niedziela, 5 lipca 2015

BESTIA HIMMLERA ATAKUJE W RIESE - HENRYKA LWA WYWIEZIONO NA TACZKACH NA DOLNY ŚLĄSK, KTÓRY WCIELIŁ SIĘ W HEINRICHA HIMMLERA, GURUN HIMMLER MIESZKA SOBIE W NAJLEPSZE POD WROCŁAWIEM I WIERZY RAZEM Z KWIIIETNIEM, ŻE HIMMLER ŻYJE W PODZIEMIACH RIESE.

Stopniowe zamydlanie kart historii narodu Polskiego polega na ciągłym wprowadzaniu do obiegu drobnych zafałszowań, które po jakimś czasie zebrane do kupy skutecznie przykryją karty prawdziwej historii.
Tym samym niszczy się Polską Narodowość przygotowując społeczeństwo do pozbawienia jej własnej tożsamości.
Naród bez własnej tożsamości to naród bezwolnych baranów podatnych na manipulację, dezinformację i sterowanie, a w ostatecznej konsekwencji naród rozbity, podzielony.
Machina tego systemu stworzona przez niewielkie grupy zdrajców Narodu Polskiego kierujących się własnym interesem-obcym interesem, wysługuje się w tym zdradzieckim "planie" sprzedajnymi politykami i mediami, urzędnikami od niskiego po najwyższe szczeble, oraz całą zgrają mniej lub bardziej ważnych działaczy społecznych, pseudo intelektualistów, dziennikarzy, publicystów i ludzi kreujących się na autorytety społeczne.
Łatwo ich rozpoznać weryfikując głoszone przez nich tezy oraz przyglądając się ich ostatecznym dokonaniom.

Jednym z takich działaczy domyślacie się kto jest. Zero dokonań, zero mówionej prawdy i zero jakichkolwiek dowodów na to co mówi. To kwiiiecień.BZDURY I UROJENIA

czyli

WIELKIE OTWARCIE WRÓT

&

ZACZYNA SIĘ!

NIEDŹWIEDŹ - POTWOR 

ATAKUJE W RIESE!

Czy data wyryta na grobie Henryka Lwa to data Wielkiego Otwarcia Wrót 


Komentarz Hermana wyjaśnia wszystko.
Sam zanim zabrałem się do założenia tego tematu zapoznałem się z postacią Henryka Lwa i mogę powiedzieć nic dodać nic ująć. Kwiiiecień jak zwykle zakłamuje fakty.
Nie prawdą jest, że szczątki Henryka Lwa pod koniec IIwś zostały ukryte gdzieś na Dolnym Śląsku.
W kwiiietniowej chorej łepetynie zaświtał pomysł by taką nieprawdę napisać tylko po to by potem wmawiać internetowym debilom, że jest to powód pielgrzymowania na Dolny Śląsk grup okultystycznych mających odprawiać rytuały ku czci Henryka Lwa, którego datę śmierci i samego Henryka Lwa kwiiiecień w swych urojeniach powiązał sobie z jakimś wyimaginowanym OTWARCIEM WRÓT.

Przekopałem cały internet w odnalezieniu chociaż jednego zdjęcia lub informacji, że na węzgłowiu sarkofagu Henryka Lwa jest wyryta data 2025.
Nigdzie takiej informacji nie ma.
Kolejne urojenie kwiiietnia. 
Bzdur o tym jego znaku Czarnego Słońca nawet się nie chce komentować.
Bzdur o jakimś zejściu pod ziemię - ewakuacji, również.
Również bzdurą jest i kwiiietnia urojeniem, że Himmler wierzył, że wcielił się weń duch Henryka Lwa.
No i totalną bzdurą jest, że Gudrum Himmler córka Himmlera osiedliła się w okolicy Wrocławia.
Na dodatek jego urojenie sięga szczytów co widać w sugestii, że nawet Gudrum Himmler nigdy nie uwierzyła w śmierć swego ojca Heiricha Himmlera, co jest sugestią, że i kwiiiecień wierzy, że Heinrich Himmler żyje i czeka na OTWARCIE WRÓT do, którego sam zapewne da sygnał hordom zmutowanych hodowanych w podziemiach Riese wilko-ludzio-niedźwiedzim potworom....

niedźwiedź atakuje w riese


Specjalnie odczekałem kilka dni na rozwój wypadków i dalsze wieści od kwiiietnia na temat tego potwora.
No i niestety nic się nie zaczęło. O potworze ani widu ani słychu.
Nawet włączyłem TVN i TVPinfo bo myślę se, a może faktycznie jakiś niedźwiedź pożarł kogoś lub przynajmniej odgryzł komuś nogę?
Ale nic z tych rzeczy ku mojemu rozczarowaniu.
Najwyraźniej dawka psychotropów czy innego świństwa jakim musi się faszerować kwiiiecień była zbyt silna tego dnia.
Miałem w dzieciństwie kolegę ćpuna, którego wszyscy mieli serdecznie dość bo biegał z torebką foliową po podwórku wypełnioną butaprenem i wąchał go ku błogiemu odurzeniu.
Raz siedział na ławce i twierdził, że tańczą wokół niego te panienki co były na zdjęciach w prospekcie, który leżał obok niego na ławce przed chwilą oglądany.
Z kwiiietniowym potworem-niedźwiedziem jest tak samo.
Kilka pastylek i biedny kwiiiecień słyszy w głowie skowyt, strzały, ryki i przeraźliwe krzyki uciekających ludzi w Riese przed potworem.
Myśli se kwiiiecień zaczyna się!
Muszę to czym prędzej napisać ludziom na blogu by przygotowali się na WIELKIE OTWARCIE WRÓT...


DODATEK

Zapomniałem przypomnieć jeszcze jeden materiał udowadniający schizy kwiiietnia. Jest ich więcej, ale ten wystarczy by potwierdzić, że kwiiiecień żyje w wyimaginowanej rzeczywistości:

http://moje-riese.blogspot.com/2013/08/hybrydy-i-cuchnace-stwory.html
I sami widzicie. Włochata cuchnąca postać pogoniła kwiiietniowi kota. 
Musiała być blisko skoro poczuł jej zapach, albo tak śmierdziała, że zalatywało na kilometr.
I biedactwa dążące do prawdy cierpią przez takich jak ja, którzy robią z tego szyderę. 
Ale nieustraszony kwiiiecień zbiera dowody w postaci opowieści turystów, których sam pewnie przedtem gania w przebraniu po Riese utaplawszy się przedtem w oborniku i gnojówce.
Dziwne, że wtedy gdy go ta włochata śmierdząca postać goniła nie obwieścił tego "zaczęło się"
Wtedy się nie zaczęło, a teraz się zaczęło bo jakiś niedźwiedzio podobny stwór grasuje po Riese?
Dziwne to wszystko u kwiiietnia. 
Raz się nie zaczyna mimo, że goni go włochaty stwór, a raz się zaczyna gdy niedźwiedź budzi się z zimowego snu.
Ja jestem ciekaw jak wszyscy chyba kiedy to się wreszcie zacznie?!
Kwiiiecień od 2012 roku wieszczy otwarcie. Miało być w 2012 potem w 2017, a teraz 2025!
I tak dobrniemy do wielkiego otwarcia, ale wrót kościoła, którego wrota otworzą przed wprowadzaną trumną z naszymi zwłokami, co czeka każdego. Poza mną jako ateisty, któremu te kościelne wrota i wrota niebios nie grożą :)dodatek 2 
PIERDOLEKCJA POD AUSPICJAMI Jerzego Strzelewicza i innych intelygentów ze strzelnicy w Poznaniu nazywającej się DWÓR GRUNWALDZKI

WIELKIE MISTERIUM ZAKOŃCZONE
ALE WIELKIE OTWARCIE NADCHODZI
BREDNIE O BRYGADZIE SOSABOWSKIEGO i inne głupoty.


Już pierwsze minuty rozbawić mogą co trzeźwiej myślących. Mnie rozbawiły gdy słyszę, że wielkie misterium właśnie się zakończyło, ale właśnie nadchodzi wielkie otwarcie czymkolwiek to jest jak powiada mundrala z Głuszycy. Pewnie niedługo dowiemy się, że i wielkie otwarcie też się zakończyło tylko jakoś uszło naszej uwadze.
Na samym początku mówi, że tematem będzie tajne bronie Hitlera i plan rasy panów, a co będzie? Będzie bełkot o wszystkim i o niczym.
Zaraz potem kwiiiecień zaczyna uświadamiać słuchających o otaczających zagrożeniach związanych z Islamem. Znalazł się kurwa wszechwiedzący i wszystko widzący, który nas-was ciemniaków oświeca zagrożeniem, którego nie widzimy w postaci Islamizmu.
Owszem widzimy, widzimy i do tego nie potrzebujemy by zobaczyć jełopa z Głuszycy co nawija trzy po trzy para 19 przekazując wszystko jak leci co już inteligentniejsi o wiele dawniej niż on widzieli.
To są skutki ćpania, czytania serwisów internetowych, a potem rżnięcia wieszcza i znawcy od spraw polityczno militarnych.
Hehe chciałbym zobaczyć tych głupków siedzących na sali i słuchających tego bełkotu.
Nawet mi się tego bełkotu nie chce szczegółowo dziś punktować.
Bzdury o jakimś surwiwalowcu obładowanym sprzętem bo skończył kurs przetrwania w Internecie, który zawitał na wyprawę z kwiiietniem można sobie wsadzić między bajki.
Niestety prawda jest taka, że aby przetrwać w terenie w razie czego niezbędnym jest mieć niemało sprzętu i to nie podlega żadnej dyskusji.
Kolejna kwiiietniowa bzdura 19: 10 to, że Anglia i Francja do 1944 roku jest w otwartym konflikcie w Libii i Syrii po mimo, że wspólnie walczą z Romlem, a my Polacy, Polscy żołnierze biorą w tym udział. Takie tajemnice zna tylko kwiiiecień.
Kolejna bzdura, a właściwie nieścisłość w 20 minucie Głuszycki znawca historii ZDECYDOWANIE TWIERDZI, że 1 Brygada Powietrzno Desantowa Sosabowskiego stworzona była TYLKO do wzięcia udziału w walkach w powstaniu Warszawskim. Bzdura i to wierutna. Nic podobnego. Brygada została stworzona ogólnie do walki na terenie Polski, a jej przeznaczenie nie było od początku wiadome i zaplanowane.  Dopiero gdy wybuchło powstanie Warszawskie rozważano częściowe wykorzystanie brygady Sosabowskiego w tym powstaniu na co Anglicy nie wyrazili zgody kierując brygadę do operacji Market Garden. 10 minut mi starczyło by przeczytać o brygadzie Sosabowskiego coś całkiem innego niż pierdoli ta Głuszycka kanalia: https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Samodzielna_Brygada_Spadochronowa
Tak to jest jak taki znawca coś piardnie ustami powierzchownie i wychodzi z tego bełkot nie mający głębszego pokrycia z faktami.
Kolejne brednie urojone w 21 minucie kwiiiecień twierdzi, że ostatnie kataklizmowe trzęsienie ziemi w Tybecie było wynikiem wybuchu nuklearnego pod jakąś górą, w której jakoby czegoś chińczycy szukali. Na dowód tego kwiiiecień twierdzi, że jest zalewany emailami z całego świata, ale dodaje ostrożnie, że sam nie wie czy to jest prawda. Hehe co za brednie, tylko kwiiiecień takie wieści wieszczy.
Kolejnymi bredniami zaraz po wybuchu nuklearnym był wywód na temat Polskiego Bałtyku i problemu z dostaniem dorsza i płastugi-flądry w nadmorskich kurortach. Kwiiiecień twierdzi, że zamiast dorsza i flądry turystom wciska się mirunę i pangę. Gówno prawda. Mój kolega jeździ regularnie na dorsze na kuter i za każdym razem przywozi skrzynię takich ryb, a w nabrzeżnych barach nie ma problemu z dorszem czy flądrą.  Do tego kolejną bzdurą jest, że jakoby morza i oceany są odławiane na taką skalę, że większość złowionych ryb idzie na karmę dla zwierząt, a ludzie jedzą z tego 1%. Prawda jest o wiele bardziej skomplikowana, ale nie miejsce i czas by tu o tym pisać i udowadniać coś statystycznie. Mogę tylko powiedzieć, że kwiiiecień gówno wie co się dzieje z większością odławianych ryb z mórz i oceanów.
Następnie , a jesteśmy w 24 minucie kwiiiecień z mórz i oceanów skacze na tematy upraw na ziemi i zaczyna swe wywody o chemicznych sposobach uprawy ziemi. Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot z, którego znów skacze w inny temat czyli na penicylinę, która według kwiiietnia jest podstawowym składnikiem konserwującym chleb!!!
NO TAKIEJ KURWA BZDURY NIKT POZA KWIIIETNIEM NIE POTRAFIŁ BY WYMYŚLIĆ.

WIELKA SRACZKA OD ROSOŁU!!!
Ale hitem dzisiejszej pierdolekcji jest niesamowita, nieprawdopodobna, wyjątkowa i zasługująca na opowiedzenie historia od 25:40 minuty, że ludzie przyjeżdżają do niego czyli do Głuszyckiego KUCHARZYNY na 3-4 dni w, których zajadają się zdrowym rosołem z kury na wołowinie PO CZYM DOSTAJĄ KURWA TAAAAAKIEJ SRACZKI, ŻE NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE!!!
Według kwiiietnia jest to wynik nagłego przestawienia się z niezdrowego jedzenia na zdrowe jedzenie.
Jak świat światem żyję i jeszcze czegoś takiego nie widziałem i nie słyszałem by ktoś po zdrowym rosole dostał sraczki. Przy okazji zwróćcie uwagę z jakim zadowoleniem i ekscytacją o tym kwiiiecień opowiada!
Owszem dostali sraczki nie z racji zdrowotności rosołu tylko niehigienicznych warunków w jakich został zrobiony lub podany i z racji faktu, że kucharz ma zwyczajnie grypę żołądkową, która daje właśnie takie objawy w chwili jej przeniesienia na zdrowego człowieka. Hehehe gratuluję tym zasrańcom rosołowym choróbska jakie im sprzedał kwiiiecień.

