piątek, 4 września 2015

KRYSZTAŁOWE TRUMNY, TAJNE BRACTWA DZIAŁAJĄCE NA TERENIE ZAMKÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU, PORT W USTCE TO PROJEKT RIESE,

Do niedzieli wstrzymuję komentarz dając wam okazję do skomentowania w komentarzach jako pierwszym.

Tym razem zanim skomentuję od siebie ten stek bzdur posłużę się komentarzami z YT i naszego bloga dotyczącymi tego materiału, a potem dodam coś od siebie:

6:36 setki zwłok owszem znaleziono ale były to zwłoki ludzi z katastrofy MS "Wilhelm Guslof" i prawdopodobnie z zatopionego 10 dni po nim transportowca SS Steuben. I zapewne właśnie o SS Steuben Pan wspomina - jest zatopiony niedaleko Ustki. Nie można na do niego nurkować zatem nie sądzę aby historia o nurkach była potwierdzona. 12:31 - łodzie zostały wydobyte w 1947 i przeszły na własność Rosjan. Dalszych losów faktycznie nie znamy. 13:11 - hmm ... torpeda to pocisk ok. 5m długości średnicy z 50 cm i wadze 1500 kg - proszę nie wchodzić w szczegóły bo są różne torpedy, ale wymiary mają podobne. To co znaleziono było 30 razy większe ... ~ 150 m dł. 15m średnicy i około 45 ton ... jakiś żart czy przejęzyczenie ... czy fantazja? 13:37 - Panie Darku nic nie wiem o aparaturze, ok może i była, i faktycznie coś w Ustce świeciło ... tyle tylko, że nie w porcie lecz na wydmach. Jak się okazało był to fosfor rozkładających się szczątków ludzkich w masowej mogile. Szczątki ludzkie z katastrof, Guslofa i Steubena ... 16:34 - SS Steuben Tyle faktów Pan podaje, że trudno nadążyć ;-)


Uwaga, nie neguje, ale zapytuje. Czy rzeczywiście pragmatyczni Niemcy w 1938r. transportowaliby więźniów z Dachau do Ustki, czyli ok. 1 000 km? Dodatkowo, masowe transporty Żydów zaczęły przybywać do Dachau właśnie dopiero w 1938r. (ok. 10 tys.) z Niemiec i Austrii - ale, większość z nich została zwolniona po kilku tygodniach lub miesiącach zamknięcia. Kogo zatem w 1938r. przewieziono do Ustki?


fosgen nie dziala przez skore to srodek paralityczno duszacy ,najczesciej dochodzi do popazen rybakow iperytem to tak na marginesie, pozaty niedaleko znajduja sie najwieksze sklady amunicji i broni wp. samochodami mozna wjezdzac do srodka zeby nie bylo poniemieckie i nie dokonca odkryte przez wojsko


Panie Darku, jak zwykle "mało wiemy","nic nie wiemy","nie wiem co tam było" itp. Daj Pan spokój.

Darek, cytat za Tobą z Twojej strony Riese …. : „ Nazwisko usteckiego "Doktora Mengele" : Heinz-Helmut von Wuhlisch (1892-1947)” i dalej „ … polecam wykaz zbrodniarzy wojennych powiązanych z medycyną , gdyby było inaczej nie został by uznany za zbrodniarza i nie popełnił by samobójstwa w 1947”. „ … w 1947r. popełnił samobójstwo w Dani” – to już z filmu. A może jednak nie koniecznie (w skrócie): ” Heinz-Helmuth latał z asami takimi jak von Richthofen i Boehlke (oczywiście to I WŚ). Oni polegli, ale on przeżył, tak jak Hermann Goering, z którym potem, po dojściu Hitlera do władzy, wspólnie tworzyli Luftwaffe. Heinz-Helmuth, ciągle zmieniał miejsca dyslokacji. Dowodził bombowcami na froncie wschodnim, lato 1942 spędził służbowo w afrykańskiej Cassablance, przez 2 lata, do początku 1945 roku, dowodził niemieckimi siłami w Holandii. Zasłużył się m.in. w walkach z polskimi spadochroniarzami pod Arnhem. Wtedy też dopuścił się zbrodni wojennej. Wydał rozkaz rozstrzelania 39 mężczyzn z holenderskiej wsi Putten, spalenia miejscowości i wysłania 589 pozostałych mieszkańców do obozów pracy (wojnę przeżyło tylko 49 z nich). Holendrzy dostali Wühlischa w swoje ręce w maju 1945 roku. W niewoli czekał na proces, ale uprzedził bieg wypadków. W 1947 roku popełnił samobójstwo” (10 maja 2009, Autor: Marcin Barnowski). Czyli: 1. Był czynnym lotnikiem, dowódcą (od 1942 - generał dywizji), 2. Praktycznie nie było go w Polsce, 3. Zbrodni dokonał w Holandii (nie medycznych), 4. Nie umarł w Dani a właśnie w Holandii. Nie, żebym znów się czepiał.


Tyle cytatów z YT
Teraz z naszego bloga:

Anonimowypiątek, 4 września 2015 20:01:00 CEST
Co do materiału filmowego. 
Minuta 14:05. Kwiecień mówi o "usteckim mengele" który na terenie Ustki przeprowadzał eksperymenty. Podał nawet pod filmem na swoim blogu jego nazwisko Heinz-Helmuth von Wühlisch (1892-1947).

Wille w Ustce miał, ale był generałem lotnictwa i żadnych eksperymentów nie robił. Oczywiscie kwiecien chodzac po Ustce natrafil na jego wille no i jak to on juz go kreciło zeby dorobic do tego swoje urojone historie. A z reszta poczytajcie sami o Heinzu Helmucie sami.

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090510/USTKA/868807791

I co kurwa kwiecien pajacu znowu twoje kity wyplyneły na wierzch, a wy konczynki, gucie wierzcie temu baranowi dalej. Powodzenia.
------
Gall-Dodam tu od siebie dla czytelników, że kwiecień mówiąc o tym usteckim Mengele nie pamiętał nazwiska, ale wstawił je potem na swój blog jako Heinz-Helmuth von Wühlisch
Tak więc wszystko co powiedział kwiecień o tym Helmucie jest wyssane z palca.

Anonimowysobota, 5 września 2015 00:17:00 CEST
O Lebie to juz polglowa Kwietnia sprostowalem w poprzednim rozdziale.
W Ustce sie Nic takiego nie dzialo , jest wszem i w obec wiadome ze ten Palant kwiecien konfabuluje w temacie Ustki laczac ja z Riese Ahnenerbe czy lebensbornem takich terminow tam nie bylo .
- Matole jeden Kwiecien ty idioto nie mieszaj Ahnenerbe z Lebensbornem bo to doslownie jak bys mieszal kretynie dwie dziedziny nauki Medycyne i HistorIie!JAKIEJ W ZNIKOMYM STOPNIU NIE ZNASZ!

Kwiecien ty kretynie Ahnenerbe to instytucja majaca za zadanie udawadnianie i wyszukiwanie ,artefaktow , historii ;obyczajow dowodow ,na to ze dane ziemie kretynie bez mozgu, mialy od dziada pradziada niemieckie korzenie kretynie! a nie jak ty twierdzisz palancie DOSWIADCZENIA NAD LUDZMI! ty idioto w ahnenerbe byli ANTROPOLODZY A NIE RZEZNICY DURNIU JEDEN!
Osrodki Lebensborn szukaj w Skandynawi a nie w Polsce .bo jeszcze Ci ktos po gebie da za obraze jego posesji.

KWIECIEN PRZYCHLASCIE JEDEN : 
Geografi nie znasz i historii tym bardziej.

Kwiecien twierdzi ze Gazy przywozono do Ustki z Brzegu z--- Polski!----
Ty idioto BRZEG byl brzegiem ale Odry a miasto lezalo w NIEMCZECH NIE W POLSCE PALANCIE NIEDOUCZONY a nazywalo sie nie Brzeg a ???? no Kwiecien jak!? ..bo na Dolnym Slasku nad Odra mamy dzisiaj dwa Brzegi debilu... i produkowano tam Tabun i Sarin. A w czasach dzisiejszych Kwiecien fosgeny sa tam nad morzem !...twojego pochodzenia .... jak sie zesrasz niemilosiernie debilu !!!!....po zupie z Rzeczki.

Tomek ja mysle ze Ci od Kwietnia to jacys Gimnazjalisci , nawet na strone tego Koniczyny nie zagladaj ,zreszta co goscie maja z Bieszczad do nas olac ich...?
Zajmijmy sie Kwietniem tym zjebem ,reszte olewamy.

Tyle cytatów komentarzy.
Jak widać bardzo niewiele osób orientuje się w całej tej tematyce z widzów kwietnia i bardzo niewielu potrafi sprostować lub wyłapać te brednie wypowiadane w jednym ciągu z taką pewnością, że większość matołów tym się kieruje w ocenie prawdziwości bzdur jakie ten osioł wypowiada.


Teraz coś od siebie.
Po pierwsze włączcie ten materiał na pół ekranu. SKUPCIE SIĘ! I słuchajcie w skupieniu każdego zdania, wątku, zamysłu, składni słów, rozwinięcia poszczególnych kwestii i ich niedokończenia, prędkości zmieniania wątków, łączenia ich bez żadnych historycznych powiązań na podstawie li tylko domysłów-wymysłów bez podawania źródeł, skakania z tematu na temat bez dokończenia poprzedniego, tworzenia własnych historii w miejscach przez siebie wymyślanych, a zobaczycie-usłyszycie, że to jest bełkot w, którym kwiecień wskazuje miejsca i wplata historie nie mające potwierdzenia w ŻADNYCH zeznaniach świadków, ani zapiskach historycznych i jedynie znów i ciągle powołuje się na rozmowy z mieszkańcami i nieznanymi wszystkim świadkami.


BREDNIE, WYMYSŁY I NIEPOTWIERDZONE WYSSANE Z PALCA FAKTY:

Port w Ustce wg. kwietnia związany jest z projektem Riese bo przyjeżdżały doń transporty z Dolnego Śląska. Jakie transporty? Kogo? Czego? Bzdura nie poparta żadnymi faktami i źródłami.

Obóz w Sztutowie jest ewakuowany i bardzo dużo więźniów jest przewiezionych do, do, do, do Ustki.
Dla czego tak było tego kwiecień nie wie i czy w ogóle tak było.
Zaś możemy się o porcie w Ustce dowiedzieć o wiele więcej od lepszych i lepiej przygotowanych od kwietnia tu: http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Ustka-dlaczego-nie-zostala-hitlerowska-twierdza,wid,15930263,wiadomosc.html?smgajticaid=615892
Poza tym kwiecień nie wie, że podczas ewakuacji więźniów ze Sztutowa, Niemcy transportowali ich barkami drogą morską ponieważ tereny Żuław Wiślanych były otoczone przez wojska Radzieckie. I nigdzie nie jest podane, że transport ten odbywał się z portu w Ustce i, że w ogóle jakaś większa ilość więźniów z obozu w Sztutowie była przywieziona do Ustki. Transport-ewakuacja z obozu w Sztutowie odbywał się, ale z Mierzei Helskiej gdzie docierali pieszo, a następnie byli ładowani na barki.

