niedziela, 12 kwietnia 2015

Paranoik, łajdak, kłamca, oszczerca w kolejnej porcji bredni i kłamstw.

Dariusz Kwiecień pierdolekcja XLVIII   

No i mamy kolejny popis intelektualnych wynurzeń kwiczącego kwiiietnia. Dzisiaj zaczął od kolejnych kłamstw i pomówień na mój temat, które oczywiście muszę sprostować. Najwyraźniej kwiiiiecień doznaje psychicznej ulgi kiedy wciśnie na mój temat kolejny nie prawdziwy kit.

7 sekunda UWAGA hahaha chyba każdy kto go zna padł ze śmiechu po tym jak usłyszał, że rzadziej kręci filmy bo ma wyjazdy w teren i WOJSKO! Tak kwiiiecień ty kurwa i wojsko chyba to podwórkowe z karabinami znalezionymi w sztolni.
Następnie jak zwykle dziękuje swym pelikanom, których przybywa co go buduje jak to stwierdza. No jasne. Nie ma nic bardziej budującego jak ściąganie najgłupszego rodzaju widza na swe brednie.

I teraz UWAGA. W 45 sekundzie ta szmata mówi, że dostawał maile z zapytaniami czy został zamknięty w psychiatryku lub więzieniu. Zaraz to dementuje i mówi, że tak nie jest, że to są moje pomówienia. Otóż nie jest prawdą bym ja czy ktokolwiek tu pisał, że kwiiiecień został zamknięty w więzieniu lub psychiatryku w ostatnim czasie. Powtarzam w ostatnim czasie. To jest skurwaiały wymysł nieogolonego pijackiego ryła.
Bo to, że leczył się psychiatrycznie i siedział w więzieniu to wiemy od dawna i to nie jest tajemnicą. Z resztą czy tego nie widać i nie słychać?
Kolejna kwestia, Za chwilę dodaje to skurwiałe bydle, że ja jestem osobą niepoczytalną i obłąkaną gdy tymczasem to on jest niepoczytalny i obłąkany czego DOWODY są na naszym blogu i na moim forum tutaj: 
oraz w jego komentarzach na blogu Dariusza Jastrzębia vel koniczyna, które publikowaliśmy kilka tematów wcześniej.
Mało tego psychol wymyśla, że moja działalność niedługo się skończy bo JAKOBY wobec mnie toczą się jakieś postępowania za wprowadzanie organów ścigania w błąd. NIC PODOBNEGO NIE MIAŁO I NIE MA MIEJSCA! Powtarzam to są urojenia i kłamstwa obliczone na zdyskredytowanie mnie w oczach internautów.
Prawdą jest, że wykonałem dwa telefony na komendę policji w głuszycy powiadamiając ich o tym, że kwiecień afiszuje się z karabinami i pistoletami z czasów II wś znalezionymi w terenie, a drugi wykonałem do jednostki antyterrorystycznej we Wrocławiu-pisałem o tym w komentarzach kilka tematów wcześniej, informując ich o tym samym i składając telefoniczne podejrzenie, że kwiiiecień posiada nielegalną broń, którą zważywszy na jego psychopatyczną osobowość mógłby wykorzystać w celach terrorystycznych. I kurwa tyle. I zapowiadam, że będę to robił tak długo jak długo kwiiiecień będzie okazywał znamiona niezrównoważenia psychicznego i będzie działał na pograniczu prawa co robi od początku swej działalności w sposób nieodpowiedzialny i zagrażający życiu i zdrowiu ludzi, których wciąga w swoją działalność-pisaliśmy o tym wiele razy.
Tak więc nie jest to żadne wprowadzanie organów ścigania w błąd tylko zwykłe obywatelskie zawiadomienie dyktowane dobrem ogółu. 
To bydle kwiiiecień nawymyślał ostatnimi tygodniami taką masę nieprawd o mnie, że trudno je policzyć i wymienić. Że mam kilka spraw sądowych, że ścigają mnie prokuratorzy, że jakieś dziewczyny, kobiety itd pozywają mnie do sądu za molestowanie, że jestem pedofilem, pedałem, homoseksualistą, że molestowałem swoje pracownice prowadząc zakład fryzjerski, że one chcą odszkodowań, że,...że,...że,.... kurwa już nawet tego wszystkiego nie pamiętam! I to wszystko ten bydlak wypisywał na internecie ze swojego konta Darek na blogu Dariusza Jastrzębia tak niedawno, a wiele podobnych przez ostatnie dwa lata na swoim blogu.
I powiem wam to wszystko tylko dla tego bo dementuję jego kłamstwa i fałszowanie historii. To wszystko bo jako pierwszy pokazałem jego chorą skurwiałą naturę co właśnie potwierdza się w takich pomówieniach i w takich słowach jakimi rozpoczął dzisiejszą pierdolekcję.
I powiem bez ogródek. Kwiecień ty masz szczęście, że żyjemy w państwie względnego prawa bo inaczej zbierał byś zęby po całym Riese za te bandyckie i skurwysyńskie pomówienia.
Mam tylko nadzieję, że kiedyś - powiem wprost- czego ci śmieciu życzę, że zdechniesz jak bezpański pies bo taki los ci się nalezy za to wszystko co nie tylko wobec mnie zrobiłes, ale wielu innych ludzi, którzy poznali się na twojej plugawej naturze.

I na dzisiaj tyle. Co do reszty pierdolekcji i głupot jakie wygaduje ta łajdacka morda odniosę się w innym czasie w komentarzach pod waszymi. Z resztą w poprzednim temacie już zdążyliście napisać kilka trafnych więc odsyłam nowych czytelników do nich i zachęcam do pisania nowych dotyczących tego bełkotu paranoika i łajdaka.
TS.

DODATEK-komentarz do pierdolekcji.

PIERDOLEKCJA Nr. XLVIII NIE DLA NIE IDIOTÓW

Na samym początku po steku kłamstw na mój temat kwiiiiecień opowiada jaka to ilość ludzi pisze się na wyprawy terenowe konno. A ja się pytam na co ta kreatura kłamliwa jest tam potrzebna? Czyżby właścicielka stadniny użyczająca swych koni nie potrafiła zadbać o klientów sama, że musi uciekać się do pomocy takiego świra, a właściwie dwóch świrów w postaci kwiiiietnia i Mikołajczaka? Ona zapewne po prostu nie ma bladego pojęcia o bezwartościowym kłamliwym dorobku naszego kwiczącego eksploratora i stąd taka nieszczęsna komitywa.
Kwiiiiecień opowiada ile to miejsc są w stanie przejechać konno. Jako, że doskonale znam te tereny bo nie raz tam bywałem na obozach zimowych i letnich oraz wypoczynkowo to gdyby chcieć zjechać konno te wszystkie wymienione miejsca to cirka było by to z 5 kilometrów. Tego nikt nieprzygotowany do jazdy konnej nie wytrzyma to raz, a dwa, że zajęło by to wiele godzin czego nie tylko jeźdźcy nie wytrzymają, ale i konie. Tak więc zapowiedzi o grupach jeżdżących konno po Riese są z góry skazane na niepowodzenie. Poza tym taka wyprawa musiała by kosztować sporo kasy, a na to mało kto by się pisał. Nocowania w terenie z końmi objechanie tak rozległego terenu to wszystko bajania pierdolca chcącego zrobić jedynie wrażenie na lemingach. Skończy się na kilku kilometrach jazdy w okolicy ośrodka i tyle, albo na pierwszym upadku kogoś na jakimś pagórku bo jak pisałem wcześniej jazda konno po górskim terenie wymaga UMIEJĘTNOŚCI i nie jest to kwestia krótkiej lekcji przed wyjazdem w teren tylko tygodni nauki jazdy.

