środa, 27 maja 2015

OBSZCZY BALKON NA SOWIOGÓRSKIM SAFARI, czyli Polska wersja Indiany Jonesa na tropie tajemnic Riese, strzyg, stworów, potworów i hybryd.

Kwiiiecień od kilku lat naśmiewa się ze mnie, a właściwie z tego, że jako motocyklista noszę grube skórzane spodnie typowe dla motocyklistów, wyzywając mnie od jajopociarzy, jajopotow itp. szczeniackich określeń. Przedstawiałem te jego gówniarskie docinki niejednokrotnie i zastanawiam się jak to się ma do tego, że sam wygląda komicznie ubierając się   jak na safari w Kenii jakby miał polować na słonie, nosorożce, lwy i antylopy. Co więcej nie jest to jego jedyne wyzwisko pod moim adresem w takim stylu. Ostatnimi miesiącami ochrzcił mnie „knurem” z Warszawy, ale co ciekawsze sam przytył i nabrał tłuszczu co widać gdy zapomni się stając w wywalonym brzuchem w niedbałej pozycji z głową cofniętą do tyłu uwydatniając rosnące z każdym miesiącem coraz większe podgardle.

Mamy dziś sporo materiału. Nie wiem czy wszystkie idiotyzmy zdołam skomentować, ale będę się starał. W poprzednim temacie pojawiło się wiele celnych komentarzy dot. Co niektórych głupot jakie wygadywał na ostatnim rajdzie po Riese więc polecam, ale teraz po kolei jadziem z tym przemoczonym koksem ku chwale ojczyzny jak to się mówi.
Znalazł się wielki obrońca pomników ha ha ha tylko już zapomniał jak pisal na swoim dawnym forum o dewastacjach jakich dokonywał w sztolniach Riese do, których sam się przyznawał swego czasu. Nie chce mi się szukać po raz kolejny jego komentarzy na starym forum w, których opisał jak wyrwał jakąś pamiątkową płytkę rzekomo po to by jakiś wandal tego nie zrobił i nie sprzedal, albo jak opisywał jak splądrował stary opuszczony dom /zamknięty/ po śmierci jakiejś Niemki. Było tego sporo, ale kto o tym pamięta, że kwiiiecień dwa, trzy lata temu przyznawał się, że wyszarpał z ziemi i różnych miejsc nie jeden artefakt, który potem nie wiadomo gdzie upłynnił. Teraz zgrywa obrońcę pomników, a biorąc pod uwagę jego mentalność i niejedno nielegalne działanie oraz pozerstwo obliczone na zrobienie sobie dobrego wizerunku zachodzi podejrzenie, że to on sam wpierw dewastuje te  miejsca by potem stanąć przed kamerą i potępiać takie działania chcąc zyskać szacunek u głupich niczego nie domyślających się widzów. Mało to razy przypomnę kwiiiecień pokazywał zdewastowane miejsca, które jeszcze niedawno były w dobrym stanie? Pisaliśmy o tym kilka razy na tym blogu, można się cofnąć i poszukać.


Dariusz Kwiecień Góry Sowie maj 2015 - w terenie
Kolejny materiał pokazujący puste dywagacje pseudo poszukiwacza tajemnic.
Zaczyna się od miejsca gdzie z niewiadomo kąd wybija woda, co dla kwiiietnia jest dowodem na istnienie pod ziemią zalanych nieodkrytych sztolni. Oczywiście miejsca tego dokładnie nie pokazał, nie określił, co sugeruje, że równie dobrze może to być najzwyklejsza pęknięta rura wodociągowa prowadząca pod powierzchnią ziemi, albo naturalne źródło powstałe w wyniku ruchów geologicznych co ma przeważnie miejsce.

Kolejny fragment z jakiejś tajemniczej sztolni w Ludwikowicach. Oczywiście również nie określony, zapewne znany większości eksploratorom, ale tak nakręcony by każdy mniemał, że to kwiiiecień odkrył go pierwszy. A wiadomo, że takich miejsc tam jest od groma i to żadne odkrycie i skręcić taki mało pokazujący materiał na kamerę na, którym tak naprawdę nic kompletnie nie widać.
Podobny materiał mogę nakręcić w dowolnej sztolni czy wyrobisku górniczym i wciskać wam, ze to nowy nieodkryty jeszcze szyb w Riese jako dowód, że w tym rejonie takich miejsc są dziesiątki.
Najśmieszniejsze w tym fragmencie jest to, że jego kolega wskazuje, że tu wszędzie jest węgiel, a kwiiiecień niedowierzając patrzy na to mówi, że nie wie czy to jest węgiel.
Wychodzi na to, że to zwyczajny górniczy szyb nie prowadzący do żadnych sztolni Riese.

Kolejny fragment to relacja z wycieczki na konikach.
Ten fragment pominę bo kwiiiecień pokazał go wyłącznie po to by pochwalić się, że udało mu się pojeździć po lesie konno.

Kolejny fragment pokazuje jak niedaleko Gontowej kwiiiecień znajduje zawiesie wagoniku kolejowego w, które za chwilę zaczyna walić siekierką by okruszyć je z rdzy. Oczywiście zabytkowe znalezisko zostało profesjonalnie oczyszczone i przy okazji uszkodzone.
Nie omieszkał przy tym wspomnieć o chłopakach z grupy „KLIN” i Robsonie jakoby, którzy mieli z nim niegdyś znajdować podobjne rzeczy. Prawda jest taka, że wspomniana grupa i gość o pseudonimie Robson to już dawno nie chcą z nim mieć nic wspólnego z racji jego urojeń. No, ale kwiiiecień tak ich pozdrowił by widz mniemał, że nasz eksplorator był dla wielu grup niegdyś wielkim przewodnikiem. Gównianym przewodnikiem nigdy tak naprawdę nic ciekawego nikomu nie pokazującym, co sprawiło, że szanowane grupy olały go z góry po pewnym czasie.
Prawda jest taka, że w lasach w ziemi jest cała masa lin i podobnych haków pozostawionych przez drwali i tych co prowadzili najróżniejsze prace w terenie lesistym, i takie znaleziska wcale nie muszą mieć cokolwiek wspólnego z Riese.
Dalej któryś z jego towarzyszy szpera wykrywaczem ponad ziemią i słychać sygnał wskazujący, że coś metalowego jest w ziemi. Kwiiiecień komentuje, że musi być pod ziemią wiązka takich lin, których on oczywiście nie wykopuje bo takich rzeczy nie robi, pozostawia na miejscu….. taaaak, pozostawia na miejscu oklepane siekierką, uszkodzone i na pastwę deszczy i śniegu. Oto eksplorator. Wykopie i ciśnie na glebę by pokazać, że niczego nie zabiera. Idiota.
12:50 i tu sam się przyznaje, że ma parcie na szkło tłumacząc ha ha ha ha ha x1000, że dzięki temu, że ma parcie na szkło i takie jak to określił przebicie setki tysięcy, MILIONY, ludzi wie co tu się dzieje. Żarty nasz Pinokio sobie robi hehe, żarty setki tysięcy ludzi i miliony to on widzi jak łyknie LSD czy inny dopalacz, albo zachla jakiegoś sikacza.

CHŁOPAKI SIEDZĄ ZA KAMERĄ BO BOJĄ SIĘ IDIOTY SIDORA
13:12 Nasz kwiiiecień nie omieszkał nie po raz pierwszy wspomnieć mojej osoby.
Bzdury jakie wypowiedział na mój temat są tak idiotyczne, że trudno je skomentować.
Ja jakoby według kwietnia siedzę na naszej klasie wyszukuję jakiś ludzi, ubliżam im. Oczywiście nie obyło się bez wyzwiska pod moim adresem, wyzwiska, które od kilku miesięcy sobie upodobał, a mianowicie nazywanie mnie knurem.
Oto wielki eksplorator z ogromnym przebiciem, którego oglądają setki tysięcy ludzi, a nawet miliony staje przed kamerą i wyzywa mnie od knura.
Kwiiiecień nie po raz pierwszy wspiął się w polemice na argumenty na wyżyny swego intelektu sięgając z braku argumentów po epitet. A na jego blogu co jest napisane pod komentarzami? MERYTORYCZNIE BEZ WULGARYZMÓW, BEZ ATAKÓW AD PERSONAM. 
Nie jest to jego jedyny szczyt intelektualnych możliwości polemiki ze mną. Od samego początku kiedy zacząłem wskazywać na jego konfabulacje i wymysły zostałem określony przez niego taka masą podobnych epitetów, że trudno już je zliczyć.  Pedryl, dewiant, psi wór, jajo pot, pedofil, gwałciciel, podpalacz, szantażysta, złodziej, psychicznie chory, i masa innych. Tylko dla tego bo jako jeden z kilku i chyba jeden z pierwszych pokazałem ludziom, że to kłamca i …. No wlaśnie pokazałem i udowodniłem, że większość z tych epitetów jakimi mnie obrzuca są jego domeną. W zamian dostaję od kilku lat steki tego typu oskarżeń i pomówień i jeszcze to bydle staje przed kamerą i pyta się głupio dla czego do tej pory nie siedzę? Ano dla tego bo nie ma ku temu powodów, a jego szczekanie obliczone jest wyłącznie na przedstawienie mnie w negatywnym świetle w, którym on sam jest co widać gdy się przyjrzy całej tej sprawie.
I nie prawdą jest, że robię mu dobrą reklamę jak to on uważa. Wręcz odwrotnie. To wlasnie dzięki mnie tylko najgłupsze typy o zerowej wiedzy i największym stopniu naiwności kręcą się wokół niego. To być może dzięki mnie i pokazywaniu jego urojonych odchyleń normalni ludzie nie są jego słuchaczami i nie dają się nabijać w butelkę.


