wtorek, 3 marca 2015

WIELKIE MISTERIUM NA PL. WOLNOŚCI W POZNANIU 28.02.2015 czyli ch... d... i kamieni kupa.


WIELKA PRZEGRANA MAŁEGO PROROKA OD WIELKIEGO OTWARCIA WRÓT.

W poprzednim temacie tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/03/nadrabiamy-zalegosci-oraz-odcinek.html
PRZYPUSZCZAALIŚMY, że kwiecień mógł mieć spotkanie z grupą nieletnich i, że brał się do nich podejść w obawie o kompromitację.
OKAZAŁO SIĘ, że na szczęście owe dzieciaki nie przyszły na spotkanie z kwietniem tylko była to grupa harcerzy mająca przypadkowo zbiórkę też na tym placu w związku z Zimowym Biegiem Zastępów.
https://www.facebook.com/hufiecpiast/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1427871599&hash=2585147445157808786&pagefilter=3
To są te same dzieci jakie były na pl. Wolności przed przyjściem kwietnia.

Kamień z serca spadł mi gdy o tym się dowiedziałem i, że jednak wyszło na to, że kwiecień z tymi dzieciakami nie miał nic wspólnego.
Mimo, że jestem ateistą powiem CHWAŁA BOGU :)

Nie zmienia to jednak postaci  ŻEEEEE:....ŻE NA SPOTKANIE Z KWIETNIEM MOŻNA POWIEDZIEĆ NIKT NIE PRZYSZEDŁ POZA JAKIMŚ TYPEM W KAPTURKU.

Tak więc w sumie na jedno wyszło. Kwiecień uniknął kompromitacji na tle nieletnich, ale nie uniknął kompromitacji na tle... 300 duchów, które licznie wypełniały plac o godzinie spotkania z nim, co widać.
Nie oznacza to, że jednak kompromitacji z dziećmi w tle nie było. A jakże była i to już dawno temu. Chyba nie muszę przypominać materiałów pt. riese 1 i 2 na koncie Patronowicza z przed roku na, których widać jak kwiecień wodzi po wertepach niewielką grupkę wśród, której było kilkanaścioro nieletnich i dzieci.
Wtedy to podniosłem raban ostrzegając, że kwiecień zaczyna celować w coraz młodszą widownie i mam wrażenie, że tą batalią sprawiłem, że to bydle jednak nie zrealizowało swojego planu stworzenia dla małolatów jakichś imprez i wypadów w teren, a wszystko na to wskazywało, że tak chciał zrobić bo jeszcze przedtem również było kilka materiałów na, których coraz częściej było widać kwietnia w otoczeniu coraz młodszej widowni.
Na jedno w sumie wyszło. Zapowiadanych dziesiątek i setek osób nie było, a tylko kwiecień samotnie stojący ze swym koleżką ma tym placu.
Zastanawia tylko do kogo nawijał na tej późniejszej prelekcji i gdzie ona się odbyła, ale to prędzej czy później ustalimy.
Można przypuszczać, że na te jego spotkania, albo nie przychodzi nikt, albo śmieszna garstka matołów lubiąca słuchać bełkotu i bredni z mchu i paproci z pod znaku Riese.

śmiech na sali.
TS

cdn.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


116 komentarzy:

 1. I wszystko jasne i tak i tak się skompromitował. A tyle się nachwalił, że zawsze przychodzi więcej osób niż potrzeba. A tu zero.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwilunia, chwilunia, przecież przedostatnia jego prelekcja i ostatnia były z tego samego miejsca co widać po wykończeniu sali, a jak pamiętamy na przedostatniej prelekcji w tle było cały czas słychać wydzierające się i biegające dzieciaki. A więc musiało to być jakieś miejsce gdzie jest pełno dzieci. Jakaś szkoła czy co?
  Jednak dalecy od dziecięcej prawdy co do kwietnia nie jesteście. Kwiecień jako żywo nadaje gdzieś gdzie kręci się masa dzieci. I wszystko jasne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Galeria, basen, restauracja, itp. miejsca przy sobocie szkoły zamknięte są, gdzieś wynajmują salę do pierdzielenia a naiwnych słuchaczy zawsze znajdzie.

   Usuń
 3. Kolejna poprawka: niestety D.K. miał z 25/30 osób. Spotkanie mieli w niedalekiej galerii handlowej (chyba w jakiejś kawiarni). Niestety, wśród słuchaczy była też młodzież...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd to wiesz?
   W takim razie po co przyszedł na pl.Wolności?

   Usuń
  2. No to ja chciałbym zobaczyć wreszcie te 20-30 osób bo z tego co wiem od dłuższego czasu notowania kwietniołaka spadają i coraz mniej ludzi daje się nabierać na te jego opowieści.
   Dobra robota z tymi zdjęciami.
   Najśmieszniejsze w tym jest to, że Kwiecień kwiczy u koniczyny coś o pedofilii i podglądaniu dzieci, a sam się nimi od kilku lat otacza i to widać na wielu jego materiałach. Powiem wprost, Kwiecień to kawał chuja.

   Usuń
  3. Skąd wiem ? Też byłem na pl. Wolności :D Spotkanie odbyło się na 4. piętrze Galerii MM w jakimś lokalu gastro.

   Usuń
  4. Świat według dariusza kwietnia , prosto z jego wypowiedzi na You Tube w komentarzach :

   " Dariusz Kwiecien
   2 dni temu

   Pozdrawiamy Agenta pryszcza wysłannika Tomasza Sidora , nie upilnowałeś Nas w Biedronce , Spotkanie oraz strzelanie odbyło się bez przeszkód , od marca zapraszam już otwarcie na spotkania grupy strzeleckiej , jeżeli dostaniemy dotacje to nawet za darmo , ......"

   Jak widać kwietniołak strzelał, ale z dupy w Galerii MM. To są właśnie opowieści o Innej Rzeczywistości Napoleona z Tworek.
   Sny, deliryczne wizje, odjazdy na haju. I niespełnione wizje o "komandosach" grabarza i kamieniarza, analfabety z miasta Łodzi.

   Usuń
  5. Piotrze Nowak w galerii MM nie ma ani jednego pomieszczenia przypominającego wyglądem to w, którym nadawał ten pierdolec.

   Usuń

 4. Co do “prelekcji” Kwietnia jak I jego “wypraw” to je odstawia i wierzcie ze w 36 milionowym kraju kazdy, nawet najwiekszy czub czy dewiant znajdze widownie, te 10, 20 czy 30 osob ktorym sie nudzi, wkrecili sie w jakis pobiezny temat itd.
  Dowodem na to jest to ze co weekend mamy libecje alkoholowo-narkotyczna, kilka stow musi mu wpasc w lape co tydzien, tyle zeby przewegetowac, miec na chlanie, cpanie i transport.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Naszym Kraju takich czubków jak kwiecień jest na pęczki pseudo „profesorowie” nawet był Samozwańczy Prezydent na Wychodźstwie są też oficerowie, którzy sami nadają sobie stopnie oraz odznaczenia powstają stowarzyszenia podszywające się pod legalne organizacje, czasem wpadnie jakiś „major” albo „generał” ubrany jak z operetki trzeba uświadamiać ludzi co do takich szemranych osób albo organizacji jeżeli ktoś wstąpił do takiej instytucji albo otrzymał odznaczenie, to czy przeczytał uważnie statut i sprawdził czy jest zgodny z prawem głównie uważać obecnie na organizacje paramilitarne czy współpracują oraz posiadają umowę z MON bo trafienie na kogoś znającego prawo albo przepisy może się bardzo źle skończyć ustawa stara ale nadal obowiązuje

   Dz.U. 1971 Nr 12 poz. 114
   USTAWA
   z dnia 20 maja 1971 r.
   Kodeks wykroczeń
   CZĘŚĆ OGÓLNA
   Rozdział I
   Zasady odpowiedzialności

   Art. 61. § 1. Kto przywłaszcza sobie stanowisko, tytuł lub stopień albo publicznie używa lub nosi odznaczenie, odznakę, strój lub mundur, do których nie ma prawa,
   podlega karze grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
   § 2. Kto ustanawia, wytwarza, rozpowszechnia publicznie, używa lub nosi: godło, chorągiew albo inną odznakę lub mundur, co do których został wydany zakaz, albo odznakę lub mundur organizacji prawnie nieistniejącej, albo odznakę lub mundur, na których ustanowienie lub noszenie nie uzyskano wymaganego zezwolenia,
   podlega karze aresztu albo grzywny.
   § 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 można orzec, a w razie popełnienia wykroczenia określonego w § 2 orzeka się przepadek wymienionych w tych przepisach przedmiotów, jak również innych przedmiotów

   Usuń

  2. Czubow dostatek, z tym sie zgodze w 100%.
   Wystarczy wejsc w necie na jakiekolwiek ogloszenie o magicznych kamieniach, cudownych garnkach lub sposobie na wieczna mlodosc - az roi sie od wciskaczy kitu wszelkiej masci.
   Co o ustawy to ta juz chyba nie obowiazuje (byla nowelizowana?), z tego co mi sie wydaje to nie ma juz kary nagany w kodeksie karnym (byla zasadna jak przez nia nie mogles znalezc pracy za komuny).
   Ale mozna dostac mandat za noszenie munduru WP, jeszcze sie nie spotkalem z kara za noszenie innych mundurow (zagraniczny demobil), jednak wystarczy mala modyfikacja munduru aby nosic go zgodnie z prawem-najmniejsza zmiana wzoru-przeszycie kieszeni, guzikow itp.
   Prawda jest taka ze ten przepis jest prawie martwy, dzialaja wylacznie w przypadku bezposredniego donosu zacieklej osoby lub jak ktos bezposrednio wpadnie na ZW. Gdyby trzymac sie go scisle to trzeba by skazac co najmniej kilkaset tysiecy ludzi, glownie na wsiach gdzie uzywa sie demobilu do prac domowych, polowych czy budowlanych jako stroj roboczy-bo to po prostu swietnie sie o tego nadaje.

   Moim skromnym karanie za to, to komunistyczny archaism kompoletnie oderwany od realii. Tak jakby osoby noszace mundur kalaly go jakos a lebki chlejace I cpajace w armii na kompani byly wzorem prawosci. Kazdy kto zna realia wojskowe wie ze bardziej kala sie go w WP niz w cywilu.
   Kolejna recza jest dostepnosc zagranicznego demobilu oraz mundurow paramilitarnych “kroju chinskiego” nasladujace wszelkie formacje, wszelkie barwy-jaki ma sens “chroninie” prawne demobilu jesli mozna kupic stroje praktycznie kazdej formacji na swiecie w sklepie z militariami.
   Rozumie ochrone mundurow galowych oraz stopni oficerskich-przed przebierancami, jednak gonienie grzybiarza za to ze zalozyl znoszony mundur WP ktory kupil za dwie dychy w militariach to skrajna glupota.