3:32 od tego momentu zaczyna się prezentacja książek. Ale nie to jest istotne. Istotne jest to, że to skurwiałe jebane bydle pokazując je wmawia idiotom, że to wszystko co do tej pory mówił o obozach koncentracyjnych jest zawarte w tych książkach. A to nieprawda. Nic co mówił nie jest prawdą na temat obozów koncentracyjnych, a szczególnie o Auschwitz.
Dalej nasz kwieci unio wmawia wszystkim jakby tego nie wiedzieli-matoły nie wiedzą-, że nie tylko Rosjanie wymordowali masę Polskiej inteligencji, ale i Niemcy też. No kurwa Amerykę zjeb odkrył! Tylko jest jedna kwestia. Kwiecień mówi to tylko po to by umniejszyć zbrodnie Rosjan na Polskiej inteligencji. A prawda jest taka, że i Rosjanie i Niemcy na równi mordowali nasz naród, ale dla kwiiietnia nie jest to oczywiste. Jemu lepiej wykazywać bardziej zbrodnie Niemców niż Rosjan. Ot taka lekka propaganda wybielająca choć trochę jego mocodawców ze wschodniego imperium.

A TERAAAAA HIT –GWÓŹDŹ PROGRAMU!!!!
Żydzi dla kwiiietnia to była POLSKA INTELIGENCJA!!!
W 6:44 kwiiiiecień wymienia obozy koncentracyjne w, których zginęła masa profesorów pochodzenia żydowskiego, dodając: TO TEŻ BYŁA INTELIGENCJA POLSKA!!!!
Zanim rozwinę komentarz do tej kwestii zapytam, czy trzeba czegoś więcej by nie widzieć komu to bydle służy i kto mu zleca wciskanie tych wszystkich bania luków?
Pomijając tragedię narodu żydowskiego wymordowanego przez faszystowskie Niemcy, żaden PRAWDZIWY POLAK nigdy nie powie, że żydzi to była Polska inteligencja. Żydzi to była żydowska inteligencja na terenach Polskich, która osiedliła się przed wiekami i tak jak w innych krajach, a szczególnie w Niemczech wkręcała się jak mogła we wszystkie struktury tych państw tworząc-chcąc tworzyć-odrębne diaspory i mniejszość narzucając przy okazji tym narodom własne prawa, co trwa jak widzimy do dziś.
Tylko kolaborant, antypolska świnia mógłby dopuścić się określenie tego typu co kwiiiecień, że żydzi to też była Polska inteligencja. Nie była Polska. Była żydowska i z Polską inteligencją NIE MIAŁA NIC WSPÓLNEGO!
Żydostwo, czego mało kto zauważa od czasów powojennych po dziś dzień we wszystkich środowiskach w tym i tym, które my stanowimy zajmując się tematyką drugo wojenną, za wszelką cenę chce uchodzić za Polaków, Polską inteligencję, współtwórców Państwa Polskiego, jego kultury, prawa i obyczajów. Dla tego posługuje się takimi jak kwiiiecień by to tu, to tam jednym takim zdaniem sączyć ten fałszywy przekaz do społeczeństwa, że żydzi to cząstka nas Słowian, Polaków, bez których nasza tożsamość nie była by pełna. Żydzi wykorzystują do tego dzieje IIwś i tragedię jaką przeżyli zręcznie manipulując opinią i świadomością społeczną właśnie w takiej formie jaką zaprezentowało to skurwiałe bydle.

Ale idźmy dalej.
7:00 kwiiiiecień wskazuje, że my Polacy jesteśmy rusofobami poddając w wątpliwość przy okazji możliwość zamachu w Smoleńsku.
Zanim skomentuję ten wątek to zadam pytanie, czy trzeba więcej by nie widzieć dla kogo to bydle gra?
Po pierwsze jesteśmy i będziemy rusofobami bo mamy milion ku temu powodów. Po drugie nasza rusofobia jako taka w większości nie odnosi się do bratniego narodu rosyjskiego bo tam żyją tacy sami ludzie jak my mający przyjazne do nas nastawienie, ale do władz rosyjskich, które na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci prowadziło antypolską politykę ciemiężąc w swych zbrodniczych komunistycznych szponach nie tylko nas Polaków, ale i WŁASNY ROSYJSKI NARÓD.
Po trzecie trzeba być ślepcem i głupcem by z tej całej gmatwaniny informacji dotyczących katastrofy Smoleńskiej nie wyłuskać niejasności wskazujących, że nie tylko był to zamach, ale i zaplanowana katastrofa wynikająca z błędnie podawanych wartości współrzędnych podczas końcowej fazy lotu Tupolewa. Całe śledztwo, jego sposób prowadzenia, oddanie inicjatywy Rosjanom, brak właściwego nadzoru podczas zbierania szczątków i mógłbym wymienić jeszcze ponad sto szczegółów wskazuje, że musiał to być zamach i zaplanowany wypadek. A biorąc pod uwagę, że samolot był remontowany w Rosji bez żadnego nadzoru przed katastrofą to zachodzi pytanie dla czego Polskie władze do tego dopuściły? Odpowiedź jest oczywista i chyba logiczna.
Ale dla kwiiietnia tak jak dla obecnej władzy scenariusz jaki kreśli Rosja o tej katastrofie jest zadowalający. Czy trzeba więcej by nie widzieć komu służy to bydle?

Przerywnik. Najśmieszniejsze jest to, że to bydle skacze z Auschwitz na Smoleńsk, z żydów na wschód Ukrainy itd. Jak pchła po Żydzie.

