niedziela, 16 sierpnia 2015

kolejny stek bredni urojonych i niepotwierdzonych wymysłów oraz, wkręcanie się w otoczenie Stanisława Gabrysia udając normalnego.

Zacznę od najnowszej prelekcji, a na temat komitywy z panem Gabrysiem napiszę w dalszej kolejności.

Dariusz Kwiecień Audycja LIV 


kwiecień zaczyna swe pierdolenie od tego, że dowodów na to co mówi są setki i dziesiątki.
Nieprawda, nie ma na to co mówi żadnych, poza tymi ogólnie znanymi faktami, które czasem wplata w swe brednie dla podniesienia wiarygodności i pozorowania znawstwa historii.
NIEMCY NIE PROWADZILI ŻADNYCH GENETYCZNYCH BADAŃ.
Zapamiętajcie to sobie wszelkie matoły. Owszem prowadzili masę innych, ale nie genetycznych. To urojenia i wymysły kwiiietnia obliczone na zbudowanie teorii wyprodukowania mutantów genetycznych będących połączeniem ludzi i zwierząt. Nic takiego nie miało miejsca w czasie IIwś i nie ma na to NAJMNIEJSZYCH DOWODÓW. Są dowody na badania chemiczne, bakteriologiczne, eugeniczne i całą masę innych okrutnych wykonywanych w obozach koncentracyjnych, ale powtarzam nie GENETYCZNYCH do chuja.
10 oczywistych znanych odpowiedzi na 10 pytań jakie wszyscy wiemy:
1 ilu lekarzy uniknęło odpowiedzialności za swe zbrodnicze praktyki? Oczywiście cała masa i do tego nie potrzeba kwiiietnia by każdy to wiedział.
2 czy przeprowadzano eksperymenty eugeniczne-transplantologiczne? Oczywista oczywistość, że tak i wszyscy to bez tego łysego huja wiemy.
3 Czy pracowano nad hybrydyzacjom i czy pracowano nad próbami łączenia genów ludzkich i zwierzęcych? ODPOWIEDŹ BRZMI NIE, a to, że kwiiiecień pokazuje książkę twierdząc, że w niej jest na to dowód jest kłamstwem obliczonym na to, że nikt jej nie przeczyta i nie sprawdzi.
4 czy prowadzono eksperymenty na kobietach i dzieciach? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK i to wiemy bez pierdoaudycji łysej skurwieliny.
5 Czy Niemcy zajmowali się pracami nad psychologią i parapsychologią? Oczywiście, że tak nad psychologią, ale nie nad parapsychologią bowiem ta dziedzina była jedynie płaszczykiem poszukiwania starych zapisów, w których Niemcy poszukiwali informacji o dawnej zaawansowanej cywilizacji i jej spuściźnie technologicznej-to tak w skrócie.
6 Czy Niemcy próbowali podważać teorie Freudai Niczego w obozach koncentracyjnych? OCZYWIŚCIE NIE! Niemcy nie mieli czego podważać bo sami czerpali wiedzę z ich prac jak też z prac Younga i wielu innych psychoanalityków ówczesnej epoki.
7 Czy Niemcy dopuścili się zbrodni behawioralnych? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK i wszyscy wiemy, że Niemcy dokonywali masy eksperymentów poddając ludzi okrutnym doświadczeniom badając ich reakcje na bodźce i do tego żaden łysy pseudo historyk nie jest nikomu potrzebny by to wiedzieć.
8 Czy Niemcy pracowali nad wpływaniem na zachowania ludzkie za pomocą psychologii i filozofii - TAK, bowiem Niemcy wpajali w społeczeństwie trędy myślowe i zachowawcze warunkując tym samym zachowania calego narodu wobec na przykład innych, i do tego by to wiedzieć taka łysa pala nam nie jest potrzebna.
9 Ile było obozów koncentracyjnych na terenie Polski? Według kwiiietnia na dziś dzień przeszło 3 tysiące, a jeszcze nie tak dawno mówił, że 5 tysięcy. OCZYWIŚCIE NIE. W Polsce było mówiąc precyzyjnie w sumie 9 tysięcy obozów koncentracyjnych i podobozów, a jeśli ktoś woli wiarygodne źródło na ten temat, a nie bełkot rozmijający się w liczbach to tutaj: http://sciaga.pl/tekst/52516-53-obozy_koncentracyjne_w_polsce
10 ile było miejsc kaźni i zbrodni na terenie Polski? Według łysego chuja przeszło 3.5 tysiąca. OCZYWISTA NIEPRAWDA. Było ich dziesiątki tysięcy, ale łysy chuj nie wie co to jest miejsce kaźni i zbrodni i czym one były. Łysy chuj uogólnił wszystko do dwóch określeń bez różnicy.
11 Czy Ślązacy czy Czesi i inne nacje współpracowały z Niemcami. OCZYWIŚCIE TAK i wiemy to nie dla tego bo nam kwiiiecień to powiedział, ale dla tego bo się o tym uczyliśmy.
12 Czy Ukraińcy, Litwini, Łotysze stanowili załogi w obozach koncentracyjnych? TO TEŻ WIEMY BEZ KWIIIETNIA, ŻE TAK!
Koniec pytań.
 Tak łysy chuj o kaprawym wyrazie mordy zgrywa historyka i buduje swój autorytet w oczach debili z internetu.
Bierze książkę i czyta, że w obozach koncentracyjnych na przykład dokonywano eksperymentów behawioralnych. Potem włącza kamerę i pierdoli NIKT NIE ZAPRZECZY, ŻE EKSPERYMENTY BEHAWIORALNE BYŁY PROWADZONE PRZEZ NIEMCÓW!
A w komentarzach potem: panie darku świetna robota super audycja tylko pan zna prawdę itp debilne komentarze.
Idziemy dalej-pytania dodatkowe:
13 czy w okolicy Walimia, Rzeczki, Głuszycy, Sierpnicy były kopalnie, złota, niklu, chromu, srebra? TAK BYŁY I WIEMY O TYM NIE OD KWIIIETNIOWEGO DEBILA TYLKO Z PODRĘCZNIKÓW HISTORII.
14 Czy na terenie Dolnego Śląska prowadzono gigantyczne prace górnicze? TAK, MOŻE NIE GIGANTYCZNE, ALE LICZNE I TEŻ O TYM WIEMY Z HISTORII TYCH ZIEM, A NIE OD DEBILA O OCZACH PSYCHOPATY.
15 Czy na terenie DŚ dochodziło do tajemniczych zabójstw i okaleczeń? TAK DO ZABÓJSTW TAK TO TEŻ WIEMY Z HISTORII, ALE CZY DOCHODZIŁO DO JAKICHŚ OKALECZEŃ? UUUUU widzę tuuuuu nawiązanie do okaleczeń jakiejś chupakabro-kołaka!!! To kretyn wplata takie brednie w fakty znane i oczywiste jak zabójstwa.
---
Tym razem koniec pytań.
Idźmy dalej.
A dalej jest mowa trawa o tym byście sami sobie latali po muzeach, antykwariatach, archiwach i sobie udowadniali to co mówi kwiiiecień. Bo kwiiiecień powiedział, że nic nikomu na talerzu nie poda!
HISTORIA SZEWACHA WEISSA WEDŁUG KWIIIETNIA od 5 min.
Pisałem juz o tym w jednym z wcześniejszych wpisów. Kwiiiecień twierdzi, że ojciec Szewacha oddał go do ochronki w Głuszycy za co Szewach nienawidził ojca. Powiem krótko i zwięźle to co pierdoli ta łysa spierdolina jest bzdurą. Dostępne źródła mówią całkiem coś innego i nie potwierdzają tego. A jak było naprawdę można wywnioskować z dostępnych materiałów jak z choćby tego:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/731911,szewach-weiss-honorowy-obywatel-walbrzycha,id,t.html?cookie=1 i tych w poprzednich tematach.

Bredni na temat Josefa Bartnika KOMENTOWAĆ NIE BĘDĘ szkoda czasu. Każdy rozumny słuchacz wyłapie debilizmy śmierdzące urojeniami łysej pały. I każdy wie kto się interesuje historią, że Procesy Norymberskie nigdzie nie mówią o jakimś świrze opowiadającym tego typu głupoty jakie wciska kwiiietniowa spierdolina.
Reasumując, masa kitu i głupot pomieszanych z wiedzą książkową, której łysa pała o oczkach psychopaty i nawiedzonego świra nie potrafi przekazać w spójnej formie bez przeinaczeń i bez niegramatycznego bełkotu.


12 oraz 13 września spotkanie w Muzeum Broni i Militariów


Skomentuję to krótko.
Nie wiem jakich kłamstw i oszczerstw pod moim adresem musiał użyć kwiecień by utrzymać komitywę z panem Stanisławem Gabrysiem, którego przed nim ostrzegałem.
Nie wiem czy pan Gabryś zadał sobie trud zapoznania się z chorobą kwietnia i jego skurwysyńskimi pomówieniami na internecie. O kłamstwach historycznych i chocholim tańcu nad pamięcią nazistowskich ofiar nie wspomnę bo to oczywiste wydawało by się, że powinien.
I, albo pan Gabryś jest nadal tego wszystkiego nieświadomy, albo jest głupi.
Do pana Gabrysia zwracam się bezpośrednio.
Panie Gabryś czyś pan zgłupiał do reszty by zadawać się z takim skurwysynem?


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

175 komentarzy:

 1. lejam tutaj koment z poprzedniego tematu bo nie uwazam Gabrysia za czlowieka odpowiedzialnego do prowadzenia instytucji skupiajacej w swoim inwentarzu broni szturmowej .!

  Anonimowyniedziela, 16 sierpnia 2015 16:42:00 CEST

  w dzisiejszych czasach dobry slusarz w pare chwil jest w stanie taka bron usprawnic ,nie wspomne o jakims rusznikarzu :)
  Odpowiedz
  Anonimowyniedziela, 16 sierpnia 2015 16:57:00 CEST

  poza tym bron jaka posiadal Kwiecien od Gabrysia na pierdolekcji w Rzeczce wygladala na kompletna i sprawna.
  Kwiecien to demonstrowal.
  Obecnie kwiecien reklamuje ze na jego cyrku jaki odbedzie sie w Muzeum Gabrysia
  -WSZYSCY BEDA MOGLI ZLOZYC I ROZLOZYC BRON WLASNYMI REKOMA-
  pytam do czego sie skurwysyn dopuszcza. Kwiecien a jak przyjedzie jakis pojeb twojego pokroju i potajemnie przemyci amunicje i pierdolnie Ci idioto w te twoje puste wiadro z jakiegos kalacha jakie Gabrys tam tez ma ! no co bedzie skurwielino! ciebie nie szkoda idioto ale jak przyjebie jakiemus dziecku oblakancu ?
  I CO POWIECIE JESZCZE ZE GABRYS JEST POCZCIWY I ODPOWIEDZIALNY!
  moim zdaniem NIE!° Gabrys z Kwietniem doprowadza do tego ze i Stasio i Jasio bedzie chcial tez zalozyc sobie muzeum z broniom gdzie kazdy przyjedzie i bedzie mogl z niej napierdalac po krzakach ,niby na pseudo strzelnicy...nie czujecie blusa ze Kwiecien chce namowic Gabrysia na zalozenie strzelnicy by nie jezdzic do Poznania ,a miec pod domem takowa.
  Kwiecien uwazaj bo dostaniesz naprawde po mordzie.
  Ameryki z DS nie staraj sie robic z tym twoim brudasem z rzeczki ....bo pozalojecie.
  Odpowiedz

  Nadal twierdze by zaczac scigac policyjnie wybrak Kwietnia zarejestrowany na You Tube gdzie Kwiecien wymachuje broniom przed publicznoscia wypozyczona napewno od Gabrysia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Gabryś jest naiwny nie zna do końca przepisów, udostępniając komuś trzeciemu broń deko popełnia przestępstwo ta broń jest rejestrowana na niego a nie na kwietnia, z tego wynika, że sobie można do tego Witoszowa pójść pożyczyć „kałacha” i zrobić skok na pobliski bank. To że jest deko nie znaczy że jest nie sprawna części uszkodzone można wymienić na sprawne z tym nie ma problemu (rejestrowana by w razie W można było ja odzyskać i naprawić w wiadomym celu) do tego co to kurwa za muzeum, że można sobie brać eksponaty do ręki i się nimi bawić i do tego wynosić poza teren muzeum, jak zechcę postrzelać pójdę na strzelnicę a nie do jakiegoś wioskowego „muzeum” gdzie pięciolatek może sobie biegać z kałachem, który nie wiadomo czy jest pozbawiony cech broni palnej bo ta broń w dziwny sposób tam trafia od kiedy jest Komenda Powiatowa Policji w Głuszycy? Tam jest tylko Komisariat podległy pod Wałbrzych coś tu śmierdzi jak broń znaleziono w pogorzelisku powinna zostać zabezpieczona i powinno być śledztwo skąd się tam wzięła a nie tak z dupy dają do muzeum. W Wałbrzych takie coś nie przechodzi wszystko co jest tak znajdowane „przypadkiem” zabierają saperzy i sprawdzają bardzo dokładnie teren czy nic więcej nie ma i jest śledztwo skąd to się tam wzięło. Te mausery powinny zostać przekazane do utylizacji tego jest pełno w sprzedaży nie ma z tym problemów, że aż musi trafiać do muzeum do tego prywatnego. Jak ktoś ma kasę może sobie otworzyć muzeum militariów od ery kamienia łupanego do czasów obecnych nie będzie miał żadnych problemów jak wszystko zrobi zgodnie z obowiązującym prawem.
   Jeżeli zgłaszać wybryki kwietnia to niestety najlepiej na piśmie i nie w jakiejś Głuszycy tylko Wałbrzych, Wrocław i Warszawa jak lata z bronią powiadomić CBŚ zajmą się nim skutecznie.
   We wrześniu można odwiedzić he he Witoszów jak mu się wszystkie ekipy zwalą niespodziewanie to się osra ze strachu i zamiast pierdolekcji będzie błyskawiczna ucieczka rowami.

