poniedziałek, 6 kwietnia 2015

LEKCJA HISTORII DLA KOMUNISTYCZNEGO PROPAGANDZISTY DARIUSZA KWIETNIA i jego klakierów.

Miguel Cervantes powiedział kiedyś by fałszerzy historii karać tak jak fałszerzy pieniędzy…

Leszek Żebrowski-NSZ a AK


https://www.youtube.com/watch?v=QLXa_PEMkuU&feature=em-subs_digest-vrecs

Leszek Żebrowski o Żołnierzach Wyklętych 30.01.2014 Obornicki Ośrodek Kultury

https://www.youtube.com/watch?v=LN0dATMT2q8


Każdy kto śledzi naszego bloga pamięta ile razy kwiiiecień zafałszowywał historię dopuszczając się bezczeszczenia pamięci żołnierzy wyklętych robiąc z nich zdrajców i kolaborantów z nazistowskim i sowieckim okupantem.
Każdy pamięta ile razy bezcześcił nie tylko pamięć żołnierzy wyklętych, ale i ludzi pomordowanych w czasie drugiej wojny światowej poprzez dorabianie własnych O NICH niestworzonych historii, legend i jak to niedawno określił jakoby baśni i legend krążących rzekomo pośród tych co jeszcze żyją i pamiętają czasy okrutnej historii.
Kwiiiecień z tragicznej historii zrobił sobie pole do tworzenia drugiej historii pisanej chorym i podłym wymysłem obliczonym na zdobycie popularności, co w ostatecznym jego zamyśle ma przynieść mu finansowe profity.
My wszyscy tu mówimy nie temu szkodnikowi i jego bezczeszczeniu pamięci wszystkich poległych w czasie drugiej wojny światowej. Mówimy zdecydowane NIE zakłamywaniu i fałszowaniu historii.
Wszyscy, którzy nie mają świadomości do jakiego stopnia kwiiiecień fałszuje tą historię polecam wysłuchać powyższych wykładów. Polecam też szukać podobnych wiarygodnych źródeł w poznawaniu historii.

I jeszcze jeden materiał. Kwiiiecień w jednej ze swych pierdolekcji opowiadał jak jego wujo działał w AL Armii Ludowej, a on sam był niegdyś członkiem PZPR. Kwiiiecień chełpił się tym i twierdził, że AL i PZPR walczyła o dobro Polski, co jest oczywistą nieprawdą, co jest bandycką prawdą bowiem AL i PZPR to komunistyczne kolaboracyjne zbrodnicze organizacje będące prężnym ramieniem sowieckiego zbrodniczego reżymu. Proponuję wysłuchać o tych organizacjach jeszcze jednego krótkiego wywiadu z Leszkiem Żebrowskim.

AL - PPR - PZPR - SLD

https://www.youtube.com/watch?v=yLg2FnekgEQKoniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
98 komentarzy:

 1. Po obejrzeniu materiału AL - PPR - PZPR - SLD każdy będzie wiedział na czym polegało kwiiietniowe fałszowanie historii. To wszystko co kwiiiecień przypisywał AK-owcom robili bandyci nie mający nic wspólnego z AK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko co kiedykolwiek powiedział ten cały Kwiecień o AK i NSZ jest kłamstwem. Wszystko co szanowny DK przypisywał AK to zbrodnie komunistów udających akowców. Mówi o tym pan Żebrowski jasno i wyraźnie. Jestem za by fałszerzy historii karać jak fałszerzy pieniędzy. Fałszerstwo historii to jedna z obrzydliwszych zbrodni na tożsamości narodu Polskiego, panie DK.

   Usuń
  2. Kwiecien bezposrednio reprodukuje propagande rodem z glebokiego stalinizmu, jak dosyc swieze zrobienie z Wiktora Grolika (ps. Kil) ZW, slowo w slowo za komunistycznymi gadzinowkami chcacymi zarzucic na AK kolaboracje z gestapo.

   Kwiecien to klamca historyczny co bylo tu udowadniane dziaesiatki jesli nie setki razy, tylko antypolskie bydle moze sie nim zachwycac.

   Usuń
 2. Co chcecie od kwiiiietnia jak edukuje się na obrazkach z książek z lat 70tych(bo wątpię by je czytał).

  OdpowiedzUsuń
 3. Daruś alkoholik pierwsza klasa znów chrzani farmazony.Jak zwykle

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to jest jak kamieniarz zabiera się za historię. Do tego enkawudowskie pochodzenie pprowsko pzperowskie wychowanie. Kiedyś handel plastykowymi zabawkami pod sztolnią dziś handel tandetną sensacją. Nic się nie zmieniło poza opakowaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo się kwiiietniowi znudziło mielić zaprawę w wiadrze kielnią to zaczął mielić ozorem.
   Oto autorytet dla równie niedouczonej gawiedzi.
   I pytanie do niektórych klakierów kwiiietnia. Jak to się stało, że taki nieuk bez szkoły niegdyś zawodowo będącym zwyczajnym łopaciarzem stał się waszym idolem? Przecież wielu z was ma wyższe wykształcenie, pokończone szkoły i jako takie wychowanie? To było pytanie do tych pierdolców z chlewa.

   Usuń
  2. @Anonimowyponiedziałek, 6 kwietnia 2015 20:41:00 CEST
   Osobiscie mysle ze oni juz maja swiadomosc ze Kwiecien ich w chuj robi ale zaszli tak daleko w jego obronie ze nie umieja godnie przyznac sie do bledu oraz brniecia w coraz wiekszy obled w obronie tak ewidentnych absurdow jakie papla ich guru i zakonczyc wspolprace z czubem.
   Przypomne casus Patricka McKenzie ktory tez robil to samo do czasu az PrestissimoLIVE nie nagral jego pierdolenia i opublikowal aby sobie posluchal na trzezwo co wyprawia, tylko PM zrozumial jak go Kwiecien w chuj zrobil po tym jak tamten go olal i przestal udzielac sie w imie czubka tylko stal sie jego wrogiem.
   Zobaczymy czy za kilka miesiecy koniczyna bedzie cisl na Kwietnia jak tamten go wyrucha.
   :)

   Usuń
  3. Kwiecień prosty prostak bez szkoły-nie wiadomo w ogóle czy skończył podstawówkę bo szkoły średniej na pewno nie bez wyuczonego zawodu, bez jakiegokolwiek dorobku zawodowego. Nie przeszkadza to jak widać wielu pojebom uważać go za kogoś wartego słuchania po mimo, że wielu ma wyższe wykształcenie i w ogóle większe od kwiiietnia.

   Do klakierów kwiczącego prostaka kwiiietnia.
   Aleście sobie autorytet kurwa wybrali. Nic tylko pogratulować wam.

   Usuń
  4. Jeszcze żeby kwiecień czasem powiedział coś zgodnego z prawdą lub wykazał się jakąś profesjonalną dociekliwością, ale on ciągle kłamie przekręca, zmyśla. Tyle razy mu to udowadniano, a tu nic. Klakierstwo jak klaskało tak klaszcze. Nie ważne, że 99% z tego co pierdoli to wymysły chorobowe. Dla nich liczą się bajki odpowiadające ich mentalności i rzeczywistemu intelektualnemu poziomowi. To, że niektórzy pokończyli szkoły jak widać nic nie dało. Nie przeszkadza im to by słuchać prostaczka z wystającą słomą z butów i kwiczącego jak pierdolnięty. Nie przeszkadza im, że kwiiiczące bydle potrafi zachowywać się jak świnia i wydzwaniać do ludzi wyzywając od pedałów. Co tam no nie? Dla tych frajerów to normalne zachowania. Pomówienia, oskarżenia, kłamstwa, wymysły to ich rzeczywistość i taki kwiczący łazęga spełnia ich oczekiwania.

   Usuń
  5. Kwiecień to typowy przedstawiciel ciemnogrodu wypełniający niszę w, której reszta ciemnogrodu znajduje odpowiedzi na niezrozumiałe tematy. W przeszłości ciemny lud stykając się z jakąś tajemnicą nie mógł pogodzić się z faktem samej w sobie tajemnicy. Dla tego ludzie tworzyli na własne potrzeby mity i legendy by dać sobie pozory rozwiązania tych tajemnic. Kwiecień robi właśnie to. Tworzy mity i legendy bo sam NIE ZNA DOKŁADNIE TEMATU! Napisałem to wielkimi literami bo tak jest.
   Kwiecień z racji analfabetyzmu i braku podstawowego wykształcenia, o znajomości jakiegoś języka nawet nie wspomnę, nie jest w stanie przeprowadzić rzetelnej analizy tematu. Nie wie do jakich źródeł dotrzeć z kim tak naprawdę rozmawiać, jak rozmawiać, więc sam tworzy historię sprawiając jedynie pozory badania tematu, tylko dla poklasku i kasy, a nie dla faktycznego zgłębienia tajemnicy.
   O i chyba napisałem sedno prawdy, co już było tu pisane tylko w innym kontekście.

   Usuń
  6. No to se kwiiiecień znalazł pole do tworzenia mitów i legend podlane krwią pomordowanych ludzi. Lepszego pola nie mógł bydlak znaleźć. Ciekawe ile czasu zajmie tym pojebanym klakierom zrozumieć to?

   Usuń
  7. Jesteś coraz bliżej. Jacy ludzie takie bajki. Piętnowanie tych słuchaczy wzbudza w nich awersję do krytykującego. To ich krytykujesz nie K. On jest tym kim są jego słuchacze. Nie nawrócisz ich a tym bardziej jego.