SZUMOWINA W ROSOLE NIE POWSTAJE
W ROSOLE POWSTAJE TZW. SZUM.
SZUMOWINA OPOWIADA:
W 26:40 kwiiiecień mówi, że jak się kiedyś gotowało rosół to na wierzchu powstawała szumowina hehe. Cóś mu się pojebało bo to jest szum. Szumowiną to on sam jest o czym wiemy wszyscy.
Wiecie co? Takiego tematycznego bełkotu dawno kwiiiecień debilom nie wciskał. I pomyśleć, że na coś takiego ludzie wydają po kilkadziesiąt złotych?
W 28 minucie wreszcie kwiiiecień wraca na swój ulubiony temat rasy panów i twierdzi, że nie tylko Niemcy mieli plan stworzenia super człowieka bo i inne kraje też. Bzdura absolutna urojona przez kwiiietnia.
Jestem w 29 minucie i kończę komentowanie tego eklektycznego bełkotu.
Miało być o Riese, o IIwś, a mamy pierdolenie o wszystkim i o niczym i o kosmitach z dużymi głowami rysowanych na skałach i o rysunkach wszelakich, o których jak mówi kwiiiecień możecie sobie przeczytać u Danikena. Dalej pierdoli znów o nazistowskich eksperymentach nad hybrydyzacją ludzi i zwierząt, o rozkrajaniu przez Niemców dzieci i ich ponownym sklejaniu za pomocą poligalu? /.../

No tak kwiiiecień jeździ po wszystkim byle zapchać czas swego pierdolenia. Jeździ jak pijany rowerzysta posługując się ogólnikami nie mając o żadnym ogólniku o jakim mówi większego pojęcia. Stąd tak szybko zmienia wątki i tematy usiłując je kulawo połączyć w jakąś całość, ale mu to nie wychodzi.
Dla tego nawet nie słucham tego dalej i kończę słuchanie tego bełkotu bo to jest po prostu nie do strawienia.
Jeśli wyłapiecie coś jeszcze godnego śmiechu to piszcie w komentarzach z podaniem czasu.
PS
Pytanie do idioty jerzego strzelewicza z dworu grunwaldzkiego.
Koleś w naszych rozmowach przez telefon jak też w emailu jaki mi napisałeś zarzekałeś się, że kwiiiecień nie ma wstępu na twoją strzelnicę. Powiedz stary durniu bo inaczej trudno cię nazwać jak to się ma do tego, że kwiiiecień nadal tam się lansuje ze swymi idiotyzmami?
Ja ci powiem, bo trafił na takiego samego idiotę, który mu to umożliwia.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:149 komentarzy:

 1. Troche offtop ale mysle ze TS moze sie zainteresowac, blog Wotka OKI, zamiescil tam zdjecie od znajomego przedstawiajace...no wlasnie co?
  V7?
  ;D

  http://riese-inne.blogspot.com/2015/07/ostatnie-podrygi-z-google.html#comment-form

  To nie moja dzialka ale kiedys juz cos takiego widzialem, zjawisko optyczne czy jakies ustrojstwo ktore uznajemy za UFO tak jak kiedys bylo z F-117 czy B2?

  ps. To Himmler leci po Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ściema takie foto można zrobić samemu starym aparatem na zwykłą kliszę robi się zdjęcie np.: spodka, człowieka itp. a później przewija się film i robi się normalne fotografie później są duchy, albo UFO to taki prosty fotomontaż podwójne naświetlenie kliszy

   Usuń
  2. To, że nieznane obiekty latające istnieją jest faktem. Każdy kto zada sobie minimum trudu z aparatem lub lornetką, albo sfotografuje, sfilmuje lub zaobserwuje coś podobnego.
   Co do tego zdjęcia nie wypowiadam się bo nie mam oryginału, który można by przeanalizować w dobrym programie.

   Przytoczę pewien przypadek.
   Poznałem w necie gościa, który oglądał moje zdjęcia na blogu i napisał do mnie, że też widuje różne obiekty na niebie. Skontaktowaliśmy się i kilka miesięcy wymienialiśmy uwagi o obserwacjach na skypie.
   Gościu wydawał się absolutnie wiarygodny, zero schiz, głupiego podejścia do tematu, zero oznak koloryzowania itd.
   Po kilku miesiącach zdecydował się pokazać mi długo zapowiadane zdjęcia jakiegoś dysku na niebie zrobione w nocy.
   Wysłał mi nie oryginały więc nic nie mogłem stwierdzić. W końcu mu powiedziałem, że bez oryginałów nie mam szansy przeanalizowania zdjęć i stwierdzenia czy są montowane czy nie.
   W końcu mi je wysłał.
   Po wielu analizach nic nie wykazało, że były fotomontażem.
   Sam obiekt był mocno podejrzany bo przypominał-sorry- latający zielonkawy krowi placek, ale se myślę może takie coś i lata?
   Dopiero po kolejnej analizie w specjalnie ściągniętym programie poddałem te zdjęcia analizie i wyszło, że były z niesamowitą skrupulatnością zmontowane.
   Oczywiście gościu w żywe oczy się kurwa zapierał, że on ich nie montował. Potem wymyślił bajkę, że tak naprawdę to robił je jego najlepszy kolega i to przy nim bo obaj ten obiekt jakoby widzieli w chwili rejestracji.
   W końcu zakończyłem z nim znajomość zastanawiając się jaki kurwa cel miał jakiś debil by tyle poświęcić czasu na znajomość ze mną i tylko mnie oszukać takimi zdjęciami?
   Nie zależało mu na publikacji tych zdjęć poza pokazaniem ich mnie.
   Po co to napisałem?
   Po to by Wojtek brał namiar na takie sytuacje i miał dystans do zdjęć od kogoś.
   Co innego zrobione własnoręcznie. Ale te od kogoś i to nawet od najbardziej zdawało by się zaufanych osób mogą okazać się najbardziej sfałszowane.
   Nie sugeruję, że to takim jest, ale do póki nie ma oryginału i dobrej analizy nie ma się czym podniecać.

   Usuń
  3. Dobry fotograf starym analogowym aparatem takie coś zrobi cyfrowe się do tego nie nadają ale stary poczciwy zenit hehe to było by niezłe spreparować film z efektem ducha i przypadkiem żeby wpadł w łapy inteligenta kwietna osrał by się ze szczęścia :D

   Usuń
 2. W tych bredniach Kwietnia z 2013 widac ze znow ktos cos mu powiedzial a ten czubek dorobil do tego wlasny film w tej chorej lepetynie.
  Jacys autorzy, jacys niemcy placa, jakas organizacja.
  Sierpien 2013, stawiam na to ze ktos powiedzial pojebusowi o Hanysach ktorzy buszowali w Riese troche wczesniej, powiedzial mu nazwe ich ekipy a czubek poprzekrecal, nazmyslal i zrobil z nich jakas niemiecka organizacje.
  Idealnie to pasuje do jego toku chorego myslenia, przekrecania i konfabulacji.
  Uslyszal ekipa Silesia, uslyszal Riese i w tym nacpanym lbie uroil sobie jakis niemcow ktorzy placa jakims urojonym autora za milczenie.
  Oj, chlopcy sie usmieja jak to zobacza.
  :)

  Zamknac go i leczyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Silesia to była Polska wytwórnia filmów fabularnych. :). Wysoka temperatura , proszek RWD, popił jabolem i efekty są widoczne :). Dobrze że pampalini miszcz podpalania wersalek w napadzie zwidów jakiegoś lasu pod Poznaniem nie spalił :).

   Usuń
 3. dodatek 2 czyli kolejna pierdolekcja, której wybaczcie nie strawiłem do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ty jeden to jakiś bełkot znawca wszystkich tematów na wszystkim się zna zaczyna robić z siebie podróżnika zwiedził Rosję, Ukrainę, Turcję nie wychwyciłem na Białorusi był czy nie? Z tego co pamiętam wiza turystyczna dość sporo kosztuje. Niech jeszcze zacznie boso śmigać. Cejrowski będzie miał konkrecje w postaci mitomana kwietnia.

   Usuń
  2. Nawet nie włączam tych jego bredni, bo i po co. I tak wiadomo co powie , powie to co poprzednim razem, i jak widać dodał rozkrajanie dzieci na pół i sklejanie poxyliną. Choroba narasta z dnia na dzień, a jak widać objęła Dwór Grunwaldzki i geszefciarzy.

   Usuń
 4. Moze Kwiecien mial na mysli ekipe Krakowaiakow,kopiacych po Soboniu :) i zrobil z nich kolejna legende :) ? jakie kraza po Sowich co to nie zrobili i nie znalezli !
  cos gdzies wyczytal ,uslyszal i teraz dodaje swoje urojone wersje w swoim ..WIADRZE JEBNIETYM .. bo jak wspominalem to on urodzil sie z pustoglowiem i glowy nie ma tylko pojemnik.
  W sumie byla to ekipa kierowana przez pewnego Profesorka zapalenca ,ktory sie szybciej ugasil jak Kwiecien. nic nie udowadniajac :) Syrena latali po okolicach :)

  Kwiecien jest psycholem,co widac i bylo pisane, podobne przypadki sa do zaobserwowania na blogu Koniczyny Anty Sidor, az kipi tam od osobnikow z niedowartosciowaniem, agresja typu ten goral MILIONER tuman jeden,badz Herman Bix czlowiek niby jak widac z wyksztalceniem ale sam siebie zaklamujacym , sa to osobnicy jacy by nie wypisywali glupot ,mam na mysli klutnie o Kwietnia:) tak naprawde nie chodzi im o Tego debila Kwietnia bo sami wiedza ze to debil( tak mysle) im chodzi o wyzycie sie ,maja problemy zyciowe , nie radza sobie , nie potrafia utrzymac swoich rodzin ,i nie maja pomyslu na zycie:)

  Ale jest na to chlopcy lepsza rada - zamiast wyzywac Tomasza na blogach wyzywajac sie pod pretekstem Kwietniolaka IDIOTY ZE WSI GLUSZYCA idzcie lepiej do psychologa moze on wam lepiej doradzi...a czas poswieccie rodzinom i dzieciom ,zamiast nadawac na Tomasza( chyba ze juz ich nie macie BO CO ZA KOBIETA BEDZIE SIEDZIALA Z TAKIM FRUSTRATEM)
  Ajakimi prostakami i idiotami nawiedzonymi jestescie mozecie sobie wywnioskowac po dokladnym przeczytaniu naszego bloga jaki Tomek zalozyl.
  Materialy sa rozpisane , wystarczy uwaznie poczytac, chyba ze jest sie do konca IMBECYLEM ...? hmmm .to bedziecie dalej tkwic w swoim jebnietym wyimaginowanym swiadku,do utraty rodzin i przyjaciol wlacznie.

  Gucio czy jak Ci tam latlerku, ty tak nie wyzywaj bo morde to ty masz cwaniaku najszersza. Zakopane to mala wiocha.  Tak narastaja mity typu Kwiecien.
  OdpowiedzUsuń
 5. Czy "naczelny kłamca" i "pierwszy idiota z Riese" w jednej osobie będzie może na Festiwalu Tajemnic 2015 w Książu??? Hhahahhhaa....odpowiedź znam,ale tak pytam może ktoś zna plany imbecyla....bo ja będę w tym roku i z chęcią bym na żywo łacha pociągnął z "mega szpeca od niczego" ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak kwietniołak bedzie pod Książem.

   Dostał zaproszenie od Polsatu i TVN,
   w programie ma sprzedaż plastikowych łuków w zamkowym parku, oraz prelekcje dla Indian z Peru. Po prelekcji Indianie będą sprzedawać płyty ze swoją muzyką a kwietniołak będzie sprzedawał przewodniki po innej rzeczywistości pisane w psychiatryku w Malborku.

   Usuń
 6. Kwiecień to taki ukryty Breivik niedługo wyskoczy z kałachem i zacznie te swoje wielkie otwarcie, objawy nie które pasują jak ulał

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik

  OdpowiedzUsuń
 7. Zauważcie że Kwietniołak w pierwszych minutach jedzie po Adolfie Kudlińskim ,on koleś który wciska kit żeby rozpalić drewnem to każdy idiota potrafi tylko napalić wersalką trzeba być kozakiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W której dokładnie minucie to mówi?

   Usuń
  2. Sala jak widać pełna , w pierdolekcji zdalnie uczestniczy psia mordka, kończyna koń i trzech osłów :). A za drzwiami w kolejce ustawiły się tysiące fanów :-), co ja plotę ...miliony :).

   Usuń
  3. Jego słowa potwierdza wielu wielu wielu wielu wielu wielu wielu .....psychiatrów z Malborka :).

   Usuń
  4. Misterium się zakończyło ? teraz otwierają się wrota :)...... zakładu psychiatrycznego :-).

   Usuń
  5. To palant którego gdzie chłopaki nie zabrali to się zgubił, zgubił się w kukurydzy pod Ślężą, a na MRU płakał bo do wyjścia trafić nie mógł :). komandos wersalkowy z damską torebką i kamykiem z dziurką. :-).

   Ej ty operatorze młotka, czekamy na filmiki z wiatrówkami w tle z przytulnego mieszkanka w Łodzi.