Kolejny materiał z jakiejś sztolni, wyrobiska ze zwalonymi skałami.
Nic po pierwsze nie widać zero profesjonalizmu, zero szczegółów. Wielki eksplorator przez tyle lat nie nauczył się robić materiałów, które by zaciekawiły widza wyraźnym i szczegółowym obrazem. Takich miejsc w Riese jest mnóstwo. Ale kwiiiecień nigdy żadnego z takich miejsc nie wyjaśni, bo jest za krótki na to i nie ma środków by cokolwiek o nich ustalić.  Również nie dowodzi ten materiał, że miejsce to jest nieznane. Oczywiście nie ma w Riese nieznanych miejsc wolno dostępnych jak to, ale kwiiiecień musi udawać, że to on pierwszy je odkrył.
19:50 STRZYGI, STWORY, HYBRYDY, to legendy według kwiiietnia w, które jak twierdzi nie ma podstaw by nie wierzyć!!!
I znów nasz Pinokio miał chwilę załamania nerwowego, w której do głosu doszły urojenia. Bzdury pieprzy nasz Pinokio, żadnych legend o stworach, strzygach i hybrydach na terenie Riese nie było i nie ma poza tymi, które on sam tworzy. Zwróćcie uwagę oglądając ten fragment jak mu oczy latają i jaki ma wyraz twarzy. Czyste szaleństwo psychopaty wyziera z jego rozbieganych oczu powstrzymywane resztkami świadomości, że wystawia się takimi urojeniami na pośmiewisko.

20:50 Kolejny idiotyzm, ALE TO WIERUTNY IDIOTYZM. STWORY I POTWORY PO 30 LATACH PO WOJNIE WYCHODZIŁY Z PODZIEMI.
Kwiiiecień pieprzy chyba największą głupotę jaka Se mógł uroić, że w takich sztolniach zapędzano więźniów zmuszonych do prac przy budowie Riese/ to akurat może być prawdą/ a potem gdy ich zapędzono w liczbie około 1000 osób odstrzeliwano taki chodnik by ich odciąć od wyjścia/ to też jest prawdopodobne/ ale według kwiiietnia tacy ludzi mogło przetrwać w takim chodniku UWAGA 20-30 lat!!!!!! Co więcej w 30 lat po wojnie ci ludzie wydostawali się według kwiiietnia z takich sztolni i wyglądali jak stwory i potwory!!!
Wyobrażacie sobie takie urojenie obliczone na uwiarygodnienie jego chorych wizji o zmutowanych istotach grasujących od czasów wojny po Riese?
I dowodem na to jest między innymi taki chodnik w, którym stoi przed kamerą i pieprzy te farmazony na koniec dodając, że ten chodnik jest największą tajemnicą Riese wraz z opowieścią o zasypanych więźniach, którzy w 30 lat po wojnie wychodzili na powierzchnię jako stwory i potwory.

Kolejny fragment znów z miejsca gdzie wybijała woda z ziemi. Kwiecień chwali się, ze takie miejsca odkrywa dzięki wskazanium autochtonów miejscowych, dzięki jakimś dokumentom i tajemniczym informacjom. Bzdura.
Co więcej za chwilę dodaje w 24 minucie, że nie wie czy kiedykolwiek tajemnica Riese będzie odkryta. A przecież 2 minuty temu mówił, że ją właśnie odkrył!

Kolejny fragment pokazujący jakąś studnię. Kwiiiecień nic kompletnie o niej nie wie. Nie przeszkadza to pokazać kamerą jej tak, że…. Nic w sumie nie widać.
Zaiste wielki eksplorator niewiele o tym miejscu powiedział, bo tyle wie ile sam zobaczy.
A jak się domyślam miejsce to może być dobrze znane i wcale nie związane z Riese w tym kwiiietniowym znaczeniu.
Kwiiiecień ciągle mowi o historii tych miejsc, ale jak się wsłuchacie w ten jego urojony bełkot to niewiele, a właściwie wcale niczego o tych miejscach się od kwiiietnia nie dowiadujemy poza niewyraźnym ich filmowaniem.

Kolejny fragment z jakiegoś potoku usianego masą śmieci, butelek, skorup i innych odpadków. Dla kwiiietnia to cenne znaleziska tylko czego to dowodzi?

PIJAŃSTWO W INNYCH OŚRODKACH WCZASOWYCH W RIESE
No i ostatni fragment pokazujący wejście do Osówki gdzie nieopodal nasz wielki alpinista pokazał jak sobie z kolegami ćwiczą wchodzenie po linach.
Nie obyło się też bez…. Ha! Ataku na inne ośrodki wypoczynkowe w okolicach Wielkiej Sowy, którym kwiiiecień zarzucił pijaństwo. Tak, powiedział, że w przeciwieństwie do ośrodka w Rzeczce jego przyjaciela Mikołajczaka w innych ośrodkach odbywa się pijaństwo.
No kwiiiecień niech się o tym te inne ośrodki dowiedzą, że im robisz taką anty pijacką reklamę to nie wiem czy długo pocieszysz się komitywą z Mikołajczakiem, a on swoim prosperity.

Podsumowując ten materiał, kwiiiecień przegnał po terenie kilku zaledwie naiwnych na dowiedzenie się prawdy o Riese wciskając im w każdym z tych miejsc masę bzdur, a na koniec pozwolił pozjeżdżać po linie by Se chłopcy potem w domu mogli wspominać jak to fajowo było zjechać po linie ze szczytów absurdów o strzygach, stworach i hybrydach, na ziemię.


Góry Sowie Góra Sajdak maj 2015 Dariusz Kwiecień

No i mamy kolejny krotki materialik pokazujący jakiś bunkier wokół, którego według kwiiietnia wycięto las by zasadzając szkółkę leśną uniemożliwić takim jak on eksploratorom dojście do prawdy o Riese.
Po pierwsze nie ma tam śladu żadnej szkółki leśnej, a po drugie wycinka może ma na celu odsłonięcie tego bunkra i w przyszłości udostępnienie go do zwiedzania?Mamy jeszcze jeden dłuższy materiał. 

Fragment prelekcji Rzeczka maj 2015 Dariusz Kwiecień Stanisław Gabryś Muzeum Broni

Materiał ten mogę zatytułować:
MASTER I GŁUPIEC.
Dla czego taki tytuł?
Ano dla tego, że kwiecień w roli głupca znalazł mistrza, który nic pewnie o nim nie wie, że jest największym pośmiewiskiem eksploracyjnym w Polsce dając się mu wciągnąć w komitywę z nim.
Pan Stanisław Gabryś jest założycielem muzeum militariów i zgromadził w swych zbiorach tysiące bezcennych rzeczy z czasów IIwś.
Kwiecień pokazywał jego muzeum kilka miesięcy temu co opisaliśmy na tym blogu. Muzeum imponujące i wiedza Pana Stanisława równie wielka o tych przedmiotach. Widać, że znawca wielki potrafiący ciekawie i pięknie opowiadać o historii. Z resztą sami to zapewne zauważyliście, a jak nie to polecam przesłuchanie tej wyjątkowo ciekawej gawędy bowiem dawno nie słyszałem człowieka potrafiącego tak ładnie, spokojnie, normalnie, płynnie, ciekawie i interesująco opowiadać o historii i prezentowanych rzeczach.
Najgorsze jest w tym, że obok tak interesującej postaci stoi nawiedzony psychopata głoszący brednie o stworach, potworach strzygach i hybrydach i masie innych niedorzecznych głupot jakie wygłasza na swych terenowych wycieczkach.
Psychopata, który wysławia się jak psychopata podniesionym głosem, opowiada chaotycznie bez ładu i składu, ma ton głosu wskazujący na nawiedzenie i obłąkanie oraz nie mający żadnej historycznej wiedzy, którą zastępuje własnymi dopowiedzeniami. Nie no dobra by nie być do końca niesprawiedliwym kwiecień oczytał się nieco i co nieco wie, ale to nie znaczy, że jego wiedza warta jest przekazywania i uwagi.
Wracając do tej prelekcji pierwsze kilkanaście minut chaotycznego bełkotu kwiiietnia przyprawia o irytację.
Kwiiiecień na samym początku pokazuje pudełko z jakimiś rzekomymi dokumentami jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego twierdząc, że one przeleżały 70 lat w wodzie!
Gdyby tak było to dziś nie było by z nich nic. Bzdura urojona kwiiietnia.
Te kilkanaście minut pieprzenia kwiiietnia to czysty bełkot przesycony wymysłami, których nawet nie chce mi się od nowa punktować bo to już zrobili inni w komentarzach w poprzednim temacie na tym blogu.
Odniosę się do momentu od 13 minuty w, którym kwiiiecień pieprzy, że za darmo oddaje wiedzę, która do niego przychodzi. Ha ha jaką wiedzę? Jakie za darmo? Przecież to są płatne pierdo-prelekcje, a nie darmowe. Po drugie kwiiiecień chełpi się, że na te prelekcje przyjeżdża coraz więcej ludzi co jest nieprawdą. Znalazł jak pisałem w komentarzach w poprzednim temacie garstkę jakiś pseudo patriotów kręcących się wokół dwóch pseudo większych patriotów i nagle szczyci się, że przyjechało na jego pierdolekcję 30 osób, które jak będą miały olej w głowie i zechcą zweryfikować wszystkie te brednie to więcej się tam nie pokażą.
Zwrócę jeszcze  uwagę na pewien fakt w, którym kwiiiecień przerywa Panu Stanisławowi opowiadanie w 2):30 kiedy to Pan Stanisław opowiada o prowadzonych pracach wykopkowych w pewnym miejscu gdzie znajdowali amunicję. Kwiecień się wtrąca i zaczyna opowiadać jak on tam też kopał i dostał tam za to 1000 złotowy mandat. A więc okazuje się to co już dawno pisałem, że kwiiiecień wie gdzie kopać by pozyskać amunicję i materiały wybuchowe i to jest jego celem jak się okazuje, a nie jakieś wojenne artefakty.
Zwróćcie uwagę jaka jest przy okazji różnica pomiędzy gawędą normalnego starszego Pana opowiadającego ciekawie i sensownie, a tym w jakim tonie i w jakiej formie wysławia się kwiiiecień. Starszy Pan wydawał się nieco skonsternowany tym przerywnikiem, co było widać po jego gestach i minie.
Kwiiiecień wyskoczył z tym tekstem jak filip z konopi.
Przesłuchałem całości z uwagą i mogę polecić te opowiadanie Pana Stanisława każdemu bez względu na sympatię czy antypatię do kwiiietnia.
Zastanawiam się tylko ile cennych informacji to kwiiietniowe bydle wyciągnęło od tego Pana? Jak widać Pan Stanisław chętnie ich udziela i pewnie kwiiiecień to wykorzysta by wyszabrować coś z miejsc, których nie znał do tej pory.