   Usuń
  8. Może i nie, ale zawsze przysporzy się im wstydu w oczach tych, którzy mają tę świadomość, że chocholi taniec nad grobami pomordowanych ludzi jaki uprawia kwiecień i ta cała zasrana banda to przejaw najgorszego, najprymitywniejszego, najbardziej obrzydliwego i najpodlejszego działania.

   Usuń
  9. I można by tym zakończyć dyskusję the end, ale dodam jeszcze, że ten chocholi taniec wynika z niczego innego jak z braku szacunku do tych pomordowanych. A to faktycznie przejaw najgorszego, najprymitywniejszego, najbardziej obrzydliwego i najpodlejszego działania.

   Usuń
  10. A ten brak szacunku wynika z... z czystego wrodzonego skurwysyństwa.
   The end.

   Usuń
 5. "Kwiecień to typowy przedstawiciel ciemnogrodu wypełniający niszę w, której reszta ciemnogrodu znajduje odpowiedzi na niezrozumiałe tematy. W przeszłości ciemny lud stykając się z jakąś tajemnicą nie mógł pogodzić się z faktem samej w sobie tajemnicy. Dla tego ludzie tworzyli na własne potrzeby mity i legendy by dać sobie pozory rozwiązania tych tajemnic. Kwiecień robi właśnie to. Tworzy mity i legendy bo sam NIE ZNA DOKŁADNIE TEMATU! Napisałem to wielkimi literami bo tak jest.
  Kwiecień z racji analfabetyzmu i braku podstawowego wykształcenia, o znajomości jakiegoś języka nawet nie wspomnę, nie jest w stanie przeprowadzić rzetelnej analizy tematu. Nie wie do jakich źródeł dotrzeć z kim tak naprawdę rozmawiać, jak rozmawiać, więc sam tworzy historię sprawiając jedynie pozory badania tematu, tylko dla poklasku i kasy, a nie dla faktycznego zgłębienia tajemnicy.
  O i chyba napisałem sedno prawdy, co już było tu pisane tylko w innym kontekście."

  Tak to jest właśnie sedno sprawy, i nawet pozory wykształcenia lub tytuły też nie zmienia tego sedna. Jedni się ślizgaja po tych tematach dla kasym a inni tak jak napisałeś.. bo są ciemnogrodem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciemnota wciska ciemnote oszolomionej ciemnocie.
   Tak to wyglada, tancujac przy tym na grobach pomordowanych, robiac z nich jakies mutanty, wilkolaki i inne wymysly rodem z schorzalego mozgu paranoikia, byle oszolomic zmyslonymi rewelacjami niedouczony koltun.


   Usuń
 6. Prymityw umysłowy nie pojmie tragedii pomordowanych. Dla prymitywa i prostaka tragedia innych jest przygodą i rozrywką. Koniki, samochodziki, wilkołaki, mutanty, strzelające małpy na drezynach, podziemne miasto zmutowanych ludzi czekających na otwarcie wrót, a pod ziemią tysiące umęczonych zamordowanych bestialsko głodem, mrozem i chorobami.
  Ciekawe czy Kwiecień lub którykolwiek z jego zwolenników tańcował by nad tą tragedią gdyby jego matka, ojciec, brat, siostra lub ktoś z bliskich został tam umęczony, albo on sam przeżył by ten koszmar? Z pewnością nie, ale... tańcuje bo mentalnością równy jest oprawcom, którzy zgotowali ten okrutny los tym ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nalezy sie zastanowic nad tym co kieruje postepowaniem ludzi ze podniecaja sie tymi chorymi urojeniami Kwietnia dotyczacymi Riese czy wiezniow Gross Rosen/Auschwitz.
   Sadystyczne wymysly przebarwiajace eksperymenty, chorobliwa fascynacja bezsensownym cierpieniem i okaleczaniem jencow przy rownoczenym wplatywaniu w ich kazn fantastycznych motywow, bajania o jakis relacjach hybryd z wiezniarkami, gwalcacych wilkolakow itp.
   To wszystko pachnie zboczonym wariatem, skrajnym zbokiem rajcujacycm sie kaznia i grupie oszolomow klaskajacych mu do tej makabrycznej gorteski.
   Takie rzeczy mialy juz miejsce w Izraelu, tzw. Stalag Fiction, czyli pornografizacja holokaustu z motywami fantastycznyo-sensacyjnymi oraz w powojennych wloszech czego przykladem moze byc umiejscowiony w faszystowskich wloszech szokujacy film “Salò, czyli 120 dni Sodomy”.
   Kolejnym panstwem ktore z checia tworzylo holokaust fiction mocno seksualizujac temat to Japonia gdzie do dzisiaj wydawane sa zboczone komiksy w tym temacie.

   http://en.wikipedia.org/wiki/Stalag_fiction

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Sal%C3%B2,_czyli_120_dni_Sodomy

   Jak widac Kwiecien przyciagnal grupke ludzi ktorzy pod plaszczykiem rzekomej ciekawosci historii zwyczajnie zaspokajaja swoja zboczona wyobraznie chorymi opowiesciami dewianta. Gdyby zalezalo im na historii to by juz dawno go krytykowali za ciagle przeklamania, bledy i konfabulacje, ich jednak rajcuja chore opowiesci schizofrenika obdzierajace z godnosci umeczone ofiary niemcow. Czym bardziej chorobliwe, zboczone wizje Kwiecien snuje przed swymi klakierami, tym glosniej oni klaszcza wykazujac chorbliwe rajcowanie sie jego bajkami, piejac przy tym “Super robota Panie Darku!”.
   Oni nadaja sie co do jednego do leczenia psychiatrycznego, w zakladzie zamknietym.

   Usuń
  2. Napisałeś bardzo dobry komentarz. Z cała pewnością kilka myśli, które w nim zawarłeś wykorzystam w dalszych opracowaniach o tym dewiancie.

   Usuń
 7. Pewnie kwiiiiwcien dla wódy tańcował by nad grobem ojca matki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest taki bialoruski film wojenny “Idz i patrz” nakrecony jeszcze za ZSSR o niemieckich zbrodniach na Bialorusi.
  W filmie wystepuje postac ktora idealnie pasuje do Darka Kwietnia-to bialoruski kolaborant, wioskowy glupek ktory przyczepil sie do Einsatzkommando i jak moze pomaga im w zbrodniach byle sie przypodobac.
  Dali mu stahlhelm, za pas czub wlozyl siekiere i gania za ciezarowka ludobojcow ktorzy czasem daja mu pogwalcic skatowana ofiare, to napic sie gorzalki, to poklepia po ramieniu jednak jest dla nich tylko kabaretowym podczlowiekiem mordujacym swoich ku uciesze nazistowskich zwyrodnialcow.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Id%C5%BA_i_patrz

  Kwiecien jest dokladnie jak ten typ z filmu, w razie czego tez latalby z siekiera i wsypywal ludzi za chalsta wodki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry film, mocny, tu jest link:
   http://www.cda.pl/video/182515a8/Idz-i-patrz---Come-and-see---_-_-_-1985-Lektor-PL-

   Ten pomagier szkopow to faktycznie typ w stylu Kwietnia.

   Usuń
 9. To taka ciekawostka co można no polu bitwy wykopać szczególnie jak jest teren podmokły bagna i torfowiska mają niezłe właściwości konserwujące, pierdzielenie, że broń nie może nie wiadomo jak długo leżeć z bagien wyciąga się nawet sprzed kilku wieków w dobrym stanie nie tylko elementy uzbrojenia czasem znajduje się ludzi w takim stanie, że można zidentyfikować co jedli przed śmiercią.

  https://www.youtube.com/watch?v=7zNmHD5B4Lc

  OdpowiedzUsuń
 10. Ooooo...wypelzlo gowno z jamy i znow raczy nas gornolotnymi przemysleniami:

  "Darek7 kwietnia 2015 16:21

  Tomasz Uroczy Sidor klamca . Zlodziej . Donosiciel .Hycel . Wróżbita . Tarotysta . Debil . Tomasz uroczy Sidor ul Lipska 10 Warszawa
  Praga Południe .
  Odpowiedz
  Darek7 kwietnia 2015 16:24

  Teraz Uroczy beknie jest okolo 25 oszukanych osob a oszukal je Tomesz uroczy Sidor ul Lipska 10 Warszawa Praga Południe
  Odpowiedz
  Darek7 kwietnia 2015 16:30

  To zwykły zlodziej żenujący i samotny moze ktos przytuli tomasza uroczego sidora zlodzieja donosiciela hycla
  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.co.uk/2015/04/co-robi-tomasz-sidor-zanim-sta-sie.html

  Kwiecien ty wybitny komediancie, znow bekloczesz 3 po 3.
  Najciekawsze ze zaden ze zjebow nie ustosunkuje sie do bredzen pijanego osla, zaden z nich ani nie pisnie na temat jak Kwiecien w chuj leci i zmysla banialuki, wciskajac im kity.
  Moze powiedza cos odnosnie Zolnierzy Wykletych czy AK a tym co Kwiecien o nich bredzil na pierdolekcji? Ani slowa o tym ze bezrefleksyjnie powiala komunistyczna propagande z PRLowskich gazet i przedstawia ja jako fakty?
  Widac to zbyt wiele na nich, tam w cenie jest kwiczenie i czapkowanie stremu patolowi z chora glowa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. Co dwa dni i to po łebkach gamoniu tańcujący z kwiiietniem na grobach pomordowanych.

   Usuń
  2. Co tam czytać ta sama śpiewka naczelnego świra i reszty pomyleńców.

