sobota, 28 marca 2015

WIELKIE ZNALEZISKO kwiiiiiietnia, KTÓREGO NIE POTRAFI ODCZYTAĆ, Hucpa na żołnierzy wyklętych, Oraz twórczość kwiiicząca wybrane poematy kwiczącego kwiiiietnia.

Kronika szkolna z lat 1927-1945 z Ludwikowic Śląskich opisująca dzieje tego terenu w rękach świra, łajdaka i fałszerza historii. Kto mu ją dał? Czy ten ktoś zdaje sobie sprawę kim jest to bydle kwiczące na internecie kwiiiecień?
Jeśli nawet w tej kronice są jakieś wartościowe opisy to kwiiiecień jest ostatnią osobą na kuli Ziemskiej, któremu można by powierzyć taki materiał i pozwolić na ich interpretacje.
Ale nie ma się co dziwić niektórym starym ludziom z tamtego terenu. Oni nie mają internetu i nie mają pojęcia jakim bydlakiem jest ten farmazon i oszust. Najciekwasze jest to, że kwiiiecień nie pokazał wyraźnie ani jednej strony z tej kroniki i ani jednego zdjęcia samemu sobie je oglądając.
Jak się coś pokazuje to tak by było dokładnie widać o czym mówi, a nie z bokowca i z oddali.
Oczywiście w trakcie opowieści tego co jest na zdjęciach dorobił całą masę własnych interpretacji na przykład twierdząc, że budowa kompleksu Riese rozpoczęła się na długo przed IIwś. Albo, że wszystkie te tereny były dla Niemców 17:00 miejscami pielgrzymowania, miejscami kultu. Wedłuk tego kretyna każda kotlina, każdy szlak, każde schronisko na tym terenie były dla Niemców miejscami pielgrzymowania i miejscami kultu.
PROSZĘ PAŃSTWA! Coś takiego może wymyślać tylko psychol chory psychicznie. Kwiiiiecień z Niemieckiej tradycji turystycznej w te piękne miejsca robi okultystyczną sensację. Przecież to jest debil! I tak właśnie wygląda interpretacja tych zdjęć i materiałów według kwiczącego na internecie paranoika.
APEL DO LUDZI, KTÓRZY ODDALI KWIIIETNIOWI TE MATERIAŁY
ODBIERZCIE MU JE BO ZROBI Z NICH OKULTYSTYCZNE SZAMBO I ZAFAŁSZUJE FAKTY W NIEJ OPISANE!
Kolejna część tego materiału zaczyna się od 20 minuty.
I mamy kolejną TAJEMNICZĄ kronikę, której dokładnie nie pokazał, ale zapewnił, że zawiera fakty na podstawie, których ma prawo tworzyć historie tych terenów!
Tak wyglądają stare zdjęcia, zapiski i inne materiały w rękach psychopaty, który dorabia do nich własne brednie i zapowiada ich dorabianie na przyszłość.
Ale najciekawsze jest od 29:20 kiedy kwiiiiecień zaczyna swe wywody o Wiktorze Groliku twierdząc, że dzisiaj stawia się mu pomniki jako żołnierzowi wyklętemu, co jest absolutną nieprawdą. Akurat co do Grolika to jest jasne, że był szpiclem gestapo i zdrajcą, ale kwiiiiecień dziś pierdzieli głupoty, że ktoś z niego robi żołnierza wyklętego.
TO JEST CHORY WYMYSŁ KWICZĄCEGO KWIIIIETNIA!
Posłużę się w tej kwestii cytatem z YT:
Co za brednie! Ile można znosić tę nagonkę na „Wyklętych”? Takim, jak oni stawia się pomniki, ich nazywa się „Żołnierzami Wyklętymi”???    (od min 30.50)

Wiktor Grolik (ps. Kil) ur. 17.12.1912, jako agenta gestapo skazano na śmierć - wykonano 21.02.1948 w  Katowicach,
Gerhard Kampert (ps. Trep) ur. 07.08.1911, jako agenta gestapo skazano na śmierć - wykonano 21.02.1948 w Katowicach
Zapewne, „Mistrz Ceremonii”, nie ma pojęcia za co? Proszę:

W nocy 21/22 marca gestapo aresztowało 58 osób z najwyższego kierownictwa katowickiej AK,

W raporcie dziennym nr 7/III z 24 marca 1944 roku szef urzędu kierowniczego Gestapo w Katowicach napisał:
„Wśród aresztowanych znajduje się 3 komendantów powiatowych i 9 komendantów miejscowych. Pozostali należą do sztabu inspektoratu lub sprawują funkcje dowódców plutonów i grup”.
W ciągu kolejnych kilku tygodni gestapo ujęło około 600 osób.