Podsumowując.
Trafiła się kwiiietniowi grupa kilkudziesięciu działaczy jakiegoś niszowego ruchu patriotycznego pod przewodnictwem nieznanych dwóch pseudo patriotów, których ktoś zaprosił na prelekcję do Rzeczki. Kwiiiecień wykorzystał sytuację by skręcić materiał i pokazać milionom widzów, że biegają za nim dziesiątki spragnionych wiedzy.
Prawda jest taka, że po obejrzeniu wszystkich wyżej opisanych materiałów nie widzę by kwiiiecień pokazał cokolwiek wartego uwagi i przybliżającego do wyjaśnienia tajemnicy Riese i by powiedział coś co by tę tajemnicę również stawiało w jakimś jaśniejszym świetle. Kupa wymysłów, dywagacji, urojeń o hybrydach i ludziach żyjących w zasypanych sztolniach 30 lat.
Polecam komentarze z poprzedniego tematu, które wyjaśniają wiele tych bredni i opisują dzięki czemu tym razem kwiiiecień zawdzięcza nieco liczniejszą widownię na swych pierdolekcjach w Rzeczce.
DODATEK 1

ODPOWIEDŹ Z WKU W ŁODZI
ORAZ KOLEJNY MATERIAŁ NA UROJENIA KWIIIETNIA 

Właśnie przed chwila dostałem odpowiedź z WKU w łodzi na moje pismo w sprawie kwiiietnia, w którym informowałem o chorobie i urojeniach kwiiietnia mogących stanowić zagrożenie dla innych odbywających służbę wojskową razem z nim:
Odpowiedź satysfakcjonująca i rokująca nadzieję, że jeśli ktoś zajmie się sprawą dogłębnie diagnoza będzie tylko jedna, a jej konsekwencje dla kwiiietnia oczywiste i jednoznaczne.

Na dowod tego, że nasz kwiiiecień tonie w urojeniach mamy kolejne materiały wskazujące na uporczywe natręctwa myślowe urojonych wizji apokaliptycznych i wizji wymyślanych przez niego jakoby zasłyszanych gdzieś od .... hehe zapijaczonego menela.
Przeczytajcie pierwszy z nich:


Przekleństwo Riese 

Jak ma się pierwsze długie zdanie do tego co niegdyś pisał na swym forum, że zakłada nową rodzinę i na pewno jej nie poświęci? Przypomnijmy sobie:
A co do urojeń o, których sam wspominał to jak widać go nie opuszczają. Kwiiiecień pisze, że poznaje już nie setki, a tysiące ludzi!!!! No ho ho to ten nasz kwiiieciń przebija samego Wołoszańskiego i wszystkich razem wziętych historyków. 
No tak, ale tylko w swych urojonych wizjach, bo kto uwierzy w te brednie o tysiącach i setkach tysięcy poznawanych ludziach?
Kolejnym urojeniem jest, że jest rozpoznawany na ulicy!
Patrzcie ale nam się trafił celebryta głoszący przy każdej okazji to urojenie. Nie ma to jak autoreklama i wstawianie kitu na poziomie pacjenta ze szpitala psychiatrycznego jemu podobnym.
Co więcej NAWET na jesieni jedzie do Anglii by wygłosić prelekcję!
To się nazywa popularność!
Kwiiiiecień proponuję nie ryzykować bo może w Anglii ludzie się znają na takich chorych przypadkach i możesz sobie napytać biedy głosząc swe brednie. Emigranci nawiali z kraju przed rządami podobnych tobie farmazonów i są na takich jak ty cięci, więc radził bym pojechać na prelekcję do Zimbabwe gdzie na pewno wszyscy będą cię słuchać z rozdziawionymi gębami.

No i zmierzajmy do SEDNA.
Ostatnie zdanie to biadolenie paranoika w, którym nasz wielki odpowiednik Indiany Jonesa lamentuje, że smutek go ogarnia na myśl, że on coś wie, a reszta tego nie rozumie, że on chce przekazać nam prawdę o nadchodzącym zniszczeniu KRZYCZĄC!!! że TO NADCHODZI, a my szare nieświadome bidaki jesteśmy na to głusi.

Materiał dla każdego psychiatry do analizy, której opinia powinna być jedna.
Pacjent ma urojenia i widzi setki tysięcy wielbicieli.
Pacjent cierpi na fobie polegające na przekonaniu, że wszyscy rozpoznają go na ulicy.
Pacjentem targają emocje przejawiające się uczuciami zniszczenia i miłości/ prawdopodobieństwo zniszczenie figurki Matki Boskiej z ostatnich materiałów, a następnie użalanie się nad tym czynem przypisywanym innym-frajerom/
Pacjent przejawia urojenia bycia wszędzie, a zarazem nigdzie, czyli urojone bilokacje.

Ale to nie wszystko.
Mamy jeszcze jeden wspaniały materiał pochodzący wprost od... zapijaczonego menela:

Zagłada 2017  

Kwiiiecień mówił i pisał, że ta wiedza do niego przychodzi. Teraz wiecie skąd i od kogo. 
Z tą różnicą, że tym zapijaczonym menelem jest on sam. 
Diagnoza psychiatryczna powinna brzmieć dalej tak:

Pacjent ma przekonanie, że wkładają mu do głowy druty by sterować maszynami.
Pacjent ma przekonanie, że w 2017 armia nie ludzi/czytaj zmutowanych wilkoludzi/ otworzy wrota apokalipsy i zniszczy ludzkość.
Pacjent jest przekonany, że on ocaleje jako sługa Himmlera głoszący od dawna jego plan.


Zapewne diagnoza była by o wiele dłuższa gdyby jakiś psychiatra zechciał przeczytać całego tego bloga i wszystkie kwiiietniowe proroctwa.
Miejmy nadzieję, że tak się kiedyś stanie.
DODATEK 2
CZYLI TRAFNE WYPUNKTOWANIE MOJEGO WYPUNKTOWANIA KWIIIETNIOWYCH BREDNI.

Jeden z naszych czytelników w komentarzu poniżej trafnie wypunktował to co ja napisałem o ostatnich materiałach kwiiietnia dodając jeszcze trafniejsze spostrzeżenia niż ja to uczyniłem. Zamieszczam je tu jako celny dodatek i uzupełnienie:


Anonimowyśroda, 27 maja 2015 14:13:00 CEST
Dziś nie skomentujemy idiotyzmów kwietniołaka tylko odniesiemy się do komentarza, dlaczego ? ponieważ siedząc w Warszawie nie wie się do końca co w trawie piszczy :

1) Kolejny fragment z jakiejś tajemniczej sztolni w Ludwikowicach. Oczywiście również nie określony, zapewne znany większości eksploratorom, ale tak nakręcony by każdy mniemał, że to kwiiiecień odkrył go pierwszy. A wiadomo, że takich miejsc tam jest od groma i to żadne odkrycie i skręcić taki mało pokazujący materiał na kamerę na, którym tak naprawdę nic kompletnie nie widać.

Wszystkim wokoło wiadomo że jest to sztolnia węglowa nad strumieniem, było w tej sztolni tysiące ludzi i są z tego wiele lat temu nakręcone materiały filmowe udostępnione przed wielu laty na You Tube. kwiecień nigdy tam nie był, nic nie przebijał, nawet nie wie ( już tam stojąc ) skąd tam się wziął na spągu węgiel.
..................................................................................................
2) Kolejny fragment pokazuje jak niedaleko Gontowej kwiiiecień znajduje zawiesie wagoniku kolejowego w, które za chwilę zaczyna walić siekierką by okruszyć je z rdzy.

Nie jest to żadne zawiesie do opuszczania wagoników do wymyślonego przez klauna szybu, tylko zwykły łącznik liny pozostawionej przez leśników do ściągania drzewa z lasu.
.....................................................................
3) Nie omieszkał przy tym wspomnieć o chłopakach z grupy „KLIN” i Robsonie jakoby, którzy mieli z nim niegdyś znajdować podobjne rzeczy. Prawda jest taka, że wspomniana grupa i gość o pseudonimie Robson to już dawno nie chcą z nim mieć nic wspólnego z racji jego urojeń.

Nie od dawna, a w Ogóle i Nigdy,
i nie ma w Sowich takiej grupy z którą kwiecień by kiedykolwiek cokolwiek robił. Można wysłać zapytanie do każdej z nich i gwarancją jest odpowiedź.... NIE.
...............................................................................
4) No, ale kwiiiecień tak ich pozdrowił by widz mniemał, że nasz eksplorator był dla wielu grup niegdyś wielkim przewodnikiem. Gównianym przewodnikiem nigdy tak naprawdę nic ciekawego nikomu nie pokazującym, co sprawiło, że szanowane grupy olały go z góry po pewnym czasie.

