niedziela, 20 września 2015

KWIECIEŃ PRZYZNAJE, ŻE PIERDZIELI NIE RAZ GŁUPOTY! TO KŁAMSTWO!ON ZAWSZE PIERDZIELI GŁUPOTY.


Dzisiaj wyjątkowo będzie inna konwencja opisu niż zwykle.

Prawda jest taka, że zawsze w dziejach historii gdy wydarzenie goniło wydarzenie, gdy nadciągały trudne czasy pojawiali się zawsze tzw. oszołomi i zbawcy świata. 
Niestety wielu po mimo szaleństwa, łajdactwa, hochsztaplerstwa czy kreowania się na jakichś przywódców czy autorytety w wielu wygłaszanych kwestiach mieli rację.
Ba! czasami zdarzało się, że nawet zdolni byli w niektórych kwestiach być odkrywczymi i mieć rację. I to było w tym najgorsze, bowiem w całej tej masie bzdur jakie głosili było nieco racji i prawdy.
W przypadku kwietnia jest podobnie. Z tą różnicą, że kwiecień NICZEGO odkrywczego tu nie powiedział, a tylko posługuje się znanymi obiegowo prawdami i wnioskami dotyczącymi obecnej sytuacji czerpanymi z internetu gdzie powszechnie krążą te poszczególne racje i prawdy. 
Kwiecień je wykorzystuje i ubiera we własne słowa, określenia i "struktury myślowe".
Dla tego wielu może odnieść wrażenie, że gada do rzeczy, ale tak nie jest.
Jest na przykład w całym tym pierdoleniu moment gdy kwiecień stawia pytanie, kto tym wszystkim kieruje, kto pociąga za sznurki czy kto tworzy cała tą światowa sytuację wskazując na USA. Tylko zapomina, że USA jest opanowane przez żydowska finansjerę i syjonistyczne wpływy, ale o tym sic! ani słowem udając głupa.
Przejdźmy jednak do poszczególnych wypowiedzi. Zapewniam, że nie jedna z nich sprawi, że się uśmiejecie do rozpuku.


video
Tak. Pan Gabryś został zaatakowany, przyznaję. A dla czego? Ano dla tego, że wszedł po mimo ostrzeżeń w komitywę z antypolską świnią, komunistycznym skurwysynem, moralnym skurwysynem i historycznym kłamcą i mógłbym wymieniać jeszcze kilka minut.
Pan Gabryś tak naprawdę został zaatakowany nie przeze mnie tylko przez kwietnia i wykorzystany do jego budowania fałszywie pozytywnego wizerunku. Ale skoro pan Gabryś na to pozwolił i nie raczył dogłębnie sprawdzić kim jest kwiecień to jego, jak to się mawia brocha. A może sprawdził i nie przeszkadza mu to wszystko co pisze na necie kwiecień, co opowiada o mnie, o innych i jak szkaluje ludzi, o zakłamywaniu historii nie wspomnę? Jeśli tak to cóż, pan Gabryś sam sobie jest winny, że postawił cały swój dotychczasowy autorytet pod znakiem zapytania. Będe do tej kwestii jeszcze nie raz zapewne wracał.


video
Kwiecień twierdzi, że ja, i ci co zaatakowali pana Gabrysia są kreaturami bez kręgosłupa moralnego?
Czy mam przypominać kręgosłup moralny kwietnia wyzierający z jego setek wpisów na internecie szkalujących i pomawiających moja osobę i nie tylko moją? Czy mam przypominać wpisy moralne kwietnia w, których rzucał pomówienia, że jestem gwałcicielem, pedofilem, molestującym swe pracownice, podpalaczem, szantażystą..... KURWA.... Nawet dalej nie będę wymieniał bo szkoda tych kilku chwil. Wystarczy cofnąć się na naszym blogu wstecz o kilka tematów i znaleźć zaledwie kilka jego postów wyciętych z internetowych popisów by to widzieć.
Wystarczy POSZUKAĆ jego wpisy na jego blogu, a jeśli ich nie znajdziecie to poszukać na naszym w, których daje popis swej moralnej poprawności.


video
No niestety komuszy ścierwniku ty Polakiem nie jesteś. Ty chciałbyś nim być, ale nigdy nim czerwony komuchu nie będziesz i na miano Polaka nie zasłużysz. Ty prawdziwych Polaków pomawiałeś o bandytyzm, a z Łupaszki zrobiłeś nazistowskiego i banderowskiego kolaboranta.
Ej Gabryś czytasz te słowa? Nie wiesz o co chodzi? To wejdź stary pierdolnięty dziadu w wizytówkę kwietnia i posłuchaj.


video
Trudno skomentować takie teksty. 
Oto postawa prawdziwego pseudo patrioty gotowego wyciągać łapy po darmowy chleb.
A tak na marginesie ja wiele lat byłem bezrobotnym. Mówiąc krótko pracowałem, ale nie byłem zarejestrowany-wielu zna ten ból. Ale nigdy nie byłem zarejestrowany na bezrobociu i nigdy żadnego zasiłku ani darmochy od państwa nie chciałem brać. Tak, specjalnie napisałem nie chciałem bo mogłem, ale nie chciałem. To tak na marginesie.


video
Ostrzegałeś, pisałeś i mówiłeś i wszyscy się z tego śmiali i z tego drwili?/?
Nie z tego się śmiali i drwili bo to każdy wiedział, że tak będzie, ale śmiali się i drwili boś se uroił jakiś plan Himmlera gdy tymczasem to żaden plan Himmlera tylko plan żydowskiej sitwy światowej, o której ty chazarski dupolizie ani mru mru, ani słowem.
Wciskasz pierdolony kit o planie Himmlera gdy tymczasem światowe i rodzime żydostwo prowadzi nas do kolejnej wojny z islamistami i światem arabskim, ty jebany półmózgu.


video
CO TY KURWA POJEBIE PIERDOLISZ???
Jacy eksperci mówią o jakichś złotych i kryształowych trumnach???/?
Wymień choć jedno nazwisko.
Znów jebane urojenia ubrane w prostackie intrygi i sugestie, insynuacje. 
Nikt poza kwietniem o złotych i kryształowych trumnach nigdy nie mówił.

HIT-HIT-HIT!!!!
dydełdyndndadeł..... video
bez komentarza.
A zaraz chociaż dam komentarz. jeszcze nie tak dawno bodaj w ostatnim lub przedostatnim materiale powoływał się na jakiegoś radiestetę ponoć jedynego jakiego zna wiarygodnego! A zaraz, a czy kilka miesięcy temu stojąc na górce w Rzeczce nie pierdolił, że jak tam zaprowadził jakiegoś radiestetę, który zbadał, że jest tam niezwykłe promieniowanie to nie twierdził potem, że to jest dowód na istnienie jakiegoś w tym miejscu promieniowania energii źle wpływającej na człowieka?
No to tak wygląda jego walka z dyndadełkowwcami.

SWOICH HYBRYD SIĘ TRZYMAM
video
Trzymaj się dalej, a Gabryś ci jeszcze też poDtrzyma reputację durniu.


video
Mówisz, że nie ma nic gorszego jak rozpuszczać takie informacje?
Ale to przecież w twoim skurwysynu stylu rozpuszczanie o ludziach nieprawdziwych informacji i pomówień.
A tak w ogóle kolejna wyssana bajka z chorego łysego schizofrenicznego łba. Nikt nie rozpuszcza o nim żadnych informacji, że znalazł złote sztabki.


video
Ty durniu. 

video
Tak, to jest ta jedna z niewielu prawd jakie taki świr PODŁAPUJE Z NETA i potem je wykorzystuje do swoich wymundrzań na szkle. Już tak się dzieje w Grecji gdzie islamskie bydło dobija się do Greckich domostw. Tylko jest pewne ale. na internecie podobnych obaw czytałem kilka więc to co to łyse komusze bydle powiedziało nie jest jego proroctwem, ani olśnieniem.


video
Urwał bym takiemu łeb u samej dupy i NAJSZCZAŁ DO DZIURY.
No cóż... w szczaniu to ty jesteś dobry widać to na górze po prawej na zdjęciu jak szczajsz na balkonie w Gogołowie.
A tak na serio. Prymitywizm kwietnia wyłazi właśnie w takich krótkich wypowiedziach. Urwać łeb u samej dupy arabowi, który zaczepia kobietę to jak najbardziej normalny zwrot i chęć zareagowania, ale to szczajnie? Szczając do dziury po urwanym łbie araba kwiecień pokazuje, że wcale się od tych arabów nie różni. My Polacy wykonujemy wyroki bez zbędnego pastwienia się na wrogu. Śmierć to śmierć. Ale żeby jeszcze potem pastwić się nad zwłokami lub je bezcześcić? To tylko psychopaci mają takie zapędy. I araby co widzimy na filmach w YT i FB.

JESTEM RUSOFANEM
video
Kwiecień ty kłamiesz. Ty nie jesteś rusofanem tylko komuchofanem. Ty nie solidaryzujesz się jako tako ze słowiańską ruska bracią, która jest nam w sumie dziś przychylna tylko z post komuszą ich władzą, której poczynania noszą znamiona faszyzmu. Władzą, która tłamsi Rosjan i podsyca niesnaski między naszymi narodami.

OLAĆ I NIE PÓJŚĆ DO WYBORÓW
video
Tak drodzy państwo. Tu niestety czub ma rację, dla czego? Z bardzo prostej przyczyny, bo im mniej ludzi na to żydowskie złodziejskie bydło głosuje tym ono jest słabsze i mniej znaczące tym bardziej boi się tej większości po, której nie wie czego się spodziewać.
Tylko jest jedno ale. Ja o tym pisałem wiele razy i na tym blogu i na swoim forum i na FB i na YT, więc to co kwiecień mówi jest albo zaczerpnięte z moich tekstów, albo ogólnie z internetu. 
Nie pamiętam kiedy, ale o ile pamiętam jeszcze kilka-kilkanaście miesięcy temu kwiecień głosił odmienny pogląd, że należy iść na wybory argumentując tym, żeby jeśli nie byleś na wyborach to nie masz prawa krytykować władzy czy jakoś tak.
Jak znajdę lub ktoś znajdzie tę wypowiedź to niech da znać w komentach.

PRZEZ PRZYPADEK ZAŁOŻYŁEM GOŚCIOWI PYTONA
video
Co za debil.  Raz, że to wymysł, a dwa, że wymysł obliczony na zaimponowanie brutalnością i samym rzekomym trenowaniem innych.
Ale,....ale nawet jeśli tak było to oznacza, że kwiecień nie ma pojęcia o trenowaniu innych i może zrobić komuś krzywdę.
Ja sam kiedyś na treningu widziałem takiego pomocnika sempaja, który prowadził trening i nadgorliwie popisywał się kopnięciami na innych. Raz się tak zapędził na jakimś nowicjuszu, że tamten po kopnięciu w splot nie mógł złapać długo tchu i musiał zakończyć trening
g. Trener po prostu nie wziął pod uwagę, że chłopak jeszcze nie ma wyrobionych mięśni na przyjmowanie tak mocnych ciosów.


video
Kurwo chazarska, nie stanom zjednoczonym tylko stanom zjednoczonym opanowanym przez syjonistyczna sitwę, której celem jest napuścić nas Europejczyków na arabów. Zapamiętaj to i nie okłamuj ludzi zatajając najważniejszy fakt.


HIT HIT HIT !!!

