piątek, 8 maja 2015

ZMYŚLONE HISTORIE ZRODZONE W CHORYM ŁBIE SKOMPROMITOWANEGO MITOMANA czyli dalszy ciąg chocholego tańca nad umęczonymi ofiarami niemieckich zbrodniarzy.

WSZYSTKO CO TU NAPISAŁ KWIIIECIEŃ NIE MIAŁO NIGDY MIEJSCA!
To co przeczytacie poniżej począwszy od dolnego wpisu na jego blogu to czysty wymysł dewianta tworzącego takie historie, których celem jest wytworzenie wokół tematu Riese i jego osoby aury niesamowitości i grozy, oraz klimatu przesiąkniętego najochydniejszym wyobrażeniem mającym oddziaływać na waszą wyobraźnię by potem wielu z was myślało, że kwiiiecień odkopuje jakąś niebywale ziejącą grozą historię:

Poniżej link do większego formatu, który możecie ściągnąć lub otworzyć w osobnym oknie:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtM1VKVFV1WG9wRGc&authuser=0

Wszystko co tu napisał jest jego chorym wymysłem, obrzydliwym i najbardziej przerażającym bo takim ma to być. Kwiiiecień ima się najbardziej wymyślnych historii okraszonych najobrzydliwszymi wymysłami tylko po to by udowodnić swe chore tezy, że niemcy szukali jakichś skrzyń, że robili jakieś jeszcze bardziej odrażające eksperymenty daleko wykraczające ponad już znane. To chory wymysł obliczony na zaciekawienie wszelkich idiotów, którym jeszcze mało tego co faktycznie niemcy dokonywali. Wymyśla kwiiiecień takie rzeczy by jeszcze bardziej dodać grozy swym historiom. Powtarzam to czysty wymysł świra i przebiegłego oszusta, który jest od dawna skompromitowany podobnymi opowieściami, ale mimo to wymyśla jeszcze bardziej przerażające, jeszcze bardziej ohydne, jeszcze bardziej ziejące grozą i okrucieństwem, by pokazać, że świat nie zna tej prawdy. A to nie jest prawda, to jest kwietniowa gówno prawda. To jest chora prawda chorego pod człowieka bo w moich oczach ten oszust i łajdak nie zasługuje na miano człowieka. Jak niejednokrotnie pisałem kwiiiecień bazując na półprawdach dorabia do nich właśnie taką otoczkę jak w tej historii dodając jeszcze bardziej obrzydliwe scenariusze wymyślonych wydarzeń niż to miało miejsce.
Nie istnieją ludzie opowiadający te historie. Po prostu ich nie ma. Kwiiiiecień to wszystko wymyśla na własne potrzeby by karmić nimi internetowych idiotów i tych, których spotyka na swej drodze w celu pozyskania ich zainteresowania, po to by potem jakiś czas żerować na ich głupocie i pożyć na ich koszt. Te historie jakoby spisywane od rzekomych świadków mają wam wmówić, że nie znacie prawdy, że tej i jeszcze bardziej przerażającej dowiecie się na spotkaniach z nim a Rzeczce czy w terenie za co każe sobie potem płacić. Te historie mają być dla was wabikiem, a dla ludzi udostępniających mu teren jak ośrodek w Rzeczce czy inne miejsca do prelekcji obietnica przyciągnięcia całych tabunów klientów. To pic na wodę. Ne te historie przychodzi garstka ludzi i jak się dobrze wsłucha to nigdy więcej tego nie zrobi po raz drugi, bo ile można słuchać takich bredni, których kwiiiecień nigdy nie uwiarygodnia.
ZADAM PYTANIE CZY UWIERZYCIE MI TERAZ, ŻE TO JA ROBIŁEM WYWIAD Z KIMŚ Z OKOLIC RIESE I DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE NIEMCY BYLI PONAD DWUMETROWEGO WZROSTU, ZNALEŹLI JAKIEŚ SKRZYNIE, A W NICH MOI ŚWIADKOWIE WIDZIELI ZWŁOKI ISTOT PÓŁ LUDZI PÓŁ WILKÓW BĘDĄCYCH TRUPAMI WYHODOWANYCH PRZEZ NAZISTÓW ŻOŁNIERZY PRZYSPOSABIANYCH DO WALKI W PODZIEMIACH?
Oczywiście nikt w to nie uwierzy. Nikt bo nikt normalny w takie głupoty wierzyć nie będzie. Mógłbym spróbować wam stworzyć może i jeszcze lepsze opowieści, pojeździć po terenie sfotografować się i sfilmować tu i tam i naopowiadać wam takich historii, że włos się wam na łbach zjeży od ich wizualizacji. Tylko nie robię tego bo jestem normalny i musiał bym się do tego zmuszać i dobrze nagimnastykować by wyszło to podobnie jak opowiada kwiiiecień, któremu to łatwo przychodzi bo ma chorobę na to pozwalającą, ale kwiiiecień to co innego co nie? Jak kwiiiecień to powie to już klaszczecie i piszecie peany pochwalne dobra robota! Kupujecie bzdury wyssane z chorego palca. Bzdury tak niesamowite, że przebijają w realistycznych działaniach nazistowskie wyczyny. Kwiecień bije ich na głowę swymi wyobrażeniami i wymysłami. Mogę stwierdzić, że kwiiiecień musi mieć jeszcze bardziej chory łeb niż ci naziści, którzy dokonywali swych eksperymentów. Tylko, że jest pewna różnica. Naziści dokonywali ich według własnego przekonania dla dobra nauki, a kwiiiecień wymyśla je dla własnego dobra w celach komercyjnego handlu takimi wymysłami. Kto jest więc gorszy? Kwiecień czy ci naziści?

Nie chce mi się komentować po kolei każdego z tych wpisów, ale czytając je widzę w kwiiietniu skurwysyna nadal odprawiającego chocholi taniec nad grobami pomordowanych we własnej okolicy. Skurwysyna, który kosztem tragicznej historii tych ziem usiłuje napchać sobie kieszenie trupim pieniądzem i przypisać sławę jakoby dzięki niemu i jego opowieściom cała okolica zyskuje coraz większą sławę, a do Riese przybywają tłumy by poznać "prawdziwą"historię o Riese. Chory świr usiłujący stworzyć fałszywy wizerunek tych tragicznych wydarzeń, wizerunek obliczony na zrobienie z Riese miejsca ciekawszego do, którego według niego dzięki temu będą walić tłumy. Nie będą. Nie walą. Nigdy nie ziści się ta jego chora parszywa wizja kosztem umęczonych i pomordowanych. Dla czego? Dla tego bo ja na to nie pozwolę. I nie pozwolę by to skurwiałe bydle tańcowało nad ludzką tragedią robiąc z niej cyrk ze zmutowanymi ludźmi na wpół wilkołakami.
Ciekawe co jeszcze wymyślisz łajdaku by zwabić na swe chore brednie naiwnych? Ciekawe jakie jeszcze zboczone i ohydne pomysły przyjdą ci do tego chorego łba by ubarwić smutną i tragiczną historię tamtych ziem? Ile jeszcze wymyślisz bzdur by ratować swój podupadający wizerunek? Co zaczyna ubywać widzów i uczestników twych chorych prelekcji i wypadów terenowych? Musisz się uciekać do sączenia coraz to nowych niesamowitości? jesteś w 100% hieną cmentarną, która rozkopuje groby w swych chorych opowieściach i tworzy te historie by pokazać ludziom chorą prawdę. Wszystko co płodzi twój umysł jest dowodem, że zdolny jesteś realnie rozkopać groby by potem pokazać, że jakaś zmutowana bestia grasuje po okolicy i żywi się trupami. Na razie robisz to w swych opowieściach. Kiedy zaczniesz robić to realnie? Czy wtedy gdy i ten manewr okaże się klapa i nie zwabi obiecywanych tabunów turystów?
Jesteś skończonym bydlakiem. Kłamcą i oszustem i choćbyś w odwet za ten tekst jak i za inne podobne wylał na mnie kolejne hektolitry pomyj nic nie zmieni faktu, że normalni ludzie mają cię za durnia i psychola. Chwasta i szkodnika. Łajdaka i hieną żerującą na ludzkiej tragedii.

KUDŁATY DODATEK 
CZYLI WYOBRAŹNIA KWIIIETNIA PRZENIESIONA NA PAPIER PRZEZ RYSOWNIKA.
 