Mniej więcej od 8 minuty nasz wielki historyk wchodzi na tematy obozów koncentracyjnych i mówi co? I nie mówi nic czego każdy kto zna historię by nie znał i nie widział. Kwiiiiecień otwiera książkę i pokazuje zdjęcie spychacza pchającego stosy trupów mówiąc, że pokazywał to niejednokrotnie jakby był kurwa jedynym, który coś takiego ludziom pokazuje.
Dalej kwiiiecień opowiada o zakończeniu wojny i tym jak mało zbrodniarzy zostało osądzonych po wojnie. Ale my to wszystko wiemy! Wiemy też, że większość procesów tych zbrodniarzy kończyła się bardzo niskimi karami więzień, a w większości zwolnieniami przedterminowymi po kilku miesiącach lub kilku latach!!! Wiemy też, że większość z tych zbrodniarzy całkowicie uniknęła kary za sprawą nieudolności lub celowej nieudolności wymiaru sprawiedliwości. Wiemy też, że większość z tych zbrodniarzy została zatrudniona w USA jako rzesza naukowców kontynuująca to co zaczęli w faszystowskich Niemczech. Nic nowego ta spierdolina umysłowa nie powiedziała.
Tak wygląda pierdolekcja świra ślizgającego się po temacie znanym od pokoleń. Oczywiście znanym przez ludzi inteligentnych dla, których takie ślizganie się po temacie wzbudza tylko politowanie. Prostaczek znalazł sobie temat, który wykorzystuje do wzbudzania podziwu u jeszcze głupszych kretynów niż on sam.

OBOZY KONCENTRACYJNE NIE BYŁY WYNALAZKIEM NIEMCÓW
12:50 kwiiiecień mówi, że pierwsze obozy koncentracyjne nie wymyślili niemcy tylko amerykanie podczas wojny secesyjnej, Anglicy, Holendrzy i inne kraje! Co za brednia. Oczywiście, że obozy koncentracyjne w, których głodzono jeńców, palono, mordowano bestialsko i gdzie prowadzono na nich eksperymenty były jako pierwsze w Niemczech. Ten idiota miesza czasy, historię i fakty. Obozy, o jakich pierdoli kwiiiecień nie były nawet w 1% podobne do tych jakie stworzyli Niemcy.

15:27 według kwiiietnia obóz koncentracyjny w Dachau powstał w 1934 roku, a to nieprawda bo został założony w 1933. Mała różnica, a jednak po raz kolejny to pokazuje jaki z kwiiietnia jest tępak i niedouk. Nawet dokładnych dat o rzeczach o, których pierdoli nie pamięta.
Dalej kwiiiecień pierdoli, że on sam naliczył filii obozów koncentracyjnych na terenie Dolnego Śląska około 130. Bzdura wierutna. Niczego ta spierdolina sama nie naliczyła. Wyczytał to i tamto z przewodników dostępnych w kioskach i sam w kilkunastu miejscach bezpodstawnie wtrynił swoje banialuki o takich filiach/pisaliśmy o tym/ i teraz pierdoli, że sam naliczył ponad 130 podobozów na DŚ. A lemingi dobra robota.

DZIELENIE SPOŁECZEŃSTWA W WYDANIU KWIETNIA
Za chwilkę zobaczycie po raz kolejny jak kwiecień ROZGRANICZA zbrodnie nazistów od zbrodni sowietów starając się nie poruszać obu kwestii razem. Kwiiiiecień niby nie zaprzecza ludobójstwu sowietów na Polskiej inteligencji i żołnierzach AK, ale kładzie szczególny nacisk na zbrodnie nazistów jakby chciał umniejszyć zbrodnie sowietów i robi to tendencyjnie nie po raz pierwszy. Takie działanie prowadzi do podziału opinii i sporów, które z tych zbrodni było gorsze. Tymczasem i Niemcy i Rosjanie na równi przyczynili się do mordu na naszym narodzie, ale kwiecień usiłuje jakby rozdzielić wagę tych zbrodni.
Od 17:00 kwiecień mówi, że gdyby wojnę wygrały Niemcy to nas Polaków zostało by 100 tysięcy w roli niewolników, zapominając, że wojnę wygrali Rosjanie robiąc niewolników zbrodniczego systemu cały nasz naród, który mordowali systematycznie przez cały okres trwania sowieckiej i Postsowieckiej okupacji.
Ale MAŁO TEGO KURWA!
W 17:18 kwiecień mówi, że jeśli kto wierzy w te brednie, że to Rosjanie wymordowali nas na wschodzie, że to Rosjanie doprowadzili do upadku naszej kultury, a nie widzimy tego co zrobili nam niemcy przez okres okupacji…. I tu wymienia miliony ofiar faszyzmu. No tak dla kwiiiietniowej spierdoliny miliony wymordowanych ludzi przez Niemców to jest coś, a miliony wymordowanych ludzi przez sowietów to już nic.
No i co? No i nie mam racji, że to skurwiały komunistyczny skurwysyn usiłujący zatrzeć ogrom zbrodni sowieckich na naszym narodzie?

W 18:00 kwiiiecień twierdzi, że Anglicy kupowali po wojnie od Niemców WŁOSY pochodzące od pomordowanych przez Niemców w ich obozach kobiet, z których to Anglicy robili potem SKARPETY DLA SWYCH MARYNARZY I PIECHOCIARZY!!! To mógł tylko wymyślić skurwaiały debil.
Ledwo pierdolec skończył zdanie o skarpetach robionych z ludzkich włosów przez anglików, a w 18:40 otwiera książkę pokazując aborygenów australijskich i mówi, że oni byli pomordowani w taki sam sposób przez Brytyjczyków jak Niemcy mordowali ludzi w swych obozach koncentracyjnych, co jest wierutną bzdurą. Wyglądało to całkiem inaczej, choć faktem jest, że cała Australia została skolonizowana przez Brytyjczyków jak Ameryka.
Kwiecień za wszelką cenę usiłuje rzucić negatywny cień na Anglię i Amerykę tworząc obecnie wokół nich atmosferę państw złych. Po co to robi? Odpowiedź jest BANALNIE PROSTA bo skurwysyn jest sowiecką jebaną wtyką, której zadaniem jest wywołanie negatywnych wśród was nastrojów wobec Ameryki i państw NATO, państw, które na chwilę obecną SĄ JEDYNYM GWARANTEM NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA CZY TEGO CHCEMY CZY NIE.
Ta kurwa kwiiiecień jest zwyczajnym sowieckim kolaborantem mającym zadanie zrobić wszystko byście poddali się w przyszłości rosyjskiej propagandzie i stali się po raz kolejny niewolnikami putinowskiego reżymu, który szykuje się na wschodzie. Zapamiętajcie to.

Masa bredni wypowiadanych przez tego skurwysyna zmusza mnie do ominięcia kilku kwestii na przykład takich, że te kwiiietniowe kryształowe trumny byłi jakoby według niego pierwszymi niemieckimi komorami kriogenicznymi w, których zamrażane były zarodki zapładniane przez Niemców invitro.

