sobota, 14 marca 2015

290-sięciu nie przybyło, zostało 10-sięciu w tym jeden małolat i 9 półgłupków słuchających kompletnych bzdur. Oraz audycja- czytaj kolejna pierdolekcja dla idiotów.

MAMY NOWY TEMAT!!! Czyli kolejny popis wiedzy tajemnej o znanych miejscach.

Fragmenty wycieczki Rzeczka marzec 2015

video

https://www.youtube.com/watch?v=v4JqilJOryE&feature=player_embedded

Po długiej przerwie wreszcie mamy nowy temat czyli fragmenty z wycieczki kwiiiii-etnia na, której kwiiii-ecień zasapanym głosem wciska zwykły zmyślony kit głupim naiwniakom o dziurach po jakich ich oprowadzał.
A gdzie tych 300-stu? Gdzie ta rzesza nadprogramowych gości, o których tyle kwiii-ecień się chwalił, że zawsze przychodzi na jego spotkania? Na filmie można zobaczyć raptem 8-10 półgłówków razem z kamerzystą. Nie półgłówwków? Więcej, półgłupków, bo kto normalny poza naiwnymi małolatami może słuchać tych bredni nad byle wykrotem, dziurą, norą czy studnią?
Czy będę komentować poszczególne kwestie tego domorosłego bełkotu czuba, który na internecie kwiiiiczy i chrumka zachowując się jak pierdolnięty psychol, a przed marnym audytorium struga znawcę tajemnic Riese, tajemnic przez siebie zmyślonych i stworzonych na potrzeby wciskania ich właśnie takich półgłupków i półgłówków?
Oczywiście, że nie będę bo.....
BO WSZYSTKO CO TAM POWIEDZIAŁ I OPOWIEDZIAŁ TO BUJDA STAREGO OPÓŹNIONEGO W ROZWOJU INTELEKTUALNYM IDIOTY I  ANALFABETY NIE ZNAJĄCEGO GRAMATYKI I ORTOGRAFII W, KTÓRYM NA STARE LATA OBUDZIŁ SIĘ ZEW OŚWIECANIA LUDZI SWYMI BREDNIAMI I ZARABIANIA NA NICH.

Przesłuchałem całość i powiem krótko nic z tego co powiedział nie miało miejsca. Wszystko zmyślone, nic nowego nie pokazał, miejsca znane dla tych co siedzą w temacie. Z resztą na sam koniec nawciskał jakiegoś kitu głupkom nachylającym się nad szybem przypominającym studnię by na koniec wleźć do jakiejś sztolni i pierdolić, że są jeszcze miejsca nie odkryte z jednoczesnym stwierdzeniem, że ktoś tam musi siedzieć bo słychać z głębi tego szybu stukot narzędzi. A więc jednak zaprzecza sam sobie, że są miejsca nie odkryte i w tej samej chwili mówi, że ktoś tam coś kuje i czegoś szuka.
A, miałem tego gówna nie komentować więc tyle mego komentarza.

A teraz zobaczcie co potrafi intelekt naszego niedoścignionego erudyty gdy siedzi w domu i odreagowuje swe porażki i klęski na polu odkrywania tajemnic w oczach NORMALNYCH LUDZI i ludzi doskonale znających temat i nie dających sobie wciskać takiego głupiego kitu. Tu znajdziecie intelektualne popisy WASZEGO  idola od eksploracji jęzorem w jego kilkudziesięciu komentarzach, w których kwiczał i chrząkał jak świnia myśląc, że w takiej formie pozyska sobie aplauz. Oczywiście aplauz uzyskał u kilku jemu podobnych kretynów będących na takim samym poziomie jak on:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

Tu znajdziecie PRAWDZIWE OBLICZE PANA KWIIII-ETNIA w jego kretyńskich komentarzach pełnych nieprawdziwych pomówień wyzwisk i prostackich tekstów. Będzie z tego niebawem wizytówka 2 gdzie te wszystkie jego komentarze będziecie mogli przeczytać w jednym miejscu.DODATEK 1 15.03.2015

KOLEJNA BEŁKOTLIWA AUDYCJA DLA INTERNETOWYCH MATOŁÓW

Dariusz Kwiecień Audycja XLVII 


video


No i jest kolejna pierdolekcja dla matołów. Nawet tego nie będę słuchał w całości tylko  poczekam, aż wy coś szczególnego wyłapiecie z tego bełkotu.
Mogę tylko napisać by każdy wszedł na bloga dariusza jastrzębia vel koniczyny i ZAPOZNAŁ się z prawdziwą naturą tej skurwiałej szmaty. Kwiiii-ecień napisał tam ponad setkę prostackich komentarzy pełnych urojonych i skurwysyńskich pomówień w moją stronę nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Zwracam waszą uwagę nie tylko na treść przekazu tych komentarzy, ale szczególnie na poziom, który dobitnie pokazuje jego chorobę umysłu:

Na ekranie udaje normalnego, a internecie kwiczy i rży jak świnia. Dla tego od tej pory zaczął się nazywać kwiiii-ecień.

DODATEK 2
Jednak skomentuję co nieco bo widzę, że warto pokazać jakim jest pierdolniętym kretynem.
DONOSICIELSTWO?
Jak wiecie kwiii-ecień wypisuje o mnie niestworzone rzeczy na internecie głosząc, że jestem donosicielem. Tak, wiele razy składałem na niego zawiadomienia na policję związane z jego niebezpieczną i szkodliwą działalnością. Nie muszę przypominać bo publikowałem te zgłoszenia jawnie i oficjalnie. Nie muszę też tłumaczyć, że kierowałem się dobrem narażanych przez niego ludzi na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia tych jego wyprawach, a więc zgłoszenia dotyczyły kwestii bardzo ważnych.
Dziś kwiiii-ecień w swej audycji pierdoli w 3 minucie, że znalazł kilka spalonych kotów i ołtarzyk /brednia i kłamstwo/ mówiąc, że to zabawy małolatów, które mogą przerodzić się w palenie ludzi czy zabijanie. Oczywiście wszystko przez kwiii-etnia wymyślone. I mówi, że zgłaszał to do odpowiednich władz, które zignorowały to.
Ja się pytam jakim trzeba być pierdolniętym czubem by zgłaszać coś takiego nawet jeśli/wątpliwe jeśli/ było by to prawdą? Ale nie to jest istotne! Istotne jest to, że kwiii-ecień szczeka na mnie na internecie, że ja zgłaszam jego niebezpieczną działalność na policję, a SAM ROBI TO SAMO W SYTUACJI ABSURDALNIE NIE WARTEJ ZGŁASZANIA. Sami teraz widzicie, że ten kto wyzywa mnie od donosicieli ma naturę donosiciela, a w dodatku czuba bo chełpi się, że zgłosił spalone koty nie widząc szkodliwości i niebezpieczeństwa swojej działalności, która powinna być ostatecznie jak najszybciej ukrócona dla dobra wszystkich, którzy przez tego pierdolca mogą stracić zdrowie i życie.
Acha. Oczywiście filmu lub zdjęć tych spalonych kotów nie zrobił. No jaka kurwa szkoda co nie? Kwiii-ecień, a nie było tam spalonego wilkołaka przypadkiem? Może to były małe wilkołaczątka tylko żeś ich nie poznał.
Mówiąc krótko wszelkie opowieści o składanych ofiarach ze zwierząt w Riese są wyssane ze schizofrenicznego palca kwietnia. Byle padlina to dla kwiiii-etnia ofiara złożona przez grupy okultystów lub podobne. Tylko pytam znów gdzie są na to dowody? Zdjęcia, filmy tych ofiar i ołtarzyków? Co to trudno było zrobić zdjęcie telefonem?

9:40 kolejny bełkot o WIELKIM OTWARCIU i MISTERIUM czyli kwiiii-ecień widzi zagrożenie ze strony islamistów, którzy nie sa tak naprawdę żadnym zagrożeniem, a nie widzi zagrożenia, a raczej nie chce go widzieć ze strony Rosji, która w każdej chwili może posłać na Europę kilka bomb nuklearnych do czego JAK WIDAĆ się sposobi. 

11:00 Kwiecień pierdoli coś, że skałki po, których oprowadzał ostatnią grupkę debili są grobowcami z okresu wojen husyckich. Kolejny kit wymyślony na potrzeby pokazania, że zna się na rzeczy. Bzdura absolutna i tyle. Na dodatek pierdoli, że spotkał się z kimś kto zajmuje się kulturoznawstwem z TYTUŁEM PROFESORSKIM  i ten ktoś potwierdził jego przypuszczenia!!! Tak się tworzy mity dla idiotów, nikt nie zaprzeczy, nikt nie potwierdzi poza kimś anonimowym od kulturoznawstwa. Bełkot schizofrenika i kłamcy  macie jak na dłoni.

13:00 kwiiii-ecień tłumaczy, że grupy kilkunasto osobowe są najlepsze do oprowadzania bo każdemu może wtedy poświęcić indywidualnie czas…. Tym nieletnim co czasem bywają też?