To jest paranoja czy rasowy komunizm?

Macie tu kolejny przykład paranoi kwiiietnia i totalnego skurwienia. Nikt z Grolika nie robi żołnierza wyklętego, ale kwiiiecień wmawia wam jełopy, że dzisiaj stawia się takim pomniki.
Oczywiście władza ludowa robiła z Grolika żołnierza wyklętego by rzucić cień na całą resztę wyklętych i dzisiaj kwiiiecień przy pomocy komunistycznych gazet kontynuuje tę bandycką hucpę.

Kolejną ciekawostką jest prostacka interpretacja 34:00 poszczególnych przedmiotów jakie kwiiiiecień zgromadził. Przedmioty codziennego użytku z tamtych lat, ale dla kwietnia to są uwaga NIEPODWAŻALNE DOWODY, KTÓRYM NIE DA SIĘ ZAPRZECZYĆ!
Dla kwiiietnia stare maszyny do pisania, zszywacz, okulary, otwieracz do puszek i suszka kołyskowa do atramentu, której kwiiiecień nie umiał nazwać to DOWODY na niebywałą myśl techniczną Niemców, która dziś jest stosowana i powielana w gorszym wydaniu w chińskich podróbkach!
Dla kwiiietnia są to rzeczy, którym nie da się ani zaprzeczyć, ani podważyć 37:40
Tymi słowy kończy kwiiiecień pokaz każdego starocia jakim wymachuje w kamerze.
Najlepsze w tym jest jeszcze to, że kwiiiecień wymachując tymi gadżetami wyzywa wszystkich na pojedynek w celu obalenia ich prawdziwości i oryginalności. Kwiiiiecień chopie my wcale nie chcemy podważać oryginalności tych gadżetów! Mamy to gdzieś. My pokazujemy nieprawdziwość twoich zafałszowywań i urojeń dotyczących faktów i interpretacji wydarzeń z tamtych czasów, a nie prawdziwość poniemieckich okularów idioto.
A teraz!!!HIT - GWÓŹDŹ PROGRAMU
A teraz końcówka materiału. Ostatnie jego 5 sekund!
Kwiiiecień wyjmuje stojak z ołówkami, stawia na blacie i mówi: ja bardzo dużo pisze, uwielbiam pisać....no nie mogę...../ I tu film się urywa! Nagle! Niespodziewanie!
Ale spokojnie tajemnica tego uwielbianego pisania kwiiietnia za chwilkę się wyjaśni!
Oto kilka przykładów jak kwiiiiecień uwielbia pisać!Oto twórczość pisana waszego odkrywcy tajemnic i przekaziciela wiedzy tajemnej. To jest poziom oczywiście zdrowego psychicznie człowieka prawda?
To tylko 10 z ponad 100 jego komentarzy w podobnym stylu na blogu dariusza jastrzębia właściciela firmy Krosoft z Krosna vel koniczyna:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/A teraz kolejny materiał. Nie chce mi się go na tę chwilę opisywać. Liczę na wasze komentarze tu i na jego YT skąd wezmę te co najcelniejsze.Choroba postępuję!!! Co za brednie, produkcja pistoletu maszynowego Sten w Górach Sowich Paranoja!! Starzy autochtoni na coś się szykują z ostrą bronią!! Panie Kwiecień przestań pierdzielić takie bzdury których świat nie słyszał!!

cdn.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

30 komentarzy:

 1. Nowa pierdolekcja w restauracji pensjonatu Mikolajczyka.
  https://www.youtube.com/watch?v=14EDmNlwZU4
  Czemu ten koles nie zostal przy pensjonacie i sprzedawaniu niezlego kotleta z frytakmi?