M/w w 35:20 kwiiiecień mówi, że on by się nie obawiał raczej, że to Rosjanie na nas napadną tylko, że to Ukraińcy przyjdą do nas za chlebem i tym sposobem nas podbiją. A jakże. Nie kijem go to kurwa pała sieje skurwiel fałszywe zagrożenie wprowadzając kolejny popłoch wśród idiotów wskazując, że to Ukraina jest większym zagrożeniem dla nas niż Rosja. A my wyrywając się z łap kurwa komunizmu to nie emigrowaliśmy? Nie uciekaliśmy na zachód? Nie wialiśmy do USA, Niemiec, Anglii i całej Europy? I co staliśmy się zagrożeniem dla nich? Nie!
Dla czego ta kurwa czerwona tworzy atmosferę wrogości pomiędzy nami i Ukraińcami? Odpowiedź jest banalnie prosta bo i ruskim i żydom i wszelakim innym interesom leży w interesie byśmy się z Ukraińcami nigdy nie pojednali i nie zakopawszy toporów wojennych nie rozprawili się z tymi, którzy nas na siebie szczują! Zapamiętajcie to.
Kwiecień jest pionkiem, który gra właśnie dla tych interesów.

BLEFF I KOLEJNE KŁAMSTWO
26:00 kwiiiecień pierdoli, że w jego rodzinnej Głuszycy powstała grupa ludzi, ktrzy mówią dokładnie to samo co on czyli te brednie. To jest ABSOLUTNA nieprawda. W Głuszycy kwiiiecień uchodzi za debila i nikt go poważnie tam Nike traktuje. NIKT. Warto uważnie wysłuchać tych kłamstw do 30:00. Wszystko co mówi tam bez wyjątku jest kłamstwem. Nie ma żadnego dyrektora, który mu zaufał i przekazał jakieś zdjęcia i dokumenty, nie ma żadnych ludzi, którzy powierzyli by mu jakieś dowody na rozwiązanie tajemnicy Riese. To wszystko sa wymysły chorego czuba, któremu trafiła się jakaś szkolna kronika w, której żadnej tajemnicy Riese nie ma i nie będzie.

31:00 kolejny kit czyli kwiiiecień opowiada o tym, że Czesi udostępnili jakąś trasę turystyczną, która twierdzą, że jest częścią kompleksu Riese. Bzdura wierutna. Żadni Czesi tak nie twierdzą to wymysł kwiiietnia.

33:50 kwiiiiecień rozwodzi się nad grupami eksploracyjnymi, które według niego się porozpadały co nie jest prawdą. Wszystkie grupy do, których skurwysyn usiłował się niegdyś wkręcić działają w najlepsze i wcale się nie rozpadły, nie mają jak to twierdzi długów i nie chcą mieć z kwiiietniem nic wspólnego.
Za chwilkę dodaje, że jest szczęśliwy, że przez tyle lat udawało mu się działać samemu!!!, że nie jest dupolizem na przykład Wołoszańskiego za, którym wcale nie biega by grzać się w jego blasku! A czy już zapomniał nasz niedupolizus jak właśnie to robił kilka miesięcy temu!!!! Jak usiłował wplatać nazwisko Pana Wołoszańskiego w swoją pierdoloną działalność sprytnie wspominając o nim tak by stadko lemingów mniemało, że coś go z nim łączy? Nie pamiętam kiedy to było, ale pisaliśmy o tym na tym blogu.
To jebany skurwiel widzicie go? I jeszcze skurwielina bezczelnie kłamie, że mu się udawało działać przez tyle lat samemu gdy pamiętamy jak wkręcał się w każdą możliwą grupę eksploracyjną, jak szukał poklasku i współpracy ze Szpakowskim, z Panią Lamparską i całym tym środowiskiem, które go olało z góry, a teraz skurwysyn na nich pluje i wmawia, że mu się udawało działać samemu.
A to co robi teraz to czym jest jak nie PRZYKLEJANIEM SIĘ DO KAŻDEGO ze swymi pierdołami? Przykleił się do Mikołajczaka naopowiadał bredni, że mu ośrodek rozreklamuje, że ściągnie tabuny klientów, to samo pewnie robi z osobą od koni w Rzeczce, i robi to przy każdej okazji gdy poznaje kogoś kto nie ma pojęcia jaki z kwiiietnia jest idiota.

33:50 kwiiiecień wymienia repertuar imprez, a właściwie spotkań w całej Polsce ze swymi wiernymi fanami. Kilka miast i kilkadziesiąt miejsc dziękując za tak liczne poparcie. A prawda jest taka, że w tych wszystkich miejscach, albo go nie ma, albo nikt na spotkania z nim nie przychodzi. Dowód? A cofnijcie się kilka tygodni wstecz do tematu spotkania w Poznaniu na, którym stał i czekał na swych fanów sam w towarzystwie jednego zjeba bo nikt tam nie przyszedł.
Ale najlepsze jest to, że kwiiiecień sam przyznaje, że jest pierdolnięty mówiąc, że jest szalony w 35:10 i dodaje co widać.
Bez komentarza.


Dobra. Tutaj kończę. Brak chęci komentowania dalej tych żydo-komunistycznych propagandowych bredni. Reszta dla was w komentarzach.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

39 komentarzy:

 1. nutaws 19 godzin temu
  A zapytam jeszcze, co to za nowe rewelacje na łączenie Riese i Riesengebirge. Podobnie jak łączenie czeskich umocnień przygranicznych w Sudetach z niemieckim Riese? Ja wiem że to wszystko fajnie wygląda od strony szukania sensacji, ale niestety nie ma przełożenia w faktach. To są odrębne projekty i nie ma co na siłę robić z tego kolejnego mitu ani sensacji. No chyba że zależy nam tylko na tanim poklasku gówniarzerii i lemingów zupełnie nie sięgających do książek.


  nutaws 20 godzin temu
  Z Rzeczki do Kłodzka konno. Dla amatorów? Przecież to ok. 40km, tyłki im poodpadają ;)

  Znalazłem tylko dwa rozsądne wpisy pod jego ględzeniem. Reszta to świetna robota panie Darku. Lemingi czuwają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A zapytam jeszcze, co to za nowe rewelacje na łączenie Riese i Riesengebirge. Podobnie jak łączenie czeskich umocnień przygranicznych w Sudetach z niemieckim Riese?"
   To ja Ci odpowiem kolego, to rewelacje zwiazane z nieregularnym zazywaniem tabletek na glowe przez Darka Kwietnia.