Nic nie sprawiło że go każda z grup olała.
Tylko dla tego że nikt go nie zna, a właściwie to zna ale z głupot i pierdół wygadywanych w internecie.
Jedyną osobą z którą łaził po Sowich jest następny mistrz ekranu Boczek oraz "Hunter" z Polkowic który był z nim raz.
.......................................................................................
5) Kolejny materiał z jakiejś sztolni, wyrobiska ze zwalonymi skałami.
Nic po pierwsze nie widać zero profesjonalizmu, zero szczegółów. Wielki eksplorator przez tyle lat nie nauczył się robić materiałów, które by zaciekawiły widza wyraźnym i szczegółowym obrazem. Takich miejsc w Riese jest mnóstwo. Ale kwiiiecień nigdy żadnego z takich miejsc nie wyjaśni, bo jest za krótki na to i nie ma środków by cokolwiek o nich ustalić. Również nie dowodzi ten materiał, że miejsce to jest nieznane. Oczywiście nie ma w Riese nieznanych miejsc wolno dostępnych jak to, ale kwiiiecień musi udawać, że to on pierwszy je odkrył.

Nie wiemy do jakiego fragmentu się odnosisz ale na tych pokazach klauna z cyrku są tylko dwa miejsca. Tunel kolejowy na Wołowcu i Sztolnia węglowa nad strumieniem w Ludwikowicach.
Cokolwiek by nie przyjąć to i tak bredzi, zarówno o Wołowcu jak i o Ludwikowicach.
.............................................................................
6) O reszcie nie wspomnimy bo to już odjazdy rodem z psychiatryka :)

Można do odjazdów dodać skasowane wpisy pod filmikami o udziale w tych błazenadach ludzi z Gromu i Węża :-), którzy to działają pod dowództwem jak ktoś słusznie zauważył Napoleona z Prawego skrzydła w Tworkach.
OdpowiedzUsuń

Anonimowyśroda, 27 maja 2015 14:26:00 CEST
Możemy jeszcze dodać odnośnie Grzmiącej :

1) No i mamy kolejny krotki materialik pokazujący jakiś bunkier wokół, którego według kwiiietnia wycięto las by zasadzając szkółkę leśną uniemożliwić takim jak on eksploratorom dojście do prawdy o Riese.

Nie jest to żaden bunkier, to po pierwsze, a po drugie to kwiecień mieli tylko ozorem i macha łapkami skarżąc się jak on to działa a Siły Zła mu uniemożliwiają "eksplorację".

Prozaiczna prawda zaś jest taka, że studzienek które mu "zasypywały" Siły Zła nigdy w życiu palcem nie dotknął, za to rok temu paru łebków na prośbę pisarza R.Owczarka wzięło wiadro i odgruzowało te studzienki. Co jest opisane w jego książce. Nota bene odgruzowali te studzienki po raz kolejny, bo w przeciągu wielu lat były wielokrotnie odkopane pomierzone i znów zasypane. Oczywiście miszcz ekranu Pampolinini tego nie wie bo żyje w Innej Rzeczywistości :-).

Jeździ w snach Land Rowerami , czarne Land Rowery z Niemcami jeżdżą za nim i go prześladują. A tak po prawdzie to jeździ za nim Józek aby odzyskać 5 zł jakie pożyczył kwietniowi na bełta rok temu, a jedyny Rower to rower marki Ukraina Józka.
///

Bardzo dziękuję za te uwagi i pomoc.

Jest jeszcze jeden komentarz sugerujący by do WKU w łodzi wysłać materiały o niektórych bredniach kwiiietnia.  Mam jednak nadzieję, że Panowie z WKU sami dojdą do tych materiałów przeglądając naszego bloga, bloga kwiiietnia i jego pierdolekcje na YT:

Anonimowy środa, 27 maja 2015 14:03:00 CEST

Kangurze skoki przeszczepiane wieznia, dzieci z szkalnymi bankami na glowach, atramentyzacja rteci, druty w glowie do sterowania, malpy na drezynie z pepesza, statki matki po ciemnej stronie Ksiezyca czekajace na ewakuacje wybrancow z Osowki, jaszczuroczlek-gadzina biegajaca po Slezy oraz Hilda w piwnicy gwalcona przez wilkolaka z SS-oto TAJEMNICE RIESE wedlug Dariusza Kwietnia.

TS ty im wez i podeslij jego najnowsze urojenia, razem z tymi starymi bajaniami swira zebrane w calosc tak zeby widzieli z jakim popierdolonym wariatem maja do czynienia.
Tylko czekac az wariat kogos odjebie albo potruje, lazi pierdolec po lesie, cpie, chleje, ma zwidy, to muchomorow nazbiera i nawarzy bigosu Himmlera u Mikolajczyka kladac cala sale trupem bo mu glosy w lysej lepetynie powiedza zeby ulzyc sekciarzom w cierpieniu przed urojonym koncem swiata na ktory ciagle czeka.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:64 komentarze:

 1. Powinno dojśc do konfrontacji Sidor vs Kwiiiiiecień w terenie. Kwiiiiiecień jak dugo będziesz takiej konfronacji unikał ty tchórzliwy pijany padalcu ? Tomasz rzucił ci wyzwanie już dawno temu a z twojej strony pelne gacie ? Tomasza nazywasz knurem a sam sapiesz na tych swoich filmikach jak wieprz po przejściu kilku kroków. Niby było mówione ze do waszego starcia ma dojsc podczas II Zjadzu Eksploratorów pod Muchołapką ze niby inicjatywa miała wyjsc od ciebie, ale ty tak tylko bełkoliłes jak byłes pijany. Jak otrzezwiałes to już o niczym nie pamietasz. Nie wytrzymał byś kombinacji combo w wykonaniu T.Sidora, za duża szybkość, za duża kumulacja, nawet na reke bys przegral. Tomasz inteligentnie by cie ograł, nawet małolat by to zrobił bo jesteś nieruchawy wieprz sapiacy jak zarzynane prosie po przejsiciu kilkunastu metrów juz sapiesz i kręcisz filmiki dla ..odpoczyku. A teraz bedzie najlepsze. Kwiiieecien smierdzisz, co najmniej trzy osoby juz mi to mowily ze od ciebie smierdzi fermentem, potem i gownem. Mowili mi to juz trzy osoby ktore staly obok ciebie, ze doslownie az nos wykrecalo w druga strone. Powiem wam teraz najwieksza zagadke ktora zagiac mozna kazdegow gorach sowich. pytanie dlaczego kwiiiiiiecien smierdzi ? dlaczego kwiiiiecień smierdzi ? znacie odpowiedz ? jest prosta. Kwiiiiecien smierdzi bo jest glupi i dupy nie wyciera, to jest odpowiedzi prawidlowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy kwiiiecień śmierdzi chociaż skoro sam pisał, że sypia po sztolniach pod zawilgoconymi skórami baranimi i nocuje po kilka dni w terenie to raczej miło nie pachnie. Pozostawmy takie docinki na boku. Fakt jest, że co mu kiedyś obiecałem to przy pierwszej okazji zrobię za te wszystkie pomówienia, oskarżenia i wymysły pod moim adresem. Mistrzem walki w ręcz to on na pewno nie jest co było widać na tym żałosnym pokazie samoobrony z zeszłego roku po topornych i klocowatych ruchach. Ale o czym tu w ogóle gadać? Kwiecień już dawno dostał łomot na polu intelektualnym będąc dziesiątki razy znokautowanym przeze mnie, przez niejednego komentatora jego urojonych baśni i przez samego siebie. Jakbym miał kwiiietnia przyrównywać do kogoś kto po mimo wielu nokautów dalej szczeka i rżnie wielkiego zawodnika to przyrównał bym go do Marcina Najmana tego palanta z big bradera, którego nie jeden złomotał, a mimo to Najman dalej się wywyższa i obraża innych strugając wielkiego boksera. Kwiecień to taki jego odpowiednik tylko na polu intelektualnym. W walce zapewne jest jemu podobny. Najman nie ma postawy, ruchy ciężkie i toporne, tańczy jak panna z kołkiem w dupie i wymachuje łapami jak cepami. Jak sobie przypomnę pokaz samoobrony kwiiietnia to widzę te same odruchy i styl. Intelektualnie kwiiiecień robi to samo. Zachowuje się prostacko, prymitywnie, chamsko, dziecinnie, żenująco i śmiesznie. Mówiąc krótko jaki intelekt taka sprawność fizyczna i na odwrót co u kwiiietnia idzie jak widać parze.

   Usuń
 2. Mamy DODATEK 1

  Mamy odpowiedź z WKU w Łodzi i dwa ostatnie materiały urojeń kwiiietnia.
  Nasz Indiana ma przekonanie, że mu wkładają do głowy druty by sterować nimi maszynami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha!
   Ostatnie otwarcie wrót miało być według DK w 2012, a teraz zostało przeniesione na 2017.

   Historyjka z pijakiem wyssana z urojonego palca.
   Prawdopodobnie jak napisałeś jego własne wizje
   Zamiłowanie do gotowania? Śmierdzi mi to możliwością trucicielstwa. Kwiecień mając takie odchyły obawia się że go ktos otruje więc sam woli sobie gotować.
   Przy okazji jak mu szajba odwali doda coś do żarcia by skrócić cierpienia najbliższych przed otwarciem wrót.
   Wziąłbym to pod uwagę korzystając z jego kulinarnych umiejętności.
   Kwiecień z takim zamiłowaniem głosi plan Himmlera, że sam może pójść w ślady swego idola i wytruć całą rodzinę.

   Usuń
  2. Z tego co wiem, to madzia wypierdol... kwietniołaka z domu i jest bezdomny teraz....

