poniedziałek, 14 września 2015

ISLAMSKI EXODUS W RIESE - czyli zwidy, halucynacje, a mówiąc krótko obłęd.

Pozdrowienia ze Sleży 

Kwiecień nie sadź się ty nie masz wstępu na teren okolic Ślęży, ty trzęsiesz dupą przed chłopakami, których oszukałeś, pomówiłeś, i którym narobiłeś wiele przykrości.
Jakby cię tam spotkali to musieli by cię do domu wywozić z przystankiem pewnie na ostrym dyżurze. Taką świnią okazałeś się wobec starych kumpli.
A trenować to ty możesz cieniasie półgłówku armię głupków z drewnianymi karabinami na tyłach jakiegoś Łódzkiego podwórka.
Robić sobie reklamę to ty se możesz, ale nikt rozumny nie wierzy by kolejki ustawiały się do świra, który nie ma nic ciekawego w terenie do powiedzenia i pokazania.
A Panu Gabrysiowi serdecznie współczuję braku przejrzystości spojrzenia i synalka, który się z tobą parszywa antypolska kurwo skumał.
Ale jeszcze nic straconego może Pan Gabryś zada sobie trud i zapozna sie z materiałami po, których będzie się wstydził, że kiedykolwiek ci rękę podawał.

Kilka dni w terenie Masz jakieś pierdolcu zwidy. Nic takiego nie ma na dzień dzisiejszy miejsca.
Żaden exodus ciapatych nie ma miejsca z Czech przez Dolny Śląsk do Niemiec.
Gdyby islamscy imigranci pojawili się na naszym terenie to
1
natychmiast bym o tym wiedział, jak i wszyscy.
2
spotkali by się z Polskimi Kibolami.

A o inwazji ciapatych to ty mówiłeś dopiero gdy oni już dawno byli w Europie i się zaczęli osiedlać we Francji i Niemczech.Dopiero takiś mundry był i zacząłeś wieszczyć ich  najazd.
Każdy dureń to wiedział, że ich przybędzie niczego niezwykłego nie objawiłeś durniu zeschiziały.

A jeśli chodzi  o te twoje nic nie robienie w kwestii złotego pociągu to ci już raz debilu pisałem, ze nawet gdybyś chciał to nic nie możesz zrobić.
Nikt nie chce z tobą już współpracować i się kolegować poza małą grupką debili wyrwanych z neta na te twoje paranoiczne zajęcia.
I cyrk z tematu to ty jebulcu robiłeś od kilku lat więc nie wmawiaj ludziom, że inni go robią.
Większość z nas jest bardzo ciekawa co przyniosą dalsze odkrycia i działania podjęte w tej sprawie,mimo że wielu podchodzi do tematu sceptycznie. Ale chyba każdy chciałby by sprawa przyniosła jakieś odkrycia.
Ty o odkryciach możesz już tylko pomarzyć.
Twoje brednie nie napędziły turystów do regionu, a wręcz przeciwnie ludzie z niego uciekali wiedząc, że grasuje tam jakiś pierdolec wmawiający ludziom istnienie zmutowanych ludzio-wilków, ale na szczęście to twoje pierdolenie zostało totalnie zrównane z ziemią właśnie cała tą sytuacją ze złotym pociągiem.
Region wreszcie stał się popularny i znany i nie dzięki tobie tylko ludziom, którzy postanowili na własną rękę przeprowadzić dość kosztowne badania, o jakich ty nawet nie pomyślałeś przez tyle lat cieniasie zajebany o ograniczonym umyśle.
Gdybyś był inteligentny to sam byś zebrał kasę na takie badania, a nawet na taki KS 700 i wtedy pewnie coś byś odkrył. Ale ty wolałeś robić z siebie głupka i badać beton w poniemieckich bunkrach scyzorykiem.
A ja ci kilka lat temu chciałem pierdolcu pomóc w zbieraniu funduszy na takie własnie eksploracje. To ja ci podsunąłem pomysł założenia na blogu działu wsparcie i to dzięki mnie go założyłeś przekonany wtedy moimi argumentami. Tylko byleś głupcem i nie potrafiłeś do końca skorzystać z moich porad. Pisałem ci byś się nie zadawał z tym paradebilnym towarzychem bo ci to bokiem wyjdzie i oni zrobią z ciebie błazna. I tak się stało nie tylko przykleiło się do ciebie masę paranormalnych idiotów to ty sam na dokładkę takim się stałeś.
A mogłeś być rozsądnym i otaczać się normalnymi ludźmi. Tylko niestety ci normalni, którzy pojawiali się w twoim towarzystwie dość szybko przekonywali się jakim skurwielem jesteś.
Dziś z tych wszystkich starych znajomości nie zostało nic poza smrodem po tobie.
Gdybyś mnie nie oskarżył łachudro bezpodstawnie o zbieranie pieniędzy na twoje badania przy urzyciu mojego konta bankowego w dziale wsparcie dotyczącym twoich działań na forum zapasowym, które ci skurwysynu kiedyś założyłem, gdybyś słuchał rad, gdybyś nie robił z siebie błazna i skurwysyna i gdybyś nie zrobił sobie ze mnie wroga tylko sprzymierzeńca to dziś stałbyś u boku tych wszystkich poszukiwaczy, miałbyś rozległe kontakty utrzymywane do dzisiaj, a ja jak siebie znam, kto wie!, nie byłbym jednym z bardziej dopingujących ci obserwatorów i kibiców.
I cały ten wysiłek jaki włożyłem by cie szmato zniszczyć i ośmieszyć przy 100% wykorzystaniu twoich popisów być może zamienił bym na pozytywną reklamę. A tak masz we mnie DO KOŃCA ŻYCIA BYDLAKU WROGA NUMER 1 i co byś już nie zrobił tak zostanie do końca twojego zasranego parszywego i chorego życia.
Na koniec zacytuję co ci szmato napisałem w komentarzu w poprzednim temacie, ale jeszcze coś.
Nie popisuj się, że potrafisz cieniasie posługiwać się AK 47. Są lepsi od ciebie.
I nie ciesz się, że córka Adolfa zamyka granice.
TO POWINNO BYĆ ZROBIONE JUŻ DAWNO!
KURWA JEJ MAĆ.