   Jak mozna bylo przeczytac pod poprzednim tematem, ale odnosnie tej "audycji" to:
   '35:10 Kwiecien kolejny raz potwierdza ze jest chory umyslowo! “Sluchajcie, ja tego nie ukrywam, jestem szalonym czlowiekiem.Tego sie ne da ukryc, sami to zreszta wszyscy widzicie. Ale staram sie byc taki……inaczej, nie chelbie oficjalnej propagandy historycznej.” '

   Ot "tajemnica Riese" rozwiazana, on zazywa prochy na glowe i zapija wodka, efekty widac.
   :)

   Usuń
 2. Czy on ma pojęcie o jeździe konnej? Z Rzeczki na Czeską stronę po prostej to jakieś 10-12 kilometrów, a tam są góry i niedostępne tereny nawet dla koni. I on chce z kilkoma lemingami przejechać szlakiem sztolni Riese i jeszcze zahaczyć o Czechy i po drodze przenocować za te jedyne 90 zł od osoby? Właścicielka koni wyszła by jak Zabłocki na mydle dając na taką wyprawę 10 koni za takie pieniądze. Taka jazda wymaga sprzętu i ekwipunku i nie kosztuje 90 zł tylko kilkaset złotych. No i nikt kto miałby tam konie nie pozwolił by by jeździły w takim terenie i były narażone na kontuzję. Te zapowiedzi Kwietnia to podpucha. Idę o zakład, że nigdy takie wyprawy się nie odbędą. Chłopcy pobiegają gdzieś po terenie w siodłach z godzinkę dwie i na tym się skończy, za dodatkową słoną opłatą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 90 dych to chyba przejada sie kolo domu Mikolajczyka, te 90 dych to za pierdolekcje i wyro u ciecia, pozostale atrakcje sa na pewno platne osobno.
   Kzdy kto ma jakies pojecie o koniach to wie ile zajmuje oporzadzenie 10 koni, przygotowanie do wyprawy, trzeba oplacic ludzi itd.
   Tu przykladowy cennik jazdy konnej:
   http://www.stajniaiskra.pl/art/91/cennik-szkolka-jezdziecka.html

   Na kilka dni to grubszy wydatek.

   Usuń
  2. Pamiętajcie , jest problem miejsc już nie ma ...ale dzwońcie i wykupujcie :).

   Mamy problem, nie mamy 300 koni, mówi osioł kwietniołak.
   Ale za to macie 5-ciu osłów, siodła na grzbiet i ichchcha na Elefantynę :).

   Usuń
  3. O widze że anonimowy gdzieś z okolic Malborka lub Sztumu ;) OK!!!! Północ sadzi KLOCA na Kwietniołaka !!! Kto za dawać wpisy!!!!!

   Usuń
 3. " No tak dla kwiiiietniowej spierdoliny miliony wymordowanych ludzi przez Niemców to jest coś, a miliony wymordowanych ludzi przez sowietów to już nic.
  No i co? No i nie mam racji, że to skurwiały komunistyczny skurwysyn usiłujący zatrzeć ogrom zbrodni sowieckich na naszym narodzie?"

  Absolutna racja i widoczna już od dawna, Niemcy to mordercy , sowieci to wyzwoliciele i obrońcy dzieci.
  kwietniołak to jest Chazarski pomiot ze stepów Akermańskich, podłe bydlę które od dawna szkaluje Polaków.
  To ten genetycznie zrypany przypadek, który tępią nawet jego ziomki. Ten beżowaty uszatek z Rzeczki ma niezły ubaw ze swojego ziomka. Chytrze się pod nochalkiem śmieje licząc na mamonę jaką kwietniołak może przynieść, bo liczy na lewaków i wszelkiej maści Chazarskich ziomali.

  Ale beżowaty uszaty lisek z Rzeczki się przeliczy, tak jak wcześniej przeliczyli się jego ziomale. Kwietniołak myśli debilnie , że szczepienie nienawiści do obecnych Niemców rzuci nas w ramiona kołchozowych czerwonych Chazarów
  ?.
  Marzą i śnią mu się po nocach kibuce, kołchozy, i wspólne żony, chlanie rżnięcie i żarcie. Dziwię się tylko tej kobiecie z którą jest, że jeszcze jest.

  Ej ty chazarski pomiocie kwietniołakowy jak się nie zdążysz zachlać, to cię już czerwoni towarzysze nie wspomogą, ich czas się kończy. A leczyć ciebie też się nie będzie, szkoda na to kasy. I jeszcze ta szmata stepowa śmie mówić "My Polacy" ?. Zamilcz stepowy psie, łachudro spójrz na swojego tate i mame, z Was tacy Polacy jak z muła koń.


  OdpowiedzUsuń
 4. Łojjj ...zmęczyłem ten "materiał" buuuhahhahaaaa i się ubawiłem...to ile wreszcie tych koni 10,50 czy 8 ??? I wyszło..."pewne gruuuupy-było ich dwoje" - hahahahahhahaha. Jak słysze to "grupy" to mi się rzygać chce...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zobaczcie co ten debil robi
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/04/pozdrowienia-dla-tomasza-uroczego-sidora.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GUCIO MRUK12 kwietnia 2015 11:57

   Ten promień słońca ...to obcy ! Ci co obserwują Sidora. Wiedziałem, że to Darek ich wysyła. Teraz jest dowód.

   Tak to dowód, że właśnie wariat wsadził sobie w żopu palec, oblizał i pokazuje który to był . To jeden dowód , A ten promień to łącze z 666 SS-manami na Ciemnej Stronie Marsa :-). i to drugi dowód . Na pewno pan darek ich wysyła, można nawet powiedzieć wprost do głowy gucia :).

   Usuń
  2. Nic nie robi, pajacuje jak zwykle , żadna nowość. Spodziewasz się jakiś normalnych zachowań ?

   Usuń
 6. Psia mordka wpadła w samozachwyt :-) "

  "·GUCIO MRUK 20 godzin temu
  W naturalny, swobodny sposób opowiedziane to, co gość robi. Bez bufonady, mądrzenia się i pozerstwa. Ludzie się do niego garną bo dość już mają "propagandy historycznej" i martyrologi. Tego nam brakuje. Pasji i smaczku nieznanego. Żądnych prawdy i faktów odsyłam do google. Ponoć coś tam jeszcze można znaleźć, ale na przygodę bym nie liczył."
  ................................
  Tak, garną się wszyscy , miejsc nie ma, koni zabrakło, Quadów zabrakło i Land Rowerów zabrakło:). Na targach książek przewodników zabrakło, a tłumy jak się rzuciły to stoisko zmiotły i wykupiły wszystko w godzinę. :-) .

  Świat oszalał wprost na punkcie tego Gościa , licznik na bloga się wciąż kręci pomimo że nikt tam nie zagląda, równo co trzy sekundy cyk cyk do przodu :).
  Automatyczne odświeżanie działa,

  Pan darek apeluje , nie zakładajcie kościołów, nie przysyłajcie mi pasiaków z Oświęcimia, IPN dzwoni, naukowcy i historycy zapisują się do kolejki do pana darka, partie polityczne chcą z nim spoty nakręcać, fan wysłał na jego konto 25 tyś Euro. Ludzie piszą z Chin, z Bora Bora, z Wysp Owczych , tysiące wręcz miliony maili. Specjalnie z Angli, Szkocji, Irlandi , Finlandi przyjeżdzają obywatele tych krajów aby dotknąć rąbka szaty pana darka i posłuchać tych niespotykanych na świecie mądrości :).