   Usuń
  3. A ty czego tu szukasz kwietniowy przydupasie ?

   Usuń
  4. Akceptowałem komentarze ze smartfona i się wsza zawieruszyła bo nie spojrzałem co to go zapodało.

   abjx127.neoplus.adsl.tpnet.pl 83.7.165.127

   Usuń
  5. @Gall
   abjx127.neoplus.adsl.tpnet.pl 83.7.165.127

   IP Address 83.7.165.127 Area Code 012
   Country Code PL IDD Code 48
   Country Name Poland Time Zone +02:00
   Region Malopolskie ISP Neostrada
   City Krakow Domain neostrada.pl
   Report Incorrect Location Connection Type DSL
   Coordinates 50°4'60"N 19°55'0"E Weather Station Code PLXX0012
   Postal Code 31-999 Weather Station Name Krakow


   Jak ze smartfona to da sie go latwo dokladnie zlokalizowac, no chyba ze jest poza granicami Polski to wtedy juz nie tak latwo ale on ma biedaoperatora wiec luzik.

   Powpadaja jeden po drugim, tak jak PatrickMcKenzie.

   Usuń
  6. To autysta krzywy pysk z zębami jak u szczura.

   Usuń
  7. Zauwaz jak sie czuby rajcuja o to ze jeden zamiescil z dupy tekst.
   Dla tych kurwa nieudacznikow zyciowych to sukces ze sie przez moderacje przeslizgnie?
   Polecam w takim razie z okazji Swiat pozwolic im na kilka komentarzy to sie obsraja ze szczescia i moze utopia w tym koniczynowym szambie milosnikow komunistycznycznego propagandzisty.
   Widze ze klaskaja uszami i nabieraja sensu zycia gdy tylko schizofrenik zakwiczy na ich forum, jesli wiec publikacja bezsesownego komentarza na forum jest dla nich tak wielka nobilitacja to niech maja troche radosci ze swego zasranego zycia przydupasow schizofrenika-komunisty.
   Sami sie pograzaja dokumentujac po wsze czasy wlasna glupote na kazdym ktroku.

   Usuń
  8. "Kondon Romski wtorek, 7 kwietnia 2015 20:38:00 CEST

   czytaj komętarze na anty you "

   Naucz się pisać po polsku, ty komętarzysto jołopie :)

   Usuń
 12. Suworow o Dariuszu Kwietniu i jego komunistycznych kataryniarzach:

  “Gównojady
  Omawiając rozmaite rodzaje agentów, czyli obywateli wolnego świata, którzy w ten czy inny sposób sprzedali się GRU, nie można pominąć jeszcze jednej ich kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Choć monografia o ambicjach naukowych nie powinna ustosunkowywać się w sposób emocjonalny do omawianego tematu, tutaj jednakże rozgrzesza określenie, jakiego wobec wspomnianych osobników używali między sobą wszyscy oficerowie radzieckiego wywiadu.

  Określenie owo brzmi "gównojad" (gawnojed), a skąd się wzięło nie sposób już dzisiaj dojść, używane było od zawsze i wszędzie, niezależnie od ustroju i położenia geograficznego państwa, a dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy organizacji pacyfistycznych (z ruchem na rzecz jednostronnego rozbrojenia na czele), Zielonych i innych postępowych radykałów. Oficjalnie nie można ich było zakwalifikować jako agentów, gdyż nikt ich nie werbował, oficjalnie też wszyscy przedstawiciele Związku Radzieckiego byli wobec nich uprzejmi i przyjacielscy,ale prawda jest inna: gównojad to gównojad i nikt tego nie zmieni.

  Oficerowie GRU i KGB zazwyczaj szanowali swoich agentów. Motywy ich działania były jasne: albo przymus (np. szantaż), albo chęć wzbogacenia lub pragnienie mocnych wrażeń. To wszystko jest normalne. Poza tym agenci ryzykują: jeśli wpadną, to nie będzie ani gotówki, ani podniecającego dreszczyku emocji tylko długie lata nudy za kratkami albo nawet kara śmierci. Natomiast motywy postępowania gównojadów były dla każdego obywatela Związku Radzieckiego całkowicie niezrozumiałe.

  W Związku Radzieckim każdy marzył, żeby znaleźć się za granicą - gdzie, to sprawa drugorzędna (mogła być nawet Kambodża). Kiedy Rosjanin chce powiedzieć, że coś jest naprawdę dobre - mówi: "To jest zagraniczne". Nie jest ważne skąd albo jakiej jest jakości - jest zagraniczne, a więc dobre. A tu nagle człowiek znajduje takiego przyjaciela Związku Radzieckiego, który ma wszystko (od żyletek Gillette po perfumowane prezerwatywy), który może wszystko kupić w sklepie (nawet banany), a który wychwala pod niebiosa Związek Radziecki. Jest to tak patologiczne, że jedynym właściwym określeniem był "gównojad".

  Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów). Gównojady robili wszystko - nawet przychodzili na spotkania do tak nie rzucającego się w oczy miejsca jak radziecka ambasada.

  Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: informacje o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, czasem o zorganizowanie przyjęcia z udziałem kogoś interesującego GRU. Po przyjęciu GRU oficjalnie takiemu dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim. Gównojad to dobrze wychowany osobnik - zapominał wszystko i to natychmiast, ale GRU nigdy nie zapomina...

  W. Suworow , GRU. Radziecki wywiad wojskowy,

  Cytowanie za: http://free.of.pl/s/stalin/suworow/gownojad.html”

  Zrodlo: http://www.suworow.pl/index.php?page=gownojady

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiiiiiecień!!!!!! Czekamy na ciebie w Sopocie!!! Tak się lansowałeś że będziesz w kwiiiietniu :))) a tu...jak zwykle "bajanie" , słodkie piardy i zaszycie w kozią pizde,mnientka faja hehehhe

  OdpowiedzUsuń
 14. Ronan Komański prześlizgnął się jak owsik w tyłku.Kończyna pogratulował mu za ten wyczyn w komentarzach pod ostatnim wpisem.Obydwa przychlasty są siebie warci.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak naprawdę wygląda działalność kwiiietnia.

  Otóż niegdyś w dawnych czasach po miastach i wsiach jeździł cyrk objazdowy. W takim kuglarskim teatrzyku byli klowni, siłacze i .... dziwolągi wzbudzające u gawiedzi największe emocje. Dziwolągi to ludzie upośledzeni fizycznie i psychicznie z dwiema rękami, zdeformowanymi twarzami /tu sęk by się nadawał na takiego morda wykręcona i zęby jak u szczura/ no z psychicznymi problemami.
  Nasz kwiiiecień zrobił sobie własnie taki objazdowy teatrzyk dziwolągów. Nie wozi ich co prawda w klatkach zakutych łańcuchami za sobą bo dziś to by nie przeszło, ale na każdej prele, chciałem powiedzieć pierdolekcjii o tych dziwolągach opowiada. Wziął se przeto nasz kwiiiiecień do swego teatrzyku umęczone ofiary obozów koncentracyjnych i przymusowych więźniów z Riese i dalej hajda dokleił im głowy psów, skoki kangurów, pazury niedźwiedzi, wygląd małpy, poprzyczepiał im nogi psów okrasił zapachem kału i moczu i wsadził tą swoją gromadkę dziwolągów do podziemi Riese. Teatrzyk jak się patrzy, a gawiedź klaszcze i tupie z radochy. Kwiiiiecień zbiera upragniony aplauz DOBRA ROBOTA PANIE DARKU! i nasycony swymi intelektualnymi wyczynami dalej tworzy kolejne postacie ze swej zboczonej bajki. Na okrasę wciśnie kopulację wiloludzi z więźniarkami w Auschwitz opisując je ze szczegółami i ma podnietę jak na prawdziwego dewianta przystało.
  W jego obwoźnym teatrzyku jest zatem wszystko co zaspokaja najbardziej zboczone i obrzydliwe wyobrażenia. I 90 zeta od osoby. Nie ważne, że ludzie umęczeni przez faszystowskie Niemcy winni spoczywać w spokoju i szacunku. Dla kwiiiietnia to tylko kukiełki, którym można przyszyć skoki, kły, pazury i głowy wilków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celnie dowalone w Kwietniowy teatrzyk obozowej makabry za jedyne 90 zyla na dzien a potem samochodziki i disco z dj Mikolajczykiem i Mc Kwietniolakiem.

   Usuń
 16. Zatkalo downow, popierdolili sobie do lustra i jak zwykle zero meritum.
  Zauwazcie jak ida w zaparte co do komentowania sedna sprawy-pierdolenia i bajek Kwietnia ktore im wciska.
  Jak tam wilkolaki naszego komandosa z NSR, przywiezli mu juz amunicje do jego SWD?
  Dwa lata temu panikowal ze go powalali, wojna, chuje-muje, w kamasze i na front a teraz co, juz nie chca naszego desantowca-komandosa-pletwonorka?
  Moze powolali go wtedy do Batalionu Tworki-Poludnie?
  Jak tam wywiady z osobami ktore zmarly przed urodzeniem Pinokia, jak tam jego baza i spotkania w Walimskim Hubercie ktore ongis zapowiadal? Wywalili go?
  To jaki on ma juz stopien w wojsku, kapitana, pulkownika, marszalka?
  Czemu przez 3 lata nie odwazyl sie podac numeru jednostki ktorej sluzy?
  Dla kazdego wojskowego to duma a Pinokio taki skromny nagle sie zrobil, podczas gdy macha sblaszka ze stopionego akumulatora co w lesie znajdzie?
  Jak sie czujecie z tym ze caly czas was oklamuje, wciska kity i jeszcze za to kasuje wasz hajs?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecien służy w batalionie rowerów wodnych na morskim oku .