Rysunki dostaliśmy od Krzyśka Rogali, którego brat rysownik wykonał je według opisu kwiiietnia w czasach kiedy jeszcze kwiiiecień kręcił się w ich towarzystwie. Dla przypomnienia zacytuję co napisał Krzysiek by wyjaśnić jego słowami pochodzenie tych rysunków i ogólną wtedy sytuację z kwiiietniem:
Nie miałem w sumie już też pisać nigdy w temacie Kwietnia który jest tylko chorym mitomanem. Dysponuje rekonstrukcją rysowniczą "wilkołaka" i "małpy" którą wykonał mój brat w Tucznie kilka lat temu na podstawie bezpośredniego opisu Kwietnia i zapisów jego dziennika którego mam fotki. Jako że mój brat zajmuje się sztuką komiksu i potrafi nieźle rysować z pamięci co nie raz nam pomagało w naszych badaniach odtwarzając pewne istoty na podstawie bezpośrednich opisów czy też tworzyć wizje artystyczne z opisów starożytnych legend itp. Zrobiliśmy to ponieważ jak wiecie zainteresowaliśmy się jego historią o "gadzinie" i chcieliśmy dotrzeć do tego świadka...oczywiście okazało się to niemożliwe bo Kwiecień wymyślał setki wymówek...no cóż tak się zaczęła ta toksyczna znajomość. Oczywiście pomimo wykonania za darmo tych rysunków Kwiecień wymyślał kłamstwa na temat mojego brata co jest normą u niego. Kwiecień nigdy nie opublikował tych rekonstrukcji...jak myślicie dlaczego ? Mogę je podesłać je jeżeli jesteście zainteresowani. Pozdrawiam i życzę mniej nerwów w kontaktach z tymi ludźmi bo szkoda zdrowia.

A teraz ja coś dodam.
Myślicie, że to rekonstrukcja opowieści kwiiietnia, który spisał takie opisy od jakichś mieszkańców Riese? Jeśli tak myślicie to jesteście naiwni. To jego wyobraźnia, która mu towarzyszy od chwili kiedy koledzy w dzieciństwie wrzucili go dla zbytu do studni i założywszy na głowy maski Turoniów zajrzeli do niej by udawać gadające wilkołaki. Od tej pory kwiiiecień śni po nocach te zwidy i usiłuje wmówić ludziom, że takie stwory grasowały i grasują po Riese do dziś.

A teraz do śmiechu. Dobre 15 minut zrywałem boki jak zobaczyłem te stwory. Jaką to trzeba mieć zrypaną wyobraźnię by wymyślić stworka z językiem jaszczurki i oczami jak Bazyliszek? :))
Albo jaką trzeba mieć zrypaną wyobraźnię by wymyślić stwora w tej czapce z takim daszkiem, który na pierwszy rzut oka wygląda jakby wilkołak miał na oczach ciemne gogle i butach jak z bajki o czerwonym kapturku. No te buty mnie rozwaliły. Okulary też. 
Dziwnym zbiegiem okoliczności podeszwa butów, nie wiem czy to szczegół podyktowany przez kwiiietnia czy samoistny dodatek rysującego, ale jakoś zbytnio przypomina niektóre współczesne modele traperskich butów. Nie ważne nie znam się może, ale całość tworzy komiczny obraz wyobraźni dziecka, które naoglądało się bajek i kreskówek o złych wilkach. 
A tak na marginesie czy widzicie jakieś podobieństwo?


Czy kwiiiecień wykorzystał zdolności rysownika by przenieść własne wyobrażenie o sobie na papier?

I jeszcze cóś na dokładkę:

I wyjaśnienie Krzyśka:

To był właśnie super-żołnierz (inaczej Pies w Butach jak go nazwaliśmy)...wynik "niemieckich eksperymentów"...ponoć mają ich armię ;) pod ziemią. Ten rysunek góry to góra Ślęża i tajemnicze wejście które zna tylko Kwiecień. Pozdrawiam 


A ja dodam :))))))))))

DODATEK REALISTYCZNY
CZYLI ARMIA KWIIIETNIA IDZIE NA PODBÓJ ŚWIATA

https://www.youtube.com/watch?v=oX-qDh5opAM
Przeczytajcie komentarze pod tym filmem. Ludziska wspominają te sceny z dzieciństwa opisując jak były ich koszmarem z czego oczywiście wyrośli gdy dorośli.
Jak widać kwiiiecień, jastrząb sęk, miazga i cała ta zgraja pajaców wyznających tego typu legendy nie wyrosła z dziecięcych koszmarów i śni dalej o wilkołakach, skrzatach, elfach, krasnoludach i wszelkich istotach zmiennokształtnych z duchami na czele.
Powiem tak mamy około 90% społeczeństwa, a nawet więcej, które nie wyrosło z wrodzonych i nabytych archetypów wyobrażeń o stworach i siłach nadprzyrodzonych. Co niektóre jednostki wyżej wymienione i im podobne znane z neta po mimo dorosłości karmią się i siebie nawzajem takimi opowieściami poszukując w relacjach równie nienormalnych osobników potwierdzeń swych dziecięcych koszmarów z jakich nie wyrośli i sobie ich nie potrafili wytłumaczyć. Otaczają się nawzajem kreując wokół siebie świat wyobrażeń tego typu, świat którego nie ma. Wystarczy wejść na bloga kwiiietnia i kliknąć w kącik koniczyny. Jesteśmy na blogu koniczyny i co widzimy? Masę tematów z materiałami o skrzatach, krasnoludach i tego typu bzdurach. A co widzimy w prawej kolumnie bloga w zakładkach moja lista blogów? Widzimy trzy linki do bloga zjeba mammoru o zmiennokształtnych, widzimy oczywiście linka do bloga kwiiietnia i.... I widzimy linka do bloga arkadiusza miazgi łufologa z ropczyc, który na swym blogu bije na głowę i kwiiietnia i koniczynę i mammorou razem wziętych spisując wszelkie relacje o istotach niematerialnych, duchach, skrzatach i kurwa chuj wie czym jeszcze. Miazga dla niewtajemniczonych to taki odpowiednik kwiiietnia tylko w tematyce ufo. To banda debili tkwiąca w archetypowych wyobrażeniach tego świata podsycanych przez siebie nawzajem i wyobrażeniami innych chorych pacjentów z odchyłami, którzy nie wyrośli z dziecięcych lęków i wyobrażeń.
The end.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:73 komentarze:

 1. Jeśli by zestawić wszystkie dotychczasowe tego typu opisy Kwietnia na jego blogu to nie sposób zauważyć, że od kilku lat pisane są tym samym wypracowanym stylem. Zwróćcie uwagę na to. Wszystkie rzekome relacje pochodzące od rzekomych świadków przekazywane są przez kwiiietnia w tym samym stylu. Nawet słowa-cytaty od tych rzekomych świadków są w tym samym stylu od kilku lat. Oznacza to, że kwiiiecień wpierw tworzy sobie zamysł, a potem dopracowuje go układając już we własny ciąg opowieści ujęty w tym samym stylu. Gdybyście przeszli się po dowolnej okolicy jako kronikarze i chcieli spisywać dowolne relacje na dowolny temat w danej okolicy, a potem przenieść to na papier to z cała pewnością opisane relacje i cytaty wypowiedzi poszczególnych świadków były by różne w stylistyce choć opowiadające o tym samym. Tutaj mamy do czynienia z zawsze tym samym stylem. Co świadek i co cytat mamy ten sam styl. Oznacza to tylko jedno, że kwiiiecień sam tworzy te relacje, a potem opisuje je tym samym stylem. Nie sposób sądzić, że taka mnogość świadków i ich rzekomych zeznań jest podobna do siebie w stylu jak krople wody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Oczywiście kwiiiecień na to może odpowiedzieć, że nie posiada dyktafonu i nie zapisuje tych rozmów tylko zapamiętuje, a potem z pamięci je odtwarza i stąd takie podobieństwo bo to jego styl, ale to kit. Nawet gdyby tak było musiały by być różnice w zapamiętanych relacjach i ich stylu wypowiedzi świadków, które były by zauważalne. Powie wam to każdy kronikarz i dziennikarz, że jak się tworzy relacje od różnych świadków i spisuje na gorąco ich wypowiedzi to potem ich cytaty muszą być różne w stylistyce.

   Usuń
  2. Słuszna uwaga ale ja kiedyś o tym pisałem w komentarzach.

