niedziela, 3 maja 2015

Analfabeta robiący błędy, kwiiiczący debil, szczający po balkonach, pomawiający w prostacki sposób, moralne dno jako polityczny komentator i uświadamiacz historii CZYLI PING PONG, ALBO YING YANG jakiego jeszcze nie widzieliście.

Mamy kolejna pierdolekcję internetowego łajdaka i skurwysyna. Proszę zanim to przeczytacie zapoznajcie się z jego twórczością intelektualną w komentarzach w poprzednim temacie.

Oto psychol udający normalnego z oczami rozbieganymi jak u typowego psychopaty i obłakańca. Jeszcze tego do tej pory nie zauważyliście? No to macie dziś najwyraźniejszą ku temu okazję. Oto też przyjaciel pedofilów internetowych. Nie wiecie o tym? To zajrzyjcie do kącika jego kumpla dariusza jastrzębia vel koniczyna na górze bloga.
Oto przygłup szukający portali podprzestrzennych i przejść do innych światów w Riese i całej Polsce. Nie wiecie o tym? No to zapoznajcie się z poprzednim tematem na tym blogu.
Myślicie, że to normalny człowiek?
Zapewniam, że nie, że większej moralnej kreatury i oszusta nie ma w całej Polsce. Nie wiecie jeszcze o tym? To właśnie jesteście w miejscu gdzie macie to wszystko UDOWODNIONE w całym tym blogu.

Nadal chcecie go słuchać i spijać z tych zakłamanych ust ten niespójny bełkot pełen powtarzanych frazesów zasłyszanych u innych przeplatany własnymi chorymi interpretacjami? Wasza sprawa. Ja wam pokazuję, że nie warto.

Oczywiście jak zwykle na początku kwiiiecień dziękuje tym wszystkim, którzy go wspierają i uczestniczą z nim w jego eskapadach. Ja im wszystkim mogę tylko pogratulować, że na przewodnika i towarzysza wybrali sobie zboczeńca i przyjaciela pedofilów i.... kogoś kto reprezentuje cały ten poziom intelektualny jaki opisujemy w głównych notkach i komentarzach. Wspaniały wzór do naśladowania. Gratuluję!

Jedną z głupot jakie na samym początku ten zbok wypowiedział to, że wlasowcy tłumili powstanie Warszawskie. Posłużę się jednym z komentarzy pod jego materiałem prostującym tą brednię:

4:52 Znów to wierutne kłamstwo! Wbrew powszechnej opinii Własowcy czyli żołnierze Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej (ROA) czyli armia generała Andrieja Własowa nie miała nic wspólnego z pacyfikacją Powstania Warszawskiego. To 29 Dywizja Grenadierów SS RONA brutalnie tłumiła Powstanie w 1944 roku. Również 14 Dywizja Grenadierów SS Galizien nie tłumiła Powstania Warszawskiego. To jest nieporozumienie, "ci Ukraińcy" nigdy nie trafili do Warszawy i nie można ich oskarżać za popełniane tam zbrodnie. Faktycznie pewna liczba Ukraińców rzeczywiście w Warszawie była. Część należała do brygady RONA (wraz z Rosjanami), inni służyli np. w rozmaitych jednostkach niemieckiej policji albo w oddzielnych formacjach. Po Powstaniu żołnierzy z ukraińskich jednostek policji wcielono do SS-Galizien.
Oto kolejny dowód na gówno wiedzę kwiiietnia przekazywaną z całym przekonaniem iluś tam matołom równie przekonanym, że to prawda.

Słucham sobie tego bełkotu, aż... w 8 minucie słyszę: staram się zainteresować ludzi historią. 
a przed chwilką inne słowa: każdy interpretuje historię na swój sposób.
To mnie wybija z zamyślenia i oczekiwania na jakiegoś babola. No tak analfabeta i głąb kapuściany chce was zainteresować historią. Jaką? No własnie taka jaka opisujemy w każdym wpisie na blogu. Znacie ją co ja będę się powtarzał, A nie znacie? Bo nie czytaliście? To się zapoznajcie i jeśli nadal uważacie, że TAKOM chistorię warto posnawać to posnawacta ją dalyj.

KUPCZYMY NASZĄ HISTORIĄ, A JEŻELI KUPCZYMY TO TRACIMY NASZĄ TOŻSAMOŚĆ
Słucham z niedowierzaniem tych słów z ust oszusta w 9 minucie, który własnie nic innego nie robi jak kupczy historią i nad rozlaną krwią milionów poległych i umęczonych w obozach koncentracyjnych odwala chocholi taniec wymyślając historie warte jarmarcznego straganu gdzie zwykle.własne prelekcje/ je sprzedaje!
Następnie ten kawał chuja/co za mocne określenie ?/ a więc ten kawał chuja płacze nad podziałami historii na kilkanaście fragmentów!!!!!!!!!!!!! A kto kurwa tę historię dzieli na te fragmenty jak nie ten chuj kwiiiecień? Przecież to własnie on od kilku lat tworząc nowe niesprawdzalne historie wplatane w te sprawdzone i udokumentowane zabarwia tę prawdziwą i dzieli ją na kawałki jak rzeźnik mięcho w czasie uboju rytualnego, a teraz ten chuj płacze nad podziałem historii? Nie widzicie tego? I jeszcze chuj bezczelnie wmawia, że ktoś tę historię dzieli. No szczyt chujowstwa/chujostwa najwyższej miary.

Kolejny idiotyzm i dowód na niezorientowanie tego chuja w polityce jest wypowiedź w mniej więcej 10:20, że nie ma ani jednego polityka, który by mówił w swej kampanii reklamowej, że potrzebna jest silna armia. Oczywista bzdura, a kwiiiecień gówno wie i gówno wiedzę przekazuje. Posłużę się tu kolejnym komentarzem z pod jego pierdolekcji:
10:47 Słucham? jak nie ma przecież Kowalski, Braun, Koran, cały czas o tym mówią. Są nawet za rozszerzeniem dostępu do broni. Braun (minimum 3% PKB na armię) nawet stwierdził że chciałby aby Polacy jako jednostki mogli sobie pozwolić na broń ciężko porozmieszczaną gdzieś po stodołach (chyba właśnie jest tak w Szwajcarii).
Oto gówno wiedza polityczna głąba kapuścianego z rozbieganymi oczkami nic tak naprawdę nie widzącego. Ot i tyle.

Po bełkotliwym mało zrozumiałym bełkocie na tematy polityczne pomiędzy 12, a 14 minutą uwaga@ kwiiiecień ma powody do dumy, że coraz więcej osób do niego przyjeżdża i zadają pytania związane z historią. MAMO TATO CHWALĄ NAS!!! Z jaka historia kwiiiecień chyba z pierdohistorią, a to tak.

Nie obyło się też bez pokazania dwóch książek, jak zwykle wydanych w PRLu. Idźcie se i kupcie je w antykwariatach za 5 złotych. Oto porada uświadamiacza historii.

Oczywiście nie obyło się też bez nagłego zmienienia tematu i wkroczenia w obszar religii. M/w od 16 minuty bełkot ala religijny ciężki do skomentowania. Ale jedno z tego bełkotu wynika, że nasz bogobojny katolik zaczyna wątpić w boga i już sam nie wie przed którym klękać co ostatecznie kwituje w 18:40: ja się już w tym wszystkim pogubiłem. 
No cóż jak się ma we łbie same okultystyczne bóstwa to rzeczywiście ciężko się nie pogubić. Moja rada kwiiiecień. Módl się po kolei do każdego bóstwa. Któryś na pewno cię wysłucha.

ALE WIECIE CO?!  Napisze to szczerze, jebłem ze śmiechu w 19 minucie gdy po paru sekundach kwiiiecień mówi: wierzę, że ludzie potrafią być dobrzy i bardzo źli, I gdy wybiła 19:09 słyszę: jak to się mówi ping pong, ying yang hihihi i tak durny uśmiech jakiego nigdy nie widziałem. No proszę was przerwijcie czytać i przesłuchajcie te 15 sekund począwszy od 19 minuty. Jebniecie ze śmiechu jak ja. :))))

Kurwa  :) jego :) blaszana:) mać :)))) to ja kończę na tym momencie dalszą interpretację tej pierdolekcji bo chyba lepszego akcentu na zakończenie nie można se wymarzyć
:)))))))))))))))))))))))

PING PONG YING YANG

video

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:106 komentarzy:

 1. Nowa pierdolekcja czuba.

  https://www.youtube.com/watch?v=jfa1wz0St24

  Jak zwykle masa bredni, troche ogolnikow i piekne wstawki jak np.
  od 22:20
  "Dla mnie sa przykladem lumpy, menele i garusy."

  Kwiecien pochwala cwaniactwo pasozytow spolecznych naduzywajacych systemu, kpiac z uczciwych ludzi poszkodowanych w takim ukladzie przez patologiczny system biurokracji, cieszy go ze jakis emeryt dostaje 850pln emerytury a "Garus ktory odsiedzial 25 lat on wychodzi, on dostaje 1300pln."
  Chwali patoli i skurwysynstwo.
  Po chwili rozczula sie w chwilowej empati-razej nie szczerej tylko nastawionej na ulagodzenie publki i wywolanie przasnego odbioru-ze ci ucziwi dostaja mniej, jednak przed chwila chwalil cwaniactwo i pasozytnictwo ktore wlasnie okrada tych biednych i uczciwych!

  Skurwysynstwo do kwadratu, wyrachowane podelstwo.

  "Drugą liczną grupę stanowią nazwy więźniów (40 jednostek). Ogólnie więzień´ okres
  ´lany jest wyrazem ZEK (prawdopodobnie od liter ZK – zakład karny, drukowanych na
  plecach odzieży więziennej); ‘więzień´ po raz pierwszy odbywający karę pozbawienia
  wolności’ – Z PIERWSZEJ ŁAPANKI, a ‘więzień´ – recydywista’ to RECYDYWA,
  GARUS, STARY GARUS (od GAROWAC´ – ‘siedzieć´ w więzieniu’)."

  http://zupasmieciowa.blox.pl/2007/05/GRYPSERKA-JEZYK-UZYWANY-W-WIEZIENIACH-cz1.html

  28:25 "Tak dal przypomnienia, NIE MOZECIE DOSLOWNIE BRAC TEGO CO JA MOWIE.I TO JEST FAJNE ZE SAMODZIELNIE ZACZYNACIE MYSLEC."
  Wyraz twarzy i odruch wycofania typowy dla klamcy nie bedacego pewnym czy kit przejdzie, to widac jak na dloni.
  "Wy macie sami do tej historii dochodzic."
  No to po chuj nagrywasz ten belkot i lansisz sie jak tylko mozna, frajerze?

  Potem wyciera sobie ryj umeczonymi aby uwiarygodnic swoje pierdolenie.
  Szczerze przyznaje ze moze zaczyna myslec, czyli tabletki polkniete na dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 2. O qrwa mało nie spadłem z fotela :)

  OdpowiedzUsuń
 3. PING PONG YING YANG!
  Kiedys przynajmniej byla malpa na drezynie i karly z bankami na glowach na rampie w Auschwitz i "Nie wiem skad wiem" czyli membrana od gitary i struny do trabki Panie Darku.