  Oraz DK pozer kronikarz:
  https://www.youtube.com/watch?v=UuU4KS6EE9U

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pozer a idiota :), tylko idiota może powiedzieć że udostepnił wam za darmo kronikę w której są tajemnice Riese, jak nie ma bladego pojęcia co tam w niej pisze :0, na dodatek bredzi że tam pisze o jego rodzinie :). Idź się kwietniołak dalej leczyć, Zapiski w niemieckiej kronice z 1940r o rodzinie kwietniołaka która mieszkała w tym czasie na ruskich stepach :). Bania na całego :). kwietniołak niech ci debilu twoja Hilda z szybu przetłumaczy przecież ona zna gotyk :).

   Usuń
  2. Niech głupek wyśle ta kronikę szkolną do IPN :), będą badali zbrodnie uczniów popełniane na kartofel salat w szkolnej stołówce w 1928r. , może do IPN dosłać też plany stołówki., będą mieli większy ubaw.
   Debil pierwszy raz w życiu zobaczył widokówki znane wszystkim wokół od 75 lat i o mało nie walnął na zawał, że odkrył tajną tajemnicę stołówki szkolnej :). on jest niestety nieuleczalnym imbecylem.

   Jak by to był ktoś nie chory psychicznie, to w pięć minut można by było wykazać, że wszystkie te pierdoły którymi się podnieca jak murzyn blaszką są dawno opublikowane w internecie i opracowaniach Heimatbund. :),

   Ale na idiotę szkoda czasu. Ma swój świat gościa co jebnął dzisiaj z Marsa na Ziemię, i mu tak pozostanie do śmierci :).

   Usuń
  3. Kwiecien znow sie obudzil jak zwykle dekady po reszcie i wciska kity zaczadzonym dziobakom ktorzy na gownie sie znaja. Lykaja te kity jak ukrainska studentka Makumbie na wyjezdzie integracyjnym.

   Usuń
  4. Nie ma żadnej wątpliwości co tam jest zapisane ale nie potrafi tego przeczytać, ale wie co tam pisze, największe "odkrycie" w Riese :D.

   I w książce są inicjały T.O., keietniołak zobaczył jakieś T. O. z data 1933r. i snuje bajki o organizacji TODT która powstała w 1936.

   A jak to w kronice szkolnej pisze zapewne że uczeń Olbrycht Torst dostał tego dnia dwóję od nauczyciela :). Ot mistrz wersalka w akcji jako kronikarz Kadłubek. Tak go wcześniej zwano w Głuszycy, nie z racji mądrości, a z racji proporcji korpusu do nóżek :).

   Usuń
  5. kwietniołaku internetowy daunie, nas też nie interesuje wcale co ty bredzisz, nie interesują nas głupoty jakie wygadujesz, i nie interesują nas historyjki szkolne :).

   Usuń
  6. " Możecie sobie sami w domu za darmo rozszyfrowywać co jest w tej kronice" ,.....rzekł pacjent zakładu z Tworek przewracając kartki . No to do dzieła, rozszyfrowujcie tekst pilni słuchacze waszego guru.

   Siedząc w domu po przekazie telepatycznym całej kroniki wprost do waszych główek rozszyfrujecie to, i nie omieszkajcie napisać co tam jest zawarte.
   Do dzieła kończyna, dyzio mruk, janek z kolanek, dezinformator i paranormalny debil, matraszek, zimny gruby jezus i reszta, do roboty. Przecież wasz guru rzekł, że wam dał materiał praktycznie za darmo i możecie odszyfrowywać :).

   Usuń
  7. Rączki drżą od chlania wódy co prostuje zwoje mózgowe w tej siwej durnej łepetynie :-). Nikt nie zaprzeczy :-). Mówiła o tym pewna stara mieszkanka jak z nią wczoraj rozmawiałem :).

   Usuń
 2. Idiota mówi że ma w ręku zdjęcia Hali w Breslau z okresu okupacji, kwiecień idioto Breslau nie był okupowany, jak Niemcy mogli sami siebie okupować tym bardziej że sami tą halę wybudowali ?. Ale cóż tam dla kronikarza rodem z wiadomego zakładu :), jak dla niego GrossRosen leżało w Polsce, a poligon w Bliźnie nad Bałtykiem.
  W jego ześwirowanych bajkach wszystko jest możliwe :-). Nawet zjazd windy w kiblu co już nie raz udowadniał pokazując znaczki pocztowe :-). Teraz zazdrości mu cały świat :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żenujący na poziomie zawodówki poziom odstręcza nawet średnio inteligentnego czytelnika.Podstarzały "mundrala" bryluje wśród zidiociałej młodzieży. Młodzież przekonana o wielkości swego guru wtóruje jego idiotyzmom. Brawo wznosisz się nad poziomy !

