
  Hitlera jedynym totemem byla wlucznia pochodzaca z Austri jaka kazal z tamtad zabrac z muzeum po aneksji Austri .

  Chodzi o wlucznie grot , jaka niby ugodzono Jezusa Chrystusa ! miala niby dawac moc jego posiadaczowi.
  Zostala odnaleziona przez Amerykanow w Norymberdze ,w jednym z cennych depozytow tam ukrytych w piwnicy pewnego budynku.

  Kwiecien chuja wiesz i ponowna kompromitacja Gluszycki idioto.

  Kwiecien a o organizacjach Cichej Pomocy Gudrun Burwitz Himmler , czy HIAG palancie to ty idioto calkowicie nic nie wiesz jak i wywiady panstwowe tez nie wszystko wiedza ty kretynie i lepiej w tym temacie glosu nie zabieraj.bo za niski jestes . Organizacje zalozono w celu pomocy gnido zolnierzom Waffen SS a nie wybrancom SS . wiedz kwiecien ze wszyscy zolnierze z tych formacji zostali po wojnie pozbawieni jakichkolwiek swiadczen...czy byl winny czy nie ! w tym celu zalozono organizacje pomocy wzajemnej ...Kwiecien nie wszyscy SSmani byli oprawcami z obozow koncentracyjnych baranie ! jak ty w twoim pustym wiadrze sobie to wyobrazasz. organizacja pomagala rodzinom oraz rannym itp.

  Kwiecien REINHARDT HEIDRICH ty idioto BYL WYSOKIM BLONDYNEM O NIEBIESKICH OCZACH .... nie jak to ty twerdzisz nie mial Aryjskiego wyglondu !

  Na Slezy amfiteatr powstal ty kretynie na dlugo przed Hitlerem Kmiocie ze wsi.

  Kwiecien ja twierdze ze ty jestes naprawde jebniety.
  i nie bede komentowal dalej twojej pierdolekcji , a jest co komentowac ty baranie.

  ps . Kwiecien ty idioto Gluszycki nie zganiaj ze Sidor Cie tluku polamal .
  Sam sie wypierdoliles na Ringu zgrywajac machra w KARATE! u tego twojego kolesia w lodzi.

  A.


  OdpowiedzUsuń
 12. ZOBACZCIE TO!
  http://thefreethoughtproject.com/saudi-arabia-100000-empty-tents-ac-3-million-people-refugees/
  Saudowie maja dostepne (poza 5ma dniami w roku) 3 MILIONY mejsc w KLIMATYZOWANYCH NAMIOTACH z zapleczem sanitarnym i kateringiem.
  Nie przyjeli ANI JEDNEGO UCHODZCY!
  W Niemczech wywalaja ludzi z zbyt duzych mieszkan socjalnych, zawlaszczaja puste hale i hotele a Saudowie smieja sie z Europejczykow mogac z miejsca rozwiazac caly problem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czego oczekujesz?
   Saudowie grają do tej samej bramki co syjonistyczne parchy, które próbują zniszczyć Europę, rozczłonkować i uzależnić od Ameryki i Izraela. Zatem nikt tam nie przyjmie ani jednego Syryjczyka czy Libijczyka. Za to sprzedajne dziwki z UE za srebrniki sprowadzą nam tu do domów dzicz i swołocz, dzięki której poczujemy się jak na linii frontu.

   Usuń
 13. „Jeszcze Szwecja nie zginęła…”. Błyskawiczna reakcja na profanację flagi

  http://niezlomni.com/?p=25520

  OdpowiedzUsuń
 14. UWAGA do Pana Bogusława Wołoszańskiego, który może tu zagląda lub kogoś kto ma z nim kontakt.

  Jestem w trakcie opisywania ostatniego materiału kwietnia:

  https://youtu.be/hudisnFxX4k?t=337

  Kwiecień w 5:40 minucie powiedział, że Pan Wołoszański w jednej ze swych książek napisał, że Himmler powiedział do Otto Skorzennego, że brudna armia będzie kiedyś jego najpotężniejszą armią.
  Kwiecień dodał, że nie tylko to wyczytał w książce Pana Wołoszańskiego, ale nawet to od niego usłyszał.

  Prośba o zweryfikowanie tego czy tak było. Czy Pan Wołoszański rzeczywiście tak mówił i pisał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomek wklej ten caly koment na blog BG. niech przeczyta co ten idiota pisze.

   Usuń
  2. Napisałem do niego o tym właśnie na FB wczoraj czekam na odpowiedź.

   Usuń
 15. Skorcenny jak i Himmler nie lubieli sie wzajemnie i nigdy nie doszlo by do takich wymian zdan miedzy tymi dwoma idolami Kwietnia-)) sam Himmler byl by zdumiony nazwa jakies brudnej armii wymyslonej przez Kwietnia.

  A

  OdpowiedzUsuń
 16. bez komentarza

  https://www.youtube.com/watch?v=E6ffImBuZkE

  OdpowiedzUsuń
 17. kwiecień tu kurwo antypolska świnio złamałeś nogę to życzę ci kurwo zajebana żebyś złamał sobie kręgosłup i umierał kurwa w bólu długo i kurwa w piekielnych męczarniach jebańcu pierdolony!

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwiecień z kumplami przebiera się za SS zombi i straszy mieszkańców miejscowości Glinki!

  http://m.se.pl/wiadomosci/polska/nazisci-zombie-terroryzuja-mieszkancow-glinki-woj-dolnoslaskie_731185.html

  Kiedyś przebierał się za wilkołaka i ganiał ludzi po lesie w Sowich teraz wpadł na pomysł SS zombi. Nikt inny poza kwietniem nie mógłby wpaść na taki pomysł. A potem miejscowe pijaczki opowiadają takie rzeczy. Następnie kwiecień idzie pod miejscowy sklep i skrupulatnie spisuje relacje świadków, którymi zasłania się przy każdej okazji.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To by bylo mozliwe przy tym czubie, jadnak po komentarzach lokalsow widac ze to dziennikarski kit, ani nie znaja osoby ktora sie tam wypowiada ani nie widzialy nigdy zadnych SSmanow, ale lokalna legenda jest.

   Jak ktos tam napisal wiecej tego wina i niebawem zobacza zloty pociag.
   :)

   Usuń
  2. Ten czubek to pewnie czyta i juz roji we lbie kolejne historie, w nastepnej pierdolekcji bedzie pewnie o swiadkach co mu listy pisza o zombie SS.

