niedziela, 1 lutego 2015

KWIECIEŃ PROPAGATOR ZBRODNICZEGO KOMUNISTYCZNEGO SYSTEMU

Zapowiadana prelekcja w Poznaniu odbyła się. Nadal nie wiemy czy ta prelekcja odbyła się na terenie strzelnicy Dwór Grunwaldzki bowiem na blogu kwietnia nie jest to wprost napisane, a Pan Jerzy Strzelewicz z, którym rozmawiałem w ostatnim czasie, a który zapewniał, że ta prelekcja nie odbędzie się na ich terenie nie chce wprost odpowiedzieć czy jednak się tam odbyła. Dla tego dopiero po ustaleniu jak było ujawnię rozmowy z nim świadczące o jego zapewnieniach, że ta prelekcja miała się tam nie odbyć. Ujawniam teraz jego nazwisko tylko dla tego ponieważ nie odpowiada wprost na ponowne moje pytania.
Jeśli się okaże, że jednak do tej prelekcji doszło na terenie strzelnicy Dwór Grunwaldzki to jak zapowiedziałem ujawnię nagrane rozmowy z panem Strzelewiczem, a Dwór Grunwaldzki wyląduje na naszej czarnej liście przyjaciół kwietnia, którzy pomagają mu w szerzeniu antypolskich wypowiedzi/patrz temat na belce jak kwiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza Łupaszko ukraińskiego nacjonalistę i kolaboranta z Niemcami w czasie II wś/
/sprawa się wyjaśniła. Patrz DODATEK 1/

Przejdźmy do tej nieszczęsnej prelekcji "w Poznaniu"

Fragment prelekcji ze spotkania w Poznaniu 31-01-2015


Może zanim skomentuję poszczególne jej fragmenty przypomnę, że własnie widzicie człowieka, który tutaj udaje normalnego, a w internecie wypisuje rzeczy świadczące o zaburzeniach umysłowych pełne nieprawdziwych pomówień, oszczerstw, zboczonych treści i łajdackich kłamstw.
Dla przykładu kilka z nich:Za te wszystkie pomówienia, a szczególnie za to ostatnie i to, że jakoby straszyłem kogoś podpaleniem wytoczę kwietniowi sprawę w sądzie oraz za szereg innych pomówień jakich dopuszczał się w ostatnich latach wobec mojej osoby.
macie tu obraz człowieka chorego nie zdolnego odeprzeć merytorycznie żadnej krytyki. Za to widać stek pomówień i paranoicznych oraz łajdackich zachowań. Resztę wybryków kwietnia znajdziecie w wizytówce kwietnia na samym dole i belce na górze.

Przejdźmy teraz do tej nieszczęsnej prelekcji. Zwróćcie uwagę na to, że kwiecień stara się stworzyć pozory normalności i wypowiada swe kwestie z absolutnym przekonaniem jakby na wszystko miał dowody. Niestety na nic o czym mówi nie ma dowodów jak z resztą sam oświadczył w jednej z ostatnich audycji.