Kwiecień mówi, że w porcie w Ustce powstawały pierwsze zalążki Kriegsmarine. Brednia kompletna. Kto zna historię przekształcenia Reichsmarine w Kriegsmarine oraz historię portu w Ustce ten będzie wiedział, że kwiecień pieprzy bzdury. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kriegsmarine

1:05 kwiecień wskazuje duży hangar i przypuszcza, że w nim Niemcy testowali nowy rodzaj napędu do łodzi podwodnych. Bajka. A może i nie bajka, ale kolejne może, być może, prawdopodobnie, mało wiemy itp.
Tak to i ja mogę zrobić motorem rajd po DŚ lub wybrzeżu i opowiadać. Tu podobno, tam prawdopodobnie, w tym miejscu mógł być podobóz, a tam Niemcy chyba testowali V2, ale tego dokładnie nie wiem bo jest mało informacji o tych miejscach.
Pierdolenie o "szopenie" jak to się mawia.

Według kwietnia w Ustce było kilka ośrodków Lebensborn. Bzdura. I tyle.

Według kwietnia w Ustce był po wojnie ośrodek-ochronka dla dzieci żydowskich. Brak dowodów i informacji.

Według kwietnia na pobliskim poligonie Niemcy testowali i budowali działo wieloczłonowe tzw. "stonogę". Kompletna bzdura. Historia działa wspomnianego przez kwietnia nic nie mówi, że było budowane w Ustce i testowane.

Władysławowo, Ustka Hel i Łeba, te wszystkie 4 porty według kwietnia są związane z transportami z Dolnego Śląska, w których były tajemnicze skrzynie! Co było w tych skrzyniach-nie wiemy dodaje kwiecień. A czy w ogóle były jakieś transporty z DŚ na wybrzeże do tych portów? Nigdzie nie ma takich informacji, a chyba powinny jeśli takowe transporty miały miejsce.

Od 3 minuty kwiecień zaczyna wywód na temat złotego pociągu i mówi, że on się nie miesza w tę sprawe. Nie mówi dla czego, ale ja wam powiem. Bo wszyscy mają go za głupka i nie chce się pokazywać. Gdyby nie był głupkiem i miał jakikolwiek wkład w poszukiwaniach owego pociągu to by się jak wielu mających coś do powiedzenia w tym temacie odnalazł w sytuacji i może coś wartościowego wniósł do sprawy. Na przykład jak Pan Łukasz Kazek, który od wielu dni odkąd wybuchła gorączka złotego pociągu jest rozchwytywany jako przewodnik i osoba zapraszana na różne pogadanki historyczne. A kwieeecień stoi na uboczu z założonymi rękoma w porcie w Ustce i snuje brednie o tym, że jeśli prawdą okaże się istnienie złotego pociągu to BĘDZIE TO DOWÓD NA TO WSZYSTKO CO ON MÓWI CZYLI DOWÓD NA ISTNIENIE JAKIEGOŚ UKRYTEGO SKŁADU W, KTÓRYM SĄ ZAMINOWANE ŁADUNKI TABUNU, IPERYTU I FOSGENU, oraz, że wszystkie te brednie przeze mnie powielane opowiadane od wielu lat-to był cytat z kwietnia- że Wałbrzych posiada potężne podziemia, że Góra Parkowa jest wydrążona, STOP!
I tutaj musiałem zrobić stop bo skomentowanie tego bełkotu od 3 minuty do mniej więcej 4:30 nie jest możliwe.
Ale od 5 minuty kwiecień mówi, że jeśli okaże się, że złoty pociąg istnieje to istnieją wszystkie inne rzeczy o, których on opowiada czyli: istnieją podziemia Sobonia,
ISTNIEJĄ SŁUCHAJCIE KRYSZTAŁOWE TRUMNY!,
istnieją zakłady eugeniczne, które na dzień dzisiejszy funkcjonują, istnieją tajne bractwa, które funkcjonują na Dolnym Śląsku po zamkach !!!!
Proszę Państwa :)
Co ma kurwa wspólnego ewentualne znalezienie złotego pociągu z tymi bzdurami jakie sam nazywa bzdurami?
No normalny kretyn, którego nie idzie składnie i po kolei skomentować-sami spróbujcie zobaczycie jakie to niełatwe.
Dla kwietnia odnalezienie złotego pociągu będzie dowodem na istnienie np. kryształowych trumien.


Jesteśmy na terenie Baterii Bluchera
składała się z 4 dział mogących atakować okręty z odległości 20km. Waga jednego działa to 7.5 tony. pociski kalibru 105mm. To tak dla niewiedzących.

Kwiecień pierdoli, że w port wojenny w Ustce plus ta bateria, wszystkie te zabudowania były pod władaniem Ahnenerbe!!!!!
Większej kurwa bredni nie słyszałem. Co ma wspólnego organizacja Ahnenerbe zajmująca się badaniem historii narodu Niemieckiego i jego spuścizny duchowej jak też pradziejami Niemiec z obiektami militarnymi???

8 minuta kwiecień podchodzi do jakiegoś murka oporowego i twierdzi, że widniejące na nim wykute zygzaki i koła, swastyki i niewyraźne kształty twierdząc, że wśród nich są runy, czyli starogermańskie pismo. Bzdura. Na runy to nie wygląda, a poza tym sposób sfilmowania PREZENTOWANEGO OBIEKTU JEST TAK PROSTACKO NIEUDOLNY, ŻE NAWET TRUDNO POD TAKIM KĄTEM STWIERDZIĆ COKOLWIEK DOKŁADNIE.
To jest badziew nie reportaż. To po pierwsze, a po drugie kwiecień nie ma pojęcia jak wyglądają runy.
W dodatku HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA  pierdoli, że proszę bardzo każdy może sobie wrzucić w internecie runy-tu wskazuje na tę ścianę z tymi zygzakami- i dodaje, że komputer mu wybierze z tej całej mozaiki to czego będziecie potrzebowali.
Ludzie to jest przygłup jakich mało. Weźcie sobie ten fragment raz jeszcze przesłuchajcie:
video
Komputer wybierze nam co byśmy chcieli? No chyba, że pod jednym warunkiem. Jeśli se do głowy podłączymy druty połączywszy nimi nasze głowy.

Kwiecień stojąc na stanowisku jednego z dział Baterii Bluchera mówi, że do budowy tych stanowisk w 1938 r. wykorzystywano więźniów z obozu w Dachau.
Co za brednia. Stanowiska o, których mowa z czterema działami 105 mm wybudowała Niemiecka Luftwafe, a nie więźniowie z Dachau. Zaś stanowiska te były połączone podziemiami z pomieszczeniami dla żołnierzy. Kwiecień cóś wcześniej mówił o podziemiach na tym terenie, ale tylko cóś bo nie ma pojęcia gdzie one były i czemu służyły.


Kwiecień opowiadając o usteckim Mengele, mając na myśli Heinza-Helmutha von Wühlisch pieprzy oczywiście kompletne brednie zdementowane przez "A", ale mówi też, że jakoby ów człowiek współpracując z Mengele jeździł po całej Polsce i przywoził eksperymenty Mengelego tu do Ustki, pakował je i wysyłał prawdopodobnie do Norwegii. Oczywista bzdura wyssana z palca przez kwietnia na, którą nie ma nawet cienia dowodów i poszlak. Co więcej kwiecień twierdzi, że ów Helmuth w pobliskim szpitalu mającym należeć do kriegsmarine prowadzi eksperymenty, zaś sam szpital w pewnym momencie całkowicie uzależniony jest od organizacji Ahnenerbe. Taka sama bzdura jak wszystko inne.
Kwiecień mówi dalej o tym szpitalu, że byli do niego przywożeni więźniowie z obozów z Oświęcimia, Sztutowa, a nawet Gross Rosen. Kolejna brednia.
Poza tym według kwietnia ów szpital był na terenie tej okolicy czyli portu i obszaru gdzie stały te działa. Co też jest bzdurą bo kto by stawiał szpital na jakieś eksperymenty w tak bliskiej odległości od miejsca militarnego?
Oczywiście owego szpitala, ani pozostałości po nim oraz miejsca nie zobaczycie nigdy.
Potem kwiecień opowiada, że ludzie poddawani w tym szpitalu widmo eksperymentom byli ewakuowani prawdopodobnie łodziami podwodnymi do Szwecji, a potem dalej, a może i zatapiani na dnie Bałtyku.
Niezła opowieść co nie lemingi? :)))

A teraz wycinek bredni wierutnych jako przykład bredni wszelakich:

video
A jak jest w rzeczywistości?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Caritas_(organizacja)
Caritas (Caritas Internationalis) – katolicka organizacja charytatywna działająca zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski. Caritas Catholica powstała w 1926 roku.

Proces centralizacji katolickiego ruchu dobroczynnego przypada na przełom XIX i XX wieku. Pierwszy Office central des institutiones charitables powstał w 1890 w Paryżu i był dziełem Ludwika Levebre. Jego zadanie było skromne i polegało na utrzymywaniu kontaktu między poszczególnymi dziełami dobroczynnymi oraz popularyzację działalności charytatywnej w społeczeństwie. W Niemczech centralizacja poszła dalej. W 1897 ks. Lorenz Werthmann założył związek dzieł dobroczynnych pod nazwą Caritasverband. Siedzibą centrali stał się Fryburg Bryzgowijski. Za przykładem Niemiec poszła Austria, gdzie w 1900 stworzono Zentralstelle der katholischen Vereine fuer freiwillige Wohltaetigkeit. Z okazji kongresu eucharystycznego w Amsterdamie w 1924 powstał projekt utworzenia międzynarodowej organizacji charytatywnej pod nazwą Caritas Catholica. Zarząd tej organizacji ukonstytuował się na konferencji w Lucernie w 1926, na siedzibę związku wybrano Bazyleę. Polskę reprezentował w nim Związek Poznański w osobach ks. Walentego Dymka i ks. Janiaka.

No to tak dla uściślenia tych kwietniowych debilizmów. Według kwiiietnia pierwszą siedzibę Szwedzkiego Caritasu założono tu w Ustce. Niezłe co? Lemingi-dobra robota panie darku :))))

Podsumowanie.
Dla kwietnia Riese ciągnie się od gór po morze. Wszędzie widzi szpitale gdzie robiono doświadczenia, skrzynie z dowodami na jego słowa, które Niemcy zakopywali lub zatapiali wszędzie gdzie się pojawia kwiecień.
Ale najpiękniejsze jest w tym to, że na koniec zapowiada wyjazd do Anglii na prelekcje.
Mam nadzieję, że może tam ktoś nie wytrzyma tego bełkotu nie popartego dowodami i nauczy go łopatologicznie prawdziwej historii.DODATEK 1
Prezentuję wam pewne pismo wysłane do zarządu obozu Gross Rosen:


ODPOWIEDŹ:


kwiecień ty cyrkowy błaźnie tańczący w chocholim amoku nad pamięcią pomordowanych naucz się na pamięć drugiego zdania z tej odpowiedzi. I wy wszyscy zwolennicy tego błazna też.


