niedziela, 26 lipca 2015

PRAWDA OBJAWIONA O RIESE- KWIECIEŃ ROBI Z WŁASNYCH RODZICÓW UMYSŁOWO CHORYCH.

Jutro nowa audycja 


Już zacieram ręce na ten materiał. Może tym razem kwicząca pięść zamiast sączyć jak juchę z nosa swoje urojenia w każdej pirdołykcji da upust całej swej paranoi w jednym kawałku. 
Tymczasem już idę po zimne piwo chociaż nie gustuję w tym napoju i torbę czipsów.
Chociaż chyba popcorn byłby lepszy....
Do jurta :)

A TYMCZASEM NIM UKAŻE SIĘ ZAKAZANA WIEDZA O RIESE OBACZMY INNE TAJEMNICE KWICZĄCEJ PIĘŚCI
Komuś z internautów chciało się powycinać jedne z najdebilniejszych wypowiedzi kwiiietnia. Ja z tego zrobiłem MIKS ABSURDÓW:

videoDariusz Kwiecień Audycja LII

Rewelacje-sensacje zakazana tajna wiedza o Riese
Piszę to w chwili gdy materiał ma 266 wyświetleń i 37 łapek w górę i tylko jedną moja w dół.
Czyli na 265 oglądających półgłówków, którzy nie dali żadnej oceny-a powinni dać negatywną, mamy 37 totalnych głupków dających ocenę pozytywną i tylko jednego inteligenta, czyli mnie, który z góry wie, że zaraz przesłucha totalne brednie pamiętając wszystkie inne jakie ten niedouczony analfabeta spłodził w swoim życiu.
No, ale do rzeczy, pośmiejmy się wspólnie :)
Nieźle się zapowiada w 20 sekundzie już nam kwicząca pięść pokazuje stosik grubych notesów jakie zapisał, z których będzie czytał swe spisane tajemne informacje urojone. Na całe szczęście- a może i nieszczęście kwicząca pięść od razu przyznaje, że w tych notesach są spisane szalone opowieści jego wyimaginowanych świadków i jego własne WOLNE INTERPRETACJE ich jakoby opowiadanych historii. Tutaj macie pierwszy objaw ukrywanej paranoi. Psychiatria zna przypadki chorych grafomanów spisujących tak samo w notesach swoje urojenia-to naprawdę nie rzadkie przypadki, tylko tutaj nasz spryciula kłłłiciula zaznacza, że to są opowieści spisane od świadków, by nie było, że to jego-rozumicie hehe. Niestety ogromna część widowni nawet nie podejrzewa, że tak właśnie wygląda choroba psychiczna.
Chory opisuje wydarzenia, interpretuje je, a na koniec twierdzi, że to są spisane relacje od rzekomych świadków.

A ja zadam pytanie za tych debili, którzy myślą, że tak jest, a gdzie są ci świadkowie? Gdzie jest chociaż jedna relacja nagrana kamerą, dyktafonem? Nigdzie. Nie ma bo świadkowie są, ale tylko w głowie chorego.
TAJEMNICZA IZA-WŁAŚCICIELKA KONI POKAZAŁA KWICZĄCEJ PIĘŚCI TAJEMNICZĄ NIEZNANĄ SZTOLNIĘ NA GONTOWEJ I DODATKOWY SZYB!!!

Zaręczam, że nic takiego na Gontowej nie ma. Tak więc tajemnica tajemniczego szybu i sztolni na Gontowej pozostanie tajemnicą, bo nigdy tego wam ta dobrana parka nie pokaże, ale nie będzie już od dziś tajemnicą kim jest i skąd jest tajemnicza Iza tak ochoczo współpracująca z kwiczącą pięścią. Zapewne niejeden jak ją zobaczy w pełnej krasie zapała do niej jak kwicząca pięść miłością od pierwszego wejrzenia.

Izabela Kamieniarz stadnina koni czarny koń w Ludwikowicach Kłodzkich. Reszta na koniec i w dziale czarna lista przyjaciół kwiiietnia. Kwicząca pięść długo ukrywał tę Sowio górską amazonkę, ale dziś poznacie całą prawdę o jego nowej utajonej miłości-i chyba wice wersa.
NIE PRZYJMUJE ZAPROSZEŃ NA MILITARNE PIKNIKI!!!!
W 2 minucie nasza kwicząca pięść twierdzi, że dostaje mnóstwo zaproszeń na militarne pikniki i podobne imprezy, które odrzuca w tym na przykład na Zamku w Książu. Proszę państwa kolejny kit. Kwiiiecień nie dostaje ŻADNYCH ZAPROSZEŃ, A JUŻ TYM BARDZIEJ NA IMPREZY ORGANIZOWANE NA ZAMKU KSIĄŻ bo raz, że ma tam zakaz wstępu, a dwa, że WSZYSCY uważają go zwyczajnie za debila i idiotę. I tak jest w całej Polsce wszędzie tam gdzie imprezy tego typu organizują ludzie znający historię i zdrowi na umyśle.
W 3 minucie kwiiiecień opowiada, że jakiś historyk pisze na niego donosy do szacownych instytucji. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to pozdrawiam tego historyka bo skala bredni głoszonych przez kwiiietnia jest tak ogromna, że należy mu w tym przeszkadzać by młode pokolenia nim połapią się w tych bredniach nie zarażały się nimi.

KILKANAŚCIE RAZY PRZECZYTAŁEM TE ZESZYTY, KTÓRE SAM OSOBIŚCIE ZAPISAŁEM
W 4 minucie kwiiiecień mówi, że tak właśnie zrobił. I to również jest objaw znany w psychiatrii, że chory czyta co sam spłodził, a potem mając nowe przemyślenia dopisuje kolejne wątki i kolejne myśli przelewa na papier. Tym sposobem tworzy się wielotomowa encyklopedia jego urojeń. Co więcej uporczywie kwiiiecień powtarza, co jest jego kłamstwem, że spisane historie pochodzą od ludzi, którzy się kompletnie nie znają z całej Polski i co jeszcze więcej te historie się nie tylko pokrywają, ale i mają odzwierciedlenie we współczesnych wydarzeniach!!! Jak słucha tego jakiś matoł, a tych nie brakuje to bez wnikania w to głębiej i w to co się pokrywa niby we współczesnych wydarzeniach, przyklaśnie i stwierdzi: kurwa, ależ ten kwiecień ma łeb i jakie wspaniałe prawdy nam pokazuje. Tymczasem nie są to prawdy i NIC z tego co spisał sobie z chorej głowy nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Wszystko jest naciągane w jego subiektywnych interpretacjach i kulawo wpasowywane w dzisiejsze realia.
Tutaj kwiiiecień dodaje, że opowiadania o zjawach, duchach, strzygach itp. jakie spisał w swych notesach teraz jest czymś REALNYM!!! Taaa? Dla kogo? Gdzie są jakieś dowody realne na zjawy, duchy i strzygi? A matolstwo to łyka bo kwiiiecień powiedział, że to co sobie spisał zaczyna być realne.
NIEMCY MIELI PŁYWAJĄCE OBOZY KONCENTRACYJNE, A TAKŻE CO JEST JUŻ PEWNE W W ARGENTYNIE, BOLIWII I PERU!!!
Brednię tą wypowiada w 5 minucie. A dowodów niet….

MENGELE UKRYWA SIĘ DO 1947 ROKU NA DOLNYM ŚLĄSKU
W 6:50 kwiecień wypowiada tę brednię kosmiczną. Nigdzie nie ma żadnych wiarygodnych zapisków gdzie ukrywał się po wojnie Mengele, a kwiiiecień jest ostatnią osobą na tym świecie, która mogła by posiadać jakieś o tym wiarygodne informacje. Ale dla czego ten pijacki nieuk twierdzi, że Mengele po wojnie ukrywał się na DŚ? Odpowiedź jest prosta, by za jakiś czas stworzyć kolejne urojone historie, że jakoby w Riese pod okiem Mengelego długo po wojnie prowadzono jeszcze prace nad stworzeniem zmutowanej istoty. Kwiecień wpasowuje historię Mengelego właśnie po to w swoje opowieści by ubarwić je potem bredniami o stworach, strzygach i mutantach stworzonych przez Mengelego.  Mengele ukrywał się po wojnie najprawdopodobniej w jakimś klasztorze dzięki pomocy biskupa Aloisa Hudala na terenie Niemiec, a nie Dolnego Śląska gdzie roiło się od szabrujących NKWDzistów i wojsk Rosyjskich.

FESTIWAL UROJEŃ
Zaczyna się od 8 minuty gdy kwicząca pięść zaczyna czytać ze swych notesów opowieści-relacje O DZIWNYCH STWORACH widzianych na Dolnym Śląsku.
Wszystkiego komentować nie będę BO TO SĄ WSZYSTKO JEGO WŁASNE ZMYŚLONE HISTORIE. A dowód na to napiszę na sam koniec/…/
Jednej ciekawej rzeczy jednak się dowiadujemy z opowieści kwiiietnia o Jareckim. Ano tego, że miejscowe chłopaczki strzelały do niego z procy i się z niego naśmiewały. Czyli co? Czyli ów tajemniczy Jarecki musiał być miejscowym idiotą z, którego wszyscy robili sobie polewkę, ale ów miejscowy idiota stał się dla kwiiietnia autorytetem i źródłem wiedzy na, której dzisiaj buduje swoje chore opowieści. Nie trudno się domyślić, że jarecki był zwyczajnym świrem i umysłowo chorym człowiekiem, o ile w ogóle istniał. Na razie nie ma żadnych na to świadków, a twierdzenia kwiiietnia, że Jareckiego pamiętają jego koledzy z dzieciństwa nie mają nigdzie potwierdzenia w opowieściach jego kolegów ani miejscowych autochtonów.

Przy okazji dowiadujemy się gdzie nasza kwicząca pięść się urodziła i wychowała. W 14:30 kwiiiecień podaje miejsce urodzenia i wychowania gdzie mieszkał kilka lat.
Głuszyca 11 Listopada 2/2 miejscem urodzenia i wychowania kwiiietnia.
Gdyby ktoś chciał tam kiedyś zajrzeć i popytać o kwiiietnia to zaręczam spotka się z ironicznym uśmieszkiem i drwinami-tak na marginesie.MAMA! TATA! ROBIĘ Z WAS WARIATA!

W poprzednim temacie na naszym blogu pokazałem wam kilka skrenów komentarzy kwiiietnia w, których szarga imię mojej matki.
Okazuje się, że robi to samo ze swoją i ojcem robiąc z nich wariatów.
W 16 minucie kwiiiecień kończy czytanie kolejnej historii ze swego pamiętnika o jakiś stworach widywanych w okolicy Riese.
I w chwilę potem dodaje:
16:08 u mnie w domu ta historia była bardzo często powtarzana przez moich rodziców/…/
No cóż odnoszę wrażenie, że to kłamstwo, iż starzy kwiiietnia takie rzeczy opowiadali mu w domu. Stawiam na to, że kwiiiecień wciska kit nie bacząc już, że robi tym samym ze swych rodziców umysłowo chore osoby. Ojciec jak wiemy nie żyje, a matka ledwo przędzie tam w Głuszycy i jest już zapewne tak stara, że nie zdaje sobie sprawy, że jej synuś robi z niej schizofreniczkę.
Jak widać kwiiiecień dla uwiarygodnienia swych urojeń gotów jest zrobić z własnych rodziców idiotów.
I nie napisał bym tego gdyby kwiiiecień miał na koncie wiele realnych reporterskich wywiadów skręconych kamerą lub dyktafonem. Gdyby faktycznie pokazywał ludzi takie rzeczy opowiadających. To można by się nawet do pewnego stopnia zastanawiać czy coś w tym nie ma, ale tutaj mamy kurwa przypadek gdzie nie ma ANI JEDNEGO ŚWIADKA, ani jednego nagrania, kompletnie nic poza jego słowami, które uwiarygodnia tylko opowieściami o tych rzekomych świadkach, a teraz skurwysyn wplątuje w swe opowieści własnych rodziców.

Zaraz potem mamy kolejną krótką opowieść o Jareckim. W 16:35 kwiiiecień opowiada jak zachowywał się Jarecki w terenie. A zachowywał się jak świr. Przykrywał się krzakami, kulił się w sobie, wpadał w panikę i krzyczał by uciekać bo potwory ich zaraz znajdą. Nic dziwnego, że o ile ta postać istniała, była obiektem chłopięcych drwin i szyderstw.
Ale uwaga dalej słuchając tego wywodu dowiadujemy się, że ów dom na 11 Listopada jest przeklęty i dziś mieszkańcy jego mają problem z pojawiającymi się stworami, co doprowadza mieszkańców do samobójstw i kilkunastu z nich teraz powariowało biegając po lasach i zachowując się jak ów Jarecki!
A tak wygląda ów przeklęty dom na 11 Listopada 2/2 w GłuszycyGdyby to nie było tak daleko pojechał bym i popytał o te rewelacje i to z dyktafonem i kamerą.


PROJEKT HARP 1963r – BARBADOS
Nic nie wiem o takim projekcie czy w ogóle istniał, więc proszę o komentarze w tej kwestii, ale już po wysłuchaniu kilku bredni kwiiietnia od 17:50 mogę stwierdzić, że pierdoli bzdury, że jakoby zespawano dwa działa kolejowe Dora i Gustaw w jedno, nad, którymi pracował jakiś Jerry Bull dla CIA, które to działa jakoby były robione w zakładach Kruppa na terenie Głuszycy w jakiś zakładach ZP? Piast. Owe działa jakoby wystrzeliwały pionowo pocisk na wysokość uwaga, 180 kilometrów czyli w kurwa kosmos hehehe. I co na koniec się dowiadujemy działa owe mogły służyć do badań ciśnieniowych, które na 100% były prowadzone w Szczawnie Zdrój!
Można się opluć ze śmiechu słuchając takich rewelacji. Już po samym tym stwierdzeniu można uznać, że wszystko co mówi ten łysy zjeb od 17:50 to urojona brednia. Acha wspomina zjeb o jakiś wyrytych napisach w zakładzie Bielnik na ścianie Barbaros i Angola, które naprowadziły go na tę historię.
Powiem, że skomentowanie tego bełkotu jest po prostu niemożliwe. Wymysły i niedorzeczności z dupy wzięte wpasowane w jakieś miejsca w Głuszycy są nie do zweryfikowania. I o to mu chodzi by wybełkotać jakąś urojoną brednię o działach, jakimś planie Barbaros i Angola i pokazać, że odkrywa tajemnice jakich w książkach nie znajdziecie.

W 20 minucie kończę komentowanie tego urojonego bełkotu. Wysłuchałem do końca całości i pomyślałem, że nie ma sensu komentowania każdego wątku jaki porusza to durne bydle.
Mogę stwierdzić jednoznacznie, że cała reszta tych opowieści to brednie co do słowa. Nie ma w nich żadnej prawdy. Każde słowo, każde zdanie i każda opowieść jest wymysłem kwiiietnia.

I teraz jak napisałem wcześniej dowód na zmyślenie tych wszystkich rzekomych relacji spisanych w pamiętnikach kwiiietnia.
Nikt zapewne nie zauważył, że są pisane w stylu książki SF, a nie relacji. Kto próbował spisać czyjąś relację ten wie, że taka relacja różni się w stylistyce od innych bo opowiadają je różni ludzie różnym językiem używając przy tym różnych określeń. Tutaj mamy do czynienia z jakoby spisanymi relacjom od różnych ludzi, ale gołym uchem słychać, że wszystkie te relacje są spisane tym samym językiem i tymi samymi powtarzającymi się określeniami. I to jest dowód, że nie pochodzą od istniejących świadków tylko pochodzą z wyobraźni autora spisywanych tym samym językiem i określeniami.
Kwiecień by to ukryć twierdzi, że ci wszyscy różni świadkowie opowiadają o tym samym i dla tego język jest podobny, ale to jest tylko jego wybieg by to podobieństwo wymyślonych relacji wytłumaczyć w tak prostacki sposób.

Nie wykluczam, że w dodatku nie wrócę do jakiejś kwestii z reszty tego bełkotu, ale myślę, że sami w komentarzach co nieco dołożycie. 


A TERAZ O NAJNOWSZEJ MIŁOŚCI KWIIIETNIA

CZYLI KWICZĄCA PIĘŚĆ I AMAZONKA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICH.


Za każdym razem gdy kwiiiecień przykleja się do kogoś by podnieść swe notowania w oczach internetowych debili, zastanawiamy się co kieruje ludźmi z nim się zadających. Jak się wiele razy w przeszłości okazało wiele z tych osób po prostu nie ma bladego pojęcia jakim debilem jest kwiiiecień i skurwysynem. Dopiero po zapoznaniu się z naszym blogiem niektóre z tych osób wycofują się z komitywy z kwiiietniem.
Ostatnią osobą, która zapewne dała się nabrać na pozory kwiiietnia jest niejaka amazonka z Ludwikowic Kłodzkich Izabela Kamieniarz.
Zdjęcie.
Co za zbieg okoliczności jej nazwiska z zawodem jaki uprawiał nasz wielki eksplorator zakazanej wiedzy. Kamieniarz.
Owa amazonka prowadzi jakiś ośrodek w Ludwikowicach Kłodzkich o nazwie Czarny koń:
Izabela Kamieniarz
ul. Kopalniana 11
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
komórka: 889 971 683
dom: 074 871 66 68
izunia_20@buziaczek.pl

Kim jest ostatnia znajomość kwiiietnia?
To bardzo kochliwa osóbka. I to dosłownie. Kocha konie i... facetów na koniach. 
Przeglądając jej Facebooka można wiele wywnioskować o tej księżniczce na koniu z Ludwikowic: https://www.facebook.com/izabela.sajewicz
Zastanawiałem się co takiego sprawiło, że ta "urocza" osóbka, bo nikt nie zaprzeczy, że taką jest, weszła w tak bliską zażyłość z naszym kwiczącym internetowym łobuzem nie stroniącym od pomówień, bandyckich oskarżeń i dziesiątek oszczerstw kierowanych w moja stronę oraz stronę wielu ludzi, którzy poznali się na tej skurwiałej kwietniowej kreaturze?
Myślę sobie-temu też nikt nie zaprzeczy- tak ładnie jej patrzy z oczutaki ma uroczy uśmiech
taka inteligencja wyziera z jej twarzy
taka dobroć
taka dobroduszność
taka przyjacielskość
a mimo to skumała się z takim bydlakiem?!

Jak to jest? Może nie ma pojęcia kim i jaki jest naprawdę jej ulubieniec Głuszycy?
Dziewczyna ma aspiracje do bycia księżniczką na koniu więc wydawało by się, że byle wałach jak kwiiiecień nie zrobi na niej wrażenia

A jednak coś Ludwikowicka księżniczka zobaczyła w kwiiietniu, że go dopuściła tak blisko w swe podwoje.
Ciekawe co?
Czyżby opowieści o wilkołakach? Otwarciu wrót? Nazistowskich urojonych genetycznych eksperymentach? A może podoba się naszej księżniczce gdy kwiecień pisze tak:

Może księżniczka z Ludwikowic lubi mocnych facetów, którzy swych przeciwników obrzucają umysłowym kałem?
A jakich lubi facetów księżniczka z Ludwikowic?
Okazuje się, że NIE TAKICH JAKIMI SIĘ CHYBA OTACZA!
Ci co się koło niej kręcą są tylko substytutem tego wymarzonego i może kwiiiecień w części to marzenie realizuje?
Zaraz się przekonamy.
Otóż z tego co widzę na jej facebooku to nasza księżniczka stała się zamężna 21 kwietnia 2011 r

Ale czy to był facet jej marzeń i westchnień?
Oj chyba nie bo w maju 2013 na swoim facebooku zamieściła zdjęcie wskazujące na zgoła odmienne zapatrywania niż walory jakie reprezentuje jej wybranek

No cóż marzenia się nigdy nie spełniają szczególnie takim księżniczkom, ale mogą być częściowo zrekompensowane choćby nagłym pojawieniem się mistrza kitu i wymysłów, który jakże okazale prezentuje się na jej koniu niczym sam napoleon Bonaparte
Zapewne coś musiała dostrzec w naszym kwiczącym mistrzu karate Izabela Kamieniarz, że dziś organizuje wespół z nim te terenowe eskapady. 
Ale może przyczyną tego jest zawód miłosny?
Zapewne tak. I pewnie na pocieszenie szuka nowej przygody i to kudłatej z zębami, pazurami i ślepiami, którą gwarantuje jej nasza kwicząca bestia ziejąca przerażającymi opowieściami.
I zapewne tak jest bowiem jak się okazuje poziom intelektualny naszej Ludwikowidzkiej księżniczki nie jest zbyt wysokich lotów
a skoro nie jest zbyt wysokich lotów to i opowieści kwiiietnia również nie wysokich lotów zachwycają ją równie mocno co widmo kolacji z dwoma jajkami, parówką i troszką śmietanki.


Ale na poważnie.
Albo baba jest nieświadoma kim jest kwiiiecień i do czego jest zdolny, albo dobrze wie i nie bacząc na to wchodzi z nim w układy byle zarobić trochę grosza na kilku chętnych do jazdy konnej, których kwiiiecień jej przyprowadzi za 150 zeta od zadu. Jeśli tak to musi dysponować wyjątkową tępotą i głupotą jak z resztą każdy kto akceptuje kwiiietnia i jego wyczyny wszelakie. 
Dla tego trafia na naszą czarną listę przyjaciół kwiiietnia 


DODATEK 1 28LIPCA2015
WEDŁUG KWIIIETNIA IZABELLA SAJEWICZ-KAMIENIARZ JEST NARZECZONĄ KOZAKA DOŃSKIEGO, KTÓRY WAŻY 140 KILOGRAMÓW I WŁAŚNIE WPADŁ W SZAŁ:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/sidor-znowu-zosta-wsciekle-zaatakowany.html?showComment=1438022331468#c2023949750299814131

Nie po raz pierwszy kwiiiecień robi z kogoś innego niż jest.
Niedawno z Zygmunta Szendzielarza Łupaszka zrobił nazistowskiego zdrajcę i ukraińskiego bandytę, który kazał według kwiiietnia riesać Polaków.
Tym razem dostało się narzeczonemu naszej Ludwikowickiej księżniczki z, którego zrobił Kozaka Dońskiego.
Ciekawe. 
Kwiiecień dowalił do pieca. Jeszcze tak niedawno nasza księżniczka cieszyła się welonem, potem płakała, że mija się ze swym ukochanym bez słowa, potem marzyła o kucharzu dysponującym dwoma jajkami i parówką ze śmietanką, a teraz od kwiiietnia się dowiadujemy, że ma narzeczonego i to w dodatku kozaka Dońskiego i by było ciekawiej ważącego 140 kilosów.
Kwiiiecień jak zwykle usiłuje stanąć w czyjejś obronie grając na pozorach. Skoro tak to:

A ja słyszałem, że kwiiiecień ma przejebane u takiego jednego z DŚ co waży 150 kilogramów jest mistrzem sumo i nie lubi paranoików szwendających się po jego terenie. 

Słyszałem też, że pewna grupa tak nielubi kwiiietnia, że nie może się doczekać spotkania w terenie.
I bynajmniej nie są to Dońscy kozacy tylko rodowici Polacy....PATRIOCI.