   Usuń


 2. Bo te wszystkie piedoly tworzy Kwiecien lub jakis pacjent/ka z jego otoczenia w stylu Alexa co gada z elfami w lesie albo wczesniej dokladnie w ten desen pisala jakas Elizabetta jak pamietam. Tak wic to twory jego srodowiska lub jego samego, mozliwe ze Madzia mu w tym pomaga lub wlasnie jakis nawiedzony Alex czy inkszy Sek. Wymyslaja te pierdoly a potem wrzuca to w net lgajac ze to jacys swiadkowie.
  To jakby urojona odtworczosc, Kwiecien nagral sie w “Return to Castle Wolfenstein” i podobne gry oraz filmy z niemieckimi eksperymentami rodem ze Star Treka a teraz roi sobie odtwarzajac to co widzial na ekranie, wplatajac fantastyczne opowiesci w realia Gor Sowich IIWS, dorzucajac wlasne majaki i rojenia.
  Klamca i mitoman.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZACYTUJĘ TEGO PIERDOLCA:

   /// jakie tajemnice spoczywają jeszcze na cmentarzu w Głuszycy ..


   Legenda "Grabarza" z Głuszycy znowu ożyła ....
   Autor: Darek o 09:58 Brak komentarzy: ///

   Jebana legenda zrodzona w chorym łbie oszusta tańcującego na grobach w swej rodzinnej okolicy. Gdyby tak naprawdę o tym dowiedzieli się miejscowi to kwiiiecień nigdy nie miałby odwagi tam się pokazać bo ludzie nauczyli by go prawdziwej historii i szacunku do tragicznie zmarłych ofiar.

   Usuń 3. Niech sobie to poczyta dowodca Kwietnia, jesli DK na prawde jest w kamaszach, choc znajac go to jest zdolny posunac sie do kazdego falszerstwa i klamstwa byle podbudowac swoja beznadziejna osobe w oczach nastolatkow i polechtac swoje chore ego.

  OdpowiedzUsuń
 4. My dotarliśmy kiedyś do prawdziwego świadka który przeżył obozy koncentracyjne Stutthof i Oświęcim i jest to rzeczywiście ostatni już świadek żyjący do tej pory co potwierdza muzeum w Oświęcimiu. Posiadam zdjęcia legitymacji obozowej itp które to udowodnią ale ze względu na obietnice daną Pani Irenie nie publikuję ich. Do obozu trafiła jako nastolatka.

  "Przedstawiam Wam unikalny materiał, wywiad z Panią Ireną Krzyżaniak ur w 1923 roku i żyjącą do dzisiaj. Niewielu takich ludzi może jeszcze opowiedzieć te historię samodzielnie. Pani Irena do obozu trafiła jako młoda dziewczyna,prześladowana zarówno przez rosyjskie NKWD, Niemców, oraz komunistyczny rząd...ma 89 lat i mieszka do tej pory w Bydgoszczy. Nie ma w tym materiale jakiś tajemnic...za wyjątkiem tajemnicy tego co się dzieje z ludźmi którzy to widzieli i którzy przeżyli...a nazywają to cudem."

  Materiał umieszczony za zgodą pani Ireny dla davidicke.pl
  Umieszczanie na innych portalach bez mojej wiedzy zabronione.

  W chwili nagrywania miała 89 lat teraz ma 92 i jej stan zdrowia już nie pozwala na nic i to już chyba był jej ostatni wywiad. Został nadany w TVP Bydgoszcz nawet.

  https://vimeo.com/45663119
  https://vimeo.com/45851937
  http://magazyn.7dni.pl/300797,Zyciorys-jak-wojenny-thriller.html

  Tak to naprawdę wyglądało...zeznania młodej która wtedy miała 15 lat. Nie jest i nigdy nie było tak jak pisze Kwiecień publikując te zmyślone relacje...to wszystko fikcja i szarganie pamięci ludzi którzy przeżyli wojnę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście zapoznam się z tymi materiałami w wolnej chwili może i zaraz, ale wcale ich nie muszę słuchać by wiedzieć na podstawie innych podobnych zeznań świadków jakie wiele razy oglądałem w mediach i na internecie, że ci ludzie opowiadają przerażające rzeczy, ale nigdy w najmniejszym stopniu nie podobne do tego co opowiada/zmyśla kwiiiecień. Gdyby cokolwiek z tego co zmyśla kwiiiecień miało choć trochę prawdy to z całą pewnością nie jeden jeszcze żyjący świadek by o tym napomknął lub dał dowód swymi jawnymi zeznaniami. Kwiiiecień okrucieństwo niemieckich doświadczeń ubarwia i fałszywie interpretuje usiłując jak pisałem zrobić z tego temat jeszcze bardziej przerażający i ziejący grozą oraz większymi besyialstwami niż miały miejsce. Kwiiietnia to po prostu rajcuje, pobudza jego wyobraźnię i stąd te jeszcze okropniejsze opowieści. Jemu się zdaje, że jak wymyśli, że jakiś niemiec wykopywał ludzkie ciała z grobów i karmił/pasł nimi świnie to zaraz ludzie krzykną: COŚ TAKIEGO! NIE WIEDZIELIŚMY! NIESAMOWITE! BRAWO DAREK, ŻE DO TEGO DOSZEDŁEŚ I ZNALAZŁEŚ ŚWIADKÓW, KTÓRZY WRESZCIE OPOWIEDZĄ PRAWDĘ!!!
   Tak to wygląda. I ja też polecam panom przełożonym kwiiietnia w WKU w Łodzi zapoznać się wnikliwie z tym tematem na naszym blogu jak i z całą masą podobnych. Może wtedy zrozumieją, że w swych chorych wymysłach kwiiiecień któregoś dnia może ich wystrzelać lub innych żołnierzy w przekonaniu, że współpracują z Himmlerem, którego plan właśnie się realizuje pod postacią otwierania wrót wielkiego misterium.

   Usuń
 5. A kwiiecien dotarł do: byłych więźniów,ss-manów ,własowców,Akowców ,banderowców,miejscowych,zamiejscowych,autochtonów,krzyżaków.I sam się już pogubił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaplatal sie we wlasnym kaftanie bezpieczenstwa.
   Nie zapominajmy o Cyganach co to wg Kwietnia w 1944 odprawiali na Slezy rytualy a to wszystko pod milczaca aprobata Himmlera no i modlili sie do boga OGRE i jego gigantycznego fallusa (tak Kwiecien nazywa posag gryfa z balkonu z zamku w Sobotce-Gorce!!!).
   :)

   "Mamo ja wiariat, Wisla sie pali!"

   Jak Kwiecien jest w woju to ten ktory go przyjal powinien zostac zwolniony dyscyplinarnie za sabotaz armii.

   Usuń
 6. Nie miałem w sumie już też pisać nigdy w temacie Kwietnia który jest tylko chorym mitomanem. Dysponuje rekonstrukcją rysowniczą "wilkołaka" i "małpy" którą wykonał mój brat w Tucznie kilka lat temu na podstawie bezpośredniego opisu Kwietnia i zapisów jego dziennika którego mam fotki. Jako że mój brat zajmuje się sztuką komiksu i potrafi nieźle rysować z pamięci co nie raz nam pomagało w naszych badaniach odtwarzając pewne istoty na podstawie bezpośrednich opisów czy też tworzyć wizje artystyczne z opisów starożytnych legend itp. Zrobiliśmy to ponieważ jak wiecie zainteresowaliśmy się jego historią o "gadzinie" i chcieliśmy dotrzeć do tego świadka...oczywiście okazało się to niemożliwe bo Kwiecień wymyślał setki wymówek...no cóż tak się zaczęła ta toksyczna znajomość. Oczywiście pomimo wykonania za darmo tych rysunków Kwiecień wymyślał kłamstwa na temat mojego brata co jest normą u niego. Kwiecień nigdy nie opublikował tych rekonstrukcji...jak myślicie dlaczego ? Mogę je podesłać je jeżeli jesteście zainteresowani. Pozdrawiam i życzę mniej nerwów w kontaktach z tymi ludźmi bo szkoda zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz jaki mam stosunek do wszelkich istot? :) Ale w tym przypadku chętnie zobaczę rekonstrukcję wyobraźni kwiiietnia :)))
   Dawaj :)

   Usuń
 7. Wiem, ale to po prostu takie nasze zainteresowanie jak każde inne. Podeślę na meila wieczorem, przypomnij go proszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://vimeo.com/45663119
   https://vimeo.com/45851937
   http://magazyn.7dni.pl/300797,Zyciorys-jak-wojenny-thriller.html

   Przesłuchałem ten wywiad. Niewiele w nim o obozowych tragediach, ale warto było wysłuchać ze względu na inne tragiczne opowieści. W drugiej części mówi pod koniec, że nie ma co jeść, ma tylko ciasto i może zrobić pizzę..../

   I tak sobie myślę, że Polska o tych ludziach zapomniała, a takie kurwy jak kwiiiecień żerują na ich tragedii dorabiając do ich historii fałsz.