   Usuń
 8. kwietniołak a ja znam 50 Ukraińców, pracują tutaj na budowach i mają się nieźle, listem gończym to ciebie idioto komornicy ścigają :), ciekawe kto cię pierwszy dojdzie, komornicy czy psychiatrzy ? :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/bedziesz-sie-sidoku-tumaczy-wiec-pisz.html#comment-form

  Cwaniaku MYLISZ SIĘ I TO GRUBO. To ty się będziesz tłumaczył i się nie wytłumaczysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/bedziesz-sie-sidoku-tumaczy-wiec-pisz.html#comment-form

   Cwaniaku MYLISZ SIĘ I TO GRUBO. To ty się będziesz tłumaczył i się nie wytłumaczysz.

   Koleś, niech się walą na ryj te trzy czuby, kwietniołak i tak jest skończony. Jedno co jeszcze może to polatać po krzakach i nakręcić filmiki na You Tube, z których wszyscy wokół drą łacha. Może jeszcze poszczekać i pokwiczeć w necie oraz popierdolić do pustych krzeseł, albo sam do siebie jadąc na kucyku.

   Pajac jest już dawno skończony. Ten imbecyl nie zdaje sobie nawet sprawy z tego że te filmiki większość ogląda po to aby się pośmiać. To jest taka konczita wurst :).

   Usuń
  2. Jemu się wydaje, że do końca wyjaśnienia sporawy będzie anonimowy i bezkarny i będzie przed ludźmi rżnął chojraka, któremu można skoczyć na kant spodni.
   Niech dalej tkwi w tym przekonaniu.

   Usuń
 10. cytuję idiotę :

  "Mamy do czynienia z takim sarkazmem z takim wyuzdaniem zachodu można powiedzieć :-). , zwróćcie uwagę co było w 36 w 35 w 38 w 39.
  Potem od 45 do 91 , po 91 roku miało być lepiej , sami widzicie jak jest lepiej."

  Zwróciłem uwagę i ciekawy jestem co to było w 35 ? a w 36?
  a co było w 38 a co było w 39, no kwiecień debilu co było ? sarkazm czy wyuzdanie ? :).
  Ja powiem więcej do idiotów na sali :

  Zwróćcie uwagę co było w 22 w 26 w 33 w 31, i co było w 1734, no zwróćcie uwagę. A co teraz mamy ?, konsumpcjonizm i wariata na pustej sali bredzącego do trzech pacjentów :).

  To sarkazm czy już wyuzdanie ? :-), :-).

  Wyuzdanie czyli brak uzdy mają właściciele tej strzelnicy i też pewnie nierówno pod sufitem jak zezwalają wariatowi głosić u siebie takie brednie. Tak właśnie wyglądają te szmondraki co udają patriotów i Polaków. Dom wariatów a nie strzelnica.


  OdpowiedzUsuń
 11. środa, 1 lipca 2015niedźwiedź atakuje w riese
  Kilka ekip szuka potwora na mosznej i gontowej jezeli to prawda to zaczelo sie
  Autor: Darek o 12:31
  ----------------------------------------------------

  Kwiecień no co z tym kurwa potworem i niedźwiedziem, albo potworoniedźwiedziem??/
  Kurwa człowieku ogarnij się bo wstawiasz na bloga schizyczne komunikaty i nic potem o nich nie mówisz.
  Weź się kurwa klownie ogarnij bo wszyscy drą z Ciebie łacha jak 100 ch...
  Daruś byłeś wtedy naćpany przyznaj. Albo kurwa wyjaśnij ten wpis.
  Kto słucha takiego słowotoku bez ładu i składu???
  Pajace pokażcie swe mordki rozdziawione. Za tę kasę mogliście sobie kupić dobry obiad a nie łykać takie głupoty.
  Mnie wystarczyło kilka minut by mieć dość tego pierdolenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie wyjaśni :), to przekaz z głębin kosmosu wprost do siwej pustej schizofrenicznej dyni, może Alex z porozmawiajmy TV to wyjaśni, bo ma podobne jazdy :), albo kończyna koń , bieszczadzki chłopek roztropek co drzewo zbierał w Birczy, a teraz jest w trzech osobach , jastrzębiem , psią mordką i kończitą koń :).

   Usuń
 12. pampolini teraz będzie pepersem :), nie będzie zapasów robił na szóstym piętrze, będzie teraz uczył pampersów przetrwania, już ma upatrzone wersalki w lasach sosnowych bo jak twierdził i pokazywał w filmie pod tytułem "pan wersalka" jest miszczem w podpalaniu wersalek w niepalnych sosnowych lasach po wciągnięciu w nos białego proszku RWD.

  Jak wciągnie proszek który sam nie wie skąd ma, to pokaże pampersom jak się robi noże z puszek , podpala wersalki i walczy damską torebką.

  A na koniec nakręci filmik, w którym będzie płakał że znów dostał w nos od fryzjera :).

  Teraz już jest w drodze z Gromem z Wężem z BLek waters , Czarnymi Panterami oraz wszystkimi komandosami z Afganistanu. Jedzie na panterze co ją wykopał na warszawkę . Na prawym skrzydle 20 adwokatów, na lewym ubezpiecza go 6 prokuratorów i 8 psychiatrów. Za nimi podążają Niemcy w czarnych Land Rowerach a za nimi POlsat i TVN na rowerach oraz członkowie kościoła kwietniołaka , fani z Finlandi, Angli, Wysp Owczych i Chin.

  Sidor szykuj stingery i pola minowe oraz włączaj 40 kamer , spuść psy bo zbliża się grupa szturmowa kwietniołaka. Wspomaga go z lewego skrzydła dwóch Stanisławów z Czech i vera vaculikowa.

  Tylko zarejestruj moment kiedy pantera mocno zahamuje, bo swoim lapsowatym zwyczajem nasz "operator idiota " znów spadnie na pysk pod gąsięnnice :-).

  To taka specjalna sztuczka wyuczona na misjach w Oddziale Zamkniętym w Malborku :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bylo:
   https://www.youtube.com/watch?v=wgMPJU6wSF0

   ;)

   Usuń
 13. PYTANIE DO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW KWIIIETNIA-chciałem napisać matołów.
  Dla czego bronicie swego wieszcza? Dla czego nie szukacie materiałów idowadniających jego brednie? Przecież skoro mówi prawdę objawioną to dla czego nie zakaszecie rękawów i nie przedstawicie na to wszystko dowodów? Sam kwiiiecień powiada sprawdzajcie w nic mi nie wierzcie więc sprawdzajcie! Ja sprawdzam i wszystko okazuje się nieprawdą. Dla czego tego co ja piszę nie poddajecie krytyce i nie udowodnicie, że to ja nie piszę prawdy?
  Macie taką okazję udowodnić moje kłamstwa, a tymczasem co? Blog koniczyny i wyzwiska, pomówienia i oskarżenia ze strony kwiiietnia, którym cicho z radochą downa przyklaskujecie. To jest wasz sposób na obronę czuba?
  Może założycie bloga gdzie MERYTORYCZNIE podyskutujecie ściśle o tym co mówi kwiiecień i przedstawicie argumenty wspierające jego tezy?
  Nikt z was kurwa mać nie ma potrzeby zweryfikowania tego co on wam wciska? Nikt z was nie wyduka nigdy słów, a gdzie na to, to czy tamto dowody, skąd takie informacje z jakich źródeł itd?
  MATOŁKI zaczęło się! Apokalipsa otwarcia wrót się zaczęła dla naszego społeczeństwa i polega ona wyłącznie na tym, że wy jako to społeczeństwo przyjmujecie na wiarę największe absurdy jakie ktoś wymyśla. To jest apokalipsa waszych rozumów.
  No to co doczekamy się, my zwolennicy weryfikowalnych prawd, waszej merytorycznej obrony Głuszyckiego proroka?
  Jak mi udowodnicie choć jedną z tez głoszonych przez kwiiietnia z, ktorych tutaj drzemy łacha to obiecuję przestanę prowadzić tego bloga i RÓBTA DEBILE CO CHCETA.

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba wariatowi odpaliło po "pierdolekcji w Poznaniu" :

  " Nożownik zaatakował przechodnia w Poznaniu i ukrył się w autobusie
  W godzinach porannych w okolicach skrzyżowania ulic Lotniczej i Dąbrowskiego jeden z przechodniów został zaatakowany nożem. Napastnik próbował uciec i ukryć się w autobusie, ale został namierzony i zatrzymany przez policję. "

  OdpowiedzUsuń
 15. " PYTANIE DO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW KWIIIETNIA-chciałem napisać matołów.
  Dla czego bronicie swego wieszcza? Dla czego nie szukacie materiałów idowadniających jego brednie? Przecież skoro mówi prawdę objawioną to dla czego nie zakaszecie rękawów i nie przedstawicie na to wszystko dowodów? Sam kwiiiecień powiada sprawdzajcie w nic mi nie wierzcie więc sprawdzajcie! Ja sprawdzam i wszystko okazuje się nieprawdą. Dla czego tego co ja piszę nie poddajecie krytyce i nie udowodnicie, że to ja nie piszę prawdy? "
  ................................................................
  To jest pytanie stricte retoryczne. Nie możesz wymagać od jeszcze głupszych jak on aby byli mądrzejsi. :).

  Gdyby ktokolwiek z tych trzech idiotów co słuchają tej sieczki z psychiatryka miał choć dwie klepki, to po dwóch minutach by wyszedł z sali pukając się znacząco w głowę.

  Z tej całej sytuacji wynika prosty wniosek, że jeśli Bibliotekarki w Karpaczu tych bredni słuchały i nie wyprosiły wariata z sali to stoją na jeszcze niższym stopniu rozwoju umysłowego niż on.

  OdpowiedzUsuń
 16. ' Tylko zarejestruj moment kiedy pantera mocno zahamuje, bo swoim lapsowatym zwyczajem nasz "operator idiota " znów spadnie na pysk pod gąsięnnice :-).

  To taka specjalna sztuczka wyuczona na misjach w Oddziale Zamkniętym w Malborku :-)."
  ................................................................
  Mieli tam niezłą wtedy polewkę z "komandosa w arafatce" , nawet pies się brechtał :-).

  OdpowiedzUsuń
 17. Darek!
  Złapałeś już tego potwora?
  Słyszałem,że pozastawiałeś sidła na niedźwiedzie w całym Riese.

  OdpowiedzUsuń
 18. Reasumując
  Kwiecień uprawia populistyczne pierdolenie o wszystkim i o niczym.
  W internecie jest cała masa dziennikarzy, reporterów, felietonistów, blogerów, którzy piszą o wiele ciekawiej i trafniej o sytuacji polityczno gospodarczej świata niż pierdoli kwiecień. Bo kwiecień nic od siebie nie mówi tylko powiela to co inni piszą i co wszyscy sami widzimy nieudolnie zlepiając wszystko w jakiś mało zrozumiały monolog świra.
  Osobiście jak miałbym wydać kasę by tego wysłuchiwać na żywo to chyba musiał bym się z chujem na łby pozamieniać.
  Wolę 100x poganiać po internecie i samemu wyciągnąć wnioski na temat sytuacji politycznej niż słuchać pseudo prelegenta, co szyje tematy z dupy wzięte.
  Warto posłuchać ostatniej półtorej minuty tego pierdolenia.
  Kwiecień mówi, że marzenie Heinricha Himmlera się spełniło bo tak jak pierwszym narzędziem do ogłupiania ludzi było radio tak dzisiaj jest internet.
  I to pierdoli błazen, który ten internet w 100% wykorzystuje do ogłupiania ludzi, a szczególnie młodzieży, której pozostawił tony śmieci historycznych. I na koniec pierdoli, że ostatnio dzięki internetowi pojawiła się masa odnowieńców ogłupiających ludzi.
  To jest szczyt idiotyzmu i paranoi. Facet sam jest największym ogłupiaczem ludzi, a pierdoli o innych. Ciekawe kogo ma na myśli?
  Może wymieni nazwiska? Bo jeśli by wymienił dowolne, które znamy to jakiego by nie wymienił znajdziemy podobieństwa w nim-nich do kwietnia.
  No, ale temu błaznowi się wydaje, że jak pociśnie o jakichś ogłupiaczach to sam stanie się wiarygodnym nieogłupiaczem.
  Właśnie to pokazujemy na naszym blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie co inteligentniejsi to widzą. Kwietniowi kończą się tematy. Ile można w kółko pierdolić o tym samym? Na każdej pierdolekcji to samo. Trochę o wilkołakach, o planie Himmlera, islamistach i otwieraniu wrót.
   Patrząc na Kwietnia obiektywnie to nic nowego i zaskakującego nie mówi.
   Powiela to co każdy wie wplatając w to swoje urojenia o kontynuacji nazistowskiego planu otwarcia wrót. Niedługo powie, że nie tylko zakończyło się wielkie misterium i wrota się już dawno otworzyły tylko są tak szerokie, że nikt tego poza nim nie zauważył.
   jeśli facet mówi o zakończeniu wielkiego misterium i fazie otwierania wrót to na 100000% ma coś z deklem.
   PS
   Czy złapali tego niedźwiedziopotwora?

   Usuń
  2. może kwietniowi o to chodziło? http://myinspiration.pl/wp-content/uploads/2015/07/LWn7s8N.jpg

   Usuń
  3. hahah dobre. A więc zaczeło się.