   Usuń
 2. No to czas skończyć tą bajkę , pojedziemy tam we wrześniu i pogadamy sobie z pampolinim osobiście pod muzeum , a co kurwa nie wolno nam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolno się pojawić nawet zrobić zjazd w tym miejscu wszystkich „lubiących” kwietnia ekip mam na myśli te co z nimi zadarł oraz paru Historyków doliczając media, wystarczy zrobić wydarzenie na FB sam przecież zaprasza wszystkich to musi jakoś zabezpieczyć taką imprezę he he jakieś stoiska z pamiątkami i toj toje w nich zamiast papieru może dać ten swój przewodnik chętnie się „poczyta”

   Usuń
 3. Zapraszamy chętnych z kamerą aby nakręcić z tego spotkania film. Będzie też na żywo wywiad ze Stanisławem G. Jeszcze raz zapraszamy chętnych z kamerami telefonami chcących wrzucić to potem na You Tube. Zobaczyćie ludzi z "Gromu i węża , komandosów, snajperów" w krótkich gaciach i czarnych okularkach jak wzywają policję na pomoc. Kwietniołak możesz wziąć ze sobą Wołodię kozaka z donbasu co waży 140 kg i parę kucyków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dajemy gwarancję że to co zobaczycie pod muzeum w Witaszycach stanie się hitem internetu, a 25 adwokatów kwietniołaka będzie miało pełne ręce roboty.
  mistrz kraf maga pampolini zaprezentuje Wam swoje umiejętności walki.

  OdpowiedzUsuń
 5. To dobra mysl trzeba z tym chujem w koncu zrobic naprawde porzadek.
  Nalezy püblicznie chuja w koncu ukazac naprawde jakim jest ,zadawac przed kamera fachowe pytania ,i czekac na odpowiedz, wszyystko pozbierac zmontowac i
  dac nazwe filmu Kwiecien jego rzeczywistosc.
  Chuj stanie sie w koncu w oczach nieswiadomych ludzi zwyklym zapijaczonym chujem jakim jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmowa z nim nic nie da. On nie odpowie na żadne pytanie poza tym byśmy sami sobie szukali prawdy w antykwariatach, księgarniach i archiwach do, których rzekomo dotarł. Podejrzewam, że taka rozmowa skończyła by się przypierdoleniem mu w ryj za unikanie wyjaśnień i zwody. Skoro On siedzi na necie i wypisuje skurwiałe komentarze, a nie odpowiada nikomu na pytania to czego spodziewać się w takiej rozmowie?
   Z resztą o czym tu gadać? Z takim idiotą się nie rozmawia o historii bo on jej nie zna. On pokaże tylko książki, które może nawet i czytał, ale nic nie zapamiętał i dla tego nie kwapi się używać z nich jakichś fragmentów. A jeśli już użyje to jeśli nie przeczyta ze strony tylko powie z pamięci to poprzekręca tak, że głupi to widzi i wyczuwa. Matoł bez szkoły podstawowej.

   Usuń
  2. Teraz to będzie się ukrywać przed Narodowcami zostali spuszczeni ze smyczy za kilka godzin będą ujadać na kwietnia a jak go dorwą nikt nie chce być na jego miejscu, jak obejrzą jego wykład dotyczący Majora Łupaszki i nie tylko wystarczy na FB zamieszczać u Narodowców jego wypowiedzi gdzie najeżdża na AK, NSZ tłumaczenia nie będzie.

   Usuń
 6. Tomasz dobrze by bylo gdybys sam osobiscie przeprowadzil te rozmowe przed kamera z Gabrysiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Gabrysiem CBŚ będzie rozmawiało

   Usuń
  2. Z Gabrysiem to jak tak dalej pójdzie nikt z poważanych ludzi nie będzie rozmawiał.
   Zastanawiam się jak to kurwa jest, że w rozmowie telefonicznej mówi mi, że to co opowiada kwiiiecień to fantasmagorie nie ukrywając zdania, że to oszołom, a tutaj nadal daje się mu wciągać w komitywę?
   NIECH MI TO KTOŚ DO KURWY NĘDZY WYJAŚNI JAK TO MOŻLIWE?
   Słyszeliście rozmowy.

   Usuń
  3. Kasa kwiecień ma gadane nawciskał kitu pewnie był jakiś jego guru nagadali głupot ilu to klientów nagonią. Wystarczyło by Żeby P. Gabryś zwrócił się np.: do jakiejś fundacji, abo bezpośrednio do Zamku Książ a tak to nikt go teraz nie będzie wspierał co najwyżej będzie pretekst do zamknięcia muzeum z powodu udostępniania osobom trzecim broni i wynoszenie tej broni przez te osoby poza teren muzeum w niewiadomym celu możliwe że w celu dokonania przestępstwa z użyciem tej broni. Wystarcza zawiadomienie na piśmie nie drogą elektroniczną do CBŚ w Warszawie i Gabryś się osra z wrażenia (kolega tak załatwił jednego cwaniaka ochroniarza rano miał nalot w poszukiwaniu broni) koledzy ze Świdnicy Policjanci mu już nie pomogą kontrola jest taka, że każdą sztukę broni, amunicji sprawdzają jak znajdą, że coś jest sprawne a jest papier, że nie następuje konfiskata wszystkiego wraz innymi skutkami. Przy okazji kwietnia, śniadego i resztę towarzystwa zaczną ciągać i też zrobią naloty.

   Usuń
 7. Ciekawszy materiał od bredni kwietnia

  http://vod.pl/filmy-dokumentalne/nie-zabijaj/v5mslx#

  OdpowiedzUsuń
 8. polecam wszystkim wrogom kwietnia zamieścić taki tekst na FB nich ludziska widzą idiotę ach Weissa dodałem specjalnie przypadkiem się dowie o czym pieprzy kwiecień to skończy w psychiatryku w błyskawicznym tempie a jego kanał i blog przejdą do historii bytowania, każ den ma różnych znajomych na FB o różnych poglądach im więcej normalnych osób go zobaczy tym szybciej zniknie z otoczenia.

  Uwaga!!! przebywanie na słońcu szkodzi na głowę ha ha tylu bredni nikt nie wymyśli ha ha

  Ten zjeb nie posiada żadnej wiedzy historycznej to zwykły kłamca, Majora Zygmunta Edwarda Szendzielarz, ps. „Łupaszka” oraz Pułkownika Jerzego Dąbrowskiego, herbu Junosza, ps. "Łupaszka" zrobił ukraińskimi nacjonalistami mordującymi Polaków. Księżną Marię Teresę Oliwię Hochberg von Pless, oczernił w najgorszy możliwy sposób, i atakuje obecnie Profesora Szewacha Weiss.
  https://www.youtube.com/watch?v=E0Kgxi94Hrg
  https://youtu.be/LrYBlhFtuEM?t=13m40s
  https://www.youtube.com/watch?v=Jm5nVmHzdEY
  https://www.youtube.com/watch?v=GxsX0No3bGk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w Ksiazu pełno jego przewodników w sklepiku przy wejsciu.... masakra

   Usuń
  2. Coś ty kupować ja wolę do czytelni za darmo przejrzeć płacić za taki syf. No to trzeba Romka spuścić ze smyczy i mu podesłać w końcu materiał gdzie kwiecień pluje na Księżną że też sobie do znajomych nie dodałem Szełemeja już by widział materiał dodawać nie mam zamiaru ze względów politycznych he he

   https://www.facebook.com/profile.php?id=100002552319872&fref=ts

   Usuń
 9. Mam prosty strzal do klaskaczy od Kwietnia, szczegolnie do psiej mordki i koniczyny, z uwagi na to ze sa pierdolnieci nie zadaje im tego pytania na ich blogu, poniewaz nie mam zamiaru podawac swoich danych teleinformatycznych osoba ktore uwazam za delikatnie mowiac-pierdolniete-a potem gonic ich po sadach za ujawnienie danych.
  Uwaga, zadaje pytanie:

  Czy przedstawicie dowody na to iz Tomasz Sidor zostal oskarzony o znieslawienie przez kogokolwiek z was lub poprzez pozew zbiorowy?
  Zrobienie skanu lub zdjecia kartce papieru i ewntualne zamazanie adresu z pozostawieniem adresu sadu, dat i sygnatury sprawy oraz tresci to zaden problem-oraz zamieszczenie tego na blogu to 10 minut roboty wiec jesli chcecie byc wiarygodni to jestem pewny ze poswiecicie 10 minut, prawda?
  Tylko tyle-udowodnijcie copiszecie, bo ta sprawe ponoc ma juz od polowy roku a jak do tej pory to tylko paplacie zamiast pokazac tak oczywista rzecz a jesli publikowaliscie to wczesniej i przeoczylem to prosze o odnosnik.

  Koniec pytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z tych frajerów tylko szczeka i może mi skoczyć.

   Usuń
 10. wiecien ten szmaciarz pisze-
  --------------------------------------
  Darek17 sierpnia 2015 14:43

  sidor zjebie nie ważne gdzie napiszesz i gdzie złożysz donos na dariusza kwietnia wszędzie jesteś debilem wariatem idiotom debilem chorym psychicznie debilem , ale teraz przegiąłeś pałę znajomi pana Stanisława Gabrysia nie odpuszczą ci , pamiętaj zbezcześciłeś ikonę , nikt nie wierzy w prawdziwość twych rozmów z panem Stanisławem tak samo je spreparowałeś jak rozmowy z Dariuszem Kwietniem , zboczeńcu ......
  Odpowiedz
  ---------------------------------------------

  Nie mysl Kwiecien ze sie ktos ciebie ciemniaku i Gabrysia boi kutasie!
  Nie powoluj sie na znajomych Gabrysia bo to szantarz! juz straszyles tym Iwanem wolodiom czy jak mu tam , temu przekaz by sie chowal bo go sluzby celne moga zgarnac szybciej jak myslisz Kwiecien...

  Gabrys dal ci do twoich smierdzacych lap bron szturmowa na wynos z muzeum.
  Ty ja prezentowales mlocie w Rzeczce ciemniaku i nagrales sie jeszcze na dodatek..dopowiedziales z kad ja masz!
  Za to chuju bekniesz .zobaczysz ty bajerancie.Bekniesz i za inne rzeczy ,i uwazaj bo jeszcze raz kogos obrazisz swinio jedna to jeszcze raz dostaniesz wpierdol.jak dostales od Karola oszuscie i naciagaczu.

  Dla tego tez trzeba jezdzic na te jego pierdolekcje i tepic dziada by wkoncu nie zaklamywal historii zmyslajac te brednie . i ciemnocie sprzedawac to za kase.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pierdole, ten debil belkocze ze TS spreparowal rozmowy z Gabrysiem, co za totalny odjazd.

   Kwiecien, nie pij tyle dykty i mniej wciagaj bo calkowicie nie masz kontaktu z rzeczywistoscia!

   Usuń
 11. Jestem pewny ze frekwencja odwiedzajacych muzeum Gabrysia spadnie jak ta ukrainska gemba Kwietnia zacznie sie tam krecic, pozostana tylko klasy szkolne i jakies tam. nalezy pamietac ze wsrod wrogow Kwietniolaka sa tez nauczyciele historii i tez moga olac ten magazyn broni Gabrysia, pomijajac go ze wzgledu na Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Frekwencja jak frekwencja ciekawe co będzie jak w ministerstwie oświaty dowiedzą się, że Gabryś umożliwia największemu debilowi historycznemu głoszenie swych bredni I ŚWIECENIE PUBLICZNIE SWOIM PARSZYWYM ANTYPOLSKIM I SKURWIAŁYM PRZYKŁADEM?

   Usuń
 12. FB osoby do polubienia tacy jak kwiecień są na celowniku ONR więc jak się nadarzy okazja podsunąć audycję kwietnia pod jakimś wydarzeniem u takich ludzi a np. jest na temat wkleić link, skutki uboczne lepiej nie być w skórze kwietnia nawet na YouTube wklejać pod filmami niech ma reklamę tam gdzie jej nie chce, ludzie z ONR nie będą słuchać tłumaczeń pojebów.

  https://www.facebook.com/LeszekZebrowskiNSZ?pnref=lhc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MAMY NOWĄ STRONĘ NA fb
   https://www.facebook.com/klamstwa.riese?ref=hl

   ŻEBROWSKIEGO DODAŁEM DO ULUBIONYCH.

   Usuń
  2. Proszę bardzo jest więcej mam jeszcze kilka wiem, że jest nowa strona :D

   https://www.facebook.com/1934ONR
   https://www.facebook.com/arkadiusz.olszewski.art
   https://www.facebook.com/PolskaNiepodlegla
   https://www.facebook.com/JednostkaWojskowaKomandosow
   https://www.facebook.com/pages/Ruch-Narodowy-Kanada/889049571139313
   https://www.facebook.com/pages/Druga-Strona-Walbrzycha/1018600401499153
   https://www.facebook.com/pages/Zygmunt-Szendzielarz-Łupaszka/161980590490714
   https://www.facebook.com/pages/Ruch-Narodowy-Wałbrzych/321965354580858
   https://www.facebook.com/panorama.walbrzyska
   https://www.facebook.com/goscniedzielny
   https://www.facebook.com/Niezlomni
   https://www.facebook.com/redisbad
   https://www.facebook.com/WitoldPilecki2014
   https://www.facebook.com/RomanDmowski.ArchitektNiepodleglejPolski
   https://www.facebook.com/RuchNarodowy.net
   https://www.facebook.com/OdbudujmyAK
   https://www.facebook.com/zznsz
   https://www.facebook.com/Wszechpolacy
   https://www.facebook.com/historiabezcenzury
   https://www.facebook.com/M.Max.Kolonko
   https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski

   Usuń
  3. Dzięki Uinf-ie :) Wszystkie polubione. Wystarczy, że ktoś wejdzie z nich z ciekawości na nasz FB i pozna zjeba.

