sobota, 20 czerwca 2015

MASTER i głupiec

ROZMOWA TELEFONICZNA
Z PANEM STANISŁAWEM GABRYSIEM O KŁAMSTWACH DARIUSZA KWIETNIA NA TEMAT JEGO OSOBY


video

Do słuchania i pobrania również w tym linku:

Za pełną zgodą Pana Stanisława Gabrysia 

Nie ma w Polsce, w Europie i chyba na całym świecie takiego człowieka, który dzięki swej autentycznej pasji i poświęceniu zgromadził by sam taką ogromną ilość tysięcy artefaktów z minionych epok.
Nie ma chyba wśród nas człowieka, którego wiedza o tych eksponatach i ich historii była by większa.
Słuchać go można w nieskończoność, a to co mówi naprawdę wciąga i budzi zainteresowanie tematem.
Tym człowiekiem jest Pan Stanisław Gabryś, człowiek legenda, człowiek niesamowicie ciekawy, dobroduszny i poczciwy.
Pan Stanisław Gabryś zgromadził tysiące eksponatów z czasów wojennych zakładając własne Muzeum do, którego ściągają ludzie z całego świata.
Jego historii nie dało by się zmieścić w pojedynczej książce, a historie jakie zna związane ze swymi eksponatami zajęły by kilka tomów.
Jego działalność jest nie tylko wyjątkowa, ale ze wszech miar pożyteczna i na pewno z owoców jego trudu będą korzystały kolejne pokolenia, które będą poznawać prawdziwą historię.
Znalazł się jednak Dariusz Kwiecień, który uwikłał Pana Stanisława w znajomość ze sobą i wspólne wystąpienie w ośrodku Rzeczka należącym do Jacka Mikołajczaka.
Pan Stanisław do tego czasu nie miał pojęcia o wymysłach Dariusza Kwietnia, które szeroko opisywałem na tym blogu. Dopiero niedawno zaczął zauważać, że opowieści Kwietnia kompletnie mijają się z prawdą.
Jednak Dariusz Kwiecień nie od razu jak się okazuje pokazał się Panu Stanisławowi z tej chorej i kłamliwej strony. A jakże by inaczej. Wpierw musiał zaskarbić sobie jego zaufanie i ściągnąć go do Rzeczki na prelekcję. Potem dopiero okazało się, że zaczął opowiadać Panu Stanisławowi historie, które Pan Stanisław uznał za nieprawdziwe.
Ale o tym jeszcze później.                                                 

Otóż jak pamiętamy Dariusz Kwiecień napisał na swym blogu o Panu Stanisławie pewną nieprawdziwą historię brzmiącą następująco:

Historia oczywiście wyssana z chorej głowy, co każdy normalny człowiek od razu zauważy, ale mimo to postanowiłem ją zweryfikować i zadzwonić do Pana Stanisława i zapytać CzY jest w niej coś prawdziwego.
W rozmowie z Panem Stanisławem zacytowałem tekst jaki napisał Dariusz Kwiecień na co Pan Stanisław absolutnie zaprzeczył. Już gdy cytowałem Panu Stanisławowi teksty Kwietnia usłyszałem, że to chory wymysł psychopaty, ale poprosiłem by sam znalazł w Internecie bloga Kwietnia i przekonał się, że mu nie kłamię. Pan Stanisław tak uczynił zaraz jak skończyliśmy pierwszą rozmowę. W tym momencie szybciutko zgrałem nasze rozmowy na dyski i wyczyściłem kartę pamięci w telefonie. Po kilkunastu minutach Pan Stanisław odzwonił do mnie jak zapowiedział i ta rozmowa niestety się nie nagrała bo aplikacja nagrywająca się nie uruchomiła. Nieszkodzi moi drodzy gdy to zauważyłem odzwoniłem do Pana Stanisława informując go o tym i poprosiłem o podsumowanie tej nienagranej rozmowy. Pan Stanisław powtórzył, że mam pełne prawo sprostowania kłamstw Kwietnia na temat jego osoby i opublikowania naszych rozmów do publicznej wiadomości.
A teraz streszczę to wszystko i dopiszę to co było w czasie naszej nienagranej rozmowy tuż po tym jak Pan Stanisław sam znalazłszy bloga Kwietnia przekonał się co ten napisał na jego temat.
Otóż gdy odzwonił do mnie Pan Stanisław po przeczytaniu wpisu Kwietnia na jego blogu był zszokowany, że coś tak kłamliwego  można było o nim wymyśleć. Że być może pomylił go z kimś, ale przecież nie ma innego Pana Stanisława, który prowadzi muzeum i nie ma innego Stanisława, który według Kwietnia jest z nami jak to Kwiecień ujął. A więc to co Kwiecień napisał przekonało Pana Stanisława, że Kwietniowi chodziło o niego, a nie kogoś innego.
W rozmowie Pan Stanisław opowiedział jak Dariusz Kwiecień w jego muzeum zaczął opowiadać niestworzone historie na temat podziemi Riese, które kompletnie nie zgadzały się z tym co przez te wszystkie lata poznał Pan Stanisław, który od małego poznawał historię tych miejsc.  Powiedział mi, że Dariusz Kwiecień dopiero niedawno zaczął mu te historie opowiadać już po prelekcji w Rzeczce i te historie wzbudzały w Panu Stanisławie wątpliwości co do normalności Dariusza Kwietnia.
Pan Stanisław wyraźnie powiedział, że od małego chodził po tych samych terenach o, których opowiada kwiecień i nigdy nie spotkał się z żadnymi takimi historiami jakie o tych terenach głosi Dariusz Kwiecień.
Natomiast gdy przejrzał bloga Kwietnia co prawda pobieżnie to stwierdził, że to psychopata, który najwyraźniej chciał dodać sobie splendoru w otoczeniu Pana Stanisława. Mówiąc krótko Pan Stanisław wyraził jeszcze większe zbulwersowanie na to co przeczytał na blogu Kwietnia niż w pierwszej naszej rozmowie gdy cytowałem Panu Stanisławowi tekst z bloga Kwietnia.
W rozmowie tej/nienagranej/ powiedziałem Panu Stanisławowi, że podejrzewam, że Kwiecień nawiązuje takie kontakty jak z Panem Stanisławem w celu wyciągnięcia informacji i nieznanych historii, które być może potem wykorzystuje do własnych zakulisowych poszukiwań schowanych na terenie depozytów jakie poukrywali Niemcy. Pan Stanisław powiedział, że tak może być! Powiedział też, że Kwiecień faktycznie opowiada o jakiś bursztynowych komnatach i podobnych rzeczach mogących być na tym terenie ukryte, co faktycznie może wskazywać, że bardzo interesuje się szukaniem ”skarbów” i takimi opowieściami usiłuje nakłonić rozmówcę do opowiadania podobnych przypuszczeń opartych o jemu znane historie.
W każdym razie Pan Stanisław w tej rozmowie dał do zrozumienia, a ja go za język nie śmiałem ciągnąć, że Kwiecień jest dziwny i, że jego opowieści są dziwne.
Doszliśmy w tej rozmowie wspólnie do wniosku, że Kwiecień zwyczajnie przyklejając się do tak znakomitej osoby jaką jest Pan Stanisław Gabryś chciał uwiarygodnić własne nieprawdziwe opowieści i wykorzystał Pana Stanisław by w jego świetle pokazać ludziom, że skoro jest obok niego to Pan Stanisław podziela jego wymysły.

Ale to nie wszystko.
W tej nienagranej rozmowie opowiedziałem Panu Stanisławowi, że Dariusz Kwiecień na przykład w jednej ze swych audycji powiedział, że Łupaszko był Ukraińskim nacjonalistą, zdrajcą i współpracownikiem nazistów i, że riesał Polaków.
Powiedziałem, że wszystko to jest udokumentowane na moim blogu i są na to dowody. Pan Stanisław gdy to usłyszał był zszokowany.
Opowiedziałem mu, że Dariusz Kwiecień wielokrotnie dopuszczał się hańbienia postaci historycznych w tym Księżnej Daisy, co opisałem na swym blogu dodając, że kiedyś może sobie o tym przeczytać w wolnej chwili. Pan Stanisław był zszokowany.
Powiedziałem, że takich kłamstw i wymysłów Kwiecień natworzył przez te ostatnie lata dziesiątki z czym walczę od 5 lat. Pan Stanisław gdy to wszystko usłyszał powiedział, że zapozna się z tymi materiałami i, że już widzi, że Kwiecień to po prostu psychopata, który nie od razu daje się komuś poznać z tej strony by zaskarbić sobie jego zaufanie i przyjaźń.
Nie będę dosłownie cytował Pana Stanisława, ale powiem, że jego oniemienie i zadziwienie nie miało granic po tym co już przeczytał na blogu Kwietnia i po tym co usłyszał ode mnie.
Powiedziałem Panu Stanisławowi, że materiałów o jakich mówię jest taka masa, że prawdopodobnie Panu Stanisławowi nigdy nie starczy czasu na ich poznanie i przeanalizowanie. Niemniej Pan Stanisław na koniec powiedział, że to co poznał odemnie i to co już sam zauważył pozwoliło mu wyrobić sobie zdanie na temat Dariusza Kwietnia.


PODSUMOWUJĄC
Po raz kolejny okazało się, że Kwiecień wciąga w swą haniebną i nikczemną działalność człowieka o nieposzlakowanej opinii chcąc uczynić go narzędziem do własnych celów, celów mających uwiarygodnić brednie Kwietnia, jego osobę w oczach społeczności internetowej i pogrzać się w blasku wspaniałej działalności jaką prowadzi Pan Stanisław.
Do tego wszystkiego potwierdza się moja wcześniejsza hipoteza, którą zawarłem w komentarzach w poprzednim temacie, że Kwiecień węszy wszędzie za różnymi historiami i legendami by z nich wyławiać informacje pozwalające mu poszukiwać nie jakichś tajnych nazistowskich technologii czy dowodów na nazistowskie eksperymenty genetyczne i całe te jego wilkołaki-hybrydy, tylko poszukiwać jeszcze nie odnalezionych nazistowskich depozytów z kosztownościami i dziełami sztuki.
Dariusz Kwiecień po raz kolejny dopuścił się stworzenia NIEPRAWDZIWEJ historii o kimś. Tutaj ofiarą jego wymysłu padł wspaniały człowiek, zasłużony dla propagowania historii wśród młodych pokoleń i nie tylko przecież, Pan Stanisław Gabryś.
Z powyższej historii jasno wynika, że Dariusz Kwiecień jak to wielokrotnie twierdziłem wykorzystuje ludzi do własnych celów w sposób PRZEDMIOTOWY i zwyczajnie żeruje na ich pracy i autorytecie.
Mógłbym napisać bardzo wiele jeszcze o niegodziwościach Kwietnia jakich dopuszczał się wobec wielu ludzi.
Mógłbym też napisać jeszcze więcej o tejże niegodziwości jakiej dopuścił się wobec Pana Stanisława.
Tymczasem zakończę pisanie o tym WIERZĄC, co w moim przypadku jak wiecie jest niespotykane, że KAŻDY Z WAS bez względu na sympatie do mnie lub antypatie zrozumie, że Dariusz Kwiecień to człowiek oszukujący wszystkich WAS TEŻ, okłamujący was swymi historiami, które nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością, co potwierdził Pan Stanisław.
Czyż trzeba wam więcej by to zrozumieć?
Skoro moje słowa obnażające kłamstwa Kwietnia na temat Riese i nie tylko nie docierały do wielu z was, to może dotrą słowa Mistrza, który w rozmowach telefonicznych zdementował te kłamstwa?
Może jak wysłuchacie tych rozmów jeszcze raz z pełną uwagą i usłyszycie jak Pan Stanisław zaprzecza by cokolwiek co opowiada Kwiecień było prawdą, to może wreszcie przejrzycie na oczy?
Życzę wam tego z całego serca nawet tym, którzy obrzucają mnie ku chwale Kwietnia błotem.
Macie teraz jedyną szansę na rehabilitację, a co zrobicie to wasza sprawa.


Na koniec przypomnę materiał poświęcony wspólnej prelekcji Dariusza Kwietnia i Pana Stanisława Gabrysia, który napisałem zaraz po ukazaniu się tej prelekcji na kanale Kwietnia w dniu 24 maja 2015 w tym temacie na naszym blogu:

Fragment prelekcji Rzeczka maj 2015 Dariusz Kwiecień Stanisław Gabryś Muzeum Broni


Materiał ten mogę zatytułować:
MASTER I GŁUPIEC.
Dla czego taki tytuł?
Ano dla tego, że kwiecień w roli głupca znalazł mistrza, który nic pewnie o nim nie wie, że jest największym pośmiewiskiem eksploracyjnym w Polsce dając się mu wciągnąć w komitywę z nim.
Pan Stanisław Gabryś jest założycielem muzeum militariów i zgromadził w swych zbiorach tysiące bezcennych rzeczy z czasów IIwś.
Kwiecień pokazywał jego muzeum kilka miesięcy temu co opisaliśmy na tym blogu. Muzeum imponujące i wiedza Pana Stanisława równie wielka o tych przedmiotach. Widać, że znawca wielki potrafiący ciekawie i pięknie opowiadać o historii. Z resztą sami to zapewne zauważyliście, a jak nie to polecam przesłuchanie tej wyjątkowo ciekawej gawędy bowiem dawno nie słyszałem człowieka potrafiącego tak ładnie, spokojnie, normalnie, płynnie, ciekawie i interesująco opowiadać o historii i prezentowanych rzeczach.
Najgorsze jest w tym, że obok tak interesującej postaci stoi nawiedzony psychopata głoszący brednie o stworach, potworach strzygach i hybrydach i masie innych niedorzecznych głupot jakie wygłasza na swych terenowych wycieczkach.
Psychopata, który wysławia się jak psychopata podniesionym głosem, opowiada chaotycznie bez ładu i składu, ma ton głosu wskazujący na nawiedzenie i obłąkanie oraz nie mający żadnej historycznej wiedzy, którą zastępuje własnymi dopowiedzeniami. Nie no dobra by nie być do końca niesprawiedliwym kwiecień oczytał się nieco i co nieco wie, ale to nie znaczy, że jego wiedza warta jest przekazywania i uwagi.
Wracając do tej prelekcji pierwsze kilkanaście minut chaotycznego bełkotu kwiiietnia przyprawia o irytację.
Kwiiiecień na samym początku pokazuje pudełko z jakimiś rzekomymi dokumentami jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego twierdząc, że one przeleżały 70 lat w wodzie!
Gdyby tak było to dziś nie było by z nich nic. Bzdura urojona kwiiietnia.
Te kilkanaście minut pieprzenia kwiiietnia to czysty bełkot przesycony wymysłami, których nawet nie chce mi się od nowa punktować bo to już zrobili inni w komentarzach w poprzednim temacie na tym blogu.
Odniosę się do momentu od 13 minuty w, którym kwiiiecień pieprzy, że za darmo oddaje wiedzę, która do niego przychodzi. Ha ha jaką wiedzę? Jakie za darmo? Przecież to są płatne pierdo-prelekcje, a nie darmowe. Po drugie kwiiiecień chełpi się, że na te prelekcje przyjeżdża coraz więcej ludzi co jest nieprawdą. Znalazł jak pisałem w komentarzach w poprzednim temacie garstkę jakiś pseudo patriotów kręcących się wokół dwóch pseudo większych patriotów i nagle szczyci się, że przyjechało na jego pierdolekcję 30 osób, które jak będą miały olej w głowie i zechcą zweryfikować wszystkie te brednie to więcej się tam nie pokażą.
Zwrócę jeszcze  uwagę na pewien fakt w, którym kwiiiecień przerywa Panu Stanisławowi opowiadanie w 2):30 kiedy to Pan Stanisław opowiada o prowadzonych pracach wykopkowych w pewnym miejscu gdzie znajdowali amunicję. Kwiecień się wtrąca i zaczyna opowiadać jak on tam też kopał i dostał tam za to 1000 złotowy mandat. A więc okazuje się to co już dawno pisałem, że kwiiiecień wie gdzie kopać by pozyskać amunicję i materiały wybuchowe i to jest jego celem jak się okazuje, a nie jakieś wojenne artefakty.
Zwróćcie uwagę jaka jest przy okazji różnica pomiędzy gawędą normalnego starszego Pana opowiadającego ciekawie i sensownie, a tym w jakim tonie i w jakiej formie wysławia się kwiiiecień. Starszy Pan wydawał się nieco skonsternowany tym przerywnikiem, co było widać po jego gestach i minie.
Kwiiiecień wyskoczył z tym tekstem jak filip z konopi.
Przesłuchałem całości z uwagą i mogę polecić te opowiadanie Pana Stanisława każdemu bez względu na sympatię czy antypatię do kwiiietnia.
Zastanawiam się tylko ile cennych informacji to kwiiietniowe bydle wyciągnęło od tego Pana? Jak widać Pan Stanisław chętnie ich udziela i pewnie kwiiiecień to wykorzysta by wyszabrować coś z miejsc, których nie znał do tej pory.DODATEK 1 22czerwca2015
Wokół sprawy powstało zamieszanie. Ktoś tu w komentarzu napisał, że Pan Gabryś wystąpił w Rzeczce jednak w ostatni weekend o czym dowiedział się z bloga gdzie kwiecień zwykł popisywać się ze swymi klakierami skurwysyńskimi pomówieniami i bandyckimi tekstami.
Odświeżyłem ten blog i rzeczywiście te świry w niepohamowanej radości rozpisują się, że Pan Gabryś wystąpił jednak w Rzeczce po moim telefonie do niego w ostatni piątek.
Postanowiłem natychmiast zadzwonić do Pana Gabrysia by to zweryfikować.
Okazało się, ze tak, że Pan Gabryś wystąpił w ostatni weekend w Rzeczce u boku kwietnia dla tego bo.....
bo kwiecień przekonał go wraz z kimś tam, że w całej tej jego blogowej notce wokół, której jest cały ten szum nie miał na myśli Pana Stanisława Gabrysia tylko innego pana Stanisława, który mieszka podobno po Czeskiej stronie, ma około 90 lat i również jak pan Stanisław Gabryś prowadzi muzeum i historia jaką opisał na swym blogu kwiecień dotyczy jego, a nie Pana Stanisława Gabrysia.
Zapytałem Pana Gabrysia czym go przekonał o istnieniu owego Stanisława z Czech?
Pan Stanisław powiedział, że przekonał i już bo kilka osób tak mówiło. Zapytałem więc czy widział na oczy owego Stanisława z Czech na co Pan Gabryś odpowiedział, że nie. Zapytałem więc jaką ma gwarancję czy faktycznie istnieje jakiś pan Stanisław z Czech na co Pan Gabryś odpowiedział, że żadnej, ale, że zapyta o to kwietnia przy okazji,
I to tyle w wielkim skrócie jeśli chodzi o tę kwestię. Teraz sobie posłuchajcie całej naszej rozmowy niestety z powodu braku zasięgu u Pana Gabrysia i rozładowania się baterii dwu krotnie przerywanej. Nie zmienia to w niczym faktów, które zaraz napiszę:

ROZMOWA Z PANEM STANISŁAWEM GABRYSIEM W CELU ZWERYFIKOWANIA CZY WYSTĄPIŁ W DNIACH 19-20 CZERWCA W RZECZCE.
video

Wysłuchaliście całych rozmów z Panem Gabrysiem.
Pan Gabryś powiedział, że pojechał do Rzeczki by wyjaśnić tę sprawę i tam UDOWODNIONO mu, że jakiś Czeski pan Stanisław istnieje, który ma 92 lata i podobno jest legendą tamtych stron.Jednak gdy zacząłem cisnąć w rozmowie Pana Gabrysie pytając jak mu udowodnili istnienie owego Stanisława z Czech odpowiedział, że SŁOWNIE!!!
Sami to słyszeliście, słownie. Czyli istnienia jakiegoś Czeskiego Stanisława o takiej historii jaką opisał kwiecień na swym blogu mu jednak nie udowodnili. Ów Stanisław z Czech jakoby według relacji Pana Gabrysia miał założyć jakiś skansen w miejscowości Skalne Miasto powszechnie znane w całym regionie. 
Z niedowierzaniem przyjąłem tę informację bo jak można coś komuś udowodnić słownie bez jak powiedział Pan Gabryś dokumentów i dowodów?
Niemniej Pan Gabryś powiedział zaraz, że wcale mi nie zarzuca złych intencji bo sam to co napisał kwiecień na swym blogu odebrał tak jak ja czyli tak jakby to było pisane o nim samym.
Powiedziałem, że nawet jeśli się pomyliłem i faktycznie okaże się, że jakiś Czech o imieniu Stanisław mający 92 lata istnieje i jeszcze prowadzi jakieś muzeum, to nie zmienia postaci rzeczy, że Pan Gabryś nie ma pojęcia o całej reszcie na temat kwietnia i tu po prostu przekazałem Panu Gabrysiowi w wielkim skrócie to co powinien wiedzieć-możecie sobie tego posłuchać. A radzę bo zdałem Panu Gabrysiowi relację tylko z kilku przypadków idiotyzmów kwietnia, o których Pan Gabryś nie ma pojęcia, a na które zareagował śmiechem. 
Na sam koniec zaproponowałem Panu Gabrysiowi, że napiszę do niego w mailu w skrócie najważniejsze kwestie o kwietniu, które powinien wiedzieć by wiedzieć jaka kanalia się koło niego kręci. Powiedziałem mu, że prześle mu dowody na to, że kwiecień hańbił pamięć Polskich żołnierzy i wielu postaci historycznych, że kwiecień szczyci się tym, że był w PZPR, że szczyci się, że jego wuj był w NKWD, że kwiecień gloryfikuje sowietów i umniejsza ich zbrodnie w Katyniu innych miejscach kaźni Polskiej inteligencji, i wiele innych dowodów na podłość i głupotę kwietnia, a to wszystko tylko dla tego by Pana Gabrysia nie utożsamiano z taką kanalią jak kwiecień. 
Przyznałem w rozmowie z Panem Gabrysiem jedno. Że ja nie jestem kryształowy, że w walce z takim oszustem jak kwiecień używam dosadnych określeń i nie certolę się ze słowami. Uprzedziłem Pana Gabrysia, że nie dzwonię do Pana Gabrysia by się z nim zaprzyjaźnić tylko by go przed takim łajdakiem ostrzec. Powiedziałem mu wprost, że nie chcę by jego osoba była utożsamiana z nim i na odwrót. W ostatnich minutach naszej rozmowy kiedy Pan Gabryś wyraził propozycję poznania mnie osobiście powiedziałem, że raczej nie skorzystam z tej propozycji z przyczyn takich, że również nie chcę by postać Pana Gabrysia kojarzono ze mną. Moja rola to nie zaprzyjaźnianie się z Panem Gabrysiem tylko ostrzeżenie go przed kwietniem. 

