sobota, 17 października 2015

pierdolekcja LVI Czyli trochę kłamstw, pomówień okraszonych demagogią i znanymi powszechnie faktami w kolejnym eklektycznym bełkocie.

Audycja LVI 

Zanim przejdę do komentowania tego kolejnego bełkotu chcę byście wysłuchali ponizszego materiału, w którym na policję dzwoni kobieta cierpiąca na schizofrenię paranoidalną i składa zawiadomienie. Zwróćcie uwagę, że wypowiada się płynnie, składnie buduje zdania, mówi z pełnym przekonaniem tak jakby to wszystko co mówi było oczywiste i zrozumiałe dla wszystkich.

A teraz przypomnijcie sobie wszystkie wypowiedzi kwietnia o wilkołakach, zjawach, stworach, kosmitach, rycerzach w złotych strojach i inne bzdury wypowiadane w identycznym stylu co opowiada ta kobieta. Jedyną różnica jaka jest pomiędzy kwietniem, a ta kobietą to, to że ta kobieta w ogóle sie nie kryje ze swoimi twierdzeniami zaś kwiecień po części tak zwalając na rzekomych-nieistniejących świadków, choć bywało i tak, że jak pamiętamy wiele absurdów wypowiadał z pełnym przekonaniem. Na przykład o otwarciu wrót, istnieniu portali podprzestrzennych na Osówce czy choćby odczuwaniu w rzekomych miejscach mocy dziwnych doznań. Nie wymienię wszystkiego co mówił w podobnym przekonaniu bo jest tego zbyt wiele by to nawet spamiętać.
Niech ten materiał będzie dla was wzorcem, że wariata nie można poznać przeważnie po wyglądzie i formie wypowiedzi, bo wielu z nich mówi bardzo składnie, ciekawie i poprawnie, ale po tym co mówi.

  video

Przejdźmy teraz do tego bełkotu.
Kwiecień twierdzi, że był  na ćwiczeniach w jednostce i poznał  tam żołnierzy różnych narodowości w tym Hindusów i muzułmanów nazywając ich-KOLOROWYMI.
 Kwiecień przy nazwaniu ich kolorowymi zająknął się bo przypomniał sobie, że w poprzednich pierdoaudycjach takich KOLOROWYCH nazywał CIAPATYMI.
Nie wiem czy prawdą jest to co mówi, że w szeregach armii Brytyjskiej są muzułmanie modlący się do allaha i mówiących allah akbar, ale nie wydaje mi się by to było prawdą. 
W każdym razie ciekawe czy miał odwagę takiemu muslimowi powiedzieć w twarz, że jest ciapatym?
Na pewno nie.
Ciekawe też czy będzie taki odważny by na głos nazwać islamistów zalewających Wielką Brytanię ciapatymi w zapowiadanym na grudzień wystąpieniem w Anglii? I czy będzie taki odważny wypowiadać się tam na ten temat podobnie jak to robi w swych chorych audycjach?

Kwestia wyimaginowanego i nieistniejącego Josefa Bartnika.
Kwiecień znów kłamie, że ta postać istnieje i na dodatek wymyślił sobie, że po jego trzech pierdolekcjach w, których czytał pamiętniki opisujące tą postać ktoś już napisał 3 książki i powstały 2 strony internetowe o Bartniku!!!!
Wyobrażacie to sobie 3 książki zostały napisane po jego przeczytaniu kilku stron o Bartniku z jego pamiętnika!!! i 2 strony już sa na ten temat w internecie!!!
Ale to bardzo łatwo zweryfikować, wystarczy wskazać te książki!!! Kwiecień oczywiście tego nie zrobił, a w necie nic o jakimś Bartniku nima.

Bezpłatne audycje dariusza kwietnia.
Kwiecień przekonuje, że nigdzie nie zamieszcza swych audycji z płatnym dostępem. Wymienia tu przy okazji internetowe radio marka sęka-kozojebcy i pedofila i jego radio paranormalium sugerując, że ten wstawia na swe radio jego audycje i jeszcze pobiera za to kasę.
OJ, oj, oj!!!
Zaraz to skomentuję, ale przypomnę, że jeszcze nie tak dawno kwiecień i sęk współpracowali i nagrywali razem audycje, które ukazywały sie faktycznie na radio paranormalium.
Tylko, że marek sę z tego co mi wiadomo pousuwał te audycje uznając kwietnia za oszusta.
A teraz kwiecień wobec niego posuwa się do sugestii, że marek sęk bez jego wiedzy wstawia jego audycje i bierze za to pieniądze. 
Nie bronię sęka bo to padalec jakich mało, ale wątpię by sek robił cos takiego co sugeruje kwiecień.
W dodatku mamy tu dokładnie taki sam przykład pomówienia ze strony kwietnia jakiego dopuścił się kilka lat temu wobec mnie kłamiąc, że założywszy dla niego zapasowe forum o Riese w dziale wsparcie wstawiłem swój numer konta zamiast jego konta chcąc zarabiać kosztem kwietnia!
To jest właśnie styl pomawiania kwietnia. Oczywiście za każdym razem nie jest w stanie udowodnić swych parszywych pomówień, a wystarczyło by zrobić choćby skren takiej strony i dowieść, że ktoś tak zrobił.

 A TERAZ UWAGA
NAJWIĘKSZE PARSZYWE KŁAMSTWO PARANOIKA!!!
POSŁUCHAJCIE JAK KWIECIEŃ MÓWI Z PEŁNYM PRZEKONANIEM, ŻE NIE MA KONTA NAWET NA yOUtUBE, A ZA CHWILE PRZEPRASZA I MÓWI, ŻE JEDNAK MA.
To jest własnie objaw paranoi i schizofrenii.
POSŁUCHAJCIE JAK KWIECIEŃ KŁAMIE, ŻE WSZYSTKIE MATERIAŁY JAKIE DO TEJ PORY NAGRAŁ SĄ BEZPŁATNE!
Już zapomniał jak sprzedawał je na DVD, które wydał mu i wyprodukował Henryk Patronowicz i sprzedawali to w ich sklepie-MAM NA TO DOWODY!!! Mam skreny, linki, numery kont i wszystko co potrzeba by to udowodnić w razie potrzeby.
POSŁUCHAJCIE TEGO STEKU KŁAMSTW PARANOIKA i porównajcie to jak mówi z materiałem powyżej w, którym paranoiczka dzwoni na policję z zawiadomieniem o jej prześladowaniu przez sąsiada:

video
Kwiecień zaprzecza sam sobie, kłamie, oszukuje i zmyśla. I to jest dowód, że to jest chory człowiek i wszystko co mówi jest nieprawdą. Materiał końcyzy stwierdzeniem, że nie zarobił ani złotówki na żadnym filmie, który dla was nagrał! OCZYWISTE KŁAMSTWO. 
Nawet kiedyś posądził Krzysztofa Rogalę, że ten go oszukiwał gdy razem zrobili DVD z prelekcjami kwietnia i Rogali za, które Rogala nieuczciwie się z kwietniem jakoby rozliczał. Zapewne w komentarzach i Rogala i Sęk odniosą się do słów kwietnia co udostępnię po mimo, że nie sympatyzuje z oboma.

SYTUACJA NA ŚWIECIE I W EUROPIE WG. KWIETNIA.
Wszystkiego komentować nie będę bo kwiecień nie powiedział niczego poza tym co wiemy z internetowych niezależnych mediów, które ten łysy pierdolec tylko powiela i to w nieskładnym chaotycznym bełkocie.

ale odniosę się do KŁAMSTWA NA MÓJ TEMAT:

video
Ty pierdolony kłamliwy skurwysynu nigdzie i nigdy nie negowałem tego co powiedziałeś. 
Pokaż mi kurwo pierdolona gdzie tak mówiłem czy pisałem?
I NIE UKRYWAM KWIECIEŃ, ŻE MODLĘ SIĘ BYŚ SKURWYSYNU ZDECHŁ I BY CI KTOŚ TEN PIERDOLONY ŁEB W KOŃCU ROZWALIŁ.
===========
KWIECIEŃ TWORZY STRUKTURY PARAMILITARNE, MISTRZÓW SZTUK WALKI, PORZUCONYCH ŻOŁNIERZY I NASTOLATKÓW MAJĄCYCH WALCZYĆ O POLSKĘ!!!
mniej więcej od 12 minuty kwiecień prorokuje, że może nastąpić rewolucja, ale sugeruje przy tym, że to nie jest właściwa droga bo to droga destrukcji.
Dla tego opowiada jak organizuje grup, chyba polityczną, którą ma nadzieję zauważą rządzący!!!
Paranoik i schizofrenik tworzy bojówki paramilitarne, pokazuje się z bronią i jednocześnie pierdoli, że mu nie chodzi o rewolucję tylko chuj w sumie wie o co.
Hahahahah.
KWIECIEŃ SWIADKIEM AFER W WOJSKU.
Dalej kwiecień twierdzi, że był świadkiem kilku afer w wojsku. Taaaak? Kwiecień skoro tak to czemu tego nie zgłosiłeś dla dobra POLSKI????

ZA KILKA TYGODNI BĘDZIEMY MIELI MROZY!!!
To kolejna przepowiednia kwietnia.
Rok temu się nie sprawdziła. Ale tak to każdy może całe życie wieszczyć o nadciagających mrozach, a gdy pewnego roku przyjdzie jakaś zwykła niegroźna anomalia swir powie-a nie mówiłem? Zobaczcie sprawdziło się!
Oto mądrości paranoika.
Co więcej internetowy profesor kwiecień wyłożył nam po profesorsku prawdziwe przyczyny migracji afrykańczyków do Europy!
Otóż według kwietnia w Afryce są niebywałe susze, lodowce znikają w tempie 50 metrów na miesiąc i afrykańce zaleją Europę w poszukiwaniu wody i jedzenia!!!
Bez komentarza. Idę dalej.

Z CYKLU ŚMIESZNE IDIOTYZMY

video
Takie rzeczy wymyślić może tylko profesor kwiecień.

JESTEM DEBILEM INTERNETOWYM
NIE POTRAFIĘ OBSŁUGIWAĆ KOMPUTERA
video
Ale telefon typu smartfon z dostępem do internetu potrafi obsługiwać?

przeprasza za nieobecność

Tak więc debil internetowy, ale potrafi coś napisać przez smartfona i zali się, że nie ma dostępu do internetu. czy debil internetowy twierdzący, że nie umi obsługiwać komputera zaqlił by się, że nie ma dostępu do internetu?
Sami widzicie schizofrenię i zakłamanie tego skurwysyna.
A te wszystkie komentarze na blogu Krośnieńskiego pedofila to co?  Pies za niego napisał z konta z jakiego też prowadzi swego bloga?
Ile jeszcze muszę wypunktować kwietniowi kłamstw i paranoi byscie wreszcie-tu zwracam sie do jego kibiców-zaczęli go uważać za naprawdę debila?


PODZIEMNE TUNELE W SUDETACH.
Kwiecień twierdzi, że był pierwszym, ktory oficjalnie przed kamerą opowiadał, że w Sudetach sa ogromne wydrążone tunele, co jest oczywistym kłamstwem bo o tym mówiono zanim kwiecień miał pierwszy stosunek.
Druga sprawa, kwiecień twierdzi, że Niemcy drążyli Riese bo prawdopodobnie albo czegoś szukali i chcieli dokopać się do tego ogromnego podziemia, które było byćmoże wykonane tysiące lat temu.
OTÓŻ DRODZY PAŃSTWO!
To ja jako pierwszy w internecie i chyba w ogóle napisałem tę tezę kilka lat temu, że być może w Górach Sowich jako najstarszych w Europie mogą istnieć wyrobiska wykonane przed tysiącami lat w, których być może zostały schowane technologie poprzednich cywilizacji.
Nie udowodnię tego bowiem od tej pory takie pogłoski rozeszły się po internecie na tyle, że jużnikt nie udowodni kto był pierwszym, który podniósł taką tezę.
Ale na pewno nie był nim kwiecień.
I dodam tylko w tej kwestii tyle, że kwiecień nigdy nie był pierwszym głoszącym cokolwiek o czym mówi W OGÓLE. Wszystko o czym kwiecień mówi czy to będzie fakt czy SF istniało na długo zanim kwiecień.... miał pierwszy stosunek. Tylko, że kwiecień dziś czyli od kilku lat przypisuje sobie te wszystkie opowieści dodając od siebie masę wymyślonych i wyolbrzymionych lub poprzekręcanych faktów.

 Pominąłem kilka kwestii związanych z "ciapatymi" bo jak wcześniej napisałem kwiecień w swych opiniach nie wykracza poza te, które wszyscy sledzący sytuację w Europie znają i mają.
Zakończę dzisiejszy temat tym oto optymistycznym akcentem:

TAKI GŁUPI JESTEM, JESTEM ZODIAKALNYM BARANEM, i,i,i,i,i,i
JESTEM TĘPY, ALE UPARTY JAK OSIOŁ

video
 THE END.


PS!!!
Zapomniał bym!
A czemuż to wielki prosowiecki zwolennik dariusz kwiecień ani słowem nie odniósł się do Rosyjskich nalotów na państwo islamskie w Syrii???
Czyżby przełożeni mu zabronili ze względu na poprawność polityczną?
Rosja napierdala islamskie bydło ile wlezie i jest szansa, że to dzięki nim problem z terroryzmem pomyślnie się zakończy, ale nasz profesor wilczur o tym ani słowa?
Kwiecień ty sprzedajna poprawna politycznie kurwo, wszyscy tu mimo, że nie lubić Rosyjskiego niedźwiedzia liczymy na to, że Putin rozpierdoli to zawszone pedofilskie islamskie towarzystwo i pokrzyżuje plany żydowskiej Ameryce na bliskim wschodzie.

DODATEK 1

Pod tematem w komentarzach anonimowy napisał chyba jeden z najcelniejszych komentarzy dotyczących działalności kwietnia.
To absolutnie doskonałe podsumowanie, które każdy powinien nawet wykuć na pamięć, a przynajmniej zapamiętać zawartą w nim myśl na całe życie. Pozwalam sobie zacytować ten komentarz:


Ten chazarski agent (dla przypomnienia- Kwiecień to typowe nazwisko przechrztów) coraz bardziej wypacza historię, coraz mocniej uderza w nutę pseudo-patriotyzmu i coraz bardziej gorączkowo próbuje zamotać w głowie młodzieży. Oczywiście ma w tym cel taki sam, jak tysiące jego ziomków, którzy z tego kraju uczynili już drugą jerozolimę.
To zwykły parch, którego traktować trzeba jak niebezpieczny i wrogi Polsce element, który ma za zadanie skłócać, dzielić, oczerniać a także odwracać uwagę od rzeczy istotnych.

Celna uwaga Tomek odnoście Rosji i jej działań a Syrii. Pejsatym kleszczom to się nie podoba, zatem te rzeczy są pomijane lub celowo zamiatane pod dywan. Przodują w tym telewizyjne dziwki z większości stacji, oraz internetowe portale śmieciowe typu onet i wp. Ale chazar Kwiecień idzie jak widać tym samym torem. Krótko mówiąc, odsłania się coraz bardziej i co rusz pokazuje swoje zakłamane pejsate oblicze.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

204 komentarze:

 1. Przypomne tekst pod ktorym wiekszosc eksploratorow z Polski wyrazila zdanie o Kwietniu, pokazujac mu jego miejsce-czyli w oslej lawce jako posmiewisko.

  http://ddz.old.doba.pl/?s=subsite&id=29559&mod=3&comment=295850

  Zostal wykopany ze srodowiska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak dal przypomnienia survival według profesora historii zmyślonych przez siebie dariusza kwietnia

   https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gOh78RQfesc

   Usuń
  2. Pamietny hicior. Dzieki za dodanie, to trzeba co jakis czas odswiezac aby Swiat nie zapomniaj o popisach idioty.
   :)

   Usuń
  3. Aaaaa HIT NAD HITY!!!!! ...,tylko zapomniał dodać że to jego gawra w Sowich (sądząc po umeblowaniu) hahaha!!!!

