środa, 22 lipca 2015

PODGLĄDACZ NAGICH LEŚNYCH OKULTYSTÓW-SKURWYSYN ZDOLNY W ODWET ZSZARGAĆ IMIĘ TWOJEJ MATKI

Ostatnie ciepłe tygodnie zaowocowały co najmniej trzema relacjami kwiczącej pięści z zaobserwowania tajemniczych gołych staruszków biegających wokół ogniska w środku lasu w środku nocy.
Według kwiczącej pięści owi tajemniczy staruszkowie odprawiają bliżej mu nieznany rytuał okultystyczny i po mimo wielokrotnego tropienia ich nie udało się wyjaśnić czemu ich obrzęd służy.
Według domysłów kwiczącej pięści owi goli staruszkowie to członkowie organizacji Thule czczący szatana czy "innego" bafometa chcący zapewne złożyć swemu panu ofiarę i przebłagać go by zbyt prędko tych "wrót" nie otwierał.
Na razie skromną bo z kota lub muflona ewentualnie z psa o czym świadczą znaleziska kwiczącej pięści kości, czaszek i resztek szczątków tych zwierzaków porozwieszanych po drzewach tudzież spoczywających przy okultystycznych ołtarzykach odkrytych przez kwiczącą pięść w nieznanych dla szerokiego ogółu sztolniach-przeważnie na prywatnych posesjach/.../


Ilość bzdur jakie kwicząca pięść zamieścił w tym siedmiominutowym materiale jest jak zwykle imponująca.
Według kwiczącej pięści masyw Wielkiej Sowy należał do Lebensbornu o czym świadczy około 30 takich - według kwiczącej pięści fundamentów kamiennych -, które ani chybił są dowodem na istnienie tajnych Lebensbornowych ośrodków, i które zapewne-czytam w myślach kwiczącej pięści- służyły do hodowli zmutowanych nadludzi, oraz jak twierdzi już jawnie kwicunca pińść do szkolenia przyszłych żołnierzy Hitlerjugend.
Prawda o tych rzekomych "fundamentach" może być bardzo prozaiczna bowiem na przestrzeni wieków na stokach Wielkiej Sowy mogły się mieścić, a przynajmniej u jej podstawy, domostwa zagrożone osuwiskami i by temu zapobiec ludziska pewnie budowały z kamieni obwałowania. Również, co bardziej prawdopodobne jako, że kamień tam był najbardziej dostępnym materiałem te kamienne murki mogły służyć powstrzymywaniu osuwisk śnieżnych, albo przeciwdziałać nadmiernemu nawiewaniu śniegu przez wiatr.
Jakby na to nie patrzył trudno stwierdzić czym takie murki mogły być, ale to tym bardziej trudno snuć na ich podstawie JAKIEKOLWIEK sensowne przypuszczenia.
Oczywiście nie przeszkadza to kwiczącej pięści stanąć przed kamerą i z wielką satysfakcją i nieukrywaną megalomanią stwierdzić, że jest PIERWSZYM odkrywcą tych murków i namawiać Was byście walili w te tereny sami i sami TWORZYLI historię popatrzywszy na kilka stert kamieni zamiast matoły kurwa uczyć się głupiej historii w szkołach.

TAJEMNICZA SKRZYNKA Z DOKUMENTAMI LEBENSBORNU 
ZNALEZIONA CZY PODRZUCONA?
TAJEMNICZY PAN PODRZUCAJĄCY FANTY.
Jeszcze kilka miesięcy temu kwicunca pińść opowiadał i pokazywał pudło z dokumentami, legitymacjami i resztkami gazet Niemieckich mówiąc, że ktoś anonimowo mu je podrzucił do jakiegoś domku z drewnianymi schodkami.
Dziś o tych samych dokumentach mówi, że są dokumentami Lebensbornu i, że je "znaleźli" w skrzynce niedaleko w starym zrujnowanym schronisku, które za chwileczkę mieliśmy zobaczyć, ale jakoś nie zobaczyliśmy. Nie zobaczyliśmy też ani tych Lebensbornowych depozytów, ani też innych jakoby znalezionych depozytów, które kwicunca pińść znajdował ostatnio, które jakoby były oznaczone nazwiskiem Moltke lub Lebensborn.
Co więcej na dowód swych znalezisk kwicunca pińść twierdzi, że wszystkie te artefakty przekazał do muzeum Gross Rosen by potwierdzić ich autentyczność bowiem według kwicuncej pińści na tym terenie działa TAKI PAN LEPSZY ODE MNIE, KTÓRY ROBI TAKIE RZECZY czyli podrzuca jakieś fanty i robi sensację wokół tego terenu i ściąga ludzi wokół siebie!
Zapewne każdy z was z niecierpliwością chciałby dowiedzieć się kim jest ten tajemniczy osobnik? Nawet chcieli byście go zobaczyć? Możecie tylko w jeden sposób, trzeba zamknąć oczy i go sobie jak kwicunca pińść wyobrazić.
Oooooooo moi drodzy!
Teraz kwicunca pińść właśnie stworzył fikcyjną postać by na niego zrzucać swe leśne wybryki.
Szczwane bydle z tej naszej kwicuncej pińści, co nie?
Stworzył sobie wyimaginowanego konkurenta by mieć na kogo zwalać wszelkie dotychczasowe numery jakie zrobił i te przyszłe. Zapewne ów tajemniczy pan odpowiada za obdarcie ze skóry muflona, poćwiartowanie siekierą psa i złożenie na upozorowanym ołtarzyku okultystycznym jakiegoś dachowca, o innych rzeczach nie wspomnę. Teraz będziecie słyszeć, że ktoś bruździ kwicuncemu wojownikowi i chce go wywieźć na fałszywy trop.