   Usuń
  3. dalibyście lepiej jakiś link do fotki tej madzi albo jej profilu

   Usuń
 3. No skoro pragniesz spotkania to zapraszam w Góry Sowie, będziesz miał odwagę się spotkać? I udowodnić swoje teorie na miejscu w obecności ludzi postronnych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chętnie anonimowy palancie odważniaku, ale co mam jechać w ciemno by popatrzeć na drzewa i góry?
   Kwiecień kiedy i gdzie?

   Usuń
  2. Anonimowyśroda, 27 maja 2015 12:01:00 CEST

   No skoro pragniesz spotkania to zapraszam w Góry Sowie, będziesz miał odwagę się spotkać? I udowodnić swoje teorie na miejscu w obecności ludzi postronnych ?

   A ten synek co się tam zza klawiatury napina ? Idź na lody chłopcze z plakatu. I się nie napinaj tak bo ci może żyłka w dupie strzelić.

   Usuń
  3. Ty wez sie Tomek rusz w Gory Sowie w weekend zapowiadany przez Kwietnia, kiedy ma tam se podrygiwac, poswiec sie, pojedz tam i przy tej jego calej grupie komediantow obij mu miche.
   Zobaczysz ze zaden z tych napinaczy internetowych nawet nie drgnie a Kwiecien dostanie bence za te swoje cale skurwysynstwo, moze nawet downa koniczyne na miejscu tez dopadniesz.
   Jak nie byles karany to ci chuj zrobia za pobicie smiecia-oczywiscie jesli to zglosi, potencjalna kara bedzie semiszna lub zadna a lekcje chujek zapamieta na dlugo i skoncza sie netowe napinki.

   Usuń
 4. Tomasz jak zwykle celne opracowanie. Kłamstwa i urojenia w kolejnej pigółce wypunktowane.
  Kwiecień sam sobie przeczy raz mówiąc, że odkrył tunel i tajemnicę \Riese a zaraz że nigdy tej tajemnicy nie poznamy.
  Nawiedzony dreptający po znanych miejscach czubek. Nie potrafi nakręcić żadnego profesjonalnego materiału. Na youtubie są ciekawsze relacje z podobnuych miejsc wystarczy poszukać.
  Tego bełkotu od dawna nie słucham za wyjątkiem co ciekawszych fragmentów do posmiania :)
  2017 nowe otwarcie wrót? Szykujmy baranice na pewno się przydadzą :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Palma odbija coraz bardziej. Druty w głowie sterują maszynami zamontowanymi w głowie czuba.

  Kolega pijany lump z, którym kwiecień musiał wypić pół wina by uzyskać te cenne informacje. Potem wrócił nawalony do domu i mówi magda weź mi te druty powyjmuj bo mam spięcie :)
  A madzia mówi co tam twoje druty ty weź mi ten czip wyjmij z .....bo własnie przed oknem wisiał statek matka i kosmici mi go wszczepili.
  :)))

  OdpowiedzUsuń

 6. Kangurze skoki przeszczepiane wieznia, dzieci z szkalnymi bankami na glowach, atramentyzacja rteci, druty w glowie do sterowania, malpy na drezynie z pepesza, statki matki po ciemnej stronie Ksiezyca czekajace na ewakuacje wybrancow z Osowki, jaszczuroczlek-gadzina biegajaca po Slezy oraz Hilda w piwnicy gwalcona przez wilkolaka z SS-oto TAJEMNICE RIESE wedlug Dariusza Kwietnia.

  TS ty im wez i podeslij jego najnowsze urojenia, razem z tymi starymi bajaniami swira zebrane w calosc tak zeby widzieli z jakim popierdolonym wariatem maja do czynienia.
  Tylko czekac az wariat kogos odjebie albo potruje, lazi pierdolec po lesie, cpie, chleje, ma zwidy, to muchomorow nazbiera i nawarzy bigosu Himmlera u Mikolajczyka kladac cala sale trupem bo mu glosy w lysej lepetynie powiedza zeby ulzyc sekciarzom w cierpieniu przed urojonym koncem swiata na ktory ciagle czeka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś nie skomentujemy idiotyzmów kwietniołaka tylko odniesiemy się do komentarza, dlaczego ? ponieważ siedząc w Warszawie nie wie się do końca co w trawie piszczy :

  1) Kolejny fragment z jakiejś tajemniczej sztolni w Ludwikowicach. Oczywiście również nie określony, zapewne znany większości eksploratorom, ale tak nakręcony by każdy mniemał, że to kwiiiecień odkrył go pierwszy. A wiadomo, że takich miejsc tam jest od groma i to żadne odkrycie i skręcić taki mało pokazujący materiał na kamerę na, którym tak naprawdę nic kompletnie nie widać.

  Wszystkim wokoło wiadomo że jest to sztolnia węglowa nad strumieniem, było w tej sztolni tysiące ludzi i są z tego wiele lat temu nakręcone materiały filmowe udostępnione przed wielu laty na You Tube. kwiecień nigdy tam nie był, nic nie przebijał, nawet nie wie ( już tam stojąc ) skąd tam się wziął na spągu węgiel.
  ..................................................................................................
  2) Kolejny fragment pokazuje jak niedaleko Gontowej kwiiiecień znajduje zawiesie wagoniku kolejowego w, które za chwilę zaczyna walić siekierką by okruszyć je z rdzy.

  Nie jest to żadne zawiesie do opuszczania wagoników do wymyślonego przez klauna szybu, tylko zwykły łącznik liny pozostawionej przez leśników do ściągania drzewa z lasu.
  .....................................................................
  3) Nie omieszkał przy tym wspomnieć o chłopakach z grupy „KLIN” i Robsonie jakoby, którzy mieli z nim niegdyś znajdować podobjne rzeczy. Prawda jest taka, że wspomniana grupa i gość o pseudonimie Robson to już dawno nie chcą z nim mieć nic wspólnego z racji jego urojeń.

  Nie od dawna, a w Ogóle i Nigdy,
  i nie ma w Sowich takiej grupy z którą kwiecień by kiedykolwiek cokolwiek robił. Można wysłać zapytanie do każdej z nich i gwarancją jest odpowiedź.... NIE.
  ...............................................................................
  4) No, ale kwiiiecień tak ich pozdrowił by widz mniemał, że nasz eksplorator był dla wielu grup niegdyś wielkim przewodnikiem. Gównianym przewodnikiem nigdy tak naprawdę nic ciekawego nikomu nie pokazującym, co sprawiło, że szanowane grupy olały go z góry po pewnym czasie.

  Nic nie sprawiło że go każda z grup olała.
  Tylko dla tego że nikt go nie zna, a właściwie to zna ale z głupot i pierdół wygadywanych w internecie.
  Jedyną osobą z którą łaził po Sowich jest następny mistrz ekranu Boczek oraz "Hunter" z Polkowic który był z nim raz.
  .......................................................................................
  5) Kolejny materiał z jakiejś sztolni, wyrobiska ze zwalonymi skałami.
  Nic po pierwsze nie widać zero profesjonalizmu, zero szczegółów. Wielki eksplorator przez tyle lat nie nauczył się robić materiałów, które by zaciekawiły widza wyraźnym i szczegółowym obrazem. Takich miejsc w Riese jest mnóstwo. Ale kwiiiecień nigdy żadnego z takich miejsc nie wyjaśni, bo jest za krótki na to i nie ma środków by cokolwiek o nich ustalić. Również nie dowodzi ten materiał, że miejsce to jest nieznane. Oczywiście nie ma w Riese nieznanych miejsc wolno dostępnych jak to, ale kwiiiecień musi udawać, że to on pierwszy je odkrył.

  Nie wiemy do jakiego fragmentu się odnosisz ale na tych pokazach klauna z cyrku są tylko dwa miejsca. Tunel kolejowy na Wołowcu i Sztolnia węglowa nad strumieniem w Ludwikowicach.
  Cokolwiek by nie przyjąć to i tak bredzi, zarówno o Wołowcu jak i o Ludwikowicach.
  .............................................................................
  6) O reszcie nie wspomnimy bo to już odjazdy rodem z psychiatryka :)

  Można do odjazdów dodać skasowane wpisy pod filmikami o udziale w tych błazenadach ludzi z Gromu i Węża :-), którzy to działają pod dowództwem jak ktoś słusznie zauważył Napoleona z Prawego skrzydła w Tworkach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Możemy jeszcze dodać odnośnie Grzmiącej :

  1) No i mamy kolejny krotki materialik pokazujący jakiś bunkier wokół, którego według kwiiietnia wycięto las by zasadzając szkółkę leśną uniemożliwić takim jak on eksploratorom dojście do prawdy o Riese.

  Nie jest to żaden bunkier, to po pierwsze, a po drugie to kwiecień mieli tylko ozorem i macha łapkami skarżąc się jak on to działa a Siły Zła mu uniemożliwiają "eksplorację".

  Prozaiczna prawda zaś jest taka, że studzienek które mu "zasypywały" Siły Zła nigdy w życiu palcem nie dotknął, za to rok temu paru łebków na prośbę pisarza R.Owczarka wzięło wiadro i odgruzowało te studzienki. Co jest opisane w jego książce. Nota bene odgruzowali te studzienki po raz kolejny, bo w przeciągu wielu lat były wielokrotnie odkopane pomierzone i znów zasypane. Oczywiście miszcz ekranu Pampolinini tego nie wie bo żyje w Innej Rzeczywistości :-).

  Jeździ w snach Land Rowerami , czarne Land Rowery z Niemcami jeżdżą za nim i go prześladują. A tak po prawdzie to jeździ za nim Józek aby odzyskać 5 zł jakie pożyczył kwietniowi na bełta rok temu, a jedyny Rower to rower marki Ukraina Józka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki anonimowym za te celne uwagi. Zrobiłem z tego DODATEK 2
   Bardzo się przydały. Pozdrawiam.