  Ale pan darek apeluje i dzielnie się trzyma, on się nie daje i w komerchę nie idzie, pomimo że jest bardziej rozchwytywany jak Królowa Anglii : 25 tyś euro odesłał do nadawcy, politykom odmówił, prosi aby mu maili nie przysyłać bo nie ma czasu jest wciąż w terenie i w wojsku i w sztolniach. Gość po prostu nie wyrabia z czasem.
  Prosi też aby nie zakładać już jego kościołów bo nie jest żadnym guru i jak sam stwierdza :

  Jest tylko wiejskim głupkiem i wariatem , który ma nie równo pod sufitem.

  Taki Dyzma który zjawił się przypadkowo nachlany w czasie zlotu pod Ślężą i Zagórski dał mu bilet :).
  Polecam film Kariera Nikodema Dyzmy, dużo wyjaśnia.

  Jak widać na pieprzotach z You Tube , ochrona wstrzymuje tłumy które rzucają się mu do stóp i po autografy, jak widać na zdjęciach z Poznania tłumy go otaczają , musi wprost salwować się ucieczką bo 300 go osaczyło. :).

  Pamiętajcie, nie dzwońcie już do Rzeczki, bo wszystkie miejsca i konie i Qady i Land rowery są już pozajmowane, i porezerwowane do końca tego roku. Czy wy nie rozumiecie co wasz guru mówi ?. Koniec finisz, ZAJĘTE wszystko zajęte.
  Rzeczka zapchana ludźmi po dach, terminy wszystkie poklepane jak zadzwonicie to usłyszycie, nie ma już miejsc na nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rasowy czubetto, zreszta teraz bezposredino, jasno powiedzial ze jest chory umyslowo a wczesniej kilka razy o tym wspominal.

   Dzwoncie, piszcie rezerwujcie ale….nie ma wolnych miejsc. Wszystkie konie, quady, land rovery, sputnik i wagoniki gornicze juz zajete przez Hilde, wilkolaki i jej dzieci Himmlera.
   Ciekawe jak to wyglada na prawde, pewnie siedzi nerwowy trzesac sie jak rasowy pojeb, czekajac na telefon.

   Czesi otwieraja Riese po czeskiej stronie-ale nie wiem skad to wiem i nie powiem, mucholapka jako mucholapka w 1938 i sekretne plany stolowki szkolej jako rozwiaznie tajemnicy Riese.
   Na kon z wariatem wsiendziem i jakos to bendziem, po 40, 50, 60 km na dzien zjedzie z ludzmi co konia na oczy nie widzieli a potem pokaze im tunel pod Wolowcem gdzie malpa ostrzeliwujaca ruskich z pepeszy wjechala na pelnym gazie drezyna, tak kurwa bylo bo powiedzial mu to Jarecki co to uslyszal od Hildy z piwnicy.

   Chory czlowiek, za ktorym podazaja inni chorzy ludzie i pospolici glupcy ktorzy sobie wmawiaja ze nimi nie sa.   Usuń
 7. Psia mordka napisała :
  " GUCIO MRUK11 kwietnia 2015 20:12

  "Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę." Jean-Christophe Grangé

  I już kombinujesz jakby to przekręcić na swoją stronę co Psiworze ?
  niestety w tym cytacie nie ma nic o jajach.
  ..............................
  O jajach nie ma, jest za to o wariatach. Wyobraźnia pomylona z schizofrenią.:)

  Jeśli kwietniołak wyobraża sobie, że jest równocześnie sierżantem i kapralem, jeśli siedzi w tunelu kolejowym pod Wołowcem i wyobraża sobie że odkrył nieznane nikomu od czasów wojny 3 poziomowe tunele Riese,
  jeśli siedząc w pierwszo-wojennym bunkrze z 1900 roku wyobraża sobie że w kiblu pod klopem jest winda na III podziemny poziom.

  To na pewno kwietniołak jest zdrowy na umyśle jeśli ma takie wizje zwane "wyobraźnią".
  Jak wszem i wobec wiadomo, widzi "czarne wiry" poziome a nawet pionowe :), a "wyobraźnia" podsuwa mu że kamienie z dziurką znalezione w łazience są z innego wymiaru przestrzennego. Poligon w Bliźnie jest na wybrzeżu, a zmarły pilot z czasów I W.Ś jest nazistą.
  Zamilcz psia mordko bo tak jak i twój pan masz niezłą "wyobraźnię", w głowie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że u kwietnia kwitnie ruska propaganda, z odcinka na odcinek coraz większa. Dobrze, że opisałeś co on tam wygłasza w tym odcinku, dzięki temu zrezygnowałem z oglądania tego i oszczędziłem sobie nerwów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On sam chwalił się, że był w PZPR i ZSMP, a jego wujo w Armii Ludowej w najgorszych stalinowskich czasach. Czyli jednym słowem zdrajca Polski należący do systemu, który odbierał nam wolność i dobrobyt i zabijał prawdziwych patriotów.

   Usuń
 9. badacz riese na podstawie książek ogólnodostępnych oraz gazety newsweek historia. trzymajcie mnie bo pierdolnę.....................................................

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki szef gazety taki badacz tej gazety, on bada gazety gdzie szefem jest Lis farbowany :

   https://www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk

   Usuń
  2. Komunista Kwiecien ssal propaganda antypolska za komuny, ssie i teraz tylko od czerwonych pogrobowcow “resortowych dzieci”.
   To czerwony skurwiel powtarzajacy antypolska propagane ktora poza Gazeta Wyborcza i pokrewnymi rynsztokami “zydokomuny” umarla dawno temu smiercia naturalna-poprzez wielokrotne obalenie i zdemaskowanie tych bzdur oraz z braku zaintereowanych takim zaklamanym pierdoleniem.
   Teraz znalazl kilku zjebow ktorzy klaskaja pod stalinowskie pierdolenie.

   Usuń
 10. żaden badacz by się nie przyznał że czyta newsweeka historia bo to gazeta dla gimbusów. widać aprill ma iloraz jeszcze mniejszy bo z tej gazety zrobił świątynię wiedzy, jak ktoś to zjawisko fajnie ujął ..prawie każdy tekst to spierdolina, spierdolina goni spierdolinę ale to nic, interes się kręci gimbaza płaci i klaszcze.
  super robota !!
  slyszalem ze koniczyna to szczytował po tej ostatniej prelekcji, a gucio mruk to pinokio zeby nie bylo niejasnosci kto tam pisze na zoofilskim blogu konczyny, same psy na zdeciach w różnych pozycjach bueeeeee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gucio mruk to skurwysyn o krzywym ryju autysta marek sęk.

   Konan Romański to skurwysyn koniczyna czyli dariusz jastrząb.

   Gucio mruk pisze zwrotami jakich używał nie raz autysta.
   Konan romański używa zwrotów jakie używał koniczyna-dariusz jastrząb w emailach do mnie.