BREDNIA NR 1
0:20 Kwiecień mówi, że Kopiec Kościuszki w Krakowie był filią obozu koncentracyjnego Auschwitz i, że w barakach na tym kopcu przetrzymywano jeńców /efekty eksperymentów Mengelego/
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 2
0:40 Kwiecień mówi, że w Krakowie w podziemiach na Wawelu znajdował się jeden z największych magazynów eksperymentów Mengelego i innych zbrodniarzy, którzy tym się zajmowali, oraz, że w podziemiach Wawelu była katownia gestapo.
Prawdą jest, że wawel był w czasie okupacji rezydencją Hansa Franka, ale nie katownią gestapo i magazynem eksperymentów Mengelego.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 3
01:00 Kwiecień mówi, że w 1944 roku był jakiś transport BARKAMI jakiś dziwnych skrzyń i dokumentów, który osobiście nadzoruje Hans Frank. Kwiecień twierdzi, że ten transport nie był z kosztownościami i złotem jak podają oficjalne źródła.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 4
01:20 Kwiecień twierdzi, że w podziemiach Wawelu gdy urzędował w nim Hans Frank było zmagazynowane kilka ton Kordytu. Frank musiał być więc idiotą skoro siedział sobie na bombie.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 5
01:50 Kwiecień twierdzi, że przez poznań przechodziły wszelkie eksperymenty Niemców i tam były gdzieś składowane na forcie 7.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 6
03:00 kwiecień twierdzi, że Tadeusz Kościuszko został wyrzucony przez Polski kler, elitę i szlachtę Polską wyrzucony z Polski.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 7
06:28 Kwiecień powiedział, że Himmler powiedział, że brudasy będą ich największą bronią.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 8
07:50 Kwiecień pokazuje na filmie jakieś ceglane zabudowania nieopodal Kopca Kościuszki twierdząc, że to była filia obozu koncentracyjnego Auschwitz gdzie było krematorium i, że jeszcze po wojnie Rosjanie palili w nim jeńców.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 9
09:50 Kwiecień twierdzi, że na dziedzińcu Wawelu obok gdzie Hans Frank wykopał basen, który dziś jest już zakopany znajdowało się tajne wejście do jakichś podziemi.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 10
12:30 Kwiecień snuje historie o jakichś czakramach/miejsca jakiejś mocy/, które są w różnych miejscach Polski w tym jedno z nich jest na Wawelu i o tym, że czakram Wawelski został zniszczony i dalej twierdzi, że gdy wszystkie takie miejsca mocy zostaną zniszczone NASTĄPI tzw. OTWARCIE WRÓT. Oczywista brednia i urojenia nawiedzonych mitomanów o istnieniu jakichś czakramów tworzona w chorych łbach od dziesiątek lat. A teraz kolejna, że zniszczenie wszystkich spowoduje otwarcie jakichś wrót.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 11
13:10 Kwiecień sam mówi, że nie wie czym jest to OTWARCIE WRÓT. Może kolejną depopulacją, może nową wojną, a może pogodową apokalipsą?
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 12
14:30 Kwiecień twierdzi, że już w czasie wojny Niemcy wiedzieli o zbliżających się zmianach pogodowych, które doprowadzą świat do zagłady.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 13
15:18 Kwiecień twierdzi, że zatrudnił się NIELEGALNIE na trzy dni w firmie budowlanej czyli przebrał się za robotnika i chodził po Wawelu w kasku i z łopatą i przez nikogo nie zatrzymywany zwęszył każdą dziurę odkrywając jakieś pomieszczenie w, którym były napisy w języku Niemieckim, których kwiecień co prawda nie widział i nie umiał rozczytać/bełkot niezrozumiały/ ale okazało się, że jakichś sześciu niemieckich żołnierzy z Wermachtu coś widziało, czyli, że widzieli, że coś było ładowane na barki, które popłynęły w górę Wisły, a potem dla tego, że to zobaczyli zostali skazani na śmierć. To coś jakoby załadowane na te jakieś barki popłynęło podobno według kwietnia do klasztoru w Tyńcu.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 15
17:10 Kwiecień twierdzi, że jakiś mnich z klasztoru w Tyńcu opowiada niesamowite rzeczy o czymś co podobno jest w jego podziemiach. Ów mnich też jak kwiecień podobno opowiada o wielkim otwarciu wrót i wielkim misterium. I po tym kwiecień mówi, że on sobie nie wymyślił i nie wyssał z mlekiem matki historii o otwarciu wrót i wielkim misterium bo nie tylko on o tym mówi. tajemniczy mnich nie wiadomo czy jeszcze żyjący opowiadający to samo co kwiecień.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 16
18:00 Kwiecień pokazuje dwie książki i daje je słuchaczom twierdząc, że są w nich elementy opowiadające o genetyce, eugenice i projektów statków kosmicznych/ rakiet obsługiwanych przez karłów. Tych karłów miał jakoby wyprodukować Mengele.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 17
18:50 Kwiecień twierdzi, że Niemcy w 1944 roku posiadali już rakietę międzykontynentalną dzięki, której przy uzbrojeniu jej w Iperyt, Tabun czy coś innego mogli zagazować cały świat.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BYĆ MOŻE PRAWDA
20:45 Kwiecień snuje przypuszczenia co stało się z zapasami Niemców broni chemicznej. Mówi, że być może część z nich została złożona w Riese.
TO JEDYNA RZECZ JAKA POWIEDZIAŁ, KTÓRA MOŻE BYĆ PRAWDĄ, ALE...