   Z drugiej strony jest multum stowarzyszen ktore nosza mundury, najwieksza to wiadomo, strzelec-wystarczy zapisac sie i oplacic skladke a mozesz nosic legalnie.   Usuń
  3. większość ustaw z czasów PRL oraz II RP są znowelizowane prawie bez żadnych zmian, ustawa nie chroni demobilu, tylko przed używaniem w niewłaściwy sposób munduru obecnie używanego przez służby mundurowe, wystarczy tak jak powiedziałeś mundur pozmieniać i teoretycznie jest cywilnym ubraniem co do organizacji paramilitarnych lepiej wybierać znanego strzelca , teraz tych organizacji powstaje bardzo dużo więc zanim się do takiej wstąpi to lepiej sprawdzać kim są albo kto zakłada sprawdzać wiadomo że są oszuści co chcą się ustawić na czyjś koszt.
   ŻW ma obowiązek sprawdzić każdą osobę ubraną w mundur żeby jeszcze robili to dokładnie to by nie było problemów z przebierańcami tak jak ostatnio z tym lewym „majorem” albo oficerami z poprzypinanymi dziwnymi odznaczeniami nadanymi przez jakieś podejrzane instytucje (te instytucje w ten sposób stają się wiarygodne) albo kupione na zwykłym allegro. Najbardziej mnie wkurza jak widzę kogoś w mundurze z demobilu z Niemiecką flagą kurde mogli by odpruwać jesteśmy w Polsce. Sam posiadam kilka par spodni z demobilu w kolorach bardziej cywilnych są praktycznie nie do zdarcia ale kurtki, bluzy, mnie nie interesują są lepsze cywilne, po za tym przed kim mam się maskować w terenie lepiej być widocznym, albo żeby się jakiś nadgorliwiec przyczepił mało ich jest sam znam wielu wystarczy takiego podpuścić i koniec jak się uprze będzie drążył temat aż do skutku.

   Usuń
 5. źle podałem rozdział powinien być

  CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA
  Rozdział VIII
  Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu

  OdpowiedzUsuń
 6. A nie mówiłem że na tym placu nikt się na kwietniołakowe spotkanie nie zjawił :-).

  Tak jak napisał ktoś powyżej, w takiej masie ludzi zawsze się znajdzie jakiś procent odmóżdżonych którzy będą w te głupoty wierzyć. Bo jak mówią czarne wrony , "wiara czyni cuda" :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe dlaczego na każdym tego typu spędzie pelikanów widoczna jest tylko morda pryszcza kwietniowego?
  Dlaczego publikowany jest zawsze mały fragment tego bełkotu? Wygląda na to, że ten publikowany fragment jest specjalnie przygotowany, żeby nie pokazać zbyt wiele, tak "widowni 300" pelikanów jak i pytań od tego jego "audytorium". Czyżby prawdziwa kompromitacja odbywała się pod koniec spotkań podczas zadawanych pryszczowi kwietniowemu pytań? Kiedyś oficjalne "wykłady" były filmowane w całości wraz z pytaniami końcowymi z tłumu? Dawno temu to się zmieniło, tylko ciekawe z jakiego konkretnie powodu?
  Co się stało, że pryszcz kwietniowy nie jest już zapraszany na oficjalne zjazdy i spotkania organizowane przez inne grupy, jak było jeszcze dwa lata temu? Widać, że nikt poważny nie chce mieć z tobą do czynienia tchórzu. Lepiej weź się za uczciwą robotę, jeśli w ogóle potrafisz cokolwiek uczciwie i bez podstępu zrobić intrygancie jeden!

  OdpowiedzUsuń

 8. Kwiecien to taki wlasnie cwaniaczek z dwoma lewymi rekami, ani do roboty, ani do zycia-poprzebierac sie, popajacowac aby zyskac polkask malolatow, polechtac wlasne ego, poudawac kogos kim sie nie jest a chcialo by sie byc-to jego metoda.
  Do tego pozuje na historyka, pierniczac kocopoly i wyssane z palca brednie.
  To tak jak DJ-przychodza go sluchac ludzie jak dobrze gra i zapraszaja go jak jest w porzadku, sa tez DJ’je grajacy slabo i bedacy oszustami-skasuja kase i nie graja, koncza przedwczesnie itd, jednak we wiejskiej remizie czy plajtujacej spelunie z braku laku nawet ten najgorszy znajdzie posluch gdy dospodarz jest skory do chwytania sie brzytwy a widownie stanowia podpite malolaty badz malo wymagajacy menele.


  Taki Kwiecien powinien zapierdalac w biedronce na zapleczu, zeby ludzi nie zaczepial, a nie udawac historyka lansujac sie na pseudoprelekcjach gdzie zwyczajnie leje wode cisnac glupoty i klamiac jak z nut.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobra robota panowie, Gall 3 - szacun.

  OdpowiedzUsuń
 10. ciekawostka pasująca do kwietnia :)
  http://www.bez-cenzury24.pl/19145/urzad_pracy.html

  OdpowiedzUsuń
 11. może trochę nie w temacie ale polecam kanał tego gościa:
  https://www.youtube.com/channel/UC-Zo-FhQgsj07JsGlpBpddw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są Polskie Drużyny Strzeleckie można traktować jako ciekawostkę albo operetkę (dla zainteresowanych w temacie wiadomo o co chodzi jak ktoś nie wie niech sobie poszuka w Google albo zerknie do Chmiela na kanał) jak ktoś chce wstąpić to lepiej wybrać Związek Strzelecki „Strzelec” OSW ze ze względu na drobną informację Obecnie ZS „Strzelec” OSW współpracuje ściśle z Ministerstwem Obrony Narodowej (w szczególności z Biurem Inicjatyw Obronnych) i jest w Polsce jedną z największych pozarządowych organizacji paramilitarnych o pro-obronnym charakterze. Co do PDS mam mieszane odczucia dla mnie to zwykła operetka obejrzałem parę filmów są ciekawe ale to tak jak by słuchać Kwietnia

   Usuń
  2. bez urazy ale porównanie PDS do bełkotu kwietnia to lekkie przegięcie pały zresztą nie lekkie tylko konkretne.

   Usuń
  3. uległo coś zmianie czy nadal tak samo?

   http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=52ACCF1E
   http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=20A0465F

   Usuń
  4. rozumiem do czego zmierzasz ale weź pod uwagę że jeżeli dojdzie do realnego zagrożenia to poseł piszący takie pierdoły pierwszy spierdoli gdzie pieprz rośnie a na pożarcie zostaną wystawieni zwykli obywatele czyli my. Właśnie takie grupy jak między innymi PDS, Strzelec czy im podobne mają rację bytu. Na pewno ludzie z tych grup będą bardziej skuteczni w walce i przetrwaniu niż cały MON ze swoim wojskiem gdzie większość kadry to banda nic nie robiących teoretyków i biurokratów. Polska armia praktycznie nie istnieje, żydo-komunistyczna sitwa celowo doprowadziła ją do upadku żeby Polacy byli bezbronni. Właśnie takim grupom jak PDS i im podobnym te jude- kurwy będą rzucały kłody pod nogi żeby Polska przypadkiem się nie umocniła więc nie ma co rozkminiać że jedna grupa jest be a druga cacy bo chyba nie o to chodzi. Musimy sami dążyć do tego żeby w razie konieczności bronić swojej Ojczyzny i swoich rodzin bo na zdrajców narodu jakim jest nasz rząd na pewno nie mamy co liczyć.

   Usuń
  5. nie oto chodzi zobacz kto zakłada i co robi nie uważasz ze dla osoby patrzącej na to z boku jest normalne żeby jakiś Samozwańczy Prezydent Mianował kogoś Generałem? ten Pan Pułkownik powinien kulturalnie odmówić i nie robić z siebie błazna jeżeli zakłada stowarzyszenie nawiązujące do istniejącego w II RP. które się zasłużyło da Polski, nie powinien robić operetki oraz nie popierać żadnych partii politycznych, większość z tego kanału jest ciekawa stare poradniki babć do przechowywania żywność ale gadanie o zakupie broni, amunicji no kur... o takich rzeczach się nie mówi później się dziwić Posłom albo jakimś Palikotom. PDS powiano zacząć się zmieniać żeby nie było gadania o delegalizacji ugrupowań paramilitarnych i przypisywania im łatki bojówek partyjnych. Dlatego jak wstępują tam osoby młode obserwować zarząd to stowarzyszenie jak coś nie tak robi zmienić zgodnie ze statutem i prawem, co do braku umowy z MON hm kruczki prawne tylko ten statut napisał ktoś na kolanie, mundur nie powinien być aktualnie używany przez WP mało mamy demobilu wybiera się wzór i po sprawie całkowicie inny tak samo nakrycia głowy oraz odznaki stopnie, żeby później jakiś sierżant nie zasuwał w mundurze majora jak coś organizować to z głową na karku. Co do uciekania Posłów norma Generałowie też zwieją pozostaniemy sami te leśne dziadki nie mają zielonego pojęcia o konspiracji sami się sypią, mnie przed poborem w razie W obecnie chroni ustawa i tak polezę na ochotnika do organizacji paramilitarnych nie mogę wstąpić bo to nie wypada później gadają, ze są właśnie bojówkami partyjnymi.

   Usuń
 12. Było 13 osób,z tego 10 w wieku gimnazjalno-licealnym. Wiem bo byłem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 13 czy 300 mała różnica...buuuhaahahhahahhahaha.......to nawiń coś więcej o miejscówce i "pierdolekcji"

   Usuń
  2. Stary! Trafniej nie mogłeś tego ująć bo to nie są prelekcje tylko

   PIERDOLEKCJE!

   Usuń
  3. Dzięki ;) ale przecież zawsze tak pisze .....

   Usuń
  4. Eee, pierwsze słyszę, albo nie pamiętam tego określenia. W każdym razie od dziś wprowadzam ZAKAZ używania słowa prelekcja w kontekście pierdolenia kwietnia, a tym samym wprowadzam nakaz mówienia, o pierdoleniu kwietnia pierdolekcja.

   Przykłady:
   Kolejna pierdolekcja pierdolniętego pierdolegenta.
   Na poprzedniej pierdolekcji kwiecień pierdolił, że...
   Po raz kolejny kwiecień odbył pierdolekcję dla nastoletniej młodzieży.
   itd.

   :)))

   Usuń
  5. No i cieszę się że z takiego stanu rzeczy i myślę że się przyjmie ;)))))

   Usuń
  6. Ostatecznie dopuszczalne są odmiany słowa pierdolekcja.
   Przykłady
   prepierdolekcja
   pierdoprelekcja
   bełkotopierdolekcja
   pierdobełkolekcja
   itd

   Usuń
  7. ..i pierdoprelegent kwieciuch,kwietniołak,pierdokłak itp....

   Usuń
 13. Ludzie sensacja Kwiecień ma z tego co wywnioskowałem chyba córkę w Wiedniu, a nazywa się Yuki van de Brass Kwiecien. Hehehe co ten koleś jeszcze wymyśli.