   Usuń
 19. https://www.youtube.com/watch?v=mWL2B5NF3zQ - ten filmik pokazuję piękną reakcje dwóch Polaków za granicą w obronie innego człowieka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobra reakcja, wzorowo sie zachowali, mam nadzieje ze policja dopadnie niedoszlych mordercow i ich zjabia angielskie resety w pierdlu.

   Budujace sa komentarze pod filmem.

   Usuń
 20. Warto zobaczyc jak kurwa plona:
  https://www.youtube.com/watch?v=3N4tmwYHbCU

  Niezle karawany sobie porobili.

  OdpowiedzUsuń
 21. Już skończyłem opracowanie z napisami całego ostatniego materiału kwietnia.
  Możecie go zobaczyć w linku w głównej notce.
  Dodałem też krótki opis nie wyczerpujący wszystkich bredni, ale naświetlający je.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tymczasem w Niemczech
   https://web.facebook.com/tv1pl/videos/1011120668947637/
   Kwiecień pierdoli o brudnej armii Himlera i powstaniu czwartej rzeszy, al tak nie będzie.
   Duch nazizmu z całą pewnością odrodzi się w Niemczech, ale to będzie ruch skierowany nie ku innym sąsiednim narodom tylko ku islamistom i całej tej postkomunistycznej socjal-komunistycznej genderowej merkelowej bandzie. Do tego powstaną inne narody i zmiotą ten cały unijny syf. O co się założymy, że tak będzie?

   Usuń
  2. Muszę dopisać coś jeszcze.
   Wielu z was słucha opowieści kwietnia na temat planu Himmlera i tego, że najazd islamskich imigrantów jest jego koncepcją brudnej armii.
   Nie zdajecie sobie sprawy co kwiecień chce osiągnąć lansując taką tezę.
   Otóż jak wiemy pierdoleń kwietnia słucha, przynajmniej tak wynika ze statystyk wyświetleń kilka- kilkanaście tysięcy ludzi. Gro z nich to wielokrotne wyświetlenia by dodać kolejny komentarz, odpowiedzieć lub poczytać nowe. Jakkolwiek na to nie patrzeć jest to jednak spora liczba ludzi szukająca odpowiedzi i wyjaśnień o tym co aktualnie się dzieje.
   Tacy ludzie nie wiedzą, że wciskając im jego teorie o planie Himmlera, tak naprawdę kwiecień odwodzi ich od postrzegania faktu, że to żaden plan Himmlera, a plan żydokomuny, żydów z Izraela, żydów zajmujących bardzo wiele rządowych i urzędowych stanowisk w Polsce i całej Europie. Żydów od, których roi się w mediach, którzy urabiają was każdego dnia jak ciasto na chleb.
   Merkel to przecież żydówka z socjalistyczną NRDowską przeszłością. A cała ta reszta unijnych decydentów to socjaliści żydowskiego pochodzenia. To nie Himmlerowskie czy Hitlerowskie pomioty, choć wielu z nich ma nazistowskie korzenie. To żydo-socjaliści, którzy dążą do utrzymania absolutnej władzy nad wami wszelkimi sposobami począwszy od rozbrojenia was, to jest pierwszy etap tego planu, poprzez wpuszczenie do naszych krajów niebezpiecznych islamskich terrorystów chcących wam poucinać głowy, a zatem plan ów dąży do zastraszenia was i przejęcia nad wami pełnej kontroli.
   I to nie żaden plan Himmlera tylko żydokomuny socjalistycznej, która od czasów Lenina po Hitlera, Stalina, Breżniewa i całą komuszą resztę chce tylko jednego-pełnej kontroli nad wami i możliwości bezkarnego okradania was.
   Kwiecień nigdy tej oczywistej prawdy nie powiedział. Dla czego zastanowiłeś się? Ano dla tego bo jest jednym z elementów tej żydo-socjalistycznej propagandy, którego zadaniem jest o tym nie mówić i mamić was dezinformacjami o jakimś planie Himmlera.
   Żydostwo by zdeformować obraz rzeczywistości i by odwrócić uwagę społeczeństwa od takich prawd gotowe jest użyć każdej metody i każdej dezinformacji nawet tej najgłupszej. Żydostwo posługuje się wtedy właśnie takimi jak kwiecień, których zadaniem jest uporczywe odwracanie uwagi od najistotniejszych kwestii pozwalających ludziom przejrzeć na oczy. Dla tego za pomocą kwietnia wprowadza do obiegu jakiś plan Himmlera tworząc w głowach skołatanych widzów zamęt.
   Cofnijmy się o kilka dekad. W całej Europie żydokomuna doprowadziła do całkowitego niemal rozbrojenia ludności. Zrobiła z nas bezbronnych nie zdolnych do obrony obywateli. I nie zrobił tego Himmler, ale żydokomuna.
   Ta sama żydokomuna wpuściła do Europy miliony zdesperowanych wyznawców allaha, którzy tylko czekają, aż będzie ich wystarczająca liczba i będą nam ucinać głowy i strzelać przemyconą bronią. Przykład był niedawno w Paryżu. Tego nie zrobił Himmler tylko komunistyczna żydowska poprawność polityczna angeli merkel i całej tej poskomunistycznej unijnej sitwy.
   Czego więcej wam trzeba napisać byście zobaczyli jak kwiecień robi wam we łbach kocioł?
   Zostałeś rozbrojony przez żydów, zastraszony islamistami przez żydów, jesteś rządzony przez żydów, słuchasz żydowskiej propagandy multikulturowej w żydowskich mediach, modlisz się do żydowskiego boga, uważasz żyda jezusa za króla Polski, Hitler i Himmler przewracają się w grobach, a kwiecień wam wciska kłamstwa.
   cdn.