  OdpowiedzUsuń

 4. Kwiiiiiiiiiii! To maszyna Himmlera Kwwiiiii, tajemnica zakodowana w betonie Riese, kwwwwwwwi!
  Siedziny na Soboniu i Sajdaku patrzac w tunel odwadniajacy pod Wolowcem kwiiiiiiii, maszyna nadaje tajne kody-stuk-stuk-kwiiiiiiii, wrota sie otwieraja bo t oWielkie Otwarcie, ale oni beda negowac.
  Znow neguja ze byly zeszyty! Nie powiecie ze nie ma dowodow bo je wlasnie-kwiiiii-pokazuje, niemcy okupowali Breslau-kwiiii-ale ja odkrywam tajemnice dzieki maszynie jest ze mna 666 SSmanow, 100 prawnikow, 11 prokuratorow a co to znaczy?
  Liczbe 777 Baphomet Ogre z Sobotki-Gorki z wielkim fallusem Bog Cyganow co tam w 1944 pod okiem SSmanow-kwwwwwwwiiii-odprawiali rytualy na Slezy-znow negujecie!

  KWWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale dupska zabolaly Kwwwiiiiii-etniowych sekciarzy.
  Przegrywy zyciowe znaja sie ja kseinia na gwiazdach, wystarcza google i V-Free ale to za duzo dla czubow, Tomek zburzyles ich zycie, oni mierza kazdego swoja miara i potem niedowierzania i dziwy.

  Jakos nie komentuja bredni Kwietnia, dobrze wiedza ze ich guru jest analfabeta bez szkoly ktory z trudem "stawia znaki" w swym kajecie.

  Kwiecien nie jest w stanie nakreslic jednej prostej linii nie mowiac o rysunku technicznym, jedynie co umie to wsiasc na kobyle i pozowac do fotek jak ostatni down.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ich to BOLI!
  Sluchajcie DUPKI od kupy koniczynowego gnoju-DUPKAMI jestescie i dupkami zostaniecie.
  Jak tam wilkolaki, malpy na drezynach, wyssane z palca daty i fakty?
  "Pan Darek sie pomylil!!!!!!!"
  Czyzby?

  Jak to jest byc przegrywem i isc w zaparte broniac idioty osmieszac sie, kurwic sie aby naciagac fakty, przeinaczac aby stawiac idiote w lepszym swietle? Jak wam w pysk nasra to powiecie ze pogoda jak w Dubaju Panie Darku?

  Super robota!!!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 7. HAHAHAHA ALE WAS DUPA BOLI ZE KWIECIEN COS DOSTAŁ A WY NIC WIESNIKAI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostał bo ci co mu dali nie wiedzą komu dali to po pierwsze, a po drugie takich rzeczy można jak się okazuje kupić na allegro.

   Usuń
  2. Powtórzę się ale co tam :

   " Ty kwiecień weź z łazienki ten niezwykły kamień i jebnij się w swój pusty łeb :-), polewka z tego przygłupa jest niezła na necie, oglądnąłem to ze znajomymi i ubaw po same pachy, dawno się tak nie ubawiliśmy. Najpierw rozwalił nas Maszynami do pisania, ryczeliśmy z 10 minut. Każdy chciał powtórkę :D.
   Potem w ruch poszły narzędzia do kaligrafii Linierrädchen :-).

   Grief Linierrädchen ...do podpisywania, do znakowania tego co jest moje, w zastępstwie znaków wodnych :-0, ale jazda bez trzymanki :-).

   I jeszcze mówi z miną znawcy, że ludzie zajmujący się tym tematem doskonale wiedzą co to jest. Ludzie pewnie wiedzą i dlatego śmieją się do rozpuku z tych bredni. Nie będę baranowi tłumaczył do czego służył Grief Linierrädchen niech spyta Hildy Hofman , he he ."

   Tak sobie myślę że to kościół kwietniołaka powinna dupa boleć od tego w nią ładowania bzdetów. Bo jeśli o górną część tułowia chodzi tą gdzie jest siedziba mózgu to mam wątpliwości czy ci osobnicy takową posiadają :). Wobec tego co wypisują, moje wątpliwości a wręcz pewność ma pełne uzasadnienie :).