DODATEK 2 28lipca2015


Kwiiiecień zaprasza na przejażdżki konne po niedostępnych leśnych ostępach. To nie pierwszy raz gdy jego działania sa niezgodne z prawem i przepisami, ktorych jak widać nie zna.
Przypomnę mu i jego malinowej księżniczce jak jazdę konną w terenie regulują przepisy:

https://zabookuj.eu/pl/wypoczynek/przepisy-a-jazda-konna-w-lesie.html


Niezależnie od tego, czy jaWjazdnatrase.jpgko jeźdźcy nastawieni jesteśmy na turystyczną eksploatację terenu i pokonywanie dużych odległości, czy odbywamy krótkie wypady w teren, powinniśmy być świadomi obowiązujących przepisów.
Poruszając się po lesie, musimy wiedzieć, że zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, jazda konna w lesie dopuszczalna jest tylko drogami leśnymi wyznaczonymi przez nadleśniczego. Poruszać się można po każdej drodze i ścieżce leśnej wyłącznie  pieszo lub na rowerze. Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym lub jazda konna są dozwolone drogami leśnymi tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach.
Warto zaznaczyć, że zgodnie z ustawą, lasem określa się grunt o zwartej powierzchni co najmniej 0,10 ha, pokryty roślinnością leśną (uprawami leśnymi) - drzewami i krzewami oraz runem leśnym. Jest nim także taki sam obszar przejściowo pozbawiony wspomnianej roślinności, przeznaczony do produkcji leśnej lub stanowiący rezerwat przyrody; wchodzący w skład parku narodowego albo wpisany do rejestru zabytków (art. 3 pkt 1 ustawy o lasach). Należy więc być ostrożnym nawet na terenach nie zadrzewionych, ponieważ w rozumieniu ustawy lasem określa się również grunt „związany z gospodarką leśną, zajęty pod wykorzystywane dla potrzeb gospodarki leśnej: budynki i budowle, urządzenia melioracji wodnych, linie podziału przestrzennego lasu, drogi leśne, tereny pod liniami energetycznymi, szkółki leśne, miejsca składowania drewna, a także wykorzystywany na parkingi leśne i urządzenia turystyczne” (art. 3 pkt 2 ustawy o lasach).
Prowadząc stajnię w sąsiedztwie lasu, warto wystąpić do nadleśnictwa o wyznaczenie i oznakowanie tras konnych w miejscach, gdzie zwykliśmy jeździć. Zwykle nie sprawia to większych problemów i zdarza się, że są to te same szlaki, jakimi jeździliśmy wcześniej, np. szlak rowerowy awansuje do szlaku rowerowo-konnego (jeżeli ruch rowerowy nie zagraża konnemu i odwrotnie). Ponadto ważne jest, żebyśmy organizując wieloosobowy rajd, przejazd czy spotkanie pamiętali, że imprezy rekreacyjne oraz inne imprezy o charakterze masowym organizowane w lesie wymagają zgody właściciela lasu. (art. 29 ust. 4)
Występują też sytuacje, kiedy nadleśniczy może wprowadzić okresowy zakaz wstępu do lasu, nawet gdy wyznaczone są w nim specjalne szlaki jeździeckie. Takie sytuacje to zniszczenie runa leśnego lub drzewostanu na danym obszarze, wykonywane prace leśne, czy wystąpienie zagrożenia pożarowego. Stałym zakazem wstępu objęte są  uprawy leśne do 4 m wysokości, powierzchnie doświadczalne i drzewostany nasienne, ostoje zwierząt, źródliska rzek i potoków, obszary zagrożone erozją. Miejsca takie są zwykle dobrze oznaczone lub nawet ogrodzone.
Właściciel lasu nie stanowiącego własności Skarbu Państwa może permanentnie zakazać wstępu, oznaczając ten las tablicą z odpowiednim napisem, np. ”Teren prywatny – wstęp wzbroniony”.  W takim przypadku, niestety nie ma możliwości interwencji czy odwołania do organów państwowych.
Warto pamiętać, że drogi leśne to „drogi położone w lasach nie będące drogami publicznymi w rozumieniu przepisów o drogach publicznych”(zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 pkt 8 ustawy o lasach). Co za tym idzie, na drogach publicznych obowiązują inne przepisy, nawet gdy taka droga przebiega przez las.
autor: Urszula Szczęsny

Nie dość, że wszystkie filmy pokazują jak banda kwiietnia i Ludwikowickiej księżniczki rozjeżdżają lasy kopytami koni to w dodatku nie gwarantują uczestnikom należytego bezpieczeństwa pozwalając im jeździć bez odpowiednich zabezpieczeń jak właściwe wysokie obuwie oraz toczek i kask na głowę na wypadek upadku, o odpowiednich spodniach gwarantujących nie ślizganie się w siodle nie wspomnę.
Dzwoniłem dzisiaj do pewnej stadniny dowiedzieć się jak wyglądają przepisy lub wytyczne dotyczące prowadzenia takiej działalności agroturystycznej z wykorzystaniem jazd konnych.
Dowiedziałem się, że do tego nie potrzebne są od kilku lat żadne uprawnienia, ani do organizowania jazd konnych, ani nauki jazdy.
Nie oznacza to, że każdy szanujący się właściciel stadniny czy  małego klubu jeździeckiego  nie ma ambicji by zrobić kurs instruktorski rekreacji ruchowej pod kątem jeździectwa. 
Nasza ludwikowicka amazonka takowego zapewne nie ma bo gdyby miała to na jej stronie chyba by takowy tytuł widniał. Tak więc jest instruktorką, ale tyle co z nazwy, a nie przeszkolenia, a wiedzę w zakresie koni chyba raczej ma z amatorskiego ich poznania i okiełznania. Chociaż to nie jest istotne.
Istotne jest to co i jak robi wespół z największym kretynem od tajemnic histerycznych.
napisałem histerycznych? Hmmm... Bo to nie historia tylko wilkołacza histeria.
Ale kończąc ten dodatek sami widzimi jak kwiiiecień promuje jazdy w terenie łamiąc przepisy, jak malinowa amazonka na to pozwala i jak igra z życiem ludzkim nie zabezpieczając uczestników w należyty sposób.
A bo to pierwszy raz jak kwiiiecień naraża czyjeś życie w swych eskapadach?
Pamiętamy ile razy prowadzał ludzi po dołach i wykrotach nie mogąc zapanować nad podopiecznymi, jak pozwalał włazić im w mogące się obsunąć ziemne dziury i jak do jednej z nich wlazł z kimś i małą dziewczynką by skręcić z na wpół zawalonej sztolni mogącej kryć niewypały film. Pamiętamy jak ślęczał nad niewypałem w jakimś wyrobisku, który mógł niechcący wybuchnąć i spowodować wybuch innych leżących poniżej, a tym samym wysadzić w powietrze wszystko w promieniu kilkuset metrów wraz z uczestnikami wyprawy czekającymi nieopodal przed wejściem do tego wyrobiska.
I tak kółko się zamyka jedno warte drugiego. Jedno igra z ludzkim życiem i drugie też.

DODATEK 3
PANNA MŁODA DLA KWIIIIETNIA
KWIEEEECIEŃ!
MIAŁEŚ RACJĘ!
ISTNIEJĄ KONIOŁAKI "WYCHODOWANE" PRZEZ NAZISTÓW!
stary qrwa przepraszam, że ci nie wierzyłem!
Zamykam bloga!
Zapisuję się na twoje wyprawy i od tej pory zmieniam front, będę bronił twoich prawd o zmutowanych ludziach z kończynami zwierząt.
Chłopie nie mogłeś od razu pokazać swojej narzeczonej?!
Biję się w piersi, tzn w klatę. Teraz możesz ludziom bez obawy przeczytać co spisałeś w swoich pamiętnikach.
I pomyśleć, że to ja największy twój wróg pokazał dowód prawdy na twoje prawdy :)DODATEK 4
CZYLI JAK SIODŁAĆ KONIA I DBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO LUDZI I KONI

Mini relacja z weekendu w Riese 16-19 lipca 2015- oglądamy od 6:19


1 zakładamy czaprak na grzbiet konia tak by jego początek był dopasowany do kłębu.
2 Następnie nakładamy na niego podkładkę i wszystko układamy tak by nie obcierało konia
3 Czaprak przypinamy paskami- rzepami do siodła by się nie przesuwał by siodło się nie zsunęło z jeźdźcem
4 Na koniec dopinamy popręg pod brzuchem konia na tyle mocno by siodło w czasie wsiadania się nie przesuwało, ale też nie ograniczało oddychania konia i nie obcierało.

Nie zawieszamy siodła ani innych nakładek na grzbiet konia na drewnianych płotach z drzazgami jak to zrobiła nasza Ludwikowicka instruktorka, czy innych podobnych rzeczach, ani nie kładziemy ich na ziemi pełnej brudu i patyków bo może w nie wbić się kawałek drewna lub dostać jakiś niepożądany obiekt, który spowoduje obtarcia grzbietu konia.
W 7:30 widzimy, że szanowna instruktorka z Ludwikowic źle założyła czaprak i podkładkę bo założyła je zbyt blisko grzywy konia co musi powodować niewygodny ucisk siodła na cały grzbiet konia. Siodło wraz z podkładkami powinno znajdować się na NAJNIŻSZYM MIEJSCU GRZBIETU! A nie tak jak widać na filmie zbyt blisko grzywy. To samo widać u konia w tle gdzie wszystko jest założone zbyt blisko łopatek konia.
Co jeszcze widzimy? Ano kto się zna ten wie, że czaprak kładziemy tak by nie podwijał włosów w przeciwnym kierunku niż rosną koniowi na grzbiecie. Po każdym zdjęciu siodła włosy się podwijają i należy je przeczesać zgodnie z ich kierunkiem porostu, a czaprak zakładać tak by nasunąć go od grzywy w kierunku najniższego miejsca na grzbiecie i najlepiej jeszcze przegładzić dłonią włosy pod czaprakiem dla ich ułożenia zanim założymy siodło. Nasza instruktorka tego nie zrobiła i  po prostu ściągnęła czaprak z grzbietu konia POD WŁOS jak szmatę z kuchennego blatu i narzuciła ten czaprak na grzbiet konia nie dbając o to i to w taki sposób-zbyt wysoko, że po założeniu drugiego czapraka i siodła też zbyt wysoko założonego wszystko zsunie się w czasie jazdy ku najniższemu miejscu grzbietu powodując jeśli nie obtarcia to przynajmniej niemiłe dla konia uciskanie całego popręgu. Może dla tego koń tak się zachowuje, że obgryza ze zdenerwowania ogrodzenie, a nie jak pisałem wcześniej z braku witamin. Tak więc widać masę błędów przy siodłaniu konia.
Osobną kwestią są koce pod siodłami jeźdźców/patrz zdjęcia niżej/. Brudne, złożone niedbale i nie nadające się szczególnie do jazdy terenowej ponieważ złożony na kilka warstw koc zawsze się koniowi na grzbiecie zmiętosi powodując ucisk na kręgosłup i inne części grzbietu, oraz może spowodować zsunięcie się całego siodła z jeźdźcem co niechybnie prędzej czy później doprowadzi do tragedii.
No i jeszcze jeden drobiazg. Jak wiadomo jazda w terenie jest dla konia trudna i stresująca. Nie każdy koń umie pokonywać przeszkody i radzić sobie z nierównościami terenowymi, przeszkodami i sytuacjami. Powoduje to, że koń niekiedy może źle stanąć i o coś otrzeć nogi.  Może nastąpić na gałąź, która po złamaniu może stanowić przyczynę wbicia się w skórę i zranienia konia-szczególnie w lesie poza szlakami i drogami. W takim przypadku należy go skutecznie przed tym zabezpieczyć nakładając na nogi konia odpowiednie sztywne ochraniacze na przednie i tylne nogi. A co widzimy u koni naszej Ludwikowickiej instruktorki? Brak takich ochraniaczy u wszystkich koni. Tylko na zdjęciu kwietnia na koniu widać, że koń ma na tylnych nogach zawinięte jakieś żółte szmaty! /patrz zdjęcie niżej/

I kwestia kolejna. Pokażę zdjęcie co by kurwa nie było, że se wymyśliłem:
Macie dowód niedbałości o konie czyli nie obcięte kopyta konia w należyty sposób, co musi prowadzić do zwyrodnienia stawów i udręki zwierzęcia, o bezpieczeństwie jeźdźca nie wspomnę. Z resztą po posturze tego biednego zwierzaka widać, że jest jakiś kościsty i rachityczny i sądząc po jego wyglądzie nie powinien wozić nikogo na grzbiecie.

A teraz zobaczcie jak powinno się siodłać konia, jakich czapraków używać i jak je nakładać:

Zobaczcie jak tu wszystko wygląda elegancko, czysto i schludnie. A co widzimy na filmie Ludwikowidzkiej instruktorki? Tragiczny obraz widzimy.

A teraz porównajcie jak powinni wyglądać jeźdźcy wyruszający w teren na koniach, czyli powinni mieć toczki lub kaski, obcisłe spodnie zapobiegające obtarciom łydek i ślizganie się w siodle, wysokie buty zapobiegające zaklinowaniu nogi w strzemionach. 

A jak wyglądają jeźdźcy ludwikowidzkiej instruktorki ? Jak banda lumpów jadących na szaber, przemytników i szabrowników wiejskich, zwyczajnych łapserdaków.

Konie małe nie nadające się do wożenia dorosłych wielkich chłopów, źle osiodłane, okryte brudnymi nierówno złozonymi kocami pod siodłami, nie zabezpieczone ochraniaczami na nogach, jeźdźcy w nieodpowiednich strojach bez właściwego PRZESZKOLENIA co widać na filmie, siodła nie dobrane do wzrostu jeźdźców, grzywy koni nie wyczesane i zmierzwione-szczególnie widać to na przykładzie kwiiietnia na koniu.

Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. 

I do potencjalnych uczestników kwiietniowo kamieniarskich wycieczek. Jeśli kochasz zwierzęta, jeśli nie chcesz by nie były dręczone, jeśli dbasz o swoje bezpieczeństwo i jeśli też nie chciałbyś by przez Ciebie jakieś zwierze ucierpiało to nie powinieneś w tym pierdolniku uczestniczyć.
Nasza ludwikowidzka instruktorka nie potrafi dbać o konie i bezpieczeństwo ludzi. Odpierdala powiem krótko żenującą manianę. Reszta w komentarzach.


DODATEK 5
Riese z siodła - zachęta. Moje Riese - Dariusz Kwiecień


W poprzednim dodatku pisałem, że Ludwikowicka instruktorka ma zbyt małe konie do jazdy z tak wielkimi chłopami. Dziś chcę to pokazać nieco dosadniej.

Kadr z filmu z 0:55

Jak widać wygląda to komicznie. Kawał otyłego chłopa na koniu niewiele większym od niego. Patrząc na ten fragment jazdy widać jak koń ledwo idzie – jak koń pod górę – z takim ciężarem. Trzepie łbem i pochyla go z wysiłku do samej ziemi. To samo widać z tyłu u innego konia w oddali. Jest to objaw przeciążenia konia, oraz wielu innych przyczyn o czym za chwilę. Poza tym jak się dobrze przyjrzycie to gościu siedzi temu koniu na niemal łopatkach bo ma źle założone siodło nie w najniższym miejscu jak powinno. 


A teraz spójrzcie na moment od 0:52 jak kwiiiecień krzyczy, że ktoś tam spadł z konia Iza! Widać na filmie jak grupa pozostawiła samemu sobie jakąś osobę z tyłu nie dbając o jej bezpieczeństwo:
Nasza wysokiej klasy instruktorka oraz ów mentor od koni jak go nazwał kwiiiecień, który jechał na początku grupy nawet tego nie zauważyli. Człowiek gdyby to był las mógł dawno stracić życie na jakimś korzeniu lub kamieni i gdyby się kwiiiecień nie odwrócił robiąc ten filmik telefonem to pewnie nikt by nie zobaczył, że kogoś brakuje. Upadek musiał być bolesny i może nawet ten ktoś stracił przytomność skoro nawet nie krzyknął pomocy.
Tak wygląda opieka Izabeli Kamieniarz nad uczestnikami kwiiietniowego rajdu po Riese. 

A teraz obaczcie ten materiał od 1:20 jak kwiiiecień jadąc na koniu już przez las filmuje i nawija swoją gadkę.  Otóż widać jak koń z równie mocno pochylonym łbem do dołu co jest objawem przemęczenia nim potrząsa. Potrząsanie łbem ma wiele przyczyn od opędzenia się od owadów poprzez dokuczliwe zmęczenie, odczuwanie dyskomfortu, źle dopasowanego sprzętu, ogłowia lub siodła co może powodować ból kręgosłupa, albo nie zadbanych zębów czyli niezeszlifowanych ostrych krawędzi zębów trzonowych od strony policzków, które powstają w trakcie gryzienia pokarmu i ścierania powierzchni trących. Takie niestarte przez lekarza zęby powodują skaleczenia błon śluzowych i właśnie takie potrząsanie łbem w trakcie jazdy-czyli powodują ból. Powodów potrząsania łbem przez konia jest bardzo wiele, ale zawsze jest to zły objaw i przyczyny tego należy bezzwłocznie ustalić.
Na wszystkich dotychczasowych filmach jakie zapodał kwiiiecień widać ten objaw u nie jednego konia ze stadniny Izabeli Kamieniarz. Filmiki są krótkie, ale wprawne oko już zdąży ten objaw wypatrzeć.

A teraz zobaczcie moment w 1:48 jak kwiecień jadąc na tym koniu ma przed sobą przeszkodę z rosochatej suchej ostrej gałęzi:
I zobaczcie jak koń potyka się na niej na chwilę przystając. Kwiecień zamiast ominąć tę gałąź prawą stroną gdzie jest wystarczająco sporo do tego miejsca prowadzi biednego konia wprost na tę gałąź i każe mu przez nią przejść. Już widzę otarcia na nogach tego konia, a pisałem w poprzednim dodatku, że takim sytuacjom zapobiegają właściwe ochraniacze usztywniające nogę i chroniące właśnie przed takimi sytuacjami, a nie jakieś cienkie szmaty zawinięte na tylne nogi.
Oczywiście jeździec z przodu nawet nie pomyślał by zejść z konia i utorować drogę z tej gałęzi. Tak się dba kurwa o konie w stadninie Czarny Koń Izabeli Kamieniarz.

Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości z jakiego typu miłośnikami koni mamy do czynienia i jakim kosztem dla rozrywki kwiiiecień urządza sobie zwiedzanie swojego Riese?
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości jakiej klasy jest instruktorka Izabela Kamieniarz?
Reszta w komentarzach.DODATEK 6
KILKA PORAD DLA CHĘTNYCH DO JAZDY POD OKIEM IZABELI KAMIENIARZ I JEJ PRZYBOCZNEGO KONIUSZEGO DARIUSZA KWIIIETNIA
Zanim pojedziesz w teren na koniu zapytaj czy Izabela Kamieniarz posiada ubezpieczenie NNW
Zadbaj o własne bezpieczeństwo i sam się ubezpiecz na wszelki wypadek http://www.galopuje.pl/konie,jezdzieckie-ubezpieczenie-nnw,25663.html
Uiść opłatę i zażądaj paragonu lub rachunku. Będzie to w razie czego, wypadek czy nieszczęśliwe wydarzenie dowód, że brałeś udział w jeździe pod jej okiem, a to ostatecznie pozwoli Ci otrzymać odszkodowanie z jej ubezpieczenia-o ile je w ogóle posiada.
Spójrz na konia czy nie ma jakiś niepokojących objawów. Zwróć uwagę na kopyta czy są w dobrym stanie. Na przykład czy kopyta konia nie łuszczą się warstwami i nie ma na pęcinach śladów zapaleń. Te objawy spowodowane są często złymi warunkami w stajni-duża wilgotność.
Zwróć uwagę czy koń nie ma otarć na ciele szczególnie w okolicach głowy i tułowia tam gdzie jest popręg.
Jeśli masz wątpliwości zapoznaj się z tą stroną i zanim wsiądziesz na konia przeczytaj :  http://www.galopuje.pl/jak,weterynaria,9385  
Zapoznaj się sam jak przygotować konia do jazdy i porównaj czy Izabela Kamieniarz wszystko to Ci pokazała-pokaże jak wykonywać: http://www.galopuje.pl/konie,przygotowanie-konia-do-jazdy,25673.html
Nie wyjeżdżaj w teren bez odpowiedniego przygotowania, które niestety trwa kilka długich lekcji.
Jeśli już masz takie przygotowanie możesz jechać w teren, ale pamiętaj, że bezpieczeństwo jest podstawą. Dla tego jadąc w zastępie zwróć uwagę czy prowadzący zastęp przestrzegają odpowiednich zasad. Na przykład jazda w zastępie mówi, że odległość pomiędzy końmi jadącymi gęsiego ma wynosić odległość długości konia 3-4 metry. Niestety na filmie z kwiiietniem widać jak na wąskiej drodze wszyscy jadą w kupie zostawiając na końcu jedną osobę. Zapoznaj się z tymi zasadami:  http://www.galopuje.pl/konie,bezpiecznym-przy-koniach-byc-czesc-2-w-trakcie-jazdy-konnej,25710.html

Ogólnie przyjęte jest ze koń powinien być niższy od jeźdźca o 10 cm, a jeździec powinien mieć ok. 25-30% wagi konia - takie proporcje przyjęte sa za najbardziej prawidłowe.
Dla tego zastanów się czy koń jaki Ci zostanie przydzielony nie jest zbyt mały wzrostem do Twojego i czy Twoja waga nie jest zbyt duża do jego możliwości. I czy przypadkiem Twoja jazda nie będzie wyglądać na, którymś etapie tak: https://www.youtube.com/watch?v=qylSkbq-QmA&feature=related
Nie chciał byś wyglądać na zbyt niskim i małym koniu jak Jezus Chrystus na małym osiołku, który był dość sporym chłopem i jeździł na nim po świecie głosząc słowo boże. :)
Jeśli jesteś jednak kawał chłopa lub masz znaczną nadwagę i ważysz około 90-100 kg to zapytaj czy Izabela Kamieniarz posiada siodła z ławką czyli kulbak wojskowych lub siodeł westernowych, które lepiej rozkładają ciężar jeźdźca na grzbiecie i nie powodują urazów. Przeczytaj sobie to: http://www.galopuje.pl/konie,siodla-dla-koni-jak-dopasowac,13384.html
Pamiętaj, że jeśli masz nadwagę to nie potrafisz zapanować nad swymi mięśniami tak by trzymać sztywno ciało podczas jazdy konnej. Dla tego powyższe porady są tak ważne. Przy nieodpowiednio dobranym wzroście i wadze konia względem Twojej jadąc możesz być przez konia odczuwany jako przelewający się worek kartofli chyboczący na wszystkie strony i powodować uciski końskiego grzbietu nierówno. Koń po takiej jeździe będzie zmordowany i obolały i może to doprowadzić do urazów i kontuzji, które nie od razu będą widoczne.
I pamiętaj też, że jazda w górzystym terenie jest trudniejsza dla konia niż w płaskim i jeśli Twoja waga jest zbyt duża koń będzie ją odczuwał bardziej niż w normalnych równych warunkach.
Wiedz też, że młode konie nie powinny być nadmiernie przeciążane, nie powinny być w ogóle przeciążane. Zapytaj więc ile ma lat Twój koń i jeśli ma kilka lat, a Twoja waga jest znacząca odpuść bo możesz mu zrobić krzywdę.
Większość właścicieli nie znających się na koniach lub kierowanych rządzą zysku bagatelizuje wytrzymałość koni i przecenia ich wytrzymałość mówiąc ludziom, że koń może wytrzymać bardzo dużo. Owszem wytrzyma, ale jak to się może skończyć?
Myślę, że jeśli nie chcesz zrobić sobie i koniowi krzywdy sam poszukasz przed taką wyprawą informacji o koniach ich wyposażeniu i swoim i jak to się ogólnie je.
Na filmach kwiiietnia z jego wypraw widać jak konie są niedobrane wagowo i siłowo do jeźdźców, jak są niewłaściwie siodłane i jak twierdzi kwiecień poddawane wielokilometrowym eskapadom, które wystawiają ich możliwości ponad siły.