PIERDZIELĘ NIE RAZ GŁUPOTY

video

I TO JEST NAJWIĘKSZA PRAWDA JAKĄ KWIECIEŃ POWIEDZIAŁ MYŚLICIE?
Nie prawda to jest również kłamstwo bo.....
BO ON ZAWSZE PIERDZIELI GŁUPOTY, A NIE TYLKO NIE RAZ!Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

146 komentarzy:

 1. „profesor” kwiecień w akcji robi się za polityka co macie czysto na białym zakłada sobie partię nazistowską
  Wobec kwietnia trwa postępowanie od 08.07.2013
  z tego art. 256 kk jest przygotowywana sprawa
  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To juz chyba bedzie dla niego recydywa za nazizm?

   Usuń
  2. kwiecień sam sobie gwoździe wbija do trumny taki jełop w armii on nawet nie potrafi rozebrać AK 47 śmiech na sali kłamie jak z nut kurwa strateg on nawet nie wie co to wojna manewrowa, ten osioł nawołuje do bojkotu wyborów bełkot schizofrenika, hm ktoś przyczepił się Gabrysia ciekawe czyżby Policja nalot zrobiła

   Usuń
  3. Trzy lata wciskal kit ze jest jakim snajperem z NSRu, ze strzela z SWD a jak przyszlo co do czego to nawet nie umial trzymac tej broni i pierdolil o niej takie androny ze nikt po unitarce nie odwazyl by sie tak bredzic ze wstydu przed samym soba.

   On SWD to pierwszy raz w zyciu mial w rece u Gabrysia.

   Jebany mitoman i kiciarz.

   Usuń
  4. Uinf co do bojkotu wyborów to ma rację i o tym napiszę w głównej notce jak skończę.

   Usuń
 2. ·z komentarzy pod durnotami :

  miz39one 53 minuty temu
  oby więcej takich mądrych ludzi było w Polsce jak pan Darek

  :-), :)

  niezłe czubki przebywają w szpitalach :D., mondry inaczej, Daryjusz, aby takich więcej :-).

  I oby takich więcej komentujących " brawo panie darku" , " mistrzu strzelania na 3000 m z SWD bez lunety i z lunetą przez którą ledwo widać na 1000m , Brawo panie darku nasz mistrzu. " pan darek",ma wiele kont z synem :-).
  Czekamy na następny odcinek komedii " pan darek i SWD" oraz kałasznikow z oporopowrotnikiem :-). Świetny materiał, bardzo pouczający, a mistrz "muzealnik" ma równie wielką wiedzę do przekazania :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Tomek, uwazam ze powinienes wyslac material Kwietnia-ten od Gabrysia, gdzie totalnie kompromituje sie z wiedzy i obslugi broni-do jego dowodcy w wojsku i do szefa sekcji wychowawczej.

  Niech kurwa zobacza sowjego "snajpera".
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale oni dobrze wiedzą, że kwiecień to debil. Czy go tam jeszcze trzymają nie wiem, ale po badaniach i poczytaniu tego bloga już dawno powinni go zwolnić.

   Usuń
  2. Wiesz jak to jest, Kwiecien robi sie za normalnego i kituje jak z Gabrysiem, jak dostana taki material gdzie napierdala hity z satelity dotyczace wojska, pokazuje woja calkowita niewiedze i urojenia zwiazane z bronia to juz jest inna sprawa.
   Inaczej jak tego nie zobacza na wideo to moga do tego podejsc na zasadzie "znow ten wariat cos przyslal, nie chcialo mi sie czytac" bo Kwiecien to ci u nich opinie zrobil na 100% a tak wideo z prosba o zapoznanie sie z rewelacjami ktore glosi Kwiecien i ze prawdopodobnie organiuzje nielegalna grupe o charakterze zbrojnym.

   To mu niezle sie zabiora za dupsko.

   Usuń
  3. Panowie ja już wysyłałem info do jednostki. Liczę czasem,że ktoś też to zrobi i tu to napisze :)

   Usuń
 4. a co to ? , ten PZPR-owski chazarski komunista, z komuszymi dzwonkami w telefonie, mówiący że Katyń to nic, że więźniów brano za kudły, to ten sam ? z całą swoją AL-owską czerwoną rodziną stał się nagle polakiem ?

  Ich jest kilkunastu ?, ty kwietniołak , was jest kilkunastu w jednej osobie. To się nazywa rozszczepienie jaźni, znów zapomniałeś tabletki wziąć.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich jest 666, 666 SSmanow mieszkajacych w jego aurze i gadajacych mu w glowie, sam to potwierdzil, sa nagrania.
   :)

   Usuń
 5. Media zalewają nas hektolitrami :-), mało powiedziane hektolitrami :-), co ty czubku pleciesz za farmazony , sięgnij do szuflady po tabletki, one połączą ci uszkodzone w dzieciństwie synapsy w pustej mózgownicy :). I wtedy nadejdzie hektolitrami wielka fala tsunami na której nadpłynie Himmler na desce surfingowej, a potem otworzą ci się wrota od stodoły :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. kwietniołak nie pytaj komu na tym zależy że możesz pieprzyć te swoje brednie.
  Takich czubków którymi nikt się nie przejmuje jest na You Tube pełno, jedni udają śpiewaków na kiblu, inni tak jak ty "wojskowych", jeszcze inni skaczą na główkę do zamarzniętej wody prosto na lód. Pełno świrusów :).

  OdpowiedzUsuń
 7. pampolini a ja dostałem 60 propozycji od TV nawet z Chin i Bora Bora , oraz Wysp Owczych , ale wszystkim odmówiłem. Sam Solorz do mnie dzwonił i mnie na kolanach błagał, dostałem nawet na konto 200 tyś $ , ale odesłałem. Jestem ponad to. Będę jedynie nadal wydawał pseudo "Przewodniki", i nagrywał filmiki z cyklu fiku miku stawiając nie swoje kniżki na stole :).

  A im dalej tym lepiej ....Ekspert :-), świetne , rewelacja :). Dziwne transporty i złote trumny ? , a ja pamiętam że kryształowe i oszronione. A dzisiaj już są złote ? :-).

  A eksperci od Riese zaczynają opowiadać o złotych trumnach i kryształowych trumnach....kurwa gdzie to opowiadają ? wskaż głupku gdzie i kto ?.
  Opowiadają ale w twoim pustym chazarskim komuszym deklu poprzez druty co masz w głowie. To nie eksperci pampolini, to głos Himmlera przybywającego na hektolitrowej fali tsunami wprost w twoje puste wrota :-), tu robię zajączki :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Back to wiatrowka land.
  Jak sie czuje kamien z dziurka w kiblu?

  OdpowiedzUsuń
 9. z dy, z dyn, z dyna, z dyndo , z dynią coś mam :-) :D, zmarszczywszy płaskie czoło rzekł czubek :-). pampalini trzymaj się wariatów i hybryd, a ja się trzymam poręczy fotela, bo co chwilę zrzuca mnie ze śmiechu na dywan :D

  OdpowiedzUsuń
 10. pampalini i sztabki złota :), jepnięty na maxa :-). zajączki i mina kretyna :-).

  OdpowiedzUsuń
 11. Najpierw bredzi że oglądał filmy na You Tube w internecie, a potem bredzi że boi się te filmy publikować, a potem że do niego docierają. Szkoda że do wariata nie dociera że jest wariatem :). daro bierz to co lekarz psychiatra zaleca i popijaj wodą, powtarzam WODĄ, nie wódą. :-).

  OdpowiedzUsuń
 12. Ty pampalini się nie pytaj co robi Papierz, ty się lepiej spytaj co robią twoje ulubione multikulti komuszki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Najpierw pieprzy że są przeszkoleni w walce i walczą w szyku, a potem pieprzy że by łapał i szkolił :), ty pampalini to oni są już przeszkoleni czy nie przeszkoleni ? :-). Bo ja już sam nie wiem :D.

  Bo jak są tak przeszkoleni w Bolesławcu jak ty, to bez wątpienia należy ich przeszkolić za pomocą proszku RWD i zrzucić z wiatrówkami na spadochronach na wyspach Bora Bora, gdzie za pomocą scyzoryka i tajnych przyborów będą podpalać wersalki w lasach :-).

  Musisz im tylko wcześniej wygłosić pierdolekcję surviwalową, aby nie zabierali do dżungli telewizorów i lodówek :-). Słynna pierdoloekcja u papy smerfa po spożyciu korbola :-).

  OdpowiedzUsuń
 14. daryjusz, ty się nie przejmuj , założysz sobie swoją czarną pidżamę tą spod ringu. Owiniesz czarną szmatą bolący łeb i żaden sado macho ci pałą nie przypierdoli :-).

  A jak już to zrobisz szyk bojowy z 666 SS-manami co cie chronią i przejdziesz nieustraszony prosto na pingwiny, a one rozstąpią się jak Morze martwe :-).
  Zresztą znasz milion języków w tym chazarski to się z nimi dogadasz :-).

  OdpowiedzUsuń
 15. Co ty kwietniołak pierdolisz od rzeczy, twoja ojczyzna to chazaria, to jest twój kraj i to są twoje ziomki. kręcisz raz tak, a raz na odwrotkę. Ale i tak widać żeś chazarski komuch.
  Nigdy się tu nie zaasymilowałeś, jesteś jak bezpański kundel, który się łasi aby potem ugryźć znienacka. Każdy kto cię zna to wie.

  OdpowiedzUsuń
 16. kwietniołak w twojej dyni wciąż coś dźwięczy , jakieś słowa Himmlera i 666 SS manów, Szkoda że nie dźwięczą ci słowa nauczycielki z podstawówki w Głuszycy.

  Synek zabierz się za naukę, synek nie uciekaj z lekcji. Jak byś jej słuchał to byś nie dygnął do dziury, nie uderzył byś się w główkę i może udało by się zawodówkę ukończyć.
  A tak, pierdylnąłeś główką w beton, zobaczyłeś psa co do ciebie gada oraz zamienia się w Księżyc, i tak zaczęło się coraz bardziej pogarszać. Osobowości zaczynają się rozszczepiać i dziś już sam nie wiesz kim jesteś :(.

  Czy jesteś dżokejem na kucyku, czy jeźdźcem na quadzie, czy karateką w czarnej pidżamie, czy mistrzem kraft maga, czy jesteś kapralem czy sierżantem, czy jesteś jakimś operatorem, czy snajperem z SWD, czy kucharzem u śniadego, czy pisarzem u druzyńskiego, czy ekspertem od betonu, czy surviwalowcem od podpalania wersalek, czy komandosem z gromu od gen. Polko, czy komandosem z Węża.

  Już sam nie wiesz kim jesteś, dokładnie jak tate. On też miał takie jazdy, raz był Jareckim, to znów angielskim szpiegiem, to ruskim szpiegiem zależy jaką dawkę spirytu łyknął.

  OdpowiedzUsuń
 17. 37:25 - 38:02
  "39-45 rok w Polsce ... mali chłopcy małe dziewczynki roznoszą ulotki, piszą pacyfki na ścianach"

  Pacyfa - symbol CND (Campaign for Nuclear Disarmament) zaprojektowany został w 1958 roku przez Geralda Holtoma.