DODATEK 2
KWIETNIOWE PODZIEMIA W USTCE.
Kwiecień na tym materiale-powyżej, który komentujemy powiedział jakby odkrył tajemnicę, że na terenie Baterii Bluchera są podziemia nie mając pojęcia, że te podziemia jak pisałem w głównym temacie są połączeniami pomiędzy poszczególnymi stanowiskami dział gdzie mieściły się pomieszczenia dla żołnierzy.
Nawet tych swoich nazwanych tajemniczo podziemi nie pokazał choć wszystko przed nami. Może pokaże w 3 części tego kiepskiego reportażu.
Na ten czas ja wam pokażę. Co prawda nie ja osobiście, ale znaleziony na YT materiał pokazujący od środka te kwietniowe podziemia:
Jak widać kwiecień nie jest pierwszym, który pokazuje te miejsca. Są lepsi od niego i lepiej te miejsca prezentują. I to bez tego jebniętego komentarza bez masy kłamstw i wymysłów.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

88 komentarzy:

 1. Co tu komentować, ten sam kretyn ta sama gadka od lat, tylko nie stoi w lesie przy kamieniu a w porcie. On wszędzie pieprzy te same pierdoły tylko zmienia miejscowości. Raz jest pampolinim , raz z bajki braci Grimm a to znowu jest z jakiegoś komiksu. Ty dżokej, a gdzie masz kucyka ? :-)

  Czekałem kiedy powie że po tych torach w Ustce jechała małpa na drezynie tak jak w Riese pchchając złoty pociąg.
  Ale wymyślił inną bajerę po tym jak zakopał złoty pociąg pod wydmą :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Znów się naoglądał, poczytał przewodnik po Ustce i pierdoli trzy po trzy. :-) dorabiając swoje urojenia.

  http://www.bsap.pl/gazy-bojowe-zatopione-w-baltyku/

  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gazy-bojowe-na-dnie-Baltyku-zagrozenie-powazne-czy-wydumane-n67874.html

  http://www.chelonia.com.pl/morza-i-oceany-/trujce-gazy-bojowe-w-morzu-batyckim/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bro%C5%84_chemiczna

  kwietniołak to osioł który lata jak pampolini, tu oglądnie, tam coś usłyszy, doklei jakieś lebensborny i się ślini do telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko co kwiecien plodzi w swoim chorym lbie jest przez niego zmyslone.
  Przede wszystkim kwiecien w czasie jakim ty opowiadasz durniu nie bylo mozliwosci sie przedostac z Dolnego Slaska na pomorze idioto:-)

  Kwiecien nawet nie wiesz jakie gazy produkowano ,w Zakladach Rokita w Brzegu Dolnym to Ci pisze debilu TABUN i Sarin nie jakies twoje zmysly.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do pajaca któremu się wydaje że jest nie do zlokalizowania , Sidor może i cię nie znajdzie, ale my tak. Pisz więcej i częściej.

  " Kiedyś Sidorowi pisałem że jestem dla niego duchem, którego nigdy nie zlokalizuje:)"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś wieczorem opiszę szczegółowiej wczorajszą rozmowę z prokuratorem z Krosna Panem Zbigniewem Piskozubem dotyczącą całej tej sprawy.
   Już mogę powiedzieć, że:
   Dariusz Jastrząb by mi wytoczyć jakąkolwiek sprawę musi udowodnić, że nie jest koniczyną.
   Jeśli to zrobi NA CO KURWA LICZĘ!, i jestem do tego bardzo dobrze przygotowany, to ja wytoczę sprawę koniczynie.
   Jeśli nie wytoczy mi sprawy bo nie dowiedzie, że nie jest koniczyną to wnioski będą oczywiste.
   Zaś ja na tę chwilę bez względu na to czy prokuratura ustaliła personalia koniczyny czy nie przygotowuję zawiadomienie o zniesławieniu mnie przez koniczynę, co spowoduje, albo udostępnienie akt z wynikiem Krośnieńskiego śledztwa w sprawie ustaleń personaliów koniczyny, a jeśli takowe okaże się, że nie zostały ustalone w trakcie postępowania z zawiadomienia dariusza jastrzębia, to policja ustali je z mojego zawiadomienia.
   To są procedury, które muszą być wykonane by wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
   Prokurator nic mi w prost nie powiedział-od razu zaznaczam. Ale powiedział, że jeśli jastrząb chciałby mi wytoczyć sprawę to musi wpierw dowieść, że nie jest koniczyną. Bez tego ani rusz.

   Z moich domysłów-wniosków-oraz całej tej rozmowy z prokuratorem wywnioskowałem, że śledztwo z zawiadomienia jastrzębia nie ustaliło personaliów koniczyny.
   Dla tego cała procedurę trzeba niestety teraz przeprowadzić z mojego zawiadomienia na koniczynę-ZE WSKAZANIEM NA JASTRZĘBIA.

   Powiem tak.
   Jeśli jakimś pieprzonym cudem nie uda się ustalić tak banalnie prostej sprawy jak danych personalnych skurwiela wysyłającego mi rok czasu na maila setki maili z szantażami i zastraszaniami, korzystającego z sieci internet Krosoft, której klienci muszą być do namierzenia, bez względu czy są bezpośrednimi odbiorcami internetu od firmy Krosoft czy też od firmy pośredniej jak Ankas, to pozostaje tylko stwierdzić, że dariusz jastrząb jet koniczyną nie na 99.999% tylko na 100%
   I jak pisałem jako dostawca internetu firmie Ankas mógł sam już dawno bez pomocy policji ustalić kim jest koniczyna i dopiero z takimi ustaleniami złożyć zawiadomienie na policję.
   Nie zrobił tego i tak, a więc wszystko było obliczone na pokaz i udawanie, że zależy mu na oczyszczeniu z podejrzeń, że jest koniczynką.
   Moim zdaniem jest, ale niestety to będziemy wiedzieć na 100% za kilka tygodni bo ten jeden setny procenta musi być wyjaśniony na drodze oficjalnych działań.
   I tak:
   Czy za miesiąc, czy za dwa, czy za 5 pieprzonych miesięcy, każdy kto utrudniał dojście do prawdy będzie miał jak to mówi kwiiiecień w "dupkę"

   Usuń
  2. PS
   A tymczasem daruś jastrząb wisi w kąciku koniczynki i niech wisi.
   Dariuszu Jastrzębiu jedno pytanie.
   Jak to jest, że jako właściciel firmy sprzedającej internet tak indywidualnym odbiorcom jak innym firmom nie byłeś w stanie szybko ustalić jakiegoś nygusa?
   Przecież wystarczyło dobrze i po cichu się zakręcić, sprawdzić wszystkie logi, porozumieć się ze mną, dostać ode mnie daty i godziny wysyłanych przez koniczynę emaili z o2.pl i klienta namierzyć. Przecież to nie duch jak się przechwala. Dostęp do internetu w twojej firmie jak też w odbierających go od ciebie nie jest jak w kawiarniach darmowy. Każdy jest klientem zarejestrowanym. Musi mieć abonament. Ma stały osobny IP nawet jeśli korzysta z tzw. okna o jednym IP dla wielu klientów. Ma komputer osobisty z, którego logował się od dużo dawniej, wysyłał emaile, chodził po necie, załatwiał sprawy, więc śladów musiał pozostawić z milion.
   Ty biedactwo jedne pomówione jakoby niesłusznie przeze mnie, że jesteś koniczynką nie dałeś rady ustalić w swej obronie kto jest tym koniczynką? Oj biedactwo! Co za nieporadność.

   To ci teraz draniu powiem i to oficjalnie. Jak go nie ustalisz lub nie ustali śledztwo to masz tak w "dupę" że się nie pozbierasz.
   A jeśli nawet się ustali to i on ma w "dupę" i ty za nieudolność trwającą rok czasu i krycie łacha, bo jeśli nie jesteś tym łachem to go kryjesz, co na jedno wychodzi.
   Właściwie wszystko opisałem, ale wieczorem parę uściśleń.

   Usuń
  3. Ktoś napisał by koniczyna się ujawnil skoro nie jest dariuszem jastrzębiem.
   Ja odpowiem tak, każdy by to już dawno zrobił gdyby miał honor i nie był tchórzem.

   Usuń
 5. Pierdolił o złotym pociągu nie no kurwa i te jego kłamstwa po ewentualnym znalezieniu to co zmyślił to będzie prawdą i kurwa nie było żadnej zadymy koło palmiarni co za chuj na ul. Wrocławskiej trwają cały czas prace drogowe i jest tam kurwa ciężki sprzęt do tego w Lubiechowie aktualnie ludzie sobie domy stawiają i czasem jakaś koparka się pojawi, kurwa ile mówić tego pociągu nie ma nikt w go nie wieży jak by istniał sprawa nigdy by nie ujrzała światła dziennego. Do tego co gada w Łebie to pierdoli wszędzie to samo zmienia tylko co do miejsca, znowu na Caritas napluł, ma być w Witoszowie. Szerszenie z okolicy na pewno się zlecą, o i ma w planach wyjazd do Londynu ciekawe czyżby próba ucieczki przed prawem do dupy zaczynają się dobierać, to kwiecień źle wybrałeś no tak Izrael czuba nie przyjmie bo goj i nazista do tego na Żydów wsiadł, USA za biedny wizy nigdy nie dostanie wiesz co kwiecień zwiej do Argentyny tam gdzie twoi koledzy po fachu ups tam też nie jest bezpiecznie boś biedny jak mysz kościelna najlepiej leć jako ochotnik do państwa islamskiego może tobie głowy nie upierdolą są tak samo popierdoleni jak ty kwiecień, jedyna co musisz zrobić dać się obrzezać i bić pokłony pięć razy dziennie.
  Przypomnę linki nieźle muszą się gotować ta banda ukrytych neonazistów.

  https://www.youtube.com/watch?v=eBQI-XFJ454

  https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś opublikuję zawiadomienie do Gross Rosen tylko później wczoraj wróciłem późno i zapomniałem-nie chciało mi się.

   Usuń
 6. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/09/burak-sidor-czuje-sie-bezkarny.html#comment-form

  Rysió Franciszkanin3 września 2015 22:19

  "Tego skurwysyna i mentalnego zjeba widocznie bardzo boli fakt, że każdy z nas w ciągu zaledwie jednego dnia osiąga więcej, niż on zdążył przez całe pierdolone 50 lat swojego pełnego hejtu i frustracji, zasranego, skurwiałego, jebanego życia.

  W ogóle on ma jakieś upoważnienie, żeby publicznie szastać adresem zamieszkania Jastrzębia? Chyba nie. Jastrząb ma dzięki temu świetną podkładkę, by wytoczyć mu proces."  No kurwa jeszcze bedzie pierdolił rysió, że Jastrząb ma świetną podkładkę bo Sidor podaje jego adres.
  A wy pajace pod każdym postem prawie piszecie adres Sidora. I kto tu ma podkładke imbecyle. I kto zaczął pierwszy podawać adres Sidora. A no wasz guru, a później szambonurek koniczyna, a za nimi reszta.To później Sidor w rewanżu podał Jastrzębia. Proste matoły bez szkoły.

  OdpowiedzUsuń
 7. HEHEHEHE!!!!!!!!)))))))))
  Kwiecien ty jolopie pierdolony:-)))))))))))

  https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM


  A :-))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 8. ·

  Prosty Hutmen 20 godzin temu
  Panie Kwiecień z całym szacunkiem na jaki Pan zasługuje mam pytanie. Kto mianowicie i gdzie twierdzi że miał Pan coś wspólnego ze sprawą odnalezienia pociągu? Proszę podać choć jedno źródło. Ja sądzę że w tej sprawie o Panu wcale się nie mówi. Znalazcy pociągu najpewniej wcale nie wiedzą o Pana istnieniu. Pana osoba natomiast jest łączona ze sprawą pewnej zbiórki pieniędzy na rzecz pewnego pogorzelca.
  ·

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=lWWtexR02xg&lc=z132zrmxgyrpddjf322ujne5dlujcfl5f04

   Dobrze mu powiedział. Ciekawe czy Hutmen poznał jak kwiiiecień pomógł Tomkowi?

   Usuń
 9. Kwiecien ty szmatlawcu !
  Ty chciales wypic wodke z Prostym Hutmenem.Ty prostaku
  Ty kmiocie ! ten czlowiek w dupe by nie chcial Cie kopnac, idioto jeden.
  Przeczytaj sobie jego komentarz pod twoim REPORTARZEM Z LEBY cz 1 zamieszczony tez tutaj na blogu przez nas.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lamparska gada w TVP info właśnie o złotym pociągu. Późno włączyłem znaleźli go? Podobno na miejscu jest masa ekip z całego świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Pani Lamparska powiedziała na koniec, że w tym pociągu mogą być kołdry, łyżeczki i maszyny.... do szycia :)
   Ciekawe ci som łyżeczki do herbaty noże i widelce?