   Usuń
 2. Posłuchałem i zacytuję klasyka OOOO ja pierdolę co za imbecyl!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla tych co mnie negują.
  Moja prawda jest najmojsza, bo to ja spotkałem na rogowcu warjata.
  jak odchodziłem mignęło światełko i wtedy naszła mnie myśl że jestem szalony. Wtedy wyszedł zza drzewa Hainz Majjonez i Otto Knoblauch brat w drugiej osobie Otto von Lipke, mam na to dowód, stare banknoty znalezione na strychu w Głuszycy. Mój dziadek dostawał dziwne zastrzyki jak wyciągali go z tajemniczej kryształowej skrzyni, jestem szalony, ale mam dowody, stały tam trzy chałupy i gdzieś tam chata wiedźmy. Nie neguj tego bo to dowody nie do obalenia. Właśnie dzwoniła do mnie z HIAG Gerda Sesel z Thule i powiedziała, że ten w ortopedycznych butach to Jarecki , nie znam niemieckiego ale tak mówiła, a to okno jest z IX wieku i XVII wieku to dowody. Otto Krammer list z 1944r....Oni tu są idą po mnie , kazali mi zanieść niby pojemnik niby dziwny termos do piwnicy. Nie mam czasu bo jadę do afganistanu, właśnie dostałem wezwanie z NSR gdzie mam dostemp jako oskarżony do wojskowych informacji niejawnych, o wrota się otwierają. Alleluja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opowieści z Narni czyli sto pięćdziesiąta audycja świra :-).

   Usuń
 4. znowu pierdu pierdu psychiatryk na wolności

  OdpowiedzUsuń
 5. marzenie kwietnia zostać Fuhrerem powoli je spełnia tworząc swoje neonazistowskie bojówki, ku uciesze gawiedzi sobie podobnej

  https://www.youtube.com/watch?v=WCUfkMkVbwo

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.youtube.com/watch?v=5UFkFanrkno

  A mnie proszę powiedzieć tytuły książek o Bartniku i tytuły stron internetowych o Bartniku :-), oj pinokio pampalini.....jaka to autopromocja :-), Londyn, Anglicy, Sitchowie , alleluja wilkołaki i czarne notesy :-). Trzeba było pampalini sitchowi z brudnej armii założyć pytona :-). Albo na swoją durną głowę kondona :-).

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=5UFkFanrkno

  Nadganiaj pampalini nadganiaj, bo nie ma nic śmieszniejszego niż prawdziwy kretyn w koszulce z logo osła jaką ci zafundował Lubusz po tych bzdetach z Gubina :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieknie go w chuj zrobili, potem jeszcze filmik o odnalezionym samochodzie z Hitlerem a ten to nosi kurwa dumny z siebie jek menel ktory dostal czapeczke na promocji piwa.

   Lubusz mocny jest, pozdrowienia ze Slaska.

   Usuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=5UFkFanrkno

  To co dzieje się w Rosji , to co dzieje się w Chinach, to co dzieje się na Wyspach Owczych i w Australi :-). A najciekawsze są nieodwracalne zmiany w mózgu pampaliniego, nawet doktor Mroczek nie jest w stanie uleczyć pacjenta :-) . A mnie interesuje to co dzieje się w pustym deklu :-), i o czym piszą w mailach do pampaliniego Chińczycy :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.youtube.com/watch?v=5UFkFanrkno

  idiota się obudził i twierdzi że nie ma materiałów o dziczy jak najechała Europę :), niezły czubek :-), pewnie korzysta z chazarskiej wyszukiwarki :-) tej z krzaczkami i mu nie wybija :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szuka po mandarynsku w przegladarce z Hong Kongu ktora laczy sie przez Elefantyne dla zmylenia tropu bo inaczej sztejtl hilfe go namierzy i zalozy mu pytona.
   :)

   Usuń
  2. No tak zapomniałem że to "poliglota" mówi we wszystkich 3 Ukraińskich dialektach oraz w 17 językach Chińskich kantonów, nie ma problemu aby sie z Niemcami i Anglikami porozumiewać, i gada swobodnie po Fińsku :-). A ja tak patrząc na te zmarszczone płaskie małpie czoło mysle ze to nie poliglota a Tryloglyta :-).

   Usuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=5UFkFanrkno

  ten bełkot i mina wiecznie zdziwionego wiejskiego przygłupa, bezcenne i lepsze jak kabaret :-). Nie mogłem się doczekać aż znów zobaczę tego klauna :-).
  Trzeba by napisać do tego psychiatryka w którym znika co jakiś czas aby go krócej trzymali :-).

  OdpowiedzUsuń
 11. Opis gotowy
  i polecam zapoznać się zdecydowanie z nagraniem schizofreniczki dzwoniącej na policję. To wam pozwoli zauważyć podobieństwa charakterologiczne do kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Te głupek, tych sitchów i ciapatych z którymi robiłeś sobie zdjęcia trzeba było damską torebką załatwić albo chwytem za jaja jak pokazywałeś na tych komediowych filmikach, Dlaczego ich nie załatwiłeś? , no dlaczego, dlaczego, dlaczego, dlaczego to, dlaczego tamto.

  A dlaczego słońce zachodzi, a dlaczego wschodzi. Dlaczego pada deszcz i dlaczego wieje wiatr. Dlaczego 50 pograniczników pojechało na Węgry. A dlaczego robisz sobie zdjęcia z ciapatymi.

  Dlaczego piszą do ciebie Chińczycy z Hong Kongu. I dlaczego rozpalasz wersalki ? no dlaczego?. :D , :-)

  dla czego nie odkryłeś złotego pociągu?, dla czego?, dla czego jeździsz na kucyku ? dla czego?, dla czego się nie leczysz ? no dla czego ? :-) :-).

  OdpowiedzUsuń
 13. No i ilu kurdów zyje w niemczech, a ilu syryjczyków w syrii, no ilu 7 milionów, 0 milionów , 50 milionów, no ilu ? pampalini mistrz od zadawania kretyńskich pytań i dawania kretyńskich odpowiedzi :). A wszystko to za darmochę na kanale You Tube , u pampaliniego pinokia który pół minuty wcześniej twierdził że nie ma na You Tube żadnego swojego kanału :-).

  OdpowiedzUsuń
 14. PS!!!

  Zapomniał bym!

  A czemuż to wielki prosowiecki zwolennik dariusz kwiecień ani słowem nie odniósł się do Rosyjskich nalotów na państwo islamskie w Syrii???

  Czyżby przełożeni mu zabronili ze względu na poprawność polityczną?

  Rosja napierdala islamskie bydło ile wlezie i jest szansa, że to dzięki nim problem z terroryzmem pomyślnie się zakończy, ale nasz profesor wilczur o tym ani słowa?

  Kwiecień ty sprzedajna poprawna politycznie kurwo, wszyscy tu mimo, że nie lubić Rosyjskiego niedźwiedzia liczymy na to, że Putin rozpierdoli to zawszone pedofilskie islamskie towarzystwo i pokrzyżuje plany żydowskiej Ameryce na bliskim wschodzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo on lubliu nie matuszkę Rosiję tylko komunism chazarski, a jak Putim zaczął robić porządek z mamelukami opłacanymi przez Chazarów to kwietniołak zamknął swój chazarski napity ryj. Dokleić mu pejsy i dorysować brodę i masz jak na widelcu ten ryj z chytrymi oczkami. Raz się sadzi a raz skamle jak pies że dostał w pustak na Soboniu. Typowe chazarskie zagrywki.

   Usuń
 15. Komentarz pod głupotami :

  almostmarvellous 1 godzinę temu
  brawo tym razem wystarczyła mi minuta oglądania, 60% armii brytyskiej wyznania islamskiego......ani Ghurkowie ani Sikhowie anie tym bardziej Maorysi :-) nie są muzełmanami..... wiec kompletna bzuddra na dzień dobry ,co do pociągu ,stary już przynajmniej 3 razy zmieniałeś zdanie ,raz mowisz że nie ma żeby za chwile mówić ze przecież mówiłeś ze jest i teraz znowu mówisz że nie ma ...wystarczy oglądnąć twoje "audycje" żeby sie przekonać że odbijasz sie od ściany do ściany zależności od koniunktury w danym momencie... PS "blichtr" spotkania w londynie spowodowany jest ciekawością ludzi na polską dyzmową wersje Davida Icke ...ot co, skup się chłopie na bycie przewodnikiem po górach sowich bo jedynie to ci dobrze wychodzi.
  ..........................................
  Gówno mu wychodzi, jemu nawet szuflowanie do pieca w kotłowni nie wychodziło, tłuczenie młotkiem w kamień sprawiało mu niesamowite trudności. Więc go pogoniono. Jak byś znał kolego G.Sowie i wiedział jakie pierdoły ten koleś opowiada to by Cię zdziwko rypło :-). To wszystko co bredzi to programy z TV plus jego wizje pod wpływem gorzały zmiksowane z internetowymi opowieściami :-). My tutaj z tego osła mamy niezły ubaw :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, lazi po gorach na korbie utartymi szlakami, czesem przejdzie chwile boczna sciezka, popierdoli farmazony, powie cos co widzial w TV lub przeczytala na tablicy informacyjnej na szlaku a debile rozdziawaija pyski jaki to kurwa profesor.

   Jak zaciagnie RWD to mu sie gadka klei i wysrywa swoje rajdy opowiesci z Krainy Grzybow gonionej ADHD w sosie z gry Wolfenstain.

   Usuń
 16. Tak pampalini już czas abyś stworzył armię , daj głos weź SWD i grzej do celu z 1800m bez optyki a z optyką na 3000m , wal ile wlezie :-). Kurwa zapomniałem że najpierw musi do ciebie napisać gen. Polko że amunicja do koszar dotarła :-).

  I śpij czujnie aby ci Maorys-muzułmanin albo sitch uszu nie obciął jak pod monte casino :-).

  OdpowiedzUsuń
 17. a to jest hit :-) absolutny hit. :-).

  Wieszcz obwieścił że kilka tygodni w grudniu będziemy mieli mrozy :-).
  On jebnął dzisiaj na planetę ziemia, wiejski głupek obwieścił, że będą w zimie mrozy.
  Jakaś nowina kurwa :-), wyobrażacie sobie, w Grudniu , styczniu i lutym mróz. Nie do wiary , wprost nie możliwe, jak ten wieszcz -fenomen to przewidział ??

  Wprost nie wierzę że w zimie będzie zima i spadnie śnieg? niesamowita mondrość, cóż za proroctwo tysiąclecia.

  W grudniu , lutym lub styczniu pampalini nakręci fenomenalny filmik w którym triumfalnie obwieści iż wszyscy zaprzeczali że w zimie jest zima. A on jedyny to obwieścił i jest zima . :-). Geniusz jakiś kurwa, geniusz. Brawo panie darku :-)
  o słońce mondrości :-). Już w tym zapowiada, nie wierzycie a ja wam mówię że zima będzie :-).

  Ja jestem lepszy wiejski głupku , zapowiadam że jutro rano wzejdzie słońce i będzie dzień , a wieczorem zajdzie i będzie noc. Niektórzy mówią że to nie prawda ale zobaczycie że się nie myliłem. :-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zobaczcie tak u nas w Warszawie jest

  https://www.facebook.com/KLW1916/posts/1171225252904763

  Ciary idą po ciele i krew się gotuje
  Żaden islamski śmieć nam nie dorównuje
  A zdrajcy, konfidenci i dwulicowe świnie
  Zginą wkrótce od szabli, którą mamy w hymnie.
  TS.

  OdpowiedzUsuń

 19. W dziale pod tytułem: Jak kwiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza i Napoleona Bonaparte zdrajcę narodu Polskiego
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html

  jeden z naszych czytelników w komentarzu napisał:


  ///////
  Łukasz Madejskiniedziela, 18 października 2015 02:56:00 CEST

  kwiecień to idiota i konfabulator. Zwykły pajac którego zżera własna próżność i który próbuje zaistnieć z pozoru sensacyjnymi informacjami. Wystarczy obejrzeć kilka jego wypowiedzi żeby dojść do wniosku że to zwykły krętacz który znalazł sobie sposób na życie tworząc brednie które 'sprzedaje' ludziom z okazji prelekcji i wycieczek. Treści głoszone przez tego człowieka są najprawdopodobniej wytworem jego wyobraźni; często jego wypowiedzi są ze sobą sprzeczne, a on sam nie jest w stanie przytoczyć źródła swoich wariacji, najczęściej powołując się na 'fachową literaturę', albo swoją 'wiedzę zdobytą w terenie' lub też powołując się na 'milczących świadków' lub poniemieckie dokumenty/książki/pamiętniki których rzekomo jest właścicielem i z których to rzekomo czerpie swoją wiedzę. Warto obejrzeć filmiki z jego prelekcji i spotkań, łatwo tam zaobserwować że osobnik ten chwali się na potęgę, opowiadając niestworzone historie w których najczęściej bohaterem jest on sam; w przypadku kiedy komuś uda się go zaskoczyć trafnym pytaniem widać jego nerwowe reakcje i natychmiastowe nawiązanie do innych zagadnień. Człowiek ten w swerze swoich kłamstw porusza się jak ryba w wodzie i dla podtrzymania autorytatywności swojej i swych twierdzeń, powtarza przeinaczone na swoją korzyść rzeczywiste fakty- tak że przeciętna osoba może uznać że facet ma trochę racji w tym co mówi, ale wystarczy zacząć z nim upartą, merytoryczną dyskusję i kilkoma trafnymi pytaniami przycisnąć 'prof. kwietnia do parteru, patrząc jak usilnie próbuje zmienić wątek lub plącze sie w tym co powiedział. Jego dorobku naukowego nie będę komentować; to zwykły chwalipięta który prawdopodobnie z powodu jakiś osobistych problemów próbuje zaistnieć jako naukowiec i badacz (czy może raczej oświecony prorok, bo słuchając go czasami już sam nie wiem). Nie mówię facet mieszka gdzie mieszka, więc okolicę zna pewnie od dzieciaka ale to nie daje mu ŻADNEGO PRAWA do zakłamywania historii nie tylko regionu ale Polski i przypisywania sobie różnych odkryć i osiągnięć... Jego opowiastki z mchu i paproci; o wilkołakach, jego wyprawach czy przygodach z tuneli można włożyć tam gdzie ich miejsce- między bajki.. Nie żywię do niego jakiejś ukrytej urazy ( i od razu mówię że z Panem S. również nie mam nic wspólnego), i nie zabraniam nikomu wierzyć w jego wyssane z palca wymysły, ale nie pozwolę aby taka KURWA dla prywatnej korzyści szargała pamięć o Polskich Bohaterach i obrzucała ich gównem. Zazwyczaj nie przejmuję się tego typu pierdolcami, ot... co najwyżej zaśmieję się sam do siebie i rzucę w myślach 'że też takich głupków ziemia nosi...' , ale kiedyś szukając informacji nt. Riese natknąłem się przypadkowo na jego audycję 'XLV' (http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/audycja-xlv.html) i dosłownie oniemiałem po tym co usłyszałem. Według kwietnia 'Łupaszko' był zwykłym bandziorem wespół z SS grabiącym polskie wsie!! JAK TAKIE BZDURY MOGŁY WYJŚĆ Z UST KOGOŚ KTO PONOĆ BADA I KOCHA HISTORIĘ?!1 SŁOWA KTÓRE WTEDY PADŁY Z, UTWIERDZIŁY MNIE W PRZEKONANIU ŻE DAREK KWIECIEŃ JEST PO PROSTU OSZUSTEM, KTÓRY ŻERUJE NA LUDZKIEJ NAIWNOŚCI, PRÓŻNYM I ZAKŁAMANYM SKURWYSYNEM NIE POTRAFIĄCYM USZANOWAĆ ŻADNEJ ŚWIĘTOŚCI; ANI HISTORYCZNEJ ANI MORALNEJ. To właśnie 'za Łupaszkę' i wielu innych piszę ten komentarz, licząc że część ludzi zweryfikuje to co opowiadasz. ;)
  //////

  To bardzo trafna ocena działania kwietnia. Dziękuję za ten wpis i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czym jest mitomania?
   Mitomania, pseudologia bądź zespół Delbrücka definiowana jest jako występująca przejściowo bądź trwale choroba psychiczna. Została opisana przez Antona Delbrücka i związana jest z patologiczną skłonności do mówienia nieprawdy, wymyślania i opowiadania różnych historii, które nigdy nie miały miejsca. Osoba dotknięta mitomanią nie jest w stanie odróżnić prawdy od wymyślonych w danym momencie historii.


   Objawy i przebieg

   Dotyka ona dzieci (chęć przezywani przygód podobnych w bajkach) ale także młodzież i osoby dorosłe (związana jest z faktem, rozmijania się i nie akceptowania rzeczywistości otaczającej ww. osoby).


   Przyczyny, przebieg i objawy

   Przyczyn mitomani jest kilka a co ważne trwają nadal badania nad tą patologiczna skłonnością do kłamania i przekłamywania rzeczywistości.