   Usuń
  2. On ma tylko ciasto a Kwiecien zapycha kiszki kilabasami i suto zapija wodka az sie nie zzyga, potem rozpoczyna proces od nowa a to wszystko z zerowania na dramacie takim jak tej kobiety, kupczeniu tragediami ludzkimi robiac z nich fantastyczne opowiesci science fiction majace lechtac wyobraznie przyglupow nie znajacych historii i napychac Kwietniowi kabze.

   Trupy nie protestuja wiec Kwiecien tanczy radosnie na ich grobach, z flacha wodki zagryzajac kielbasa i napychajac kabze.
   Bydle bez resztek godnosci i honoru!

   Usuń
 8. Anonimowypiątek, 8 maja 2015 15:49:00 CEST

  A kwiiecien dotarł do: byłych więźniów,ss-manów ,własowców,Akowców ,banderowców,miejscowych,zamiejscowych,autochtonów,krzyżaków.I sam się już pogubił.

  Badzcie pewni ze z tym pomiotem Kwietniem nikt z SSmanow nie rozmawial by!
  Oni nie chetnie poruszali te tematy nawet z najblizstymi!
  K..wa Kwiecien! ja jestem nr-2 po Tomaszu kto Ci w ten durny pysk liscia wyplaci za te lgarstwa gnoju jeden!!!!

  Autochton
  Odpowiedz


  OdpowiedzUsuń
 9. Krzysiek dostałem Twojego maila i te rysunki. Jego notest też mam, ale chyba tych co mi podesłałeś stron nie. Rysunki niezłe, ale opublikuję je za jakąś mała godzinkę jak ochłonę, otrę łzy ze śmiechu i minie mi śmiechawa :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. To był właśnie super-żołnierz (inaczej Pies w Butach jak go nazwaliśmy)...wynik "niemieckich eksperymentów"...ponoć mają ich armię ;) pod ziemią. Ten rysunek góry to góra Ślęża i tajemnicze wejście które zna tylko Kwiecień. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zrobiłem z tego
   KUDŁATY DODATEK.

   Mamy bekę na cały tydzień do następnej pierdolekcji.

   Usuń
  2. Kwiecień! No normalnie masz łomot! No taki łomot, że normalnie takiego łomotu jeszcze nie słyszałeś. Jak mogłeś tyle lat ukrywać rysopisy potworów grasujących po Riese?????!!!! Przecież gdybyś je już dawno opublikował to wiedzieli by ludziska kogo się bać! No normalnie jak mogłeś przed nimi nie ostrzec biednych turystów? Możesz tylko w jeden sposób naprawić to straszne zaniedbanie! Masz teraz stanąć pod sztolnią w Walimiu i rozdawać turystom te rysopisy i ostrzegać ich głośno i wyraźnie by uważali na nie w lasach. Inaczej łomot, normalnie łomot! Powinieneś też zrobić ile zdołasz odbitek i porozklejać je od Walimia po Rzeczkę, Sokolec i Głuszycę na każdym słupie, drzewie i płocie okolicznych posesji z napisem
   UWAGA!!!
   W riese grasują małpoludy i wilkołaki w dużych butach w czapkach i okularach z długimi zębami i pazurami.
   Podpis ja Dariusz Kwiecień odkrywca prawdy jakiej nie znaliście.

   Jak to zrobisz to zwieńczysz w końcu mozoł swych badań i odkryć i pomożesz światu. Może wtedy nie dojdzie do wielkiego otwarcia wrót i cała Twoja jednostka NSRowców w jakiej służysz zdąży zlikwidować te stwory nim wyjdą z pod ziemi. O właśnie! MUSISZ KWIECIEŃ O TYM POWIEDZIEĆ SWYM PRZEŁOŻONYM!!!! Koniecznie!!! Niech pod Twoim przywództwem wejdą do tajemnego szybu na Ślęży, którego wejście tylko Ty znasz i załatwią te potwory. Wtedy naprawdę przysłużysz się ojczyźnie.

   KU CHWALE OJCIZNY KWIIIIIIIIECIEŃ!!!

   Usuń
  3. No k..rwa bo jebne!!!!! zadlawilem sie !!!!
   a jeszcze na dodatek TO https://www.youtube.com/watch?v=3ts_6TceWh0

   W jakim jezyku ty Ciemniaku z tymi nazistami rozmawiales Kwiecien dziadzie swojego jezyka nie znasz !!! ukraincu jeden!!!
   A to ciekawe ty mlocie ,skad masz namiary na przestepcow nazistowskich ty klamco !!!!? u nas w Bundes sie ich sciga do dzisiaj Kretynie!!!
   Gwarantuje Ci palancie ! jako pierwszego by Cie odstrzelili zboku.!

   A

   Usuń
  4. Kwiecień a czemu ten wilkołak ma płaszcz jak ten karamba z Balazara gąbki w krainie deszczowców i jest bez majtek? Czyżbyś widywał w wyobraźni roznegliżowanych wilkołaków płci męskiej?

   Usuń
  5. A skąd wiesz, że to samiec? Jajec nie widać to pewnie samica.

   Usuń
  6. No nie widać bo ma tak małego jak pewnie kwiecień i schował mu się w sierści. Gdyby to była wilkobaba to by cycki miała, a nie ma no nie?

   Usuń
  7. Kurwa no, nie ma cycków bo ma tiszerta pod płaszczem nie widzisz?

   Usuń
  8. Ty no nie rozwalaj mnie. Widziałeś kiedy by wilkobaba latała w męskim płaszczu męskich butach wojskowych bez sznurówek, w męskiej czapce i goglach? To jest na 100% samiec wilkomen. Po prosu gaci zapomniał i tyle. Albo nie zapomniał :) wyczuł kwietnia i poco miał zakładać skoro i tak by je zaraz zdejmował do akcji? :)))

   Usuń
  9. Kwiiiecień zwyczajnie w jedną postać włożył cechy samca i samicy wzorem własnej osobowości. Faktycznie oba stwory mają cechy dwupłciowe. Ni to samiec ni samica.

   Usuń
  10. Bo to są transwestyci wilkołacy. na drodze mutacji genetycznych niemcy pozbawili ich jajec by nie mieli popędu seksualnego.

   Usuń
  11. Znaczy się wilkomen wyczuł kwietnia i nie założył gaci bo wiedział, że zaraz będzie pukanko. Znaczy się wilkomen robił za babę :)

   Usuń
  12. Panowie no dajta spokój :) Po samych rysunkach mam opluty monitor i klawiaturę, a wy jeszcze do pieca dowalacie :)
   Beka na 100 fajerek :)

   Usuń
  13. Wilkomenowi brakuje tylko walkmana na uszach, brylki a, buty jareckiego sa, luzak jest, taki wilkomen alter ego Kwietnia.

   Jak sie nawpierdala tabletek na glowe i zapije wodeczka to takiego widzi w lustrze.
   ;)


   Kwiecien, niech ja cie kurwa swirze spotkam w terenie...

   Usuń
 11. Najlepiej podeslac to do jego jednostki wojskowej z opisem nalezy ostrzedz ich .
  On ma powazne zwidy , a to dopiero poczatek... oj zeby sie Brevik nie powtorzyl, Niech jego przelozeni beda ostrzezeni ,bo to naprawde bomba zegarowa.
  A

  ps . Moze Kwiecien juz opowiada na swoich prelekcjach ,o organizowanej przez niego oblawy militarnej na podziemia Slezy celem wylapania stworow,dla dalszych badan nad nimi? a co? Moze po to sie zapisal do wojska-:) tylko jest tak skromny ze wstydzi sie powiedziec dowodcy? hmmm...trzeba go wyreczyc ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien zaladuje swoje SWD, w nos zaladuje tajemniczy bialy proszek RWD i bedzie "bronil" jednostki przed wilkolakami.

