wtorek, 9 czerwca 2015

SEMITYZM VS ANTYSEMITYZM czyli liżemy dupę żydom, albo na nich psioczymy w zależności jak nam się umyśli. WYCIECZKI PO GÓRACH czyli baran prowadzi stado baranów, PRZEPOWIEDNIA NA 2017 czyli kolejna chora wizja szaleńca z urojeniami + poezja internetowa pod wpływem frustracji.

Znów się nazbierało trochę kwiiietniowych chorych materiałów pełnych głupot i śmiechu wartej "wiedzy"
Zacznę jednak jak zapowiadałem od intelektualnej twórczości kwiiietnia na internecie, a ściśle mówiąc na blogu Dariusza Jastrzębia właściciela firmy KROSOFT ukrywającego się pod loginem "koniczyna", który tak ochoczo ramie w ramie z kwiiietniem tworzy tego bloga w takim stylu:

Intelektualne dno dariusza kwiiietnia wyziera z każdego zdania w tych komentarzach.
Same chore nieprawdziwe wymysły zrodzone w niedorozwiniętym łbie starego paranoika wymyślającego tak dziecinne i prymitywne teksty.
Nigdy żadna moja klientka nie prosiła mnie o pokazanie jakiegoś dyplomu i nigdy żadnej klientki przez to nie wywaliłem za drzwi. To chory prostacki wymysł kwiiietnia.
To, że prowadzę zakłady fryzjerskie na podstawie wpisu do rejestru firm jest prawdą i nic w tym złego nie ma. Prowadzenie wielu działalności gospodarczych NIE WYMAGA TĘPY ŁBIE POSIADANIA ŻADNYCH W DANYM KIERUNKU KWALIFIKACJI. Zakład fryzjerski może sobie założyć każdy bez względu na posiadane kwalifikacje.
Akurat tak się składa, że mam w tym zakresie i papiery czeladnicze i mistrzowskie.
Kwiiiecień jest idiotą i nie ma pojęcia o tym kto może prowadzić jaką działalność.

Kolejne prostackie chore pomówienie to, że jakoby miałem w 2010 roku 4 sprawy sądowe o oszpecenie.
Sami zobaczcie do jakich pomówień, oszczerstw, wymysłów DOPUSZCZA SIĘ TEN INTELEKTUALNY SKURWYSYN.
Już chyba się zorientowaliście, że w każdym podobnym komentarzu kwiiiecień pokazuje nie tylko swe wrodzone chore skurwysyństwo, ale i prostackie umysłowe wynaturzenie skłaniające go do dziesiątek podobnych kalumnii.
No i oczywiście nie obyło się bez docinki na temat, że kiedyś zawodowo zajmowałem się ezoteryką dzięki czemu mogłem poznać tę dziedzinę i dowiedzieć się, że żadne zjawiska paranormalne nie istnieją, ani duchy, zjawy itp chore wymysły.
Dowiedziałem się też na drodze praktyki radiestezyjnej, że na przykład tzw. "uzdrawianie" nie wynika z czyichś rzekomych mocy tylko co najwyżej z AUTOSUGESTII wspomagających układ odpornościowy organizmu. Można to zrobić na wiele sposobów o czym tu pisać nie będę, ale nadmienię, że gdy parałem się tą dziedziną miałem przypadek chorej na raka kości, która w czasie wizyty w moim salonie miała bolesny atak uniemożliwiający jej normalne funkcjonowanie. Jako, że właśnie wtedy poznawałem tę dziedzinę chwyciłem za specjalistyczne wahadło i kilkoma ruchami nad jej bolącymi miejscami wykonałem kilka okrężnych ruchów. O dziwo ból minął w dosłownie kilka sekund, a zdziwiona kobieta powróciła do normalnego funkcjonowania. Zapytała jak to zrobiłem, a ja odparłem, że nie wiem, bo po co miałem jej mówić, że to był tylko ruch mający zasugerować jej jakieś energetyczne oddziaływanie? Podziałało i dobrze. Zaproponowałem jej na koniec by poprzychodziła do mnie na kilka DARMOWYCH zabiegów energetyzujących w celu reemisji raka. Tłumaczyłem jej, że medycyna zna przypadki reemisji raka pod wpływem podobnych zabiegów. Powiedziała, że może skorzysta, ale nie pojawiła się więcej, a w kilka miesięcy potem dowiedziałem się, że zmarła. Stadium raka w jakim była był tak już zaawansowany, że miała tygodnie życia przed sobą.
Opowiedziałem to tylko dla tego by pokazać jak SKURWIAŁA  natura kwiiietnia potrafi z takiej historii zrobić fałsz.
Kwiiiecień napisał, że ja by zarobić PLNa jestem gotów okłamać i oszukać umierającego.
Teraz widzicie jakie to z tego kwiiietnia jebane perfidne bydle potrafiące rozpowiadać na mój temat nieprawdziwe zmyślone historie.
Zapytam:
Kto na moim miejscu miałby ochotę obić mordę temu parszywemu kłamcy?
To były intelektualne wyżyny poszukiwacza tajemnic z Głuszycy. Teraz przejdziemy do właściwych i będzie śmiechu co niemiara zapewniam-jak zwykle.