  Kwietniołak ogarnij się :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mocne! Węgierscy posłowie wyrzucili przez okno flagę Unii Europejskiej! WIDEO
  Pamiętacie może słynne słowa posłanki PiS, prof. Krystyny Pawłowicz, która nazwała flagę Unii Europejskiej „szmatą”? Wówczas w Polsce rozsiana została fala krytyki wobec konkretnych argumentów wypowiadanych przez prof. Pawłowicz.
  Jednak to co zrobili węgierscy parlamentarzyści, bije na głowę słowa wypowiedziane przez posłankę PiS.
  Ponad rok temu, podczas obrad węgierskiego parlamentu, jeden z posłów naglę wstał i podszedł do flagi Unii Europejskiej stojącej w sali obrad. Następnie z całym sztandarem wyszedł i wyrzucił flagę przez okno parlamentu!
  Wydarzenie filmowały media. Nikt nie krzyczał, nie buczał, nie przeszkadzał. Zobaczcie sami.
  http://polskaniepodlegla.pl/filmy/item/3449-mocne-wegierscy-poslowie-wyrzucili-przez-okno-flage-unii-europejskiej-wideo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BRAWO WĘGRY!!! MY TO SAMO ZROBIMY RAZEM Z TYMI ŻYDOWSKIMI TERRORYSTAMI. zaczyna się drodzy Państwo i tak jak Polska była - czytaj Polski naród- ogniskiem sprzeciwu sowieckiego totalitaryzmu tak dziś Węgry rozpoczynają rozpierduchę ciągu dalszego tego postsowieckiego komuszego systemu.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=F9DniZVQwKM

   Usuń
 19. A ja napisze grzecznie....PANIE DARIUSZU-ZMIENI PAN LEKARZA BO TEN OBECNY PANA OSZUKUJE!!! :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 20. No i się zaczyna. We Wrocławu na ulice wyległo tysiące ludzi. Los terrorystów unijnych i Polskich rządzących jest przesądzony, a dni policzone

  https://www.youtube.com/watch?t=343&v=gqM7DaZ-YlM

  OdpowiedzUsuń
 21. Kwiecień tak ci zrobię jak cie spotkam za to wszystko

  https://www.facebook.com/119859301411577/videos/920955391301960/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo tak bo tak też potrafię i to doskonale i to gołą ręką

   https://www.facebook.com/OfficialThugLife2015/videos/412960772244511/

   Usuń
 22. https://www.facebook.com/tomasz.sidor.1042/posts/1648068248778441?pnref=story

  Są tylko trzy możliwości
  1 albo uciekną z kraju
  2 albo zostaną osądzeni i pójdą siedzieć
  3 albo cichociemni zaczną wykonywać wyroki w imię Rzeczpospolitej Polskiej.
  Ja stawiam na 3.
  Gdyby nie obstawa już by za te parszywe uśmieszki, spojrzonka i szyderę gryźli glebę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Wcale się nie zdziwię jeśli w ciągu najbliższych kilku lat Andrews Brewvik stanie się bohaterem Europy, ale by to wnioskować trzeba przeczytać artykuł i wyłuskać o co mu chodziło gdy dokonywał zamachu.
  Media zrobiły z niego psychopatycznego terrorystę i wielu widziało w nim własnie takiego, ale jak bliżej przyjrzeć się jego racjom to.....
  Sory, ale ja też do niedawna uważałem go za psychopatę, ale im więcej dociera do nas informacji o jego manifeście antyislamskim i anty wielokulturowym to okazuje się, że to BOHATER.
  JUŻ WIDZĘ JAK SIĘ NA MNIE ZA TE SŁOWA POSYPIE HEJT, ALE Z FAKTAMI SIĘ NIE POLEMIZUJE. WSZYSCY OBECNIE CZY TO KWIETNIOŁAKI CZY SIDOŁAKI SA PRZECIWKO ISLAMSKIEJ CIAPATEJ DZICZY, A WŁAŚNIE BREVIK WALCZYŁ O TO BY POWSTRZYMAĆ TĄ DZICZ I USUNĄĆ TO ZAGROŻENIE DLA EUROPY I NORWEGII JAKIM SA RZĄDY TERRORYSTÓW SPROWADZAJĄCE NAM NA KARK TERRORYSTÓW.
  Radzę przeczytać 1 i 2 stronę tego artykułu.

  http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/645083,21-lat-wiezienia-za-77-ofiar-breivik-ubolewal-ze-nie-zabil-wiecej-ludzi,id,t.html?cookie=1

  OdpowiedzUsuń
 24. HA HA HA Wałęsa zmienia zdanie. Ciekawe kiedy uzna, że Brevik jest bohaterem?

  http://niezalezna.pl/71107-walesa-zmienia-zdanie-nt-uchodzcow-beda-scinac-glowy-ostrzega#.Vf8UBBEm6lE.facebook

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ten mądrzec jewropejski, bedzie tak śpiewał jak skrzypce jankielowe grają.
   Już dawno powinien siedzieć w kamieniołomach i odpracowywać to co z balcerkiem zajumali, i to co rozpieprzyli. Towarzyszu Bolek do pierdla czas , szykuj ciepłe gacie. o ile nie zdołasz spieprzyć do swoich do izraela.

   Usuń
 25. Ten schizofrenik z filmiku na filmik jest coraz bardziej zabawny. Przyznaję, że oglądam te audycje tylko i wyłącznie dla czystej rozrywki. Przy tej ostatniej przynajmniej ze dwa razy o mało nie popuściłem w gacie. Ten człowiek jest kurwa lepszy niż cały pieprzony kabareton! Wiem że to niepoważne co napisze, ale uwielbiam go za to szaleństwo i te wydumki, które nie przyszły by chyba do głowy, nawet "zaprawionemu w bojach" fantaście :)
  Panie Kwiecień: więcej takich filmików. I jeszcze tylko mały rekwizyt: okrągły, czerwony nos na ryj. Będzie jak znalazł ha ha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie pisałem o tym co tak naprawdę materiały kwietnia we mnie najczęściej wzbudzają. Owszem piszę generalnie poważnym i ostrym tonem, ale zawsze przedtem towarzyszy mi śmiech.
   I tak było dzisiaj kilkakrotnie. Szczególnie gdy wycinałem materiał nr 7 czyli to dydełkowcami :))))
   Oglądałem to chyba z 10 razy z czego 4 bo musiałem znaleźć moment do zatrzymania i wcięcia w programie. Za każdym razem na chwilę musiałem się odprężyć bo śmiech mnie powalał i nie pozwalał trafić w klatkę myszką lub wziąć łyka herbaty. Raz gdy na spokojnie oglądałem co wyciąłem trzymałem szklankę i dobrze, że usiłowałem ją przybliżyć do ust i mi się to nie udało bo gdybym miał tę herbatę w gębie to na bank musiał bym czyścić klawiaturę. Mówiąc wprost zarykiwałem się ze śmiechu.
   Potem na koniec materiał nr 17 jak mówił, że czasem pierdzieli głupoty. Też się pośmiałem choć nie tak jak przy dydełk, dadeł, dandydełkowacach :)))
   Zastanawiałem się tylko jakim trzeba być kretynem by na koniec tak o sobie powiedzieć? Nie dość, że jest kretynem to jeszcze się do tego przyznaje.
   Najwyraźniej facet ma niską samoocenę, którą rekompensuje sobie parciem na szkło i pozyskiwaniem poklasku u debili. Dziś będzie miał ogromne poczucie dumy bo wlazł na temat islamistów i po mimo, że pierdoli od rzeczy mieszając z pewnymi oczywistymi racjami to dziesiątki durniów mu już przyklasnęły i pewnie jeszcze przyklasną.
   Własnie jesteśmy świadkami jak skurwiel, psychol, czub i paranoik używając chodliwego tematu stara się zabłysnąć wśród gawiedzi.
   I nie ważne, że w poprzednim materiale się skompromitował nie znajomością broni, ważne że dziś siada przed oczkiem kamery i dalej jazda nawija o planie Himmlera i oczywistych zagrożeniach.
   Posiedział trochę w NSR i to nie ze względów patriotycznych tylko finansowych bo pies bezdomny i bezrobotny, polatał nieco po górach, przykleił się to tu to tam i rżnie znawcę historii i światowej polityki, a nie wie jak pisałem w głównym poście, że cała sytuacja jaką mamy to nie zasługa USA tylko JUDEUSA.
   Zastanawia mnie co z jazdami konnymi? Czyżby księżniczka doszła do wniosku, że zadała się z pajacem i teraz pajac przykleił się do Gabrysia by dalej rżnąć internetową gwiazdę od wszystkiego?
   Na razie obserwujemy ciągłe zmiany opcji. Trochę koni, trochę broni, tu kogoś kopnie tam założy nelsona, a w rezultacie nic na dłuższą metę. Nawet skończyły się weekendy u ciapatego tzn śniadego.
   Ciekawe ile zajmie Gabrysiowi zweryfikowanie i poukładanie tego wszystkiego? Na razie zapewne kwiecień zrobił ze mnie w oczach Gabrysia najwiekszego wroga hehe, ale spoko, po mimo, że uznałem Gabrysia za starego durnia JESTEM PEWNY NA 1000000 ŻE PRZYJDZIE TAKI CZAS, ŻE GABRYŚ ZAKOŃCZY KOMITYWĘ Z KWIETNIEM.
   I panie Gabryś jak zrozumie pan, że popełnił błąd to miej pan odrobinę cywilnej przyzwoitości i przyznaj pan, że byleś pan głupcem w kwestii kwietnia. Ale Pan tego nie zrobisz bo pan jesteś starym łatwowiernym durniem, którego łatwo zmanipulować. Jesteś pan nie tylko starym durniem, ale i ślepcem, bo to wszystko co powiedziałem przez telefon JEST DO SPRAWDZENIA I JEST PRAWDĄ. Z resztą pamiętamy jak za pierwszym razem gdy pana poinformowałem o kwietniu wykazał pan pewna powściągliwość. Po krótkim czasie zadzwonił pan do mnie z podziękowaniami bo coś tam gdzieś podobno pan na temat kwietnia sprawdził uznając go za fantasmagora. I co? I chujów sto rzeknę dosadnie. Nie przeszkadzało to w późniejszej komitywie?
   Ty stary obłudny dziadygo.
   Najgorsze w tym jest to, że do ciebie przyjeżdżają wycieczki szkolne i młodzież. Jeśli Ty tak uczysz te dzieciaki historii i znajomości obsługi broni jak to zaprezentowaliście razem z kwietniem ostatnio to wybacz pan dla mnie jesteś pan szkodnikiem i takim samym fantasmagorem jak kwiecień.

   Usuń
 26. Od dzisiaj nie zjem KEBABA!:-)))) Kwiecien opowiada ze wszedzie sa kebaby, powaznie nie rusze w zyciu kebaba.....
  Proponuje isc w celach bojkotowych moimi sladami.
  Niech ludzie przypomna sobie o pysznych pierogach czy knedlach:-))))
  Wont z kebabem z ziem Jana III Sobieskiego!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jadłem może 2-3 razy w życiu ten syf i nigdy mi to nie smakowało. Za każdym razem było to przed kinem lub po kinie, albo raz gdy głód po całym dniu już tak mnie zmógł, że się skusiłem licząc, że może tym razem będzie zjadliwe. Zawsze dziwiłem się jak to możliwe by po to paskudztwo ustawiały się niekiedy długie kolejki? Czy oni coś tak kurwa dodają do tego żarcia, że ludzie wracają czy jak?
   Na przykład burger king jest względnie ok, ale te pierdolone kebaby to syf jakich mało. A tych kebabiarni faktycznie jest od chuja. Niemal na każdej ulicy, rondzie czy w podziemnych przejściach. W niektórych są kolejki, ale w niektórych pustki świecą całymi dniami. Jak to możliwe by się te gdzie prawie nie ma ruchu utrzymały?
   Od ponad dwóch tygodni przejeżdżając obok 3 takich kebabiarni obserwuję spadek klientów. Pamiętam jak jeszcze rok temu był tam tłok, a teraz o 3/4 ludzi mniej. Jednak sytuacja z islamami musiała wpłynąć na ten stan rzeczy.
   Wcale się nie zdziwię jak niebawem te brudne syfiarskie budy i punkty zapłoną.