   Usuń
 9. Czy to prawda ze go Magda wyjebala z chaty, jesli tak to czy ktos wie gdzie teraz mieszka ta menda?
  :D

  OdpowiedzUsuń
 10. On o tym jeszcze nie wie, bo w podziemiach nie ma zasięgu.:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak dostanie przekaz wprost do siwego durnego łba z bazy Himmlera z ciemnej strony Księżyca, wzmocniony przez druty we łbie, to się dowie : D.

   Usuń
 11. Czy mam przez to rozumiec ze Kwiecien bedzie latal po przykopach w Riese z drutami w glowie szukajac pola do odbioru transmisji ze statki matki co to po ciemnej stronie Ksiezyca sie kryje?
  Werzwijcie karetke do pacjenta.

  OdpowiedzUsuń

 12. Na blogu Jastrzebia znalazlem takie kwiatki, przedostatni temat:

  “Darek27 maja 2015 08:49
  TOMASZ SIDOR CONTRA DARIUSZ KWIECIEŃ CZĘŚĆ 1 https://www.youtube.com/watch?v=ZgY03yPRqKA


  To jest jedyna rozmowa z Sidorem jaka z nim przeprowadziłem , reszta to jego manipulacje . Tu macie pełen obraz Tomasza Sidora”

  COOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????
  Kwiecien twierdzi ze trzy przeprowadzone z nim rozmowy telefoniczne plus belkot jaki nagrywal na sekretarke to MANIPULACJA!?
  Kwiecien, twierdzisz swirze ze to nie ty gadasz z TS, zmyslajac pierdoly I platajac sie w zeznaniach?

  Jebany klamco!


  Oraz

  “Hermann Bix28 maja 2015 01:15
  W sumie Gucio masz rację :)
  Notabene kto jest w stanie przeciwstawić inne dowody, poparte dokumentacją - NIKT !
  Do chwili obecnej wszystkie teorie tzw. projektu "RIESE", tzw. bo też nie do końca wiadomo czy taki był jego kryptonim, to jedynie TEORIE poparte w mniejszym lub większym stopniu przekazem werbalnym osób, które mogły coś wiedzieć, widzieć itp. Dokumentacji nie ma, podobno była ale wyparowała w nieznanym miejscu we Wrocławiu, ale .............. no właśnie skoro teoretyzować może pan profesor, pan doktor, pasjonat, rolnik, woźnica, górnik, premier i cała reszta, to co u licha komu przeszkadza, że TO SAMO robi Dariusz Kwiecień !
  Ludzie go lubią, bo nie jest typowym burakiem spod znaku "szpalda i piszczały", łazi po tych górach z ludziskami oni mają frajdę bo połażą co nieco zobaczą, namacają powąchają a to, że Dariusz czasem palnie jakąś mocno opartą o własną wyobraźnię historyjkę - to czy to zmieni bieg czasu na ziemi, spowoduje zagrożenie dla ludzkości ? - NIE !
  Jednym zdaniem - DUPY BÓL WYCZUWAM ............. MAŚĆ POLECAM :)”


  No to pacjent ze chuj, jakis szczyl na gownie sie znajacy i placzacy nad wlasna niewiedza. Synek, to ze dla ciebie cos jest tajemnica i twierdzisz ze nic na ten temat nie ma to tylko twoja ograniczona lepetyna, archiwa sa ale zaden z debili okolokwietniowych nigdy nie zdobedzie sie na dotarcie do nich.
  Dokumentacja byla we Wroclawiu?
  Nieby kurwa gdzie?
  Bo ci Kwiecien tak powiedzial?
  Nie sluchaj debili ale poczytaj zrodla historyczne, to nie bedziesz tak pierdolil pajacu.
  Co do dokumentacji to jest jedna rzecz-zaden dokument nie potwierdza bajek Kwietnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kto to jest ten michał richter?

   Usuń
  2. A nie widać i nie słychać kto?
   )))))))))))))

   Usuń
  3. Jak to kto?, ten sam cymbał w trzech osobach :-).

   " Ludzie go lubią, bo nie jest typowym burakiem spod znaku "szpalda i piszczały", łazi po tych górach z ludziskami oni mają frajdę bo połażą co nieco zobaczą, namacają powąchają a to, że Dariusz czasem palnie jakąś mocno opartą o własną wyobraźnię historyjkę - to czy to zmieni bieg czasu na ziemi, spowoduje zagrożenie dla ludzkości ? - NIE !
   Jednym zdaniem - DUPY BÓL WYCZUWAM ............. MAŚĆ POLECAM :)”

   Powąchają , pochleją a potem połażą :-). Mocno muszą być nawąchani że mają wyczuwalny ból dupy :-). Czyżby najarany siwy psychol ich posuwał w kakao :-).

   Usuń
 13. O tutaj kwietniolaka jebnietego musze pochwalic jezeli z jego ust wyszlo ze dokumentacja Riese znajdowala sie we Wroclawiu.
  Poniewaz!

  ARGE ; POLENSKY:-Philipp Holzmann, Heinrich Butzer, ...z siedziba we Wroclawiu dostali do zrealizowania zadanie G,R,S zwane B V Riese
  dotyczace wykonania sztolni w G.Sowich okolice Walbrzycha.
  Tam czyli w siedzibie zostala opracowywana ,oraz znajdowala sie dokumentacja.-:)
  A
  KWIECIEN MIMO TO JESTES JEBNIETY I TWOJE KSIAZKI NIE POWINNY BYC DOPUSZCZONE MATOLE DO MAS ODBIORCZYCH !! BO GOWNO WIESZ I ZAKLAMUJESZ TYM SAMYM HISTORIE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie książki ?, temu matołowi drużak wydał ten świrnięty przewodnik, a w książce "Złoto" co ją sam napisał nie ma nic o idiocie z Łodzi. Jest na końcu tylko reklama tego "przewodnika" bo drużak ma z tego kasę jako wydawca. A to co poniżej to następne wymysły " psiej mordki" :

   " Darek Kwiecień ? Przez ten czas czyta, szuka, pogłębia swoją wiedzę (i innych ciekawość). Dziesiątki audycji, tysiące oglądających , przewodnik, książka. Żyje i realizuje się w swojej pasji. Że się przejęzyczył, czy pomylił ? Nie pisze podręczników. Nie tworzy rzeczywistości. Sam twierdzi, że to są domysły. Zresztą jak ktoś amatora (bo DK nie jest przecież naukowcem) traktuje jako autorytet w dziedzinie historii jest niepoważny. DK ma wiedzę, doświadczenie i niesamowitą wyobraźnię. To są cechy dobrego odkrywcy. "
   ...............................
   To są cechy dobrego klauna z objazdowego cyrku :-).

   Usuń
  2. " A" , Jak tak myślisz to też się mylisz, bo ten cymbał miał na myśli te wymyślone bajki o znalezionej dokumentacji przez Furyka.
   Pozdrawiam Stuttgart :-)

   Usuń
 14. Tutaj macie kmioty zza Buga mala czesc o swoim Riese czyli handlu ludziami.
  Chuja wiecie i chuja sie dowiecie za swoja morde! pazerna i zaklamana!
  http://www.geschichte.hu-berlin.de/de/bereiche-und-lehrstuehle/dtge-20jhd/dokumente/publikationen/publikationen-buggeln/menschenhandelns-inheuslerspoerertrischler190.pdf

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E, tu malo kto zna język rasy panóf, może coś powiesz co tam jest by mieć jakieś pojęcie?

   Usuń
  2. "A" ,Jedz do Tubingen siądź sobie w ryneczku na schodku przy fontannie i nie denerwuj się, bo kwietniołak kretynem się urodził i jeszcze większym kretynem umrze :-).
   Nic tego nie zmieni, a że przy nim jest następna banda 3 kretynów?.
   Takich wszędzie pełno.

   Usuń
 15. " Pan Darek próbuje. Rozwija się. Edukuje przy tym siebie i innych. Idzie swą drogą i choćby sprzedał tysiąc chińskich łuków i oszczał balkony wszystkich hrabiaków nie zmienia to faktu, że zrobił dla Riese więcej niż wielu innych "wielkich". "
  ....................................
  Rozwija się jak papier toaletowy w kiblu :-). " wiele zrobił" :-). Bez wątpienia wiele bzdur napieprzył, ale nie ma się co dziwić nawet ten kretyn zauważył ze są jeszcze głupsi od niego. A tłuczenie kamieni i szuflowanie w kotłowni do pieca jest męczące :). Niewątpliwie rola klauna pampaliniego nie wymaga wysiłku. Wystarczy łazić machać witkami i opowiadać pierdoły.

  A zawsze jakiś cwaniak go przygarnie da michę i kąt do spania w szopie tak jak na Włodarzu. Ale i S. szybko stwierdził że to czubek i go pognał. Niech wraca do Papy Z. ciekawe czy go znów przyjmie :-). A może powrót do Tuczna ?, tam czekają w pałacu właściciele na kwietniołaka :-). Może zorganizować brodzenie w bagnie i opowieści o szklanych trumnach w kaplicy :-).

  Teraz zorganizuje jeżdżenie na kucach i cyrk obwoźny w Rzeczce u śniadego. Musi się mocno pilnować bo jak znów ojszcza mu łóżko to może wrócić na baranicę pod krzakiem. Mety się powoli kończą. Ale jak to u ochleja , wcześniej czy później coś obleje.