  To jak z tymi wycieczkami konnymi po 60km? Jak ze spedami u Mikolajczyka? Super robota na Wybrzezu a co z Riese Panie Darku?
  Chyba ze Riese rozrosnelo sie juz pod Trojmiasto i Malbork, tym kiblem co na trzeci poziom prowadzi i pewnikiem w tej studni w zamku wychodzi gdzie Pan Darek wchodzil oczywiscie.

  Super robota Panie Darku!

  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma pierdolekcji żeby nie pierdzielnął kilku totalnych głupot. Taki kwietniowy ping pong jing jang. Beka na cały internet.

  OdpowiedzUsuń
 5. O Jezuniu kochany takiego debila jeszcze nie widziałem :} Zobaczcie jak on to mówi i ma minę typowego downa ja pierdzielę. Słucham z uwagą bo Kwiecień poważnie nawija, aż w pewnym momencie chwila namysłu i jak Filip z konopi wyskakuje z kretyńskim jingjangieem i usmieszkiem rasowego głupka/ Normalnie padłem.
  Nie jestem psychiatrą czy psychologiem, ale tutaj wyszło z Kwietnia totalne kretyństwo. Jemu się nagle myśl urwała i wyskoczył z tym w kretyński sposób. To jest właśnie objaw psychicznej choroby. Pacjent mówi poważnie by nagle zarechotać jak przygłup. Kwiecień to już lepiej jak jesteś naćpany niż bez tabletek. JingPong Jang Ping i hry hry hry. Debil internetu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiiiiieeeeeciiiieeeeń! Mistrzowskie spuentowanie wątku!

  ....także jak to się mówi ping pon jing jang heheeee yhyyhy :]

  Kwiecień tylko Ty tak potrafisz zawrzeć końcową myśl w celny ping.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień chciał tym razem zrobić poważną audycję na poważne tematy, ale się znów nie udało. Ping pong Ying Yang jak to mówią raz na wozie raz pod wozem tylko ten wóz to go przejechał już kilka razy czterema kołami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzwoniłem przed chwilą do WKU w Malborku http://www.malbork.wku.wp.mil.pl/pl/2963.html w celu ustalenia czy Dariusz Kwiecień jest tam w NSR. Nikogo takiego w NSR tam nie mają. Czyli nie służy w tej jednostce i nie jest zameldowany na tym terenie. Polecono mi sprawdzić w jednostkach na terenie jego zameldowania. Poszukiwania kontynuuję, bo może okazać się, że jest zatrudniony w jakiejś innej jednostce, a odbywa służbę w innym miejscu Polski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka minut temu odbyłem rozmowę z ososbą zajmującą się rekrutacją żołnierzy NSR w WKU w Łodzi. Okazuje się, że tu jest DK zarejestrowany jako NSRowiec. Przedstawiłem sprawę, że osoba ta przejawia symptomy choroby psychicznej i chciałbym to zgłosić wraz z pakietem dowodów na to. Sprawę przyjęto bardzo poważnie i obiecano, że lada chwila ktoś z wyższego szczebla oddzwoni do mnie i porozmawia w tej sprawie. Dowiedziałem się, że jeśli dowody będą budziły wątpliwości co do stanu psychicznego dariusza kwietnia to będzie on skierowany na badania psychiatryczne. Czekam na dalszy ciąg rozmów.

   Usuń
  2. http://www.lodz.wku.wp.mil.pl/pl/1071.html WKU w Łodzi

   Usuń
  3. No i kwiecień pozamiatany. Jak poczytają twórczość naszego pinokia i posłuchają rozmów to trzeba będzie kwiecień przejść na skromny zasiłek dla bezrobotnych.

   Usuń
  4. Kwiecień będziesz miał swój ping pon i jing jang jak się w jednostce dowiedzą jaki z ciebie ping pong :)

   Usuń
  5. Ciekawe, nie rozumie tylko jednego-jesli jak twierdzi jest w NSR trzy lata-bo chwalil sie tym juz w 2012-to czemu przez trzy lata nie podawal nr. jednostki?
   Chyba sie nie wstydzi?

   Albo pierdolil ze jest a byl zapisany na liscie i czekal na przydzial, wszystkim glosil ze jest ale jeszcze nie byl? Pierdolniety czub tak sciemnia ze pewnie juz nie wiedzial co jest prawda a co falszem.

   Kurwa, jak jest w NSR to jakim cudem wzial flary cwiczebne nad Baltykiem jako UFO i rozglaszal to w necie rasowy pierdolec?

   Jak dowodztwo zobaczy co on odpierdala-nalezy takze to podeprzec aspektem wychowawczym wojska-to kop w dupe i do czubowni.
   Widzieli ze macha bronia na pokazach?
   Jak wypierdolil na banie z Gozdzika?
   Jak wkreca dzieciaki w samobojstwo machajac torebka na nozownika?
   Wiedza ze jest komandosem i nurkiem?
   Wiedza ze grozil, zatraszal ludzi, terroryzowal grozac robieniem bydla?
   Wiedza ze grozil wjazdami do domu, najsciami grup?
   Wiedza ze powolywal sie przy tym wszystkim na autorytet Wojska Polskiego gloszac ze beda z nim zolnierze?
   Wiedza ze promuje komune, plujac na groby bohaterow walki z okupantem?
   Ze zaklamuje historie dla kilku dych?

   Szach Mat Kwiecien!
   Leczenie czeka i koniec szkodniczej antypolskiej dzialalnosci!

   Usuń
  6. Tak kwietniołak odbywa służbę w Czwartej Brygadzie Obserwacyjnej Tworki , kwietniołak ubezpiecza właśnie lewe skrzydło ubrany w kaftan kuloodporny. O 20:00 uderzają manewrem oskrzydlającym na salę TV, sanitariusze są w odwodzie :).

   Usuń
  7. Ale tak będzie jak przełożeni poczytają jego twórczość internetowych komentarzy i posłuchają nagrań z rozmów telefonicznych.

   Usuń
 9. Zobaczcie jak pacjenci na anty odchodza od meritum sprawy, zamieszczaja jakies niby korespondencje a wsrod eksploratorow wiadomo jedno-juz z TRZECH lokacji gdzie krecil sie Kwiecien zniknely ornamenty czy posagi.
  Przypomnijcie sobie jak kiedys fapnal po pijaku ze niemcy bez pytania kupuja takie elementy, rechoczac glupawo.

  Kwiecien NIE JEST I NIE BYL EKSPLORATOREM i nikt ze srodowiska go tak nie nazywa, to skurwialy pajac i tyle.

  Kwiecien, moze powiesz kto zapierdolil blok z inskrypcjami z Wierzy Bismarcka po tym jak odwiedzieles ja z ZGE gdzie gwiazdorzyles udajac ze cos niby eksplotrujesz a potem szwedales sie po okolicy jak chlopaki pojechaly do domow, do pracy?

  Ty i taki koles-menelik o szczurzym pysku, lokalsi was widzieli jak tam kreciliscie sie wieczorem.

  Ty kurwa chcesz tu cien oskarzenia na kogos rzucac, podczas gdy masz grubo na karku, cwaniaczku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień DEBILU nie ubliżaj Malborczykom od Kaszubów pajacu od czarciej dupy!!!To w którym Malborku ty byłeś pojebańcu że ubliżasz od Kaszubów? Owszem jest na Kaszubach drugi Malbork ale to mała wioseczka. I to pierdolenie-byłem na zamku-byłem pod studnią- hahahahahaha ALEEEEEE KŁAMIEEEEEE JEBANY!!!!!!!! Sam pierdoliłeś że masz zakaz wstępu na zamek w Malborku....zdziwiony że wszystko zamknięte? No jak remont to i zamknięte!!!!!....alleeeee nieeeeee to pewnie spisek-ty się LECZ i to grubo...choć i tak już za późno...no może na nogi bo z bańką nie ma szans

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubliżanie od Kaszubów........ a co Ty masz do Kaszubów?? To tak jak ja bym ubliżał Ci od Krzyżaków

   Usuń
 11. Kwiecien !!!
  Ty DEBILU!!!
  Zapamietaj sobie ty ciemniaku zza Buga,,,ty pobratyncu Ukrainski!!!!!

  Stefan Kaminski SS-RONA...
  Oscar Dirlewanger SS-brygady Dirlewanger...
  Jednostki policji SS-Pol...

  90 procent ukraincy!!! ci ktorych tak lubisz.!!! Mordercy wycienczonych polakow....
  Ty tumanie Stefana Kaminskiego stracil Wehrmacht za jego okrucienstwa i anarchie wobec O.K.W

  Autochton ciebie o tym informuje baranie jeden!

  ps: Tomku naprawde zrobcie cos z tym obszczyplotem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobimy daję słowo. Niedługo obszy płotek będzie zwykłym frędzlem i to w dosłownym tego słowa znaczenia. Zobaczycie.

   Usuń
  2. Kwiecień taki jesteś pewny siebie? Zobaczymy co powiedzą przełożeni jak zapoznają się ze wszystkimi materiałami jakie spłodziłeś na necie. Poczekaj poczekaj cierpliwości już my dopilnujemy byś zakończył tą haniebną chucpę pod Polskim sztandarem. Jestem pewny, że jak przełożeni zobaczą twój prawdziwy wizerunek nie będą mieli złudzeń co zrobić. Psycholu.

   Usuń
 12. Profesor Kwiecien po minucie 27 znienil polozenie granic z przed 1945r .......stwierdzil ze (Niemcy jak doszli do Wroclawia!!!!)......-:))))))))

  On tyle gada ze nie oddycha , przez to sie jemu wszystko miesza , on cierpi na niedotlenienie bani! -:))))))

  A

  OdpowiedzUsuń
 13. 1
  A teraz z innej beczki, albo asteroidy.
  Obszczy płotek pierdolił o przepowiedni Nostradamusa, który pisał, że nadciągający koniec poprzedzony będzie trzęsieniami ziemi, co własnie obserwujemy. Ha
  ha
  ha
  i owszem tylko mało kto wie jedną rzecz dość trudną do wyjaśnienia, ale spróbuję to zrobić.
  Jak wiemy przestrzeń kosmiczna wypełniona jest oddziaływaniami elektromagnetycznymi będącymi promieniowaniem materi, czyli wszelkich ciał niebieskich w tejże przestrzeni. Obok tegoż promieniowania mamy w przestrzeni oddziaływania, które nazywamy oddziaływaniami grawitacyjnymi, czyli tymi siłami, które powodują taki, a nie inny ruch ciał niebieskich zgrupowanych w galaktyki, mgławice, układy słoneczne i planety, które obiegają naturalne satelity takie jak księżyce czy większe asteroidy, a czasem ciała zwane planetoidami itp. Jak wiemy nasz najbliższy satelita księżyc obiega ziemię cyklicznie powodując przypływy i odpływy, a także w niektórych miejscach ziemi ruchy tektoniczne i erupcje wulkanów. Są to co prawda słabe oddziaływania, ale w skali globalnej widoczne i zbadane. Te same siły-grawitacyjne czy elektromagnetyczne docierające do ziemi z przestrzeni kosmicznej mają również podobny wpływ na ruchy tektoniczne ziemi. I tak stwierdzono już dawno, że największe planety układu słonecznego w odpowiednim układzie na ekliptyce powodowały w przeszłości trzęsienia ziemi i zmiany pogodowe-zaznaczam jest to dowiedzione i nie ulega żadnej wątpliwości. Obecnie mamy do czynienia własnie z takim zjawiskiem gdy cały układ słoneczny wchodzi w obszar obniżonego promieniowania galaktycznego, który powoduje zmniejszenie parowania wód oceanów, a zatem zmniejszenie warstw chmur co za tym idzie ułatwia to docieranie promieni słonecznych do ziemi, co powoduje podwyższenie temperatury na całej ziemi. Mało kto wie, że promieniowanie kosmiczne o charakterze mikrofalowym-udowodnione- ma wpływ na tzw. perlację pary wodnej w atmosferze. Gdy układ słonczy wchodzi w obszar zwiększonego promieniowania dochodzi do zwiększenia perlacji i parowania wód oceanów, a to sprawia, że promienie słoneczne nie mogąc się przebić przez większą warstwę chmur prowadzi do ochłodzenia klimatu. Obecnie jesteśmy obszarze mniejszego promieniowania, a więc dochodzi do odwrotnego zjawiska czyli ocieplenia klimatu. Dzięki intensywniejszemu oddziaływaniu promieni słonecznych na powierzchnię ziemi, skorupa ziemska się nagrzewa, a zatem nasilają się ruchy tektoniczne i częściej występują trzęsienia ziemi. Ot i cała tajemnica. Ale czy na pewno?