   Usuń
 22. Ten tekst o firmie farmaceutycznej to wymysł kwietnia, przeczytał gdzieś artykuł, raczej nagłówek i kilka zdań dorobił swoją teorię i wymyślił sobie, że do niego zadzwoniła jakaś Pani z koncernu farmaceutycznego i go straszyła, kłamstwo jak by tak miało być jak kwiecień twierdzi, że go jakiś koncern ściga to oni nie dzwonią ani nie straszą przychodzi wezwanie do sądu jest normalna rozprawa i kwiecień albo idzie siedzieć lub płaci ogromne odszkodowanie. Co do badań na więźniach obozów koncentracyjnych niestety to były badania naukowe a nie pseudonaukowe jak to komuniści nazwali oni sami robili badania pseudonaukowe niestety robią nadal np.: NKWD później KGB ci to dopiero badania robili FSB przejęło cały arsenał, to co Ruskie, Chińczycy czy nawet Korea Północna (która aktualnie sobie robi różne substancje trujące testując na więźniach politycznych raczej całych rodzinach odpowiedzialność zbiorowa do trzeciego pokolenia) można doliczyć USA to to co mają te kraje w swoich tajnych laboratoriach opracowane to takiego kwietnia można ubić posiadając tyko parę kudłów z jego pustego łba. Czas zepsuć kwietniowi dzień za dwa lata wejdzie nowa ustawa jak oczywiście UE się nie rozsypie tak więc osoby pokroju kwietnia (czyt. chore umysłowo) oraz więźniowie skazani prawomocnym wyrokiem sądu zostaną za-chipowani to będą przymusowe testy przed za-chipowaniem reszty ludzkości, więc wiesz co kwiecień jak podpadniesz to po prostu ciebie się wyłączy na wieki wieków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co więcej, czego nie skomentowałem w napisach bo przeoczyłem, kwiecień powiedział, że ta pracownica Bayern Polska, która go straszyła sądami wkrótce została zwolniona z pracy i zadzwoniła do niego by mu przekazać ważne informacje jakoby chcąc z nim wejść w jakąś komitywę przeciwko Bayern Polska.
   To należało by zgłosić do tej filii i zapytać czy tak było, a jeśli nie to po prostu zgłosić, że coś takiego sieje w necie. I zaraz to zrobię drogą mailową.

   Usuń
  2. Wytnij fragment gdzie te głupoty gada i normalnie im podeślij, to kwiecień poczuje co to jest plucie na koncern w końcu na własnej skórze, fikcja stanie się rzeczywistością

   Usuń
  3. Właśnie to robię i piszę maila do dsiciomspoland@bayer.com
   Jakby ktoś chciał również to zrobić to efekt będzie szybszy.

   Usuń
  4. Strefa Schengen nie pokrywa się z terytorium Unii Europejskiej.

   Do strefy Schengen należą: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, a także Norwegia, Islandia, Liechtenstein i Szwajcaria (te ostatnie cztery państwa obszaru Schengen nie należą do UE).

   Do strefy Schengen nie należą Cypr, Bułgaria, Irlandia, Rumunia, Wielka Brytania oraz Chorwacja.

   Usuń
 23. Tak sobie myślę, że nie należy oceniać z góry tych ludzi co przyjeżdżają na prelekcje Kwietnia. Całkiem możliwe, że część z nich po wysłuchaniu tego, co mówi Kwiecień, pomyśli sobie: "co ja tu kurwa robię, przecież to jakiś wariat", ale wolą się nie odzywać w trakcie jego wywodów, bo się zwyczajnie boją. Być może się mylę, ale naprawdę trudno uwierzyć, żeby na sali nie znalazło się chociaż kilka osób , które nie spojrzało na Kwietnia jak na debila, gdy próbował im sprzedać historię o kobiecie, która jeździła przez dłuższy czas po rondzie, bo myślała, że znak "60" oznacza liczbę okrążeń, które trzeba zrobić, żeby zjechać z ronda (Kwiecień twierdzi, że ktoś w końcu jej się zapytał, dlaczego tak jeździ w kółko, pewnie ten człowiek wskoczył jej do samochodu w czasie jazdy:)).
  Reasumując, ocenić tych ludzi można dopiero po tym, czy jeszcze kiedyś pojawią się na prelekcjach Kwietnia. Jeśli tak, to wtedy można z czystym sumieniem nazwać ich debilami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz po części rację, niemniej ci ludzie wcześniej o nim musieli słyszeć w necie i go słuchać. Może kilku przyszło po raz pierwszy, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że debilizmy jakie wypowiada daje się zauważyć od razu w pierwszych zdaniach i minutach, a już tym bardziej po 30 minutach uważnego słuchania.
   Albo ci ludzie słuchają w tępym zamyśleniu, albo są tak głupi, że nie wnikają w prawdziwość przekazu i chłoną go bez dociekania i weryfikacji.
   Dodam, że na tyle lat kwietniowi tych słuchaczy nie przybyło, a powinno. Być może jest jak piszesz, ktoś raz przyjdzie i więcej nie bo go to znudzi. Co więcej takie spotkania nie są częste, a więc można przyznać, że musi sporo czasu upłynąć nim uda się mu zebrać tych kilkunastu ludzi na kolejne pierdolenie. Być może coraz to nowych. Poza tym podejrzewam, że ci co tam przyjeżdżają po raz kolejny nie przyjeżdżają na wykłady kwietnia tylko by jakoś spędzić czas w gronie sobie podobnych głupków jarających się właśnie takimi mitami i tajemnicami spłodzonymi w nawiedzonych ich łbach by potem rozprawiać o tym przy ognisku.

   Usuń
 24. Tomasz dobra robota celna punktacja konfabulacji Głuszyckiego kulasa.
  Frajer chciał błysnąć przed gimbusami opowieściami z mchu i paproci a wyszła jak zawsze kupa śmiechu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Moje opracowania powinni oglądać ci co chcieli by zobaczyć w ilu momentach kwiecień podaje nieprawdziwe lub zmyślone historie.

   Panie i Panowie znalazłem bardzo dobry artykuł, który zapewne zainteresuje interesujących się tematyką działań III Rzeszy na terenach okupowanych.

   „Każdy obywatel Niemiec do dzisiaj korzysta z ograbienia Europy”. O skandalu w Niemczech, czyli z czego finansowano „pierwsze państwo opiekuńcze na ziemi”

   http://niezlomni.com/?p=16583

   Usuń
  2. Nie ma, ale każdy może je ściągnąć i założyć konto i wstawić.
   Będzie pochwalony :) na wieki wieków amen :)

   Usuń
  3. Radek PARGFA.
   Na naszym blogu wczesniej sa tematy z podanymi linkami do pierdolekcji orazwystapien Kwietniolaka na Ekranie , i zaraz w tych rozdzialach materialy przeinaczone przez tego psychopate Kwietnia , sa natychmiast poprawnie historycznie prostowane przez nas.

   Wszystko jest na tym blogu musisz duzo nadrobic .

   ps . jezyk jakim piszemy nieraz jest adekwatny do osoby Kwietnia oraz jego otoczenia.

   A

   Usuń
  4. Kwiecien jeszcze jedno ty klamco.
   Chodzi o tunel pod Wolowcem.
   Dalej nie odrobiles lekcji ty profesorze.