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/wojeryzm-tomasza-sidora.html#comment-form

  Na tego czuba to już sił nie ma. Raz jest koniczyna, poźniej swoim synem, teraz córką. Bloga założył jakiś Bebi nie koniczyna. Kurwa jaki galimatias.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahahahahahahhaa!!!!!!! oooo rety!!!!! ale beeekaaaaaa!!!!! Nieeee noooooo na kabareton to się nadaje ;)))))))

   Usuń
  2. Już raz pisałem, wdawanie się w polemiki z umysłowo chorymi na tamtym durnym blogu jest wodą na młyn dla psychicznie chorych.

   Nie rozumiem jaki jest cel kwiczenia wspólnie z wariatami ?
   Czy nie lepiej wykazywać tutaj metodycznie idiotyzmy dauna ?

   Ktoś chyba zapomniał o starej zasadzie " Nie dyskutuj z wariatem bo sprowadzi cię w końcu do swojego poziomu" ?. Jak chcecie być postrzegani tak jak tamci to bawcie się w tamtym wariatkowie tak dalej, a już wkrótce będziecie tam kwiczeć tak jak oni.

   Usuń
  3. Masz absolutną rację, co nie zmienia postaci rzeczy, że w takich polemikach widać ich debilizm.

   Usuń
  4. Zapomniałeś o jednym, z wariatem nie można polemizować, jest to niemożliwe. Aby z wariatem polemizować to trzeba rozmawiać jego językiem czyli wygląda to tak :

   Hruuum kwiiii, iiiii, pedał, pedofil hi hi kwi kwi.dzieci, Ada wie , na nagrobku ..kwiiii, tłusta świnia, chlew, warszawa ul. L, kwiii iiii, zabili mi córkę , eeeee, meeeee, hrum hrum , nażrej się, hrummm.

   Co chcesz na to odpowiedzieć ? też tak ? :

   Hruumm świnio jedna , pedofilu, itd ?. Po co ? i do kogo to napiszesz ?

   Do mnie ?, wątpię też aby ktoś normalny to czytał, ja tego czytać nie będę bo szkoda mi czasu na takie debilizmy. Kto to będzie czytał ? inny wariat ?, bo zdrowy na umyśle na pewno nie. Mnie wygląda na to że pacjenci zakładów psychiatrycznych mają udostępniony internet. Ich debilizm i obłęd już dawno widać. Nawet jak tam nikt z was nic nie napisze to będą sami ze sobą hrumkać i kwiczeć.

   Jeśli ktoś tam pisze że zrobienie zdjęcia grupie dzieciaków jest dowodem i skierowane jest do prokuratury to już widać że ma coś z garem. Po co z nim tam kwiczeć?
   Jeśli ktoś dzwoni na automatyczną sekretarkę, pierdoli cos sam do niej bez sensu, i mówi że to będzie dowodem w sądzie bo przy nim jest pięciu adwokatów to ma niewątpliwie coś z garem. Cóż więcej trzeba. Reszta tych kwiczeń to tylko potwierdzenie choroby umysłowej zarówno jego jak i kwiczących razem z nim.

   Usuń
 14. Kwiecień nie ma córki,tylko sam ma szparkę ;)))))) ot się wydało,ALEEEE!!!!! w poprzek taką "żydowska pejsatą" jak zjeżdża po uchwycie do rąk przy schodach to taki dźwięk słychać plepleplepleple bo mu się wary przyklejają ;))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Miejscówka w galerii mm 4 piętro,lokal gastronomiczny nazwy nie spamiętałem. Ale miejsc siedzących było też przygotowane nie więcej jak 30 .

  OdpowiedzUsuń
 16. Totalne pierdolniecie swira, teraz jest juz jakas jego urojona corka.
  Ciekawe czy to jakas przycpana patola od jego synalka albo...albo Magda go wykurwila z domu i Kwiecien rucha jakas nastolatke, karmiac ja prochami z alkoholem a ta wypisuje mu jakies brednie.

  OdpowiedzUsuń
 17. GDZIE JEST CZUB?
  Dareczek jakos oklapl przez tydzien, pofikal troche w koniczynowym pampersie i film mu sie urwal lub lyknal lekarstwa.
  Popodsrywal troche 4 marca, pierdolil cos o corce z Wiednia, pomajaczyl a wczesniej morde otworzyl 1 marca jak konczyl pijacku cug.

  Sidzi na koniczynowej zylecie kilku pacjentow psychiatryka i radosnie pieja i chrumkaja do siebie, czasem starajac sie udawac inteligentow co im calkowicie nie wychodzi. Jakis czubek Gucio Mruk, Marek Sek udajacy inne loginy, nachlany synalek od Kwietnia i jego kolega czubek od wydawania gowien na DVD, lechtaja tam nawzajem swoje schorzenia cieszac sie jak glupi do sera.

  Jakby to zejzal psychiatra to cale towarzystwo trafiloby na 30 dniowa obserwacje do czubowni. Sek czulby sie jak w domu, Kwiecien tez a reszta poznalaby tajniki skakania w pizamie bez rekawow, metody akumulacji psychotropow w celu przedawkowania i wywolania ciezkiej bani, beztroskiego galopowania na bosaka po oddziale, cwiczenia z robienia kocich grzbietow czy terapeutycznej grze na trojkacie czy tamburynie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja już "znałem" tego osobnika w przeszłości, oglądnąłem jego kilka filmów na youtube, jednak muszę nadmienić, że po pierwszym wiedziałem z kim mam do czynienia.
  Nie wiem, czy nasze społeczeństwo jest tak głupie i ograniczone, że wierzy w te brednie i pseudonaukowe teorie, czy z braku rozrywki szuka jakiejś odskoczni w postaci DK.

  Wszystko było zabawne do momentu, w którym natrafiłem na kilka materiałów, w których DK zachęca do wchodzenia do tuneli/sztolni i innych niebezpiecznych miejsc. W większości oglądają to ludzie nie posiadający odpowiednich kwalifikacji i wiedzy do takich wycieczek. Przecież to się do gazet nadaje, tylko czekać na tragedię - ktoś wejdzie i już tam zostanie.

  Inna genialna teoria - "bo my odkopujemy tunele i ktoś je zasypuje i zalewa betonem". A co ma robić? Czekać, aż idiota jeden z drugim zrobi sobie krzywdę?
  Przecież to się nadaje do gazet.

  OdpowiedzUsuń
 19. Pamiętacie nauki kwietnia jak się bronić przed nożownikiem hehe, ale czy nawet mając opanowane to co w tym materiale też taki instruktor dałby radę wybronić się przed desperatem wymachującym na oślep długim nożem?

  https://www.youtube.com/watch?v=408kkByDtPQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten i każdy inny instruktor zginął by jak mucha. Jak jest nóż w użyciu to żyje ten kto szybciej i dalej ucieknie. Reszta to bajki z kaczorem donaldem.

   Usuń
 20. Co tu taka cisza po weekendzie? Kwietniołak tropi "niemieckie morświny" w Riese a tu zero odzewu.....aaaaaa...teraz to zatkało wszystkich BUUUUHAHHAAHAHAHHAHAHAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/poza-sporami.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza bo tym kwietniem to chyba już wszyscy rzygają. Wszyscy normalni oczywiście.

   Usuń
 21. I wcale się nie dziwie,ale przecież dzisiaj dzień kobiet :))))) NAJLEPSZEGO KWIETNIOŁACZKO ;))))) soczystej "eksploracji" pani życzę Hhahahahhaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani kwiatkowska coś od trzech tygodni nie daje audycji. Albo kamera się popsuła, albo księgowa zobaczywszy kwiczenie swego pana na blogu koniczyny doszła do wniosku, że naprawdę jest ze świrem i pogoniła.

   Usuń
  2. Albo ci psychiatrzy o których wciąż kwietniołak gada wsadzili go w końcu w kaftan bezpieczeństwa :).

   Usuń
  3. To bardzo mozliwe ze znow mu odjebalo tak ze go wywiezli do czubkowni, przemycil telefon i nadawal kwiczenie, swoje corki, wielosc osobowosci i miejsc.
   :)

   Usuń
 22. April będzie teraz chronił morświny poza podziałami ale beka !!! Chyba na tej prelekcji był ktoś z helu lub gdańska w ramach wolnych głosów wykrzyknął uwolnić Morświny !!!! Na razie jeszcze działają prochy, nie popite więc jest luuz.... jazda zacznie się jak wpadnie w cug...myślę że to kwestia dni.
  Za dwa tygodnie ukaże się audycja XXXLL..... w której Kwiecień ma relację od pewnego świadka, że niemcy testowali możliwość przenoszenia ładunków wybuchowych i niszczenia w ten sposób statków wroga albo używania morświnów do jakiś akcji szpiegowskich.
  Przyszłe komentarze nawiedzonych debili znów będą wyglądać tak:
  Znakomita robota panie Darku. Tak trzymać.
  I dalej tak bez końca.....

  OdpowiedzUsuń
 23. April jako dobrze przeszkolony żołnierz, kapral WP na pewno miał szkolenie z nasłuchu niemieckich ubotów. Kwii, kwii to dźwięki dzięki którymi kwiecień porozumiewał się z morświnami a jednocześnie kodował tajne wiadomości dla swojego zaprzyjaźnionego sąsiada ze wschodu.

  OdpowiedzUsuń
 24. w sumie to April mógłby się zapisać do WWF. Ma tak rozległą wiedze na wszystkie tematy, zostałby ich ekspertem od skrzypłoczy i wilkołaków. Przeto ci ekolodzy chronią przyrodę a wilkołaki biegające po lasach gór swoich to unikat na skalę światową. trzeba je chronić !!! April dostałby kasę na inwentaryzację siedlisk wilkołaków, wyznaczyłby strefy chronione, bytowania. Zrobiłby badania na temat rozmnażania wilkołaków ich życia, dlaczego śmierdzą ludzkim odorem a wtedy może Unia Europejska uzna te obszary występowania wilkołaków jako "obszary o znaczeniu dla wspólnoty" i wpisze je do sieci Natura 2000. To by było coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie w nawiązaniu do tej żałosnej lekcji samoobrony naszego niedoszłego nożownika obaczcie CAŁY ten materiał i wysłuchajcie końcowych wniosków. Jak pisałem kilka tygodni temu nie ma lepszej samoobrony jak przy użyciu gazu pieprzowego i kwiecień popisując się jakimiś kopami po jajach czy ciosami w nie tylko się ośmieszył nie mając pojęcia, że taki pokaz dla niewytrenowanych mieszczuchów jest żałosną śmiesznością i popisówką w dodatku nieudolną.

   https://www.youtube.com/watch?v=MvyMkl8oZO8

   Usuń
  2. Dariuszu Kwietniu "badaczu" czekamy na działania w sprawie wilkołaków lub jak zwał wilkopsów człekokształtnych. Trzeba te zwierzaki kiedyś pokazać światu. Koniec gadania czekamy na działania.