  OdpowiedzUsuń
 16. " To co tu spotkałem , co przeżyłem i doświadczam stale , jest narkotykiem , to mnie napędza , daje mi siłę zniszczenia i miłości za razem , poznaje już nie setki a tysiące osób , jestem rozpoznawalny na ulicy , nawet na jesień jadę do Londynu mała prelekcja dla fanów z Anglii . I tu powinienem się cieszyć lecz smutek mnie ogarnia na myśl tego , że ja coś wiem , a reszta tego nie rozumie chce przekazać prawdę o zniszczeniu , które nadchodzi ja krzyczę a inni są głusi , To nadchodzi ..... "
  ...........................................................
  To nadchodzi, nadchodzi padaka i spanie pod drzewem po wychlaniu taniego wina.
  Jedź już na tą "prelekcję" przy zmywaku w Anglii , i tam opowiadaj pierdoły o Himmlerze na ciemnej stronie księżyca. Tam są dobrzy specjaliści, jak Hindus zauważy że masz łączność z Himmlerem to wyśle cię do specjalisty który wyciągnie te druty z siwego pustego łba :-) , chyba ze wcześniej wciągnie cię wir poziomy lub pionowy. . Pampalini pogromca wilkołaków i wampirów :-).

  OdpowiedzUsuń
 17. " nie zmienia to faktu, że zrobił dla Riese więcej niż wielu innych "wielkich". "

  Zrobił bardzo wiele, opukał scyzorykiem beton . I osikał wiele drzew.:-)

  OdpowiedzUsuń
 18. tacy jak kwietniołak :) :

  https://www.youtube.com/watch?v=SSjnS-nAqUg
  ...........................................................................
  Rwane, urywkowe pierdoły, skakanie z tematu na temat, ten sam styl te same opowieści dziwnej treści o krwi ośmiornicy, jednym płucu i smrodzie.

  Opuszczają jakiegoś cywila w koszu w odwiert, a on nie ma magazynka w pistolecie tylko magazynek nosi w innej kieszeni. A potem okazuje się że za nim stał jakiś "czerwony beret". Tak samo jak za kwietniołakiem stoją Gromowcy i "Ludzie z Węża" :-). Tamten gada z obcymi, a kwietniołak czeka na statek matkę i gada z córką Himmlera na migi :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaa, te pierdolenie Kwietnia o gromowcach i wezach, ja pierdole.
   Tak jak on jest komandosem , pletwonurkiem i weteranem wojennym.


   W tym filmie w sztolni widac jak Kwiecien majac cykora pcha jakiegos zielonego mlodego lebka pod niebezpieczny zawal a ten bezmyslnie wpycha sie pod gilotyne.
   Dla dodania sobie animuszu w tak chujowej sytuacji bredzi o gromowcach i wezach, zeby nie bylo ze pcha dzieci na smierc!
   Kwiecien, my dobrze wiemy ze tam nie ma zadych gromocow a weze to mozem sledzicie po drogach, najebani na bani, tam sa dzieciaki i jeden koles po zasadniczej, frajerze bity.
   Opowiesci mitomana dla mitomanow.

   Kurwa Kwiecien debilu, gromowcy, bo jebne na zol, gromowcy to kazdy jeden ma wysokie IQ i takiego Kwietnia to byz zjedli po kilku zdaniach jego mitomanskiego pierdolenia.
   Nie wiem czy kwiecien sobie wyobraza (pewnie nie) jak wyglada selekcja do Gromu, ci ludzie musza zapamietac ciagi liczb po kilkadziesiat numerow wyrywkowo uzywac ich w kazdej porze dnai i nocy, zdaja hardkorowe egzaminy, tam nie ma tempakow i debili tylko elity intelektualne ktore takiego Kwietnia z miejsca demaskuja i obsmiewaja jako zwyklego nawiedzonego wariata.


   A na tej tyrolce to chyba downy dawaly zjezdzac tym leszcza, czyste desperado-bloczek na wysokosci twarzy-wiecie ile osob tyrolka oskalpowala?-koles malo co rekami nie chwycil liny-malo to lap nacielo?-czysta pokazowa jak tego nie robic dla uciechy debili, na konic film obcieli bo pewnie synkowi sie cos stalo-juz tam na koniec darli na niego ryja “nie!!” czyli lape pchal gdzie nie wolno…


   Usuń
  2. To zjeżdżał Gromowiec stylem na Węża :-).

   Usuń
  3. Jeden wpelzal stylem weza pod zawal a drugi zjezdzal jak rasowy waz a raczej glista.
   ;D

   Wariatkowo przebierancow parodiujacych eksploratorow co to do harcerstwa sie nie zalapali a teraz udaja Indiane Jonesa i zolnierzy z gomoweza ku uciesze starego mitomana, bo jemu to w to graj, doborowe towarzystwo pozerow i bajkopisarzy.

   Usuń
 19. Najnowsze wyczyny intelektualne Kwietnia, zrodlo wiadome:

  “Usuń
  Darek29 maja 2015 09:14
  Właśnie przekazałem ZW skan listu Tomasza Sidorczuka , bo tak brzmi nazwisko jego dziadka , nigdy WP nie odpowiada mejlowo tylko za pomocą poczty polskiej i to za potwierdzeniem odbioru , oszuście i kłamco Tomaszu Sidorze przedstaw taki papier . Od momentu kiedy podpisałem kontrakt , WKU nie ma ze mną nic wspólnego tylko d-ca jednostki , która podpisała ze mną kontrakt . Debilu Sidorczuku powodzenia w dalszym pogrążaniu siebie ....

  OdpowiedzUsuń
  Darek29 maja 2015 09:16
  Sidorczuk gratulacje babka żydówka , a dziadek ukrainiec teraz wiemy dlaczego jesteś taki spaprany śmieciu genetyczny .....

  OdpowiedzUsuń
  Darek29 maja 2015 11:10
  Tome Sidorczuk tak powinien nazywać się Tomasz Sidor , wystarczy poprosić w urzędzie geodezji i topografii oraz urzędzie urbanistyki Praga południe o dane działki przy ul Lipskiej 10 , poznacie cała historię Sidorczuków , Tome mieszkał w bidulu to był geszeft po śmierci matki został wizjonerem , kabalistom , oszustem i złodziejem a następnie fryzjerem bez uprawnień salondomowy , czego Tome jeszcze dokona ....

  OdpowiedzUsuń
  Darek29 maja 2015 11:17
  A teraz Sidorczuk Tomasz Sidor salondomowy . spreparował kolejne pismo urzędowe i wysłał do Karpacza brawo Tome , szalom jak to mawiają twoi ziomkowie

  Odpowiedz”


  Zalozymy sie ze to wszystko to sciema Kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedziałem na to nieco niżej w komentarzu. Kwiecień se może tylko poszczekać.

   Usuń
 20. Gall Anonimczwartek, 28 maja 2015 23:38:00 CEST

  E, tu malo kto zna język rasy panóf, może coś powiesz co tam jest by mieć jakieś pojęcie?

  No przeciez Kwietnilak rozszyfrowal wszystko!
  Riese to cos wiecej jak sztolenki ...tutaj chodzi o kase potezna kase. a mianowicie o robienie pieniedzy przez SS na sprzedazy zywego towaru , czyli handel ludzmi.
  oraz profity firm budowlanych z tym zwiazanych ,przydzielanie bez przetargow budow , dla Rzeszy.

  kolego ja bym sie zastanowil ,nad tam prymitywnym slownictwem RASA JAK NAPISALES-PANOF- trafisz kiedys stary na kogos ze Ci w gebe walnie ze sie osrasz ,za to . i po co Ci to GowniarzuSmierdzacy! Cwaniak jestes przy klawiszach ? Jak kwiecien?
  A.
  ps . Wojtas to chyba ty AAAA dzieki Uwielbiam Tübingen i okolice.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie unoś się i proszę czytaj ze zrozumieniem co i w jakim kontekście napisałem.
   Napisałem rasa panóf w kontekście całokształtu wypowiedzi kwiiietnia, który to on właśnie z Niemców robi panóf od kilku lat wmawiając nam, że oni byli tacy zaawansowani, a my zacofani.
   A walnąć w gębę to ten ktoś kto miałby walnąć niby mnie miałby więcej powodów w stosunku do kwiietnia. To on ma prymitywne słownictwo, a nie ja i to on z Niemców robi większe potwory niż w rzeczywistości byli.

   I kurwa nie rozumiem tego pieprzonego zdania:

   ///
   i po co Ci to GowniarzuSmierdzacy! Cwaniak jestes przy klawiszach ? Jak kwiecien?
   ///

   Sam cwaniakujesz w tej chwili i to tak, że sam powinieneś dostać liścia.
   I nie podpisuj się A bo widać, że to nie ten co zwykle używa na koniec tej litery.

   Usuń
  2. Anonimowypiątek, 29 maja 2015 20:30:00 CEST

   A co Cię tak to uraziło to rasa panóf?
   Jakięś nazistowski korzenie?

   Usuń
 21. To jak z tym pismem z WKU?

  Koniczyna i Kwiecien zarzucaja ci falszerstwo, wiadomo ze pacjenci klamali i pomawaili juz wielokrotnie, masz cos co zatka im pyski i udowodni ze klamia kolejny raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko co pisze w tej kwestii kwiiiecień to kłamstwo nie warte komentowania. Oczywiście, że niczego nie spreparowalem jak sugeruje ta kwiiietniowa parszywa morda.
   Napisałem do WKU tak jak pisałem i otrzymałem odpowiedź. Oto skren tej odpowiedzi:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZGplRW42RVMxQ1E&authuser=0

   Odpowiedź otrzymałem w pliku DOC z emaila widniejącego na stronie WKU w Łodzi jaki widać tu:

   http://www.lodz.wku.wp.mil.pl/pl/1071.html

   Kwiiiecień szczeka jak przetrącony pies, a będzie skamlał jak go przebadają.