  Jest jeszcze inny aspekt, którego nie bierze się pod uwagę. Całe to kosmiczne promieniowanie czy to elektromagnetyczne czy grawitacyjne w swych interwałach czasowych jest względnie stabilne i dzięki temu na ziemi są długie okresy spokoju bez większych i nagłych zmian. Jest jednak jeden czynnik, który może tę równowagę i względny spokój zakłócić po mimo, że ziemia nie przechodzi przez silniejsze lub słabsze obszary promieniowania kosmicznego wraz z całym układem słonecznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Co więc może ten spokój zakłócić?
   Otóż nie tylko specyficzny układ planet układu słonecznego, ktore układając się w odpowiednie odległości kątowe czasem zakłócają to kosmiczne promieniowanie sprawiając, że skorupa ziemska reaguje ruchami na te zakłócenia. No więc co?
   Otóż istnieje możliwość, że w granice układu słonecznego z odległych przestrzeni kosmicznych docierają ciała niebieskie typu komety lub asteroidy o odpowiednich masach i oddziaływaniach, a także w odpowiedniej ilości i to one mogą zakłócać całe to promieniowanie kosmiczne odpowiadające za równowagę sił w układzie słonecznym. Kto śledzi portale astronomiczne-ja czasem tak, i nie tylko takie ten wie z samych też doniesień medialnych, że w ostatnich latach i miesiącach odnotowuje się zwiększoną liczbę docierających bolidów do granic atmosfery ziemskiej. Przypominać najbardziej znanych wydarzeń tego typu z ostatnich kilku lat chyba nie muszę?
   Co to oznacza, a właściwie co to może oznaczać?
   Może to oznaczać, że ziemia i cały układ słoneczny jest na kolizyjnym kursie z większą liczbą takich ciał lub z ciałami o większej masie niż dotąd obserwowani, a drobniejsze kamyki, że tak powiem są zwiastunem tego jako, że jako pierwsze lecą tym kursem docierając do ziemi.
   Jeśli ktoś sobie kiedyś wyobrażał, że pewnego dnia w ziemię uderzy gigantyczna asteroida i sprowadzi zagładę, a według kwiiietnia otwarcie wrót ten się głęboko myli. Najpierw do ziemi dotrą i będą docierać mniejsze odłamki kosmicznej materii lecącej kursem kolizyjnym i one mogą choć nie muszą być zapowiedzią czegoś większego. Tak było prawie zawsze gdy dochodziło do upadków większych meteorytów na ziemię. Te mniejsze poprzedzały upadek tych większych.
   Trudno obecnie oszacować czy ostatnie upadki niewielkich asteroidów i meteorytów są faktycznie zapowiedzią nadciągających większych, ale... ale nie można tej ewentualności wykluczyć.

   Już dawno temu w starożytności, a może nawet jeszcze dawniej gdy na ziemi istniały równie zaawansowane cywilizacje-może tylko jedna, wiedziano o tych zjawiskach zapowiadających większe kataklizmy. Ta wiedza była zapisywania, niszczona i przekazywana ostatecznie z ust do ust z pokolenie na pokolenia, co prowadziło ostatecznie do okrojenia jej z realnych wyjaśnień sprowadzając do legend i przekazów przypominających apokaliptyczne przepowiednie ujmowanych własnie w takie wersery jakimi posługiwał się Nostradamus i jemu podobni.
   Stwórzmy taką przepowiednię:
   A kiedy zatrzęsą się góry i ziemia będzie drżeć, przyjdzie anił ciemności i zamieni dzień w noc///
   Oczywiście była to improwizacja, gdzie mi tam do Nostradamusa, ale raczcie zwrócić uwagę, że owa przepowiednia, mam na myśli przepowiednię Nostradamusa może być niczym innym jak przekazem wiedzy zamienionej na trudno zrozumiała dla ciemnego ludu centurię.
   Nostradamus sam mógł nie mieć pojęcia skąd bierze tego typu domysły, a może jednak coś gdzieś czytał, jakieś stare zapiski, których nie rozumiał z naukowego puntu widzenia i stąd brał swe inspiracje do tworzenia przepowiedni?
   Jakkolwiek na to nie patrzyć tylko ciemniaki typu kwiiiecień klękają po każdym drżeniu ziemi i obwieszczają koniec świata nie rozumiejąc pewnych PRAWDOPODOBNYCH zaznaczam mechanizmów, które mogą faktycznie być zapowiedzią kataklizmu i katastrofy, a równie dobrze dziełem zbiegu okoliczności i czystego naturalnego przypadku.
   Ot i cała tajemnica otwarcia wrót zawarta w być może naturalnych mechanizmach rządzących tym światem.

   Usuń
  2. Przepraszam za kilka literówek, ale pisałem szybko by nie stracić myśli.

   Usuń
  3. Do tego dochodzą zmiany na słońcu. Współczesna nauka nie zna jeszcze wszystkich słonczych cykli mogących powodować zmiany na ziemi.

   Usuń
  4. Dokładnie tak, słońce ma swój rytm, ale jak widzimy niejednokrotnie zaskakuje nieprzepowiedzianymi wybuchami koronalnymi, które na szczęście nie są zbyt często skierowane ku ziemi. Co by było gdyby strumień wysokoenergetycznych cząstek z takiego wybuchu dotarł wprost do ziemi nie muszę wyjaśniać. Niemniej jest jeszcze jedna kwestia. Wszystkie te zewnętrzne wpływy o jakich wspomniałem oraz te słoneczne powodując ruchy tektoniczne ziemi sprawiają, że wewnętrzne warstwy geologiczne ulegają przesunięciom, a zatem tworzą się uskoki i miejsca w, których promieniowanie ziemskie czyli promieniowanie magnetyczne i grawitacyjne ulega nieznacznym zmianom-nasileniom. Wewnątrz ziemi panuje ogromne ciśnienie, co wytwarza silne pola promieniowania mikrofalowego. Owo promieniowanie w takich miejscach gdzie doszło lub dochodzi do tąpnięć i przesunięć warstw wewnętrznych nasila się. A zatem widać jego skutki na powierzchni. Już dawno odkryto, że to mikro promieniowanie ma szkodliwy wpływ na organizmy żywe, że powoduje pękanie skał i budynków, co widać w postaci -przyjrzyjcie się- pękaniu niekiedy ścian domów, betonowych i asfaltowych nawierzchni i zwiększonemu procesowi korozji w obszarach takiego oddziaływania. Drzewa rosnąc na takim obszarze przeważnie odchylają się od pionu, a niektóre gatunki roślin w ogóle tam nie występują lub na odwrót znajdują dobre miejsce do bytowania.
   Co za tym idzie? Idzie to, że w takich miejscach ludzie faktycznie odczuwają jakieś zmiany i stąd potem powstają legendy o czarcich kamieniach, czakramach i miejscach mocy o jakich nawijał nasz aprillos powtarzając to wszystko za bandą ciemniaków nie rozumiejących skąd to wszystko się może brać, a przynajmniej nie szukających na to naukowej odpowiedzi.

   Usuń
  5. Ciekawe teorie nie znam się ale przemawiają do wyobraźni. A co do pana Kwietnia to jest to chory człowiek któremu udało się przejść badania w wojsku na nsra. Badania widocznie nie były zbyt wnikliwe a jak wiadomo niejeden czub potrafi udawać normalnego. Zobaczymy czy tym razem opinia będzie pozytywna jak zapoznają się z całym tym gównem co spłodził. Nie mogę się doczekać rezultatów z góry wiadomych.

   Usuń

 14. Kiedys bycie trepem bylo wstydem, szedl tam element i nieudacznicy ktorych nigdzie nie chcieli, tak jak do policji.
  Teraz NSR to zrzut odpadow ktorych nie chca w armii, choc od ponad roku ustawowo zrobiono z tego to przedsionek armii bo kilkaset osob z NSR dostanie kontrakty, keszta to pierdziwozy, takie Kwietnie chcace zrec, chlac i zbijac baki.
  Wystarcy spytac jakiegokolwiek kontraktowego z WP o opinie nt NSR, a jak chce cie sie posmiac to zapytajcie misjonarza.
  Jeden ktorego znam twierdzi ze byle ekipa nastolatkow ASG spuszcza baty pijusom z NSR bo to poczekalnia dla meneli.

  Tak wiec pianie nad tym ze ktos grzeje nizyny zawodowo-profesjonalne, bedac w najgorszej formacji wojska na nizinach szarzy za psie pieniadze, to objawy spierdolenia zyciowego.

  To jakby chwalic sie ze pracujesz w biedronce na kasie i robic z tego wielkie halo.


  Napierdoalanie kamieni nie szlo, do pieca nie umial przykladac ani zabawek sprzedawac dzieciaka no to pierdzi w woz udajac armie.
  Hahahaha, jak poczytajka o pacjencie to bedzie kop w dupe bo to psychol.

  OdpowiedzUsuń
 15. Radze przeczytac i powolywac sie w rozmowie z przelozonymi czuba na konkretne paragrafy.

  http://www.iniejawna.pl/przepisy/mon/2009_190_1474.pdf

  Z pewnoscia zainteresuja go jego popisy pod wplywelm alkoholu i prochow, oraz materialy w ktorych przynaje sie do chlania i libacji na wyprawach gdzie paraduje w mundurze, nagrywania tych bredni na bani szkalujacych historie, AK/ZW i promujacych komunizm czy wybrykow w stylu zbeszczeszczenia kapliczki ze Sw. Barbara w jednej ze sztolni.
  Musza tez zobaczyc materialy gdzie Kwiecien sam przynaje sie ze jest nienormalny, szalony, chory na glowe oraz jego popisy z bronia czy “uczeniem” ludzi jak dac sie zabic nozem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednym z ostatnich naszych tematów:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/05/dz-urz-mon-07113.html
   pisaliśmy o tym przytaczając kilka punktów z regulaminu wojskowego. ŻADNEGO Z NICH kwiiiecień nie spełnia i KAŻDY Z NICH łamie na każdym ktoku będąc kompromitacją dla Wojska Polskiego i każdego Polaka.