   Jedną z przyczyn mogą być dziedziczne (wrodzone) skłonności psychopatyczne, inną przebyte bądź toczące się choroby mózgu, chęć zwrócenia na swoja osobę uwagi innych osób a także trudne bądź traumatyczne dzieciństwo. Mitomania często dotyka osoby o usposobieniu histerycznym, rozchwiane emocjonalnie oraz o zmiennym nastoju.


   Mitomania przejściowa dotyczy głównie małych dzieci, które żyją s świecie bajek oraz opowiadań. W większości przypadków jest to zjawisko przejściowe, które ustępuje samoistnie. Dzieci swym zachowaniem nie wyrządzają nikomu krzywdy. W przypadku młodzieży oraz osób dojrzałych mitomania na początku nie jest rozpoznawana, z czasem jednak ich problem wychodzi na jaw.

   Kłamstwo, którym kieruje się mitoman ma za zadanie pokazać go i jego życie w jak najlepszym świetle, ukryć otaczające go problemy, stworzyć przyjazną i bezpieczną rzeczywistość oraz przyszłość. Zdarza się jednak, iż mitoman swym kłamstwem ma za zadanie skrzywdzić i upokorzyć inną osobę, zniszczyć jej dobre imię i reputację.

   Zdemaskowanie mitomana (poprzez weryfikacje tego co opowiada) nie wpływa na zmianę jego zachowania, napędza go jedynie do wymyślania kolejnych historii i przygód z nim w roli głównej. Bardzo często mitoman po takim incydencie odcina się od osób z którymi utrzymywał kontakt i szuka nowych odbiorców."

   http://www.psychiatria.pl/porada/czym-jest-mitomania/3692.html


   Czy to nie wypisz, wymaluj Kwiecien?

   Usuń
  2. Kolejny bardzo celny komentarz podsumowujący naturę i mentalność kwietnia.
   Dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń
  3. Tate nadawal tajne transmisje dla angligow jak popil pod Jeleniem, wiec genetyczny podklad do swirowania jest.

   Usuń
  4. kwiecień jedzie do Londynu po medal nadany pośmiertnie jego tate, pozłacanego mopa do mycia podłogi w jakiejś podrzędnej knajpie Somalijczyka :)

   Usuń
 20. Normany objaw schizofrenii do mnie do biura to przychodzą listy od jakiejś wariatki, czasem przyjdzie jakaś, jedna ma odloty podobne do tej z YouTube a druga to malarka lokalna ta dopiero ma teksty, kiedyś przyszła tako ledwie przed trzydziestką taka laska, że wow klękajcie narody niby normalnie się zachowywała, ale się skarżyła, że jak była w szpitalu to jej do głowy zaglądali robili tomografię, czy to nie jest przypadkiem guz ale wiadomo psychiczny opisze normalne badanie po swojemu

  Do kwietnia jak tam byłeś już ciągany na przesłuchania Policji i co pokazałeś żółte papiery to świetnie się składa nie będzie więzienia tylko dożywotni psychiatryk.

  Do Sęka znasz się na necie więc pobaw się blogiem kwietnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne doświadczenia bo pracuję z ludźmi i nierzadko przychodzą do moich salonów ludzie o niezrównoważonej psychice.
   Mógłbym długo opowiadać jakie prezentują zachowania.

   Usuń
 21. Ten chazarski agent (dla przypomnienia- Kwiecień to typowe nazwisko przechrztów) coraz bardziej wypacza historię, coraz mocniej uderza w nutę pseudo-patriotyzmu i coraz bardziej gorączkowo próbuje zamotać w głowie młodzieży. Oczywiście ma w tym cel taki sam, jak tysiące jego ziomków, którzy z tego kraju uczynili już drugą jerozolimę.
  To zwykły parch, którego traktować trzeba jak niebezpieczny i wrogi Polsce element, który ma za zadanie skłócać, dzielić, oczerniać a także odwracać uwagę od rzeczy istotnych.

  Celna uwaga Tomek odnoście Rosji i jej działań a Syrii. Pejsatym kleszczom to się nie podoba, zatem te rzeczy są pomijane lub celowo zamiatane pod dywan. Przodują w tym telewizyjne dziwki z większości stacji, oraz internetowe portale śmieciowe typu onet i wp. Ale chazar Kwiecień idzie jak widać tym samym torem. Krótko mówiąc, odsłania się coraz bardziej i co rusz pokazuje swoje zakłamane pejsate oblicze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno o celniejsze podsumowanie działalności kwietnia. Pozwoliłem je sobie wstawić jako DODATEK 1 by nie zaginęło i by każdy zdawał sobie sprawę z intencji działalności kwietnia.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 22. UUUUuuuu wiecien pocisl autyscie Markowi Sekowi vel Ivelios?
  Sugestia ze Sek zarabia na jego materialach oszukujac kwietniolakowych sluchaczy bo Dareczko daje za darmo.

  Ha ha ha ha.

  Ciekawe czy Sek odniesie sie do tego ze mu Kwiecien dupe obrabia???

  Patrzcie ten trzeci filmik z gory ktory ma 1:59.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolimy sękowi to skomentować jeśli się pojawi. Tylko pod warunkiem, że skupi się wyłącznie na kwietniu i nie będzie cisnął docinek w bok.

   Usuń
  2. sek odpisal kwietniowi na youtube pod filmem :o pojechal :D

   Usuń
 23. Ta stara wariatka jest bardzo podobna w wypowiedziach do Kwietnia, tylko ze on ma schizy w wilkolakami, krysztalowymi trumnami i skrzyniami oraz tajnymi organizacjami niemieckimi ktore go sledza, niszcza jego prace, zakopuja odkrycia. Do tego jeszcze jest w stanie sie kontorlowac i natychmiast zmienia temat jak widzi ze odjezdza w totalne absurdy, po prostu zmienia temat i nie wraca do konfabulacji ktore zaczal rozwijac.

  Figiel tez odziewa sie w swinskie skory zeby uchronic sie przed niwidzialnymi promieniami smierci ktorymi chca go niby ubic tajne sluzby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzi psychicznie chorych z najróżniejszymi zaburzeniami jest taka masa, że nie sposób wszystkich ich przypadków wskazać. Otaczają nas i żyją wśród nas zachowując nieraz tak doskonale pozory normalności, że by zobaczyć, że dana osoba ma coś nie teges z głowa trzeba długo ją poznawać. Większość doskonale się maskuje zdając sobie sprawę ze swego upośledzenia i taki w części jest kwiecień. Dla tego przeciętnemu człowiekowi trudno jest to zauważyć, a ci co sami maja podobne schorzenia czy przypadłości nie przetłumaczysz, że kwiecień jest chory. Stąd na necie tylu lajkowiczów debilizmów kwietnia.

   Usuń
  2. Pelno wariatow z ezoterycznych swiatow.

   Usuń
 24. Niemka przeciwstawia się islamowi
  http://www.pch24.pl/tv,niemka-przeciwstawia-sie-islamowi,15321

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zaczyna się. W Niemczech Pegida organizuje coraz liczniejsze manifestacje przeciwko brudnej islamskiej pedofilskiej swołoczy i imigrantom.
   Tylko patrzeć jak się to rozleje na całą Europę.
   Krew się poleje co do tego nie mam wątpliwości.

   Usuń
 25. Bez wątpienia żydowskie pasożydy zagarnęły ziemie arabskich Palestyńczyków, ale to nie zmienia faktu, że palestyńczycy to taka sama dzicz jak reszta arabów wyznająca allaha.
  Zobaczcie jak z nożami, maczetami i tasakami Z ALLAHEM NA USTACH gotowi są zabijać żydostwo.

  https://www.facebook.com/theisraelproject/videos/10154534156057316/

  JEDNI WARCI KURWA DRUGICH NIECH SIĘ POWYRZYNAJĄ W PIEŃ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym kwiecień nigdy ani słowem bo jakże by to było wspominać o jednym z ważniejszych miejsc na politycznej mapie świata, które jest zalążkiem wszelkiego zła.

   Usuń
 26. pamiętacie jak kwiecień w przedostatnim pierdoleniu na szkle pociskał, że przez Bieszczady idą tłumy imigrantów?
  Prawda jest taka, że jak na razie mamy dobrze zabezpieczone granice i pogranicznicy reagują na nielegalnych imigrantów jak się zdaje dobrze:


  \\\\\
  Imigranci mają nowy szlak. Przez Bieszczady

  http://niezalezna.pl/72016-imigranci-maja-nowy-szlak-przez-bieszczady#.ViNjyYIGqsE.facebook

  Koordynator służb specjalnych Marek Biernacki przyznaje, że w ostatnim czasie służby udaremniły masową próbę nielegalnego przekroczenia granicy i przedostania się przez Bieszczady.

  Pytany o kolejną falę napływu imigrantów Marek Biernacki przyznał, że Straż Graniczna udaremniła próbę „masowego, nielegalnego przejścia”. Chodzi o nowy kanał, którym imigranci próbują przedostawać się na Zachód. Okazuje się, że jedna z tras wiedzie przez Bieszczady.

  Cały czas są te próby i jest jeden kanał nielegalny, który odbywa się przez Bieszczady. Ostatnio Straż Graniczna zatrzymała grupę kilkunastu osób, które właśnie w nielegalny sposób próbowały przekroczyć granice. W internecie był film, w którym na granicy już wschodniej, chyba z Białorusią, była próba takiego masowego przejścia nielegalnego przez dosyć dziwne osoby. To nie byli klasyczni emigranci. Polska Straż Graniczna powstrzymała to przejście – tłumaczył na antenie RMF FM Marek Biernacki.

  Według koordynatora służb specjalnych, nowy kanał prowadzi przez granicę białoruską. Biernacki zapewnia, że zarówno polska Straż Graniczna, jak i ukraińskie SBU podjęły już kroki w celu odpowiedniego zabezpieczenia tego regionu.

  To jest ciekawe z kanałem, o którym tak głośno mówiono w mediach. Proszę zwrócić uwagę, że mapki o tym kanale pojawiły się w gazetach niemieckich i pojawiły się wśród emigrantów, którzy już są w Niemczech, a nie w Turcji i w Syrii, czy innych państwach. Ja akurat już zdążyłem być w międzyczasie w Kijowie. Omawialiśmy zresztą z szefem SBU nie tylko te sprawy, ale też sprawy bieżące na Ukrainie. SBU też podjęło się, że będzie bardzo mocno pilnowało tej strony, ponieważ Ukraińcom bardzo zależy, żeby w opinii państwa rosyjskiego Ukraina nie była państwem upadłym, ale takim, które skutecznie zabezpiecza też tę część Europy.
  /////

  OdpowiedzUsuń
 27. Najnowsza konferencja prasowa Szpakowskiego i jego grupy poszukiwawczej.
  Wyjaśniają dla czego nie dowiercili się do wskazanych przez georadar pustek pod ziemią.

  https://www.facebook.com/TVPodgorze/videos/614731742001550/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popis pajacow. brak tam tylko kwiiietnia.

   Usuń
 28. PUTIN STAWIA POD ŚCIANĄ TURCJĘ I CAŁE ŻYDOWSKIE NATO

  Nowe reguły gry. Putin rozgrywa końcówkę w Syrii

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/10/16/nowe-reguly-gry-putin-rozgrywa-koncowke-w-syrii/


  BARDZO WARTO TO PRZECZYTAĆ!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Putin to dla mnie zawsze byl nr-1

   Brawo Putin.

   A

   Usuń
 29. Riese to olbrzym???
  To zobaczcie to!
  Iran wybudował podziemne kompleksy do składowania głowic rakietowych kilkukrotnie większe od Riese.
  Po obejrzeniu tego materiału będziecie mieć mniej więcej pojęcie jak podobnie mogło to wyglądać w czasie IIwś w Riese i do czego mogły służyć Niemcom te podziemia.

  https://www.youtube.com/watch?v=vS9Ymm9-Hqg&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W II WS byl, jednak zimnowojenne kompleksy sa gigantami w porownaniu z tym.
   ZSSR, USA i Chiny maja znacznie wieksze kompleksy przy czym CHRL buduje je na biezaco.

   Spory tunel zbudowali, jednak to raczej typowy schron niz kompleks, przynajmiej z tego co poakzali to jeden dupny tunel ale wrazenie robi, nie powiem.

   Usuń
 30. http://niezalezna.pl/71077-zimny-prysznic-z-niemiec-islamscy-ekstremisci-werbuja-wsrod-uchodzcow

  Oto Ci jacy stanowia wszystkim Europejczykom smiertelne zagrozenie.!!!
  nalezy juz dzisiaj ich koniecznie zwalczac, w pelnym znaczeniu tego slowa.
  Salafitow jeszcze przed dwoma laty bylo w BRD okolo 600 czlonkow .
  Dzisiaj jest ich blisko 10,000 ! jeszcze pare lat a zacznie sie ucinanie glow w Europie o czym oni otwarcie mowia!

  A

  OdpowiedzUsuń
 31. Tomasz .
  Riese to tylko kod - nazwa.-))
  Wyolbrzymienie Olbrzyma nastapilo po wojnie ,przez tak zwanych Kwietniow i zapalencow eksplorowania bunkrow i tuneli po Niemcach jakich na DS sa setki.

  Dla przykladu ze Olbrzym to karzelek podam Ci przyklad pewnego obiektu podziemnego pod winnicami nad Neckarem korytarze maja 34 km dl ! i hale maja w kilku miejscach nascie m wysokosci, wjazdy maja wymiary takie jak tunele na Wolowcu. nazwy nie podaje obiekt zajety przez wojsko.
  sa o wiele potezniejsze obiekty na terenie Niemiec.
  Riese to zadne skladnice rakiet czy tym podobne. zobacz na szerokosc wejsc i wartownie. To typowe schrony dla kwatery wojsk.
  Te wysokie hale jakie sa widoczne w Ksiazu Wlodarzu czy Rzeczce podzielone by byly stropem , a korytarze po ob etonowaniu nie nadawaly by sie do jakiegokolwiek transportu. to korytarze dla komunikacji pieszych.
  Wyobraz sobie obetonowanie takiej dzisiaj surowej sztolni , wprowadzenie tam w srodek instalacji grzewczej elektrycznej oraz napowietrzenia....pozostanie bardzo waski i niski korytarzyk....-))) nie watpij , Olbrzym to schrony dla wojska i kolesi partyjnych.... nie ulegaj teorii fobow takich jak Kwiecien i wspolnicy.-)))

  A

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, masz rację. Mnie się zawsze wydawało, że sztolnie w Riese są za wąskie na fabryki czy jakieś magazyny do lub w, które mogły by wjeżdżać ciężarówki z depozytami, a przynajmniej spora ich ilość.
   Zastanawia mnie też skoro to miało by być schronienie dla ludzi to czemu nie ma tam małych pomieszczeń tylko takie długie? czyżby łóżka miały być stawiane w tych korytarzach?
   Chodzi mi o sam układ poszczególnych kompleksów.

   Usuń
  2. Pod warunkiem że to co nam zostawiono, te kilka dziur w ziemi, uważamy za prawdziwe Riese. A czy tak jest w istocie? Śmiem wątpić. Niemcy nie byli debilami, a już doskonale wiemy, że magiczna data rozpoczęcia prac (1943) to data wyjęta z kapelusza. Pracowano tam dużo wcześniej i efekt końcowy osiągnięto. Tyle tylko, że "mądre głowy" skupiają się tam gdzie "zieją dziury", a nie zaglądają w miejsca bardzo istotne vide Włodyka, Moszna i Wielka Sowa.

   Usuń
 32. Oto plany bylego schronu atomowego dla rzadu.
  19 km korytarzy.
  Mozna go zwiedzic i rozwiac watpliwosci.
  Budowali go specjalisci od Olbrzyma i innych .
  -:))))

  https://de.wikipedia.org/wiki/Regierungsbunker_%28Deutschland%29#/media/File:Regierungsbunker_L%C3%A4ngs-_und_Querschnitt.jpg


  A

  OdpowiedzUsuń
 33. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2a/Regierungsbunker_L%C3%A4ngs-_und_Querschnitt.jpg

  A

  OdpowiedzUsuń
 34. Tak masz racje.
  W podanym wyzej materiale mozesz zaobserwowac na zdjeciu pomieszczenie glowy panstwa.
  w tym dziewietnasto kilometrowej dl, podziemiu pomieszczenie glowy panstwa jest wielkosci celi wieziennej. z bardzo spartanskim stylem zycia.

  A

  A

  OdpowiedzUsuń
 35. Kwiecień mówi, że na jego konto przez rok wpłynęło 200zł. Zapomniał dodać, że otrzymał przelew na grubą kasę, którą zwrócił , bo było tego zbyt dużo. Jeśli dobrze pamiętam, to było tego 100 tysięcy, chyba nawet euro, hehe.