Komentować dalej ten niespójny bełkot i skakanie po tematach? Staram się połapać w tym co dalej pierdoli i odechciewa mi się kompletnie tego słuchać. To są tak nieistotne brednie, że zastanawiam się komu z chęcią się chce tego słuchać? W dodatku kwiii-ecień rżnie obrońcę zwierząt, wymyśla, że foki ktoś zabija, że nurkował w Bałtyku/zdjęć nie pokazał co nie/, że leży mu na sercu dobro czystości wód naszego morza i wiele innych pierdołów popłatanych tak by pokazać się jaki to on jest obrońca ludzi i przyrody.
A ja mówię, wejdźcie na jego wizytówkę pod każdym naszym postem i na bloga jego koleżki z Krosna Dariusza jastrzębia vel koniczyna i poczytajcie co kwiii-ecień pisze w swych komentarzach. Tam jest prawdziwy kwiii-ecień nie na ekranie:TS


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


87 komentarzy:

 1. Osmiu czy dziewięciu pacjentów na ponad 30 milionów zawsze się znajdzie, jak widać urlopowali psychiatryk. Podleczą wypuszczą i tak się kręci.

  W dzisiejszym odcinku znalazł paru jeleni którym ciśnie kit że odkrył przepompownię, jakieś samoloty znów wymyślił, które latały w dół a potem wciągali je na górę, ukrywa się gdzieś po kanałach i ćwiczy wariata :). Znów pozbiera na wino i będzie kwiczał :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Wlazł debil do szybu wentylacyjnego na Wołowcu i dokonał następnego odkrycia Starej Babci, oj kadłubek weźcie wy się tam jebnijcie w dekiel we dwóch z twoim klonem.

  Następnym razem daj cynk gdzie pomykasz to razem ze starą Babcią was postarzymy :). Pamiętaj, tylko nikomu nie zdradzaj że to Wołowiec i tunel kolejowy gdzie przewalają się rocznie od 25 lat tysiące ludzi bo się wyda twoja psychiatryczna tajemnica :).
  Pajacu nawet nie wiesz jak głęboki jest ten szyb :). Idź do cyrku fikołki robić będzie jeszcze śmieszniej :).

  OdpowiedzUsuń
 3. No i wlazł idiota do chodnika technicznego pomiędzy dwoma tunelami na Wołowcu i znów dokonał niespotykanego odkrycia , polewkę mamy z dara niezłą :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Daro, na Wołowcu to kuł wilkołak od dołu, próbował wyjść, nie trzeba było spierdalać tylko mu pomóc :), jak następnym razem tam się przemkniesz to daj wcześniej info na neta , nakręcimy ci jeszcze śmieszniejszy filmik , zagrasz w nim główną rolę :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. daro był na poziomie drugim, a wilkołak przebijał się z lewela piatego od strony Kamieńska w kierunku Poniatowa :-). Przecież wszyscy wiedzą że pociągi jeżdżą na poziomie pierwszym, a daro pomykał w filmiku z cyklu fiku miku pod torami na poziomie drugim przekopał się pod podkładami :-), nieźle mu jebie w wysokościomierz :-). Jak to oglądają chłopaki z SGE to już popadali ze śmiechu :), Trzeba im podesłać a niech mają ubaw :).

   Usuń
 5. Bozena Smykowska
  1 godzinę temu

  czy zawsze musi sie zalezc jakas meda ,ktora nie ma pojecia o co chodzi a podejmuje temat ,Wstyd !

  Niezłe, zawsze podobają mi się komentarze takich Bożen co mają pojęcie :).
  Polecamy dołączyć do idola i odkrywcy Innej Rzeczywistości w ycieczce do tunelu kolejowego, mogę zdradzić że jedyne co odkrył daro to to, że na świecie są jednostki głupsze niż on. To jest to co odkrył po 40 latach podczas łupania kamieni w Łodzi w roku 2011 . Jeden większy kawałek odskoczył stuknął go w czaszkę i od tej pory daro stał się odkrywcą całej Polski.

  Tak że Droga Bożeno po twoim komentarzu widać że masz pojęcie, masz pojęcie o sadzeniu czosnku na działce u babci :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba ten link wrzucić na Sztolnie Fora, będą mieli ubaw po pachy, z tego co pamiętam opomiarowali szyb na Wołowcu z 8 czy 9 lat temu :-). A daro opomiarował scyzorykiem i laserowym kaprawym okiem, od dziś szyb ma 45 m ;-).

  OdpowiedzUsuń
 7. Łukasz Chmura Gruby Jezus
  22 minuty temu

  +Bozena Smykowska Są ludzie i taborety...

  Niezdecydowany ma większe pojęcie jak Bożenka :)

  Do dzisiaj nie wie biedak czy jest Łukaszem, czy Chmurą, czy Jezusem :).
  Zapomnieliśmy o Grubym , polecamy nie jeść tyle kiełbas bo mózg otłuszczają i występuje po sklerozie tak zwana tępota :).

  OdpowiedzUsuń
 8. HAHAHAHAHAHAHHAHAAAAA!!!!!
  Jaka jazda, Kwiecien "eksploruje" i pokazuje "nieznane miejsca".

  To w ten tunel wjechala malpa na drezynie strzelajaca z pepeszy wedlug jednej a opowiesci Kwietnia jesli dobrze pamietam?
  :)

  Ta jego studnia z wilkolakiem od ktorej mu niby jeblo na lepetyne to widac szyb w tunelu technicznym gdzie Kwiecien lezal najebany beltami a od gory w szyb zajzal pies czujac smrod scierwa i mamy Indiane Jonesa "flaszka i pigulki" z Riese.

  OdpowiedzUsuń
 9. I jest nowa audycja,niestety kwiecień nie kwiczy 😡

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecien odpierdolil jakas maniane w odrodku w Rzeczce, nawet ludzie ktorzy tam z nim byli maja do niego o to bole:

  "6 komentarzy:

  eremita k914 marca 2015 20:17

  Specjalnie piszę z tego loginu, ponieważ w samej Rzeczce sam sie przyznałeś , że bardzo zainteresowała Cię Dorota. Tak wiec login rzuci ci sie od razu w oczka! Potwierdziłes tym samym, że dalej grzebiesz w danych osobowych tej osoby, namierzasz i szlak wie co jeszcze. Teraz jestem tez pewien, ze nasłanie jakis czas temu ludzi na nią było celowe i nie daruje ci tego. Po drugie jestes bucu tak zadufany w sobie, ze myslisz, ze każdy w pensjonacie przyjeżdża specjalnie do ciebie??, otóż nie!!! I chamstwem było gdy rano dziewczyna leciała na autobus a ty sprzedałes jej tekst cytuję: że pokój po niej trzeba zdezynfekować. A MOZE PO TOBIE TRZEBA ZDEZYNFEKOWAĆ CAŁY TEREN!!! Wiedz, ze mam cię na oku i wiem gdzie sie kręcisz, Wszystkie dotychczasowe DZIWNE sytuacje zgłoszone bedą na policji, bo zagrażasz ludziom. Nie masz ani wiedzy, ani taktu. Jawne chamstwo i nabijanie ludzi w butelkę. Andrzej.
  Odpowiedz
  Odpowiedzi
  Darek15 marca 2015 12:56

  Tomcio dlaczego dalej pogrążasz te dziewczynę , Dorota jest OK tylko ty Tomaszu mieszasz jej w głowie , gdyby nie zajarała fajki w pokoju nikt tego by nie zauważył , tym bardziej jej pobytu u mnie , pokój do dezynfekcji , przyjeżdża młodzież , Rafał wziął to na klatę , spędził noc z Dorotom zapytaj o szczegóły , Wrrrrr ponoć było pikantnie , znam Rafała Laska pijana to du.... sprzedana ....
  Darek15 marca 2015 13:05

  PS poprzednią noc spędziła z Robertem to znaczy poprzedni pobyt z nami , a jeszcze Tomek był a Niom na SSSankach tego się nie wyprze jest monitoring w ośrodku ... Podczas ostatniego pobytu widziała mnie tylko dwa razy podczas powitania i wręczania rachunku , chcesz poczytać SMS od niej chyba nie bo to raczej ty Tomaszku je pisałeś
  Konan Romański15 marca 2015 13:20

  Dorota przyłączyła się do towarzystwa z własnej woli. (Kwietnia nie było po części oficjalnej) Skoro przebywała z nami właściciel założył, że należy osób które przyjechały do Darka.Darek jako organizator ponosi pewną odpowiedzialność za grupę. To co usłyszała Dorota to była przekazana reprymenda, którą Darek usłyszał od właściciela. Gdyby Dorota spotkała włąściciela to napewno usłyszała by to samo z jego ust. (Mi się dostało). Sprawa dotyczyła palenia papierosów na terenie ośrodka w miejscach nie przeznaczonych do tego celu. Rozumiem właściciela nasze nie rozważne zachowanie mogło mieć nieprzyjemne konsekwencje w najlepszym razie brutalną pobudką całego ośrodka przez alarm P-poż. Na szczęście dla wszystkich nic takiego nie miało miejsca.
  p.s. Pozdrawiam uczestników. "


  http://moje-riese.blogspot.comk/2015/03/fragmenty-wycieczki-rzeczka-i-okolice.html#comment-form

  Ciekawe co matol odpierdolil, warto skontaktrowac sie z ta osoba aby dowiedziec sie wiecej bo pewnie warto. Kolejna cegielka do skurwialej, spychopatycznej dzialanosci Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest bełkot pijaka i schizofrenika. Ja się zastanawiam ile jeszcze dowodów na jego chorobę trzeba pokazać by każdy zauważył, że jak jest przed kamerą to udaje normalnego, a jak pisze ze swego konta komentarze to zachowuje się jak chory psychicznie świr???