   Usuń
  4. nie ma za co mam nadzieje, że kwiecień któregoś dnia na swojej drodze spodka ONR chciałbym to zobaczyć jak będzie wiał i czy zdąży bo tłumaczenia u nich niema

   Usuń
  5. Dodajcie jeszcze do Przeciwko Antypolonizmowi.
   Podeslijcie na profil z ONR lub ONR Falanga jego stara audycje na ktorej okladce byla banda lysych we flekach a Kwiecien jechal tam po Narodowcach i ONR/Falanga jak po burej suce, wyzywajac ich dokladnie tak jak to robila Gazeta Wyborcza.
   Dodajcie informacje gdzie i kiedy ten chuj bedzie a oni juz zresocjalizuja Kwietnia i sniadego jak sie nawinie pod reke a dokladnie to sie tam pewnie przejada jak ogarna caloksztalt dzialanosci tego chwasta antypolskiego.

   Usuń
  6. to jest taka audycja? znalazłem tylko taką co wykorzystał zdjęcie i bredzi od rzeczy, jak jest to możesz im podesłać ja na swoim profilu coś tam mam o nim :D a jak kolega wróci z urlopu udostępni u siebie ma jakieś 900 niby znajomych he he

   https://www.youtube.com/watch?v=LGBwivr9xyA

   Usuń
  7. też ciekawa strona w sam raz do wysłania materiałów na kwietnia gdzie pluł n Księżną
   https://www.facebook.com/FundacjaDaisy

   Usuń
  8. @uinf maja tez siedzibe na Zamku Ksiaz.

   Usuń
  9. Ta?
   https://www.youtube.com/watch?v=LGBwivr9xyA

   pod tym mamy:
   " Kaszanass 1 year ago
   Dlaczego zdjęcie chłopaków z ONRu jest używane jako tło skoro pan opowiada o Niemcach ?
   · 3

   Hide replies
   Sandra Skibniewska 1 year ago
   Też mnie to zastanawia. Ciekawe audycje, ale zdjęcie nieadekwatne. Jedyne co może łączyć jednych i drugich to kolor koszuli. ONR Podhale jeszcze ich używa, reszta niekoniecznie.
   ·

   Kaszanass 1 year ago
   W Lubelskim też w nich chodzimy.
   ·

   Sandra Skibniewska 1 year ago
   Oficjalnie na różne uroczystości? Mam znajomych w wymienionym przez Ciebie wojwództwie i nie wspominali o tym, ale dobrze wiedzieć. Ponoć był postulat, by całe ONR śmigało w tego typu odzieniu, ale nie przeszło, bo pewnym "ludziom" się źle kojarzy...

   rolskidrakeski 1 year ago
   ale po co te zdjecie wisi tak długo naszych narodowców???

   Dariusz Spiewak 2 years ago
   pierdolenie tyle mogę DODAĆ PANIE KWIECIEŃ

   tomek zimakowski 1 year ago
   Co to za gówno ?


   stanislaw szendzielorz 2 years ago
   NIE ROZUMIEM,DLACZEGO NA FILMIE JEST ZDJĘCIE NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI? CO TO MA WSPOLNEGO Z FASZYZMEM NOP? PRZECIEŻ TO OGRANIZACJA NARODOWA,POLSKA! TO GODZI W POLSKOŚĆ ! PAN KWIECIEŃ CHYBA NIE WIE,ŻE JEST W POLSCE,NIE W III RZESZY.

   Viz12345 2 years ago
   A jak tam te statki-matki po ciemnej stronie Księżyca? Wciąż czekają na otwarcie wrót? :)"

   Usuń
  10. Na jak chlopcy-teraz pewnie lata starsi i gdzies wyzej w
   organizacji-zobacza ze on uzyl ich zdjecia i podciagnal ich pod nazistow niemieckich to chyba nie beda zadowoleni.

   Usuń
  11. Tomasz, podeslesz to do gosci z ONR?

   Najlepiej razem z materialami jak z Zolnierzy Wykletych robi bandytow powatarzajac jak kataryna komusza propagande.

   Usuń
  12. Jeszcze trochę i kwiecień zapiszczy nawet nie zdaje sobie sprawy kto dostaje wiadomości z jego audycjami i którymi, jego adwokaci zbledną jak zobaczą pozew za oszczerstwa nie zdradzę tylko od jakiej instytucji kasa na to jest i wystarczy by gada udupić i zażądać przeprosin we wszystkich mediach i ogromnego odszkodowania dla pewnej fundacji. Kwiecień zbieraj już te kilka milionów zł nie będzie tłumaczenia, ze to tylko pierdu pierdu takie konfabulacje z poważną instytucją nie ma dyskusji z sądem też, to są twoje ostatnie podrygi.

   Usuń
 13. Kwiecien pisze:)

  ----------------------
  Darek17 sierpnia 2015 15:08

  Tomasz Sidor nie jest głupkiem to głupek jest Tomaszem Sidorem
  Odpowiedz
  --------------------------------------------

  HaHa ° Kwiecien co chcialbys byc Tomaszem Sidorem :) glupi jestes:) !

  A co nie mawialismy ze Kwiecien to schizofrenik:)?
  Juz nie tylko chce zostac Hitlerem ale i chce byc Tomaszem Sidorem :)!
  Ale to zjeb! Kwiecien Pampolini.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja pierdole inteligentna odpowiedz

  Hamas295 11 godzin temu (edytowany)
  Dowiedz sie od tego Pana czym strzelał Mosin!Mają go w muzeum możesz go dotknąć i sprawdzić ,może nie będziesz więcej wygadywał głupot.
  ·

  Dariusz Kwiecien 7 godzin temu
  +Hamas295 Tiażełyj Pulimiot Mosina strzelał nawet pociskami o kalibrze większym w Zamorskim Kraju jeżeli wiesz gdzie to jest , prowadzono prace nad różnego rodzajami broni , zdobycznej , własnej , niektóre sztucery czyli karabinki snajperki Mosina także miały kaliber 9mm tego nie wiem na pewno , ale zajcew uzywał właśnie tej broni

  OdpowiedzUsuń
 15. kurwa poczytajcie reszte komentarzy jak dzieci chciały by nauczyc sie strzelac, obsługi ak itp... jak maja doswiadczenia z cs.... ja pierdole a jak isc do wojska to wszyscy spierdalali po lekarzach itp....

  https://www.youtube.com/watch?t=23&v=NsZSHfYt-fM

  zawsze mnie smiesza komandosi z plastykowymi kulkami.. oprocz tych co byli w wojsku i bawia sie dla relaksu bo oni wiedza co to w dupe dostac , a nie ganiac w weekend po lesie... ale to takie kwietniowe oddziały OTK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. he he widziałem do tego machał we wszystkie strony, teraz się napina jakimś szkoleniem z zakresu obsługi kałacha, rzeczywiście jak była armia z poboru zwiewali po lekarzach albo szli na wieczne studia, tylko uciec od służby kurwa a mnie nie nie chcieli i nie miałem żadnych zaświadczeń po prostu wyszło, że mam wadę wzroku tfu mogłem lepiej udawać zdrowego, strzelać nauczył mnie Ojciec i Dziadek a nie szkoła czy wojsko to ma być w domu!!! Później takie kwietnie mają bronić Naszej Ojczyzny, kurwa lepiej od razu się podać mniej strat będzie, do swoich będą strzelać po takiej nauce idioci. Hm może kwiecień planuje jakąś mała wojenkę lokalną oderwanie Ślaska od Polski i przyłączenie do „mateczki rosyji”

   Usuń
 16. zobaczcie ten film od 0:20.... cymbał przeładowuje, strzela w powierze strzał kontrolny i pozniej odpina magazynek ... no kurwa jaka by to bron nie była zasada jedna magazynek, sprawdzenie komory strzał w miejsce bezpieczne piasek , kulochwyt... i taka spierdolina ma uczyc obsługi broni... sami sie powybijaja jak dojdzie co do czego.... Panie Gabrys i pan i syn na to patrzycie....

  OdpowiedzUsuń
 17. A ja uważam, że za samo skumanie się z Kwietniem obaj panowie Gabrysie powinni mieć założonego osobnego bloga. Takie jest moje kurwa zdanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja powiem tak, łudzę się jeszcze, że pan Gabryś po prostu został oszukany przez kwiiietnia i nie bardzo wierzy w informacje na jego temat. Zapewne kwiiiecień naopowiadał mu, że rozmowy kwiiietnia ze mną ja spreparowałem i wszystko co o nim piszę jest nieprawdą. Na dobrą sprawę ktoś powinien Gabrysiowi pokazać czarno na białym to wszystko w przystępnej formie i udowodnić, że kwiiiecień go oszukuje.
   Bo KURWA MAĆ nie chce mi się wierzyć by tak poczciwy i zasłużony człek nie miał własnego rozumu i nie zadał sobie sam trudu zweryfikowania prawdy na temat kwiiiietnia.

   Usuń
  2. Słuchaj no ja jestem w stanie zrozumieć że stary Gabryś może nie być obznajomiony z Internetem, ale młodszy? Powinien przynajmniej wpisać nazwisko Kwietnia do Gogla i już mu wyskoczy masa materiałów na temat tego pierdolonego miętkim chujem niedojebanego łysego pryszczatego sepleniącego zasranego kurwa skurwysyna.

   Usuń
  3. Ta jak się wpisze w Google „Dariusz Kwiecień” ha ha znaleźć można tyle informacji 99% demaskują oszusta najlepiej czyta się fora o survivalu albo o tematyce II wojny, w Wałbrzychu w której bibliotece można pożyczyć ten przewodnik jakoś znaleźć nie mogę jest może w głównej? W ogóle jest w jakiejś? Ktoś widział? he he

   Usuń
  4. W to lato widzialem jeden (1szt.) w sklepiku na Zamku Ksiaz-ten po lewej zaraz przy kasie biletowej. Jednen egzemplaz i to wyraznie sfatygowany-widac ze sporo osob mialo beke nad ta pozycja, bralo rece i brechtalo z czuba tak jak nasza grupa-ale nikt nie nabyl.
   Jak sie spytalem babki czemu sprzedaja ksiazki pacjenta z Boleslawca to sie usmiala i pokazala mi ze obok sa ksiazki o ufo Hitlera a ona tu tylko sprzedaje.

   Usuń
 18. Zauwazcie jaki Kwiecien robi CYRK, latajacy kurwa cyrk graczy w szachy dla debili na dwa pionki.
  Kucyki, samochodziki, dyskoteka, pokaz giwer.

  Typowe atrybuty ktore pompuja ego nacpanej gimbazy i zyciowych przegrywow zasiedzialych w blokowisku ktorzy pierwszy raz przewietrzyli przecpany kask, ktora sie tem zlatuje
  “Paczcie kuhhwa cale osiedle, jezdze na koniu, zjezdzam na tyrolce i strzelam z gnata! Rambo kuhhwa!”
  Do tego intensywne pranie mozgu w falszywej rzeczywistosci pijaka zamroczonego prochami, przebieranca z wymyslonym zycorysem.

  To cyrk, zwykly rozrywkowy cyrk. Park linowy z kucykiem, flaszka i biala kreska a na koniec pykniecie z giwery-50pln tu, 60pl tam, 40pln siam, 50pln sram, piwka, flaszki, obiadki-obwozny cyrk komerchy Pinokia zmysla bajki i ciaga ludzi pomiedzy komnata luster, wystepem klauna a jazda na monocyklu tancujac na zmielonych kosciach ofiar niemcow. Wszystko przy oglupionej sforze analfabetow historycznych zagranych w gry komputerowe ktorych nagle przepedzono przez las i odznali szoku poznawczego widzac prawdziwe drzewa i kamienie, gimpy zapodaly gopalacza, zapily piwkiem i z piana na ryju, przy wielkich slepiach sluchaja nawciaganego RWD oszoloma, lejac mu regularnie alko w ryj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jakl piszesz niedojebane oddziały kwietnia... kurwa miesiac na normalnej kompanii i by byli wyprostowani... kurwa OTK miało lepsze wojsko jak te spierdoliny dwu dniowe... kurwa czewrwone berety (zryte)...

   Usuń
 19. Proponuje zalozyc Kwietniowi strone na wikipedi-tylko zrobic to rozsadnie tak aby nikt z edytorow nie mogl sie tego czepic-po prostu zacytowac jego brednie, podajac prawde o tych faktach. Kilka flagowych bredni jak ta z zatopieniem Graf Spee na Baltyku w 1945 1000m od brzegu Polski, wilkolaki w Riese, zatramentyzowana rtec itp, nawac go pseudoeksploratorem ktory znalazl kamien z dziurka oraz stopiony akumulator ktory uznawal za kawalek statku kosmicznego.
  Bez przeklenstw, bez jazdy, totalnie spokojnie, tatalnie kompromitujaco.

  Na Wiki jest takie cos jak kwestionowanie artykulu, czyli jesli ktos sie nie zgadza to musi udowodnic ze jest inaczej, dostarczyc dowody jesli jest sprawa sporna, wtedy edytor sprawdza to i publikuje.
  Z udowodniemiem bredni Kwietnia nie ma problem.

  Wystarczy opisac go rzeczowo, ze aspiruje do miana znawcy riese jednak zostal przylapany na konfabulacjach i brak mu odkryc a jego teorie nie maja potwierdzenia w faktach, po prostu napisac to co robi lagodnymi slowy, poprzec linakmi I dowodami, bez personalnych wycieczek.
  Po prostu opisac go tak jak widzi to kazda normalna osoba majaca o nim wiecej wiedzy, w odnosnikach linki do bloga, tego, jego i inncyh ktore go krytykuja lub dementuja jego rewelacje (np. oswiadczenia Asi L., lesnika B., ZGE).
  Finito.

  OdpowiedzUsuń
 20. Tate jak zapil to nadawal dla Churchilla pod “Jeleniem”, ten jak zapije i zaciagnie to nadaje na Elefantyne, wyspe Hakon, Thule a nazwet do Chin.
  Zobaczycie ze o Pinokiu bedzie jeszcze glosno, jak odpierdoli maniane lub ktorys z jego gimbusow odwali teatrzyk.
  Pokreca sie kolo Gabrysia, zdobeda zaufanie a potem opierdola strzelnice podczas ktoregos posiedzenia lub po prostu chuj wciagnie ich w sztolnie ktora pierdolnie im na lby jak tam znow zaczna wrzeszczec i piac, potykajac sie o podklady w zamroczeniu alkoholowym.
  Albo sniady zacznie zaopatrywac starych kumpli w bron z warsztatu naprawczego Gabrysia i znow zaczna sie napady z bronia w reku na banki i kantory na Dolnym Slasku i w Lubuskiem jak juz to kiedys bylo.