Zagłada 2017 cz II 
Skomentuję to jednym słowem.
BEŁKOT.
PS
Paranoika.

Małe wspominki...

Materiał jest przedni.
Dwóch pajaców nie mających pojęcia o historii, którzy nazwali się grupą patriotyczną z TWARDYMI JAJAMI jak to o sobie powiedzieli w 5:20 skumało się z mistrzem wiedzy historycznej kwiiietniem i dało się wpuścić w... puste pola i łaki gdzie wysłuchało masy bredni i bzdur i nic nie znaczących wymyślonych opowieści nie mających pokrycia w rzeczywistości.
Kwiiiecień od kilku lat nie miał tak licznej widowni i teraz wreszcie może pokazać na podobnych filmikach jak za nim chodzą i słuchają go "tłumy"
Będzie teraz się tym wydarzeniem afiszował myśląc, że jak udało mu się wkręcić w swe brednie dwóch mało rozgarniętych i mało inteligentnych głupków to inni wezmą z nich przykład i będą walić do Rzeczki na jego pierdolekcje, że hej!
Ale spróbujmy wyłapać te brednie by kwiiietniowe głupki nie pomyślały, że pastwimy się nad ich maestro bezpodstawnie.

7:25 Bzdurą jest co mówi kwiiiecień pokazując na okoliczne wzgórza, że mają tylko oznaczenia, a nie nazwy, a nazwy im przypisano w ostatnich latach. Bzdura wierutna. Tylko matoł w arafatce nie dotarł do źródeł z, których mógłby się tego dowiedzieć i tego skąd i jakie nazwy się wzięły.
7:50 kolejna brednia-bzdura, kwiiecień pokazuje szczyt wzgórza i twierdzi, że były tam baraki jenieckie. Ani na tej górze, ani na żadnej innej Niemcy nie stawiali jenieckich baraków w tej okolicy-to wymysł kwiiietnia.
8:00 zmyślone kłamstwo, kwiiiecień mówi, że Gontowa i Ludwikowice mają według przekazów połączenia podziemne czego dowodem jest fakt, że JAKOBY  odkrył jakąś sztolnię do, której udało mu się wejść, ale pokaże to na jakimś filmie "kiedyś. Dodaje przy tym, że nie zaprowadzi tam szanownego patriotycznego audytorium bo ich nie zna dając do zrozumienia, że uważa ich za potencjalnych szkodników i szabrowników. A przecież on sam takim jest hehe co pokazywaliśmy nie jeden raz na tym blogu.
Zapewniam nigdy się tego materiału nie doczekacie, a tajemnica czy Gontowa ma polaczenie z Ludwikowicami nadal będzie tajemnicą.
M/W od 9:20 kwiiiecień opowiada jak do niego przyjeżdżają jacyś szarlatani i szaleńcy, którzy wierzą w jakieś okultystyczne przesądy i sami jakoby odprawiają jakieś ceremoniały. Wymysl chorego łba. Nic takiego nie ma miejsca, za to jak nie raz pokazywaliśmy to kwiiiecień tworzy takie mity o rzekomych grupach okultystycznych odprawiających jakieś czarne msze w tym rejonie i sam takie miejsca przedtem przygotowuje by potem pieprzyć takie głupoty w celu dodania tajemniczości regionowi. Mówi przy tym, że byli niedawno w jakiejś sztolni gdzie znalazł krzyże i kocie głowy gdzie odprawiają czarne msze.
A ja przypomnę, że o tym pisałem ja i inni w komentarzach w poprzednim temacie i polecam to przeczytać jak kwiiiecień tworzy fałszywą aurę w tym regionie.
10:20 kwiiiecień mówi, że teraz będzie ich oprowadzał po miejscach, których oficjalnie nie ma związanych z okultyzmem i nazizmem, które idą w parze. Oczywiście ma na myśli puste miejsca w, których nic nie ma, a gdzie wymyśla swe chore głupoty o okultyzmie.
10:50 Jesteśmy na jakimś stoku gdzie kwiiiecień pokazuje.... rozkopane kurhany Husyckie. Bzdura żadnych Husyckich kurhanów tam nie było i nie ma-to wymysł paranoika.
11:05 Stoimy gdzieś na pustych łąkach jakiegoś wzniesienia. Kwiiiecień rozwodzi się, że przewodnicy ze sztolni nigdy tutaj nikogo nie przyprowadzą bo to daleko i im się nie chce/subtelny atak na licencjonowanych przewodników z kompleksu Riese skąd kwiiiecień został wywalony za głoszone brednie./
Dodaje przy tym, że miejsca te są zakazane i zakazane jest poznawanie ich historii, historii dodam wymyślonej przez kwiiietnia, który właśnie w takich miejscach gdzie historii nie ma wymyśla własną by pokazać, że on wie, że kompleks Riese rozciągał się taaaaak daleko, że mało kto ma o tym pojęcie! A głupki to łykają przekonane, że własnie kwiiiecień zaprowadził ich w miejsce pod, którym są tunele i sztolnie!