PODSUMOWUJĄC.
Pan Gabryś nie ma kompletnie świadomości kim jest kwiecień.
Nawet jeśli się pomyliłem co do wpisu kwietnia na blogu to usprawiedliwieniem jest to, że nikt o innym Stanisławie prowadzącym muzeum nie miał pojęcia.
Postać jakiegoś Czeskiego Stanisława jest niepotwierdzona.
Nawet jeśli się potwierdzi nie zmienia to postaci rzeczy, że wpis na blogu kwietnia był tak skonstruowany, że wszyscy mieli wrażenie, że pisze o Stanisławie Gabrysiu, a nie o jakimś innym Stanisławie.
Pan Gabryś został jedynie przekonany słownie o istnieniu innego Stanisława. Dowodów nie dostał.
Pozostaje ustalić istnienie tego Czecha, albo poprosić by kwiecień sam łaskawie udowodnił jego istnienie i podał jakiś namiar, link, telefon czy sam pokazał go na filmie.
Kwestię owego Czecha postaram się tak czy siak wyjaśnić ze szczegółami i sprawdzić czy jeśli takowy istnieje to czy jego historia odpowiada tej jaką napisał na swym blogu kwiecień.
Na koniec w wielkim skrócie napiszę do Pana Gabrysia emaila z dowodami jakie powinien poznać na temat kwietnia by zrozumieć, że osoba kwietnia przynosi mu wstyd, chociaż moi drodzy czy Pana Gabrysia ktokolwiek byłby w stanie jakkolwiek swoją osobą ośmieszyć? Pan Gabryś to kryształ do, którego żadne takie gówno jak kwiecień nie przywrze nawet jeśli będzie wokół niego krążyło.
Tutaj prośba do czytelników by wskazali te materiały z linkami jakie powinienem zawrzeć w emailu do Stanisława Gabrysia. Jest tego taka masa, że nawet ja nie pamiętam co kiedy to bydle opowiadało idiotycznego.


Reszta w komentarzach.DODATEK 2 23CZERWCA2015

Głuszycki oszust i intrygant opublikował kolejny odcinek z Rzeczki gdzie w ostatni weekend wystąpił Pan Stanisław Gabryś po mimo, że dzwoniłem do niego i uprzedzałem, że kwiiiecień go wykorzystuje do własnych celów i opisuje o nim nieprawdziwe historie. Pan Stanisław jednak jak się okazało, patrz poprzedni dodatek, pojechał do Rzeczki bo jak powiedział kwiecień przekonał go, że w całej tej sprawie w, której opisał losy jakiegoś jakiegoś Stanisława nie chodziło o Pana Stanisława Gabrysia tylko o innego Stanisława z Czech prowadzącego skansen czy muzeum w jakimś Skalnym Miasteczku.
Po moim ostatnim telefonie do Pana Gabrysia ustaliliśmy z BARDZO WIELKIM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM, że kwiecień skłamał Panu Stanisławowi Gabrysiowi o jakimś innym Stanisławie z Czech, któremu przypisał swoją blogową historyjkę.
Nie znalazłem ja, ani nikt inny choćby wzmianki w całym Internecie o żadnym Stanisławie z Czech z żadnego Skalnego miasteczka.
Kwiecień po prostu wymyślił tą kolejną historię tylko po to by nakłonić Pana Gabrysia na przyjechanie do Rzeczki i wystąpienie by dalej grzać się w jego blasku i autorytecie.

Znamiennym faktem jest, który wszystkim uszedł uwadze jest zdanie z bloga kwietnia z tej notatki od, której wszystko się zaczęło:

"Teraz jest z Nami , prowadzi muzeum i uczestniczy w naszych spotkaniach"

To są słowa kwietnia pisane w kontekście jakiegoś Stanisława z Czech z jakiegoś Skalnego Miasteczka?
Przecież nigdy żaden inny Stanisław nie brał udziału w spotkaniach organizowanych przez kwietnia poza Stanisławem Gabrysiem.
Tak więc kolejne kłamstwo kwietnia, kolejne wmanewrowanie Pana Stanisława Gabrysia w imprezę organizowaną przez kwietnia i kolejne... zwykłe łajdackie świństwo wobec tak łatwowiernego i dobrodusznego człowieka.

Ja się zastanawiam czy Panu Gabrysiowi starczy ciekawości i samozaparcia by skłonić kwietnia do udowodnienia, ale nie słownie, istnienia jakiegokolwiek Stanisława z Czech uczestniczącego w jego spotkaniach?

Fragment prelekcji - Rzeczka 18-21 czerwca 2015 


Patrzę na tę wredną chucpę kwietnia ze smutkiem i współczuciem Panu Gabrysiowi, że taki bydlak pęta się koło niego i wciąga w swe gierki.
Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie i konsekwentnie wyjaśnić tę kwestię i patrzeć jak ta szmata kwiecień traktuje Pana Gabrysia przedmiotowo, jako atrakcję dla swych ziejących nudą prelekcji i organizowanych spotkań w Rzeczce.

KŁAMSTWO NR 1
W pierwszych 4-6 minutach kwiecień opowiada o jakichś szabrownikach, ktorzy rozpruli kurchan i nie wiadomo co znaleźli.
Zaraz potem dodaje, że on jest uważany za szabrownika i tłumaczy, że on kiedy włamuje się do jakichś obiektów czy coś odkopuje to... TO JAKOBY DOKUMENTUJE i działa odwrotnie niż inni szabrownicy.
Otóż drodzy Państwo czy kwiecień kiedykolwiek pokazał jakąś filmową czy zdjęciową dokumentacje z jakiegokolwiek szabrowania?
Po pierwsze nigdy nie prowadził żadnych prac eksploracyjnych.
Niczego nigdy nie znalazł co by udokumentował.
Nigdy niczego nie opublikował co by udowodniło, że prowadzi jakieś prace eksploracyjne.
Tak to wygląda jak kłamie kwiecień.

KŁAMSTWO NR 2
W 5:44 kwiecień opowiada o tym jak widział z kimś na dodatek, nie wiadomo oczywiście z kim, jak kilku starszych panów na Górze helmuta jakoby odprawiało jakieś obrzędy biegając nago wokół jakiegoś kamienia. Podobno kwiecień ma z tego krótki film i podobno zgłosił to na policję tylko ta zbagatelizowała tę rewelację ku strapieniu kwietnia, że nikt nie chce zauważyć odradzających się ruchów okultystycznych na tych terenach.
Kwiecień filmu oczywiście nie pokaże, a jeśli pokaże to obiecuję, że pokażę w kamerze jak sam sobie daję liścia w pysk.
A tak na marginesie, ta skurwaiała świnia mnie zarzucała wiele razy, że zgłaszałem jego nielegalne postępowania na policję wyzywając mnie od donosicieli, a tu okazuje się, o ile historia jest prawdziwa, że to kwiecień z byle czym ma skłonność ganiać na policję. Żeby to było wykroczenie takie jakich sam się wielokrotnie dopuszczał było by to zrozumiałe, ale żeby lecieć na gliny z informacją o starszych golasach pląsających w lesie?
Litości.

KŁAMSTWO NR 3
W 6:30 kwiecień znów opowiada o kolejnych golasach biegnących o 5 nad ranem przez pola.
Cosik ten kwiecień ma niezwykłe szczęście do zaobserwowywania biegających golasów po Riese!

KŁAMSTWO NR 4
7:00 KWIECIEŃ TWIERDZI, ŻE W TYCH OKOLICACH LUDZIE JUŻ TAK SIĘ PRZYZWYCZAILI DO GOLASÓW BIEGAJĄCYCH PO POLACH, ZE NIE ZWRACAJĄ NA TO UWAGI!
Jak to usłyszałem to pierdolnąłem śmiechem, sorry.
Panie Stanisławie Gabryś jeśli Pan to teraz czyta proszę mi wybaczyć wulgarny język, ale inaczej tego pierdolenia kwietnia skomentować się nie da.
I Panu Panie Stanisławie przyszło wystąpić obok takiego czuba opowiadającego takie brednie, współczuję.
Musi Pan bardzo uważać by nie dać się kwietniowi namówić na jakiegoś dżointa i eskapadę naturystyczną o 5 nad ranem w teren. Sorry za ten żart, ale kwiecień jest do wszystkiego zdolny i chyba on sam gania na golasa, a nikt inny.
Kwiecień twierdzi w kolejnych zdaniach, ze te golasy biegające po pobliskich górach to symptom odradzających się grup SS odprawiających okultystyczne obrzędy. Brednie? Panie Stanisławie nie pierwsze i nie ostatnie.

KŁAMSTWO NR 5
W 8:30 kwiecień opowiada, że znajdował setki świeczek i dziesiątki miejsc po odprawianych obrzędach okultystycznych.
Kilka minut temu mówił, że wszystko DOKUMENTUJE, ale czy ktokolwiek kiedykolwiek widział jakiekolwiek dowody na to, że kwiecień znalazł miejsca w, których było setki świec i innych rekwizytów?
Dwa razy pokazał żałosną mistyfikację takich miejsc gdzie sam przytargał krzyż i jakąś czaszkę kota rozłupaną uprzednio siekierą i jakieś kości by potwierdzić swe urojenia w tym temacie. Nigdy tak naprawdę nie pokazał dowodów na jakiekolwiek odprawiane obrzędy okultystyczne.

KŁAMSTWO NR 6
W 9:00 kwiecień opowiada jak penetrując jakiś szyb natrafił na miejsce gdzie było czuć różne palone narkotyki, szczątki zwierząt i świece świadczące o odprawianym obrzędzie. Ci, którzy jakoby odprawiali te obrzędy uciekli jakimś dodatkowym wyjściem na prywatną posesję. Skończyło się to podobno tym, że kwiecień z kompanami byli aresztowani i wlepiono im po 500zł mandatu za wtargnięcie na prywatną posesję.
A gdzie DOKUMENTACJA z tego miejsca?Przecież miał sporo czasu by ją zrobić zanim jak podobno twierdzi został aresztowany?

KŁAMSTWO NR 7
W 11:00 kwiecień twierdzi, że spotkał na tych terenach kilku wachmanów z obozów koncentracyjnych w Oświęcimiu i Gross Rosen, że więźniowie z Oświęcimia byli EWAKUOWANI do obozu w Gross Rosen, że niektórzy więźniowie z tych obozów oraz WARTOWNICY z tych obozów OSIEDLILI SIĘ na tych terenach!
Co więcej! Kwiecień dodaje, że ci osiedleni wartownicy dalej pilnują tych osiedlonych więźniów do dzisiaj, pilnując jakiejś niezwykłej tajemnicy tym sposobem!!!
To był właśnie typowy stek bzdur w wydaniu kwietnia.

UWAGA!
ODNALAZŁ SIĘ TAJEMNICZY PAN STANISŁAW Z CZECH!!!

W 12:30 kwiecień zaczyna krótką opowieść o owym poszukiwanym przez nas Stanisławie, któremu przypisał opowieść, którą my wszyscy wzięliśmy za historię dotyczącą Pana Stanisława Gabrysia!
Otóż według kwietnia owego Stanisława Holca można spotkać w miejscowości Mezimestrii/nie wiem jak to się pisze/ , albo w Brandysie nad Labem gdzie wraz z jakąś Wierą Waculikową "mają" muzeum militariów?
No cóż nie pozostaje NIC INNEGO JAK SPRAWDZIĆ TĘ WIADOMOŚĆ I SPRAWDZIĆ CZY OPISANA HISTORIA OWEGO STANISŁAWA przez kwietnia pasuje do niego.
Tutaj proszę o waszą pomoc.

I zapytam o jedno. Nawet jeśli istnieje jakiś Stanisław Holc to dla czego kwiecień w chwili gdy nikt o nim nie wie, a każdy wie o innym Stanisławie Gabrysiu publikuje taką historię?
Jestem na 100% pewny, że cała ta historia ukuta przez kwietnia ani nie pasuje do Owego Stanisława Hocla, ani do żadnego Stanisława. I ja to sprawdzę.

Kończę komentowanie tych kłamstw w minucie 15:40.
Rezsztę zostawiam wam w komentarzach. Nie chce mi się tego bełkotu dalej słuchać.

Wysłuchałem natomiast całości wystąpienia Stanisława Gabrysia.
W kilku miejscach Pan Gabryś wypowiedział kilka kwestii, które delikatnie mówiąc pokazują, że kwiecień o wielu rzeczach kłamie i nie ma pojęcia. Kto śledzi brednie kwietnia i uważnie słuchał wypowiedzi Pana Gabrysia ten te aluzje, jeśli tak to można nazwać, wyłapie.


PS
Niestety ciekawość wzięła górę i skacząc co kilka minut przesłuchałem jeszcze kilku kwestii tego debila.
Zanim o tym przypomnę pewną rzecz. Kwiecień w dziesiątkach swych pomówień w moją stronę pisał między innymi, że ja jestem KŁUSOWNIKIEM, że nie posiadam karty wędkarskiej i tym podobne bzdury.
Przypomnę tylko jedną z dziesiątek takich wypowiedzi internetowych kwietnia:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-i-jego-teoria-na-temat.html

Wszystko co napisał kwiecień to pomówienie, kłamstwo i skurwysyńskie oszczerstwo.
Ale teraz wróćmy do tej pierdolekcji w Rzeczce i włączmy ją od 26:40 odkąd kwiecień opowiada, że jako mały chłopak, no nie taki mały jak się okazuje ganiał dla rozrywki z kolegami na stawy i za pomocą wykopanych granatów łowił ryby.
Otóż drogi skurwysynu kwietniu zarzucałeś mi kłusownictwo, a tymczasem sam do takowego się przyznałeś.
Ty w dzieciństwie SKURWYSYNU, CHUJU, JEBANY BANDYTO itd, granatami waliłeś w ryby, a pewnie i skoro byłeś do tego zdolny zabijałeś całą masę wodnych zwierząt.
Ja zaś od małego znosiłem do domu każde ranne zwierze, czy to gołąb, kot, przetrącony pies, piskle wypadłe z gniazda czy jakiś znajda przybłęda ze zlepioną sierścią i zaropiałymi oczami.
Ja to robiłem kiedy ty kurwo jebana zabawiałeś się granatami kosztem zwierząt.
Ty byłeś młodocianym zwyrodnialcem, ja byłem opiekunem zwierząt. Co z każdego wyrosło?
Każdy widzi.

Tomasz Sidor.
Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


187 komentarzy:

 1. Wy tu z kwietnia robicie szpicę mającą na celu tropienie ponazistowskich skarbów, gdy tymczasem od początku nic się nie zmieniło: mamy do czynienia z chorym psychicznie, niewykształconym i źle wychowanym osobnikiem. Do kwietnia pasują dwa cytaty podsumowujące jego konstrukcję psychiczną: "Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" (film pt. "Miś"); " Doprawdy, gdzie wejdzie,to gnoju narobi" (kabaret Tey). Trzymam kciuki za dalsze piętnowanie tego wykolejeńca, możliwie przed, a nie po.
  Polecam mniej fantazjowania na temat kwietnia, bo się okaże, że za młody był rycerzem Jedi - choć kto wie, co faktycznie działo się w szpitalu psychiatrycznym.:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiecień, jeśli się odniesie do tej rozmowy, to pewnie w swoim stylu. Powie, że chodziło o jakiegoś innego Stanisława, który gdzieś tam prowadzi muzeum.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Stanisław Gabryś powinien bardzo dokładnie sprawdzić swoją kolekcję w muzeum czy nic nie wsiąkło po wizycie kwietnia, odznaki, medale to chodliwy towar tym bardziej jak są oryginalne do tego unikaty.
  Co do Fundacji Księżnej Daisy o tym co gada ten pojeb wiedzą tak samo spółka Książ tylko go jakoś o te oszczerstwa nie ścigają Fundacja z powództwa cywilnego może pozwać a to trwa i kosztuje fundacje nie mają nie wiadomo jakich środków, a Książ to spółka gminna to wiadomo opieszałość i lenistwo urzędników po za tym większość z nich intelektem dorównuje kwietniowi, wolą pilnować stołka i biurka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego się jakby co dowiemy. Pan Stanisław na pewno jak zaistnieje jakaś okoliczność czy sytuacja poinformuje mnie o tym. Przy okazji zapytam o to Pana Stanisława czy kwiecień czegoś od niego nie wziął lub nie pożyczył. Warto by zapytać czy czegoś nie wie na temat tej szkolnej kroniki i pudełka Niemieckich papierów o jakich kwiecień wspominał, że mu niby ktoś podrzucił na schodki domku.
   Ale to w swoim czasie i przy okazji. Pan Stanisław ma na głowie mnóstwo spraw. Każdego dnia ma wycieczki szkolne i na pewno długo nie będzie się zajmował tym psychopatą. Na pewno za jakiś czas dowiemy się jak kwiecień odniósł się do tej rozmowy i swych kłamstwa na temat Pana Stanisława.

   Usuń
 4. Ja to czekam co teraz dwa psy kwietnia gucio i konczyna wymysla dwa mądrusie udający Bóg wie jakich intelektualistów. Dwa przygłupy onanizujacy sie nawzajem nad swoimi komentarzami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba to wrzucić na you tube. I linki pod filmikiem kwietnia gdzie wystepuje pan Stanisław. Wszędzie to udostepniac zeby ludzie sie dowiedzieli w koncu jaki kwiecien to oszust, pozer i klamca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobrze Tomasz, że zadzwoniłeś do tego człowieka. Gdyby nie ta rozmowa to kwiecień mógłby wkręcić go w jakieś swe szemrane interesy.
  Zastanawia mnie reakcja pana Gabrysia na historię kwietnia. Słychać było ogromne zaskoczenie i zmartwienie. Mogę wywnioskować, że chyba kwiecień jakimś sposobem dowiedział się od niego czegoś i teraz ten pan przejrzawszy na oczy przeraził się z kim miał do czynienia i komu może coś niepotrzebnie opowiedział. Teraz ma obawę czy kwiecień tego nie wykorzystał dla siebie.
  Przed kwietniem należy ostrzegać wszystkich do, których kwiecień próbuje się przykleić. I gdyby wszyscy tak szybko jak pan Gabryś pojmowali z kim mają do czynienia to kwiecień dawno już by został sam. Dobrze, że wyjaśniła się historia pana Gabrysia. Wersja kwietnia jego historii tylko potwierdza, że kwiecień dorabia każdemu to co chce. I nie ważne czy to jest postać historyczna czy współcześnie żyjące osoby. O panu Gabrysiu napisał, że został odnaleziony w lasach nie daleko Glausche w 1945 , natychmiast po odnalezieniu wywieziono go do Pragi , a następnie do Terezina, co jak słyszymy w rozmowie jest kompletną nieprawdą. Oznacza to, że kwietniowi nie można wierzyć nigdy gdy podobne historie opowiada o innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz każdy widzi jaka jest wiarygodność kwietnia. W tym przypadku miał możliwość dowiedzenia się jaka jest prawdziwa historia Pana Stanisława, a jednak wolał ją zmyślić i napisać nieprawdę. W dodatku napisał to w takim kontekście jakby Pan Stanisław był dobrodusznie przygarnięty przez kwietnia do swej kompanii, zacytuję:

   ///Teraz jest z Nami , prowadzi muzeum i uczestniczy w naszych spotkaniach .///

   Z nami? Kwiecień chciał tym tekstem pokazać, że Pan Stanisław poznając kwietnia ochoczo przystąpił do towarzystwa kwietnia. I tym sposobem kwiecień chciał jego osobą okrasić swoje brednie i wymysły wygłaszane od kilku lat.
   Ale kłamstwo i takie zagrywki mają krótkie nogi. Każdy kto ceni siebie i własne dokonania, a nadto dba o prawdziwą historię dowiedziawszy się kim jest kwiecień nie będzie chciał mieć z nim nic wspólnego.
   Pan Stanisław po zapoznaniu się z treściami kwietnia natychmiast zrozumiał, że kwiecień to oszust. Oczywiście kwiecień nie objawił mu wszystkich idiotyzmów jakie potrafił wygłaszać wiedząc, że na pewno to by się spotkało z dezaprobatą Pana Stanisława.
   Pan Stanisław w rozmowie wyraźnie powiedział, że jest cholernym dokumentalistą, czyli oznacza to, że fantasmagorie kwietnia są nie do zaakceptowania. Tym bardzie przypominam, Pan Stanisław wychował się na tych terenach i od małego poznawał ich historie i NIGDY NIE SPOTKAŁ SIĘ Z ANI JEDNĄ HISTORIĄ, RELACJĄ CZY WYDARZENIEM O JAKICH MÓWI kwiecień.