   Na swoim filmie jak wchodzisz do jednego z lacznikow obu tuneli z tym wiesniakiem twierdzisz ze odkryles ty debilu nieznana sztolnie , a tak naprawde to jeden z kilku lacznikow obu tuneli. sa zamurowane i zasypane urobkiem z budowy tunelu.
   Powstaly one ty kretynie w celu budowy drogiej rory tunelu jaki byl budowany w czasie pozniejszym , nakpierw powstala jedna rora a pozniej ta droga,, po to zrobiono te laczniko ba pracowac z kilku przodkow matole jeden!

   Dl tunelu nie 1500 m dl a ponad 1600 ty znawco . Kwiecien ty kretynie . razem z tym wiesniakiem nie tak jak na filmie klamiesz ze znajdujesz sie w jakies sztolni nie znanej a znajdujesz sie tak naprawde w podszybiu tunelu i nie ma ten szyb 4o m wysokosci jak na filmie twierdzisz , ani 60 jak twierdzisz na pierdolekcji w Rzeczce. ile to sie sam dowiedz... Nie masz zielonego pojecia i mial nie bedziesz jakie cuda ten tunel skrywa . ty nawet podstaw nie znasz o tym tunelu Kwiecien , a robisz z siebie profesora rzeczoznawce.
   Kwiecien te laczniki do jakich sie wciskales byly juz drozne przed 15 laty, i nie wciskaj lidziom kitow ze byly tam przebudowy bez konca.
   W wojne wzmocniono tylko nawis stropu oraz boki betonem od strony Walbrzycha pod czas adaptacji na schron pociagu. chciano wykozystac pewna sztolnie z prawej strony od strony Walbrzycha jaka ma zabezpieczone od czasow budowy polaczenie techniczne z szybem z powierzchni, ten szyb byl szybem technicznym dla budowy rury jaki mial sluzyc do ewakuacji w czasie pozniejszym . jednak nie wykozystano go przed jak i w czasie trwania wojny . jest zabetonowany
   oraz zamurowany , miejsce jest widoczne z prawej strony patrzac od Walbrzycha. Ale taki ciemniak jak ty jest za malo bystry by go zlokalizowac.

   Kwiecien tunel to jedna wielka lamiglowka , ale pewne sprawy zostawie dla siebie ...bo jeszcze przyleci Koper z Kolesiem z Niemiec i wyciagnom mi zloty pociag z niego!:-)))))) wszak maja georadar KS- 700 hehehehe -:)))))


   A

   Usuń
 25. To prawda , A Amerykanie dojebali jeszcze z planem Marschala a tak naprawde to ten caly plan to tez pic na wode!
  Chodzi mi o zagrabione potezne pieniadze dewizy dziela sztuki oraz najwazniejsze depozyt banku w Merkers , i w Norymberdze samo Merkers to tylko w zlocie 103 TONY! nie licze innych kruszcow brylantow itp z tamtego depozytu.

  Nie wiem czy wszyscy o tym wiecie? wiem to od swiadkow z tych lat mianowicie od rodziny.... zolnierze SS byli tak zwanymi zolnierzami chlopami...tak chlopami czyli rolnikami ...nazywano ich tak a to dla tego ze ziemie Rosji Ukrainy czy Bialorusi byly im obiecane po ich zdobyciu ...ze to oni stana sie nowami gospodarzami na tych zdobytych ziemiach..... to jest fakt historyczny o jakim nikt dzisiaj nie wspomina,

  Jednak nie mozemy wciaz obwiniac wspolczesnych Niemcow o Hitleryzm.
  Nalezy wszystko zrobic by zyc w zgodzie i nie dopuscic do tamtych czasow by sie powtorzyly raz jeszcze. Nikt tego nie chce ....my Europejczycy musimy sie zjednoczyc i zbuzyc w Europie Meczety i dazyc do konsekwentnej polityki by muzumanska wiara byla prawnie w Europie zakazana i traktowana jako zalazek
  zorganizowanej ludobojczej przestepczosci. oby sie tak kiedys stalo . to teraz jedyny problem w naszej wspolnej Chrzescijanskiej Europie! Europa nie Afryka ani nie Azja!

  A

  OdpowiedzUsuń
 26. Kiedyś pisałem niejaki Jarecki nie istniał, chociaż podobne typy krążyły po Polsce to byli pracownicy bezpieki szukali opozycji anty komunistycznej wielu przyzwoitych ludzi zginęło nawet kilka rodzin z małymi dziećmi zabito, pracownicy IPN-u odkryli groby ofiar komunistów gdzie były zabite niemowlęta.
  Niejaki Bartnik czysty wymysł kwietnia takiego człowieka nie było większość strażników obozowych, których złapano osądzono i skazano dostali KS albo długie odsiadki niektórzy popełnili „samobójstwo” to samo dotyczy naukowców.
  Rzekoma strzelanina w okolicy Wołowca taka pokazowa jedyna akcja jaka była mniej więcej w tamtym okresie obława na szabrowników nawet czytałem artykuł z tamtego okresu większość złapano jeden czy dwóch zastrzelonych, reszta dostała długie wyroki kilku powieszono dla przykładu, może nawet wujka kwietnia chwalił się, że zginą i był szabrownikiem do tego z AL.
  Hm od kiedy kwiecień jest Historykiem on nawet szkoły powszechnej nie ukończył to żul z Głuszycy zwykły oszust naciągacz taki marny szkodnik, IPN się z niego śmieje pozostali profesjonalni Historycy tak samo mają kupę śmiechu oraz są próby uciszenia i zamknięcia kwietnia może teraz po zmianie rządu ten szkodnik trafi na długie lata do psychiatryka gdzie jego miejsce, pojeb kwiecień swoimi kłamstwami przegonił Grossa.
  Do tego kwiecień twierdzi, że jest normalny ciekawe od kiedy jak zaczął przed psychiatrami gadać na Tomka swoje brednie, i zwalać na niego winę na 100% został uznany za chorego umysłowo tylko kwiecień, się nie przyzna osoby chore umysłowo nigdy nie powiedzą, że są nienormalne będą uparcie twierdzić, że nic im nie jest twierdząc jako by wielu psychiatrów stwierdziło, że są zdrowi, samo takie twierdzenie świadczy o poważnych zaburzeniach psychicznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " IPN się z niego śmieje pozostali profesjonalni Historycy tak samo mają kupę śmiechu . "

   I tu się pomyliłeś, nikt z profesjonalnych historyków się z niego nie śmieje,
   a wiesz dla czego?, bo nikt z nich nie wie że taki błazen istnieje. I taka jest prawda.