Zwróćcie uwagę, mówię tu do widzów tego materiału jak jest pocięty i to przeważnie w momentach w, których kwiiiecień zaczyna swe najbardziej chore wywody. Pocięty dla tego by uniknąć krytyki z naszej strony i tych co dobrze znają historię tych terenów.

15:30 Po długiej wędrówce kwiiiecień przyprowadza swe stadko do jakiegoś miejsca opowiadając, że była tu kopalnia uranu, który miał jakoby służyć do pozyskiwania energii elektrycznej w elektrowni atomowej i jeśli BY SIĘ OKAZAŁO, że tak było to historię tego miejsca trzeba będzie pisać od nowa.
Kolejny był to wymysł kwiiietnia.To, że na tych terenach Niemcy pozyskiwali rudę uranu jest faktem, ale nie do celów energetycznych tylko do celów budowy bomby jądrowej lub co równie prawdopodobne do budowy brudnej bomby. Ale nie do celów pozyskiwania energii. To jest własny wymysł kwiiietnia na, który nie ma żadnych dowodów, a nawet poszlak.

16:28
Stadko sobie idzie a w dole stado prawdziwych baranów.
W pewnym momencie Bogusław Ciok mówi:
A ludzie się zastanawiają co jest gorsze stado baranów prowadzone przez wilka, czy stado wilków prowadzone przez barana?

Zapewne ta nurtująca go myśl przyszła mu samoistnie gdy uświadomił sobie, że sam jest właśnie w takiej sytuacji. Że właśnie jest w takim stadzie prowadzonym przez....
BARANA PROWADZĄCEGO STADO BARANÓW.

Tak panie Ciok jesteś pan jak ten baran prowadzony przez jeszcze większego barana. Gdyby w waszej grupie był choć jeden patriotyczny wilk to taki kwiiiecień wrócił by do ośrodka na noszach.

18:20
I tu się kończy w sumie wędrówka z kwiiietniem.
Kilka ostatnich minut jeszcze produkuje się nasz szanowny Boguś Ciok nazywając siebie masochistą, a kwiiietnia sadystą. Komentowanie tego durnego wywodu kompletnie mija się z celem. Zrobicie to pewnie w komentarzach.
Przechodzimy do kolejnego materiału, ktory jest kolejnym z tej samej eskapady:

Weekend w Riese dla grupy zamkniętej 4-6 czerwca 2015

Już na samym początku kwiiiecień opowiada jak 11 tysięcy ludzi tu zginęło w okresie dwóch lat i dodaje uwaga, że ta kwota może być wyższa. Jaka do diabła kwota? Oczywiście przejęzyczenie kwiiietnia dowodzące, że wszystko przelicza na pieniądze nawet liczby pomordowanych ludzi.
0:24 kwiiiecień mówi, że w te tereny były sprowadzane dziewczęta z powstania Warszawskiego po, których ślad zaginął. Brednia kwiiietnia. Pierwsze słyszę by do Riese i w te rejony sprowadzano dziewczęta z Powstania Warszawskiego.
0:50 kolejna zmyślona bajka kwiiietnia o sztolni w Ludwikowaicach Kłodzkich, którą jeszcze do niedawna jakoby można było przejść, a którą zawalono z inicjatywy któregoś z miejscowych biznesmenów. Co więcej kwiiiecień wmawia baranom, że on ten chodnik pokazywał na filmach i przez to miał nieprzyjemności, że pokazuje coś zakazanego i ostrzeżenia, że jak będzie dalej to robił to pójdzie siedzieć i tą informację podobno dostał nawet dziś czyli wtedy gdy kręcił ten materiał!
Popatrzcie no nasz Indiana Jones jest zastraszany przez złych ludzi, którzy nie chcą by wyjaśnił tajemnice Riese! Tak właśnie kwiiiecień tworzy wokół siebie mit zaszczuwanego odkrywcy.
M/w od 1:50 kwiiiecień stoi ze swą grupką nad jakimś rumowiskiem betonowych budowli i długie minuty biadoli nad ich niszczeniem i zapomnieniem, ale nie to jest istotne.
Istotne jest to, że nazywa te ruiny BETONIARNIĄ.
Nic podobnego. On sam nie wie co to jest i chyba nikt nie wie jak w przypadku wielu podobnych miejsc, ale co szkodzi przed grupką baranów powiedzieć z pełnym przekonaniem, że to była jakaś betoniarnia? Z resztą w chwilę potem dodaje: jakby betoniarnia. I wszystko jasne.
5:00 kwiiiecień stoi w kolejnym miejscu pokazując kolejne stare betonowe ruiny twierdząc, że ktoś neguje istnienie tego miejsca.
Jak się potem okazuje w podobnych przypadkach co pokazywaliśmy w komentarzach na tym blogu nikt nie neguje istnienia takich miejsc, i co więcej są ludzie, którzy wiedzą czym były lub kto je wybudował. No, ale kwiiiecień jak zwykle stoi w znanym dla okolicznych eksploratorów miejscu i chrzani głupoty, że jest to nieznane miejsce do, którego inni przewodnicy was nie zaprowadzą. Za to kwiiiecień was zaprowadził, ale nic o tym miejscu wiarygodnego nie powiedział. Powiedział na koniec/sic/, że jemu powiedział o tym miejscu, że była to sterownia sam legendarny Jarecki. Postać z dzieciństwa kwiiietnia, która istnieje tylko w jego wyobraźni.
11:30 Obłuda kwiiietnia. Mówi właśnie, że nie bierze udziału w inscenizacjach w niemieckim mundurze bo uważa, że to jest robienie z siebie głupa! A jeszcze nie tak dawno witał się serdecznie z grupami, które właśnie przebrane za Niemieckich żołnierzy łaziły po tych terenach! Pokazywaliśmy to w poprzednich tematach w komentarzach. Co więcej kwiiiecień biadoli, że wszyscy z takich grup jak mówią, że był na takich zlotach gościem honorowym to jest to kłamstwo! No jasne kwiiiecień wszyscy w koło chcą byś był na ich spotkaniach gościem honorowym biedaku tylko ty nie chcesz.
12:10 kwiiiecień mówi, że przedstawia wam jego własną historię i jest wdzięczny, że dziesiątki ludzi do niego przyjeżdżają. Oczywiście, ale tylko raz, jak nasłuchają się tych bredni i przejdą się po pustym terenie to drugi raz nabrać się nie dadzą-oczywiście co inteligentniejsi.
17:55 Jesteśmy na Rogowcu. Skomentuję to krótko, kwiiiecień pokazuje rzekome stanowiska archeologiczne, ktore kilka lat temu zostały przerwane gdy wydobyto z zasypanej sztolni w pobliżu cygarowaty przedmiot. Brednia i bzdura urojona. Ani to nie są stanowiska archeologiczne, ani nie wydobyto tam żadnego cygarowatego przedmiotu. Nikt oczywiście o dowody na to nie zapytał. Po co? barany wszystko łykną.
Materiał kończy się stwierdzeniem kwiiietnia, że konserwatorzy zabytków robią sobie ze wszystkich jaja.
Ja powiem więcej, największe jaja z was robi sobie kwiiiecień bo nic konkretnego nie pokazuje, a gdy pokazuje nic konkretnego nie wie na temat tego co pokazuje.


Przechodzimy do ostatniego materiału tym razem z bloga kwiiietnia.

Wilkołaki Riese - Hybrydy - inna rzeczywistość 

RĘCE OPADAJĄ GDY CZYTAM TAKIE GŁUPOTY
Obłudne i kłamliwe głupoty, ale po kolei.
Po pierwsze jest to bełkot, w którym tytuł wpisu nijak się ma do treści.
Po drugie jak się domyślamy kwiiietnia dziwi, że nauka idzie w sukurs ludziom sparaliżowanym, którym daje nadzieję względnie łatwiejszego funkcjonowania poprzez możliwość sterowania maszyną czy innym urządzeniem za pomocą fal mózgowych u poleceń myślowych.
Tylko idiota może się temu dziwić i mieć za złe nauce, że dąży do takiego postępu by niepełnosprawni mogli łatwiej żyć.
A teraz cytat:

TVP Info ,  facet roślina , a za pomocą mózgu porusza przedmiotami , ramię , noga , oko sprawne mózg także ciało nie potrzebne , mały dron , mały czołg i żal ułomnego stanie się faktem  , nigdy nie zazna miłości , nigdy nie dozna pieszczoty ( Tomasz Sidor jednostka samotna i przegrana Sidor jako potomek Żydostwa jest u siebie w domu    ) , stanie się lub już jest efektem ubocznym prac nad super żołnierzem .