  Tak czy siak wroze ze bedzie z tego trup i kryminal-bo prawo murphyego+idiocy.

  OdpowiedzUsuń
 21. okazja ponabijać się z kwietnia

  http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/goraczka-zlota-w-walbrzychu-w-sezonie-ogorkowym,3483261,art,t,id,tm.html

  OdpowiedzUsuń
 22. No wlasnie mnie wkurwia jak widze Kwietnia u Gabrysia przaciskajacego do siebie prawdziwy i zapewne sprawny KBKAK -MS 7,42.
  Chujozo Kwiecien jak bys naprawde dostal w dupe tak jak my kiedys w woju to palancie na te giwere nie mogl bys patrzec ja ja, czy tysiace innych chlopow jacy dostali w dupe od MONU by Ci sie chuju odechcialo czerwonych beretow.
  Ale nie oto chodzi,
  Jakim prawem taki debil jak Kwiecien moze sobie wejsc do jakiegos tam muzeum i wywijac Kalachem!

  Ty tomasz nadal uwazasz tego Gabrysia za poczciwinke ? ja uwazam go za nieodpowiedzialnego starego durnia! natomiast syna powoli za postrach okolic !
  popatrz na tego prawie komandosa w ubraniu w ciapy w asyscie polglowa psychopaty Kwietnia jeszcze WOLODI brakuje. ale i on ma zapewne wstep do muzeum!...kurwa jak komandos palestynski z arsenalem , wrazie jak ktos podskoczy!

  Kurwa naiwniaki jedne .Smierdzi zabugiem tam z daleka.

  OdpowiedzUsuń
 23. Kwiecien ty chuju glupi straszysz tym Wolodiom , wiesz durniu ilu polakow sluzylo i sluzy w legi cudzoziemskiej ,ilu jest palancie najemnikow w dombasie POLAKOW ?
  Kwiecien ty jestes taki debil jakich malo na tym swiecie .
  Krec pornole z babciami ,zrobisz lepsza kariere jak u sniadego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo kwiiiecień lubi ludzi na siebie napuszczać, a potem wszyscy chcą mu wpierdolić.

   Usuń
  2. śniady może w końcu otworzy burdel dla pederastów w tym swoim podupadającym ośrodku, kwietna może wziąć jako ciotę dla pedałów, kasa większa i jaka klientela biedroń, grodzka i palikot zresztą spółki z o.o.

   Usuń
  3. Jednego juz ma, jeszcze kuchcie schowa quada zeby na sowia nie spierdolil z kotlem grochowki i porwie go do sutenery.
   ;0

   Usuń
 24. Wolodia Kwiecie jest taki DOMBASNY ? to dla czego sie skrywa w polsce a nie walczy w Dombasie ? bo to taki sam palant jak ty Kwietniolaku jebany! tchurz inni walcza a ty robisz z niego u nas komandosa dombasnego kurwa bochater dezerter!
  Taki szmatlawiec nie powinien stapac po Dolnoslaskiej ziemi!
  Jak go namierze to osddam go dla celnikow korwa! powaznie tak z tchorzem postapie! zobaczysz Kwiecien 140 kilogramowy grobas poleci!
  Bedziesz Kwiecien straszyl WOLODIOM lachmaniarzu i kalachem kutasie wywijal przed kamerka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi na to, że Czarny Koń to jakieś przytulisko dla dezerterów Ukraińskich.

   Usuń
  2. Znajac Kwietnia to koles jest pewnie banderowcem albo jakims pastuchem ze srodkowej ukrainy ale wiadro zrobilo z niego tego kogo chce w swoich rojeniach.

   Usuń
 25. Panowie i Panie.
  Kto sluzyl w prawdziwym MONIE tym za komuny, ten na Kalacha patrzec niechce naprawde.
  Same procedury Kwiecien pod czas czyszczenia , noszenia ,czy strzelania byly takie ze ty kurwa Kwiecien za takie trzymanie broni jakie ty demonstrujesz ,bys byl idioto tak zglebowany ,a jak by sie dowodca wkurwil to bys mial pake!
  widac debilu ze byles u BIBOLI a nie w wojsku liniowym.!
  BRON KWIECIEN ZAWSZE TRZYMAMY LUFA DO ZIEMI.
  Bagnet zalozony na MS-a to tak jak bys mial przeladowana bron ,bo to gotowe narzedzie zabijania idioto... za takie trzymanie broni trafil bys do Orzysza jak by Cie zauwazyl dowodca jednostki.

  I ty palancie chcesz kogos szkolic ? ty nie znasz podstawowych procedor!
  nie wspomne o prawie uzycia broni...jakie znal kazdy zolnierz MONU frajerze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasad posługiwania się bronią każdy w razie czego-w razie wojny-uczy się błyskawicznie. Do tego nie trzeba takich pokazowych popisówek jakie ta spierdolina o mętnych oczkach nieudolnie pokazuje.
   Tam gdzie ja chodzę na strzelnicę przychodzi masa ludzi chcących postrzelać i zobaczyć jak to jest, którzy nigdy broni w ręku nie mieli. Wykupuje się ileś strzałów jest się spisanym z dowodu i pod okiem instruktora idzie się strzelać. Instruktor w kilka minut pokazuje co i jak i patrzy czy nie popełniają błedów. Wpaja podstawowe zasady posługiwania się bronią i taki świeży adept sztuki strzeleckiej ma pojęcie co i jak. Jak mu się zapali żyłka strzelecka to zaczyna chodzić częściej. Niektórzy robią całe kursy by później dostać pozwolenie na broń. Jak komuś zależy na dobrej i bezpiecznej nauce pod okiem licencjonowanych instruktorów to na każdej strzelnicy wszystkiego się nauczy. Kwiiiecień nie ma uprawnień do prowadzenia kursów strzeleckich i jeśli by takowe prowadził, a ja zdobył bym na to dowód to kwiiiecień masz jak w banku DONOS NA PROKURATURĘ.
   Bo to w imię ochrony życia ludzi, których wciągasz szmato w niebezpieczne zabawy po, których i w czasie, których mogą sobie i komuś zrobić krzywdę.

   Usuń
 26. Ciekawy material dodany na dniach:
  https://www.youtube.com/watch?v=yzbCkHxNxvc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry materiał tylko to jest niestety na pokaz tworzenie ruchu oporu powinno być niejawne bo to co oni robią to tylko zwykłe mięso armatnie, przed wojenne ONR miało ogromne doświadczenie w konspiracji dzięki doświadczeniu stworzyli NSZ mieli mało wsyp świetny wywiad i kontrwywiad. Niestety rozbicie takiej pokazówki jest bardzo łatwe wszystkie dane są dostępne dla ewentualnych wrogów, prawie wszystkich co trafią pod okupację będzie można łatwo unicestwić, dlatego pokazówka powinna być mała reszta tego typu organizacji półjawna tylko dla kilku specjalne do tego dobranych wyższych urzędników MON z najwyższym dostępem tajności, w razie W łatwo przejść do konspiracji. My musimy znać Historię wyciągać z niej wnioski głównie te bolesne porażki i nigdy ich nie powtórzyć, uczyć się na popełnionych błędach.

   Usuń
 27. Pewnie ze ten wanka to cykor , koledzy tam walcza a ten gra weterana komandosa z dombasu przed wiesniakami!
  Korwo Kwiecien wiesz ilu polskich chlopakow odnioslo rany w Awganistanie ? ilu zginelo ty chuju! a ty WANKA DEZERTEREM SIE SKORWYSYNU UKRAINSKI ZASLANIASZ oj Kwiecien masz ciezkie wpierdol od POLAKOW1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta antypolska szmata Kwiecien na przesrane.
   Niech sie zacznie modlic do Stalina i Hitlera-swoich idoli.

   Usuń
 28. Psia mordka w chlewiku wymyślił :

  " GUCIO MRUK17 sierpnia 2015 22:16

  Gall Anonim poniedziałek, 17 sierpnia 2015 14:59:00 CEST
  Każdy z tych frajerów tylko szczeka i może mi skoczyć."

  Nio to sobie poskaczemy kmiotku."
  ............................
  Psia mordko, za krótkie łapki masz jamniku do skakania :). A jak się zjawisz przypadkiem w Sowich to nie zapomnij nalepki "psia mordka z chlewika kończyny" , wtedy bez wątpienia skoczysz, ale tylko raz :-).

  OdpowiedzUsuń
 29. na poprawę nastroju z rana warto sobie przypomnieć kwietna rozpalającego ognisko z wersalki parodia jest dużo lepsza od oryginału

  https://www.youtube.com/watch?v=ATshiv5yppA

  OdpowiedzUsuń
 30. No Kwiecien, komunistyczno szmato, to teraz zatanczymy. Ani ty ani twoje antypolskie komusze szmaty niech nie mysla ze ten spektakl antypolskiego skurwysynstwa ujdzie im plazem, konsekwencje zostana wyciagniete co do ostatniego szczekacza.

  OdpowiedzUsuń
 31. Nio byłeś w 'woju" KBKAK MS 7 .42 buhaaahhaa łajzo .

  Jakbyś był do końca życia pamietal byś 7.62 !!!
  A co do krótkich łapek. Hehe. Już nie długo fryzjerze pofikasz sobie. Fikołki matołki. Krótka szkoła dla matoła. Niech ci twoi anonimowi złożą się na adwokata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marku Sęku jebany zoofilu i pedofilu tyle twego ile se poszczekasz zboczeńcu. Szykują się dla ciebie nowe wyzwania, a informacje z mojego forum o tobie skurwysynu i tak znajdą się w sieci i BĘDĄ WIDOCZNE DLA WSZYSTKICH:

   marek sęk radio paranormalium.pl pedofil i zoofil w sieci:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Usuń
  2. Aaaaa…to przez to ta psia mordka w avatarze, Marek Sek sni na jawie o pieskach.
   Kurwa, ale sie toba brzydze czlowieku, chory zboczony popierdolencu. Tacy jak ty i Kwiecien maja siedziec w psychiatryku, po to sie na nie placi zeby pojeby nie szwedaly sie po ulicach.

   Usuń
  3. Hej, psia mordo autystyczna, jak szczekasz ze Sidor ma sprawe to dawaj papierdy na bloga zjeba z Krosna, jak nie to zamknij ryj i spirerdalaj na zawsze blefowac pedalow od dareczka.

   Kilka dni temu ktos o to podbil i co?

   I chujsko.

   Tylko pierdolicie a wszystko to wasze klamstwa i bzdury, bando cweli.
   Juz kurwa z rok temu niby mial zlozona sprawe i co?

   I chujsko, jak zwykle.

   Blefy, sciemy I pyskowanie zza klawiatury to jednyne na co was stac, debile jedne.

   Usuń
  4. naukowcy wynaleźli nowy lek na pedofilię 100% skuteczności

   http://gnidy.pl/assets/krzysiek4/fcd7176842ad95f8da39e2b324dafe8e5245ade0.min.jpg

   Usuń
  5. Albo to, tansze i wielorazowe:

   http://blogi.newsweek.pl/wp-content/uploads/szubienica.jpg

   Usuń
 32. "Marku Sęku" ale ty głupek jesteś.

  Ponad 60 komów w dwa dni. Widzę, że nerwy ponoszą. :) A sprawa coraz bliżej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups faktycznie seku Ofiaro peknietego kondona masz racje literowka do jakiej sie przyznaje NIE 7,42 tylko jak ten zjeb mnie poprawil 7,62
   .
   frajerze Kundlu z Bieszczad.Ales kurwa blad znalazl. jak juz wspomnialem kaleko umyslowy ZYGAC MI SIE CHCE NA WIDOK KBKAKMS 7,62 smieciu .

   Usuń
 33. Witam. Od rana w mediach fama ze znaleziono ZLOTY POCIAG!
  Ma ktos blizsze informacje?
  Na razie pisza o 2 kolesiach ktorzy go podobno znalezli i zglosili sie do starostwa o 10% znaleznego.

  Myslicie ze kituja dla atencji czy faktycznie go w koncu dziabli?
  Ma ktos prawdziwe dane z okolicy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta pewnie jacyś mało inteligentni znowu w jakieś mity uwierzyło, do gminy takie pisma często wpływają dostaną i tak odmowę mimo medialnego płaczu, zobaczycie,że kwiecień zrobi materiał o tym, że to on tam będzie szukał
   http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/goraczka-zlota-w-walbrzychu-w-sezonie-ogorkowym,3483261,art,t,id,tm.html
   https://www.youtube.com/watch?v=QyNVLk2GQhc
   https://www.youtube.com/watch?v=tmoux6IQ1tI

   Usuń
  2. Tez o tym pomyslalem, teraz bedzie krecil kolo tego gownoburze i pozowal na specjaliste.

   Usuń
  3. Zobaczymy co z tego bedzie, chyba nie nakrecili takiej afery gowno majac?

   http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/walbrzych-zloty-pociag-z-wroclawia-znaleziony/f9ktdb

   http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,18588309,pociag-z-diamentami-znaleziony-pod-walbrzychem-niewykluczone.html

   http://niezalezna.pl/70063-znalezli-legendarny-zloty-pociag

   http://www.fakt.pl/wydarzenia/zloty-pociag-odnaleziony-pod-walbrzychem,artykuly,567004.html


   Jest i opinia Kazka. Zalozymy sie ze zaraz bedzie opinia Kwietnia, ktory oczywiscie “zna sie lepiej”?
   ;)

   Usuń
  4. he he figiel z kwietniem się zgadali i teraz będą razem szukać, tych co złożyło to pismo to dwóch jest jeden będzie pomykał w świńskich skórach a drugi w baranicy w przepasce biodrowej z mysich cipek

   Usuń
  5. niestety to najprawdopodobniej ściema z tym pociągiem ktoś sobie zaczyna kampanię robić zobaczcie koto jest ten radca prawny Jarosław Chmielewski Wrocław, banan z gęby nie zejdzie to jest sprawa szyta grubymi nićmi :)

   Usuń
 34. ODNALEZIONO ZLOTY POCIAG!!!!
  ?
  Jesli to prawda to swiety graal polskiej eksploracji odnaleziony!