OBSERWOWANIE GRUPY GOŁYCH STARUSZKÓW BIEGAJĄCYCH WOKÓŁ OGNISKA

w 2 MINUCIE słyszymy, że znów kwicunca pińść obserwował w lesie grupę staruszków biegających wokół ogniska. Z poprzednich takich relacji wiemy, że to jakieś leśne golasy za, którymi jak widać kicunca pińść łazi tropiąc ich. Dziś słyszymy, że widział ich z tajemniczym świadkiem!
No, ale niestety bidula nie ma pojęcia jakiemu rytuałowi owe golasy się poświęcają. A przecież nasza kwicunca pińść ma czarny pas, czarne kimono samuraja i świadka, który zapewne również jest biegły w sztukach walki więc co stało na przeszkodzie wparować w tą grupkę gołych staruszków i zapytać: ej dziady gołe, co tu robicie?! Przecież żaden nie podskoczył by mistrzowi kwiczenia i walki..... bez walki.
WIELKIE ZNALEZISKO
TABLICZKA Z NAPISEM THURINGIA
W pewnym momencie kwicunca pińść pokazuje metalową tabliczkę z napisem THURINGIA i twierdzi, że tu ją znalazł dodając, że nie wie co to ma oznaczać i czym to jest. Następnie stawia ją na drzewie i opowiada, że takich rzeczy tu znajduje wiele jak wiadra i inne przedmioty. No cóż wielkie znalezisko kwicuncej pińści najprawdopodobniej okazało się zwykłym leśnym wysypiskiem świeci na, które swego czasu wyrzucano wszelkie odpady użytkowe. No, ale dla scyzorykowego eksploratora są to dowody na istnienie okultystycznych miejsc gdzie tajemnicze organizacje Thule i Lebensborn odprawiały czarne msze przy pomocy wiader, misek, widelców i takich właśnie przedmiotów.

KILKANAŚCIE SZTOLNI NA WIELKIEJ SOWIE
w 3 MINUCIE POZNAJEMY KOLEJNĄ TAJEMNICĘ WIELKIEJ SOWY.
Okazuje się, że w Wielkiej Sowie jest kilkanaście sztolni!!!
Według naszej kwicuncej pińści są to stare kopalnie złota i srebra!!!
Specjalnie daję wykrzykniki by podsycić tę wyimaginowaną gorączkę złota kwicuncej pińści.
Proszę Państwa bzdury jakie ten facet wygaduje są powalające.
Nie ma żadnych dowodów by w Wielkiej Sowie były jakieś sztolnie, a tym bardziej by kiedykolwiek szukano w niej złota i srebra.
Jak wszędzie można znaleźć jakieś dziury i wykopy, ale nawet tego nasza kwicunca pińść nie pokazał by udowodnić swoje tezy.
Zapewne chcieli byście zobaczyć te rzekomo odstrzelone i zawalone wejścia do tych sztolni na Wielkiej Sowie?
Takiego wała jak Polska cała nigdy ich nie zobaczycie bo ich nie ma.
Za to zobaczycie-bo zobaczyliście kupę krzaków i łażących po nich lemingów dłubiących patykiem w zarośniętym śmietnisku z, którego jeden leming wygrzebał pogięty garnek, który to garnek nasz wielki ekspert obciął jednym spojrzeniem i zawyrokował, że skoro jest tak pogięty to na bank ma 70 lat!!!

A TERAZ WYŻYNY INTELEKTUALNE NASZEGO KWICZĄCEGO EKSPERTA SZTUK WALKI I EKSPLORACJI
Pokazywałem już kilka razy co potrafi napisać na internecie DARIUSZ KWIECIEŃ na mnie, a także na moją Matkę.
Mam nadzieję, że każdy normalny człowiek po przeczytaniu tych łajdackich treści wyciągnie właściwe wnioski.I nieco wcześniejsze intelektualne wyczyny tego skurwysyna:

Link: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/plucie-dla-plucia-tomasza.html


Amok? Wściekłość? Choroba psychiczna? Skurwysyństwo?
Można by to podciągnąć pod dowolną przypadłość i określenie, a i tak żadne słowo nie odda poziomu jego komentarzy.
Zastanawiam się tylko co kieruje ludźmi, którzy z kwiiietniem przystają?
Ten sam poziom intelektu? Nieświadomość jego zachowań? Niedowierzanie?

Posłużę się własnym cytatem z przed kilku dni na zakończenie tego tematu:

To dzięki mnie i mojemu poświęceniu POZNALIŚCIE TO JEBANE PIERDOLONE BYDLE Z WŁAŚCIWEJ STRONY.
Gdyby nie ja i kilkuletnie udowadnianie jego kłamstw to nawet byście nie poznali 1/100 jego prawdziwej skurwysyńskiej natury. Kwiiiecień udawał by eksperta, grzecznisia, ułożonego historyka, eksploratora, a nikt by nie podejrzewał nawet, że to tylko przykrywka tego najwyższego skurwysyństwa i łajdactwa jakie w nim drzemało od urodzenia. 
Musiał się na scenie pokazać ktoś taki jak ja, który co prawda narażając się na ataki tego typu pokazał na co stać tą moralną kurwę, tę psychiczną prostytutkę i bydlaka dorównującego w swej łajdackiej naturze NAZISTOM, KTÓRZY PASTWILI SIĘ NAD POLAKAMI W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH.
To ja wam pokazałem prawdziwy rys psychologiczny tego pierdolonego łachudry i to ja wam udowodniłem, że to bydle idealnie pasuje do obozu koncentracyjnego jako kapo.
I ja mam pisać o takiej ludzkiej kurwie inaczej?
Kwiecień to ludzka menda i jak o mendzie trzeba o nim mówić.