DODATEK DLA BYŁYCH UCZESTNIKÓW WYPRAW Z KWIETNIEM
I coś do tych co już uczestniczyli w tych niesamowitych wyprawach konnych z kwiiietniem i kamieniarką dla porównania.
Byłeś, widziałeś i możesz teraz porównać bajzel pani kamieniarz do profesjonalnego ośrodka jeździeckiego całkiem niedaleko wielkiej sowy bo mieszczącego się całkiem niedaleko od wielkiej sowy w miejscowości Ostroszowice. Mają tam piękne duże dorosłe  wypielęgnowane konie. Sam ośrodek jest profesjonalnie wybudowany i zorganizowany nie jakaś rozpadająca się rudera. Kadra wykwalifikowana w PZJ i wszystko zgodnie z prawem i przepisami.
Ośrodek ma niewygórowane ceny i przede wszystkim gwarantuje ubezpieczenie na piśmie.
Tutaj masz ofertę tego klubu:
tutaj masz skren tej strony na wypadek gdyby oferta minęła:
A tu ich strona w necie:

A teraz porównaj co oferuje Izabela Kamieniarz i na jakim poziomie:
Oferta na galopuje.pl:
skren tej oferty:
Warto tę ofertę przeczytać i porównać do tego żałosnego obrazu nędzy i rozpaczy z filmów kwiiietnia.


Gołym okiem widać różnicę. Brak zdjęć koni w pełnej krasie i opisie, brak cennika, brak regulaminu, brak informacji o ubezpieczeniu i brak masy informacji mogących dać Ci pewność, że jedziesz do profesjonalnie utrzymanej stadniny czy ośrodka prowadzonej przez wykwalifikowaną instruktorkę. Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
207 komentarzy:

 1. Zanim doczekamy się rewelacji zakazanej wiedzy o Riese polecam pewien kanał na YT

  Właśnie wszedłem sobie na bloga kwietnia i jak widzicie zrobiłem z ostatniego wpisu nowy temat. Zaraz potem skoczyłem w poprzedni jego post na blogu i w komentarzu przeczytałem to:
  cytat:
  Jan Kowalski23 lipca 2015 14:47
  Witam Panie Darku,przypadkowo znalazłem kanał na yt który się podszywa za Pana podaje link:
  https://www.youtube.com/channel/UCB2ncyrwRGQuz88Bedj8JEA/videos
  ten ktoś (sidor?) wykorzystuje Pana materiały bez zgody należało by to usunąć bo są to wypowiedzi wyrwane z kontekstu i fałszują rzeczywistość.Pozdrawiam.
  ---------------------------------------------

  Wchodzę w ten link i patrzę, a tu kanał nazwany Dariusz Kwiecień i kilka filmów. Zaczynam je przeglądać i ryczę ze śmiechu!
  Myślę se, kurwa czemu dopiero teraz wiem o tym kanale? Czemu autor wcześniej nas o tym nie powiadomił? Myślę sobie przecież nie ma lepszego pomysłu i sposobu jak własnie pokazać ludziom wybrane fragmenty bzdur jakie wypowiada kwiiiiecień. Same te fragmenty sa odrębnymi myślami więc to, że są wyrwane z kontekstu w niczym nie przeszkadza. Ich kretynizm tym bardziej się uwydatnia.
  I powiem tak, że ja na ten pomysł wcześniej nie wpadłem!
  Autorowi tego kanału GRATULUJĘ POMYSŁU i szkoda, że poprzestał na tych kilku fragmentach.
  Ja gdy będę miał więcej czasu sam coś podobnego zrobię. A może autor wróci do tej jakże pożytecznej roboty? POLEWKA NIEWĄSKA-dawno się tak nie uśmiałem. Tego nawet nie trzeba komentować.
  Przypomnę linka do tych fragmentów:

  https://www.youtube.com/channel/UCB2ncyrwRGQuz88Bedj8JEA/videos

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawalem linki do tego kanalu na tym blogu kilka miesiecy temu, widac przepadlo w morzu komentarzy.
   :)

   Usuń
  2. Właśnie zrobiłem z tych fragmentów mix macie go w temacie wyżej :)

   Usuń
 2. W 2min30sek: "Sikorski był Piłsudczykiem, a Anders był endenowcem, to są dwa przeciwległe obozy, które się zwalczają. Watykanowcem, przepraszam".
  Sikorski był wrogiem Piłsudskiego i Piłsudczyków. Nie ma w historii Polski żadnych "endenowców", są endecy. Nie ma w okresie II WŚ grupy wśród Polskich elit, którą nazywa się w historiografii "watykanowcami", to wymysł Kwietnia.
  Zastanawiam się po raz kolejny, skąd rekrutują się fani Kwietniołaka? Mają po 10-11lat i nie mieli jeszcze omawianej historii drugiej wojny światowej w szkole? A może w ogóle nie chodzili do szkoły? Przecież po takim tekście Kwietnia, każdy myślący człowiek, mający minimum wiedzy historycznej, spojrzy na Kwietnia jak na idiotę i wyłączy te jego wypociny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień zakłamuje Historię propaguje ideologię Marksa, Engelsa i Hitlera jest typowym tępym lewakiem mógłby sobie jeszcze założyć kieckę powtykać tu i ówdzie kolorowe piórka i zostać zboczonym pederastą, wyznawców zawsze znajdzie w naszym kraju jest wystarczająco mało rozgarniętych w różnym wieku. Niech się komuś nie wydaje, że jak już wykształcony to inteligentny he he

   Usuń
  2. Fani "miszcza" uczestniczący w wyprawach to nie nastolatki. To dojrzali ludzie, głównie mężczyźni ale trafiają się też kobiety. Wszyscy wyglądają na normalnych ludzi.

   Usuń
  3. To, że niektórzy wyglądają nie oznacza, że są normalni. Tak samo dyplom magistra nie oznacza, że ktoś jest inteligentny i wicewersa.

   Usuń
  4. Dlatego napisałem: wyglądają a nie są.
   p.s. Kwiecień ma coś w rodzaju swojego klona o inicjale imienia R. Jest podobny do "miszcza" nie tylko fizycznie ale przede wszystkim mentalnie - jest podobnym mitomanem co Kwiecień. Zwłaszcza jak popije. Pomaga prowadzić pampaliniemu te jego "grupy".

   Usuń
  5. Mam na tyle kultury aby nie ujawniać personaliów człowieka o którym pisałem - w sumie nic mi nie zrobił a jeśli nawet to nie mściłbym się. Powiem tylko, że na pierwszy rzut oka przypomina Kwietnia: podobna postura, tusza, wzrost. Ma coś z lewym okiem. Uczestnicy imprez miszcza na pewno zorientują się o kogo chodzi. Pojawia się w 6:59 minucie filmu: Mini relacja z weekendu w Riese 16-19 lipca 2015.

   Usuń
  6. Nie wiem, czy moja odpowiedź doszła.

   Usuń
  7. Zrobiłem stop klatkę:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTk9udFZpVHhMZ2s

   Nie wiem kto to jest. Podaj chociaż imię.

   Usuń
  8. Ale do złudzenia przypomina Kwietnia. Ja wiem o nim niewiele: znam jego ksywę, wiem, że pomaga Kwietniowi, że pochodzi z DŚ. Najważniejsze jest to, że konfabuluje bardzo podobnie do Pletnia. Poziom wiedzy merytorycznej podobny do Kwietniowego. No i że pomaga Kwietniowi. Może ktoś z internautów go rozpozna i powie więcej.

   Usuń
  9. Wrzuciłem jego zdjęcie na dół komentarzy z tym pytaniem.

   Usuń
 3. Kwiecien!

  Ty nasz Gaulaiterze i SS manie w szesciosetnym wcieleniu... skromnosc twoja jest powalajaca. juz wiem skad znasz wszystkie tajemnice Rzeszy, nic dziwnego ze Gudrun Burwitz Himmler pofatygowala sie do Wroclawia na rynek solny, na rozmowe z toba jak kiedys na filmie opowiadales...
  Przeciez ty masz aure i jestes samym Hitlerem a nie jego wcieleniem jak mawiasz!
  Kwiecien we Wroclawiu jest ul. Kraszewskiego , a tam jest zespol palacowy ,jak Wewelsburg ,tam spotkasz ludzi z Lebensbornu i z Thule,i wielu innych osobnikow jacy maja dusze slynnych ludzi....Kwiecien powaznie to taka sekta w sam raz dla ciebie...
  Palac jest wielki na Kraszewskiego we Wroclawiu znajdziesz go jest budowany w stylu Gotyckim ...zreszta Kwiecien stan na tej ulicy i zapewne zaraz zostaniesz rozpoznany przez twoich wyznawcow i szybciorem wciagna Cie tam do przepastnych komnat i podziemi...

  Kwiecien super ,wiecej takich filmow.

  A

  Ps . Kwiecien pamietaj masz czym predzej jechac, na Kraszewskiego do Wroclawia oczekuja Cie tam wazne osobistosci! i duzo tuneli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Krysztalek w oku najwieksza sensacja XX wieku-gada koles w XXI wieku, do tego twierdzi ze ma aure 666 SSmanow, sklada zyczenia pod czerwona hwiezda i twierdzi ze w 1934 urodzilo sie jakies dziecko w osrodku Lebensbornu w Jedlinie-Zdroju.

  ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowa audycja Kwiiietnia:
  https://www.youtube.com/watch?v=Jg8VibBdG54

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamy uzupełniony temat ostatnią audycją kwiietnia i ostatnią miłością z Ludwikowic Kłodzkich.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie napisałem tego w temacie, ale napiszę tutaj.
  W 59 minucie ten kretyn powiada, że PRLowski premier Jaroszewicz, którego zamordowano w Warszawie na Żoliborzu-niedaleko mojej szkoły tak na marginesie, opowiadał jakoby według kwiiietnia o dziwnych istotach na Dolnym Śląsku.
  Bzdura kompletna nic takiego nie opowiadał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie napisałem tego w temacie napiszę to tutaj.
   W 1:00:40 kwiecień stwierdza, że Niemcy przyznali się kilka krotnie w internecie i nawet w telewizji, że pracowali nad stworzeniem super człowieka, super istoty zdolnej do walki w każdych warunkach i próbowali przystosować człowieka do życia w podziemiach./.../

   Bzdura wierutna. Nic takiego nie miało nigdy miejsca. Niemcy nigdzie się do tego nie przyznawali, ani w necie, ani w TV. Tak więc bajki kwiiietnia o istnieniu hybryd ludzkich nie są poparte żadnymi Niemieckimi potwierdzeniami.

   Usuń
  2. Tak, Jaroszewicz do niego zadzwonił z Hongkongu i mu to opowiedział :)

   Usuń
 8. Gdzie się zapodział kącik koniczyny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest na swoim miejscu tylko trwają ostateczne prace i ustalenia, więc chwilowo został zamknięty. lada dzień nawet w tym tygodniu będzie przywrócony na nowo z ostatecznymi dowodami w sprawie.
   Ale to zależy od kogoś kto nad tym pracuje jeszcze.

   Usuń
 9. O ju pirdolem :)
  zapewne połączyło ich wspólne słowo kamieniarz :)))
  Zakochałem się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz zawodowy kalibabka poklepie po zadzie, poje popije i popie..., a potem uchlany owinie się w baranicę i spocznie w lisiej norze :-).

   Zima się zbliża, księgowa już nie jest ukochaną , po tym jak dostał kopa, czas znaleźć nowe miejsce na przypiecku ?.
   Jak widać raz pośpi u jednej, raz u jednego, pozamieniają się ciuchami i gaciami i pełen grender :).

   Usuń
  2. Księgowa mu nie dała kopa co Ty. księgowa jest przekonana, że to tylko dobra przyjaciółka. A to, że Kwiecień nocami wybiera się na przechadzki po lesie nocując w Rzeczce i mówi, że to po to by obserwować tańcujących gołych staruszków to ściema. Z Rzeczki do Ludwikowic jest kilka kilosów po skrócie. Rowerem 20 minut. Tutaj Kwiecień mówi, że sobie hasa nocami w las, a pewnie cichcem wymyka się do księżnej z Ludwikowic by pojobać.

   Usuń
 10. Kwiecień przyciąga do siebie ludzi o bardzo niskim IQ. I tacy widzą w nim swe podobieństwo.
  Gdyby moja żona po ślubie zapodała na FB taki wpis to z mety przestała by nią być. Ale tak to jest z obłudnymi sukami. Wyznają facetowi miłość idą do ołtarza, a w duchu marzą o księciu z bajki. Najgorszy rodzaj kurew fałszywych i obłudnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień przyciąga debili chorych psychicznie przekonanych, że są wilkołakami

   http://demonbezkresu.blogspot.com/2014/09/wilkoaki-z-riese.html

   O mnie RueWulver
   Trudno określić czym naprawdę jesteśmy, ale blog dedykuje tej części mnie, która jest moim towarzyszem odkąd sięgam pamięcią. Mam 27 lat i jestem therianem - w skrócie, człowiekiem, który czuje silną więź z innym gatunkiem, w moim przypadku jest to wilk. Dla niektórych może się to wydawać dziwne, ale nie jestem sam, tak naprawdę jest nas całkiem sporo, lecz rzadko ktoś mówi o tym otwarcie. Dzięki temu, że mój umysł, chcąc czy nie chcąc, skupia swoją uwagę na rzeczach związanych z wilkołactwem, fizyczną transformacją człowieka i innych "bestialskich" sprawach, naturalną koleją rzeczy przyciągnąłem do siebie informacje, które pomogły mi zrozumieć to kim jestem i to, że wilkołactwo nie jest jedynie wytworem naszej chorej wyobraźni.
   -----------------------------------------------------------------------------------------------

   jasne, że wilkołactwo jest wytworem chorej wyobraźni.
   I takie pojeby mają dostęp do internetu i mogą głosować w wyborach. Ja pierdolę na jakim my świecie żyjemy.


   Usuń
  2. Ciekawe kiedy kwiiiecień ogłosi, że oprócz wcielenia Adolfa Hitlera jest wilkołakiem?

   Usuń
  3. kwiecień popada w coraz większy obłęd najwidoczniej leki nie działają jak non stop chleje to nic dziwnego, może któregoś dnia stwierdzi że jest samolotem
   http://kopalniawiedzy.pl/likantropia-urojenia-wilkolak-schizofrenia-depresja-psychotyczna-zaburzenie-afektywne-dwubiegunowe-pacjent-Jan-Dirk-Blom,20134
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Likantropia
   http://www.kulturaihistoria.umcs.lublin.pl/archives/1728

   Usuń
 11. Niestety, Kwiecień w jednym ma rację: Niemcy mieli pływające obozy koncentracyjne: https://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Bremerhaven_%281921%29

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie miał racji. Wikipedia nic nie mówi o obozie koncentracyjnym-obozach koncentracyjnych pływających jak to pierdoli kwiiiecień. To był tylko statek przekształcony w więzienie-statek przystosowany do przetrzymywania Polskich robotników. Był to jak jest napisane niegdyś szpital pływający. Tak więc z obozem koncentracyjnym nie miał nic wspólnego.

   Usuń
 12. "Ale uwaga dalej słuchając tego wywodu dowiadujemy się, że ów dom na 11 Listopada jest przeklęty i dziś mieszkańcy jego mają problem z pojawiającymi się stworami, co doprowadza mieszkańców do samobójstw i kilkunastu z nich teraz powariowało biegając po lasach i zachowując się jak ów Jarecki! "

  Widocznie dykta i nalewki oraz proszek RWD mają na wszystkich podobny wpływ :-). To 100% prawda jednego świra widać na You Tube :).

  OdpowiedzUsuń
 13. dla czego ten pijacki nieuk twierdzi, że Mengele po wojnie ukrywał się na DŚ? Odpowiedź jest prosta, by za jakiś czas stworzyć kolejne urojone historie, że jakoby w Riese pod okiem Mengelego długo po wojnie prowadzono jeszcze prace nad stworzeniem zmutowanej istoty.

  Mengele bywal we Wroclawiu interesowaly go Kliniki na Scheitniger Stern
  byly wysoko rozwiniete jak na tamte czasy ,i mialy male wewnetrzne muzeum z noworodkami zakonserwowanymi w formalinie ...chodzilo o ciezkie upusledzenia
  plodu, na ogol te dzieci rodzily sie martwe. nie mam pewnosci ale sloje z taka zawartoscia pozostaly chyba???? na klinikach jeszcze po wojnie.

  Kwiecien ty chujozo zaklamana.
  Mengele nie ukrywal sie na Dolnym Slasku ty idioto bo Autochtoni sami by go wydali sadyste w rece Ruskich , a wladze czerwone jako pierwsze by go zlapaly, nie wspominam Zydow ty debilu!

  Mengele mial wplywowa rodzine w Monachium z kad pochodzil kretynie, rodzina jeszcze po wojnie zajmowala sie produkcja maszyn, byli bogaci i wplywowi.
  Mengele za pomoca Odessy i HIAG debilu zostal przezucony przez Wlochy do Argentyny.... dla zaspokojenia twojego debilnego wiadra ----nie glowy bo glowe ma czlowiek nie malpa------ Mengele na NIEMIECKIM paszporcie kilkukrotnie odwiedzil Monachium nieszkajac i ukrywajac sie w Argentynie.
  Mengele mial doskonaly kontakt z Ricardo Klement czyli slawnym Adolfem Aichmannem zamieszkalym przy ul Garibaldiego ciemniaku Kwiecien!
  Po wpadce Aichmanna Mengele zmienil adres zamieszkania nadal ukrywajac sie w Argentynie.
  Mengele utopil sie ,prawdopodobnie zaslabl, stalo sie to tez w Argentynie na oczach swoich znajomych.
  Ale Kwiecien ty jestes za glupi by o takich rzeczach rozprawiac. MOSAD NIE DAL RADY!

  Kwiecien ty kretynie DZIALA DALEKOSIEZNE!

  Kwiecien gdzies uslyszal od kogos kto tez nie kumal o co tak naprawde chodzilo!-:)
  Krupp nie mial z tymi dzialami nic do czynienia, i nie chodzi tu o 2 wojne swiatowa a o wojne w IRAKU I SADAMA HUSAINA.

  Irak zamowil w BRD dalekosiezne dziala o duzym kalibrze mogace dosiegac celow naprade zawrotnych podobnych jakie kwietniolak pierdaczyl.
  Lufy te wykonala nie istniejaca juz firma specjalizujaca sie w takich wynylyzkach o nazwie LAYBOLD w Köln ,nigdy te dziala nie dotarly do Iraku ,w ramach embarga na zbrojenie z Irakiem lufy jakie skladaly sie z 2 czlonow przechwycone byly oraz skonfiskowane przez sluzby celne i militarne , z czego wybuchla w latach koniec 80 ubieglego stulecia glosna afera w BRD .
  Kwiecien jaki ty jestes jebniety ,to juz ustawy tego nie przewiduja ! ale jacy jebnieci sa ludzie wdajacy sie z toba w konszachty?!

  A

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakiś czubek się już uaktywnił :

  Paweł26 lipca 2015 14:58

  http://www.janusz-bartkiewicz.eu/attachments/article/133/Bestia%20z%20Walimia.pdf
  Można pod tym linkiem przeczytać relacje w internecie na temat Soboka.
  ...................................................
  I w związku z tym co ?.

  OdpowiedzUsuń
 15. Niewątpliwie na te pierdolekcje przyjeżdżają ludzie chorzy, nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Ludzie umysłowo chorzy :-).

  OdpowiedzUsuń
 16. Była propozycja z Polsatu, z TVN, z Książa, wszyscy go zapraszają ;-). Chyba ci się śni pajacu :-). Przedstaw choć jeden mail z Polsatu , albo zaproszenie do Książa.
  Raz cię kwietniołaku zaprosił szpakowski, ale jak zobaczył takiego zjeba to dostałeś szybki wypad z baru.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwietniołak, znów kogoś wymysliłeś jakiegoś teraz historyka docenta , magistra :),
  U ciebie nikt nie ma nazwiska , nazwisk nie mają twoi wymyśleni świadkowie.
  Lekarze psychiatrzy co ci zaświadczenia wystawiają. Oni wszyscy nazywaja się pewien psychiatra, pewien historyk, pewien Pan.

  A jak podasz nazwisko to zaraz się okazuje że kłamiesz tak jak ze Stanisławem G., Lamparską , Borensztajnem, Sawiakiem, Zagórskim.
  Spierdalaj na drzewo ty czubku banany prostować i nie wkręcaj ludzi w te bzdury i kłamstwa. Sto milionów razy udowodniono już że kłamiesz jak tylko kaprawy ryj otworzysz.

  OdpowiedzUsuń
 18. https://www.youtube.com/watch?v=MlYz5wsgWmQ

  A tu wersalka -pampalini z nożykiem u pasa kiwa się i opowiada swoje banialuki :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Pamietacie jak ta spierdolina kwiecien w Rzeczce zarzekał aie ze nie ma go w necie , neta nie czyta itp.... a w kazdej pseudoaudycji podpiera sie internetem... i pamietne pierdolniecie ...nie wiem skad wiem ,ale wiem hehe

  OdpowiedzUsuń
 20. Coraz więcej osób zaczyna o tym opowiadać :-), pytanie do kwietnia, czy oni mówią wprost do twojej łysej pały, za pomocą radia ?, Czy może te głosy odbierasz za pomocą antenek zainstalowanych przez wilkołaki w twojej głowie jak byłeś w studni ?. A może te eksperymenty przeprowadził na tobie Księżyc ?.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zdziwił bym się jakby Otto Psiuk żył :-).

  Ja mam podobne zeznania w notesie od Ernsta Otto mieszka gdzieś lecz nie wiadomo gdzie na Madagaskarze. On mówił że Mengele odbywał loty międzyplanetarnym spodkiem na Marsa i tam przeprowadzał eksperymenty na wekach ze smalcem. Traktował je laserem i wyskakiwały dziwne hybrydy ze skwarków. Nikt nie zaprzeczy i nie potwierdzi :-).

  OdpowiedzUsuń
 22. A czy ta Elza to nie czasem wilczyca, tam wilki tu Elza :D, oj kiciarz konfabulant i czubek :). :

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Elza_-_Wilczyca_z_SS

  Naogladał sie pornoli i gier typu wolfstein i Himllera w kosmosie.
  Czubku na "Bunkrze" śmieje się cała ulica z ciebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jest rozwiazanie tajemnicy "Riese-Inna Rzeczywistosc".
   Dodaj do tego alk i proszek RWD.
   :D

   Usuń
 23. Hhahahahhhaaa !!!! A dopiero co pytałem-czy tak ważna persona "eksploracyjna" będzie w Książu...nieeee...za dobry jest...haahahahaha!!!! Patrząc na te jego "nową miłość"....to wszystko jasne...upośledzona z upośledzonym się dogadają....no tak jest z absolwentami psyhiatryków....to nawet łuków nie biędzie sprzedawał??? Trudno!!! I tak jadę na festiwal tajemnic....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedawał nie będzie ale może będzie strzelał zza drzew przebrany za komandosa sierżanta marines w arafatce :), będzie strzelał do docentów i doktorów co piszą do ministerstwa skargi że im publikę zabiera :-).