   Usuń
  3. @Gall Osobiscie uzywalem kilkakrotnie gazu CS przeciw ludzia, zwykle wyglada to duzo powazniej niz na filmiku poniewaz przeciwnik nie jest przygotowany na to co go czeka, najczesciej po 10s od kontaktu przeciwnik byl juz na czworakach dlawiac sie, bez mozliwosci wykonywania skoordynowanych ruchow a atak konczy sie w momencie pierwszego kontaktu-odruch bezwarunkowy ochrony oczu.

   Usuń
 25. Gallu April nie ma pojęcia o niczym w żadnej dziedzinie, a uważa się wszędzie za eksperta. Dziwię się że w cywilizowanym kraju nie ma rady na taką szkodliwą działalność. Za PRL jeden taki wyskok, drugi taki wyskok i zakład psychiatryczny.Nagrałby pierwszy taki filmik, nie zdążyłby nagrać drugiego filmiku i już by miał kaftan na plecach i kraty przed oczami. Tak to się wtedy działo, a dzisiaj chodzą różne szajbusy i głoszą takie bzdury ....bo mamy demokrację. Przykład Brejvika jest tutaj najlepszym odniesieniem. A potem się dziwią na zachodzie, że na własnym podwórku wychowali świra. Brejvik też zaczynał niewinnie, też miał wizje "niemieckie". Już samo posiadanie przez Aprila broni jak tutaj wspominaliście, jego obraz psychologiczny powinien postawić na nogi wszystkie służby specjalne w tym kraju w szczególności ABW. Te wizje o otwarciu wrót czy ostatecznym rozwiązaniu ??!!! nie chcę tego jakoś interpretować ale kiedyś może dojść do jakiejś tragedii. Naprawdę. To co ten człowiek pisze, wygaduje i robi dla polskich służb specjalnych powinno stanowić RED LIGHT .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwietnia powinni wziąć w obroty już dwa lata temu kiedy zaczął ściągać małolatów na swe występy i ciągać nieletnich po terenie. I nie za ewentualne niecne zamiary, tylko za robienie małolatom wody z mózgów swymi chorymi wymysłami.

   Usuń
  2. dzieci to inna sprawa, Kwiecień NIE MA PRAWA oprowadzać SAM wycieczek z dziećmi ponieważ nie ma do tego uprawnień pedagogicznych. Żeby mieć uprawnienia pedagogiczne trzeba mieć wyższe wykształcenie, zrobić studia podyplomowe lub mieć jakieś studium a jakie wykształcenie ma April każdy wie.... kwiecień ze wszystkim ślizga się jak lis... pomaga mu grupa "Patronów" jak ten z Poznania co bierze na siebie organizowanie pseudo prelekcji ale wszystko do czasu jak się coś nie stanie na tych jego zajęciach.

   Usuń
  3. Ja się zastanawiam z jakiego tytułu drużyński pobiera opłaty za te wycieczki i prelekcje skoro ma zarejestrowaną działalność na sprzedaż książek? Żeby czymś innym handlować trzeba mieć poszerzoną działalność, a tego z tego co wiem nie ma.

   Usuń
  4. Jakie Red Light dla służb ?, pierdolencjami kwietniołaka powinny się zająć służby medyczne. Szybki rajd karetką pod strzelnicę, dwóch sanitariuszy, dobry kaftan bezpieczeństwa i szybki powrotny rajd "komandosa" na oddział zamknięty w celu izolacji od otoczenia.

   Usuń
  5. Karetka karetką, ale za te wszystkie pomówienia AK-owców i lizanie dupy sowietom to raczej mur. W czasie okupacji Armia Krajowa wiedziała by co z kwietniem zrobić, a jak sowiety napadną na Polskę to my też będziemy wiedzieć...

   Usuń
 26. Ostatnia audycja kwietniołaka pojawiła się dokładnie miesiąc temu. Od tamtej pory nic się nie dzieje poza krótkimi "relacjami" z jego bełkotopierdoprelekcji. Przez ten czas pryszczak intensywnie udzielał się na "blogu" falcona. Dzielnie chrumkał i kwiczał bełkocząc coś niezrozumiale. Ostatnio z tym trochę przystopował. Od czasu do czasu coś tam chrumknie i kwiknie, ale nie tak jak było to jeszcze ponad tydzień temu. W przeciwieństwie do DK na "blogu" falcona coraz intensywniej zaczyna się "udzielać" inny zbuntowany samotnik, czyli sam sęk sękacz aka ivelios. Typek pisze swoje złośliwe i zawistne komentarze z kilku kont. Robi to na tyle nieudolnie, że bardzo łatwo można stwierdzić, że sękacz występuje pod takimi nazwami jak: "Wladyslaw Matraszak" - "Antoni Ssiepałko" - "GUCIO MRUK". Z czasem zobaczymy pod kogo jeszcze będzie próbował się podszyć. Falcon też pisze nie tylko ze swojego "oficjalnego" konta "koniczyna kon", ale także z konta "Marines Apperentic". Jak widać jest to malutkie (najprawdopodobniej trzy osobowe) koło wzajemnej adoracji.

  P.S. "Pan Kracy" świetna robota w komentarzach u krosieńskiego. Tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Tomku - "falcon" to po angielsku "sokół" tak jak ten statek kosmiczny Hana Solo - myślę że Dariusz Hawk bardziej by pasowało ;-) Co do nowego wpisu na blogu Antysidór to udziela się tam niejaki "longer". Jeżeli siegnąć do archiwalnych materiałów na temat Marka Sęka na forum ufo-relacje a konkretnie jego wspomnień z pobytu w "sanatorium" to widać że używa on tam ksywy Marek "longer" Sęk. Pozdrawiam

   Usuń
 27. Sek tam teraz sobie dworuje w najlepsze.
  Widac zapomniaj juz jak odwalal kocie grzbiety i czubowni, najwyrazniej brakuje mu tego.

  Sek sobie dworuje bo mysli ze jest bezkarny, a ja ci powiem Swku ze wiem gdzie mieszkasz w Katowicach i nieopodal mieszka znajomy ktory to potwierdza.
  Widzi czasem jak nacpany przylazisz do "Barda" (sklep i sala gier RPG, fantasy, strategiczne, karcianki itd.) gdzie poglebiasz swe urojenia w swiatach fantasy i piejesz autystycznie.

  Tomaszu S. jak chcesz adres tego czuba to polecam przejzenie ksiazkie telefonicznej z Kace, Sekow tam nie ma wielu wiec szybko trafisz na matke Mareczka a nacpanego synka uslyszysz w tle, lub sam odbierze telefon jak bedzie w stanie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Pan Dariusz Kwiecień upadł tak nisko, że już niżej się nie da. Ataki na Ciebie Tomaszu w stylu ty pedale, gwałcicielu itp są przejawem ograniczoności umysłowej. Jak widać pan Dariusz Kwiecień nie ma na swoją obronę gdy wytykasz mu Tomasz kłamstwa i przeinaczenia historyczne nic poza takimi wyzwiskami. Nie wiem co dla kogo jest bardziej kompromitujące czy to, że Dariusz Kwiecień nazwie Cię pedałem czy to, że Ty pokażesz mu, że jest kłamcą i konfabulanetm historycznym? Myślę, że pan Dariusz Kwiecień przez sprowadzenie się do poziomu prymitywnego gnojka będzie miał wokół siebie tylko takich samych gnojków o podobnej mentalności. Bo kto na poziomie widząc popisy erudycyjne Dariusza Kwietnia będzie go słuchał? Tylko głupcy o podobnej mentalności. Kwiecień skończył się w chwili gdy zaczął do ludzi wyjeżdżać z takimi tekstami. Jedno się Tomasz Ci udało zrobić. Sprowokowałeś psychicznego by pokazał swoją prawdziwą twarz, a to jest więcej niż na siłę pokazywanie ludziom, że był nienormalny. Sam to pokazał.

  OdpowiedzUsuń
 29. Konkretne spostrzeżenie w komentarzu powyżej. Dzisiaj DJ Chroom & Kwiik ponownie zakwiczał na blogu "kapitana hawka" Tym razem nie tylko pomawia Tomasza o bycie homo... (napisane błędnie przez "ch"), ale również twierdzi, że to Tomek się w nim zabujał i został przez kwiecińskiego odrzucony przez co teraz się za to na nim mści. Niezła bajka, nawet jak na kwietniołaka. Ogólnie mówiąc koło wzajemnej adoracji, czyli anty blogowa trójca = naczelny bloga DJ aka "kapitan hawk", zastępowy DK aka "wersalka" oraz podnóżek MS aka "sękacz" ewentualnie "toudi" (występujący notabene pod największą ilością przeróżnych nicków na tym szambie DJ, czyli naczelnego kalkiera pryszczaka kwietniowego).

  OdpowiedzUsuń
 30. Kwii-Hawk-Niczyna dalej nadaje.
  Czub Dareczko wskoczyl tam na chwile popodsrac swymi urojonymi fantazjami, a ja sie pytam GDZIE JEST AUDYCJA DARIUSZU KWIETNIU?
  Czyzby nie bylo juz niczego “ciekawego” do powiedzenia z twojej strony Dariuszu Kwietniu?
  Obawiasz sie ze znow zostaniesz wysmiany a twoje opowiesci zdemaskowane jako bajki i rojenia znarkotyzowanego pijaka?
  Skonczyly sie komunistyczne ksiazki z pchlego targu ktorymi wymachujesz jako dowodami na oczywiste oczywistosci???
  Nikt juz nie lapie sie na “to jest ukrywany temat, opowiem wam ze byly obozy koncentracyjne” i napierdalanie ogolnikow?
  Gdzie podzialy sie tematy wilkokangoropsow szalejacych po Riese ktore tak zawziecie wciskales w 2012 i 2013, czyzby skonczyly sie wraz z naiwna trzoda od Zagorskiego ktorej mozna pchac pod Sleza banialuki w nacpane lby?
  No jak Dariuszu Kwietniu, zatkalo kakao???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie jeszcze rok najwyżej dwa i nawet najgłupszy pelikan połapie się' że to wszystko chore głupoty' a chrumkwiecień to zwykły głupek.

   Usuń
  2. Jak śpiewał Grześiuk rum Helka, rum Helka tyś gruba jak ta belka. To o kwietniu można zaśpiewać rum kołak, rum kołak tyś głupi jak wilkołak.

   Albo
   rum, wersalka, wóda, ćpanie równa się o wilkołakach jebanie.

   Usuń
  3. Kwietnia już dawno wszyscy uważają za głupka odkąd zaczął twierdzić, że mu do studni zajrzał wilkołak i mówił ludzkim głosem. Te wszystkie jego opowieści o zmutowanych wilko ludziach każdy przyjmował z przymrużeniem oka tylko pelikany łudziły się, że poza tym może faktycznie ujawni jakąś tajemnicę o Riese. A tu chdikk i opowieści jeszcze bardziej nawiedzone. To, że Kwiecień wymaga leczenie nie ulega wątpliwości tylko pytanie jak daleko to jego szaleństwo się rozwinie? Kiedy zrobi komuś przez to krzywdę owładnięty manią prześladowczą o spisku przeciwko niemu i istnieniu wilkołaków, które go atakują? Z takim nigdy nie wiadomo kiedy zupełnie mu się odklei w mózgu i sięgnie po jakiś karabin znaleziony na wykopkach i zacznie zabijać. To taki właśnie typ. Każdy szaleniec, który zabijał ludzi w szkołach czy centrach handlowych uprzednio prowadził stronę na, której wykazywał widoczne objawy szaleństwa i psychoz. A Kwiecień takie psychozy ma i to bardzo widoczne.