   Usuń
 27. Tomasz -
  Tematy zwiazane z budowa kwatery na Dolnym Slasku objete byly wielka tajemnica pod czas 2 w sw. Po wojnie zwalilo sie do nas na Dolny Slas kupe ludzi nie swiadomych co sie dzialo na tych ziemiach , dokumenty palono, firmy jakie kozystaly z sily zniewolonych placily organizacji SS grosze za sile robocza , dorabialy sie tym samym fortun! na ludzkiej krzywdzie ! w przypadku BV Riese to olbrzymy takie jak POLENSKY i Philip Holzman czy Dickerhoff Widmann . oni tez zadbali o swoja dupe i wszystko zniszczyli na dodatek Budynek we Wroclawiu gdzie POLENSKY I HOLZMANN mieli swoja siedzibe jako Slaska Wspolnota Budowlanna zostal doszczetnie zniszczony pod czas nalotu w czasie walk o Wroclaw .
  Nie pozostala jakakolwiek dokumentacja , tej jak niezwykle tajnej budowy.
  Dzisiaj nawet najlepsi historycy nie sa w stanie nic zdzialac w tym temacie , jest to temat otwarty dla takich ludzi jak Joanna Lamparska pan Witkowski Woloszanski czy dariusz kwiecien ten lepszy kto ma lepsza gadke i poparcie.
  a ludzie dadza sobie kit wciskac bo slodza sobie tym kitem depresje szarego zycia, i jest git!

  Tajemnica zostanie jeszcze na dlugo tajemnica , dla tego ze ludzie sie boja i bali , nie Wehrwolfu Tomek .... ludzie swiadkowie oraz ich potomni ...tez nasi Slazacy nie chca byc i nie chcieli byc oskarzeni za ludobojstwo ,jakie tam mialo miejsce...
  Przykre jest tylko to tomasz ze takie szmaty ....zrobily sobie z tego profesje, nie zdajac sobie do konca sprawy ile cierpienia ,ile zyc ludzkich przelalo sie przez te zlowieszcze gory....a ilu ludzi musialo zyc w depresjach ci co byli ofiarami i ci bedacymi ofiarami.... Tomasz nie ma swiadkow i nie bedzie ...ludzie bedacy wciagnieci w to bagno nigdy nie powiedzieli.. i nie powiedza ich potomni w tym temacie... Do dzisiaj sciga sie zbrodnie wojenne.

  To temat dla bezwstydnych szmaciarzy, hien zerujacych na ludzkiej krzywdzie.
  Ze zwyklych schronow robia centra atomowe i produkcje nadludzi...glupota.
  albo szklanne trumny
  Kwiecien ty smieciu jebniety bez wstydu . i wy badacze od siedmiu bolesci, mniej wiecie o palacach na dolnym slasku jak o piramidach w Edipcie , a co dopiero budowa -FHQ- Schlesien idioci.

  A

  OdpowiedzUsuń
 28. W tej ostatniej pierdu-lekcji profesor historii zmyślonych przez siebie kwiecień uskutecznia kity wymysły bajki i mity do tego reżim komuszo-nazistowski wychwala po niebiosy więc trochę rzeczywistości jak one wyglądają w praniu

  Polskie piekło powojenne materiałów pełno do znalezienia najwięcej u Pana Leszka Żebrowskiego profesjonalnego Badacza Historyka zajmującego się zbrodniami popełnionymi na narodzie Polskim głównie w okresie rządów komunistów
  https://www.youtube.com/watch?v=KHqAC4XRmfo

  Korea Północna komunizm i narodowy socjalizm w jednym
  https://www.youtube.com/watch?v=M4LIGVRUi28


  dla osób o mocnych nerwach to co kwiecień tak wychwala jako jedyny słuszny system polityczny z ludzką twarzą och jaki ten Stalin był dobry i wspaniały
  https://www.youtube.com/watch?v=-4kAUjSXeco

  Teraz zawał serca dla idioty kwietnia!!! tak idioto prawie poszliśmy z Niemcami.
  https://www.youtube.com/watch?v=cNMQdM3q1Q4

  OdpowiedzUsuń
 29. 1
  Moi drodzy przed chwilą usunąłem wszystkie durne komentarze niejakiego Radek PARGFA Powód zaraz zacytuję. Przy okazji usunęły się komentarze w odpowiedziach pod jego komentarzami, które również zacytuję w dalszej kolejności.
  Niestety debili nie brak. Cały skren naszej strony nim ja pousuwałem ten śmietnik macie tutaj. Nim to zrobiłem i go opierdoliłem za durne pytania skurwiel zdążył sam usunąć swoje komentarze robiąc na blogu bajzel. Zobaczcie:

  https://drive.google.com/file/d/0BxXvVpLB6DgtdVpuWEpKcy1uRmM/view?usp=sharing

  Plik ma 22 MB więc trzeba go zapisać na dysku.

  A teraz uzasadnienie dla czego wywaliłem go z naszego bloga:
  ///
  Gall Anonimniedziela, 22 listopada 2015 22:37:00 CET

  Słuchaj ile Ty masz lat?
  Nie umiesz pisać wyraźnie w odpowiedziach i czytać ze zrozumieniem? Gdybyś napisał w odpowiedzi to bym nie pytał o co Ci chodzi.
  Poza tym skoro napisałem co zacytowałeś to chyba KURWA JAKIŚ PIERDOLNIĘTY JESTEŚ. Masz wyraźnie napisane :

  "ten materiał ma 15 minut, ktoś chętny do nap[isania komentarzy, które wykorzystam w opracowaniu?"

  więc co się pytasz czego potrzebuję? Nie zrozumiałeś tekstu? Pić razy mam Ci pisać o co mi chodzi? Już pierwsze Twoje pytanie na tym blogu zdradziło, że, albo jesteś debilem, albo chcesz tu siać zamęt. Napisałeś, że słuchasz kwietnia od dawna i kurwa pytasz się czy on kłamie?
  Byłem grzeczny, ale jak ktoś mi robi rozpierdol w odpowiedziach na blogu, zadaje durne pytania i każe sobie tłumaczyć oczywistości to tu dla takich nierozgarniętych kretynów miejsca nie ma.
  Masz szlaban na tym blogu i nawet się nie wysilaj z odpowiedzią bo tego nie opublikuję.
  Mam dość takich jak ty kretynów. Słuchaj dalej kwietnia.
  I jeszcze jedno. Zapytałeś na początku czy on kłamie. Potem napisałeś, że jednak jego historie są dziwne.
  Jesteś jakiś pierdolnięty.
  W dodatku właśnie teraz spojrzałem do góry i wudzę pierdolcu, że pouzuwałeś swoje komentarze pod, którymi ci odpowiadaliśmy robiąc na blogu pierdolnik.
  A więc spierdalaj.
  Zrobię kopię tego wszystkiego i za pół godziny wszystko pousuwam by zrobić porządek, a kopię tej polemiki wstawię jako przykład na debili wchodzących na naszego bloga.
  /////

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Poniżej cytat użytkownika A, który odpowiedział temu zjebowi:
   ///
   Anonimowyniedziela, 22 listopada 2015 17:50:00 CET

   Radek PARGFA - Wystarczy ze wzglebisz sie w temat ksiezniczki von Pless Hochberg a nastepnie ogladniesz wystepy profesora Kwietnia i bedziesz mial calkowity obraz tego Gluszyckiego mitomana.