CHOCIAŻ KWIIIECIEŃ MOŻE I TY MASZ RACJĘ Z TYM EXODUSEM :)

DRAMAT [wideo] Kozy uciekają przed imigrantami. Rolnik pozostawiony bez majątku

I na kuniec kwiiiecień:

Widzisz kwiecień gdybyś nie był pierdolniętym czubkiem i nie opowiadał o wilkołakach to dziś byś był poważany w kręgach i pewnie brałbyś udział w największych w historii poszukiwaniach w Riese.
Pewnie dziś u boku Szpakowskiego miałbyś dostęp do informacji, które nie przedostają się do ogółu. Może byś nawet odkrył coś niezwykłego. Może miałbyś udział w nagrodzie. Może stałbyś się znany na całą Polskę jak Szpakowski, Kazek czy nawet Cera. A tak stałeś się nagle nikim. I jak pies z podwiniętym ogonkiem uciekasz do UK by karmić debili swymi bajkami o wilkołakach i genetycznych eksperymentach i tym twoim otwarciu wrót kurwa hehe.
Spierdoliłeś jedyną okazję w życiu jako pasjonat-rzekomo pasjonat- by być najbliżej wydarzeń jak to tylko możliwe. A teraz tak jak inni tylko jesteś widzem i możesz tylko pomarzyć o wielkich odkryciach. 
I nawet jeśli teraz ambicja cię zżera i postanowisz też coś odkryć na własną rękę by zabłysnąć jak inni to i tak nikt nie weźmie na serio twoich odkryć bo wszyscy mają cię za debila, oszusta i kawała skurwysyna. I TO WSZYSTKO NIE TYLKO TWOJA ZASŁUGA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM MOJA!
To dzięki mnie ludzie poznali cię z tej najgorszej kurewskiej strony i po mimo, że te twoje przychlasty wylewają na mnie codziennie wiadra parszywych pomyj to mogę z satysfakcją powiedzieć, że ja też dokonałem jednego z największych odkryć dotyczących Riese, a tym odkryciem jest dariusz kwiecień, największy pojeb w historii. I mam tę cholerną satysfakcję, że bez cienia wątpliwości doprowadziłem tą wojną z tobą szmato do tego, że jesteś na uboczy i MUSISZ BYĆ NA UBOCZU TYCH WYDARZEŃ. 