   Usuń
  2. Znalezli jak Kwiecien rozum...
   :)

   Usuń
 11. Tak stoi nasmarowany i naoliwiony, gotowy do wyjazdu.
  Czekaja na Kwietnia...bedzie tam wyglaszal pierdolekcje.

  OdpowiedzUsuń
 12. Andreasek i Pietrek wyciagna go lina.

  OdpowiedzUsuń
 13. Co do materiału fimowego.

  Minuta 14:05. Kwiecień mówi o "usteckim mengele" który na terenie Ustki przeprowadzał eksperymenty. Podał nawet pod filmem na swoim blogu jego nazwisko Heinz-Helmuth von Wühlisch (1892-1947).

  Wille w Ustce miał, ale był generałem lotnictwa i żadnych eksperymentów nie robił. Oczywiscie kwiecien chodzac po Ustce natrafil na jego wille no i jak to on juz go kreciło zeby dorobic do tego swoje urojone historie. A z reszta poczytajcie sami o Heinzu Helmucie sami.

  http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090510/USTKA/868807791

  I co kurwa kwiecien pajacu znowu twoje kity wyplyneły na wierzch, a wy konczynki, gucie wierzcie temu baranowi dalej. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 14. DODATEK 1

  Mimo, że jeszcze nie napisałem opisu do materiału z Łeby, bo czekam lenie na wasze komentarze :)
  to już wstawiłem pismo kierowane do zarządu byłego obozu Gross Rosen i odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie i Panowie.
  Dzisiaj zadzwonił do mnie dzielnicowy w Głuszycy Tomasz Plata.
  Rozmowa trwała 7 minut.
  Pan Plata zadzwonił do mnie w związku z moim zeszłotygodniowym telefonicznym zgłoszeniem dotyczącym wprowadzania do grożącej zawaleniem sztolni ludzi przez kwietnia.
  Pan Plata nie zapoznał się z materiałem jaki wskazałem więc owej sztolni nie widział jak też całego tego materiału.
  Powiedział mi, że tylko robił ustne rozeznanie o tej sztolni i powiedział mi, że kwiecień zwiedza bunkry legalnie bo są one na terenie lasów państwowych.
  Ale mnie chodziło konkretnie o tę sztolnię i ustalenie co to za sztolnia i czy wolno do niej wchodzić, a tym bardziej wprowadzać ludzi jako przewodnik.
  Tego Pan Plata nie ustalił precyzyjnie, zaś stwierdził, że kwiecień wchodzi do Osówki bo wykupuje sobie bilet i wchodzi tam z przewodnikiem. Nie to było tematem mojego zainteresowania.
  Dalej Pan Plata stwierdził, że -nie bardzo zrozumiałem- bunkry czy sztolnie-diabeł wie- nad Osówką można sobie zwiedzać bez pozwolenia.
  W każdym razie pomyślałem, że nad Osówką nie ma takich sztolni, ale skoro Pan Plata nie zapoznał się z materiałem, który był przedmiotem mojego zgłoszenia to o czym tu mówić?
  Pan Plata zaś nie koncentrując się na głównym powodzie mojego zgłoszenia z zeszłego tygodnia poinformował mnie, że przeprowadził z kwietniem rozmowę i kwiecień pokazał mu te karabiny, które widzieliśmy na filmie i są one tylko replikami-makietami oryginalnej broni. Zrozumiałem, że niesprawnymi-tak to w sumie wyszło. Nie wnikałem. Na filmach wyglądają zbyt prawdziwie na repliki, no, ale skoro tak mówi Pan Plata to pewnie tak jest./
  Potem rozmawialiśmy o kilku tematach wyjaśniając moje wcześniejsze zawiadomienia, ale to nie istotne.
  Reasumując Pan Plata powiedział, że do tej pory nie było żadnych osób poszkodowanych więc takie zgłoszenia z mojej strony są raczej mało skuteczne.
  Pomyślałem sobie w tym momencie, acha, znaczy się, że dopiero jak kogoś zasypią kamienie czy mu belka na głowę spadnie to dopiero należy składać zawiadomienie, a najlepiej być osobą pokrzywdzoną.
  Pan Plata podsumował to wszystko tak, że zawsze musi być osoba poszkodowana. Inaczej takie zgłoszenia nie mają zbytnio sensu? Tak zrozumiałem.


  Na sam koniec tej rozmowy wróciłem jeszcze raz do sedna sprawy czyli wprowadzenia do jakiejś grożącej zawaleniem sztolni ludzi. I gdy chiałem Panu Placie dokładnie jeszcze raz przypomnieć co jest na materiale, którego nie widział-po mimo mojego wskazania- Pan Plata musiał zakończyć rozmowę bo ktoś go wzywał na interwencję.

  Powiem tak. Najważniejszej kwestii wprowadzenia do bliżej nieokreślonej sztolni ludzi przez kwietnia, która groziła zawaleniem Pan Plata nie wyjaśnił i czym prędzej zakończył rozmowę. \
  Coś tam pytał, coś tam mówił o bunkrach nad Osówką, ale tej kwestii jak nikt nie zbadał tak nie zbadał i nie wyjaśnił po mimo moich kilku telefonów i kilku wskazań tego materiału na YT.

  Powiem tak. Ja i my tutaj widzimy zagrożenie jakie kwiecień stwarza dla swych klientów jego wypraw terenowych. Pan Plata odniosłem wrażenie, że tego nie widzi.
  Ja widzę, że kiedyś komuś na łeb może spaść tona gruzu, zaś Pan Plata daje do zrozumienia, że do póki nie ma poszkodowanego to nie ma sprawy.
  Koniec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Gdyby Pan Plata znalazł czas i zechciał zapoznać się z tym materiałem-nie chcę złośliwie mówić wreszcie- to tutaj on jest :

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/twardziel-w-krotkich-spodenkach-vs.html

   Lub bezpośrednio na kanale kwiiiietnia, a właściwie kwłłłłiiiietnia to tutaj:

   https://www.youtube.com/watch?v=QmbvqqhyV-c

   A gdyby Pan Plata chciał wiedzieć czemu piszemy tu czasem Kłłłłiiiiiecień, a nie kwiecień to też służę pełnym wyjaśnieniem tak z czystej może ciekawości?

   Usuń
 16. O Lebie to juz polglowa Kwietnia sprostowalem w poprzednim rozdziale.
  W Ustce sie Nic takiego nie dzialo , jest wszem i w obec wiadome ze ten Palant kwiecien konfabuluje w temacie Ustki laczac ja z Riese Ahnenerbe czy lebensbornem takich terminow tam nie bylo .
  - Matole jeden Kwiecien ty idioto nie mieszaj Ahnenerbe z Lebensbornem bo to doslownie jak bys mieszal kretynie dwie dziedziny nauki Medycyne i HistorIie!JAKIEJ W ZNIKOMYM STOPNIU NIE ZNASZ!

  Kwiecien ty kretynie Ahnenerbe to instytucja majaca za zadanie udawadnianie i wyszukiwanie ,artefaktow , historii ;obyczajow dowodow ,na to ze dane ziemie kretynie bez mozgu, mialy od dziada pradziada niemieckie korzenie kretynie! a nie jak ty twierdzisz palancie DOSWIADCZENIA NAD LUDZMI! ty idioto w ahnenerbe byli ANTROPOLODZY A NIE RZEZNICY DURNIU JEDEN!
  Osrodki Lebensborn szukaj w Skandynawi a nie w Polsce .bo jeszcze Ci ktos po gebie da za obraze jego posesji.

  KWIECIEN PRZYCHLASCIE JEDEN :
  Geografi nie znasz i historii tym bardziej.

  Kwiecien twierdzi ze Gazy przywozono do Ustki z Brzegu z--- Polski!----
  Ty idioto BRZEG byl brzegiem ale Odry a miasto lezalo w NIEMCZECH NIE W POLSCE PALANCIE NIEDOUCZONY a nazywalo sie nie Brzeg a ???? no Kwiecien jak!? ..bo na Dolnym Slasku nad Odra mamy dzisiaj dwa Brzegi debilu... i produkowano tam Tabun i Sarin. A w czasach dzisiejszych Kwiecien fosgeny sa tam nad morzem !...twojego pochodzenia .... jak sie zesrasz niemilosiernie debilu !!!!....po zupie z Rzeczki.

  Tomek ja mysle ze Ci od Kwietnia to jacys Gimnazjalisci , nawet na strone tego Koniczyny nie zagladaj ,zreszta co goscie maja z Bieszczad do nas olac ich...?
  Zajmijmy sie Kwietniem tym zjebem ,reszte olewamy.
  Tomek super robota z tym Groß Rosen.

  A

  OdpowiedzUsuń
 17. Tomasz to Trzeba zglosic do Komendy Wojewodzkiej we Wroclawiu ... oni tego tak nie zostawia.
  Samo wprowadzanie ludzi do tych szolni jaka jest przykladem na filmach , to narazanie zycia ludzkiego , a nie zwiedzanie terenu, kwiecien bierze za to wynagrodzenie nielegalnie , a jest to rownoznaczne z prowadzeniem nielegalnych uslog,
  Przeciez Kwiecien sam pisze na blogu swoim .
  Zapraszam wszystkich bedzie prelekcja zwiedzanie Riese Konno i pieszo CENA OD OSOBY TAKA I TAKA !!! to jest na paragraf!

  A

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwiecien pokazal jemu te wiatrowki , napewno nie te bron jaka machal przed widowniom .
  Trzeba te filmiki zebrac i przeslac material na Komende Wojewodzka we Wroclawiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie.
   Ja liczyłem, że dzielnicowy to wszystko sam zrobi zobaczywszy co wyprawia to bydle.
   A tu się okazuje, że ja sam to wszystko muszę poskładać do kupy.\
   To przecież dzielnicowy powinien obejrzeć wszystkie te materiały, nie tylko ten jeden i porównać czy to te same karabiny co były na filmach jakie mu kwiecień pokazał?
   To on powinien NATYCHMIAST zapoznać się ze wskazanym materiałem i dopiero wtedy zadzwonić do mnie i powiedzieć, panie sidor albo nic się nie stało, że wlazł tam z ludźmi do tej sztolni, albo, że się własnie stało i jeszcze mi za to podziękować, że mógł zainterweniować i uchronić czyjeś życie.
   Tutaj mamy kompletne nieprzygotowanie do rozmowy, a i ja akurat gdy odebrałem telefon nie byłem przygotowany by poruszyć jeszcze kilka ważnych kwestii. To ja musiałem wysilać się by sypnąć garść informacji w skondensowanej formie bo czułem, że dzielnicowemu się jakby spieszyło. To on powinien zadawać pytania, dociekać co i jak kiedy i gdzie, a tu na odwrót.
   Przecież jeśli komuś drogie jest bezpieczeństwo obywateli to ja do ch.... tego nie rozumiem jak można nie widzieć już z samego zawiadomienia telefonicznego, że sprawa jest poważna?