   Usuń
  2. Oni czują się świetnie bo dotknęli "tajemnicy Riese", które rozpościera się od morza Czarnego po morze Północne :), przy okazji poznali cyganów Transylwańskich, Hildę Hoffman z szybu, Ottona, Jareckiego i sierżanto-kaprala , operatora, strzelca wyborowego, mistrza KrafMaga, komandosa służącego pod Gen.Polko. Wybitnego bajarza i sowizdrzała spod sklepu w Głuszycy :). Czyli szampon Łoszen goł.

   Za parędziesiąt zeta doświadczyli niesamowitego dreszczu emocji obserwując tajemnicze kamienie, dotknęli sedna okultyzmu, kryli się przed wilkołakami i wampirami, nauczyli się podpalać wersalki na śmietnikach i machać torebką. Zobaczyli tajemnicze podziemia pod tartakiem w Bielawie spod których wychodzi wciąż syn staruchy.
   Zostali też uraczeni filmikiem o niezwykłych nieznanych podziemiach w Tunelu na Wołowcu :).

   Teraz następna tura Otwarcia Wrót, czyli niezwykłe maszyny do pisania, niezwykłe jedyne na świecie opatrunki, trumienki i łóżeczka z Lebensbornu , plany stołówki szkolnej, oraz zrobienie sobie zdjęcia z koniem. :).

   Usuń
  3. A ja dzięki tej niezwykłej postaci dowiedziałem się niezwykłych i niesamowitych wręcz historii ;

   a) że Graf Spee zatonął na Bałtyku w 1945r.
   b) że bunkry polskie na Westerplatte były z niezwykle świeżego betonu
   c) że Rosjanie strzelali pociskami o wadze pocisków 120 kg na odległość 70 km.
   d) że Fritz Todt, miał wiele imion i mieszkał w Czechosłowacji
   e) że pomieszczenia młynków w Ludwikowicach są niezwykłymi bunkrami wykonanymi z betonu jakiego do dziś nikt nie uzyskał.
   f) że poligon w Bliźnie leży nad morzem,
   g) że drzwi w schronie w Łodzi na stacji posiadały niezwykłe zamknięcie takie jak na łodzi podwodnej.
   h) że w kiblu bunkra pod Malborkiem z I W.Ś. pod pisuarem jest winda do trzeciego poziomu podziemi.
   i) że nie da się rozpalić ogniska w lesie sosnowym bo on się do tego nie nadaje. Bo to nie wyspy Bora Bora.
   j) że, w Gierłożu stały działa okrętowe.
   k) że szyb wentylacyjny na Wołowcu ma 40m wysokości.
   l) że w Jedlinie Zdrój przed pałacem nie było fontanny.
   m) że Czerwony Baron z I.W.Ś był nazistą
   n) że w Ludwikowicach na terenie kopalni było lotnisko z którego wciągali samoloty na Włodykę aby sfrunąć na dół i je rozkładać.
   o) że pod Ślężą w czasie II W.Ś cyganie transylwańscy jeździli taborami i odprawiali tajemnicze obrzędy do figurki stojącej do dziś na balkonie pałacu.
   p) że............lista jest długa, tak długa jak każda brednia jaką wypowiada :).

   Więc świetna robota i dziękuję panie darku :), będąc w cyrku tak się nie ubawiłem jak oglądając każdy pana filmik :-). ciekawy jestem skąd w łazience u pana pojawił się tajemniczy kamień, czyżby i w Łodzi działał Gandalf Szary ? :).

   Usuń
  4. Loszen-gol na pelnej pizdzie. Po takich histeryczno-mistycznych przezyciach to nic tylko polozyc sie do grobu-wygrali zycie, odkryli wszelakie tajemnice, dotkneli prawd Absolutu gloszonych przez Poslanca Bozego, gluszyckiego zigolaka “pozycz Pan 3 zlotysze na wino”.
   Plany stolowki szkolenej doprowadza ich do Wrot, tych co to sa Otwarte i dopiero bedzie halo!
   Z otchlani wyjedzie malpa z pepesza gnajaca na drezynie w towarzystwie kanguropsa z szklana tuba na glowie a statkiem przyleca male ludziki ktore wg. Kwietnia widziano na rampie przeladunkowej w Auschwitz jak wywozli je od dr. Mengelego aby polecialy spodkami najpewniej na Nowa Szwabie…
   Jakby jednak wrota sie nie otwarly to zawsze w pogotowiu jest Mikolajczyk z samochodzikami na radyjko, dyskoteka i flaszka wodeczki, tanio, po znajomosci, okazja, okazja!

   Usuń
  5. Aby mieć takie jazdy, to musiał w dzieciństwie przeżyć szok. Sadzę że jedyną prawdziwą opowieścią jest ta, że wpadł do studni i Księżyc do niego mówił, a potem że Księżyc zamienił się w wilkołaka :).

   Potem zaczęły się trudności z pojmowaniem otaczającego go świata :(

   Usuń
  6. Eeee qrwa specjaliści od odnajdywania numerów IP.....tak ciężko namierzyć nr jednostki w której Kwietniołak służy jako NSR???? Noooo brawooooo mistrzowie spostrzegawczości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sam pier...dolił na pierdolekcji w Poznaniu o KRT...Kompania Rozrywkowo Taneczna...bunkry z zejściem z kibla do drugiego poziomu w Malborku....i bieganie w moro po Malborku i Tczewie,gadki o przeniesieniu do Chruściela(miał pokazać kurchany,do dzisiaj nic,i miał być niby sierżantem)
   ....chyba wszystko jasne....SPECJALIŚCI!!!! jutro podam nr jednostki bo dzisiaj nie chce mi się szukać....polecam 13.53 https://www.youtube.com/watch?v=2pSHZ3wCdWA

   Usuń
  7. I tak nikt nie wierzy w to co pierdolił kwiiiecień. Gdyby był w NSR to by już dawno dał na to jakiś dowód.

   Usuń
  8. Dowód że jest w NSR zapisany jest w kronice szkolnej jaką ostatnio pokazał , tam też są zapisane przez Niemców w 1940r dzieje jego rodziny ( tak twierdzi), która przybyła tu w 1945r ze stepów Akermańskich :).
   Ale że zapisane jest pismem którego nie potrafi odczytać, to już wam nic nie przedstawi oprócz cyrkowego przedstawienia :).

   Usuń

  9. Wedlug Kwietnia ta kronika szkolna to paln tajemnych baz nazistow, epopeja rodzinna Kwietniow, podrecznik okultystyczny Ahnenerbe, zestaw szyfrow IIIRezszy, dowod na budowe Riese w 1933 i compendium sekretow Himmlera, no tylko zapisano tyo pismem ktorego nie potrafi odczytac.
   Kolejna odslona kabaretu dla debili.
   Niezle smiechlem z tych stepow Akermanskich, sama prawda.

   Usuń
  10. Moje pytanie :
   Dobrze, nie podoba Ci się działalność Dariusza Kwietnia, OK. Przedstaw alternatywe, potraktuj to jak reklamę "prawdziwych" znawców tematyki. Proszę o namiar, cennik i wyjaśnienie dlaczego polecasz te osoby ?
   Jak zwykle ten sam komentarz zamieszczam na "Anty Sidorze" z wiadomych względów

   Jakiś Kondon Romski chce dostać namiary na przewodników górskich którzy mają odpowiednie przygotowanie.
   Chłopcze drogi potrafisz pieprzyć w komentarzach a nie potrafisz znaleźć na stronach internetu ludzi co mają w głowach poukładane i znają teren oraz jego historię ?. Prosić to sobie możesz. Najlepiej poproś idiotę aby się poddał leczeniu. Będzie lepszy skutek.


   Proszę o namiar, cennik i wyjaśnienie dlaczego polecasz te osoby ?

   Co jeszcze, może ci zupę uwarzyć i po chleb do sklepu się karnąć ?
   Co ci wyjaśniać ? .
   Jeśli uważasz że nie ma alternatywy oprócz wiejskiego wiecznie nachlanego głupka opowiadającego pierdoły o zatonięciu Grafa Spee na Bałtyku, ostatnich na świecie niemieckich opatrunkach, lub o poligonie w Bliźnie na wybrzeżu oraz działach rosyjskich z pociskami 120 kg strzelającymi na 70 km. Czy też o wilkołakach Himmlera czekających w wirach poziomych i pionowych aby wyskoczyć przez otwarte jakieś Wrota w szybie wentylacyjnym tunelu dla pociągów na Wołowcu. ( do którego "jako pierwszy" wlazł idiota mówiąc że ma 40m wysokości i odkrył nieznane nikomu podziemia :). )
   Ogarnij się.

   Jak nie widzisz nikogo innego, to oznacza tylko jedno, żeś taki sam kiep jak ten co pieprzy te banialuki. Zwykły internetowy troll pieprzący coś zza klawiatury i nie mający pojęcia o niczym co bajdurzy ten siwy czubek w łaciatej panterce.
   Żadnego pojęcia o historii ogólnej, archiwach i ich zawartości, nie wspominając o terenie Riese.
   Kondonie Romski, nawet jak by ten czub nie wyjawił że siedzi w tunelu kolejowym to i tak byśmy wiedzieli gdzie był. Nie mówiąc już o tym, że sam nie wie gdzie idzie i co widzi. Oglądnij sobie film z mostu kolejowego w Głuszycy, czubek bladego pojęcia nie ma gdzie idzie.
   O czym z tobą polemizować? i w jakim temacie?
   W temacie stopionego akumulatora na Sajdaku który stał się częścią statku kosmicznego, czy w temacie studzienek przy separatorze w Grzmiacej gdzie czubkowi niby ktoś coś zasypywał i nigdy nie był w stanie wiadrem paru kamieni wyciągnąć z jakąś rzekomą jego 'Ekipą poszukiwaczy".?
   Ogarnij się, bo my nie T.Sidor który też nie zna Riese.