   Dziś przed południem rozmawiałem z kolejną osobą z WKU w Łodzi. Był to major Kwiatkowski zca. szefa tej jednostki, ale nie główny przełożony kwiiietnia. Nakreśliłem mu w kilkunasto minutowej rozmowie całą sytuację z grubsza nie wdając się za nadto w szczegóły bowiem.... odniosłem wrażenie, że, może mylne, nie był zbytnio sprawą zainteresowany, chociaż pod koniec gdy zdołałem jednak kilka szczegółów z wyczynów kwiiietnia opowiedzieć jakby wykazał zainteresowanie i obiecał, że przyjrzy się sprawie, Ustaliliśmy, że mam złożyć pisemne zawiadomienie drogą elektroniczną na maila tej jednostki o całej sprawie i podać w linkach oraz szczegółach to wszystko co świadczy, że kwiiiecień łamie zasady dobrych obyczajów i co nie przynosi chluby Wojsku Polskiemu. Zapewnił mnie i stwierdził na koniec, że jeśli istotnie materiały te będą wskazywać na UZASADNIONE skierowanie kwiiietnia na badania psychologiczne czy inne określające stan jego przydatności do pełnienia służby to tak się stanie i wtedy jak dodał będzie podstawa do wypowiedzenia mu umowy jaką zawarł z bezpośrednim przełożonym.
   Jestem pewny, że tak się prędzej czy później stanie choć nie ukrywam, że wcale nie od razu, bowiem jak przeczuwam nikomu z przełożonych kwiiietnia nie będzie zależało na tym by okazało się, że zatrudnili chorego umysłowo człowieka i dopuścili go do pełnienia służby wojskowej tym samym niedopełniając właściwie formalności związanych z badaniem go. Niemniej w rozmowie z Panem Kwiatkowskim powiedziałem, że kwiiiecień w chwili zawiązywania kontraktu mógł nie przejawiać skłonności psychopatycznych lub dobrze je ukrywał. Na to Pan major odpowiedział, że tak może być dla tego musi się zapoznać ze sprawą i podjąć dalsze decyzje zależne od sytuacji.
   To, że kwiiiecień jest nienormalny każdy widzi. Obawiam się, że może tego nie będą chcieli zobaczyć jego bezpośredni przełożeni. W związku z tym jeśli tak się stanie pójdę ze sprawą do wyższych instancji bo uważam i nie tylko ja, że człowiek o takich cechach osobowościowych dopuszczający się tylu zachowań ewidentnie świadczących o jego NIEPOCZYTALNOŚCI może stanowić zagrożenie dla:

   BEZPIECZEŃSTWA INNYCH ŻOŁNIERZY.
   DLA ZACHOWANIA TAJEMNIC WOJSKOWYCH.

   Oraz nie sprzyja:
   BUDOWANIU DOBREGO WIZERUNKU WOJSKA POLSKIEGO.
   DAWANIU DOBREGO PRZYKŁADU JAKO ŻOŁNIERZ RESZCIE OBYWATELI.

   Zapene kwiiiecień jest pewny, że stoją za nim dziesiątki prokuratorów jak to nieraz oświadczał i grupy paramilitarne i sami przełożeni?
   Grubo się myli. Nawet jeśli nic nie wskóram na tym szczeblu udam się wyżej i tak do skutku. Aż wreszcie ktoś przejrzy na oczy i przeanalizuje całą jego działalność z ostatnich 4 lat i to co zrobił i nadal robi wobec innych, również mnie jako już osoba prywatna, a właściwie już nie bo będąc zawodowym żołnierzem działa niejako, jako żołnierz NSR, a to co robi nie jest godne Polskiego żołnierza.

   Usuń
  2. wystarczy nagłośnić medialnie np.: zaangażować jakąś dziennikarską szumowinę pokroju rodem z GW, że przyjmują debili do woja, ci od Michnika lubują się w sraniu na wszystko więc można takich wykorzystać do zrobienia małej czystki w armii, to że poleci przy okazji paru wykrytych wariatów, to mała strata ale bardzo potrzebna na wypadek konfliktu zbrojnego

   Usuń
 16. Już myślałem że cyrk przyjedzie do Zielonej Góry, w Z.G. przywitał by dauna komitet powitalny godny " sierżanto-kapralo- komandosa". :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. W Zielonej Górze też kwietniołak zawiąż grupę, jak wysiądziesz z pociągu otrzymasz gratulacje , będą wszyscy podchodzić i po kolei ci dziękować.
  Nawet będą autografy chcieli.

  OdpowiedzUsuń
 18. kwietniołak, trzeba było Tate słuchać miał byś rabiniczną wiedzę, a tak co ?, słuchasz pijaków pod sklepem i prostytutki :). Potem walisz z nimi jabola i wszystko ci się we łbie poierdoli :-).

  OdpowiedzUsuń
 19. No to ja wam dam jeszcze coś czego kwiiiecień nie wie, ale z pewnością jego przełożeni wiedzą:

  http://www.skierniewice.wku.wp.mil.pl/files/skierniewice/file/Kodeks_honorowy.pdf

  GODNOŚĆ I HONOR
  ŻOŁNIERZA ZAWODOWEGO


  1. Godność żołnierza zawodowego, to wartość wypływająca z szacunku dla samego siebie, poczucia dumy
  z przynależności do społeczności wojskowej i podjęcia szczególnych zobowiązań wobec Ojczyzny.
  2. Honor żołnierza zawodowego to postawy i działania, które znamionują uczciwego i prawego człowieka.
  Jest źródłem jego czci oraz moralnych wartości środowiska zawodowego.
  3. Fundamentalnymi cnotami żołnierza zawodowego są: patriotyzm, męstwo, uczciwość, odpowiedzialność, sprawiedliwość, prawdomówność i solidarność zawodowa.
  4. Żołnierz zawodowy otacza szczególną czcią godło, barwy narodowe i hymn państwowy. Jest wierny przysiędze wojskowej i sztandarowi. Szanuje mundur wojskowy, który uosabia uświęcone tradycją wartości oręża polskiego.
  5. Utożsamia się z tradycjami i dobrym imieniem macierzystej jednostki wojskowej.
  6. Respektuje normy prawne i społeczne. Szanuje instytucje państwa i społeczeństwa.
  7. Cechuje go szczerość i szacunek dla innych. Stawia zawsze dobro służby ponad ambicje osobiste. Dba o wizerunek wojska i etos służby, z którymi się utożsamia.
  8. Nie dopuszcza się czynów, narażających na uszczerbek jego honoru i dobre imię wojska. Czynami niegodnymi żołnierza są w szczególności: zdrada Ojczyzny, tchórzostwo na polu walki, obłuda, prywata, niewywiązywanie się z przyjętych zobowiązań.

  ŻOŁNIERZ ZAWODOWY POZA SŁUŻBĄ

  1. W środowisku społecznym prezentuje najwyższe wartości moralne i obyczajowe. Jest wzorem kultury osobistej i dobrego wychowania.2. Dąży do umiejętnego łączenia potrzeb służby z troską o dobro swojej rodziny.
  3. Odnosi się z szacunkiem i zrozumieniem do obowiązków i potrzeb rodzinnych swoich podwładnych i kolegów.
  4. Dąży do integracji swojego środowiska zawodowego, a w kontaktach towarzyskich prezentuje postawę otwartości.
  5. Nie jest obojętny wobec negatywnych postaw i poczynań. Udziela pomocy potrzebującym i występuje w obronie pokrzywdzonych.
  6. Nie podejmuje działalności, która naruszałaby jego dobre imię i dobre imię Sił Zbrojnych RP.

  POSTĘPOWANIE W SPRAWACH HONOROWYCH
  2. Potępia wszelkie zachowania, naruszające honor i godność żołnierza zawodowego.


  /////  JAK TO SIĘ MA DO POSTĘPOWANIA KWIIIETNIA?
  aLBO JAK POSTĘPOWANIE KWIIIETNIA MA SIĘ DO TEGO?
  Jak to się ma do tego, że straszył i groził grupami paramilitarnymi, zrobieniem ludziom bydła w pracy, masą pomówień o czyny nigdy nie mające miejsca w tym o gwałty, pedofilę, bycie karanym, molestowanie pracownic, kradzieże, szantaże, chęci podpalenia itd, wszystkiego wymieniać nie będę jest to w jego wizytówce i w ostatniej jego twórczości na blogu pedofilskiej bandy trzymającej z podrywaczem 13-14 latek. Jak to się wszystko ma co robił i robi kwiiiecień do jakichkolwiek regulaminów wojskowych i kodeksów honorowych?

  Jak to się ma do zdrowej psychiki? To nijak się ma. To objawy psychopatii będącej znamionami możliwości popełnienia czynów zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty tu o jakiś żołnierzach zawodowych? . od kiedy wariat jest żołnierzem zawodowym?. To przebieraniec sierżanto-kapralo-komandoso-prelegento- Napoleon Bonaparte, który jadąc pociągiem mówi że jedzie S3, (chyba gołą dupą po nieheblowanej desce :D. )

   Nasłucha się u tej dziewuchy TV a potem kręci jakieś pierdy szmerdy , yyyyy aaaaa słuchajcie bajki kolargola.
   Tak jak ktoś skomentował że bajki o wilkołakach i Śpiącej Królewnie w szklanej trumnie były śmieszne. niech odpali konio -quada lub land rowera marki Ukraina i nakręci film ze śmietnikowego surviwalu, będzie ubaw. A tak to tylko jakieś pierdolenie o niczym.

   Nawet nie jarzy kto startuje na prezydenta i jaki ma program. Czyli jak zwykle dno i 40 m mułu, po którym chodzi nasz dzielny Jaś Fasola bez płetw :-).

   Filmik cienki bo był tylko skecz pod tytułem ping pong :-), oraz znów książeczki PZPR-owskich polidruków.

   Można było jeszcze się pośmiać z tego jak Niemcy zaatakowali Breslau :D. Nasz internetowy Koko powinien wymyślać jakieś nowe gagi, no bo teraz to tylko ziew. Czekałem na woltyżerkę na koniku i jestem zawiedziony :(. Pełen galop i stanie na głowie w siodle to byłby hit.

   Usuń
  2. Niestety jest. Jest bo nie dopatrzyli się w nim wariactwa. Zapewne jakby znali jego wizytówkę i wszystkie materiały z tego bloga i forum UR to na progu dostał by kopa lub skierowanie do sp.

   Usuń
  3. Przeciez Kwiecien przyznaje sie w 2 czy 3 nagraniach ze jest chory na glowe, ze jest wariatem i smieje sie do tego glupkawo.
   Kazdy kto mial z nim do czynienia wie ze to czubek.

   Nalgal na testach ktore prawdopodobnie byly robione tasmowo, mozliwe ze z automatu po wstepnej weryfikacji na rozmowie podczas ktorej sprawial wrazenie normalengo-wiemy ze umie udawac zdrowa osobe ale nie na dlugo bo to pierdolec, umie milic sie i udawac sympatycznego aby po chwili odjebac jakas skurwiala, lajdacka akcje i przejsc po tym do normalnych czynnosci jak gdyby nigdy nic.