   Odjebie kilku szweji i wywioza czuba z piana na pysku w kaftanie bezpieczenstwa do czubowni.

   Usuń
 12. cz1
  A teraz mały przerywnik z innej beczki. Jak pamiętacie kwiiiecień ze sto razy wciskał wszystkim kit, że ja jakoby po prelekcji w warszawie w 2011 roku mówiłem mu, że obcy porywają ludzi jako pokarm. Oczywisty nonsens i bzdura. Nic takiego nie miało miejsca co ten pedofil dariusz jastrząb dziś sam udowodnił na własnym blogu tutaj:

  http://www.undofilters.com/browse.php?u=SF2ptkBha0LznNyGNWcIdf5lRXz1BD%2BLpl9sOrfGrZWz8TT7AhsQMtMfV%2F8b4dsZlPAmpxm%2B1akOC87JutWn0x9eV8%2Bg6GfMzK28llIKCZCG2Bjh%2BEqZSNEZRRMCLHVDmVyF&b=29#comment-form

  Ale, żeby mieć pełny obraz mojej wypowiedzi zobaczcie to w pełnym skrenie z bloga kwiiietnia kiedy to pisałem w 2011

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtRkpmSXI1RE82TWc&authuser=0

  I teraz kilka słów wyjaśnienia skąd tak absurdalne moje interpretacje niektórych faktów w 2011 roku.

  Otóż to był czas kiedy powracałem do regularnych obserwacji nieba w poszukiwaniu nieznanych obiektów latających. Miałem już wtedy kilka zarejestrowanych i jak wszyscy, którzy je widzieli czy sfilmowali zastanawiałem się do kogo należą i skąd przybywają. Jak wiemy domysłów każdy ma setki. Ja wtedy też. Tylko, że te domysły w dużej mierze opierane były na.... no własnie na relacjach i opowieściach takich skurwysynów dezinformatorów jak między innymi kwiiiecień, który w owym czasie sprytnie manipulując faktami wprowadzał ludzi w przysłowiowy kanał swymi opowieściami o tajemniczych zaginięciach w czasie IIwś tysięcy ludzi. Wysnułem wtedy podejrzenie, że faktycznie skoro niemcy mieli tak nagły rozwój technologiczny to może wspłpracowali z obcymi? I wiele się nie pomyliłem, ale o tym za chwilę. Wtedy myślałem, że faktycznie jacyś obcy istnieli i również jak kwiiietnia zastanawiało mnie jakim cudem w czasie IIwś zaginęło bez wieści-powtarzam bez wieści i to jest fakt wiele milionów ludzi? Gdzie ciała? Kwiiiecień wielokrotnie twierdził, że w obozach koncentracyjnych było niemożliwym zgładzić taka liczbę ludzi jaka wynika z zaginięć w czasie IIwś. Z przybliżonych obliczeń i statystym niemcy nie byli w stanie zgładzić w krematoriach takiej liczby ludzi jaka faktycznie zaginęła i zginęła w czasie wojny. Kwiecień w tej prelekcji sprytnie wplatał wątki UFO by zaciekawić tę część słuchaczy interesującą się tą tematyką. Robi to do dzisiaj i ja z tym walczę. Wtedy sam padłem ofiarą jego manipulacji i stąd tak absurdalne moje domysły, które dopiero potem okazały się nietrafione. Właśnie dla tego zrozumiałem, że tacy jak kwiiiecień sieją dezinformację by ukryć prawdę, prawdę, która z jakimiś obcymi kosmitami nie ma nic wspólnego, a jedynie ma za zadanie skierować naszą uwagę na własnie kosmitów, a nie na....ludzi, którzy według mnie ich udają od pokoleń dysponując zaawansowaną technologią.
  Do dzisiaj pozostaje zagadką kto sprawił i jak, że tyle milionów ludzi w czasie wojny zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach i to jest FAKT. Biorąc pod uwagę moje przypuszczenia, że żadnych kosmitów na Ziemi nigdy nie było można pokusić się dzisiaj, że za zniknięciami tymi i współczesnymi również, stoją nie jacyś kosmici tylko ludzie. Ludzie, ktorzy wywołali IIwś i, którzy z jakiś powodów są-mogą być odpowiedzialni za te miliony zaginięć. Biorąc pod uwagę fakt, że naziści eksperymentowali na ludziach nie można wykluczyć, że to samo mogli robić ci, którzy z nimi współpracowali lub nie współpracowali, a jedynie manipulowali niemcami w celu wywołania zawieruchy wojennej by mieć okazję do mówię poważnie uprowadzeń na wielką skalę w celach eksperymentalnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cz2
   Oczywiście wtedy w 2011 mniemałem, że to kosmici, że może mieli jakieś metody tych uprowadzeń nie do końca mieszczące się w naszym racjonalnym pojęciu, ale jak wspomniałem był to wynik błędnych interpretacji spowodowanych słuchaniem tego skurwysyna kwiiietnia.
   Wszyscy współcześni badacze tego tematu po mimo różnic światopoglądowych i zapatrywań na temat obcych są zgodni co do jednego. Zaginięcia na świecie na skalę milionów ludzi każdego roku TRWAJĄ. Ktoś za tym musi stać. Kto skoro zakładamy, że kosmitów nie było i nie ma? Odpowiedź jest oczywista, ludzie. Statystyki mówią jasno, że proceder ten trwa od czasów przedwojennych poprzez wojnę i czasy współczesne. Część z tych zaginięć to morderstwa, uprowadzenia dla okupu, na narządy do burdeli, ucieczki etc, ale nie na taką skalę!
   Ludzie widzą i zauważają, że to nie jest normalne by każdego roku ginęło tyle osób bez wieści. Jedni tłumaczą to jak ja niegdyś uprowadzeniami kosmitów inni naturalnymi zaginięciami, a jeszcze inni choć tych jest mało jak ja dzisiaj tym, że to ludzie w jakichś celach dokonują tych porwań na wielką skalę. IIwś nie po to była wywołana by oczyścić pole dla obecnie panującej władzu z ówczesnych żydów bo to też, ale po to by umożliwić pozyskanie jakiejś dużej liczby ludzi do jakichś nam nieznanych celów. Oczywiście wiele wskazuje, że do celów eksperymentalnych, a przynajmniej tak by to wyglądało z sugestii takich jak kwiiiecień wpuszczających w maliny ufologów. I słusznych sugestii, ale z pominięciem kosmitów.
   Powiem tak. Minął rok, dwa i zrozumiałem, że ja i wielu innych ulegali mitom rozpowiadanym przez takich jak kwiiiecień brnąc w półprawdy błędnie interpretowane w pewnych szczegółach. I kiedy to zrozumiałem pomyślałem, ze tego chuja trzeba zniszczyć wraz z jego farmazonami odciągającymi ludzi od prawdy jaka by ona nie była. I ja to właśnie robię.
   Są poszlaki wskazujące, że w czasie IIwś zaginęło nazbyt wiele osób bez wieści niżby to wynikało ze statystyk opisujących ilość zgładzonych w obozach i zabitych w czasie działań wojennych. 70 milionów ludzi w sumie zaginęło i zginęło w czasie wojny. Gdyby zliczyć oficjalne statystyki poległych i zgładzonych w obozach to wyszło by, że co najmniej połowa zaginęła bez wieści. Jak? Kto to zrobił i jak zrobił? Pytań nadal jest wiele i być może nie raz zabrnę w fałszywą uliczkę, ale to nie zmienia faktu problemu jaki istniał i istnieje.

   Usuń
  2. cz3
   I na koniec powiem, że wielu z was jeszcze ulega takim dezinformacjom jakie snuje kwiiiecień. Wielu łączy własne wyobrażenia z tymi jakie to skończone bydle wam podsuwa. Co z tego wychodzi widzicie na moim przykładzie. Zamiast słuchać takiego zjeba sami się rozejrzyjcie dookoła i poszukajcie wyjaśnień pod przysłowiową latarnią gdzie przeważnie jest najciemniej, a nie gdzieś gdzie waszą uwagę kierują takie czubki jak kwiiiecień.