TS.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
55 komentarzy:

 1. Kwiecień ty zasrany analfabeto zabierasz się za historię, a po Polsku pisać poprawnie nie umiesz.
  Nie pisze się pszynajmniej tylko przynajmniej i nie chandlował tylko handlował.
  Tak samo jak się nie mówi że coś pisze na tabliczce tylko jest napisane ciemniaku.
  Nie umiałeś wykorzystać darmowej socjalistycznej edukacji i teraz są tego skutki. Nie słuchałeś na lekcjach z uwagą bo twój tępy umysł nie ogarnął by podstaw Polskiej pisowni.
  I kiedy kwiecień udowodnisz istnienie Stanisława Holtza z Mezimestri co to ma to muzeum militariów w Czechach?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiecień na nielegalnym wyspiaku śmieci prowadzi wykopaliska, kurwa niedługo nie będzie można sobie nawet pikniku zrobić bo ten pierdolony komuch stwierdzi że to jakaś grupa okultystów sobie orgie urządziła, cwel namawia do schodzenia ze szlaku no pięknie większość to park krajobrazowy w kilku miejscach rezerwat przyrody wręcz super namawianie do popełniania przestępstw, te kwiecień od kiedy z tobą przewodnicy rozmawiają pierwsze słyszę coś ci się przyśniło i to zdrowo dawno mandatu nie było za nielegalne oprowadzanie wycieczek po wysypiskach śmieci co MOBRUK to pewnie też zwiedzasz hehe i urządzasz swój wersalkowy survival ten pożar to nie przypadkiem twoja sprawka a może ten sprzed miesiąca pod Wołowcem jakaś grupa „turystów” sobie nielegalnie biwakowała w lesie. Te kwietniowe hasanie poza szlakiem ma powód hehe służby mundurowe na jego widok wyciągają bloczek mandatowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cytat z YT z pod ostatniego terenowego kwiiietniowego rajdu:
  https://www.youtube.com/watch?v=nRUir9Dclds

  Trism Eos 2 godziny temu
  "Znowu za moje słowa spadną na mnie DZIENGI...cięgi", czyżby komuś kojarzyły się dziengi/diengi od Putina? Ciekawa pomyłka, ktoś zdaje się musiał niedawno gdzieś rozmawiać łamanym rosyjskim i często wspominać o "dziengach", aż mechanicznie się to utrwaliło i wychodzi przy takich okazjach, jak ta ;P
  -------------------------------------------------

  Celna uwaga nic dodać nic ująć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Włączcie ten materiał w ostatnich kilkunastu sekundach i zobaczcie jak koń na pierwszym planie obgryza belkę płotu.
  To jest objaw niedożywienia zwierzęcia i braku wystarczającej ilości witamin w pożywieniu.
  Z resztą jak się uważnie przyjrzycie innym koniom to zobaczycie, że ich budowa wskazuje na niedożywienie.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nRUir9Dclds#t=446

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego konie obgryzają ściany, elementy boksu oraz ogrodzenia na padoku, teraz nie ma co się dziwić, że kogoś koń zrzucił na tych wycieczkach kwietnia, temu koniowi brak witamin albo ma złe warunki w stajni i niestety jest narowisty

   http://wharmoniizkoniem.streemo.pl/Community/65982,Blog_Wpis,Dlaczego_konie_obgryzaja_sciany_elementy_boksu_oraz_ogrodzenia_na_padoku.html

   Usuń
  2. No faktycznie te konie licho wygladaja, znajoma ma stadnine w ktorej czasem bywam wiec mam porownanie, z tymi z Rzeczki jest cos nie tak, albo syf i sparta w stajni albo zle odzywiane lub (i) traktowanie.

   Usuń
  3. Zwróćcie uwagę na ubrania i buty, krótkie spodenki, bojówki, leginsy, buty sportowe, to nawet w rekreacji się nie stosuje nie mówię o posiadaniu całego ubioru bo jest drogi ale przynajmniej powinni mieć odpowiednie obuwie nie jest nawet drogie za najtańsze ok 100 zł a nie pomykać w tenisówkach albo w demobilu, kurde ciekawe w czym kwiecień na rowerze pomyka i czy wie co to rowerowy ból dupska, szczerze wątpię żeby dał radę przejechać minimum 60km

   Usuń
 5. Jaki Pan, taki Kram!
  Zabuzanie wycykali DS do cna, zlupili i rabunkowo eksploatuja nie dbajac o nic-czy to przyroda martwa czy zywa. W palace nasrac, ze starych chalup zlom wyszabrowac, resztki zabytkow-zdewastowac.
  Odgrzewane, wczorajsze zarcie w pensjonatach takich biedageszefciarzy sniadych Mikolajczykow, horrendalnce ceny cinkciarzy z budek, sprzatanie pokoi po lebkach, wyglodzone, eksploatowane nadmiernie konie, landrovery ze szrotu z ktorych cieknie olej zasyfiajac park ktory nielegalnie rozjezdzaja, quady z wielokrotnie przebitymi licznikami ktore psuja sie co chwila, byle wydrzec troche grosza a jutro niech Swiat sie wali!
  Potem sie debil jeden z drugim dziwi ze nikt nie wraca do pensjonatu jak klienta oskubia na cenie i jakosci, dostaczajac taki badziew ze zaraz za granica w Czechach gospodarz splalilby sie ze wstydu gdyby zaproponowal taki szajs klientowi a Niemcach czy Austrii by taki syf z miejsca zamkneli.

  OdpowiedzUsuń


 6. W Masywie Sowy sa sztolnie, gornictwo ma sie tam dobrze od sredniowiecza i dla nikogo nie jest to niczym dziwnym, sztolnie sa np. w Dolinie Srebrnej Wody-kopalnie srebra.
  Waloni tam juz dawno temu szaleli co jest dobrze udokumentowane, zanda rewelacja, a Kwiecien to w dupie byl i gowno widzial.
  Powtarza tylko za innymi dodajac swoje pierdoly, zgrywajac szpeca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejna solidna dawka majaczenia Kwietnia czyli PIERDOLENIE O SZOPENIE!
  Bajki zmyslone na robienie taniej sensacji.