   Usuń
  2. -"Tomcio dlaczego dalej pogrążasz te dziewczynę , Dorota jest OK tylko ty Tomaszu mieszasz jej w głowie , gdyby nie zajarała fajki w pokoju nikt tego by nie zauważył , tym bardziej jej pobytu u mnie , pokój do dezynfekcji , przyjeżdża młodzież , Rafał wziął to na klatę , spędził noc z Dorotom zapytaj o szczegóły , Wrrrrr ponoć było pikantnie , znam Rafała Laska pijana to du.... sprzedana ....
   Darek15 marca 2015 13:05"

   "PS poprzednią noc spędziła z Robertem to znaczy poprzedni pobyt z nami , a jeszcze Tomek był a Niom na SSSankach tego się nie wyprze jest monitoring w ośrodku ... Podczas ostatniego pobytu widziała mnie tylko dwa razy podczas powitania i wręczania rachunku , chcesz poczytać SMS od niej chyba nie bo to raczej ty Tomaszku je pisałeś
   Konan Romański15 marca 2015 13:20"

   No nie ładnie sie pisze.
   A ze mna nie była na sankach tylko skoczyła ze spadochronem :)
   Kilka lat temu postawiła cała pewna wieś na głowie, ze zadna gmina nie chce sie podjąć wyciągnięcia skaleczonej sarenki z rzeki z wysokim murkiem :)
   Jeszcze kiedyś wlazła na dach uratować kota, bo faceci sie osrali bo było za wysoko:)
   Jeszcze kiedys grała w kapeli ze skutkiem rozglosu:)

   I wszędzie gdzie sie pojawiła , znalazło sie kilku debili co chciało ja bzyknac a nie udało im sie i też wypisywali brednie, ze dziecze łatwe.

   Prawda jest taka, ze dziewucha jest w dechę:). Żyje skromnie ipomaga jak sie da wszystkim w koło choć sama jest dobrze pokiereszowana przez życie, wypadek i mężczyzn... Nie łam się dziołcha z takich wpisów! Ja wiem, ze TY jestes nie do zdobycia! A pędzisz jeszcze to dobre winko? ;) Juz niebawem CIĘ odwiedzimy z wilczurem i posiedzimy gdzies na drzewie jak za dawnych czasów. Pozdrawiam tych co Dore polubili i tych co sieją ferment. Beniamin.

   Usuń
 11. Mamy dwa dodatki i krótki komentarz do ostatniej pierdolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Z kwietnia to WIELKI KAWAŁ CHUJA gdy brakuje argumentów na obronę swych bzdetów wyzywa od pedałów i homoseksualistów.
  Kwiecień większego chuja od ciebie nie widziałem w całym internecie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Popierdoli jeszcze w necie do sprawy, a potem pójdzie znów tłuc kamienie, grono debili może sobie z tym koszernym chałaciarzem pogadać. I tak jest już skończony. Może jeszcze zarobi w dyńkę przy okazji jak się pod rękę gdzieś nawinie, kto wie ?. Nie dotrwałem do końca tych bredni. Odnieść się nie ma do czego bo z wariatem się nie dyskutuje tylko leczy. A on jest nie uleczalny, tylko lobotomia może go uciszyć. To genetyczne upośledzenie, stary też łaził po Głuszycy najebany i opowiadał że jest angielskim agentem, wyciągał papiery które go nie dotyczyły i opowiadał brednie :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonim racja w 100%
   Uzupełniliśmy czarną listę przyjaciół kwiiiietnia o dwa nazwiska koszernego Mikołajczaka z Rzeczki i tego garnka Patronowicza.

   Usuń
 14. Debil zatrzymał się w czasie podstawówki. Pieprzy wciąż te same koszerne brednie
  z czasów kiedy sowieccy koszerniacy z Bermanem na czele pacyfikowali demoludy
  a zachodni koszerniacy im w tym wtórowali w celu wyciągania kasy.

  Te brednie już dawno zostały obalone, tymi ruskimi papierami to można się podcierać w kiblu, choć i tak się do tego nie nadają, z racji tego że jest XXI wiek i na rynku w tej części Europy w końcu od 25 lat zawitał papier toaletowy.
  Plecień- kwiecień to jakiś głupek machający papierami z piwnic dawnego PZPR, od których już dawno nawet nawrócony na właściwą drogę towarzysz Albin Siwak się odciął.
  Koszerniak wciąż biega po krzakach i sieje pejsate pierdoły licząc na to że jeszcze znajdzie się może ze 100 następnych niedouczonych głupków którzy to łykną.
  Taki sam czerwony parch jak jego tate i mame, wujo i reszta tych chazarów przybyłych z azjatyckich stepów.

  Jak poptrzeć na nicki tych co pod tymi jego debilnymi filmami pisza te "świetnie panie darku" komentarze to widać tam same koszerne nazwy "gruby jezus", Iss mahmed, driada, morello, Hiltc i paru gimbusów z tęczy w arafatkach.
  Nie licząc tych lewych kont tego krośnieńskiego chazara spod koszernego cmentarza z Krosna. Reszta tych kont to sam daro w 15 wcieleniach.
  Tak że szkoda na oglądanie tej tępej mordy czasu. Ten z Rzeczki agroturysta nawet nie wie ilu normalnych porządnych klientów stracił, niech dalej baluje z kwietniołakiem, pójdzie wkrótce z torbami tak jak grabarz z Łodzi. Nikt normalny nie pojedzie w towarzystwo antypolskiej czerwonej bandy świrów.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obejrzałem to pieprzenie kwietnia tylko czemu ta anty Polska świnia nie kwiczała, wystarczy spojrzeć na tą podpitą mordę by wiedzieć, że tego osobnika zmajstrowano w niedzielę z rana po pijaku od tyłu przez okno malucha. Jełop pierdoli głupoty ciekawe, którym władzą donosił o tych „ofiarach” w terenie nic takiego się nie dzieje, co do tych grup ASG najprawdopodobniej Strzelec miał ćwiczenia od cała tajemnica tfu idiota i tyle, Na górze Rogowiec kilka lat temu prowadzono wykopaliska zwykłe praktyki dla studentów archeologii i nigdy tam nikogo nie zabito w drastyczny sposób no ale jełop musi coś wymyślić jak nagle zobaczy Krzyż na górze. Wałbrzych też ten „ekspert” od biedaszybów zna tylko nie wie gdzie one są, ciekawe kiedy wpadnie pierdolić te swoje brednie na Mauze może trafi na jakiś zamaskowany biedaszyb wpadnie do niego i będzie w końcu po problemie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpadnie do biedaszybu i znowu się zacznie że wilkołak go nawiedził....a śmierdziałłłłł......a prawda pewnie taka że po alkoholowym raucie zesrał się w wyro a wilkołak to Reksio co mu w nocy morde lizał i tyle...

   Usuń
 16. Wystarczy oglądnąć tą "wycieczkę" same garbate nosy i takie same maski jak kwietniołak oraz śniady właściciel Rzeczki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Paczcie co znow odpierdala:

  "7 komentarzy:

  koniczyna kon15 marca 2015 22:57

  A Sidor pewnie teraz dzwoni po Poznaniu i po Rzeczkach:) Siedząc za kompem zostaje mu tylko pieniactwo.
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK15 marca 2015 23:05

  Zapomniałeś, że ma jeszcze gumowe koleżanki
  Odpowiedz
  Odpowiedzi
  koniczyna kon15 marca 2015 23:10

  Koleżanki gumowe pewnie wysłał na patrol moralności po Warszawie. Zostaje mu tylko telefon.
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 08:47

  Trzy lata kłamstw , matactw , donosów , hyclowania , pieniactwa , fałszywych donosów na Dariusza Kwietnia zaowocowały tym , iż zamiast zdyskredytować Dariusza Kwietnia przysparza mu każdego dnia nowych zwolenników . Kompletna kompromitacja Tomasza Sidora w Poznaniu - sprawa o oczernianie , groźby karalne , wymuszanie po przez szantaż niepochlebnych informacji na temat Dariusza Kwietnia . No i sprawa Dariusza Jastrzębia , któremu Tomasz Sidor zrujnował życie to będzie proces .
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 08:52

  Bym zapomniał Tomasz Sidor pogrąża podczas zeznań redakcję - Pinokia- sypie wszystkich związanych z tym szambem , wszystko to nie Tomasz Sidor on jest nie winny to Oni- zarzuty jawne i płatne podżeganie do przemocy wobec Dariusza Kwietnia , tu też się szykuje niezła jazda . Kapuś pogrąży wszystkich przecież On w nic i nikogo nie wierzy no chyba kilka osób ma poważne problemy .
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK16 marca 2015 10:57