   Albo przemknie alejkami na kucyku w pozie Napoleona i zrobi sobie zdjęcie :). Zamieści potem na necie z dopiskiem " Wykład w Książu- Riese z koniem w tle " :-).

   Usuń
  2. kwiecień co ty pierdolisz, w pierwszych twoich bredniach to nie był Saidak tylko Rybnica Leśna , chyba już zapomniałeś co rok temu pociskałeś :).

   A lufy od gustawa i Dory pospawane służyły w cyrku Krone do wystrzeliwania klauna na arenę :).

   Usuń
  3. Wyłączam bo bredni nie da się słuchać, skąd ten debil wziął ten tekst " wszyscy po wojnie mówili że w Głuszycy nie było obozów że to senne miasteczko" .....czy te brednie wygłaszał twój tate i mame ?

   Dziesiątki artykułów Makowskiego po wojnie tysiące sprawozdań jeńców , idź ty cymbale niedouku co się obudziłeś 75 lat po wojnie i dowiedziałeś trzy lata temu że była jaką II WŚ.

   Ty do dziś nawet nie wiesz kto gdzie i na kogo napadł. Poszoł won podstawówkę ukończyć.

   Usuń
 24. Dobrze że kwiecień o tym wspominasz doktor Moon to nikt inny jak doktor Księżyc, teraz jest jasne kto ci te antenki w pustej czaszce zainstalował jak wpadłeś do tej studni :-).

  OdpowiedzUsuń
 25. DARUŚ!!!!!!!! SERDECZNE POZDROWIENIA od salowej z wytrzeźwiałki ze Starogardu Gdańskiego!!!!! Wiecznie mylona z Malborkiem.

  OdpowiedzUsuń
 26. ja jak kiedyś chodziłem do szkoły podstawowej i jak byłem w Zakładzie to zauważyłem na ścianie napis DUPA, dzisiaj już wiem co oznacza :-).

  Taki sam napis był na ścianach w innych zakładach, na ul . klonowej 3/4 mieszkał Hans Psiuniak dzisiaj już z nim nie mam kontaktu mieszkał w USA, już nie żyje. On widział kto to malował...dziwna śmierdząca istota, w kieszeni miała puszki, w torbie puszki. Nie wiem co to oznacza , mówią że jestem wariatem ,ale mnie to wisi ja, i tak wam przekażę wiedzę.

  ONI są wszędzie , ONI już tu są .:-)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja mysle ze ta dziewczyna jest nie winna ,jest nie swiadoma z jakim chujem ma do czynienia.
  Ma pewnie gospodare tych pare konikow i musi jakos dac sobie rade w tym jebnietym kraju!,wpadla z jakims wiejskim nie zaradnym pacholkiem pogonila go,teraz jest sama , a zjawil sie ten mitoman klamca Kwiecien i oszukuje ja! ta jemu wierzy,bo ma nadzieje ze Kwiecien to supermen....smiec jeden.
  Ta chujoza Kwiecien pograzy jeszcze bardziej ta dziewczyne kutas zaklamany jeden!
  Szkoda mi jej i tych koni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze w to wątpię. Ona siedzi na FB i aktywnie się tam jak widać udziela. idę o zakład, że zanim weszła z kwiiietniem w komitywę dokładnie go w necie prześwietliła szukając o nim informacji. Na pewno natrafiła na wszystko co go dotyczy. Być może nie wszystko poważnie wzięła i nie wszystko chciało się jej czytać, ale jestem pewny, że dobrze wie o naszym blogu i moim forum gdzie pokazuję jakim debilem jest to bydle.
   W dzisiejszych czasach powszechnym jest szukanie o każdym informacji w necie i nie sądzę by ona tego nie zrobiła. Mógł tego nie zrobić zawczasu Pan Stanisław Gabryś, ale nie taka jak ona, która łypie okiem na każdego chłopa przy koniu.
   A jeśli nawet nie wyszukała o kwiiietniu żadnych informacji mając dostęp do netu to jest durną cipą dla tego bo w dzisiejszych czasach łatwo trafić na oszusta, który z pozoru może się wydawać grzeczniutki, a mieć za uszami nie jedno. Tak więc nie myślcie, że ona jest taka głupia by tego dawno nie zrobić. Zrobiła, zrobiła tylko jej rozum przesłania widmo kolacji z dwóch jajek i parówką ze śmietanką. Do tego dochodzi te kilka stów z napędzanych przez kwiiietnia klientów i to wystarczy by nie chcieć widzieć skurwiałej prawdy o kwiiietniu.
   Kwiecień ukrywał jej namiary tyle miesięcy bo jej działalność jest nielegalna. Nie ma zarejestrowanej prawdopodobnie żadnej działalności turystycznej, a kasę za naukę jazdy i konne wycieczki pobiera nie jako podmiot gospodarczy. Dla tego kwiiiecień jej tak nie afiszował.
   A i ona pewnie nie była skora do tego by ją za bardzo reklamował jako ośrodek turystyczny bo nim nie jest.
   Ja rozumiem, że w tym skurwiałym kraju nie jedna osoba musi sobie jakoś radzić, ale przepraszam jeśli taka osoba radzi sobie poprzez komitywę z taką moralną szmatą i kurwą jak kwiiiecień to bynajmniej nie budzi we mnie współczucia i uznania nawet jeśli okazało by się, że ledwo wiąże koniec z końcem.

   Usuń
 28. A ja czekam kiedy nakręci nowy filmik z cyklu przygody pampoliniego w Gubinie, wystąpi tam u boku stowarzyszenia Lubusz :). Tu na ścianach będzie pokazywał tajne znaki dywizjii SS , nie Kwiecień ,kiedy do nas przyjedziesz ?

  OdpowiedzUsuń
 29. jak opowiadają na okrętke te bajki to nagraj kwiecień film nie z jednym pacjentem w roli głównej, a np. z dwoma pacjentami. Alex z nibylandii się nie liczy :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Tomasz masz racje , napisalem tak dla tego ,ze mnie wychowaly ulice Olawskiego Przedmiescia we Wroclawiu i dosyc poznalem zycie. Dalem rade. inni od nas wachaja kwiatki od spodu..
  jednak dziewczyny nie znam zadnej z mojego srodowiska, jakiej sie powiodlo wiazaly sie z takimi jak Kwiecien jacy przynosili kryminal i zlo do domu rodzinnego.... mi jej jest szkoda ze wykorzystuje ja ten niedojda cwel zajebany,zaraz widze niezaradnego zula wysylajacego kobiete na ulice by zarobila na jego dzialke-a jak nie to zeby pogubi. To fakty autentyczne nie opowiesci Kwietnia.
  Mi jest szkoda kobiet jak sa wykorzystywane przez niedojebanych cweli. nie sa facetami a musza przezyc. Kazdy ma swoje we lbie ,mi szkoda jest kobiet jakie by nie byly.
  To wina nie jej a tego pierdolonego cwela kwietnia jakiemu za swoich czasow obil bym mu pala morde. bo wine maja zawsze faceci takie chuje , niezaradne pasorzyty jak kwiecien !
  Zobaczycie to sie dla tej dziewczyny tak czy inaczej zle skonczy przez Kwietnia..

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest takie powiedzenie pokaż mi znajomych, a powiem ci kim jesteś.
   W przypadku kwiiietnia i księżniczki Kamieniarz z Ludwikowic Kłodzkich można określić ich wzajemny poziom intelektu poprzez pryzmat intelektu kwiiietnia.
   Tak więc znając poziom intelektu kwiiietnia można niemal w 100% określić poziom intelektu królewny z Ludwikowic.
   Fakt patrząc na jej miłość do koni i poczciwy wyraz morduchny, taki dziecinnie zabawny bym powiedział można odnieść wrażenie, że jest tylko ofiarą manipulacji kwiiietnia i nic o jego łajdactwach nie wie i nie utożsamia się z nimi i jego bredniami głoszonymi.
   Ale to tylko pozór.
   Jak wcześniej napisałem w dobie powszechnego dostępu do internetu trudno nie podejrzewać by amazonka z Ludwikowic nie miała pojęcie kto zacz ten kwiiiecień. Jak widać jej to nie przeszkadza, a zatem to tylko pozór, że jest taka niewinna na jaką wygląda by nie powiedzieć rozbrajająco kochaniutka na jaką się kreuje na każdym zdjęciu mizdrząc się do obiektywu w słodziutkich uśmiechach z plastusiowymi minkami niewiniątka o złotym serduszku.
   Skoro przystaje z kwiiietniem jest dokładnie taka sama jak on. Tak samo jak on wyrachowana i gotowa sprzedać ludziom gówno byle zarobić.
   To samo tyczy się każdego kto przystaje z kwiiietniem nie tylko plastusiowej księżniczki w malinowej sukni na koniu.
   A na marginesie gdybym był koniem i miała mnie dosiąść jakaś ludzka pokraka w malinowej sukni to bym spierdolił do lasu i tyle by mnie widzieli :)
   Wolał bym już by jeździł na mnie śmierdzący wilkołak niż takie coś :)))
   Ale wracając do kwestii kwiiietnia i amazonki. Piszesz drogi A, że to nie jej wina, że pozwala się kwiiietniowi wciągać się w swoje działania.
   Jest takie stare trafne przysłowie. Jak suka nie da to pies nie weźmie.
   I tu można powiedzieć skoro się z nim skumała to sama sobie jest winna, nie kwiecień winny tylko ona. Kwiiiiecień jak każdy bezpański pies węszy gdzie się da i próbuje znaleźć swą budę. A jak ktoś mu podtyka michę to się łasi.

   Usuń
  2. Inteligentnemu, inteligentnej osobie wystarczy wejść na bloga Kwietnia by widzieć świra. Na pewno dawno to zrobiła.

   Usuń
 31. wow kwiecień Harcerzem był ha ha ale zmyśla WOP walczący z jakimiś zjawami ha ha nie no kurwa takiej ściemy dawno nie słyszałem, przecież teren, po którym niby łaził z tym nie istniejącym Jareckim to strefa przygraniczna, niech się przyzna, że szmuglował przez granicę tanią wódę. Kurde mieszkałem pod lasem przez parę ładnych lat nigdy nie latały po okolicy żadne wilkołaki łaziłem w nocy po lesie od strony Wałbrzycha i nic żywej duszy poza zwierzakami nie widziałem, kwietnia też nie widziałem nigdy na szlaku pewnie leżał nawalony gdzieś pod krzakiem, to co gada ten schizofrenik to tylko jego chora wyobraźnia nic więcej żadne rewelacje wszystkie lumpy takie bajki opowiadają jak wypiją ha ha nagle wytrzeźwiał zaczną straszyć po okolicy robiąc z miejscowej ludności debili tfu „profesor” kwiecień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień jest jedyną osobą opowiadającą takie bzdury. Nie ma nikogo kto by te opowieści potwierdził poza debilami uważającymi się za wcielenie wilkołaka o czym pisałeś dużo wyżej podając linki, które przypomnę cytując Cię:

   kwiecień popada w coraz większy obłęd najwidoczniej leki nie działają jak non stop chleje to nic dziwnego, może któregoś dnia stwierdzi że jest samolotem
   http://kopalniawiedzy.pl/likantropia-urojenia-wilkolak-schizofrenia-depresja-psychotyczna-zaburzenie-afektywne-dwubiegunowe-pacjent-Jan-Dirk-Blom,20134
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Likantropia
   http://www.kulturaihistoria.umcs.lublin.pl/archives/1728
   -------------------------------------------------------------

   Każdy to powinien przeczytać i jeszcze jeden link do współczesnego paranoika o czym pisał tu anonimowy:

   Kwiecień przyciąga debili chorych psychicznie przekonanych, że są wilkołakami

   http://demonbezkresu.blogspot.com/2014/09/wilkoaki-z-riese.html

   O mnie RueWulver
   Trudno określić czym naprawdę jesteśmy, ale blog dedykuje tej części mnie, która jest moim towarzyszem odkąd sięgam pamięcią. Mam 27 lat i jestem therianem - w skrócie, człowiekiem, który czuje silną więź z innym gatunkiem, w moim przypadku jest to wilk. Dla niektórych może się to wydawać dziwne, ale nie jestem sam, tak naprawdę jest nas całkiem sporo, lecz rzadko ktoś mówi o tym otwarcie. Dzięki temu, że mój umysł, chcąc czy nie chcąc, skupia swoją uwagę na rzeczach związanych z wilkołactwem, fizyczną transformacją człowieka i innych "bestialskich" sprawach, naturalną koleją rzeczy przyciągnąłem do siebie informacje, które pomogły mi zrozumieć to kim jestem i to, że wilkołactwo nie jest jedynie wytworem naszej chorej wyobraźni.
   --------------------------------------------------------------------------------------------

   Długo nie trzeba szukać. Zawsze kilku mitomanów i umysłowo chorych się trafi.

   Usuń
  2. Pisałem wcześniej, że podobne brednie wypowiada jego kumpel klon o imieniu zaczynającym się na R. On je pewnie potwierdzi i doda swoje.

   Usuń
  3. R. = Rysio Franciszkanin?

   Usuń
 32. Zwróćcie uwagę na to jak kwiiiecien duka,przecież on czytać nie umie. Dla tego nie wierzę w to ,że kwiiiecien nie przeczytał tych książek tylko ogląda obrazki i czyta podpisy pod fotkami ,tabelki i tytuły rozdziałów. Ale mam pytanie do was skąd on to bierze,te opisy te rysunki. Oglądałem te audycje jednym słowem bełkot kretyna

  OdpowiedzUsuń
 33. Uważam, że Kwiecień nie pisze sam tych pamiętników. Myślę, że ma jakiegoś skrybę. Komentarze Kwietnia są bez ładu i składu. Teksty pamiętników są na tyle spójne, że Kwiecień nie byłby w stanie takich wypocić. Po drugie teksty w takim stylu pojawiały się w komentarzach na jego stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam takie samo wrażenie. To co pisał na swym blogu językiem pijanego pierdolca nijak się ma do tego co czytał z jakowych pamiętników. Radykalnie inny styl.

   Usuń
 34. W komentarzach powyżej anonimowy napisał, że jakiś R pomaga pampaliniemu w prowadzeniu grup. Jest podobnej postury i mentalności zjeba. Wie ktoś kto to jest?

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTk9udFZpVHhMZ2s

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten anonimowy to ja: Erich Holtz. Piszę jako anonimowy, bo mam wrażenie, że gdy pisze jako konto google komentarze gdzieś zanikają w eterze.

   Odpowie

   Usuń
  2. Facet ma ksywę Robson i opowiada podobne głupoty co kwiecień.

   Usuń
  3. Wychodzi na to, że Kwiecień ma już dwa klony. Drugi to ten z Bydgoszczy.

   Usuń
 35. Hey pamiętacie popis kwietnia pod ringiem z tym mistrzem kungfa z Łodzi Grzegorzem Chałubińskim?
  https://www.youtube.com/watch?v=X9SbixAKmso

  Tutaj macie walkę Chałubińskiego z jakimś Jeruszką
  https://www.youtube.com/watch?v=k3SrKzV_D7o

  No jak na 30 lat treningów to nie powiem by umiejętności mnie powaliły. Tomasz co sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż popełnił podstawowy błąd. Nie kopie się przeciwnika w odwrotnej pozycji w lewą nogę, prawą. Zbyt wolne kopnięcie i za wolne cofnięcie nogi musiało tak się skończyć.

   Usuń
 36. To nie jest "R" to jest cała brygada "R&R", bo jeden by nie dałrady. :-)

  OdpowiedzUsuń
 37. Do wszystkich czcicieli D.K. Wasz przewodnik wbrew temu co mówi, że nie pokazuje nikomu komerchy, oprowadza swoje grupy tylko po miejscach ogólnodostępnych. Należą do nich zbocza Wielkiej Sowy, wszystkim znane i łatwo dostępne kompleksy typu Osówka czy Soboń. Gdyby dobrze żył z właścicielem obiektów turystycznych np: Walim, to zareklamował by je i przynajmniej oprowadził by was profesjonalny przewodnik i byście coś skorzystali. Kwiecień nigdy nie zaprowadzi was do np. takich miejsc: https://www.youtube.com/watch?v=STO_7zJ21U4

  Gdyby nie kłamstwa i konfabulacje, które Kwiecień wam wciska, w ogóle bym się tematem nie zajmował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj chodziło mi po głowie by napisać, że kwiiiecień nigdy nie pokazał żadnej nieznanej ogółowi sztolni, wyrobiska czy innej dziury w sposób profesjonalny tak by widz miał pojęcie jak tam jest. To co do tej pory pokazał to krótkie filmiki w mroku bez należytego światła i kamery w, których nic kompletnie nie widać. Taki to eksplorator jak z koziej dupy trąba. Dreptanie po pagórkach i wciskanie ludziom opowieści jakie to pod spodem są wyrobiska. Z filmów kwiiietnia nikt nic się nie dowie i nie będzie miał pojęcia jak naprawdę wyglądają podziemia w Riese.

   Usuń
 38. "Dreptanie po pagórkach" trafnie opisuje działalność Kwietnia. Na żadnym filmie nasz "miszcz IV miesiuncka" nie pokazał się w kombinezonie speleo, z porządnym oświetleniem i sprzętem jaskiniowym. Nigdy nie zhańbił się pracą łopatą czy kilofem a przecież jest niezbędne podczas odkrywania sztolni. Wiele sztolni jest tak zalanych, że potrzebny jest np. ponton albo kombinezon nurkowy. Dotarcie do wielu z nich wiąże się z przedzieraniem przez chaszczory. Potrzebna jest do tego niezła orientacja w terenie i posługiwanie się mapą. Aby w ogóle dotrzeć do lokalizacji jakichś sztolni, należy przeszperać archiwa. Myślę, że Kwiecień nawet nie wie gdzie się takowe znajdują. Tym bardziej, że są w języku niemieckim. Do tego ten "miszczowy" survival; jeśli kręci tyle marnych filmików, to nie mógł nakręcić choć jednego kiedy spędza noc w lesie.

  Piszę prostym językiem. Bez ostrych drwin z Kwietnia. Nie mam zamiaru go pognębić. Po prostu żal mi tych jego fanów, że dają się oszukiwać. Góry Sowie można poznawać zupełnie z innej strony - tej prawdziwej. Z drugiej strony podejrzewam, że Kwiecień sam wierzy w to co mówi. Wiąże się to wiadomo z czym...

  Tekst ten skopiuję i wkleję pod ostatnią audycją "miszcza".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nasz "miszcz" ma dość pracy łopatą i kilofem jako kamieniarz i grabarz przez pół życia. Teraz stroni od grzebania w ziemi przed kamerą, a jak już to chyci kilof od kolegi by popukać jakiś tary łańcuch kolejowy na pokaz i oznajmić, że odkrył dowód.
   Teraz nasz "miszcz" ma wielkopańskie zapędy. Wymyślił se eksploracje Riese z siodła na koniu.
   A co tam będzie z buta zaiwaniał po nierównym terenie skoro dorwał Ludwikowicką księżniczkę oferującą coś lepszego niż quad od Mikołajczaka.

   Usuń
 39. RafaPL 1 dzień temu (edytowany)
  Pozdrowienia dla tej całej profesury, wszystkich docentów itd, dla których Darek jest jak drzazga w oku ;)

  Fani "miszcza" żyją i zyć będą!
  Ten wpis spod video Kwietnia trafnie tłumaczy ich mentalność.

  OdpowiedzUsuń
 40. Do czasu aż jakiś kuń wypłaci kopa miszczowi albo uczestnikowi.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zobaczcie ten materiał z eksploracji koparką jakiejś sztolni:

  https://www.youtube.com/watch?v=HLjSPFgkByk

  Powiem tak. Wszyscy kręcą się wokół tematu nie tam gdzie trzeba i cała para idzie w gwizdek.
  Podobnych przedsięwzięć było podejmowanych kilka i nic z tego nie wynika.
  Nikt nie podejmuje kopania tam gdzie trzeba, tam gdzie naprawdę coś można odkryć.
  Niemcy wysadzili w powietrze wiele wejść do sztolni i wyrobisk. W samych kompleksach Riese są miejsca gdzie powinno się zacząć wreszcie odkopywać to co zasypali, a nie na peryferiach lub w innych miejscach.
  Powiem krótko chuj z taką robotą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadna taka eksploracja nie została dokończona. Zawsze na jakimś etapie kończą się prace i relacje z nich. Nikt potem nie wraca do tematu. Pokopią trochę coś tam namierzą i koniec. Więcej zapowiedzi niż realizacji.

   Usuń
 42. POLECAM KSIĘŻNICZCE KWIETNIOOOWEJ
  kwiiiecień zaprasza na przejażdżki konne w niedostępne miejsca. Jak to się ma do panujących przepisów?
  :

  https://zabookuj.eu/pl/wypoczynek/przepisy-a-jazda-konna-w-lesie.html
  Niezależnie od tego, czy jaWjazdnatrase.jpgko jeźdźcy nastawieni jesteśmy na turystyczną eksploatację terenu i pokonywanie dużych odległości, czy odbywamy krótkie wypady w teren, powinniśmy być świadomi obowiązujących przepisów.
  Poruszając się po lesie, musimy wiedzieć, że zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, jazda konna w lesie dopuszczalna jest tylko drogami leśnymi wyznaczonymi przez nadleśniczego. Poruszać się można po każdej drodze i ścieżce leśnej wyłącznie pieszo lub na rowerze. Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym lub jazda konna są dozwolone drogami leśnymi tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach.
  Warto zaznaczyć, że zgodnie z ustawą, lasem określa się grunt o zwartej powierzchni co najmniej 0,10 ha, pokryty roślinnością leśną (uprawami leśnymi) - drzewami i krzewami oraz runem leśnym. Jest nim także taki sam obszar przejściowo pozbawiony wspomnianej roślinności, przeznaczony do produkcji leśnej lub stanowiący rezerwat przyrody; wchodzący w skład parku narodowego albo wpisany do rejestru zabytków (art. 3 pkt 1 ustawy o lasach). Należy więc być ostrożnym nawet na terenach nie zadrzewionych, ponieważ w rozumieniu ustawy lasem określa się również grunt „związany z gospodarką leśną, zajęty pod wykorzystywane dla potrzeb gospodarki leśnej: budynki i budowle, urządzenia melioracji wodnych, linie podziału przestrzennego lasu, drogi leśne, tereny pod liniami energetycznymi, szkółki leśne, miejsca składowania drewna, a także wykorzystywany na parkingi leśne i urządzenia turystyczne” (art. 3 pkt 2 ustawy o lasach).
  Prowadząc stajnię w sąsiedztwie lasu, warto wystąpić do nadleśnictwa o wyznaczenie i oznakowanie tras konnych w miejscach, gdzie zwykliśmy jeździć. Zwykle nie sprawia to większych problemów i zdarza się, że są to te same szlaki, jakimi jeździliśmy wcześniej, np. szlak rowerowy awansuje do szlaku rowerowo-konnego (jeżeli ruch rowerowy nie zagraża konnemu i odwrotnie). Ponadto ważne jest, żebyśmy organizując wieloosobowy rajd, przejazd czy spotkanie pamiętali, że imprezy rekreacyjne oraz inne imprezy o charakterze masowym organizowane w lesie wymagają zgody właściciela lasu. (art. 29 ust. 4)
  Występują też sytuacje, kiedy nadleśniczy może wprowadzić okresowy zakaz wstępu do lasu, nawet gdy wyznaczone są w nim specjalne szlaki jeździeckie. Takie sytuacje to zniszczenie runa leśnego lub drzewostanu na danym obszarze, wykonywane prace leśne, czy wystąpienie zagrożenia pożarowego. Stałym zakazem wstępu objęte są uprawy leśne do 4 m wysokości, powierzchnie doświadczalne i drzewostany nasienne, ostoje zwierząt, źródliska rzek i potoków, obszary zagrożone erozją. Miejsca takie są zwykle dobrze oznaczone lub nawet ogrodzone.
  Właściciel lasu nie stanowiącego własności Skarbu Państwa może permanentnie zakazać wstępu, oznaczając ten las tablicą z odpowiednim napisem, np. ”Teren prywatny – wstęp wzbroniony”. W takim przypadku, niestety nie ma możliwości interwencji czy odwołania do organów państwowych.
  Warto pamiętać, że drogi leśne to „drogi położone w lasach nie będące drogami publicznymi w rozumieniu przepisów o drogach publicznych”(zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 pkt 8 ustawy o lasach). Co za tym idzie, na drogach publicznych obowiązują inne przepisy, nawet gdy taka droga przebiega przez las.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze to:

   Agroturystyka zgodna z prawem
   http://www.zodr.pl/download/agroturystyka/aprawo.pdf

   Ciekawe czy cały ten zasraniec organizujący oficjalnie wyprawy terenowe kwiiietnia Wincenty Drużyński miał do tej pory ubezpieczenie na wypadek jakiegoś wypadku?
   I to samo pytanie w stosunku do ślicnej księżniczki w malinowej sukni na koniku.
   Idę o zakład, że nie.