   Jeżeli mamy dwóch ludzi wychowanych na tym samym terenie z czego jeden jest człowiekiem, który zdobył ogromną ilość eksponatów poznając ich historię, a drugi NIE MAJĄCY NIC poza historiami z tajemnego zeszytu od rzekomych świadków to pytam się jasno i czytelnie,
   KTÓREGO HISTORIA JEST PRAWDZIWSZA?

   TO CO OPOWIADA OD KILKU LAT KWIECIEŃ STOI W ABSOLUTNEJ SPRZECZNOŚCI WOBEC TEGO CO POZNAŁ PAN STANISŁAW.

   Koniec i kropka.

   Usuń
 7. No no! Kwiecien ma tez intelektualistow!Za Kwietniem stoi expert od zlota ukrytego.
  np. ten Pan wie gdzie jest zloto a gdzie go nie ma.
  Wiedze swoja wzglebil na podstawie (podejzewam) wieloletnich poszukiwan szczatkow swiadczacych o cholokauscie.
  .
  Hermannie .
  Twoje poszukiwania zlota sa bezcelowe, zlote zeby w ilosci kilkuset kilogramow
  znalezli Amerykanie w miejscowosci Merkers ,wraz z pokazna iloscia sztab zlotych ,ze znakiem Rzeszy Hitlera o wadze ponad 100 ton umieszczonych w skrzynkach po 25 kg czesc byly ulozona luzem. . zeby byly umieszczone w workach na monety z napisem Reichs Bank o podobnej wadze.
  Zapewne zeby zlote, jakich poszukujesz ,zostaly przetopione w jednym piecu wraz z tymi sztabami.

  My jednak nie interesujemy sie gdzie ukryte jest zloto Faszystow,zajmujemy sie demaskowaniem oszusta, jaki pod plaszczykiem poszukiwan , zaklamuje fakty historyczne oraz wciaga i oczernia nie winnych oraz nie swiadomych ludzi. niszczac tym samym ich opinie ! jak w przypadku Pana Stanislawa Gabrysia czlowiek ten jest osoba publiczna, tezy wymyslone przez Przychlasta jakim jest Kwiecien moga wplynac negatywnie na ,nie tylko Pana Stanislawa a na cale Muzeum jakie stworzyl.

  Nie pisz czegos czego nie wiesz bo wiesz tyle co Kwiecien.czyli gowno wiesz.
  ato oznacza ze sobie urajasz, no zkad wiesz ze na DS nic nie ma?
  Wiesz ? nie wiesz? wiec wypad.
  I takich idiotycznych postow mozecie sie spodziewac ! najlepiej przestancie zagladac na ich strone...Sa to ludzie jacy przeczytali poradnik malego inteligenta-:)
  i czego sie chcecie spodziewac.?
  olac.

  cyt.
  ----------------------------------------------
  Odnoszę wrażenie, że Tomaszowi skończyły się inwektywy i pracuje na ":teorią spiskową" :) Gold GATE :)

  Tomasz to JA "napędzam" Kwietniołaka, nadaje mi tematy żeby odwrócić uwagę :)

  Breslauer gold - temat mocno napychany w te tereny - gwarantuję Ci, że tego goldu tu niema :) a co miało być znalezione to już dawno znalezione zostało - ZONK !

  Poza tym spinasz się Tomasz jak "stara kobieta", która to już nie może a jeszcze by chciała.

  Pozdrownionka z DS

  ---------------------------------------------------
  no koment.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się dokładnie takie komentarze te durnie od kwietnia wypisują mi tu na blogu i dla tego ich nie akceptuję. A na bloga jastrzębia wchodzę gdy muszę sprawdzić to co mi tu cytujecie. I to co oni tam sobie piszą na czele z kwietniem kompletnie i absolutnie nie wpływa na moją robotę.

   Usuń
 8. Nalezy Pana Stanislawa wpisac na liste prawdziwach patriotow i nieprzyjaciol Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ale to mogl wczesniej spprawdzic kto to jest ten caly kwiecien ma przeciez chyba dostep do internetu nie? w ten sposob mozna kazda kurwe odsiac juz na wstepie

   Usuń
 9. Sedno sprawy ZACYTUJĘ ANONIMOWEGO:

  My jednak nie interesujemy sie gdzie ukryte jest zloto Faszystow,zajmujemy sie demaskowaniem oszusta, jaki pod plaszczykiem poszukiwan , zaklamuje fakty historyczne oraz wciaga i oczernia nie winnych oraz nie swiadomych ludzi. niszczac tym samym ich opinie ! jak w przypadku Pana Stanislawa Gabrysia czlowiek ten jest osoba publiczna, tezy wymyslone przez Przychlasta jakim jest Kwiecien moga wplynac negatywnie na ,nie tylko Pana Stanislawa a na cale Muzeum jakie stworzyl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co kwiecień wyszedłeś na idiotę. Sam sobie na własną zgubę znalazłeś pana Gabrysia, który wychował się tam gdzie ty pajacu i nic nie potwierdził z tego co ty mówisz.
   Ja czekałem od bardzo dawna, aż znajdzie się jakiś badacz, który potwierdzi chociaż jedną twoja opowieść, a tu zero potwierdzeń.
   Wszystko sobie wymyśliłeś chory łbie.
   Do mnie przemawia to co pan Gabryś powiedział, że tam się wychował i takich historii od nikogo nigdy nie słyszał.
   Kwiecień jesteś trupem wiarygodności.

   Usuń
  2. Ciekawe czy mu ktoś pomoże w zostaniu trupem na amen.

   Usuń
  3. Oczywiście, że tak bo któregoś dnia wlezie do jakiejś dziury, którą ktoś mu nada i wyleci w powietrze dzięki kilku poniemieckim niewybuchom. Jeszcze w prasie usłyszycie informację, że nawiedzony zmyślacz historycznych bredni ogarnięty żądzą znalezienia bursztynowej komnaty, złota i dzieł sztuki wpadł w pułapkę Himmlera odkopując zaminowany szyb. Ja wam to mówię tak to się skończy dla głupiego Głuszyckiego kretyna.
   Tymczasem Głuszycki kretyn wpadł na minę w postaci Pana Stanisława, który wysadził w powietrze kilkoma stwierdzeniami całe to jego urojone Riese, robiąc z niego trupa wiarygodności jak to ujął anonim wyżej.

   Usuń
  4. Kwiecień to ćwok, któremu słoma z butów wystaje.
   A ci co do tej pory twierdzili, że po mimo zafałszowań historycznych Kwiecień jednak przyczynia się do szerzenia prawdy historycznej własnie mają dowód jaka to prawdę ich wzór cnót i wiedzy rozpowszechnia.

   Usuń
 10. Ten glupolita Kwiecien nie wywinie sie ze ,nie o tego Pana Stanislawa jemu chodzi.
  Tomasz sluchaj dokladnie pierdolekcji z udzialem Pana Stanislawa Gabrysia od min14,50 ! gdzie Kwiecien przedstawia Pana Stanislawa i doslownie mowi ze jest jedynym Panem Stanislawem itd.
  Kwiecien razem z tym Mrukiem wiejskim ...odp.sie i zostawcie tego poczciwego starszego Pana Stanislawa w spokoju.
  Nie godni jesescie przekraczac jego progow pawiany! wasze zdjecia wywieszone powinny byc przy wejsciu jako nieporzadani.
  Kwiecien normalny czlowiek po twoich bajerach chodzil by w zamaskowaniu! tumanie. ale ty jestes taki ! Kwiecien!

  A

  OdpowiedzUsuń
 11. Nasze komentarze czytają różni ludzie, którzy nie mają rozeznania co kto gdzie napisał, co kto i kogo zacytował i co kto miał na myśli. Proszę więc nie cytujcie debili z chlewa tutaj bo od tej pory takie komentarze zaśmiecające temat kłamstw kwietnia nie będę publikował. Na kiego grzyba mamy tutaj z tymi pojebami wdawać się w dyskurs?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzisiaj 20 czerwca 2015 r. w Garnizonie Lidzbark Warmiński odbyły się Uroczystości związane z obchodami Święta 9.Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego, połączone z nadaniem imienia Patrona mjr. Zygmunta SZENDZIELARZA ps. ”ŁUPASZKA” oraz przejęciem dziedzictwa tradycji 4.Pułku Ułanów Zaniemeńskich.
  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11053544_1667754560124700_1468529249946077664_n.jpg?oh=3d1c16c1297cd4bd1be34acf61244f48&oe=55E81891

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i w takim razie wystarczy im przesłać materiał w, którym kwiecień nazwał Zygmunta Szendzielarza Ukraińskim nacjonalistą, który riesał Polaków i był bandytą i ma kwiecień jak w banku kłopot, a w razie prawdziwych zmian ustrojowych może nawet trochę ołowiu w gnatach.

   Usuń
  2. Czy moze ktos wyslac material dla nich .co twierdzi NIBY ZOLNIERZ kWIECIEN na temat Zygmunta Szendzielarza?

   Usuń
  3. KAŻDY TO MOŻE PRZECIEŻ ZROBIĆ.

   A jakby zrobiło to kilka osób to skutek byłby o wiele lepszy.

   Usuń
 13. Kwiecień to co wyprawiasz przechodzi wszelkie granice przyzwoitości. Wykazałeś się szczytem bezczelności i lekceważenia tego zacnego człowieka. Ty się powinieneś od takich ludzi trzymać kłamco z daleka bo cały twój dorobek skandalicznych zachowań i kłamstw nie licuje z tym co reprezentuje sobą Stanisław Gabryś. Z całą pewnością jak Gabryś zapozna się z twoim dorobkiem pajacu nie będzie chciał mieć z tobą nic wspólnego. Ale znając ciebie odwrócisz kota ogonem i nakłamiesz mu na temat Tomasza.
  Tomasz podziwiam, że chce Ci się walczyć z tym patologicznym psychopatą. Dobra pożyteczna robota. Niech ludzie się przekonają do czego zdolny jest kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
 14. kwietniowi i jego chlewikowym przydupasom radzimy oglądac się za siebie.Ktos was kiedys nauczy historii.Lekcja bedzie dotkliwa dla waszych zakutych lbow.
  Kwiecien radzimy trzymac sie z dala od SG i nie wycierac mordy jego wizerunkiem.Jastrzab sek zrozumiano?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni lekcję dostaną i to taką o jakiej nawet sobie nie są w stanie pomyśleć. ZAPEWNIAM i to już wkrótce.

   Usuń
  2. Najlepiej nie zagladac na ten bezses Koniczyny , nawet nie potrafia splodzic dobrego komentarza, posilkuja sie tutaj i robia sesacje idiotyczna ze ktos z tad im chce lanie dac -:)
   Zreszta tam pisze jeden i ten sam ziemniak.
   Nawet Kwiecien tam juz nie kwiczy.
   Olac gowniarzy.

   Kwiecien kiedy nastepna BELTO PIERDOLEKCJA?

   Usuń
 15. Co za łajza z tego Kwietnia brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 16. Pan Gabryś jak pozna jaka szumowina się do niego przykleiła to napewno sobie z nim poradzi spokojna głowa. Pan Gabryś nie wiedział o Kwietniu jednej setnej tego co my i dla tego dał się Kwietniowi wciągnąć w prelekcje. Ja nie chciałbym być w skórze Kwietnia jak znajomi pana Gabrysia dowiedza się jaka szumowina się do niego przyj...ła. A pan Gabryś ma za sobą ludzi, którzy już zadbają o jego dobre imie.
  Po tej historii chyba tylko najwięksi debile będą stać za Kwietniem.
  Ja wam powiem Kwietnia od dawna miałem za wariata i chama, ale go słuchałem bo nigdy nie wiadomo co taki znajdzie lub odkryje. Teraz widzę, że z tego znajdywania i odkrywania to ch d i kamieni kupa. A na dodatek okazało się, że potrafi głupoty opowiadać o kimś istniejącym. To jak tak to jak wierzyć Kwietniowi? Jego wiarygodność spadła w tym momencie do zera i to absolutnego takie jak jest w kosmosie :)
  A na serio takiego błazna nie ma w całym Riese i na Dolnym Śląsku i długo nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dla mnie kwiecień to patologiczny debil i naleza mu sie prace w kamieniołomach. od historii trzymac takiego daleko. szkodnik klamca pajac. jemu sie zdaje rownac z takimi jak pan Gabrys. teraz bedzie na necie pokazywal ze razem wspolpracowali. kwiecien wracaj do pracy w kotlowni dobra rada.

   Usuń
 17. Kwiecień pod pretekstem przybliżania historii i poszukiwaniu tajemnic chce zrobić karierę historyka. Za kim nie pójdzie to smród i wstyd. A co do tej rozmowy to i bez niej wiadomo było, że Kwiecień to zmyślił, jak wszystko inne. Niech facet się nie wypowiada wcale, albo konkretnie. Chociaż w przypadku Kwietnia o konkrety będzie trudno.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nigdy nie słucham Kwietnia jak siedzę na kiblu z tabletem na kolanach! Raz tak zrobiłem i o mało mi tablet nie wpadł do muszli gdy dostałem padaki śmiechowej :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Od tamtej pory tablet stoi na pralce. Słuchanie Kwietnia na kiblu pomaga w......
   :)

   Usuń
 19. Sęk już niedługo będziesz miał bardzo dużo kolegów

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wkrotce-co-drugie-dziecko-swiecie-bedzie-autystyczne

  cytaty

  Niektórzy eksperci sugerują, że to nie szczepionki odpowiadają za masowe pojawianie się wycofanych emocjonalnie dzieci często cierpiących na afazję.

  Niestety nie istnieje żaden skuteczny preparat medyczny, który może wyleczyć kogoś z autyzmu.

  Jedyne co można zrobić to stosować wiele rodzajów rehabilitacji psychologicznych, których celem ma być pobudzanie dziecka do normalnych zachowań społecznych i komunikowania się.

  Być może uda się kiedyś opracować skuteczną terapię, która pozwoli ratować uszkodzone dzieci.
  ---------------------------------------------

  No Sęk marne widoki. Nie ma lekarstwa niestety. Ale nie martw się społeczeństwo się rozwija i kiedyś tacy odmieńcy jak ty kwiecień i jastrząb znajdziecie swoje miejsce.... w kamieniołomach.

  OdpowiedzUsuń
 20. PYTANIA DO DARIUSZA KWIETNIA.
  Jak wytłumaczysz kłamstwo na temat pana Stanisława Gabrysia?
  Czy nie uważasz, że kłamanie na jego temat jest brakiem szacunku do niego?
  Czy nie uważasz, że wprowadzanie ludzi w błąd na jego temat jest kpiną z ludzi?
  Czemu to kłamstwo miało służyć?
  Czy napisałeś to świadomie?
  Czy napisałeś to bo jesteś chory umysłowo i nie zdajesz sobie sprawy z pisanych kłamstw?

  Odnieś się do tego na swoim blogu. Czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie Kwiecien ten matol,nie odpowie na twoje pytania ,ale to nic,
   twoje pytania do Kwietnia sa tak utworzone ze obserwator przy realnie zdrowym zmysle ,bedzie sobie na nie w doskonalym stanie sam odpowiedziec..... za wyjatkiem ludzi Kwietniem tym jamochlonem nawiedzonych ,np jak Hermann Bix - czlowiek ten tworzy ladne teksty ,poprawnie ortograficznie i interpunkcyjnie, lecz nie brak jak-- WIDAC--w jego wypowiedziach oraz ,klikaniu tych postow 2 razy tym samym umieszczajac je dwa razy...wykreslajac posty ,uprzednio umieszczone na blogu Koniczyny...
   ZAGUBIENIE ! CIEZKIE EMOCJONALNE ZAGUBIENIE !
   Czlowiek ten mimo jak podaje ,podeszlego swojego wieku,wpadl w wir klamstw Kwietnia ,a jest ich tyle ze nie dziwota o zawirowaniu w Hermanna glowie od tych wszystkich klamst powtarzanych tysiackrotnie przez Kwietnia Tego nie zniesie najsilniejszy umysl ludzki ! pootwieraly sie w glowie Hermanna wszystkie szufladki ...i teraz juz sam zmysla i atakuje Tomasza... ten czlowiek jest ofiara KWIETNIA!
   Tlumaczy sie ze to nie on jest winny ze Kwiecien trafil do Pana Stanislawa...WIDZISZ? juz sobie urajasz.hmmm.
   Alez Hermannie z Plew Koniczyny,nikt Cie o to nie oskarza...uspokoic sie musisz,i dac sobie spokoju z tym Kwietniem bo doprowadzi Cie do szalenstwa calkowitego ,badz hmmm w twoim podeszlym wieku nawet do zawalu serca.
   Szalom.

   Usuń
 21. Kwiiiiietnia widziano niedawno w kamieniołomie w Świerkach niedaleko Głuszycy jak kręcił się na starych wyrobiskach. Krążą legendy o ukrytych tam skarbach wiec jest to możliwe, że to bydle węszy za skarbami.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Tomaszu ściga Pan Kwiiiietnia już 5 rok wytaczając działa na jego różne kłamstwa i matactwa ale krew się leje od jakiegoś czasu również po drugiej stronie. Koniczyna, Mruk, Kruk, Gucio-chuj itp. zawarli jakąś chorą koalicję, a tym czasem mój ulubiony Gall Anonim, który zawsze tu zdania zaczynał od "no" się coś wykruszył (ten Gall Anonim to nie T.Sidor rzecz jasna). Lubię czytać tego bloga chociaż i bez niego mam zdanie o kwiiiietniu wyrobione takie jak należy. Trochę smutno mi się tylko zrobiło jak kopali T.Sidora w tych komentarzach mówiąc, że zdjęcie powinno nosić tytuł "samotny debil na grillu" itp. Opozycja jest, tylko nie rozumiem jaki ma cel bronić kwiiiiietnia. Mało tego gdzieś wykruszył się również Karol Sawiak, niegdyś tu (i w ogóle) aktywny a teraz jakby przepadł jak kamień w wodę. Akcja z tym Gabrysiem Panie Tomaszu pięknie rozegrana w Pana wykonaniu, jak dalej będzie Pan taki konsekwentny w bombardowaniu kłamstw kwiiiiietnia to on nie wyrobi (już nie wyrabia).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gal Anonim wcale się nie wykruszył, to Tomasz Sidor we własnej osobie, który wziął na siebie cały jad bandy kwiiietnia, która z racji wrodzonych urojeń podobnych do kwietniowych broni swego guru i jego baśni rodem z powieści SF.
   Co do Karola to jest zrozumiałe czemu rzadziej się udziela. Po prostu to co miał napisać, napisał i zdanie jego w temacie jest znane tak samo jak wielu innych ze wszystkich grup eksploracyjnych w kwestii Głuszyckiego głąba.
   Kwiiiecień już dawno by nie wyrobił gdyby większość cichych przychylnych obserwatorów wspomogła moje działanie nie tylko słowem "dobra robota panie Tomaszu", ale argumentem dotyczącym niejednej kwestii historycznej z, którą ja jako nieorientujący się w sumie w całym tym temacie mam niekiedy problem by zweryfikować niejedno kłamstwo Głuszyckiego głuszca.
   To była dygresja do tych, którzy jednak mają wiedzę historyczną i nie muszą jak ja ślęczeć w necie by coś zweryfikować za całą tą bandę entuzjastów opowieści z mchu i paproci.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 23. Czy to prawda ze Pan Stanislaw Gabrys wystapil na pierdolekcji Kwietnia w Tym niby osrodku w Rzeczce? Twierdzil ze nie wystapi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rozmowie telefonicznej powiedział mi, że oni chcieli by wystąpił, ale on przecież ma wycieczki w muzeum i nie wystąpi. Czemu pytasz?