  Pomijając to,że "Oni" na szambie Riese-zakłamana.. to w większości on sam nie zmienia to faktu jak umieszczne są tam komentarze.
  Nie da się tam jak tutaj po prostu napisać i opublikować.
  Wszystkie komentarze muszą być tam przed publikacją przeczytane , zweryfikowane i dopiero są umieszczane przez Psidora. Nie muszę chyba dodawać, że są to TYLKO I WYłĄCZNIE ekstrementa wylewane na PDarka.
  Nawet za komuny nie było takiej cenzury. Na Pinokio albo rzygasz i obsrywasz albo jesteś "zaj...ym idiotą" cyt. z w/w.
  Jeśli facet nie ma (jeszcze?) " żołtych papierów" to świetnie. Znaczy to , że chłopakom w areszcie da wiele zadowolenia...
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 12:05

  Dlaczego odpadł Robert Sadowski bo to Tomasz Sidor , dlaczego nie ma Pana Kracego proste Tomasz Sidor , i dla czego tu nie ma anonimów proste bo każdy z nich to Tomasz Sidor , a by innym nie było gładko Karolu Sawiaku Tomasz Sidor ciągnie ciebie i Izze Kozziełło na dno
  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.comk/2015/03/tomasz-sidor-i-jego-zwolennicy.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 18. No i czuby zrobily z belkotu nowy temat:

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.comk/2015/03/wiosenne-ciepo-tomasza-sidora.html

  I dalej dworuja pierdolac sobie:
  "Darek16 marca 2015 12:14

  Tomaszu Sidorze tu nie ma moderacji napisz co kol wiek , pedofilu , nawet jako anonim , to zwykła ciota która pociągnie za sobą Sawiaka i na to czekał Dariusz Kwiecień
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 12:23

  Właśnie czytam papiery z sądu , otrzymuje , je mój pełnomocnik Krzysztof Gacek - Wrocław - I teraz Tomasz Sidor ma ZZOOONNNGGGG , aaaa - tak Tomaszu ten człowiek jest po mojej stronie i był zamknięty pod ziemią w Gogołowie - 20 osób składa zeznania - itp , itd , a za wszystko płacił Tomasz Sidor
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 12:25

  Co bym teraz nie napisał to Tomasz Sidor i Karol Sawiak poniosą za to , czyli - Pinokia - odpowiedzialność karna , Skargi i wnioski składać do w\w kancelarii prawnej
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 12:27

  Karol od pierwszego poznania Krzysztof twierdził , że jesteś Jonasz ja to rozwinę Ukrainiec w\g Pis to nasz brat ....
  Odpowiedz
  Darek16 marca 2015 12:33

  Kochajmy Ukraińców szczególnie tych od Bandery i Wachmanów SS Karol czy twój dziadek nie tłumił Powstania Warszawskiego tylu tu Sawiaków - Banderowców , W Auschwitz kilu wartowników to tez Sawiak - być może to nazwisko jak Kowalski , ale ty do dzisiaj gadasz jak Bolszewicki pomiot - nigdy Karol o tobie nie zapomnę i to co zrobiłeś z Izabelą Kozieło Magdzie
  Odpowiedz
  koniczyna kon16 marca 2015 16:35

  Tak się niefortunnie poskładało Tomaszowi Sidorowi że nie udało mu się w jakikolwiek sposób zaszkodzić mojej osobie. Co innego może powiedzieć właściciel firmy Krosoft... A za to zonk.
  Odpowiedz"

  Podsrywaja w najlepsze, ciekawe jak maja sie te ich zarzuty do rzeczywistosci?
  Znow czuby pieja bo Dareczko zmysla brednie, ile juz razy tak bylo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ostatni krzyk pelikana, w niemocy i przed sprawą sądową miota się jak wilkołak w świetle księżyca, teraz znów wymyśla w chorej bani następne pierdoły na innych.

   Powoła na świadka pewnie Jareckiego, swojego tate, wilkołaki. małpę na drezynie, Kay Mulera, Ottona III, Hildę z szybu, Himmlera i 600 SS-manów którzy w nim siedzą, a bronić go będzie adwokat co wylazł z podziemi browaru w Sobótce. Grabarz jak to grabarz, grabi sobie do końca :). Podszczuwa na necie że spotkania ma w strzelnicy, a jak widać ze zdjęć, ma spotkania sam ze sobą na pustym placu w Poznaniu, jak zresztą wykazały zdjęcia które każdy może tu zobaczyć , na pustym placu o umówionej godzinie stoi dwóch kwietniołaków. Reszta jego bzdetów to wymysły w chorej dyni pieprzenie trzy po trzy w necie oraz uciekanie po domach handlowych i ukrywanie się po krzakach w Głuszycy.

   Usuń
  2. Wczuł się biedak w rolę, myśli że jest Hansem Klosem pseudo kapitanem Abwehry tudzież udającym Polaka agentem NKWD.

   Wyśnił sobie, że będzie tropił "złego Brunera" i jakieś eksperymenty genetyczne. W tym celu zaopatrzył się w antifie w stare sowieckie gazety oraz kniżki pozostałe po towariszczach .

   Przyjechał do nas w góry w 2011 r .sprzedawać plastikowe łuki pod Rzeczką , zobaczył przewodników po sztolniach i go objawiło.
   Po nieudanym eksperymencie polegającym na szuflowaniu po pijaku węgla w kotłowni jednego z hoteli został wywalony na zbity czerwony pysk. Tam też, jak wyłaził z kotłowni zauważył tajemniczego Orga na balkonie i Land Rovera na parkingu hotelowym.

   Od tej pory kadłubek tropi cyganów transylwańskich, którzy pod czujnym okiem SD w Sobótce prowadzili tabory i odprawiali tajne obrzędy pod browarem. A jego samego prześladują czarne Land Rovery ze 100 letnimi SS-manami biegającymi po górach jak alpejskie kozice.

   Krótko mówiąc z dnia na dzień z wiekiem pogłębia się jego choroba. Ma przebłyski że tonie, a wtedy próbuje kąsać w nadziei że zagryzie wszystkich wrogów. Oczywiście wrogowie, to są ci którzy ujawniają jego chorobę i problemy alkoholowe.

   Jak widać przekroczył 40-stkę i zaczyna też latać za samiczkami. Najlepiej mu idzie jak zapoda samiczce alkohol, jak sam pisze, baba pijana dupa sprzedana. Przy nim ze dwóch podobnych jemu obślinionych obleśniaków tworzą razem bandę naciągaczy.

   Teraz robi za mesjasza, żebraka w baranicy, przepowiadacza, wieszcza apokalipsy, i najazdu wilkołaków w czarnych mundurach, pogodynkę i ciul tam wie co jeszcze.

   Jak widać na filmikach włazi do znanych od 70 lat tuneli kolejowych pod Wołowcem i kituje naiwnym, że odkrył jakieś nieznane podziemia z czego ma ubaw całe towarzystwo poszukiwaczy działających w Riese.
   Do tego udało mu się trafić na przepompownię na Osówce i tam opowiada pelikanom brednie, że on z jakimiś eksploratorami ją odkopał. Ciekawe z kim ? może poda nazwiska?

   Niestety, nie poda :-), bo to bajka wymyślona z chorej głowy, tak jak rozmowy z dziadkiem G.B, który dawno zmarł przed urodzeniem tego idioty. Te jego bzdury oficjalnie w internecie skomentował wnuk zmarłego.
   Pomawia również o kradzieże co oficjalnie w internecie opublikowała i prostowała znana dziennikarka J.L.

   Dochodzi do tego pomawianie S.Michalika znanego regionalisty z Głuszycy i wiele innych pomówień, które znajdą finał przed sądem.
   Można przez te trzy lata jego opowieści dziwnej treści napisać całą historię choroby. Ale to raczej już temat dla lekarzy psychiatrów.

   Usuń
 19. czemu jeszcze kwietnia tutaj nie ma? http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Strona_główna

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam nadzieje kw. Ze ktos ci pysk obije za tych wykletych ..witam wszystkich sorry z gory za bledy ale nie mam polskiej klawiaturki w kom. Jestem nauczycielem historii z wyksztalcenia i sluchanie tych bredni naprawde podnosi cisnienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hubert, wszyscy mamy na to nadzieję...
   Pozdrawiamy.

   Usuń
 21. Mam nadzieje kw. Ze ktos ci pysk obije za tych wykletych ..witam wszystkich sorry z gory za bledy ale nie mam polskiej klawiaturki w kom. Jestem nauczycielem historii z wyksztalcenia i sluchanie tych bredni naprawde podnosi cisnienie

  OdpowiedzUsuń
 22. Siema panowie pozdrawiam i musze powiedziec ze niezle sie ubawilem czytajac tego bloga ..sory za bledy pisze z zagranicy i nie mam pol klawiaturki

  OdpowiedzUsuń
 23. DO SKURWYSYNA DARIUSZA KWIETNIA.