   Usuń
  4. Zastrzelić nikogo nie zastrzeli bo nie ma z czego, ale podziabać kogoś bagnetem z którym śpi to jest nie wykluczone.
   Dostanie po wódzie amoku i zwidów, chwyci za bagnet i zacznie ciukać wilkołaki po "Prelegencji" w ośrodku Rzeczka. Ciekawe czy wtedy właściciel zaskoczy że organizował dla pacjenta Sale. Wtedy będzie tam wisiała tabliczka "For Sale".

   Usuń
  5. Jak nie ma z czego? A za co trzy lata temu dostał zawiasy? Za posiadanie broni z wykopków i części broni i diabli wiedzą co jeszcze o czym się nie wypucował. Kto go tam wie czy nie ma w domu jakiś materiałów wybuchowych. Po takim czubie wszystkiego się można spodziewać. O ile pamiętam już w zeszłym roku, a może gdzieś na początku tego pisał na blogu, że nikt nie ma się czym bronić w razie wojny sugerując jakby, że on ma. A więc coś jest na rzeczy i pewnie swój arsenał ma skitrany w domu u księgowej lub u matuli w Głuszycy, albo w, którejś sztolni chociaż tam wątpię bo jest ryzyko, że mu zardzewieje lub ktoś znajdzie.

   Usuń
 31. Teraz są "poniemieckie alkoholo-morświny" nie,tylko w Riese, materiał pewnie już się kręci Hhahahahhahahahha jak morświny dopływały do Riese nikt nie zaprzeczy Hhahahhahaah ja też pójdę na emeryturę jak Stena Line będzie pływać z Gdyni do Zakopnego Hhahahhhahahhaha Qr...a co za zjeb....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Morswiny w sluzbie Himmlera, to bedzie nowy temat Dareczka Kwiiiiiiiiiiii-etnia.
   Eksperymenty genetyczne na morswinach na Westerplatte, tajna hodowla morswinow na Soboniu, tarlo morswinow w osrodku Lebensborna w Sulistrowiczkach (dzisiaj osrodek Caritas).
   Tajna podwodna armia Himmlera i ujawnienie prawdy o Bitwie o Atlantyk-to nie uboty byly glowna sila ale morswiny modyfikowane genetycznie w Riese i splawiane w szklanych trumnach do (Mor-) Swinoujscia.
   Darek Kwiiiiiiiiiiiii-ecien przebil wszystkich.
   Szach-Mat historycy, zbierac ksiazki, mapy i do domu.

   Usuń
  2. Buuhahhahaha!!!!!!! No i zabryzgałem monitor ze śmiechu ;))))))))) Kwiiiiii-ecień poszukiwacz "Riese-morświnów" "córka" z Wiednia mu temat nadała bo tam do dzisiaj "Riese-alkoholo-morświny" dopływają ................hahahahaaaahhahhaaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 32. Liiiiii!
  Siedzimy z Hilde na Gonciaku i przegladamy tajemnice Riese, Kwiiiiiiiiiiiiii!
  Poznalem tajemnice ale nie publikuje-zakaz publikacji przez A.G. GMBH Berlin Wasserstasse, 30 adwokatow pracuje dzien i noc-Liiiiiiii!
  Hrum-Kwiiiii! Tomaszu nie powstrzymasz Nas, Hilde, Kay Muller, Boczek i corka z Wiednia juz wiedza kim sa, jedynym kluczem pozostal Morswin-kwii-czyna, tajne bronie IIIRzeszy, Gdynia ale o tym za chwile!
  Kto byl na Monciaku-Gonciak Dolny i Mesimesti ten wie o czym pisze-kwiiiiiiiiiiii-chrum.
  Slianci zatapiaja uboty uciekajace do Argentyny i na wyspe Hakom-kwiiiiiiiii-jedyna bron to tajna bron, nie mozna stracic krysztalowych trumien, Otwarcie Wrot, Hrrrrrummm.
  Morsin-kwi-niczyny to jedyny bezpieczny srodek transportu, po to podpisano Pakt Atlantycki aby przewozic skrzynie w projekcie Morswin-kwini-czyna Schwarze-Fishe.
  Byl dzwon ale Witkowski zabronil, Figiel ciagle szuka-Kwiiiiiiiiiiiiiiiiii!
  Liiiiiiiiii-Liiiii-kwiiiiiiiiiiiii Tu Wasz Dariusz Kwiecien!
  Tomaszu nie publikuj-liiiiiiiiiiiiiiiiii!!!


  To przyklad najnowszych osiagniec intelektualnych Dariusza Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 33. Platon z Gluszycy znow sie odezwal:

  "Darek11 marca 2015 22:22

  Sidor gej i Pan Kracy gej wacha klej na gumowych yaczkach i pije pali w głowie ma dzieciaczka
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  koniczyna kon11 marca 2015 22:24

  Zrobisz sobie kiedy Darku trochę wolnego od tych wycieczek po Riese? Sidor musi mecze przez ciebie oglądać:)
  Odpowiedz

  Darek11 marca 2015 22:25

  Tomasz Sidor parową zwany oczernil PZW na Pradze Południe donosi i szpicluje hycel jeden
  Odpowiedz
  Darek11 marca 2015 22:29

  Tomasz sidor kocha harcerki nazywac NKWD wudzistki ot takie wychowanie
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  koniczyna kon11 marca 2015 22:36

  Tomaszowi Sidorowi żaden komunizm w głowie nie namieszał. To dzięki niemu został obalony poprzedni ustrój. Tomek jest wielki, ale w momencie jak stanie przy swoim małym rowerze. Podobno w swoim chryslerze siedzi na poduszce, żeby cokolwiek widzieć."

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.comk/2015/03/typowo-komunistyczne-wychowanie-tomasza.html

  Bardzo "inteligentne" wypowiedzi, tylko czemu przestal kwiczec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak, lepiej nie może być. Kwiiii..ecień bo teraz tak go trzeba nazywać nie strzelił sobie w kolano tymi wszystkimi komentarzami w, których pokazał wreszcie to co my usiłujemy pokazać od dawna. On sobie strzelił prosto w ten durny łeb.
   Kwiiiiii..ecień czy ty to rozumiesz, że odwaliłeś najlepszą robotę z nas wszystkich? A dariusz jastrząb vel koniczyna przy udziale marka sęka vel ivellios pod kilkoma nikami ci kwiii..ecień w tym strzale w łeb pomogli. Jesteś skończonym zerem i nikt już nie może mieć wątpliwości, że jesteś chory psychicznie, a mówiąc kolokwialnie masz spierdolony łeb.

   Usuń
  2. To już od dawna wszyscy wokół wiedzą, oczywiście oprócz paru bałwanów. Właśnie pielęgniarz w Riese-Tworki, dopuścił go do kompa w ramach spacerniaka :-). Wkrótce zresztą zobaczymy nowy materiał jak po wypuszczeniu z zakładu, będzie pomykał po krzakach i pokazywał tajemnicze kamienie :). Jak na razie siedzi pod kluczem i liczy tysiące i miliony słuchaczy zebranych na placu w Poznaniu :-). Prowadzi też bogata korespondencję z Chinami i Elefantyną. Na gorącej linii ma Niemców, Anglików, Norwegów, głowy państw takich jak Wyspy Owcze. Szlifuje też słowiańskie języki, walkę torebką, nowy sposób podpalania fotela, oraz surviwal w śmietniku :-). Jest też w trakcie robienia noży z puszek po konserwach :-), oraz zjazdu tajną windą w kiblu bunkra pod Malborkiem. Nie należy mu przeszkadzać, bo znów mu się popierdoli Graf Spee z barką na Odrze i zapomni wszystkie osiem imion Todta :-), który podobno mieszkał w Czechosłowacji :).

   Przeszkadzacie mu bo nie wiecie że taki światowej sławy pisarz musi mieć spokój, w kręgach wydawniczych chodzą słuchy że opracowuje nowa książkę, przebije w niej "Muchołapkę", z laboratorium donoszą, że oddał znów do analizy spalony przez złomiarzy stary akumulator Boscha, powstanie z tego saga o niezidentyfikowanym statku kosmicznym wilkołaków na Sajdaku :-).

   Usuń
  3. Nie wiem kim jesteś, ale kleisz zajebiste komentarze. Sedno kwiii..ecińskiego przekazu.

   Usuń
  4. Kim jestem?. Jestem przeciwnikiem koszernych wariatów na wolności :).

   Tępicielem kretynów opowiadających pierdoły historyczne.
   Tępicielem baranów wciskających kit o podającym śniegu kiedy na dworze jest 32 stopnie C.
   Tępicielem idiotycznych bajek o statkach z Galaktyki Aldebarana zrobionych ze spalonego akumulatora.
   Tępicielem mistrzów w skórzanych kurtkach, które chronią przed tajnymi promieniami z kosmosu.
   Tępicielem ściemniaczy od Riese, Thule, Elefantyn, Land Rowerów.
   Tępicielem Napoleonów z Tworek, którzy pieprzą o Ukrainie, a jedyna Ukraina jaką w życiu widzieli to rower marki Ukraina, który zajebali Zdzichowi spod sklepu w Głuszycy po trzech tanich piwach :-).
   Zresztą nie o mnie tu mowa :).

   Usuń
 34. Jak zrobic z siebie i logiki kurwe by GUCIO MRUK, kwietniowy dupoliz z szamba koniczyny:

  “GUCIO MRUK12 marca 2015 00:12
  Nie pasuje. Nie powiesz przecież : "a kot Ci morde lizał".
  A -uwaga- p s i worek niech jeździ gdzie chce. Spotkamy się ponownie. Tylko wtedy sie dowie, że ja to nie Ty. I, że ja to właśnie Gucio.

  OdpowiedzUsuń
  pan kracy12 marca 2015 10:37
  Gucio yyy przepraszam profesorze Miodek mógłby profesor odnieść się do tego zdania "Sidor gej i Pan Kracy gej wacha klej na gumowych yaczkach i pije pali w głowie ma dzieciaczka " Coś może o składni. Rozbiór zdania na czynniki pierwsze. I w końcu o co chodziło temu poecie.