BREDNIA NR 18
21:40 kwiecień twierdzi, że Polacy od 1936 roku mieli plan stworzenia super człowieka, super rasy, super Polaka i, że taki plan mają inne państwa. Mówi też, że Polacy chcieli odkupić od Francuzów Madagaskar by wysyłać tam element niepożądany, /Polscy rolnicy mieli zasiedlić Madagaskar/ Dla kwietnia rolnicy to element niepożądany sanacyjny. kwiecień przy tym powołuje się jakoby mówił o tym Wojciech Cejrowski i pisał o tym jakoby Stanisław Grzesiuk. Tak się składa, że przeczytałem wszystkie książki Grzesiuka i nic w nich o tym nie ma w takim kontekście jaki przedstawia kwiecień. Co do programu Boso Przez Świat Cejrowskiego w, którym to jakoby Cejrowski mówił o tym to trudno to zweryfikować bo trzeba by obejrzeć sześć filmów z wyprawy Cejrowskiego na ten cały Madagaskar czego teraz nie dam rady zrobić. kwiecień oczywiście nie podał który to program.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 19
23:15 kwiecień twierdzi, że przed wybuchem II wś w Wieluniu znajdował się instytut eugeniki i zanim wybuchła wojna wszystko spakowano w tajemnicze skrzynie i gdzieś wywieziono, sugerując, że na Westerplatte. czyli mamy kolejną sugestię urojoną, że na Westerplatte Polacy schowali efekty swych prac eugenicznych, a Niemcy usiłowali atakując Westerplatte przejąć te prace i te tajemnicze skrzynie.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA


UWAGA! GWÓŹDŹ PROGRAMU! 
ODWRACANIE KOTA OGONEM!
BREDNIA NR 20
26:15 Kwiecień zaczyna wywód o Łupaszcze. Twierdzi on, że słowo "łupaszka" jest sloganem ukraińskim i wywodzi się z Ukrainy i każdego bandytę czy złodzieja nazywano łupaszko.
Tym samym ZA CHWILĘ kwiecień się tłumaczy, że w poprzedniej audycji mówiąc, że Łupaszka nawoływał do riesania Polaków Lachów nie miał na myśli Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszko!!!!
Że miał na myśli setki takich łupaszków działających na terenie Polski.
I tym sposobem kwiecień wykręca się od haniebnej wypowiedzi o Zbigniewie Szendzielarzu!
Ale zaraz zaraz! Przecież jeszcze potem napisał ze swego konta na You Tube, że Łupaszko :

Teraz widzicie jak jeszcze potwierdził swe słowa o Łupaszcze pisząc, że Ak było zlepkiem bandytów./!!!!/
NIE KIJEM GO KURWA TO PAŁĄ!
AK według kwietnia było zlepkiem bandytów!
To napisał kwiecień ze swego konta I NIE WIERZCIE MU, ŻE TO NIE ON NAPISAŁ! Nie wierzcie kwietniowi, że ktoś się pod niego podszywa i pisze pod jego nazwiskiem na YT. WSZYSTKO W RAZIE CZEGO JEST DO SPRAWDZENIA. Kwiecień wielokrotnie pisał z tego konta jako on czego jest mnóstwo dowodów. Sam ostatnio temu zaprzeczył dla tego by móc się wykpić z tak haniebnych wypowiedzi.