   Usuń
  2. Broń deko jest rejestrowana, ten Policjant to typowa niemota wypieprzona na zadupie z Wałbrzycha abo jakiejś większej miejscowości, zgrać z YouTube materiał gdzie macha bronią nie tylko tą na tych audycjach są filmiki gdzie pokazuje wykopki, oraz paraduje z niewybuchem i wysłać do Wrocka że na tej pipidówce mają neonazistę psychopatę i go do tej pory nie zwinęli, tego Policjanta można spokojnie wrobić w współudział, ja tam bym podesłał do CBŚ w Warszawie bliżej i efekt pioruna w piśmie nie dajesz linków do swoich materiałów tylko do kwietnia plus materiał video tekst że to groźny neonazista psychopata taki Anders Behring Breivik, bez rozpisywania się jedna strona A4 wystarczy. Policjanci z pipidówek są leniwi oni muszą dostać kopa na rozpęd do działania strach przed przełożonym jest wielki, będzie tak jak wcześniej nalot z Wałbrzycha, kwietniowi zrobią kipisz do pisma można dać insynuację że ma metę u śniadego to mu zrobią to samo przy okazji Muzeum w Witoszowie że udostępnia broń kwietniowi, w tym muzeum dawno kontroli nie było z tego co kojarzę mają mały warsztacik rusznikarski więc aż się prosi o małą kontrolę, one i tak nastąpią ale dopiero za jakiś tfu czas aż coś ten klubik neonazistów coś nawyrabia, kwiecień się chwali wjazdem do Londynu grunt pod nogami zaczyna się robić gorący niedługo zacznie płonąć więc szuka nowej bezpiecznej przystani do przeczekania burzy, ja już swoje pisemka posłałem w świat pozostaje umoczyć resztę bo odłamki muszą w kogoś trafić jak kwietnia będą ganić a to że jakiś dziadek prowadzący muzeum prywatne co kogo obchodzi mi on lata wlazł w gówno jego problem albo śniady mają pecha postawili na złego kucyka ha ha

   Usuń
  3. Tez mysle ze powiadomienie Wroclawia to sluszna droga, szczegolnie teraz gdy zaniechania wiejskiej policji doprowadzily do tragedii w Kamiennei Gorze.

   Dokladnie tak jak napisal unif, bez zbednej pisaniny, jedna kartka A4, uzyj porownaina do Breivika oraz powolaj sie na sprawe z Kamiennej Gory oraz slowo klucz-neonazista.
   Ryngnij wczesniej do nadlesnictwa i sprawdz dokladnie czy w tych detach jak hasali po gorce byl zakaz wstepu do lasu, powiadom o tym nadlesniczego a nastepnie na pismie zwroc uwage ze policjant zignorowal fakt dzikiej eksploracji oraz wstepu do lasu w czasie zakazu, czyli zachodzi podejzenie zaniechania czynnosci sluzbowych lub wykonanie jej w sposob nieprawidlowy (przyznal sie ze nie zapoznal sie z mnadeslanymi materialami na co pewnie masz dowody w postaci nagranej rozmowy).

   Zrabia mu kipisz az sie pod deklem zwarzy lysemu Himmlerkowi z Gluszycy i skonczy sie tancowanie po grobach ofiar IIWS.


   "Zgodnie z treścią ustawy o Policji, policjant odpowiada dyscyplinarnie za popełnienie przewinienia dyscyplinarnego polegającego na naruszeniu dyscypliny służbowej lub nieprzestrzeganiu zasad etyki zawodowej. Takie naruszenie może polegać na:

   1. zawinionym przekroczeniu uprawnień,
   2. niewykonaniu obowiązków wynikających z przepisów prawa
   3. niewykonaniu obowiązków wynikających z rozkazów i poleceń wydanych przez przełożonych.

   Naruszeniem dyscypliny służbowej jest m.in.:
   1. odmowa wykonania albo niewykonanie rozkazu lub polecenia przełożonego, względnie organu uprawnionego na podstawie ustawy do wydawania poleceń policjantom,
   2. zaniechanie czynności służbowej albo wykonanie jej w sposób nieprawidłowy,
   3. niedopełnienie obowiązków służbowych albo przekroczenie uprawnień określonych w przepisach prawa,
   4. stawienie się do służby w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka oraz spożywanie alkoholu lub podobnie działającego środka w czasie służby;
   5. utrata służbowej broni palnej, amunicji lub legitymacji służbowej.

   Naczelny Sąd Administracyjny wskazał w swoim wyroku, że polecenie przełożonego powinno być wydane w sposób jasny, czytelny i niebudzący wątpliwości, a więc wskazywać jego rodzaj, ale także dokładny termin wykonania polecenia.

   Ustawa o Policji wymienia następujące rodzaje kar dyscyplinarnych, jakie mogą zostać nałożone na policjanta:

   1) nagana,
   2) zakaz opuszczania wyznaczonego miejsca przebywania,
   3) ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby na zajmowanym stanowisku,
   4) wyznaczenie na niższe stanowisko służbowe,
   5) obniżenie stopnia,
   6) wydalenie ze służby."


   http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/policja/279968,Kiedy-policjant-odpowiada-dyscyplinarnie.html

   Usuń
  4. W przyszłym tygodniu będę działał w tej sprawie.
   Rozmowy mam nagrane od samego początku w razie czego więc dowód, że interweniowałem o wprowadzanie do grożącej zawaleniem sztolni jest.

   Usuń
  5. Te magiczne słowo to nazista bo komunista to kwiecień nie jest tworzy sobie jakąś grupę o poglądach nazistowskich więc jest bardzo łatwo go udupić

   KONSTYTUCJA
   RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
   z dnia 2 kwietnia 1997 r.

   Rozdział I
   RZECZPOSPOLITA
   Art. 13.
   Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
   Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu
   § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
   podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
   § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

   Usuń
 19. Kącik koniczyny DODATEK 17

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  Dopisałem kilka szczegółów z rozmowy z Prokuratorem z Krosna.

  OdpowiedzUsuń
 20. Mamy nowy dział na górnej belce.

  Prawda, z którą kwiecień się nie mija:

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/to-co-jest-prawda.html

  OdpowiedzUsuń
 21. Złoty Pociąg Jak To Widzi Telewizja w Korei Północnej :)

  https://www.youtube.com/watch?v=7LGt0BYYaVg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej, coś w tym może być!
   Może faktycznie Angela Hitler pomyślała sobie, my im powiemy gdzie jest złoty pociąg, część tego złota se wezmą, ale wzamian wezmą też 100 tysięcy uchodźców co pokryje koszty ich utrzymania?
   To się nawet dodaje.
   Znalała więc Markela, ta no Angela dwóch frajerów, którzy rozpętali sprawę.
   :)))

   Wiecie, tak jak kwiiiiecień ma tajne informacje o Riese tak Kim zong łun czy ja to się kuźwa pisze też ma jakichś tajnych informatorów na DŚ.

   Usuń
  2. he he dobry filmik o Kimie

   https://www.youtube.com/watch?v=y-KEkt4IIbk

   Usuń
  3. mam lepszy
   https://www.youtube.com/watch?v=DxcBQ27GrSM

   Usuń
 22. Katecheza Wielkiego Katechona na dzisiaj:

  https://i0.wp.com/s13.postimg.org/nbtjuaadz/11887995_1685770578318692_2938031613618151892_n.jpg

  OdpowiedzUsuń
 23. Mieszkańcy greckich wysp błagają o pomoc: „Imigranci wchodzą do naszych domów. Musicie nas chronić. Nie mamy wojny, a to my jesteśmy ofiarami

  http://wpolityce.pl/swiat/264428-mieszkancy-greckich-wysp-blagaja-o-pomoc-imigranci-wchodza-do-naszych-domow-musicie-nas-chronic-nie-mamy-wojny-a-to-my-jestesmy-ofiarami-wideo

  OdpowiedzUsuń
 24. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zloty-pociag-do-sensacji-tak-moze-wygladac-poszukiwany-skarb/bb0kjm

  Co myślicie o wypowiedzi Wołoszańskiego na temat złotego pociągu?


  I co myślicie na temat podobnej wypowiedzi Maxa Golonki?
  Max powiedział, że amerykanie w amerykańskiej strefie wpływów więcej nagrabili niż Rosjanie w swojej.
  Cyba czegoś nie wiem, albo Max ma informacje jakich nie znam.

  https://www.youtube.com/watch?v=qp345xkzZfI

  OdpowiedzUsuń
 25. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/09/sidorowe-badzenie-w-domysach.html
  Koniczyna pokaż pysk ujawnij się nie bądź tchórzem nie rżnij odważniaka z anonima miej honor nie narażaj niewinnego człowieka na posądzanie go że jest tobą jeśli nim nie jesteś!Jak to jest ukrywać się i widzieć jak ktoś inny za ciebie zbiera baty?Jeśli nie jesteś Dariuszem Jastrzębiem to czemu się ukrywasz i pozwalasz by porządny chłop był wplątywany w tę aferę?Dla mnie jesteś zerem moralnym.Jeśli Tomasz dojdzie kim jesteś po zgłoszeniu na policję i okaże się że nie jesteś Dariuszem Jastrzębiem to masz przesrane chłopie.A jak się okaże że nim jesteś to masz też przesrane.Jak się nic nie okaże bo dalej będziesz się ukrywał i nawet policja nie dojdzie kim jesteś to Dariusz Jastrząb będzie miał podwójnie przesrane i ja to obiecuję.Znam całą sytuację i czekam na ostateczne wyniki śledztwa.Mieszkam w okolicy Krosna i zadbam by ktoś za ten cały bałagan srogo zapłacił.
  Tomasz odwalasz kawał świetnej roboty.Dzięki temu blogowi bardzo wiele osób z dystansem podchodzi do tego co głosi Kwiecień.Walka z tak karygodnymi kłamstwami jest godna najwyższej pochwały.Każdy kto w tym przeszkadza jest śmieciem i ludzką gnidą anty polskim zdrajcą i mógłbym wymieniać w nieskończoność i zasługuje na pogardę.Koniczyna ujawnij się odpowiedz za swe pomówienia i oszczerstwa i oszczędź wstydu Dariuszowi Jastrzębiowi JEŚLI NIM NIE JESTEŚ!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Acha!
   Zapomniałem napisać bardzo ważną rzecz.
   Otóż kilka dni temu zadzwoniłem do firmy Krosoft Dariusza Jastrzębia chcąc się z nim osobiście skontaktować. Podobno go nie było. Zostawiłem więc prośbę by się ze mną skontaktował podając swe imię i nazwisko. Jak je wypowiedziałem nastąpiła mała konsternacyja, ale zapewniono mnie, że jak tylko pojawi się w firmie wiadomość zostanie mu przekazana.
   Do dziś ani słychu, ani widu, a przecież gdyby pan Jastrząb bardzo chciał wyjaśnić sprawę i uniknąć jakoby bezpodstawnych podejrzeń o bycie koniczyną to by chyba zadzwonił? Skoro nie zadzwonił to pewnie myślał, że cel osiągnął i kącika koniczyny nie będzie.
   Przywróciłem go również z tego powodu, że nią raczył się ze mną skontaktować i po ludzku wyjaśnić sprawy.

   Usuń
 26. Pedofil grasuje na Pomorzu. "Pan mnie dotykał, rozbierał i robił zdjęcia"

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Pedofil-grasuje-na-Pomorzu-Pan-mnie-dotykal-rozbieral-i-robil-zdjecia,wid,17819160,wiadomosc.html

  Według relacji matki, sprawca zwabił jej syna oraz kolegę podstępem. Jadąc na rowerze, zaczepił bawiących się chłopaków i poprosił o wskazanie drogi do lasu. Tłumaczył, że szuka grzybów. Kiedy dzieci doprowadziły rowerzystę na ścieżkę, wówczas zaczął dobierać się do jednego z nich, zerwał z niego koszulkę i robił zdjęcia. Zaczął go dotykać. Chłopakom udało się szczęśliwie uciec. Gdy tylko rodzice uspokoili przestraszone dzieci i dowiedzieli się, do czego doszło, natychmiast wezwali policję.
  ===================================

  W TVP Info podano nawet opis tego zboczeńca. Wiek 50 lat, łysy, na ramieniu miał wielkiego strupa jakby o coś się gdzieś otarł.