   Usuń
  3. Kwiecień dostał już dawno ale świra, i dla tego niemiecki stary pusty zeszyt budzi u niego zdziwienie :). Na pewno pierwszy raz widzi stary plan stołówki szkolnej ? , przecież ma dostęp I stopnia do tajnych archiwów na całym świecie :). No tak tam takich utajnionych planów nie ma , pocztówek również. A gdzież jego czarny notes z zapiskami 666 esesmanów ?.

   Teraz siądzie do maszyny do pisania oraz blankietów na cukier i napisze nowe listy von Schrecka :), tylko niech nie zapomni się podpisać tym Grief Linierrädchenem co zwie się pługiem :), i niech nie zapomni tego osobistego numeru na trzonku :). Bo jak mówi cyrkowy guru Gór Sowich , każdy numer jest nadany osobiście :).
   Biedny chory człowiek :(.

   Usuń
 8. Uwaga, w najnowsze pierdolekcji psycho-kwiecień wymachuje dwoma karabinami oraz pistoletami. Mniej więcej od 41:20 do 43:20 kwietniołak eksponuje owe karabiny i pistolety wraz z magazynkiem. Pytanie do obeznanych w temacie. Jak wygląda podstawa prawna do posiadania tego rodzaju broni? Czy trzeba mieć specjalne zezwolenie na taką broń, czy może na tego typu sprzęt z czasów wojny nie ma nawet czegoś takiego jak pozwolenie, bo posiadanie takich rzeczy jest zabronione? Skąd kwietniołak mógł wejść w posiadania takiego arsenału (sprzęt wygląda na sprawny i zadbany), czy mógł go dostać od jakiejś grupy rekonstrukcyjnej, czy to co prezentuje na filmie jest przestępstwem i tym samym jego gwoździem do trumny? Pamiętajmy, że już raz dostał zawiasy za nielegalne posiadanie broni. Tym razem, to już będę (jak to kwietniołak raczył nazywać) grube kraty :) Napiszcie co o tym myślicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu ma po domach podobne zabawki, jak jest zalegalizowane przez CLK to spoko , nie ma co się podniecać. Żelastwem pomachał bo nożyki i znaczki już pokazał :). Nic nielegalnego. Karabiny są z pewnością legalne.

   On jest nielegalny :-).

   Usuń
  2. Na pewno to były atrapy,oryginałami by nie wymachiwał.I od kiedy mp-40 ma lufę wymienną.

   Usuń
  3. Posiadanie jest legalne jesli sprzet jest pozbawiony cech bojowych i zostal nabyty wraz Z DOKUMENTAMI, inaczej zaczynaja sie schody:
   http://www.grupaslask.pl/artykuly/110907_bron/index.html

   Jeden donos i Mikolajczyk oraz Kwiecien maja trzepanie mieszkan, tak to wyglada w praktyce, mozliwe ze policja zlozy takze wizyty reszcie czlonkow spotkania. Jesli maja papiery lub pozwolenie na kolekcjonowanie broni zabytkowej, w co watpie (w przypadku Kwietnia jestem tego pewny) to nier ma problemu, jednaz zostana sprawdzeni.
   Przy sprawdzaniu Dariusza Kwietnia w policyjnej bazie danych od razu wyskoczy ze byl skazany za nielegalne posiadanie broni, polecam podkreslic to przy zawiadamianiu policji to wtedy z miejsca wjezdzaja do niego na sygnale.

   Kwiecien kolejny raz strzelil sobie w stope poprzez swoje popisywanie sie przed dzieciarnia, bo takie cos to 100% wjazd policji do domu i trzepanie.

   Usuń
  4. W sumie polecam to zglosic z miejsca, niech Kwietnia odciagna od niedzielnego obiadu w kajdankach i niech spedzi caly dzien na dolku, skurwysyn jeden, pozer chcacy zablysnac przed dziecmi.

   Wystarczy powiedziec ze recydywista i wyslac link z swiezej "prelekcji" gdzie wymachuje bronia z zaznaczonym czasem, podkreslajac ze juz byl za to skazany i ma zaburzenia psychiczne.
   Dolek z miejca i pewnie psychiatra sie tez znajdzie.

   SZACH DARECZKU!