ALE TO NIE WSZYSTKO!
27:00 kwiecień opowiada jak jego wuj brat jego matki całą wojnę spędził w partyzantce w batalionach chłopskich PÓŹNIEJ BYŁ W ARMII LUDOWEJ, a po drugiej wojnie światowej zostaje MILICJANTEM CZYLI BRAT MATKI KWIETNIA BYŁ NIKIM INNYM JAK KOLABORANTEM SOWIECKIEGO SYSTEMU zabijającego polskich bohaterów narodowych-zapamiętaj to! I w pewnym momencie kwiecień ni z gruchy ni z pietruchy mówi, że CI, KTÓRZY KOLABOROWALI Z NIEMCAMI ONI ZOSTAJĄ POTEM ŻOŁNIERZAMI WYKLĘTYMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROSZĘ PAŃSTWA!!!
W oddziałach AK nie było ani jednego żołnierza kolaborującego z Niemcami! To jest nadal trwająca propaganda kwietnia będąca kontynuacją sowieckiego zbrodniczego okupacyjnego systemu, który za wszelką cenę chciał przedstawić żołnierzy Armii Krajowej jako bandytów, zdrajców i morderców!
ZA TAKIE POMÓWIENIA W CZASIE WOJNY KWIECIEŃ DOSTAŁ BY WYROK ŚMIERCI OD ARMII KRAJOWEJ.
/15 minut przerwy bo się we mnie zagotowało kurwa./
Po przerwie w pisaniu.
Przypomnijmy co i w jakim kontekście mówił kwiecień w poprzedniej audycji w 13:40 kwiecień  powiada: Łupaszko miał słynne powiedzenie Łupaszki budiem riesać polaków, lachów!!!
 https://www.youtube.com/watch?v=LrYBlhFtuEM&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&feature=player_detailpage#t=814
Kwiecień wyraźnie odnosił sie do konkretnego jakiegoś Łupaszki. DO, KTÓREGO JAK NIE DO ZYGMUNTA SZENDZIELARZA? A teraz twierdzi, że nie jego miał na myśli? To kurwa którego skoro był tylko jeden? Nie dość, że teraz odwraca kota ogonem to na dodatek insynuuje, że kolaboranci z Niemcami wstępowali w szeregi Armii Krajowej co już samo w sobie jest odrębnym i osobnym haniebnym pomówieniem zasługującym na totalne potępienie i pełny sprzeciw.
Ale to nie koniec. Wywód kwietnia trwa nadal /27: 20/w, którym sugeruje, że żołnierze Armii Krajowej nie mogli pogodzić się z tym, że wojna już się skończyła i przyzwyczajeni byli do innego rodzaju życia w, którym wpadali do wiosek grabili je, gwałcili kobiety i , że jego wujas czyli brat matki kwietnia STAWAŁ W OBRONIE tych wsi!!!.
Proszę Państwa to SĄ KŁAMSTWA I PROPAGANDA KOMUNISTYCZNA!
Wszędzie tam gdzie działała armia krajowa ludzie do dziś stawiają im pomniki i uznają za bohaterów NARODOWYCH!
Zobaczcie sobie tu zwracam się do młodych ludzi kilka prawdziwych materiałów o tym mówiących na naszej playliście w kanale YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0MVfD8kykTtntt3f5RXopZt

Po tym co w tym materiale powiedział kwiecień nie mam najmniejszych wątpliwości kto go opłaca i kto mu każe mówić takie rzeczy.
A teraz pomyślcie. Kwiecień jest karany. Wisza nad nim wyroki za posiadanie broni i cholera wie za co tam jeszcze. Ktoś go po prostu wykorzystuje do szerzenia takich antypolskich treści w celu dyskryminowania Armii Krajowej i obecnie odradzających się ruchów narodowościowych odwołujących się do bohaterstwa i antysowieckiej ideologii.
Dal obecnego bandyckiego systemu, którym nadal rządzą postkomuniści niebezpiecznym jest każdy kto czci pamięć prawdziwych Polskich Bohaterów z Armii Krajowej.
Poukładajcie to sobie w swych mózgownicach i poznawszy prawdziwa historię sami sobie odpowiedzcie jaki cel jest kwietnia i jego komunistycznych popleczników w dyskryminowaniu Armii Krajowej i jej antysowieckiego zbrodniczego systemu?

Ale to nie wszystko. Kwiecień nadal brnie w tym by zrównać Łupaszkowców z banderowcami i upowcami o czum za chwilę.