   Usuń
 19. Moim zdaniem to kwiiiecien jest potomkiem tych super ludzi co to Niemcy tworzyli. Kto umie podpalać wersalki ,konikiem galopować,znać się na betonie,schronach,samo obronie,surwiwalu ,broni palnej ,radarach, polityce ,geografii hybrydach ogólnie wszystkim co by się jego nie spytać. Normalnie super człowiek,albo super świr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie na wszystkim się zna i zna to czego nikt nie zna. kwiecień to hybryda zakamuflowany obcy w zmutowanym człowieku. Tylko obcy umi zrobić nóż z blachy. kwiecień się zdradził,że jest obcy wtedy gdy na prelekcji w muzeum prlu przeładowywał pistolet i wypadł mu na blat magazynek. Żaden człowiek by nie popełnił takiego błędu. Tylko obcy,który na co dzień posługuje się pistoletami laserowymi mógł nie wiedzieć, że magazynek wylata jak się naciśnie ten guziołek.
   I wszystko jasne.
   Kwiecień tu udaje człowieka, a szpieguje na rzecz innej cywilizacji.
   Nie z nami te numery Kwiecień. Zostałeś zdemaskowany. Pewnie przyleciałeś tym statkiem co nadleciał gdy stwory z Riese walczyły z rycerzami w złotych strojach, które odbijały promienie wystrzeliwane przez te stwory. Taką historię mógł znać tylko jeden z tych obcych z tego statku. No bo skoro ci obcy wytłukli potem te stwory i tych rycerzy to kto mógł mógł taką historię znać jak nie jeden z nich?
   To ja się qrwa uganiam z aparatem za NOL-ami, a tu pod nosem mam obcego. Kwiecień przyznaj z jakiej federacji galaktycznej jesteś? Najbliższa to Andromeda, a może z naszej ty wstrętny obcy najeźdźco :)))

   Usuń
  2. Tego mi brakowało do całości układanki kwiiiecien to hybryda nadczłowieka z obcym,a dlatego po krzaczorach łazi bo po przedawkowaniu proszku rwd zapodział spodek . I tu apeluje pomóżmy znaleźć ten spodek . To wtedy nas opuści i poleci na ciemną stronę księżyca.

   Usuń
  3. QRWA!!!!
   Aleś mi teraz podsunął myśl.
   Po pierwsze kwiiiecień to nie hybryda nad człowieka tylko nieudana replika człowieka, a więc podczłowiek.
   Po drugie już wiem czego kwiiiecień szuka po Riese. On po prostu szuka swojego statku, który mu Himmler podjebał z Geringiem i Adolfem. Ja go tu posądzam o szukanie kryształowych trumien, bursztynowej komnaty i złota, a ta cholerna obca kanalia szuka swego pojazdu.
   Wszystko układa się w jedną całość nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy bo tylko kwiiiecień wiedział o istnieniu statku z obcymi na ciemnej stronie księżyca. On wie, że jego towarzysze tam się przyczaili i pewnie o nim dawno zapomnieli dla tego chciał wykorzystać portal podprzestrzenny na Osówce by do nich dołączyć. Tylko bez tego statku nijak by nie mógł. Dla tego węszy wokół Riese i rozpytuje czy ktoś nie wie gdzie jest zakopany jego statek.
   Kwiecień wiesz co? Nie mogłes tego od razu powiedzieć? Przecież my ziemianie mamy przyjazny stosunek do obcych i na pewno byśmy ci pomogli w poszukiwaniach. A tak naściemniałeś, nakłamałeś o jakichś hybrydach, planie Himmlera, małpie na drezynie z karabinem i tylko zamieszania narobiłeś. Trzeba było od razu powiedzieć. Teraz skoro już wiemy o co ci chodzi powinieneś zrobić plakaty w niedrogiej kserokopiarni z ogłoszeniem: POSZUKUJĘ STATKU OBCYCH ZAKOPANEGO W TEJ OKOLICY. NAGRODA WYCIECZKA PO RIESE ANTYGRAWITACYJNYM STATKIEM I NA CIEMNĄ STRONĘ KSIĘŻYCA i rozwieś te plakaty w Walimiu, Rzeczce, Sokolcu, Głuszycy i Jugowicach oraz na wszystkich turystycznych szlakach z dopiskiem:
   Wszelkie informacje o zakopanym statku lub sam statek proszę dostarczyć pod niżej podane adresy:
   Ośrodek wypoczynkowy RZECZKA
   58-320 Walim, Rzeczka 41
   tel./fax 74 845 72 47, kom 695 949 132

   lub

   STUDIO SWD Sp. z o.o.
   Ul. Błońska 8
   61-407 Poznań
   http://sswd.pl/
   vincenty_d@o2.pl


   SŁUCHAJCIE, A MOŻE POMOŻEMY KWIIIETNIOWI I SAMI TAKIE PLAKATY ROZWIESIMY?

   Usuń
  4. My wcale nie lubić kosmitów. Kosmici są źli.Kosmitów trzeba resac.

   Usuń
  5. No i teraz wiecie dlaczego opowiada nieziemskie historyjki :-). Nieziemski supermen "kwietniołak" musi takie opowiadać , tak jak ALF.

   Teraz wiecie skąd te szkielety kotów w Sowich, on tak jak ALF poluje na koty :).

   Usuń
  6. I szkielet muflona. Kwiecień go opierdolił jak siedział w swej tajemnej sztolni w oczekiwaniu na zakończenie misterium.

   Usuń
 20. Kwiecień dowiemy się w końcu gdzie jest to całe muzeum niejakiego Stanisława Holtza w Czechach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wszystkich poinformował, muzeum Stanisława Holtza jest w Skalnym Mieście, w Mezimesti, i w Brandysie nad Labą.

   To jest wędrujące muzeum :) tak samo jak wędrowny cyrk wariata.

   Z Czech przeniesie się na Wyspy Owcze i tam możecie sobie pogadać z Panem Stanisławem który przekazuje kwietniołakowi te brednie będąc z nim w Sowich Górach :).

   Pan Stanisław tak ma, okultystycznie przylatuje na szczyt góry na miotle wraz z czarownicami, no chyba że tego 92 letniego dziadziusia tam kwietniołak wnosi na plecach :-).

   Może też tak być, że Stanisław w Mezimesti zażywa biały proszek RWD i wtedy to rozbiera się , zakłada pampers i gna na szczyt Osówki jak struś pędziwiatr :-). Piii piii, i już siedzi na szczycie opowiadając kwietniołakowi jak to widział w 1946r wilkołaki i wampiry :-).

   Przecież to takie oczywiste :-).

   Usuń
 21. Ciekawe kwiecień kucharzem hehe rosół z kury na wołowinie? (czyt. stare kości wołowe lub kostki rosołowe) wow nieźle w tym ośrodku ludzi kantują jeszcze ktoś się struł pewnie salmonelle złapał albo inne cholerstwo, kwiecień durniu rosół z kury to tylko z kury i nie dodaje się jakiejś wołowiny (chyba że się chce ludzi kantować). Wołowy rosół się robi ale osobno i nazywa się rosół wołowy a nie z kury, szum też się pojawia hehe zawsze się pojawia jak są mięsa gotowane trzeba go zebrać hehe bo będzie nie koszerne (czyt. nie smaczny) poza tym czas przygotowania każdego rodzaju rosołu jest rożny każ-den rodzaj mięsa inaczej się gotuje i nie ma to nic wspólnego z temperaturą procesu nie można przyspieszyć po prostu wystarczy spróbować rozgotować starą skórzaną podeszwę hehe wywarów rosołowych jest pełno tylko co to jest ten rosół z kury na wołowinie? ten wół gdakał i jajka znosił? Może to był ten szczur z londyńskiego metra? Ośrodek w Rzeczce przerzucił się na chińską kuchnię nie informując gości teraz wiadomo dlaczego koty i psy w tajemniczych okolicznościach na DŚ znikają, to dlatego kwiecień ciągle ma nowego psa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałem dopisać nie które przepisy (nazywają to przepisami babuni albo jak w domu) zalecają dodać niewielką ilość wołowego mięsa tylko dla poprawienia smaku i wyglądu i to w takiej ilości żeby wołowina nie była wyczuwalna, tak właśnie wygląda ten słynny rosół resztki z kurczaka w postaci szyjek, skrzydełek kawałek wołowiny i mamy rosół z kury to taki przepis z czasów PRL gdy był niedobór towarów, później się taki mutant kwiecień dziwi, że ktoś zjadł jakieś tłuste świństwo i się rozchorował. kwiecień jak zwykle pierdzieli głupoty jak ktoś nigdy nie gotował to walnie suchara rosół z kury na wołowinie fuj tłuste i na pewno nie zdrowe owszem można zrobić mieszany ale trzeba się na tym znać. To są prawdziwe przepisy, jest tego sporo eksperymenty też tylko one nie zawsze są dobre i zdrowe, a nie podać rozpuszczony smalec i nazwać go rosołem, nie ma jak dodrze zrobiona czernina hehe
   Rosół z kury
   1 wiejska kura
   2 duże marchewki
   2 średnie pietruszki
   1/3 selera
   1 por
   2 cebule
   2-3 liścia laurowe
   kilka ziarenek ziela angielskiego
   kilka ziarenek pieprzu
   świeże zioła: natka pietruszki, koperek i lubczyk
   sól
   Rosół z kurczaka
   Składniki:
   korpus kurczaka lub cały kurczak
   3-4 marchewki
   pietruszka razem z natką
   koperek
   seler - wielkości jabłka
   cebula
   2 niewielkie listki laurowe
   2-3 kulki ziela angielskiego
   można dodać też kawałek pora (zazwyczaj jest w zestawie z włoszczyzną)
   pieprz, sól, jarzynka do dosmaczenia
   ewentualnie kostka rosołowa

   Usuń
  2. Jak zaczniecie komentować każde słowo wariata to tez zwariujecie, będziecie podawać tutaj przepisy kulinarne.

   Przecież w Rzeczce wszyscy u śniadego wiedzą że jak przybywa , kwietniołak to wtedy jest najlepszy rosół, najlepsze pączki i wszystko najlepsze :).

   Bo on jest przecież miszczem kucharskim, on po prostu , on po prostu. Jest nie do opisania, Geslerowa przy nim to pikuś , Chuck Noris jak idzie kwiecień to się chowa pod stół, snajperzy pakują ze wstydem sprzęt, karatecy schodzą z maty, jeźdzcy spadają z koni , drzewa się kłaniają w pas, kamienie do niego mówią, Księżyc też mówi .
   On jest po prostu z Kryptona :-). Podwójny supermen - SS :-)

   Usuń
 22. " No właśnie na wszystkim się zna, i zna to czego nikt nie zna."
  ............................................
  Ma fazowe połączenia z Jowiszem :), kim ten pampalini już nie był i gdzie nie był ?. Był wszędzie, w następnej bajce dowiemy się jak spacerował po Murze Chińskim

  Był wszędzie , zna wszystkie języki świata, jest Baronem Münchhausenem, nazywa się to münchhauseniada, czyli zbiór facecji łgarskich :-).

  Tak bywa jak całkowicie nie wyleczonego pacjenta puszcza się wolno :-).
  Niezliczona ilość wcieleń, osobowości, zawodów. Nawet budował bunkry przeciwatomowe dla milionerów :). Mam takie podejrzenie ze to był "bunkier przeciw atomowy" dla następnego pajaca "milionera" psiej mordki czyli trolla Gucia Mruka, który teraz będzie dokładał jakiś przewód u kwietniołakowych prokuratorów :).

  OdpowiedzUsuń
 23. Kilka dni temu odwiedzając Karpacz (niestety już w terminie po prelekcji D.K.). Natknąłem się na wrota
  http://wakacjezdzieciakiem.pl/image/images/201311221120404.jpg

  OdpowiedzUsuń
 24. Przesłuchałem fragmentu tej prelolekcji i nic z tego nie wynika. Bełkotliwy monolog jak pisze autor bloga. Skakanie z tematu na temat nie mający nic wspólnego z Riese. Zdaje się panu Kwietniowi mieszają się własne myśli z ogólnie znanymi faktami dotyczącymi sytuacji na świecie. Panu Kwietniowi daleko do publicysty o szerokim światopoglądzie mającym pojęcie o wyciąganiu właściwych wniosków z sytuacji na świecie i w kraju. To już w mediach meinstrimowych więcej jest trafnych ocen sytuacji na świecie niż w jego wypowiedziach. Nie oznacza to, że popieram i chwalę te media, ale to co uprawia pan Kwiecień jest poniżej poziomu godnego uwagi. Zwykle go słucham pobieżnie gdy coś tu napiszecie by sprawdzić co i jak wypowiedział. I zgadzam się z tutejszymi opiniami, że to eklektyczny bełkot. Bardzo trafne określenie. O wszystkim i o niczym. Jeśli za taki bełkot ktoś jeszcze płaci to ja nie wiem o co chodzi tym ludziom bo na pewno nie o rzetelny referat i mądrą kwintesencję sytuacji na świecie. Do Maxa Kolonko to panu Kwietniowi bardzo daleko.
  W wypowiedziach pana Kwietnia niestety brakuje zasobu słów i umiejętności budowania zdań złożonych w których początkowa myśl była by rozwinięta i spuentowana. Niestety większość jego myśli od, których zaczyna poszczególne kwestie irytująco kończy się na rozpoczęciu kolejnej myśli i tak po kilku minutach ginie gdzieś w jakimś niezrozumiałym zakończeniu. Widać, że pan Kwiecień zapomina po kilkunastu słowach tej początkowej myśli i wychodzi z tego bełkot. To jest przyczyną, że rozpoczyna kolejną kwestię i tak cały czas nie kończąc żadnej.
  Podsumowując nic nie warte pitolenie. Nawet za darmo nie wysiedział bym 10 minut.
  Pozdrawiam myślących.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko spoko, ale jaki "Pan/pan" z niego :D

   Usuń
 25. cyt T.S. :

  " Stopniowe zamydlanie kart historii narodu Polskiego polega na ciągłym wprowadzaniu do obiegu drobnych zafałszowań, które po jakimś czasie zebrane do kupy skutecznie przykryją karty prawdziwej historii.
  Tym samym niszczy się Polską Narodowość przygotowując społeczeństwo do pozbawienia jej własnej tożsamości."
  .................................................................................
  Nic nam po idiotach i półgłówkach. Inteligentny człowiek nie da sobie nic zamydlić. Inteligentny człowiek samodzielnie myśli, samodzielnie mówi, samodzielnie podejmuje decyzje. Nie ma co dbać o tych, którzy dają się sterować, lub o tych co nie są wstanie odróżnić rzeczywistości od urojeń.