Moja odpowiedź. Czysty urojony bełkot psychicznie chorego kretyna. Do wywodu o kimś niepełnosprawnym wplótł moją osobę by napisać, że nigdy nie zaznam miłości, nigdy nie doznam pieszczoty, że jestem jednostką przegraną, samotną, i w dodatku, że jestem potomkiem żydostwa!
Coś takiego mógł-chyba w to nie wątpicie-napisać chory debil. Co więcej według kwiiietnia urojeń jestem efektem ubocznym prac nad super żołnierzem.
Powiem tak wkopałem się w walkę z tym pojebem kilka lat temu nie zdając sobie sprawy, że przyjdzie mi walczyć nie tylko z kłamcą historycznym, fałszerzem historycznym, ale zwykłym łajdakiem i przede wszystkim chorym psychicznie człowiekiem, który płodzi takie kretyńskie teksty.
Teksty, których nie idzie normalnie skomentować chcąc zachować równowagę psychiczną.

Zacytuję kolejny fragment:
Zabić każdy potrafi , zadać cierpienie nawet dziecko , sycenie się czyimś niepowodzeniem , krzywda ludzka to nasz eliksir , taak niech inni maja gorzej , ludzkie cechy czyli nie  nas Polaków

Kwiiiecień chyba pisze o sobie, bo przecież to on od kilku lat pomawia wszystkich dookoła, a szczególnie mnie o najróżniejsze niedorzeczne rzeczy, to on syci się jak w swym chorym zwidzie napisze na internecie o mnie czy o kimś jakąś kalumnię, to on czerpie radość z tego jak komuś zapowie, że zrobi bydło w w pracy, a ostatnio jak wymienia nazwę mojego salonu fryzjerskiego w kontekście nieprawdziwych pomówień i oszczerstw. I to on na każdym kroku nawet w poprzednim cytacie daje wyraz radochy, że ja mogę być samotny, przegrany czy jak to pisał u swego przyjaciela dariusza jastrzębia vel koniczyna na blogu, biedny i przegrany.
To przecież do nikogo innego jak powyższy cytat nie pasuje bardziej jak do samego kwiiietnia, bo kwiiiecień tu napisał prawdę o sobie nie o mnie, nie o was tylko o samym sobie.
A, że był pewnie co da się wywnioskować z tego bełkotu pijany, albo naćpany to inna sprawa, no chyba, że funkcje jego mózgu na co dzień przejawiają znamiona nachlania i naćpania.

Kolejny cytat:

krzywda ludzka to nasz eliksir , taak niech inni maja gorzej , ludzkie cechy czyli nie  nas Polaków czyli Żydów , 75% Polaków ma żydowskie korzenie całe żydostwo Europy się tu zjechało i Polskę Judaizowało  , kilka wieków judaizacji i teraz mamy obraz Polski Niepodległej -
- chciwość
- zazdrość
-  pogarda
- brak poszanowania dla wszystkiego
- i niech piekło pochłonie każdego , który ma lepiej ode mnie to typowo ( Judaistyczne - Polskie zachowanie , - )


Kolejny bełkot pijaka paranoika, ale skoro tak to przypominam, że jeszcze nie tak dawno kwiiiecień za wzór obrał sobie żyda pseudo profesora Bartoszewskiego, co opisaliśmy tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/05/dla-kwiiietnia-katyn-to-betka-to-nie.html
Wejdźcie w ten link i koniecznie przeczytajcie materiał jak kwiiiecień wychwalał tego żyda. I jak to się teraz ma do powyższego cytatu???

I cytat z cytatu:
75% Polaków ma żydowskie korzenie 
I tym sposobem to bydle zrobiło z nas-was wszystkich żydów.
A mówiąc wprost kwiiiecień własnie napluł w twarz całemu Polskiemu narodowi jako, że nieprawdą jest by 75% Polaków miało żydowskie korzenie.
Za coś takiego myślę, że kwiiiecień powinien dostać MOCNĄ LEKCJĘ I NAUKĘ O KORZENIACH POLAKÓW.