  OdpowiedzUsuń
 35. Zboczone środowiska nie grzeszą intelektem

  https://www.youtube.com/watch?v=nLz5gdBbQqo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie grzeszyly, wystarczy posluchac chwile Szumlewicza czy pseudointelektualnego pierdolenia Szczuki-toz to turbo kurwienie logiki.
   Im sie pojebalo jak psiej mordce-mysli ze jak popisze sie odmiana przeakcentowanej polszczyzny to jest to rownoznaczne z posiadaniem inteligencji, do tego kilka ekwilibrystycznych paraintelektualncyh konstruktow ktore po zglebieniu sa zwyklymi pustymi sloganami lub ordynarnym kurwieniem logiki i mamy pelny obraz zjebow ktorzy mysla ze sa oswieceni, siejac najwieksza ciemnote, glupote, zabobon lewacki i prymitywizm.

   Usuń
 36. MAREK-SEK-TRYNKIEWICZ IVELLIOS napastowal male dzieci.

  Bedziesz za to cierpial, skurwielu, zwichrowany zboku sniacy o ruchaniu zwierzat.

  Sek-Trynkiewicz, czy matka czytala twoje popisy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dowody kurwa przedstaw huju zajebany

   Usuń
  2. Chuju zajebany tu masz dowody:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Usuń
  3. te sęk to nie twoja sprawka przypadkiem? to coś podobne do ciebie

   https://www.youtube.com/watch?v=TCfm9GyzOLA

   Usuń
  4. a to co żeś przedstawił to nie są dowody tylko kurwa stek jakichś dziwnych pomówień zmieszanych z wulgaryzmami to sie kurwa kwalifikuje przed sąd!

   Usuń
  5. Sęk kurwo zboczona no to mnie pedofilu podaj do sądu i wypierdalaj stąd póki mam jeszcze śmieciu do ciebie cierpliwość.

   Usuń
  6. No to go podaj Seku-Trynkiewiczu do sadu, zobaczymy co jeszcze wyjdzie jak w trakcie sledztwa sprawdza wszystko co tam odstawiales-nawet to co juz jest wykasowane, plus to co jest na forum TS to juz moze zainteresowac prokuratora a podofili scigaja z urzedu.
   Wtedy wejda na twojego kompa, chmure, zabezpiecza nosniki danych i wyjdzie calosc popisow Marka Seka-Trynkiewicza.

   Mama nie bedzie zadowolona, moze pomigasz sie chwile zaslaniajac sie chorym kaszkietem, ponapierdalasz kocie grzbiety i poudajesz wiekszego czuba niz jestes ale finalnie beda kraty, chory zboku.

   Usuń
 37. Z ostatniej chwili:ten złoty pociąg to podobno kwikcień namierzył ale sprzedał informacje z jabola i za paczkę proszku RWD bo materialne skarby jak wielokrotnie podkreślał go nie interesują liczy się prawda historyczna(buhahahahahah) a w między czasie jego bracia z korei płn wysłali go tam , rzekomo po artefakty ss i wszystkich thule elefantyn itp. itd. BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikty nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy-beda NEGOWAC!!!
   No to jest jasne ze Kwiecien wiedzial gdzie jest pociag, juz go chcial szarpac ale skromnie stwierdzil “na chuj mi te tony zlota i precjoza” bo jak wiemy on nie jest komercyjny i nie szarpie sie na jekies tam bilety po 40 pln czy inne fanty, wiec dobrodusznie widzac spoconego niemca szukajacego czegos po krzakach pokazal mu “idz tam pan, w pizdu 200m i kop pan ale pamietaj ze powiedzial ci to niekomercyjny guru eksploracji Kwiecien, pozdrow Gudrun i niech wpadnie do mnie do Wro pogadac o archiwach ojca”. Po czym Daro zaciagnal zdziebko bialego proszku RWD i ruszyl rozkminiac kolejna zagadke eksploracyjna, oczywiscie niekomercyjnie jak to cichy, skromny bohater drugiego planu. “Co teraz?” pomyslal, “Wlocznia Swietego Maurycego, a moze Krzyz Chrystusa…” pomyslal skromnie idac w sina dal.
   TAK BYLO.

   Ps.nie piszcie juz listow z Elefantyny, Chin i Chile bo ostatnio skrzynka zapchana a pod skrzynka byl stos ze ledwo w dwa wory wlazl , listonosz musi na trzy razy jezdzic z poczata no i telefon dzwoni 23h na dobe. Tak ze dwie sekretarki i trzech adwokatow nie wyrabia.


   Usuń
 38. Z ostatniej chwili:ten złoty pociąg to podobno kwikcień namierzył ale sprzedał informacje z jabola i za paczkę proszku RWD bo materialne skarby jak wielokrotnie podkreślał go nie interesują liczy się prawda historyczna(buhahahahahah) a w między czasie jego bracia z korei płn wysłali go tam ,http://ciekawe.org/2015/08/14/korea-polnocna-twierdzi-ze-wyslala-czlowieka-na-saturna/ rzekomo po artefakty ss i wszystkich thule elefantyn itp. itd. BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
  Ps:proszę usunąć mojego poprzedniego posta dlatego że zapomniałem wkleić linka z tajemniczą podróżą naszego bohatera!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. życiorys kwietnia w skrócie :)

   https://www.youtube.com/watch?v=nV6AUX_Jt8g

   Usuń
 39. To o Seku z forum Tomasza:

  --------------------------------------
  Otóż nasz bohater opisuje swój pobyt w szpitalu i namiętności i przeżycia jakimi zapałał do współpacjentek wykazując przy tym nachalne obsesje wobec koleżanek, które ostatecznie zakończyły się zerwaniem z nim kontaktów i pełnym odtrąceniem. Nic dziwnego skoro Marek Sęk wobec swych koleżanek wykazywał się natrętnym wielbicielstwem i molestacją psychiczną o czym przeczytacie na blogu 4 gdzie zacytował całą swą rozmowę z jedną ze swych ofiar tej molestacji z, której to rozmowy wynika, że Marek Sęk potrafi wprost zamęczać pytaniami i usilnie dążyć do zmuszenia kogoś do otwartości. Wynika to z tego, że Marek Sęk od dziecka ma niezrównoważoną uczuciowość objawiającą się konfliktami emocjonalnymi w sytuacjach gdy ktoś chce zachować swą prywatność i nie chce by on wdzierał się w nią
  ---------------------------------------------------

  Ity kurwo chora psychicznie bedziesz mnie szczeniaku poprawial ze nie 7,42 tylko 7,62 ? ty debilu autysto jebany ty kurwo jedna bedziesz mi wciskal ze ja nie bylem w monie pederasto jeden ...na pedofili ty skorwysynu jest tylko jedna rada takich jak ty chory zboczencu .
  Ci co byli w MONIE znaja ja! a ty kiedys pederasto z krzywym ryjem poznasz ja ...ja ci to pisze!!

  OdpowiedzUsuń
 40. wy tu gadu gadu o kfjetnju a tymczasem Mizera znowu narozrabiał

  www.januszkowalskikazimierz.pl/aktualnosci/redaktor-marcin-m-przyznal-sie-do-jazdy-po-pijaku.html

  on jusz kurwa ma wszystko na koncie plagiaty dzieciorubstwo kradzieze własnosci intelektualnej zycie na koszt kilku kobiet jedna po drugiej a teraz jeszcze pijaństwo za kułkiem no po prostu jaja jak arbuzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to na pewno chodzi o Marcina Mizerę?
   Fakt to jeden z wielu paranormalnych farmazonów na poziomie marka sęka, ale Marcinem M może być każdy Marcin M :)

   Usuń
 41. Z tymi wydarzeniami z przeszłości przypomniał mi się wyrok wdany przez UPA na mojego nieżyjącego Dziadka, nigdy go nie dorwali, jedynie Stryja, przywiązali do drzewa i obdarli żywcem ze skóry, większość tych skurwieli jeszcze długo żyła po wojnie, Dziadek nigdy nie wspominał wojny milczał dopiero jak umierał, w gorączce wróciła przeszłość, wspomniał,że likwidował tych bandytów z UPA.

  https://www.youtube.com/watch?v=IKxWYu6W-aY

  OdpowiedzUsuń
 42. Sniady sie pojawil i robi sobie reklame:

  http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/goraczka-zlota-w-walbrzychu-w-sezonie-ogorkowym,3483261,art,t,id,tm.html

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Jeśeli ów pociąg wyjechał ze Świebodzic w stronę Wałbrzycha to jaki problem go odnaleźć?
  Wydaje mi się, że nie trzeba szukać pociągu tylko wszelkich linii kolejowych z czasow wojny prowadzących do Wałbrzycha i ich śladem przeszukać teren. Być może dziś tory, którymi jechał już nie istnieją, ale może są świadkowie, którzy pamiętają którędy one wiodły?
  Czy może mi ktoś na mapie google wskazać gdzie w czasie wojny istniała stacja kolejowa czy dworzec z, którego ten pociąg mógł wyruszyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.google.pl/maps/place/%C5%9Awiebodzice/@50.8443174,16.3009743,10896m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x470e54a596006ce3:0x4d75a2ac5f509d9f!6m1!1e1

   Przyglądam się mapie i jakoś mam przeczucie, że jeśli w ogóle taki pociąg istniał i wyruszył ze Świebodzic to nie zajechał dalej jak w obręb Zamku Książ....

   Usuń
  2. Ok już sobie znalazłem. Tory prowadzą do... miejscowości Mezimestri w czechach :)
   Czyli mitycznego muzeum broni do Stanisława Holtza z opowieści kwiiietnia.

   Usuń
  3. A poważnie to wiodą dość blisko kompleksu Riese od Czeskiej strony/.../

   Usuń
  4. tory biegły u podnóża Chełmca po za tym według artykułu he he ten pociąg wyjechał w Maju, to jakiś super pociąg musiał być Wrocław był w okrążeniu ruskie by go nie przepuściły tym bardziej, że połączenia z miastem były zerwane, naprawdę wyjechał w styczniu i nigdzie nie został ukryty został przejęty przez amerykanów, którzy potraktowali go jako łup wojenny, te niusy to kaczka dziennikarska ten prawnik to polityk chce znowu do koryta pod immunitet zwiać pewnie coś nawywijał przez kilka tygodni będą jakieś artykuły bicie piany a po wyborach cisza pozostanie głupawka galopka, wśród figli, mgli i kwietnia. Dla tych co szukają tych mitycznych „pociągów” „ciężarówek” to są mity i legendy, wszystko co było skradzione jechało w stronę BAWARII!!! bo kurwa stamtąd do SZWAJCARII!!! rzut beretem, po za tym w Bawarii miała być ostatnia mityczna twierdza Hitlera nieźle go wyruchali bez mydła he he papierowa twierdza he he

   Usuń
  5. żart dla kumatych wiecie że ludzie w Szczawnie Zdroju na torach umierają :)

   Usuń
  6. Caraz bardziej przezuwam ze to sciema nastawiona na atencje i bicie piany. Ktos chce sie wybic, rozslawic na cudzej naiwnosci.
   Po mojemu to nie ma zadnego pociagu, nie ukryto go tam a pojechal glab Niemiec, skonczyl w Szwajcarii lub rekach Amerykanow za co naziole kupili sobie wolnosc i spokojne zycie w USA.
   To kit do zucia dla naiwnych, tak jak bursztynowa konata.
   Na terenii DS pozostaly depozyty ale male, prywatne, nie ma pociagow i ciezarowek zlota-to juz dawno rozszabrowali ruskie a jak cos przeoczyli to UBecja dokonczyla szabru.
   Nie trzeba byc geniuszem zeby ogarnac ze majac nieogranicznoe srodki, czas, ludzi w tym zastepy gornikow ze sprzetem, mozliwosc zamykania terenu-przeczesze sie wszystko i chuj zostanie.

   Usuń
  7. Tak co do skarbow Wroclawia, calkowicie pomijany jest temat uzycia Odry jako schowka dla kosztownosci.
   Gdybym ja bronil sie w Breslau I nie mial mozliwosci wywiezienia wiekszej ilosci precjozow, to do skrzyni, skrzynie szczelnie zasmolowac i wjebac w glebokie meijsce Odry.
   Tak jak skrzynki ktore za komuny znaleziono w Jeziorze Lubachowskim.

   Usuń
  8. W latach 40 dawne dzielnice Wałbrzycha to w większości osobne miejscowości pociąg nie musiał jechać przez samo miasto z Lubiechowa linia biegła do Szczawienka tam się rozdzielała wystarczyło by puścić linią, która szła przez Szczawno Zdrój i ślad ginie większość pociągów towarowych tamtędy omijała miasto, jechały w stronę Czech, Kłodzka, albo Jeleniej Góry prócz tego w samym mieście było dużo bocznic kolejowych i torowisk ich nie ma pozostały mapy są do znalezienia wszystkie linie i ich pozostałości w terenie z tym nie ma problemu tylko ta ludzka wyobraźnia i tępota szukają czegoś czego tak naprawdę nie ma, po wojnie Zamek Książ stał otwarty dla wszystkich szabrowników to myślcie, że ci co rabowali byli inteligentni? I wiedzieli co to są te podziemia pod zamkiem większość z tych idiotów o twarzy kałmuka widząc WC nie wiedziała co to jest, kradli wszystko zostawiali, tylko kamienie bo ciężkie, gówno bo śmierdzi i błoto bo przelatuje przez palce, stąd teraz mamy mity o podziemiach, pociągach, ciężarówkach, nie ma czym się podniecać szczególnie jakimiś starymi torowiskami, które rozebrano w latach 70, 80 i 90 czyli jak tych eksploratorów na świecie nie było, większość tych mitów to zwykła wyobraźnia, w 1945 Niemcy się chyliły ku upadkowi oni nie mieli prawie czym wywozić większość dzieł sztuki z Wrocławia tam spłonęła to co ocalało zostało zrabowane, jak nawet wyjechał pociąg to miał tyle czasu by dotrzeć do strefy amerykańskiej że by z dwadzieścia razy obrócił by tam i z powrotem, kurwa co ten pociąg od stycznia do maja jechał do Wałbrzycha co oni go pchali? Parowóz ciągnący taki skład jechał ok 3 godzin jak był to pociąg specjalny miał pierwszeństwo przejazdu 2 godziny, tak np.: niejaki Göring w ostatniej chwili wywiózł jakieś 70

   Usuń
  9. w 1945 Niemcy się chyliły ku upadkowi oni nie mieli prawie czym wywozić większość dzieł sztuki z Wrocławia tam spłonęła to co ocalało zostało zrabowane, jak nawet wyjechał pociąg to miał tyle czasu by dotrzeć do strefy amerykańskiej że by z dwadzieścia razy obrócił by tam i z powrotem, kurwa co ten pociąg od stycznia do maja jechał do Wałbrzycha co oni go pchali? Parowóz ciągnący taki skład jechał ok 3 godzin jak był to pociąg specjalny miał pierwszeństwo przejazdu 2 godziny, tak np.: niejaki Göring w ostatniej chwili wywiózł jakieś 70% tego co zgromadził w Alpy niestety prawie wszystko wpadło w łapki amerykanów.