  Nic nam po nich, zawsze będą balastem. Trzeba to wyeliminować i niech spadają na drzewo.
  W tym kraju niepotrzebni są kretyni i wariaci. Więc po co o nich walczyć i prostować ich ścieżki. Niech sobie wierzą w wilkołaki, czarownice na miotłach i inne bajki nie z tej Rzeczywistości, w jakiś Himmlerów na Księżycu i podziemne armie. Niech sobie kochają kwietniołaka i budują mu kościoły, a potem wypierdalają do Anglii na zmywak.

  Nic z nich nie ma i nigdy nie będzie, to elementy stracone. Polskich kart chazarski wiejski głupek nie jest w stanie zafałszować, za cienki jest w uszach i ma za krótkie rączki. Może jedynie mieszać we łbach głupszym jak on. Ale oni i tak tu nie są do niczego potrzebni, bo Polska potrzebuje ludzi inteligentnych i mądrych ( celowo unikam słowa wykształconych).

  OdpowiedzUsuń
 26. A o to strona na fejsie:
  https://www.facebook.com/pages/Archiwum-Historii-M%C3%B3wionej-Ziemi-Wa%C5%82brzyskiej/876134759073620?fref=photo

  O walimiu zdjecia walimia , starzy mieszkancy opwiadajacy historie tych rejonów. Swiadkowie czyli mozna dotrzec do ludzi i ich pokazac. Tylko kwiecien nie moze ujawniac twarzy i nazwisk.

  OdpowiedzUsuń
 27. /// bo Polska potrzebuje ludzi inteligentnych i mądrych ( celowo unikam słowa wykształconych).///

  No właśnie takich jak ja :))) a nie takich analfabetów jak kwiiiecień.
  Ale poważnie bez autoreklamy i żartobliwej bufonady, tu nie chodzi o to, że kwiiiecień mydli oczy inteligentnym ludziom bo tym taki jełop nic zamydlić nie jest w stanie tylko chodzi o MŁODZIEŻ. istnieją dorośli idioci, którzy łażą za kwiiietniem i słuchają tych głupot na dodatek wydając na to pieniądze i myślą, że kupili sobie jakąś wartościową wiedzę czując się potem dowartościowanymi. Za nimi potencjalnie mogą pójść ci młodzi, którzy dopiero kształtują swój światopogląd i to o nich tu chodzi, a nie o tych już dorosłych debili.
  Blok ma za zadanie ostrzegać młodzież lub też w części tą dorosłą część ludzi, którzy skuszeni pseudo wiedzą zaczęli interesować się tematem nic o nim nie wiedząc.
  Cała reszta debili już istniejących jest nie istotna chociaż wielu z tych co kiedyś ganiało za kwiiietniem przekonało się, że nie warto i po części dzięki temu blogowi, mojej pracy i w dużej mierze tu komentującym, którzy wnieśli niemały wkład w demaskowanie psychopaty i kłamcy z urojeniami.

  OdpowiedzUsuń
 28. https://www.facebook.com/klamstwa.riese

  Nowa strona na FB po przekształceniu starego profilu w stronę. Niestety straciliśmy wpisy z osi czasu, ale żadna to strata bo ludzie, którzy mają nasz FB w polubieniach wiedzą gdzie szukać informacji o dezinformatorze kwiiietniu.

  OdpowiedzUsuń
 29. OGŁOSZENIE-PODZIĘKOWANIE

  ZNALAZCY CZARNEJ TECZKI Z DOKUMENTAMI, KTÓRĄ ZGUBIŁEM W ZESZŁYM TYGODNIU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ODNALEZIENIE I ZWROT.

  Znalazca wie o jaką teczkę i z czym chodzi. Dokumenty w części nie aktualne, ale w części potrzebne do prowadzenia dalszego postępowania, które właśnie się toczy.
  Drogi znalazco jeśli to czytasz, a pewnie tak jest gdy zapoznałeś się czego te dokumenty dotyczą szukając adresu do zwrotu, wiedz, że jestem wdzięczny i bardzo Ci dziękuję za ich zwrot.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 30. Wiem po co kwikiiietniowi te skóry potrzebne są to jest paliwo to tego jego spotka . I nie gadał do niego księżyc tylko odbierał instrukcje od statku matki

  OdpowiedzUsuń

 31. Kolejna dawka urojen. Ma ktos telefon do Boczka (grupa Hunter), sprawdzimy czy byl tam i spotkal Kwietnia?
  “środa, 8 lipca 2015Kilka nocy w terenie Riese
  Ponoć miejscowi poszukiwacze , grupy , i cholera wie co jeszcze włóczy się tu po lasach , po za A, Boczkiem nie spotkałem nikogo z szacownych w/w . Nikogo poza ludźmi z pod znaku czarnego słońca . Nawet w ciągu dnia nikogo tu nie spotykam chyba że jest jakaś impreza to wtedy , w ośrodkach oczywiście wszyscy brylują , ale na pewno nie w terenie ... Żenada....

  Riese z Siodła to nasz sposób eksploracji . Autor: Darek o 10:24 Brak komentarzy:”
  Zrodlo blog Kwietnia.

  To juz bestia niedziwiedzilakowa nie buszuje po Riese? Czarne slonce ja zlapalo czy jak?

  Jak sie okaze ze nie byl ostatnio w Riese, to Kwiecien powie ze chodzi o inego Boczka, takiego ktory lazi z wykrywka po Czechach i mieszka w Skalite albo Boczka z serialu o Kiepskich?

  OdpowiedzUsuń
 32. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.ru/2015/07/pokaz-papier-wielki-fryzjerze.html#comment-form

  Kimkolwiek jest T. Sidor i tak nie ma to nic do rzeczy, czy ma dyplom czy go nie ma , czy ma koło od roweru napompowane czy przebite.

  To retoryka idiotów, kierowana do innych idiotów. Jak nagrali złodziei na taśmach w Sowie, to złodzieje podnoszą krzyk , i pierdolą że winni są kelnerzy którzy ujawnili złodziei.
  Tu to samo , jak się co słowo łapie idiotę na kłamstwie to ten co ujawnia to kłamstwo ma pokazać dyplom fryzjera .

  Ten dekiel jaki macie kończyny, kwietniołaki i Mruki jest widoczny od pierwszego spojrzenia na te pierdoły jakie wypacacie. Nie było by w tym nic dziwnego wtedy kiedy te swoje duperele pisalibyście jedynie w kontekście działalności UFologicznej T.Sidora.

  Jak jesteś durniu kończyno taki spostrzegawczy to na dowód tego że kwietniołak mówi prawdę nie wstawiaj linka kretynie do muzeum w Sanoku.
  Tylko wstaw linka do muzeum tego niby Stanisława Holza z Czech.
  Możesz nawet wstawić jego zdjęcie w tym muzeum z kwietniołakiem.

  Zamiast pierdolić coś od rzeczy o wędkach i dyplomach T. Sidora, wstaw dowód na to, że w kiblu pod Malborkiem winda zjeżdża na III lewel podziemi.

  Zamiast pierdolić coś od rzeczy na temat samochodu T. Sidora wstaw link lub zdjęcia i udowodnij że np. w GrossRosen w 2004 roku stały baraki które wywieziono potajemnie do Austrii aby kręcić jakiś z dupy wzięty film., bo to właśnie na filmach pierdoli twój czubek kwietniołak.

  Zamiast pierdolić od rzeczy jakie zdjęcia robi T, Sidor , z ukrycia i czy z okna czy zza krzaka, to udowodnij na tym chlewie u siebie, że Gaf Spee utonął na Bałtyku w 1945r bo tak pierdoli czub kwietniołak.

  Zamiast pierdolić ile kamer ma T.Sidor w ogródku i czy ma lornetkę czy szkło powiększające i zamiast wstawiać debilne zdjęcia jakiś świń czy chlewów, udowodnij np. że szyb na Wołowcu ma 40 m bo takie debilizmy opowiada twój guru. Przedstaw zdjęcie i zrób pomiar kretynie.

  Powiem ci jedno z krzywym ryjem kretynie z Krosna. Jesteś jeszcze bardziej jebnięty jak ten kwietniołak. Bo tamtego kretyna jeszcze mogę zrozumieć, że walczy tymi swoimi głupotami o michę i że wymyślił sobie iż będzie zarabiał na opowiadanych przez siebie pierdołach, ponieważ zorientował się że wokół jest wielu większych od niego kretynów, a tłuc kamieni w Łodzi mu się nie chce.

  Ale żeby robić z siebie za darmo jeszcze większego idiotę jak on ?, to trzeba być idiotą do sześcianu. Możesz iść z tym wpisem nawet do S.N przed którym mogę ci Krośnieński pajacu w paru krótkich zdaniach udowodnić że masz coś z garem. Pajacuj dalej, aż się w końcu dopajacujesz baranie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi


  1. Faktycznie, pierdolniety czub z niego. Zupelny odlot.
   Moze razem z Kwietniem cpaja bialy proszek RWD i maja potem takie odloty?

   Usuń
 33. "Przecież sidor to debil mysli ze jak napisal do pana dariusza Jastrzębia Przepraszam to zalatwi sprawę smieciu po wakacjach rusza przeciw tobie zajebisty proces dariusz kwiecien jest w nim swiadkiem janusz Zagórski wincenty drozynski itp itd nawet pan stanislaw bedzie zeznawal przeciw tobie tomaszu sidorze pozdro z Malborka ps Darek jest juz w riese paruwo "

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.ru/2015/07/jak-sidor-odniesie-sie-bezpodstawnego.html
  ..................................................

  Na pewno kwietniołak jest świadkiem, jest nie tylko świadkiem jest wręcz świadectwem, że medycyna jest bezsilna wobec pewnych przypadków klinicznych :).

  OdpowiedzUsuń
 34. Uwazam ze nalezy podkreslac jak najglosniej wszelkie konfabulacje Kwietnia, udowadniajac ZE KWIECIEN PATOLGICZNIE KLAMIE.
  Tak jak z Panem Stanislawem z pod Swidnicy z ktorego Kwiecien robi czuba za plecami a gdy sprawe zaczeto sprawdzac to lga ze to inny Pan Stanislaw, z Czech co przypadkiem ma podobne muzeum i wyskakuje nagle jak fillip z konopii robiac wyklady z Kwietniem.
  Jak wiemy to blef, klamstwo i konfabulacja taniego intryganta, wiemy ze jesli Kwiecien gadalby z jakims Czechem to z miejca nagralby o tym epopeje filmowa, bo to buc z chorym parciem na szklo. Gwiazdor wiejski.

  Teraz znow lata sobie po Riese i spotyka Boczka-chyba jedyna osobe orbitujaca kolo swiata eksploracji ktorej jeszcze nie obrobil dupy i nie pomowil.
  Pamietamy filmik z Huntera (2012 czy 2013?) w ktorym znalezli stary poniemiecki hauer i pozostalosci waskotorowki a Kwiecien sikal po nogawkach z radosci ze moze pogwiazdorzyc nad czyimis znaleziskami i poudawac speca od Riese, tak jakby on to znalazl.
  Ciekawe lie w tym jest prawdy?
  Wiadomo ze osobe z takimi zainteresowaniami mozna znalezc w terenie, jednak Kwiecien ma niezwykle szczescie albo raczej-nadwyraz wybujala wyobraznie.  Polecam zadzwonic do Boczka i na szybko to sprawdzic, mysle ze zlapie sie dzieki temu Kwietnia na kolejnym klamstwie i nagrywajac rozmowe kolejny raz zlapie sie klamce za jezyk.
  Nasze dowody vs urojenia i konfabulacje Dareczka.
  756:0 wynik ciagle rosnie.

  OdpowiedzUsuń
 35. Koniczynowa kloaka siegnela dna, teraz juz nie wiedza do czego sie dopierdolic w potoku bredni i pierdolenia ktore co kilka dni serwuje Kwiecien.
  Tam juz nawet przechodzi jazda na Kwietnia, bo tego sie nie da w zaden sposob bronic.
  Teraz frajerzy stroja glupie miny do przegranej gry i udaja ze “pada deszcz”.
  Nawet nie ma tam najmniejszych prob obrony tych glupot bo niby jak bronic takie androny, teraz liczy sie tylko nieudolne podsrywanie Sidorowi, widac celinie trafil w czubka Koniczyne ktoremu zaczyna sie palic pod dupskiem.

  Nie ma jak wiedziec ze jest sie przegranym, dalej udawac zwyciezce isc w zaparte, mimo ze cale otoczenie wie ze jest inaczej i robia sobie dupy z geby, brnac w coraz wieksze glupoty.

  OdpowiedzUsuń
 36. Pytanie mam co to jest to czarne słońce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W okultyzmie symbolizuje astrologiczny emblemat słońca
   i alchemiczny symbol złota. Czarne słońce składa się z
   trzech swastyk. Symbol ten znajduje się w Niemczech jako
   ornament podłogi zamku w Wewelsburg, w którym odbywały
   się spotkania nazistowskich partii SS.