   Usuń

  3. Cz4 i już zupełnie na koniec.
   Kwiiiecień nie masz życia. Każdy twój jebany farmazon ośmieszę i pokażę, że to bujda na resorach i nic tego nie zmieni póki będziesz ten kit wciskał. Nie wiem czy raczyłeś zauważyć, że odkąd pokazuję ludziom jak ich wpuszczałeś w maliny i nadal wpuszczasz została wokół ciebie garstka najgłupszych idiotów?
   Jest ich jeszcze sporo, ale jednak coraz mniej. Jeszcze wielu udaje ci się oszukać i zmanipulować, ale coraz mniej. Prędzej czy później czas pokaże kto ma rację. Ty ze swoimi nazistami współpracującymi z kosmitami i tworzącymi hybrydy czy ja z przekonaniem, że nigdy żadnych kosmitów nie było, a tylko byli ludzie sterujący od wieków całą ludzkością po dziś dzień we własnym interesie.

   Usuń
  4. Nikt tego tematu nie pociągnie. Dla czego? Bo władzy nie zależy by wyjaśnić kto stoi za tymi zaginięciami.

   Usuń
 13. Krzysztofie piękny dokument jak bardzo trzeba się spieszyć z realizacją takich materiałów wszyscy rozumiemy .Sam brałem udział w realizacji filmu Zniewolony Poznań poprzez muzeum w Żabikowie i wiem ile trudu wymaga rzetelne i oddane w każdym szczególe ,zgodnie z prawdą historyczną odwzorowanie tamtych traumatycznych czasów .A co robi kwiecień ? i dla czego nie zrealizuje choćby takiego materiału ? czas mija świadkowie odchodzą i zamiast dokumentu mamy stek infantylnych bzdur uwłaczających normalnym ludziom .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien celowo zaklamuje historie aby wydusic na taniej sensacji rodem z najpodlejszego brukowca kilkadziesiat zlotych od naiwych nastolatkow.
   To klamca historyczny, manipulator i zwykly oszust.

   Nie dosc ze mlodziez juz jest glupia jak but po lekcjach historii w szkole to jeszcze tan stary wariat robi im wode z mozgu wciskajac takie kity za kilka dych od lebka.

   Usuń
 14. Tomasz nie tacy ufolodzy ...bo taka nazwa istnieje ,sa przekonani o istnieniu zycia pozaaiemskiego, sa fizycy matematycy, astronomowie, ba sa przekonani o istnieniu czegos o czym my nie mamy najmniejszego pojecia..jestesmy jeszcze do swiata ,malpami na drzewach , ba bakteriami! czy wiecie ile jest miliardow ukladow slonecznych w doslownie zasiegu reki ...naszej galaktyki? zapewne nie jestesmy sami... no ale tacy DEBILE jak kwiecien pisza baje ,wymyslaja ,a czasem ludzie ida z myslami za nimi zanim sie nie opamietaja...
  Dlatego nalezy z Kwietniem zrobic porzadek , poniewaz zaklamuje historiie, oraz dodaje robiac z wszystkich niemcow potworow.

  KWIECIEN K...WA OSLE slow na Ciebie nie ma debilu zaklamany!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przypomnijmy sobie ten jebany materiał kwiiietnia

   Radegast1.AVI
   https://www.youtube.com/watch?v=ANsufeMt6rc

   Pierdolony wciskał ludziom kit o małych szarych dzieciach z dużymi głowami wytrzymujących na mrozie w łachmanach. Nawet ja swego czasu się na ten pierdolony kit złapałem do pewnego stopnia nim zrozumiałem, że to wszystko są brednie dezinformatora obliczone na przyciągniecie badaczy UFO i nie tylko.

   I właśnie dla tego by ta menda nie siała więcej takich głupot będę go niszczył bo jeszcze nie jeden nabierze się na podobne głupoty, a potem będzie snuł domysły z dupy.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno. W powyższym materiale kwiiietnia z 2012 wszystko co on mówi w każdym zdaniu to brednia. Cokolwiek tam usłyszycie bez wyjątku to kłamstwo urojone. Dzieci, które prostowały igły, spuszczanie krwi z kobiet, Gebels w kilku miejscach na raz, prace nazistów nat jakąś tajemniczą tkaniną, i cała masa innych rzekomych poszlak na jakieś tajemnice to wymysł chorego pierdolca obliczony na przyciągnięcie ciekawości genetycznie uwarunkowanych debili oraz zwyczajnie ciekawych ludzi, którzy nim się zorientowali, że to kity wyssane z chorego palca długo myśleli, że coś w tych jego opowieściach jest.

   Usuń
  3. Dzieci ze szklanymi bankami na glowie, czyli produkcja "szarakow" do oblsugiwania niemieckich latajacych spodkow, makabreska nastawiona na wzbudzenie taniej sensacji i zyskania posluchu przez chorego na narcyzm schizofrenika.

   Jedna wielka jazda bez trzymanki na pelnej pizdzie, Kwiecien napierdala na bani traktorem orzac groby pomordowanych, przewracajac pomniki i miazdzac tablice pamiatkowe, rozkopuje radosnie trupy ubierajac je w swe wymysly, wsadza szkalne banki na czerepy, ubiera w srebrne kombinezony, przetacza im "zatramentyzowana krew skrzyplocza" zeby wytrzymywaly 15g w latajacych spodkach.

   To jest kurwa najczystrzy psychopata robiacy bezwzgledny geszeft i lans wlasnej chorej osoby na tragedii IIWS, robi sobie jaja z holokaustu i eksterminacji byle nawalic sie woda i zapchac kiche.

   Usuń
 15. BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Szalenstwa panny Kwietnianny czesc MCCXV!

  Pamietam jak roila mu sie we lbie "gadzina" o ktorej rozpowiadal podpitym nastolatka u Zagorskiego pod Sleza. Mial niezla szajbe w tym temacie, wszystko wiedzial od tajemniczego "kogos" i "ktos" czyli "swiadkow" ktorych nigdy nie bylo. Jak mu dzieciaki kupily piwko to opowiadal im o "gadzinie" az mu morda puchla i stawal sie czerwony jak pulok.

  "Plan" Slezy jest mistrzowskim przedstawieniem szalenstwa tego pacjenta.
  Idiota zrobil ze Slezy KOPIEC KRETA z fantastycznymi wydrazanymi tam tunelami, kilometowymi komnatami o fantastycznych atrybutach.
  Rozjebal tym caly swiat eksploratorow, powiem wam ze dziesiatki osob zrywaly z tego boki na Slezy podczas Nocy Swietojanskiej, to juz jest legendarna "mapa" KOPCA KRETA.

  Na chuj mapy gornicze, badania geologiczne, geodezyjne, georadarowe, Kwiecien odkrywa tajemnice Slezy przestawiajac supertajny plan KOPCA KRETA.
  Teraz juz kazdy wie gdzie wejsc i gdzie wyjsc, Kwiecien rozpracowal w kilka minut to czego inni szukali cale zycie i przedstawia polozenie kilometrowej komnaty w ktorej na
  srodku jest gigantyczna krysztalowa trumna ze swastyka!


  Kazdy kto zna Sleze wie jak maja sie proporcje i to co narysowall Kwiecien do rzeczywistosci, to rysunek ciezkiego wariata z psychiatryka majacego powazne zaburzenia swiadomosci.

  Tak dziala choroba glowy, synek podczepil sie pod eksploratorow ktorzy prowadzili normalne poszukiwania, poszli od Sobotki-Gorki idac wzdluz linii energetycznej co idzie do masztu i schroniska na szczycie, po drodze zajzeli do malej studzienki zabezpieczonej w betonowym budyneczku przy ktorej Kwiecien nagral filmik ze znalezli wejscie do sztolni i on wie ze tam sa podziemia ale "zasypali, ukryli" mu to jak zwykle "oni". Kij ze chlopaki przecierali oczy i uszy ze zdumnienia slyszac te chore wymysly a osoba ktora byla tam pierwszy raz w zyciu udawala wielkiego znawce i eksperta tematu.
  Potem w glowie narodzil sie PLAN i tak powstala Sleza jako KOPIEC KRETA wg Dariusza Kwietnia.


  SUPER ROBOTA PANIE DAKU!
  DZIEKUJEMY ZA SLEZE KOPIEC KRETA PANIE DARKU!

  :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Bede niebawem w Krosnie, moze odwiedze naszego GIEROJA Jastrzebia.