   Usuń
  11. No i popatrz dzięki "kwietniołakowi" musiałeś zweryfikować swoją wiedze. Ruszyłeś oczka z przed monitorka i poszedłeś do źródła, w książki. I OTO CHODZI, I OTO CHODZI.......

   Przecież każdy niedouczony idiota wie, że Najlepszym sposobem na naukę historii jest śledzić poczynania debila i przez to się uczyć :).
   Trudno to nazwać, logiką , raczej jest to "stan umysłu" :-), w tym stanie umysłu każdy następny kretyn sądzi, że każdy jest takim samym nieukiem i kretynem jak on, co w zasadzie statystycznie nie odbiega od rzeczywistości jeśli na "polkomie" w środku "uczelni" nikt nie wstał i nie pogonił wariata z mównicy :-).
   Oto odpowiedź Kondonie Romski na twój "stan umysłu".

   Usuń
  12. I OTO CHODZI, I OTO CHODZI.......pajacu z Łodzi :-)

   Usuń
 17. To kwestia czasu gdy ludzie pojmą, że Kwiecień z umęczonych ludzi zrobił sobie objazdowy teatrzyk dziwolągów.

  OdpowiedzUsuń
 18. jakiej uczą obecnie Historii w szkołach średnich więc nie dziwmy się, że kwiecień jest autorytetem dla gimbazy i lemingów

  https://www.youtube.com/watch?v=JDUCf_rgK_w

  OdpowiedzUsuń
 19. Taaa…kit to mozna wciskac czubkom.
  NIC, powtarzam, NIC co mowil Kwiecien odnosnie wlasnej osoby, wlasnego zycia, pracy, osiagniec nie jest prawda.
  TO KONFABULANT I MITOMAN.

  Do oddzialu on nalezy, ale Tworki Kompania Paludniowe Skrzydlo, Oddzial polotwarty.

  Fajnie ze ktos wizal bajania zjeba na serio, wystarczy ze raz zrobil sobie filmik przy radarze pierdolac ze to jego jednostka (na dniu otwartym jednostki+jakis festyn tam byl), filmik ktory zaraz usunal jak odezwali sie ludzie ktorzy tam sluza wytykajac mu klamstwo, nastepnie
  popierdolil ze go przenosza gdzie indzieji sprawa zalatwiona, pelikany to lykaja jak ukrainka Makumbie.

  Fajnym trzeba byc pierdolcem zeby myslec ze Kwiecien sluzy i to jeszcze na radarach, kurwa, taki analfabeta nie umie sie posluzyc kompasem a co dopiero radarem, plus wyobrazcie sobie jego raporty, same ufo i latajce potwory spaghetti na radrze, przeplatane z otwierajacymi sie wrotami.
  Na to moga sie lapac takie przyglupy jak te u koniczyny, kurwa, tam jeden nawet wali gruche ze niby ktos od Nas zaczal czytac ksiazki bo sklonily go do tego konfabulacje Kwietnia.
  No kurwa co za zjebany zjeb bez rozumu, sluchaj dziwko bez szkoly-to do tego zjeba od Kwietnia-wyobraz sobie ze sporo ludzi ma prawdziwa wiedze historyczna, zdobyta dobrowolnie poprzez lata nauki, studiowania oraz praktyki, w tym praktyki w terenie, osoby takie smieja sie z takich spierdolin jak wy bo nie macie mozgow i podniecacie sie dyletantem, zwyklym gamoniem bez wiedzy. Wyobraz sobie ze czesc ludzi nie potrzebuje panicznie szukac tego co pierdoli ten czub, bo zna historie i z miejsca demaskuje to pierdolenie wariata dla debili, wie ewidentnie kiedy klamie bazujac NA WLASNEJ WIEDZY z ktorej zdobyciem Kwiecien nie mial nic wspolnego a ktorego bajki raza wyedukowana osoby majace leb na karku.
  Tak wiec Kwiecien nikogo nie sklania do nauki a jedynie pcha pierdoly i klamstwa we wlby takich spierdolin jak te u koniczyny na blogu, bow y tam zjeby jedne nic nie weryfikujecie tylko polykacie Kwietniowe babole po same galy piejac z zachwytu na jego wyssane z palca pierdoly.
  Ten debil szkodzi propagowaniu wiedzy historycznej falszujac ja i rozpowszechniajac zwykle klamstwa, dla zysku.


  OdpowiedzUsuń
 20. april spadł z konia ? nie ma co obejszec , nie ma sie z czego posmiac...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. potwierdzone, napoleon spadł i zginął [*]

   Usuń
 21. Czy wiadomo coś o jakichś powiązaniach Dariusza Kwietnia z Brunonem Kwietniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Obu łączy to, że nigdy nie udaje im się dokończyć zamiaru i zapowiedzi :)

   Usuń
  2. Oczywiscie ze wiadomo-ZOZ Oddzial Psychiatryczny, to ich laczy.

   Usuń
  3. Jeden kwiecień chciał zrobić bombę z nawozów, a drugi nóż z blachy. Jeden chciał hurtowo załatwić polityków, a drugi pojedynczo. Jednego zamknęli, a drugi kombinuje dalej. Karabiny, pistolety, niewybuchy...

   Usuń
  4. Od kilku lat Kwiecień zapowiada różne rzeczy i gówno z nich wychodzi. Z szumnych zapowiedzi eksploracji Włodarza nic nie wyszło bo Szpakowski go wyjebał z ośrodka. Miały być organizowane tam zajęcia ratownicze i co i gówno. Na zjechaniu po linie się skończyło.

   Jedźmy dalej. Miał odkopywać jakąś studnię, którą mu ciągle ktoś zasypywał i co i gówno.

   Miał oprowadzać wycieczki po sztolniach i co i gówno bo go tam nikt nie chce widzieć z tymi jego pierdołami.

   Miał pokazać jak zrobić nóż z blachy i co i gówno, ani blachy, ani noża ni widu ni słychu.

   Miały być przeprowadzone ekspertyzy kamienia z dziurką, tajemniczego metalu i co i gówno.

   Miał organizować w muzeum PRL przejażdżki starym sprzętem po terenie i co i gówno został wywalony z ośrodka.

   Miał organizować wyprawy na MRU i co i gówno nie pokaże się tam b o boi się zaliczyć saperką w bambus.

   Ostatnio z Mikołajczakiem sadził się, że będzie organizował przejażdżki quadem i Landrowerem po Riese i co i gówno.

   Z zapowiedzi przejażdżek konno też będzie gówno jak właścicielka koni pokapuje z jakim pierdolcem ma do czynienia, a właściwie pierdolcami.

   Z zapowiedzi przetłumaczenia księgo szkolnej pisanej po Niemiecku też będzie gówno jak właściciel księgi dowie się jakiemu zjebowi dał ją do rąk.

   Mógłbym tak jeszcze wymieniać lecz nie pamiętam wszystkich jego zapowiedzi z, których zawsze wychodziło gówno.
   Kto pamięta więcej i szczegółowiej niech napisze.

   Usuń
  5. To jest dobre, jeden z psią mordką robi tam za inteligenta. Wkleja powiedzenia i przypowieści, przez co mu się wydaje że z gimbusa stał się docentem :) cyt :

   " "Krytyk to kwoka, która gdacze, gdy inni znoszą jajka."
   - Giovanni Guareschi

   Sparafazuję to tak, kwiecień znosi jajka, a nawet jaja, i nic by w tym nie było złego gdyby to nie były jakieś "śmierdzące zbuki " :).

   Tak, że lepiej mądrze gdakać, niż znosić " idiotyczne niestrawne zaprawiane wódą jajka", w postaci wind w kiblach, palenia wersalek w śmietniku, machania torebką, studiowania niezwykłych planów stołówki szkolnej w Ludwikowicach, opowiadania głupot nad maszynami do pisania oraz pieprzenia, że stoi w Głuszycy na 150m wysokim moście.
   Zamiast skrobać finką beton i znosić jajka ,niech się poskrobie nią po siwym durnym końskim łbie, może wtedy przypomni sobie że czas przyjąć przepisane przez lekarza psychiatrę leki.

   Usuń
  6. Kwiiiecień jebany gołodupiec na siłę szuka przystani by się najeść i pospać. Szpakowski ho wyjebał, w muzeum PRL mu się nie udało z Moniką Żywot to się teraz przykleił do Mikołajczaka. Tylko kwestia czasu jak wszyscy skonstatują, że komitywa z kwiiietniem zjebem nie popłaca.

   Usuń
  7. U Żywotowej to mu się ślizgnęło, jak spadł przed ten BRDM i by się gąsiennice ze dwa metry na piachu poślizgnęły to by po "komandosie" została mokra piwna plama :).