   Usuń
  2. To urojenia jebnietych nazioli, rownie poryte jak urojenia Kwietnia, okultystyczny symbol swirow-mordercow.
   Symbol obecnie z luboscia uzywany przez nazioli w ukrainskiej armii, szczegolnie w batalionach ochotnikow, odniesienie oczywiscie bezposrednio do nazizmu.
   Ponoc mial tez symbolizowac czarne slonce w srodku swiata-patrz teoria hollow earth-ze niby w srodku ziemia jest pusta, miesci sie tam mityczna kraina (krolestwo Agartha, czasem Asgard) gdzie zyja aryjczycy (czasem Atlanci) a srodek tego swiata wewnatrz ziemii rozswietla czarne slonce.
   Dobre dla niedouczonych czubkow ktorzy nie kumaja fizyki i astrofizyki bo loty kosmiczne juz dawno pogrzebaly ta naciagana teorie (np. predkosci kosmiczne udowadniajace mase Ziemii, predkosc ucieczki itd.)

   Usuń
 37. Czarne Slonce jest w Rzeczce jak sie kuchcik Dareczko nadstawia sniademu.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Przyszla juz amunicja do Kwietniowego SWD?
  Juz trzeci rok idzie.

  A jak narazie jedyne co Kwiecien laduje to piwsko, jabcoki, bialy proszek RWD w nochal.

  Ciekawe czy koniczynka z tym drugim autysta maja nad lozkiem plakaty swego lysygo plejboja, bo jak sie jest takim pojebusem slepym na argumenty i fakty to ja nie wiem co oni?

  OdpowiedzUsuń
 39. Chodziło mi o "tych ludzi " co ich kwiiiecien spotyka z pod znaku czarnego słońca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To schizofrenia albo zwykle wymysly nastawione na sianie zaciekawienia.
   Nikogo takiego nie ma.

   Usuń
  2. On sam jest czarne słońce, słońce wypaliło mu mózg jak tłukł kamienie , teraz ma czarne słońce w pustym łbie i cyganów Transylwańskich z całym taborem. Galopuje na kucyku wokół śniadego, a we łbie galopują mu wokół czarnego słońca całe tabuny dzikich koni. Riese z siodła :)

   Jak za dużo zaciągnie białego proszku RWD i popije jabolem , to się budzi obok klienta ze Starej babci, pozamieniane mają ciuchy, i majty.
   Potem zdziwiony jest że go boli czarne słońce :-)

   Usuń
  3. Głuszycki Dyzma zbaw świat spotyka tylko Boczka , , Boczek to jego kumpel z ciężkich czasów :) :

   https://www.youtube.com/watch?v=9prmfanBisA

   Usuń
 40. Slyszalem ze u sniadego wielkie zmiany w menu, nowy szef kuchni podobno daje czadu, robi za trzech ciagle w biegu i z nawijka do samego siebie.
  Rosol z Muflona, buleczki posypane bialym proszkiem RWD, gulasz z dzikich psow, potrawka z dachowcow Walimskich, tusze wilkolacze w sosie Gluszyckim a ciasteczka z grzybkami maja pojawic sie na jesieni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepisy mu spływają wprost do pustej dyni po tych antenkach co mu zmontował Mengele w studni :-).

   Usuń
  2. Ten film z tymi dwoma, jeden siwy, drugi wampirek w gajorku. Siwy coś ciągle stekał ze miał problemy gastryczne. Chyba wcześniej pojadł w Rzeczce u śniadego trochę rosołku z kury od pampaliniego kucharza :).

   KOmandos jak nic czyścił nad garnkiem z rosołem swoje SWD :), i zaprawił rosołek jakąś niestrawną mieszanką :).

   Usuń
  3. Transmisje zatramentyzowanej rteci zawierajacej tajemne preceptury prosto ze statku matki po ciemnej stronie Ksiezyca, przesylane przez Himmlera do tych drutow co mu je Mengele wszczepil w to siwe wiadro.
   Potem mamy ze Kwiecien ciagle znajduje jakies kosci, wypatroszone muflony, zabite koty i psy a rozwiazanie zagadki jest proste-u sniadego pojawil sie nowy kuchta, sniady daje lysemu kuchcikowi kase zeby kupil mieso w Walimiu, ten znika na kilka godzin i przylazi nawalony z kupa miesa. Nasz mistrz patelni, nurkowania i snajper SWD sprawdza wnyki ktore pozastawial, patroszy muflony, koty, psy a kase sniadego przepija udajac ze byl w sklepie.
   Ciecie na zlotach wpierniczaja niebadana dziczyzne z wlosica i innymi pasozytami az sie im uszy trzesa, sniady liczy hajs a czubek promile i woreczki po proszku RWD.

   Usuń
 41. https://www.youtube.com/watch?v=ooekxslWZcE

  sowieci nie mordowali polaków, bo jak weszli do Prus Wchodnich to myśleli że mordują Niemców .

  Do tej strzelnicy Dwór Grunwaldzki w Poznaniu to strach tam wchodzić, głupota tam wisi w powietrzu. okazuje się też że im więcej tam się strzela tym gorzej się strzela tak twierdzi " sowiecki prelegent".

  OdpowiedzUsuń
 42. https://www.youtube.com/watch?v=ooekxslWZcE

  17:58 minuta, miał szczęście że nikogo z nas tam nie było bo by na własnych kulasach z tamtąd ta sowiecka antypolska świnia nie wyszła i by mu nawet scyzoryk nie pomógł.

  OdpowiedzUsuń
 43. https://www.youtube.com/watch?v=ooekxslWZcE

  Jedno się w tym pierdoleniu zgadza, twój koniec nie będzie usrany, on będzie zasrany.
  I nie będziesz tego powtarzał do usranej śmierci, tylko ci się tak wydaje chazarsko-sowiecki kmiocie.

  OdpowiedzUsuń
 44. W Rzeczce u śniadego serwują jakąś padlinę, po czym ludzie mają rozwolnienia i bóle, a potem im wciskają kit że to od ekologicznego jedzenia które przyrządza szef kuchni kwietniołak.

  OdpowiedzUsuń
 45. Dowodem na prawdziwość słów idioty , są słowa tego idioty. Idiota mówi że wszystko się sprawdza co on mówi , bo do niego zgłasza się coraz więcej ludzi.

  Tych ludzi oczywiście widzi tylko ten co gada te idiotyzmy, on ma jakiś świadków których nikt nie słyszał i nie widział, i tylko on widzi SS-manów w pampersach biegających na golasa z wilkołakami. Każdy kto chce może sobie te jego krzywe gadki w internecie sprawdzić.

  Gadał z dziadkiem Borensztajna jeszcze zanim się urodził , potem w internecie złożył sprostowanie jego wnuk, że to kłamstwo. Można sprawdzić.

  Gadał że Karol.S. okradł Joannę Lamparską na co J.Lamparska napisała w internecie oficjalne sprostowanie że to kłamstwo. można sprawdzić.

  Gadał że Pan Stanisław G. chodzi z nim i opowiada jakieś głupoty o wilkołakach, co Pan Stanisław sprostował w rozmowie telefonicznej z T.Sidorem. mówiąc że to bzdury.

  To jest notoryczny kłamca i taka jest RZECZYWISTOŚĆ. Lata czub i gardłuje na lewo i prawo rozsiewając kłamstwa o Hochbergach, o spotkaniach z córką Himmlera. Co pysk otworzy to 99% jest kłamstwem.

  Proponujemy nakręcenie materiału u Zagórskiego w którym będzie potwierdzone że J.Zagórski składa pozew lub żąda przeprosin. Niech nagra materiał z Dróżyńskim, że Dróżyński żąda przeprosin. Niech nagra materiał z S. Gabrysiem że ten składa wniosek do prokuratury.
  Niech coś udokumentuje, bo jak na razie potwierdzeniem słów idioty, są tylko słowa idioty.

  Może nagrać też materiał jak szczekał na Jacka Duszczaka, na S. Michalika z Głuszycy, na Kazka, na K.Sawiaka. na J Zagórskiego na SGP. na ZGE jak narobił gnoju w Lubuszy .Gdzie się pojawił sieje jakiś gnój.

  Czy jakaś grupa z Gór Sowich pisze że coś robi z Kwietniem?, czy kiedykolwiek ktoś z poważnych poszukiwaczy pisze lub nakręca filmy z kwietniem.

  Raz wcisnął mitomanowi Witkowskiemu spalony akumulator i to był sukces na miarę zdobycia Mount Everest. Potem zanim dostał kopa w dupę polatał za Szpakowskim próbując pod muchołapką siać brednie.
  Przyklejał się do Zagórskiego zanim mu dupy nie obrobił za co przepraszał odwracając kota ogonem, ale kto się raz oparzył to idioty znać już nie chce.

  Potem do Iveliosa do radia tam dostał kopa, teraz do Alexa, a gdzie się podział Patronowicz dalej kręci bzdury latając za debilem ?. A gdzie się podział Dawidowicz założyciel forum kwietnia ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he, tak to wyglada. Pajac dostaje kopy gdzie nie wlezie bo odstawia maniane i sieje intrygi.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=ooekxslWZcE

   Tu bezdomny kwietniołak procesuje się z firmą BAYER, ciekawe co jeszcze wymyśli :-). miałem ubaw po pachy :-), ale bajer a nie Bayer .
   Proces z firmą Bayer głuszycki bezdomny głuptaku skończył by się dla ciebie tym, że nawet tych zielonych gaci na dupie byś nie miał :-). Ale Bayer pociska ;-).

   Usuń
  3. A mnie się podobał ten tekst wygłoszony przez pacjenta
   cytuję:

   "słuchajcie, teraz się okazało że jeden z Japońskich eksperymentów, ich łódź podwodna, batyskaf nie wiem, słuchajcie przez dwa i pół roku nie wynurzała się z pod wody. Ludzie dwa i pół roku przebywali pod wodą.
   Jest to rekord absolutny przebywania przez ludzi w pomieszczeniach zamkniętych.

   A potem się dziwimy że w Fokushimie mieliśmy do czynienia z jakimś tam wypadkiem. "
   .......................................................
   Po czym nastąpiło czujne spojrzenie po sali gdzie siedziało trzech bałwanów, oraz marsowe zmarszczenie płaskiego czoła absolwenta szkoły podstawowej w Głuszycy.

   Następnie dowiedziałem się, że jak Japończycy przypłynęli łodzią podwodną nad Bałtyk to nasz pampalini widział jak na łodzi było 20 członków załogi a powinno być 150, a łódź naprawiały roboty które same schodziły z łodzi pod wodę i spawały kadłub ;D. Niesamowite :-).

   Jestem pod głębokim wrażeniem tej jakże złożonej konstrukcji myślowej. Jaki w tym głęboki sens. Istny międzygalaktyczny przekaz niezrozumiały dla prostego Ziemianina :-). Brawo panie darku. :).

   Usuń
  4. on pamięta jak przyjechali zabużanie i lali się o gruszki, To jest dopiero Bayer :-).

   Idiota co urodził się w 68 r, a 10 lat miał w 78 r.
   Ty chazarski idioto skończony nic nie pamiętasz, bo zabużanie przyjechali tutaj w 45-46 roku. A jak miałeś 7 lat psycholu było już 30 lat po wojnie. Idź szybko zażyj tabletki :). Za dużo "Samych Swoich" się w TV naoglądałeś. Ciebie kretynie za Gomółki na świecie nie było.

   Usuń
 46. bardzo przepraszam bo nie oglądając napisałem komentarz że w następnym odcinku będzie reportaż z muru Chińskiego. To już się stało pampalini był na murzeChińskim i juz widział granicę obsadzoną Chińczykami :). Tak że w następnym odcinku zatytułowanym "riese z siodła oraz tajne bronie Hitlera " usłyszymy schzofreniczną bajkę pod tytułem "pampalini eksplorator Marsa" albo " gotuj rosół z pampalinim". Opowieść z cyklu, co widziałem jak mnie na świecie nie było.

  OdpowiedzUsuń
 47. Aj waj , nawet się od chazara dowiedziałem że to nie żydki w Polsce mieszają tylko Chińczycy. Patrzcie państwo. To geremek miał skośne oczy i był zółty, Boni żółty, jak popatrzycie wokół same skośne Chińskie oczka. Kurwa muszę sobie jakieś okulary kupić bo coś nie dowidzę.

  OdpowiedzUsuń
 48. dowiedziałem się też że to Niemcy są w białych rękawiczkach , a planem Himmlera było aby w Polsce wszystko mieli Chińczycy :-), wymiękam i gaszę zanim dostanę zakwasów ze śmiechu :-).

  OdpowiedzUsuń
 49. A mnie w tajnych broniach Hitlera najbardziej zainteresował temat zoologiczny " opowieści pampoliniego łowcy zwierząt" , czyli o białych nosorożcach, gepardach, słoniach, świniach, karaluchach, szczurach.

  Ale najbardziej zainteresował mnie temat ornitologiczny czyli wywód o kawkach. To jest dopiero tajna broń Nzistów....kawki i mewy.

  No i kto by pomyślał był w Turcji parę lat temu po kożuchy ze szwagrem :) na śmietnisku :). Temat śmietnisk w meksyku które zwiedził pampalini mało mnie interesował . Kawki to już jest plan Himmlera.... mogą gaunem zbombardować Moskwę :-)

  OdpowiedzUsuń
 50. Ponawiam pytanie: Co to jest ten biały proszek RWD?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rżnięcie w dupe -debili na kasę.

   Usuń
  2. A ja ponawiam pytanie gdzie jest czeski stasio holtz co ma muzeum militarne??????

   Usuń
  3. Na to odpowiedź została już udzielona przez kończynę w chlewiku , czeski pan Stanisław Holz prowadzi teraz muzeum w Sanoku.
   Zmienił nazwisko i teren pobytu.

   To bardzo proste i oczywiste. Na oddziałach często pacjenci z Napoleona zamieniają się w Robespierre. Bardzo naturalny objaw.