  Nie wiem, czy to było wklejane, więc wrzucam
  http://ntns.info/dariusz-kwiecie%C5%84-w-londynie-tajemnice-riese-w-uk-20112015

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień dorwał kolejne towarzystwo z pod znaku nawiedzonych mitomanów bratnich sekt NTV.

   Usuń
  2. powiadomić US będą czekać na kwietnia na lotnisku jak wróci, 8 funtów sporo kasy zgarnie 1 funt szterling = 5,75789898 złotego polskiego znając realia to będzie miał spory tłumek nic nie świadomych naiwniaków, chociaż mi się wydaje, że kwiecień nawiewa z kraju pali mu się pod dupskiem wersalka, tylko jest małe ale kwiecień znasz angielski? wiesz że bez zdania egzaminu ze znajomości tego języka roboty legalnej nie znajdziesz, jeszcze coś jak ciebie na nielegalnej złapią wylecisz szybciej niż się pojawiłeś, jest jeszcze mała niespodzianka dla ciebie ale się dowiesz w ostatniej chwili he he

   Usuń
 36. Kwietniołak-KŁAMCA-POZER-KŁAMCA-POZER....nie przebywał na żadnym poligonie....w Malborku nie ma poligonu hahahahah a Anglicy byli na chwile przejazdem.Także SŁUCHAJCIE kłamieeeee aż niemiło ....oj dużo by wymieniać-tak jak na 6.26 pokazał żołnierzowi jak wchodzić i oglądać jego filmy-to czyli miał dostęp do kompa :)))))) KŁAMCA-POZER ....a i przypominam że to tylko NSR a żołnierz....ale kreuje się na trepa z krwi i kości HAHAHAHAHA!!!!! KŁAMCA-POZER

  OdpowiedzUsuń
 37. Kwietniołak "TY PATOOOLUUUU" zważaj z kim na sali siedzisz....nie pokłamiesz już nigdy ;))) Nawet "SZEREGOWEMU" Pozdro z Nidzicy :)))

  OdpowiedzUsuń
 38. KRT pozdrawia PATOLA kwietniołaka....to gdzie ty byłeś na jakim poligonie??? Hhahahaha...z kim i co ćwiczyłeś POJEBIE??? Znowu się najebałeś i SZYSZUNIE strugasz kapralu NSR??? Hahaahha!!!!! Ludzieeeee....to zwykła pizda jest która pasożytuje na armii jako NSR...a kłamie i zmyśla na zawołanie!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. MON chce stworzyć w Polsce Gwardię Krajową
  16 października 2015 11:12:00
  za:telewizjarepublika

  Gwardia Krajowa miałaby w Polsce liczyć nawet do 300 tysięcy ludzi. Byłaby paramilitarną organizacją, która w czasie wojny walczyłaby ramię w ramię z żołnierzami, a także zajmowała się ochroną ludności cywilnej.

  Pomysł stworzenia Gwardii Krajowej powstał w MON-ie, choć nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany szefowi MON-u, Tomaszowi Siemoniakowi. Pomysłodawcą koncepcji GK jest gen. Bogusław Pacek, prezes Federacji Organizacji Proobronnych i doradca ministra Siemoniaka.

  Jak podaje gen. Pacek, Gwardia Krajowa powołana byłaby także do pomagania samorządom m.in. w likwidacji skutków klęsk żywiołowych. W jej szeregi będzie mógł wstąpić każdy. Formacja na wzór OSP będzie składać się z ochotników. Zgodnie z planem gen. Packa w ciągu trzech lat oddziały GK mają powstać w dużych miastach i powiatach. Pierwsze szkolenia dla instruktorów GK ruszą jeszcze w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po kiego takie coś tworzą chyba tylko by kasę ciągnąć są stowarzyszenia pro-obronne im lepiej pomagać, no ale PO też chce mieć swoją bojówkę paramilitarną, później powyskakują jakieś niedocenione relikty PRL-u z kompleksem generała, takie jak pewien pułkownik w stanie spoczynku.

   Usuń
 40. NA INTERNECIE JEST JUŻ KILKA ARTYKUŁÓW PODNOSZĄCYCH PROBLEM CHORÓB ZAKAŹNYCH PRZYNOSZONYCH PRZEZ IMIGRANTÓW.

  ja napiszę tak:

  Faktem jest, że napływają do Europy masy chorych nie leczonych ludzi z trzeciego świata.
  JAK WIEMY NIEDAWNO JESZCZE W AFRYCE PANOWAŁA EPIDEMIA EBOLI!!!
  Jedna z pielęgniarek zapadła na tę chorobę kilka miesięcy temu, ale jakimś cudem wyzdrowiała!!
  ALE KILKANAŚCIE DNI TEMU OKAZAŁO SIĘ, ŻE BAKTERIA PRZETRWAŁA W JEJ ORGANIZMIE I SIĘ UAKTYWNIŁA DOPROWADZAJĄC JĄ DO KOLEJNEGO STANU KRYTYCZNEGO!
  Aktualnie pielęgniarka umiera w jakimś Europejskim szpitalu i na dniach się dowiemy co dalej.

  EBOLA POTRAFI PRZETRWAĆ MIESIĄCE I LATA W ORGANIZMIE NOSICIELA!
  PAMIĘTAJ O TYM I WEŹ TO POD UWAGĘ W PRZYPADKU IMIGRANTÓW!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Potwierdzam, pielegniarka z UK u ktorej “wyleczono” ebole w poczatkach roku trafila na dniach do szpital w stanie krytycznym. Ebola uaktywnila sie po 10 miesiacach od “wyleczenia”.
   Co ciekawe leczono ja najlepszymi dostepnymi metodami bo sprawa byla medialna. Smiertelnosc eboli to 50%.
   Ile tysiecy czy dziesiatek tysiecy zainfekowanyh osob wlalo sie do Europy?

   Usuń
 41. UWAGA!
  KRÓTKA HISTORIA O MARKU SĘKU ZNANYM KOZOJEBCY LUBIĄCYM UPRAWIAĆ SEX ZE ZWIERZĘTAMI

  https://www.youtube.com/watch?v=f3xQNkhr9yE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A TUTAJ CZĘŚĆ II

   https://www.youtube.com/watch?v=VsEVuRDXDpI

   Usuń
 42. Przyjaciel Kwietnia...http://ntns.info/edi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie taki przyjaciel podniesie rangę kwietnia i przyczyni się do wzmocnienia jego autorytetu u wszelkich lemingów.

   Usuń
  2. Pewnie jakiś jego wafel. Jeżdżą razem po "Riese", tropią wilkołaki a potem robią sobie z nimi radosne orgietki.
   Sorki, ale ten facet wygląda mi na ciotę do sześcianu, a ponadto sposób sklecania przez niego zdań każe przypuszczać, że mamy do czynienia z kolejnym mitomanem i ćwierćinteligentem. No cóż...razem będą radosnym duetem dwóch wariatów.

   Usuń
  3. No kurwa niezla pizda. Kolejny pierdolniety narkoman.

   Super sie przedstawil, patrzcie PRZYJACIEL DARKA KWIETNIA i jego audycja o PRZYJACIELU DARKU KWIETNIU.

   No super, dupe wylizuje staremu kurwiowi az mu nos zbrazowial, pewnie sie trykaja zboki jak zaciagna RWD po krzaczorach albo na daczy u sniadego.

   Rozjebuje mnie dupne udawanie Slowian i pogan przez ludzi noszacych flage Polski (jezcze PW symbol AK dla ktorych haslem byl Bog, Honor, Ojczyzna), wywaodzacej sie z Panstwa Polan ktore zniszczylo poganstwo i walczylo ze Slowianskimi tradycjami narzucajac sila Zachodnia kulture.
   :)

   Usuń
 43. http://prostozmostu.net/swiat/rosjanie-nie-zartuja-izraelskie-lotnictwo-w-odwrocie

  Rosjanie nie żartują. Izraelskie lotnictwo w odwrocie
  19 października 2015


  JEDNA BOMBA NA IZRAEL I ŚWIAT STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZY.
  cała ta zasrana tarcza antyrakietowa izraela nie pomorze jeśli Rosjanie zechcieli by zmieść z powierzchni Ziemi to pasożytnicze paskudztwo.
  Zaczyna się nowa era w układzie politycznym świata i mam nadzieję, że skończy się ta żydowska hegemonia na świecie w niedalekiej przyszłości.
  A do tego jeszcze przyłączy się Iran i od Rosji dostanie najnowsze rakiety zdolne ominąć tarczę antyrakietową żydów i wtedy żydzi staną się tacy malutcy.

  OdpowiedzUsuń
 44. hm co napisać ha ha

  http://vod.gazetapolska.pl/11408-ale-wpadka-premier-ewa-kopacz-o-wzmacnianiu-granicy-wegiersko-syryjskiej

  OdpowiedzUsuń
 45. http://prostozmostu.net/swiat/zolnierze-odyna-w-pogotowiu-finlandia-broni-sie-przed-imigrantami w Polsce tez cos takiego musi powstac.

  a nazwa mogla by byc na przyklad- Warta Swietej Marii Panny -WSMP- dodac don znak rycerzy templariuszy i w naroowych Polskich kolorach, ideologia nastawienia to dla rzeciwnej i rownoznaczej ideom koranu. czyli jak Kuba bogu tak bog Kubie i czesc piesni. czyli jak muzumaniec suchy podskoczy , to ciezkie wperdol!

  OdpowiedzUsuń
 46. ten gwałt to ściema takie strony to wyłudzacze kasy reszta ciekawa wojna domowa w Niemczech hm raczej wybuchnie w całej europie jest nieunikniona

  https://www.youtube.com/watch?v=S5jdTNJOjlk

  OdpowiedzUsuń
 47. https://www.youtube.com/watch?v=AygJ0uvqP30

  ten filmik przedstawia jak to bydlo muzumanskie zmusza emigrantke na naszych chrzescijanskich ziemiach do stosowania zasad muzumanskich .

  Mysle ze ta menda moslemska jaka wprowadza na naszych suwerennych ziemiach prawo szariatu! powinna byc zlokalizowana, poinformowana i zapoznana z zasadami zycia na naszych Polskich chrzescijanskich ziemiach .
  co wy na to?

  Pozwolimy sobie na to co przechodza teraz nasi Szwedzcy sasiedzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie pozwolimy. Na necie jest setki komentarzy w, których ludzie oficjalnie deklarują zabijanie tego bydła i ja jestem jednym z nich.

   Usuń
 48. Qrwaaaa to jest blog anty Kwietniowy czy o ciapatych do chuja???? Jak o ciapatych to pierdojnijcie drugi i gitara!!!! A nie jebanie o brudasach i dawno ktoś zapomniał o Kwietniołaku coś widze....

  OdpowiedzUsuń
 49. http://www.monitor-polski.pl/corka-hitlera-dostanie-pokojowego-nobla/

  cytat z artykułu:
  Ciekawostka: autor artykułu uważa, że nazwisko i imię obecnej kanclerz Niemiec są anagramem angela merkel = klara mengele . Powiązania dr Mengele prowadzą wprost do klanów Rotszyldów i Bushów. Ponieważ jest to osobny temat, nadmienię tu tylko, że George Bush Sr. pochodzi z nazistowskiej rodziny bliskiej Hitlerowi i został sprowadzony do USA w operacji Spinacz (Paperclip).
  /////////


  Co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rewelacje niczym z czapy Kwietnia, niezle sie usmialem.
   Merkel jest z pyska troche podobna do Hitlera, ale tu zaraz Mengele a za chwile beda Atlanci i Thule.

   Na jutubie znalazlem material, nie wiem czy czasem nie Alexa od elfow, wywiad zalozycielem i prowadzacym monito-polski, w skrocie-facet jest chory psychicznie i to ciezko.
   Cos blizej tej baby ktora razili promieniami plus bajki Kwietnia razem wziete.
   Facet pierdoli z wyraznymi tikami swira ze raza go wlasnie jakismis promieniami, doslownie czysty schizofrenik ubierajacy swoje urojenia w obrone Polski, zawiajajcy sie w patriotyzm aby ukryc swoja chorobe umyslowa.
   Promieniami go jakimis Zydzi niby raza i spi pod jakas folia aluminiowa, chemitraialsami go truja itd.
   Czysty pierdolec wrzucajacy nascie watkow do jednego ezoterycznego kotla.
   :)

   Usuń
  2. Absolutnie się z Tobą
   zgadzam!
   facet jest zdrowo jebnięty, ale... pomijając lansowanie debili typu taratajcio czy inne oszołomstwo jest jedynym, który niestety pokazuje losy dr.Zbigniewa Kękusia, a tego znam osobiście i wiem, że psychicznym nie jest.
   Poza tym z żalem muszę stwierdzić, że koles od monitora Polskiego mimo swego zajobstwa ma w bardzo wielu kwestiach absolutną rację.
   Nie będe wszystkiego wymieniał, ale jedno co można mu na korzyść przypisać to, że uważnie śledzi wydarzenia i często celnie punktuje je pisząc również często celne artykuły i uwagi do obecnej sytuacji.
   Jedno co jest w nim najwartościowsze to, to że bardzo celnie punktuje całe to żydostwo, które nas podbiło i to po mimo całej reszty minusów jest u niego wielkim plusem.

   Usuń
 50. Niemieckie szkoły zmuszają uczniów do usługiwania imigrantom

  http://prostozmostu.net/swiat/niemieckie-szkoly-zmuszaja-uczniow-do-uslugiwania-imigrantom

  OdpowiedzUsuń
 51. Buuuuhahahaa Kwietniołak na wiocha.pl http://www.wiocha.pl/1278428,Audycja-LV

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmieszne i żałosne jest to, że są tacy co tam uważają go za spoko typa, że dobrze gada ... ;/ Jak kto ma konto na wiocha, niech podlinkuje im ten blog :)

   Usuń
 52. Tomek ja nie mogę słuchać tego zboczeńca marka sęka co chce dziesięciolatki wykorzystywać ta kurwa jeszcze fika a powinna gnić w więzieniu .Proszę Was wszystkich ukróćmy tego zboka poprzez założenie osobnego portalu albo no właśnie coooo? jajkby co to jestem pierwszy do współpracy ,A ty koniczyna mając dzieci wpuszczasz to ścierwo na swój portal? kurwa człowieku spinasz się na normalnego gościa walczysz z Sidorem bo go nie lubisz ? a pedofila i dewianta akceptujesz ? raz że to zwyrodniały zbok a dwa że wróg kwietnia kurwa człowieku co za fałszywa gnida z ciebie .Ja pierdoleeee .

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja pierdole, ale puchne ze smiechu ogladajac PRZYJACIELA KWIETNIA!
  Kim on kurwa jest? PRZYJACIELEM KWIETNIA! No to kurwa gwiazdor, nie ma jak zaistniec na lansowaniu sie jako PRZYJACIEL lysego pokurwienca z ciezka schizophrenia i zjebanym beretem.
  Przyjaciel nawet uczesal sie jak Kwiecien, zalozy podobne portki, zakochany tluscioch, jeszcze brylki, arafatka i moza sie zgubic razem z PRZYJACIELEM na MRU.

  No to kolejny dowod jak lysy pokurw przyciaga innych idiotow, palantow bez szkoly, psychicznych pokurwiencow.

  Rozumie ze stary hipis z ntns sie lansuje bo chce byc drugim Zagorskim, jednak na takich spierdolinach to sie mozna lansowac w zakladzie dla umyslowo chorych.

  OdpowiedzUsuń
 54. https://www.youtube.com/watch?v=SocGG2NChPU

  Grubo. Ten koles jest najwyrazniej zakochany w Kwietniu, no kurwa zobaczcie to, normalne to to nie jest. Nawet ten prowadzacy hipis podchodzi do Kwietnia z dystansem na co lysego az skrecilo.
  Normalnie lokaj i slugus zauroczony w Darku, wozi go, sponsoruje, broni kurwa rzyc mu chyba tez podciera.
  :D

  Niezle zblazowany typ, on wierzy w kity Kwietnia.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Obejrzałem wyrywkami z 15min ja pierdole XDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak trafiłem z tymi 6 zerami, że idę wysłać dziś lotka, może to znak? ::D haha

   Usuń

  2. Jak gnije z tego, jak bardzo ja gnije. Koles rozjebal system, genetyczny wysryw Kwietnia zakochany w Dareczku.
   :D
   No jak otaczaja Kwietnia takie czubki to sie nie dziwie ze zaczyna wierzyc w te swoje pierolenie rasowego pseudologa.
   Ten koles spuszcza sie nad tym ze wlazl za Kwietniem do dziury do ktorej wlazily przed nimi tysiace ludzi, ze zaczal poznawac historie…jak poznal Kwietnia w 2011.
   Typowy zjebix sebix poziomu 66 lozy kretynow ktory wyszedl z blokowiska do lasu i ochujal z szoku, potem sie nacpal u Zagorskiego, ucial komara w Sulistrowiczkach i odjebuje maniane myslac ze wygral zycie.
   Ta komedia staje coraz bardziej groteskowa, pojawiaja sie zakochani kultysci malpujacy schiziola.