   Usuń
  2. I POLECAM WSZYSTKIM TĘ DYSKUSJĘ NA PEWNYM FORUM:
   http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?p=926129&sid=01b45baf1a986014f5e2dd6e8ac3a78f

   NA FILMACH Z KONNYCH PRZEJAŻDŻEK WIDAĆ, ŻE:
   Uczestnicy przejażdżek jeżdżą bez toczków i odpowiedniego obuwia.

   A zatem jeśli komuś coś się stanie to cała wina za to spadnie na organizatora i prowadzącego taką eskapadę.
   Dopuszczanie do jazdy konnej bez toczków i odpowiedniego obuwia jest igraniem z czyimś życiem.
   NO CHYBA, ŻE uczestnik podpisze zobowiązanie, że jeździ bez toczka i właściwego obuwia chroniącego przed zakleszczeniem nogi w strzemieniu na własną odpowiedzialność.
   Wątpię by uczestnicy kwietniowo Kamieniarskich eskapad podpisywali takie oświadczenia.
   Wątpię by pani Kamieniarz dysponowała odpowiednimi kwalifikacjami instruktorskimi, co nie znaczy, że musi je mieć.


   i CYTAT Z DYSKUSJI:
   dla wszystkich miłośników prowadzenia jazd (nie sporadycznego uczenia kolegów i koleżanek), proszę bardzo:
   ustawa z dnia 18 stycznia 1996 r. o kulturze fizycznej,
   Art. 44. 1. Zorganizowane zajęcia w zakresie wychowania fizycznego, sportu i rekreacji ruchowej mogą prowadzić tylko osoby posiadające kwalifikacje zawodowe nauczyciela wychowania fizycznego, trenera, instruktora lub uprawnienia w tym zakresie określone odrębnymi przepisami.

   Dla ludzi uważających, iż można prowadzić stajnię rekreacyjną bez osoby z papierami:
   Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej
   z dnia 12 września 2001 r.
   w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej
   § 2.
   1. Prowadzący działalność w dziedzinie rekreacji ruchowej, o której mowa w § 1, zwany dalej "prowadzącym działalność", jest obowiązany do:
   1) opracowania regulaminu zajęć oraz zapoznania z nim uczestników tych zajęć,
   2) wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za przebieg zajęć, posiadającej kwalifikacje zawodowe, o których mowa w art. 44 ust. 1 ustawy z dnia 18 stycznia 1996 r. o kulturze fizycznej, zwanej dalej "ustawą", (patrz wyżej)
   ------------------------------------------------------

   W dyskusji zdania są podzielone, ale wszystkiego dowiem się niebawem. Na tę chwilę stwierdzam, że Izabela Kamieniarz jest bardzo nieodpowiedzialną osobą dopuszczającą ludzi do jazd w trudnym terenie bez odpowiednich zabezpieczeń.

   Usuń
  3. Księżniczka chyba nie ma pojęcia o przepisach i regulacjach PZJ

   http://pzj.pl/przepisy-i-regulacje

   Usuń
  4. https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdUdlOE1RckJUM1k

   Usuń
  5. Obecnie na DŚ jest susza i obowiązuje całkowity zakaz rozpalania ognisk i częściowy zakaz wstępu do lasu w zasadzie można tylko poruszać się po wyznaczonych szlakach tak samo biwakowanie tylko w wyznaczonych do tego celu miejscach, śmieci zabiera się ze sobą nawet jak jakiś dureń postawił śmietnik niestety rzadko są opróżniane a zwierzęta je rozgrzebują w poszukiwaniu resztek pożywienia, kwiecień i jego banda to tzw. „niedzielni turyści” zostawiają po sobie śmietnik, dewastują wiaty turystyczne potrafią ściąć drzewo na ognisko mimo że leży pełno chrustu, jak się takim debilom zwróci uwagę to naskoczą z mordą, najlepiej się oddalić i zadzwonić po odpowiednie służby mandat zaczyna się ok 500 zł w zależności co taka banda wyrabia najczęściej kończy się rozprawą w sądzie a tu już jest różnie nie można im popuszczać ci „niedzielni turyści” są najgorsi pojawiają się raz do roku, pozostaje po nich burdel, spalony las albo nowe zakazy i nakazy, dlatego czasem he he kwiecień płacze, że go leśnicy ganiają zawsze jak ktoś go widzi jest telefon do odpowiedniej instytucji jak go i jemu podobnych w końcu dorwą na gorącym uczynku skończy z taka grzywną, że jeden z drugim się osra, bo nie po to są na szlaku wyznaczane miejsca do biwakowania by na nich testować noże, siekiery albo czy dam radę wyrwać, przewrócić lub podpalić, to są miejsca tylko do odpoczynku podczas wędrówki anie jakaś siłownia, swoje pod domem niech porozwalają a nie postawie na szlaku dla normalnych ludzi.

   Usuń
  6. Czy mogę rozbić w lesie namiot?
   Biwakowanie w lesie jest możliwe w miejscach wyznaczonych, a poza nimi jest prawnie zabronione. Rozbicie namiotu bez zezwolenia naraża nas na wiele niebezpieczeństw oraz na karę przewidzianą w kodeksie wykroczeń. Aby rozbić namiot w lesie należy skorzystać z bazy turystycznej, a informacje na jej temat znajdziecie w każdym nadleśnictwie. Warto także zaplanować sobie biwak wcześniej korzystając z portalu stworzonego dla turystów przez leśników: www.czaswlas.pl. Oprócz informacji na temat ognisk znajdziecie tam wszystko, czego potrzebuje w praktyce leśny turysta. Klikajcie po wiedzę!

   Usuń
 43. WYPOWIEDZ kWIETNIA TEJ CHUJOZY GLÜPIEJ
  CYTUJE.
  ----------------------------
  Darek27 lipca 2015 20:38

  sidor zjebie właśnie Władimir narzeczony Izy Kozak Doński dowiedział się iż swołocz szkalująca jego ljubost to Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa wpadł w szał teraz szmaciarzu masz naprawdę wieki i ciężki problem 140 kg wściekłych mięśni .... Ups kto mu o tym mógł powiedzieć ...
  Odpowiedz
  ---------------------------------------------------

  Kwiecien ty kurwa zaskocz chujozo ze tutaj sa ludzie nie bojacy sie niczego cwelu co ma 140 kg wagi i mowi po rusku palancie , a tym bardziej z twojego smietnikowego srodowiska z toba karateko na czele!. I niech osilek 140 kilowy lepiej cicho siedzi we wsi gdzie sie ukrywa bo
  wroci do swojej ukrainy z kopem w dupe od sluzb celnych.! widzisz kwiecien jaki glupi jestes zdradzasz obywateli z za Buga ze siedza w Uni Europejskiej na czarno.

  Tomek
  Miales racje , wstawilem sie za ksiezniczka ! chej przepraszam Cie.
  kurwa banda zabugowcow! z kwietniolakiem na czele!

  K... m....! odkad sie sporzadnialem serce miekkie dostalem ...

  A

  Nie strasz pojebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DODATEK 1

   I mam nadzieję, że przeczyta go królewna z Ludwikowic.

   Usuń
  2. I od razu DODATEK 2 z przypomnieniem przepisów regulujących jazdy konne w terenie.

   Usuń
  3. Kwiecień, a dla czego do tej pory nie pokazałeś kim jest Twoja instruktorka? Dla czego tyle czasu ukrywałeś ją, nie zareklamowałes jej strony internetowej, ani ośrodka z podaniem nazwy?
   Macie coś na sumieniu, że tak się kryliście? Może te jazdy nie są legalnie zgłaszane jako źrodło dochodu? Może pani Izabela kosi kasę na boku nie oficjalnie?
   Mnie to jest podejrzane. W normalnym układzie każdy na Twoim miejscu Kwiecień już dawno by zareklamował jej ośrodek i usługi, a Ty chłopie co? Kilka filmików na pokaz i nic nie pucujesz co to za instruktorka? Śmierdzi to lewizną Kwiecień. Konie też jakieś takie lekko niedożywione i objawy ma jeden jakiejś nerwicy i braku pożywienia. Aż go musiałeś po dupie poklepać na uspokojenie.
   Jestem ciekaw kiedy ktoś złamie nogę lub rozwali se łeb na tych waszych jazdach po niedozwolonym terenie?
   Tutaj pełna zgoda oboje igracie z nieszczęściem i życiem ludzkim.

   Usuń
  4. Jakby kwiecień reklamował jazdy konne zgodne z przepisami po dozwolonych terenach i wyznaczonymi do tego szlakami to nie brzmiało by to tak zachęcająco. Ale jak powiedział, że będą jeździć tam gdzie pieszo nie da się dotrzeć to banda idiotów od razu myśli, że więcej zobaczy. Prawda jest taka, że pieszo więcej się zobaczy i do trudniejszych miejsc się dotrze niż konno.

   Usuń
 44. Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy kwiecień przyzna się, że ostateczny dowód na mutanty nie on zdobył?

   Usuń
 45. Bo to jest lewizna na chuju podparta ktora przykrywa Patronowicz, biorac te rozne lewe dzialanosci pod swoja firme i legalizujac te lewizny aby dla skarbowy wygladalo dobrze jakby co, bo tak w pozwolenia to nikt szybko nie wnika ale za lewe zrodlo dochodow skarbowa ujebuje blyskawicznie, to taka przykrywka.
  Ta panna widac ma to na krzywy ryj, mozliwe ze dochody zglasza jako dodatkowe w PIT i nie ma tego jako dzialnosci, tak jak konie przy gospodarstwie z ktorymi dzieci robia sobie fotki-nie trzeba miec na to dzialanosci, wystarczy zglosic jako dodatkowe dochody w PIT.
  Najpewniej nie spelnia tez wymogow dotyczacych stadniny bo konie wygladaja na niezbyt zadbane i nieprawidlowo odzywiane, tak samo z BHP co widzielismy na filmikach Kwietnia (jazda bez toczka, upadek z konia na kamienistym terenie) nie wspominajac o nielegalnej jezdzie poza szlakami konnymi w parku krajobrazowym.
  Czyli dzialalnosc na chuju podparta, jakis tam grosz z tego jest ale do pierwszego wypadku-potem kryminal i kary.

  Moze i by sie to toczylo pokatnie, po cichu, spokojnie, moze by sie z tego kiedys wylegla prawdziwa stadnina spelniajaca wymogi, profesjonalna-jednak Kwiecien roztrabil to po internecine i teraz wiele osob przyjzy sie tej dzialanosci a wyglada to licho i prawdopodobnie jest poczatkiem konca tej przasnej wiesniaczki z Rzeczki, Kwiecien jak zwykle pojawil sie a za nim idzie pozoga i klopoty.
  Mozna powiedziec ze Kwiecien ja podpierdolil.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona ma uprawnienia czyli ma zgłoszoną odpowiednią działalność:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdUdlOE1RckJUM1k

   Natomiast jak jest w kwestii rozliczeń z klientami i opodatkowania to już inna kwestia, której łatwo się domyślić.
   Zaraz będzie kolejny dodatek na pewien temat dotyczący bezpieczeństwa i dbania o konie.

   Usuń
 46. DODATEK 4
  CZYLI JAK SIODŁAĆ KONIA I DBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO LUDZI I KONI

  OdpowiedzUsuń


 47. Co do tych grup nie lubiacych Kwietnia to ja moge z miejsca podac ze sa minimum cztery, cztery z ludzmi z ktorymi rozmawialem i moge to na 100% potwierdzic ze nie trawia tego oszusta i jego chorych bajek, w tym dwie z nich to stare grupy z wieloletnim dorobkiem z ktorych jedna jest ze tak powiem na topie w Polsce. Kilkadziesiat sztuk wysportowanego, doswiadczonego luda z osiagnieciami, mi. bylych wojskowych, z lbem na karku i w sile wieku-i kilku z nich ma wiecej niz 140kg, Kwietniowy napinaczu, tani, tandetny terrorysto-zastaszaczu.

  Tak wiec sie Kwiecien nie napinaj i nie pierdol glupot poniewaz jak spotkales kilka osob z ZGE pod Osowka to spierdalales na quadzie sniadego az postronnych turystow z dzieciakiem ochlapales woda z kaluzy, jakby nie bylo mokro to mozna powiedziec-spierdalales az sie kurzylo.
  Potem blefowales ze ich pobiles a prawda taka ze jak ci Sawiak slusznie strzelil w morde przy ognisku to sie ustawiles jak wystrasozne dziecko, frajerze, cykorze.
  Bredziles klamco kwietniowy jak to nie wjechales Sidorowi na chate a ten klekal przed toba-nigdy sie ciulu w jego okolicy nie pojawiles bo masz pietra leszczu.
  Sidor proponowal ci solowe-zrejterowales cieciu i nie podniosles rekawicy, plujac zmyslone bzdury w internecine po czym przebierales sie za karateke frajerze bez jaj i cwaniakowlaes na filmiku.
  Jestes ciec, cykor i ciula.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym samym quadzie jeździ kuchta śniadego, gotować grochówkę na Wielkiej Sowie.

   Usuń
  2. :D
   Kuchta sniadego? Chodzi o jakiegos jego parobasa czy o Kwietnia, bo wyglada na to ze Kwiecien chcial sie tam wkrecic wlasnie jako kuchta ale chyba mu nie wdeplo?
   Sniady ma jakas bude z grochowka na Wielkiej Sowie czy gotuje w ktoryms schronisku?

   Usuń
  3. Na W.Sowie stoi wojskowa kuchnia polowa. Obsługuje ją koleś od J.M, który dojeżdża tam quadzie. Jest z nim pies o imieniu rudy, o którym Kwiecień mówi: "jedyny pies, który jeździ quadem.

   Usuń
  4. Ciekawe jak tę kuchnię myją gdzie nie ma doprowadzonej wody bieżącej.....

   Usuń
  5. Erich czy to ta kuchnia?

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtLUotLWRJZUdIbk0

   Usuń
  6. Obok stoi jedna z wiat na W. Sowie a po skosie w tył stoi wieża. Wszystko pasuje.

   Usuń
 48. Tomasz dodatek 4 strzał w 10 bardzo dobra analiza. Przeciętny człowiek nie wyłapie tylu nieprawidłowości. To jest żenada co odstawia Kwiecień i ta pokraka. Nawet nie przeszkoliła tych kolesi jak siodłać konie. Wszystko brudne i wyświechtane. Na tych kocach to się pewnie parzą w terenie. Miłośniczką koni to ona na pewno nie jest. nadaje się do oporządzania świń, a nie koni.
  Nie znam się, ale na tym filmie te konie chyba stoją w niewłaściwych miejscach. Jeden za drugim jak na jakimś bazarze kupieckim. Niech by się jeden wystraszył to mógłby kopnąć innego za sobą. Ogólny rozgardiasz i zamieszanie. Poplątane grzywy i te kopyta ja p....
  Ale wszystko do czasu. Spadnie jeden i skręci kark to się skończy zwiedzanie Riese z siodła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzicie na jej FB i co widzicie? Widzicie milusińską wielbicielkę koni uśmiechającą się w rozbrajających minkach.
   Przyglądacie się dokładniej jak traktuje konie i co widzicie?
   Złe traktowanie koni, narażanie ich na udręki i niedbałość, a także narażanie ludzi na utratę życia i zdrowia.
   jaki wniosek powinien wyciągnąć każdy?
   Czy zapałać powinien każdy do niej sympatią ze względu na te urocze uśmieszki i dziecinne spojrzenia w niewinnym wyrazie twarzy czy antypatią ze względu na traktowanie ludzi i koni i igranie z ludzkim życiem?

   Usuń
  2. Pokazalem temat znajomemu ktory ma wielka stadnine na Slasku, kilkadziesiat koni, ringhausy i multum terenu, profesjonalista od pokolen.
   Przejzal to, zobaczyl te filmiki i stanowczo stwierdzil ze to “syf i myszy, konie zapuszczone, prawdopodobnie chore, zle karmione”.
   Jak na filmiku “riese z siodla” koles spadl z konia to znajomy az chwycil sie za glowe, calkiem zalamal rece jak zobaczyl jak siodlaja te chabety, stwierdzil ze tak to jest jak gospodarstwo udaje stadnine a z kozami by sobie nie poradzili.
   Jego opinia na podstawie dostepnych materialow byla jednoznacznie negatywna, stwierdzil ze to “brudny chlew nie stadnina a stan koni jest kiepski” komentujac wlascicielke i jej “dbanie” o konie w niewybrednych slowach.

   Usuń
 49. he he uśmiałem się no kwiecień powinien się zacząć bać
  https://www.youtube.com/watch?v=gl2WNaJAgZc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Ty kwiiietniowi to nie grozi bo nie ma samochodu i nigdy go mieć nie będzie chyba, że pożyczy jak quada od brudasa. Ale co innego jest możliwe!
   Skoro raz wilkołak przemówił do niego ludzkim glosem jak wpadł do studni w dzieciństwie to ja to widzę tak.:

   Jedzie kwiecień na koniu. Wtem koń robi grzbieta i kwiecień spada na pysk. Koń podchodzi od tylca i mówi:

   Teraz ty jesteś koniem

   :)))

   Usuń
 50. Znowu dal w palnik:
  "Darek29 lipca 2015 18:40

  sidor zjebie i kapusiu twoi sąsiedzi od piątku są po raz kolejny w riese , ale gamoniu masz kolo siebie wtykę to ona mi doniosła o twoim nowym biznesie zarejestrowanym 17 zeszłego miesiąca , o twojej mamusi i tatusiu z PZPRu trochę tez wiemy , alex kreci właśnie film o tobie to będzie chicior , ps czy mordę masz jeszcze w jednym kawałku ukraincy ci nie odpuszcza wolodia chyba od wczoraj jest w wawie . sidor gej wącha klej na gumowych taczkach pie pali konia wali w głowie ma dzieciaczka- pedofil "

  Z bloga koniczyny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dał w palnik i dostanie w palnik.

   Usuń
  2. Kwiecien ale z Ciebie matole jast kawal mlota:)

   Usuń
 51. DODATEK 5
  czyli miłość do koni ponad ich siły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna celna analiza. To jest tylko kwestią czasu jak któryś skręci kark. Pewnego razu koń nie wytrzyma i zrzuci takiego spaślaka na glebę. Nadzieje się taki na gałąź flaki wyjdą to będzie zwiedzanie Riese.

   Usuń
 52. A jak tam Sidor lokal numer 4? Remont trwa?

  Koniczyna twój remont zacznie się na 100% gdy sprawa się wyjaśni. Myślisz, że ujdzie ci to bezkarnie? MYLISZ SIĘ.
  Niedługo będziesz miał okazję pokazać jaki jesteś chojrak.

  OdpowiedzUsuń
 53. Tak, remont ma kończyna i piesek kwietniołaka psia mordka oraz sam kwiecień w deklu.

  Kto to już do tej warszawki nie jechał...jechało już tam 20 adwokatów kwietniołaka, grupy paramilitarne, Grom i ludzie z Węża, armia prokuratorów, a teraz jedzie Kozak Donieck ważący 140 kg. :). Jeszcze tydzień i u bram warszawki będzie stała armia z Chin i elefantyny :-). A wokół warszawki kwietniołak będzie podpalał lasy za pomocą wersalek i nieznanego proszku.
  RWD.

  Sąsiedzi Sidora specjalnie jeżdżą do kwietniołaka 600 km żeby donosić że w warszawce na jakiejś ulicy jest remont :). Wot durak , kozieł jak by powiedział Kozak znad Donu :-).

  OdpowiedzUsuń
 54. "alex kreci właśnie film o tobie to będzie chicior , ps czy mordę masz jeszcze w jednym kawałku ukraincy ci nie odpuszcza wolodia chyba od wczoraj jest w wawie." .

  Tak daunie , Discavery już jedzie do warszawki kręcić film o fryzjerze, i cała Ukraina została postawiona przez Wołodję w stan wojny :). Weź debilu koło i pierdolnij się nim w czoło :-).

  A Alexis niech lepiej kręci filmy o swoich wizjach z piramid, dobrze finansowo na tym wyjdzie i więcej zarobi niż na filmach z debilem kwietniołakiem którego ścigają niewidoczne potwory, który to znalazł tajemniczy kamień z dziurką w łazience u księgowej :) i opowiada banialuki o windzie na 3 poziom pod pisuarem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alex to sobie moze nakrecic, ale film jak mu sie urwie po tym jak zacpa z Kwietniem u swojej mamy na chacie. “RWD i gadam to co chce”, szkola Zagorskiego, guru narkotykowego nie poszla w las. Nacpa sie jedne pacjent z drugim, Kwiecien nakreci intrygi, naszczuje na siebie ludzi, popomawia, poobraza, pokwiczy na necie a potem jak wytrzezwieje kasuje to dowody swojego pierdolniecia, Alex znow poszuka sobie elfow po lesie (w co gleboko wierzy), pogapi sie na bani na sciany, zapoda fraktalowy wygaszac w wniampie a potem nagra filmik z jakas schizofreniczka gadajaca z kosmitami, po czym tak jak Kwiecien policzy hajs ktory natrzepal na frajerach. Jeden wart drugiego choc Alex “ode elfow” to spokojny pacjent, nie to co nieleczony kwietniolak z torba plena RWD w kieszeni i flaszka w dloni.

   Usuń


 55. Przyjechal do czuba-cpuna ktos z Warszawy (prawie 2 banki mieszkancow) a ten pewnie skacze jak malpa ze “sasiad Sidora, hle, hle, hle!”, to jak 2/3 Dolnego Slaska, ergo to jak powiedziec ze ktos mieszkajacy w Wroclawiu jest sasiadem kogos ze Zgorzelca, podobny rozrzut ale pierdolcowi nie robi to roznicy, wszak dla niego cos moze byc “troche na Dolnym Slasku, troche nad morzem” albo “W XI czy XVI wieku”. Tak to jest z Kwietniem-chlanie, cpanie i eksperta udawanie a koles lazi z nieukami po przykopach i prezentuje im “cuda” hydrotechniczne nadlesnictwa walbrzyskiego wciskajac ze to Riese, jak i podciaga pod to stare kopalnie ktore w czasie budowania Riese byly juz dawno nieczynne.
  Pozer i pseudolog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do niego nikt nie przyjechał, turystycznie ludki przyjeżdżają do śniadego, lub przypadkowo będąc na miejscu chcą na konikach pojeździć.