   Tomek material wyszedl Ci super!

   Dodam jezeli chodzi o Skorzennego :
   Kwiecien - widzisz jaki jestes glupi? wlasnie Otto Skorzenny byl jednym z przywodcow Wehrwolf i byl odpowiedzialny za ich szkolenie dalej nie bede o nim pisal: bo zrobisz z niego przywodce ISIS :-).
   Baranie juz Ci pisalem ty lysa palo z Gluszycy nie zmyslaj .
   A.
   ///

   Poniżej mój cytat:
   ///
   Gall Anonimniedziela, 22 listopada 2015 18:27:00 CET

   W stylu kwietnia jest zmyślić, że Skorzenny powiedział do Himmlera to czy tamto, Himmler powiedział Hitlerowi to i owo i tak kwiecień wkręca naiwnych gimbusów, którzy nawet NIE ZADADZĄ PYTANIE skąd wziął taką informację.
   Kupa durniów dających się wkręcać w takie opowieści, a do tego jeszcze historyjki o blondynce jeżdżącj wkółko ronda samochodem, no kurwa ludzie w moim gronie jakby zaczął opowiadać takie baje to z mety dostał by kopa w sranie i paszoł won. Miałem w młodości na podwórku takiego kolesia co przy każdej okazji dosiadał się do nas na ławkę i nawijał podobnym stylem podobne kity. Chłopaki się z niego śmiali i im bardziej ten tym bardziej wymyślał historie myśląc, że nas zaciekawi i udowodni, że my nie mamy racji i nie potrafimy udowodnić, że wciska kit. W końcu ktoś nie wytrzymał i mu powiedział weź spierdalaj, a ten zaczął się do niego sadzić z rękami. W końcu wstałem i mu zwyczajnie przyjebałem by się od mojego kumpla odpierdolił. Wywiązała się bójka. Dostał w michę kilka razy złamany nos i kilka kopów. Poleciał skurwiel do ojca i się poskarżył. Po kilkunastu minutach wracają obaj i kutas myślał, że przy jego ojcu będzie silniejszy. Stajemy i nim zdążył podnieść łapy znów dostał w pysk, ale tym razem tak, że przykląkł i zasłonił rękami ryja. Zdążyłem mu jeszcze sdać strzała nim ojciec go zasłonił i zaczął startować do mnie z łapami. Cofnąłem się i tak się skończyła historia nomen omen Dareczka od kitów wszelakich. Nigdy potem do nas już nie podchodził gdy siedzieliśmy na ławce.
   Za to próbował na osobności skumać się pojedynczo z kilkoma z nas bez większego skutku usiłując obrabiać mnie i innym dupsko. Taka to szmata i menda była.
   Kwiecień ma identyczną mentalność, co słyszeliście na ostatnim materiale. 10 minut skurwysyn obrabiał mi dupę pomówieniami i wyssanymi z palca opowieściami. Ale kwiecień spokojnie, odpłacę ci pięknym za nadobne bądź cierpliwy.
   ///

   poniżej kolejny mój cytat:
   ///
   Gall Anonimniedziela, 22 listopada 2015 21:35:00 CET

   Jednego kurwa nie rozumiem jak to jest by skurwysyn, który wydzwaniał do mnie z dziesiątkami schizofrenicznych pomówień, którego nagrałem, pokazałem wszystkim jego chorobę, skurwysyństwo, łajdactwo, zakłamywanie historii i setki skurwiałych zachowań na internecie, jeździ, wykłada, i ma się kurwa jakby nigdy nic dobrze?
   Jak to jest, że ludzie zamiast okrzyknąć go największym łajdakiem i oszustem słuchają go?
   Kurwa moralna bezczelnie udaje historyka i wpiera ludziom, ż jest normalnym uczciwym człowiekiem.

   ten materiał ma 15 minut, ktoś chętny do nap[isania komentarzy, które wykorzystam w opracowaniu?
   ////

   I na koniec cytat uinfa:
   ///
   uinf niedziela, 22 listopada 2015 22:20:00 CET

   Nie warto takich pierdów oglądać to są bajki i wymysły kwietnia prawdy w tym co mówi to jest tylko to jak się nazywa kilka faktów reszta to bujda na resorach. W tym filmie pierdoli same głupoty to ciemniak.
   ////

   =========================
   Niestety czubków i prowokatorów nie brak. Już po pierwszym jego pytaniu czy kwiecień kłamie miałem ochotę mu odpowiedzieć, że musi być debilem skoro się nie zorientował, że tak, ale myślę sobie będę grzeczny. Jak się okazało nie warto było bo debil znajdzie 100 powodów by pokazać, że jest debilem i zrobić na blogu pierdolnik.

   Usuń
  2. "Jednego kurwa nie rozumiem jak to jest by skurwysyn, który wydzwaniał do mnie z dziesiątkami schizofrenicznych pomówień, którego nagrałem, pokazałem wszystkim jego chorobę, skurwysyństwo, łajdactwo, zakłamywanie historii i setki skurwiałych zachowań na internecie, jeździ, wykłada, i ma się kurwa jakby nigdy nic dobrze?"

   Nie ma się dobrze bo przetrącił sobie kulasa jak spierdalał z górki.
   A po za tym , to tylko pokazuje że paru świrów niedoleczonych jest na wolności i nic więcej.

   Usuń
 30. Aten pajacyk w mundurku skalta widzacy wszedzie we Wlodarzu tunele kolejowe o wielu poziomach. co tam 10 procent znaleznego chce! wymyslil nowa historyjke ....

  Ludzie .
  W wartowni na Wlodarzu na jednym ze stropow betonowych jest odcisk ,taki znak odcisniety od szalunku.