I kolejny cytat:

i niech piekło pochłonie każdego , który ma lepiej ode mnie to typowo ( Judaistyczne - Polskie zachowanie , - )   I nie zapomnijcie nigdy o wnuczku Ukraińca z UPA Karolu Sawiaku 

To, że od dwóch lat kwiiiecień atakuje Karola wiemy. Wiemy też dla czego, bo kwiiiecień okazał się krętaczem i intrygantem, a Karol nie chciał mieć takiego bydlaka w swej grupie.
Ale czy wiecie dla czego to bydla pisze takie rzeczy naprawdę? Pisze je dla tego bo jego frustracja z zerowych osiągnięć na polu odkrywania tajemnic Riese nie pozwala mu przyjąć do wiadomości, że inni mogą osiągnąć więcej prawdziwym działaniem, odkrywaniem drobiazgowo pewnych tajemnic w terenie z wykrywaczem, z saperką i z prawdziwą wiedzą o danym terenie nie wziętą od pijaków, prostytutek czy paranoików jak w przypadku kwiiietnia, ale ze źródeł wiarygodnych, dokumentów i od ludzi cieszących się szacunkiem i wiarygodnością.
I zadam pytanie jak się ma kwiiietniowe biadolenie o Polaków zawiści, syceniu się czyjąś krzywdą itp, do tego gdy kwiiiecień dopuszcza się ataków na mnie czy Karola, albo inne osoby właśnie w sposób zdradzający sycenie się i zadawaniem tak haniebnych ciosów w jego tekstach?


I ostatni cytat:

Za sprawą Polskiego króla Kazimierza Wielkiego Żydzi  w Polsce są nie tykani . Kamienice wasze a ziemia i ulice nasze  ,  Żydowskie motto . 

KWIIIECIEŃ!!!!
No, ale to ty przecież lizałeś dupę niedawno żydowi Bartoszewskiemu, który za sprawą tego Kazimierza Wielkiego doprowadził jako jeden z milionów napływowych żydów nasz kraj do tego, że:
I kamienice i ziemia nie nasze tylko po woli stają się żydowskie!


The end debilu na dziś.

PS
Polecam komentarze w poprzednim temacie w, których opisaliśmy wiele materiałów kwiiietnia z przeszłości, w których wygadywał masę bzdur.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

14 komentarzy:

 1. Kwiiiiecień sie starzeje i to się uwidoczniło ostatnio po jego twarzy. Zrobił taki jakiś taki pomięty, obwisły, weźcie sie dobrze przyżyjcie. Może to po narkotykach. Pozostał jedynie wciąż niezmieniony wyraz twarzy debila i skurwysyńskie świniowate kłamliwe spojrzenie. Leje wodę to bydle tym ludziom w terenie bez opamiętania. Brzuch mu urosł, sapie, kłamie, wymyśla bzdury na poczekaniu, jeszcze mu ktoś tam wpierdoli z tych ludzi na miejscu jak sie połapie, że jest dymany dla pieniędzy za frajer. Mowi kwiiiiecień o jakiś setkach oprowadzaczy na terenie Osówki, oprawadzaczy przybyło to fakt, jest to żałosne, ale setki ? widać go to boli, czuje konkurencje dla siebie i próbuje ją zdeprecjonować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak jest.
   Mnie wyzywa od spasionych knurów, a sam nie widzi jak psychoza zmieniła jego wyraz twarzy i jak jemu samemu wystaje kałdun coraz bardziej. Wystarczy włączyć dowolny jego film z trzech lat wstecz by to zobaczyć. Sposób jego wypowiadania się dziś również zmienił się. Rozbiegane oczy, nawiedzona mimika twarzy, obłąkane spojrzenia, to wszystko się ostatnio uwydatniło jeszcze bardziej, co też można sobie porównać na dowolnym materiale z przeszłości. I nie piszę tego złośliwie jak kwiiiecień w stosunku do mnie. To jest widoczny fakt do sprawdzenia i porównania.