   Usuń

  3. To jest kurwa HIT internetow! Nie pamietam kiedy ostatni raz tak sie smialem i za razem bylem przerazony czyjims spierdoleniem zyciowym i umyslowym.
   Widac ze ten koles mial wczesniej za przyjaciela kartofla w piwnicy bo jakby mial swinke morska to by wykazywal wiecej rozumu a swiat zwiedzal na onecie lub czytajac newsweeka.
   Gruby Mr. Dizzy pierdoli o swoim przyjacielu, opowiada jak to zbawil go i zmienil jego zycie a prowadzacy hipis malo nie padl ze smiechu, widac jak na sile powstrzymuje beke rozmawiajac z takim podczlowiekiem.

   Prosiak sie chwali i zali rownoczesnie, jakim to on nie jest dobrym parobasem skrytym w cieniu Kwietnia-tu juz widac ze z deklem cos nie tegens-jak lojalnie robil za lokaja i kierowce Pinokia.
   Normalnie jakis niezly zbok ktory posyla maslane slepia do gluszyckiego pokurwia.
   Gdzie sie takie cos uchowalo, w swiniarni go wychowywali czy zamykali w beczce na noc?


   Usuń
  4. Definicja tego pacjenta:

   http://mm.pwn.pl/doro/396/062/06226/062265-00.png

   Usuń
  5. Większość osób chorych umysłowo swoją chorobę ukrywa i zawsze mają tendencję do trzymania się razem i nigdy się nie przyznają do choroby umysłowej twierdzą, że są zdrowi psychicznie, przedstawiają fikcyjnych psychiatrów wręcz tłumy tylko nie posiadają odpowiedniego zaświadczenia, co do tego gościa i wypadku kierujący był pod wpływem narkotyków, słuchając wypowiedzi stwierdzam, jest chory umysłowo ma lżejszą odmianę schizofrenii, pewnie poznali się nie w WKU tylko poczekalni psychiatrycznej

   Usuń
  6. @unif Dokladnie, jechali nacpani ze zlotu Zagorskiego a ten pacjent rowno wali chemie w czajnik, zreszta widac ze wariat i na lekach albo nacpany.
   Jakby zapomnial lysy cpun to pochwalil sie tym ze byl napcany na kolejnej Harmonii Kosmosu a oficjalnie oczywiscie spisek i zamach na Dariuszka.
   :D

   Usuń
 56. Zobaczcie zebranine Kwietnia na jego blogu:

  “Niestety aby dojechać do każdego z Was potrzebne są pieniądze , a takowych nie posiadam .
  P.S Bardzo dziękuje za wsparcie finansowe .”

  TAKOWYCH NIE POSIADASZ?
  To WYPIERDALAJ DO ROBOTY DARMOZJADZIE!

  Chuju bez szkoly i zawodu, zyjesz ze zebrow i kieszonkowego gimbazy luju smierdzacy zamiast sie zabrac za robote!
  Ty kurwa pasozycie socjalistyczny, tylko byz zydzil o cudza kase zamiast zakasac rekawy jak kazdy normalny facet.
  Lewaku skurwilay, tylko byc chlal, zral i cpal za kase cudzych.
  Pamietam jak zydziles o kase na chlanie, na PKS i kurwa co tam komu nie wkreciles mendo bez szkoly, sam ci dalem kilkadziesiat groszy a powinienes dostac kopa w dupe jebany zebraku.


  OdpowiedzUsuń
 57. Kwiecien ty gnido . od kogo sie dowiedziles ze uchodzcy zabijaja na terenie Niemiec krowy i je zjadaja -)😊 ? to nie prawda . Kwiecien zmysla to idiota z tak zrytym bêretem -)))ze ustawa nie przewiduje. Kwiecien mieszkam w Niemczech i bym debilu wiedzial o tym. co to za kretyn ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień po pijaku czyta tego bloga był zamieszczony artykuł, o problemach z imigrantami ale z Węgier tam rzeczywiście były wypadki zabicia i zjedzenia zwierząt i nie tylko straty rolników są dość spore, idiota nawet wymyślił, że imigranci do nas z głodu lezą bo u nich głód panuje gówno prawda nic takiego w Afryce się nie dzieje, tak naprawdę oni idą kwiecień do ciebie usłyszeli o twojej mądrości i uznali ciebie za kolejne wcielenie Mahometa, kwiecień jesteś ich przywódcą duchowym i guru, musisz tylko lokal zmienić, na ten w Monachium, bo niestety ich celem są Niemcy tam zaczną swoją działalność, jak tylko się pojawisz.

   Usuń
  2. To dyplomowany kretyn Dariusz Kwiecien.

   Stoi za nim 10 psychiatrow i 16 prokuratorow, piszado niego z Chin i Elefantyny aby mu powiedziec ze gada prawde i nie neguja.
   :-)

   Usuń
 58. https://www.youtube.com/watch?v=_fNFifS--Xk

  W tej pierdolekcji Kwiecien sam sie przyznaje ,tak twierdzac - ,, mam wiedze , ale sam nie wiem z kad ja posiadam,, mowi WIEM ale nie wiem -))) : w minucie 2,05 swojego slowotoku.
  proste - Kwiecien jest jebniety w beret -)

  A
  co

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No oczywiscie ze dekiel zmysla co mu wpadnie do lysej paly, potem to okrasi jakimis ogolnikami i doda jakas lokacje dla uwiarygodnienia bredni.
   A psychiczni klaskaja jak dauny na filmie w swietlicy.

   Usuń
 59. Zabawa w wilkołaka

  https://www.facebook.com/MrPanormal/videos/1433995200217694/

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej, potrzebuje potwierdzenia od kogos na miejscu!
  Doszly mnie sluchy ze wladze Dolnego Slaska zgodzily sie przyjac imigrantow a jednym z miejsc zakwaterowania beda Sulistrowiczki, prawdopodobnie osrodek Caritasu. Sulistrowiczki to wioska pod Sleza, nad zalewem, ludnosc ok 150 ludzi ale sporo jest za granica, maja im wepchac 150 islamistow na poczatek.

  Niech ktos potwierdzi lub zdemnetuje.

  Sulistrowiczki zostana zmienione na osrodek dla uchodzcow!!!

  We Wrocku szykuje sie manifestacja i zbierane sa podpisy w celu odwolania wladz miasta i wojewodztwa.
  Zaczelo sie, to juz dobija sie do naszych drzwi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dzień dzisiejszy nigdzie ta informacja nie jest potwierdzona.
   Pojawiła się ta informacja tylko po to by zbadać reakcję ludzi na podobne wieści.
   Jeśli by do takiej sytuacji doszło była by naprawdę ogromna zadyma.

   Usuń
  2. @Gall Anonim
   Niestety jest potwierdzona ale sa rozbieznosci w detalach czy 100 czy 150....

   http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,18798757,sulistrowiczki-uchodzcami-podzielone-niektorzy-szykuja-widly.html

   http://wroclaw.tvp.pl/21560898/syryjczycy-w-sulistrowiczkach

   http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7344428,wroclawska-kuria-przyjmie-uchodzcow-zamieszkaja-pod-sobotka,id,t.html

   http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7740603,nie-wiedza-co-ich-czeka-mieszkancy-sulistrowiczek-boja-sie-uchodzcow,id,t.html

   To sie juz dzieje.

   Usuń
  3. To są tylko deklaracje Caritasu i nie wiadomo czy tam ich przywiozą.
   Z resztą przewiduję, że nie przywiozą bo ośrodek zostanie podpalony.

   Usuń
  4. Najlepiej zeby ktos lokalny powiedzial jak sprawy wygladaja, czy to juz postanowione na 100%.
   Caritas zadeklarowal ze przyjmie 100 (we Wrocku juz gadaja o 150):

   "W gminie Sobótka deklarują przyjęcie około 100 uchodźców. To inicjatywa archidiecezjalnego Caritasu, który we wsi Sulistrowiczki prowadzi swój ośrodek.
   ...
   Pierwsi uchodźcy do Polski mieliby przyjechać wiosną 2016 roku. Zanim obywatele Syrii i Erytrei zamieszkają na Dolnym Śląsku, przejdą tzw. proces asymilacji w ośrodkach Urzędu ds. Cudzoziemców. Urząd do spraw Cudzoziemców dysponuje obecnie 12 ośrodkami na terenie Polski. Tam będą mieszkać, uczyć się języka polskiego, poznawać polską kulturę. Mieliby opuścić ośrodki w połowie 2017 roku. – Uchodźcami będą osoby przesiedlone z obozów przejściowych w Libanie i relokowane z krajów takich jak Włochy i Grecja."

   Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9008530,dolny-slask-nie-chce-uchodzcow-bo-nie-ma-miejsca,id,t.html

   Z teskstu wynika ze sporo gmin broni sie jak moze lub po prostu nie ma miejsca, ale Sulistrowiczki przyjma. Przyjechac maja na wiosne 2016.

   Ale amba, kurwa, jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce...

   Usuń
  5. Wioska 140-150 ludzi, pewnie z 30-40 poza granicami kraju lub w wiekszych miastach a tu JEB 100 arabow i murzynow!
   Ciekawe czy na tym chocby zarobi ten maly lokalny sklepik, czy Caritas im wszystko zapewni a turysci spierdola w panice z okolicy niszczac resztki biznesow ktore tam jeszcze dzialaja?

   Kto bedzie chcial chodzic po Slezanskim szlaku lub wypoczywac nad zalewem Sulistrowickim wiedzac ze jego panna moze zaraz zniknac za rogiem i byc obrocona na wszystkie sposoby przez 10 byczkow ze spuchnietymi jajami?

   Usuń
  6. Tak sie stanie. Born sie w grobie przewraca!

   Usuń
 61. Jest to prawda , niestety. !
  Caritas ten cwaniacki zwiazek postanowil zrobic z naszego Slaskiego Olimpu
  kolebki naszej srodkowo Europejskiej cywilizacji ...muzumanski zapalnik.

  NIGDY NA TO NIE POWINNI SIE ZGODZIC LUB COS TAKIEGO PROPONOWAC. BO TO SWIETE MIEJSCE SLOWIAN I GERMANOW A CO ZA TYM IDZIE CHRZESCIAN.....

  Byly wlasciciel tego obiektu, Adwokat z Breslau Erich Born byl okultysta, zza grobu przeklnie tych jacy sie na ten krok odwazyli!
  Maja muzumanow umiescic w osrodku Caritas u stop Swietej Gory!
  ta banda zrobi z niej kiedys swoja swieta muzumanska gore ! poczekajcie kilka lat!!!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masakra co to sie odpierdala. Jak tam zrobia takie gniazdo zmijowe to moze sie okazac ze na najblizszym zlocie Zagorskiego lub podczas Nocy Swietojanskiej na szczycie lub w sanktuarium u klechty ktory ich sprowadzil ktos odpierdoli allah akbar i pozabija niewiernych heretykow.

   Czujecie jakby wpadlo kilku fanatykow z siekierami i kosami na zlot Zagorskiego i zaczelo zarzynac nacpane i otumanione gongami towarzystwo, gonic ich po tym osrodku wczasowym ogrodzonym plotem i zalewem (nie wiem czy juz jest woda, mieli niby to zrobic na jesien), mordowac pochowanych po domkach i krazczorach paranormalsow ?
   By byla kurwa druga Utoya.

   Wystarczy zeby jakis muslim co zna jezyk lub ma tlumacza do pomocy poszedl tam posluchac o czym oni gadaja i juz jest nastawiony na wyrzniecie ich jako bluzniercow.

   Usuń
 62. Czy te posrane klechy pytaly o zdanie przykladowo tego mieszkanca Sulistrowiczek
  jakiego nizej cytuje!

  --------------------------------
  Jeden z mężczyzn spotkanych na ulicy dodaje, że sam ma problem ze znalezieniem pracy. - Staram się zarabiać na każdym zajęciu, na przykład kosze trawy. Boję się teraz o swoją pracę - mówi zmartwiony.

  Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7740603,nie-wiedza-co-ich-czeka-mieszkancy-sulistrowiczek-boja-sie-uchodzcow,id,t.html

  ---------------------------------------------

  Kurwa chuj z ta cala religia ! wypisuje sie z niej nie bede lozyl podatkow na zdrajcoeqw i lajdakow przez jakich sa tylko na swiecie wojny i niepokoje.
  Muzumanstwo obcina chrzescianom lby . a Ci kurwa jeszcze ich sponsoruja i szkodza swojemu narodowi robiac bezrobocie!

  Gdzie tu logika?!

  OdpowiedzUsuń
 63. Jakby ktoś się chciał popłakać ze śmiechu :)

  https://www.facebook.com/artur.rodek/posts/688619334608510

  OdpowiedzUsuń
 64. https://www.youtube.com/watch?v=2QVmjpRZXj8

  a teraz sobie wyobrazcie Sulistrowiczki sklepik pare dziadkow babci i mlodych dziewczat .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czarno to widze, chlopow tam malo a mlodych duzo wyjechalo zostali nieliczni co jakos daja rade, starsze menele, dziadki i babcie oraz mlode dziewczyny.

   Jak tam bedzie 100 czy 150 sniadych i murzynow jak gadaja we Wrocku to co zrobia lokalni jakby tamci zaczeli rozrube?
   Moze kilkanascie chlopa do walki i 2 milicjantow w starym Defenderze z demobilu z UK.
   Nawet jak osiedla tam same rodziny to w kazdej bedzie z 4 chlopa wiec lokalsi sa w dupie jesli przyjezdni okaza sie wrogo nastawieni.

   Co do ewentualnych gwaltow na szlakach to nawet nie wspomne, zobaczcie co dzieje sie w Szwecji, trzecie miejsce na Swiecie pod wzgledem gwaltow, po RPA i Botswanie. Wystarczy ze kilku takich byczkow wylezie z osrodka na spacer i zaczaji sie na szlaku na turystki...strach myslec. Pomyslcie jakby np. wasza matka z ojcem i siostra pojechala na Sleze a tam napadla ich taka dzicz, ojca pobila a kobiety zgwlacila...

   Usuń
  2. No ja mam nadzieję, że jeśli gdziekolwiek te pedofilsko-zoofilskie islamskie kozojebce zaczną brykać, a nie będzie tak wystarczającej liczby autochtonów by się im przeciwstawić to, albo ludzie z całej Polski tam się zjawią, a w innych miejscach kraju wezmą na nich okrutny odwet.

   Usuń
  3. Od 1:20 wypowiadaja sie ludzie z okolicy w temacie w ktorym debatujemy, para normalnych ogarnietych ludzi ktorych zycie moze zmienic sie w koszmar poprzez te lewackie socjotechniczne eksperymenty pokurwiencow z UE i "Polskiego" rzadu.

   https://www.youtube.com/watch?v=Hn1_e5KM750

   Usuń
  4. Zapomniales dodac bandyckiego Klechu widzacego tylko swoje profity-pedaly zboczency i narcyze jebane. to wlasnie oni majac w posiadaniu ten osrodek zgotowali tym biednym ludziom ten balagan!

   A

   Usuń
  5. Jak kozojebce zaczną tam szumieć, to trzeba będzie poprosić kibiców Śląska Wrocław o małą krucjatę. Nawet opłacić im kurs tych dwóch, trzech autokarów i kilku samochodów. I wtedy niebawem władze powyławiają ścierwa tych śniadych skurwieli z resztek sulistrowickiego zalewu.