   Usuń
  4. Przyjmowanie do NSR jest taśmowe na 100 przyjmą 90 najczęściej odpadają z powodu wieku albo słabej kondycji fizycznej, rozmowa z psychologiem raczej „urzędowa” kilka pytań i nic więcej weryfikacja kiepska przyklepanie bez sprawdzania w prywatnych firmach lepiej sprawdzają i dokładniej, czasem w rubryce zawód wyuczony/wykształcenie co nie którzy wpisują kurs przysposobienia zawodowego w starszych pokoleniach było też takie ustrojstwo jak szkoła „zawodowa” dla tych co nie ukończyli podstawówki, są też „szkoły” online wystarczy dobrze posmarować i się ma „magistra” bez wychodzenia z domu, obecnie fałszowanie dokumentów jest większe niż za czasów „komuny” wszystko można podrobić każdą pieczątkę pismo nikt tego nie sprawdza jak już to pobieżnie abo dopiero jak jest typowa wpadka jak się trafi na kogoś nadgorliwego typowego służbistę, jest kilka „firm online” oferujących wyrobienie każdej pieczątki nie trzeba się męczyć z drukarenką zabawkową albo kopiuj wklej, znam takiego goście co sobie zamówił pieczątkę a później podszył się pod firmę, wpadł bo pismo trafiło pod niewłaściwy adres, ktoś myślał i się połapał, że to przekręt :) najłatwiej oszukać instytucję państwową jest taki burdel w dokumentach, że prawie wszystko przejdzie prawie bez weryfikacji, więc nie ma co się dziwić, że na iluś chętnych do służby w NSR prześliźnie się jakiś czub i to nie jeden kwiecień

   Usuń
 20. kończyna spłodził :
  " Spotkałem się z byłymi członkami rozpadłej Grupy doszli do wniosku że lepiej działac ze mną niż przeciw mi "

  A cóż to za rozpadła grupa ? , czyżby "ktoś" , "jakiś", "pewien", "któryś" znów się reaktywowali w grupie Tworki Wschód ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Nastepne "gwiezdne jaja" z kończyny wyssane :

  " Wraz z Alexem z porozmawjajmy.TV kręcimy film poświęcony Uroczemu Tomaszowi Sidorowi w oparciu o stronę Kończyny , wywiad z policja też tam będzie "

  No to czekamy z niecierpliwością na tą komedię :), sądząc po poprzednich produkcjach dwóch kosmitów , mądrze nie będzie ale wesoło może być :).
  Proponuję dokręcić materiał powtórkowy o Amerykańskim Amorze oraz o Krym, krem, krum, kreml itp. :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pinokio i Alex ktory widzi elfy w gorach, dobrana para.
   Moga sie powymieniac tabletkami na glowe, z pewnoscia wynikna z tego jakies niezwykle opowiesci.

   Usuń
 22. Offtop wyborczy, ale zostawie to tu bo on pieknie cisnie systemowym pacholka:
  https://www.youtube.com/watch?v=FzNPYqBwLBg

  Zajebiste miny rezimowych pacholkow.
  :D
  Z Kandydatem nie zgadzam sie w sferze religijnej, reszta jest ok, szczegolnie polaczenie tradycji z wolnorynkowymi reformami.
  Osobiscie raczej nie dostanie mojego glosu, jednak podoba mi sie jakie burze wywoluje w politpoprawnych umyslach po prostu mowiac prawde.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A powinien ten głos dostać dla Twojego dobra, To że ma inny światopogląd religijny o niczym nie świadczy, to jest jego światopogląd, nie mój i nie Twój jak sądzę. Poza tym tak samo równo piętnuje sprzedajnych klechów i działających klechów przeciw Polsce.

   Usuń
 23. co ta kończyna tam ćwiczy wariata :)

  " Ażeby umilić mu czas, jest dobry moment na publikację pewnych dokumentów, które przedstawią Dariusza Kwietnia w świetle, w którym wielki prestuś nigdy by Darka nie chciał widzieć. Pozdrawiam tych wszystkich, którzy wyśmiewali się z Darkowego wojska i traktowali jego słowa jako konfabulacje."

  Kończyna wygląda na to że razem siedzicie z kwietniołakiem na tym samym oddziale :-), i wam się wydaje w tych pustych deklach ze tu siedzą jakieś gimbusy :
  zdjęcie nr 9. tekst wstawiony na pieczęć po lewej stronie :). chyba ktoś się zapomniał i zamiast pieczętować na końcu pisze na opieczętowanych blankietach z których coś wymazano gumką myszką nieudolnie w Paint-cie.
  Trzeba było poprosić to zrobiło by się to fachowo a nie jakieś badziewie.

  zdjęcie 2 poświadczenie bezpieczeństwa , zamiast Wojskowy Komendant Uzupełnień , jest Wojskowego komendanta uzupełnień
  :D

  nie wspominając o innych kitach z satelity nazywanej Inną rzeczywistością :D

  Art. 29.
  1. Po zakończeniu postępowania sprawdzającego z wynikiem pozytywnym organ prowadzący postępowanie wydaje poświadczenie bezpieczeństwa i przekazuje osobie sprawdzanej, zawiadamiając o tym wnioskodawcę.
  2. Poświadczenie bezpieczeństwa powinno zawierać:

  1) numer poświadczenia;
  2) podstawę prawną;
  3) wskazanie wnioskodawcy postępowania sprawdzającego;
  4) określenie organu, który przeprowadził postępowanie sprawdzające;
  5) datę i miejsce wystawienia;
  6) imię, nazwisko i datę urodzenia osoby sprawdzanej;
  7) określenie rodzaju przeprowadzonego postępowania sprawdzającego ze wskazaniem klauzuli tajności informacji niejawnych, do których osoba sprawdzana może mieć dostęp;
  8) stwierdzenie, że osoba sprawdzana daje rękojmię zachowania tajemnicy;
  9) termin ważności;
  10) imienną pieczęć i podpis upoważnionego funkcjonariusza ABW albo funkcjonariusza lub żołnierza SKW, albo pełnomocnika ochrony, który przeprowadził postępowanie sprawdzające.

  1. Dopuszczenie do pracy lub pełnienia służby na stanowiskach albo zlecenie prac związanych z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub wyższej może nastąpić, z zastrzeżeniem art. 34, po:

  1) uzyskaniu poświadczenia bezpieczeństwa oraz
  2) odbyciu szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych.

  1. Postępowanie sprawdzające ma na celu ustalenie, czy osoba sprawdzana daje rękojmię zachowania tajemnicy.

  Czyli ktoś tam sprawdził czy jakiś ciec kręcąc śrubkę przy gąsienicy będzie trzymał dziób na kłódkę i nie zdradzi do czego ta śrubka służy takie to poufne sprawy :D. To tak samo jak w wypadku Bezpieczeństwa Przemysłowego :D.

  Jeśli ktoś sobie wkręca że jest jakimś agentem bo dostał kwit do trzymania koparki na kłudę i nie ujawnianiu gdzie w jednostce jest magazyn paliw a gdzie kamera przy garażach to jest śmieszny ;D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewidentnie podrobione dokumenty wzory są nawet do pobrania z neta.

   http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fisap.sejm.gov.pl%2FDownload%3Fid%3DWDU20100760497%26type%3D2&ei=CNdJVfTmPILgywOH3oGQDg&usg=AFQjCNEXusNNhJ3AyBrejba-BqZg2fl4RQ&sig2=1cB_Fd-_PXT0qC9TUYzwqA&bvm=bv.92291466,d.bGQ

   Usuń
  2. Bip ABW kwietnia pewnie nie sprawdzili jak już to pobieżnie

   Co w praktyce oznacza pojęcie rękojmi zachowania tajemnicy?
   Zgodnie art. 2 pkt 2 ustawy rękojmią zachowania tajemnicy jest zdolność osoby do spełnienia ustawowych wymogów dla zapewnienia ochrony informacji niejawnych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem, stwierdzona w wyniku przeprowadzenia postępowania sprawdzającego. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy postępowanie sprawdzające ma na celu ustalenie, czy osoba sprawdzana daje rękojmię zachowania tajemnicy. Zgodnie z art. 24 ust. 2 i ust. 3 ustawy w toku postępowania sprawdzającego sprawdza się, czy wobec osoby nim objętej istnieją uzasadnione wątpliwości dotyczące między innymi: powiązań z obcymi służbami specjalnymi albo organizacjami przestępczymi lub wywrotowymi, czy występują okoliczności pozwalające ją szantażować lub wywierać na nią presję, czy osoba taka ukrywa w toku postępowania istotne informacje mające znaczenie dla ochrony informacji niejawnych, czy jeśli osoba sprawdzana miała już wcześniej dostęp do informacji niejawnych, to czy właściwie z tymi informacjami postępowała, czy osoba taka nie była prawomocnie skazana na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego, jeżeli czyn, za który nastąpiło skazanie, wywołuje wątpliwości, o których mowa w art. 24 ust. 2 i ust. 3 ustawy, czy majątek tej osoby ma odzwierciedlenie w uzyskiwanych dochodach, czy osoba ta nie jest uzależniona od alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych, czy osoba nie cierpi na choroby bądź dolegliwości psychiczne, które uniemożliwiałyby jej właściwe postępowanie z informacjami niejawnym

   Usuń


  3. Czy zawsze trzeba przeprowadzać postępowanie sprawdzające?
   Zgodnie z art. 34 ust. 1 ustawy nie przeprowadza się postępowania sprawdzającego, jeżeli osoba, której ma ono dotyczyć, przedstawi ważne poświadczenie bezpieczeństwa odpowiednie do wymaganej klauzuli tajności. Zasada ta nie dotyczy jednak poświadczeń bezpieczeństwa wydanych w wyniku przeprowadzenia postępowania sprawdzającego na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy.
   (5. AW, CBA, Biuro Ochrony Rządu, Policja, Służba Więzienna, SWW, Straż Graniczna oraz Żandarmeria Wojskowa przeprowadzają samodzielnie postępowania sprawdzające oraz kontrolne postępowania sprawdzające odpowiednio wobec:
   1) własnych funkcjonariuszy, żołnierzy i pracowników oraz osób ubiegających się o przyjęcie do służby lub pracy,
   2) osób wykonujących na ich rzecz czynności zlecone lub ubiegających się o wykonywanie tych czynności – z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.)
   Zgodnie z art. 34 ust. 10 ustawy nie przeprowadza się postępowania sprawdzającego wobec Prezydenta RP oraz osoby wybranej na ten urząd, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu, Prezesa oraz członków Rady Ministrów, Prezesa NBP, Prezesa NIK, sędziów, prokuratorów i ławników, Rzecznika Praw Obywatelskich, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, członka RPP, członka KRRiT, Prezesa IPN, Szefów Kancelarii, posłów, senatorów, asesorów. Zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy nie przeprowadza się postępowania sprawdzającego wobec osób zapoznających się z aktami spraw zawierających informacje niejawne w postępowaniu przed sądami i innymi organami, zwolnionych z obowiązku poddania się procedurze na podstawie przepisów odrębnych ustaw np. sędziowie, prokuratorzy, adwokaci. Zgodnie z art. 34 ust. 6 ustawy nie przeprowadza się postępowania sprawdzającego wobec osób dopuszczonych do informacji niejawnych w stanie nadzwyczajnym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej lub Prezesa Rady Ministrów, każdego we własnym zakresie. Zgodnie z art. 34 ust. 5 pkt 1 ustawy nie przeprowadza się postępowania sprawdzającego, gdy osoba legitymuje się pisemną zgodą wyrażoną w szczególnie uzasadnionych przypadkach na jednorazowe udostępnienie określonych informacji niejawnych.
   http://bip.abw.gov.pl/bip/informacje-niejawne-1/nadzor-nad-systemem-oc/bezpieczenstwo-osobowe/146,BEZPIECZENSTWO-OSOBOWE.print

   Usuń
 24. kwit nr 8 coś krzywo wyszedł, a do tego podpis ocenianego ?? dziwne nie dosyć że wstawiony z komputera to na dodatek czy ktoś widział aby oceniany się podpisywał i w jakim celu ?. Może teraz oceniani muszą wyrazić zgodę czy im się ta "ocena podoba" :D. Więc warto spytać w NSR jak to jest sierżancie ? :O

  OdpowiedzUsuń
 25. A wygrał ktoś wreszcie ten 1000 zł za podanie materiałów na Kwietniołaka???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Hilda z podziemi i malpa z pepesza na drezynie.