  I jeszcze jeden cytat z linka:

  Z policyjnych statystyk wynika, że w latach 2010-2014 doszło do ponad 6,9 tys. przypadków wykorzystania małoletnich. Większość sprawców odsiadywała wyrok 4,2 lat więzienia a w wypadku gwałtu 5,5 roku więzienia. Próbując stworzyć portret społeczny sprawcy należy zauważyć, że większość z nich nie posiada wyuczonego zawodu.
  ================================

  Powiem tak, z resztą już to tu pisałem. Jazdy po kraju wcale nie muszą być powodowane odkrywaniem nieznanych miejsc i historii. Z resztą kwiiiecień nigdzie nie był gdzie ktoś by nie był. To co pokazuje to prostackie reporterstwo. Ot takie prostackie latanie z kamerą i filmowanie tych miejsc w sposób kompletnie kłócący się z zasadami filmowania. Brak umiejętnego pokazania w kadrze danego miejsca, brak odpowiedniego komentarza i przygotowania merytorycznego do opowiadania o pokazywanych miejscach.
  W takim razie wniosek nasuwa się tylko jeden, że kwiiiiecień lata po kraju i filmuje byle jak i byle co opatrując to byle jakim komentarzem. A udowadnia, że nie ma jakiegoś zamysłu na materiał, planu na komentarz i wiedzy pozwalającej mu skręcić dobry materiał. Mówiąc krótko, jest akurat gdzieś i kręci z dupy i pierdoli co mu ślina na język przyniesie. Tak więc robienie takich nędznych reportaży nie może być celem jego podróży. Ktoś kto chce na przykład zrobić materiał o Gross Rosen czy obiektach w Łebie wpierw przygotowuje się merytorycznie, planuje scenariusz, opatruje to dobrym komentarzem faktycznie przybliżającym historię danego miejsca na podstawie znanych faktów i dopiero potem ewentualnie wysnuwa jakieś własne wnioski i teorie.
  Tego u kwiiietnia nie ma.
  Czyli? Podróże o podejrzanym charakterze, a filmidła na YT kręcone tak przy okazji....

  OdpowiedzUsuń
 27. http://www.prw.pl/articles/view/45035/Znalazcy-zlotego-pociagu-wykluczeni-z-Dolnoslaskiej-Grupy-Badawczej

  A co nie mowilem ze to idioci typu Kwietnia :-)
  Kwiecien do Ciebie kretynie ...ty tak dzialasz nic nie wiesz ,latasz oblakancu po gorach i morzach i roznosisz niestworzone rzeczy , i tak wychodzisz na glupa jakim jestes.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, niedługo okaże się, że każdy kto kiedyś wspomniał o złotym pociągu będzie miał prawo do 10% znaleźnego. Sprawa robi się przykra.

   Napisałem opis do ostatniego materiału kwietnia i uzupełniłem nim główny wpis.

   UWAGA KONKURS!!!!
   UWAGA KONKURS!!!!
   UWAGA KONKURS!!!!
   UWAGA KONKURS!!!!

   Ogłaszam konkurs na najlepszy wycinek bredni z dowolnego materiału kwietnia.
   Można to zrobić na wiele sposobów różnymi programami.
   Ja pracuję na Camtasia Studio 7
   Można też ściągnąwszy dowolny materiał kwietnia odtworzyć go w programie VLC, który posiada możliwość zgrywania do osobnego pliku tylko zaznaczonego fragmentu filmu.
   Można to też zrobić w systemowym Mowi Makerze, który każdy ma na komputerze, ale mi się rymło.

   Kto wygra, a poddamy wszystkie materiały ocenie i konkursowej i głosowaniu zdobędzie tytuł /nazwę wymyślimy/ oraz ja sam osobiście zafunduję mu przewodnik kwietnia z dostawą, albo w zamian jeśli będzie wolał skrzynkę piwa, którą wespół rozpijemy przy okazji ewentualnego spotkania.
   Tak więc Panie i Panowie do dzieła. Jest z czego wybierać.

   Usuń
 28. Czy ktoś zdaje sobie sprawę, że to wszystko co mówi kwiecień to jest utajona gloryfikacja nazistów?
  To co on opowiada godzi w dobre imię i pamięć pomordowanych ofiar nazistów.
  On nawet nie potępia zbrodni nazistowskich. Wymienia je, mówi że mało zbrodniarzy odpowiedziało za swe zbrodnie, ale tak naprawdę nie widać po nim by z tego powodu był jakoś nieszczęśliwy.
  Przyglądam się temu facetowi pod tym kątem od dawna i widzę u niego utajoną często kiepsko ukrywaną fascynację osiągnięciami nazistów i ich zbrodniami. Przyjrzycie się dobrze i wsłuchajcie jak czasem opowiada o tych zbrodniach. Ostatnio nawymyślał wydarzenia opatrzone własnymi wymyślonymi zbrodniami. Nazywa to rzekomymi eksperymentami o jakich świat nie wie, ale to jest jego wymysł.
  On takimi wymyślamy chce pokazać, że mógłby wpisać się w te zbrodnie i jego wyobraźnia nie jest gorsza od realiów jakie wówczas panowały.
  To jest syndrom zbrodniarza. Wymysły tego typu są jakby pokazówką, że gdyby był wśród nazistów nie byłby gorszy w wymyślaniu okrucieństw dla ludzi.
  Przemyślcie to i uważnie wsłuchajcie się w te kwestie jakie wypowiada o technologiach nazistów i ich zbrodniach.
  Czy ktoś ma podobne odczucia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo on jest nazistą w jego gadanie jest fascynacja zbrodniami popełnionymi przez Hitlerowski Niemcy sam pewnie marzy o popełnianiu takich zbrodni robił by to z pełną przyjemnością w jego tekstach zajeżdża Hitlerem no i ma odpowiednią gadane

   Usuń
  2. Tak wlasnie jest.
   Ja juz kilkakrotnie pisalem ,ze Kwiecien ma urojenia .
   Swiat Nazistowskich tajemnic ,mordu ukrywania dowodow zbrodni ,zacieranie sladow ,drazenie sztolni Walimskich itp, ukrywania dziel sztuki i skarbow .... ) fascynacja Tarn Jake SS to Kwietnia swiat , to swiat w jakim Kwiecien zyje i sobie go wyobaza ...ze on jest uczestnikiem tych wydazen.... Kwiecien z cala pewnosciom posiada kompleksy ..zobaczcie jego styl ubierania sie..on zyje w swoim chorym swiecie i jest jednym z tych SSmanow znajacych te wszystkie urojone w jego bani tajemnice....to chory czlowiek.

   Zcala pewnosciom jak zauwazyl Tomek , Kwiecien ustawil by sie jako jeden z pierwszych podpidujacych Volks Liste i mazyl by o wstapieniu do oddzialow SS ...najlepiej do SD- albo do SS-Pol ...majace z tymi tajemnicami do czynienia ...o czym Kwiecien tez nie ma najmniejszego pojecia.

   Kwiecien to taki maly 12-sto letni chlopiec ze wsi zyjacy swoimi wyobrazonymi legendami, po prostu chory facet.

   A

   Usuń
  3. Posłuchajcie od 12:27
   https://youtu.be/f6fb4uNlwA8?t=747
   Stwierdzenie kwietnia, że kapo złapał więźnia za kudły jest poniżej godności dla więźniów. Kwiecień ciebie też należało by złapać za kudły.Takiego zwrotu mógł użyć tylko ktoś kto nie ma szacunku dla mordowanych przez nazistów. Nikt kogo ojca lub dziadka zamordowano w obozie nie użył by takiego zwrotu. Kwiecień dobierasz słowa i określenia uwłaczające godności ludzkiej pomordowanych.
   To hitlerowcy wyrażali się o Polakach w pogardliwych formach używając podobnych określeń. Polskie świnie, bandyci itp, a teraz ty jeszcze nawet przy takiej okazji mówisz, że byli łapani za kudły. Prostaku.

   Usuń
  4. kwiecień jak mówi to tak jak by tam był i mordował jemu sprawia przyjemność mówienie o mordowaniu więźniów jest ukrytym fanatykiem hitleryzmu takich ludzi trzeba usuwać z otoczenia publicznego zamykać na dożywocie w psychiatryku by nie szkodzili, nie zdziwię, że kwiecień tworzy jakąś nazistowską partyjkę pewnie po to ta cała przykrywka z jeżdżeniem po Polsce szuka i zbiera najgorszy patologiczny element do nich najłatwiej dotrzeć, zboczeńcy, pedofile, alkoholicy itp. osoby, robi dokładnie to samo co Hitler ciekawe kiedy wyda swoją wersje „Mein Kampf” jak uzbiera tych swoich nazistów zacznie destabilizować struktury państwa by zaistnieć politycznie, historia lubi się powtarzać.

   Usuń
  5. Jakie kudły przecież wiezniowie byli goleni na łyso.

   Usuń
  6. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie u góry bloga po prawej jak kwiecień czytając książkę hajluje.
   Zastanawiam się czy człowiekowi pomnemu nazistowskich zbrodni i całego ogromu zbrodni dokonanych przez hitlerowców było by do żartów w wyciąganiu ręki w nazistowskim pozdrowieniu?
   Kwiecień z dumą wyciągnął rękę w geście heil hitler tym samym całkowicie skreślając się jako człowiek godny zajmowania się tematyką II wojny. Wyraził tym samym pogardę i brak współczucia wszystkim milionom ludzi wymordowanych przez hitlerowców.
   To właśnie w tak drobnych sytuacjach jak ta widać prawdziwe intencje kwietnia. Kwiecień może kręcić filmy, udawać zatroskanego historyka opowiadającego o zbrodniach nazistów, a nawet udawać oburzenie lub dezaprobatę, że tak niewielu zbrodniarzy zostało ukaranych po wojnie, ale w jednym geście zdradza, że tak naprawdę wisi mu to i tak naprawdę w głębi duszy jest naziolem, faszystą, hitlerowcem utożsamiającym się ze zbrodniami dokonywanymi przez Niemców.
   Słuchajcie jeden gest powiedział więcej prawdy o prawdziwych intencjach kwietnia niż wszystko co do tej pory powiedział.

   Usuń
 29. Nasz utajony nazistowski gloryfikator, fascynat Heinricha Himmlera czekający na jego zmartwychwstanie biega od kilku lat po kompleksie Riese i ani razu nie skręcił podstawowego materiału z najważniejszych miejsc czyli z podziemi kompleksu Riese.
  Wielu fanów jego bredni nie ma zielonego pojęcia jak naprawdę wyglądały poszczególne kompleksy. Nawet większość z tych co skusili się na jego prelekcje w Rzeczce i wypady terenowe po miejscach gdzie nic ciekawego nie ma nie znają samego kompleksu Riese i dostępnych do zwiedzania sztolni.
  Ich guru od wilkołaków nigdy nie raczył zadbać by skręcić dla nich i nie tylko dla nich porządnego filmu z tych kompleksów. A to podstawa niezbędna do pojęcia całej reszty budowli naziemnych.
  Dla tych co jeszcze nie widzieli kompleks Osówka i ciekawy materiał filmowy:

  Na szlakach historii - Osówka

  https://www.youtube.com/watch?v=1jtkCW1gdlY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szlakach historii - kompleks Włodarz

   https://www.youtube.com/watch?v=oJLhHLZjiUk

   Usuń
  2. Na szlakach historii - Walim

   https://www.youtube.com/watch?v=Bycg4UYMKhU

   Usuń
  3. I dodatkowe miejsc:

   Na szlakach historii - Międzyrzecki rejon umocniony

   https://www.youtube.com/watch?v=0KHsUXxbBLg

   Na szlakach historii - Obóz koncentracyjny Gross - Rosen

   https://www.youtube.com/watch?v=Gpbcr-uN4r4

   Usuń
  4. RIESE - tajemnicze obiekty Gór Sowich - Soboń - część 1 CDN

   https://www.youtube.com/watch?v=KwI41Fsr9bI

   Kwiecień tyle pierniczył o Soboniu, ale takiego materiału nigdy nie zdołał skręcić. Taki to z niego odkryfca explosexplorator, ale czyichś wyimaginowanych skłonności.
   Zajebista muza przy okazji.