  Wyzywasz się na blogu koniczyny-dariusza jastrzębia. Jest to zrozumiałe bo:

  1
  jesteś jak bezdomny pies, nie masz swego domu, ścigają cie komornicy, zalegasz z opłatami, nie płacisz alimentów i jesteś niczym przybłęda.
  2
  Otaczasz się małolatami, co widać na wielu twoich kurwo materiałach.
  3
  masz zawiasy, o czym nie mówisz od czasu odkąd zagórski nagłośnił twoje aresztowanie. Dla czego? Bo to jest dla ciebie wstydliwy temat.
  3
  jesteś pod nadzorem policji czyli jesteś na tzw. oku bo możesz być niebezpiecznym potencjalnym przestępcą.
  4
  Jesteś dorosły chłop, a pomaga ci młoda kobieta, utrzymuje, daje dom i tylko dzięki temu się jeszcze ZNÓW nie stoczyłeś. Inaczej byłbyś nikim, niczym, śmieciem w dosłownym tego słowa znaczeniu z cała masa problemów emocjonalnych i alkoholowych.
  5
  Nie masz przyszłości, nie pracujesz, nie masz nic co by stanowiło zabezpieczenie na życie. Niczego się nie dorobiłeś, ani domu, ani samochodu, ani choćby roweru.
  5
  Jako dorosły starzejący się mężczyzna nie reprezentujesz sobą nic poza "wiedzą" urojoną marząc, że stanie się ona kiedyś źródłem dochodów i sensacji na miarę Europy, a tymczasem wzbudzasz u większości społeczeństwa śmiech i politowanie.
  6
  Niewielka grupka ludzi nie mających pojęcia o historii jest dla ciebie sukcesem i jedynym osiągnięciem jakie udało ci się zdobyć. Nawet gdyby tych ludzi było 100-1000 to nie zmienia postaci rzeczy, że taka ilość wyczerpuje ten % kretynów w całej populacji, którzy zawsze będą się kręcić koło każdego nawiedzonego debila. To nie jest niestety sukces, to porażka, bo sukcesem było by gdyby na twoje spotkania przychodziły autentyczne tłumy, a nie 10 raptem osób w porywach do kilkunastu. Nie zauważyłeś, że jeszcze dwa trzy lata temu udawało ci się zebrać ich więcej i z każdym rokiem ich ubywa zamiast przybywać? A wiesz dla czego tak jest? Nie tylko dla tego, że pierdolisz bzdury, ale przede wszystkim dla tego bo my jesteśmy i od dawna pokazujemy to ludziom, że jesteś nawiedzony i oszust.
  7
  Wszystkie epitety jakimi obrzucasz swych adwersarzy, szczególnie TS są wynikiem oceny poprzez własny pryzmat twej osobowości. W tych kalumniach zawierasz prawdziwego siebie i prawdziwą swoją naturę. Cała reszta jaka dysponujesz to maska, która przywdziewasz w innych okolicznościach udając normalnego i przyzwoitego. Prawdziwe twoje "ja" wyszło we wszystkich twoich komentarzach na blogu jastrzębia.
  8
  Ósemka to symbol sprawiedliwości i tym punktem zakończę ten komentarz.
  A brzmi on tak, ukarałeś się sam pokazując prawdziwe swe oblicze we wszystkich tych komentarzach. Nawet jeszcze tego nie widzisz, że sam sobie strzeliłeś przysłowiową kulą w łeb. Zobaczysz to za rok gdy już zupełnie nawet ci najbardziej naiwni znudzą się tymi bredniami i przestana liczyć, że cokolwiek im odkryjesz. Nie masz o niczym pojęcia, powielasz tylko stare znane fakty i dorabiasz do nich własne, a co do aktualnej rzeczywistości nie widzisz wcale więcej od tych co śledzą media i umieją wyciągać wnioski.
  Trzy lata z okładem wciskania ludziom kitu, oszczerstw, wymyślonych oskarżeń to jest i będzie dla ciebie śmieciu gwoździem do trumny i jedyną karą. Bo to już jest dla ciebie kara, że tak naprawdę nie znalazłeś większego posłuchu w społeczeństwie i dla tego sięgasz granic swej frustracji okazując to tu:
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com
  OdpowiedzUsuń
 24. Dwa razy wyslalem kom sorry .kur. kwie. wez sie za robote naciagaczu jeden jakim skur. trzeba byc naciagajac gowniarzy ostatni grosz bys z nich wydoil ..a jak nie macie kasy to pod namioty zaprasza kurw.co za typ .woloszanski sie znalazl

  OdpowiedzUsuń
 25. Powyższe osiem punktów idealnie odzwierciedla prawdziwą naturę i charakter pryszcza kwietniowego, który udowodnił to wszystkim na szambie kapitana hawka. Jedna uwaga co do ostatniego bełkotu u hawka. W Poznaniu to ty pryszczu kwietniowy poniosłeś totalną klęskę i pełną kompromitację. Pamiętaj łajzo, że Poznań to był dopiero początek. Przygotuj się na kolejne akcje intrygancie i konfabulancie jeden!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiii-ecień ma mentalność upośledzonego dziecka, która przejawia się tym, że jak nie jest anonimowy/występy na żywo, pierdolekcje przed kamerą itp/ to stara się zachowywać poprawnie chociaż mowa ciała, mimika twarzy, intonacja wypowiedzi i konstrukcja nieskładnych zdań zdradza, że ma problemy psychiczne. Natomiast gdy pisze w internecie co prawda ze swego konta Darek, udaje, że to nie on i myśląc, że jest anonimowy nie panuje nad swymi frustracjami wykazując cały wachlarz prymitywnych i prostackich zachowań. Wystarczy porównać to co na żywo z tym co pisze w internecie by zrozumieć, że to chory umysł pełny urojeń i dewiacji, które zarzuca innym. Dla tego napisałem, że wszystkie obelgi, wyzwiska, wymyślone oskarżenia oraz zarzuty do innych tworzy poprzez pryzmat własnej osobowości i natury. Jeśli kwiiii-ecień jest zdolny do wypisywania na kogoś oskarżeń o gwałty, o to, że jest ścigany, że szantażuje itp wyssane z chorego łba brednie to pomyślcie jakim były w czasach okupacji? Przecież to jest typ, który byłby w pierwszej kolejności szpiclem i donosicielem na swoich, kolaborantem i zwyczajnym zdrajcą. Wszystkie jego komentarze bez cienia wątpliwości pokazują dokładnie te cechy, które mają ludzie pokroju najgorszych zdrajców i donosicieli. W czasach komuny działacze partyjni, TW, i cała ta czerwona hołota specjalizowała się w tworzeniu oskarżeń dokładnie takich samych wobec opozycjonistów jakie dziś jawnie tworzy na necie kwooo-ecień.

   Usuń
 26. No to Dareczko znow odwalil “wyprawe eksploracyjna” po systemie hydrologicznym Lasow Panstwowych okraszona na koniec solidna dawka pierdolenia.
  Szkoda ze czub nie wybierze sie w Beskidy gdzie nadlesnictwa z dawna hydrobudowa pobudowaly cale siecie zrzutow wody, przepustow, studzienek odwadniajacych, kanalow zrzutowych i odplywowych, czub bylby w raju rojac w swojej pustej lepetynie fantastyczne teorie na temat tychze budowli-wszak czesc zbudowali juz za niemca wiec na 100% to zamaskowane wejscia do tajnych laboratorii ukrywajacych zmutowane kanguropsy i male ludziki z Auschwitz z bankami na lepetynach co by szybciej lataly latajacymi spodkami, jak to twierdzi Dariusz Kwiecien.
  Wcale nie chodzilo o ochrone przed zalaniem kopalni, wsi i miasteczek, to MUSI byc tajne labolatorium z czajacymi sie na eksploratorow od 70 lat wilkolakami.

  Rozumie ze matol jeden z drugim sika po nogawkach jak wyjedzie z blokowiska i wejdzie na szlak turystyczny, a jak zejdzie ze szlaku to juz pampersy pelne i jest o czym opowiadac na fejsiku przez nastepny rok, jednak dla osob obtrzaskanych w temacie to po prostu cyrk i blazenada.
  To ze ktos jest caly happy bo przez wlasna gnusnosc i lenistwo od lat nie zrobil sobie ogniska, nie zjadl z niego kielbasy, nie napierdolil sie w plenerze nie swiadczy o niczym poza zoltodziobowatoscia takiej osoby w terenie, co Kwiecien wykorzystuje w pelni pchajac im kity nie z tej ziemii.
  Takim osoba ktore po 5 minutach spacer w lesie czuja sie zagubione to Kwiecien moze wciskac kity i strugac wielkiego szpeca-przebranego w demobil cwaniaka pobudzonego prochami machajacego i lapami “tam jest Wielka Sowa, tam Mala, a tam jest Sobon a za nim Wlodarz, to jest serce Riese…” co wie kazda osoba posiadajaca mape turystyczna i rozum.

  No i te ciagle pierdolenie, udawanie odkrywcy, co on tam nie odkopal, czego on nie wie, ja pierdole.
  W dupie byl, gowno widzial. Nie pokazal w zyciu zadnej miejscowy ktora by nie byla juz wyeksplorowana przez SGP lub ktorej nie pokazala mu inna ekipa jak np. ZGE, SGE czy ‘Hrabia’ z Gogolowa, to zwykly pasozyt, truten i pijawka.
  Jego autorska tworczosc to wylacznie chamskie intrygi, pomawianie, donosy, grozby, inwektywy i kwwwwwwwwwwwwwwwiiczenie niczym uposledzony pacjent oddzialu zamknietego.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio z przerwami próbowałem ten jego odcinek XXX L oglądnąć, dzisiaj ponownie spróbowałem ale się nie da, po następnych 4 minutach musiałem wyłączyć.
   Takiego steku bzdur historycznych nikt jeszcze nie wypowiedział w tak krótkim czasie. Po pierwsze- całkowicie sprany mózg komunistyczną brednią. Po drugie - statystyki i faktografia wzięta z kosmosu a raczej z drukarni KC KP zamierzchłego wschodniego systemu.