   Usuń
  4. Prochy.
   Amfetamina, mofedron czy jakiekolwiek mieszanki specjalow po ktorych widzi sie takie tajemnicze Riese i nawija takie baje. Tak ponoc mowia wilkolaki na szlaku.

   Kwiecien nazywa to "bialy proszek RWD-Ratuj Wlasna Dupe", jak zapije lub ma zwale to to go ratuje i stawia na nogi.
   ;D

   Usuń
  5. tajemniczy biały proszek RWD o który pytasz, to coś do czego ma tylko dostęp kwietniołak, Bo tylko on ma klauzulę tajności III stopnia.
   Otrzymuje go portalem podprzestrzennym zainstalowanym na Soboniu poprzez czarny wir pionowy. Przez czarny wir poziomy przesyłają mu zapitkę :).

   Usuń
  6. No cóż. Do tej pory myślałem, że to naturalna schiza Pletnia. Nie mam szczególnego doświadczenia, więc mogłem się pomylić.

   Usuń
 51. na końcówce się przyznali, tamci tankowali dzień wcześniej a kwietniołak przed wykładem zatankował, flaszka po 5,19 zł, dykta jakaś czy co ?

  On przecież na kucyku jeździ, a jak sam pisał w bydlęcych wagonach jeździ po polsce:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5,19? Toz to jakas nalewka albo wlasnie dykta.
   :D
   No chyba ze tam po tyle chodzi jakis lokalny samogon czy inkszy wynalazek.

   Usuń
 52. My nie jesteśmy ogłupieni. To ty kwiecień jesteś głupi. :). Wiec nam nie wciskaj kitu o Biedronce i tanich winach. Spadaj koleś na leczenie :).

  https://www.youtube.com/watch?v=ooekxslWZcE

  Program spotkania:
  *Prelekcja Dariusza Kwietnia :”TAJNE BRONIE HITLERA” oraz bieżąca ocena eksploracji.
  ...............................................
  Tajną broną Hitlera wg. D.Kwietnia są kawki i mewy, nosorożce i słonie.
  Z urządzeń technicznych to radio TV i internet .

  bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 53. https://www.youtube.com/watch?v=2eexyxWHRro
  Operatorzy lodzi podwodnej Kwietnia.
  Japonczycy ! po 2,5 r pobytu pod woda, zapomnieli skad sa.
  Ale Kwiecien jako jedyny ich rozpracowal na Poznanskiej prelekcji ten nasz historyk-:) swiadkowie Kwietnia-:)

  OdpowiedzUsuń
 54. W ODPOWIEDZI PRO ŻYDOWSKIEMU ŚCIERWU KONICZYNIE NA TEN TEMAT:
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/komunistyczne-zroda-swiatopogladowe.html

  DAJĘ TEN MATERIAŁ:

  https://www.youtube.com/watch?t=55&v=GcP4tmZTl-E

  A na koniec ci ścierwo powiem, że jak się sytuacja polityczna zmieni, a wszystko idzie w tym kierunku bo Polacy się budzą i mają dość tej żydowskiej propagandy skłócania naszego narodu, wyprzedawania i robienia z nas niewolników tego żydowskiego genderowego systemu, to osobiście nauczę cię historii i patriotyzmu ty ścierwo antypolskie.
  O ile wcześniej ktoś tego nie zrobi wiedząc jak płaczesz nad losem panoszących się w naszym kraju chazarskich koczowników, KTÓRZY WESPÓŁ Z TYMI ZDRAJCAMI DOPROWADZILI NASZ KRAJ DO ISTNIENIA FORMALNEGO:

  https://www.youtube.com/watch?t=1250&v=bII5kxbX-5U

  TY JEBANY BYDLAKU. ANTYPOLSKA ŚWINIO.

  OdpowiedzUsuń
 55. Tomasz swinie to malo powiedziane.
  Masz racje kiedys ludzie nie wytrzymaja.
  Zgadnij kto z waznych zydow mieszkal w Gluszycy?
  Pewnie kwiecien znal go. i kto wie czy nie jest pod jego wplywem.
  Herman Bix kiedys napisal .

  Sidor jak mnie zobaczysz ! to szczena w ziemie zaryjesz widzac kim ja jestem!
  Upss...jak bym uslyszal samego przedstawiciela generalnego na Polske.
  Niech sie nie przeliczy bo moze swoja szczena w glebe zajebac!

  Koniczyna dla mnie to ty jestes- pizda prostytutki- nie chlop cioto z internetu..

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwietniołak nie znał brodatego szamana w jarmułce. Kwietniołak to rocznik 68 urodzony w latach siedemdziesiątych a mający 10 lat w roku 80. Więc opowieści jak to siedział biedulka jako mały chłopczyk przy zapiecku i słuchał bajań tate, dotyczą epoki Gierkowskiej.
   Tam wtedy chazarskiego brodatego szamana już nie było, te niby stare opowieści głupka to wczesny gierek, jak kwietniołak . Czy nikt liczyć nie umie. Trzydzieści lat po wojnie miał 10 lat. Więc o czym on pierdoli.

   Pieprzy jak potłuczony tak jakby w 1950r tam był, baran się urodził 25 lat po wojnie, jakie szynele? jacy SS mani ?. Pierdoli od rzeczy o czymś o czym nie ma bladego pojęcia bo go na świecie nie było.

   Osiwiał od gorzały i debilizmu we łbie.


   Usuń
  2. Osiwial od wydy, RWD, pierdolenia glupot i sodomii.
   ;)

   Usuń
  3. Tate mu o Szewachu opowiadal ale Dareczko jak zwykle nic nie zapamietal i wypelnil to wlasnymi fantazjami, ciekawe czy chwali sie swoim pelikana jak to z mlodym Szewachem kradli gruszki opychali sie nimi w krypcie na sztejtlu.

   Usuń
 56. moze mi ktos powiedziec co to za gostek wypisywal te komentarze na facebooku? widze ze juz ich nie ma a tam sporo ciekawych zeczy bylo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kolejne anonimowe wcielenie pedofila, zoofila i autystycznego paranormalnego czuba marka sęka o ksywie Zdzisław Zdzisławski, o którym zawsze można się wszystkiego dowiedzieć wchodząc na moje forum tutaj:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753&sid=40db87d1732ddeab695509f18c579143#7753

   A jak wpiszesz w FB Zdzisław Zdzisławski to zobaczysz ile czub sęk założył sobie kont o tym samym imieniu i nazwisku. Będzie tego około 30.

   Usuń
  2. mozna prosic jakis dowod?

   Usuń
  3. Mareczka Seka to juz tu wiele razy zlapano za reke jak mieszal. Koles jest urazony po tym jak zdemaskowano jego skurwiala nature, odstawia fochy jednak lawiuruje bo dobrze wie ze Kwiecien to chlor i kutas zaklamany, sam go kiedys promowal aby podbic sobie sluchalnosc ale skonczylo sie na kopie w dupe i Kwiecien go obgadywal za plecami. Sek jest inteligentniejszy niz reszta zjebow u Kwietnia, on sam nimi gardzi ale uzywa ich pola dla wlasnej prywatnej vendetty.

   Usuń
  4. prosilam o dowody kanalio

   Usuń
  5. Dowody chuju ci dać? każdy inteligentny człowiek nie musi ich mieć by to wiedzieć. Sęku jebany pedofilu już niedługo poskaczesz.

   Usuń
 57. Większość pewnie widziała ten film obnażający cały ten „antysemityzm” pokazuje też tą propagandę rozsiewaną przez Żydów coś podobnego stosuje kwiecień

  https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam ten materiał.
   Pod filmem ktoś napisał:
   ///Anakin Co Ja Pacze 1 rok temu
   Po latach obserwacji stwierdzam,że metody Hitlera były złe i okromne ale jednak wnioski jakie zawarł w mein kampf w stosunku do żydostwa były w 100% trafne i zgodne z prawdą.///

   Zgadzam się z tą opinię w 100%. Sam czytałem mein kamf i wnioski co do żydów są absolutnie trafne i co więcej wszystko co dzisiaj się dzieje w naszym kraju jest tym samym co miało miejsce przed wojną w Niemczech. Żyd na żydzie żydem pogania we wszystkich wyższych instytucjach państwowych, mediach, polityce itd.

   Polecam też posłuchać tego filmu od momentu w, którym jeden z YTberów napisał:

   ///Kwintesencja tego programu to wypowiedź Finkelsteina (tak od 1:15).///

   Okupacja Palestyny przez żydow nastąpiła wcześniej niż okupacja Niemiec na inne kraje.


   Usuń
  2. Żydzi wykupywali ziemię na początku, prócz tego prowadzili akcje terrorystyczne, z tego co gdzieś czytałem przed 39 w Polsce były szkolenia dla żydowskich terrorystów co ciekawe dostali broń amunicję materiały wybuchowe, które niestety by się nam przydały a poszły gdzie indziej. Kuźwa i to jest ta ich wdzięczność nie dość że ich ratowano podczas wojny i przed nieoficjalnie pomagano to teraz jeszcze stawiają żądania o zwrot majątków i nie jacyś zwykli żydzi tylko organizacje żydowskie głównie te z USA a wiadomo kto za tym stał nawet za dojściem Hitlera do władzy w koncentrakach wymordowano głównie biedotę, która tak naprawdę prawie nic nie miała. Oraz najwięcej skorzystało USA wojna jak zwykle w europie przemysł padł same zyski teraz robią dokładnie to samo i niestety to że u nasz żyd na żydzie i żydem pogania to trochę nasz wina pozwalamy na to powinniśmy ten cały burdel rozwalić tylko jak najdłużej starć się załatwić sprawę pokojowo poprzez mobilizowanie tych co na wybory nie chodzą bo to oni nam burdel wybierają. Tego gniota Hitlera nie dałem rady czytać to jakieś nudne wypociny no ale on był debilem też kapral jak kwiecień i tak samo zbokami na początku się otaczał, chociaż czytałem większość pamiętników Himmlera do puki nie poznał Hitlera to był w miarę normalny dopiero jak władze dostał w łapy to sfiksował.

   http://interia360.pl/swiat/bliski-i-srodkowy-wschod/artykul/jak-polacy-izrael-budowali,25453
   http://historia.focus.pl/swiat/jak-polacy-stworzyli-izrael-296
   http://www.fronda.pl/a/to-polacy-zbudowali-izrael,51502.html
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Lehi

   Nie cę propagować ale można znaleźć tego gniota w necie jak ktoś dla celów naukowych chce przeczytać wypociny guru kwietnia w końcu jest zafascynowany hitleryzmem

   https://www.radioislam.org/historia/hitler/mkampf/pdf/pol.pdf

   Usuń
 58. Do Gucia nie anonima.


  GUCIO MRUK9 lipca 2015 01:43

  Marzy mi się odpowiedz .Ale pewnie znów będzie gówniarskie bajanie o rwd i pampalinim. Żeby to chociaż było komu odpisać jak tam same łajzy dumni co wypocili pod nickiem "anonim". Ehhh

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/komunistyczne-zroda-swiatopogladowe.html#comment-form

  1."znów będzie gówniarskie bajanie o rwd i pampalinim"

  Co wkurwiamy się??? Znowu właczycie anonimy, żeby sobie ulżyć. Co tym razem bedzie okazją? 1000-krotne kwiii kwietnia.

  2."Żeby to chociaż było komu odpisać jak tam same łajzy dumni co wypocili pod nickiem "anonim"

  Hmm a Gucio Mruk to nie anonim??? To twoje prawdziwe imię i nazwisko jak mniemam. Tak masz w dowodzie??? Koniczyna kon to nie anonim??? Podaj sie jeden z drugim z prawdziwego imienia i nazwiska to wtedy bedziesz mógł pisać, że anonimy sa beee. A co do wypocin to uwas takie wypociny, że sie rzygać chce popisywanie się ą i ę w sposób mądrusiowo-filozoficzny. Takie ciotunie z was. Gucio ale pieknie to napisałeś. Wiem koniczynko ty tez jestes super. Jeszcze sobie plecy pod prysznicem umyjcie adoracyjne cioty.

  I na koniec czy my też doczekamy się odpowiedzi na ten komentarz :

  Kimkolwiek jest T. Sidor i tak nie ma to nic do rzeczy, czy ma dyplom czy go nie ma , czy ma koło od roweru napompowane czy przebite.

  To retoryka idiotów, kierowana do innych idiotów. Jak nagrali złodziei na taśmach w Sowie, to złodzieje podnoszą krzyk , i pierdolą że winni są kelnerzy którzy ujawnili złodziei.
  Tu to samo , jak się co słowo łapie idiotę na kłamstwie to ten co ujawnia to kłamstwo ma pokazać dyplom fryzjera .

  Ten dekiel jaki macie kończyny, kwietniołaki i Mruki jest widoczny od pierwszego spojrzenia na te pierdoły jakie wypacacie. Nie było by w tym nic dziwnego wtedy kiedy te swoje duperele pisalibyście jedynie w kontekście działalności UFologicznej T.Sidora.

  Jak jesteś durniu kończyno taki spostrzegawczy to na dowód tego że kwietniołak mówi prawdę nie wstawiaj linka kretynie do muzeum w Sanoku.
  Tylko wstaw linka do muzeum tego niby Stanisława Holza z Czech.
  Możesz nawet wstawić jego zdjęcie w tym muzeum z kwietniołakiem.

  Zamiast pierdolić coś od rzeczy o wędkach i dyplomach T. Sidora, wstaw dowód na to, że w kiblu pod Malborkiem winda zjeżdża na III lewel podziemi.

  Zamiast pierdolić coś od rzeczy na temat samochodu T. Sidora wstaw link lub zdjęcia i udowodnij że np. w GrossRosen w 2004 roku stały baraki które wywieziono potajemnie do Austrii aby kręcić jakiś z dupy wzięty film., bo to właśnie na filmach pierdoli twój czubek kwietniołak.