  Pojade za nim do domu zeby wiedziec gdzie synek mieszka, moze wpadne na kawe porozmawiac, moze porozmawiam z jego zaona, moze odwiedze go w pracy-z pewnoscia doradzi mi jak maskowac swoje "PI PI" (vide pewna rozmowa telefoniczna) i nie przeplacac za neta albo doradzi jak na lyzwach sie slizgac.

  Oj, juz widze te rozbiegane oczka cwaniaczka jak zada mu sie kilka pytan.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy Kwiecien juz dostal amunicje do SWOJEGO SWD?

  Jego dowodca musi byc dumny z takiego zucha, Dareczek wypije 0.5 "na jedna noge" przyciagnie w nos tejemniczego bialego proszku RWD i lata popierdolony szukajac wilkolakow i spiskow Himmelra, zwijajac sie ze schizy przy kazdej chmurze na niebie czy to juz nie nadeszlo Otwarcie Wrot.

  Kiedys tak go schiza dopadnie po "bialym proszku RWD" i zaprawie "na druga noge" to Kwiecien weznie swojego SWD i zacznie odstrzeliwac "wilkolaki i gadziny" ktore zaatakuja jego jednostke.

  Jego koledzy dostana kulke od swira, dowodca tez nie moze spac spokojnie bo kto wie kiedy chory umysl Kwietnia dostrzeze w nim wilkolaka albo ukrytego agenta realizujacego Plan Himmlera.


  Brawo! Choroba umyslowa, prochy, alkohol i bron z ostra amunicja!
  Doskonala kombinacja!

  Tylko zeby mi tu nikt nie gadal ze nie ostrzegalem jak stanie sie tragedia!

  Wtedy wszystkie te materialy trafia do prokuratury wojskowej i prasy a ci ktorzy nie zadzialali wiedzac o wariacie z bronia, beda wspolwinni i nie wywina sie od dopowiedzialnosci karnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez obaw, oni tam broni nie dostają, strzelają z wiatrówek :)

   Usuń
 18. Tak dla przypomnienia z tworczosci Kwietnia, aby nie popadlo w zapomnienie:
  "ROZBITY STATEK KOSMICZNY W KOMPLEKSIE RIESE- TAJEMNICZE ISTOTY WYGANIAJĄ POSZUKIWACZY URANU Z KOPALNI W KOWARACH- W SZPONACH JARECKIEGO- MAŁPA NA DREZYNIE STRZELAJĄCA DO ROSJAN- te i inne niesamowitości poznacie zakupując serię płyt DVD Dariusza Kwietnia pt. Śladami Dariusza Kwietnia!"

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/06/sladami-dariusza-kwietnia-czyli.html

  OdpowiedzUsuń
 19. qłłłłłłłłłiiiiiiiii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kłłłiecień. Jak zwykle zaskakujesz trafnością i skondensowaniem wypowiedzi )

   Usuń
 20. mój dziadek znał twoją matke zawsze jak byl w delegacji w Warszawie to jechal z chlopakami na pragie . matka już czekala ojojoooj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dariuszu jastrzębiu vel koniczyno moja odpowiedź na twój komentarz jest w twoim kąciku w dodatku nr 13
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

   Zbiera ci się skurwysynu, zbiera i uzbierało się tyle, że niebawem okaże się i mówię to całkiem otwarcie, zobaczymy czy twoja rodzina będzie mi wdzięczna, że ją przed tobą ostrzegłem i twojej chorobie czy okaże się tak samo upośledzona jak ty. Bo mam zamiar powiadomić ją wraz z twoją żoną i kim się da jakiego pierdolca mają pod jednym dachem.
   Masz to na 100% zagwarantowane.

   Usuń
  2. koniczyna jesteś śmieciem nawet własnego dziadka zszargasz w tej swojej wojence świnio jebana.

   Usuń
 21. Pradziadka niemcy zameczyli w Auschwitz, robili na nim badania nad tufusem jednak przezyl oboz i zmarl dwa tygodnie po powrocie do domu.

  Dariusz Kwiecien robi cyrk z pamieci naszych przodkow.

  OdpowiedzUsuń
 22. Prawdziwe Riese wedlug Kwietnia:

  https://www.youtube.com/watch?v=oX-qDh5opAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HEHE DOBRE ZROBIŁEM Z TEGO DODATEK :)))

   Usuń

  2. Przeczytajcie komentarze pod tym filmem. Ludziska wspominają te sceny z dzieciństwa opisując jak były ich koszmarem z czego oczywiście wyrośli gdy dorośli.
   Jak widać kwiiiecień, jastrząb sęk, miazga i cała ta zgraja pajaców wyznających tego typu legendy nie wyrosła z dziecięcych koszmarów i śni dalej o wilkołakach, skrzatach, elfach, krasnoludach i wszelkich istotach zmiennokształtnych z duchami na czele.
   Powiem tak mamy około 90% społeczeństwa, a nawet więcej, które nie wyrosło z wrodzonych i nabytych archetypów wyobrażeń o stworach i siłach nadprzyrodzonych. Co niektóre jednostki wyżej wymienione i im podobne znane z neta po mimo dorosłości karmią się i siebie nawzajem takimi opowieściami poszukując w relacjach równie nienormalnych osobników potwierdzeń swych dziecięcych koszmarów z jakich nie wyrośli i sobie ich nie potrafili wytłumaczyć. Otaczają się nawzajem kreując wokół siebie świat wyobrażeń tego typu, świat którego nie ma. Wystarczy wejść na bloga kwiiietnia i kliknąć w kącik koniczyny. Jesteśmy na blogu koniczyny i co widzimy? Masę tematów z materiałami o skrzatach, krasnoludach i tego typu bzdurach. A co widzimy w prawej kolumnie bloga w zakładkach moja lista blogów? Widzimy trzy linki do bloga zjeba mammoru o zmiennokształtnych, widzimy oczywiście linka do bloga kwiiietnia i.... I widzimy linka do bloga arkadiusza miazgi łufologa z ropczyc, który na swym blogu bije na głowę i kwiiietnia i koniczynę i mammorou razem wziętych spisując wszelkie relacje o istotach niematerialnych, duchach, skrzatach i kurwa chuj wie czym jeszcze. Miazga dla niewtajemniczonych to taki odpowiednik kwiiietnia tylko w tematyce ufo. To banda debili tkwiąca w archetypowych wyobrażeniach tego świata podsycanych przez siebie nawzajem i wyobrażenia innych chorych pacjentów z odchyłami, którzy nie wyrośli z dziecięcych lęków i wyobrażeń.
   The end.

   Usuń
 23. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/2015/05/szczucie-tomasza-prestissimolive-sidora.html#comment-form

  Prosze bardzo ...
  Oto Polska i jego obywatele...

  Gnoju z ta osrana lapa ! w Republice federalnej bys hamie za to siedzial!
  Tak za te oznake siedzial bys dziadu!
  Natomiast w polsce po miejscach kazni swinie jezdzicie czolgami za kase ! wpierdalacie tluste kielbasy! popijajac piwem albo tanim winem!!!!
  a jakies pojeby jak ten Kwiecien sa dla was autorytetami!!!

  KTO TUTAJ JEST Z NAS ZWYRODNIALCEM ? my -obywatele narodu placacego najwyzszy podatek dla Uni Europejskiej....czy wy - urzadzajacy sobie jaja na miejscach kazni Hitlerowskiej za dotacje z Uni Europejsskiej ...na ktora ma Niemcy placimy najwiecej!!!
  Swinstwo!!!zwyrodniale swinstwo.!!! czy w polsce juz nie ma izby pamieci narodowej do jasnej k...wy nedzy by z takimi pacholkami wiejskimi nie zrobic porzadku!!!!

  Do Afryki z wami a nie do Europy!!!

  A

  OdpowiedzUsuń
 24. A propos Kwiecien ty debilu jeden-wiem ze to czytasz !
  Z kad masz takie sesacje o Zobtenberg (Sleza) :
  Ze wzgledu na to ze moj ojciec stacjonowal i bral udzial w walkach o Zobten,znam teren nadzwyczaj dobrze posiasdam sztabowe mapy z ( Gebirgs Jäeger Bat) w jakim ojciec sluzyl do konca wojny... i tam takiej sesacji nie ma baranie klamliwy!
  Pierdolo nie wprowadzaj ludzi w blad...Kwiecien.
  A

  OdpowiedzUsuń
 25. W wypadku samochodowym zginął Jerzy Szpulecki Cześć Jego Pamięci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to jakiś qrwa bohater narodowy? Zwykły kiciarz pierdolący, że mu UFO latało nad domem i świeciło światłami w okna. Zwykły chory na umyśle zmyślający głupoty czubek jakich wielu współpracujący z nautilusem i bandą nawiedzonych ufologów, których nakręcał swymi wyssanymi z palca opowieściami.

   https://www.youtube.com/watch?v=boQxQlrs7OM


   Usuń
 26. JESTEM PRZERAŻONA CO TU SIĘ DOWIEDZIAŁAM.
  Elżbieta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj chyba niejedna Elżbieta niedługo będzie zszokowana tym co zobaczy na tym blogu i nie tylko tym.