   Usuń
  5. Sowiogórskie Tajemnice Riese

   https://www.youtube.com/watch?v=0o4RZILAR6M

   Bardzo ciekawy materiał. Lukasz Kazek, Szpakowski i inni opowiadają ciekawe rzeczy.

   Usuń
 30. Muszę się nie zgodzić. Nie dalej jak 3 tygodnie temu uczestniczyłem w spotkaniu na którym Dariusz Kwiecień oprowadzal grupę po Osówce. Tak więc troszkę brodzicie w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z czym się nie zgadzasz? Konkretnie.

   Usuń
  2. Anonimowyniedziela, 6 września 2015 21:21:00 CEST
   Muszę się nie zgodzić. Nie dalej jak 3 tygodnie temu uczestniczyłem w spotkaniu na którym Dariusz Kwiecień oprowadzal grupę po Osówce. Tak więc troszkę brodzicie w temacie.   Podaj szczegóły może kwiecień to badacz historii? To zwykły nazista jak komuś się nie podoba i chce tego czegoś bronić znaczy tylko tyle jest zafascynowany tak samo nazizmem. Tak w ogóle Hitler był takim samym idiotą jak kwiecień, wręcz są identyczni niespełnieni życiowo nieudacznicy, kwiecień się ekscytuje Hitlerem robi dokładnie to samo co on. Dociera do tych samych środowisk, osób mających parcie na szkło chcących coś osiągnąć nawet po trupach, to że zaczyna tworzyć podwaliny swojej neonazistowskiej partyjki to fakt, jak się go w porę nie powstrzyma to któregoś dnia nam wyskoczy z bandą najgorszych szubrawców i będzie nie do zatrzymania. Wiem dla wszelkiej dzieciarni stał się moralnym i historycznym autorytetem tak samo jak Hitler czy jego kolega po fachu Stalin. Wicie kogo kwiecień obraził, których Historyków? Nie wicie to wam powiem wszystkich związanych z ONR, NOP, RN, MW boi się po nazwisku powiedzieć to nazwał ich jakimiś wielokrotnie przekładanym docentami, boli go to, że na jedno spotkanie np.: z Leszkiem Żebrowskim przychodzi sto razy więcej słuchaczy niż do niego, kwiecień musisz jechać do München tam Hitler zaczynał albo zmień knajpę.

   Usuń
 31. wiecien to pouczenie dla Ciebie jak bedziesz ponownie wlazil do kopalni w Walbrzychu jak Pisales na poziom ponizej 2 tys m, i jak opowiadales, cyt zszedlem na 2800m KCE glebiej ale nie moge ,krew mi bucha z oczu i uszu:-))))

  Poogladaj palancie to zanim wezmiesz ludzi do kopalni.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZHI0ndwaE3A

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To takie ostrzeżenie dla tych co z kwietniem się zapuszczają do starych wyrobisk, skończy się dla was gorzej on nie posiada żadnych uprawnień i nie informuje gdzie idzie


   https://www.youtube.com/watch?v=TEk0I2KLh9M

   Usuń
  2. Do katastrofy doszło około godziny 15.10. Wtedy dyspozytor ruchu kopalni Wałbrzych zauważył na tablicy informacyjnej centralki metanometrycznej wskazania uszkodzenia czujnika zawartości metanu oraz czujnika ciągłości pracy wentylatora lutniowego, zamontowanych w przekopie III-Zachód na oddziale wydobywczym G-3. Krótko później otrzymał telefon od sztygara zmianowego przebywającego w tym rejonie z informacją o wybuchu metanu na głębokości 671 metrów pod ziemią. Na miejsce dyspozytor natychmiast wezwał kopalnianych ratowników, a także zastępy z Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego.

   Eksplozja wywołała potężną falę uderzeniową. Temperatura wzrosła do około 2600 stopni Celsjusza, zaś ciśnienie do około 10 atmosfer. Nagromadzony metan podczas wybuchu wypalił znajdujący się w wyrobisku tlen, tym samym zwiększając stężenie tlenku węgla. Ogień sięgnął stropu, czyli wysokości około 1,3 metra.

   Wybuch zabił 18 górników. Ciało ostatniej ofiary odnaleziono dopiero po kilkunastu godzinach poszukiwań w kanale ściekowym, pod wózkiem do przewozu urobku. Ustalono, że próbował uciekać z miejsca katastrofy, ale zabłądził w jednym z korytarzy i ze względu na brak maski ochronnej udusił się pyłem węglowym. Wyrobisko upadowe o dwóch załamaniach uchroniło od śmierci pozostałych górników przebywających w pobliżu miejsca eksplozji, zaś dzięki zastosowaniu kurtyn pyłowych nie doszło do połączenia wybuchu metanu z wybuchem pyłu węglowego.

   Lista ofiar[edytuj
   Jan Bielicki (38 lat)
   Władysław Bancewicz (18 lat)
   Józef Czertarski (26 lat)
   Zygmunt Garnkowski (28 lat)
   Bogusław Haręża (21 lat)
   Janusz Juda (40 lat)
   Andrzej Kratiuk (28 lat)
   Henryk Mazurkiewicz (42 lata)
   Artur Mićko (19 lat)
   Zdzisław Siergiej (26 lat)
   Paweł Słomski (23 lata)
   Ryszard Szreiter (34 lata)
   Ryszard Sądzyński (23 lata)
   Zygmunt Słowikowski (39 lat)
   Mirosław Sznajder (27 lat)
   Roman Staśkiewicz (18 lat)
   Tadeusz Wowk (24 lata)
   Jacek Wiśniewski (21 lat)

   Usuń
  3. Co jeszcze grozi w nieczynnych wyrobiskach cichy zabójca nawet nikt go nie poczuje nie ma smaku zapachu po prostu się człowiek nagle osuwa i po nim

   https://www.youtube.com/watch?v=sLhkUSuJJbA

   Usuń
 32. Kwiecien opowiadal jak byl na silowni o tym ze tam nurkowal ,tym naiwniakom. i o tym odpompowaniu silowni za dwa miliony zlotych .
  To pewnie tomasz jakis debil pisze co uwierzyl w Kwietnia.-:)))) i sie jenu nie zgadza prawda z nieprawda Kwietnia:-)))

  Facet zarazil sie od kwietnia schizifrenia.

  A

  OdpowiedzUsuń
 33. https://www.youtube.com/watch?v=mJ4Nr5lWdzo

  Kwiecien moj ty nurku .To dla Ciebie wrak na jakim tez mialem okazje zanurkowac.

  :-) .Von Steuben.

  A

  OdpowiedzUsuń
 34. Kwiecien powracajac do tragedii tych miejsc ,jakie sie wydazyly pod koniec wojny i wrakow z tym zwiazanych .
  A byly to cele zapijaczonego ruska Marinesko. glupka takiego jak ty Kwiecien.
  W.Gustloff
  Von Steuben
  Goya wyba nawazniejszego pomijanego mimo ze mial on na sobie okolo 9 tys ludzi cywilnych. Razem okolo 20,000- ludzi w kilka godzin.
  Kwiecien .
  Te wraki zostaly zaraz po wojnie doszczetnie spenetrowane oraz rozkradzione przez Rosjan , jacy juz w tedy mieli umiejetnosc mieszania gazow oddechowych jak Heliox ktorego do dzis uzywamy przy glebokich nurkowaniach saturowanych.
  Z reszta te sama technike mieszania gazow, stosowano przed wojna!!! baranie.
  Jako jeden z moich ulubionych przedmiotow w moim pokoju dziennym jest wlasnie stary chelm MARK V stosowany do nurkowan na mieszance Heliox.
  Jak wspominalem wszystkie te wraki posiadaja slady po inwazyjnej penetracji Kwiecien , gdzie niegdzie mozna sie nadziac na pozostawione slady po cieciu i wysadzaniu.
  Dalszym penetratorem tych wrakow bylo Panstwowe przedsiebiorstwo robot czerpalnych i podwodnych w Gdansku na ul Przetocznej... na zlecenie prawdopodobnie PPT Przedsiebiorstwa Poszukiwan Terenowych.W czasie Kwiecien gdy nas moze jeszcze na swiecie nie bylo idioto!
  Dzisiaj nurkowanie- na wrakach tych,jest procederem zakazanym ...mimo to nurkuja tam nielegalnie , co nie raz ktos sie tam topi.
  Ale Kwiecien idioto to sa ich takie wycieczki jak twoje na Riese ...moga sobie talezyk porcelanowy wyciagnac , a nie skrzynie kutasie jeden debilny.
  bo to zrobiono juz dziesiatki lat temu.

  A

  OdpowiedzUsuń
 35. Miesiąc aresztu dla znalazców złotego pociągu? Szukanie zabytków bez zezwolenia jest wykroczeniem

  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7241612,miesiac-aresztu-dla-znalazcow-zlotego-pociagu-szukanie-zabytkow-bez-zezwolenia-jest-wykroczeniem,id,t.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uinf ktoś napisał taki komentarz:
   cytat
   Brawo dla tych dwóch odkrywców - przez dziesięciolecia ktoś celowo chciał aby prawda o skarbach ukrytych w Polsce nigdy nie ujrzała światła dziennego. Ktoś skutecznie mamił i fałszował opinie publiczną wmawiając że skarby to mit. Ktoś się bogacił traktując innych jak bydło. Teraz tej fali nikt nie zatrzyma. Jeżeli nie teraz, to przyjdą następni - Polacy, eksploratorzy, miłośnicy tego co nie odnalezione, poszukiwacze, marzyciele - NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ PRZEZ BANDY POLITRUKÓW, KTÓRZY MYŚLĄ TYLKO O TYM JAK WYDOIĆ SPOŁECZEŃSTWO - NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ PRZEZ BANDY AGENTÓW, KOMUCHÓW, CWANIAKÓW NA PARTYJNYCH STOŁKACH - TO NASZ KRAJ TO NASZA ZIEMIA - NADCHODZI NASZ CZAS !!!!zwiń

   ===================
   W jednym z wywiadów jakiś członek tego całegfo stowarzyszenia z, którego wywalono tych dwóch odkrywców powiedział coś takiego, że wylecieli za to, że na własną rękę szukali i nie dzielili się informacjami czy coś takiego.
   W świetle powyższego komentarza może faktycznie wszystkie te stowarzyszenia latami niby poszukujące tajemnic i śladów skarbów nic nie robią, a jak ktoś im dostarcza info o jakimś skarbie czy depozycie to zamiatają to pod dywan i ukręcają sprawie łeb?
   Może to i dobrze, że znalazło się dwóch, którzy się wyłamali i sami coś zrobili doprowadzając oficjalnie do rozgłosu, a nie we współpracy ze stowarzyszeniem, z którego ich wywalono?