  OdpowiedzUsuń
  GUCIO MRUK12 marca 2015 11:19

  Wiem, że masz taką manierę wyciągania z kontekstu ale jakbyś czytał w całości to :
  "...Jest nas wielu ale nie wszyscy chcą ciebie skrzywdzić. Ten blog to nie chora faza to twoje przebudzenie."
  Wybaczam doktorze. Bardzo miło raz na 100 qrew przeczytać jedno przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
  pan kracy12 marca 2015 11:51
  Kolego to nie wyrwane z kontekstu. Z kontekstu to ma manierę wyciągania Koniczyna.Tylko cytat jednego komentarza poety Kwietnia. I proszę żebyś się odniósł do tego. I nie sto kurew tylko jedna była i może jeszcze z dwa inne i to tyle przekleństw z mojej strony.
  Jeszcze raz zacytuję:"Sidor gej i Pan Kracy gej wacha klej na gumowych yaczkach i pije pali w głowie ma dzieciaczka "
  O co chodzi temu geniuszowi słowa?
  Nie uważasz, że to Kwiecień potrafi jak dziecko 5 letnie tylko wyzywać i to jeszcze w taki prosty i głupkowaty sposób?
  Razi cię moja jedna kurwa, ale do Kwietnia wyzywającego ciągle innych od pedałów, pedofili, ciot, knurów itp itd to jakoś pretensji nie masz. Wiem, że jesteście po tej samej stronie walki z Sidorem i będziesz go bronił chociaż dobrze wiesz, że robi z siebie debila i błazna takimi wpisami.

  OdpowiedzUsuń
  GUCIO MRUK12 marca 2015 13:29
  No z kolegą, to trochu przesadziłeś. Więcej śmiałości jak znajomości.
  Ale do rzeczy :
  Czy uważam, że ktoś zwany tutaj K-m potrafi wyzywać ? Cóż, stara się jak może. A mógłby to robić lepiej. Że tylko to potrafi ? Ja go rozumiem. Ciężko sie w takiej ilości gówna jaką na niego wylałeś pływać. A może po prostu nie chce i uważa, że to jedyny język jaki rozumiesz. W końcu przekaz jest ten sam tylko ujęty w kwiecisty bełkot przetykany zj.mi i q.mi. Sam narzucasz sobie poziom na którym się komunikujecie. Racja nie ma tu znaczenia. A infantylne przepychanki "bo to on pierwszy zaczął" to wymówka i usprawiedliwienie. Na co ? Domyśl się.
  Czy razi mnie twoja "kurwa" ? Nie. Nie moja kurwa nie mój burdel.
  Miło, że troszczysz się o to, co z siebie ktoś robi. A kto zatroszczy się S ?
  Co robi z siebie na swoim blogu? Że anonimowi ? Ale to on ich weryfikuje i publikuje. To tak samo jakby sam to robił. Widzisz tutaj w każdym momencie mogę opublikować wszystko bez weryfikacji koniczyny. U sidora nie. Albo srasz i rzygasz albo jesteś debilem.
  Popatrz najpierw na siebie, a potem oceniaj innych. Kim ty jesteś, że mienisz się ich sędzią. Na razie to wyobrażam sobie ciebie jak patrzysz w lusterko przekonany, że to okno i kogo zobaczysz krzyczysz do niego "ty zjebana kurwo"


  Odpowiedz”

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/typowo-komunistyczne-wychowanie-tomasza.html

  Jak jeszcze mozna skurwic logike w usprawiedliwianiu narkomanskich popisow schizofrenika Kwietnia?
  To tak jak w tej bajce, siedzi GUCIO MRUK pod drzewem i wskazuje z zachwytem na dupe pierdzaca z galezi “jaki sliczny slowik”, albo czerwony piajk Kwasniewski gdy anpluto mu w morde-“o, chyba deszcz pada”, tan sam poziom zidiocenia.
  Nikt nie wmowi GUCIO MRUKowi ze biale jest biale a czarne jest czarne.


  Kim jest GUCIO MRUK?
  Na kogo stawiacie?
  Ja mam przeczucie ze to Patronowicz lub Druzynski, z wskazaniem na tego drugiego.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja stawiam na koniczyne.
   Po pierwsze nie odpowiada na pytani odwraca kota ogonem. Tak jak koniczyna on nie widzi pytania, jakie pytanie?
   Po drugie czepia się interpunkcji, a to przecinek nie tu a tu kropki niema. Tak samo jak koniczyna.
   To jest własni to nie ma racji nie wie jak odpowiedziec to sie juz czepia pierdół.

   Usuń
 35. Kwiii...etniołaki mają nowy temat
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/kto-by-chcia-szczerupe-tomasza-sidora.html

  Tomasz możesz napisać o co chodziło te 5 lat temu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   Oczywiście i bardzo chętnie.
   W rok katastrofy Smoleńskiej na kilka tygodni przed katastrofą rozpocząłem po wielu latach przerwy fotografowanie nieba w poszukiwaniu nieznanych obiektów latających. W marcu 2010 roku sfotografowałem dziwny obiekt wyglądający nie przymierzając jak garnek:
   https://www.youtube.com/watch?v=gYJNU5lafpM

   W m/w miesiąc później czyli 15 kwietnia 2010 roku w kilka dni po katastrofie Smoleńskiej sfotografowałem nad placem Piłsudskiego inny dziwny obiekt przypominający dwa białe pierścienie:
   https://www.youtube.com/watch?v=GEJdlXftJyc

   Wtedy to nie znając nikogo kto zajmował by sie tematyka nieznanych obiektów latających zacząłem szukać ludzi w internecie z, którymi mógłbym o tych obiektach porozmawiać. Pewnego razu trafiłem na bloga Arkadiusza Miazgi i zapoznałem się z jego treścią. Postanowiłem skontaktować się z nim i może czegoś dowiedzieć czy tylko ja mam takie zdjęcia. Poznaliśmy się wkrótce i przeprowadziliśmy wiele rozmów telefonicznych. Przez miesiąc z kawałkiem wymienialiśmy swoje poglądy, aż pewnego razu zadałem mu pytanie co "oni" tu robią? Gdzie mogą stacjonować? Może mają jakieś ukryte miejsca i takie tam rozważania. Dowiedziałem się od Miazgi, że nieznane obiekty on kilka razy widział i fotografował nieopodal Zakładów Magnezytowych w Ropczycach. Pomyślałem siobie, że skoro tak to może ci "oni" przylatują do tych zakładów w jakimś interesie? Przecież wszystko jest możliwe. Może biorą z nich jakiś surowiec, wyrób czy cholera wie co, a może tylko monitorują te zakłady? Nie wiadomo. Miazga na tego typu dociekania zaczął sugerować, że to energia wokół tych zakładów ściąga ich i tworzy jakieś obszary załamania czasoprzestrzeni dzięki czemu oni mogą docierać do naszego wymiaru. Hmmm, pomyślałem sobie jenus czy świr? Ale nic idę dalej w swych jak mi się zdaje racjonalnych dociekaniach i mówię mu, że może jednak warto wziąć moją opcję pod uwagę i zacząć te zakłady monitorować, a nóż uda się zobaczyć co faktycznie ich tam sprowadza? Na to Miazga odparł dobrodusznie: Tomku oni przylatują bo ŻYWIĄ SIĘ NASZYMI EMOCJAMI.../

   Znaliśmy się zaledwie kilka tygodni i w sumie chłop wydał się miły i bez zarzutu, ale po tym co powiedział nieco osłupiałem i zbaraniałem, że takie idiotyzmy mówi facet poważnie zajmujący się realnie istniejącymi, materialnymi i widzianymi przez tysiące ludzi obiektami.
   Nie dałem mu do zrozumienia po tym, że musi być stuknięty myśląc, że może powiedział tak jako jedną z wielu możliwości, ale niestety w kolejnych rozmowach Miazga tylko zdecydowanie potwierdził to co powiedział nie chcąc przyjąc żadnej innej opcji jaką ja wysuwałe, z racjonalnego punktu widzenia.

   Usuń
  2. 2

   Tak więc tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to czubek mniemający, że kosmici przybywają na ziemię by żywić się naszymi emocjami. Co więcej gdy ja mu mówiłem, że to bzdura, że nie ma innych wymiarów, że te obiekty nie mogą być niematerialne i przybywać z innego wymiaru on chyba złośliwie zasugerował bym skonataktował się z niejakim Pająkiem jakimś ufologiem. Nie znałem tego Pająka więc zmuszony byłem znaleźć jego opracowania na internecie. I znalazłem. I przeczytałem. I sie kurwa wkurwiłem bo okazało się, że Pająk to jeszcze kurwa większy pierdolec od Miazgi. Tak samo twierdził, że obcy czerpią z nas energię i emocje i, że wszczepiają każdemu człowiekowi czipy, że zapładniają kobiety, porywają ludzi i masę innych paranormalnych głupor twierdził.
   Pomyślałem sobie jak to jest, że zjeb, który uważam że kosmici żywią się naszymi emocjami odsyła mnie do takiego samego zjeba, którego poglądy kompletnie nie pasowały i nie pasują do moich przemyśleń?
   Poczytałem to za kpinę ze strony Miazgi i w sumie obrazę i to sprawiło, że zakończyłem z nim znajomość przechodząc do jego krytyki w komentarzach na jego blogu bo zobaczyłem, że ten facet jest po prostu jebnięty i robi z tematu nieznanych obiektów latających paranormalny cyrk. I tak się zaczęło. Miazga potem założył na forum Infra temat o mnie przypisując mi wiele nieprawdziwych rzeczy na co zareagowałem, a potem by się bronić i pokazywać upośledzenia psychiczne tej całej bandy pseudo paranormalnych ufologów założyłem swoje forum.
   Przez kilka lat nie negowałem możliwości istnienia obcych, ale uważałem, że z innymi wymiarami, czasoprzestrzeniami i tym podobnymi odiotyzmami nie mają nic wspólnego. Dziś po latach rozważań doszedłem do wniosku, że takowi nigdy nie istnieli, a tylko to ludzie ich udawali dla odwrócenia naszej uwagi byśmy myśleli o nich nie jako o ludziach, a o jakichś kosmitach.
   NOLe są. Są na to dowody. Dysponują zaawansowaną technologią. Z relacji można wnioskować, że mają urządzenia zmieniające ludzką świadomość, a przynajmniej mogące wywoływać różne stany emocjonalne. Wielu badaczy UFO jak widzę mogło paść ofiarą takich manipulacji przez co potem głoszą jakieś absurdalne bzdury. A wszystko po to by ludzie nie sądzili, że to tacy sami ludzie tylko jacyś kosmici z innego wymiaru i innej czasoprzestrzeni. No to tyle gwoli wyjaśnienia.
   A mógłby napisać o tym więcej co robię na swoim forum.

   Usuń
  3. Sory za kilka literówek, ale pisałem szybko o nie chciało mi się sprawdzać.

   Usuń
  4. Niezle czubek dojebal:

   "GUCIO MRUK12 marca 2015 20:08

   http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_emPlPmrylb0MnGlYTbQQAxOf5dHqfZbX.jpg&imgrefurl=http://www.wykop.pl/link/2150998/samotny-wilk-tropi-pijacych-nad-wisla-duzo-zgloszen/&h=4592&w=2576&tbnid=IKlPRl4MRlt2uM:&zoom=1&docid=NOvB5R36qOJBFM&itg=1&ei=YtwBVajpFsvtaIy8gjA&tbm=isch&ved=0CCUQMygGMAY
   Odpowiedz"

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/kto-by-chcia-szczerupe-tomasza-sidora.html

   Tak to wyglada na prawde:

   https://www.youtube.com/watch?v=7SHJbEWmfeA

   Tanie manipulacje klakierow Kwiiii-etnia.