   Usuń
 27. Co do Brevika ...szkoda ze nie zrobil tego w Mecce jak oni w Nowym Jorku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja powiem lepiej szkoda, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by skonstruować zdalnie latający model na radio i wyposazyć go w zasobnik na ciecz. Nalać tam świńskiej krwi i przelecieć nim nad meccą i rozpylić.
   Koszt takiej operacji to 2-4 tysiące złotych czyli samolocik, sterowanie podłączone do GPS dzięki czemu można zaprogramować lot dokładną trasa i zaprogramować tak by zasobnik się otworzył w odpowiednim momencie. Oni zrobili zamach na WTC to teraz należało by się odwdzięczyć ich metodą.

   Usuń
  2. a co ci oni w swojej swiątyni na swojej ziemi przeszkadzają , niech tam bija łbem w beton, i tam siedzą. Maja tam kawał ziemi to niech sobie łby tam scinają , gwałca kozy i demoluja wydmy z piachem. Ale z tąd won.

   Usuń
 28. P O L E C A M
  Świetny artykuł na temat złotego pociągu z Panem Łukaszem Kazkiem. Jest w nim fragment wyjaśniający skąd wzięły się pogłoski o eksperymentach Niemców na ludziach w Riese i go zacytuję:
  =======
  Jedna z hipotez mówi, że mieli w podziemiach wyprodukować cudowną broń. Czym miało być Wunderwaffe? – To jest taka sama sytuacja jak ze „złotym pociągiem". W każdej wiosce jest inna legenda. W Ludwikowicach przez lata powtarzano, że Niemcy robili eksperymenty na ludziach. Miejscowi przekazywali sobie opowieści, że w trakcie wojny wychodzili z podziemi więźniowie z czerwonymi albo zielonymi twarzami. Tymczasem okazało się, że w starej kopalni zorganizowano fabrykę prochu i amunicji. Więźniarki, gdy wychodziły na powierzchnię, myły się i proch wchodził w reakcję chemiczną, barwiąc skórę. Ale legenda o eksperymentach na ludziach krąży do dziś – opowiada Tomalkiewicz.
  ================

  Poza tym w artykule jest masa ciekawych informacji wyjaśniających większość bzdur jakie głosi kwiecień.
  To bardzo długi artykuł więc gdyby komuś nie chciało się czytać to daję go w postaci dźwiękowej w linku poniżej.

  strona http://www4.rp.pl/Plus-Minus/309189993-Dwa-moze-nawet-cztery-pociagi.html

  wersja dźwiękowa:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdjdYUWI0NzJuY1k


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie, o barwieniu skory przez chemikalia z materialow wybuchowych mowil tez ostatni zywy swiadek z fabryki w Ludwikowicach.
   A taki czub Kwiecien dorobi do tego przeszczepy, szpony, skoki i szklane banki na glowie.

   Usuń
 29. Prawda boli i nie potrafi się pan ustosunkować do tego? Nie jestem ani po jednej ani po drugiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JAKA KURWA PRAWDA DEBILU?
   Tu się walczy z kłamstwami, z antypolska propagandą podszyta komuszą nienawiścią do patriotyzmu Polaków, która uprawia kwiecień, więc żal ci skurwielu dupę ściska, że nie dopuszczam twoich debilnych komentarzy?
   I nie dopuszczę bo nie wdaję sie w dyskusje z cymbałami, którzy tego nie rozumieją. Jak chcesz sobie coś takiego napisać to se idź kurwa napisz u koniczyny, a nie tu. Tu jest blog patriotyczny, a nie chlew dla świń nie rozumiejących podstawowych założeń tego bloga.
   I koniec dyskusji.

   Usuń
 30. już o tym trochę pisałem wcześniej, ciekawy artykuł

  http://zastopujczas.pl/satanizm/islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unif kapitalny opis. ukazujacy prawde o Koranie.
   cyt.z artykulu o koranie.
   .................................

   kazirodztwa – dalszy plan. W Islamie kuzynowie żenią się z kuzynami, wujkowie z bratanicami. Cała ta struktura powtarza się od 1400 lat. Dlatego ci ludzie są psychicznie upośledzeni. Zdolni do łatwego kierowania. Ich iloraz inteligencji jest na bardzo niskim poziomie. Możemy to zauważyć w zwierzęcych zachowaniach przybyszów islamskich w Europie.
   :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

   tego sie nie da ukryc rodziny muzumanskie maja kupe uposledzonych dzieci na jakie musza lozyc kasy chorych! a to dla tego ze sie wala miedzy soba!

   Usuń
  2. Panowie, a może ta cała akcja ze sprowadzaniem isulmanów tutaj jest obliczona na zrobienie z nich w przyszłości niewolniczej siły roboczej?
   Niemcom już raz się to udało z milionami Europejczyków i wcale im tak trudno to nie poszło. Może ktoś sobie umyślił, że nie ma co z nimi walczyć na ich terenie tylko zaprosić tutaj, a gdy będzie ich wystarczająca ilość pod lufami karabinów zapędzić do obozów koncentracyjnych i zmusić do roboty na nas?
   Kolejnym moim przypuszczeniem jest kwestia składania ofiar z ludzi przez jakiś Europejski tajny związek. Przecież chodzą teorie, że holokaust żydów był czymś w rodzaju składania ofiar. Palono ich dokładnie tak samo jak w biblii palono ofiary całopalne na wcześniej przygotowanych rusztach, "bo to miła woń dla pana" cytując biblę.
   Wcale się nie zdziwię jeśli kobie te koncepcje, a przynajmniej jedna z nich okaże się prawdą.
   Ale by tak sie stało za przyzwoleniem Europejczyków najpierw trzeba ich tu sprowadzić. Potem doprowadzić do zobrzydzenia ich nam. A gdy nasza nienawiść, złość i strach przed nimi będzie wystarczająco duża przeprowadzić akcję okiełznania arabusów pod lufami karabinów. Tym sposobem araby mogą stać się nie tylko darmową siłą roboczą, ale i kozłami ofiarnymi.
   Historia lubi się powtarzać więc odnoszę wrażenie, że wszystko do tego zmierza.
   Bo jaką macie gwarancję, że współczesne elity rządzące nie wyznają potajemnie jakichś religii czy nie odprawiają jakichś obrzędów i nie chcą zrobić tego, ale na ogromną milionową skalę?
   Świat jest tak popierdolony w pewnych kwestiach i są na nim tak popierdoleni ludzie, że istnienie jakiegoś tajnego bractwa religijnego, którego celem jest składanie ofiar z ludzi swemu bogu nie jest tak nieprawdopodobne.

   Usuń
  3. pooglądać zdjęcia oni rzeczywiście żyją w jakimś 7 wieku o naszych przodkach mówiono barbarzyńcy ale u nas znano sraczyki i łaźnie, kurcze i to mają być niby cywilizowani ludzie oni mają nas ubogacić kulturowo tfu pognać tą hołotę skąd przylazła

   https://www.facebook.com/SyryjczycyWEurpie

   Usuń
  4. Uinf oglądałem i poprzedni art przeczytałem

   A teraz drodzy państwo obowiązkowo 20 minut przerwy na ten materiał:

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-wlasciwie-nato-zbombardowalo-libie-2015-09

   Przeczytajcie słowo po słowie i obejrzyjcie poniżej film z robieniem stop klatek jeśli nie nadążacie czytać bo tylko tak przyswoicie kilka faktów o, których teraz napiszę w skrócie odnosząc się do przedostatniego mojego komentarza.
   50% zasobów finansowych świata posiada rodzina żydów Rothschildów.
   Kadafi nie chciał z nimi prowadzić interesów chcąc stworzyć bank centralny, który mógłby zagrozić Rothschildom.
   Jak wiadomo Niemcy wytłukli żydów w czasie wojny w milionach. Wojna mówiąc w skrócie była finansowana z kieszeni.... Rothschildów między innymi i innych bogatych rodzin żydowskich. Jeśli koncepcja holokaustu żydów była posunięciem pozbycia się z Europy tej niewygodnej części żydów zagrażających interesom syjonistycznych rodzin żydowskich i przy okazji "złożeniem ich na stosach ofiarnych" to koncepcja powtórzenia tego przez światową finansjerę żydowska nie jest taka nieprawdopodobna. To żydzi rękami Amerykanów doprowadzili do upadku Kadafiego. I to oni nakręcają całą tą sytuację na świecie i w Europie. O co im więc może chodzić poza zdobyciem nowych obszarów skąd będa czerpać zyski z interesów?
   Może własnie chodzić przy okazji by zapędzić arabów do roboty lub potraktować ich jako kozły ofiarne.
   Zrobili to ze swoimi w czasie IIwś bo to był ich pomysł więc ta "zasługa" jest im przypisywana nie Niemcom jako w sumie wykonawcom planu. Teraz może dziać się podobnie jak w czasie IIwś. Ktoś ma plan, ktoś go realizuje, ale jego efekty i skutki w postaci zagłady milionów ludzi idą na konto kogoś kto wszystko zaplanował i jemu należy się chwała od bóstwa.
   To tak w skrócie.

   Usuń
  5. zgadnijcie z jakiej nacji ten Soros jest

   http://www.kufel.pl/pelnykufel/1468/poradnik-dla-nielegalnego-muzulmanskiego-imigranta-finansowany-przez-sorosa/

   Usuń
 31. Kwietniołakowy synku jak ja z kałachów grzałem to ty ssałeś cycka, a nie z bronią spałeś w latach 90. Ty widziałeś manewry jak świnia niebo, widać to po tym jak tego kałacha trzymasz, za dużo się dupku filmów z Rambo naoglądałeś.

  Po 30-40 strzałach się broni nie czyści pajacu , bo to jest wystrzelony jeden lub dwa magazynki. To są właśnie te twoje filmowe manewry na strzelnicy gdzie raz strzelisz w niebo bo w tarczę nie trafisz pajacu, a pół godziny szlifujesz lufę :-).
  Machasz cymbale tym gabrysiowym deko-złomem jak sprzątaczka miotłą, obwiesiłeś się scyzorykami i rżniesz jakiegoś snajpera pierdoląc głupoty o strzelaniu z SWD na 3000m.

  Za takie machanie dostał byś u mnie machę na ryj , ope-syfa na plery i dygał byś po glebie aż by ci głupoty z łba wywietrzały.

  OdpowiedzUsuń
 32. Panowie ale czemu tyle nienawisci,przeklenstw,skaczemy sobie do gardeł jak wsciekłe psy a dziwimy sie islamistą ze robia to co robią,jedni wierzą w wilkołaki,elfy,duchy,złote trumny drudzy w ufo itp....i zyje sie dalej dopuki nie zabijają w imie jakis zasad,moze Darek Kwiecien i mu podobni wierza w to co mówią to niech zyja w swoim swiecie jak ktos im (mu) wierzy jego sprawa kazdy moze sprawdzic fakty historyczne o których opowiada Darek Kwiecien i zweryfikowac jego wiedze na ten lub inny temat i po problemie z komentarzy przeczytanych tutaj widze tylko nienawisc.............jak byscie mogli to byscie sie pozabijali troche pokory i mniej nienawisci a wiecej prawdy historycznej pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to jest zdrowa patriotyczna nienawiść :)))
   Poza tym jakim językiem i forma gadać ze zdrajcą i historycznym oszustem?
   Głaskać go po tym łysym łepku i mówić dareczku, ale ty się mylisz, mijasz z prawdą, nieco mylisz fakty itp?
   Prześledź dokonania tego skurwysyna, jego deptanie narodowych wartości, ubliżanie umęczonym ofiarom nazizmu i zapytam Cię czy zwrócisz się do niego grzecznym za to tonem czy powiesz, ty jebany skurwysynu co ty kurwo jebana pierdolisz śmieciu zakłamany, antypolska świnio?
   No.

   Usuń
  2. Zweryfikować wiedzę ?, jaką wiedzę ?. Przecież ten matoł nie ma żadnej wiedzy. Tylko łazi i pierdoli głupoty o Polsce i Niemcach.