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:20 komentarzy:

 1. ha ha kwiecień ma zwidy już widzi imigrantów wędrujących z Czech, pewnie ma delirium dnaturatus :)  Kilka dni w terenie
  Jeszcze nigdy w nocy nie widziałem takich pielgrzymek z Czech do Polski , exodus ciapatych nawet dotyka Riese , przez dolny Śląsk do niemiec , ...
  Ostrzegałem , mówiłem , a teraz nie robię nic . Nie biorę udziału w cyrku pt . Złoty Pociąg czy nowe Podziemne Miasto Hitlera w Walimiu ....

  Problem dotyczy każdego z Was ilu jest wyszkolonych lub przeszkolonych w posługiwaniu się AK47, każde islamskie dziecko wie jak obciąć głowę i jak strzelać .


  Pani Kanclerz wielkich niemiec mówi prawdę - Zamykamy granicę dość brudnej armii -
  Autor: Darek o 09:30 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwieciwen ty idioto!

  Granicy zamknac Merkel nie moze bo to wbrew Schengen! debilu lysy,,,
  A na odpowiedz jeszcze baranie jeden na twuj koment ,pisze Ci glebio niewzglebiona ,ze w Niemczech prawdopodobnie przejdzie muzumanski projekt w jakim rzadaja muzumani , by obowiazkowe lekcje etyki w szkolach , nie obowiazywaly uczniow muzumanskich w zamian w tychze szkolach i w zamian tych godzin OBOWIAZYWALO BY ZAJECIA Z RELIGII OCZYWISCIE MUZUMANSKIEJ -ZAMIAST ETYKI -KWIECIEN.... ty podly debilu jeden ...znowu pierdolisz kmiocie wiejski glupoty!

  A

  OdpowiedzUsuń
 3. Granica bedzie tylko kontrolowana na wyrywki w celu ustalenia osobowosci .
  Kwiecien tylko na wyrywki fantasto glupi.

  A

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiecien ten palant pomylil pojecia.
  Merkel nie zamknela granic poniewaz nie moze, jest to w brew postanowieniom Schengen. beda kontrole granic w celu ustanowienia personali i to wyrywkowo,
  oraz patrole celem zatrzymania nielegalnych uchodzcow.

  Dla informacji twojej Kwiecien ty lysy kretynie- w Niemczech przejdzie prawdopodobnie projekt rzadan muzumanow o zniesieniu dla ich pomiotu lekcji ETYKI a w zamian tych godzin wprowadzenia lekcji koranu!!! w zwyklych niemieckich szkolach smrod muzumanski wedlug nich nie ma sie ucuyc etyki obowiazujacej w danym kraju,,,bo maja ja w dupie a maja sie uczyc koranu!!!
  Kwiecien ty wiejski dupku gowno wiesz.

  A

  OdpowiedzUsuń
 5. CYTUJE KWIETNIA
  ---------------------------

  Problem dotyczy każdego z Was ilu jest wyszkolonych lub przeszkolonych w posługiwaniu się AK47, każde islamskie dziecko wie jak obciąć głowę i jak strzelać .
  ---------------------------------------------------

  Kwiecien ty szmato moralna!

  Bydlaku nawolujesz tutaj ludzi by uczyli sie u tych Gabrysiow obslugi AK47 !
  Nic innego ty swinio moralna nie masz na mysli w tym jebnietym twoim lbie ,jak zgarnac od jeleni po piec dych ! za nauke obslugi kalacha bydlaku wiejski zapity jeden!

  A

  OdpowiedzUsuń
 6. dobra kwietnia trzepie delirka od tego dostanie zawału wielkie otwarcie wrót się spełnia ha ha

  https://www.youtube.com/watch?v=a_2PxUwjxwE

  OdpowiedzUsuń
 7. KWIECIEŃ SKURWIELU PROROKU OD SIEDMIU BOLEŚCI ZACYTUJĘ CIĘ RAZ JESZCZE:
  ==============
  Ostrzegałem , mówiłem , a teraz nie robię nic .
  ========================

  Islamiści mieszkają w Szwecji od 10 lat, wszczynają burdy, terroryzują ludzi
  słuchaj od tego momentu:
  https://youtu.be/vmXaFAch73k?t=129

  więc nie pierdol, że ostrzegałeś i mówiłeś bo zanim cokolwiek o tym powiedziałeś głośno było o tym wcześniej.
  A tak w ogóle polecam cały materiał.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj słuchając radia myślałem ze sobie klekne radio Hamburg mówi wszem i wobec wręcz wmawia ludziom ze kto przeciw emigranta .tzw uciekiniera w Niemczech to nazista kurwa Mac co za brednie