   Usuń
 11. Uwaga!!! Z pewnego i wiarygodnego źródła wiem że Kwietniołak właśnie przebywa w Malborku....od jutra minitorujemy pieszy most na Nogacie,czy choć raz się pokaże według jego zapowiedzi (na spotkanie z "fanami") no chyba że na samochodowym się zasadzi i napisze że nikt go nie zrozumiał hehehheehe będzie materiał lepszy niż z Poznania ;))...dzisiaj go nie było ;))) pewnie zachlał,albo jakąś dupe miał do odwiedzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jak ktoś ma czas i chce po raz kolejny skompromitować tego psychopatę to wie co robić. Czekamy na materiały i będziemy wdzięczni.

   Kilka rad. Kamera z jak największym zoomem ustawiona stabilnie na ławce, murku czy czymkolwiek przysłonięta czymś by nie była za bardzo widoczna skierowana w obszar stania pierdolca i oczekiwania na lemingi. I to wszystko.

   Usuń
  2. ....dzisiaj go nie było..spokojnieeee....są wejścia,będą materiały....a tak na skróty to Kwietniołak w swojej "historii z Malborkiem" tylko raz był na moście z jakimś typem....nigdy nikogo tym bardziej GRUP tam nie było...

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. "beeeee ... eeee ?!!!"

   Oto prawdziwa twarz dariusza jastrzębia vel koniczyna.

   Usuń
  2. Jeden kwiczy drugi beczy. Dobrali się jak w korcu maku.

   Usuń
  3. Co to za autystyczne beczenie rasowego pierdolca?
   Dobraly sie czuby, do Kwietnia pojeby ciagna jak cmy do swiatla.

   Wyglada to tak ze siedza trzy swiry, jeden nawija bajki a dwoch cieszy sie i klaszcze jak glupi do telewizora dajac upust swemu pierdolnieciu na Jastrzebiowym poletku, ku uciesze czuba naczelnego.

   Usuń
  4. Komentarz adekwatny do twojego poziomu intelektualnego, czyli gówna kwietniowy włazidupie.

   Usuń
  5. Świnie kwiczą , barany beczą, normalka :)

   Usuń
 13. O, i psia mordka się znów wyprodukował :);
  Psia mordka swoim kurzym rozumkiem nie obejmuje o czym mowa jak widać :) bo nabazgrał taki tekst :

  " Wszystkim wariatom wydaje się, że to inni oszaleli. Nie inaczej jest z Psiworem.
  Następny (bo to Jean-Christophe Grang napisał a nie ja) wybitny który zdaniem "uroczego" właściciela salonu-domowego jest schizofrenikiem. "

  Psia mordko o kurzym rozumku, jeśli Jean-Christophe Grang pisał o ludziach z wyobraźnią to dotyczyło ludzi z wyobraźnią. Jeśli wstawiasz cytat i nie rozumiesz o czym on mówi to należy się powrót do szkoły podstawowej klasa 6.

  Ten tekst Granga mówi o ludziach z wyobraźnią, a nie o kwietniołaku zmyślającym bzdury, on owszem ma sny oraz różne wizje i jazdy po winach marki wino za 5 zł.
  Lecz trudno to nazwać wyobraźnią, i nie pisze do ciebie chłopcze jakiś psiwor, bo wbiłeś sobie niestety w swój kurzy móżdżek jakiegoś Sidora i na siłę próbujesz zainteresować tym innych :)

  Swoim kurzym rozumkiem nawet nie pojąłeś, o czym napisałem pisząc że jakiś psiwor uznał że Jean-Christophe Grang jest schizofrenikiem, ponieważ z tego co napisałem to nie wynika.

  Z tego co napisałem wynika natomiast, że kwietniołak jest schizofrenikiem bo siedząc w ogólnodostępnym tunelu kolejowym " wyobraża" sobie ( i to pieprzy w filmiku), że są to przez niego zdobywane niedostępne tunele Riese.

  Mało tego, że są 2 poziomowe, bo w następnej sekwencji włazi do wybitej przed laty dziury (na poziomie torów ) w tuneliku technicznym pomiędzy dwoma kolejowymi trakcjami i "wyobraża " sobie że to drugi podziemny poziom jakiś tajemniczych podziemi :-).

  Zamilcz więc psia mordko, bo nie dosyć że nie rozumiesz o czym ktoś pisze, wyrywasz coś z kontekstu, nie znasz Wołowca i nie wiesz o czym i o jakich miejscach jest mowa chłopcze z czechosłowackiego plakatu. jesli chcesz coś powiedzieć na temat to wstaw dane jak wysoki jest szyb spalinowy na Wołowcu bo wedłuk twojego idola ma on 40m , udowodnij że tunel na Wołowcu jest tajnym tunelem odkrytym przez twojego idola, udowodnij że na Wołowcu tunelik techniczny który był wykorzystywany przy budowie Tuneli kolejowych jest na drugim poziomie. Udowodnij ze w bunkrze z I W.Ś. pod kiblem są trzy poziomy i winda, udowodnij że przed II W.Ś. na dziedzińcu przed pałacem w Jedlinie nie było fontanny o czym bredzi twój idol.

  Udowodnij że w czasie I W.Ś. w której to von Ritchofen zginął panował nazizm.
  Udowodnij że Graf Spee zatonął na Bałtyku w 1945r. o czym bredzi twój idol.
  Udowodnij tam u siebie na tych pierdołach jakie wypisujecie że poligon w Bliźnie był na wybrzeżu, o czym pieprzy trzy po trzy twój idol.

  Udowodnij że obóz GrossRosen leżał w czasie II W.Ś. w Polsce, o czym pieprzy twój chazarski czerwony idol.

  Udowodnij, że z GrossRosen jacyś Austriacy wywieźli stojące na terenie obozu oryginalne baraki obozowe w roku 2012 , o czym pieprzy twój idol z "wyobraźnią".

  Wiesz co możesz odpowiedzieć..... nic. I taka jest PRAWDA o tym czerwonej chazarskiej wydmuszce.
  No nie mozesz oczywiście napisać coś o kręceniach wora, o tym jak juz tam busem jedziesz z ekipom do psi wora, oraz o tym ze jest cienias i nie umie grac na gitarze. Możesz wszystko napisać bo siedzisz gdzieś tam bezpiecznie za klawiaturą trolku i klepiesz w klawiszki. Bo jak byś był na Wołowcu i byś się sadził coś o jakiś ekipach i busach, lub powiedział przy którymś z nas że GrossRosen to polski obóz,to byś dostał po prostu na wstępie w ryj i zbierał byś zęby po torach :).

  A teraz psia mordko do dzieła, i udowodnij coś o czym gawędzi twój idol.