   Usuń
  2. Raczej sami chcieli się wzbogacić zauważ, że chcieli zrobić wszystko po cichu tylko jest małe ale do gminy cały czas wpływają podobne zgłoszenia są odrzucane, i nie z powodu maskowania często miejsca wskazane to prywatny teren czasami rezerwat przyrody albo otulina parku/rezerwatu, kiedyś w tym miejscu prowadzono badania tylko bez myślne włazili na linie kolejową więc cofnięto zgodę, teraz było by to samo tylko jakimś dziwnym trafem media rozdmuchały sprawę bo cwaniacy dali cynk jako, że nie było tematu do nie mówienia o referendum to rozdmuchali do wielkiej afery, wątpię cały czas, że to pociąg pancerny raczej zwykły towarniak broni z linii frontu się nie wycofuje tym bardziej jak jest niezbędna. Tych mitów jest bardzo dużo urosły do kilku pociągów i kilku set ciężarówek, prócz tego Rosjanie panowali w powietrzu taki transport został by zniszczony, do tego w styczniu były trzy/cztery linie w miarę bezpieczne do Bawarii, poza tym zakopywać cały skład tego się nie da ukryć łatwiej ukryć w nieczynnym chodniku kopalni wystarczy rozładować na puste wagony nikt nie zwróci uwagi, obecnie ludziom się wydaje że Wałbrzych wtedy był tak rozległy jak teraz otóż nie Lubiechów, Szczawienko to były osobne miejscowości w Szczawienku linia się rozdzielała na Wałbrzych i Szczawno Zdrój, Biały Kamień, Sobiecin i dalej po drodze są kopalnie jedna była bardzo blisko na Białym Kamieniu, mogła być też sztolnia pod Chełmcem, ta linia jeszcze w prawie do końca lat 80 służyła za bocznicę lub tor zapasowy dopiero na początku lat 90 pocięto na złom, poszukiwania najlepiej zacząć od starych map, fotografii nawet zwykła pocztówka z tamtego okresu może coś wyjawić bo świadkowie hm najczęściej mitomani takie gaduły co po paru głębszych lubią bajki pleść, strażników takich tam zaciera-czy śladów nie ma i nie było to mit zmyślony przez dzieci i młodzież po prostu jakiś starszy człowiek pogonił bo się szwendały po miejscach niebezpiecznych i teraz urosło do roli strażników, obecnie kwiecień wprowadza do takich miejsc może zna z dzieciństwa w co wątpię patologia nie chodziła nigdzie w tamtym okresie, pamiętam wiele fajnych miejsc gdzie stały ławki, zadaszenia teraz zdewastowane zniszczone i zarośnięte właśnie przez takich meneli co nagle je „odkryli” i im przeszkadzały albo były metalowe elementy.
   W tych stowarzyszeniach są różni ludzie powstają by było łatwiej coś znaleźć ale też przyciągają cwaniaków sami nic nie potrafią znaleźć to żerują na pracy innych osób ci dwaj wyciągnęli informacje i chcą na tym po prostu zarobić nic więcej, dla niektórych poszukiwaczy skarbów wystarczy marny miedziak ze średniowiecza jak znajdą i się ucieszą z tego, że znaleźli skarb, ale są tacy co im nie wystarczy worek złota bo będzie za mało. Tak czy siak wyciągnęli informacje od innych i chcą się wzbogacić najlepiej, żeby w tym miejscu była wielka kupa gruzu albo stare szambo pełne gówna. Kurwa rozdmuchać sprawę na cały świat jak tam będzie gówno dopiero będzie wstyd i za wszystko zapłacą jak zwykle kurwa podatnicy, i wszystko tak naprawdę dzięki paru cwaniaków co chciało się wzbogacić i dali sami cynk dziennikarzom, ci cwaniacy wiedzieli, że dostaną odmowę od urzędu to zrobili zadymę medialną.

   Usuń
  3. Podlozyli swinie kolega ze stowarzyszenia to ich wypierdolono.
   Nie wiemy jaka czesc informacji zdobyli dzieki nienu, moze po prostu ukradli czyjas prace to ich wywalono.
   Jak ktos sie chce samemu bawic to po co wchodzi w jakies grupy i stowarzyszenia, droga wolna.

   Usuń
 36. To, że kwiecień ma niezdrowy pociąg do gloryfikacji nazistowskich technologii jest faktem.
  Ale to jeszcze nic. Jego wujo był jebanym ludowo armistą, a to właśnie ci pozwalali sowietom grabić Dolny Śląsk po wojnie. To cała ta jebana komunistyczna PZPR po wojnie milczała w tym temacie jakby się nic nie stało. A Kwiecień chwalił się, że był w PZPR. Tak ma facet powody do dumy, że był po tej stronie, która sprzedała Polskę i nic nie zrobiła by Rosja oddała co zagrabiła. Kwiecień to faszysta i nazista z komunistycznym rodowodem. To najgorsza menda antypolska. Kwiecień powinien ubrać ruską uszatkę i naszyć sobie swastykę. Pozdrowienie hitlera ma już przećwiczone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak wygląda połączenie nazizmu z komunizmem w zasadzie to te same ustroje

   https://www.youtube.com/watch?v=M4LIGVRUi28

   Usuń
 37. A w ogóle skoro Kwiecień jest takim jebanym pseudo patriotą i tak obstaje za sowieckim komuszym systemem i tak nienawidzi Amerykanów to dla czego przez kilka lat ubierał amerykańską czapkę marineskę? Kwiecień chyba się z ch... na łby pozamieniał. Kwiecień ruska uszatka bardziej Ci będzie pasowała albo niemiecki hełm z błyskawicami na bokach. Od USA Ci wara rusko nazistowki pomiocie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Panie i Panowie.
  Przyznam, że we łbie się nie mieści jakim cudem taka szmata, zjeb, pierdolec, kłamca, świr, skurwysyn itd, a nadto zakłamywacz historii pierdolący tak niestworzone banialuki, które byle uczniak może zdementować pod warunkiem zagłębienia się w temat, ma taką ilość wyświetleń i łapek w górę na YT.
  Zastanawia mnie to ponieważ wielu debili na YT wstawia jego filmy na swoje lub osobne kanały opatrzone jego imieniem i nazwiskiem, ale tam takiej liczby wyświetleń i łapek w górę nie ma.
  Nie wyobrażam sobie by po tylu latach udowadniania jego debilizmów było co materiał około 100-180 kretynów dających mu łapkę w górę. Można zrozumieć jeszcze ilość wyświetleń bo ludzie mający go w subskrypcjach wchodzą na nowe materiały z ciekawości, ale żeby jeszcze dawać łapkę w górę? To oznacza, że tylu jest wśród nas debili, albo te łapki i większość odwiedzin jest sztucznie nabijana.
  Brednie jakie on wygaduje raczej powinny dawać efekt odwrotny. Dla tego mam pytanie czy ktoś może wie jak sztucznie ktoś mógłby sobie podbić oglądalność i nabić tyle łapek w górę?
  Pytam bo blog kwiiietnia jak to każdy już wie jest odświeżany co 10 sekund bez względu na porę dnia i tygodnia. Więc pewnie na YT też ktoś mu to robi tylko jak?
  Jedynym sposobem było by mieć ze 100 kont i logować się po kolei na nie z jednoczesną zmianą IP i dawać sobie łapkę w górę, ale nie podejrzewam by mu się to chciało robić choć podejrzewam, że gdyby znał łatwy sposób na to to by to z całą pewnością robił.
  Na przykład na jego kanale jest masa krótkich filmików 2-4 minutowych gdzie pierdoli istne głupoty, a pod filmem jest kilkanaście komentarzy z czego 3/4 albo negujących, albo ironicznych. Mimo to ilość wyświetleń takiego materiału idzie w tysiące i ilość łapek w górę również nie pasuje do opinii komentujących.
  Pytanie więc jak ktoś może sztucznie podbić oglądalność i dawanie łapek w górę? Czy tylko poprzez zmianę konta oraz IP?
  A może faktycznie ilość wyświetleń jest prawdziwa, a łapki w górę dają idioci nie znający historii?
  Acha, otagowywanie filmów hasłami najczęściej wyszukiwanymi w YT odpada bo sprawdzałem czy kwiiiecień tego nie robi. Chociaż nie wiem czy nie istnieje jakaś inna forma promowania filmów w YT, której nie znam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 kretynów na prawie 39 milionów , to tylko jeden oddział psychiatryczny.
   A oglądalność jest bo przy stole z różnych pajaców ludzie brechtają :).

   Nie zajmował bym się tym tematem bo po co ?

   Usuń
 39. Tomek nie ma co rozumieć debili ich metod i matactw odnośnie łapek czy czegokolwiek .Podam przykład marek sęk pedofil i zoofil wielki wróg kwietnia a ma poparcie u koniczyny i nie przeszkadza im to że raz jest zboczeńcem seksualnym a dwa że napierdala kwietnia prawie jak my .oNi życzą mu powodzenia zachwalają jego radio i pozwalają publikować jego dewianckie wpisy .O pozostałym komentatorze który jest miłośnikiem gówna nawet nie wspomnę bo obrzydzenie mi na to nie pozwala .Słowem sami zboczeńcy z pedofilem i koprofilem na czele .Nic nie poradzimy my normalni ludzie nie zrozumiemy zwyrodnialców bo żeby to zrobić sami musielibyśmy się nimi stać .Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w walce z tą hołotą i ciekawych obserwacji UFO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i ja też pozdrawiam.
   Chociaż zaraz te debile napiszą, że sam sobie napisałem ten komentarz.

   Usuń
  2. Bo tak jest. Jakim cudem Twoja odpowiedz pojawila sie ledwie chwile po komentarzu anonka? Tomasz Sidor czlowiek ktory nigdy nie spi? :)

   Usuń
  3. Ano takim cudem intelygencie, że w chwili gdy ktoś pisze komentarz i go publikuje to trafia w jednej chwili do mnie na emaila otworzonego w drugiej zakładce, gdzie ja otwieram wiadomość z opcjami do akceptowania lub oznaczenia jako spam i gdy akceptuję komentarz pojawia się dosłownie w sekundę na blogu, po czym sam odświeżam stronę bloga by widzieć komentarz i natychmiast odpisuję.
   Jakbyś kurwa ciemniaku pedofilu tego nie wiedział marku sęku, koniczynko albo synalku adrianku darusia kwietnickiego, co siedzi od rana do nocy i podsrywa gdzie się da durne komentarze.

   Usuń
 40. O kurwaaa kwiecien jednak miał racje co do kangurowilków hehehehe

  http://www.sfora.pl/swiat/Tutaj-naprawde-nie-uzyli-Photoshopa-Dacie-wiare-g79856-223547

  Musicie to koniecznie zobaczyć !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trza klenknoć walnąść siem w piersi, posypać głowem popiołem i to ogłosić, że miał rację :)

   Usuń
 41. To co nam zagraża to nam fundują czerwone parchy

  https://www.youtube.com/watch?v=9a4ISOqDKMI
  https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg
  https://www.youtube.com/watch?v=E6nOPilBTlA
  https://www.youtube.com/watch?v=SBLx0zuXB_I
  https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs
  https://www.youtube.com/watch?v=OKos_6yJEGw
  https://www.youtube.com/watch?v=fzORBPzELP8

  OdpowiedzUsuń
 42. POpieram cie , dobrze mówisz, a więźniowie obozów nazbyt ubarwiają swoje wywody , wiem bo mój dziadek był w obozie , żydzi sami sobie zgotowali ten los.
  Proste chciano się wyzbyć niekonserwanywnych i skumanych z polakami przedstawicieli rodu czosnkowego.

  Teraz są tylko czyste pejsiate świnie na świecie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.