BREDNIA NR 21
28:00 kwiecień opowiada jak jego wuj komunistyczny milicjant dotarł do kilku osób w Bieszczadach, które opowiadają jak żołnierze Armii Krajowej dopuszczali się tego wszystkiego co kwiecień przed chwilą powiedział. Żeby to wiedzieć trzeba przekopać trochę istniejących materiałów ot choćby z Wikipedii tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kura%C5%9B i w wielu innych miejscach jak materiały z poprzedniego linka na naszej playliście w YT.
Armia Krajowa wykonywała wyroki śmierci wyłącznie na zdrajcach Polskich kolaborujących właśnie z sowietami i ich okupacyjnym reżymem.
To wszystko co opowiada kwiecień jest próbą wmanewrowania AK w zbrodniczość i bandytyzm.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 22
29:18 kwiecień opowiada, że po wojnie były dwie amnestie dla żołnierzy AK. Jedna pod koniec 1945 roku, a druga w 1946 roku z, której żołnierze AK prześladowani przez już panujący sowiecki system i zdrajców Polskich, którzy z tym systemem kolaborowali czyli zdrajców z Ludowego Wojska Polskiego. Obie te amnestie były defakto fikcją mającą na celu wywabienie z lasów żołnierzy Armii Krajowej nadal walczących o wolną niepodległą Polskę. Większość żołnierzy AK potem armia ludowa, której przedstawicielem był wuj kwietnia zniszczyła moralnie i upodliła przypisując im wszelkie bandyckie działania i zdrady. Potem większość została zabita.
Na koniec tego haniebnego propagandowego SOWIECKIEGO KOMUNISTYCZNEGO wywodu kwiecień poleca książkę jednego z propagandzistów sowieckiego reżymu Jana Gerharda pt. Łuny W Bieszczadach. To również haniebna książka będąca w czasach PRL lekturą obowiązkową, która całkowicie przeinaczała fakty mimo, że była oparta na faktach. Znajdziecie tam masę przekłamań i manipulacji i jeśli to miała być wasza pierwsza pozycja w tej tematyce to NIGDY PO NIĄ NIE SIĘGAJCIE!

BREDNIA NR 23
29:45 Dalej kwiecień TWIERDZI, że żołnierze AK rabują ramie w ramie z własowcami i Niemcami  esesmanami Polskie wsie!
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 24
30:00 Kwiecień mówi, że wielu z was po raz pierwszy o Łupaszcze dowiedziało się z jego ust.
Ale zaraz, zaraz! Przecież kilkanaście minut wstecz twierdził, że wcale nie mówił o Łupaszcze czyli Zbigniewie Szendzielarzu kiedy mówił, że Łupaszka nawoływał do riesania Polaków, Lachów i był ukraińskim nacjonalistą kolaborującym z Niemcami!
Ale zaraz! Ni stąd ni zowąd kwiecień wątku nie kończy i wchodzi w temat Lebensborn, Achnenerbe, hybrydy i mówi, że ludzie zaczynają zadawać o to pytania co jest rzekomo dla władzy niewygodne.
Zobaczcie jakiż to bełkot!!
Z tematu na temat od łupaszków do Łupaszki od hybryd do niemieckich organizacji by skwitować, że to władzy jest niewygodne. Niech ktoś weźmie i wysłucha całego tego jebanego monologu pomiędzy 30 minutą, a 31 i zechce to ze sobą powiązać logicznie. Przecież to jest czysty chory bełkot obliczony na zrobienie ludziom wody z mózgu i ich zdezorientowanie poruszaniem w jednej minucie kilku wątków tematycznych ze sobą nie powiązanych. Przy czym kwituje ten bełkot słowami, że ludzie odzyskują świadomość i uczą się czytać i pisać. No własnie widzimy jak kwiecień umie pisać po wyżej przedstawionych jego komentarzach na blogu. Same błędy typowe dla analfabety.

BREDNIA NR 25
31:05 Ukraina była pod Polskim zaborem!
Wyobrażacie to sobie? Nasze Polskie pradawne ziemie kwiecień nazwał ukraińskimi, a nas ochrzcił zaborcami. W dodatku skwitował ten bełkot, że Ukraina to bananowe państewko.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 26
31:40 według kwietnia separatyści na Ukrainie są Ukraińcami, a nie rosjanami.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 27
32:20 kwiecień mówi, że to co dzieje się na wschodzie Ukrainy to zapowiedź otwarcia wrót i, że są osoby, które cieszą się z tego i, że jest coraz więcej zwolenników "czegoś takiego" czyli tego otwarcia wrót. Bełkot urojony do entej potęgi. Kwiecień wymyśla non stop istnienie jakichś ludzi głoszących jak on otwarcie wrót.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 28
32:20 kwiecień twierdzi, ze w chwili wybuchu wojny w 1939 roku Anglicy zagładzają 2 miliony Hindusów, a Stalin morduje w tym momencie też 2 miliony Gruzinów. Bo to, że stalin był mordercą to wiemy. ale czy to było w chwili rozpoczęcia wojny i w Gruzji?
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 29
34:00 kwiecień pyta co Napoleon zrobił dla Polski?
Odpowiedź jest krótka. Po mimo wielu kontrowersji dotyczących działań napoleona jakby na to nie patrzył został przywrócony zalążek Państwa Polskiego po długich czasach rozbiorów.