   Usuń
 24. Panie Tomaszu może więc rada (serdeczna, darmowa, szczera). Rozkolportować link do tej strony na wszystkich forach, blogach, tweeach itp. eksploracyjnych, podwiesić jako tzw. przyklejony. Co do wersyfikacji idiotyzmów i kłamst opowiadanych przez tego debila to na pewno każdy średnio zorientowany badacz udzieli Panu odpowiedzi w razie gdyby miał Pan z czymś wątpliwości. Dodam, że skąd inąd wiem, że jest pewna grupa osób która tylko czeka na okazje w terenie by obić kwiiiiiietniowi ryja tak, że będzie cały siny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rozkolportowanie tego, a przedtem zestalenie do kupy i opis chociaż w skrócie bredni kwietnia muszę znaleźć czas. I tak prowadzenie na bieżąco bloga zajmuje go sporo. Rozkolportowanie też wymaga czasu, a potem pilnowanie i uaktualnianie. No, gdyby ktoś pomógł to co innego. Byłbym wdzięczny sam na razie muszę dzielić czas na kilka zajęć. Ale już niedługo..../

   Usuń
  2. Ja zaraz wkleje na forum TT, z tym ze teraz jest nas tam tylko 11 osob.
   Tomasz to co robisz to ciezka praca ale bardzo pozyteczna ,by zwalczac tych ludzi w temacie zaklaman ,jake sie oni dopuszczaja, dla swoich profitow.
   To proste oni chca latwym sposobem zarobic pieniadze, wszedzie widac te przewodniki bezsesowne Kwietnia ,czy idiotyczne ksiazki o skarbach jego kolegi, to wszystko brednie by ,od ludzi nie znajacych tematu ,wyciagac pieniadze.
   Najgorsze sa te dyskietki Kwietnia.... to sa same urojone rzeczy.

   Nie nalezy Kwietnia wysluchiwac .
   On nic nie wie. i zmysla idac po sladach juz przetartych .

   Usuń
 25. Na koniczyny blogu stwierdzil jakis ,koniczyna ze mimo... Tomasz twoich interwencji ,i tak wystapil. na pierdolekcji w Rzeczce oczywiscie wszystko schizofrenicznie przeklamali.
  Zobacz na wklejony tekst kwietnia o Glausche -Gluszyca ..nawet tego debil jeden nie zauwazyl i twierdzi nadal , ze Kwiecien nie mial Gluszycy na mysli a cos kogos w Czechach. co jest idiotycznym tlumaczeniem sie.!
  Idalej twierdza kalmuckie ryje ze Glapsche to Gluszyca!

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiecien ze ty polglowem jestes to wiem ... ale ze zdrajca i to w wydaniu wspolczesnym to ,sam sie wkopujesz draniu jeden.
  Co ty kurwa matole chcesz od wspolczesnych NIEMCOW IDIOTO JEDEN !
  POLGLOWIE ! ty sluzysz w wojsku ty debilu zawodowo!

  Ty powinienes byc oskarzony o zdrade panstwa bydlaku.!

  Wojsko Polskie wspolpracuje z Niemieckim draniu jeden! a ty co ? przeciwny jestes? to do Ruskich bananie! do swoich!

  Polska ,zamiast zlomu w postaci czolgow Twardy niespelniajacych jakichkolwiek wspolczesnych norm pola walki ...przychlascie MA OD NIEMCOW PONAD 200 LEOPARDOW 2 jakie sa w stanie zwalczyc ruskiego T 90 durniu jeden. gdzie Twardy nie ma najmniejszych szans!
  Polscy zolnierze byli szkoleni na leopardach przez Niemcow.!
  Razem biora udzial w manewrach !
  Walcza ty swirze ramie w ramie w Afganistanie ..ty zdrajco! ruski szpiegu. powinni Cie z wojska czym predzej WYJEBAC NA TEN ZAKLAMANY BYDLECY SPASIONY RYJ !

  Cytuje co ten SWIR napisal! ale sie kurwa zagotowalem . ty zabugowcu jeden!
  --------------------------------------


  poniedziałek, 15 czerwca 2015
  Czarne krzyże nad Polską
  Wermacht oficjalnie zajmuje stare bazy , te same , które zajmował od 1939 na terenach Polski , . Kotlina Kłodzka okolice Barda niemieckie wojsko penetruje podziemia , Karpacz i okoliczne kopalnie , kilkanaście nielegalnych kopalni złota , patrolują niemcy , a my boimy się zielonych ludzików , sami pozwalamy trollom z czarnym krzyżem na płaszczu na zapewnienia nam bezpieczeństwa . H.Himmler jest dumny ze swojego dzieła bez jednego wystrzału , odzyskali to co tu pozostawili w 1945 , zamki odbudowane , kopalnie w ich rekach lasy także OYRO to potęga , . Czyjeś marzenie także się spełniło Polsko-niemiecka krucjata przeciwko barbarzyńcom ze wschodu to już fakt ...... Polak niemiec dwa bratanki ....
  Autor: Darek o 08:32 Brak komentarzy:
  niedziela, 14 czerwca 2015

  OdpowiedzUsuń
 27. AAAhahhahahaha!!!!! NOO!!! Wreszcie piękny,soczysty materiał!!!! Nie powiem i nie napisze "dobra robota...." tylko MNIODZIOOOO!!!!!! Przepiekny pokaz pierdolenia kwietniołakowego,zakłamania i fałszu tej zachlanej qrwy...BRAWO za materiał i WIELKI SZACUN!!!! No extra ruch....oby tak dalej...tego było trzeba!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Panowie.
  Mam złą wiadomość.
  Ok. 20:49 ktoś tu napisał, że na chlewie chwalą się, że Pan Gabryś wystąpił jednak w ostatni weekend w Rzeczce u boku kwietnia.
  Natychmiast zadzwoniłem do Pana Gabrysia by to zweryfikować. Niestety wystąpił. Ale dla czego?
  otóż kwiecień opowiedział mu historię, że w powyższym temacie wokół, którego rozpętała się cała ta afera NIE CHODZIŁO O PANA STANISŁAWA GABRYSIA TYLKO.....

  TYLKO O JAKIEGOŚ 90 LETNIEGO PANA STANISŁAWA MIESZKAJĄCEGO PO CZESKIEJ STRONIE, który też prowadzi podobno jakieś muzeum!!!!

  Pan Stanisław Gabryś tak mi w rozmowie telefonicznej powiedział, że kwiecień go przekonał-rozumiecie- przekonał, że jemu nie chodziło w tym wpisie na blogu o Pana Stanisława Gabrysia tylko o innego Stanisława mieszkającego w Czechach.
  Zapytałem Pana Gabrysie czy widział tamtego Stanisława i czy ma jakiś namacalny dowód na jego istnienie, Odpowiedział mi, że ogólnie, nie, ale, że kilka osób z otoczenia kwietnia go tak przekonało o jego istnieniu, że uwierzył i dla tego podjął decyzję pojechania do Rzeczki i ponownego wystąpienia.

  Zasiadam do opisania w dodatku całej tej sytuacji ze szczegółami i będziecie mogli całej tej rozmowy wysłuchać.
  Na tę chwilę mogę powiedzieć, że kwiecień na swym blogu napisał o jakimś bliżej nieokreślonym Stanisławie nie podając o jakiego chodzi. Nikt do tej pory nie miał bladego pojęcia o istnieniu dwóch Stanisławów i to w dodatku prowadzących muzeum poza Panem Stanisławem Gabrysiem.
  Nie ma żadnego dowodu na istnienie jakiegoś pana Stanisława mieszkającego w Czechach, który tez prowadzi muzeum.
  Notatka kwietnia była tak skonstruowana, że KAŻDY powtarzam każdy mógł myśleć, że chodzi o Pana Stanisława Gabrysia bowiem kwiecień nigdy o żadnym innych prowadzącym muzeum nie wspominał poza właśnie Panem Stanisławem Gabrysiem.
  Cóż nam pozostaje?
  Pozostaje zweryfikować czy rzeczywiście istnieje jakiś pan Stanisław mający około 90 lat mieszkający w Czechach prowadzący podobnie jak Pan Gabryś muzeum i sprawdzić czy historia jaką napisał kwiecień na swym blogu nie kija się z prawdą o ile ów Stanisław z Czech w ogóle istnieje.
  Wątpię.
  Reszta w Dodatku za 1-3 godziny.
  Kwiecień, ale z ciebie jebana kurwa, ale to i tak niczego nie zmienia, że i tak będę robił i zrobię z ciebie w oczach Pana Gabrysia pośmiewisko bo umówiłem się, że napiszę mu w emailu najważniejsze twoje oszustwa i plucie na Polaków oraz wyczyny skurwysyna, których Pan Gabryś nie zna, ale zapewniam pozna. W rozmowie opowiedziałem mu do czego jesteś zdolny i Pan Gabryś chwilami zaniemówił z wrażenie nie mając pojęcia o tym o czy mu powiedziałem. Jak się upewni, że to prawda nigdy z tobą kurwo jebana nic wspólnego nie będzie chciał mieć NAWET JEŚLI ISTNIENIE CZESKIEGO STANISŁAWA SIĘ POTWIERDZI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do póki Kwiecień nie udowodni istnienia jakiegoś Stanisława w Czechach nie wierzę w ani jedno jego słowo. Pan Gabryś został moim zdaniem przez Kwietnia oszukany.

   Usuń
 29. Tomasz ! Zadzwoń do Pana Gabrysia i powiedz, że dotarłeś do Benka Stasiaka. Powiedz ,że rozmawiałeś z nim (mieszka w Pułtusku) i kazał się na siebie powołać. Gabryś wie wiecej niż myślisz a co najważniejsze znał ojca Kwietnia ! To starzy znajomi i jak się powołasz to może ci coś opowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojca kwietnia może znał, ale nie zna zupełnie samego kwietnia. Ale przysięgam jeśli Pan Gabryś tylko na to pozwoli i zechce poznać zrobię wszystko by pokazać Panu Gabrysiowi jaka kanalia się do niego przyplątała, krok po kroku ze szczegółami co z resztą mu obiecałem, a na co on wyraził w rozmowie dzisiejszej zgodę o czym za 1-3 godziny sami będziecie mogli posłuchać.

   Usuń
 30. Odpowiedzi
  1. Przekopuję internet w poszukiwaniu informacji o tym Skalnym Miasteczku na terenie Czech. Znalazłem wiele opisów w tym film, ale nigdzie, kompletnie nigdzie informacji o jakimś tam skansenie-muzeum, które założył i prowadzi jakiś pan Stanisław mający 92 lata:


   https://www.youtube.com/watch?v=glQFZVK4WYQ

   Na razie Skalne Miasteczko to żaden skansen tylko wysokie pionowe formacje skalne. Podobnych filmów jest sporo. Na żadnym nie ma żadnego skansenu w owym Skalnym Miasteczku.
   Jest tylko jeden moment, ktory pokazuje jakiegoś dziadzia z laską w tym miejscu, ale nie w jakimś skansenie. Patrz 0:48

   https://www.youtube.com/watch?v=tMDV2v0G008

   Kto pomoże w ustaleniu czy istnieje jakiś S z Czech?


   Usuń
  2. Ja pomogę: NIE ISTNIEJE

   Usuń
  3. ja mieszkam przy granicy. nie ma tam żadnego miasteczzka o takiej nazwie, skalne miasto to formacja skalna i tyle. jest adrsspach wioska i teplice n. metuji i nic pozatym. nie ma tam żadnego takiego muzeum w okolicy a kwiecien jak zwykle bredzi jak poparzony.

   Usuń
 31. Tak jak pisałem po umieszczeniu nagrania pierwszej rozmowy z panem Gabrysiem - Kwiecień tłumaczy się, że chodziło o innego Stanisława. Niestety pan Gabryś sprawia wrażenie człowieka niezwykle łatwowiernego. Kwiecień jest niezłym manipulatorem i potrafi to wykorzystać. Nawet się nie zdziwiłem, jak usłyszałem, że pan Gabryś był teraz w Rzeczce z wykładem.
  Ja bym podrzucił mu screen tego wpisu Kwietnia:

  Darek23 czerwca 2015 08:46

  Witam właśnie jestem po rozmowie z panem Gabrysiem zapoznał się z kłamstwami Sidora , nie wyklucza zgłoszenia do prokuratury popełnienia przez Tomasza Sidora przestępstwa .
  Odpowiedz

  Wątpię, żeby pan Stanisław miał takie zamiary, ale warto go o to zapytać. Jeśli odpowie, że to bzdury, to może przy okazji dotrze do niego ile warte są słowa Kwietnia i bandy jego klakierów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z rozmowy raczej nie wynika by Pan Gabryś chciał zgłaszać cokolwiek do prokuratury.
   Ta szmata kwiecień jak zwykle kłamie, ale krok po kroku udowodnię to Panu Gabrysiowi by wiedział z kim ma do czynienia.

   Usuń
  2. Kwiecień zrobił sobie z pana Gabrysia dodatkową atrakcję bo sam nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
   Nieładnie Kwiecień tak kogoś wykorzystywać. Liczysz, że pan Gabryś nie przebrnie przez morze Twoich bredni i dalej będziesz go wpuszczał w maliny.

   Usuń
  3. W tych skałach mieszka taki sam pan "stanisław prowadzący muzeum" jak córka Himmlera w Tucznie rozmawiająca z idiotą, i ta sama córka Himmlera rozmawiająca z idiotą we Wrocławiu. Taka sama bzdura jak to że idiota ma tajny dostęp do Niemieckiego archiwum w ARLOSEN gdzie dokumenty sporządzane są po angielsku i niemiecku. A ten kiep je czyta :-).

   Jak skończył plastikowe łuki sprzedawać to cisnął naiwnym baśnie że był przewodnikiem i oprowadzał Niemców po Dorze. Kity z Księżycowej satelity. Ciekawe czy porozumiewał się z nimi po Niemiecku, tak jak z Chińczykami po chińsku, z Rosjanami po rosyjsku, z Norwegami, z Czechami, z Finami ?. Czyli jak zwykle miszcz kitu i pod sklepowej bajery w akcji.

   Usuń
 32. Panowie nie tylko Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiecień jest kłamliwym gnojem w tym środowisku. Kwiiiiiiiiiiiicień to tylko szczególny przypadek skurwysyństwa i okłamywania ludzi dla Ka$$y. Prosta sprawa. Podejrzane sa takie parchate koziołki jak koniczyna itp. dlaczego tego chuja bronią i kim naprawde są. Jakby nie mieli w tym interesu to by sie tak nie zachowywali. Co im T.Sidor osobiście zrobił, że go atakują ?? NIC, atakują go bo czarno na białym udawania że to prostackie tłuste bydle Kwiiiiiiecień kłamie, a wiec bronią swojego (Kwiiiietnia), dlaczego ? bo chuje robią to samo, pytanie kim są bo same nicki koniczyna itp to mi nic nie mowią. A podejrzewam, że to ludzie z tzw. branży (polegajacej na robieniu ludzi w chuja dla ka$y przekłamując historię).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Pewnie jeszcze uczestnicza w tych jego wyprawach. Moze jeden z nich to nawet Patronowicz. Najlepsze jest to, ze Gucio napisał cytuje:
   "GUCIO MRUK21 czerwca 2015 21:49

   Nie googlujcie tchórze anonimy "recenent" Chodziło o recenzent. Chociaż widząc wasz poziom bez google w zrozumieniu tego słowa się nie obędzie."
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/06/kolejna-plama-tomasza-prestissimolive.html#comment-form

   A kim Ty Gucio z koniczyna jestes jak nie anonimem? Bo chyba w dowodzie nie masz Gucio Mruk. Żenada. Zaraz pewnie sie doczepi i wyłapie jakies słowo i bedzie 10 tematów i szereg tekstów filozoficznych i wywodów tylko zawsze nie na temat.
   .

   Usuń
  2. Tomek jak bedziesz pisał do Pana Gabrysia to napisz o tym, że Kwiecien gadał z córką Himmlera i że należy do organizacji Thule. To dopiero Pan Gabryś pęknie ze śmiechu.

   Usuń
 33. Z forum TT
  "Apropos tego calego Kwietnia.
  To naprawde szkodnik i wyndal,przypiosuje sobie odkrycia .klamie dla profitu by sprzedac swoje dyskietki i jakies ksiazki ,przewodniki czy cos tam.
  Ten czlowiek zmienia bieg historii Gor Sowich.na swoje urojone tezy, sa ludzie nie majacy wiedzy ,jacy sie tym tematem swiezo interesuja czy dopiero zainteresuja, tym samym zostana wkreceni w blad ,przez oszustow , chcacych tylko zarobic na naiwnosci ludzkiej.
  Jest czlowiek nazywa sie Tomasz Sidor ,robi on KAWAL DOBREJ ROBOTY , zwalcza tego oblakanca i jego kompanow,
  Prosilbym fprmulowiczow o pomoc dla tego czlowieka , by podtrzymac go na duchu chociaz komentarzami i krytyka ,blednych i zmyslonych rzecza o Gorach Sowich i Dolnym Slasku , poniewaz Tomasz Sidor nie jest az tak biegly by dac sobie z ta banda klamczuchow rade.

  Prosze o pomoc dla Tomasza. ON ROBI KAWAL DOBREJ ROBOTY:
  Link wkleilem z adresem Bloga . RIESE ZAKLAMANA RZECZYWISTOSC:
  Pozdrawiam"

  PS. Tomasz - dobra robota z tym Panem Gabrysiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można prosić o link do tematu?

   Usuń
  2. http://klamstwa-riese.blogspot.de/2015/06/master-i-gupiec.html

   Usuń
  3. bo jakoś nie można dojść gdzie to forum TT. (modele kolejek ?)

   Usuń
  4. Forum Tropicieli Tajemnic

   Usuń
  5. Forum Tropicieli Tajemnic jest zamkniete i niedostepne ogolnie i sklada sie tylko z ludzi znajacych sie badz wprowadzonych przez zaufanie ogolne..
   Ale na ten temat niech sie wypowie Administracja Forum..,chodzi o to glownie ze - napisze w przenosni , jest to male archiwum wiedzy w temacie eksploracji poparte na kilku tysiacach postow starych doswiadczonych badaczy i eksploratorow dzialajacych po archiwach i w terenie , jest tym samym niedostepne ze wzgledu na takich osobnikow jak Kwiecien.
   Ale my obserwujemy Blog Tomasza i w razie potrzeby, ktos zawsze udzieli jemu porady czy ,pomoze w materiale dotyczacym sprostowania wymyslow tego Kwietnia.:-)

   Pozdrawiam.

   Usuń
 34. Dziękuję. Taka pomoc jest mi bardzo potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
 35. Ludziska nie ma żadnej wioski o nazwie Skalne miasto po stronie czeskiej!!!!Jest i owszem ale takie skalne miasto https://pl.wikipedia.org/wiki/Skalne_miasto!!!!kwik-CIEŃ wymyślił pana Stanisława z Czech żeby prawda nie wyszła na jaw którą Tomek odkrył!!!!!!kwik-cieniowi nie wolno w nic wierzyć bo to kłamca patologiczny , kłamie na każdy temat na zawołanie(taka nistety ma wrodzona zdolnosc!!!Wiem to stad bo kiedys sie z nim bujałem dosc czesto ale szybko zmadrzalem i odstawiłem go precz zresztą jak większość eksploratorów!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. Co ten idiota wymyslil ze tam jest muzeum broni ?
  A na dodatek dziadek 90 kilku letni nim zarzadza! Ha,i jest na tyle sprawny ze uczestniczy w spotkaniach z Kwietniem debilem posranym!

  Kwiecien pajacu ! jak mogliscie oklamac tego pana Stanislawa!
  Jakim trzeba byc chujem skonczonym tak oklamywac poczciwego starszego czlowieka.!
  Wy debile, nie potraficie marketingu ,plajtujecie i szukacie wyjscia w klamstwie! bo dotacje nie pomogly.
  Skalne miasto Kwiecien to park krajobrazowy,znany i stary jak swiat. Nie ma tam jakiegokolwiek Riese ,i nie ma i nie bylo tam jakiegokolwiek Standy czyli Stanislawa jaki ma muzeum z uzbrojeniem... a przede wszystkim, gdzie kiedykolwiek jak napisales Klamco zawodowy ,widac badz ktos widzial Czeskiego Stacha z muzeum?
  To zwykle swinstwo co ten polglow ze spolka wyrabia.

  OdpowiedzUsuń
 37. Pozwole wkleic sobie pewien cytat z blogu tak zwanej Koniczyny.
  Ups Koniczynka...a co to za ciocia-:)
  ------------------------------------------------
  r.heydrich23 czerwca 2015 20:14

  Witam, sidor ma tyle do powiedzenia co zyd za okupacji a jego slowo liczy sie jak pierdniecie w czasie burzy.cioty jego pokroju nie powinny zabierac glosu w niektorych kwestiach, scislej wcale.to jest "oblesna swinia z serem za napletkiem"pozdr koniczyne.piotrusssssss
  Odpowiedz
  ----------------------------------------------------------
  Autorem jest uwaga sam Rheinhardt Heidrich !
  wszak prawdziwe jego nazwisko jego dalekie jest od germanskiego .pewnie jego Slowianska delikatna czerwona wiejska buzia,zdradza nazwisko Jasia Pietruszki ze wsi Klepuchy pod Cycuchami. to on ! i Jasiu nie zaprzeczaj ze to ty !
  Na Blogu jakim piszesz R.Reidrichu vel Jasiu z Klepuch ...poinformowac Ciebie chcialem ze udziela sie osobnik Hermann Bix , jest pochodzenia zydowskiego.
  Masz cos szczawiu wiejski do zydow? Bix moze Ci wiele rzeczy wytlumactyc smrodzie jeden.
  A co ty wiesz CIECIU O RIESE I EXPLORACJI by bronic Kwietnia.?.