  Zamiast pierdolić od rzeczy jakie zdjęcia robi T, Sidor , z ukrycia i czy z okna czy zza krzaka, to udowodnij na tym chlewie u siebie, że Gaf Spee utonął na Bałtyku w 1945r bo tak pierdoli czub kwietniołak.

  Zamiast pierdolić ile kamer ma T.Sidor w ogródku i czy ma lornetkę czy szkło powiększające i zamiast wstawiać debilne zdjęcia jakiś świń czy chlewów, udowodnij np. że szyb na Wołowcu ma 40 m bo takie debilizmy opowiada twój guru. Przedstaw zdjęcie i zrób pomiar kretynie.

  Powiem ci jedno z krzywym ryjem kretynie z Krosna. Jesteś jeszcze bardziej jebnięty jak ten kwietniołak. Bo tamtego kretyna jeszcze mogę zrozumieć, że walczy tymi swoimi głupotami o michę i że wymyślił sobie iż będzie zarabiał na opowiadanych przez siebie pierdołach, ponieważ zorientował się że wokół jest wielu większych od niego kretynów, a tłuc kamieni w Łodzi mu się nie chce.

  Ale żeby robić z siebie za darmo jeszcze większego idiotę jak on ?, to trzeba być idiotą do sześcianu. Możesz iść z tym wpisem nawet do S.N przed którym mogę ci Krośnieński pajacu w paru krótkich zdaniach udowodnić że masz coś z garem. Pajacuj dalej, aż się w końcu dopajacujesz baranie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci debile nigdy nie ustosunkowali sie do tych bzdur ktore rozglasza ich guru, zaslepieni sludzy starego pajaca bez wlasnego ropzumu i godnosci czlowieka.
   Nie ma jak robic z siebie kurwe za darmo i jeszcze sie tym chwalic na internetach, prawda koniczynko, gucio i reszto biedasmieszkow bez szkoly udajacych cwiercinteligentow?

   Usuń
 59. Skoro od Tomasza żądają dyplomu to niech kwiiiecien jakiś pokarze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyplom zawodowego jobla, szambonurka i certyfikowanego zbieracza flaszek.
   :)

   Usuń
 60. Kwiecien jest klamca a osoby wspierajace klamce nijako poreczaja za niego-sa takze klamcami.
  Pisze to z plena odpowiedzialnoscia poniewaz ja widzialem dowody i rozmawialem z ludzmi wmieszanymi w temat.

  Naklamal na temat Tomka, slawnego pogorzelca, dzwonil z falszywymi zeznaniami do Caritasu aby odciac jedyna pomoc jaka plynela do samotnej, rannej w pozarze matki z dziecimi ktora stracila caly dobytek i srodki do zycia, co Tomek musial prostowac po instytucjach i wyjasniac ze to zlosliwy klamca dzwonil i pomawial bezpodstawnie.
  Nawygadywal glupot o Borensztajnie, nawciskal kitow ze gadal z jego dziadkiem a to bylo zanim sie urodzil, mlody Borensztajn opublikowal oswiadczenie w ktorym prostowal klamstwa Kwietnia.
  Klmal ze Karol okradl Joanne Lamparska, na co ona opublikowala oswiadczenie calkowicie przeczace klamstwa Kwietnia.
  Klamal ze Pan Stanislaw opowiadal mu o wilkolakach czemu Pan Stanislaw jasno zaprzeczyl w nagranej rozmowie-Kwiecien natychmiast sklamal ze to inny Pan Stanislaw.

  Takie to zaklamane bydle, a osoby wspierajace go uczestnicza w tych klamstwach, uwiarygadniaja zaklamane bydle wlasnymi osobami.

  OdpowiedzUsuń
 61. Nowy hit kwiecień karateką. Kwie-cieeń karate mistrz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ja pierdole on pierdoli, że od 30 lat coś ćwiczy? Chyba wciąganie tego RDW w nos, w który dostał by od każdego kto kiedykolwiek ćwiczył sporty walki przynajmniej kilka lat.
   Myślałem, że zobaczę go w akcji na macie chociaż w markowanej walce, jakieś ćwiczenia, pokaz szybkości ciosów i kopnięć, a tej jebany pajac przebrał się za wojownika samurajskiego i tylko stał przy ringu. I to ma robić na kimś kurwa wrażenie?
   3 kopy 2 piąchy i kwiiiecień leżysz na macie i się zwijasz nie wiedząc kiedy i z, której strony dostałeś. powiedz kiedy, przyjadę do tej łodzi i na tym ringu udowodnię ci, że cipa jesteś i pozer. Walka na gołe pięści. Stoi chujozo?

   Usuń
  2. Ale beka, teraz przebieraniec udaje kara-te-ke.
   :D

   Mozliwe ze 25 lat temu Kwiecien byl na kilku lekcjach i po prostu zna ziomka, ale nikt mi nie wkreci ze to sapiace scierwo bez kondycji regularnie cwiczy, nie ma bata. Do tego jak kiedys Kwiecien w pysk dostal to nawet nie drygnal i z miejsca ustawil sie jak wystraszone dziecko, wiec takie kity to moze sadzic pelikana.

   Znalazl kolejna osobe ktorej nawkrecal jak to mu biznesu nie nakreci, kolejny geszeft Kwietnia.

   Usuń
  3. http://moje-riese.blogspot.com/2015/06/kto-finansuje-osoby-szkalujace-dariusza.html

   Wielki kurwa karatłeka, a płakał niedawno, że go pobiłem. Ciekawe jak to się ma do jego waleczności i pozerstwa pod ringiem.
   Kurwa większego jebanego pojeba w życiu nie widziałem i gdybym wiedział, że z takim chujem popierdolonym przyjdzie mi się spierać o fakty historyczne to chyba bym go na samym początku olał.

   Usuń
 62. Kwiecień jest tak zaprawionym karateką. Jest takim mistrzem sztuk walk, że czarny pas to pikuś. On ma odrazu czarne kimono. Stopień wtajemniczenia 1008483. Podobno nauczył sie tego wszystkiego jak 30 lat temu wchodzac do tunelu w Riese wyszedł w Tybecie. Uczył sie wszystkiego w zakonie shaolin. Nieprawdopodobny człowiek. Człowiek orkiestra. Człowiek który zabija z karata.

  OdpowiedzUsuń
 63. https://www.facebook.com/natematpl/videos/1110712458957008/
  To są prawdziwi uczestnicy prelekcji-srelekcji kwietniołaka!!!!!!!!!!!!!tacy sami debile jak i on!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 64. Kwiecien Yip-Man, Bruce Kwiiilee walczacy stylem politra na noge.
  Wybitny eksplorator, historyk, politolog, etnograf, archeolog, survivalowiec, nurek, snajper, komandos, grotolaz, taternik, okultysta, kucharz i karateka.

  Oooo ja pierdole, mucha nie siada.

  OdpowiedzUsuń
 65. https://www.youtube.com/watch?v=X9SbixAKmso

  Spadłem z fotela :-) :-) :-). Objazdowy cyrk zawitał na właściwe mu miejsce :-).
  W końcu jest arena :-)

  OdpowiedzUsuń
 66. https://www.youtube.com/watch?v=X9SbixAKmso

  Nareszcie, teraz kwietniołak zamiast stać i się napinać może pokaże jakieś kata :) he he

  OdpowiedzUsuń
 67. Jak nosem wciągnie RWD to pokaże takie kata , że nie ma bata :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=X9SbixAKmso

  OdpowiedzUsuń
 68. No to rzeczywiście kwietniołak jest podróżnikiem w czasie , jak 30 lat temu w 1985r był w Łodzi to ja pytam, czy był w Głuszycy i odkrywał Riese czy był w Łodzi ?, bo z jego bajek wynika że w 1988 był w jakimś wojsku w Gołdapi i operował na bagnach. Żenią znów jakąś następna bajkę :-)

  Nieraz mi się wydaje ze to jakaś wypożyczalnia rekwizytów teatralnych, raz sierżant, raz kapral, raz komandos, raz strzelec SWD, w Gołdapii saper, a za chwilę jakiś operator, za moment, już stoi na czołgu, za moment na kucyku, to znów przy ringu przebrany za klauna. O co biega w tym wariatkowie? :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=1_XsuuQNT9E

   Tak jest.
   :D

   Usuń
 69. Darek Kimono :)

  https://www.youtube.com/watch?v=cSDYYYe3wUs

  Czy to ubranko Szefa kuchni od rosołu z kury ? :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=cSDYYYe3wUs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darek Kimono bedzie ukatrupial kurczaki do rosolu ciosem z karata na daczy u sniadego.

   Usuń
  2. na kurczaki to oni polują w Tesco 0,99 za kg świeżo ubity dwadzieścia razy dziesięć lat temu w chinach

   Usuń
  3. Jestem rozczarowany, myślałem że kakowe słońce pampalini przebierze się za Gejszę :)

   Usuń
  4. Kwiiiecień pokazał sztukę walki....bez walki.

   Usuń
 70. Survival? Konia? Riese? Co tam jeszcze wymyśl ten dureń teraz karate haha mógł coś pokazać a nie pierdzielić, to jakiś nowy styl sztuka walki flaszka, sufit, wersalka. O nieźle bieganie na bosaka po lesie no no Cejrowski ma już konkurencję, aż strach się bać jak taki karateka pod wpływem dykty na bosaka na szlaku wyskoczy goniąc za kotem by go zerznąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz bedzie popierdalal na bosaka po lesie w tej pizamie, no nie wyrabiam tego kabaretu ktory serwuje Pinokio. Wczesniej komandos i przebieraniec z safari, teraz kucharz, kowboj i karateka.

   Czyzby znow Himmler nadawal mu w te druty co ma we lbie wszczepione, albo to wplyw statku matki z ciemnej strony Ksiezyca?
   Albo to po dykcie i proszku RWD takie natchnienie go lapie.

   Usuń
 71. Kwiiiiieeecien pamietaj t ! jak teraz dostaniesz wpierdol na Soboniu czy Mosznej to nie dziw sie!
  Ludzie beda chcieli sie zmierzyc ,z zawodnikiem o 30 letnim stazem w Kung Fu tak doswiadczonym jak ty jestes!.
  Kwiecien teraz bedziesz obiektem sparingu. i nie lataj po policjach ze wpierdol od Tomasza dostajesz na Soboniu baranie jeden , szpanujesz zes karateka ,zaczepiasz ludzi , a potem zalisz sie ze w nos dostales.

  KWIECIEN

  Jak bedziesz na Mosznej ? to uwazaj na swoja moszne:) kop w jaja czyli KINGERI w moszne ...bedzie obowiazywal na Mosznej .
  Oj Kwiecien to sobie nawywijales teraz idioto jeden:)
  Teraz skopia ci torbe!:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli jakiś trener, sempaj czy sensei twierdzi, że bieg po lesie na bosaka jest ok, to sorry jest idiotą. Na treningach biega się w najlżejszych tenisówkach gdy się biega w terenie, a na treningach w zamkniętych salach dopiero ćwiczy się na bosakach.
   Bieg po lesie na bosaka to prędzej czy później wypadek naskoczenia na szkło, wystający patyk czy pręt, itp niebezpieczne rzeczy co może doprowadzić do trwałego przecięcia ścięgna, przebicia stopy i zakażenia. Takich praktyk nie stosuje się w żadnym terenie. Na bieżni tak, wokół boiska tak, po sprawdzonej alejce parkowej tak, ale nie w nieznanym terenie. Ja też trenowałem i tylko raz w życiu na takim treningu gdy sempai wygonił nas na bieg na bosaka widziałem jak kumpel nastąpił na niewielki fragment szkła. Pewnie była to stłuczona butelka. Skoczył tak niefortunnie, że przeciął sobie niemal do kości całą poduszkę pod palcami wzdłóż nadcunając ścięgno małego palca. Krew lała się strumieniem nie można było jej zatamować. Musieliśmy go nieść biegiem do sali by czym prędzej opatrzeć ranę i wezwać pogotowie. Skończyło się na sporym opatrunku i chodzeniu przez 2 tygodnie najpierw na pięcie, a potem jak rana się względnie zagoiła na krawędzi stopy.
   Oczywiście po jakimś czasie trafiłem do innego trenera i tam zostałem ok. 10 lat. Ten był mądrym człowiekiem. Na każdy bieg według jego wskazania zakładaliśmy zwyczajne lekkie pepegi.
   No, ale kwiiiecień lubi chyba krew i myśli, że jak powie, że będziemy biegać po lesie na bosaka, że będzie pot i krew to tym raz, zrobi ze swych uczniów twardzieli, a dwa pokaże, że sam jest kurwa twardziel. Pokazał właśnie, że jest idiotą.

   Usuń
  2. A wiecie dlaczego kwiecien lubi krew? Bo mu uszla... cala... z mozgu :D

   Usuń
  3. Tak uszami wtedy gdy był w Wałbrzyskiej kopalni na głębokości 2800m.

   Usuń
  4. Ta podczas zjazdu na wydobywczym po urobek, kwiecień czytasz tutaj a ty wiesz co to jest „kurwagon” bo niby robiłeś w kopalni to pewnie wiesz hehe

   Usuń
 72. kwiecień raz jest kombojem raz komandosem tera karateką a jak mu naciągną moszne na łeb to będzie miał czepek i uczyć nas pływać będzie he heee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie trzymajcie poziom wypowiedzi :)))
   Naciąganie moszny na głowę to kwiiietnia specjalizacja czemu wiele razy dawał wyraz w swych komentarzach.
   Poza tym....
   Żeby coś na coś naciągać trzeba to coś w ogóle mieć...

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.