   Niech spierdala i gada pierdoły o elfach, ale nie o więźniach obozów.

   Usuń
 33. Ty czubku , sam jesteś gwałcony jak najtańsza dziwka, większej jak ty taniej dziwki dawno nie widziałem. Ty jesteś dymany w te i nazad za marnego bełta.
  I zamknij swój kaprawy świński ryj Łódzki matole.

  OdpowiedzUsuń
 34. Spakować debila razem z tymi wiatrówkami i książeczkami ze stołu, gaśnicę na plecy , z antka dobrego kopa w dupę i zrzut na pustynię Libijską . :-).

  OdpowiedzUsuń
 35. A co z edukacją, ano nic :-), ty już się pampolini wyedukowałeś pod kioskiem w Głuszycy....dyn, dydał, dynda, dyda dyndadyłko , i Bruno Todt co miał siedem imion.

  To twoja edukacja.. dyndyryn, dyndyryn tera ja kce krencić filmiki , reżyser kina akcji :), palacz z kotłowni i kamieniarz cmentarny :). Wyedukowany , zatroskany marszczy w wysiłku umysłowym swe płaskie małpie czółko :-).

  Dyda dyda, dyra dyndaradełko :-).

  OdpowiedzUsuń
 36. Przepraszam anonima co zacytował coś z tamtego bloga, ale już na tym blogu cytatów stamtąd nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Niestety kwietniowa małpo, nie uda Ci się wzbudzać wciąż nienawiści do Niemców zamiatając pod dywan komuszo chazarskie zbrodnie na Polakach. Taki jest twój cel, Gloryfikować sowieckich bandytów ( nie mylić z Rosjanami).

  OdpowiedzUsuń
 38. Herbert jest ponad czasowy

  17 IX

  Moja bezbronna ojczyzna przyjmie cię najeźdźco 
  a droga którą Jaś Małgosia dreptali do szkoły 
  nie rozstąpi się w przepaść 

  Rzeki nazbyt leniwe nieskore do potopów 
  rycerze śpiący w górach będą spali dalej 
  więc łatwo wejdziesz nieproszony gościu 

  Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą 
  śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności 
  będą czyścili swoje muzealne bronie 
  przysięgali na ptaka i na dwa kolory 

  A potem tak jak zawsze - łuny i wybuchy 
  malowani chłopcy bezsenni dowódcy 
  plecaki pełne klęski rude pola chwały 
  krzepiąca wiedza że jesteśmy - sami 

  Moja bezbronna ojczyzna przyjmie cię najeźdźco 
  i da ci sążeń ziemi pod wierzbą - i spokój 
  by ci co po nas przyjdą uczyli się znowu 
  najtrudniejszego kunsztu - odpuszczania win 


  https://www.youtube.com/watch?v=zsInMNnlDNk

  OdpowiedzUsuń
 39. Z "dyndyrdykacją" :) dla towarzysza Aprilla :)

  https://www.youtube.com/watch?v=XuaAAMoLEi4

  OdpowiedzUsuń
 40. Prawdziwe expose Ewy Kopacz
  https://www.facebook.com/Rebelya/videos/vb.123657874343891/939285816114422/?type=2&theater

  OdpowiedzUsuń
 41. https://www.youtube.com/watch?v=ebnFpClPUWs

  Tolerancyjna Europa ,muzumani zaatakowali kosciol
  Zaczyna sie.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/tomasz.sidor.1042/posts/1648364325415500?pnref=story

   W Szwecji już się chyba zaczęło Sztokholm w ogniu.Strzelać z ostrej do tego bydła.

   Usuń
  2. Nie mogę otworzyć tej strony.

   Usuń
  3. Bo ten wpis na moim FB został przez żydowską jebana cenzurę usunięty bo napisałem pod filmem kula w łeb wszystkim islamistom.

   Usuń
  4. Cos sie nie otwiera ten link.
   Ale jest stwierdzone naukowo ,ze Szwecja stanie sie krajem muzumanskim okolo roku 2045.. to nie zarty te bydlo rozmnaza sie jak szczory, i polityka rozmnazania sluzy im do przejecia wiekszosci narodowej.
   To nie zarty ja osobiscie kiedys rozmawialem z turkiem w niemczech na ten temat. majacym 6 cioro dzieci mial wtedy okolo 33 lat. jego rozlana tlusta baba zalaminowana lazila ze nie bylo widac jej ryja..
   A on sie szyderczo jeszcze cieszyl ze zaleja kiedys niemcy... ta korwa miala racje i do tego te szmaty doprowadza.! chyba ze Europa sie w koncu obudzi z letargu!

   A

   Usuń
 42. Wiecie co? Kwiecień chyba miał rację. Zmutowani nazistowscy "rzołnieże" istnieli

  https://www.facebook.com/2wswiatowa/photos/a.377777939015905.1073741836.232653666861667/752494398210922/?type=1

  OdpowiedzUsuń
 43. Wyslijcie ten link Kwietniowi, bedzie mial material na pierdolekcje :-)

  OdpowiedzUsuń
 44. Kwiecien to po prostu gowno ktore stara sie plynac z pradem, dogadzac wszystkim dla lansu, hajsku i poklasku.
  Zauwazcie ze co pojawi sie jakis temat w mediach, chwilowe zjawisko czy moda, to Kwiecien to od razu podlapuje i lansuje sie na tym chocby nie mial zadnej wiedzy w dziedzinie czy nawet swojej opini w temacie.
  To takie gowno podlizujace sie do kazdego, niczym dziwka wypinajaca sie na szosie zeby sprzedac dupsko.
  Komercha, kit i tani lans.

  OdpowiedzUsuń
 45. Potrzeba nam wiecej takich przykladow.

  https://www.youtube.com/watch?v=nw07b2Opj2U

  Popieram.

  A

  OdpowiedzUsuń
 46. warte obejzenia.
  https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg

  A

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy ja dobrze pojąłem "przekaz" i ten patol znowu będzie w Malborku???? Ja pierdole i będzie znowu tona kłamstw o tak fajnym miejscu??? Nie no qrwa załamka...To ta "eksploratorka" z Gdańska już mu nie popuszcza szpary???A taka była wypasiona ponoć hehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księgowa teraz kręci filmiki, od kiedy gruby mistrz kamery ślubnej się nie udziela, ma więcej z tego tytułu problemów niż kasy.
   A księgowa się połapała że ten przygłup trzepie wszystko co na drzewa nie ucieka, zaczęła pilnować pampaliniego :-).

   Usuń
  2. On nie będzie w Malborku, w następnym filmiku zobaczycie pampaliniego w czarnej pidżamie jak zakłada "Pytona " :-) :-).

   Zresztą kto wie, może jego rozszczepione osobowości beda przebywać w jednym czasie w wielu miejscach. Jedna będzie w Malborku , a druga w Łodzi. A Napoleon na kucyku będzie cwałował po podziemiach Riese łapiąc wampiry i wilkołaki :-).

   W baśniach braci Grimm wszystko jest możliwe :).

   A ja mam pytanie w związku z tym kiedy będzie spotkanie w "pierogarni" w Łodzi.

   Kiedy będzie spotkanie u Zagórskiego, kiedy zobaczymy nowy filmik ze "starej Babci", kiedy pampalini nakręci nowy filmik ze Szpakowskim, kiedy zobaczymy jak pampalini gotuje rosół u śniadego w Rzeczce.
   Kiedy pampalini wystąpi na festiwalu w Książu ?
   Kiedy pampalini nakręci film z pałacu w Gogołowie i pokaże jak się gogołówkę pije ?

   Usuń
  3. może nakręci filmik na You Tube z koniczyną i psiarczykiem mrukiem ?

   Było by wiadomo komu zasadzić kopala w dupala jak by się gdzieś w pobliżu pojawił.
   Bo ta ciota w zielonych kalesonach po tym jak dostała z liścia ostatnio na Soboniu o czym płakała na swoim pierdolnikowie już się przeniosła nad morze i tam szczeka z daleka.

   Ale może kończyna z łyżwami przyjedzie do nas po górach na łyżwach pojeździć, albo psiurka mruka ktoś wypuści tu do lasu aby sobie pobiegał ?.

   Usuń
 48. https://www.facebook.com/droussamasmile/videos/1572219693061460/

  OdpowiedzUsuń
 49. A to hit internetu :

  "jeśli chcesz kogoś zainteresować to musisz gadać brednie, tak twierdzi kwietniołak." :-).

  OdpowiedzUsuń
 50. On otwiera Światu oczy pierdoląc swoje schizofreniczne sny i przekazy od Himmlera z Księżyca. Na swojej drodze pampalini spotyka, Anglików, Niemców, Finów, Francuzów :-), i księżniczki w szklanych trumnach :-).

  W snach tropi gołych dziadków z SS w pampersach, i walczy jako "misjonarz" w arafatce i czapce w ciapki :-), u boku ma nożyk i nie rozstaje się z białym proszkiem RWD, który wciąga nosem.

  Jak se wciągnie to siada przed biurkiem księgowej stawia jakieś książeczki typu "pampalini łowca akumulatorów", z tyłu wiatrówki i pierdoli od rzeczy o tym czego naoglądał się w TV :).

  OdpowiedzUsuń
 51. Ksiegowa juz mu wybaczyla ze jej zajebal psa, ruchal koniare, sniadego z kuchta, obskakiwal te atencjuszke z Gdanska i latal kilka miechow nawciagany RWD jak swinia.
  Atencjuszka chyba zalapala ze to psychol i mitoman a nie zaden eksplorator a tym bardziej historyk, pewnie znajomi mieli z niej beke i dala se luz z czubem nie chcac sie bardziej kompromitowac-wstyd ze go zaprosila i tak zostanie.

  Trzeba byc jebnietym zeby placic za sluchanie pierdolenia gluszyckiego pijaka bez zawodu, rozumu, wiedzy i godnosci czlowieka.
  Rownie dobrze mozna zaplacic cztery dychy lumpowi spiacemu na dworcu i tez nam ponawija niezwykle opowiesci, prawdpopodobnie ciekawsze niz belkot paranoika ktory powtarza te same kity co spotkanie, tylko gubi sie we wlasnych klamstwach i myli daty, ludzi, miejsca a czasem opowiada to samo w inny sposob jak zapomni ze o tym juz kiedys klamal.

  OdpowiedzUsuń
 52. "Pozdrawiam panie Darku i serdecznie dziękuje za kolejną audycję."

  My również dziękujemy, brakuje nam komediantów :).

  OdpowiedzUsuń
 53. Znowu bedzie patrol piechoty podwodnej w Malborku?
  Darek ktoremu poluzowal sie kaftan opowie nam o niezwyklych niemieckich mostach na Nogacie ktore to buidowali i wysadzali w rytmie sraczki u Mikolajczyka, zjezdzie przez sracz do 3poziomu podziemi pod kiblem w Malborku oraz studni zamkowej jako tajemniczej windzie ktora rzecz jasna prowadzi do wielopoziomowych kazamatow.
  Bedzie znow o ubotach, Himmlerze ogladajacym jakies wysnione bitwy z wierzy zamkowej, rosjanach ostrzeliwujacych ich pociskami artyleryjskimi o zasiegu 70km, no i obowiazkowo skrzynie ktore nosili SSmani w ta i nazot, w zaleznosci od grupy pelikanow ktorej wciska kit: oszronione, krysztalowe, szklane, lodowe, metalowe, cylindryczne a ostanio szczerozlote trumny (no bo zloty pociag=prawie Riese, wiec jak zrobimy zota trumne=zloty pociag=Riese, tak wiec mamy Riese w Malborku, Bydgoszczy, Lebie, Gdansku i na wyspie Elefantynie).