  Jestem pochodzenia Niemieckiego i nie moge zrozumiec dla czego mlodzi ludzie Polacy, miekiedy dorosli , uzywaja niemieckich nazwisk pseudonimow? na dodatek tak ochydnych jak R.Heidrich.= i zaraz wyskakuja z zydami ! co to do korwy nedzy ma znaczyc. TY MLOCIE URODZILES SIE W KRAJU Z PIEKNA HISTORIIA 1 NAUCZ SIE JEJ DURNIU I ZOBACZYSZ ZE BEDZIESZ IDIOTO TAK DUMNY Z SIEBIE ZE JESTES POLAKIEM1 ZE PODASZ KSYWE
  -------------------------JANEK KOWALSKI albo JAN KOSSAK-------------------------
  ktory to namalowal wraz z innymi polskimi artystami BITWE POD RACLAWICAMI!

  A

  OdpowiedzUsuń
 38. Oczywiście że to kolejna brednia przecież kwiecień napisał że Pan Stanisław jest z nami i UCZESTNICZY W NASZYCH SPOTKANIACH więc ten 92 letni Stanisław z Czech musiałby być nagrany .To pokaż kwiecień ten materiał i udowodnij że uczestniczy w waszych spotkaniach , tylko nie mów że siedzi na widowni i nic nie mówi he heee zresztą ty nie mówisz ty tylko kłamiesz i nie pokazujesz widowni bo jej zwyczajnie nie masz kłamco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchajcie.
   W całym tym pierdolonym zamencie jaki tworzy to skurwiałe bydle kwiecień zapomniałem powiedzieć Panu Gabrysiowi WŁASNIE TEGO CO ANONIM POWYŻEJ NAPISAŁ:

   ///Teraz jest z Nami , prowadzi muzeum i uczestniczy w naszych spotkaniach.///

   Przecież do chuja żaden inny Pan Stanisław poza Stanisławem Gabrysiem nie uczestniczy w "naszych" czyli ich spotkaniach.

   Znów będę musiał zadzwonić do Pana Stanisława i mu to powiedzieć, że został oszukany.

   Usuń
 39. Powołaj się na Benka Stasiaka. Zobaczysz,że zupełnie inaczej będzie z Tobą rozmawiał. Albo po prostu powiedz, że pan Benek kazał sie spytac o starego kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 40. DODATEK 2

  I przy okazji odnalazł się tajemniczy pan Stanisław z Czech:


  Fragment DODATKU 2

  UWAGA!
  ODNALAZŁ SIĘ TAJEMNICZY PAN STANISŁAW Z CZECH!!!

  W 12:30 kwiecień zaczyna krótką opowieść o owym poszukiwanym przez nas Stanisławie, któremu przypisał opowieść, którą my wszyscy wzięliśmy za historię dotyczącą Pana Stanisława Gabrysia!
  Otóż według kwietnia owego Stanisława Holca można spotkać w miejscowości Mezimestrii/nie wiem jak to się pisze/ , albo w Brandysie nad Labem gdzie wraz z jakąś Wierą Waculikową "mają" muzeum militariów?
  No cóż nie pozostaje NIC INNEGO JAK SPRAWDZIĆ TĘ WIADOMOŚĆ I SPRAWDZIĆ CZY OPISANA HISTORIA OWEGO STANISŁAWA przez kwietnia pasuje do niego.
  Tutaj proszę o waszą pomoc.

  I zapytam o jedno. Nawet jeśli istnieje jakiś Stanisław Holc to dla czego kwiecień w chwili gdy nikt o nim nie wie, a każdy wie o innym Stanisławie Gabrysiu publikuje taką historię?
  Jestem na 100% pewny, że cała ta historia ukuta przez kwietnia ani nie pasuje do Owego Stanisława Hocla, ani do żadnego Stanisława. I ja to sprawdzę.

  Kończę komentowanie tych kłamstw w minucie 15:40.
  Rezsztę zostawiam wam w komentarzach. Nie chce mi się tego bełkotu dalej słuchać.

  Wysłuchałem natomiast całości wystąpienia Stanisława Gabrysia.
  W kilku miejscach Pan Gabryś wypowiedział kilka kwestii, które delikatnie mówiąc pokazują, że kwiecień o wielu rzeczach kłamie i nie ma pojęcia. Kto śledzi brednie kwietnia i uważnie słuchał wypowiedzi Pana Gabrysia ten te aluzje, jeśli tak to można nazwać, wyłapie.


  I PS do tego dodatku..../

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień to debil do entej potęgi całe to muzeum broni i tego Holca sobie wymyślił, Meziměstí pewnie mu się kojarzy z "mrówkami" i tanim alkoholem tam prawie nic nie ma małe miasto przygraniczne rozkwit miało w latach 90 głównie alkohol pewnie kwiecień robił za "mrówkę"

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Meziměstí
   http://www.viamichelin.pl/web/Mapy-plany/Mapa_plan-Mezimesti-_-Kralovehradecky-Czechy?strLocid=31NDNsYTMxMGNOVEF1TmpJMU5UUT1jTVRZdU1qUXdOelE9

   Usuń
 41. KŁAMSTWO NR 4
  7:00 KWIECIEŃ TWIERDZI, ŻE W TYCH OKOLICACH LUDZIE JUŻ TAK SIĘ PRZYZWYCZAILI DO GOLASÓW BIEGAJĄCYCH PO POLACH, ZE NIE ZWRACAJĄ NA TO UWAGI!
  ----
  Ja tylko zastanawiam sie ,jezeli ten Pan Stanislaw jest tak zafascynowany Kwietniem, i daje temu nierobowi wiare! powtarzam KIEDY PAN STANISLAW KWIETNIOWI TAK ZAUFA ;ze da jemu do reki bron palna poza muzeum?
  Ja mysle ze ten fakt juz sie dokonal.
  Kwiecien w opisywanym przez nas watku wczesniej ,wymachiwal przed publicznoscia bronia szturmowa! jeszcze wtedy nie afiszowal sie Panem Stanislawem Gabrysiem...) hmm czyzby Kwiecien dostal do reki na wynos od pana Gabrysia juz wtedy bron szturmowa ,bez nadzoru Pana Stanislawa Gabrysia?
  Czy Kwiecien ta menda zaklamana , ma taki wplyw na tego starszego Pana ,by ten az tak bardzo jemu zaufal, by w przyszlosci Kwiecien smigal z Kalasznikowem na golasa po polach?
  Czyz nie uwazacie moi drodzy ze zaufanie Pana Stanislawa Gabrysia przekroczyc moze pewne normy ! bo od kogo Kwiecien dostal wtedy ta bron! od Stasia 92 letniego z Czech.?
  Ja uwazam ze Rejon Gor Sowich staje sie niebezpiecznym rejonem ,dla turystow!
  Taki debil jak Kwiecien w koncu dla sesacji moze komus przyjebac z kalacha, i powie - A CO NIE MOWILEM ZE PO TUNELACH LATAJA WILKOMALPOLUDY UZBROJONE PRZEZ NIEMIECKICH STRAZNIKOW RIESE!?

  Ja bym sie na miejscu Wlasciciela muzeum broni gleboko zastanowil , by na stare lata nie narobic sobie biedy przez tego niepoczytalnego nieroba jakim jest Dariusz Kwiecien z Gluszycy i nie dopuszczal bym tego drania w rejon gdzie przechowywana jest bron palna. to nie zarty.

  OdpowiedzUsuń
 42. W całym internecie nie istnieje ktoś taki jak Stanisław Holc w powiązaniu z jakimkolwiek muzeum czy jakąś Wierą Waculikową czy takimi miejscowościami jak Brandys nad Labem czy Mezimestii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktoś wie coś o jakiejś Wierze Waculikowej? Kim ona jest i co ma kwiecień z nią wspólnego? Czy ona w ogóle istnieje?

   Usuń
  2. Nie ma takiej, to kolejny wymysl Kwietniqa majacy podbic jego prestiz w oczach nieukow, zmysla ze ma jakies tajemnicze kontakty w Czechach.
   Wymysly wariata.

   Usuń
  3. Ona istnieje tylko w siwej dyni kwietniołaka razem ze Stanisławem, który najpierw Był tym Stanisławem, potem zamieszkał nagle w Skalnym Mieście gdzie prowadził muzeum. Jak sie ten debil dowiedział że skalne miasto jest w Polsce i nie ma tam Miasta, to przeniósł Stanisława razem z muzeum do Mezimesti, potem do Drandysu nad Labem. Jak zaczniecie tam szukać Stanisława to się okaże że nie nazywa się Hocl tylko Kolc, a jemu się pojebało no bo jemu może się pojebać ponieważ z kartki nie czyta.

   Ale zaraz się dowiecie że najważniejszy jest jego przekaz a nie Stanisław. :). A czy on nazywa się OTTON TODT czy OTTO BATON to nie ma znaczenia tak jak nie ma znaczenia czy to muzeum jest pod Świdnicą, w Skalnym Mieście w Czechach, w Mezimesti czy w Brandysie nad Labem. Jak sprawdzicie te miejscowości i nikogo takiego tam nie będzie ( no bo nie ma) , to na następnym pokazie banialuk powie że są trzy Mezimesti, pięć Brandysów i siedmiu Stanisławów.

   U durnia Głuszyca stała się już jakimś Glauche i Gruszeczką. za miesiąc się dowiecie że to Garche, Gurche, Birn Baum i Dupaum.

   Jak debilowi udowodniono w komentarzach pod durnym filmem że Księżna Deisy ( Stokrotka) była wiekową babcia i nie uprawiała żadnych seksualnych orgii na grobach swoich krewnych. To na szybko wymyślił że on nie mówił o Deisy tylko że mówił o "wilczycy" z obozu koncentracyjnego ,którą sam sobie nazwał "stokrotką".

   To debil mitoman , kłamca i dureń, chazarski czub który pierdoli trzy po trzy za kawałek kąta do spania kielon do chlania i michę. Do tego ma od urodzenia zryty dekiel przez Tate.

   Usuń
 43. Bo to wszystko jet bardzo proste jak już mówiłem wcześniej. Mitoman przyłapany na kłamstwie wymyśla kolejne kłamstwo, Kwiecień jest najzwyczajniej w świecie chory psychicznie a jego choroba to Pseudologia inaczej zespół Delbrücka, dlatego go rzuciła żona .

  "Pseudologia (inaczej pseudologia fantastica, mitomania, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka, łac. mitomania, ang. pathological lying) – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji. Zespół opisał jako pierwszy Anton Delbrück.

  U dzieci mitomania bywa najczęściej zjawiskiem przejściowym i łączy się z chęcią przeżywania przygód baśniowych. Niekiedy jednak u dzieci starszych i u dorosłych spotyka się tendencję do stałego rozmijania się z rzeczywistością. Tendencja do posługiwania się kłamstwem patologicznym bywa czasem skutkiem przebytych chorób organicznych mózgu (np. zapaleń), albo też bywa zależna od wrodzonych właściwości psychopatycznych. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia. Motywem kłamstwa patologicznego może być próżność, niekiedy zaś chęć wyrządzenia komuś krzywdy (np. przez anonimowe oskarżenie).

  Mitomania może również pojawiać się jako zjawisko przejściowe np. u przestępcy, którego oskarża się o poważne przestępstwo, podczas gdy popełnił inne, dużo lżejsze[styl do poprawy]. Mitomanami często są osoby o rozchwianej psychice i zmiennym nastroju, dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania przy jednoczesnym odczuciu zaspokojenia. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie.

  Prawda jakie to proste ? Nie ma żadnych tajemnic Kwietnia, żadnych badań Kwietnia, żadnych odkryć Kwietnia, nie ma i nigdy nie było i nigdy nie będzie.
  Jest tylko nieleczona choroba psychiczna. Nie ma żadnego Stanisława w Czechach a jak to udowodnicie to będzie że Stanisław to pseudonim albo coś... i tak bez końca. Nie da się walczyć z chorym psychicznie i jego urojeniami, to walka z wiatrakami, nie kończąca się opowieść. Kto może takiego osobnika bronic ? To także proste,osoby które mają podobne skłonności, pedofile chcący utajnić swoją chorobę, osoby z patologicznych rodzin lub mające nieczyste sumienie po prostu. Kwiecień ma tylko jedną wizytówkę...oto ona...

  Dariusz Kwiecień jest chorym psychicznie osobnikiem cierpiącym na Pseudologię (Mitomanię) inaczej zespół Delbrücka.


  źródła:
  pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia
  www.uzaleznienie.pl/objawy-i-leczenie-patologicznego-klamstwa/
  www.eioba.pl/a/2hom/uzaleznieni-od-wlasnych-fantazji

  także Tomku,Gallu...daj sobie spokój, nie wygrasz z chorobą psychiczną bo to po prostu nie jest możliwe, jakakolwiek analiza jego urojeń to strata cennego czasu. Widzę że u Kwietnia choroba się rozwija,z roku na rok coraz większe brednie, jedyna możliwość aby go pokonać to dać mu rozwijać się jego chorobie, to tylko kwestia czasu i z tego co widzę to zostało go już niewiele. Pierwsze telefony które nagrałeś tylko wszystko potwierdzają.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem na to dzisiaj pod koniec dnia. Bardzo dobry tekst. Niech inni go z uwagą przeczytają i PISZĄ w odpowiedzi, a nie nowym komentarzu dla zachowania ciągu ok?
   Pozdrawiam anonimie.

   Usuń
  2. Jak rozpoznać mitomana?

   1) Mitoman przeżywa to co my, tylko w ciekawszej wersji, posiada duże zdolności konwersacyjne, dzięki temu łatwo nawiązuje kontakty;

   2) Lubi znajdować się w centrum uwagi i opowiadać historie dotyczące jego osoby, uwidacznia się u niego silnie zakorzeniony egocentryzm - co zabawne – często powiązany z niską samooceną;

   3) Sprawia wrażenie człowieka, który wiele przeszedł, bo po każdej opowiedzianej przez nas historii, kiwa ze zrozumieniem głową i opowiada o swojej przygodzie tyle, że jego jest zawsze barwniejsza i bardziej dramatyczna;

   4) Kłamie nie tylko wtedy gdy upraszcza to jego sytuację życiową, uprawia również kłamstwo dla kłamstwa i dodam, że często robi to pięknie;

   5) Bardzo często mitoman nie pamięta wszystkich swoich kłamstw lecz gdy próbujesz go zdemaskować jest on szczerze oburzony tym, że mu nie wierzysz (przecież on sam wierzy w to co mówi, więc dlaczego TY nie potrafisz?);

   6) Na mitomanię statystycznie częściej cierpią kobiety niż mężczyźni;

   7) Matka i/ lub ojciec obdarzonego tą przykrą przypadłością byli chronicznymi krętaczami, a w domu rodzinnym nie wymagano od siebie nawzajem prawdomówności.

   Usuń
  3. Już dawno pisaliśmy że to chory koleś, z wariatami którzy sami mówią że są wariatami jakakolwiek dyskusja nie ma sensu. Jeśli wariat rozmawia z automatyczną sekretarką i twierdzi że to będzie dowodem w jakiejś sądowej sprawie, a na dodatek twierdzi że obok niego stoi 20 adwokatów, to wniosek jest dziecinnie prosty, i nie trzeba być psychiatrą żeby stwierdzić, że to psychicznie chory pacjent któregoś z zakładów dla obłąkanych.

   Tu nie trzeba się było więcej i dalej zagłębiać w resztę bredni narastających jak lawina, po tym co tam wtedy wygadywał sprawa była jasna i klarowna od samego początku.

   Usuń
  4. Odpowiem na komentarz z cytatem:

   ///także Tomku,Gallu...daj sobie spokój, nie wygrasz z chorobą psychiczną bo to po prostu nie jest możliwe, jakakolwiek analiza jego urojeń to strata cennego czasu. Widzę że u Kwietnia choroba się rozwija,z roku na rok coraz większe brednie, jedyna możliwość aby go pokonać to dać mu rozwijać się jego chorobie, to tylko kwestia czasu i z tego co widzę to zostało go już niewiele. Pierwsze telefony które nagrałeś tylko wszystko potwierdzają.
   ///


   Czy sobie dać spokój? No nie wiem czy warto choćby z takiego powodu by:
   Pokazywać młodym ludziom i nie tylko, że kwiecień to jest żadne źródło wiedzy i nie reprezentuje sobą w tym temacie nic.
   Dzięki temu, że tracę na niego czas on własnie tym bardziej się kompromituje usiłując błysnąć czymś tylko jak mu to wychodzi widać gołym okiem. Gdyby pozwolić mu się rozwinąć bez krytycznie to mało ludzi połapało by się co jest u niego prawdą, a co nie.
   Pokazałem i dalej pokazuję, że kwiecień na argumenty nie potrafi odpowiedzieć za to sypie jak z rękawa tekstami jak w pokazanym skrenie jego jednego z setek komentarzy w dodatku.

   Fakt wylał na mnie wraz ze swoimi towarzyszami z chlewa koniczyny hektolitry pomyj i to właśnie wszyscy poznali. Gdyby nie ja nikt nie miałby pojęcia do czego jest zdolny do jakich pomówień, oszczerstw, wyzwisk i łajdackich zagrywek. Nie tylko pokazałem przy udziale wielu z was, że jest kłamcą historycznym i chorym mitomanem, ale pokazałem, że jest mówiąc w jednym słowie kawałem bydlaka, bydlakiem.
   Dla tego warto było i myślę, że jeszcze warto.
   Fakt, że gdybyśmy go przestali krytykować to pewnie nie widząc dezaprobaty ujawnił by więcej mitomańskich skłonności. Ale i tak wszyscy wiemy, że to co ujawnia jest tylko częścią tego co mógłby pokazać gdyby nie krytyka. Z resztą i tak pokazuje jak choćby tutaj tyle, że jak sam pisze z powodu szydery nie mówi o tym zbyt często:

   http://moje-riese.blogspot.com/2013/08/hybrydy-i-cuchnace-stwory.html

   To powinien przeczytać Pan Stanisław Gabryś hehe. Już widzę jego minę i ten serdeczny dobroduszny śmiech :)

   Usuń
  5. PS
   I jeszcze jedno.
   Nie bardzo mi się chce dać spokój kwietniowi z jeszcze jednego powodu choć jest ich bardzo wiele.
   Rzeczka i okolice to tereny również mojej młodości.
   Tam Nauczyłem się jeździć na nartach, tam przeżyłem coś czego tu nie wypada opisywać i tam tym wydarzeniom towarzyszył przepiękny krajobraz Gór Sowich tak zimą jak latem, który zapadł mi tak głęboko w pamięć, że gdy wspominam te czasy mam wrażenie jakby to było wczoraj. Tam jest coś w tych górach co sprawia, że jak się raz przyjedzie to na zawsze pozostaje wrażenie jakbyś te góry znał od urodzenia, jakbyś tam był u siebie...
   I dla tego żaden pieprzony mitoman nie będzie bezkarnie moich Gór kalał swymi bredniami.
   Na pewno jest wśród nas wielu uważających jak ja, że te góry to ich góry, ich marzenia, ich wspomnienia, ich nadzieje. I nikt zapewne nie chce by to piękno wyobrażeń o nich, wspomnień oraz prawdziwych tajemnic okraszane było takim indywiduum.

   Usuń
  6. " Ci którzy dążą do prawdy sami mnie znajdują i razem doznajemy nowych przygód takich jak ta z Waligóry gdy właśnie włochata śmierdząca postać nas wygoniła. "

   He he czyżby znów Zdzichu kwietniołaka ścigał .

   Usuń
 44. Fundacja Ksieznej Daisy von Pless z Zamku Ksiaz chce sie skontaktowac z Tomaszem Sidorem w celu zgromadzenia materialow w sprawie pomawiania Ksieznej przez Kwietnia.

  Na zamku Ksiaz Kwiecien ma zakaz wstepu na teren obiektu, oczywiscie moze pokicac po ogolnodostepnym dziedzincu ale na zamek i do podziemia nie wejdzie. Za rok otwarcie nizszego poziomu kompleksu Ksiaz dla turystow-polecam poszukac bajan Kwietnia w tym temacie jakie kiedys glosil. Jeden ze sklepow z pamiatkami na zamku sprzedaje ksiazki mocodawcy Kwietnia, w tym jego przewodnik (posrod multum innych publikacji), jednak same sprzedajace reaguja usmiechem na pytania czemu sprzedaja ksiazke pacjenta z Boleslawca, odpowiadajac ze maja tez ksiazki o nazistowskim ufo a Kwietnia kwituja usmiechem politowania.
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien odpowiesz za to ze tak pomowiles Ksiezna von Pless.
   Pampolini w tropikach ! Jestes zwyklym klamliwym Kalmukiem! i Kwiecien od Pszczyny kolka kilometrow Dziadu jeden sie trzymaj.
   Bedziesz mial ciemniaku Kwiecien Sidor taki nie taki.

   Tomasz powodzenia.!