   Do tego w komentarzach na dole kotłuje się jakaś banda kretynów i podejrzewam dzieciaków.
   Ktoś, jakiś Mruk czy Masmud twierdzi, że należy podać argumenty , Jak argumenty są podane, to dalej nadaje że ten kiep co te brednie opowiada tylko trochę się pomylił, ale działalność jego daje dużo radości i pożytku...ja się więc pytam komu pożytek i komu radość ? Internetowym trolom zapewne mającym mózg wielkości rodzynka.

   Normalny oczytany znający choć trochę historię człowiek nie jest w stanie dotrwać przez pięć minut tych bzdur. Po za tym ten " nie wiem jak go nazwać", może właściwą nazwą było by " komunistyczny biały mongoł " ?, nie jest w stanie z nikim polemizować, on z nikim nigdy nie stanie do polemiki.
   Jego wywód polega na stawianiu jakiejś bzdury w formie stwierdzenia na argumentację wymyślonego przez niego nieistniejącego interkulera "ktosia".

   "Ktoś" zanegował, "wszyscy" zanegowali, "ktoś" mi powiedział, z "kimś" rozmawiałem, "ktoś" powiedział że Korczak nie zginął, a ja wam powiem że zginął.

   To argumentacja szaleńca. Ponieważ nikt tak nie twierdził. Tak jak nikt nigdy nie twierdził że za komuny w Polsce nie obchodziło się uroczystości w Aschwitz.

   Oczywiście twierdzi to szalony "komunistyczny biały mongoł" , sam stawia tą tezę i sam ją obala.

   Czyli konwersuje sam ze sobą w czterech osobach.... jest prokuratorem, adwokatem, sędzią i świadkiem. Brakuje tylko tych "winnych ktosiów" zaprzeczającym jego obalanym tezom. Obłęd i szaleństwo w najczystszej postaci. I rację mają ci co sugerują natychmiastowe leczenie.

   Usuń
 27. Darek16 marca 2015 12:23

  Właśnie czytam papiery z sądu , otrzymuje , je mój pełnomocnik Krzysztof Gacek - Wrocław - I teraz Tomasz Sidor ma ZZOOONNNGGGG , aaaa - tak Tomaszu ten człowiek jest po mojej stronie i był zamknięty pod ziemią w Gogołowie - 20 osób składa zeznania - itp , itd , a za wszystko płacił Tomasz Sidor

  A ja jestem rozczarowany, tylko jeden adwokat ?
  Myślałem że w sądzie będzie 50 -ciu adwokatów i co najmniej z 6 psychiatrów, a do tego 12 prokuratorów tych co wciąż są przy tobie :).

  A tu bieda, tylko jeden adwokat zamknięty pod ziemią i to jeszcze w Gogołowie :). Pewnie biedak do dziś przebija tunel do Moskwy albo Tel Awiwu :).

  Ty kwietniołak , napisz że nie dwadzieścia leci i składa zażalenie, o tym że adwokat jest jeszcze pod tą ziemią. Napisz że miliony, albo że tsystu ;-), tych samych tsystu co są na zdjęciu z tobą w Poznaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominajmy ze w Kwietniu siedzi 666 SSmanow jak stwierdzil w jednej z audycji.
   :)

   Usuń
 28. Na filmie jest pysk Morswina, tego samego morświna co trzy filmy wstecz buciorami rozpierdalał chronione wydmy i śmiał się z tego debilnie.

  Miesiąc później wymyślił sobie następną rolę obrońcy morświnów. Ty durny morświnie z pustym siwym łbem, takie morświny jak
  ty są tylko na odstrzał, a nie do odratowania.

  OdpowiedzUsuń
 29. kwietniołak nie kłam, za komuny było tak że jak ktoś z rzeźni zajebał mięso to dostawał KS-a, a jak partyjny kacyk zajebał miliony to jechał jako ambasador do ciepłych krajów. Co ty wiesz baranie ? Nic nie wiesz oprócz tego co wyczytasz dzisiaj ze starej Trybuny Ludu. Było dokładnie tak jak teraz i nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 30. Darek jak możesz kogoś nazywać pedofilem ? To jest karalne, ale widze ciebie to nie rusza. Jutro zadzownię do Pana adwokata, zapytam się czy to prawda co Ty wypisujesz czy ma cokolwiek wspólnego z Tobą czy znów sobie czegoś nie uroiłeś. Jak się nie wstydzisz ... Twój ojciec to kim był ? Twoja rodzina co osiągnęła kim była, bo jakoś jak ktoś pisze o twojej rodzinie to same negatywne rzeczy więc nie wypowiadaj się na temat Karola, bo myślę że w porównaniu do twojej jego rodzina to ekstraklasa a ty się gdzieś kisisz w C klasie ( żargonem piłkarskim ) z problemem z alkoholem dzieckiem bez ojca rozwaloną rodziną i ojcem nie wpełni sił umysłowych

  OdpowiedzUsuń
 31. Darek znowu zaczął prochy popijać wódą i efekt na blogu koniczyny widzimy. Do połowy tygodnia chlanie za kasę zdobytą tydzien temu, od czwarktu odwyk piątek sobota prelekcje, od poniedziałku znów chlanie za kasę za następną prelekcje i tak się toczy życie Aprila. Od prelekcji do prelekcji od chlania do chlania.

  OdpowiedzUsuń
 32. Kwiiicień Chrum Chrum kiedy masz następną wizytę u lekarza psychiatry ? Na Twój wyjazd na weekend do rzeczki się przygotujemy. Nakręcimy odpowiedni materiał z prelekcji dla ogółu. Także widzimy się na weekend.
  Pozdrowionka od ekipy z Wałbrzycha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Wparujcie tam na prelekcje i nagrajcie kabaret oraz zadajcie czubowie pytanie na ktorych polegnie (czyli jakiekoleiwk wymagajace wiedzy lub myslenia), osrodek Mikolajczyka jest przy glownej drodze w Rzeczce, poza nia moga z tamtad isc droga kolo pensjonatu na Osowke oraz w druga strone z grzbietu gorki na schroniska na Sowe-nie ma zbyt wiele drog ucieczki. Wlasciciel tego duzego pensjonatu przy drodze na Osowke (zloty duzy budynek) to ekplorator starej daty, zajebisty gosciu, jakby pokazac mu to co tam odpierdala Kwiecien to by pewnie rozjechal pojeba koparka bo ma spory park maszynowy a szkodnik na quadzie jezdzi mu pod oknami.

   Nagrajcie i dajcie linka Gallowi, to bedzie HIT internetu bo Dareczko to czysty cyrk a jak traci grunt pod nogami to panikuje i jest kabaret.

   Usuń
  2. Tooo jest jakaś fajna ekipa z Waldenburga??
   W Rzeczce samej znam kilku włascicieli pensjonatów, nikt mu nie pozwolił u siebie na takie pierdu pierdu. Bo sie szanuja i swoich gości też. A znacie ta pannę co Kwiecień po niej jedzie?? Burak chyba po niej ciśnie tylko dlatego że laska ma łep na karku i wiedzę co go przerosło buuuhahaha:D

   Usuń
  3. Znalkazla sie wsrod jego zbiegowiska oboba ktora troche wiecej kuma, nie spodziewala sie pierdolca bredzacego androny, sprostowala glupoty wyrzucane z jego mordy i zostala zaatakowana przez czuba oraz jego akolitow.

   Tak jest z kazdym kto rozmawia z czubem a wykaze wiedze co najmniej z podstawowki.

   Usuń
  4. Kwiecień to zwykły idiota z takimi się nie dyskutuje ma swój świat, do niego nie dotrą żadne argumenty on ich nie uznaje, poza tym ma typowe objawy nie tylko schizofrenii ale też jest psychopatą na niego trzeba uważać tym bardziej jak się idzie z takim kimś w teren jako przewodnikiem coś się stanie to będzie problem bo legalnie działający przewodnik ma ubezpieczenie, nosi podstawową apteczkę i zawsze ktoś wie o wyjściu i powrocie oraz jest z nim kontakt telefon albo radio. Jak ktoś myśli, że dzieci są z opiekunem to w razie wypadku odpowiada przewodnik bo on jest opiekunem całej grupy i za nią odpowiada.

   Usuń
 33. hm czytając kiedyś o nałogach znalazłem tam informację o współuzależnionych więc się nie dziwię, że ten człowiek ma partnerkę jej się wydaje, że mu pomoże i go wyleczy bardzo złudna nadzieja jak ktoś ma nałóg to musi być sam i się stoczyć na samo dno egzystencji i się podniesie albo umrze, więc to tej jego Kobiety zostaw dziada to uczucie z czasem przejdzie jak sraczka.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ktos pamieta ktura to byla pierdolekcja z tym vasco da gama ...musze to znajomym pokazac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To byla ktoras z audycji, tak trzy-cztery temu jakbym mial zgadywac. Opowiada tam o podbiciu Meksyku i konkwiscie Vasco da Gamy, pierdolac jak potluczony brednie wyssane z brudnej arafatki bo Vasco da Gama jak wiemy znany jest z drogi do Indii a w Meksyku nigdy nie byl tak jak nie paral sie konkwista.