  OdpowiedzUsuń
 54. http://prawy.pl/z-kraju/10750-w-najblizsza-sobote-w-calej-polsce-manifestacje-sprzeciwu-wobec-imigrantow

  W najbliższą sobotę w całej Polsce manifestacje sprzeciwu wobec imigrantów

  OdpowiedzUsuń

 55. Kwiecien, na ile to ty strzelasz bez optyki z SWD?
  No przyznaj sie, bo ty ludzi nie poznajesz z 50m a na 100m to slepaku nie wiesz jakie auto jedzie.
  Kiciarzu pora isc po okulary a nie sypac takie bajki dla pelikanow.
  Na 1000m to ty bys nie widzial czy tam jest auto, czlowiek czy krowa wiec nie zmyslaj.
  No na ile km strzelasz, gieroju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wilkołaków to on strzela srebrnymi kulami z wiatrówki na 10 tyś metrów,
   wampiry neutralizuje nożykiem w Wałbrzyskiej Kopalni na 2800m pod ziemią aż mu krew z oczu idzie.

   Islamistów dogania na kucyku i częstuje rosołem po którym mają jazdę.

   To wybitny czekista z dzwonkami narodnaja rodina w telefonie który zakłada najpierw czarną pidżamkę i czarne gogle nawet w nocy aby jako znany sierżant " misjonarz" dokonać desantu na wydmy pod Kołobrzegiem zwane Riese Bis. :-).

   Usuń
  2. Kwiecień strzela pewnie więcej niż na 1000 m...


   Pytanie: czy trafia?

   Usuń
 56. Kwiecien jedzie juz do Gogolowa zalozyc Hrabiemu “pytona”, cokolwiek to znaczy, potem jedzie do ZG zdzielic Karola toporkiem strazackim z ktorym pomylil piesc powyzszego, tak jak go sen sei nauczyl na tajnych fakultetach w kiblu oddzialu zamknietego Boleslawca.
  Potem bierze ekipe Francuzow, Finow, Lotyszy, Kazachow i jednego sniadego, jedzie zrobic kipisz Szpakowskiemu za to ze mu zakopywal studzienki na Sajdaku i nie zrobil instruktorem antyterrorystow.
  Potem jedzie porozwalac swoja finka bunkry u Hanysow, bo tocza tam z niego beke okrutna, neguja, wysmiewaja.
  Nastepnie wpadnie do Walimia rozgonic ludzi z SGP za to ze go wysmiewali i zalozyc Kazkowi “pytona”, cokolwiek to znaczy.
  Dalej zakoli do ludzi z Lubsza dokonac za nich zemsty za smieszkowanie z gluszyckiej eminencji, nastepnie przeszarzuje przez MRU biorac odwet na podziemnych kratach ktore tym razem go nie powstrzymaja.
  Na koniec Warszawa, wjedzie do fryzjera i zarzada strzyzenia “na kitke”, zacznie kwiiiiiczec a w razie odmowy wezwie 26 prokuratorow ktorzy za nim chodza.

  OdpowiedzUsuń
 57. To jest wszystko CH...J !!! Pozwoliłem sobie być ostatnio na Dolnym Śląsku,pozwiedzałem wszystko super i bankowo tam wrócę...,ale padłem ze śmiechu gdy na drodze 380 jadąc w strone Głuszycy zobaczyłem CO? PENSJONAT PINOKIO!!!!!! No beka była zacna..."Kwieciuch se pensjonat otworzył"-to były jedyne komenty w samochodzie hehehehhe a znalazłem nawet strone http://polskinocleg.pl/obiekt-37350-gluszyca-pensjonat-pinokio

  OdpowiedzUsuń
 58. Zobaczcie jak była prawda z ta dziennikarka która niby podstawiła haka temu terroryscie na wegrzech. Jebani oszusci. Ona stało z metr od niego. Na koncu filmiku ujecie z innej kamery wszystko pieknie widac.

  https://www.facebook.com/mojezemSK/videos/879906108758802/?fref=nf

  OdpowiedzUsuń
 59. A tu jeszcze takie coś zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa na rzecz Polski przez kopacz i piotrowska wniesiony w lęborku. Na fejsie jest apel o powielanie i składanie do prokuratur w całej polsce.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=883961871688547&set=gm.467283280140259&type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 60. Warto przeczytac.

  http://prawy.pl/z-kraju/10745-polacy-zaplaca-podatek-od-niewiernych

  A

  OdpowiedzUsuń
 61. Parchu z Krosna widzę, że jesteś za islamskimi migrantami.
  Pozostaje ci już tylko modlitwa.

  OdpowiedzUsuń
 62. Ponoc ledwie co Kwiecien ustawial razem z lemingami “ciapatych” na Osowce.
  Terroryzowal turystow ze zgledu na rase dajac im pokaz pruskiedo drylu w nazistowskich sztolniach.
  Czy krosnienski koziol nie czytal opowieci swego guru, jak to rownym, karnym, sztywnym drylem rozgromili bisurmana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była wycieczka z Filipin jakiś debil nawet na nich Policje napuścił że są to nielegalnie imigranci

   Usuń
  2. Konczyna to troll zakochany w kwietniu. Albo pod innym nickiem został kiedyś zbanowany na ufo relacje i teraz sie msci. Jedno z dwóch albo dwa na raz.

   Usuń
  3. JEDNO JEST PEWNE TO DEBIL WIERZĄCY W ELFY I KRASNOLUDKI KARMIĄCY SIĘ ZMYŚLONYMI PRYMITYWNYMI HISTORYJKAMI PRYMITYWNYCH LUDÓW.

   Usuń
  4. No to kurwa niezly debil, powyzywal Filipinczykow od ciapatych (to nie Araby, Semici czy Hindusi), nastraszyl wycieczke a Filipinczycy to przyjazni, pokojowi ludzie, w wiekszosci Katolicy i to zmagajacy sie z rosnaca mniejszoscia muzulmanska.
   Ani to ciapaci, ani muslimy, pierdolniety Kwietniu z banda niedojebanych degeneratow.

   Usuń
 63. Te, komandoso-nurko-taterniko-snajperze kiedy turniej strzelania z SWD na 2500m BEZ OPTYKI?
  No bo z optyka to strzelasz na 3000m, nasz ty wojaku Szwejku.
  Takie cos oswiadcza z duma, przy swiadkach i przed kamera osoba ktora od 3 lat utrzymuje ze jest snajperem uzywajacym tej broni w WP.
  Do tego twierdzi ze w kalachu jest OPOROPOWROTNIK-element uzywany w artylerii.
  Kwiecien, podaj jakiej optyki i w ktorym roku uzywales w SWD?  KWIECIEN TY KLAMCO, MITOMANIE, OSZUSCIE.
  Ty ani nie znasz kalacha a SWD to chyba pierwszy raz w zyciu trzymales w rece.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyżby jakiś krewny kwietnia nawet podobny

   https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12033158_513422568808612_4446753005094034949_n.jpg?oh=c83e0b62391613e905693e6f29a0ca2a&oe=569471FA

   Usuń
 64. ci idiocie obudzą śpiącego demona w europie sami sobie sznur zakładają na szyję

  http://wpolityce.pl/polityka/266277-kopacz-odmawia-prezydentowi-spotkania-z-szefowa-msw-decyzja-ws-imigrantow-to-solidarnosc-premiera-z-wlasnym-narodem

  http://wpolityce.pl/swiat/266359-niemcy-miasta-wyrzucaja-lokatorow-z-mieszkan-socjalnych-by-umiescic-w-nich-uchodzcow-wydatki-gmin-na-zasilki-wzrosly-dwukrotnie

  http://wpolityce.pl/swiat/266321-nie-wszystkim-niemcom-podoba-sie-polityka-angeli-merkel-w-erfurcie-i-lipsku-zorganizowano-demonstracje-przeciw-przyjmowaniu-azylantow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uinf, jeszcze nie wchodziłem w te linki, ale juz domyślam się co w nich jest. I powiem tak, te skurwysyny z naszego rządu i parlamentu europejskiego doprowadzą nas do takiego stanu, że sami będziemy musieli bronić się przed tą islamską hołotą wszelkimi sposobami. Oni chcą z nas zrobić niewolników i płatników brudnych islamskich i afrykańskich nierobów. I ze społeczeństwa dążącego do spokojnego życia będziemy musieli przeistoczyć się czy tego będziemy chcieli czy nie dla własnego dobra w żołnierzy walczących z tymi chordami.
   ALE KURWA SKORO TAK, i jeśli do tego dojdzie, że będe musiał walczyć o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Polaków to przysięgam spadnie niejeden łeb z mojej ręki tych zdrajców i zrobię wszystko by niejednego dopaść za ten stan rzeczy. I pisze to z PEŁNĄ KURWA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I MAM NADZIEJE, ŻE KAŻDY Z WAS SIĘ POD TYM PODPISZE.

   Usuń
  2. Potop (cz.3) - Klątwa Kaddafiego - Max Kolonko Telling it like it is

   https://www.youtube.com/watch?v=oVAxHO0LYnM

   Usuń
 65. https://www.facebook.com/cbnnews/videos/10156087723405393/

  Jednej kurwa rzeczy nie rozumiem, dla czego ludzie zamieszkujący Paryż i inne miasta w Europie nie wyleją na to bydło świńskiej krwi i nie skażą swych ulic świńskimi odpadkami. Przecież wtedy żaden islamista nie stanie na takiej ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 66. Cytat:
  Okazuje się, że wczorajsza decyzja rządu Kopacz w sprawie islamskich imigrantów była złamaniem prawa RP.
  Kodeks karny wyraźnie precyzuje w swoich zapisach, iż ten kto z upoważnienia RP podejmuje szkodliwą dla kraju decyzję dyplomatyczną podlega karze bezwzględnego pozbawienia wolności do 10 lat.
  Choć kara nie jest zbyt surowa to istnieje, zaś prokuratura musi w takim przypadku wszcząć postępowanie z urzędu:
  Art. 129. Zdrada dyplomatyczna
  Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
  Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
  Tym samym po zakończeniu kadencji, a być może - nawet w jej trakcie, prokuratura powinna wszcząć postępowanie. Ministrowie PO z Ewą Kopacz na czele mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.
  http://wgospodarce.pl/informacje/21159-rzad-kopacz-decyzja-w-sprawie-islamskich-imigrantow-popelnil-przestepstwo-ministrom-po-grozi-10-lat-wiezienia

  ==================

  Przecież ta banda żydowskich złodziei popełnia przestępstwa od samego początku. Tu nie sąd tylko pod mur bez sądu.

  OdpowiedzUsuń
 67. Stąd Kwietniołak czerpie tą swoją "wiedze" hehhhehhee http://vod.pl/filmy/eksperyment-ss-online-za-darmo/yh8cv8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A poważnie to całą przekręcona wiedza kwietnia o Riese i IIwś pochodzi od wcześniej działających od niego historyków i poszukiwaczy, których filmy są w necie od co najmniej 2012 roku. Niedawno znalazłem reportaż Łukasza Kazka z 2012 roku gdzieś na necie i jak go słuchałem to zauważyłem, że między innymi od niego kwiecień czerpał tematy i je przekręcał. To samo z innymi znanymi poszukiwaczami.

   Usuń
  2. Od X-czasu przecież pisałem że Kwietniołak NIGDY NIC SAM NIE ZNALAZŁ I NIE ODKRYŁ!!!!!! Każde pseudo "jego" odkrycie było mu tylko pokazane przez innych a ten patol przypisywał to sobie...i dodawał bajek do tego...jakoś ucichła sprawa "księgi" "odnalezionej" przez PATOLA-bo qrwa nic nie odnalazł,tylko ktoś mu ją pokazał,a ten PATOL już sruuuu film co on nie zdziałał...i tak samo z tym Gabrysiem (szkoda człowieka) a ten PATOL jeb mu swoje zwidy...tak "działa" ta qrwa i nie inaczej...