  OdpowiedzUsuń
 14. koniczyna kon13 kwietnia 2015 20:09

  Sidor sobie napisał:
  "Chory czlowiek, za ktorym podazaja inni chorzy ludzie i pospolici glupcy ktorzy sobie wmawiaja ze nimi nie sa."
  Ciekawe kiedy Sidor pokarze jakiś wiarygodny dowód na chorobę umysłową innych i jakiś papier że on jest zdrowy. Będzie miał problem z dowodami, bo autodiagnoza w takich przypadkach nie może być brana pod uwagę.
  Odpowiedz

  Mogę za niego odpowiedzieć, on nie potrzebuje nic pokazywać, bo kimkolwiek by nie był to wasza choroba umysłowa nie podlega żadnej dyskusji. A dowody w postaci Przeglądów Technicznych, znaczków pocztowych, banknotów z targu, czy zetlałych gazet i książek z piwnic PZPR nie są brane pod uwagę.

  Zastanowię się jeszcze nad czarnym notesem kwietniołaka z zapiskami prostytutek, żuli spod sklepów i pacjentów zakładów psychiatrycznych :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Fakt, to glupi debil udajacy cwaniaka, szafowanie cytatami zdradza niedorozwinieta psychike malolata jarajacego sie cytowaniem poniewaz nie jest w stanie wyprodukowac walsnego, stabilnego i spojnego zdania, nie mowiac o polemice na argumenty bo tych unikaja jak ognia wyjezdzajac ad personam na TS. Stara sie podbudowac brak wlasnych tresci wyrwanymi z kontekstu i zle zrozumianymi cytatami-co przed chwila Udowodniles, zobaczymy czy za chwile bedzie odwracal kota ogonem jak debil przylapany na manipulacji, pograzajac sie jeszcze bardziej.
   Jakos nie ogarnal ze Kwiecien ma tu mlockarnie nei przez to ze ktos go personalnie nie lubi lub ma szpetny ryj, ale przez to ze pierdoli brednie, klamie, pomawia i popelnil haniebne, karygodne czyny wzgledem kilku osob. Zaatakowal ludzi pomowieniami, czynami i teraz zbiera zniwa tego co zasial.
   Pewnie nic ci na to nie odpisze poza jakims gowniarskim podsraniem TS, bo jego mozg nie jest w stanie splodzic niczego tworczego i merytorycznego, wiedzy tez ma wyrazny brak.
   Zaden z nich nie jest sklonny do jakiejkolwiek polemiki, zauwaz ze przez tyle miesiecy nikt z nich nie pojal sie proby merytorycznego omowienia tresci tego co wygaduje Kwiecien, ani nie podjeli polemiki z argumentami adwesarzy. Tylko pieja i becza z zachwytu lub zupelnie bez przyczyny jak ludzie umyslowo chorzy. Po prostu mielizna intelektualna, debil debila debilem pogania.

   Mysle ze to banda gnojkow i plecakow bez szkoly ktorzy sikaja w nogawki jak przejda kilometr po lesie.

   Moje pytanko dla pajacow od Kwietnia-wymiencie jedna powazna osobe zwiazana z eksploracja, bedaca czlonkiem jakiejs szanujacej sie grupy z osiagnieciami, ktora zadaje sie z Kwietniem.
   No dalej, kombinujcie. Na tym forum sa CO NAJMNIEJ CZTERY takie osoby, z tego co wiem, a okazjonalnie z pewnoscia wypowiadalo sie wiecej.

   Usuń
 15. Zatawnowmy sie nad zrodlami ktore serwuje nasze klamca, mitoman i oszczerca.

  1. Fantazja, urojenia, wymysly.
  Jak sam przyznaje-zmysla wiekszosc rzeczy lub nie wie skad wie, po prostu wie, czyli zmysla lub przywoluje swoje urojenia i wizje.
  2. Nieistniejacy anonimowi swiadkowie.
  Czesto powoluje sie na anonimowych swiadkow kotrych nikt nigdy nie *widzial, a ktorzy zwykle nie istnieja, nie maja pojecia ze Kwiecien twierdzi ze z nimi rozmawail lub juz nie zyja, umarli przed narodzinami Kwietnia czy tez jak mial kilka lat.
  3. Listy, emaile.
  Kwiecien lubi szpanowac zmyslonymi setkami listow, tysiacami emaili i zalewem telefonow od zmyslonych osob z calego Swiata, typowe klamstwo majace zaimponowac nieletnim lub menelstwu bo nikt normalny sie tym nie jara ze list z za granicy. Kilka razy nawet wkleil “korespondencje” w 100% opiewajaca i wielbiaca go a w 100% napisana przez niego tym samym grafomanskim i prymitywnym stylem. To kolejny tani blef Kwietnia powodowany megalomania i wrodzonym zaklamaniem, jedyne emaile jakie dostaje to od swych 2-3 klakierow.
  4. Propaganda PRL.
  Komunistyczne ksiazki, w tym wydania z najglebszego stalinizmu, calkowicie zafalszowane i zmanipulowane merytorycznie przez cenzure, nastawione na opluwanie Polakow, IIRP, wszelkich tradycji wolnosciowo-niepodleglosciowych. Generalnie to smietnik informacyjny, stek klamstw i mitomanii komunistycznej, jedynie dokumentacja zbrodni nazistowskich jest zrobiona prawidolowo (prace Glownej Komiosji Badan Zbrodni Niemieckich w Polsce, po 1949r. Glownej Komisji Badan Zbrodni Nazistowskich w Polsce, obecnie IPN).
  5. Propaganda “resortowych dzieci”, kolorowe wkladki do gazet.
  Kwiecien z radoscia siega po wszelkie popularnonaukowe dodatki do gazet glownego nurtu, tj. tzw. ”glownego scieku”. Nie sa to opracowania stricte historyczne, tylko kolorowa, obrazkowa papka w ktorej Kwiecien moze poogladac obrazki nie zwazajac na tresc lub lykajac wszystko bezkrytycznie i bezrefleksyjnie. Dla przykladu w ostatniej pierdolekcji rajcuje sie i uzywa jako zrodla…dodatku do Nesweeka resortowego komunistycznego bekarta Tomasza Lisa, czyli kontynuacje komunistycznej propagandy serwowanej za PRL! Gazetki popularnonaukowe nie sa wiarygodnym zrodlem historycznym tylko narzedziem do popularyzacji historii, majacym na celu zainteresowac ludzi danym zagadnieniem a nie dokladnie je omawiac bazujac na zrodlach. Kwiecien uzywa ich jako zrodel…


  Zbierzmy to wszystko w calosc, co Widzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny tekst. Robimy z tego kolejny temat. A wszystkim pozostałym dzięki za trafne komentarze.

   Usuń
  2. Zapomnialem dodac:
   *nie dotyczy jednego dziadka z ktorym rozmawial w lesie, kilka lat temu, lazac za ZGE, filmik jest na kanale YT Eksploracja ZG (ZGE).

   Usuń
  3. ja ja, kwiecień plecień :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.