  Wlodarz Wlodarza ..zaznaczam miejsca gdzie zamordowano okolo 3 tys ludzi ,tworzy historyjki zwiazane z tym odciskiem ...wciska turystom historyjki jakoby ten znak NA WAGE ZNAKOW CO NAJMNIEJ TEMPLARIUSZY oznacza tajemnice zaklec SS manow jakoby to byl znak do ukrytych podziemi.!!!!! ZAMASKOWANYCH!!!!!!

  Moi drodzy ...
  Prawda jest taka ze budowy podziemi na Wlodarzu pilnowali zolnierze SS pochodzenia Ukrainskiego znak ten jest niczym innym jak zwaklym znakiem powstanczej armi ukrainskiej ..jest to TRYZUB ! nie chce i niemam ochoty dzisiaj szukac tego znaku . jutro to zrobie i wkleje.... po prostu Ukrainiec zrobil pamiatke TUTAJ BALEM ! a bajeranci zrobili z tego tajemnice nad tajemnicami dla idiotow!

  Tak wlasnie robi sie w chuja turystow ,nieswiadomych czytelnikow kupujacych beznadziejne ksiazki poszlakowe upstrzone fantazja .... i tak sie to kreci Tomek.
  A najbardziej mnie wkorwiaja matoly autorytety internetowe .tacy profesorzy .
  Albo kopie debil i mysli ze odkryl tajemnice matol jeden z drogim.

  A jak Autochton!

  OdpowiedzUsuń
 31. Przypominam link do materiału, który wstawił nam usunięty Radek FARGFA do fragmentu prelekcji kwietnia z Londynu:

  https://www.youtube.com/watch?v=1WgUUBlfQEc&feature=youtu.be

  Materił ma 15 minut, ale mimo to skurwiel zdążył powiedzieć, że ilość wymordowanych Polaków przez Rosjan to promil w stosunku do tego ilu wymordowali Niemcy.
  Jeśli ktoś skomentuje ten materiał wykorzystam to do opisów przy opracowaniu go.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Kwietnia ponad 21 tysięcy wymordowanych Polaków przez NKWD w Katyniu, Starobielsku, Ostaszkowie, Kozielsku, Charkowie, Smoleńsku itd, to tylko promil!
   Zapomniał wspomnieć o ponad 200 tysiącach Polaków eksterminowanych w obozach jenieckich, łagrach, więzieniach śledczych rozrzuconych po całej Rosji.

   Usuń
  2. Kwiecień jak zwykle umniejsza zbrodnie komunistów. Jest faktem, że naziści wymordowali w czasie wojny więcej ludzi niż sowieci. Tylko kwiecień mówi to w taki sposób jakby zbrodnie sowietów były mało istotne nie warte większej uwagi. I celowo nie bierze pod uwagę faktu, że naziści wymordowali tylu Polaków dla tego bo mieli układ z sowietami i de facto obie strony są po równo odpowiedzialne za drugowojenne zbrodnie. Sowietom było na rękę by naziści wymordowali jak najwięcej Polaków by po wojnie dokończyć dzieła. Nie można tego więc rozgraniczać bo obie strony w równym stopniu miały ten sam cel i licytowanie kwietnia na promile, że sowieci mniej nas wymordowali od nazistów jest po prostu łajdackim komunistycznym bełkotem i draństwem. Niemcy wymordowali więc tylu Polaków bo mieli na to przyzwolenie Rosji pakt Ribbentrop-Mołotow. Gdyby nie ten pakt być może losy wojny inaczej obeszły by się z nami. A więc Niemcy i Rosja wespół są odpowiedzialne za wymordowanie milionów Polaków w czasie IIwś.

   Usuń
  3. Katyń nie był jakimś promilem wymordowanie ok 21000 Polskich Oficerów nie jest jakąś błahostką ci ludzie byli elitą intelektualną. Sowieci dokonywali takiej samej eksterminacji jak Hitlerowskie Niemcy tylko różnili się tym, że Sowiecka eksterminacja była poprzez pracę ponad siły w łagrach, gułagach ilu ludzi zginęło dokładnie nie wiadomo lata komuny wymazały dane,do tego Sowieci planowali na Syberię wywieść prawie całą ludność zamieszkującą wschodnie tereny IIRP bez względu na narodowość, wiemy co zrobili Sowieci z Ukraińcami z terenów IRP na przełomie lat1932/33. Jeszcze kwiecień obłudnie wspomina nagle Witolda Pileckiego co z nim zrobili komuniści zrobili jak i zresztą tzw. Żołnierzy Wyklętych. Komuś się wydaje, ze wytrzymał by brutalne przesłuchanie w UB? Wątpię mało kto wytrzymywał, przyznawali się do tego co komuniści chcieli do wszelakich zbrodni popełnionych przez AL i GL ale kwiecień tego nie powie, tego typu informacje można znaleźć w archiwach IPN-u i w publikacjach naukowych profesjonalnych badaczy historyków. Niestety kwiecień nie posiada żadnego dostępu do archiwów, nie jest na żadnej liście badaczy historyków, jest wyśmiewany i uznawany za jakiegoś idiotę przesiąkniętego jakąś odmianą komunizmu z połączeniem nazizmu, miejmy nadzieję, że teraz po zmianie rządy jego szkodliwa działalność skończy się zamknięciem w psychiatryku, politycznie ograniczeni na takich dewiantów patrzą przez palce im pasuje, że ktoś zakłamuje historię i pluje na Polskę.


   Hitler i Stalin podobne osobowości
   https://www.youtube.com/watch?v=jb58uedrbGo

   Wiek zagłady Sowiecka Historia - Holokaust Słowian. Nazizm i Komunizm to jedna i ta sama ideologia różniąca się głównie nazwą
   https://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc

   Usuń
  4. Przypominam kwietniowej antypolskiej świni, że pakt Ribbentrop-Mołotow był niczym innym jak PODZIAŁEM TERYTORIALNYM POLSKI. Rosjanie wkraczając na Polskie terytorium równocześnie z wybuchem wojny wysiedlili około 2 milionów ludzi z czego setki tysięcy trafiło do więzień. Co się stało z resztą Polaków z ponad 5 milionów nie wiadomo różne statystyki różnie podają. Jakby chcieć to wszystko zebrać w całość wyjdzie, że i Niemcy i Rosjanie mieli równy udział w eksterminacji Polaków w czasie wojny i po wojnie.
   Dla zobrazowania sytuacji warto przeczytać to:

   http://portalwiedzy.onet.pl/64591,,,,zbrodnie_radzieckie_w_polsce,haslo.html

   Kwiecień musi się dużo nauczyć, a lemingi go słuchające nauczyć zadawania pytań.