   Usuń
  10. Dokladnie, tylko paranoicy jak Kwiecien robia z niemcow chuj wie kogo jak oni padali na ryj w 1945.
   Braki mieli doslownie we wszystkim a transport kolejowy w tak bliskiej odleglosci wroga byl ustawicznie narazony na ataki z powietrza, ruscy rzadzili w powietrzu i IL-2 Sturmoviki bardzo szybko neutralizowaly wszelkie transporty czy pociagi, siejac terror z powietrza.

   Usuń
 44. Tomek, skoncz sie z nim pierdolic i zglos to tutaj, pogadaj tez z dyzurnym:

  https://form.abw.gov.pl/fm/form/dodaj2,dok.html

  https://www.abw.gov.pl/pl/zadania/63,Zadania.html

  Facet ma swira, macha giwera na filmie, chce tworzyc jakies paramilitarne grupy pod wodza szalonego pijaka, chwali sie ze znajduje niewybuchy i nakreca z nimi film, chwali sie ze znalzl sprawny arsenal, wierzy w wilkolaki, podziemna armie Himmlera, jakies urojone otwarcie wrot i statki-matki po ciemnej stronie ksiezyca. Ciagle w amoku bredzi o “szykowaniu sie”, teraz wkreca sie do muzeum broni posiadajacej ogromne zbiory i strzelnice gdzie chce bezprawnie odgrywac instruktora a zapowiada to znow machajac giwera. Ma baze u tego Mikolajczyka i kto wie co on tam grmomadzi-moze ma tam caly arsenal w piwnicy?
  To dostateczne dowody na to aby wjechali mu oraz Mikolajczykowi nad ranem i przetrzepali kram a jak cos znajda to kryminal.

  Wez to zrob RAZ A DOBRZE i do konca, ci kolesie sie nie pierdola z takimi szumowinami jak Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest dobry moment aby usadzic czubka, opinia publiczna gotuje sie po makabrycznym ataku swira w Kamiennej Gorze (na zachod od Walbrzycha), wieszaja psy na lokalnej policji za brak dzialan wobec swira ktorego znali, on latal juz z siekiera w przeszlosci ale przymykali na to oczy. Podobnie jest z Kwietniem-policja z Gluszycy najwidocznej nie dopelnia obowiazkow sluzbowych, a maja na terenie czuba ktory cpie, chleje, macha giwera na filmikach i chwali sie materialami wybuchowymi i wkreca do skladu broni/strzelnicy. Do tego czub wierzy w wilkolaki, armie Himmlera czekajaca na Osowce pod ziemia az otworza sie urojone wrota a wielokrotnie dawal dowody swojej choroby psychicznej oraz niekontrolowanych zachowan, nacechowanych prymitywna agresja i brakiem samokontroli.

   Usuń
  2. Niestety, ludzie wyciagaja wnioski dopiero gdy stanie sie tragedia. Mysle ze powinnismy uzyc tego tragicznego wydarzenia aby ostrzec ludzi przez innym szalencem i tragedia ktora nieuchronnie rysuje sie na horyzoncie, moze komus uratuje to zycie.
   Proponuje ostrzegac przed Kwietniem we wszelkich temetach dotyczacych tej tragedii, podkreslajac ze policja w Gluszycy zostala powiadomiona a szaleniec nadal chodzi na wolnosci i macha bronia.
   Poruszyc temat Kwietnia, Mikolajczyka i komisariatu Gluszyca w kontekscie broni i niewybuchow ktorymi sie chwalil.
   Temat uwaznie sledza ludzie z okolicy tak wiec przeczyta to kupa ludzi z Gluszycy, Walbrzycha, Walimia.

   Usuń
  3. Mieszkańcy Kamiennej Góry są w szoku po brutalnym ataku na 10-latkę. W czwartek gromadzili się w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia. Pomimo wysiłków lekarzy, dziewczynka zmarła po tym, jak otrzymała siekierą cios w głowę. 27-letni napastnik znajduje się w policyjnym areszcie.

   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mieszkancy-kamiennej-gory-w-zalobie-po-ataku-na-10-latke,570072.html

   Usuń
  4. Tragedia, chory skurwiel pokroju Seka czy Kwietnia wzial siekiere iz zabil losowa osobe, bo kurwa dupa sobie w zyciu nie mogla poradzic.
   Zauwazcie ze tam policja znala go, podobno juz wczesniej latal z siekiera i odpierdalal maniane ale policyjne lenie nic z tym nie robily.
   Olewali czubka na swoim rewirze az doszlo do dramatu, teraz sie im kurwa przyjzy Biuro Wewnetrzne i zobaczycie ze jesli wyjda jakies zaniedbania to ich tam kurwa wszystkich ustawia na komisariacie.
   Podobnie jak “pracusie” z Gluszycy, jak pijany chlor wysadzi grupe ludzi w powietrze jednym z tych niewybuchow ktore wyciagnal z kanaliku pod stawami albo mu Himmler powie ze otwarl wrota i zacznie odstrzeliwac turystow to bedzie kurwa wielkie aj-waj i placz.

   Usuń
  5. ciekawe wypowiedzi w komentarzach syn nauczycielki do tego kocia wiara co to świadkowie j zaczęli robić za ekstremistów, nieźle muszą mieć posrane w głowach i do tego wcześniej były z tym gościem problemy to nie dziwi synalek „z wyższych sfer” tfu intelektualnych teraz będzie głupa grał by wyrok był niski albo psychiatryk zamiast pudła niech tylko tego skurwiela przeniosą do aresztu w Wałbrzychu na celi zjadą go równo we wszystkie otwory albo powieszą tak czy siak będzie miał przejebane w pudle nawet mi skurwiela nie żal, powinno się takich bydlaków na palik nadziewać by czuli że zdychają.

   http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6240855,kamienna-gora-rzucil-sie-z-siekiera-na-dziecko-dziewczynka-zmarla,id,t.html

   Usuń
  6. Panowie w kwestii zgłoszenia kwiiietnia do ABW to dobry pomysł, ale zaczekam do chwili gdy policja z Głuszycy lub dzielnicowy z Walimia zakończy postępowanie po moim zgłoszeniu.
   W świetle przedstawionych im dowodów na to, że kwiiiecień wprowadził ludzi do grożącej zawaleniem sztolni i wymachiwał bronią na pierdolekcji udając instruktora i że ma taki zamiar dalej robić policja z Głuszycy ma tylko jedno wyjście-wszcząć postępowanie wobec niego. To jest tak oczywiste jak jasne jest słońce. Zaszło tu narażenie zdrowia i życia ludzi i TO JEST ŚCIGANE Z URZĘDU I POLICJA W GŁUSZYCY MA OBOWIĄZEK WSZCZĄĆ WOBEC KWIIIETNIA POSTĘPOWANIE.
   Jeśli nie weszcznie-czy jak to się mówi-wszczy postępowania to ja wszczę i to o wiele wyżej.

   Co do tego skurwysyna sęka to autysta ma dokładnie ten sam profil psychologiczny co ten z siekierą co zabił 10 latrkę. Zaraz o tym napiszę na forum i dam tu linka.

   Usuń
  7. Na forum zapodalem kolejny materiał ostrzegający przed psychopatą markiem sękiem, który chciał tak samo jak Samuel N obcinać ludziom głowy siekierą:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7794#7794

   Usuń
  8. Dobre, jeblem ze smiechu w sprawie tych zbyt dlugich dloni, co za kit dla naiwnych. Czub zle dmuchal w fagot albo odwalal swoje chore wybryki wiec go wywalili ze szkoly a zwala to na swoje dlugie dlonie.

   Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  10. Znowu są problemy z wysyłaniem wiadomości między 16 a 17 nikt nie blokował forum?

   Usuń
  11. Nie wiem bo nie byłem w domu, ale opisz co się działo? Mówisz o wysyłaniu wiadomości tu na blogu czy moim forum?

   Usuń
  12. tu na blogu chyba nie zaczął znowu swoich ataków

   Usuń
  13. serwis blogspot ma zabezpieczenia przed takimi atakami.

   Usuń
  14. Czemu nie przerzucisz swojego forum na bloggera lub inna, lepiej zabezpieczona platforme?
   To glownie copy-paste jak ustawisz podstawowy szblon.

   Usuń
 45. Jak pisalem .dalej propagowac prywatne muzea militarii ,jak Gabrysia dawac dzieciom Kabeki do reki, dawac Kwietniowi tej chujozie pierdolic glupoty!
  Jedna rada-na powaznie zajac sie takimi paramilitarnymi zjebami prawnie. i nie odpuszczac , bo to zachecanie mlodziezy do przemocy z uzyciem broni .
  Popatrzcie na Kwietnia tego cwela jak tuli sie do Kabeka zjeb ,widac od razu pojeba.

  Co do tego pociagu ze zlotem ...sciema na miare Kwietnia i Joanny Lamparskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prywatne muzea to przyszłość powoli będzie ich więcej w tym Witoszowie są też unikaty ja podejrzewam, ze kwiecień chce tam kilka unikatów ukraść np.: maser deko kosztuje ok 2000zł taki popularny a ile kosztuje unikat ten „Radomiak” jak ich jest tylko kilka sztuk są prywatni kolekcjonerzy broni oni się nie przejmują, że coś jest kradzione i słono płacą, z tym złotym pociągiem to ściema taka zapchaj dziura by było o czym gadać stary chwyt dziennikarzy biegających na smyczy władzy za kilka tygodni referendum muszą mieć temat zastępczy pojeby boją się czerwonej kartki od narodu, po referendum sprawa przycichnie jedynie takie kwietnie będą się jeszcze tym jarać, ma ktoś starą kolejkę? prysnąć lokomotywę i wagoniki złotym lakierem postawić na odcinku torów w ładnej dekoracji zrobić fotkę pobawić w Photoshop-e by wyglądał na prawdziwe i wrzucić do netu jako niusa, że stoi i czeka na znalazcę he he

   Usuń
  2. uinf, pociągu niejakiego raczej nie ma, ale być może jest to co było w tym pociągu. Mam na myśli, że Niemcy mogli gdzieś ukryć zawartość tego pociągu tak by nikt nie widział-podkreślam nie widział gdzie ładunek został rozładowany. Na mój rozum jest chyba tylko jedno miejsce do, którego mógłby wjechać pociąg w okolicy Riese. Nie mam na myśli żadnej sztolni, ale tunel pod Wołowcem. To właśnie tunel pod Wołowcem może być miejscem wyładunku całych transportów. Jak niektórzy wiedzą są obok tunelu niedokończone pionowe studnie jakby pionowe szyby. Poza tym i samym tunelem nie ma nic na oko patrząc.
   A co jeśli w tunelu pod Wołowcem jest zamaskowane wejście do szybu prowadzącego dalej do kompleksu Riese lub jeszcze innego miejsca pod ziemią?
   Czy ktoś zadał sobie kiedykolwiek trud by georadarem spenetrować ściany i podłoże tunelu pod Wołowcem, a przynajmniej okoleptycznie sprawdzić czy struktura ścian jest wszędzie taka sama i nie ma śladów ewentualnego zamaskowania wejścia do ukrytego szybu?
   Jeśli Niemcy mieli cokolwiek cennego i chcieli by coś wyładować i zeskładować tak by wiedziało o tym jak najmniej osób to nie wjeżdżali by do jakiejś sztolni w samym Riese całym pociągiem tylko właśnie dokonali by rozładunku w między czasie w takim tunelu. Ładunek następnie przeniesiony jakimś korytarzem i zdeponowany w wykutej obok tunelu sztolni. Dziś zamaskowanej.

   Usuń
  3. Nie wiem, geradarem nie badalem ale sa tacy co badali i chyba przedzwonili juz wiekszosc takich lokacji w okolicy. Tunel juz pruto a te pionowe szybiki to szyby wentylacyjne azeby sie ludzie nie podusili jak jada parowozem w tunelu.
   Moze jest tam jakis tajemny tunel poza technicznymi i wentylacja, ten ktorym uciekla kwietniowa malpa od drezyny co z pepeszy do ruskich strzelala.
   ;)

   Usuń
  4. No skoro kwiiiecień mówił, że małpa z pepeszą wjechała na drezynie do tunelu pod Wołowcem to ani chybił musiała nawiać jakimś tajnym wejściem.
   Skoro pruli ściany w tym tunelu to może czas na sufity? Może rozładunek odbywał się otwierając wagon od góry i od góry wyjmowano z niego zawartość do szybu w sklepieniu tunelu?