   Usuń
  2. Coś Ci się już pomyliło :) To była Hilda na drezynie, która goniła małpa aż do podziemi :)

   Usuń
  3. No co wy! Hilda strzelała z pepeszy a małpa pchała drezynę z kryształowymi skrzyniami do tunelu na Wołowcu.

   Usuń

  4. Nie zapominajmy ze jak nadchodza wilkolaki i mutanty to w podziemiach zaczyna strasznei smierdziec jak twierdzi Kwiecien.
   Tak jak mgla w sztolniach jest dla Kwietnia “wirem pionowym a nawet poziomym” tak smrod siarkowodoru w podziemiach jest znakiem nadchodzacej hordy hybryd.

   Kwiecien matole, w tym roku kupie wilkolakowi na urodziny wode kolonska Brutal i caly twoj plan tropienia po smrodzie w leb wezmie a Hilde z piwnicy to juz na 100% wyrwie.

   Usuń
 26. dla mnie kwiiiiecien nigdy nie był w NSR !!!!!!!!!!! Nawet nie zna przepisów mundurowych od kiedy po za slużba występuje w pasie wojskowym ,o ile mi wiadomo to obowiązek chodzenia w pasie był do 2005

  OdpowiedzUsuń
 27. Kwietniołak to "spadochroniarz" i "Operator", ma specjalne uprawnienia z NSR Zgrupowanie Tworki :D. Z poświadczenia bezpieczeństwa pacjenta zatrudnionego na tak zwana umowę zlecenie w W.P. dotyczącą nie paplania na temat tego gdzie są w jednostce baniaki z paliwem, idiota wymyślił sobie że ma dostęp do jakiś tajnych archiwów w tym Archiwum w ARLOSEN :D. A ten papierek to podpisuje nawet cieć z zewnątrz na umowę o pracę, zamiatający liście pod armatą.

  I wciska teraz jakieś kity na You Tube w durnych filmikach że jest jakimś "operatorem" w arafatce :D.

  A tak naprawdę to taki z niego "młodszy technik" po nie ukończonej zawodówce jak i "operator powierzchni płaskich" na umowie zleceniu w Tesco :). Nie ubliżając ludziom z zawodem po szkołach zawodowych, gdyż niektórzy z nich są bardziej prawi i mądrzejsi niż "profesorowie" z nadania.
  Oczywiście nie dotyczy to tego hahmęta kwietniołaka z armii Wschodni front Tworki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosze was, nie ma co podniecac sie tym przegrywem zyciowym, on moze co najwyzej imponowac nastolatka albo jeszze wiekszym zjebom zyciowym (sa tacy?).
   Ile on ma, powoli 50 dych na karku?
   Starszy kapral w zapchajdziurach NSR?
   Buahahahahaa.

   Wczesniej jeszcze w zasadniczej naginal?
   No to kurwa osiagniecie, haha.

   Kumpel jest mlodszy od niego i od kilku lat ma pulkownika, no ale jest zawodowym a nie ciura pokladowa z chora glowa.
   W takim wieku tylko kretyn grzeje tak niskie szarze.


   Chwalic sie trepem w NSR to tak jakby obnosic sie ze zapierdalamy na tasmie za najnizsza krajowa (oczywiscie nie ma w tym nic zlego ale chwalic sie…) i gadac o tym naokolo.

   Oj, kurwa, osiagniecie zyciowe. Wiekszosc osob ma wieksze dokonania na karku przed trzydziestka, niz ten stary przepity swirus-pozer razem z jego fantazjami i klamstwami.
   Dla jednych bohaterem jest Elon Musk czy Buzz Aldrin czy Witold Pilecki-dla innych melbuks ktory pil 40 lat okradajac matke i bedac lokalnym melbuskem po czym sprzedajac plastikowe luki pod sztolnia na Wlodarzu zobaczyl ze Witkowski kosi hajs na wciskaniu kitow, wiec postanowil go nasladowac, mial jeszcze epizod kamieniarza i palacza w kotlowni jednak z kazdej pracy szybko wylecial bo nic nie umie sierota zyciowa, wiec wsika kity, sprzedaje klamstwa i bajki.


   Jak jego przelozeni zobacza jego “tworczosc” to psychiatryk pewny, lub wykop ze sluzby.


   Usuń
 28. To jest operator membrany od gitary i specjalista od strun do trabki, technik nasz oczytany, walczacy z botami, wilkolakami, atramentyzujacy rtec krwia skrzyplocza i przeszczepiajacy kangurze skoki tajemna technologia genetyczna z lat 30tych, opracowana w latach 20tych XX wieku, rownoczesnie na Elefantynie, wyspie Thule i Nowej Szwabi gdzie Hitler odlecial ufo co mu zbudowali na Osowce. Alex co elfy widzi mu to powiedzial a wczesniej Hilda, Kangurowilkopies, Jarecki co zadreptal w gigantycznych butach na Wybrzeze i slawna malpa ode drezyny.
  Tak bylo panie komandoso-kapralo-sierzanto-techniko-pletwonurku.

  OdpowiedzUsuń
 29. Wiecie skąd się u kwietnia wzięło to otwarcie wrót i wielkie misterium?
  Otóż wtedy gdy kwiecień siedział na wielkiej sowie nadleciał statek matka. Kwiecień właśnie kimał na polance pod skórą wołową i był na wpół przytomny po obaleniu jabola. Kosmici zaparkowali obok i w statku matce zatrzasnęły się drzwiczki. Jeden z obcych otworzył okno i chciał te drzwi otworzyć śrubokrętem. Inny obcy otworzył drugie okno i mu pomagał z drugiej strony. I tak mocując się z tymi drzwiami jeden mówi do drugiego weź te wrota otwórz bo na mszę nie zdążymy.
  Kwiecień to usłyszał, ale jak to po winie rano jak wstał przypomniało mu się, że ktoś mu we śnie mówił coś o otwarciu wrót i jakimś misterium. I tak powstała legenda o wielkiej przepowiedni kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 30. Sidor ty palancie. Nie wiesz co zrobić z takim chujem Jastrzębiem? Powiem Ci bo chyba nie wiesz. Na Twoim miejscu za to wszystko pojechał bym osobiście do tego Krosna i wręczył powiastkę jego rodzinie i najbliższym o tym jaki z niego debil. Pierdolisz się z tym chujem tyle czasu, a on dalej swoje. Odemnie dostał by już dawno ciężki wpierdol, a Ty se pozwalasz by cię tak opluwał. Wchodzę na jego bloga i oczom nie wierzę jak można przeinaczać Twoje teksty. Facet mądrze piszesz i ostro jak trzeba tylko nie możesz sobie z takim chujem poradzić? Kilka takich akcji i ma chuj pozamiatane. Masz adres wiesz gdzie pracuje z kim współpracuje to na co czekasz? Ja bym chuja ujebał równo za coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja powiem tak, należy to zrobić. ale zadam wszystkim pytanie co wy byście zrobili z takim skurwysynem na moim miejscu?
   Może rzeczywiście metoda bydła w pracy jaką stosował kwiiiecień była by odpowiednia dla tego bydlaka? Może faktycznie gdyby najbliższe otoczenie dowiedziało się, że ma obok psychopatę było by najlepszym sposobem?
   Każdy wpis na blogu jastrzębia to dowód na jego psychopatię i równie wielkie skurwysyństwo jak u kwiiietnia. Skurwysyn poczyna sobie bo mniema, że ciągle będzie udawał, że nie on jest koniczyną, że może jak ktoś ze znajomych się dowie to uda mu się wyprzeć tego. Pytam co wy byście zrobili na moim miejscu?

   Usuń
  2. Robienie mu syfu w miejscu pracy może się skończyć donosem na policję... oczywiście na ciebie. Jedziesz po człowieku a tak naprawdę nie masz pewności, kto to jest. A może to któryś z użytkowników jego sieci postanowił się zabawić? Nie wiesz tego, więc lepiej nie wyskakuj z donosami i "opowiastkami", bo możesz dostać za to ostro po dupie.

   Usuń
  3. No tak hehe taki komentarz mogłeś napisać skurwysynu jastrzębiu tylko ty. Ja nie mam wątpliwości ŻADNYCH, że ty jesteś koniczyną gdybym nie maił nie miał bym zamiaru tego zrobić. To po pierwsze, po drugie dowody na to są tak oczywiste, że tylko takie debile jak ty mogą je podważać.
   Nie jestem głupcem jakim tobie się wydaję i na darmo nie nadstawiał bym karku. Widzę, że trzęsiesz dupą by się rodzinka, żonka i dzieciak nie dowiedział, że tatuńcio szantarzuje na internecie pisaniem na moją Matkę, koleżankę i, że przystaje z pedofilem. A ja ci mówię, że się dowiedzą nie w tej to w innej formie, nie tą to inną drogą masz to jak w banku. Każdy twój temat na twoim blogu posłuży do udowodnienia, że nie tylko jestes chorym i głupim idiotą, ale przede wszystkim skurwysynem o cechach najgorszego rodzaju. Boisz się-widzę i to mnie utwierdza w przekonaniu, że wobec takiego bydlaka jak ty TAKA METODA BYŁA BY ZE WSZECH MIAR WŁAŚCIWA I ADEKWATNA DO TEGO CO ROBISZ I ZROBIŁEŚ. Ja się z tym zamiarem od dawna noszę tylko przyznaję mam moralne opory bo widzisz to nie w moim stylu. No, ale to pomysł kwiiietnia, któremu codziennie dupę liżesz, a skopro tak to może właśnie taką metodę zastosować wobec ciebie? Dla tego zapytałem co wy byście zrobili na moim miejscu? I czekam na odpowiedź. Bo takiej kurwy jak ty argumentem się nie przekona i chyba tylko taką metodą jaka razem z kwiiietniem sami stosujecie od dawna.

   Usuń
 31. Tomasz . anonimowy poprzednik dobrze prawi . zobacz jak zalatwil to jeden rosjanin.
  Tak sie z chujami jebanymi robi!

  https://www.youtube.com/watch?v=NolGBH9o1fg

  A

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowyśroda, 6 maja 2015 22:39:00 CEST

  Chlopie Tomasz zna ich namiary i wie kto po nim jedzie.
  Nalezy im sie wpierdol i to przy kamerze.