  Ludzie, jesli czyta to ktokolwiek kto mysli ze jest w tym cos prawdziwego – Kwiecien cierpi na PSEUDOLOGIE, patologiczne klamanie, rzeczy ktore pisze ZMYSLA lub tka na kanwie lokalnego kolorytu ubarwionego swoimi fantazjami, nadzwyczajnymi przezyciami i rozmowami z wyimaginowanymi swiadkami ktore nigdy nie maily miejsca. Dariusz Kwiecien to OSZUST i KLAMCA, jemu zalezy WYLACZNIE na waszej KASIE.

  OdpowiedzUsuń
 8. A weźcie kuźwa wejdźcie jeszcze raz w ten materiał i oglądnijcie moment od 7:16 sekundy:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nRUir9Dclds#t=437

  Kwiecień nagle podchodzi do konia, to chyba konica :) i klepie ją w zad z wyraźnym upodobaniem. Nie mówię tego złośliwie, ale tak to wygląda. Po czym chwilę stoi za tym koniem i trzyma go za ten zad jakoś kurwa chyba zbyt namiętnie.
  No mówię poważnie sami to zobaczcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem może nie no to byłoby grubo ten koń co ogryzał to klacz i jak kwiecień poklepał pomasował z lubością zaczęła ogryzać coś to podejrzane jest ale po nim wszystko możliwe he he może robił za ogiera he he

   Usuń
  2. No dokładnie tak to wygląda. Podszedł poklepał i położył obie ręce na jej zadzie jakby trzymał babę w czasie kopulacji od tyłu. TAK TO DOKŁADNIE WYGLĄDAŁO. Każdy sam może to sobie zobaczyć jeszcze raz:

   https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nRUir9Dclds#t=437

   Usuń
  3. Kwiecień gada o hybrydach może sobie ubzdurał że zmajstruje nową rasę centaurów he he pewnie czytał po pijaku Mitologię Grecką albo oglądał jakieś SF

   Usuń
 9. Kolejny komentarz do materiału z terenu odkrywcy śmietnikowych garnków z przed 70 lat:

  https://www.youtube.com/watch?v=nRUir9Dclds

  Strasznie śmieszne 16 minut temu
  "A ten kubek, jak sądzisz? Tak samo. To jest II W Ś. 70 lat. Jak jest tak blacha zgryziona, słuchaj, to ma 70 lat, w banku." :) Ocenił "znalezisko" z odległości kilku metrów i nawet wiek ocenił. Po 70 latach z takiego kubka prawie nic by nie zostało, zwłaszcza jak nie był jakoś głębiej zakopany w ziemi. Ktoś w tym lesie po prostu śmieci wyrzucił jakiś czas temu i stąd teraz te "znaleziska". Ale ci wycieczkowicze logicznie myśleć nie potrafią i wszystko co Daruś powie biorą za prawdę objawioną łażąc za nim jak stado baranów.
  ----------------------------------------------------------------------


  To psia krefff trza być niewąskim expertem by jednym rzutem łoka oszacować wiek garnka i pochodzenie. No, ale to dowód, że w tym miejscu odbywały się obrzędy okultystyczne. A przecież takich miejsc jest tam ze 30. A w każdym stare okultystyczne garnki, widelce, noże i metalowe tabliczki.

  OdpowiedzUsuń
 10. http://wp.tv/i,tajemnice-prl-nowa-granica-z-niemcami,mid,1689338,cid,2276702,klip.html

  Niech się ten kałmuk azjatycki nauczy konkretów, a nie głosi 75 lat po wojnie sowiecką propagandę.

  OdpowiedzUsuń
 11. A teraz wróćmy do tematu czego poszukuje kwiiiecień w terenie tek naprawdę. Pisaliśmy, że poszukuje materiałów wybuchowych, którymi potem handluje, a raczej jak to on pisze w komentarzach "chandluje"
  Nie ważne.
  Na jednej z ostatnich wspólnych prelekcji z Gabrysiem opowiadał jak znajdował tam gdzie Gabryś broń i skrzynie z amunicją z tą różnicą, że Gabryś zgłaszał takie znaleziska, a kwiiiecień nie ma na koncie takich zgłoszeń.
  Wróćmy do materiału z sierpnia 2012 gdy kwiecień w stroju nurka nurkował w jeziorku w Tucznie:

  Tuczno jezioro 1
  https://www.youtube.com/watch?v=0pbxGhCov1E

  Słyszeliście. Na dnie leży skrzynia amunicyjna. Zwróćcie uwagę jak to mówi i co w sumie mówi. Facet zwyczajnie skręcił film pod publikę to raz. Dwa zasiał ziarno ciekawości u widzów. Trzy wcale tak naprawdę nie szukał tam z ekipą zatopionych skarbów tylko właśnie skrzyń z materiałami wybuchowymi bo właśnie aw takich miejscach Niemcy wrzucali amunicję i materiały wybuchowe do stawów i jeziorek.
  O tym dobrze kwiiiecień wie.
  I to jest dowód, że właśnie za takimi znaleziskami gania kwiiiecień.
  Minęło ponad dwa lata od skręcenia tego materiału i do tej pory nie dowiedzieliśmy się co leżało na dnie tego bajora. Dla czego?
  Bo, albo nic nie leżało, albo leżało coś co kwiiiecień ogółowi nie chciał pokazać, a tylko chciał pokazać, że MOGĄ TAM LEŻEĆ MATERIAŁY WYBUCHOWE, co miało być tylko wabikiem dla potencjalnych ZAINTERESOWANYCH.../.../