   Usuń
 35. Co do kabareciarza Kwietnia to powiem ze zrobil jedna pozyteczna rzecz-posmiewisko z siebie na cala Polske (i nie tylko, Czesi tez juz z niego polewaja)-gdy spotyka sie w terenie inna ekipe to wystarczy zarcik w temacie w tylu “szukacie kanguropsow?” albo “uwazaj na ten szyb bo tam szaleja wilkolaki” czy “Chowac sie! Jedzie czarny Land Rover” i juz lody przelamane jak po wspolnym wypiciu flaszki, bo kazdy ma polewe z tego czuba i jego kabaretu patoli.

  OdpowiedzUsuń
 36. Perelka z blogu Kwietnia, komentarz pod ostatnia audycja. Koles pisze nawet rozsadnie przytaczajac opowiesci weteranow emigratow przekonanych o zdradzie alianotw a na koniec dopierdala cos takiego:
  “Pozdrawiam pana i ciesze sie że jest Pan i opowiada te chistorie * PRAWDĘ*.”
  Tak, “pan” Kwiecien opowiada te “CHistorie” z dupy wyssane i oderwane od rzeczywistosci.
  Pan Darek Kwiecen jest tez RZolnierzem, komandosem, nurkiem, pogodynka, treserem jamnikow, specjalista od betonu, przewodnikiem, sprzedawca plastikowych lukow i CHistorykiem.
  Ja pierdole….

  OdpowiedzUsuń
 37. Kwiecień Ty o niczym nie masz pojęcia. Kto Cie słucha? Tylko tacy co są po podstawówce,niedouki takie jak Ty. Każdy kto ma jakieś pojęcie o historii widzi jakie głupoty wymyślasz. Już sama teoria, że niemcy stworzyli zmutowanego człowieka jest dowodęm na Twoją chorobę. Każdy paranoik ma podobną schizę.
  Genetyka w tamtych czasach nie istniala, co najwyżej eugenika i to kulawa. Bredzisz nawiedzony psycholu i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 38. Te gucie i konczyny to musza byc gejami i pedofilami , ze taka wiedza maja na ten temat. Wiedza ile ma centymetrow gej itp itd. Najlepszy byl chyba gucio kiedys bo napisal ze gej to człowiek który lubi samochoy i wedkarstwo. no to pol polski to geje i pedofile.

  OdpowiedzUsuń
 39. Tylko mam jedno pytanie ,ile prawdy jest z tą panterą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle prawdy co w jego opowieściach z zakładu dla obłąkanych.

   Brat wtedy ciął szlifierką szyny kolejowe za Głuszycą Górną, te co potem ojebał na złom. A kwietniołak leżał najebany w rowie i śniło mu się że tnie panterę. On widział panterę jak świnia niebo :).
   Tak samo jak pił piwo pod sklepem a potem postawił Babci piwo i poszli do szybu w Sierpnicy.
   Jest tylko mały zong, w Sierpnicy nie ma sklepu, a najbliższy jest pod Głuszycą w Kolcach lub w Rzeczce. Ale co tam dla Babci ona jak kozica z SS :) prawdziwa komandoska w marszobiegu po górach. Pewnie ją też Niemcy zmutowali trzy razy zastrzykiem zabili, a potem wskrzesili w jego snach. Ten głupek nawet nie wie ile jest kilometrów z Kolc lub Rzeczki do Sierpnicy :).

   Kurde , wyleciało mi z głowy , on wtedy oprowadzał wycieczkę w liczbie 40 osób. szli z buta te dziesiątki kilometrów jak to u czuba w zwyczaju na filmikach, a pod sklepem specjalnie na nich wszystkich i Babcię czekała wycięta z torów pantera, wsiedli i pojechali :). Do dzisiaj zdjęcie tej pantery wisi na ścianie w Osówce, to dowód:).

   Usuń
  2. Zero prawdy.
   Cieli zlom a Kwiecien na szybko splodzil bajke o panterze.
   Jak wyobrazasz sobie ciecie pantery szlifierka?
   To niewykonalne.

   Usuń
 40. Dziękujemy Panu Bogusławowi Wołoszańskiemu za zaproszenie do polubienia jego strony. Pozdrawiamy:
  http://zapodaj.net/5561430ebdb87.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiiiiiiecień jest kompletnie niewiarygodny. W każdym temacie wynajduje sporne kwestie do których dorabia własne przekonania robi z historii qrwe. Gdyby takie autorytety jak BW i pomniejsi historycy stanęli przeciwko temi pierdolcowi to Kwiiiiiiecień szybko stał by się posmiewiskiem.

   Usuń
  2. Gdyby to był ktoś poważny na pewno stanęlibyśmy do polemiki, ale jak można polemizować z chorym ?.
   Nie ma żadnej płaszczyzny do polemiki gdyż nie można polemizować w temacie snów i wymysłów.

   Przecież on twierdzi że wiedzę dostaje z kosmosu, i sam nie wie skąd.
   Ludzie na których się powoływał że od nich ma informacje zmarli przed jego urodzeniem lub zmarli jak miał 6 lat.

   Więc litości, nikt poważny kto tematem się zajmuje nie będzie sobie tym klinicznym przypadkiem zawracał głowy. Wielokrotnie tu było powiedziane że nie trzeba polemizować a leczyć.

   Przecież ktokolwiek coś sprostuje z jego wymysłów chorej głowy jest Tomaszem, K.Sawiakiem lub pedałem. O czym tu mowa? i z kim ?.

   Do dyskusji musi być partner, który spełnia choć minimalne warunki wiedzy historycznej lub faktograficznej. On i komentujący pod jego filmami takich warunków nie spełniają.

   Tu jest prosty przykład :
   Jeśli ktoś na dowód działalności Ahnenerbe lub jakiś eksperymentów genetycznych wyciąga przedwojenne " Polskie Przeglądy Techniczne" lub stary Atlas Świata i twierdzi że to są jakieś dowody, o czym to świadczy ?.

   Jeśli on twierdzi że czyta archiwa w ARLOSEN nie znając angielskiego to już na wstępie robi sam sobie K.O. Czyli uderza się swoją własną ręką w głowę i jest sam przez siebie znokautowany :).
   Do tego jesli twierdzi że ma jakiś wydumany dostęp do tajnych dokumentów z tego archiwum bo ma " I poziom tajności" to jest to podwójne KO z dwóch rąk :-).

   Jeśli on operuje urojonymi świadkami nazywającymi się "KTOŚ" lub "TEN". ?

   Jeśli wskazuje chłodnię w Bydgoszczy wybudowaną po wojnie na zakładzie chemicznym, i mówi że Niemcy pod nią mają trzy poziomowe podziemia, lub wskazuje kibel w bunkrze pod Malborkiem z I W.Ś i twierdzi że pod pisuarem zjeżdża winda ?

   Proszę wybaczyć lecz nikt poważny nie traktuje tego poważnie. Wobec tego nikt z poważnych ludzi z tym "przypadkiem" nie będzie wdawał się w jakąkolwiek dyskusję.
   Ponieważ zakładamy, że każdy człowiek posiadający wiedzę na poziomie 8 klasy szkoły podstawowej, czy to geograficzną , czy historyczną, i mający trochę oleju w głowie jest w stanie po 10 minutach zorientować się, że to przypadek kliniczny. Jakkolwiek niewątpliwie dający powody do pośmiania się. Można by ewentualnie sprostować jakąś jedną bzdurę wypowiedzianą przez kogoś poważnego.
   Ale kto będzie prostował wszystkie bzdury wypowiadane z szybkością karabinu maszynowego przez dwa lata przez jakiegoś wymyślacza ?.

   Usuń
  3. Pan Woloszanski interesuje sie tematami DS jak i samego Riese, z pewnoscia slyszal o Kwietniu i z pewnoscia zalamal rece lub rozbawil sie strasznie po tym czego sie dowiedzial.

   Jestem niemal pewny ze jesli BW wyslal Wam (Nam?) zaproszenie to z pewnoscia kliknal tez w link do tego bloga i mial niezy ubaw widzac ze normalni ludzie wzieli sie za bajkopisarza.

   Patrzac na aktywnosc BW na jego stronie i stronie internetowej, jestem w 99% pewny ze on samodzielnie prowadzi swoj profil bo nie ma tam takiego cisnienia i urwania glowy zeby wynajmowac do tego osobe, jest na spokojnie.

   Mysle ze BW nie bedzie komentowal rojen osoby chorej umyslowo, choc kto wie bo ostrzeganie przed oszustem to raczej sprawa natury moralnej.


   Zawsze mozna mu wyslac emaila z zapytaniem czy odniesie sie do problemu, niech wypowie sie w temacie oszustow historycznych.