  OdpowiedzUsuń
 9. http://www.cda.pl/video/481187ed

  Zobaczcie jak się napierdala brudasów.
  Szkoda, że mnie tam nie było. Chłopaki się nie umieją bić. Ale se poradzili. U nas będzie ostrzej, my się nie będziemy z tą hołotą tak pierdolić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziadostwo jest u nas

   https://www.youtube.com/watch?v=cFrFLlnOY1c

   Usuń
 10. Burmistrz Rotterdamu do muzułmanów: „możecie wypierdalać”
  Trzeba przyznać, że to mocne słowa burmistrza. Mógłby zostać oskarżony o rasizm lub islamofobię. Ale w tym momencie najlepsze. Burmistrz Rotterdamu, który wygłosił powyższe słowa nazywa się Ahmed Aboutaleb, jest sunnitą i pochodzi z Maroka.

  dobre nikomu się nie podoba zachowanie bydła, które się pcha do Europy drzwiami i oknami

  http://www.mpolska24.pl/post/9550/burmistrz-rotterdamu-do-muzulmanow-mozecie-wypierdalac

  OdpowiedzUsuń
 11. KĄCIK KONICZYNY

  DODATEK NR 18

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  zrywam boki ze śmiechu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Opublikowano listę supermarketów sprzedających zakażone kurczaki. Skala zjawiska przeraża

  http://www.polishexpress.co.uk/opublikowano-liste-supermarketow-sprzedajacych-zakazone-kurczaki-skala-zjawiska-przeraza/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z przed roku i z kija dmuchane, ta bakteria jest smiertelnie grozna tylko przy braku obrobki termicznej.
   Jednak pokazuje to jak mimo kontroli sprzedawne sa nam “specjaly”.

   Takie kuraki to gratka dla Darka Kwiiiilletnia naczelnego aspirujacego kuchty u Mikolajczyka, po tym Dareczko moze dac 100% gwarancje “srania po zupie”. Juz teraz zraja tam przeterminowane rzeczy i dostaja masowych atakow biegunki czym z radoscia chwalil sie sam kuchta Kwiecien ktory gotuje dorywczo u mikolajczyka a ktory o chigienie i ksiazeczce sanepidu slkyszal gdzies tam w TV-ani nie zaprzeczy, ani nie potwierdzi.
   Potem eksploracja kwietniowej gawiedzi ma maksymalny zasieg dobiegu do najblizszego sracza…
   Och…wakacje u sniadego czyli jak wydac fortune, zostac zatrutym pokarmowo i oszukanym zmyslonymi opowiesciami o Riese.

   Usuń
  2. Pampalini Pinokio herbu czerwony kwiiiecien musi miec niezlego kaca po tym co dzieje sie teraz na DS wokolo Riese.
   Jak zwykle wiszlo ze jest kozak w necie, pizda w swiecie.
   Odtracony i przepedzony z Wlodarza przez Szpakowskiego i jego ludzi, wysmiewany na Wlodarzu, przepedzony i calkwicie zdyskredytowany przez SGP, wzgardzany przez wszelakich powaznych eksploratorow w okolicy.

   Odtracony smiec usiluje uczepic sie kurczowo podupadajacego pensjonatu u sniadego gdzie sciaga niepismiennych chlopow z Podkarpacia, malorolnych z najdalszych czesci Polski-byle nic nie ogarniali w temacie DS i mieli z historia na bakier, bo zaraz wychodzi kompromitacja.
   Jakie to jest zalosne to az rece opadaja.