  Przypomnijcie sobie więcej podobnych materiałów z terenu gdzie kwiiiecień pokazywał miejsca rzekomo właśnie eksplorowane lub miejsca gdzie wstrzymał eksplorację zapowiadając dalszą za jakiś czas. W żadnym z tych miejsc tak naprawdę potem do dnia dzisiejszego nie pokazał co znalazł. Zawsze kończy się na zapowiedzi i na zrobieniu wrażenie na głupkach z internetu. I o to właśnie chodzi. Kwiiiecień robi taki materiał by pokazać, że coś tam może być wysyłając tym samym sygnał do zainteresowanych materiałami wybuchowymi. Potem podejmuje eksplorację i te materiały odzyskuje.
  Na zdrowy rozum, w tych terenach musi roić się od takich znalezisk po dziś dzień. I jeśli ktoś gania w terenie z jakimiś grupami to NIE MA SIŁY by nie znalazł niewypałów i amunicji.
  Czy kiedykolwiek kwiiiecień pokazał jak znalazł i zgłosił takie znalezisko?
  Nie.
  Oznacza to, że znajduje i nie zgłasza tylko to upłynnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie po to Kwiecień kręci takie materiały by dać sygnał grupom przestępczym, że znajduje materiały wybuchowe. Ktoś kto poszukuje materiałów wybuchowych szybko wyciągnie wniosek, że Kwiecień może być ich potencjalnym dostawcom. Obejrzy taki materiał i kuknie do Kwietnia .
   Kwiecień żuci cenę i mając sponsora podejmuje wydobycie. Kasa płynie i jest z czego żyć. Do NSR polazł nie po to by służyć Polsce i jej bronić tylko by węszyć za informacjami o takich miejscach. Proste jak drut.

   Usuń
  2. I tajemnica innego Riese wyjaśniona.

   Usuń
  3. Nie tylko wstąpił do NSR by węszyć tylko też żeby nauczyć się rozbrajać nie wypały i amunicję

   Usuń
  4. Ciekawe czy kwiecień już odkopał „podziemia” pod Rogowcem he he odstrzelone przez wycofujących się Niemców dość późno bo w latach 50 rękami strzałowego z kamieniołomów z Rybnicy wraz wkurzonymi okolicznymi gospodarzami, których dzieci bawiły się tam w chowanego przy okazji wyciągając drobną amunicję, biedny kwiecień wszyscy się zmówili i mu zacierają ślady mysi szukać wśród meneli plotek no dobra zlituję się poszukaj pod tym adresem H. Sienkiewicza 99, Dziećmorowice tylko nie zapomnij zestawu do nurkowania he he znajdziesz tam masę skarbów pamiętaj to wielka tajemnica jest he he

   Usuń
 12. To jest kupa smiechu, wariat oszukujacy ludzi i grupa zauroczonych w nim palantow nie reagujacych na rzeczywistosc, zyjaca bajkami wyssanymi z palca tego gluszyckiego pijusa.

  Koniczyna, Gucio, Sek, spasly sobowtor Darka-jak tam poszukiwania wilkolakow w Powiecie Walbrzyskim?
  Z tych 60tys ludzi ktory go zamieszkuje, kazda dolina przeciata droga, nie ma bata zeby przejsc z jednego pasma gorskiego na drugie nie przekaraczajac jakiejs drogi-to nikt jeszcze poza tym Kwietniem tego wilkolaka nie widzial?
  Ani tych hord hybryd co to sie gotuja w podziemiach dreptajac niecierpliwie przed wrotami co to maja sie otworzyc?

  Jak tam czubeczki, poznaliscie juz Pana Stanislawa z Czech co ma muzeum? Ani wam oko nie mrugnie na kolejne prostackie klamstwo Kwietnia i oklamywanie w zywe oczy Pana Stanislawa G. ze Swidnicy, ze to nie o nim pisal ale o kims innym?

  Pokazal wam juz swoja urojona zatramentyzowana rtec, krysztalowe skrzynie i biegajacych tu i owdzie po sagu starych SSmanow, czy moze jest zajety czytaniem tysiecy listow z Chin, Wyspy Hakon, Elefantyny oraz wkrecaniu ludzia ze stopiony akumulator jest pozaziemskim metalem?

  Oprowadzil was po Kopalni Walbrzych gdzie myszkowal na poziomie 2800m ktorego nie ma i nigdy nie bylo, gdzie krew buchala mu z oczu i uszu a on tylko mowil “kcem wiecej”?

  Co wam jeszcze nawciskal ten gluszycki szalbierz?
  Pewnie ze gadal z Gudrun Burwitz (Himmler) we Wroclawiu w ktorym nigdy byla po Wojnie, po niemiecku w ktorym Kwiecien nie umie “ani me, ani be”?

  Albo opowiesci szargajace dobre imie Daisy von Hochberg ktora byla antynazistaka z ktorej zrobil nazistke i umiescil w swych chorych wymyslach jako inicjatorke orgii z SSmanami na “oltazu” ktory jest tak naprawde grobem dzieci Hochbergow i to w czasie gdy chorowala na stwardnienie rozsiane jezdzac na wozku inwalidzkim po mieszkaniu w Walbrzychu, kiedy tereny zamku byly zajete przez OT?

  Ile SETEK czy TYSIECY klamstw bedziecie dalej promowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedys czubek udawal ze jest znawca betonu dzgajac go finka czy innym kozikiem, teraz juz szpec poznaje wiek i pochodzenie starych kubkow na odleglosc.
   Hahahaha, przednia komedia, nie wiem czy ten ciec widzial co metalowego co lezy wyeksponowane na warunki atmosferyczne od IIWS, ale najwyrazniej nie.
   Kubek z komuszego osrodka wczasowego wywalony przy remoncie/wyburzaniu budynku a ten frajer cisnie kity ze IIWS.
   Co za dupek, zmyslajacy bajki dla naiwnych.

   Usuń
 13. Czasem można sobie obejrzeć dla poprawy nastroju :D
  https://youtu.be/61DvpiOFUOE?t=5m31s

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiecien na poczatku tego filmiku gada o dokumentach co to je niby jakis facet reprodukuje i podlklada zeby mu szkodzic-pisalismy kilka tematow temu jak chwalil sie dokumentami co to mu ktos ponoc na progu zostawil i pokazywal ze ma maszyne do pisania, stemple, znacznik zeby podrabiac dokumenty cieszac sie na chytry plan, pisalismy ze kanalia zacznie podrabiac papiery.

  Co za kolo, teraz bedzie robil falszywki zeby namieszac w temacie Riese i sciagac pelikany tania sensacja?