   A

   Usuń
  2. Chętnie pomogę w zebraniu materiałów w, których kwiecień wygadywał idiotyzmy na temat tej wspaniałej historycznej postaci.

   Usuń
 45. A on już zamieszkał w Rzeczce u śniadawego, tak jak wcześniej na Włodarzu ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czytajcie komentarze powyżej w odpowiedziach bo pojawiły się nowe bardzo trafnie oddające zryty beret kwiiietnia.

  Powyżej szukaliśmy niejakiej Wiery Waculikowej i w odpowiedzi anonimowy napisał:

  Ona istnieje tylko w siwej dyni kwietniołaka razem ze Stanisławem, który najpierw Był tym Stanisławem, potem zamieszkał nagle w Skalnym Mieście gdzie prowadził muzeum. Jak sie ten debil dowiedział że skalne miasto jest w Polsce i nie ma tam Miasta, to przeniósł Stanisława razem z muzeum do Mezimesti, potem do Drandysu nad Labem. Jak zaczniecie tam szukać Stanisława to się okaże że nie nazywa się Hocl tylko Kolc, a jemu się pojebało no bo jemu może się pojebać ponieważ z kartki nie czyta.

  Ale zaraz się dowiecie że najważniejszy jest jego przekaz a nie Stanisław. :). A czy on nazywa się OTTON TODT czy OTTO BATON to nie ma znaczenia tak jak nie ma znaczenia czy to muzeum jest pod Świdnicą, w Skalnym Mieście w Czechach, w Mezimesti czy w Brandysie nad Labem. Jak sprawdzicie te miejscowości i nikogo takiego tam nie będzie ( no bo nie ma) , to na następnym pokazie banialuk powie że są trzy Mezimesti, pięć Brandysów i siedmiu Stanisławów.

  U durnia Głuszyca stała się już jakimś Glauche i Gruszeczką. za miesiąc się dowiecie że to Garche, Gurche, Birn Baum i Dupaum.

  Jak debilowi udowodniono w komentarzach pod durnym filmem że Księżna Deisy ( Stokrotka) była wiekową babcia i nie uprawiała żadnych seksualnych orgii na grobach swoich krewnych. To na szybko wymyślił że on nie mówił o Deisy tylko że mówił o "wilczycy" z obozu koncentracyjnego ,którą sam sobie nazwał "stokrotką".

  To debil mitoman , kłamca i dureń, chazarski czub który pierdoli trzy po trzy za kawałek kąta do spania kielon do chlania i michę. Do tego ma od urodzenia zryty dekiel przez Tate.

  OdpowiedzUsuń
 47. Zastanawiające jest kto za nim stoi,teraz jest gdzieś tam w górach a będzie w poznaniu.To kto go transportuje załatwia miejsce na te prelekcję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wincentunio Drużyński. To on jest motorem napędzającym tą antypolską chucpę kwiiietnia.

   Usuń
  2. Ten objazdowy cyrk nakręca cwaniak z SWD, książeczki mu się lepiej sprzedają.

   Usuń
  3. kwiecień jest jego kukiełką do nabijania pieniędzy.

   Usuń
 48. Podsuwam znakomity sposób na kwietniołaka, dzięki któremu świat o nim zapomni:
  1. Opracować listę pytań - zamkniętych i otwartych - dotyczących współpracy z i zachowania kwietnia.
  2. Podzwonić po wszystkich towarzystwach/grupach/indywidualnych mających z nim styczność i zrobić wywiady-ankiety na podstawie opracowanych pytań. Jedni będą dawali namiary na kolejnych rozmówców.
  3. Za zgodą obu stron umieścić nagrania rozmów w sieci.
  4. Bye, april.

  OdpowiedzUsuń
 49. Kwiecien ty Ciemnogrodzie!

  Mylisz pojecia, pamietaj ze tutaj zagladaja ludzie z TT od pewnego czasu.
  Nie wprowadzaj ludzi w blad ...juz prostuje przychlasta.

  Oboz Birn Baumschien. naprawde istnial ,dzisiejsza nazwa wsi to Gruszeczka
  obok wioski Kaszewo ,lasy Powiat Milicki... nie sa to Gory Sowie ani Kwietniolakowe Riese..hehehe..

  Wiecej sie nie dowiecie z Wincentym -:)

  Wincek i Kwiecien hehe a ja wiem i mapy mam dokumenty tez mam .I na naszym forum juz z 10 lat temu sprawe wyjasnilismy.
  Tak ze nie bajajcie .:-)

  Tak ? pan Druzynski ? czy to ten pan co Tomasza straszyl ze jak go zobaczy to szczena przywali o podloge? a to historyk zawodowiec czy wie to wszystko od Kwietnia?
  Moze poczytamy i porownamy fakty z zawartoscia tego dziela ?
  Bedzie fajna zabawa ! -:)

  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 50. Tomasz napisz do Fundacji Ksieznej , oni czekaja na twoje materialy.
  z Kwietniem o Ksieznej.

  OdpowiedzUsuń
 51. Tomasz Wybacz ze wkleje jeszcze raz ten SKORWYSYNSKI post i powiem od siebie pare slow tego bydlaka! masz szczescie hamie ze Trafiles CIOTO INTERNETOWA NA Tomasza bo jak bys trafil gnoju smierdzacy na mnie to bym Cie swinio niewychowana znalazl i pisze to otwarcie obil bym Ci morde i zaprowadzil na Policje Bo gnoju smierdzacy jest to szantarz emocjonalny na Tomaszu z twojej strony zboczencu jeden. Nigdy ! nigdy bydlaku nie waz sie takich prywatnych dotyczacych ,kogos rzeczy wspominac publicznie i w ogole!
  Bydlaku jeden!
  Moi drodzy, czy dorosly mezczyzna tak postepuje jak Koniczyna w swoim poscie.?
  NIE! tak postepuje PEDAL!  ps :Tomasz miales racje jak te szumowine nazwales...masz sie nie przejmowac.
  Trzymaj sie. normalni ludzie sa z toba.

  A
  ---------------------- koniczyna kon24 czerwca 2015 22:44

  W komentarzu Sidora mamy wyrażenie, ogólnie przyjęte za obraźliwe (skurwysyn). Potoczne tłumaczenie tego słowa jest: syn kobiety lekkich obyczajów. Czyli Sidor jako pierwszy obraził pewnego człowieka i jego rodzicielkę. Obraził tylko dlatego że śmiał napisać komentarz na tym blogu, w którym jako podstawowe źródło informacji do postów, wykorzystuje się twórczość internetową Tomasza Sidora. Czyli Sidor, kogoś tak nazywając, tak na prawdę pokazuje swoje stanowisko do samego siebie.

  Sidor płacze że obraziłem jego matkę. Niech pokarze materiał że nazwałem go "skurwysynem". Jedyne co napisałem to to że jego matka była znaną Warszawską prostytutką. Napisane to było w sesji mailowej letniej, której całości, z wiadomych mi względów, Sidor nie ma odwagi opublikować. Ale na szczęście jestem jeszcze ja, który niebawem to uczyni:)
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam na to jedną odpowiedź:

   http://www.miejski.pl/slowo-Skurwysyn

   To popularne w języku polskim słowo ma wiele znaczeń. W podstawowym, dosłownym znaczeniu "skurwysyn" (1) oznacza syna kurwy (kobiety lekkich obyczajów).
   Słowo te często jest używane w innym znaczeniu. Określamy nim osobę, której nie lubimy i gardzimy nią, mimo że nie jest synem kurwy. Jest to więc tłumaczenie nie dosłowne (2).
   W pozostałych przypadkach słowo "skurwysyn" jest używane w celu porównawczym do kogoś lub czegoś (3).

   Ktoś kto bardzo nas zdenerwował lub osoba totalnie wredna.

   Skurwysyn ma wiele znaczeń i wszyscy wiedzą co mam na myśli gdy jakiegoś skurwysyna określam mianem skurwysyn.

   Usuń
  2. Polecam uczyć się od tego faceta języka stosowanego i adekwatnego do wszelkich kurw, skurwysynów, łobuzów, złodziei, szui, szumowin itd, etc.
   Jak wiecie mnie tego języka uczyć nie trzeba i stosuję go wyłącznie-powtarzam wyłącznie gdy mam do czynienia z mętą moralną lub społeczną:

   https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/vb.1762814377278569/1771043156455691/?type=2&theater

   Usuń
 52. Dopisze w jakim celu Kwiecien z Druzynskim podali chaslo Gruszeczka,? tylko skrotowo by cos nie weszyli.
  Nie daleko tego obozu przy wsi Gruszeczka powstawaly za pomoca jencow fortyfikacje ,jakie slady jeszcze do dzisiaj sa widoczne ,wtajemniczeni wiedza o czym pisze, cala ta sprawa nie byla by ciekawa gdyby nie Herbert Klose,,,
  Ten polskojezyczny kapitan Niemieckiej policji, byl w tamtych stronach urodzony ,uczeszczal do szkoly, i pracowal w nadlesnictwie,przez pewien czas. znal dokladnie te tereny ,widywano go czesto po wojnie we wsi Zawonia, tez niedaleko Gruszeczki-:)
  Klose znal te miejsca budowane przez jencow. Z obozem to naprawde ciekawa i tajemnicza sprawa. ale nic wiecej nie bede tutaj pisal ze wzgledu na Kwietnia i tego bajkopisarza. oni nic nie wiedza ,i tak lepiej. napomkne ze ma to co nieco wspolnego z powojennymi oddzialami dywersyjnymi dzialajacymi na tym terenie.
  Istnieja poszlaki ze w tych terenach a nie ,jak ktos by sie spodziewal w Karkonoszach, zostalo cos zdeponowane, Kwiecien czy nie o to Ci chodzi?
  Wyczytalem wyzej ze Kwiecien szuka zlota ..z pewnoscia tak jest.

  Ale miejscowosc Gruszeczka ciemnogrodzie jest w zupelnie innym miejscu jakie podales -:) ale on ciemny cos uslyszal i przeinacza ,,ale jaja!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przestań opowiadać dziwne rzeczy, idiota coś usłyszał lewym niedomytym uchem, że jakiś obóz że Gruszeczka i sobie znów wkręcił bzdet. Nie podawaj danych o jakich ten osioł nie ma bladego pojęcia.
   Czy Ty J. nie widzisz że to kretyn i imbecyl ?

   Jakie złoto?, Aby czegoś szukać to trzeba mieć wiedzę i wszystkie klepki na swoim miejscu. A ten cymbał nie ma nawet pół klepki.

   To konferansjer z obwoźnego cyrku, w którym zamiast "kobiety z brodą" pokazuje się "nieistniejące wilkołaki i wampiry".
   Ogarnij się tam, bo zaczniemy mieć wątpliwości że straciłeś wyczucie sytuacji, i kretyna pampoliniego uważasz za "poszukiwacza".
   Pozdrawiamy.

   Usuń
 53. Jeszcze raz ja.
  Tomasz tutaj masz link o tym obozie.
  Poza tym Dolina Baryczy to raj dla Ciebie. Kiedys sie musisz tam wybrac ,raj dla wedkarzy.! z noclegami tez nie ma problemow .

  http://dolnoslaskie.fotopolska.eu/Gruszeczka/b90955,Niemiecki_zenski_oboz_pracy_.html

  Pozdrawiam-:)

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy już ktoś dotarł do owego Stanisława co niby prowadzi muzeum w Czechach?
  Ja cały czas szukam.
  Nie znalazłem takowego za to znalazłem tylko to, że w Mezimestri jest muzeum kolejnictwa:
  http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/002675-Mezimesti-ma-zeleznicni-muzeum/

  http://www.e-gory.info/index.php?kat=cz_kolej_jaromer

  Szukam też muzeum w Brandysie nad Labem i znalazłem to:
  http://www.polabi.com/turisticke-cile/turisticka-informacni-centra/brandys-nad-labem-oblastni-muzeum-praha-vychod/

  http://brandysko.cz/oblastni-muzeum-praha-vychod/d-25479

  http://www.aticcr.cz/oblastni-muzeum-praha-vychod-brandys-nad-labem/os-1205


  Nie znam Czeskiego, ale gdyby ktoś znał choć trochę mógłby napisać lub zadzwonić do jakiejś informacji turystycznej w Czechach, albo do muzeów z linków i popytać o tajemniczego Stanisława Cholca, Bolca lub Kolca, Wierę Waculikową i to tajemnicze muzeum militariów o jakim pieprzył kwiiiecień.

  Kto się podejmie tego zadania?
  Bo liczyć na to, że kwiiiecień sam poda namiar na to muzeum i dokładny namiar na tego Stanisława nie ma co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj spokój - przecież te osoby są całkowicie zmyślone przez kwietnia. Znam dobrze tamte tereny i nikt taki tam nie mieszka.

   Usuń
  2. Jasne, ale ja to muszę udowodnić nie nam tylko Panu Gabrysiowi i przy okazji całej tej bandzie głupków przyjmujących na słowo co wciska kwiiiecień.

   Usuń
  3. Przede wszystkim nic nie musisz. Już udowodniłeś co miałeś udowodnić.

   Nic nie udowodnisz, bo jak po stracie czasu znajdziesz jakąś Vaculikową dentystę lub Stanisława Holca piekarza to i tak ten mitomański kłamca powie że to nie oni bo To nie Ta Vaculikowa i nie ten Stanisław. I nie w Mezimesti a w Pradze aż na końcu przeniesie ich do Austrii. Tak samo jak baraki z GrossRosen. Chyba nie czytasz komentarzy, a jeśli nawet to chyba nie wyciągasz z nich wniosków.

   Usuń
  4. Ja wnioski dawno wyciągnąłem, ale tu chodzi o Pana Gabrysia, ktoremu mam zamiar pokazać jasno kłamstwa kwiiietnia.

   Usuń
  5. Kwiecien bezczelnie robi wszystkich w balona a klamstwo "wyjasnia" kolejnym klamstwem.

   Na blogu czuba z Krosna oglosil ze Pan Gabrys podal Tomasza do prokuratury, ciekawe niby za co.
   Kolejny blef skolowanego czubka.

   Usuń
  6. Zajmujesz się pionkami zamiast rozgrywać bęcwała.

   Usuń
  7. Nie trzeba mówić po czesku, równie dobrze można po angielsku albo nawet po polsku. Polski i czeski są w wysokim stopniu wzajemnie zrozumiałe, nawet mimo iż dla każdej ze stron drugi język brzmi nieco śmiesznie ;)

   Usuń
  8. " Na blogu czuba z Krosna oglosil ze Pan Gabrys podal Tomasza do prokuratury, ciekawe niby za co.
   Kolejny blef skolowanego czubka."

   Tak, a siedziba tej " prokuratury" znajduje się na ciemnej stronie Księżyca w kwaterze Himmlera. Wyrok zapadnie i zostanie ogłoszony przez druty w głowie wszczepione kwietniołakom :-).

   Zostanie też wymierzona kara przez dojeżdżające właśnie do Warszawy grupy paramilitarne, Grom i Ludzi z Węża. Asystuje im 20 adwokatów kwietniołaka i 30 prokuratorów, a pochód zamyka 6 psychiatrów niosących na czerwonych poduszkach poświadczenia że kwietniołak nie ma nic z deklem. :-)

   Usuń
 55. Do NowegoTargu przyjeżdzają na targ Słowacy . Popytam . Proszę dokładnie napisać o co mam się pytać. Nazwiska i nazwy miejsc. Wytrzażwiałem i dziekuje za cirpliwosc we wczorajszej rozmowie. . Tak przy okazji jak by Pan miał Wirgin telefon to rozmowy są darmowe bez limitow !!! starter za 5 zł. . Prosze tego nie umieszczac

  OdpowiedzUsuń
 56. kwietniołak ty parchu, do zobaczenia jutro w Poznaniu! Tym razem nie uciekniesz, bo strzelnica będzie od rana obstawiona. Będziesz miał taki materiał czubie, że się posrasz z wrażenia. Tym razem to będzie w pełni przygotowana akcja zorganizowana przez kilka osób. Nigdy nie wiesz kiedy będziesz obserwowany i nagrywany. Żebyś poczuł się bardziej pewnie, to ci powiem, że jeden z nas będzie jutro nie tylko na strzelnicy, ale i na twojej bełkotopierdolekcji. Zastanów się nie raz zanim coś pierdalniesz, bo tym razem opublikowanie pociętego materiału na you tubie nic ci nie da. My będziemy mieć pełny nieokrojony materiał audio wideo i to bez cenzury. Będą nagrani ludzie, którzy się tam pojawią, a może nawet przeprowadzimy mały wywiad i konfrontację z twoimi nieświadomymi twojej choroby umysłowej "fanami". Strzelnica od rana pod obserwacją. Z której strony? Żebyś się tu zesrał, to ci nie powiem :) Dla twojej informacji bierzemy się od teraz za kłamcę i zdrajcę strzelewicza oraz twojego 65-letniego psa drużyńskiego. Niech te dwie klempy wiedzą, że żarty się skończyły. Bye Bye :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrajcie tez morde czuba koniczyny i cwaniaczka gucio mruk jak scierwa sie tam pojawia.

   Beda kwiiiiiczec jak Kwiiiiecien.

   Usuń
 57. Tomasz glowa do gory!
  Pozdrawiam.

  Ps. Stawy Milickie ogladales.? polecam .-:)

  OdpowiedzUsuń
 58. -Co do sprawy w którą wmieszany jest P. Gabryś.-

  https://www.youtube.com/watch?v=epFuVzpgEJk
  adres: Lešany u Týnce nad Sázavou
  sieć: www.vhu.cz/muzea/zakladni-inf...
  e-mail: museum@army.cz
  telefon: (+420) 973 296 161
  GPS: 49°50'42.61"N 14°31'44.69"E
  299m nad morzem

  ......................................................................................................................
  http://www.czechtourism.com/pl/c/kraliky-military-museum/
  Adres
  Prostřední Lipka 1, 561 69 Králíky
  GPS: 50.08485205068915, 16.759971002937277
  Telefon
  +420 608 478 732
  muzeum@armyfort.com
  www.armyfort.com
  ......................................................................................................................
  Jest jeszcze:

  Muzeum Fortyfikacji – artyleryjska grupa warowna „Hůrka“

  Zabytki militarne Muzeum
  Adres
  Muzeum opevnění – dělostřelecká tvrz Hůrka
  č.p. 1938
  561 69 Králíky
  Kontakt
  telefon: +420 606 669 888
  e-mail: spravce@boudamuseum.com
  www: www.boudamuseum.com
  ......................................................................................................................

  Skontaktowałam sie takze z przyjacielem mieszkającym koło Pragi, oraz innymi znajomymi. Wszyscy jesteśmy zgodni że P. Gabryś jest tylko jeden!!! I Kwiecień powinien za to beknąć! Osobiscie skontaktujemy sie z P. Gabrysiem. Uprzejmie też informujemy, że zgłosilismy jakis czastemu skargę w odpowiednich placówkach co do innych wybryków. Ten człowiek za wiele juz sobie pozwala. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 59. Zobaczcie jak ten SWIR klamie!-:)

  z jego smietnika! -:) czy Ci ludzie nie maja rozumu przystajac z Kwietniokakiem?

  Jan Kowalski26 czerwca 2015 03:13

  Panie Darku,bardzo pana lubię i sznuję,uwielbiam słuchać audycji,ale czasem zaglądam na blog kłamstwa riese,rzadko co prawda,i zazwyczaj jak nie zawsze nie znajdowałem tam nic ciekawego oprócz przekleństw i wyzwisk,ale ostatni post mnie zaskoczył,sidor dzwonił do pana stanisława tego z prelekcji i przeczytał fragment z wspomnień pana stanisława z 45 roku które ty podajesz na twoim blogu,i okazało się że pan stanisław nic o tym nie wie!Jego historia jest zupełnie inna niż pan przedstawia,przynajmniej twierdzi tak pan stanisław a on chyba lepiej wie co robił w 45 roku w głuszycy.Nie uwierzyłbym w to ale jest nagranie opublikowane na blogu kłamstwa riese,wypowiedz się na ten temat,bo trochę się zgubiłem.Jakby sidor to napisał to bym nie uwierzył ale dyktafon nie kłamie,głos niewątpliwie pana stanisława.Wyjaśnij to trochę.Zgadzam się z panem w wielu rzeczach ale w tej sytuacji trochę nie wiem jak się zachować,bo opisujesz wspomnienia kogoś a ta osoba o tym nawet nie wie,chyba że pan stanisław ma sklerozę ale w to wątpię.Pozdrawiam!
  Odpowiedz
  Darek26 czerwca 2015 16:21

  Stanisław Holtz zamieszkały w Brandys nLabem ur 1927 w Brnie , Sidor wmanewrował pana Gabrysia w soje chore gierki . Pisząc pan Stanisław odnoszę się do pana Holtza i Viery Vaculkikowej z Czech . Na szczęście pan Stanisław zareagował na kłamstwa Sidora i skierował sprawę do prokuratury finał sprawy będzie niebawem znany .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urojenia tego skurwysyna są coraz większe. Skurwysyn kwiecień wyciera sobie pysk Panem Stanisławem Gabrysiem używając go do walki ze mną. Po pierwsze z jakiego to niby powodu Pan Gabryś miałby kierować coś do prokuratury?
   Po drugie sami słyszeliście w jak życzliwej atmosferze się zakończyła nasza ostatnia rozmowa.
   Po trzecie A CO JEŚLI ZA MIESIĄC DWA TRZY PIĘĆ I 12 MIESIĘCY OKAŻE SIĘ, ŻE PAN GABRYŚ NICZEGO DO PROKURATURY NIE ZŁOŻYŁ? Czy dzisiejsze kłamstwa kwietnia ujdą wam pamięci uwadze i dezaprobacie?
   Czy nie dość jest dowodów na to, że kwiecień ta szmata paranoiczna od lat ogłasza, że jak nie ta to inna osoba, którą powiadamiałem o jego kłamstwach i skurwysyństwach jakoby składała przeciwko mnie pozwy? Kilka miesięcy temu ogłaszał, że szantażowałem Dwór Grunwaldzki spaleniem strzelnicy i, że tamci mieli mi jaką sprawę wytaczać. Teraz, że Pan Gabryś coś złożył do prokuratury. Ile jeszcze takich kłamstw ta kurwa wymyśli?