   Usuń
  2. Bo się frędzlowi wydaje, że jego morda się nie starzeje, a dupa nie obrasta tłuszczem.
   Psychol pije do licencjonowanych przewodników i skończy się na tym, że ktoś się za niego tam ostro weźmie. Jeszcze kilka takich podjazdów i nie będzie miał wstępu nie tylko do sztolni, ale w ich pobliże.
   Już widać, że ciąga ludzi jak najdalej od Riese wciskając kit, że Riese to wszystkie te góry. Boi się pokazywać w terenie bo już se nagrabił u miejscowych przewodników dla tego bryka na odległość.
   Licencjonowany przewodnik przynajmniej nie poleje wody. Pokaże te miejsca, które są najbardziej znane i najistotniejsze w całym kompleksie. Barany nawet tych miejsc nie znają więc co im to da, że pójdą za Kwietniem popatrzeć na kilka dołków czy mało znaczących rumowisk?
   Jeśli ktoś chciałby mieć pojęcie o Riese wpierw powinien zobaczyć to co jest najbardziej znane i dostępne. To podstawa! A nie łazić za psycholem i wysłuchiwać domniemań nad każdym dołkiem czy resztkami bunkrów.
   Na zdrowy rozum wokół Riese musiało być wiele stanowisk strzelniczych czy obserwacyjnych, albo administracyjnych rozlokowanych w mniejszych i większych odległościach. Kwiecień dorabia do pozostałości po nich własne teorie za każdym razem widząc pod nimi tunele.
   Kwiecień gówno wie i nic nie wyjaśni. Zauważcie, że na powyższych materiałach mówi, jeśli okaże się to prawdą, chodzą słuchy, że, według mnie to jest dowód na.... i tak dalej.
   Jak się dobrze wsłuchać i przyjrzeć Kwietniowi w chwilach gdy wypowiada te głupoty to widać jak taksuje słuchaczy by się zorientować na ile można im pocisnąć kit. Jak widzi, że w grupie nie ma nikogo kto wie cokolwiek o Riese zaczyna wciskać coraz większe farmazony. Wystarczyło by żeby w grupie była jedna osoba mająca pojęcie o historii, a okazało by się, że zakres wiedzy Kwietnia w, której mógłby poruszać się bez wzbudzania sprzeciwu i protestu jest znikomy.
   Taka prawda.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=8GuhIijNKpQ

   Same brednie jak zwykle. A patriotyczna grupa przy której kwietniołak pampolini mówi że są Chazarami to tacy właśnie patrioci z puszką piwa, problemami gastrycznymi i pustym łbem z parciem na szkło.

   Ten debil pomówił już kogo się dało, Papcia zagórka, S.Michalika, śp. J. Duszczaka, SGP, J.Lamparską, K.Sawiaka. O. Hochberg, Brożka, T.Sidora, Kazka i innych których nie wymienię. To wiejski idiota z obwoźnego cyrku, który lata kanałami bo wie co go czeka jak trafi w końcu na kogoś z terenu. A jak znajdzie znów jakiegoś frajera co się do niego przyklei, i jak frajer się połapie ze to psychol oraz da mu kopa w dupę, to też go pomówi.

   Usuń
  4. A co on pokazał na tej wycieczce? Nic poza pięknymi widokami nic kompletnie. Przegonił tylko tych ludzi po zboczach i nic nie pokazał.
   Nic też konkretnego nie powiedział.
   Filmy nakręcone tylko po to by pokazać się w gronie ludzi.
   Kwiecień od kilku lat wciska farmazony, że walą do niego tłumy co jest nieprawdą. Teraz wreszcie udało mu się zwabić nieco większe grono i robi z tego pokazówkę.
   Żeby jeszcze naprawdę coś pokazał i zaprowadził ich w jakieś ciekawe miejsce to rozumiem, albo żeby powiedział coś czego nikt dotąd nie wiedział i co jest potwierdzone. Ale ten facet bredzi i wymyśla własne bajki. Sam to na koniec mówi.
   Ja za taką wiedzę dziękuję. Już dawno przestałem go słuchać. Szkoda czasu. Wejdę czasem na waszego bloga poczytam i mam wyrobione zdanie. Zero konkretów masa domysłów co jeden głupszy od poprzedniego.
   Facet ma wyraźne schizy. Widać, że na siłę wymyśla na poczekaniu tunele łączące wszystkie te góry. Bzdura kompletna.
   Nie przeczę, że są tam nieodkryte sztolnie, ale wciskanie kitu, że Riese to obszar ponad 20 kilometrów kwadratowych i więcej to wymysł.
   Jest taka możliwość, że wszystkie kompleksy mogły mieć połączenia, ale jak się zastanowić głębiej to równie dobrze mogły nie mieć by właśnie nie miały. Jeśli przyjąć, że część z nich służyła do składowania materiałów radioaktywnych to odizolowanie niektórych od reszty ma sens i istnienie tuneli je łączących jest wymysłem.
   Kwiecień chrzani, że odkrył wejście do jakiejś sztolni i pokaże z tego materiał. Już to widzę.
   Tak samo jak bajka, że kiedyś był jakiś tunel pod wskazaną górą, którą sobie chodził, a dzisiaj jest zasypany. A gdzie jakiś na to dowód? Skoro jest już zasypany czy jak mówi zawalony to przynajmniej niech pokaże do niego wloty z obu stron tej góry.
   Przykładów można mnożyć na takie wymysły.
   Każdy może powiedzieć, że zna jakiś tunel sztolnię, ale wam nie pokażę bo was nie znam i boję się, że go zasypiecie petardami.
   Tak, zaraz tam się pojawią słudzy Himmlera i za pomocą fajerwerków zdetonują wejścia by Kwiecień nie mógł wchodzić.
   Bzdura goni bzdurę.
   Urojenia na 100%