   Usuń
  5. Zobacz na mapy kolejowe przed 1945 załóżmy że coś planuje ukryć Wałbrzych ma obecnie dzielnice, które wtedy były osobnymi miastami i wioskami jedna z linii kolejowych biegła u podnóża Chełmca z Lubiechowa, Szczawienko, Szczawno, Biały Kamień , Sobiecin i dalej na Podgórze i w stronę Boguszowa, Kotliny Kłodzkiej, Czech. Po drodze są kopalnie ukrycie w chodniku na jakimś poziomie nieczynnym banalnie proste wystarczy później odstrzelić jakiś odcinek i po sprawie, ten pociąg sobie pojechał spokojnie do strefy amerykańskiej i paru SS-manów kupiło sobie wolność, i na pewno nie wyjeżdżał w maju, pozostaje styczeń/luty, wiele dzieł sztuki nie opuściło Wrocławia zostały zniszczone podczas oblężenia to co ocalało zostało zrabowane i pojechało pociągami w kierunku bardzo wschodnim, zauważyć też trzeba że rosyjscy oficerowie po wojnie się bardzo wzbogacili.

   Usuń
  6. Nie urywam mogą być depozyty ukryte, sam taki znalazłem tylko to były źle zabezpieczone papiery wartościowe myszy były pierwsze, nie miałem żadnych informacji o schowku tak przypadkiem podczas renowacji stropu w jednym z zabytkowych domów znalazłem pod podłogą wszystko było pięknie poszatkowane niestety żadnych innych przedmiotów wartościowych nie było chyba, że ktoś mysie bobki by za diamenty wziął, a tak wszystko w kontenerze pojechało na wysypisko he he ten ksiądz co chował przed wejściem ruskich mógł te papiery do słoika wsadzić, najwidoczniej myślał że je wyciągnie za jakiś czas a tak myszy maiły ciepłe bogate gniazdo, adresu nie podam bo jakiś kwiecień jeszcze rozbierze plebanię do fundamentów w poszukiwaniu złota

   Usuń
 46. Polecam, jak zwykle quality:
  http://riese-inne.blogspot.co.uk/2015/08/zagada-riese-pytania.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam z ciekawostek:
   http://www.ksiaz.eu/51/Warto_wiedziec/Podziemne_miasto_w_Gluszycy/

   Zwroccie uwage na ostatnie dwa akapity.

   Usuń
 47. Tak wyglądają tabletki na pedofilię

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1802166393343367/?permPage=1

  i na każdego kto klepie pedofilia po ramieniu.

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam panowie juz dawno tu nie zaglądałem urlop ...nadrabiam właśnie zaległości i musze przyznać znowu się świetnie bawię ten nasz DK wygrywa kurw.choroba postępuje ...pozdrowienia z HH

  OdpowiedzUsuń
 49. A tak z innej beczki zakupiłem w ojczyźnie ksiazeczke..Pakt Ribbentrop - Beck czytał ktoś ? .zapowiada się interesujaco

  OdpowiedzUsuń
 50. Do zboczeńca sęka.
  Co już ci pedofilu gul skoczył, że na forum jest nowy post o tobie?
  Co już nie wytrzymałeś i atakujesz moje forum? Poczekaj za kilka dni forum będzie w 100% zabezpieczone i tak wypozycjonowane, że każdy poczyta o tobie skurwysynu co tam jest.
  Możesz se atakować, ja ci się odwdzięczę kiedyś tak, że nawet się nie spodziewasz.

  Panowie ta kurwa zboczona otwiera moje forum z TORA usiłując wyczerpać sesję odwołań do mojego serwera. Sesja ma 25 tysięcy odwołań limitu, a gdy je przekroczy forum zaczyna się blokować na godzinę. Po godzinie abarot to samo. Tak było tydzień temu i tak jest od godziny kiedy zapodałem o tej kurwie nowy post na forum. Za chwilę to udokumentuję i wam pokażę jak to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 51. zobaczcie jak Ten pojeb Kwiecien zamaskowal sie bedac w Ksiazu ,skurwysyn okulary zaciagnal na ten jebniety pysk a nie ma slonca . idioty boi sie tam lazic :)
  bo napierdolil glupot o ksieznej.

  Kwiecien ciebie palancie na kilometr poznac idzie idioto, ale ludzie nie chca Ci debilu nakopac do dupy w miejscu publicznym smieciu...czekaj jeszcze ci te okulary beda potrzebne ..badz tego pewny chujozo.
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 52. Haha !
  Kwiecien wkleil stare zdjecie jak jeszcze mogl sie krecic po Ksiazu . widac ze jest ubrany w portki z przed 2 lat:)
  Kwiecien ale ty jestes jebniety! wkleili stare zdjecie ,by udowodnic ze Kwiecien ma wstep do Ksiaza-:)

  Pampolini lowca tajemnic.-:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fota strzelona ok 2012/2011 czyli z okresu jak jeszcze nie pojechał na Księżną, teraz jak by się zjawił został by wyproszony chociaż to różnie z tym bywa ta ochrona he he jak ją zobaczyłem chyba wszyscy to koledzy kwietnia, ci ochroniarze potrzebują sami ochrony, kwiecień musisz się postarać lepiej udowodnij, że wejdziesz bez problemów do Książa to zrób sobie zdjęcie albo film w Sali Maksymiliana he he jak chcesz wszystkich zagiąć jak jest główne wejście do zamku skręć w prawe drzwi jak się tobie uda przejść w lewo idź cały czas prosto korytarzem i zrób wywiad z prezesem spółki ha ha

   Usuń

  2. To stara fota, co za kurwa idiota z Kwietnia, ale jego pelikany to lykna i jeszcze zaklaszcza ze ich w chuj zrobil.
   Konkurs-rozpoznaj trzy roznice pomiedzy srtara fotka Kwietnia a stanem aktualnym na zamku, dla kumatych.

   Kwiecien, glowne wjescie, w prawo, schody, Fundacja Księżnej Daisy von Pless. Idz tam I wyjasnij im ze chuj wiedza a grob dzieci na stawie to oltarz na ktorym staruszka Daisy odprawiala orgie z SSmanami.
   Potem polec im swoj przewodnik.

   Usuń
  3. Oczywiście, że stara fota. Pelikan z Krosna-Rymanowa myśli, że ludzie się na nią nabiorą.

   Usuń
  4. Pracowałem przy festiwalu tajemnic od piatku rano do niedzieli wieczorem i kwietnia tam nie było... zreszta popatrzcie na trawe przy kwietniu... hehe to jest stan z przed kilku miesiecy po pozarze .. te placki to po samochodach strazy.... na festowalu była elegancka trawa przstrzyzona bez placków haha.... oj kwiecien wpadłes na takim szczególe... haha mogles choc w fotoszopie trawe poprawic hehehe

   Usuń
  5. zreszta bylo tylu znajomych eksploratorów , ze jakby sie pokazał zaraz by wszyscy wiedzieli...

   Usuń
  6. a po ostatnie jezeli to na festiwalu to gdzie zniknął telebim, i dioramy na trawie hehe... ok dioramy mogli juz sciagnąc ale zajebisty telebim był cały czas ... zdjety w w niedziele wieczorem ... ot takie spostrzezenie...hehe

   Usuń
  7. No i idiota kolejny raz wpadl jak sliwka w kompot, tani blef i pic.

   Ciekawe czy fote podeslal Darek Pinokio czy tez jego klakierzy zrobili mu niedzwiedzia przysluge, ale w tym drugim wypadku to jasno pokazuje ze ci ludzie sa tak samo chorzy jak Pinokio aby posuwac sie do tak prymitywnego, glupiego i prostackieg klamstwa.
   W imie czego? Jebnietego Kwietnia sprzedajacego kit?
   Opamietajcie sie klakierzy bo najwyrazniej siada wam na glowe.

   ps. Jak daliscie sie wykiwac cieciowi na kilka stow i nie umiecie tego przelknac, przyznac sie do naiwnosci i odrzucic kiciarza, tylko brniecie glebiej w absurd w obrone tych kitow to na serio szkoda mi was.

   Usuń
 53. Tak jak zapowiedziałem w ostatnim komentarzu pokazuję jak wyglądają ataki hakerskie na moje forum dokonywane przez zboczeńca Marka Sęka:

  ATAKI PRZEZ SIEĆ TOR NA NASZE FORUM MARKA SĘKA:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOTZFZEdpcnZsaU0

  Być może plik trzeba pobrać by go obejrzeć.

  Po każdym nowym wpisie na moim forum o marku sęku mam ataki z sieci TOR na nasze forum.
  Nie jestem w stanie, mówię od razu szczerze i uczciwie udowodnić, że to robota marka sęka, ale jak wytłumaczyć, że zawsze gdy coś nowego wstawiam o tym zboczeńcu na forum mam taką sytuację?
  Dzisiaj sytuacja się powtórzyła i tym razem udokumentowałem ten fakt.
  Obejrzyjcie cały materiał i zobaczcie jak wyglądają takie ataki na forum.
  Ataki polegają na tym, że marek sęk jako oblatany w posługiwaniu się siecią TOR o czym sam się chwalił, otwiera moje forum 25 tysięcy razy kierując odwołania do plików na moich serwerach co wyczerpuje godzinny limit tych odwołań i w konsekwencji forum przestaje być widoczne na kolejną godzinę. Po godzinie sytuacja na chwilę wraca do normy choć ataki nie ustają. Forum jest dotąd widoczne dopóki temu zbokowi nie uda się wyczerpać sesji odwołań.
  Tak się dzieje od kilku lat odkąd jest temat na tym forum o tym zboczeńcu.
  Nie trudno się domyślić, że to marek sęk jest sprawcą tych ataków. Bo któż by inny? Komu innemu zależało by aby cały dział o nim i arkadiuszu miazdze nie był widoczny w sieci jak mówiłem na filmie?
  Tylko głupi nie domyślił by się, że to sprawka tego pedofila.
  I tak jak mówiłem w materiale, forum będzie naprawione i oczyszczone z potencjalnych ukrytych plików powstrzymujących indeksację przez google tych dwóch działów o sęku i miazgojebie.
  Z resztą istniejemy już tak długo na internecie, że prawie każdy kto zna sęka wie, że tutaj i bez indeksowania w google może trafić i poczytać sobie o jego autystycznych psychopatycznych dewiacjach.

  ps
  WIECIE CO JEST NAJBARDZIEJ UWIARYGADNIAJĄCYM TO WSZYSTKO CO PISZĘ O TYM DEWIANCIE?
  FAKT, ŻE DO DZIŚ DNIA NIE WYTOCZYŁ MI SPRAWY O TO, BO PEDOFIL WIE, ŻE TO WSZYSTKO JEST PRAWDĄ ŁATWĄ DO UDOWODNIENIA MU W SĄDZIE.
  Łachudra tylko się odszczekuje, ale jak na razie tuli uszy i pokornie musi znosić fakt, że jest o nim prawda w internecie.
  Dla tego skurwysyn odgryza się i urabia mi wszędzie złą opinię pomówieniami i oszczerstwami nie mającymi nigdzie żadnego pokrycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jablem z krzesla:
   "...,bo sidzi kurwa autysta jebany na internecie od rana so wieczora, na rencie inwalidzkiej, i napierdala..."

   Mistrzowski pojazd po tym chorym dewiancie Marku Seku vel Ivellios.

   Usuń
 54. jak się załatwia brudasów he he

  https://www.youtube.com/watch?v=6yWA1h28s0Y

  OdpowiedzUsuń

 55. Jak nie masz czasu na zabawe z IT to po prostu to zlec, za grosze ktos moze odwalic cala prace za ciebie:

  http://www.freelanceria.pl/

  http://oferia.pl/zlecenia/programowanie-it

  Od postawienia blogow czy stronek, poprzez zabezpieczenia po upierdolenie stron kogos innego, wywiad itd.
  Najlepiej zachaczyc sie u studentow pozniejszych rocznikow informatyki, oni sa w stanie odwalic wielkie roboty za mala oplata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko wez pod uwage ze jesli bohaterowie tych nowych blogow podadza cie do sadu to wtedy nawet najlepszy informatyk cie nie uratuje psychopato

   Usuń
  2. Sęk tyle kurwa twego pedofilu zoofilu ile se poszczekasz na internecie. Jak na razie ani ty kurwo zboczona, ani żadna inna kurwa o zwichniętej psychice jaką opisałem na swym forum SPRAWY MI NIE WYTOCZYŁA I NIE WYTOCZY. Tylko kurwa se szczekacie i odgrażacie się w komentarzach, a jakoś żaden pozew nie zaistniał. Nawet Dariusz Jastrząb skapitulował i nie dał rady ha ha ha. !!!!!
   Więc pogadaj se chuju zboczony o parszywym ryju do lustra i pociesz się chwilę, że pogadałeś i postraszyłeś tylko nie wiadomo kogo.
   CZY JUŻ WSZYSCY ZNAJĄ OBLICZE INTERNETOWEGO PEDOFILA I ZOOFILA MARKA SĘKA:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   =============
   Co do przenoszenia forum na inny serwer nie biorę tego pod uwagę.

   Usuń
  3. Pomysl z uzyciem outsourcingu bardzo dobry, do spraw technicznych najlepiej najac profesjonalistow.
   Tomek, pomysl ile czasu spedziles na uzeraniu sie nad atakami tego zboka Marka Seka, przelicz to na swoje roboczogodziny i wyciagnij wnioski.

   Jak chcesz celnie i skutecznie udezyc to zamiast poswiecac na to swoj cenny czas to oplac do tego innych ludzi, tak aby strona techniczna odpadla i dala ci wiecej czasu na tworczosc ktora bedzie bardziej widzialna dzieki profesjonalistom.

   Po chuj sie uzerac z takimi rzeczami, jak kase ktora to kosztuje mozna zarobic w chwile?