   Ten głupek jak nawet stanie przy kościele to zaraz mieli kaprawym dziobem że to jego kościół, a ludzie przed kościołem to jego wierni :).

   Stanie przy byle jakim moście, i już ten most jest mostem Himmlera, stanie przy kamieniu i już kamień jest ołtarzem, wejdzie na rynek w Malborku i już ludzie na rynku są jego wycieczką :).

   Wtedy jak spierdalał na tym Quadzie spod Osówki to też pisał że to jego Quad a nie śniadego, a potem się okazało że kłamał jak zwykle.

   Usuń
  2. No i jeszcze chelpil sie ze wpierdolil tam calemu ZGE tak ze “kite podwineli i uciekali” a prawda taka ze nadmuchal te puce dauna, zaczerwienil sie ze schizy i spierdalal jak najszybciej jak ich tylko zobaczyl. Tak ze turystow ochlapal.
   Potem w internecine zgrywal gieroja przed tymi swoimi palantami jaki to z niego wojownik.
   Debil nawet prawka nie ma zeby tym quadem jezdzic.
   :)

   Usuń

 56. Zbierz to do kupy i wyslij do lewakow z “Animals” i innych fundacji, jak sie jej wezna za dupe to Dareczko wyleci szybciej niz jej wpelz pod pierzyne a konie odetchna z ulga.
  Jak pisalem powyzej pokazalem ten filmik i ten drugi gdzie konie obgryzaja belki znajomemu bedacemu na powaznie w temacie, wlascicielowi stadniny, jego opinia o obrazie stadniny jak i stanie zwierzat przedstawionym na tych filmikach byla jednoznacznie negatywna.
  Rozumie ze to mala wioska, gdzie policja, weterynarz i soltys znaja sie od dziecka wiec taki syf i partanina jakos przechodzi (jak? znajomosci? korupcja?), powiem ze zdaniem znajomego to na Gornym Slasku bylby z tego juz kryminal i afera, takie cos by nie przeszlo, buda zamknieta, kontorle na karku, policja, ekolodzy, protesty itd.

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie na temat Kwietnia ale tez ciekawe.
  https://www.youtube.com/watch?v=lbQHwsTrdhw

  OdpowiedzUsuń

 58. Na blogu Kwietnia, pod “Audycja LII” Erich Holtz niezle przeoral Kwietnia:

  “Erich Holtz28 lipca 2015 09:03

  Do wszystkich czcicieli D.K. Wasz przewodnik wbrew temu co mówi, że nie pokazuje nikomu komerchy, oprowadza swoje grupy tylko po miejscach ogólnodostępnych. Należą do nich zbocza Wielkiej Sowy, wszystkim znane i łatwo dostępne kompleksy typu Osówka czy Soboń. Gdyby dobrze żył z właścicielem obiektów turystycznych np: Walim, to zareklamował by je i przynajmniej oprowadził by was profesjonalny przewodnik i byście coś skorzystali. Kwiecień nigdy nie zaprowadzi was do np. takich miejsc: https://www.youtube.com/watch?v=STO_7zJ21U4

  Gdyby nie kłamstwa i konfabulacje, które Kwiecień wam wciska, w ogóle bym się tematem nie zajmował.
  Odpowiedz

  Odpowiedzi


  Darek29 lipca 2015 06:33

  Jeżeli chcesz być wiarygodny przedstaw sie bo jak na razie wszyscy uważają iz jesteś kolejnym wcieleniem Sidora , jeżeli nim nie jesteś to na pewno jesteś członkiem upadłej grupy poszukiwawczej , którego trawi zazdrość ...


  Erich Holtz29 lipca 2015 09:50

  D. Kwiecień. Szacunek za odwagę, że umieściłeś niepochlebne wpisy na swoim blogu. Nie zależy mi na wiarygodności, mam ważniejsze w rzeczy w życiu. Nie jestem członkiem upadłej grupy poszukiwawczej a raczej sympatykiem prężnie działającej (jeśli chcesz dam ci namiary na nią). Nie jestem też kolejnym wcieleniem T. Siora, choć miałem okazję go poznać, okazał się bardzo miłym człowiekiem, z ciekawymi pomysłami. Gdyby nie wojna, którą prowadzicie na kilka frontów (niektórzy twoi fani są bardziej zapiekli niż Ty) być może moglibyście coś ciekawego zdziałać. Myślę, że nie tędy droga, żeby prowadzić z wszystkimi wojnę: Sawiak, Szpakowski itp. Resztę rzeczy, które mogę powiedzieć prześlę raczej na priv a nie na publiczne forum.
  Odpowiedz

  Odpowiedzi

  Darek29 lipca 2015 18:24

  ale to mnie nie interesuje ja pokazuje inna rzeczywistość na której nie da się zarabiać kasy , dlaczego tak ciewrpisz gdy przyjeżdżają do mnie ludzie , którzy maja dość Szpakowskich , sawiaków i grup odkrywczych , dlaczego was boli gdy tych ludzi jest coraz więcej i nie chcą waszego racjonalizmu i prawdziwego riese tylko wybierają inna rzeczywistość bo może maja was dość nudnych spotkań i beznadziejnych prelekcji , ze mną każdego dnia przechodzą po górach od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów i sa zadowoleni pochwal się czymś podobnym to pogadamy na priv mój rekord to sześćdziesiąt osób w terenie żadnych wypadków i ci ludzie powracają do mnie po raz kolejny ....

  Darek29 lipca 2015 18:27

  ps proszę nie pisz o tym chorym psychicznie tomaszu sidorze pozytywnie wszyscy kogo znam i biora udział w procesie przeciw niemu zostali przez niego znieważeni i zeszmaceni na tomusia czeka po wakacjach kilka niespodzianek największa naszykował mu diariusz jastrząb która sidor oszkalowawszy a jest to mi zupełnie nie znana osoba ..
  cdn

  OdpowiedzUsuń
 59. cd

  GUCIO MRUK29 lipca 2015 19:32

  Holtz ! W "wojnie" najbardziej zaciekłym wrogiem Sidora jest on sam.
  A jeśli uważasz, że człowiek który publicznie poniża, ubliża i obraża kobiety których nawet nie zna jest -jak piszesz- "bardzo miłym człowiekiem" to chyba jesteś taki sam.
  Co do ciekawych pomysłów to paranoje fryzjera faktycznie są ciekawe. Do momentu aż je zakwestionujesz. Wtedy -uwierz- bardzo szybko zostaniesz "debilem " o czym Tomuś zrobi na swoim blogu 10 postów i kilka setek komentarzy.
  Nie wiem na czym się znasz ale na ludziach chyba słabo.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

  krzysiek wilhelmi29 lipca 2015 15:13

  SUPER
  Odpowiedz

  Erich Holtz29 lipca 2015 21:49

  Dariuszu Kwietniu! No i jak tu z tobą nie dyskutować: jak to "pokazujesz inna rzeczywistość na której nie da się zarabiać kasy". A za co płacą uczestnicy wycieczek!? No jak możesz sugerować, że na tym nie zarabiasz. Po drugie, jak ci ludzie mogą mieć dość Sawiaka czy Szpakowskiego, jeśli w ogóle ich nie znają. Tym bardziej, że nigdy nie zaprowadziłeś ich np. do Walimia. Niestety obiekty podziemne są najważniejszą atrakcją Gór Sowich (poza przyrodniczymi) do tego niezagospodarowane naziemne i cała spuścizna górnictwa. Ty tworzysz tą całą twoją inną rzeczywistość riese, która ma się nijak do prawdy o tych terenach. Piszesz o tych ludziach z prelekcji a ja się pytam ilu z nich wraca? Owszem tak jak powiedział jeden z moich znajomych historyków: "są ludzie którzy nie chcą prawdy tylko sensacji" Oni są w stanie uwierzyć nawet w Hitlera w UFO. Pamiętaj o grupie ludzi o której piszesz: tych racjonalnych. U nich nie wzbudzisz poparcia. Jeśli masz grupę którą interesuje ludzi których interesuje tylko inna rzeczywistość to się ciesz. Zastanów się jednak, czy jesteś w porządku wobec nich - są to również ludzie bardzo młodzi.
  Kolejna sprawa: jak możesz mówić, że pokonujesz z tymi ludźmi tyle kilometrów. Przecież z Rzeczki na Sowę jest bardzo blisko. Na Soboń i okolice trochę dalej. Chodzicie tam i z powrotem i nigdzie dalej. To wszystko widać na filmach. Ty chyba nie wiesz co to znaczy kilkanaście, tym bardziej kilkadziesiąt km po górach z niedoświadczoną grupą. Ja z racji wykonywanego zawodu wielokrotnie organizowałem wycieczki po kilka autokarów, w różny teren od przedszkolaków po emerytów. Też nic się nie stało. Z jedną różnicą. Jeśli coś by się wydarzyło to ja jestem kryty - mam odpowiednie dokumenty. Ty nie.
  To na razie tyle.
  Pozdrawiam
  Odpowiedz”


  Zauwazcie ze ten GUCIO MRUK jest na serio pierdolniety, typowa kurewka krecaca sie jak gowno w klozecie, udajaca wyksztalciucha nie bedaca nawet cwiercinteligentem. Koles juz pisal takie babole u tego szurnietego koniczyny ze az oczy bola, zero logiki, zero rozumu, zero pomyslunku, prawdziwy rasowy chory mozg. Kwiecien jak zwykle gwizdorzy, blefuje, tapla sie we wlasnej megalomani nad kurwidolkiem ktory nakrecil-jego najwieksze zyciowe osiagniecie, cisnac zmyslone kity o Riese malolata.

  OdpowiedzUsuń


 60. Kwiecien zarzeka sie ze nie odstawia komerchy-powiedzcie mi gdzie tam mozena znalezc wieksza komerche niz ta ktora nakreca ten blazen?
  Robi platny sped leszczy do syfiatego pensjonatu, kosi ich za to jak za zboze wciskajac kity ze to tanio-balwany nie sprawdza po sasiednich pensjonatach czy to naprawde tanio, a nie jest-kosi ich na lipnych prelekcjach w ktorych po prostu zmysla co mu slina na jezyk przyniesie, w tym belkocie jest ZERO % wiedzy o Riese, ZERO, same majaki z chorej glowy poprzeplatane wyrwanymi z kontekstu nazwisakmi, mylonymi datami i nazwami. Lansuje sie I reklamuje jak tylko I gdzie tylko sie da-TO KOMERCHA NA MAXA A KWIECIEN TO KOMERCYJNY POZER I LANSER.
  Kwiecien, pokaz gdzie jest niby wieksza komercha niz na twoich spedach?
  Przeciez wiem ze dostajesz apanaze od sniadego za spedzanie mu ludzi, tak samo z kanjpami, samochodziki na radyjko ikonie tez za darmo?
  Ty robisz z Riese tandetny kram, taki na jakim pracowales sprzedajac plastikowle luki na Wlodarzu, tylko tam kram jest dodatkiem aby rozweselic dzieci a u ciebie taki plastikowy kram bredni jest glownym daniem. Jestes komercyjnym liczygroszem jakich malo, zaklamny smieciu oszukujacy malolatow.
  Pic, pic a pod picem wielkie NIC!

  Kwiecien to komercha, najwieksza komercha w Gorach Sowich.

  OdpowiedzUsuń
 61. DODATEK 6
  KILKA PORAD DLA CHĘTNYCH DO JAZDY POD OKIEM IZABELI KAMIENIARZ I JEJ PRZYBOCZNEGO KONIUSZEGO DARIUSZA KWIIIETNIA

  OdpowiedzUsuń
 62. he he oburzenie gówna wielkie sama przyjemność przeczytać taką wiadomość z rana jakoś mi nie żal tych zboków mogli w Mekce zrobić było by gorzej niż w Moskwie

  http://wyborcza.pl/1,75477,18462049,izrael-nozownik-zaatakowal-uczestnikow-gay-pride-w-jerozolimie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to tęczowe towarzycho to jakiej narodowości żydowskiej?

   Usuń
  2. wszystkiego po trochę jak u nas, szli pewni przez dzielnicę chrześcijańską i żydowską do muzułmańskiej pewnie nie zawitali z wiadomych przyczyn

   Usuń
 63. http://wyborcza.pl/1,75477,18462049,izrael-nozownik-zaatakowal-uczestnikow-gay-pride-w-jerozolimie.html

  Mogli do ochrony zatrudnić snajpero-komandoso-sierżanto-pampoliniego, on za pomocą damskiej torebki i arafatki w pięć sekund obezwładnił by nożownika.

  Na następny raz jak tęczowe pedały będą wyłazić na ulicę to niech najpierw zgłoszą się do miszcza, on ich tak wyuczy że na pewno nie zabiorą telewizora do lasu, naucza się rozpalać ognisko z wersalki, a wszelkie cyrkowe sztuczki będą mieli w jednym palcu :-). Nożownik podczas ataku ma zagwarantowane szybkie zejście ......ze śmiechu :).

  OdpowiedzUsuń
 64. https://www.youtube.com/watch?v=125Koh3IFz4

  Wysłuchajcie pierwszych 35 sekund. Debil mówi, że konno mogą zrobić w ciągu dnia 50-60 kilometrów.
  Większego idiotyzmu nie słyszałem w życiu. Skoro on chce na takich koniach z takimi chłopami przejechać dziennie taki kawał drogi i w dodatku po tak trudnym terenie to chyba nie wie o czym mówi. Cała ta zapowiedź to pozerstwo i brak wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1:10 jakie on ma teksty hehe. To nie jest takie fiu bzdziu jak tu ktos mówi że w dupie gwozdz tylko że my robimy to w sposob profesjonalny.
   No wlasnie widac jaki profesjonalizm. Nie potrafia siodłac konia to raz a kwiecien prowadzi konia na niebezpieczna przeszkode dwa.
   Naprawde wielki profesjonalizm.

   Usuń
  2. Ten profesjonalizm pokazałem w ostatnich dodatkach. Kwiiiecień ty się pajacu weź za wyprowadzanie na pastwisko krów, a nie za wyprowadzanie ludzi na koniach w teren. To co odstawiasz królu łapserdaków to żenująca komedia kosztem ludzi i zwierząt łamiącą wszelkie podstawowe zasady jeździectwa.
   A te twoje zapowiedzi-wypowiedzi mówisz faktycznie jakbyś miał gwóźdź w dupie. Wystarczy dotrwać do samego końca i posłuchać jak ci się tonacja zmieniła gdy myślałeś, że zszedłeś z kamery. Taki dobrotliwy człowieczyna z ciebie w ostatnich zdaniach wyziera, a jesteś kawałem skurwysyna czego dowód dałeś w rozmowach ze mną. Udajesz przed ludźmi takiego milutkiego kurwa tatuńcia i miłośnika zwierząt, a na necie obrabiasz kurwo dupę mnie i każdemu kto widzi te twoje skurwysyństwo.
   Nabierają się na to tylko ludzie twojego pokroju lub głupcy, a czasem ludzie nieświadomi co kryje się pod tą twoja udawaną przyjacielskością jak Pan Gabryś.
   Ja ci śmieciu życzę byś se skręcił kark na tych jazdach bo może wtedy ktoś inny by tego nie doświadczył łażąc za tobą ślepo.

   Usuń
  3. „profesor” kwiecień to nawet do pasania krów się nie nadaje, do niczego się nie nadaje nawet na nawóz, koń to mógłby go zrzucić do przyrożnego rowu z ostami, barszczem sosnowskiego i na dokładkę wypełnionym zawartością szamba.

   Usuń
 65. Kamieniarz z nazwiska kamieniarz z zawodu wyraźnie mają się ku sobie. Kto był ten widział.
  Jeden kamieniarz liczy na ostatnią przystań a druga Kamieniarz na stały ląd. Już niedługo zobaczycie co z tego wyniknie.

  OdpowiedzUsuń
 66. Widze za koniczyna na blogu umiescil screen ze seojej korespondencji z lewakiami filosemitami z lewackiej fundacji Nigdy Wiecej.
  Z jednej strony-bedziesz mial nieprzyjemnosci bo to natretne gnoje, z drugiej strony Kwiecien i koniczyna jednoznacznie staneli po stronie najbardziej wynaturzonego lewactwa w kraju, szabesgoim przesladujacych lokalna ludnosc i wymuszajaca posluszenstwo wobec Zydowskich roszczen majatkowych. To juz sie od nich nigdy nie odklei, jak sie tylko ludziska dowiedza to obaj sa na redwatchu jako zdrajcy Polski, slugusy rezymu, polonofoby i antypatrioci.
  Oj teraz zamieszali w kotle, nawet nie wiedza jaka puszke robakow otworzyli.
  Jedno jest pewne, potwierdzone, Kwiecien i konyczyna=lewaki przezarte antypolonizmem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecień i koniczyna, którzy wpierw pogardliwie wyzywali mnie od żydów, a teraz nagle stają się obrońcami żydów dobre.
   I dla jasności nie jestem antysemitą tyko potępiam żydowską politykę i mieszanie się w kultury innych narodów oraz ich nimi sterowanie, wykorzystywanie i rozwalanie ich narodowych wartości. W skrócie.

   Usuń
 67. Witam serdecznie. Od pewnego czasu śledzę zarówno treści publikowane na tym blogu jak i poczynania pana Dariusza Kwietnia. Przejrzałem wszystkie materiały, prelekcje, wykłady i in., które wygłasza wspomniana postać. Być może umknęło to, ale chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt. W audycji LII, pan Kwiecień w min. 51:58 prezentuje w notesie krzyż, który rzekomo rysował niejaki Jarecki. Tymczasem w prelekcji, jaką pan Kwiecień wygłosił na Górnym Śląsku, a dokładnie w Zabrzu https://www.youtube.com/watch?v=raRPQ2UErm8, w min. 44:49 pokazywany jest ten sam notes oraz komentarz pana Kwietnia, że symbol ten znajduje się w jednej z krypt na terenie Polski. Dodam jeszcze, że podczas prelekcji zatytułowanej "Eksperymenty medyczne III Rzeszy" https://www.youtube.com/watch?v=Ve6I8CvNklk w min. 59:50 padają pomówienia i oszczerstwa pod adresem pracowników naukowych oraz studentów Uniwersytetu Wrocławskiego (archeologów). Mam nadzieje, że moje spostrzeżenia okażą się pomocne i warto, zwrócić się do władz uniwersyteckich, aby pociągnęły do odpowiedzialności tego kłamcę i oszusta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien to pseudolog-patologiczny klamca, mitoman. Ten koles ciagle opowiada bajki, powie prawde jak sie pomyli.
   Raz gada ze mu Jarecki narysowal, raz ze jest w krypcie-on ciagle klamie i calkiem jest w tym pogubiony.

   Frajerzy od Kwietnia-wezcie cos z jego filmikow z przed roku i spytajcie sie o to, zobaczyczycie ze jego odpowiedz bedzie zupelnie inna niz wczesniej lub wywinie sie od niej, zadajac wam glupkowate pytania.
   Zero spojnosci, zero wiarygodnosci, tylko bajki, sciemy i blefowanie. Do tego platne.

   Usuń
  2. Anonimowy z 12:07:00
   Dzięki za te informacje. Wykorzystam je przy nadarzającej się okazji.

   Usuń
  3. Nie ma sprawy. Tak się składa, że reprezentuję środowisko naukowe. Czas najwyższy nie tylko pisać, lecz użyć dostępnych środków prawnych, aby ukrócić skutecznie tą jego działalność. Przy dostępnych źródłach na you tube i nie tylko, mogę zapewnić że znajdzie się paragrafów sporo. Dziwi mnie jednak fakt, że nikt wcześniej tego nie zrobił, gdyż podstawy prawne są bardzo mocne. Cóż zapewniam, że zostanie to naprawione. Może brakuje w tym wszystkim mocnych wulgarnych słów, lecz najbardziej perfidne i chamskie jest działanie w białych rękawiczkach. Pozdrawiam wszystkich, którzy życzą dobrze prawdziwej i nie zakłamanej historii.

   Usuń
 68. Hehe, w sumie wysmienity strzal w stope ze strony koniczyny.
  Jakby poczytal co jest na jego blogu, ile tam sie wylewa antysemityzmu ze strony Kwietnia i jego polecznikow, ile tego jest na blogu Kwietnia gdzie perfidnie jedzie po Zydach i to z nazwiska to by sie w leb pierdolnal.
  Oni to wszystko poczytaja i Kwiecien dostawnie zarzuty, idiocy nie ogarneli ze podpierdalajac TS podjebali rownoczesnie Kwietnia.
  Buahahhahaha!
  Dawno nie widzialem idioty ktory odwalil tak niedzwiedza przysluge myslac ze podlize sie swemu guru a guru w ramach tej “pomocy” dostanie wezwanie z prokuratury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wszystkie komentarze kwiiietnia i koniczyny skopiowane. W razie czego jest co pokazywać i komu.

   Usuń
 69. Syf i myszy, rozwalil mnie tekst o zabraniu ze soba kapelusza luhb kasku. Kurwa kasku(!!!), motocyklowego czy budowlanego, moze speleo albo gorniczego? Bialy inzynieski moze byc?
  Ta osoba nie wie nawet ze “kask” do koni to toczek? A kapelusz? Ja pierdole, no moze sztywny, kowbojski lub australijski to moze cos da ale reszta to na chuj ci jak spedniesz (to nic nie da)?

  Taki kwiatek:
  “Po trzech, czterech godzinach jazdy jest czas na postój- popas dla koni, dla Ciebie chwila by „rozprostować kości” i się posilić. Musisz rozsiodłać konia, sprawdzić, czy nie ma odparzeń, odgnieceń na grzbiecie. Potem znów w drogę, 6-8 h dziennie w siodle. I tak do wieczora.”
  Aha, to ona na popasie sprawdza czy koni nie poobcierali, nie poodganiatali im grzbietow? Nie siodla prawidlowo tylko potem sprawdza obrazenia zwierzat. Wraca na tych koniach kolejne 6-8h, no bo przecierz nie posle klienat piechota!
  Niezly syf.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koniu można jeździć w kaskach rowerowych lub podobnych lekkich. Cała reszta posta trafiona w 10.

   Usuń
 70. A mnie rozwalają te napinki bieszczadzkich psich mordek, co z górami sowimi mają tyle wspólnego co kwietniołak z córką Himmlera :)

  " Darek26 lipca 2015 15:41

  Sidor zjebie , tchórzu i kłamco opublikuj pozew przeciw tobie kreaturo , który dostałeś od Dariusza Jastrzębia , jak ty tego nie zrobisz opublikuję go ja , gdyż mam do tego prawo jestem świadkiem przeciw tobie , "

  Opublikuj pampolini , opublikuj. Zamiast wciąż szczekać zza płota czas w końcu coś pokazać :). Jak na razie jest was trzech główny czub, synalek psia mordka, i kończyna o wielu nickach, ( matrasek , koń , franek beret i tp. )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa z jastrzębiem nie wyjaśniona więc szczekanie kwiiietnia o jakimś pozwie to tylko szczekanie. Sam pokażę ciąg dalszy tej sprawy jak tylko ruszy z miejsca bo na razie utknęła na pewnym etapie. Czekam na to bo mam zamiar temu łobuzowi koniczynie wytoczyć sprawę za jego pomówienia, szantaże i szarganie imienia mojej Matki i mojej firmy.