  OdpowiedzUsuń
 15. "Co wam jeszcze nawciskal ten gluszycki szalbierz?
  Pewnie ze gadal z Gudrun Burwitz (Himmler) we Wroclawiu w ktorym nigdy byla po Wojnie, po niemiecku w ktorym Kwiecien nie umie “ani me, ani be”?"

  Ona dla niego już przecież do Tuczna przyjechała :-), specjalnie, bo wiedziała że ten oszołom jest w Tucznie i będzie cisnął kity z księżycowej satelity pod jakimiś ruinkami kapliczki, która ma dach z amerykańskiego bombowca B 53 :-).

  Takie głupoty tam wciskał tym od Zagórskiego :-).

  Oni wszyscy są z Innej Rzeczywistości , mają podobne przygody jak ci :

  https://www.youtube.com/watch?v=3kHQ4i8I9jk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. To fakt ze orbituja w Innej Rzeczywistosci jak ten B535252954 co zatonal tak jak Graf Spee w 1945 na Baltyku a wszytsko Kwietniowi powiedzialo 666 SS manow co jak twierdzi siedza mu w lepetynie i gadaja.
   Kupuja te cpanie od Zagorskiego, cpaja i potem rzuca ich w czasie i przestrzeni. Gluszycki rajfur zaciagnie w nos i oprowadzi cih po czasie i przesrzeni, jakiejstam, swojej, zmyslonej po cpaniu i alku.

   Usuń
 16. A tu te pierdoły z Tuczna cd :

  https://www.youtube.com/watch?v=Bn3vQaGzQDI

  OdpowiedzUsuń
 17. A tu debilowi z psychiatrycznych podróży czasowych krypta wędruje 200-300 lat to w jedna to w druga stronę :
  Najpierw krypta powstała w 1856r, potem spód krypty się przeniósł w czasie do XIII- XIV wieku.

  https://www.youtube.com/watch?v=Bn3vQaGzQDI

  Potem jak debil wyszedł na zewnątrz to krypta przeniosła się w czasie i powstała w XV -XVI wieku , a drzwi od krypty przeniosły się w czasie do XVIII wieku.

  Potem portal w krypcie (wg. idioty ) budowanej chuj wie kiedy, bo idiota ma jazdy i odjazdy ...został odwzorowany z zamku w Malborku, którego jeszcze nie zbudowano :). Inna rzeczywistość wg. czubka z psychiatryka.

  https://www.youtube.com/watch?v=XvvbkqmXFOw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patologiczny klamca, PSEUDOLOG plata sie w zmyslonych zeznaniach, zmysla daty z czapy strojac przy tym marsowe miny, udaje specjaliste pierdolac 3PO3. Raz jest XIX wiek, za chwile XIII-XIV wiek, a co tam, za minute mamy XV-XVI wiek, jeden kij dla Pampaliniego.
   Prawda jest taka ze ten typ nie ogarnia roznicy miedzy X, XIII a XV wiekiem, nawet nie bylby w stanie wyjasnic roznic pomiedzy XIII a XVI wiekiem, on jest zerem jesli chodzi o historie - zlepek losowych bredni, nazwisk poprzeplatanych urojeniami pacjenta nieleczonego poza ZOZem bo skonczyly sie limity. Widzialem juz nie raz w tych jego filmikach jak pierdoli XV wiek a za chwile gapi sie glupawo na sciane i gada XII wiek, lub podchodzi matol do kamiennej sciany i z przekonaniem, glosem specjalisty oznajmia-VI wiek.

   :D

   Usuń
 18. A tu z lodowni w Jugowicach przeniósł się do jakiejś wymyślonej krypty z ołtarzami których tam nigdy nie było i nie będzie :). Czyli tak zwane pierdolenie o szopenie,
  pleć głupoty pleciugo byle długo, a frajerzy słuchajcie co pacjent plecie :).

  Pajac najpierw mówi że kilkadziesiąt lat temu tam łaził z jakimś wymyslonym Jareckim,, a potem okazuje się że miejsce mu wskazał niedawno najpierw jakiś ktoś z Walimia, a za moment już ten świadek nie jest z Walimia lecz z Olszyńca i pokazał mu to parę dni temu, a film jest z 2012 r . A po za tym świadek nie był z Walimia a z jakiegoś Glinna :).

  deblu nie ma żadnego Glinna nawet nazw miejscowości nie znasz palancie .

  https://www.youtube.com/watch?v=fUs6zJ9vJCI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Pan Darek “super robota!” tylko sie przejezyczyl! On nie klamie! Pomylilo sie biedaczkowi, to byla Helga z piwnicy, ta ktora gwalcil SS wilkolak i ktora odwiedzaly dzieci z pode ziemi co tam o suchym psyku siedza 70 lat i czekaja na Otwarcie.
   Wielkie Otwarcie a wtedy zacznie sie Wielkie Misterium.
   Otwarcie sklepu z winami w Gluszycy i Misterium w przydroznym rowie.

   Usuń
 19. A tu w tej bzdurze mamy 9 letniego świadka Niemca autochtona, który w 2012 roku kontaktuje się z kłamcą kwietniołakiem ponieważ będąc w wieku prawie 80 lat ogląda jego idiotyczne filmiki na internetowym You Tube :).