   Usuń
  5. "PODZIAŁEM TERYTORIALNYM POLSKI" - no aż się kurwa poplułem ze śmiechu xD Znaczy że co, Ribbentrop i Mołotow ustalili granice 16 województw i aktualnie planują siedemnaste? xD

   Usuń
  6. Te brednie koziego syna nie nadają się do komentowania, to są stany do badania przez psychiatrę. Dziwie się tylko że tam nie wstał ktoś i nie przetrącił mu drugiego kopyta. Ale nie ma co się dziwić, na takie zloty idiotów to nikt normalny nie przychodzi.

   Usuń
 32. Tak w temacie jezdy z kurwami w Syrii, typowo ruski militarny raport jenerala do Cesarza publicznie pokazujacy sukcesy w Syrii.

  https://www.youtube.com/watch?v=JrwsB0PiRws

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja przypomnę linka do strony gdzie jest dziennik relacjonujący Rosyjskie sprzątanie świata z tej islamskiej dziczy

   https://adnovumteam.wordpress.com/category/syria/

   Usuń
  2. I dodam jeszcze linka do artykułu o żydach-obowiązkowy.

   Cytat:
   Tak tedy żydowscy bankierzy wessali już całe bogactwo Stanów Zjednoczonych i ich obywateli uczynili swoimi niewolnikami.

   http://zastopujczas.pl/zydzi/zydzi-to-wierutni-klamcy-i-pijawki-krwiozercze/

   Usuń
  3. I jeszcze jeden cytat z tego artykułu:
   ///
   Również sami Żydzi dają świadectwa o sobie samych, które wyciekły im wbrew ich woli, a w których zupełnie się odkrywają. Dokumentem, który odsłania bez reszty najtajniejsze kulisy działania Żydów na całym świecie, są „Protokoły Mędrców Syjonu”. Na ich temat Żydzi nie byli w stanie nic powiedzieć poza jednym: że są fałszywe. Jest stara zasada łacińska: gratis asseritur, gratis negatur, co znaczy: jeśli bez dowodów się coś stwierdza, to bez dowodów można temu zaprzeczyć.
   ///
   ======
   Ostatnie zdanie jest doskonałe. Tyczy się to również bełkotu kwietnia.

   Usuń
 33. SZUKAM bloga, na którym OSOBA gwałci drzewa w parku, bo sie przy tym elektryzuje.... co za osoby... ahahaha. April nie podał linku i nie wiem gdzie jest ta osoba.

  OdpowiedzUsuń
 34. 11/13 Atak w Paryżu -11/13 PARIS ATTACK - Max Kolonko MaxTV special edition
  https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA

  OdpowiedzUsuń
 35. APRIL RZĄDZI!!!!!! HAAHAH
  !!!! PRAWDZIWY ZNAWCA!!! a nie jakieś psychole

  OdpowiedzUsuń
 36. profesor historii zmyślonych przez siebie kwiecień, ok 9:41 podał książkę „Siedziałem z Bestią” nie ma takiej książki o takim tytule jest to wymysł kwietnia podobna książka to „Rozmowy z Katem” autorstwa Kazimierza Moczarskiego
  „Powstanie i tematyka dzieła
  W roku 1949 Kazimierz Moczarski, dziennikarz, prawnik z wykształcenia, żołnierz Armii Krajowej, został osadzony przez władze komunistyczne wraz ze zbrodniarzem, wysokiej rangi oficerem SS Jürgenem Stroopem w jednej celi więzienia mokotowskiego w Warszawie. Stroop (m.in. likwidator getta warszawskiego podczas powstania w 1943, odpowiedzialny za śmierć dziesiątków tysięcy ludzi) został wcześniej skazany na karę śmierci przez amerykański sąd, w Polsce sądzony był m.in. za zbrodnie z Warszawy ipoznańskiego. Umieszczając Moczarskiego ze zbrodniarzem władzom komunistycznym prawdopodobnie chodziło o złamanie psychiki polskiego bohatera wojennego i działacza AK. Wraz z nimi wyrok odbywał niejaki Gustaw Schielke, niemiecki policjant. Ta sytuacja sprowokowała Moczarskiego do stworzenia portretu osobowości hitlerowca, opisu jego życia i kariery oraz napisania książki o mechanizmach działania i rozwoju nazizmu[2].
  Uwagę zwraca niezwykła pamięć Moczarskiego, który spisując rękopis tuż po wyjściu z więzienia w 1956, pamiętał wiele szczegółów z pobytu, takich jak rozmowy, gesty czy reakcje współwięźniów. Sam autor podejrzewał, że pamięć spowodowana była niezwykłym napięciem okresu wyczekiwania na wykonanie na nim wyroku śmierci. Przed opublikowaniem Rozmów wszystkie fakty w nich zawarte, w miarę możliwości, zostały przez autora zweryfikowane. Moczarski miał dostęp do niektórych świadków opisanych zdarzeń oraz do stenogramów i dokumentów procesowych polskich i amerykańskich.”  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmowy_z_katem

  https://www.youtube.com/watch?v=nM_YCT0sMDg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurwa nie daję rady tych wypocin słuchać mam zawaloną krtań coś mnie przewiało duszę się ze śmiechu tylu bredni dawno nie słyszałem kurwa internet bronią Himmlera i Hitlera jakieś książki nie istniejące, Carskie Sioło zmieniona nazwa na Sielskie Sioło bo kwiecień znawca jeżyka Rosyjskiego tak przetłumaczył jako poprawną nazwę, pierdolił o Bursztynowej Komnacie, że to nie było kilka skrzyń tylko urosło do kilkunastu wagonów, komnata ma 10,5 m x 11,5 m i ok 3 albo 4 metrów wysokości co to kurwa Niemcy cały pałac rozebrali, wymyślił na poczekaniu pełno mitów legend nie istniejących, kwiecień ty załóż kabaret a nie zajmujesz się historią, jeszcze coś kwiecień ośle nasze macki sięgają nawet do UK nie prowokuj nas swoimi tekstami bo zobaczysz, że ciebie z Anglii deportują

   Usuń
 37. Ja pier.... non stop to samo pierdolenie,no do zrzygania...Kfiecień zmień płyte bo już taką żenadą wieje że masakra....podziwiam głupotę słuchających a zrozumieć nie mogę płacących za to

  OdpowiedzUsuń
 38. Mamy nowy temat.
  Jeszcze nie opracowałem najnowszego pierdolenia kwietnia z Anglii, ale już możecie pisać komentarze i uwagi do tych bredni.
  Polecam zacząć od materiału z kanału kwietnia.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.