   Usuń
 68. Węgierski parlament przyjął ustawę, w której nadaje prawo użycia broni wojskowym stacjonującym wzdłuż granicy państwa podczas trwającej obrony terytorium przed najazdem imigrantów.

  Od tej pory w razie konieczności żołnierze będą mogli używać kul gumowych, urządzeń pirotechnicznych, granatów z gazem łzawiącym oraz urządzeń strzelających sieciami. Wprowadzono również nowe rozporządzenie dzięki, któremu armia będzie mogła prowadzić wywiad i kontrolę zbliżających się do Węgier uchodźców w innych krajach. Obie ustawy przeszły większością głosów.

  Od jakiegoś czasu do kraju tego spływają ogromne masy imigrantów chcących przedostać się w rejony północnej Europy, co spotyka się ze sprzeciwem premiera kraju jak i większości narodu.

  http://prostozmostu.net/swiat/wegierska-armia-dostala-pozwolenie-na-uzycie-broni-na-granicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uinf to są i tak zbyt łagodne środki moim zdaniem do nich natychmiast bezwzględnie powinno się strzelać i ZABIJAĆ WSZELKIMI DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI.
   Ludzie w Polsce nie zdają sobie jeszcze z prawy z czym przyjdzie nam walczyć. Zdradzieccy rządzący ściągają nam ludzi o mentalności bezwzględnych zabójców z maczetami w rękach, którzy chcą nas wszystkich wyrżnąć bez mrugnięcia okiem jak na poniższym filmie.
   OSTRZEGAM TO DRASTYCZNY MATERIAŁ, ALE MUSICIE GO ZOBACZYĆ BY WYZWOLIĆ W SOBIE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE W TYM PRZYPADKU NIE MOŻECIE MIEĆ LITOŚCI DLA NAJEŹDŹCY I DLA TYCH CO TEGO NAJEŹDŹCĘ TU SPROWADZAJĄ:

   https://www.facebook.com/video.php?v=1651149201836375

   To co dostało się do Europy tylko czeka na moment w, którym będzie ich na tyle dużo, że zaczną nas ganiać z maczetami po ulicach.
   Z artykułów w internecie wnioskuję, że w kręgach wojskowych wielu nie podoba się polityka rządu i wszyscy czekają na wybory po, których zmienią ostatnie zarządzenia tej zdrajczyni kopacz i tego ryżego bandyty tuska.
   Ale my niestety czy tego chcemy czy nie już musimy zastanawiać się jak stawić tej zdradzieckiej bandzie opór, nie tylko migrantom z afryki, bo ci na razie nie są aż takim zagrożeniem jak rządzący.

   Usuń
  2. SŁOWACJA ROZPOCZNIE PROCEDURĘ ZAWIESZENIA CZŁONKOSTWA W UNII EUROPEJSKIEJ Premier Fico postawił sprawę jasno; tzw. uchodźców i tak nie przyjmiemy, a z UE możemy się pożegnać. Chyba, że się opamięta i zreformuje.

   http://pl.blastingnews.com/europa/2015/09/slowacja-rozpocznie-procedure-zawieszenia-czlonkostwa-w-unii-europejskiej-00573731.html

   Usuń
 69. CZARNA LISTA PRZYJACIÓŁ KWIETNIA powiększyła się o dwóch nowych jego przyjaciół stanisław gabrys i wielki kurwa wojownik grzegorz chałubiński.
  :)))

  OdpowiedzUsuń
 70. Jak myslicie czego nastepnego bedzie sie chwytal Pinokio jak dostanie kopa w dupe od Gabrysia a karateka zabierze mu czarna pizame jak zobaczy jego narkomanskie podrygi i to ze ciagle wali prochy w nos?

  Bylo juz nurkowanie, jazda na tyrolce, robienie za przewodnika, robienie za trenera na Wlodarzu, przykladanie do pieca w Sobotce-Gorce, udawanie znawcy betonu-zauwazyliscie ze juz nie oklepuje betonu finka?-obwozenie ludzi quadami i landroverami sniadego po parku krajobrazowym, udawanie ujezdzacza kucykow, organizacja cyklicznych wykladow w pierogarni, naprowadzanie statkow matek z ciemnej strony Ksiezyca, robienie za naczelnego dyspozytora ruchu samochodzikow na radyjko i gotowanie rosolu u sniadego po ktorym “wszyscy maja sranie, hahaha.”

  Co nastepne?

  OdpowiedzUsuń
 71. TAK BĘDZIECIE STRZELAĆ PO KURSACH STRZELANIA U KWIETNIA I GABRYSIA

  https://www.facebook.com/739586189393910/videos/1035162303169629/

  OdpowiedzUsuń
 72. A TAKIMI MOCARZAMI BĘDZIECIE PO KURSIE SZTUKI WALKI U KWIETNIA I CHAŁUPIŃSKIEGO

  https://www.facebook.com/739586189393910/videos/1038302612855598/

  OdpowiedzUsuń
 73. Na tych skorwysynow...jak dojdzie co do czego zastosuje sie nabicie dupa na pal.
  i wkopanie pala w ziemie by skurwiel taki gnil .dla przykladu. przysiegam zrobil bym to z satysfakcja takiemu bandycie.
  Dupa w pal i do pionu z muzumanem.!

  zobaczycie ze kiedys sie tak to zakonczy dla nich .


  https://www.facebook.com/video.php?v=1651149201836375  OdpowiedzUsuń
 74. Gall Anonimczwartek, 24 września 2015 14:22:00 CEST

  Uinf, jeszcze nie wchodziłem w te linki, ale juz domyślam się co w nich jest. I powiem tak, te skurwysyny z naszego rządu i parlamentu europejskiego doprowadzą nas do takiego stanu, że sami będziemy musieli bronić się przed tą islamską hołotą wszelkimi sposobami. Oni chcą z nas zrobić niewolników i płatników brudnych islamskich i afrykańskich nierobów. I ze społeczeństwa dążącego do spokojnego życia będziemy musieli przeistoczyć się czy tego będziemy chcieli czy nie dla własnego dobra w żołnierzy walczących z tymi chordami.
  ALE KURWA SKORO TAK, i jeśli do tego dojdzie, że będe musiał walczyć o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Polaków to przysięgam spadnie niejeden łeb z mojej ręki tych zdrajców i zrobię wszystko by niejednego dopaść za ten stan rzeczy. I pisze to z PEŁNĄ KURWA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I MAM NADZIEJE, ŻE KAŻDY Z WAS SIĘ POD TYM PODPISZE.


  Masz w pelni racje podzielam twoje zdanie Tomek.

  A

  OdpowiedzUsuń
 75. https://www.facebook.com/436981349807698/videos/442915215880978/

  Zobaczcie w autobusie jakiś bambus wdał się w dyskusję ze starszym panem i mówił, że oni są lepsi od białych. potem chciał tego pana bić, ale dostał wpierdol.
  Starszy pan okazał się srogim zawodnikiem, jednak skończyło się tak, że to brudas został w autobusie, a powinno być odwrotnie.
  Gdybym ja tam był ten czarnuch nie wstał by z podłogi o ile w ogóle by wstał.
  I pamiętajcie w podobnych sytuacjach nie ma kurwa dyskusji od razu wpierdol lub jak macie czym w łeb bo inaczej zaleje nas ta brudna szarańcza i sobie damy wejść na głowę.

  OdpowiedzUsuń
 76. Panowie nie dopuścmy za wszelką cenę żeby to dziadostwo się u nas .w naszym pięknym kraju rozprzestrzenilo to nasza zguba to są nie roby . Ci ludzie nie zamierzają pracować

  OdpowiedzUsuń
 77. Marku Sęku pierdolony zoofilu kozojebco i ty krosnieński parchu coś dla was:

  https://www.youtube.com/watch?t=65&v=_KY2VCUzwpE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marek Sek trzeci podrywal male dzieci.

   Za kraty tego zboczenca dmuchajacego w fagot.
   Nastepnym razem gdy bede w Filharmonii Slaskiej to sie spytam na glos przy hallu pelnym ludzi czy dalej wspolracuje z nimi pedofil Marek Sek bo jesli tak to z niesmakiem zazadam zwrotu kasy za bilet.

   Usuń
 78. Zobaczcie jak reaguje islamskie bydło darmozjadów na strzały. Wszyscy spierdalają jak zające. I tak się powinno do tego nielegalnego bydła strzelać.
  Macedonia na granicy

  https://www.facebook.com/100002567915683/videos/860339104061679/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedyny argument jaki do nich przemawia.

   Usuń
  2. nie chcę robić reklamy ale najlepsze buty do chodzenia dobre na imigrantów i nie tylko, nie są to jakieś podróbki z chin z tworzywem w noskach, są bardzo humanitarne :D

   http://www.militariaonline.pl/index.php?cPath=65_69&page=1&sort=3a

   Usuń
 79. Prosto z bloga Pinoki-zastanawialo was pewnie jacy to debile tlocza sie przy 65 kilometrze, jakie Janusze i Mirki w japonkach z lopata chca odkopac pociag.
  Kim sa ci debile ktorzy nachodza to miejsce nie majac pojecia o eksploracji, z urojeniami ze lopata czy rekami odkopia mityczne skarby nazistow.
  Jakie sa te pelikany lykajace kity z TV?

  No to teraz mamy dowod ze to wlasnie audiencja Kwietnia, ten sam poziom intelektualny, lykacze kitow, naiwnia gimbaza mentalna:
  "czarno widzę22 września 2015 15:33

  Panie Darku niech Pan nie mówi uchodżcy to są imigranci ...to są ludzie którzy nie uciekają przed wojną tylko ludzie którzy na siłe i bezprawnie najezdżają europe....a dlaczego a dlatego że nikt do nich nie strzela na granicy...aaa szukałem też złotego pociągu i znalazłem na 65 kilometrze patrol policji patrol straży koleji i wóż transmisyjny tvn 24...no i mało nie zapłaciłem mandatu....pozdrawiam..."

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/09/audycja-lv.html

  OdpowiedzUsuń
 80. Nowy szlak imigrantów do Niemiec wiedzie przez Polskę 26 września 2015 08:26:35
  3 dni temu niemiecki dziennikarz Malten Henk opublikował mapkę jaką otrzymał na greckiej wyspie Kos od imigrantów. Na mapce zaznaczony jest nowy szlak jakim imigranci powinni podążać przez Europę po tym jak Węgry zaczęły uszczelniać swoje granice. Jak zaznaczył dziennikarz nie ma pewności co do autentyczności tej mapki, czyli tego, czy rzeczywiście taka mapka jest gdzieś kolportowana wśród imigrantów.
  Szlak na mapie wiedzie z Grecji przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę (jej zachodnią część nie ogarniętą wojną) i Polskę. Dziennikarz na Twitterze, publikując mapkę' postawił przy niej pytanie czy Polska będzie nowymi Węgrami? Co ciekawe, pytana o to rzecznik sztabu PO, Joanna Mucha, mówiła, że sprawa jest znana i w ogóle nie zaprzeczała, że "nie ma takiego tematu".
  W rozmowie z Polskim Radiem Rafał Baczyński-Sielaczek z Instytutu Spraw Publicznych powiedział, że słabym ogniwem, czyli takim, które nie będzie reagowało na przepływa nielegalnych, muzułmańskich imigrantów, jest Ukraina:
  - Zmęczona konfliktem na wschodzie kraju i słaba ekonomicznie prawdopodobnie nie będzie w stanie utrzymać szczelności granic.
  Dodał też, że w sytuacji, gdy uchodźcy pojawią się na granicy rumuńsko-ukraińskiej Ukraińcy prawdopodobnie wpuszczą te osoby na swoje terytorium.
  W takiej sytuacji imigranci będą mieli do pokonania jeszcze jedną, teoretycznie zamkniętą i dobrze kontrolowaną, granicę pomiędzy Ukrainą a Polską. Czy jednak powstrzyma to przepływ nielegalnych imigrantów tą drogą? Wydaje się to mało prawdopodobne.