  Świadek oczywiście wyraził zgodę i pacjent nakręci z nim film, który wam pokaże , ( w innym wcieleniu ). Pokaże wam też świadka z Tuczna jak zapowiadał :). Odkopie kryptę w Tucznie z mityczną ekipą w roku 2012, odkopie studzienki przy Sajdaku, które mu zasypują dywersanci. A to lasy państwowe zasypują ,a to znów Niemieckie dziadki w pampersach :) i inne złe moce.

  https://www.youtube.com/watch?v=5MWMS65P7O8

  I znów jacyś ukrywający się pisarze, jacyś świadkowie i opowiadane pierdoły :).
  latają ci naziole z tymi trumnami to w tą, to w tamtą, raz z GrossRosen do Tuczna. Za chwilę z Tuczna do pomieszczenia na lód, które zrobiło się kryptą z ołtarzem , to za chwilę już wywożą na Hel , to zatapiają na jeziorze, a ich tropem podąża przebrany za komandosa-karatekę pacjent ZOZ z zakładu dla obłąkanych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ekipa ZOZ Oddzial Zamkniety rozpoczyna penetracje studzienek sciekowych i kotlowni pod kamienicami, w programie rowniez piwnice domkow jednorodzinnyc , spanil na gruzie kartofli w spizarni, podziwianie sloikow z kompotami i konfitura, wiedzanie instalacji kanalizacyjnych familoka, buszowanie po lesnym dzikim smietnisku, zdobywanie artefaktow ktore tam gospodarz przywiozl “swiniakiem” za flaszke od Zenka co to chcial sie gruzu pozbyc z budowy. Nastepnie autochton zza Buga, swiadek ukrywania skrzyn przez niemcow w 1945 oraz rozpoczecia budowy Riese w 1936 a nawet w 1933, Mirek w berecie, ex-parobek a obecnie aspirujacy zbrojarz-betoniarz opowie niesamowita historie jak to widzial wilkolaka w czapce SS wyskakujacego z gulika i uciekajacego w strone Kalt Wasser a moze nawet Mesimesti gdzie General Patton czekal na kluczowe meldunki od Tate Kwietnia majace kluczowa role dla programu kosmicznego USA i tworzenia hybryd a nawet robotow.

   Usuń
  2. He he , dobre, podobają mi się te meldunki od tate do Pattona, bo tate kwietnia jak u nas mówią miał taka samą śrubę jak jego synek. Latał i po kieliszku opowiadał w knajpie "Pod Jeleniem", że jest Angielskim wysłannikiem :-). A teraz synek opowiada następne baśnie :).

   Usuń
  3. Nastepnie autochton zza Buga, swiadek ukrywania skrzyn przez niemcow w 1945 oraz rozpoczecia budowy Riese w 1936 a nawet w 1933, Mirek w berecie, ex-parobek a obecnie aspirujacy zbrojarz-betoniarz opowie niesamowita historie jak to widzial wilkolaka w czapce SS wyskakujacego z gulika i uciekajacego w strone Kalt Wasser a moze nawet Mesimesti gdzie General Patton czekal na kluczowe meldunki od Tate Kwietnia majace kluczowa role dla programu kosmicznego USA i tworzenia hybryd a nawet robotow.

   Lecz zanim doszło do wywiadu z Mirkiem w berecie, kwiecień dokonał w 2012 r. epokowego niesamowitego odkrycia. Dowiedział od się od Zenka że Głuszyca po wojnie nazywała się Gieszcze Puste.

   Co jest po prostu odkryciem na niespotykaną skalę a potem przyśniło mu się że nazywała się podczas wojny Glauche :). Co wygłasza w swoich niespotykanych audycjach internetowych kierowanych do trzech idiotów w tym jednego z Krosna nad Wisłokiem :). Tam to zyje nastepny miszcz gór, Bieszczadzki pogromca niedźwiedzi polarnych z Birczy :-).

   Usuń
 20. Dzwoniłem własnie do GroossRosen żadnych dokumentów nikt do sprawdzenia im nie dał, dzwoniłem potem do Wałbrzycha do Archiwum GrossRosen to samo, nic od nikogo nie dostali .

  Czyli internetowy kłamca.
  Ale to było do przewidzenia, gdyż ciągle ktoś od nas jeździ po archiwach i nigdzie w księgach kwerend nie ma nazwiska tego kłamliwego typka.

  OdpowiedzUsuń
 21. https://www.youtube.com/watch?v=nRUir9Dclds

  "kierownik przewodników sudeckich" :), tajemniczy osobnik bez nazwiska, kwiecień podaj nazwisko :), zadzwonię do niego osobiście, a jak trzeba będzie to pojadę i nakręcę film o tej " rozmowie" :-). Pokażemy wszystkim te twoje sny :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kolejny blef piajka nastawiony na naiwnych ktorzy nigdy nie powiedza "sprawdzam" a tylko beda klaskac jak malpy przed lustrem.
   :)

   Kwiecien nie poda nazwiska, tak jak nie poda gdzie jest muzeum Pana Stanislawa z Czech ktory opowiadal mu o czarownicach i swoich niesamowitych przezyciach-bo takiego nie ma. Kwiecien nagadal bzdur o Panu Stanislawie Gabrysiu a teraz struga wariata ze to nie o nim.

   Usuń
 22. To chyba ostatnia durnota jaką wypuścił papa smerf z tym kretynem popularnym w Hamburgu wśród chirurgów plastycznych :-), nie wspominając o Hongkongu :) skąd płyną setki maili :)

  https://www.youtube.com/watch?v=qBTabJYc1-w

  OdpowiedzUsuń
 23. https://www.youtube.com/watch?v=qBTabJYc1-w

  Idiota nawet w 2012r nie wiedział jakie nazwy miejscowości były napisane na ogólnodostępnych mapach, jakim trzeba być kretynem ?. Robi z tego jakieś swoje odkrycie ? . Każdy to wokół wiedział, a kretyn się o tym dowiedział jak miał 40 lat.?. To tylko na tych terenach ten jeden błazen nie wiedział jak nazywały się przed i po wojnie miejscowości. Matoł.

  OdpowiedzUsuń
 24. Klask-klask-klask-klask-klask! Super robota Panie Darku! Dziekujemy za filmik w ktorym odkrywa to co inni odkryli juz lata temu, dziekujemy za robienie sensacji z niczego, dziekujemy za super filmik jak pan maca klacz po zadzie, dziekujemy za zdjecia Pana spuchnietej od dykty facjaty, dziekujemy ze pokazal nam Pan gdzie sa muzea w ktorych mozna sie cos dowiedziec o Riese, dziekujemy za proby wcisniecia nam swoich nedznych, wyssanych z palca prelekcji ktore sa strata czasu i pieniedzy. Klask-klask-klask-klask-klask!