   Usuń
 56. https://www.youtube.com/watch?v=wgI9aphjFyg

  Ato po niemiecku:)

  Kwiecien tak sie skonczy kiedys twoje cyganienie,

  A

  OdpowiedzUsuń
 57. jakaś ukraińska kurwa tym śmieciom się wydaje, że Polacy kont na VK nie mają

  Zoriana Konowalec, wolontariuszka ukraińskiego pułku Azow: "Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi, jeszcze Polak Ukraińcowi buty czyścić musi".

  http://www.wykop.pl/artykul/2712889/wolontariuszka-pulku-azow-jeszcze-polska-nie-zginela-ale-zginac-musi/

  https://vk.com/banderivkaua

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uinf takie postawy są godne pigułek na pedofilów, ale nie dajmy się sprowokować. Tak jak u nas są nacjonaliści z dużą dozą nienawiści do Ukraińców tak u nich. Ogólnie moim zdaniem oba narody jednak dążą do przyjaźni i bardzo dobrze bo w końcu jesteśmy sąsiadami ciągle z zewnątrz skłócani.
   Mój kolega ma biznes obok baru prowadzonego przez Ukraińców. W rozmowach z nimi okazuje się, że większość Ukraińców wcale nie popiera skrajnych ruchów nacjonalistyczno Banderowskich. Jak mówią to nakręca u nich żydostwo ukraińskie. Mówiłem wiele razy przeszłości nie można zapominać, ale też nie można zapominać, że wzajemna nienawiść wynika nie z osobistych narodowych animozji bo ludzie i tu i tam są tacy sami, tylko z podżegania nas do tej wrogości. Gówniara pewnie jest pod wpływem jakiegoś skrajnie wrogo nastawionego banderowca i się popisuje swoją narodowościowo nacjonalistyczną postawą z domieszką faszystowskich gestów.

   Usuń
  2. Znam dobrze tą swołocz OUN i UPA od dziecka maja nienawiść wpojoną oni nienawidzą (koleżanka z Kijowa wspominała jak była jeszcze w Polsce jak tam przyjemnie jest) wszystkich nawet swoich roszczenia terytorialne mają wobec wszystkich państw z jakimi graniczą ci Ukraińcy co się sprzeciwiają to są Rusini oni są normalni, chcą powrotu czasów IRP tak samo jak większość Białorusinów czytałem artykuł na jednym z porali powiązanych z opozycją Białoruską, a do tej swołoczy to tylko z pozycji siły można przekonywać z nimi nie ma sensu dyskutować kula w pusty lep i po problemie, niestety mam rodzinę na Ukrainie oby nic im się nie stało bo dla tej swołoczy to mieszańcy obecnie Polacy są tam niemile widziani.

   Usuń
 58. I pewnie ma zlote zemby wprawione :)
  Ups widze ze rozprawialiscie na temat zlotego pociagu i ukrycia go w okolicach Walbrzycha przez nazistowskie niemcy.
  Owszem taki pociag egzystowal i stal ukryty w Walbrzychu ..dokladnie stal w tunelu kolejowym pod gora Wolowiec.
  Nie byl to pociag zawierajacy zloto ,to wymysl SAMYCH SWOICH :) jacy srali po przybyciu na Dolny Slask do wynien, myslac ze to sracze , a pidzamy i chalki sluzyly im za szykowne garnitory!:) mysle o ludziach pokroju przodkow Kwietnia jacy przybyli ny ziemie Dolnego Slaska JESTEM W POSIADANIU TAKOWYCH FOTOGRAFI ZROBIONYCH PRZEZ MOJEGO STRYJA, jak ta cholota tanczy pijana na ulicach Wroclawia w takich ubraniach!.
  Pociag ten przyszedl z Berlina zawieral pokazna kolekcje obrazow ,dziel sztuki oraz piekne meble wszelkiej masci Antyki ,wspaniale muzealia. Ciekawostka nadzor nad tym pociagiem sprawowal sama prawa reka Hitlera gauleiter Dolnego Slaska Karl Hanke.
  Wyposazenie mobilarne czyli meble pochodzily z tego zamku.

  http://gsb.download.bva.bund.de/BPRA/Bellevue/#pano=134

  Mialy trafic do zamku Ksiaz w jakim powstawala kwatera Adolfa Hitlera.

  Do mebli oraz kasetonow zdemontowanych z zamku Bellevue dostosowano kilka komnat w zamku Fürstenstein .
  Pociag stal pilnowany przez patrole w tunelu kolejowym pod Wolowcem do przybycia Rosjan , odjechal w kieronku Wroclawia gdzie stal kilka tygodni na bocznicy kolejowej na Brochowie juz wtedy czesc mobilariow zostajla zdewastowana i rozkradana , calosc pojechala jednak za granice wschodnia gdzie do dzisiaj co niektore elementy ukladanki obserwowano w Petersburgu .

  I to cala urosniieta do miary zlotego pociagu historiia,wyposazenia przyszlej nie doszlej kwatery Adolfa Hitlera jaka miala sie znajdowac w i pod zamkiem Fürstenstein Waldenburg Niderschlesien


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację z tym pociągiem z tymi WC też z koszulami nocnymi jako suknie balowe też prawda Dziadkowie mi opowiadali widzieli jak Rosjanki 1945 w nich tańczyły też opowiadali, że jak w 1939 wleźli tam do nich na wschodzie to większość tej swołoczy pierwszy raz w życiu widziała żarówkę w chlewie i beton na posadzce, a jak tramwaj jechał to uciekali przed nim, tfu cywilizację zobaczyli to zgłupieli do reszty kradnąc wszystko co popadnie zostawiali tylko kamienie młyńskie bo ciężkie i trudno zabrać, gówno bo śmierdzi, i błoto bo przecieka przez palce, na ten dalszy wschód jechało wszystko co przedstawia jakąś wartość, 39 opierdolili wschodnią Polskę w 44 resztę a po 45 to co zostało po Niemcach, i nic się nie zmieniło znowu jak by przyleźli by robiliby to samo wystarczy się w te wschodnie tereny się zapuścić i zobaczyć jak żyją chociaż tam normalni ludzie też są bardzo przyjaźni ale jest to drugie oblicze zachowanie stada zobaczą byle sklep w Polsce oszaleją pomyślą, że jesteśmy bardzo bogaci, tak było w 39. wystarczy posłuchać relacji ludzi co mieszkali przed wojną we Lwowie, Wilnie czy dalej Tarnopolu, Brasławie, co się działo jak wielki smród przylazł ze wschodu. Dlaczego wielki smród bo się nie myli, byli brudni zawszeni cuchnęli fekaliami i spirytusem „mundury” to były jakieś szmaty, to co się widuje na fotografiach bratania się Sowietów z Niemcami to akurat pokazowe odziały.


   Dobra trzeba kwietniowi dzień popsuć Dziadek opowiadał że jak oglądał z bliska słynne T34 stwierdził, że to gówno to jeżdżąca trumna i że na to wystarcza żeliwny tłuczek do kartofli, wystrzelony ze starej armaty, tak był zrobiony ten cudowny czołg to tylko na filmie jest super, rzeczywistość była całkiem inna, ktoś wie dlaczego ruskim czołgistą he he dawali wódę przed atakiem? I dlaczego na widok Tygrysa śpiewali, u drzwi twoich stoję Panie? Te kwiecień wiesz? wiem, że tu zaglądasz to w następnej pierdu addycji wyjaśnij he he

   Usuń
  2. U mnie w domu rodzinnym ruskie prawie rozstrzelaly dziadkow za urojona radiostacje-jakis mongol ktory pierwszy raz w zyciu widzial kibel w domu wsadzil leb do muszli klozetowej i jak gadal to "nioslo sie echo" wiec "nadawalo" a nadaje radiostacja, wiec pos sciane.
   Na szczescie znalalz sie jakis z miasta ktory obil mordy idiotom i uwolnil rodzine-wtedy grupa ciemniakow doznala szoku, zaczela ogladac sracz z kazdej strony, analizowac rury, dziwic sie spluczka-doslownie z rozdziawionymi gebami gapiac sie jak ciele w malowane wrote.
   Ukradli wszystko co sie swiecilo, na wiekoszosc kolorowych metali uznawali za zloto.

   Musze dodac ze z opisow swiadkow (spisywalem kiedys wspomnienia) wynika ze glownie rabowaly oddzialy pomocnicze, frontowe nie mialy na to zwykle czasu bo ustawicznie gnali niemcow a za nimi szlo NKWD zeby gonic tych co sie ociagaja i karac niesubordynacje.

   Gdy wpadli na nasz plac to pradziadkowi ukradli zegarek na lancuszku, zaczal sie o niego awanturowac poniewaz byl do niego przywiazany. Azjata ktory mu go ukradl mial juz pelno zegarkow recznych az do przedramienia na rekach i prawie po kolana na nogach. Obok domu przejezdzal na koniu mlody officer czerwonej armii , widac swierzy narybek stalinowski, widzac sytuacje ustawil soldata ktory juz z innymi szarpal sie o nowa zdobycz, przepedzajac wyrznal kmiotow po mordzie, po czym podrecznikowo wyuczonym polskim przeprosil pradziadka i dal mu swoj zegarek na lancuszku-XIX wieczne cacko z francji. Dziadkowie wspominali go pozywtywnie, ze mlody, czysty, schludny i kulturalny-tak wiec przeciwenstwo steeotypu. Za to co do pomocniczych oddzialow z pod granicy mongolskiej, bezzebnych dzikusow ze skosnymi oczami-maja jak najgorsze zdanie.
   Dzialo sie to w czasie Operacji Gornoslaskiej.   Usuń
 59. Stryj sluzyl do konca wojny w 19 panc. ta osoba nie zmyslala i prawda byla podstawa. oto jego wspomnienia ze spotkania z T-34.
  jadac wozem wstrzasnal potezny wybuch granatu jak sie okazalo z prawego przodu w oddali zauwazylismy gotowy do oddania strzalu w nasza strone rosyjski woz bojowy, byl to T-34 ,po chwili nastepny wstrzas, trafil nas iwan ponownie skierowalismy ogien w strone
  T-34 po oddaniu salwy rosyjski czolg zamienil sie w slup ognia jak gdyby z poteznego palnika ktos na kilkanascie metrow chcial podpalic niebosklon.
  tego dnia zniszczylismy 3 wozy bojowe T-34 odnoszac drobne okaleczenia naszego Tygrysa.

  A

  OdpowiedzUsuń
 60. https://www.youtube.com/watch?v=r5DIgMWYOlY

  OdpowiedzUsuń
 61. https://www.youtube.com/watch?v=o63in0iTs4g

  Bo pomodlic sie to bylo ostatnie co mogli.
  Tygrysy byly wozami wyprzedzajacymi o epoke inne wozy bojowe, w niektorych krajach uzywano ich jeszcze po wojnie, a dzisiaj,, LEO,, Leopard to jego nastepca ,jest najlepszym czolgiem na swiecie, sciaga cele jak Abrams czy T-90 z 4 km.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do "najlepszy" to kwestia sporna, wielu specjalistow wskazuje rodziny Merkavy jako najlepsze wozy a co do "sciagania" M1A2 to w testach i na papierze-M1A2 jest za to sprawdzony w boju i z pakietem TUSK jest klasa sama w sobie-szczegolnie w walkach miejskich gdzie inni odpadaja nie majac takiego osprzetu.

   Porownywanie Tygrysa i T-34 jest nieporozumieniem, dwie rozne klasy czolgow.

   Gdy porownamy Tygrysy z IS-2 to juz inna bajka i nie wyglada tak rozowo.

   Usuń
 62. W temacie Zlotego Pociagu, trafny tekst, mam podobne zdanie:

  http://www.poszukiwawcza.pl/index.php/10-glowna/28-o-walbrzyskim-zlotym-pociagu-raz-jeszcze.

  "...
  Jeleń łykający – to stereotypowy turysta z głębi kraju, który o historii ma pojęcie ledwo mgliste (oj, mieliśmy próbki w czasie Festiwalu, oj mieliśmy) i odrywając się na moment od piwa i ulubionego serialu pakuje rodzinkę z tabletami do auta i gna w te tajemnicze góry by w krótkich spodenkach i japonkach „eksplorować” te udostępnione kompleksy – później z wypiekami na twarzy błyszczy w swej korpo i snuje opowieści o swych odkryciach i przypuszczeniach – tyle się przecież dowiedzieli od przewodników
  Jeleń łykający informacje czerpie z mediów i książek NIE PODDAJĄC INFORMACJI LOGICZNEJ ANALIZIE, nie zastanawia się czy odebrane informacje mają sens, czy trzymają się kupy, czy do czegokolwiek się nadają. Nie patrzą krytycznie – a to jest niezbędne by nie dać sobą manipulować.
  Jeleń łykający wierzy mediom bezgranicznie, przyjmując njusy jak prawdy objawione. Słucha wreszcie pseudo eksploratorów z bożej łaski, mitomanów, blagierów, tapczanowych podpalaczy i dżokejów leśnych którzy ciągle, nie wiedzieć czemu, gromadzą wokół siebie podobnych do siebie typów. Słucha i puszcza głupoty dalej.
  ..."


  "***Słucha wreszcie pseudo eksploratorów z bożej łaski, mitomanów, blagierów, tapczanowych podpalaczy i dżokejów leśnych ***"

  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wyprawy, oprócz japonek i krótkich spodenek zabiera latarkę na cztery baterie R-14 i toporek strażacki. Wszystko to zawiesza na pasku od spodenek.

   Usuń
 63. Pytanie dla wiesniaka koniczyny-co ty chcesz osiagnac zamieszczaniem zdjec z przed lat i wkrecaniem ze to aktualne zdjecie jak Kwiecien hasa po Zamku Ksiaz?

  Mysliz ze ludzie ktorzy tu zagladaja sa tak glupi jak pelikany pijace brednie z bloga Kwietnia czy twojego?

  Zauwaz ze tu zagladaja ludzie ktorzy WYCHWYCILI brednie, klamstwa, glupoty, ludzie ktorzy sprzeciwaija sie propagowaniu klamstw i pierdolenia jakie serwuje Darek Kwiecien.


  Komu te kity chcesz sprzedac, wiejski gamoniu koniczyno?

  OdpowiedzUsuń
 64. Sęku moja znajoma pracuje w poradni psychiatrycznej na Panewnickiej 201. To blisko Ciebie kolego. To Twój rejon prawda.
  Tomasz na maila info w przyszłym tygodniu obiecane dokumenty :)

  OdpowiedzUsuń
 65. NOWY TEMAT

  CZARNE SŁOŃCE
  Dobrze skonstruowana bujda musi opierać się na elementach prawdy-prawdziwe fakty muszą tworzyć filary wokół , których to kłamstwo się rozsnuwa.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.