  Jak powiedział w rozmowie z naTemat.pl, Sławomir Siwy, szef związku zawodowego Celnicy PL:
  - Jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich.
  I bynajmniej nie są to tylko turyści, mieszkańcy Ukrainy jadą na skaksy do Polski czy imigranci ekonomiczni. Jak dodał Sławomir Siwy:
  – Niedawno w Medyce, w pojemniku na śmieci w budynku kontroli szczegółowej zaleziono dwa pistolety. Porzucił je ktoś tuż przed rewizją. Niestety, mimo monitoringu nie wiadomo do kogo należała. Domyślam się, że ta osoba, niemająca przecież dobrych intencji, już jest w Polsce.
  Sławomir Siwy nie ma wątpliwości, że bynajmniej granica polsko-ukraińska nie jest szczelna:
  – Doświadczenie podpowiada mi, że jeśli kontrolując promil samochodów natrafiamy na takie znaleziska to prawdziwa skala przemytu broni i ludzi jest o wiele większa. O tym, że broń jedzie do Polski świadczą zresztą inne zatrzymania np. karabinu snajperskiego w Dorohusku. Zdecydowana większość przesyłek przekracza polskie granice bez kontroli, a sprawdzenia odbywają się tylko wyrywkowo.
  I dodaje, że przemytnicy często sami potrafią się chwalić swoimi sukcesami:
  - Zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników.
  Dziennikarzowi portalu naTemat cytuje jeden z takich wpisów: Wystarczy flaszka i kumpel na granicy, a wszystkiego się dowiadujemy. Wasze akcje mogą najwyżej zaskoczyć turystów.
  Na Ukrainie przestępczość zorganizowana kwitnie. Przemyt nielegalnych imigrantów to też przeicę jest interes i konkretny zarobek. Tak więc już wkrótce może się okazać, że Polska rzeczywiście stanie się drugimi Węgrami, ale nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, ale tak jak zapowiada niemiecki dziennikarz.

  http://www.kufel.pl/pelnykufel/1541/nowy-szlak-imigrantow-do-niemiec-wiedzie-przez-polske/

  OdpowiedzUsuń
 81. Ale sie usmialem, dobry teks Wojtka:

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/09/zote-pociagi-i-skarby.html

  Calkiem zaoral pozerskich smieszkow w lakierkach z Lowcy Przygod TV.
  Ci kolesie sa na serio pierdolnieci, parcie na szklo w stylu Kwietnia i kity z satelity, pozerzy podciagaja pod siebie dawno odryte dziury.
  Grubasie Drews, ubierz sobie kask i odblaskowa kamizelke jak wchodzisz do lasu, ochraniacze i niesmiertelnik juz jest.
  Tak gruby prze na szklo ze nie przeszkadza mu wspolpraca z pedofilem Markiem Sekiem.
  Posmiewisko, kurwa, posmiewisko.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 82. lewacy to pustaki, to co jarają nielegalnie im mózgi wypaliło

  https://www.youtube.com/watch?v=PdVgRM7lA3U

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zajebana suka, ona pierdoli, że nie jesteśmy mentalnie przygotowani na uchodźców. Jak ja wypierdoli kilku arabów pod rząd to będzie miała przygotowanie kurwa mentalne.

   Usuń
  2. Pewnie rrznie sie z muzumanem!
   tutaj jak by mogl tej kretynce wyslac ten link nizej , i na dodatek ten z egzekucjami i obcinaniami glow katolikom , w internecie chodzi jeszcze filmik gdzie zywcem podpalaja dziewczeta ,i obcinaja im glowy .
   Szmata jedna!
   Tomasz gadaniem i pisaniem w internecie tez sie nic nie zrobi , nie wiem ? ale nalezy zaczac dzialac! doslownie jak oni...

   https://www.youtube.com/watch?v=H73WSLQ1uEM

   A

   Usuń
  3. To prawda pisaniem w necie nic się nie zdziała, co najwyżej przemówi do rozsądku niektórym i ich nastawi na okrutną walkę.
   Wojna już się zaczęła odkąd pierwsze islamskie bydle stanęło na naszej ziemi z zamiarem zgładzenia nas. Na razie wojna toczy się w internecie na słowa, filmy, zdjęcia i memy, ale wkrótce przeniesie się na ulice jak w innych miastach Europy.
   Żydowskie władze pookrągłostołowe jak tez wszystkie unijne prowadziły od dziesiątek lat politykę tolerancji i walki z przejawami nacjonalizmu. Społeczeństwo boi się wyrażać swe poglądy tak samo jak za czasów komuny bało się na głos mówić co myśli. Nic się w sumie nie zmieniło.
   Dziś mamy agresora wewnątrz naszego kraju w postaci rządzących zdrajców, którzy zasłużyli na karę śmierci i obalenie, oraz agresora w Europie, którego te zdradzieckie rządy tu sprowadzają setkami tysięcy. Tym samym sprawiono, że my obywatele Europy będziemy musieli stawić czoła nie tylko własnym zdrajcom, ale i zagrożeniu ze strony islamistów. Walka więc na dwa fronty. Ten zalew islamskich migrantów planowany był od dekad. Żydostwo umyśliło sobie by skierować nasz gniew na arabów i afrykanów, tym samym odwrócić naszą uwagę od ich planu totalnego przejęcia nad nami kontroli.
   Ludzie tego jeszcze nie rozumieją, ale tych co to rozumieją jest na tyle dużo, że można mieć nadzieję na wygraną w tej wojnie.
   Jesteśmy bezbronni nie mamy czym walczyć. Możemy sięgnąć po nóż, siekierą, maczetę czy nawet widły, ale niewielu ma broń. Gdybyśmy mieli czym walczyć już dawno była by zrobiona rozpierducha. Oni to wiedzą i uparcie nie pozwalają nam posiadać broni.
   jedyna nadzieja, że to się zmieni to właśnie walka w internecie i pisanie o nadciągającym zagrożeniu. jest wtedy szansa, że ci co pracują w służbach mundurowych po części stanie za narodem, a to już jest bardzo wiele, bo to oni mogą ten stan zmienić. Mam tu na myśli pucz wojskowy i odsunięcie od władzy żydopasożydów.
   Ja na to liczę i zastanawiam się ilu w kręgach wojskowych jest po naszej stronie? Postawa gen. Polko rodzi nadzieję, że jednak wielu.
   Ale najpierw musi się coś wydarzyć w innych krajach, które zalała islamska dzicz.Do póki tam nie nastąpi przewrót u nas nic się nie stanie. Najpierw trzeba rozjebać tą cała unię i obalić tamte rządy, potem nasz, a na koniec zawiązać nowe sojusze i stworzyć nową unię. I jest na to szansa i to wielka właśnie poprzez internetową międzynarodową solidarność i wzajemne wspieranie sie w walce z żydowskimi rządami.
   Organizować się tuta można, ale i tak jak przyjdzie co do czego ludzie sami się zorganizują w mgnieniu oka co pokazały ostatnie manifestacje przeciw migrantom.

   Usuń
  4. TAK czy NIE - Krzysztof Bosak vs dr Monika Gładoch 14.09.2015

   https://www.youtube.com/watch?v=dDgItpBjbis

   Usuń
  5. BRUTALNA PRAWDA: Francuzka o Islamie i Muzułmanach we Francji

   https://www.youtube.com/watch?v=W9xVcSs1ZzE

   Usuń
 83. Szwecja niech ta PIZDA wie ze ze spokojnego kraju stala sie po naplywie muzumanow PIERWSZYM KRAJEM W SWIECIE POD WZGLENDEM ILOSCI GWALTOW SEKSUALNYCH NA KOBIETACH SPRAWCAMI SA NAOGOL MUZUMANIE....!!!!!

  A

  OdpowiedzUsuń
 84. tutaj wklejam cytat z filmiku jaki wyzej wkleilem . i niech sobie wszyscy te slowa przemysla , wlasnie to jest wskazowka na sukces by obronic Europe od bandyckich muzumanow! i zdrajcow narodowych!
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Glov00 2 dni temu
  Jeśli chodzi o tzw. "polski" rząd to warto przypomnieć słowa Józefa Piłsudskiego:

  "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Kalisz, 7 sierpnia 1927 rok)

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  A

  OdpowiedzUsuń
 85. https://www.youtube.com/watch?t=2&v=9bgRFtyp95w

  OdpowiedzUsuń
 86. Czy to napisal KWIECIEN !?

  http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/wiekszosc-polakow-chce-przyjac-uchodzcow-sondaz-millward-brown,575162.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo wiem o co konkretnie chodzi?O jakiś komentarz czy sam tekst?

   Usuń
 87. To ze to cale towazystwo od pociagu i tuneli o powierzchni 200 hektarow jest jebniete to dla mnie jest wiadome ,a wy tak po badaniach i rozkopaniu tez stwierdzicie-) ..... ale taka bomba jaka sie ukazala na blogu Kwietnia w postaci komentu Kwietnia ...to SZOK ! Kwiecien to jest SZOK!

  cytuje tego matola Gluszyckiego Kwietnia!
  ---------------------------------------------------------

  niedziela, 27 września 2015
  Podziemia Riese - każdy może naśladować Dariusza kwietnia
  Przecież to żenada takie persony naśladują , powielają Dariusza Kwietnia . Wycieczki po Głuszycy , po torach , tunelach i ruinach . Panowie jeszcze rok temu drwiliście z moich prac , a teraz je naśladujecie wstyd . Podziemny świat Hitlera w riese to moje posty z przed trzech lat , dokładna lokalizacja , a teraz pan Sz , robi z tego sensacje . Gratulacje pomysł i projekt każdy potrafi kopiować tylko moich notesów i relacji nikt poza mną nie posiada .... I co dalej panie Sz ...
  Autor: Darek o 09:07 Brak komentarzy:
  Nowe spotkania i audycje
  Przepraszam iż nie udzielam się tak często jak kiedyś . Stworzyłem grupę z którą spędzamy bardzo dużo czasu w terenie , na nowo rozkopujemy i przekuwamy . Spotkanie w Listopadzie ( info ukaże się za kilka dni ) , będzie w całości poświęcone Złotemu Pociągowi , skarbom III Rzeszy przejdziemy domniemane miejsca ukrycia precjozów . Zauważcie że miejscowi kreatorzy odkryć podziemnych miast poruszają się szlakiem Dariusza Kwietnia . teraz im nie przeszkadza iż to ja Wariat jako pierwszy wskazywałem te miejsca , teraz z wykorzystaniem TVN je promują i nie przeszkadza im iż to facet od Riese Inna Rzeczywistość był pierwszy , pomysł dobry wiec trzepmy kasę .
  Autor: Darek o 08:58 Brak komentarzy:

  --------------------------------------------------------------

  kwiecien ! SZOK! no po prostu SZOK!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debil. Żadnych takich obecnie wskazywanych miejsc ta łysa kurwa nie wskazywał. Nigdy.

   Usuń
  2. Znow sie nacpalo lyse chazarskie bydle i pierdoli farmazony. Gowno odkryl, gowno znalazl a w temacie Riese siedzi kilka lat a nie cale zycie jak pierdoli do tych swoich kutafonow bez szkoly, no ale jest sie z czego smiac.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.