   Usuń
 65. https://www.youtube.com/watch?v=swmswHYSVCA

  OdpowiedzUsuń
 66. https://www.youtube.com/watch?v=dDcfCMAgaOY

  OdpowiedzUsuń
 67. Dzisiaj na jedynce o 16:55 film dokumentalny:

  Jurajski Park Hitlera
  Historia nazistowskich eksperymentów, których celem było stworzenie nowych ras zwierząt. W ramach opracowanego przez Hermanna Goeringa i Heinricha Himmlera programu czołowi naukowcy III Rzeszy mieli zmienić bieg ewolucji i przywrócić wymarłe wcześniej gatunki, m.in. tura i tarpana. Chcąc zrobić sobie miejsce do przeprowadzania tajnych badań, oddziały niemieckie zajmowały kolejne terytoria Puszczy Białowieskiej, wysiedlając po drodze napotkane wioski i zabijając ich mieszkańców. O tamtych tragicznych wydarzeniach, a także ambitnych planach nazistowskich badaczy mówią historycy i specjaliści różnych dziedzin.

  http://www.teleman.pl/tv/Jurajski-Park-Hitlera-1397357

  Np ciekawe co tam powiedzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znalazłem go na YT

   https://www.youtube.com/watch?v=YaHZK1z6OdY

   Usuń
 68. Nowe filmiki dodał Dareczek u sb :D Beka pełną gębą XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znów nawymyślał sobie składy brudnej rtęci, pojemniki w złotej zbroi i wiele innych idiotyzmów nad czym właśnie ślęczę by pokazać młodym ludziom te głupoty urojone.

   Usuń
  2. ten pajac kwiecień zmyśla, jacy świadkowie oni istnieją w jego głupiej łysej głowie, coraz więcej półgłówków przyciąga działa ze swoją tępawą propaganda jak Hitler w początkach działalności

   Usuń
 69. Walka z Kwietniem, to "walka z wiatrakami"... w tym przypadku z wariatami! Gupek jeden zaatakował teraz południe mojego regionu (na północy go wyśmiali).

  OdpowiedzUsuń
 70. KWIECIEŃ .... https://www.youtube.com/watch?v=dflvOgEObpI

  OdpowiedzUsuń
 71. od tak żeby przypomnieć i poprawić nastrój :)

  https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM

  OdpowiedzUsuń
 72. Kwiecien jak czytasz moje komenty to czytaj je dokladnie debilu.
  Naczytales sie o tabunie o jakim wspominalem z Brzegu Dolnego kretynie tam nie produkowano jakiegokolwiek srodka chemicznego zamieniajacego ludzi w papke matole Gluszycki.! nie wciskaj ludziom kitow. no moze taki debil jak ty wpadl do kwasu solnego:-) Pampolini w kwasie solnym:-)))) hehehe

  Kwiecien we Wroclawiu na ul Wisniowej nie ma zakladow Kompielowych psychicznie chora lysa palo z Gluszycy!:-)))) Zaklady Dora w Konstein powstaly w rekordowym czasie po zbombardowaniu osrodka rakietowego Brauna nad Baltykiem.! poniewaz kretynie jeden. adaptowano je w juz w bylej poteznej kopalni! to samo tyczy sie do czeskich zakladow Skody podziemia mialy kod nazwe matole jeden ::RICHARD:: i byla to potezna kopalnia tez zaadaptowana na fabryke. GWOLI SPROSTOWANIA KWIECIEN TY DEBILU!

  RICHARD to dopuszczony obiekt czesciowo do zwiedzania , ale w wiekszej czesci jest powaznie zagrozony!!! explorowalem go i to z komisja ze strony Niemieckiej 12 lat temu! ale ty kretynie jestes za glupi bys sie dowiedzial po co, i z jakiej przyczyny odbyly sie te ogledziny. bo bys dopiero afer narobil.

  W sumie Kwiecien przestan pierdolic takie glupoty. co do swiadkow ty idioto ,pewnie ich posiadasz w zakladach psychiatrycznych o jakich wspominales....pewnie to sa te twoje LEBENSBORNY debilu.

  A


  OdpowiedzUsuń
 73. Co tu się dziwić....KRAJ PISOWSKICH DEBILI....Kwiecień na ministra MON ;))))))) Ja pierdole co za naród....jest mi wstyd.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno cieszy-jak do tej pory to komunisci nie wchodza, co prawda w PIS i PO jest sporo czerwonych skurwysynow przefarbowanych ale ZLEW I ten dunski Zyd nie wchodza-jak na razie.
   Bardzo mnie zdziwil KORWIN z tym 4.9%, mam nadzieje ze po finalnym zliczeniu glosow przekrocza te 5% bo to by znacznie urozmaicilo ten sejm.

   Usuń
  2. bez rewolucji tego kraju się nie uratuje PO, PiS, PSL, to jedno szambo co do Kukiza on nie jest politykiem a ci co pod jego płaszczykiem wleźli to w większości trupy polityczne, tylko w naszym chorym państewku nie wolno zaglądać kurwa w życiorysy politykierów, głosowałem na Korwina też mam nadzieję, że przekroczą tej jebany próg wyborczy co go komuchy 20 lat temu ustanowiły, i temu rządowi długiej władzy nie wróżę rozleci się za dużo śmieci zostało przy korycie

   Usuń
  3. 1
   Jest dokładnie jak piszesz. Polityczne trupy i śmiecie przyplątały się i do Kukiza i Do Korwina z czego ten ostatni też nie do końca gwarantował by właściwe posunięcia. Oni oczywiście obiecują odsunięcie od władzy tamtych, ale żaden nie obiecuje rozliczenia ich i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej za zadłużenie i wyprzedanie Polski. Dla tego nic się nie zmieni bez jakiegoś majdanu i siłowego przewrotu.
   Wczoraj jebany kaczor już powiedział, że nie będzie zemsty czy jakiegoś odwetu, czyli mamy żyda przebranego za patriotę, który śladem żyda mazowieckiego dokonuje kolejnej grubej kreski, czyli odpuszcza bandzie POwskich złodziei. To tylko potwierdza, że to jedna i ta sama po-okrągłostołowa sitwa, a ci co na nich głosowali to zwykłe kurwa barany dające się kopać jak piłkę na boisku.
   Porażka Korwina również jest zastanawiająca. W przeszłości Korwin wygadywał takie idiotyzmy i antypolskie głupoty, że można mu wiele zarzucić, ale ostatnio dawał niezłą nadzieję sporej liczbie ludzi i na zdrowy rozum wielu powinno się na to złapać, a tu co? Korwin 4.9% a jakiś kurwa kołtun petru wchodzi do parlamentu wzięty z dupy? Również niezrozumiałe jest jak to jest możliwe by Korwin nie wszedł, albo ten cały Stonoga, a wszedł kurwa 1 z mniejszości Niemieckiej nikomu nie znany? To są kurwa kpiny z wyborów i dla tego mam czyste sumienie, że nie poszedłem i jestem w tej znowu większości kładących na ten pierdolony sfałszowany cyrk lachę. Piszę sfałszowany bo kłamstwem medialnym jest nie tylko frekwencja na poziomie 51%, ale same rezultaty podliczeń głosów. Oszustwa dokonuje się nie w czasie zliczania wyników na poziomie lokali wyborczych tylko powyżej. Tam są dokonywane przekłamania. Z moich rozmów z ludźmi wynika, że pis powinna mieć o połowę mniej głosów, Kukiz o połowę więcej, Korwin pół tego co Kukiz, a PO powinna być na granicy progu wyborczego. Reszta poniżej progu, a już tym bardziej ten pierdolony PSL. A tu PSL wchodzi do sejmu? Kurwa to jest jakiś żart i fałsz.
   Ale Kukiz dobrze powiedział, że dobrze się stało, że PiS sam będzie rządził bo tym razem jak nie spełni obietnic i nie zacznie rządzić tak by Polacy byli zadowoleni to za 4 lata, a nawet szybciej nie wygra i wszystko tym razem się rozpierdoli na amen.
   Tej żydowskiej post komunistycznej bandzie już brakuje agentów i rozpierdalaczy Polski i musimy przeczekać ten syf jeszcze tych kilka lat. To ich ostatnie podrygi. Co będzie za te kilka lat? Oni wszyscy zostaną odsunięci od władzy. Ilu ich popleczników podepnie się pod nowych liderów i wejdzie do ich partii trudno powiedzieć, ale na pewno wszystko się zacznie zmieniać dopiero za m/w 4 lata jak nie wcześniej.
   Rozumiem ludzi, którzy po mimo zastrzeżeń do Korwina czy Kukiza, a nawet Stonogi zagłosowali na nich. To ludzie może nie bardzo zorientowani w tym są sami ci liderzy, ale na pewno ludzie kierujący się szczerą nadzieją.
   Nadal podtrzymuję swoje zdanie, że nie kupuje się za ciasnych butów czy za krótkiej kurtki, nie dyma się dup, które nie są księżniczkami, a już tym bardziej nie tworzy się związków z pierwszą lepszą jaka się trafiła. Tak samo nie głosuje się na mniejsze zło ulegając politycznemu szantażowi typu, jak nie zagłosujesz na tego to tamci znów wygrają.
   Bardzo źle się z jednej strony stało, że PiS wygrał, a platforma przegrała. Bo gdyby PO dalej rządziło to gniew ludzi szybciej by nastał i szybciej by się ten burdel rozjebało, a tak PiS dał wielu kolejne nadzieje i kupił sobie i swym POwskim kolegom kolejne 4 lata względnego spokoju i bezpieczeństwa. A tu ich trzeba postawić przed sądem wszystkich bez wyjątku PO,PSL, SLD, PiS i skazać za stan do jakiego doprowadzili Polskę, a nie dawać im kolejny mandat. Gdyby któryś z antysystemowych kandydatów skupił się wyłącznie na tym postulacie, że postawi przed sądem tą bandę i ją rozliczy i potem naprawi system to by wygrał. Ale żaden z rzekomych antysystemowców tego nie głosił. Dla tego ja powiedziałem, pierdolcie się wszyscy mając w myślach ten tekst Tuwima:

   Usuń
  4. Absztyfikanci Grubej BertyI katowickie węglokopy,I borysławskie naftowierty,I lodzermensche, bycze chłopy.Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę,Rębajły, franty, zabijaki,Całujcie mnie wszyscy w dupę.Izraelitcy doktorkowie,Widnia, żydowskiej Mekki, flance,Co w Bochni, Stryju i Krakowie Szerzycie kulturalną francę !Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”Swą intelektualną zupę,Mądrale, oczytane faje,Całujcie mnie wszyscy w dupę.Item aryjskie rzeczoznawce,Wypierdy germańskiego ducha(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,Werzcie mi, jedna będzie jucha),Karne pętaki i szturmowcy,Zuchy z Makabi czy z Owupe,I rekordziści, i sportowcy,Całujcie mnie wszyscy w dupę.Socjały nudne i ponure,Pedeki, neokatoliki,Podskakiwacze pod kulturę,Czciciele radia i fizyki,Uczone małpy, ścisłowiedy,Co oglądacie świat przez lupęI wszystko wiecie: co, jak, kiedy,Całujcie mnie wszyscy w dupę.Item ów belfer szkoły żeńskiej,Co dużo chciałby, a nie może,Item profesor Cy… wileński(Pan wie już za co, profesorze !)I ty za młodu nie dorżnięta Megiero, co masz taki tupet,Że szczujesz na mnie swe szczenięta;Całujcie mnie wszyscy w dupę.Item Syjontki palestyńskie,Haluce, co lejecie tkliwie Starozakonne łzy kretyńskie,Że “szumią jodły w Tel-Avivie”,I wszechsłowiańscy marzyciele,Zebrani w malowniczą trupęZ byle mistycznym kpem na czele,Całujcie mnie wszyscy w dupę.I ty fortuny skurwysynu,Gówniarzu uperfumowany,Co splendor oraz spleen Londynu Nosisz na gębie zakazanej,I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,A srać chodziłeś pod chałupę,Ty, wypasiony na Ikacu,Całujcie mnie wszyscy w dupę.Item ględziarze i bajdury,Ciągnący z nieba grubą rętę,O, łapiduchy z Jasnej Góry,Z Góry Kalwarii parchy święte,I ty, księżuniu, co kutasa Zawiązanego masz na supeł,Żeby ci czasem nie pohasał,Całujcie mnie wszyscy w dupę.I wy, o których zapomniałem,Lub pominąłem was przez litość,Albo dlatego, że się bałem,Albo, że taka was obfitość,I ty, cenzorze, co za wiersz ten Zapewne skarzesz mnie na ciupę,Iżem się stał świntuchów hersztem,Całujcie mnie wszyscy w dupę !…

   Usuń
  5. I jeszcze jedno.
   Ktoś życzliwy podesłał mi na maila przemowę Stonogi. I powiem tak:

   MAM O WAS KURWY TAKIE SAMO ZDANIE JAK STONOGA, O WAS, KTÓRZY GŁOSOWALIŚCIE NA PiS, PO, PETRU, PSL,
   poza tymi co głosowali w dobrej wierze na Kukiza, Korwina, czy samego Stonogę.
   WY KURWY JEBANE NIECH WAS DALEJ RUCHAJĄ W TE DURNE ŁBY:

   https://www.youtube.com/watch?v=YRUTM9uh_NU

   Usuń
  6. Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KW Stonogi to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli, która głosowała na tych kurwów karakanów z pisu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangozangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać pis. Platforma was tak nie wyruchała jak wyrucha was pis kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały. Z bólu. To jest dramat kurwa, to jest dramat że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że zbigniewa stonogę zbeszczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe kurwy, powtarzam sądowe kurwy, sądowe kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was pis ruchał w dupe. Będzie was pis kurwa dymał tak jak was platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany kaczyński śmieć. Zniszczy was. Sumlińskie, kanie, rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak. Wypierdole jeszcze dzisiaj, już bilet kupione. Z polski. I będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo pisowkie wybrali. Nie na korwina, nie na stonogę tylko na jakieś kurwy petrów żydów w dupe jebanych kurwa. Na kukizów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa polska, przez taka kurwę polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję! Bo to garstka polaków, garstka polaków. Dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak. Tylko to się kurwa w tej kurwie polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje że jesteście prymitywami. Że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem. To wy kurwa polacy. Chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na pis, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.
   Zbigniew Stonoga.

   Usuń
  7. Amen. Zgadzam sie ze Stonoga.

   Usuń
  8. to jest to obiecane pięć stów na dziecko :D

   http://www.bez-cenzury24.pl/35667/znam_szczegoly.html

   Usuń
  9. Za co ja lubię Stonogę? Za to, że się nie pierdoli a nazywa fakty po imieniu! PS: Najśmieszniejsze jest i zarazem żałosne to jak ludzi mają ból dupy u niego na fb czy na yt hahah prawda boli!!!!!!!! :D :D

   Usuń
  10. Stonoga przeprosił i usunął wideo...

   Usuń
 74. Kwiecien musial sie zesrac z paniki jak jego ukochani komunisci ze ZLEWU nie weszli do parlamentu.
  Kurwa ta taki ladny byl, czerwony, komunistyczny jak ukochany PZPR rodziny Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 75. Tak popatrzcie kurwa tutaj na Kwietniolaka!

  https://www.youtube.com/watch?v=PJoIWbg6nQ8

  A :-)))))) hahahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hm ale reklama głupek promuje głupka, kwiecień nie należy do żadnej partii on tworzy własną neonazistowską

   Usuń
  2. Ale kurwa kretyn, Cioka juz calkiem jeblo ze dal to to nagrac temu czubowi.

   Super reklama:
   "Ma wszystkich w dupie"
   "rzadzi sie swoimi, takimi prawami jak te karpie ktore zyja w tym stawie" i pokazuje rybki w sadzawce.

   Potem pierdoli o gornictwie znow powielajac stereotyp ze to jest najwazniejsze na Slasku, Kwiecien nie wiem w jakim swiecie ty zyjesz ale na kopalniach pracuje 100tys ludzi a w Wojewodztwie Slaskim mieszka 4.6mln ludzi.

   Kwiecien, wypierdalej gorolu ze Slaska i nie podlizuj sie bo gowno wiesz.

   Usuń
 76. Nie widzialem tego wczesniej-Wilczur, AK, Kazek, Riese:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/egzekutor-armii-krajowej-jacek-wilczur-w-rozmowie-z-tvn24,538584.html

  OdpowiedzUsuń
 77. Super reklama: Kwiecien lapka na lapce i pierdoli!!! hehehe
  CIOK :-) "Ma wszystkich w dupie"
  "rzadzi sie swoimi, takimi prawami jak te karpie ktore zyja w tym stawie" i pokazuje rybki w sadzawce.

  A Ciok !!! kurwa dumny z tego ze ten zjeb Kwiecien robi z niego RYBE!!!!!
  kurwa co za debile!!!! hehehehe.
  CIOK ales sobie anty reklame chlopie zrobil!!! hehehehe
  Poczekaj na komentarze pod tym reportarzem . hehehe !

  OdpowiedzUsuń
 78. Kur.....) hehehhe ! CIOK heheheheh !