  OdpowiedzUsuń
 25. Jaką koszulke se jebnoł ... Bieg Przełajowy o nóż komandosa hahhha i pewnie wygrał hahhahhaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam se wyklepal z blachy kamieniem, na smietnisku.
   To troche GROM-troche Waz-troche Legia-troche Formoza.

   Usuń
 26. robia przy tych koniach jak paralici, siodła im spacdaja hehhhehhe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to wycieczka z ZOZ jest.
   Pacjent zbiegl z oddzialu i udaje salowa.

   Usuń
 27. Kwiecien ty pierdolony mitomanie!
  Ty bydlaku klamliwy ,nadal robisz z Autochtonow idioto bloto!
  Zaklamana chujozo , z toba pijaczyno Gluszycki jakikolwiek Autochton nie rozmawial idioto bo bys takich bzdor nie opowiadal.
  Kwiecien - naprawde po raz ostatni Cie ostrzegam ! nie uzywaj do swoich bredni Autochtonow robiac z nas idiotow.dosyc przez takich wiejskich ciolkow jak ty nacierpielismy z pokolenia na pokolenie.
  Nie chcemy z toba miec nic wspolnego .jestes psychichnie chorym czlowiekiem! prostakiem ze wsi ,nie posiadajacym podstawowych historycznych wiadomosci, poza twoim obledem amokiem w temacie Dolnego Slaska o jakim nic nie wiesz!
  WYSTARCZYLO CHAMIE CO NAOPOWIADALES NA Daisy von Pless Hochberg oraz pomnik dzieci w dolinie zamku, na ktorym wedlug Ciebie chujozo Ksiezna sparalizowana staruszka miala sie poddawac uciechom cielesnym z SSmanami oraz okultyzmowi ty smierdzacy chuju!,o czym opowiadasz w swoich klamliwych filmach debilu!

  Kwiecien odwal sie od Autochtonow bo mozesz pozalowac swirze.

  Autochton.

  OdpowiedzUsuń
 28. I jeszcze jedno ty zaklamany chuju Kwiecien , nie obrazaj tym Lebensbornem dziadzie Dolnego Slaska palancie ...BO TAKOWYCH OSRODKOW IDIOTO TAM NIE BYLO !

  Nie klam i nie zmyslaj bo pleciesz idiotyzmy i wprowadzasz mlodziezy debilne informacje w co moga dac wiare.. bo starsi cos wiedzacy to tylko spopali by Ci te nie wymyta smierdzaca dupe.!

  Kwiecien

  Sa swiadkowie na to ze zbierasz niewypaly ,rozbrajasz je i rozprowadzasz material wybuchowy,ba potwierdzaja to twoje filmy jak wydobywasz niewypaly nie zglaszajac ich Policji .a rozbrajasz je. potwierdzaja to tez sasiedzi ze znosisz do domu Niewypaly.
  Znasz Szczepana tego brodatego zula z Gluszycy? on chetnie zabiera zeliwo i zlom po niewypalach jaki ty wywalasz.

  Debilu jeszcze ludzi niewinnych pozabijasz.

  Od dzis

  OdpowiedzUsuń
 29. Uważam, że dopóki po świecie chodzą ludzie "dobra robota panie Darku" dopóty wojna z Kwietniem się nie skończy. Nie ma w Polsce instytucji, która byłaby bezpośredni zainteresowana zrobieniem porządku z Kwietniem. Jedyną możliwością że powinie mu się noga to wypadek podczas którego uczestnik wycieczki złamie np.nogę i trzeba będzie wzywać GOPR. Choć z drugiej strony góry Sowie są na tyle dostępne, że prawie wszędzie da się dojechać. Kwiecień zawsze może zadzwonić do J.M. Ten wyśle swojego kuchtę na quadzie by przywieźć taką osobę. No chyba, że któraś chabeta poważnie kogoś kopnie. Niestety Kwiecień ma teraz metę w Rzeczce i na razie może czuć się bezpiecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy popatrzec na ta gowniarska dziecinade ktora odstawiaja nieuki "Dobro Robota Panie Darku!" na blogu nijakiego koniczyny.

   Ich wartosc intelektualna jest gowno warta, nie sa w stanie obronic nieczego z tych kitow ktore cisnie Kwiecien, bo tych bzdur zmyslonych w pijackim majaku nie da sie obronic-rownie dobrze mozna bronic postaci Baltazara Gabki jako jako postaci historycznej.

   Do tego przyklaski jakiejs losowej nastoletniej dresiarni z blokowisk ktora w szkole siedziala jak malpa w klatce nie ogarniajaca otaczajacego swiata, nacpie sie to, nawali a potem klaska jak szympans "Dobra Robota" widzac jakiegos klauna przebranego na wojskowo ktory cisnie kity z satelity w ktore uwierzyc moze tylko dyletant historyczny lub chory umysl narkomana nie dzialajacy racjonalnie i pozbawiony umiejetnosci filtrowania wiadomosci.


   Usuń
 30. Kwiecien widocznie wpierdala mocarza ze go tak gniecie, mozg juz calkiem zjarany i tylko "Liiiiiiiiii", "Liiiiiiiiiiii", "Kwiiiiiiiiiii-kwiiiiiiiii", macanie koni pu dupie, Pierdolenie o Szopenie i publiczne popisy swojej choroby psychicznej.

  OdpowiedzUsuń
 31. Ben Dario kontynuuje rodzinne tradycje tate, czyli bieganie po barach i pierdolenie andronow, druty w glowie, transmisje z Angli i Hameryki, wszedzie podziemia i krysztalowe trumny.

  Stary byl swirem, synek jest swirem, wnuczek jest swirem, rodzina zbzikowanych alkoholikow.

  OdpowiedzUsuń
 32. Nowy temat-czekamy na prawdę objawioną o Riese!

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.