   Usuń
  5. I co ty chuju jebany tym chcesz pokazać? Ja robię całkiem inne zdjęcia. Robiłem zwyczajne zdjęcia rodzajowe rejestrując życie Warszawy takim jakim było, nie po to by kogoś zgłaszać śmieciu na policję jak ten fotograf. To, że się sfotografuje jakieś dupy chlające piwo czy jakąś patologie to chwała za to, ale ty i twoja mała grupka kwiii,etniołaków nadinterpretujecie pierdolce wszystko co robię. I ludzie to widzą.
   I wcale to tak nie wygląda. Na internecie są setki blogów gdzie amatorzy fotografowie szukają wszelkich możliwych tematów do utrwalenia. A jeśli już chodzi o bulwar kurwo nad tą Wisłą to zbierają się tam takie czasem jebane szumowiny jak ty, kwiecień i koniczyna pijąc piwo i wódę, że potem matki z dziećmi boją się tam chodzić. Tak więc osobiście jestem za by to pokazywać i walczyć z piciem alkoholu w miejscach publicznych. Co więcej straż miejska od dawna patroluje te bulwary i karze mandatami jak ktoś tam spożywa alkohol. I ja ci śmieciu życzę byś kiedyś w podobnym miejscu szedł z dziewczyną,m żoną, dzieciakiem czy nawet sam i by ci taki pijak lub kibol po piwie łeb rozjebał butelką to byś się skurwysynu nauczył szacunku dla ludzi pokazujących takie patologie.

   Usuń
  6. To było do tego chuja gucio mruk czyli albo marka sęka, albo samego dariusza jastrzębia w nowym kolejnym wcieleniu.

   Usuń
  7. Ja szedłem kiedyś z Matką po osiedlu gdzie gnoje piły piwo. Jeden coś przyszurał do mnie, a do mojej Mamy zrobił jakąś dziką minę i zaryczał dla niby żartu. Ominęlismy ich ze strachem, ale na szczęście odpuścili wyjąc ze śmiechu. Takich sytuacji jest wiele. Jestem za by takich pijusów pokazywać w internecie.
   Kumpel miał innąnieprzyjemną przygodę. Na ławce w parku siedziała grupka gnojków z jakąś dziewczyną. Kumpel przechodząc odruchowo rzycił wzrokiem w ich stronę. Podpita dziewczyna z agresją krzyknęła co się patrzysz. Za chwilę przy nim były dwa wyrostki. Jeden szarpnął go za ramię ze wściekłym co się kurwa patrzysz na moją dziewczynę? A dziewczyna się tylko smiała i podjudzała do bójki. Na szczęście kumpel się wyrwał i dał nogę.
   Co by było gdyby towarzystwo było bardziej podpite, a któryś miał nóż?
   Banda od wkiiiiiietnia do póki nie dostanie od takich kosą po żebrach nie zrozumie, że pokazywanie w necie łobuzerii i pijaczków jest własciwe. Jeden dobry wpierdol od ulicznych łobuzów i każdy z nich zamiast drwić z amatora fotografa, że to pokazuje sami chwycili by za aparat i robili takie zdjęcia.

   Usuń
  8. No właśnie. Ja życzę kwiiii,etniowi by dostał wpierdol na ulicy od takich za noszenie marineski i by jego madzię taki łobuz najebał kopami. Zobaczyli byśmy co by nasz kwiiii,ecień wtedy zrobił? Albo życzę naszemu koniczynie daruniowi jastrzębiowi by idąc z żoną i synem trafili na łobuzerię pijącą piwo na jakimś bulwarze. Ciekawe co też by zrobił gdyby wrócił z takiego spotkania z rozjebanym ryjem, żoną poturbowaną i dzieciakiem w stresie? Ciekawe czy by się ze mnie śmiali, że sfotografowałem w parku dwie jakieś suki chlejące piwo, które mogły by po pijaku w innych okolicznościach podjudzać do bójki. Albo życzę markowi sękowi by wracając po nocy do domu komuś nie spodobał się jego krzywy ryj i by ten ktoś napruty po piwie czy wódzie zechciał mu te ryło naprostować. Ciekawe też czy tak ochoczo by się ze mnie nabijali, że zrobiłem kilka zdjęć pokazujących te laski z piwem w parku i z tego kolesia co robił zdjęcia pijaków na nadwiślańskim na bulwarze. Każdemu życzę z was kwiiiietniołaki dobrego wpierdolu od takiej hołoty. Pogadamy wtedy czy robienie takim zdjęć i pokazywanie na necie to złe czy dobre.

   Usuń
  9. http://tczew.naszemiasto.pl/artykul/tczew-pijani-napadli-na-przechodnia-pol-godziny-pozniej,1471559,art,t,id,tm.html

   A to mogła być matka każdego z nas
   http://www.kurierolsztynski.pl/78657,2015,03,12,pijani-mezczyzni-napadli-na-60-latke-nie-mielismy-na-taksowke

   Trzy osoby - dwaj mężczyźni i jedna kobieta - napadły na dwójkę przechodniów. Zażądali pieniędzy. "Zarobili" zaledwie 10 złotych. Teraz staną przed sądem.
   http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141228/REG00/141229817

   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3418311,rozboj-w-zamosciu-pijani-mezczyzni-napadli-na-14latka,id,t.html?cookie=1

   Jak ustalili policjanci młodzi ludzie znajdowali się w okolicy parku, wtedy podbiegła do nich grupa 3 pijanych mężczyzn i zaczęli bić najpierw 15-latka, kiedy towarzyszący pokrzywdzonemu koledzy próbowali mu pomóc również zostali pobici przez agresorów.
   http://www.epiotrkow.pl/news/Pijani-napadli-i-pobili-trzech-nastolatkow,14046

   chcecie więcej kwiiiiiieeeetniodebile?

   Usuń
  10. ta jego madzia powinna zostać dodatkowo zgwałcona seryjnie, jak wpadnie i zajdzie w ciąże to przynajmniej urodzi kogoś normalniejszego niż kwiecień

   Usuń
  11. Czesc. Chce zabrac glos w sprawie bo widze ze z rozpedu zaraz tu zaczniecie bronic chorego czuba.
   Koles na zdjeciu to nijaki Bosky znany z TVNu, facet jest ewidentnie czubem i to natarczywym.
   Zacznijmy od tego ze na prawde nazywa sie Wawrzyk, jaki wylizany czubek zmienia nazwiisko z Wawrzyk na Bosky?
   Otoz typ ktory w dupe wchodzi Gminie Zydowskiej, na sile chce dolaczyc do warszawskich celebrytow typu Jacykow i reszta gorali ze wzgorz Golan brylujacych w TVN.
   Chcial byc policjantem-nie zdal testow, chcial byc detektywem-opdierdolil mecyje przy pierwszej akcji bo koles musi zawsze dzialac jak gwiazda filmu, po prostu czub nie posiadajacy umiejetnosci komunikacji i wspolpracy z ludzmi.
   Jego sasiedzi maja o nim najgorsza opinie-zwywa policje do normalnych, nieszkodliwych ludzi kilka razy w miesiacu aby tylko popisac sie i podlizac lokalnej komendzie.
   Nie dostal pozwolenia na bron bo nie zdal testow psychologicznych-jest czubem-wiec kupil sobie czarnoprochowego colta i nagrywa filmiki jak maszeruje po mieszkaniu w mundurze wojskowym stworzonej przez siebie jakiejs urojonej strazy ktorej jest generalem (samemu w niej jest), co ciekawe na filmiku widac ze w mieszkaniu trzyma psa w…klatce.
   To czysty pierdolec, pojeb typu Kwietnia udajacy policjanta i detektywa, do tego nastawiony wrogo do otaczajacego go swiata i w dodatku uzbrojony. Kwiecien wszedzie widzi spiski, sledzace go grupy i tajne organizacje. Ten pojeb wszedzie widzi przestepcow a siebie samego jako ostatniego sprawiedliwego lapiacego zloczyncow-czyli kogo? Donosi na ludzi pijacych na bulwarze nad Wisla-co innego chalnie i robienie burd a co innego karanie mandatami zakochanej pary pijacej piwo w upalny dzien, nie dajmy sie zwariowac- donosi na kogokolwiek usilujacego handlu obwoznego-przez niego aresztowano np. staruszke sprzedajaca owoce nad Wisla ktora dorabiala do gldowej emerytury.
   To menda i szkodnik spoleczny, zwykly szabesgoj donoszacy na niewolnikow Hajki Grundbaum i zaciety filosemita, taki Kwiecien tylko zamiast pierdolniecia z Riesie i szklanymi trumnami ten mysli ze jest straznikiem teksasu.


   Usuń
  12. Jask ktos twierdzi ze ten Pawel Bosky nie jest tak samo pierdolniety jak Kwiecien to polecam obejzec:
   http://www.wykop.pl/link/2416896/pawel-bosky-i-jego-domowe-zwyczaje/

   Jego psy to “Gwardia” i “Legion”, ma je do walki ze ‘zdziczalymi Polakami’.

   A tu stanowisko wladz miasta, jak widac Pawel Bosky to debil ktory i szkodnik ciagle zyje w komunistycznym prawie i gra ORMOwca, mozna pic nad Wisla wbrew jego urojernia.

   http://wawalove.pl/Nad-Wisla-mozna-pic-alkohol-Tak-wynika-z-opinii-prawnej-wykonanej-dla-Ratusza-a17661

   Pomyslccie ze Kwiecien tez moze lata po mieszkaniu Magdy z bronia w reku, przebrany w demobil, nazarty prochami i zachlany w sztok, wrzeszczacy pogrozki na swych adrwersarzy.

   Usuń
  13. http://www.wykop.pl/ramka/2438693/pawel-bosky-vel-wawrzyk-i-jego-domowe-zwyczaje/

   :)

   Niezly pierdolec, zrobil sobie monitoring w mieszkaniu i lazi pod bronia?
   Po chuj mu pies jak go trzyma w klacie miedzy narzedziami?