   Usuń
  2. @Gall Szczerze, to dziwie sie czemu tego jeszcze nie zrobiles, policja juz dawno by ustalila jego dane i spotkali byscie sie na sali sadowej.
   Tam jste tak grubo na ciebie i na firme ze byly by z trzy paragrafy, lekko.

   Usuń
  3. Nie, pisalem o firmie, o Twojej firmie, jesli to pytanie jest do mnie.
   Za te bezpodstawne pomowienia, bez cienia jakichkolwiek dowodow, narazili cie na straty i za takie pomowienia jest paragraf a material dowodowego jest sporo.

   Usuń
  4. Aaaa źle przeczytałem. Powiem tak koniczyna poniesie wszelkie możliwe konsekwencje za swoje pomówienia i tykanie mojej firmy.

   Usuń
 71. co kwiecień może pokazać nic wszędzie ma zakaz wstępu jedynie hasa po krzaczorach i nielegalnych śmietniskach, pierdzieląc swoje kłamstwa, zadarł chyba ze wszystkimi na DŚ, to że oczernia archeologów normalne bodajże 2012 oskarżał ich na jednym ze swoich „wypadów” w teren o nielegalne wykopaliska, przy okazji rozpalił ognisko na terenie gór suchych oczywiście w niedozwolonym miejscu, wszędzie gdzie podpadł powinna wisieć jego morda z informacją ten osobnik ma dożywotni zakaz wstępu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tego jeździ w grupie i nie pokazuje się nigdzie gdzie mógłby spotkać tych z, którymi zadarł.

   Usuń
  2. Oplakatowanie Sowich nie jest zlym pomyslem, plakaty ostrzegajace przed oszustem i naciagaczem. Wystarczy ze sie ktos przejedzie, po kilka plakatow na wioske i efekt murowany.

   Usuń
  3. Jest lepszy pomysł, który mam od dawna tylko za daleko mieszkam.
   Trzeba kupić przewodnik kwietnia i w każdym z miejsc z tego przewodnika zawiesić takie plakaty wysoko na drzewach.
   Tu nic nie ma takiego o czym kwiecień pisze w swoim przewodniku!
   Miejsce to jest.....
   I tutaj dopisać czym to miejsce było korzystając z wiarygodnych źródeł.

   Usuń
  4. Ciekawe. Moze ktos powinien szarpnac sie na ten, tfu, "przewodnik" i zeskanowac go wrzucajac do internet a pod nim dac odnosniki do tego bloga i klamstw Kwietnia, udowadniajac ze to stek bredni paranoika.

   Usuń
 72. Kwiecien splodzil taki oto wpis na blogu psiej mordki. :)
  ----------------------

  Darek29 lipca 2015 18:40

  sidor zjebie i kapusiu twoi sąsiedzi od piątku są po raz kolejny w riese , ale gamoniu masz kolo siebie wtykę to ona mi doniosła o twoim nowym biznesie zarejestrowanym 17 zeszłego miesiąca , o twojej mamusi i tatusiu z PZPRu trochę tez wiemy , alex kreci właśnie film o tobie to będzie chicior , ps czy mordę masz jeszcze w jednym kawałku ukraincy ci nie odpuszcza wolodia chyba od wczoraj jest w wawie . sidor gej wącha klej na gumowych taczkach pie pali konia wali w głowie ma dzieciaczka- pedofil
  Odpowiedz
  -----------------------------------------

  Kwiecien ! stron od kobiet,tym bardziej ze normalna kobieta z toba nie bedzie koopulowala... Kwiecien no normalnie splodzisz nienormalnego klona ,sobie podobnego! ostrzegam Cie. bedziesz zalowal bo zaklamie wszystkie twoje prawdy
  o Riese... i co bedzie? twoja wiedza Kwiecien o Jareckim i wilkolakach w siedmiomilowych butach oraz o malpach strzelajacych z pepeszy w tunelach stworzonych przez nazistow zostanie zaklamana!

  Apeluje do Ciebie Kwiecien.

  Nie stwarzaj Kwietnio Lebensbornu , zniszczy on piekna historie Dolnego Slaska
  ty wystarczysz... NIGDY WIECEJ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poziom komentarzy kwiiietnia widać bez zbędnego komentarza. A normalnej kobiety to kwiiiecień chyba nigdy nie miał poza tą, która go zostawiła, a której syn jak widać rośnie na kolejnego łobuza i szumowinę.

   Usuń
  2. Juz ma jednego smiecia, patologicznego kolka. Nie wychowal go, synek ani nie umie sie wyslowic, ani zachowac kulturalnie, 'kurwa' zamiast przecinkow, pije, pali, cpie i kradnie.
   Ani szkoly, ani zawodu, ani rozumu-ojciec dal mu przyklad jak zostac nieudacznikiem zyciowym.

   Zwykly mlody bandzior ktory bezsprzecznie trafi do paki, do tego siedzi wsrod samej, podobnej mu patologii.

   Kwiecien moze byc dumnym ojcem, wychowal chwasta takiego samego jak on.

   Usuń
 73. Cytuje Kwietnia.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Darek26 lipca 2015 15:41

  Sidor zjebie , tchórzu i kłamco opublikuj pozew przeciw tobie kreaturo , który dostałeś od Dariusza Jastrzębia , jak ty tego nie zrobisz opublikuję go ja , gdyż mam do tego prawo jestem świadkiem przeciw tobie , śmieciu internetowy i debilu to dopiero początek , dla ciebie szumowino Pan Gabryś także specjalnie pojechał do prokuratury we Wrocławiu i tu dopiero się bój to już jest KK , śmieciu Kodeks Karny.
  PS debilu zarejestrowałeś nowy interes i wynająłeś nowy lokal przy moście ... Dawaj Sidor dawaj ....
  Odpowiedz

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Panie Kwiecien
  w ostatnim czasie wyslal Pan kilkanascie wiadomosci z zawartoscia wszelkich grozb w strone Pana Tomasza Sidora.
  Tak sie sklada ze rozbito Panu Sidorowi szybe wystawowa ,ciskajac w nia kamieniem ,Sa swiadkowie widzacy na miejsc u zdarzenia grupe trzech osobnikow ubranych w stroje paramilitarne jeden z nich mial na glowie nakrycie glowy w rodzaju kapelusza safari i posiadal owinieta szyje szalem zwanym Arafatka. ten osobnik byl najbardziej aktywny w czynach a przedewszystkim w mowie..
  Swiadkowie jacy widzieli ten huliganski wyczyn sa w stanie w przyblizeniu rozpoznac sprawcow.
  Sprawcy uzywali wyzwisk w strone Pana Sidora godzacych w bezpieczenstwo jego osoby oraz ,slowa czysto o charakterze nazistowskim... byli prawdopodobnie pod wplywam alkocholu.
  Szyba zostala uszkodzona po czym sprawcy zbiegli .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie zbito i nie piszcie takich nieprawdziwych komentarzy. Nie wiem po co?

   Nie mam żadnych spraw, ani pozwów i żadnych się nie obawiam bo JESTEM PEWNY WYJDĘ Z KAŻDEGO OBRONNĄ RĘKĄ!!!!!!!
   Kwiiiecień szczekaj do czasu psubracie koniczynowego żydo lewacko pedofilskiego ścierwa.
   Jak Pan Gabryś dowie się co wypisujesz szmato kwiiiecień o nim i w co go wkręcasz to tylko patrz za siebie bo na pewno znajdą się tacy co zechcą obronić honor i dobre imię tego poczciwego człowieka.
   Jeśli myślisz, że twoje skurwiałe komentarze pełne kurewskiej kłamliwej retoryki, pomówień, kłamstw i oskarżeń są wiarygodne to się mylisz. I jeśli myślisz, że ujdą ci one bezkarnie to też się mylisz.
   Nic nie wskórasz swoimi podłymi oszczerstwami. Pokazuję ci antypolska świno jakim jesteś i jaką kurwą moralną jesteś przewyższającą w podłości i braku honoru nazistowskich oprawców, NKWDowsko-Stalinowskich propagandzistów i pospolitych bandytów.
   Twoje podjazdy są na poziomie najgorszej ludzkiej swołoczy i na szczęście nawet Ci, którzy nie koniecznie muszą zgadzać się z tym co ja uważam, to widzą.
   Została ci garstka najgłupszej hołoty wokół i na nich jedziesz wciskając im te swoje brednie. Poziom twojej oferty wszelakiej kierowanej do tej durnej garstki jest równy poziomowi odpustowej imprezy gdzie trochę dziwolągów, trochę tandetnej mitomanii i trochę obskurnej scenografii. Nic do pozazdroszczenia, a jak się temu bliżej przyjrzeć to gołym okiem widać bród, smród i ubóstwo okraszone pijackim bełkotem.

   Usuń
  2. Tomasz.
   Ja mysle ze to Kwiecien i jego banda, pewnie chca Cie zastraszyc bo krytykujesz ich interes w Gorach Sowich ! Kwiecien wspominal ze wybiera sie ten Ukrainiec do ciebie by obic Ci morde. i masz ci los .
   Kwiecien teraz Siedzisz za chuliganke i szantarz. zastraszanie!
   Tomasz ZBIERAJ TYCH SWIADKOW i rob porzadek z nimi.

   Kwiecien dosc tego straszenia i twoich bandyckich wyczynow! i straszeniem ciosami KARATE!

   Tomasz zbieraj tych swiadkow i dzialaj na co czekasz? .trzymamy kciuki.

   Usuń
  3. Anonimowy, kwiecień ma mentalność słabego skurwysynka, który w szkole dostając wpierdol od silniejszego za odszczekiwanie się posługuje się pyskówką w stylu: a kowalski by ci wpierdolił. Taki szkolny jebany skurwysynek potrafi spojrzeć na kogoś z szyderą i prowokacją w oczach bo komuś na boisku na przykład nie wyszło podanie piłki. Do tego ten wredny złośliwy usmieszek i mamy skurwysynka robiącego sobie z lepszych od siebie podśmiechujki. W końcu ktoś tego nie wytzymuje i podchodzi i wali skurwysynka w pysk lub targa za te skurwysynkowe zaczepki. Taki skurwysynek kuli się i odszczekuje: a kowalski by ci wpierdolił, chociaż sam kowalski nie raz miał skurwysynka dość i sam mu sprzedał na boisku za skurwysynkowanie kopa. Wtedy ktoś znów nie wytrzymuje i znów skurwysynka wali w pysk, ale skurwysynek odszczekuje się dalej mimo, że wszyscy go wywalili z boiska na aut.
   Kwiiiecień ma własnie taka mentalność SKURWYSYNKA z klasy. Nie może przypierdolić bo jest za słaby to wchodzi na ambicję i zasłania się jakimś domniemanym silniejszym.
   Tutaj wrabia swoją przyjacółę w jakiegoś kozaka Donieckiego i straszy mnie nim. Taki to z tego kwiiietnia skurwysynek. Do czasu jak nasze drogi się skrzyżują...../

   Usuń
 74. W kąciku koniczyny tymczasowo skasowanym do czasu wyjaśnienia kilku kwestii anonimowy wstawił komentarz, który właściwie powinien być tutaj, a nawet w dodatku. Zacytuję go więc:

  WITAM WSZYSTKICH !
  Wpisem tym chcę tylko oznajmić, iż pochodzę z terenów tak często opisywanych przez pana D, jednak opisy te są tak dziwne, że już sam się zastanawiam czy tam właśnie się urodziłem i wychowałem, czy też pochodzę z innej planety? - tak skrupulatnie przedstawione "fakty" o codziennej rzeczywistości tych ziem, na których przecież ja sam mieszkałem, mieszkali też moi rodzice i dziadkowie ( jestem w wieku pana D) - odnoszą się do miejsc, osób, zdarzeń i okoliczności, które jakoś nie utkwiły mi w pamięci. Pragnę zaznaczyć, że ja również jestem miłośnikiem historii i eksploracji, jednak nie tandetnego sci-fi. Brednie jakie zaśmiecają sieć internetową, jak i umysły ludzi śledzących poczynania pana D. zasługują na interwencję ze strony instytucji, ludzi - którym zależy na rzetelnym przekazywaniu wiedzy historycznej, oraz na tym, by młode pokolenie nie miało wyobrażenia o Dolnym Śląsku - jako krainie, rodem z Władcy Pierścieni ! - gdzie nadal można zaobserwować mityczne stwory itp.
  Od paru lat już tu nie mieszkam, bardzo też tęsknię za tymi stronami, ale po wysłuchaniu audycji pana D. boję się wracać !!!
  Wybaczcie, że wpis, który zamieszczam jest anonimowy (Wiecie, z wariatami nigdy nie wiadomo), dziękuję też, że z pośród tak wielu miłośników prawdziwej historii znalazły się osoby trzeźwo myślące, (POZDROWIENIA DLA TWÓRCÓW STRONY ) - potrafiące wskazać anomalię w gatunku ludzkim jaką jest Pan D.
  Pozdrawiam
  Dolnoślązak całym sercem.
  --------------------------------


  Anonimowy w ostatnim półtoraroczu byłem w sporadycznym kontakcie z osobami zamieszkującymi te okolice. Znaczy się czasem ktoś do mnie zadzwoni, pogadamy, wymienimy opinie i kontakt się, albo urywa, albo ogranicza do wymiany myśli w komentarzach na YT lub tutaj. Po prostu czasem ktoś zadzwoni by ot tak pogadać i podzielić się wrażeniami na temat tego co odstawia kwiiiecień.
  Nie było takich osób wiele, może 5-6 musiał bym sobie przypomnieć. Ale jedno co się powtarza, że nikt z tamtych okolic nie potwierdza tego co pieprzy ten imbecyl z Głuszycy.
  Nawet w rozmowie telefonicznej jaką zamieściłem tu na tym blogu z Panem Gabrysiem, Pan Gabryś jasno i wyraźnie powiedział, że to co mówi kwiiiecień to fantasmagorie i jako człowiek, który się też tam wychował NIE POTWIERDZA ANI JEDNEJ HISTORII JAKĄ GŁOSI KWIIIECIEŃ.
  Czy to nie wystarczy każdemu by uznać kwiiietnia za psychicznie chorą kreaturę usiłującą stworzyć fałszywy obraz DŚ i okolic Riese i na tym tandetnym prostackim przekazie zarabiać brudną kasę?
  Twój komentarz przypomina dokładnie niejedną rozmowę z tymi, których miałem przyjemność poznać w ostatnim 1.5 roczu. Nikt nie potwierdza niczego co kwiecień wymyśla.
  Dzięki za ten komentarz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 75. hucznie zapowiadane niegdyś przez ciebie kwiiiecień eksploracje na Włodarzu jak się okazuje odbywają się bez ciebie. Pan Szpakowski robi swoje i obywa się bez ciebie kreaturo moralna całkiem nieźle:

  https://www.facebook.com/krzysztof.szpakowski.71/posts/965309860159868?pnref=story

  A taki byłeś szczęśliwy, że dorwałeś kolejnego frajera do wspólnego lansu co? Okazało się, że Szpakowski nie dał się ci wciągnąć w te lansy i nie okazał się frajerem.
  Musi cię zżerać zazdrość, że miejsca, które pragnął byś zobaczyć nie są i nigdy nie będą dla ciebie dostępne.
  Pewnie zastanawiasz się dla czego?
  Powiem ci.
  Bo kurwa jesteś i skurwysyn, którego co inteligentniejsi prędzej czy później wyniuchają i dają ci kopa w dupę byś nie przynosił wstydu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecień jak myślisz do kogo jest adresowany ten mem?

   https://www.facebook.com/krzysztof.szpakowski.71/posts/960432833980904

   Usuń
  2. https://www.facebook.com/krzysztof.szpakowski.71/posts/965309860159868?pnref=story

   To zwykly kit.

   Usuń
  3. Dobra też myślę, że dotarcie do takiego kawałka szybu to nic nadzwyczajnego, ale już przewiercenie grubej betonowej ściany o grubości 8 metrów i odkrycie dalszych sztolni to już raczej nie kit. Napisałem to w komentarzu poniżej.

   Usuń
  4. To kit i to podwójny , to mi wygląda na pomieszczenie pola Słupiec, już jeden kretyn z Ludwikowic się tym kitem promował 2 lata temu z czego śmiała się cała okolica przez tych co siedzą w temacie , bo ci co nie znają terenu dają się na to wciąć :-). A tam następny podniecony już się pcha na szkło T. Jurek mitoman co był na następnym poziomie w Molke :).

   Usuń
 76. W zeszłym roku pisałem gdzieś na tym blogu o swoich przypuszczeniach dot. Riese czym mogło być i czemu służyć. Są dwie możliwości. Albo Riese to kompleks przeznaczony do budowy broni nuklearnej na co wskazywały by prace Niemieckich naukowców nad rozszczepieniem atomu długo przed wojną, albo jako twierdza - kwatera Hitlera przeznaczona jako schron przeciw atomowy. Niemcy prowadząc prace nad bronią masowej zagłady zdawali sobie sprawę, że to samo robią amerykanie i mogą robić Rosjanie. Musieli brać pod uwagę ewentualny nuklearny atak. Jeśli tak to też musieli zadbać o swoje bezpieczeństwo, a zatem wybudować podziemne miasto dla najważniejszych.

  I tutaj w dużym stopniu zgadzam się z tym co mówi Szpakowski od 16 minuty:

  http://wiadomosci.tvp.pl/18163779/28122014-1930

  Niemniej zastanawiające jest coś co by przeczyło obu tym teoriom. Mianowicie jak wytłumaczyć fakt, że Niemcy do ostatnich godzin pracowali w Riese przed wkroczeniem Rosjan? Gdyby Riese miało być tylko kwaterą przeciw atomową to Niemcy nie ryzykowali by przebywania tam do ostatniej chwili. To przebywanie do ostatniej chwili może oznaczać, że raczej do ostatniej chwili chcieli stamtąd wywieźć coś co było dla nich bezcenne. A więc przemawia 1 hipoteza, że już po mimo niedokończenia budowy Riese prowadzono prace nad jakimś typem broni i niezbędnym było jego zabranie.
  Mamy jednak kilka kompleksów oddalonych o wiele kilometrów od siebie. Nie jest powiedziane, że część z nich nie miała być podziemnymi fabrykami, a część podziemnymi schronami.

  I inne moje przypuszczenie.
  Mało kto wie, że w czasie wojny, a nawet przed wojną Niemcy pracowali nad bronią biologiczną przy wykorzystaniu wąglika:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%85glik
  cytat:
  Rozwój „wojskowej” wersji wąglika rozpoczęły Niemcy wykorzystując swoją pracę w 1916 roku, gdy broń ta została przesłana wraz z „instrukcją obsługi” do ambasady niemieckiej na terenie Rumunii, której później wypowiedziano wojnę.
  ----------------

  Przyjmując hipotezę, że prace nad tą straszliwą bronią wymagały niebywałych środków ostrożności, Niemcy mogły właśnie do tych celów wybudować kompleks Riese.
  Przyjmując hipotezę, że to właśnie ta broń była już produkowana w Niemczech można założyć, że Riese było - miało być miejscem jej magazynowania i składowania.
  Tłumaczyło by to dość racjonalnie dla czego Niemcy do ostatnich godzin tak zawzięcie przebywali w Riese i maskowali ślady swojej działalności dokonując masy odstrzałów w celu zagruzowania dużej części tego kompleksu jakby chcieli coś tam na zawsze ukryć. Chcieli ukryć coś co mogło być wykorzystane przeciwko nim i dla tego dokonali tak starannych zawalisk by Rosjanie nie mogli zbyt szybko do tego dotrzeć. Co więcej zasypali to tak by próby tego odkopania skończyły się wybuchem epidemii i śmiercią tych, którzy próbowali by to coś odkopać. Rosjanie o tym wiedzieli i dla tego po mimo przejęcia tych sztolni nie próbowali ich eksplorować na większą skalę. Chyba nikt temu nie zaprzeczy?
  A więc skoro ani Rosjanie, ani późniejsze Polskie władze nie próbowały i nie próbują dotrzeć do tych tajemnic to może oznaczać tylko jedno, że jest tam coś co zagroziło by eksploratorom. Nie materiały promieniotwórcze potrzebne do budowy bomby A, ale właśnie coś gorszego. Tony wąglika.
  1 kg wąglika unicestwia takie miasto jak NY. Kilka ton tego wąglika unicestwiło by jeśli nie cały świat to znaczną jego część, a na pewno Europę.

  Kilka miesięcy temu pisałem też na tym blogu, że to co Niemcy ukryli w Riese nie jest schowane w jakichś nieznanych dziurach gdzie łazi kwiiiecień tylko pod samym nosem w sztolniach Riese za oszalowanymi betonem ścianami.
  Pisałem, że najlepszym sposobem na odnalezienie tego czegoś jest badanie georadarem wszystkich betonowych ścian za, którymi muszą być zawały odcinające od najważniejszych korytarzy.
  I okazuje się, że miałem rację.
  Pan Szpakowski całkiem niedawno dokonał na Włodarzu własnie takiego ośmiometrowego odwiertu w jednej ze ścian z betonu o GRUBOŚCI 8 METRÓW!
  Okazuje się, że ściana odgradza dalszy ciąg sztolni.
  Macie to w linku powyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze krótki cytat:

   http://archiwum.wiz.pl/1999/99033100.asp

   Prace nad bronią biologiczną prowadzili podczas II wojny światowej również Niemcy (specjalna grupa Bakteriologischer Krieg). Alianci rozważali użycie takiej broni w odwecie za ewentualny niemiecki atak. Wielka Brytania, USA i ZSRR rozwijały więc własne badania w tym kierunku. Po II wojnie światowej były one kontynuowane, przede wszystkim w USA i ZSRR. Zarówno Rosjanie, jak i Amerykanie starali się skorzystać z japońskich doświadczeń. Amerykanie oficjalnie przyznają, że oferowali amnestię Japończykom za ujawnienie szczegółów ich programu zbrojeń biologicznych.
   -------------------------------------------------------

   Mnie to wszystko układa się w pewną logiczną całość. gdzieś w Riese jest to świństwo.


   Usuń
  2. I taka drobna końcowa dygresja :)

   Ci co podejmują oficjalne eksploracje podejmują je w ścisłym porozumieniu z tymi, którzy wiedzą gdzie je można podjąć, a gdzie nie...../

   Usuń
  3. Tego wam kwiiiecień nie powie:

   http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/50974/waglik-w-koniach.html

   Wąglika jako broni biologicznej pierwsi próbowali wykorzystać Niemcy – prace rozpoczęli w 1916 r. Podczas II wojny światowej hitlerowcy prowadzili badania również w Polsce, w Poznaniu, pod przykrywką Centralnego Instytutu Badań nad Rakiem.

   Usuń
 77. Zrwyam boki z belkotu paranoikow na blogu Kwietnia, jakie tam sa tluki bez szkoly i rozumu a z wytresowanym lizodupstwem i ulegloscia.
  Znalazl sie jeden koles ktory mu napisal bezposrednio ze pisze bzdury a banda tluczkow od razu go atakuje, nie akceptujac prawdy jaka jest.
  Gnoje bez szkoly robia jeden podstawowy blad-nie rozumieja ze historia jest NAUKA podlegajaca BEZWZGLEDNYM prawa i regula, to nie dziedzina wzgledna, otwarta.