   Mityczny jakiś Stanisław Holtz z Brandys nad Labem, który jakoby jakieś muzeum prowadzi czy ma? To urojenia. Jeśli nie to niech wskaże stronę internetową tego muzeum jakiś namiar itd, bo jak na razie nigdzie o kimś i czymś takim nie ma nic w necie.
   A przecież powinno skoro to jest taki legendarny człowiek i jego muzeum.
   To samo w tą Vierą Vaculikową zero informacji o jakieś takiej w kontekście muzeum czy owego Stanisława Holtza.
   Ale słuchajcie krok po kroku udowodnię, że to urojenia, pomówienia i skurwysyńskie oszczerstwa.

   Usuń
  2. Czyli 92 letni Stanislaw z Brandys nad Labem jak Kwiecien prostuje!, bioracy udzial w pierdolekcjach Kwietnia. Starajacy sie i prowadzacy muzeum broni w skalnym miescie jak Kwiecien twierdzi! jest teraz z Kwietniem i BIERZE UDZIAL W PIERDOLEKCJACH kwietniolaka.

   Na stronie Koniczyny ten caly Bix cos bredzi o prawdzie czy nie prawdzie , sypie paragrafami, pewnie nastepny idzie droga kwietnia, badz jego interesy sa zagrozone....
   Facet skoncz te twoje wygrazanie paragrafami bo jak ktos juz tutaj napisal , dostaniesz zawalu serca DZIADKU i bedziesz mial.
   Poczytaj i przemysl kto tutaj klamie .Tomasz czy kwietniolak?
   Na jakim blogu nie ma wiadomosci historycznych ? tutaj jak najbardziej
   pisane sa fakty poprawne ,gniotace i demaskujace MITYCZNE PRZEKAZY OBLAKANEGO KWIETNIA1 wlasnie u was piszacy nie wnosza tez czy dowodow historycznych , a jak polglowy wypisuja pierdoly na dodatek jakas niedojda zyciowa , co Anglia matolowi zycie uratowala , bo w polsce polglow nie dal rady , szpanuje po angielsku Ch...) jeden wie o czym wariat z Angli pisze.-:) NO TAK WARIAT BO TO POLSKO JEZYCZNE A NIE ANGLOJEZYCZNE BLOGI:..glupolu jeden!
   Hej Johny ,w ilu spicie w pokoju?-:)


   ....BIX.... ty masz tylko interes w tym by zarobic na tym klamcy.! i bronisz go .Twoje filozofie przemawiaj i pisz do muszli klozetowej.
   My zrobimy wszystko by ta zmowa wasza klamczuchy , te pierdolekcje i oszukancze filmy kwietnia bez wartosci historycznej ...A ANTY HISTORYCZNEJ miala koniec .i ty w tym nie przeszkodzisz masz do czynienia nie z hajlujacymi KWIETNIAMI a wlasnie z patryjotami ,nie dajacymi wciskac sobie KITU KLAMCO! Popatrz sobie na hajlujacego Kwietnia wsrod SSmanow przebierancow na jego filmikach . KTO TUTAJ JEST NAZISTA czy ZWOLENNIKIEM HITLERYZMU ; NIE OBRAZAJ BO SAM CI SPRAWE DZIADKU ZALOZE ZA TAKIE OSKARZENIA!!!
   ps.
   nie strasz bo Ci zwieracze puszcza,i sie zesrasz- dziadku.
   No sam pisales ze jestes juz stary-:)

   Mam propozycje do anty kwietniwych anonimow...
   Przestanmy zagladac na blog tego calego Koniczyny bo to nie ma jakiej kolwiek wartosci ,co tam pisza , a Tomasz zlosliwe posty durniow bedzie kasowal , jak do tej pory robi.
   Dziadek BIX grand Prix wkorwi sie! ze jest ignorowany stary baran ,
   A my skupmy sie nad Kwietniem i jego klamstwami .

   Pozdrawiam.

   Usuń
 60. Paranoik nagrał kolejny materiał. W połowie skurwysyn opowiada, że Pan Stanisław, bo tu ma na myśli Gabrysia, mówi, że Pan Stanisław opowiadał o jakiejś czarownicy unoszącej się nad ziemią.
  Kolejne kłamstwo. Rozmawiałem z Gabrysiem, który powiedział co wyraźnie słyszeliście, że jest cholernym dokumentalistą I JEST BARDZO DALEKO OD BAJEK I LEGEND. A tu kwiiiecień mówi, że Pan Stanisław opowiedział własnie taką legendę.
  Jutro materiał będzie opisany, materiał pełny urojeń i schiz.

  OdpowiedzUsuń
 61. Co do miasta Brandýs nad Labem-Stará Boleslav , bardzo ładne i posiada wiele pieknych zabytków. https://pl.wikipedia.org/wiki/Brand%C3%BDs_nad_Labem-Star%C3%A1_Boleslav
  Kto nie zna, może sobie poczytać wpisujac w wyszukiwarke link. Teraz Zadanie dla Darka o zekomą lokalizację Stanisława Holtza... Wszyscy sobie to bedą mogli sprawdzić. P.S. To jak to jest, zaprasza jednego Stanisława a pisze o innym?? coś chyba nie tak.!

  OdpowiedzUsuń
 62. Tomek -:))))) podaj prosze ten link gdzie ta menda opowiada o tej latajacej korwa czarownicy! -:))))) az sie oplulem jak to przeczytalem ze smiechu!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Włączasz ten materiał od 21 minuty i słuchasz jak w 21:29 mówi, że Pan Stanisław im tu opowiadał właśnie tą legendę:

   http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

   Usuń
  2. I nadodatej pierdolony mówi, że w opowieści Pana Stanisława pojawiają się postacie przypominające pół wilka pół człowieka.

   Kurwa mać no.

   Usuń
  3. PS
   Kwiecień skurwysynu-fryku jak się sam określiłeś-jutro wieczorem zrównam cię z ziemią za te bajania paranoiku intrygancie.

   Usuń
 63. Zobaczycie !-: ) ten jamochlon Kwiecien tak naklamie na tego Pana Stanislawa tymi swoimi historyjkami ze ,temu czlowiekowi muzeum zamkna!
  No pomyslcie rozchodzi sie fama ze wlasciciel muzeum gdzie znajduje sie arsenal broni ,,kalachy itp! OPOWIADA O LATAJACYCH CZAROENICACHNA MIOTLACH!-:))))))) k::::))))) wjada tam do tego muzeum i je zlikwiduja czlowiekowi , bo powiedza ze jest niepowazny!-:))))

  Kwiecien ty matole zostaw tego czlowieka w spokoju-:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, a w kolejnym kłamstwie powie, że bajkę o latającej kobiecie nie opowiadał im tam Gabryś tylko ten 92 letni staruszek Stanisław, który ot tak sobie przydreptał z Czech z nimi w to miejsce by im to opowiedzieć.

   Usuń
  2. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

   Oczywiście że tak powie, te kocopoły niby opowiadał tam w lesie ten nieistniejący 92 letni Stanisław co przybył ze skalnego miasta-Mezimesti i Brandysu nad Labem bo on jest w trzech osobach tak jak Jarecki. Za miesiąc zacznie się mnożyć tak jak Jarecki i napotkamy go w Malborku, gdzie na wieży z Himmlerem i cymbałem w arafatce będą obserwować pochód powstałego z grobu Von Jungingena :).

   Usuń
  3. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

   Ktoś cię kwietniołak obserwuje?, to na pewno jest Otto albo Hilda z szybu :-), a z za drzewa przygląda ci się 92 letni Stanisław Holz zaś w drodze na szczyt popierniczają już pokraczne staruszki na golasa czczący kult fallusa :), zażyj szybko biały proszek RWD :-).
   ONI tu są auuuuuuu :-)

   Usuń
  4. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

   jedni mówią że ten kamień to piaskowiec, inni ze zlepieniec , inni że odlew a jeszcze inni mówią że to ołtarz, pewien stary mieszkaniec tych terenów który w 1945r przybył tu zza Buga opowiadał mi że w XVII i IX wieku był świadkiem takich obrzędów i pewien biznesmen kazał mu przewrócić kamień.

   Oczywiście i nie ulega to najmniejszej wątpliwości że nasz tajemniczy przybysz zza Buga wiedział co tu się odbywało w XVIII wieku. Pewnie to usłyszał w knajpie Pod Jeleniem po drugiej ćwiartce kapslowanej czystej.

   Usuń
 64. Kwiecien ma Syndrom Liczyrzepy!
  Rubenzahla! To satara bajka o wilkolaku w siedmiomilowych butach!-:)))))
  Kwiecien ma Ksiazke ten debil napisana przez specjalistow od Dolnego Slaska w 1948 r. ze wschodu! po 2ch latach szabrowania poniemieckiej schedy na tych ziemiach, napisali co wiedzieli ! a Kwiecien ot prawde bedzie ustanawial kretyn-:)
  A co nie wolno debilowi? nienormalnemu wszystko mozna-:)
  Kwiecien ty aktorze filmowy Wygladasz jak sam syn Telly Sawalasa z ta lysina pod kapeluszem!-:)))) , jaki ty kurwa jestes piekny w tym wdzianku safari matole jeden .! a ten kapelusik ! hehehe!!!!!
  Wygladasz debilu jak bys mial zaraz ustrzelic Lwa! -:))))) nie tylko malpoluda!-:)))

  Super film Kwiecien szkoda ze Cie ten jamnik nie oszczal-:))))) byl by ciekawszy.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rubenzahl, Duch Gor jako wilkolak w siedmiomilowych butach?
   O ja pierdole, takie pomysly tylko w zapitych czerepach partyjnych "etnografow" przywiezionych na ruskich tankach i zbierajacych opowiesci od pacjentow Boleslawca ktorych nie zdazono ewakuowac.

   Przebieranki Pampaliniego to czysty kabaret, ciekawe kiedy wyskoczy w XIX wiecznej damskiej sukni balowej z gorsetem?
   ;)


   http://news.o.pl/wp-content/i/2012/05/filmowe-poranki-dla-dzieci-pampalini-kino-alchemia.jpg

   Usuń
 65. Czubek najpewniej stwierdzi na dniach ze zamachy islamskich radykalow to realizacja planu Himmlera, Otwarcia Wrot, brudnej podziemnej armii SS a wszystkim steruja nazisci z bazy po ciemnej stronie Ksiezyca przesylajac gluszyckiemu pijaczkowi transmisje przez te druty czy tranzystory co ma w lysej lepetynie powszczepiane.

  Do tego to wszystko wie od Pana Gabrysia ale nie tego od muzemum pod Swidnica ale innego, z muzeum w Czechach co ma 90kilka lat i co z nim robi prelekcje ktorych nikt nie widzial i tylko Kwiecien wie kto i gdzie ale nie powie bo to tajemnica z lepetyny Himmlera.

  I to z Mesimesti albo Brandys nad Labem-Stara Boleslav albo Liberec albo Thule-Wyspy Hakon albo Elefantyna albo Boleslawiec.

  Gdzie jest oddzialowa?!
  Pacjent ma silna progresje urojen, poprosze silniejsze neuroleptyki, dozylnie!

  OdpowiedzUsuń
 66. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Ty obrzędowy cymbale, wyrwałeś z jakiej chaty krzyżyk z pojemnikiem na wodę święconą, takie pojemniczki były zawieszone przy drzwiach prawie w każdej chacie. Ty chazarski debilu obrzędowy. Ty kurchanie obrzędowy z polnej kamiennej miedzy. Ten swój obrzędowy kit to ciśnij temu durnemu zawieszonemu Alexowi ale nie nam.

  OdpowiedzUsuń
 67. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Na pewno nie na Ślęży, z tamtąd jak by Cię dorwano to zleciał byś na kopach :-).
  Noc Kupały możesz robić w tajnych obrzędowych krzakach. Ale to też tylko kwestia czasu i do czasu.

  OdpowiedzUsuń
 68. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Co za słowotok bez sensu. To człowiek czy zmutowana katarynka ?. Pierdoli takie głupoty na wydechu , i to bez popijania ? :-).

  OdpowiedzUsuń
 69. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Góry Kaczawskie, góry sudety, góry alpy, czomolungma , wyspy owcze, Bora Bora,
  góry kamienne , góry Tatry , góry pieniny , góry wawrzyńca, gerlach, babia góra, w. Sowa. M.Sowa, góra Osówka, góra Ostra, góra tępa, ...........słuchajcie nie ma co ukrywać na świecie jest od ciula gór i nazw i wszędzie odbywały się okultystyczne obrzędy. Tam gdzie zjawi się pampolini łowca wilkołaków wszystkie dziadki biegają nago, z pod ziemi łapią kogoś za nogi, a panienkom leci krew z nosa :-). Mieszkają tam smoki i biegają rycerze w złotych zbrojach.

  A wszystko to potwierdzają Tirówki i pijane lumpy spod sklepu. Każdy lump ma certyfikat tajności, oraz zaświadczenie od psychiatry. Kwietniołak ma takich zaświadczeń 6 szt. które ma ale nikomu nie pokaże. Może to potwierdzić dziadek Otton Hotz z Brunowa nad Labem i Stanisław ten muzealnik co ma wędrujące muzeum , tylko musicie ich wywołać okultystycznie z zaświatów :-).

  Do okultystycznego obrzędu służy krzyżyk z pojemniczkiem na wodę święconą który to wyrwał miszcz ceremonii pampolini ( w przypływie swojej złotej myśli) z jakiejś starej chałupki.

  OdpowiedzUsuń
 70. Hermann, jak ty chcesz po tym wszystkim wejsć między normalnych ludzi?

  Obrońca bydlaka staje się pomocnikiem bydlaka, czy ty też rajcujesz się chorymi kalumiani na Hochbergów? Siedzisz na sali, klaszczesz kłamcy, wspierasz go finansowo i nie reagujesz jak pluje na Dolny Sląsk i naszą historie?
  Geszeft ponad wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A napiszę tutaj, może naczelny Gall - Tomasz łaskawie opublikuje :)
   Kilkakrotnie napisałem, mam zupełnie odmienne od Kwietniowych poglądy a jako, że jestem człowiekiem mocno liberalnym, nie poddaję ich krytyce a tym bardziej nie urągam ich autorowi, znając dość dobrze historię i zakamarki zamku, trudno by mi było "pluć" na dawnych właścicieli Książa, mówię o tych przed 1941 rokiem :)
   Nigdy nie siedziałem na sali jako widz i nie klaskałem, bo omijałem te prelekcje, poza tym odkąd wprowadzono tasiemki wstępu to ja nie dostaję :)

   To jest jego sprawa co mówi jak mówi gdzie mówi i komu, to Darek bierze za to odpowiedzialność i nikogo nie powinno to interesować.

   Posłużę się pewną analogią.
   Przeczytałem chyba wszystkie publikacje dotyczące "riese" Wałbrzycha, Książa, które zostały wydane (lub nie, ale to inna bajka) przez cieszących się do dziś szacunkiem autorów, w których były i są napisane takie bzdury, że Kwietniowe bajania to przy tym pestka.
   Pozwoliłem sobie napisać, któregoś pięknego poranka do autora jednej z tych książek list, w którym wypunktowałem popełnione w niej błędy. Wiesz co mi autor ów odpisał cyt:
   "Doceniam Pański list i zdaję sobie sprawę, że nie wszytko jest w stu procentach zgodne z prawdą, ale jeżeli w obecnych czasach oparł bym się jedynie na faktach to publikowanie książki nie miało by sensu."
   oczywiście z wiadomych względów nie podam danych autora jak i książki.
   I tak samo ma się do tego bajanie Kwietnia z tym wyjątkiem, że on nie jest w gronie szacownych autorów "poważnych" publikacji trącących na kilometr S-F.
   I tak jak kiedyś napisałem u Koniczynki, "olałem" towarzystwo "wzajemnej adoracji", pozostałem w kontakcie i stałej współpracy z trzema osobami z "kręgu zainteresowanych" :), z których jedna niedawno odeszła.
   Nie wspieram Darka finansowo :), źle mnie rozumiesz, chodzi o koszty moje własne, czas, kasa na piwo i takie tam drobne wydatki, ale jednak wydatki :)

   I na koniec nie ma również nic do narodowców, to ich sprawa, ale epatowanie tym innych to już inna rzecz, to jest tak z gejem który zaczepiał by cię w hipermarkecie :) - Efekt takiego spotkania wiadomy, w zależności oczywiście od preferencji delikwenta :)

   H

   Usuń
  2. Jeśli porównujesz bajki " poważnych co piszą o Riese" z kwietniołakiem to jest między nimi zasadnicza różnica, oni piszą " różne bajki" nawet S.F., ale nie szargają Polski. Nie opowiadają głupot o podpalaniu wersalek w sosnowym " niepalnym lesie"., Nie przenoszą gier komputerowych do rzeczywistości, nie występują u nich zmyślone postacie oraz nie robią tam gdzie staną wokół obory.

   Nie opluwają ludzi wokół tylko dla tego, że Ci ludzie nie chcą z nimi mieć nic wspólnego. Nie chodzą nachlani po krzakach bełkocząc kosmiczne brednie.
   Oni ubarwiają szczyptę prawdy.
   A kwietniołak konfabuluje i zmyśla "jakąś inną rzeczywistość", szargając przy tym ludzi zmarłych, w tym zasłużonych w obronie tego kraju przed czerwoną zarazą.

   Kwietniołak idealnie się wpisuje w krąg nawiedzonych klientów wieszczących od tysiącleci Apokalipsę. Raz Apokalipsę spowoduje UFO, a innym razem podziemna armia mutantów. Kwietniołak idealnie pasuje do Alexa , wróżbitów, halingowców rozmawiających z kosmitami, twórców sekt, oszustów i wyłudzaczy kasy od naiwnych, pasuje do sprzedawców świętych olejków z pięty Konstantyna III i innych świrów.

   Przebieranie się za "komandosa" to sceniczny ubiór klauna cyrkowego, klaun w cyrku zakłada czerwony nos na gumce, kwietniołak wali mamrota w gardło i też ma czerwony nos, klaun zakłada cylinder a kwietniołak czapkę w łatki. Klaun lata wokół areny i pokrzykuje niezrozumiale wymachując rękami , i kwietniołak lata po krzakach wymachując rączkami bełkocząc jakieś bzdury o każdym kamieniu w zasięgu wzroku.

   Zmyślony życiorys "komandosa", instruktora Kraf Maga, weterana "afganistanu", sierżanta WP, operatora hgw czego, eksploratora, przewodnika w Dora, badacza archiwów, pisarza, prelegenta. wojskowego strzelca wyborowego z SWD, nurka.

   Zmyślona pierdoły " twórcy wiedzy o Riese" i innych wymysłów to schizofrenia i nic więcej.

   Nikt w Górach Sowich, żadna, powtarzam żadna z działających tam grup nie zna Dariusza Kwietnia. Hunter jest grupą z Polkowic i tylko raz dała się wkręcić w gówniany film dzięki następnemu mitomanowi z parciem na szkło czyli dzięki B.....
   Opowiadane głupot to tylko kłamstwa i bajki kwietniołaka. Po tym jak próbował się wszędzie wkręcać i wszędzie na szybko dostał kopa w dupę. Po tym fakcie zaczął latać i opluwać w internecie wszystkich wokół o kim tylko usłyszał . Opluł S. Michalika, opluł J. Zagórskiego, opluł J.Lamparską, opluł śp. Jacka Duszczaka, Ł.Kazka, SGP, SGE. Z.G.E, sprofanował pamięć dziadka naszego kolegi G. Borensztajna, Hochbergów i innych tutaj nie wymienionych.

   Więc nie przykładaj miarki pisarskiej do tego szambonurka i szamba jakie robi wokół gdzie tylko się pojawi.