   Usuń
  4. Pan Bogusław to zbyt wielka persona by mu w ogóle zawracać głowę takim niktem jak kwiiiecień. Już sam gest z jego strony zaproszenia wystarcza za wszystko. Nawet nie śmiał bym zwracać się do niego z jakąkolwiek kwestią dot. tego kwiczącego pajaca. Wysyłanie do niego maila z zapytaniem czy odniesie się do problemu kwiiiietnia jest kompletnie zbędne. Chyba zaproszenie z jego strony można w pewnym sensie traktować jako aprobatę naszej walki z takimi bęcwałami jak kwiiiecień. Chociaż dodam by nie myślał nikt, że usiłuję poczytywać sobie jego gest wyłącznie w taki sposób, że Pan Wołoszański mógł nam wysłać zaproszenie bynajmniej nie dla tego, że aprobuje naszą walkę z tym głąbem z Głuszycy, a po to byśmy mieli skąd czerpać rzetelniejszą wiedzę niż z materiałów owego głąba, czyli dostaliśmy zaproszenie w celu douczenia się prawdziwej historii. Ot i chyba tak jest. Pozdrawiam Pana BW.

   Usuń
  5. @Gall To jest prywatny profil BW, nie jego autorski profil(programy i ksiazki), czyli samemu myszkowal po dariusz klamstwa kwiecien, z prywatnego zainteresowania.
   To czlowiek jak kazdy z Nas, tylko znany.

   Dodaj go do znajomych na fejsie, wtedy kazdy z jego znajomych/sledzacych zobaczy profil dariusz klamstwa kwiecien i bedzie promo w chuj.

   W sumie to dobry pomysl pododawac rozne znane osoby/organizacje do znajomych na fejsie, nawet nie zwiazane w temacie byle mialy duzo znajomych, tam jest sila razenia.

   Trzeba caly czas prawidlowo pozycjonowac haslo Dariusz Kwiecien, tak aby kazdy po wpisaniu tego w google nie mial watpliwosci.

   Usuń
  6. Zaraz, zaraz, wlasnie to znalazlem...
   Boguslaw Wloszanski juz nawet pisal na waszym porofilu na fb, nie dostrzeglem tego wczesniej:

   "Jacek Drożdż‎Dariusz Kłamstwa Kwiecień
   9 January ·

   Zalozycielu tej strony! Nie wiem kim jestes ( chociaz jesli kręcisz sie po Sowich to moze nawet się znamy smile emoticon ) ale wielki ++++ za uswiadamianie biednej tłuszczy pelikanów jaką krecią robotę robi ten facet...i jemu podobni... chapeau bas!

   Aleksandra Bargieł likes this.
   View 7 more comments

   Jacek Drożdż Arti - jestem wyluzowany jak żagiel podczas morskiej ciszy
   9 January at 20:53
   Treasure Hunter Artigs Jak aprill w Rzeczce hahhahah
   9 January at 20:54 · 1
   Jacek Drożdż Jak wilkołaki z instytutu rasy...
   9 January at 20:54
   Bogusław Wołoszański i ufo w muchołapce haha"

   Ostatni komentarz to prywatny profil BW.
   :D

   zrodlo:profil Dariusz Kłamstwa Kwiecień na fejsie.

   Usuń
  7. A no tak zapomniałem o tym. No i wszystko jasne.

   Usuń
  8. No tak,tylko że sam Wołoszański mówił,czy pisał już nie pamiętam,że prowadzi tylko swoją stronę a wie o 7 czy 9ciu które są prowadzone nie przez niego,tylko jakieś podszywki....warto to skorygować i później popadać w zachwyt....Jeśli to rzeczywiście wpis Wołoszańskiego to można odtrąbić sukces tego bloga a oto chodziło...

   Usuń
  9. Czas zwiększyć zasięg rażenia na kwietnia linki do jego kanału, bloga rozsyłać do dziennikarzy i nie tylko, ja tam podesłałem znajomej dziennikarce i niechcący do MW i RN, ktoś się może nim zainteresuje i zrobi materiał o idiotach na YouTube. Jak walić to ostro po niżej pasa im szybciej go pokażą np.: w durnym TVN tym lepiej tym bardziej, że jest niebezpiecznym psycholem, bo nasze prawo kuleje i dopiero zareaguje jak coś się komuś stanie.

   Usuń
  10. @uinfpiątek, 20 marca 2015 12:57:00 CET
   Dobrze napisane, trzeba lac czuba i nie ograniczac sie do bloga, predzej czy pozniej ktos podchwyci temat i bedzie eskalacja.
   Daro bedzie kwiczal jak rak w goracej wodzie.

   Usuń
  11. Kurde wystarczy wysłać na strone powstania warszawskiego albo na jakas strone kombatantów ak. Takie trudne.

   Usuń
 41. Kurde nie znalazlem vacco. Ale to nic w pierdolekcji nr XLll dowiedzialem sie ze d k ..jak to sam mowi "jesteee przekaznikiem wiedzy" kurw
  co za belkot caly rok zaplanowany .z kad on tych idiotow bierze ....jak mi po 20 dychy dacie matoly od kwiet. To wam takich bajek nawciskam ze popadacie ...jesteeee najlepszy ..kurw myslalem ze na bok padnef

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=kZI-IRfle-A Dobrze znalazłeś to właśnie ta audycja XLII o vasco. Oglądaj od 7:45

   Usuń
  2. "...zniszczyl Boliwie"

   Jeblem z krzesla po raz drugi przy tym samym tekscie.
   :)

   Usuń
  3. Wspólnota wyznaniowa dariusza kwietnia , "niektórzy zakładają" znów jak zwykle nie wiadomo kto. Za tydzień się okaże że poleciała na Marsa rakieta z pozdrowieniami dla UFO od dariusza kwietnia , nikt nie potwierdzi i nie zaprzeczy :-). Dowodem na to będzie że " ktoś" w NASA tak powiedział :). Do tego mają schizę z tym kończyną, że wszyscy co tutaj piszą o tych debilach to jedna osoba.
   :).

   Tak to już jest, że każdy sądzi według siebie. Napinki tam jakieś robią, wstawiają głupie filmiki z jakimiś szajbusami, nie wiadomo w zasadzie o co im chodzi :).

   Usuń
  4. Vasco da Gamma nie tylko zniszczył Boliwię, ale i zniszczył kwietniołakowi mózg poprzez eksperymenty genetyczne na Elefantynie.
   jak widać Riese u kwietniołaka poszerza terytorium najpierw było po Pragę, potem po Gdańsk, a teraz rozprzestrzenia się już na cały świat.

   Usuń
 42. Ta pierdolekcja wygrywa nasz przekaznik mowi ze leonardo da vini zlupil ameryke pd . hehe chcial sie poprawic hehe i kurwa strzelal i trafil w vasco .i jeszcze wrzucil to do internetu

  OdpowiedzUsuń
 43. Dalej gada zeby mu artefaktow po dziadkach nie przysylac hehe kurw ja pier. Nie chcem mundurow z Auschwitz

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie przysłać artefaktów po dziadkach haha bo nie nadąża ze sprzedawaniem na allegro. Edward Gierek pracujący na KWK Wałbrzych padłem Gierek miał rodzinę w Wałbrzychu i chyba nadal mieszkają ale on sam nigdy nie pracował w Wałbrzychu. Vasco da Gama konkwistadorem bez komentarza :D

  OdpowiedzUsuń
 45. Konan Romański19 marca 2015 23:23

  Daszku brakuje jak ogier narowisty i kobyłke zwącha. W tym momęcie to i gucio i sidor nawet kniczyna nie pomoże. Tylko linki zostają. A koledzy nie chcą się dzielić. Trzeba trzepać kapucyna w pośpiechu, wal niwmca w hełm to mu prejdzie.

  Jak widać daro znów zmienił nick, nick może zmienić ale analfabetą nadal pozostaje :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj piątek, znów nawalony i na haju :), zaczyna bełkotać w swoich niezliczonych osobowościach.

   Usuń
  2. A ja nieraz puszczę sobie film z idiotą, robię stop klatkę i puszczam , stop klatkę i puszczam, raz za razem. Taki przegląd slajdów jak w stroboskopie. Te miny i kiwanie się wariata do przodu, w tył , na boki, machanie witkami jest nie do wyrąbania. Miny jakie robi zatrzymane w stop klatce to rewelka, polecam :).

   Usuń
  3. W piątek było częściowe zaćmienie słońca to składał swojemu bogu bachometowi czy jakoś tak ofiary z kociąt, psów, muflonów i innych zwierząt jako ofiarę przebłagalną by mu słońce zwrócił :D

   Usuń
  4. Siedzi w nim 666 SSmanow jak twoerdzi ssam Dariusz Kwiecien no i jak chca sie odezwac to wychodzi belkot.

   Jeden powie cos o Wyspie Thule, drugi o Elefantynie, trzeci o Soboniu, czwarty o Himmlerze, piaty o Auschwitz, 6 o wilkolaku, 7 o mucholapce, 8 o Ahnenerbe, 9 o betonie, 10 o uboatach, 11 o Hitlerze, 12 o Indianach, 13 o nurkowaniu, 14 o Vasco da Gamie...

   Magda nagrywa i jest audycja a potem grzeja w czajnik zeby zagluszyc tych 666 SSmanow.

   Usuń
  5. Dobre, To mi się podoba :), wypisz wymaluj audycja XXXXX _L :)

   Usuń
 46. Czekam z niecierpliwoscia na nowa pierdolekcje

  OdpowiedzUsuń
 47. Mamy nowy temat do rozwinięcia w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wielkie misterium czyli wielkie podsumowanie kwiczącego kwiiietnia :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.