Pozostało jeszcze wiele do skomentowania. Dalej mi się tego bełkotu nie chce komentować. Może jak coś wskażecie w komentarzach to wstawię to w dodatku. Myślę, że taka masa kłamstw w jednej pół godzinie wystarczy.

DODATEK 1

No i sprawa się prawie wyjaśniła. Ze strony Wincusia Drużusia zniknęły wszelkie informacje o prelekcjach na strzelnicy Dwór Grunwaldzki.
Tak jego strona wyglądała jeszcze dziś rano:
http://zapodaj.net/95f5906a2af51.jpg.html

a tak wygląda teraz po wczorajszej prelekcji:
http://zapodaj.net/90291a02c30e4.jpg.html

Oznacza to, że kwiecień i drużyński zwlekali do ostatniej chwili by zamieszać i wprowadzić w błąd wszystkich tak by wyglądało, że ta ostatnia prelekcja ma się odbyć na strzelnicy Dwór Grunwaldzki i kolejne w lutym.
jednak po mojej interwencji obaj kłamcy i propagatorzy antypolskich treści zostali wyrzuceni z terenu strzelnicy w Poznaniu. A ostatnia prelekcja najprawdopodobniej odbyła się w jakimś innym miejscu na co wskazuje hałas dzieciaków biegających i krzyczących w tle. Na strzelnicy dzieci nie powinno być więc można przypuszczać, że po mimo niewdzięczności pana Jerzego Strzelewicza za tak drogocenne informacje dzięki, którym jego strzelnica uchroniła swe dobre imię przed dalszymi kompromitacjami, prelekcja ostatnia się tam jednak nie odbyła.

presti.Patrz też:


82 komentarze:

 1. Heehhehe i najwięcej ktoś się przejął czarną listą albo białą hehheh kasa jest kasa, impreza jest impreza,ivent zorganizowany lemingi wybuliły stan konta zgodny i wszystko.Kwietniołak pięknie rozegrał zagadnienie,mimo choroby, wbił się w rynek baranów i wszystko,tylko ciągnąć zagadnienie i fundusz...a pisałem NIE DZIELIĆ SKÓRY NA NIEDŹWIEDZIU ...i wyszło na moje,a tu sukces odtrąbiony jeszcze przed..i wpisy na "liste" hehehe Z Łupaszki zrobił taką samą qr...ę jak z Deisi....i co? I nic!!!! Wymydlił się i wszystko "JA TEGO NIE MÓWIŁEM" "TO NIE MÓJ KAC" ech doobra-kłade kloca na to...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z niczego się nie wymydlił wręcz przeciwnie sam się wkopał w kłamstwa o Łupaszce w dodatku dał kolejny dowód antypolskiej propagandy twierdząc, że Armia Krajowa to była banda składająca się z kolaborantów z esesmanami, która ramie w ramie łupiła Polskie wsie.
   Co do listy to spokojnie. Ustalimy gdzie sie ta prelekcja odbyła oficjalną drogą i w razie czego wszystko się wyprostuje. Jak na razie w tle pod koniec tego bełkotu słychać tabuny dzieciaków, które raczej na strzelnicach nie są gośćmi. Może być tak, że Drużyński w ostatniej chwili znalazł miejsce zastępcze więc poczekajmy trochę jak sprawa się wyjaśni.