  OdpowiedzUsuń
 79. Dla kretyna Kwietnia wszyscy mieszkancy slaska nosza wegiel w kieszeniach:-)))
  Slazak to znaczy gornik dla Kwietnia.

  Oj Kwiecien uwazaj by Ci tam nie nadupili po tym lysym pustym lbie chaziaju.

  OdpowiedzUsuń
 80. I zobaczcie ta lysa pala Gluszycka KWIECIEN idzie w ministry! razem z CIOKIEM z jakim wypil jak twierdzi kupe kurwa wody! :-) hehehe
  To sa dopiero politykiery!
  CIOK super reklama wyborcza. ! na PEWNO zaglosuje na Ciebie Cioku !.

  OdpowiedzUsuń
 81. POLECAM!

  https://www.youtube.com/watch?v=bG1_4WrirQs

  Wielu lemingów specjalistów od sztuki walki powie, że to ustawka, ale to nie jest ustawka. Tak właśnie wygląda walka uliczna, koślawo, rachitycznie chwilami, niezdarnie z pozoru, ale jak się wie w co przypierdolić to w tym chaosie przeciwnik pada na glebę po niepozornym ciosie.
  Asfalt powinien leżeć na drodze i koniec.

  OdpowiedzUsuń
 82. Zbigniew Stonoga przeprasza

  https://www.youtube.com/watch?v=_QoLe8iBNdk

  NO CZY TO KURWA NIE JEST PIERDOLNIĘTY DEBIL KURWA?
  No jasne, że jest pierdolony obłudnik i dwulicowiec jebany.
  Wczoraj powiedział to co myśli naprawdę i słusznie myśli, a dzisiaj pierdolony przeprasza za to.
  Dla czego po mimo mnóstwa słusznych haseł i planów nie zagłosowałem-nie skusiłem się zagłosować na tego kretyna? Bo kretyn zmienia ciągle zdanie zamiast trzymać się jednego.
  Owszem można zmienić zdanie w tym czy owym gdy jakaś racja zostanie przedstawiona, ale ten PAJAC JEBANY zmienia zdanie niczym kwiecień po pijaku i tak jak kwiecień pierdolony jednego dnia potrafi napisać na swym blogu stek pomówień i pijackich oszczerstw by następnego ranka po wytrzeźwieniu natychmiast j usunąć.
  Stonoga i kwiecień to ten sam typ mentalny i niezrównoważony.
  Nie zmienia to faktu, lub postaci rzeczy, że wczoraj stonog powiedział po pijaku prawdę, która niestety ukazuje prawdziwe oblicze naszego społeczeństwa.
  I ja mam dokładnie te samo zdanie o tym pierdolonym społeczeństwie.
  I coś wa powiem. To nie stonoga powinien przepraszać tylko ci, których wyzwał od najgorszych i to oni powinni posypać łby popiołem, przyznać się do błędu i zrehabilitować na przyszłość tak by podobne słowa już nigdy ich nie urażały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Stonogi:
   Idź ty pierdolony niezrównoważony kurwa pierdolcu. Szmacisz Polskę, szmacisz skurwysynu słuszne idee, szmacisz oczekiwania Polaków, robisz pozornie słuszne działania, walczysz z tym systemem by na koniec zdeptać to, zeszmacić i zrobić z tego cyrk.
   Ty pierdolony skurwysynu do tego cię wynajęli łachudro jebana, przejrzałem cię już dawno frajerska sprzedajna szmato. Twoim celem było rozbicie antysystemowego elektoratu i narobienie bałaganu na prawicy.
   Ja to rozgłoszę by ludzie wiedzieli kim kurwa jesteś ty pijacka sprzedajna antypolska świnio.

   Usuń
  2. A tu cała prawda o kuwinie żydzie cwanym, przebiegłym i antypolskim:

   https://www.facebook.com/917760878240486/photos/a.917790924904148.1073741828.917760878240486/1201507179865853/?type=3

   Usuń
 83. pod filmem były komentarze, został usunięte


  https://www.youtube.com/watch?v=PMVRzePuoEU
  Erich Holtz skomentował(a) film w YouTube. Udostępniony publicznie - 26.10.2015 Ludzie! Jak mogliście zhańbić muzeum, zapraszając tego wariata. On nie ma pojęcia o tym co gada. Wymyśla na bieżąco historię kłamie jak z nut. W 13 min sam się przyznaje, że jest ścigany, za rozpowszechnianie niesprawdzonych historii. On niczego nie odkrył, ani nie eksploruje niczego. Widziałem go w akcji więc wiem. Przebiera się w mundur i arafatkę i nabiera w ten sposób takich jak wy. W żadnej dziedzinie nie jest fachowcem. Nie zna się na działalności speleo ani wspinaczkowej. Popełnia kardynalne błędy posługując się bronią. Nie ma pojęcia o topografii gór Sowich - łazi głównymi szlakami, czasami lekko zbaczając. Tym bardziej nie zna się na survivalu - wygooglujcie sobie hasło "survival wersalka" to sami zobaczycie. Czemu, zapraszając go nie zweryfikowaliście jego "osiągnięć. Wystarczyło zadzwonić do Pro Fortalicium, do prezesa pana D. Pietruchy - on już zdążył poznać Kwietnia. Nawet w Katowickim IPN się z niego śmieją. Kwiecień nagrabił sobie w wielu miejscach w Polsce. Teraz atakuje południe. Wśród poważnych grup eksploratorskich jest wyśmiewany a nawet popadł w poważne konflikty. Pokaż mniej
  uinf26.10.2015+2 1 2 +Erich Holtz Nie tylko jest prowadzone śledztwo z art. 256, art. 257 KK przeciwko kwietniowi. Zadzwonicie też do Muzeum byłego obozu Gross Rosen abo do Fundacji Księżnej Daisy von Pless. Promować takiego czuba co macha prawą łapą i tworzy jakąś bojówkę pseudo paramilitarną. Pokaż mniej
  Erich Holtz15:03
  1 Odpowiedz +uinf Obserwuję od pewnego czasu, że nie należysz do przyjaciół Kwietnia. Chciałbym, zapytać czy jesteś związany z jakimiś pracami w okolicach Rzeczki.
  uinf16:47
  nie jestem, zajmuję się innymi sprawami

  OdpowiedzUsuń
 84. https://www.youtube.com/watch?v=PJoIWbg6nQ8 Eeeeee!!!!! PRZECIEŻ ONI SĄ NACHLANI!!!!!! No Kwietniołak to na 1000000% Ciok jeszcze się trochę trzyma,ale też dziabnięty...allllleeee reklamaaaa....chyba syndromu Kwaśniewskiego HAHAHAHAA!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Dwoje najebanych paranoikow sie spotkalo i pierdola sobie glupoty spijajac nectar z dziubkow.
   Cio(le)k postawi horoskop i flache, potem druga na druga noge i zaczyna sie nagrywanie rewelacji Abrahama.
   Wiecie jaka z Cio(l)ka jest beka w srodowisku tzw. wolnosciowym? Zrywamy z niego boki, koles postawil(sic!) horoskop ze wolnosciowcy wprowadza 76 (albo 72) poslow do sejmu, rysowal kurwa diagram, strony obliczen, pierdololo.
   Wprowadzili 4 z Kukiza a Korwin nie wszedl.
   Taki Cio(le)k!
   :D

   Usuń
 85. CO WIEMY O KWIETNIU OD NIEGO SAMEGO:
  1 Był w PZPR
  2Jego wujek działał w Armi Ludowej, która współpracowała z NKWD, które mordowały Polskich patriotów.
  3 Jego ojciec był jednym z pierwszych osiedleńców na DŚ po wojnie i był szabrownikiem, jak tłumaczył kwiecień był nim by przeżyć.
  4 Kwiecień szkalował Zygmunta Szendzielorza Łupaszkę przypisując mu współpracę z nazistami i banderowcami.
  TYLE WYSTARCZY.

  A TERAZ ten tekst:
  http://www.kamilbazelak.pl/dosc-klamstw-to-zydzi-mordowali-polakow/

  Dość kłamstw! To Żydzi mordowali Polaków!

  W ostatnim czasie trwa zmasowany żydowski atak na Polskę. Powstają zakłamane i obrazoburcze filmy „Pokłosie” i „Ida”, które przedstawiają Polaków jako morderców. Do antypolskiej i antynarodowej narracji włączył się dyrektor FBI James Comey, który oskarża Polaków o kolaborację z nazistami przy Holokauście. Według słów amerykańskiego dygnitarza Polacy mordowali Żydów!
  A jaka była jednak prawda? To tak zwani Żydzi, odpowiedzialni są za masowe mordy Polaków, a nie odwrotnie. To Żydzi są mordercami, a na swoich rękach mają niewinną krew tysięcy polskich mężczyzn, kobiet i dzieci.
  Jak ujawniła gazeta „Maariv” żydowscy oficerowie służący w NKWD dla Rosjan przyznali się, że osobiście bestialsko wymordowali 12 tys. polskich oficerów w Katyniu. Józef Stalin osobiście wybierał oficerów, którzy mieli zabijać Polaków. Wraz z szefem NKWD, Żydem Ławrientijem Berią zaplanowali mord oficerów polskich i zdecydowali,że w większości zadanie to wykona grupa żydowskich oficerów z NKWD. Za morderstwa te byli odpowiedzialni Żydzi: major Joszua Sorokin, płk Aleksander Susłow , płk Samyun Tichonow.

  http://www.kamilbazelak.pl/wp-content/uploads/2015/04/%C5%BBydowscy-kaci.jpg

  Przypomnieć należy niektóre zbrodnie żydowskie z czasów II wojny światowej między innymi ludobójstwo z 8 maja 1943 roku w Nalibokach, jakim było wymordowanie 250 mieszkańców polskich wsi przez partyzantów żydowskich i sowieckich. Do historii mordu dokonanego na Polakach przez Żydów i Rosjan przeszła również zbrodnia w Koniuchach, gdzie bez litości zamordowano polskich mieszkańców wsi – mężczyzn, kobiety i dzieci.
  Po wojnie Żydzi mocno udzielali się w komunistycznym UB torturując i mordując polskich bohaterów wojennych. Żydowscy zbrodniarze komunistyczni odpowiedzialni są za mordy 1650 Polaków w obozie w Świętochłowicach, gdzie prym w mordowaniu ludzi wiódł Żyd Salomon Morel i podlegli mu żydowscy kaci z UB. Żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni są również za proces i morderstwo generała Fieldorfa Nila i rotmistrza Pileckiego, a także wielu innych polskich patriotów chowanych potem w bezimiennych grobach.
  Hołubiony dzisiaj i uwielbiany w obecnej III RP Żyd major Zygmunt Baumann otrzymał krzyż walecznych za łapanki i prześladowanie polskich patriotów, żołnierzy Armii Krajowej i NSZ. Baumann organizował też napady na bezbronne rodziny żołnierzy niepodległościowych.
  Czy ktoś osądził w Polsce tych żydowskich zbrodniarzy? Dlaczego Polacy nie kręcą filmów pokazujących prawdziwe oblicze Żydów i mordowanie przez nich bezbronnych Polaków? Żydzi mają na swoim koncie około 20 tysięcy niewinnie pomordowanych Polaków. Brakuje w naszej rodzimej kinematografii filmów o żydowskich mordach, a zamiast tego pluje się na groby polskich bohaterów z podziemia niepodległościowego. Polska nie powinna na to pozwalać. Mimo horroru i tragedii, jakie zafundowali naziści Żydom, to właśnie Żydzi stali się później prawdziwymi katami i mordercami, a nie Polacy. Nie dajmy się omamić żydowskiej propagandzie. Walczmy o prawdę i honor! Cześć i chwała polskim bohaterom!

  Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów
  Kamil Bazelak

  OdpowiedzUsuń
 86. Czysty przykład słuchaczy Kwietnia jeden z tych jego "SETEK".."bez zapitki".. na pierdolekcjach...wszystko jasne. http://www.wiocha.pl/1288249,Takim-powino-sie-odbierac-prawo-do-glosowania

  OdpowiedzUsuń
 87. Polska Bez Polski prof. Piotr Jaroszyński

  https://web.facebook.com/397510800308630/videos/1001108579948846/

  Najmądrzejsze słowa jakie słyszałem w ostatnich latach.


  OdpowiedzUsuń
 88. Tragiczne skutki masowego przyjmowania islamskich imigrantów

  https://www.youtube.com/watch?v=YLpkzBc1P-M

  OdpowiedzUsuń
 89. Kwiecien pizdo, wiem ze to czytasz!
  Wypierdalaj ze Slaska ty kurwo zaklamana, zwijaj cyrk i jedz w pizdu do tego swojego zydkowa hadziaju zajebany.
  To ze zaprosil cie outsider Ciok-koles ktorego wyjebali z kazdej partii, koles ktory mo poryte pod deklem, kresli kurwa horoskopy dla pacjentow z Rybnika i pierdoli swoje androny zaslaniajac sie plaszczykiem patriotycznym-nie znaczy ze ktos cie chce na Slasku ty pizdo socjalna.
  Zapytaj ludzi czemu wypierdolili go z KNP, czemu UPR, Narodowcy i Korwin nie chca z nim miec nic wspolnego, czemu z nieg dra lacha na wszelkich spotkaniach i jedyne kogo gromadzi to oglupiona nacpana gimbaza plus jakies jebniete berety co pomylily sale na spotkanie Solidarni2010 lub seniorow NOPu (to glownie stare kurwy komunistyczne co teraz udaja dupnych patrotow a sie kurwa niedawno do Stalina modlili).
  Pro Fortalicium z Hanysami musi ci tam chyba wjechac nastepnym razem na ten kurwa wieczorek skolowanych pedryli i obic wam ryje co do jednego, lacznie z tym jebnientym kombinatorem.

  Klamiesz Kwiecien pizdo, zmyslasz i bedzisz co ci do tego parszywego lba przyjdzie.
  Gowno wiesz o Slasku to sie pizdo nie wypowiadaj a nie zmyslac bedziesz jebany cyganie.
  Slask to ty kurwa znasz, z propagandy Gierka kutasiarzu zajebany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mu słusznie Hanys pojechał po gaciach, przyjechał na Śląsk cymbał bo cyka ma w Sowich, i pierdoli głupoty o karpiach jak pojebany.

   Usuń
 90. Powiedz Tomasz, kurwa jak to jest możliwe, że ten cały "agent" z Krosna jest nie nietykalny? Nie masz hajsu na, PRAWDZIWE działania? Typ CZUJE się ANONIMOWY, wiedz,że za ODPOWIEDNIĄ ceną da się to zmienić..! XYZ DN ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie kwestia pieniędzy tylko czasu. By wyrwać chwasta nie trzeba pieniędzy...ale chwast będzie wyrwany z korzeniami.
   Co koniczyna nie wierzysz? Nie zdążysz.

   Usuń
 91. Po niżej dwa filmy i cytat do porównania z czym ma się do czynienia. Czy nie pasuje ten cytat do działań kwietnia?

  "Początkowo Hitler przybrał pozę szalonego i słabo kontrolującego emocje fanatycznego oratora, w rzeczywistości jednak wszystkie występy były starannie opracowane przez doradców, a „szaleństwo” prezentowane tłumom na pokaz. W późniejszym okresie, zwłaszcza po zdobyciu władzy, wizerunek ten zmienił się – przemówienia nabrały cech wystąpień natchnionego lidera religijnego, osłabła też znacznie polityczna treść przekazu, który przemienił się niemalże w filozoficzne rozważania bez merytorycznej zawartości"

  https://www.youtube.com/watch?v=b2hd-fkz_6c
  https://www.youtube.com/watch?v=KgyAy0jEQec
  https://www.youtube.com/watch?v=Uq9Z-kk9OIM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Kwiecien to zwykly wariat, cwany w swojej chciwosci i wygadany ale zwykly wariat, czlowiek z chora glowa. To ze znajduje grupki dzieciakow i starszych kretynow zainteresowanych bajkami o zelaznym smoku to swiadczy tylko o skali nieleczonych chorob psychicznych w Polsce.
   Przyjdzie taki dzien ze nie bedzie w stanie ogarnac szajby, odpierdoli maniane i trafi do czubowni albo za kraty. Nie powstrzyma swoich urojen i zacznie biegac na golasa po Rzeczce uciekajac przed wilkolakami lub tak sie napruje i nawciaga RWD ze chwyci za sznur i znajdzie solidna galaz na wariata, co mial zrobic dekady temu.
   Cale to jego otoczenie wtedy zobaczy jak nakrecali czubka dla wlasnej zabawy zamiast go leczyc, podsycali jego chore urojenia i fantazje wpedzajac pacjenta w coraz glebsza chorobe az tego nie wyrobil.