  OdpowiedzUsuń
 33. Odpowiedzi
  1. Z PRZYJEMNOŚCIĄ TYLKO Z KIM ujawnij się to się sprawdzimy.
   Tak jak qrwin przyjebał w ryj boniemu, jak Duda obiecał w pysk qurwinowi tak ja obiecałem w pysk kwiiietniowi, ale wyzwania nie przyjął. Jastrząb tobie też złożyłem wyzwanie i jakoś nie przyjąłeś no więc? W każdej chwili jestem gotów tylko z kim i gdzie tchórzu zza klawiatury.

   Usuń
 34. bedzie tak jak lubisz "anonimowo"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz skurwysynu jastrzębiu dalej walisz te same metody anonimowe zastraszania. Tak jak w emailach się odgrażałeś wiele razy, że przyjedziesz by mnie zastraszyć tak dalej brniesz w te samą skurwysynu nutę. I to też będzie informacją dla twoich bliskich nie bój bidy. Tamte maile też przeczytają bliscy i zobaczymy czy będziesz taki chojrak.

   Usuń
 35. a o przyjemnosci zapomnij nie lubie ciot

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za to skurwysynu JASTRZĘBIU LUBISZ PEDOFILÓW TAKICH JA MAREK SĘK. Ot i cała prawda.

   Usuń
  2. A w liczniku widać, że chuju jebany z Krosna siedzisz na blogu cały czas i śledzisz co kto napisze. Wystarczyło cię pedofilska gnido sprowokować byś znów takimi tekstami mnie tu zasypywał. Twoje IP jest niezmienne i ciągle to samo. Widzę to w liczniku i ludziom możesz wciskać, że to nie ty kurwo jebana, ale nie mnie.

   Usuń
 36. aja sie ciebie nie boje bo mam w dupie naboje
  a jak trafi na chama to przyleci mama
  tylko przyjedź sam bo tata to tyż niezly cham
  bedzie chamow dwoch az brakuje mi slow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzicie to jest poziom debila z Krosna dariusza jastrzębia. Czy jest dalej sens kontynuować taką dyskusję? Ponawiam pytanie co wy byście na moim miejscu zrobili wobec tej pedofilskiej skurwiałej gnidy? I koniec jastrząb dyskusji.

   Usuń
  2. Jastrząb frajerze trzęsiesz dupą. Tomasz wiesz co robić nie bądz frajer niech świeci oczami w Krośnie.

   Usuń
  3. No i mamy kurwa dowód że sam sobie odpisałeś z anonima Tomaszku! Kolejny komentarz napisany raptem dwie minuty po Twoim. Kurwa, Ty dwie minuty potrzebujesz na wysmarowanie dwóch krótkich linijek? :D

   Usuń
  4. A tobie odpowiadam równie szybko pierdolcu bo jak akceptuję komentarze to czasem na nie odpowiadam od razu.

   Usuń
  5. I zamknij pysk pedofilu marku sęku bo dobrze wiem, że to ty skurwiały zboczeńcu. Twoja rodzina też dowie się jakiego zboka ma pod dachem. I nawet ci te bramki proxy nie pomogą by nie domyślić się, że to ty usiłujesz tu coś komuś udowodnić. Jesteś i zostaniesz upośledzonym autystycznym pedofilem i to tylko kwestia czasu gdy dowody na to poznają wszyscy. Już na twoim forum infra jakoś mniej wpisów bo nawet starzy bywalcy nie chcą siedzieć w pedofilskim paranormalnym kurwidole.

   Usuń
 37. Facet !!! wlasnie pederasci wyzywaja anonimowo innych od Ciot.
  Zobacz te ciote na filmiku ::CALKOWICIE JAK TY CHOJRAKU!!!

  ty kor...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak pederaści i pedofile. Jak widać jastrząb ma dobrych nauczycieli takich jak sęk i kwiiiecień. Jastrząb zamiast walić z anonima koniczynowego loginu to może staniesz do otwartej polemiki pod swoim nazwiskiem skoro taki nie koniczynowy jesteś? No dawaj odwagi jak mi udowodnisz, że nie jesteś koniczyną to ci nawet odszkodowanie zapłacę, a o takie samo wystąpię do tego kto nim jakoby jest.

   Usuń
 38. Panowie wywiązała się dyskusja z koniczyno jastrzębiem i nadpisane zostały dwa komentarze od, których się to zaczęło zacytuję je jeszcze raz by widniały w widocznym miejscu i czekam na odpowiedź:

  Anonimowyśroda, 6 maja 2015 21:51:00 CEST
  Sidor ty palancie. Nie wiesz co zrobić z takim chujem Jastrzębiem? Powiem Ci bo chyba nie wiesz. Na Twoim miejscu za to wszystko pojechał bym osobiście do tego Krosna i wręczył powiastkę jego rodzinie i najbliższym o tym jaki z niego debil. Pierdolisz się z tym chujem tyle czasu, a on dalej swoje. Odemnie dostał by już dawno ciężki wpierdol, a Ty se pozwalasz by cię tak opluwał. Wchodzę na jego bloga i oczom nie wierzę jak można przeinaczać Twoje teksty. Facet mądrze piszesz i ostro jak trzeba tylko nie możesz sobie z takim chujem poradzić? Kilka takich akcji i ma chuj pozamiatane. Masz adres wiesz gdzie pracuje z kim współpracuje to na co czekasz? Ja bym chuja ujebał równo za coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  Gall Anonimśroda, 6 maja 2015 22:08:00 CEST
  Ja powiem tak, należy to zrobić. ale zadam wszystkim pytanie co wy byście zrobili z takim skurwysynem na moim miejscu?
  Może rzeczywiście metoda bydła w pracy jaką stosował kwiiiecień była by odpowiednia dla tego bydlaka? Może faktycznie gdyby najbliższe otoczenie dowiedziało się, że ma obok psychopatę było by najlepszym sposobem?
  Każdy wpis na blogu jastrzębia to dowód na jego psychopatię i równie wielkie skurwysyństwo jak u kwiiietnia. Skurwysyn poczyna sobie bo mniema, że ciągle będzie udawał, że nie on jest koniczyną, że może jak ktoś ze znajomych się dowie to uda mu się wyprzeć tego. Pytam co wy byście zrobili na moim miejscu?

  Usuń

  Anonimowyśroda, 6 maja 2015 22:39:00 CEST
  Robienie mu syfu w miejscu pracy może się skończyć donosem na policję... oczywiście na ciebie. Jedziesz po człowieku a tak naprawdę nie masz pewności, kto to jest. A może to któryś z użytkowników jego sieci postanowił się zabawić? Nie wiesz tego, więc lepiej nie wyskakuj z donosami i "opowiastkami", bo możesz dostać za to ostro po dupie.

  Usuń

  Gall Anonimśroda, 6 maja 2015 22:49:00 CEST
  No tak hehe taki komentarz mogłeś napisać skurwysynu jastrzębiu tylko ty. Ja nie mam wątpliwości ŻADNYCH, że ty jesteś koniczyną gdybym nie maił nie miał bym zamiaru tego zrobić. To po pierwsze, po drugie dowody na to są tak oczywiste, że tylko takie debile jak ty mogą je podważać.
  Nie jestem głupcem jakim tobie się wydaję i na darmo nie nadstawiał bym karku. Widzę, że trzęsiesz dupą by się rodzinka, żonka i dzieciak nie dowiedział, że tatuńcio szantarzuje na internecie pisaniem na moją Matkę, koleżankę i, że przystaje z pedofilem. A ja ci mówię, że się dowiedzą nie w tej to w innej formie, nie tą to inną drogą masz to jak w banku. Każdy twój temat na twoim blogu posłuży do udowodnienia, że nie tylko jestes chorym i głupim idiotą, ale przede wszystkim skurwysynem o cechach najgorszego rodzaju. Boisz się-widzę i to mnie utwierdza w przekonaniu, że wobec takiego bydlaka jak ty TAKA METODA BYŁA BY ZE WSZECH MIAR WŁAŚCIWA I ADEKWATNA DO TEGO CO ROBISZ I ZROBIŁEŚ. Ja się z tym zamiarem od dawna noszę tylko przyznaję mam moralne opory bo widzisz to nie w moim stylu. No, ale to pomysł kwiiietnia, któremu codziennie dupę liżesz, a skopro tak to może właśnie taką metodę zastosować wobec ciebie? Dla tego zapytałem co wy byście zrobili na moim miejscu? I czekam na odpowiedź. Bo takiej kurwy jak ty argumentem się nie przekona i chyba tylko taką metodą jaka razem z kwiiietniem sami stosujecie od dawna.

  Usuń
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zastanawiał bym się dłużej. Chcą bydła niech mają wszędzie.

   Usuń
  2. TOMASZ OD RAZU WIDAC ZE SIE PANICZNIE BOJA !

   dzialaj jak w tym Linku co Ci wkleilem z ruskim i internetowym ukrainskim cwelem. albo do rodziny, zon dzieci, sasiadow zakladow pracy::WOJSKA ;; na tego idiote Kwietnia a inaczej beda kwiczec.
   Jestesmy z toba!
   A

   Usuń
  3. Na chuj Ty się pytasz co zrobić? Zrób co uważasz i koniec. Lubią robić komuś bydło to niech posmakują jak to jest.

   Usuń
 39. Tomasz, jeśli jeszcze nie zgłosiłeś sprawy na Policji, to czas najwyższy! Jak widać koleś ma STAŁE ip, co daje dużo w sprawie weryfikacji użytkownika tego adresu :) Myślę, że po zapoznaniu się organów ścigania z Tym wszystkim, szybko by ustalili ostateczne na 100%, a potem sprawa sądowa i koniec :) Oczywiście to tylko sugestia, każdy z nas ma prawo, załatwić to jak woli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszanie na policję nie ma sensu bo to nie jest sprawa policji tylko sprawa z powództwa cywilnego. Droga sądowa. Jastrząb razem z kwiiietniem na chlewie napisali, że zgwałciłem z Karolem jakąś kobietę. To pomówienie za, które oczywiście mogę sprawę wytoczyć, ale zanim zdecyduję to zrobić chcę zrobić coś innego czyli powiadomić o tych wyczynach najbliższe otoczenie tego zboka i psychola. Dla tego pytam co wy byście na moim miejscu zrobili wobec tej parszywej mendy?

   Usuń
  2. Tylko sąd, inne akcje szeryfowe są bez sensu. To nie Ukraina gdzie latają z nożami i bronią. Jak nie poszedł pozew do tej pory to błąd, bo jak sie mówi A to trzeba powiedzieć B. Będzie coraz gorzej bo kończyna kwietniołak czują się bezkarni, kwietniołak trochę został utrącony w tych jego działaniach i pierdolamencjach. Ale ta szczekaczka kończyna siedzi tam pod jude cmentarzem i judzi.

   Podać durnia do sądu iść przedstawić dowód na pomówienia i sprawę z krzywym ryjem zamknąć. Żadne bydło w pracy i nachodzenie rodziny. Bo to się obróci w druga stronę. To prosta sprawa, wniosek do sądu, wniosek na policję, że w związku z wniesieniem sprawy na wokandę prośba o ustalenie kto to pisze. A przy wniesieniu sprawy wniosek do sądu o sądowne ustalenie szkalującego. To dziecinnie proste. Kotłowanie i netowe napinanie się bez konkretnych działań jest śmieszne. Reszta tych kamieni kupa z urzędu nic nie zrobi bo mają to w dupie.