   Usuń
  2. Lepiej pozno niz wcale.
   Zerknij na to jak Darek przekazuje pozrowienia swoim wielbiciala na blogu koniczyny-fotografuje swastyke na tle Gor Sowich jako pozdrowienie.

   Dodaj do tego zdjecie jak hajluje z usmiechem i duma.

   Mam nadzieje ze to czyta jego dowodca, jesli na serio jest w NSR.
   Za to nie ma dyscyplinarki tylko paragraf.

   Usuń
  3. Anonimowyniedziela, 10 maja 2015 11:36:00 CEST

   Lepiej pozno niz wcale.
   Zerknij na to jak Darek przekazuje pozrowienia swoim wielbiciala na blogu koniczyny-fotografuje swastyke na tle Gor Sowich jako pozdrowienie.

   Dodaj do tego zdjecie jak hajluje z usmiechem i duma.

   Mam nadzieje ze to czyta jego dowodca, jesli na serio jest w NSR.
   Za to nie ma dyscyplinarki tylko paragraf.

   Ja was przepraszam ze tak mnie ponioslo wyzej ze uogolnilem moja wypowiedz . nie mialem ogolu na mysli ...Chodzi mi o tych dziwnych ludzi z tamtego bloga.!
   Ale wlasnie mnie to wk....ilo!!! te faszystowskie ciagotki co po niektorych i to na terenie Hitlerowskiej kazni.... KTO NA TE ODPUSTY W TYCH TERENACH POZWOLIL! U nas te miejsca sie szanuje i takie odpusty bylyby nie do przyjecia ! te miejsca sa pod szczegolna ochrona.sa swiadkami kazni i mordu Hitlerowskiego...dla potomnych ,sa zabezpieczone by sie nie zawalaly jak w polsce. a nikt nie robi na tym pieniedzy!

   A

   Usuń
  4. Elizabeth POZDRAWIAMY!!!
   CAŁUJEMY RĄCZKI :)

   Mamy wiele do obgadania. Będzie bardzo ciekawie. Wypijemy koktajl ukręcony w sokowirówce, a jak się zepsuje to nie ma problemu serwis na miejscu.

   Usuń
  5. https://www.facebook.com/elzbieta.jastrzab

   Czy to o tą elę jastrząb chodzi?

   Usuń
  6. Nieee :) no o takie zboczenie to nawet darusia nie podejrzewam.... chociaż....

   Usuń
 27. NOWY TEMAT

  Ale tym razem radzę przygotować się na mocną dawkę antypatriotyzmu.

  OdpowiedzUsuń
 28. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/interpretacja-tomasza-prestissimolive.html

  http://4.bp.blogspot.com/-8xAg_r7a6Yk/VVIbxOaBJTI/AAAAAAAACSM/4m-AM-3S91s/s320/5.JPG

  W odpowiedzi na te maili. Cytuję "szczegóły które zbudowały całą śmieszność postaci" pochodzą od waszego odkrywcy Dariusza Kwietnia. Jest to rekonstrukcja a nie nie wizja artystyczna. Nikogo z was nie było w pobliżu kiedy ten rysunek był tworzony także nie macie nawet prawa się wypowiadać co do sposobu jego utworzenia bo was przy tym nie było. Wiecie kto był? WASZ Dariusz Kwiecień który sam te detale podyktował i mówił dokładnie tak jak to wyglądało, buty Jareckiego, płaszcz, czapka nasunięta a na oczy. Nie w a tym jakiejkolwiek dowolnej interpretacji rysownika, mało tego Kwiecień ma to tak samo dokładnie pisane ze wszystkimi detalami w swoim dzienniku, niech wam pokaże. Co wy nie wiecie czego szuka kwiecień tak naprawdę, nie pokazała wam tego nigdy...a zadaliście sobie etn trud aby to sprawdzić? Nie wierzycie rysownikowi i mi choć ja nie mama powodów do kłamania bo nie poruszam się na co dzień w kłamstwie i konfabulacji, nie żyję w waszym świecie. Nie wierzycie rysownikowi, wierzycie Kwietniowi, ale nie wierzycie w jego własne zapisane relacje, w jego własnym dzienniku, Kwiecień ma oryginały tych rysunków od Nas w prezencie. Naprawdę tak bardzo trudno wam zaakceptować ten prosty fakt że dokładnie tego szuka Kwiecień o tym Wam pociska brednie non stop ma to zapisane i ma "świadków" na to co widział ..i co nie zapytaliście go to ? Wszak macie kontakt z jego wszechwiedzącym źródłem to go zapytajcie. Ja wiem że wam trudno uwierzyć w jego chorobę którą przedstawia ten rysunek wilkołaka i małpy w drezynie grasującej po lasach w Riese czy psa w butach w niemieckim mundurze, ale to nie jest wyobraźnia rysownika i nigdy nie była, nie jest to wizja artystyczna tylko relacja Dariusza Kwietnia dokładnie podyktowana przy wielogodzinnej pracy brata kiedy byli razem w Tucznie na podstawie jego (Kwietnia) uwag co do wszystkich detali "tych które zbudowały całą śmieszność postaci...oraz szczegółowych zapisów w jego dzienniku. Muszę pisać widzę prostym jeżykiem i wytłumaczyć to Wam jak pastuch krowie na rowie. TO DOKŁADNIE JEST WILKOŁAK JAKIEGO SZUKA DARIUSZ KWIECIEŃ JAKIEGO WIDZIAŁ I JAKIEGO SAM OSOBIŚCIE OPISAŁ. Rysownik tylko to odtworzył. Tak ja napisał to ten idiota "infantylne rysunki istoty wikopodobnej" TAK DOKŁADNIE TAK JEST bo to jest ścisła ZAPISANA U NIEGO W DZIENNIKU RELACJA Tak trudno wam uwierzyć w jego chorobę umysłową ? To mam dla was przykrą wiadomość ... musicie zaakceptować to bo taka jest prawda...tego szuka Dariusz Kwiecień ...armii wilkołaków w Riese, nie powiedział Wam tego jak wyglądają ? naprawdę nie wiecie ? Nie wierzycie waszemu GURU ? Nie raczył Was opowieściami na każdym kroku że ma 20 SZKIELETÓW wilkołaków ..Co ? Nie kontaktowaliście się z Kwietniem i nie wiecie że zrytą psyche? Pewnie nie...bo sami nią macie skoro prawda jest kłamstwem dla Was a kłamstwo Prawdą. Kwiecień ma nie tylko 20 szkieletów wilkołaków, wie o nich wszystko np to że porozumiewają się telepatycznie, Mało tego Kwiecień odkopał na cmentarzu szkielety szaraków i ma dwie czaszki reptilian (czym nawet mnie zaskoczył ;) Oczywiście na pytanie gdzie są, odpowiedział że zaginęły w instytucie antropologi we Wrocławiu ale ma gdzieś kwit. Nie wierzycie mi ? zapytajcie Kwietnia bo ja pamiętam wszystko...Kwiecień zna położenie wielu wraków UFO organizuje bez końca eksploracje tych wraków...Co nie powiedział Wam ? Jaka wielka wielka szkoda...aż mi was żal że tego nie wiecie ...ale nic straconego ..zapytajcie go. Prawda jakie to proste ? bo my zapytaliśmy. Przykro mi że Wam nie pasuje nasza wizualizacja jego wilkołaka i małpy bo jest śmieszna i infantylna...nic na to nie poradzę. Musicie z tym żyć i nadal udawać że wszystko jest w porządku. To wasz problem nie mój. To wszystko co mam do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 29. Pomijając wątpliwy stan psychiczny kwietnia, to mnie interesuje, czy buty wilkołaka są takie same, jak jareckiego od wspólnie jaranego z nim przez kwietnia zioła?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.