   Usuń
  8. @Anonimowysobota, 11 kwietnia 2015 14:39:00 CEST

   Byla by kupa smrodu, tasiemce i wszelakie robactwo spierdalajace do studzienek sciekowych z komandosowego truchla.
   Super robota Panie Darku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 22. Towarzystwo adoracji stopionego akumulatora ucieka jak moze przed jakimkolwiek merytorycznym skomentowaniem pierdow Kwietnia, widac jak ich to pika ze nie maja nic na obrone tych bredni-bo jak mozna miec.
  Podsiwialy czub nawet nie zadaje sobie trudu odpowiedziec na cokolweiek, tak ma wyjebane na wlasnych gownojadow, pierdoli ich bo czuje ze znalazl naiwna grupke ludzi glupszych niz zwykle udaje mu sie znalezc, grupke ktora troche dluzej poskubie z hajsu i widzi jak w swej naiwnosci nie podwazaja jego pierdolenia lykajac te zbuki ktore im serwuje.

  Ciekawe co odpierdoli Kwietniolak, bo on dlugo z nikim nie wytrzymuje bez konkretnego przekretu? Zaloze sie ze szykuje cos grubszego, sprawdzil juz naiwonsc gownojadow, rozpoczal strzyzenie, niedlugo bedzie zuchwale golil.

  Na co stawiacie?
  Ja mysle ze na poczatek ktoremus zniknie droga kamera lub smartfon, oczywiscie "zgubi" sie gdzies w terenie, jesli to juz nie mialo miejsca.
  Nastepnie bedzie kolejny przedmiot a potem nagle Kwiecien bedzie potrzebowal sporo hajsu na jakis zabieg czy oplaty w sadzie na co pelikany naznosza hajs a Kwiecien zniknie jak kamfora znow zmieniajac otoczenie.

  Lepki jezyk, lepkie lapki ma Dareczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tą kamerę to będzie wciągał do dziury wilkołak jak w tej jego opowieści, szedł turysta drogą i mu wpadł aparat do dziury, wsadził tam rękę i go wilkołak pod ziemię zaczął wciągać :). To przy tajemniczym kamieniu z napisem Helmuth :).

   Usuń
  2. A lisy opierdolą mu derkę ze skóry wołu. Wiecie co? Jak sobie przypomnę tę jego historyjkę o tym jak spał w sztolni na skórze przykryty skórą barana i jak mu te skórę lisy zaczęły podjadać to tak sobie myślę jakim nie tylko trzeba być pierdolniętym by coś takiego wymyślić, ale w to uwierzyć? Lisy tak się boją człowieka, że nie podchodzą na mniej niż 100 metrów.

   Usuń
  3. Spoko, dzieciarnia pelikanow lyknie to po same wlochate jajca.

   Jak przechodzilem ongis kolo tej skaly to smiechlem na mysl o tym pierdoleniu. Lisy to mu zagladaly zeby zobaczyc co tak smierdzi w tunelu odwadniajacym, jak mu sie film urwal i wirowal swiat a lisy tanczyly posrod gwiazd podryzajac baranice na ktorej lewitowal nasz Alladyn.


   Wiecie jak w sztolniach Riese wyglada jakas gruba skora, szczegolnie baranica po nocce w sztolniach jak wszedzie deszcz i mgly?
   W tej porze roku kiedy Kwiecien pisal te babole, to by ta kufaje musial wozkiem za soba wozic, tak by mu to wody naciagnelo.
   Spac w takim mokrym worze w sztolni to hipotermia jak w nocy przycisnie do zera i nie ma ognia (nasz Rambo pisal ze bez ognia siedzial).

   Oczywiscie czubki zapieja "Super robota Panie Darku!!!" wyobrazjac sobie hardego pioniera koczujacego w czelusciach, lykajac te kity ze smakiem.

   Sztolnie gornicze to nie jaskinie jaskiniowcow, choc jaskiniowca jednego-zajebanego prymitywa smierdzacego wodka i klapiacego paszcza-mozna tam spotkac.

   Usuń
 23. Sporo tego bylo, oj sporo.
  Pinokio hucznie zapowiadal wiele rzeczy z ktorych wyszlo wlasciwie jedno-gowno.

  Zapowiadal spotkanie z Woloszanskim, ze bedzie z nim cos niby robil jak ten byl w Riese i na Zamku Grodno a Woloszanski nawet sie do nie go nie odezwal, nie zwrocil uwagi na klauna ktory odtracony odszedl smutny knowac w ciemnym kacie-gowno wyszlo.

  Zapowiadal sie jako gwizdor na Dolnoslaskim Festiwalu Tajemnic w Zamku Ksiaz, powolywal sie na organizatorow ze jest gwozdziem programu i zalatwi zeby ZGE tam nie mialo wjazdu a jak wjada to spusci im manto. Organizatorzy skwitowali te zapowiedzi ,egalowmana pustym smiechem, Kwietnia nikt tam nigdy nie zapraszal a finalnie dostal wilczy bilet na impreze oraz niezle zestrachal sie bo eksploratorzy doszli do wniosku ze juz nie gada sie ze smieciem tylko saperka w bambus jak go zobacza nastepnym razem. Co wyszlo z puszenia sie i megalomanskich zapowiedzi-gowno wyszlo.

  Zapowiadal sie ze bedzie na Zlocie Sympatykow NTV we Wroclawiu po czym poprowadzi wyprawe na Sleze, bylo to zaraz po wrednych odpalach ktorych narobil u dawnych znajomych eksploratorow a ci zapowiedzieli ze pogadaja z kaczanem jak sie tam pojawi. Kwiecien zapowiadal sie, cwaniakowal a finalnie Zagorski w obawie o przypal i pogarszajaca sie chorobe psychiczna Kwietnia (pciagle pierdolenie o wrotach i pogodowej apokalipsie) zasadzil mu kopa w dupsko i nie zaprosil na impreze (byl tam Figiel i Witkowski-nawet oni tez go nie chcieli na panelu), do tego Kwiecien obsral sie ze strachu na mysl o konfrontacji ludzi ktorych oszukal, naspraszal jakies plecaki i zielone pelikany ktorzy po zlocie pojechali pod Sleze gdzie mial niby czekac na nich Kwiecien ktory nigdy sie nie pojawil a nawet telefonu im nie odbieral. Oszukal frajerow ktorzy krecili sie bezcelowo pod Sleza z glupkowatymi minami po tym jak im naobiecywal bajek na necie. I co wyszlo? I gowno wyszlo.

  Zapowiadal odkopywanie sztolni, wielkie odkrycia na Soboniu a jedyne co zrobil to wlamal sie do odkrytej i zabezpieczonej przez SGP sztolni i stroil przed kamera malpie miny ze niby dokonal wielkiego odkrycia, przywlaszczajac sobie czyjas prace. Zapowiadal dalesze odkrycia jednak sprawa sie rypla i musial brac nogi za pas, do dzis pomyka krzaczorami na widok ludzi z SGP. I co? I jak zwykle u Kwietnia-gowno.


  Gowniane zycie, gowniana dola, gowniane urojenia, gowniany patologiczny klamca.

  Kto da wiecej na gowno-liste niespelnionych bajan Kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzeba zrobić kolejny temat na blogu pt. niespełnione zapowiedzi kwiiietnia. Piszcie co sobie przypominacie.

   Usuń
  2. I tu się mylisz, kwietniołak nigdy w III Soboniowej nie był i nie będzie. I nigdy w niej żadnego filmiku nie nagrał.

   Nagrał filmik najpierw z kanału odwodnieniowego przy trzech stawach, gdzie wlazł i sapał zdobywając nieznany kanał :), i nagrał filmik w znanym wszystkim tunelu kolejowym na Wołowcu, gdzie wlazł najpierw pod szyb spalinowy, i kitował Koniczynie i Starej Babci ,że jest w nieznanych nikomu podziemiach Riese, a nad nim jest 40 metrowy nieznany szyb :-).

   Potem wlazł tez na Wołowcu w były techniczny tunelik (wybity w ciul czasu temu przez znaną ekipę) pomiędzy dwoma tunelami kolejowymi i sapiąc znów kitował, że zdobywa nieznane podziemia. A potem nadjechał pociąg, zatrzęsło się trochę i spierniczył :), pewnie mu w durnym łbie przemknęło że to czarne wiry pionowe nadchodzą :) i znów musiał majty wysuszyć :-).

   Usuń
  3. Z bajań ?, a na przykład a było to ze dwa lata temu miał zdobywać i pokazywać nieznany nikomu tunel z pod tartaku w Bielawie do Czech.
   :).
   My czekamy jak wejdzie do Jawornika i przejdzie choć jeden zawał, tam wiszą takie małe z 500kg niespodzianki i czekają kiedy tam pusty łeb wsadzi. Ale on nie wie jak tam wleźć i którędy, w zamian może pokazać nieznane Riese w następnym tunelu kolejowym :-).

   Może też zawitać ze swoją wycieczką na Gontową, przejść całą pod ziemią i pokazać jaki z niego "komandos" :-). Może z tej wycieczki z ortalionami nie wyjść, ale to może i lepiej, bo było by mniej kretynów na świecie. :).

   Usuń
  4. @Anonimowysobota, 11 kwietnia 2015 13:19:00 CEST
   To nie wjebal sie do III?
   Kiedys dal jakis filmik i kitowal ze tam jest.
   W chuj sie widac dalem zrobic pajacowi.
   :)
   Doszly mnie sluchy ze tam byla jakas maniana, czy to chodzilo o akcje z Krakowiakami?

   Usuń
  5. Hahaha, zajebiste, pewnie sie bal ze nadchodzace poziome wiry mu zatramentyzuja lysa lapetyne i nasiaknie esencja z rteci i krwi skrzyplocza co go nazisci na Elefantynie tuczyli jencami wojennymi.
   Wrota mu sie w baniaku otwarly i spodnie do pluczki w strumieniu.