   Usuń
  2. Papa Z. już ma innego guru od przekazów :-) :

   " Ramaathis – Mam – niezwykła postać, która mówi o informacjach jakie płyną do niego z innych światów. Od wielu lat otrzymywał je w formie chanellingów i publikował potem w świecie jako przekazy od istot pozaziemskich przedstawiających się najczęściej jako przedstawiciele Hierarchii Duchowej. Przedstawiane one były one przez niego między innymi jako przesłanie od Kroma. "

   Zaprosił by pampaliniego kwietniołaka niezwykłą postać , on za pomocą anten w głowie też ma przekazy nie wiadomo skąd :-), przypływają do niego z głębi kosmosu. Jak tam by kwietniołak wystąpił wtedy przesłanie od Kroma to mały pikuś :). Mógłby opowiedzieć o śmierdzących stworach , szklanych trumnach z bajki o Królewnie Śnieżce braci Grimm, o dziwnych kamieniach z dziurkami z kibla w Łodzi, o pierogarni, o chłodni chłodzącej powietrze w DAG Bydgoszcz, tamponach, proszkach RWD, i o innych niespotykanych oraz nieziemskich sprawach z Innej Rzeczywistości. :-). Mógłby wystąpić z obstawą chłopaków z Gromu i Węża w czarnych Land Rowerach :-).

   Usuń
  3. Koszt piątkowego seminarium ( 5 czerwca) – 150 zł
   Koszt dwudniowych warsztatów (6 – 7 czerwca) – 500 zł

   Konto na jakie należy przelać te kwoty:
   Fundacja Dobre Wibracje.

   Nie ma to jak dobry Wibracyjny Biznes :-)

   Usuń
  4. Koszt sesji indywidualnej: 75 EURO

   Podczas sesji istoty Światła mają odpowiadać na zadawane pytania, dlatego warto przygotować pytania na kartce. W trakcie sesji Istoty Światła pomogą w usuwaniu indywidualnych blokad psychiczno – emocjonalnych.

   W innym pokoju kwietniołak mógłby udzielać odpowiedzi na zadane pytania do Himmlera :-)

   Pytanie pierwsze...... jaka dziś pogoda po ciemnej stronie Księżyca ? :)

   Usuń
  5. Ale oni czesza tych frajerow na hajsie, tak jak ta baba co mieszka w Hiszpanii i sprzedaje magiczne oliejki u Zagorskiego (zwykly olej z oliwek+aromaty) za cos 30ojro za ampulke.

   Przekaz od swietlistej istoty za 75 ojro to nowosc, zajbisty biznes plan jak pasozytowac na psychicznych.

   Banda oszustow i hochsztaplerow zerujacych na chorobach umyslowych slabych ludzi.

   Usuń
 22. Dodatkowy koszt przy potrzebie tłumaczenia 1h – 50zł. Wskazane jest przygotowanie pytań na kartce jakie chcemy zadać na sesji indywidualnej z Ramaathisem.

  Tłumaczenie co powie Himmler to 100 zł za 1h. w prezencie przewodnik D.K :-).

  OdpowiedzUsuń
 23. NO I CO ??????
  KWIECIEŃ MIAŁ RACJĘ11111
  WILKOŁAKI ISTNIEJĄ I GWAŁCĄ NIEMIECKIE POKOJÓWKI

  http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1792690643

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazywam sie Sindy. Tak mnie nazywajom kolerzanki. Ja poznaje pewnego rzołnierza przebranego za tego wilkołaka. To Dariusz Kwiecień.

   Usuń
  2. To coś dla zoofila Marka Sęka. On lubi takie zabawy ze zwierzątkami.
   http://w41.wrzuta.pl/audio/6rz55nAImgx/marek_sek_lubi_uprawiac_sex_ze_zwierzetami

   Ciekawe dla czego kiedyś Marek Sęk współpracował z Kwietniem utrzymując dwa lata na swoim serwisie jego audycje? Pewnie obu połączyło upodobanie do zwierzątek. Kwiecień pokazywał jak na jego kanapie wylegują się psy do góry łapami.

   Usuń
  3. Wylegujące się psy z jajami do góry to ulubiony temat fotografowania kwietnia i jego suki.

   Usuń
  4. Zdjęcia z tymi psami opublikował pierdolec Jastrząb. Widać i jemu widok psów z jajami do góry przypadł do gustu.

   Usuń
  5. Dariusz Kwiecien z Lodzi, Marek Sek z Katowic, Dariusz Jastrzab z Krosna-ekipa psychicznych zboczencow pochwalajacych i celebrujacych pedofilskie i zoofilskie sklonnosci Seka.

   Usuń
 24. Anonimowy . pewnie ze wkorwia mnie slowo rasa panow !
  Co ja nalezacy mniejszosci Niemieckiej na Dolnym Slasku czy Slazacy jakich rodzice czy dziadkowie podpisali Volksliste ,sa temu bajzlowi winni ? ze dziadki lataly z giwerami zabijajac niewinnych ludzi! Mamy nowoczesna Europe ,gdzie nazism sie zwalcza i po mordzie leje!
  Ja mam wyglad czysto aryjski z germanskimi korzeniami! i co to znaczy koerwa ze jestem rasa panow! ja jestem wkorwiony i bede , na nazistowskie bydlo jak i na komunistyczne ! niczym sie nie roznily... a tym bardziej ze to co dla moich przodkow bylo cenne i nie powtazalne juz nigdy nie powroci...
  Kwiecien ty kmiocie tym bardziej wstydz sie IDIOTO bo na Slasku sa zapewne swiadkowie gdzie byli wachmanami, kapami , kierownikami robot, pracownikami firm ,jacy podpisali Volksliste i siedza cicho by do pierdla nie trafic na starosc ...ale swoje wiedza CIEMNIAKU ze wsi !!!

  A tutaj Kwietniolaku to co tacy jak ty rozpierdolili bezpowrotnie mozesz sobie tylko na fotkach zobaczyc ....
  I wont Pampolini od Dolnego Slaska z tymi lapskami! Kwiecien ty ciemniaku jeden.

  https://www.youtube.com/watch?v=MZOfKb1sj34

  A

  OdpowiedzUsuń
 25. https://www.youtube.com/watch?v=RwEKK1YetrM
  Pampolini poogladaj tez tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiecien to pare okruchow na temat starego Dolnego Slaska
  https://www.youtube.com/watch?v=DeGK3XuzAFw
  Zobacz Cieciu jak nie pasujesz tutaj z tymi Malpoludami i Lebensbornami gnaj idioto w swiat tam zaklamywac historie jakiej nie rozumioesz pajacu.!
  A

  OdpowiedzUsuń
 27. I na koniec Kwiecien ty Pampolini w tym swoim safari wdzianku zobacz jaki jestes glupi i zaklamany!
  Na tym waszym blogu wiejskim naklamales ze Tomasz falszuje pisma , chodzi o odpowiedz z WKU , durniu wystarczy kliknac i jest tam informacja z ich adresem POCZTY ELEKTRONICZNEJ CIEMNIAKU!
  prosze bardzo!


  W przypadku nieposiadania zainstalowanego zewnętrznego programu do obsługi poczty prosimy o wysyłanie korespondencji (układ formularza) na podany poniżej adres email
  wkulodz@wp.mil.pl


  GODZINY PRACY:
  od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30;
  wtorek od godziny 9.00 do 17.00.

  WOJSKOWY KOMENDANT UZUPEŁNIEŃ

  w Łodzi

  Przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków
  w każdy poniedziałek w godzinach od 14.30 do 16.30

  A

  OdpowiedzUsuń
 28. Wiesz kurwa Kwiecien?
  Każdemu przyzwoitemu człowiekowi kochającemu piękno nie pozostaje nic innego jak wstydzić się polskości, ponieważ przyniosła ona Śląskowi głównie zagładę. Polacy to narodek czasem nawet sympatyczny, tylko że nadający się gdzieś do ciepłych krajów aby tam tworzyć swą chaotyczną pół-cywilizację. Gdy dostali do rąk bajeczne poniemieckie dziedzictwo i infrastrukturę doprowadzili ją praktycznie do ruiny. Jakoś nieswojo mi być poczytywanym za członka tej półdzikiej wspólnoty.

  To tylko taki cytat z filmiku jaki tutaj idioto dla ciebie wkleilem o moim ukochanym Dolnym Slasku. Jednak nie wszyscy polacy sa tacy jak w tym cytacie , ale ty durniu do takich nalezysz z ta banda polglowow na tym waszym anty sidor blog ...spierdalajcie w wasze strony z ta wasza Riese propaganda ....Dolny Slask nie dla was ! tacy jak wy go zdewastowali....a wy dewastujecie go nadal swoi, chorym zaklamaniem. obciach Kwiecien!

  A

  OdpowiedzUsuń
 29. Maria Lesniewska 3 lata temu
  Cieszę się,że nie zapomniano o księżnej.Zwiedzając Pszczynę z moimi wnukami miałam przyjemność poznać Jej wnuka.Bardzo sympatyczny człowiek o pięknym uśmiechu.

  A -:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To księżna nazywała się Kwiecień? :P

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=GxsX0No3bGk

   "A",.... tak po prawdzie to powinieneś napisać do Księcia Bolka do Monachium i wysłać mu materiał, w którym ten debil szkaluje rodzinę Hochbergów i jego zmarłą babcię. Hochbergowie powinni z tym już dawno zrobić porządek.

   Usuń
 30. NOWY TEMAT!

  ZŁOTO W LESIE ŁAGIEWNICKIM! KEWLAR Z BAWEŁNY! NIEMIECKIE KURORTY NA MOGIŁACH POMORDOWANYCH AKTEM KULTU! Czyli bicykle-rollers-exsexsploratores na tropie nazistowskich tajemnic

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.