   Usuń
  5. Zgłoszenie zostało zrobione na komendę w Głuszycy drogą telefoniczną. CDN

   Usuń
  6. Kurwa ludzie czy musi się wydarzyć tragedia byście się przekonali, że to psychopata?!
   Kwiecień nie ma uprawnień do posiadania broni i jej posługiwania się nią, a mimo to już trzeci raz na internecie afiszuje się z nią. Na imprezie w muzeum PRL dawał instruktarz jak posługiwać się karabinem, potem na prelekcji jak posługiwać się pistoletem, teraz wywija karabinami i pistoletami szpanując, że potrafi je ładować i obsługiwać. Normalny człowiek nie mający uprawnień nie tyka broni na widoku publiczności!!! Brewik robił to samo i jak to się skończyło wszyscy wiemy. Kwiecień usilnie chce pokazać, że ma dostęp do broni i tylko ślepy nie widzi, że to jest przygrywka przed jakimś zbrodniczym aktem. Ludzie obudźcie się póki nie jest za późno. Tomasz odwalasz kawał dobrej roboty walcząc z tym psychopatą tylko jak widać organy ścigania są ślepe i głuche. Jak się wydarzy tragedia to dopiero Twoja walka z tym psycholem będzie doceniona.

   Usuń
  7. Kwiecien wygrazal sie juz wielokrotnie a miejac na uwadze to ze chla do urwania filmu zagryzajac psychotropami to tylko kwestia czasu az wydarzy sie nieszczescie.
   Do tego ciaga za soba nieletnich, wciskajac im kity i wlasne rojenia robi im sieczke z mozgu.

   Dziwne ze policja jeszcze nie zrobila z nim porzadku, potem bedzie placz i lamenty jak ktos zginie.
   Jesli policja w Gluszycy powaznie traktuje swoja prace to osrodek Mikolajczyka juz powinien byc trzepany a Kwiecien zatrzymany siedziec w radiowozie w kajdankach, policja w Lodzi powiadomiona i pukajaca wlasnie do drzwi Magdy w celu przeszukania mieszkania podejzanego.

   Kwiecien wedlug programu swojego spedu powinien byc u Mikolajczyka do popoludnia tak wiec powinni ich zatrzymac w jednym miejscu.

   Usuń
  8. Koniczyna cos nie wierzy w to co sie dzieje.
   :D

   "koniczyna kon29 marca 2015 16:04

   Jak widać natura pieniacza i donosiciela u Sidora, tak jak wiosna w pełni:
   "Gall Anonim niedziela, 29 marca 2015 14:52:00 CEST

   Zgłoszenie zostało zrobione na komendę w Głuszycy drogą telefoniczną. CDN"

   Moim skromnym zdaniem jest to ze strony Tomasza Sidora ściema, nastawiona na zwrócenie uwagi na siebie. Coś w stylu:" Jeszcze żyje, jeszcze działam, nie poddaje się":) "

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/jak-widzisz-tomaszu-sidorze-darkowe-psy.html#comment-form

   No to sie zdziwi kwietniowy akolita.
   Koniczyna, czubie, moze powiesz ze Kwiecien nie wymachiwal bronia popisujac sie w Rzeczce?
   Moze powiesz, Koniczyno, ze Kwiecien nie byl skazany za nielegalne posiadanie broni?

   Usuń
  9. Godzinę temu zadzwoniłem na komisariat w Głuszycy tel 74-8456317 Rozmawiałem z Panem o nazwisku Żbik, tak się przedstawił. Zgłosiłem zajście z posiadaniem znalezionej broni, którą kwiiiecień wywijał na prelekcji w ośrodku Rzeczka Jacka Mikołajczaka. I na razie tyle. W zależności od obrotu sprawy rozważam złożenie pisemnego zawiadomienia na policję.
   Kwiecień to ewidentny psychopata i jeśli w końcu ktoś poważnie nie zareaguje skończy się to tragedią.
   Mamy nowy o tym temat więc piszcie w nim.

   Usuń
 9. Ten filmik co kronike pokazuje od 1:56 hahah myslalem ze jebne "Ta ksiega nie jest ksiega autentyczna to jest oryginał" Kurwa Kweicien. A Autentyczna ksiega to co podroba. Co za pajac. I co tam moze byc ciekawego nazwiska nauczycieli , uczniow i wydarzenia ze szkoly. A ten juz ze tajemnice Riese odkryl palant.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.