   Usuń
  6. Tak to Krakowiaki zrobili powrót Yedi. :), i to była ta maniana. kwietniołak ma tyle z tym wspólnego co Riese z Malborkiem :).

   Usuń
 24. Hahaha, ale strzal w stope, ten aspirujacy cwiercinteligent rozbawie mnie do lez.
  "Krytyk to kwoka, która gdacze, gdy inni znoszą jajka."
  - Giovanni Guareschi

  Za Gucio Zjeb, Kwietniowy gonojad.

  No to mamy tu juz niezla liste tego gdakania a jajek jak nie ma tak nie ma, moze tylko spirytusowe zbuki ktorymi debile zjajdaja sie piejac ze to kawior.

  Zobaczcie kwietniowe zjeby ta liste proznego pierdolenia, przechwalek i obiecanek-cacanek dla naiwnych debili.

  Teraz zobaczcie co w tym zasie osiagnely ekipy eksploracyjne (Kwiecien to nie eksplorator tylko dziwka internetowa) jak np. SGP czy ZGE a to co w internetach to tylko czubek gory.

  No i jak z tymi jajkami, frjerzy?

  90 pln od lebka, samochodziki na radyjko i popisy czlowieka-konia?


  Gucio Zjebie, jak czujesz sie tak kurwiac logike?
  Sw. Tomasz patrzy na ciebie jak gwalcisz wszelkie zasady intelektualnej godnosci i rozumu czlowieka, kwietniowy rajfurze.

  OdpowiedzUsuń
 25. Jest nowy odcinek serialu komediowego, szykujcie popcorn, otwierajcie piwo tylko uwazac zeby mi sie tu nie udlawic ze smiechu.

  Zapinamy pasy i jazda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale najpierw klikamy w link robimy stop klatkę , zaopatrujemy się w chusteczkę do wycierania łez ze śmiechu i odpalamy klauna :) :

   https://www.youtube.com/watch?v=5Wx_FSpotdM

   Usuń
 26. UWAGA , UWAGA bo jedzie ROLWAGA!
  Kolejna porcja schizofrenicznych rojen trafila wlasnie na jutuby, chodza plotki ze ten odcinek bazuje na tajnych nazistowskich archiwach Ahnenerbe, tajemniczym tomie nazwanym "Puc, Bursztyn i Goscie".

  OdpowiedzUsuń
 27. Niech się wykażą i udowodnią, że Graf Spee zatonął na Bałtyku, niech udowodnią, że szyb spalinowy na Wołowcu ma 40m wysokości, niech udowodnią że w szkolnej kronice z Ludwikowic jest napisane w roku 1940 o rodzinie kwietniołaka, niech udowodnią że niezwykły jedyny niespotykany opatrunek jest jedynym i niespotykanym, niech udowodnią że most w Głuszycy ma 150m wysokości, niech udowodnią że w kiblu pod pisuarem jest winda na trzeci podziemny poziom.

  On kwietniołak to udowodni , wyciągnie kwit na węgiel znaleziony na strychu i machając nim przed kamerą będzie się nim brandzlował że ma w ręku niespotykany na świecie dowód., a jak ktoś nie wierzy to dołoży do tego znaczki z A.Hitlerem, i zdjęcie Himmlera z PZPR-owskiej książki.

  Z kim tu w ogóle rozmawiać z pierdolniętym nieukiem, czy z gimbusami ? mającymi taką argumentację, że nie ważne co gada byle gadał, i że jest fajnie.
  Zresztą naczelny świr na zadane konkretnie pytanie zrobi jak zwykle małpią minę i odpowie, że nie wie skąd wie.
  Jak dla mnie też jest fajnie bo śmiesznie, zawsze jest się z kogo pośmiać, a jak się spotkamy z innymi to polewka niezła :D. I o to chodzi, i o to chodzi....jełopie z Łodzi :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wiekszego posmiewiska wsrod eksploratorow i historykow zwiazanych z eksploracja niz DK. To kabaret.
   Niw wiem jak te gimby ktore placa mu myto jako swemu alfonsowi historycznemu widza sie w przyszlosci, ten smrod bedzie sie za nimi ciagnal dlugie lata i nikt normalny nie poda im reki, a predzej czy pozniej beda nazzwani z imienia i nazwiska.
   Zaden szanujacy sie eksplorator nie bedzie sie zadawal z takimi gownojadami, dajac sie walic w dupe temu pajacowi zamykaja sobie droge do wartosciowych osob w srodowisku i staja sie posmiewiskiem, bo wiadomo ze glupszy niz sam glupiec jest ten ktory idzie za glupcem.


   Usuń
 28. Relacja z ostatniej audycji naszego rasowego czuba.

  Od samego poczatku mamy “teren, wyjazdy, wojsko.” Dalej roji o listach, tlumach co bija do niego, listy pisza, mejle.
  Znow typowa gadka o 666 SSmanow, dziesiatkach adwokatow i prokuratorow ktorzy siedza mu za plecami-tak jak niedawno mialo byc 300 a wyszlo jak bylo widac na zdjeciach.

  Ale bredzi o jakims postepowaniu, klopoty to ma Kwiecien tylko ani pary o tym nie pusci, zwykle belfy przestraszonego rzezimieszka.

  Dalej znow walnie zapowiada wycieczki, noclegi na fortach oraz pierdoli ze dostal dostep do podziemi Riese-no kurwa oczywiscie Kwiecien, tak jak robiles sobie baze na Wlodarzu.
  Naganiacz Mikolajczyka w akcji, geszeft sie kreci, tancuja po trupach w rytm disco i skaczacych samochodzikow dorabiajac umeczonym kangurze skoki i szklane tuby na glowach, niczym potwora z horrorow klasy B.

  Kwiecien znow idealnie spelnia role GOWNOJADA wg. definicji Suworowa, podbaeriwajac i ocieplajac wizerunek sowiekiego rezymu Stalina.

  Kolejne pierdolenie to zredukowanie antynazistow w Niemczech do PROMILA. Kwiecien czubie, zobacz ilu Niemcow trafila do obozow i wiezien przed IIWS, ty debilu uwazasz to za promil?
  Ruch antynazistowski zostal mocno przetrzebiony, jedank istnial calkiem silny nawet w samym Wehrmachcie co finalnie przynioslo proby zamachow na Hitlera.
  Co do Dachau, to gdybys czytal ksiazki a nie wertowal obrazki czubie to bys wiedzial ze po wyzwoleniu gdyz zagnano lokalna ludnosc cywilna do sprzatania obozu, to okazalo sie ze okoliczne miasto nic nie wiedzialo o tym co dzieje sie w obozie, co zostalo dobrze udokumentowane przez Amerykanow (nawet na filmie).

  Anglicy kupowali on Niemcow wlosy kobiet z obozow koncentracyjnych w 1940 roku! Ale ciekawostka Mr. Kwiecien, co ty nie powiesz. Piszesz o tej samej Anglii ktora byla wtedy w stanie wojny z IIIRzesza ktora to pogonila ich w Operacji Dynamo, o blokadzie morskiej slyszales pan?
  Pewnie przesylali im te wlosy tajemnym podziemnym tunelem pod Kanalem La Manche wbrew wladza UK, ale ciiiiiiiiii, to wiedza tajemna z pod dekla DK.


  Nastepnie mamy tyrade zachwytu ciemniaka nad wspolczesna medycyna.


  Ustasze na Ukrainie? Nie pierdol zesz pan!  Normalnie nie uwieze, Kwiecien ma stare zdjecia! O ja pierdole, jaka rewelacja! Malo to jest przedwojennych zdjec i widokowek tych terenow? Mozliwe ze Kwiecien nie widzial bo zamiast ogladac je w muzeum to piredolil kocopoly jak nakrecony.
  Muchalapka nie byla chlodnia kominowa, no no Kwiecien, znow delikatny wslizg w odbyt Witkowskiego, puszczasz oczka do starego kochanka pacanie?

  cdn

  OdpowiedzUsuń
 29. relacja cd

  27:30 “Rozwiazanie tajemnic Riese mamy w zasiegu reki!” Ojapierdole, co ty nie powiesz. Pierdolisz tak od czterech lat i jedyne co pokazles to wlasna chorobe umyslowa i kamien z dziurka z nad Baltyku-ale to oczywiscie tez Riese.

  Kolejne bajania o ekipach ktore niby cos zobaczyly przez Kwietnia, tak tak tak Kwiecien. Zobaczyly znane miejscowki i obsrali sie ze szczescia.
  Kolejne rojenia o Czechach co mu cos zworza, pierdolenie bajkopisarza.


  31:30 “W ten sposob kompleks Riese zatacza nam coraz szersze kregi.” No zatacza, w twojej pustej lepetynie nacpany konfabulancie.

  Wszystkie stowarzyszenia i fundacje porozwalaly sie na oczach Kwietnia-wymien jakie, klamco. To ze dostales kopa w dupe od kazdej ekipy i fundacji to nie znaczy ze one przestaly istniec, zazdrosny intrygancie, tylko ze jestes smieciem z ktorym normalni, uczciwi ludzie nie wspolpracuja.