   PS
   Gdybym to ja tam działał pokazywał bym wszystko na zdjęciach i filmach ze wskazaniem GPS by właśnie każdy mógł czym prędzej to zbadać i spenetrować. I nawet jakby faktycznie dochodziło potem do zasypywania takich miejsc co też bym pokazywał to przynajmniej wiedzieli byśmy, że faktycznie komuś nie wsmak pokazywanie ich.
   A tu mamy tylko opowieści o tunelach sztolniach i tajemnych wejściach, a jak przychodzi co do czego to widzimy dołek porośnięty mchem i paprotkami, co jest według Kwietnia dowodem na nieznany tunel.
   Bajki z mchu i paproci.

   Usuń
  5. sidor ty chyba nie masz własnego życia skoro całe godziny i dnie poświęcasz na rozbieranie pierdół kwietnia na czynniki pierwsze

   żal mi cię

   Usuń
  6. Zapewniam Cię, że tak nie jest. napisanie tematu na bloga zajęło mi niecała godzinę. Potem pozostaje tylko akceptowanie komentarzy ze smartfona i czasem odpowiadanie jak w Twoim przypadku. Nie koliduje to z żadnymi moimi licznymi codziennymi zajęciami, praca czy przyjemnościami.

   Usuń
 2. Z Rochatyńca śledzą Czesi kwietniołaka, bo on siedzi i opowiada głupoty na Waligórze. Toć to Panie niesamowite :-).

  On to panpolini , przeszedł sztolnią węglową przy strumieniu w Ludwikowicach parę lat temu, a potem nieznany biznesmen ją wysadził :-). Przeszedł też studzienkami przy "bunkrze" w Grzmiącej tunelem :) i je "odkopywał" tylko nieznane trole mu zasypywały :-).

  Czy to nie ten sam błazen od windy w kiblu, podpalania wersalek w sosnowym lesie w Którym to nie da się ognia rozpalić ?

  Czy to nie ten sam klaun co pokonał sam 10-ciu eksploratorów pod sztolnią na Osówce, po czym pojechał zmienić zlane majty rozjeżdżając po drodze w pośpiechu dzieci i babcie ?

  Czy to ten sam błazen co wszedł do pół metrowej betonowej studzienki pod Z.G i przeszedł 100 m korytarzem ?

  Czy to ten sam pajac co pobłądził w MRU ?

  Czy to ten sam kretyn "komandos" co spadł pod gąsięnnice ?

  Czy to ten sam osioł co siedzi na stopniach w GrossRosen i opowiada brednie o barakach które rozebrali Austriacy aby kręcić film ?

  Czy to ten sam matoł co bredzi o jakimś kulcie Thule i niszczy figurkę Św. Barbary opiekunki górników ?.

  Czy to ten sam debil co opowiada nad maszynami do pisania i opatrunkiem z II WŚ, że właśnie odkrył tajemnicę Riese. ?

  Czy to ten sam daun, który z 80 letniej O.Hochberg zm. 29 czerwca 1943 w Wałbrzychu zrobił uczestniczkę jakiś orgii seksualnych z SS manami na grobach rodziny Hochbergów ?

  Chorych umysłowo powinno się leczyć .

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=DQDsFMgSRFM

  Czarny wir poziomy we łbie pampoliniego :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=mESigGBX_lQ

  Schizofrenia paranoidalna oraz rozdwojenie jaźni :), leczyć i jeszcze raz pampoliniego leczyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. " teoretycznie wyciągnęli to z tego miejsca " , aczkolwiek nie chce mi się w to wierzyć , ale sam wymyśliłem potem w to co wymyśliłem uwierzyłem a teraz opowiadam innym pacjentom. A ci opowiedzą następnym pacjentom. OTO OBJAWIONA Inna Rzeczywistość czyli Świat wg. D. Kwietnia .... auuuuuu, auuuuu, :-).

  Na pytanie ktosia odpowiedział ktoś :-). Jakże typowe ....ktoś zaprzeczał, ktoś mówił, ktoś się do mnie zgłosił, wielu mówi, jeden ze świadków :-). Wiele głosów w głowie pampoliniego, wiele wątków i wiele jak błyskawica przelatujących spinów powodujących wyładowania :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. kwiecien ty idioto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Grupa patriotyczna. Ludzie przecież ten Ciok to widać, że lubi sobie łyknąć, a ten drugi fircyk kurwa lamus jakis. W pantofelkach i gajerku kurwa na wycieczki po lesie i górach sie wybrał.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.