   Usuń
 71. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Ten co Lennona zastrzelił też miał antenki wmontowane przez Himmlera, on też słyszał głosy w głowie i do niego mówili. Tak samo jak pijaczki po winie marki wino z Głuszycy. Ten film jest dowodem na to, że picie tanich napojów z zawartością siarki prowadzi do postrzegania pozazmysłowego.
  Polecamy zwiększenie dawki, kwietniołak zwiększ dawkę a już wkrótce będziesz lewitował nad tym kamieniem :-).
  Czekamy też na film z przytulnego mieszkanka w Łodzi, bo już dawno nie oglądaliśmy wiatrówek i atlasów z bazarku. Mamy jakieś nie uzasadnione podejrzenie, że właścicielka tego mieszkanka poszła w końcu po rozum do głowy i wystawiła debila za drzwi.

  Czyżby nastąpił powrót na garnuszek rodzicielki ?

  OdpowiedzUsuń
 72. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  A ja słyszałem że z Anglii turystki przyjeżdżają aby pod fallusem, z kwietniołakiem zażyć niezapomnianych wrażeń, w zamian za to pampolini pojedzie do Anglii gdzie przy zmywaku głosić będzie "inną rzeczywistość".

  Doszły nas też słuchy, że swego czasu po przedawkowaniu białego proszku RWD , jakiś kwietniołak z czerwoną gębą co wylazł spod ziemi sapał w ucho takiej jednej od mantr. Widocznie zażycie za dużej ilości proszku Ratuj Własną Dupę w przypadku mantrującej miało odwrotny skutek i dupa jednak nie została uratowana.

  Ale czy to prawda ? , tak mówią tirówki i pijaczki pod sklepem w Sulistrowiczkach. Nikt nie zaprzeczy nikt nie potwierdzi :-). Ale każda nawet najbardziej zwariowana historia ma w sobie jakąś część prawdy :-).

  OdpowiedzUsuń
 73. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Im większe pustkowie i zadupie, tym więcej można tam nazmyślać :-) 29:26 min :)

  Gołe dziadki w pampersach, czarownice na miotłach, szamani , SS-mani zza grobu. Jeszcze moment a w Riese zawita sam Gandalf Szary z Merlinem :).

  Najzabawniejszy jest komentarz pod tymi pierdołami :). :

  " Rafa 1 dzień temu
  Niech pan uważa na siebie, żeby pana ktoś nie kropnął."

  Hey dzieciaku, chyba KOPNĄŁ pomyliło ci się z kropnął :).

  Na wariata z Bolesławca iskiereczka mruga, choć opowiem ci bajeczkę bajka będzie długa :).
  Była sobie raz Królewna pokochała grajka, i ten Głuptak wprost z Głuszycy pokazał jej jajka :-).

  OdpowiedzUsuń
 74. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  31:00 coraz więcej, coraz więcej, coraz więcej , coraz więcej ludzi przyjeżdża do kwietniołaka z Chin, Fin, ze Szwecji z Grecji :).

  Ja tam widzę tak jak przed rokiem tysiące wyznawców, kościoły kwietniołaka, tabuny koni, oddziały Gromu, oddziały paramilitarne, Quady, Land Rowery, rowery, eksploratorzy, poszukiwacze, pisarze, doktorzy, psychiatrzy, grupy rekonstrukcyjne, linoskoczkowie, Niemcy, Finowie, Szwedzi, Bułgarzy, Pan Stanisław ze skalnego miasta wraz z całym muzeum prosto z Czech. Vera Vaculikowa. Chińczycy , Anglicy, Niemcy, coraz więcej i coraz więcej .

  Polsat, TVN, NTV , Bbc, Diskavery, Alex i Asterix , rycerze na koniach i bundeswechra na czołgach. Ukraińcy, Rosjanie z degestanu.

  Politycy i głowy państw ........wszyscy walą drzwiami i oknami aby kwietniołak im opowiedział " historię swojej choroby" :).

  Tam w tle za drzewami majaczą całe tłumy, jeszcze ich nie widać ale są. musicie uwierzyć że pacjent majaczy i tłumy tam też majaczą :-).

  OdpowiedzUsuń
 75. http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

  Z tego filmiku dowiedziałem się wielu wielu różnych rzeczy od Frika i Koka.
  Tak wielu różnych rzeczy się dowiedziałem, że aż mnie najpierw zamurowało a potem ...no cóż, poleciałem szybko do biblioteki po książki tubylców z D.Ś. pisane w 1948r. :-).

  OdpowiedzUsuń
 76. kwietnia grupy to GRUPY Z DUPY a kto należy do GRUPY Z DUPY sam jest z dupy!!!!!! a z dupy jest : kupa sraka albo gówno!!!!!Oto czym są ludzie którzy popierają bełkot kwik-etnia

  OdpowiedzUsuń
 77. przepraszam że zbaczam z tematu ale o co poszło z tym całym łukaszem buczyńskim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doczekam się odpowiedzi?

   Usuń
  2. Aaaa to do mnie było sorry nie skojarzyłem.
   Otóż na bloga tego Łukasza Buczyńskiego trafiłem w poszukiwaniu materiałów i teorii na temat grawitacji kilka miesięcy temu. Przywitałem się i zacząłem z nim dyskutować w komentarzach. Nie we wszystkim się zgadzaliśmy, ale mimo to ton dyskusji był w porządku. Sam mu na początku napisałem, że mam nadzieję się czegoś od niego dowiedzieć, a nawet nauczyć. Po jakimś czasie Buczyński zaczął mi robić jakieś podjazdy, że powinienem się poduczyć itd. Oczywiście, że tak, ale to było w takim tonie raczej uszczypliwym. W każdym razie po jakimś też czasie zorientowałem się, że jego tłumaczenia nie wszędzie są zgodne z oryginałem. I zauważyłem też, że chłopak dryfuje w pewien mistycyzm i takie tam głupoty. W końcu poróżniła nas odmienność postrzegania naturalnych zjawisk i ich interpretacja.
   To trzeba sobie prześledzić na jego blogach Falujący wszechświat i Elektryczny wszechświat. Wystarczy przelecieć temat za tematem i znaleźć naszą polemikę od pierwszego komentarza.
   W każdym razie dawno przestałem czytać te blogi bo roiło się w nich od nie do końca racjonalnych teorii na temat grawitacji. Nie chce mi się wszystkiego streszczać. W każdym razie zamiast dyskusji merytorycznej dyskusja z jego strony przeistoczyła się w docinki. Widać to gołym okiem czytając wszystkie komentarze.

   Teraz gdy wszedł na bloga zboczeńców i napisał skurwiel ironicznie, że dyskusja ze mną była dla niego szkołą charakteru, napisałem mu co o nim myślę, co pokazał debil koniczyna nie rozumiejąc kontekstu.

   Usuń
 78. Pytanie mam takie na filmach kwiiiecien zawsze jak mówi odkryliśmy,znaleźliśmy ,byliśmy . Kto to są owi oni ? I jeszcze jedno pytanie ,kwiiiecien zawsze stwierdza,że x-lat temu to było tak a teraz ktoś to zniszczył kto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś, gdzieś i Oni, to kwietniołak w dziesięciu osobach takie rozszczepienie jaźni. Po tym jak w studni Księżyc do niego przemówił występuje w dziesięciu osobach , po bełcie widzi 20 adwokatów, a jak poprawi browarem to doznaje objawień i odjazdów na Maxa, a może i na Alexa :-).

   Usuń
 79. Darek27 czerwca 2015 19:26
  Do Tomasz Sidor teraz możesz spuszczać się tu do woli , nie ma rejestracji anonimy odblokowane . Dziś w Poznaniu poznałem genialnego informatyka , kolega Sęka i Rogali , kompletny debil w mniemaniu ogółu , od dzisiaj mój przyjaciel . Tomaszu Sidorze nie ważne co napiszesz , nie ważne pod jakim ,nickiem .... Działaj ..

  Mendo właśnie jestem na Ślęzy , ani Sawiaka , ani twych bojówek ...


  Odpowiesz kreaturo za pomówienia .

  Dariusz Jastrząb nigdy ci nie odpuści . opisz jak obsmarowałeś niewinną rodzinę ,opisz jak szkalowałeś niewinnych obcych mi ludzi i czytaj mojego bloga .. Cała prawda o Tomaszu Sidorze

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wal się kretynie na ryj, na tym kończynowym szambie pisz tak jak do tej pory z tymi trzema kretynami. A na Ślężę to może i wchodzisz z reklamówką na kaprawym deklu :-). Tak samo jak w Sowich lataj bokiem i po krzakach :). Kto tam czyta jakiegoś jebnietego bloga :), lepiej pooglądać czuba w filmikach :).

   Usuń
 80. Ignorujcie kwietnia DEBILA :
  Nie zagladajcie na ten lament napalencow .
  Kwiecien ale ty jestes inteligientki-:))))) jak kawal dentki-:))))
  Kwiecien ! wyjasnij mi jedno ! przez lata pracowalem jako nurek saturowany . ale korwa . takiego wstrzymania oddechu jak ty , nie mam!
  Jak ty to robisz? w twoim,, slowotoku,,ty nie oddychasz i NIE PADASZ debilu-:))))

  Odpowiedz !

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrz i nie dostał choroby kesonowej a już przecież był na 1800m w szybie w Wałbrzychu :), ma wprawę to od tego bredzenia na bezdechu, wprawa czyni miszcza. Poszła mu krew z oczu ale jeszcze kce :-).

   Usuń
 81. Na tych swoich firmach to kwiiicien niech kwiczy jak w komentarzach u koniczyny przynajmniej to będzie miało większy sens . Bo teraz jest tragedia

  OdpowiedzUsuń
 82. Zastanawiające jest jedno gdzie uczestnicy mają tych wycieczek mają mózgi?

  OdpowiedzUsuń
 83. Tomasz Sidor i Karol Sawiak to są osoby które oskarżam za ostanie pobicie mnie na Soboniu , stosowne papiery zostały złożone w odpowiednich organach


  Czy ty durna łysa pało wiesz co napisałeś ?Pierdolnołeś oskarżenie publicznie ! Z arty. na jaki jest paragraf nie mały ! I bardzo dobrze ! Nie mając żadnych dowodów bo ich nie możesz mieć dałnie -bo są z dupy wzięte a raczej z twojej głupiej pały co i tak na jedno wychodzi ! Dopuściłeś się ZNIESŁAWIENIA PUBLICZNIE !nie mając żadnych na to dowodów !No ja czekam kwiecień ? Zacznij ze mną ? To na parę lat znikniesz z netu . A tam gdzie wylądujesz to możesz odgrywać rolę Napoleona, Hitlera Chyngis Chana -kogo tylko chcesz ! Ale w bardzo kameralnym gronie .Czy ja z tobą walczę debilu? Na bank nie !Wiesz czemu ?bo się tobą fizycznie brzydzę ! Jest taka maxyma która tu pasuje do ciebie jak ulał !

  "Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Tomasz Sidor i Karol Sawiak to są osoby które oskarżam za ostanie pobicie mnie na Soboniu , stosowne papiery zostały złożone w odpowiednich organach".

   Papiery zostały złożone w organach :), chyba pod organami w Oliwie w formie papieru toaletowego :-). A świadkami jest 20 adwokatów 6 prokuratorów i pięciu psychiatrów :-).

   Chyba Zdzichu ci w końcu wpierdolił za te nie oddane 5 zł co rok temu na browara pożyczyłeś :-).

   Usuń
  2. Ktoś tu niedawno proponował by się tym kretynem nie zajmować bo szkoda czasu.
   Okazuje się, że wcale to nie taka strata czasu skoro zajmowanie się nim doprowadza go do coraz większego szaleństwa. A przecież o to chodzi by wszyscy to szaleństwo zobaczyli na własne oczy no i właśnie widzą.

   Usuń
 84. " kompletny debil w mniemaniu ogółu , od dzisiaj mój przyjaciel ."

  No to powodzenia :), oprócz psa jamnika będziesz miał przyjaciela debila. :-).
  Nakręćcie razem jakiś filmik pod tytułem "pampolini nieustraszony łowca wampirów " Ty kwietniołak będziesz grał rolę Szefa, a on pomocnika :)

  https://www.youtube.com/watch?v=Af-peG86Q7A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tym razem Kwiecien pamietaj ,staraj sie z twoim jebnietym przyjacielem by jajnik-:) Cie oszczal ups oznakowal . i nie wycinaj tego momentu!!! slyszysz Kwiecien! bedzie ubaw na caly NET
   a to reklama! Wszyscy beda was ogladac...doslownie jak w tym filmie ,,Glupi i Glupszy..

   Usuń
 85. Hermann Bix sobota, 27 czerwca 2015 23:17:00 CEST

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/06/master-i-gupiec.html?showComment=1435439855696#c7885559015969735441

  Nokt pewnie nie zauważył by, że Hermann Bix mapisal u nas komentarz kilkanaście komów powyżej w odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Hermann -:)
   Jak juz tutaj napisales to przez piec minut, zostan z nami z myslami , to znaczy jak bys byl jednym z nas Anonimow krytycznie podchodzacych do Pampoliniego ,czyli kwietnia-:).
   Wkleje tutaj jego wpis na swoim blogu ,czyz nie jest to tekst oblakanego faceta? -:)
   Hej czlowieku ,widac po twoim stylu wypowiedzi jakie wstawiasz ze jestes czlowiekiem wyksztalconym.
   Kwiecien klamie, chorobliwie klamie ,a my nie lubimy jak ktos klamie.

   Pozdrawiam A
   -------------------------------------------------------------------------------------------


   Riese - Inna Rzeczywistość

   POSTY
   IMPREZY-WYJAZDY (2)
   AUDYCJE (50)
   AUDYCJE MP3
   WYDAWNICTWA
   KĄCIK KONICZYNY
   WSPARCIE NASZYCH PRAC

   sobota, 27 czerwca 2015
   Kto finansuje osoby szkalujace Dariusza Kwietnia
   Prawda o Tomaszu Sidorze na stronie ,
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com ,
   osoba świadomie biorąca pieniądze za , wyznacza nagrody -
   - za udostępnienie adresu zamieszkania Dariusza Kwietnia
   - za materiały kompromitujące Dariusza Kwietnia
   Za pobicie i kogokolwiek z towarzystwa Dariusza Kwietnia za każde przestępstwo Tomasz Sidor wyznacza nagrodę po 1000 PLN , a odpowiedzialność zrzuca na innych czyli redakcja Pinokio w Riese , czyli Karol Sawiak i inni , tu możecie odebrać nagrodę . ....
   Kilka komend policji w Polsce już nad tym pracuje ,to jakaś grupa zorganizowana , grupa przestępcza .
   Za podżeganie i płacenie za pobicie to chyba jakiś paragraf jest , Tomasz Sidor i Karol Sawiak to są osoby które oskarżam za ostanie pobicie mnie na Soboniu , stosowne papiery zostały złożone w odpowiednich organach , kazdy kto na moich spotkaniach zostanie pobity lub okaleczony to winnymi sa
   Tomasz Sidor i Karol Sawiak
   Autor: Darek o 19:45

   Usuń
 86. Hermann Bix ? Taki nick ? a w awatarze masz Grigoriego? Wez se kurwa wklej fote dupy ciotki Hermenegildy ! A nie szargasz ludzi z kultowego serialu !!! Spotkanie ci się marzy ?Oj żebyś nie wykrakał ,bo ktoś ci może fryzurkę zrobić saperką ,taką na stałe za ten twój jebany nick !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DO HERMANA BIX-A

   Najpierw zacytuję co napisaleś:

   '''Kilkakrotnie napisałem, mam zupełnie odmienne od Kwietniowych poglądy a jako, że jestem człowiekiem mocno liberalnym, nie poddaję ich krytyce a tym bardziej nie urągam ich autorowi, znając dość dobrze historię i zakamarki zamku, trudno by mi było "pluć" na dawnych właścicieli Książa, mówię o tych przed 1941 rokiem :)
   Nigdy nie siedziałem na sali jako widz i nie klaskałem, bo omijałem te prelekcje, poza tym odkąd wprowadzono tasiemki wstępu to ja nie dostaję :)

   To jest jego sprawa co mówi jak mówi gdzie mówi i komu, to Darek bierze za to odpowiedzialność i nikogo nie powinno to interesować. """

   A teraz moje zdanie. Jesteś kutas i to wielki.
   Każdy komu zależy na prawdzie walczy o nią w dowolnym miejscu i chwili. Skoro ty piszesz, że jesteś liberalny to oznacza, że to właśnie dzięki takim liberalnym chujom JAK KURWA TY GNOJU mamy parady pedałów, Gender w szkołach, i takich kwietniów pierdolących o wilkołakach i szargających pamięć zmarłych w czasie IIWŚ.
   Jeśli ty frajerze piszesz, że nikogo nie powinno interesować co mówi kwiecień i jak pluje na narodowe wartości to CHUJ CI W DUPĘ ty liberalny skurwysynu.
   The end.

   Usuń
  2. Tomek lepiej ujac tego nie mozna bylo ....

   Tomasz ma racje dzieki takim jak ty pedaly i lizbije moga dzieci adoptowac ! liberale jeden.
   Bix- spierdalaj do kompanow kmiocie zakompleksiony!


   A

   Usuń
 87. kazdy kto na moich spotkaniach zostanie pobity lub okaleczony to winnymi sa
  Tomasz Sidor i Karol Sawiak
  Tia ... jak się w kuchni ciachnę nożem "przypadkiem" to wiedzcie że był to na mnie zamach psychopaty Dariusz Kwietnia który stał się nie widzialny w tym momencie i chciał mnie zabić :-)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytujcie tego debila w osobnych linijkach bo wchodzą tu ludzie nie zorientowani i nie wiedzą kto co pisze z cytatu i od siebie :)

   Usuń
 88. Kwietniołaka faktycznie ktoś pobił na Soboniu, czy wymyślił to , żeby się dowatościować, że "żli" ludzie na niego polują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widac bylo za malo, chujek sam straszy, wygraza sie a w terenie dostaje w ryj jak spotka przyzwoita ekipe ktora goni smiecia.
   Cykor frajer i dupek co sie bic nie umie tylko straszy zza ekranu, caly Kwiecien i jego napinkowa gimbaza frajerow.

   Usuń
  2. Nikt go nie pobił, a tym bardziej ja czy Karol to kolejny wymysł niedorozwoja.

   Usuń
 89. Wymyslil to ,albo dostal kopa w dupe, od kogos kto zna temat ,a Kwiecien wyciagnac chcial kase za pokazanie krzaczorow.
  Trafil debil na swojego. Ale chwila Kwiecien mial miec w tym czasie prelekcje w Poznaniu , wiec gdzie ten klamczuch byl? na Soboniu czy w Poznaniu?
  moze Kwiecien odkryl w Poznaniu Sobon Filii Riese?
  Widzicie jak to jest z klamc zuczuchami?
  Nawet gdyby powiedzial najszczersza prawde ,to takiemu klamczuchowi patologicznemu jakim jest Kwiecien ? nikt nie uwierzy!!!

  A swoja droga ,niech nie lazi po niebezpiecznych dolach. Kwiecien jest glupi i zaden z niego explorator , nawet nie wie ze na leb trzeba zalozyc kask !
  napewno pierdolnal tym glupim lbem w sufit sztolni i teraz powie ze Sawiak zdzielil go saperka-:)))) to klamca zawodowy z tego zyje ja w to nie wierze.
  Juz wymysla ze niemieccy straznicy go chca zlikwidowac.
  Jak tego FIGLA promieniami jakimis zalatwic go chcieli bo byl na tropie tajemnicy Hitlerowskiej ale mocna swinska skora go ochronila!.-:)
  To mitomani.
  To tyle o jego glupim rozbitym lbie!

  Pozdrawiam

  A

  OdpowiedzUsuń
 90. Kwiiiecien na szambie koniczyny napisał,że oprowadzał grupę mistyków po Sobótce. Mam pytanie co on bierze? Ja też chce takie loty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciąga nosem proszek RWD. Właśnie wyszedł film o tym jak oprowadza mistyków po hałdach :

   https://www.youtube.com/watch?v=VL6WaBgSTkA

   Usuń
 91. No to Kwiecien czy Bix ten wygadany jak taki cwaniak jestes to zaczynamy exploracje miejsc.
  Jakie miejsce wybierasz ? zaznaczamze znam sie troche! tutaj nikogo w chuja nie zrobisz!
  pojedynek NO JUZ KLAMCO i mitomanie jeden z drogim!
  Temat ! powiedzmy SZTOLNIA RYCERSKA . ! no Cwaniaki . ale juz !
  wyskakiwac
  1. wejscie do labiryntu poziom 2. jak wyglada gdzie jest jak tam jest i co wisi nad lbem.! To klasyk wsrod exploratorow.
  2. jak wyglada sufit komory gdzie sie w chodzi, zaznaczam jak wyglada sufitowa czesc .?
  Zamiast pierdolic bajery BIX udowodnij jaki z ciebie rzemieslnik?

  jezeli nie odpiszecie do wieczora , to jestescie chujami a nie exploratorami.
  Jezeli odpiszecie ,i udowodnicie ze tam byliscie ,wracam chonor.
  Odpowiedz tomasz wstawi.
  Ps, podobno Bix to miejsce depozytowe bylo-:)))) hehe tak krzeki mawiaja.


  no juz!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he , przestań :-). On był ale w klopie, a o Riese naczytał się książeczek, i nasłuchał opowieści czubka pampoliniego :). nikt z tych baranów na żadne pytanie nie odpowie :-). To internetowe trole i nic więcej.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.