  34:00 Dalej pierdoli-bo to czyste pierdolenie bzdur-o tym ze nie wywindowal sie na plecach innych i nie lata za znanymi osobami aby sie na nich wybic.
  Zobaczcie starsze audycje gdzie niemal spuszcza sie i snuje plany jak to sie nie spotka z Woloszanskim, podrajcowany jak knur ciagle podkreslajac kazda znana osobe i podwieszajac sie pod nia przy KAZDEJ okazji. Przypomnijcie sobie jego chelpienie sie ze bedzie z Joanna Lampaska cos robil, przechwalki i lans we wlasnych rojeniach-bo w rzeczywistosci kop w dupe doatal i bylo posmiewisko. Praktycznie kazda miejscowe jaka pokazal w 2011-2012-2013 poakzali mu ludzie z ZGE lu innych ekip a Kwiecien tylko nagrywal filmiki wlokac sie za eksploratorami i pierdolac bajki przy kazdym miejscu ktore mu pokazali. Zapytajcie chlopakow jakie robili wielkie oczy jak Kwiecien z miejsc ktore nie sa niczym niezwyklym robil sensacyjne odkrycia, nawijajac bajki do kamery zmyslane na poczekaniu.


  ***********UWAGA HIT! ***********

  35:10 Kwiecien kolejny raz potwierdza ze jest chory umyslowo! “Sluchajcie, ja tego nie ukrywam, jestem szalonym czlowiekiem.Tego sie ne da ukryc, sami to zreszta wszyscy widzicie. Ale staram sie byc taki……inaczej, nie chelbie oficjalnej propagandy historycznej.” No to w koncu moge powiedziec ze KWIECIEN POWIEDZIAL PRAWDE, super robota Panie Darku!
  Dalej mamy opowiesc jak to nazisci rozlezli sie po Swiecie jak mrowki oraz kolekcje zlotych przemyslen filozoficznych wybitnego gluszyckiego mysliciela Dariusza z Gluszycy.

  Na koniec podsypal rewelacjami o Lebensbornie czyli kolejny raz powtarza sie jak katarynka plus opowiec o starej niemce plus bonus w postaci bredzennia o jakis starym kolesiu ktory mu powiedzial ze Palac w Jedlince byl zwiazany z Riese. Serio?
  Kazdy kto cos czytal o Riese wie ze Palac byl siedziba OT i biurem projektowym projektu Riese, ale o tym powiedzial my stary dziadek.


  Super robota Panie Darku, piejemy i kwiiiczymy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądy mu się zaczynają do dupy dobierać, więc obiera kurs na wariata, bo nawiązka dla niego nawet w wysokości paru tysięcy to gwóźdź do trumny do końca życia.
   Na lewizny jako przewodnik już nie ma co liczyć , kursu przewodnika nie zrobi bo tylko ma podstawówkę, przewodniki według świrka to fajans, płyty nie poszły, dostał parę zeta od Niezależnych i się podniecił że zrobi Biznes, a jak to w biznesie trzeba mieć łeb na karku a nie pustą ześwirowaną siwą dynię. "Prelekcje" u Niezależnych się skończyły niestety.

   Biedak jeszcze nie zaskoczył, że to inni na " Napoleonie z Głuszycy" zrobili kasę i jeszcze próbują robić. A on biedak myślał, że to on będzie kasę robił na frajerach :). Chazar a głupiiii . Po pierwszej rozprawie już będzie po wszystkim.

   Usuń
  2. plus bonus w postaci bredzennia o jakis starym kolesiu ktory mu powiedzial ze Palac w Jedlince byl zwiazany z Riese. Serio?
   Kazdy kto cos czytal o Riese wie ze Palac byl siedziba OT i biurem projektowym projektu Riese, ale o tym powiedzial my stary dziadek.

   No przeciez mówię znów jak co tydzień jebnął z Marsa na Ziemię, otrzepał się poszedł do Jedlinki i spotkał jak zwykle 90 -letniego dziadka który widział go w necie i pogratulował mu dobrej roboty,. dziadek siedzi na stryszku na fejsbuku i nawija z laskami :), oraz śledzi dzielne poczynania naszego kosmity :), po czym informuje go że fontanny nie było a jest, że w książce o Jedlinie która można kupić w pałacu pisze, że był tam po wojnie dom dziecka.

   Nasz kosmita doznał w związku z tym nagłego oświecenia, że w Jedlince nie mieszkał von Ritchoffen zwany Czerwonym Baronem, który to jako lotnik walczył w I W.Ś i wtedy to zginął , a którego kwiecień nazwał w innej bredni na You Tube nazistą :).

   Dowiedzieliśmy się również że sowieci jak przybyli to nie gwałcili i nie rabowali, a tylko zajmowali się biednymi dziećmi.

   Usuń
 30. To idiota dał na samym początku nowej audycji taki stek bzdur, że będzie dziś o czym napisać haha kwiiiecień ty kwiczący pierdolcu powinieneś każdą audycję zaczynać id łiiii, łiiii, łiiii psychopato pierdolony.

  OdpowiedzUsuń
 31. Zwariowane dzieci już tańcują :), a wśród nich główny satyryk :) , zamiast słuchać głównego czubka, bo i tak wiadomo ze same głupoty, nigdy nic mądrego nie powiedział popatrzyłem na tych co robią wpisy pod pierdołami i kogo tu widzimy ? :
  :
  Widzimy gimbazę od gier komputerowych, gimbazę podniecającą się BMW i wariacką jazdą po autobanach, nawiedzonych od teorii spiskowych, ludków od rozmów z duchami, i ze dwie w miarę normalne osoby.

  Dav1988iD- https://www.youtube.com/user/Dav1988iD

  zielonysmokss - https://www.youtube.com/user/zielonysmokss

  Michal550D - https://www.youtube.com/user/Michal550D

  huj hujowy - https://www.youtube.com/user/oli17072008

  bhima555 - https://www.youtube.com/user/bhima555

  Anna Zaborowska - https://www.youtube.com/user/ania77ania

  Robert Stanisław Kondraciuk - https://www.youtube.com/user/sfinks62

  Można sobie popatrzeć co ich rajcuje i jakie mają zainteresowania.
  I można się obyć bez komentarza. Bo jak juz na wstępie widzę znów macha książkami z PZPR , czyli rzecz będzie jak to Niemcy zabijali a sowieci ratowali :).
  Ciekawy jestem czy tam w tych pierdołach wyczytał do czego służyły poniemieckie obozy do połowy lat 60-tych, i kogo tam ruscy trzymali ?.

  Zapomniałem, że on czytać nie umie tylko obrazki ogląda :).

  OdpowiedzUsuń
 32. Spadłem z fotela, dotarł do tego skąd się wzięły szklane trumny z jakimiś rurkami, przecież ostatnio też pieprzył, że z Bajki braci Grimm o Śpiącej Królewnie :-).
  Zaczyna przerabiać przedszkole i oglądać bajki dla dzieci :-).

  OdpowiedzUsuń
 33. Daunie kwietniołaku a do mnie "ktoś " napisał że zamrożonych komórek może być nawet milion miliardów:-). Sprawdziłem adres skąd nadszedł list, i okazało się że piszący mieszka w lewym skrzydle Tworek :-).

  OdpowiedzUsuń
 34. Znów jebnął na Ziemię i się dowiedział wczoraj że na Ziemi jest klonowanie. :-), doznał szoku biedaczek :-). Jest w takim szoku że jak skończy te bzdety to walnie znów jabola i się z tydzień obudzi w innej rzeczywistości nad maszynami do pisania :-) i znów nagra film ze jest w szoku bo maszyn do pisania nigdy nie widział.

  On jest jak podróżnik w czasie, film mu się urywa i za tydzień zjawia się i jest w znów w szoku opowiadając jakieś oczywiste oczywistości jakby to było odkrycie nowej planety :). Do tego dokłada jakieś swoje wizje jakie mu sie w tygodniu śniły :-). Biedny człowieczek , czas mu się tak zapętlił że po każdym obudzeniu odkrywa świat na nowo.

  OdpowiedzUsuń
 35. A niby dla czemu kwietniołak zaprzecza że to była chłodnia kominowa ?. kwietniołak wysnuł wniosek z pustego łba , że jeśli konstrukcja stała w 1938 r to jest to "muchołapka " Co za bzdura prosto z kosmicznej czeluści :-). On po datach wie co to jest :
  jak 1935r to muchołapka, jak 1940r to muchołapka,
  a jak 1942r to może chłodnia kominowa . A jak zdjęcie by było z 1944r to trampolina Adolfa. ;-).
  Zajefany badacz niewidzialnych bytów świetlnych :).

  OdpowiedzUsuń
 36. nawet już w w Warszawie w IPN wiedzą że kwietniołak przewracał kartki kroniki szkolnej , ale jazda :-0. Wcale mnie nie zdziwi jak za tydzień sie obudzi w innej rzeczywistości to powie że właśnie dzwoniła do niego Angela Makrela i chciał go zatrudnić Barack na doradcę w Waszyngtonie. Na razie ma kontakty na całym bliskim Wschodzie, w Norwegi, Na Bora Bora, piszą do niego z Wysp Owczych i Elefantyny i ma kontakty z zielonymi ludzikami z Marsa oraz oczywiście z 666-cioma SS-manami i jest wcieleniem Adolfa :-).

  OdpowiedzUsuń
 37. O kurwa co usłyszałem, teraz za przykładem dareczka wszystkie czuby i kumple spod sklepu co im siara mózg wypaliła chcą być gwiazdorami You Tube, Zajefajnie dareczek przetarł drogę. Będzie jeszcze lepsza menażeria i większy ubaw, Kadłubek kiedy startujecie z nowym szoł ?? :-).

  OdpowiedzUsuń
 38. On nawet się zdziwił że w czasie wojny rodziły się dzieci i były akuszerki :), całkiem odleciał. A może w tej bajce braci Grimm, którą kwietniołak oglądał były obrazki na których to bocian przynosił dzieci ?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.