   To pajac i czub a nie wyrachowany planista majacy wiedze i doswiadczenie jak Hitler.
   Hitler bral udzial w walkach frontowych IWS, wglebial sie w ideologie i niuanse geopolityki, doswiadczyl gazu i ran a Kwiecien? Zesral sie w gacie na urwanym filmie w przykopie w Gluszycy, zezygal w Gogolowie, dostal w ryja na gonisku na Slezy I wsadzal oporopowrotnik do kalacha.
   Widac ze Kwiecien chcialby isc ta droga ale cos mu nie wychodzi, zbiera jakies grupki kryptonazioli i analfabetow historycznych w posrednich spelunach, swietlicach i kanciapach, pohajluja sobie jak sie nacpaja i schleja a jak wytrzezwieja to wstyd im za to co odjebywali na bani.
   Czub, swir, chlor i zaklamany szkodnik lasy na hajs i polkask.

   Usuń
  2. Hitler nie był geniuszem ani strategiem to zwykły idiota miał doradców, i też zaczynał od występów w knajpach nawet jeden pucz karczemny zorganizował, tak samo jak kwiecień przyciągał degeneratów ale z klasą i kasą, co najważniejsze miał chłop jedno jaje a kwiecień to ma raczej coś w tym rodzaju albo wcale. wracając do Hitlera był marionetką, która zerwała się ze sznurków, wszelkie militarne zwycięstwa to zasługa generałów a nie Hitlera, bo ten marny kapral o strategi nie miał zielonego pojęcia, popełniał karygodne błędy, zresztą Stalin tak samo jak dowodził na froncie to dostawał wpierdol no ale kapral to coś więcej niż szeregowy, który z wojną miał tyle wspólnego co zwykły lokalny watażka napadający na ludność cywilną. reasumując kwiecień robi się za Hitlera przyciąga degeneratów co najwyżej umysłowych co gorsza o poglądach neonazistowskich z niewielką domieszką neokomuny, niestety jakoś mu nie wychodzi z prostej przyczyny ci jego wyznawcy nie mają klasy ani kasy a jak już mają to przejedzą i przepiją jak na prawdziwych socjalistów przystało a zasiłki z MOPS-u są niskie
   kwiecień zaglądasz tutaj i twoi wyznawcy też musicie lokal zmienić na ten w Monachium może wam się uda w końcu do czegoś dojść, bo w Polsce co najwyżej za stodółkę pawia puścić.

   Usuń
 92. https://www.youtube.com/watch?v=PMVRzePuoEU

  Przygłupie kwietniu, debilu historyczny i Wy głupki z muzeum Cieszyńskiego goszczące barana.

  Dowiedźcie się w końcu ze Dora nie ruszyła po nalotach w 1943r., jakim trzeba być baranem aby się tak zbłaźnić zapraszając pacjenta zakładu dla umysłowo chorych :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No coz, trzeba wyslac pismo do dyrektora placowki i poinformowac go o tym co sie tam odpierdolilo a cwieki ktore go zaprosily poniosa konsekwencje dyscyplinarne.

   Usuń
 93. Kwiecien jest glupi i plecie Kwiecien Plecien.

  Dora zostala zmilitaryzowana juz w 1936 roku jako magazyny wojskowe.
  Jeszcze wczesniej wydobywano tam wapien .
  Do adaptacji podziemia w celach produkcji broni V doszlo wlasnie po zbombardowaniu obiektu nad baltykiem.
  Calosc projektu nadzorowal inz, SSmann Franz Kammler (NIGDY NIE SCHWYTANY).Jaki nadzorowal powiekszenie 2 rownolegle biegnacych olbrzymich tuneli wyposarzonych w szerokotorowa kolej. tam znajdowala sie glowNa chala montarzowa.
  Podziemna fabryka w Konnstein byla najwieksza fabryka podziemna w czasie 2 w sw. Mimo ze obiekt zostal na terenie zdobytym przez Rosjan ,to wojska amerykanskie byly tam pierwsze ALSOS zabierajac z tamtad co najwazniejsze wraz z prototypami oraz dokumentami pozostawili obiekt w stanie nienaruszonym rosjanom...SMIERSZ zastal tam tylko po Amerykanach niedopalki amerykanskich papierosow i inne slady po nich ,co wskazywalo na obecnosc ich tam .
  Czego rosjanie przebolec nie mogli na dlugo, chodzilo o patenty technichne..


  Kwietniolak glupi jestes jak but.
  Kwiecien ty Gluszycki pijaczku to tylko jedna setna na temat tego obiektu.

  A

  Wiezieni byli przetrzymywani w sztolniach gdzie spali w bocznych korytarzach.
  W Mittelwerk Konnstein zatrodniano okolo 40-tys wiezniow w kilku podobozach.
  Miejsce to oslawione bylo wielka skala umieralnosci zniewolonych robotnikow.
  Produkcja rakiet V ruszyla na dobre w roku 1944 .
  Dziasiaj mozna tam zastac jeszcze resztki rakiet silnikow .
  Ciekawym miejscem jest dolny poziom wyrobisk dostepnych dla osob posiadajacych umiejetnosci w nurkowaniu , znajduja sie tam prawie nie naruszone stanowiska produkcyjne rakiet V

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po raz kolejny, piszesz to głupa który i tak jak czyta to nic nie kuma, Jac, daj na luz, to komuszy śmieć nie warty aby na niego splunąć i żadne słowa tego nie określają. A tylko kwestią czasu jest że wdepnie na któregoś, bez tej swojej dzieciarni. Jak myślisz czego lata po wybrzeżu i całej Polsce ?. ten wciąż pijany szambonurek jest i tak skończony.

   Usuń
 94. PROSZĘ PAŃSTWA!

  OTO SKĄD KWIECIEŃ CZERPIE WIEDZĘ O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH I MJ. SZENDZIELARZU ŁUPASZCE.
  Do tematu będę wracał:

  Najpierw przeczytajcie ten artykuł:
  http://www.prawy.pl/z-kraju/11155-rodziny-lupaszki-i-burego-oburzone-nominacja-ipn

  a następnie ten-zasadniczy:
  http://www.1917.net.pl/?q=node%2F4881

  Kwiecień ty jebana komunistyczna świnio, aleś se znalazł źródło wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 95. Ciok=Ćwok=siwy zjebany łeb...i tyle i równie zjebany łysy łeb Kwietniołak....dobrali się,jeden lepszy od drugiego hahahaa

  OdpowiedzUsuń
 96. Szok Tomek!
  Poczytalem te chore brednie z tego linka jakiego zapodales!
  Kurwa takie zjeby czerwone jeszcze ta ziemia nosi? ! bym takiej swini czerwonej leb do sracza wladowal najchetniej! jak taka szmata ma czelnosc skurwiel pisac takie rzeczy?

  Pamietam jak bylem w wojsku -ze wzgledu ze mam niemieckie pochodzenie a te szmaty polityczne w Monie wszystko wiedzialy ... zaczepil mnie taki polityczny wypraniec i z jego zapijaczonego ryja padly takie oto slowa- z jego swinskiego czerwonego ryja do mnie doslownie cyt.
  --------------------
  SKURWYSYNU! kim jestes polakiem czy niemcem!?
  odpowiedzialem
  melduje obywatelu polkowniku ze jestem polakiem!.
  dalszego przebiegu rozmowy z tym kretynem politycznym nie bede podawal , chociaz po tylu latach pamietam cale to zamieszanie do dzisiaj.nie wspomne o straszenie przez kontrwywiad mnie ,karami za zdrade , tego ...kurwa nie wiem co bym mial zdradzac.
  Pomyslalem sobie tylko w swojej glowie oczywiscie po cichu , byl to okres stanu wojennego. o nim tak ,
  ------------------------------
  SKURWYSYNU CZERWONY! gdybym mogl to bym Cie lachudro rozwalil sreia z kalacha prosto w ten twoj czerwony wyprany zapijaczony leb! zobaczyl bys ty skorwysynu slugusie KGB JAK NIEMIEC CI LEB ROZWALA....!
  dla dobra narodu Polskiego jaki dal mi wychowanie i patriotyzm dla kraju w jakim sie urodzilem i wychowalem...bys kurwo ruska zgnil zywcem!
  ------------------------------------------
  To byly moje slowa w myslach Tomek .wtedy zrozumialem jacy nietolerancyjni i ciemni sa ludzie wyprani przez komunistyczny rzad!
  To byly chujowe czasy w MONIE w tedy Tomek.
  Pamietam to do dzis dzien
  SKORWYSYNU kim jestes Polakiem czy Niemcem... moja matka wychowala nas piecioro bez ojca.
  Skorwysynu kim jestes Polakiem czy Niemcem.?

  Slowa polkownika politycznego w PRLowskim monie do mlodego chlopaka chuj wiedzacego tak naprawde kim jest.a moze bronil by tego kraju lepiej i ofiarniej ,jak ten komuch polkownik po ruskiej szkole!

  Kwiecien ty skorwielu jeszcze raz cos powiedz na zolnierzy wykletach zydzie jeden.

  A  Zlokalizowac i napluc takiej szmacie w ryj swinski!

  A

  OdpowiedzUsuń
 97. Kwietniowa dupa z Jugowic??? http://www.wiocha.pl/1288829,To-sie-nazywa

  OdpowiedzUsuń
 98. Już pierwsze sekundy mówią kto wygra

  https://web.facebook.com/ErkoJunOfficial/videos/302756153182288/

  OdpowiedzUsuń
 99. Coś dla Sęka i parcho-chwasta z Krosna, który życzył mu dalszych sukcesów.

  https://web.facebook.com/groups/niedlaislamizacjieuropy/permalink/942183359152764/

  Parchu z Krosna jak myślisz czy w Krośnie zaakceptują zoofila i przyjacielskie życzenia sukcesów wobec Katowickiego zoofila?

  OdpowiedzUsuń
 100. http://www.polishexpress.co.uk/polak-walczacy-w-isis-zatrzymany/

  OdpowiedzUsuń
 101. A co tu taka cisza??? Syndrom czystej kartki??? Kwiecio daj pierdolekcje bo temty do ciągnięcia łacha się kończą ;))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza bo wszyscy rzygają tym kwietniem. czekają dwa materiały na obróbkę, są w linkach powyżej w komentarzach, ale poczekają jeszcze do niedzieli pewnie bo mam sporo zajęć i niejaka kurewska niechcica mnie ogarnęła by się za to zabrać.
   Będzie się z czego pośmiać.

   Usuń
  2. Noooo...Kwiecio jebie na łeb na szyje Maciarewicza....może rzeczywiście dać czerwoną,zachlaną qrwe na ministra MON....Generał Kwietniołak...i halucynacje by się zgadzały....,ale za nisko wszedł pijaczyna Głuszycka....a miał szanse u "wielkich tego świata" sam Himmler z TVN mu to proponował...oj...osmarkałem się ze śmiechu ...Kwiecień durny przebierańcu,pozerze....weź ty się wreszcie do normalnej pracy w "Paryżu,Dublinie" hehehehheeh

   Usuń
  3. kamerą zastawił w lombardzie jak i resztę fantów bo na wódę brakło chociaż pewnie za długi zabrana he he kwiecień jak tam spłata pożyczki u prowidenta, wzięło się chwilówka tylko spłacić się nie ma za co

   Usuń
 102. Kwiecien jest teraz na robotach .
  Widac go na blogu Kunicynki jak z jakims parobem wiejskim w polu gnoj rozsiewaja
  po polach! Kwiecien jest z tym parobem wiejskim na zdjeciu.

  Apo godzinach jak baler nie ma jakiegos zajecia -to Kwiecien wykonuje zawod OPTYKA ....

  Chalupy glina optyka!-:))))))))) Kwiecien optyk. hahahha

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień jest zerem i otacza się coraz większymi debilami. a za wzorzec ma go skurwysyn z Krosna, który niedługo pożałuje, że się urodził.

   Usuń
  2. jak na razie to się śmieją i z radości machają ogonkami, tylko czeka ich niemiłe rozczarowanie, my doceniamy przeciwnika każ den ruch jest zaplanowany od początku do końca, kwiecień jak nadal myślisz że coś znaczysz to tak jesteś zerem zwykłą marionetką i nie zerwiesz się ze sznurków przyciągaj dalej tych degeneratów politycznych przynajmniej dzięki twojemu wsparciu nic nie osiągają będą dzięki tobie zerami wyśmiewanymi przez ludzi, kwiecień pamiętaj jesteś tylko zabawką małym gównianym pionkiem zwykłym PROFANEM jak nie wiesz co to słowo oznacza to sobie sprawdź jak się dowiesz to ta reszta włosów na twoim łbie stanie dęba

   Usuń
  3. Z tym parobem wiejskim to się prowadzali za rączkę w tamtym roku :-), i te zdjęcia też są z tamtego roku, to wtedy tak się szmatami zamieniali :-).

   A ten kretyn kończyna wstawia jakieś następne pierdoły i mu się wydaje tam w tej zapadłej dziurze , że ktoś to łyka.

   Już ci przygłupie mówiliśmy, idź się na łyżwy leczyć bo na pustak za późno :-).

   Usuń
 103. Kwiecien jest optykiem. chalupy optyko-:)))

  OdpowiedzUsuń
 104. JEDEN STRZAŁ I...

  https://web.facebook.com/1428124220785695/videos/1633115953619853/?permPage=1

  OdpowiedzUsuń


 105. Posluchajcie tego choreg0 pierdolenia czubka w Cieszynie, jak sie chwali ile to ma spraw, ile razy go skazano, jaki z niego kurwa recydywa polykajacy zyletki na kwadracie.
  No, super sie kurwa ciul przestawil.
  Zdjecia z tym kochankiem to chyba z przed dluzszego czasu, pamietam jak sie pedaly wymienialy ciuchami i ten pedalek przebieral sie razem z tluscioszkiem z Bydgoszczy tak by robic za sobowtorow Pinokia.

  To jest czysty kabaret co ten ciolek pierdoli.

  Normalnie jak szympansy nad zanleziona walizka ze szmateksu, przebiora sie malpy i mysla ze to im daje jakies umiejetnosci.

  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materiały czekają na obróbkę. W niedzielę się nimi zajmę i rozmontuję na czynniki "piersze"

   Usuń
 106. niech mu ziemia lekka będzie, mora i bagnista, kolejny komuch kopną w kalendarz pewnie go pochowają tfu w alei zasłużonych na Powązkach

  http://prostozmostu.net/kraj/kiszczak-nie-zyje

  OdpowiedzUsuń
 107. Czytaliscie to? http://prostozmostu.net/kraj/imigranci-napadli-dziewczyne-w-lublinie

  OdpowiedzUsuń
 108. ISLAMSKIE OKRUCIEŃSTWO.
  NA TO JEST TYLKO JEDNA ODPOWIEDŹ KULA W ŁEB KAŻDEMU ISLAMIŚCIE I UCHODŹCY O PODOBNEJ MENTALNOŚCI.

  https://web.facebook.com/piotr.lazar.7/posts/679698925498260
  WIDEO JEST TEŻ TU:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYWJlc28xanNzMGs

  Nie oszukujmy się. Widzieliście w tym temacie i na internecie masę podobnych filmów. Taką mentalność mają ci wszyscy uchodźcy, których widzieliście na dziesiątkach filmów, którzy dokonują w Europie burd, stawiają żądania, nawołują do islamizacji i grożą nam Europejczykom.
  Mamy ich tu setki tysięcy poupychanych w ośrodkach w całej Europie. Większość może swobodnie się poruszać. W wielu krajach już stworzyli własne enklawy nie dostępne dla nawet policji.
  Ile jeszcze takich materiałów musimy obejrzeć by dojść do wniosku, że należało by natychmiast zmobilizować wojsko i otoczywszy to bydło po prostu POZABIJAĆ póki jeszcze się nie zorganizowali i nie jest ich więcej?
  Dla tych ludzi nie tylko nie ma i nie może być miejsca w Europie, ale na całym świecie.

  OdpowiedzUsuń
 109. Zdjecia z tym kochankiem to chyba z przed dluzszego czasu, pamietam jak sie pedaly wymienialy ciuchami i ten pedalek przebieral sie razem z tluscioszkiem z Bydgoszczy tak by robic za sobowtorow Pinokia.

  stara babcia to taki szyfr. Czasem klub jest zamkniety ale czynny. Nie wiesz dlaczego ? Domyślasz sie chyba ?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.