   Usuń
 36. Odniosę się do dwóch ostatnich komentarzy
  Masz całkowitą rację. Jeśli jest tak jak to opisałeś to faktycznie facet ma zrypany umysł i przesadza z tym co robi. Nie mam przeciwko nic pijącym piwo kulturalnie ludziom w takich miejscach nawet w parkach. Dla tego gdy robiłem zdjęcia tym dwóm pannom popijającym piwo w parku Skaryszewskim w Warszawie zrobiłem je tak by nie było widać ich twarzy. Nie wiem czy ktokolwiek raczył to zauważyć bo na pewno nie banda kwiiii-etnia. Robiąc te zdjęcia chciałem uchwycić zmianę czasów, zmianę jaka nastąpiła w nowych pokoleniach. Za moich młodych lat nie do pomyślenia było by nastolatki popijały piwo i to w dodatku w parku. Piwo było napojem robotników, taksówkarzy, kierowców, hydraulików i wszelkiej maści robolom fizycznym, a nie młodzieży. Dziś nastąpiła zmiana. Piwo chleją wszyscy na umór, nałogowo, bo modne. I to chciałem pokazać.
  Absolutnie daleki jestem od tego co robi ów Wawrzyk. Kompletnie!
  Natomiast co innego gdy jest się świadkiem burdy, bójki, napaści, jakiegoś dewastowania mienia itd. Wtedy tak, zapewne sięgnął bym po kamerę i chyba to normalne, a już tym bardziej gdy chodzi o czyjeś mienie lub bezpieczeństwo.
  Latanie z aparatem i ściganie bogu ducha niewinnych ludzi jak to opisaliście powyżej to przesada.
  Natomiast faktycznie z waszego opisu tego gościa widać ewidentne podobieństwo szaleństwa jak u kwietnia. Tyle, że kwiecień nie ma aparatu rejestrującego jakieś fakty czy dowody, a język, którym rysuje swe historie nader obrazowo i kwiiii-eciście niczym tamten swym aparatem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://wawalove.pl/Nad-Wisla-mozna-pic-alkohol-Tak-wynika-z-opinii-prawnej-wykonanej-dla-Ratusza-a17661

   I jeszcze kilka słów do picia nad Wisłę.

   Ja tu mieszkam kilkaset metrów od tego miejsca. Nawet sobie nie wyobrażacie ile śmieci butelek i wszelkich odpadków ta młodzież pozostawia po sobie. Porozrzucane sapo wszystkich krzakach i trawach. Niszczeją, a gdy przychodzi przybór woda 3/4 z tego zabiera ze sobą. Szczanie i sranie po krzakach, potłuczone szkło i łamanie gałęzi na ogniska do grilla. O zbierającej się często hołocie pośród wielu zwykłych grup młodzieży nie wspomnę. Potem to całe towarzycho łazi najebane i agresywne. Spacer starszej pani tam z psem to ryzyko skopania psa lub jego utratą. Często dochodzi do bójek pomiędzy p[poszczególnymi grupami i musi interweniować policja. Późna nocą wszystkie te grupki rozłażą się po dzielnicy szukając nocnego autobusu. Na przystankach kupa śmieci i butelek pozostawiona przez nich gdy wsiadają do autobusu. jednym słowem nie ciekawie, niebezpiecznie i patologia.

   Usuń
  2. sorry za literówki pisałem z tabletu.

   Usuń
  3. Łobuzeria zbiera się tam gdzie może, a potem po pijaku burdy i rozróby. Presti dobrze napisane. Patologie trzeba pokazywać byle nie dać się zwariować jak ten Wawrzyk.

   Usuń
  4. Ale są tacy, którym pokazywanie patologii się nie podoba. Ale do czasu jak od żuli dostana wpierdol idąc z dziewczyną. Ja też nie jestem za tym co robi taki Wawrzyk, ale w necie są tysiące nagrań pokazujących jak łobuzeria rozbija samochody, zaczepia ludzi i wszczyna bójki o kradzieżach nie wspomnę. Małolaty nachlają się piwa, a gdy brakuje wyrywają babciom torebko. Kwiiiiiiecień, kwiioniczyna, Sękwiiii to może być wasza babcia lub matka, albo wy sami gdy będziecie starzy.
   Tomasz pokazałeś na blogu dwie laski pijące piwo w parku. Zapytam skoro one w tak młodym wieku pija piwo w parku to jak wychowają swe dzieci? Kim one będą?
   Odpowiedź. Urodzą takiech pierdolców jak Kwiiiiecień kwiiiioniczyna i kwiiiiSęk o ruszczcie zjebów im przytupujących nie wspomnę.
   Pozdro.

   Usuń
 37. Kolejny zagubiony pacjent na blogu Kwietnia, przyszedl zakochany naiwniak, uwierzyl oszustowi i juz staje w obronir drania-oszusta-klamcy, zapowiada zamyjkanie bloga itd.
  Czy czuby ciagna do niego jak cmy do lampy?
  Czy ten czlowiek zobaczyl WIZYTOWKE KWIETNIA?

  "wwwessdf10 marca 2015 16:47
  Witam Panie Dariuszu, od niedawna śledzę Pańskie filmy oraz blog. Dziś przypadkiem trafiłem na blog szkalujący Pańską osobę. Riese zakłamana rzeczywistość, bardzo mi się to nie spodobało i podejmę kroki usunięcia tego bloga.
  Jednocześnie proszę o kontakt, oferuję darmowe pozycjonowanie Pańskiego bloga oraz ogólne udoskonalenie całej strony
  wrttss@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  wwwessdf10 marca 2015 16:49
  Te komentarze dodają się?

  Odpowiedz"

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/poza-sporami.html#comment-form

  Wizytowka Dariusza Kwietnia:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html

  Ja bym polecil dodac bezposrednie linki do rozmow telefoniczncych z Kwietniem, tak aby byly na jedno klikniecie i kazdy mogl posluchac klamcy i mitomana w akcji.
  Ja pisze na tym blogu od poczatku a jak klikam w link do forum ufo to pisze ze "zostales wyrzucony" i nie mam dostepu do tych materialow.
  Jesli postronna osoba kliknie i zobaczy z miejsca ze go wyrzucono(czy zablokowano dany region IP czy co?) to przyzna racje czubkom i zacznie dawac wiare w ich rojenia.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie możesz zmienić IP? Napisz swoje IP w mailu do nas to zobaczę czy jest w bazie zbanowanych.

   Usuń
  2. Nie mam pojecia jak zmienic IP, kiedys wchodzilem na ta strone normalnie, potem to zaczelo wyskakiwac. Skad mam wiedziec czy jakis pierdolniety Sek czy inny McKeznie nie uzywal jekiegos programu i nie podszywal sie pod moje IP po tym jak wchodzilem na jego bloga(jesli da sie tak zrobic) czy cos podobnego?
   Cholera wie co te pierdolce odstawiaja, jak siedzi taki nacpany Sek u mamy i mu odpierdala z nudow.
   Swoja dorga na serio w wizytowce przydaja sie bezposrednie linki do tych nagran audio.

   Usuń
  3. No to napisz mi w mailu ten IP to go znajdę w bazie.

   Niedługo będę robił wizytówkę 2 kwiiii-etniokwikowi z jego kwiiiczących komentarzy to zrobię jak mówisz.

   Usuń
 38. Niezwykla moc intelektu pacjentow psychiatryka:
  " Pisze jak zwykle tutaj z anonima. Styl i charakter jednak nie zmienny. Widać że Tomaszowi Sidorowi nie widzi się być porównywanym do Pawła Bosky. Wszelakie dane jednak wskazują że do Boskiego bliżej Sidorowi, niż Kwietniowi.
  A do kompletu taka charakterystyka Boskiego, a do Sidora bardzo pasująca."

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/bosky-tomasz-sidor.html

  Gdyby debil jeden przeczytal to co wkleil na swym szmabie, to by ogarnal ze to pisza co najmniej TRZY rozne osoby, i kompromituja sie takimi wpisami jako banda naiwnych debili nie zdolnych do analizy kilku postow.
  No chyba ze koniczyna pisze sam do siebie, nie czyta tego co publikuje a stary pojeb GUCIO MRUK radosnie klakieruje pod wszystkim bez zapoznania sie z trescia.

  Choc czego wymagac od takiej beczki pelnej downow, jakby mysleli to by nie bronili oszusta i czuba Darka Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 39. Kwiecien chyba zgubil sie w dupie jamnika, albo morswina.

  Tak na serio to znow siedzi w NZOZ Centrum-Psychiatrii Malbork, moze ma nawet sale z widokiem na Nogat, lub przynajmniej ogrodki dzialkowe.
  :)
  Nocami widzi konturow spotykajacych sie z Himmlerem na moscie.

  Kakofonia czubkow na blogu Dariusza Jastrzebia z Krosna jakos nie zauwazyla ze ich guru sra na nich i zupelnie ignoruje, nawet im nowej audycji nie wrzuci aby mogli radonie piac na deptaku jak zachomikuja psychotropy na nowy show Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 40. Wyglada na to ze jednak bylo chlanie w Rzeczce i udawanie specjalisty od Riese, Kwiecien dalej kreci geszeft.

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/fragmenty-wycieczki-rzeczka-i-okolice.html

  http://sswd.pl/index.php/prelekcje

  http://www.krs-online.com.pl/studio-swd-sp-z-o-o-krs-741731.html

  http://www.money.pl/rejestr-firm/id/3941545/kod-pocztowy/61-407/

  SSWD ma w dzialanosci tylko sprzedaz ksiazek wiec jakim cudem organizuja szkolenia, prelekcje i zloty w Rzeczce?
  Jakim cudem Dareczko oprowadza ludzi, udajac przewodnika?
  Polecam rozmowe ze skarbowka o Darku Kwietniu i jego protektorze, upierdola szkodnika z miejsca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osmiu czy dziewięciu pacjentów na ponad 30 milionów zawsze się znajdzie, jak widać urlopowali psychiatryk. Podleczą wypuszczą i tak się kręci.

   W dzisiejszym odcinku znalazł paru jeleni którym ciśnie kit że odkrył przepompownię, jakieś samoloty znów wymyślił, które latały w dół a potem wciągali je na górę, ukrywa się gdzieś po kanałach i ćwiczy wariata :). Znów pozbiera na wino i będzie kwiczał :).

   Usuń
  2. Wlazł debil do szybu wentylacyjnego na Wołowcu i dokonał następnego odkrycia Starej Babci, oj kadłubek weźcie wy się tam jebnijcie w dekiel we dwóch z twoim klonem.

   Następnym razem daj cynk gdzie pomykasz to razem ze starą Babcią was postarzymy :). Pamiętaj, tylko nikomu nie zdradzaj że to Wołowiec i tunel kolejowy gdzie przewalają się rocznie od 25 lat tysiące ludzi bo się wyda twoja psychiatryczna tajemnica :).
   Pajacu nawet nie wiesz jak głęboki jest ten szyb :). Idź do cyrku fikołki robić będzie jeszcze śmieszniej :).

   Usuń
  3. No i wlazł idiota do chodnika technicznego pomiędzy dwoma tunelami na Wołowcu i znów dokonał niespotykanego odkrycia , polewkę mamy z dara niezłą :).

   Usuń
  4. Mamy nowy temat i przeniosłem te ostatnie dwa komentarze do niego.

   Usuń
  5. Daro, na Wołowcu to kuł wilkołak od dołu, próbował wyjść, nie trzeba było spierdalać tylko mu pomóc :), jak następnym razem tam się przemkniesz to daj wcześniej info na neta , nakręcimy ci jeszcze śmieszniejszy filmik , zagrasz w nim główną rolę :-).

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.