   Usuń
 40. Odpowiedzi
  1. Przełożeni zapoznają się z materiałami, a co będzie zobaczymy w najbliższym czasie.

   Usuń
  2. ciekawa strona do polubienia oni są cieci na takich czubów jak kwiecień może nawet w pysk wyłapać jak na nich trafi przypadkiem

   https://www.facebook.com/JednostkaWojskowaKomandosow?ref_type=bookmark

   Usuń

 41. Dziwie sie ze jeszcze ich nie oskarzyles z powodztwa cywilnego.
  Wez dobrego adwokata, usmazcie taki pozew ze na 100% bedzie skazanie i dojebac skurwysynow. Prawnie i finansowo, jak taki Jastrzab i Kwiecien pojezdzi sobie do Warszawy na procesy ktore przegra to bedzie inaczej spiewal a bloga usunie ewentualnie zostawiajac pot tym adresem przeprosiny i krytyke Kwietnia, jak mu sad nakarze.

  Pozostaje tez metoda bardziej przyziemna, pojedz tam z kamera i zrob mu rozpierdiol, jak fiknie to wpierdol gnojowi bo to on cie sprowokowal wiec nawet jak go porzadnie obijesz to dostaniesz niska kare.

  Gdybys choc 5% tego czasu ktory poswiecasz na pisanie w necie poswieciel na kroki prawne lub przejechal sie tam/wynajal ludzi to sprawy juz dawno by nie bylo, tak jak pamietnego McKenziego.
  Gdybys choc 5% kasy za czas ktory tu poswiecasz zaplacil lokalnym wykidajla, to Jastrzab bylby bity co drugi dzien.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokalne wykidajła jak się dowiedzą, że Jastrząb trzyma z pedofilem z Katowic to już ma przesrane. Sąd nic nie da bo wzajemnie się oskarżacie choć tutaj okolicznością prowokującą jest Jastrząb. To okoliczność przeważająca na korzyść Tomka. Jastrząb nie wytacza Tomkowi sprawy bo go pomówił o gwałt i szantażował pisaniem na matkę. W dodatku prowadząc bloga i powtarzając za Kwietniem jego pomówień jest współwinnym, a to już zdecydowana p[przewaga na korzyść Tomka. Sprawę w sądzie Tomasz by wygrał biorąc to pod uwagę. W najlepszym przypadku sąd orzekł by wzajemne oskarżenia i wyroku by nie było. Tak chyba było z matką kurka i Owsiakiem gdzie sąd orzekł wzajemne obrażanie i umorzył sprawę. Tu trzeba by się zapytać prawnika jakie są szanse na wygraną.

   Usuń
  2. Sąd sądem, ale wstyd w rodzinie pozostanie. Jeśli wytoczę mu sprawę z powyższych powodów rodzina i znajomi się dowiedzą za co. Jak tego nie zrobię też się dowiedzą i nie ukrywam, że chciałbym by to nastąpiło zanim podejmę ten krok.

   Usuń
  3. Tomasz Ty jesteś pewny, że koniczyna to Dariusz Jastrząb i wszystko na to wskazuje. Dobra, ale załóżmy teoretycznie, że koniczyna to ktoś całkiem inny jakiś jego klient będący w sieci Krosoftu. Najwyraźniej koniczyna jest bardzo pewny siebie, że pozostanie anonimowy bo ma krycie Jastrzębia. Jastrząb nie wytacza Ci sprawy bo musiał by go ujawnić. Kółko się zamyka. Jastrząb kryje pedofila. Na jedno wychodzi. Gdyby tak nie było Jastrząb poszedł by na współpracę i pedofil został by utrącony, a dobre imie Jastrzębia przywrócone. Bo jakiś powód braku ruchów ze strony Jastrzębia musi być. Albo kryje koniczynę, albo sam nim jest. Masz otwarte wrota do sprowadzenia sprawy do jednego mianownika koniczyna i jastrząb jednomyślna spółka. Proste jak świński ogon.

   Usuń
  4. Słusznie. Już sam fakt, że Dariusz Jastrząb tyle miesięcy nie poszedł na współpracę w celu wyjaśnienia sprawy świadczy, że go kryje lub nim jest. Pisałem o tym wiele razy. Ale co tu gdybać macie w kąciku koniczyny jego przyznanie się, że jest Dariuszem Jastrzębiem i wiele innych dowodów to potwierdzających.

   Usuń
  5. Wykup billboard przy glownej ulicy w Krosnie i ogloszenia w lokalnej prasie.
   Podaj tam jak byk “PRAWDA O DARIUSZU J. z KROSOFT i jego wspolnikach Marku S. oraz DARIUSZU K.” i podaj dupny adres wraz z kodem QR, tak samo w ogloszeniu w ramce w loklanej prasie.

   Fortuny za billboard nie zaplacisz a reklama w lokalnej prasie na takim zadupiu to godzina twojej pracy a KAZDY w miescie sie dowie, ja bym tam wykupil ogloszenia w kazdej gazetce, nawet w osiedlowych bo to kurwa grosze kosztuje a sila razenia duza.
   Link QR do “kacika koniczyny” w kazdej ramce i normalny link.

   Chuj ci zrobi bo wtedy samemu na siebie doniesie a kazdy bedzie wiedzial jaki skurwysyn jest w miescie.

   Usuń
  6. Zacznij od lokalnego internetu:

   http://www.krosno.pl/pl/dla-mieszkancow/informacje-praktyczne/media-lokalne/

   W tym linku masz linki do najwazniejszych portali i tablic ogloszeniowych w miescie jak rowniez lokalnej prasy/TV/radia.
   Polecam zaspamowac na poczatek i uzyc darmowych ogloszen i komentarzy pod bierzacymi wydarzeniami, tak samo uzyc profile Krosna na facebooku.


   Zobaczysz jak mu sie pod dupskiem zapali jak wszedzie zobaczy materialy o sobie.
   Przypomnij sobie jak Sek sie obsral ze strachu gdy wiadomosci na jego temat pojawily sie w komentarzach na niszowym portal Silesia, wpadl w panike i popelnial bledy.

   Usuń
  7. Pomysł z bilbordami to chyba głupi pomysł :))), ale skuteczny. Nie zrobię tego. Jestem zwolennikiem bezpośredniego kontaktu i jeśli miałbym powiadamiać kogoś o jego wyczynach to otwarcie. Wystarczy, że dowie się rodzina i żona i bliskie grono znajomych. Chociaż jego klienci też powinni wiedzieć bo to co on robi wobec mnie świadczy bezsprzecznie, że może mając dostęp do sieci internetowej swych klientów czytać ich korespondencję i inwigilować jak robi to ze mną. Zobaczcie ile czasu poświęcił na wynajdywanie moich stron w internecie, starych komentarzy i zdjęć by je teraz komentować przeinaczając ich znaczenie i to co pisałem. Skoro tak to jestem pewny, że to szuja robiąca z innymi podobnie. Udostępnia internet i pewnie jara się czytaniem czyjejś prywaty. Ale pomysł z lokalnym internetem jest dobrym pomysłem i wydaje się lepszym.

   Usuń
  8. Ja widzę, ze wam obu tak się chce pozywać do sądów jak psom polke tańcować. Tomasz zrobiłeś błąd, ze od razu tego nie zrobiłeś tylko wszedłeś w dyskusje internetowe. Teraz to po herbacie chociaż dobry adwokat by go udupił. Kącik koniczyny nie ma większej poczytności w necie więc pozostaje Ci walka z cwelem jego metodą. Blog i lokalne media. Kilka listów do rodziny email do miejsca pracy i ma w gaciach gęsto.

   Usuń
  9. Ja powiem tak. Ja tego co o nim piszę się nie wypieram i nie jest to dla mnie powód do wstydu bo to co piszę jest wyłącznie ripostą dla niego od samego początku. Skoro on też się nie wstydzi to niech dowie się każdy z Krosna. Tylko jak to zrobię jeszcze nie wiem stąd się pytam by znaleźć najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.

   Usuń
  10. Najwazniejsze pytanie czy chcesz z nim tanczyc kolejny rok czy naroznik i szybki nokaut?

   On liczy na taniec, widac jak go to rajcuje, siedzi zjeb calymi dniami w tym kamerliku przed ekranem, czyta cudza korespondencje, rajcuje sie ta internetowa wojenka i wali gruche pod Kwietnia czy inkszego Seka.
   On liczy na to ze to zawsze bedzie internetowa wojenka, ze wszystko jest daleko od niego i nic mu nie grozi, ze nie bedzie konsekwencji i to nigdy nie wkroczy do jego codziennego zycia-odpierdalania psychopatycznej maniany na internecine i szalenia w swym kamerliku a potem do domu udawac normalnego ojca dajac cichaczem upust dewiacja i chorobie umyslowej na necie.

   Usuń
  11. I to jest KWINTESENCJA jaką zawarłeś w ostatnim komentarzu. To mnie utwierdza w przekonaniu by skurwysynowi pokazać, że cała ta wojenka wyjdzie poza ramy internetu.

   Usuń
  12. Nie wiem kto prowadzi tego bloga, ale powiem, że po lekturze wpisów odnoszę wrażenie, że marek sęk, dariusz jastrząb i dariusz kwiecień są dużo bardziej jebnięci w czachę niż niż by się wydawało. Ich publiczne pomówienia na poziomie pedałów i pedofili są dowodem, że nie wychodzą poza ramy oceny poprzez pryzmat własnych osobowości. Człowieku jeden z drugim czy ty jesteś nienormalny? No powiedz...

   Pozdro. Cały akademik w Poznaniu się z was śmieje, a szczególnie z tego Sęka, że stary chłop ugania się za małolatkami. Jak widać dorosłe kobiety są dla niego zbyt dużym wyzwaniem. To jest śmieszne i godne politowania.

   Usuń
  13. A TERAZ ORYGINAŁ OD ANIMOWEGO MARKA SĘKA:

   ///Nie wiem kto prowadzi tego bloga, ale powiem ci że po lekturze wpisów odnoszę wrażenie, że jesteś dużo bardziej jebnięty w czachę niż ludzie, których tu publicznie oczerniasz i mieszasz z gównem. Człowieku czy ty jesteś nienormalny? No powiedz...

   Pozdro. Cały akademik w Poznaniu się z ciebie śmieje. Ale to jest śmiech politowania. ///

   Maruś daruj se takie wpisy. Jak widzisz ja też potrafię takie pisać, ale tego nie robię bo nie jestem na twoim poziomie. Trzeba być debilem by napisać: nie wiem kto prowadzi tego bloga/// w chwili gdy wiadomo od dawna. Trzeba być debilem by napisać:///Cały akademik w Poznaniu się z ciebie śmieje/// akurat cały akademik!!!! No proszę czyli cały akademik w Poznaniu to banda takich pedofili jak ty i banda wyznawców wilkołaków i portali podprzestrzennych.

   Sęk na ciebie też przyjdzie kolej w swoim czasie. Posmakujesz lęku pedofila i to niedługo.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.