   Usuń
 13. Pajac zapowiada się w Londynie na zmywaku, a jak widzę Adres jego prelekcji to jest sala kościoła. Może by tak machnąc maila do księdza o tym co on tutaj na kościół napierdolił, jakiś debila film podesłać, bez odwołania do tego bloga niech sobie posłucha kto wchodzi w podwoje kościoła, Wtedy odbędzie pierdolekcję w smietniku za najbliższym barem po tym jak zejdzie ze zmywaka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten żebrak tam pojedzie żebrać busem :), 8 funtów ? ten bajer to nawet funta kłaków wilkołaka nie warty :-).
  Kretyn, niech wypierdala z Polski i arabusy niech mu zrobią z dupy jesień średniowiecza :), chazarskiej czerwonej mendzie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zawisza: Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin 15 września 2015 06:47:52
  Gorąca dyskusja w Polsat News w której lider Ruchu Narodowego Artur Zawisza miał po przeciwnej stronie działacza środowisk LGBT, obecnie w Zjednoczonej Lewicy, Krystiana Legierskiego. Całość dyskusji podsumowała sonda wśród widzów Polsat News, którzy tezie, że "Polska powinna pomagać uchodźcom" byli w 93% PRZECIW, a tylko 7% było za przyjmowaniem do Polski muzułmańskich imigrantów.
  - Polska mogłaby w miarę swoich możliwości i tylko własną suwerenną decyzją pomagać niektórym grupom uchodźców. Natomiast nie ma obowiązku i nie powinna poddawać się fali imigracji, która jest nie jakimś nowym i nieznanym zjawiskiem, ale już dobrze zbadanym i opisanym co do wszystkich swoich złowieszczych skutków - masowa imigracja z krajów islamskich jest dzisiaj powodem kryzysu społeczno-kulturowo-ekonomicznego we Francji, po części w Wielkiej Brytanii czy Niemiec.
  W dalszej rozmowie Artur Zawisza na argument prowadzącej program, że Polska jest zobowiązana pomagać uchodźcom na mocy konwencji genewskiej, którą podpisała, odpowiedział, że ci którzy uciekają to "uciekają po niemieckie zasiłki przekraczając nielegalnie granice co jest przestępstwem" i dodał:
  - Wojska krajów unijnych powinny stać na zewnętrznych granicach krajów Unii Europejskiej i tam doprowadzać do segregowania tej ludności pod względem tego kto ewentualnie jest uchodźcą, a kto jest imigrantem.
  Krystian Legierski natomiast upierał się, że do Niemiec imigranci jadą nie tylko po zasiłki:
  - Polska rzeczywiście nie jest krajem docelowym uchodźców, z powodu ekonomicznego również, ale też z powodu takich głosów jak pan [tutaj Legierski zwrócił się i wskazał palcem na Zawiszę], bo ci uchodźcy doskonale wiedzą, że tutaj nie będą witani tak jak w Niemczech, gdzie 70% niemieckiego społeczeństwa, gdzie 6,6 miliona muzułmanów żyje, gdzie każdy Niemiec ma za muzułmanina sąsiada, albo kilku i oni w 70% są za przyjęciem nowych muzułmanów. W Polsce mamy 0,1% muzułmanów (...) i my robimy z tego wielki problem, a w zasadzie ci ludzie, którzy chcą zbić na tym kapitał polityczny.
  Zawisza na te argumenty zwrócił uwagę, że przyjęcie nawet najmniejszej liczby imigrantów stanowi zagrożenie:
  - Nawet jeśli to jest 11 tysięcy ludzi i to jest garstka, to w tej garstce mamy nadreprezentację zachowań przestępczych.
  I dalej wyjaśniał:
  - Państwo polskie jest rozregulowane, jak powiedział klasyk, istnieje tylko teoretycznie, i państwo polskie tak jak dzisiaj wygląda nie poradziłoby sobie nawet z garstką imigrantów, tak jak nie potrafiło sprowadzić kilkuset Polaków z Donbasu, jak nie przeprowadziło repatriacji, więc mamy słabe państwo, które nie potrafi sobie radzić z takimi problemami.
  Kiedy zaś po raz kolejny Krystian Legierski argumentował, że Polska ma moralny obowiązek pomagania imigrantom, bo uczestniczyła w wojnie przeciwko Irakowi, zniecierpliwiony Zawisza przypomniał mu, że to Leszek Miller podejmował decyzję o wysłaniu polskich wojsk do Iraku, a teraz Krystian Legierski jest w tej samej Zjednoczonej Lewicy właśnie z szefem SLD.

  http://www.kufel.pl/pelnykufel/1457/zawisza-nie-kazdy-muzulmanin-terrorysta-ale-kazdy-terrorysta-muzulmanin/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Legierski zasługuje na takiego kopa w żyć by przez całe życie wspominał jak to mu robili dobrze gdy go mogli posuwać, chociaż jak te islamskie ścierwo się zjawi to go zrzucą z wieżowca, dziennikarka to jak zwykle głupia komunistka stęka jak by ktoś jej w dupę wsadzał marchewkę

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.