  Albo masz dowody, materialy i zrodla, albo pierniczysz bajki ktore nic nie maja wspolnego z historia.

  Tluczki bez szkoly mieszaja beletrystyke, s-f z historia i pieja jak ktos krytykuje klamce hiostorycznego belkoczac o wzglednosci hostorii.
  To nie gumowy chuj zeby go wyginac jak wam sie czubki podoba!

  Opowiesci Kwietnia to belkot z wartiatkowa, niczym nie potwierdzony poza jego schizofrenicznymi notesikami z bazgrolami czubka, pelno takich w Boleslawcu, to nie historia, to nie zrodla z uwagi braku weryfikalnosci ich, to zwykle konfabulacje i bajki podsiwialego czlowieka z chora glowa ktory stra sie na sile znalezc wygodna metode na zycie bumelanta.

  Z racji braku wyksztalcenia, z braku wiedzy o historii jako nauce, z braku wiedzy o warsztacie historycznym, z braku wiedzy o metodologii badawczej powstaja takie brednie nawolujace do tego ze to jest w porzadku bo to "inna rzeczywistosc" i belkot o traktowaniu historii w sposob otwarty tak jakby kazdy wariat i paranoik bez dowodow mogl bezkarnie manipulowac historia, jednak tak nie jest.

  Zrodla, metodologia, historiografia, badania zrodlowe, prace archiwistyczne vs powiesci po tanim winie z mchu i paproci, w calosci zmyslone przez Kwietnia aby sciagnac naiwniakow i zedrzec z nich stowke, dwie przez weekend.

  Rozumiecie czuby, to nie ma nic wspolnego z historia, to ZAKLAMYWANIE HISTORII co jest jak najbardziej karygodne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już też tu pisałem gdzieś, że kwiiiecień matoł w szkole nie umiejący zapamiętać materiału na lekcji nie nauczył się podstawowych rzeczy jak podstawowej historii i podstawowego pisania zgodnego z zasadami Polskiej pisowni. MASA BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH przemawia, że łba do nauki to on nie miał. Stąd braki w wiedzy podstawowej z historii i języka Polskiego i co było czasem widać z geografii. Matoł jakimś cudem skończył podstawówkę, ale szkoły średniej już nie.
   Będąc matołem na stare lata postanowił pokazać faka podstawowej historii, która mu do pustego zakutego łba nie wchodziła i zaczął tworzyć własną.
   UROJONĄ.

   Usuń
  2. On zawodowki nie skonczyl...
   ;)
   Inna Rzeczywistosc, ta ze szpitala w Boleslawcu.

   Usuń
 78. BYŁEM NA BLOGU KONICZYNY BY ZAPOZNAĆ SIE Z KOMENTARZAMI KWIETNIA.
  STWIERDZAM, ŻE KWIECIEŃ TO NIEBYWAŁY OPLUWACZ.
  NIE SPOTKAŁEM SIĘ NIGDZIE NAWET ZA CZASÓW KOMUNY BY KTOŚ NA KOGOŚ WYPISYWAŁ TAKIE STEKI POMÓWIEŃ I OSZCZERSTW.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To u niego norma, on juz tak robi z trzy lata.

   Koniczyna i GUCIO MRUK nie lepsi, tak samo cisna bezpodstawnie, pomawiaja i obrazaja. Oczywiscie zza wegla bo otwarcie nigdy nie stana twarza w twarz, takie cioty tak maja.

   Usuń
 79. 1
  TAJEMNIC RIESE CIĄG DALSZY.

  CYTAT:
  http://www.zsgips.stecu.pl/serwer/4/gocko1.htm

  Ponieważ zarodniki wąglika są tak trwałe, wąglik budzi zainteresowanie jako potencjalna broń biologiczna.

  Na Wyspie Gruinarda położonej u wybrzeży Szkocji jeszcze w 40 lat po przeprowadzeniu tam prób z bronią biologiczną w latach czterdziestych obecne były zarodniki pałeczek wąglika. Rex Watson, były przewodniczący brytyjskiego Chemical and Biological Defense Establishment, stwierdził w 1981 roku, że gdyby podczas II wojny światowej alianci użyli do ataku na Berlin pałeczek wąglika, miasto do tej pory byłoby skażone[5].
  ------------------------------------------------------------------------

  Przeszukuję internet w poszukiwaniu jakichkolwiek wskazówek, że Niemcy mogli wyprodukować zarodniki wąglika w czasie II wś i przed nią.
  Powyższy cytat ma na celu uzmysłowienie, że zarodniki wąglika mogą przetrwać od czasów wojny do tej pory.
  A teraz kolejny cytat z tej samej strony wskazujący, że Niemcy mogli mieć plan zaatakowania innych narodów tą bronią:

  Podwaliny bakteriologii stworzył Robert Koch, opracowując w 1876 roku metodę hodowli czystych kultur laseczek wąglika w warunkach laboratoryjnych,
  ---------------------------------------------

  I kolejna informacja o Robercie Koch:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Koch

  Robert Koch, właściwie: Heinrich Hermann Robert Koch (ur. 11 grudnia 1843 w Clausthal, zm. 27 maja 1910 r. w Baden-Baden) – niemiecki uczony, lekarz i bakteriolog. Odkrywca m.in. bakterii wywołujących wąglika
  ----------------------------------
  Przez dekadę aż do roku 1903 badał naturę gruźlicy oraz metody jej leczenia w Szpitalu im. Augusta Hohenlohe w Slawentzitz na Górnym Śląsku w niemieckim landzie Prusy (obecnie w Sławięcicach, dzielnicy miasta Kędzierzyna-Koźla w Polsce)[1].
  ------------------------------------------------------------------------  A więc Koch prowadził swe badania całkiem niedaleko-kilkadziesiąt kilometrów od Riese.
  Mamy wystarczająco dużo informacji by opcję wąglika brać całkiem poważnie.
  Zastanawiałem się co by było gdyby Niemcy budowali Riese wyłącznie dla potrzeb stworzenia schronów atomowych czy przed innymi brońmi nawet brońmi biologicznymi? Czy ukrywali by do dziś to, że miały to być tylko schrony?
  Raczej mało prawdopodobne. Skoro to miały być schrony to raczej nie robili by z tego takiej tajemnicy.
  A gdyby to nie miały być schrony tylko fabryki broni atomowej? Czy też tak długo by to ukrywali? Również raczej nie dla tego bo w dobie posiadania przez inne państwa takowej raczej nie zależało by im na utrzymaniu takiej tajemnicy i nawet gdyby tam były resztki produkcji takiej broni to nie miało by to większego znaczenia dla Niemców czy ktoś to odzyska czy nie.
  Ale sprawa ma się całkiem inaczej gdyby chodziło o wąglika. Utrzymanie tego w tajemnicy przed dosłownie wszystkimi, a szczególnie Polakami, których napadli w 1939 roku było by dla Niemców kluczową sprawą.
  Znalezienie resztek produkcyjnych nad bombą A przez Rosjan czy Polaków nie było by dla Niemców takim zagrożeniem jak znalezienie ton zarodników wąglika, które bez większego trudu Polska czy Rosja w odwet za IIwś mogła przeciwko Niemcom wykorzystać.
  Dla tego Niemcy zrobili wszystko by to co wyprodukowali ukryć najbardziej skutecznie jak to tylko możliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Nie wiem czy swoją myśl zawarłem w wystarczająco jasnej formie, ale chyba wiecie do czego zmierzam.
   Moim zdaniem w Riese jest jakieś wąglikowe świństwo i być może inna broń biologiczna, która do dzisiaj może stanowić zagrożenie.
   Zastanawia mnie jedno..../
   Czy tylko ja do takich wniosków doszedłem?
   Czy może jakiś świr o nazwisku kwiiiecień te ż do takich wniosków doszedł i pod płaszczykiem szukania tajemniczych kryształowych skrzyń czy wilkołaków nie szuka sposobu dotarcia do tej piekielnej broni?
   A może to jego wieszczenie o wielkim misterium i otwarciu wrót jest sygnałem, że skurwiel sam planuje dokonać jakiegoś apokaliptycznego zamachu na ludzkość?

   Zacytuję jedno zdanie z powyższego linka:

   Pojedyncza bakteria ulega podziałowi co 20 min; po 10 godz. daje ponad miliard komórek potomnych. Z bakterii mieszczących się w niewielkiej ampułce w ciągu kilku dni może powstać olbrzymia, wręcz niewyobrażalna ich ilość.
   -----------------------------------------------------------

   Co to oznacza?
   Oznacza to, że jeden człowiek może wyprodukować ich taką ilość, że może zagrozić dużej liczbie ludzi.
   powiecie nie możliwe bo do tego potrzeba laboratorium?
   Nic podobnego. Do wyhodowania zarodników wąglika wcale tego nie potrzeba. Wystarczą urządzenia destylacyjne takie jakie potrzebne są do produkcji np. piwa.
   No dobra załóżmy, że kwiiiecień nie ma zamiaru podejmować w jakiejś stodole produkcji wąglika, ale....
   Ale nie jest powiedziane, że nie odsprzeda go na przykład.... no komu?
   O kim mówi najczęściej, że z jakiej strony nadejdzie to jego misterium i otwarcie wrót?
   No?
   No właśnie już czaicie czaczę.
   otóż wiemy, że militarnie ze strony muzułmanów nic nam nie grozi i nawet jeśli ich ilość wzrosła by w Europie 2-3 razy w razie czego jesteśmy sobie z nimi w stanie poradzić.
   Ale co jeśli islamiści będą dysponowali zarodnikami wąglika i zechcą na naszych terenach zastosować tę broń w celach zastraszenia nas?

   Poukładajmy wszystko do kupy w prawdopodobnym scenariuszu.
   Niemcy na pewno wyprodukowali wystarczającą ilość wąglika na wypadek chęci wykorzystania go przeciw innym krajom.
   Musieli mieć miejsce jego składowania, a najlepszym takim z punktu geograficznego i terenowego jest tylko Riese czyli okolice po, których się szwenda.
   Kwiecień bezdomny szczur na krawędzi głodu wpada na pomysł stworzenia innej rzeczywistości o Riese i zarabiania na tym kasiory.
   Ktoś to obserwuje i dochodzi do wniosku, że jest idealnym pierdolcem by go sponsorować i przekonać by znalazł te niby tajemnicze skrzynie tylko nie z dokumentami, zmutowanymi potworami itd, ale z wąglikiem.
   Kwiecień znajduje i przekazuje to islamistom.
   Po jakimś czasie zaczyna wieszczyć wielkie misterium i otwarcie wrót i zagrożenie ze strony arabów.
   Kółko się zamyka.

   Być może scenariusz jest nieco inny, ale dla mnie jedno jest pewne. Kwiiiecień szuka tam czegoś co dla wszystkich może stanowić zagrożenie.

   Usuń
  2. 3
   i na koniec mały cytat:

   http://www.us.edu.pl/uniwersytet/obrona/waglik.php

   Nie ma żadnej gwarancji, że jakaś organizacja, "zbójeckie" państwo czy pojedynczy szaleniec nie spróbują ponownie sięgnąć po to bioterrorystyczne narzędzie.
   ------------------------------------------------


   KWIECIEŃ SPEŁNIA WSZELKIE ZACHOWANIA I POSIADA WSZYSTKIE CECHY TAKIEGO SZALEŃCA.

   I jeśli nie chcecie by taki świr wyniósł z Riese kilkudziesięciu kilogramów takiego świństwa i nie dokonał swego umyślonego OTWARCIA WRÓT w swoim UROJONYM WIELKIM MISTERIUM to radzę go, albo zamknąć na obserwację, albo bardzo dokładnie zastanowić się nad tym co powiedziałem.

   Usuń
 80. czego już ten kwietniołak tam nie poszukiwał :), panter, szabrował, szukał złota, materiałów wybuchowych, broni, a teraz szuka wąglika :). Daj sobie chłopie na wstrzymanie. To zwykły pijaczek, szukający przytuliska i frajerów co mu zapłacą za brednie jakie opowiada :). Czego szuka ? szuka wczorajszego dnia który już mu minął jak spał nałojony pod krzakiem :). Tu stówka, tam pięć dych i jakoś na powierzchni się pływa.

  Myślał że jak u papy smerfa się podwiesi to zarobi kaskę tak jak papa, ale po pijaku za dużo mamlał na papę i dostał kopa. Bo to taka menda co ma nie po kolei pod sklepieniem, myślał już że jak papa go zabrał na polcom to już jest samodzielny i będzie mu koło dupy robił. Ale się pomylił i teraz musi popierniczać na kucykach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko prawda, ale zapomniałeś jak się chwalił znalezieniem fiolek z czymś?

   Usuń
  2. Czym ta ciula sie nie chwalila a na serio to gowno znalazl, gowno widzial.
   Jedyne co wygrzebal to niewybuchy na stawach jak je czyscili, wlazl do kanalu i tam to bylo bo wywalano tam amunicje.

   Z innych odkryc to ma kawalek stopionego akumulatora z lasu i kamien z dzurka co lezy u ksiegowej z Lodzi w kiblu.
   Fiolki to on widzi jak gra w wolfensteina pod wplywem tejwmniczego bialego proszku RWD.

   Usuń
 81. Cytat Gal Anonim.
  ----------------------------
  Poukładajmy wszystko do kupy w prawdopodobnym scenariuszu.
  Niemcy na pewno wyprodukowali wystarczającą ilość wąglika na wypadek chęci wykorzystania go przeciw innym krajom.
  Musieli mieć miejsce jego składowania, a najlepszym takim z punktu geograficznego i terenowego jest tylko Riese czyli okolice po, których się szwenda.
  ------------------------------------------------------------

  Nie tak jak myslisz.

  Popatrz na topografie i chydrografie Dolnego Slaska,Gory Sowie nie spelniaja zagrozenia w rozprzestrzenieniu sie bakteriologicznego czy chemicznego skazenia. Znacznie skuteczniejsze byly by Karkonosze. Nigdy powtarzam nigdy Niemcy nie uzyli by broni chemicznej czy bakteriologicznej,mieli w tym spore doswiadczenie i wiedzieli by czym by to sie dla nich skonczylo...
  Produkcje broni chemicznej i tym podobnej prowadzono nie w Gorach Sowich a w Brzegu dolnym w dzisiejszych zakladach Rokita. tam tez je pozostawiono ,a nastepnie te materialy odbito w celu utylizacji, juz zajete przez Rosjan .
  Dokonal tego plk.Max Sachsencheimer wraz z 700 set zolnierzami z czesciowo z bylego Branderburger.
  Chodzilo o gazy bojowe Sarin i Tabun. akcja sie powiodla lech oddzial zostal zdziesiatkowany.
  Co do wyglika ...niemcy sie tym nie zajmowaly robili to Japonczycy prowadzac doswiadczenia na ludziach.
  Kwiecien natomiast to prawdziwy waglik ! zaraza jakich malo ! najwiekszy CIEMNIAK i zjeb jakiego widzialem w temacie historii Dolnego Slaska.
  Riese to mialy byc nowoczesne bunkry schrony na wypadek zastosowania broni masowego razenia.
  Mialy byc tylko dla wybrancow Rzeszy Hitlera, co wiazalo sie z priorytetem oraz wysokim stopniem tajemnicy.
  Dla produkcji bomby Atomowej Sowiogorski Olbrzym byl by tylko karlem , w tamtych czasach nie bylo elektrowni Atomowych gdzie uzyskuje sie pierwiastki do produkcji Bomby Nuklearnej.... Wystarczy popatrzec na fabryke bomby Nuklearnej z tamtych czasow , Los Alamos tam zbudowani doslownie najwieksze obiekty budowlanne na swiecie! by pomiescic w nim wszystkie urzadzenia! To miasto !

  Kwiecien jest po prostu jebniety i pierdoli naiwniakom glupoty, Ci sa pod wplywem
  czegos nowego i daja matolowi na przezycie.
  A Kwiecien jest podejzewam nie swiadom tego co opowiada ,bo to WIEJSKI CIEMNIAK gowno wiedzacy... i a fiolki to znalazl po starych perfumach lub lekarstwach Tuman

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zaprzeczam. Ja tylko wysunąłem jedną z możliwości.

   Usuń
 82. Tomasz nie tak do konca podwazam twoja teorie ze w podziemiach Sowiogorskiego Olbrzyma moze cos byc schowane. CZY ZABEZPIECZONE.
  Wspominalem o priorytetowym dla Sachsencheimera rozkazie wydanego przez same dowodctwo naczelne ...polegajace na odbiciu fabryki Rokita w Brzegu Dolnym ,jaka znajdowala sie juz w rekach Rosjan..
  Sachsencheimer wraz ze swoimi ludzmi odbil te fabryke i zabral z niej Tabun i Sarin .zeznania podaja ze oddzial wylal te gazy do Odry... nie wierze! po wojnie takie ilosci chemicznych srodkow bojowych skazily by na dlugie lata Odre dewastujac jej system ekologiczny..pamietajmy ze w biegu dolnej Odry po niemieckiej i polskiej stronie ludnosc zywila sie z rybolowstwa,co trwa w mniejszej formie , ale do dzisiaj...zmierzam do tego ze nie odnotowano jakiegokolwiek skarzenia.
  Czy plk S schowal gdzies gazy bojowe Tabun i Sarin?
  Ja uwazam ze tak.
  plk S nie majac mozliwosci powrotu do oblezonego Breslau mogl przebijac sie w kieronku Zobten nastepnie na Swidnice co otwiera przed nim Gory Sowie.
  Mial za zadanie nie dopuscic by gazy wpadly w rece Rosjan.

  Wylanie do Odry to samobojstwo.pozostawienie w terenie to nie wykonanie rozkazu. Majac ze soba Gazy mial w reku Jokera! Pamietajmy ze wiele oddzialow niemieckich posiadalo zolnierzy jacy woleli popelnic samobojstwo ,by nie dostac sie w rede Rosjan ...a mamy tutaj do czynienia z oddzialami Brandenburger!

  Zatem jest tez mozliwosc Tomasz ze gazy moga sobie spoczywac w na przyklad gdzies na Slezy a czesciowo w sztolni nr 6 na Jawornickim.
  Oczym Rosjanie mogli byc poinformowani.
  Czy Kwiecien do takich miejsc moze sie dostac?
  Kwiecien ty jestes za glupi i nie masz na to srodkow .. i Kwiecien czytajac to nie pierdol tego idioto na twoich pierdolekcjach ze swiadkowie Ci to opowiadali.bo dostaniesz kopa.
  Tomasz takiej pigoly sie trzeba bac by ten idiota nie zweszyl , ale jak wspominalem jest za cienki.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, ja się nie spieram. Możliwe, że tak jest jak piszesz. Ale czy teoretycznie w Riese nie może być coś zeskładowane i dobrze zabezpieczone na dziesiątki lat? Mnie się wydaje, że może.

   Usuń
  2. Moze to bylo tak jak przedstawiono w ostatniej ksiazce o Riese, szwindel korporacji i organizacji uczepionych do panstwa, wygladajacy na realny projekt wielki przekret finansowy o ktorym wiedzialo tylko kilka osob ze swiecznika tych instytucji a reszta fuziala wedlug planu myslac ze realizuja wielki projekt.

   To jest bardzo prawdopodobne w swietle faktow porzedstawionych w ksiazce, zreszta ta kasa nie przepadla tylko zostala uzyta po wojnie przez osoby uwiklane w przekret, majatki z tego maja do dzis.

   Usuń
  3. A to by oznaczało, że tam nie ma kompletnie nic.
   Poza zwłokami jeńców pracujących przy tym kompleksie.

   Usuń
 83. "Majac ze soba Gazy mial w reku Jokera! Pamietajmy ze wiele oddzialow niemieckich posiadalo zolnierzy jacy woleli popelnic samobojstwo ,by nie dostac sie w rede Rosjan ...a mamy tutaj do czynienia z oddzialami Brandenburger! "

  Miał Jokera którego dał amerykańcom, a potem wypierniczyli to do Bałtyku i nikt nic nie chował w żadnych górach.

  OdpowiedzUsuń
 84. "Tomasz takiej piguły się trzeba bać by ten idiota nie zwęszył , ale jak wspominałem jest za cienki."

  A co on może zwęszyć, zapach kiełbasy z grylla i piwo :), takie jego węszenie jak i wykształcenie :). Jak na razie zwęszył linkę do ściągania drewna z lasu, porzuconą przez leśników, Zrobił z niej super film o znalezieniu niespotykanej linki Himmlera :-). To ściśle tajna linka, jakiej nikt nigdy nie widział i dla tego nie poda miejsca gdzie ona leży. O tym niespotykanym ściśle tajnym miejscu wie tylko wilkołak :-).

  OdpowiedzUsuń
 85. No przeciez o tym Tomek napisalem.
  Jak najbardziej Sachsencheimer gdzies te srodki ukryl...tylko idiota uwierzyl w wylanie ich do Odry!
  Ja nawet podalem przypuszczalne miejsce zdeponowania.
  Jawornik azt nr 6 i 7 wykonywal P.Holzmann tak poprawnie to sttolnia nr 1 i 2 bo to maly oddzielny obiekt. do konca w nim pracowano obiekt byl typowo magazynowy. szt nr 6, bo 7 to zwykly korytaz zakonczony przodkiem.
  Powtarzam to moje przypuszczenia ale ostrzegam.nic nie wiadomo.
  w tym miejscu czyli sztolni nr 6 od wojny stopa ludzka nie stanela!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak :)
   Sorry jednym okiem oglądam horror :)))

   Usuń
 86. A Kwiecien jest podejzewam nie swiadom tego co opowiada ,bo to WIEJSKI CIEMNIAK gowno wiedzacy... i a fiolki to znalazl po starych perfumach lub lekarstwach Tuman

  I tu się z Tobą "J" zgodzę. Zwykły tuman :).

  OdpowiedzUsuń
 87. A Kwiecien jest podejzewam nie swiadom tego co opowiada ,bo to WIEJSKI CIEMNIAK gowno wiedzacy... i a fiolki to znalazl po starych perfumach lub lekarstwach Tuman

  No, już panterę ciął , strzelał z SWD bez amunicji i operował. nawet stał w czarnej pidżamie przy ringu :), fiolki znalazł, no znalazł jak w śmietniku kopał to znalazł i o co chodzi. Ja tu zaczynam zauważam jakis syndrom Sztokholmski.
  Przypuszczenia jakieś że on coś znalazł czy że powiedział że znalazł ?. On nie takie kity żeni :), więc branie na poważnie cokolwiek z tego co powie jest śmieszne.
  On może powiedzieć wszystko. każda głupotę i każdą pierdołę. Więc to że powiedział że ma tajemnicze fiolki jest tak samo gówno warte, jak to że powiedział że ma jedyny na świecie opatrunek z 1939r.

  OdpowiedzUsuń
 88. GUCIO jeśli to twój ip to masz powody do obaw 83.7.162.158

  OdpowiedzUsuń
 89. A w ogóle to śmieszy mnie rozprawianie o tym co ten idiota powiedział :-).

  Bo czy to ważne co kretyn gada, wielu podobnych jemu kretynów w TV zeni jeszce większe kity dla kasy. A tu problem, bo jakiś wiejski pastuch spod sklepu kręci idiotyczne filmy i wrzuca na You Tube , albo lata przebrany za ....łaciaka :-).
  Niech sobie pierdoli, kręci filmy i szuka kretynów co mu zapłacą. Jak płacą to ich sprawa. Niech im robi kisiel z mózgów, jak znajdą się od niego jeszcze głupsi ??

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.