   Usuń
  2. Dla mnie po tych słowach o AK i Łupaszcze,kwiecień jest totalną QRWĄ HISTORYCZĄ!!!!!Dlaczego? A dlatego że mam to szczęście że mój dziadek AKOWIEC jeszcze żyje i jest bardzo kumaty-89 lat,- Ujęty jest w paru historycznych książkach pod pseudonimem "KULA" i odpowiedź dziadka na pierd...ie kwietnia - cyt. "CZERWONY CHUJ" a dla mnie SKOŃCZONY CHUJ!!!! Nikt q...a NIKT nie będzie ubliżał BOHATEROM AK...tym bardziej jakiś osraniec NSR

   Usuń
  3. Mój dziadek też był żołnierzem AK. Walczył w powstaniu Warszawskim i był wrogiem władzy ludowej. Jak słuchałem tych kurewskich bredni kwietnia musząc to komentować to WIERZCIE MI CHWILAMI RĘCE ZACISKAŁY MI SIĘ W PIĘŚCI i chciałbym doczekać czasów, że takie bydło jak kwiecień za TAKIE SŁOWA STANĘŁO BY POD ŚCIANĄ.

   Usuń
  4. Miałby z mety,obligatoryjnie kulkę w tą tępą banie...,ale się doczeka...choćby od Ruchu na Rzecz Uwolnienia Reksia

   Usuń
  5. Nooo prestissimoLIVE oprócz motocykli mamy tą samą zajawkę-JEBAĆ KWIETNIA I WSZYSTKICH PRZECIW BOHATEROM AK!!!! No...nie popuszczę tumanowi..

   Usuń
  6. Warto na tą antypolską jebaną szmatę, ale nie będzie miał skurwysyn odpuszczone. Co za czerwona jebana pejsata menda. Inaczej nie można tego ująć.

   Usuń
 2. Kwiecień jest naprawdę ciężkim kretynem i mitomanem. Flary wojskowe interpretuje jako istnienie obcej cywilizacji.
  Kwiecień weź się stuknij w te łysą pałe i obejrzyj matole ten film
  http://www.liveleak.com/view?i=64b_1412489326

  A co do reszty to ręce opadają ze świstem.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i sprawa się prawie wyjaśniła. Ze strony Wincusia Drużusia zniknęły wszelkie informacje o prelekcjach na strzelnicy Dwór Grunwaldzki.
  Tak jego strona wyglądała jeszcze dziś rano:
  http://zapodaj.net/95f5906a2af51.jpg.html

  a tak wygląda teraz po wczorajszej prelekcji:
  http://zapodaj.net/90291a02c30e4.jpg.html

  Oznacza to, że kwiecień i drużyński zwlekali do ostatniej chwili by zamieszać i wprowadzić w błąd wszystkich tak by wyglądało, że ta ostatnia prelekcja ma się odbyć na strzelnicy Dwór Grunwaldzki i kolejne w lutym.
  jednak po mojej interwencji obaj kłamcy i propagatorzy antypolskich treści zostali wyrzuceni z terenu strzelnicy w Poznaniu. A ostatnia prelekcja najprawdopodobniej odbyła się w jakimś innym miejscu na co wskazuje hałas dzieciaków biegających i krzyczących w tle. Na strzelnicy dzieci nie powinno być więc można przypuszczać, że po mimo niewdzięczności pana Jerzego Strzelewicza za tak drogocenne informacje dzięki, którym jego strzelnica uchroniła swe dobre imię przed dalszymi kompromitacjami, prelekcja ostatnia się tam jednak nie odbyła i to co mi powiedział, że kwiecień nie ma tam więcej wstępu jest w 100% prawdą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień KURWO KURWO KURWO obejrzyj ten film
   https://www.youtube.com/watch?v=e45W_GV2hL8

   A ty KURWO robisz z żołnierzy AK bandytów jak dawna ubecja. TY KURWO KURWO KURWO urodziłeś się KURWĄ I KURWĄ ZDECHNIESZ.

   Przepraszam wszystkich za wulgarne słowa, ale kwietnia inaczej nazwać nie można.

   Usuń
 4. A co powiecie o wcześniejszych reprodukcjach "Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki z XVI i XVII w.:D
  Gdzieś od 1:06:50.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz co to jest reprodukcja? Reprodukcja to kopia oryginału w formie zdjęcia. Więc co niby mamy myśleć? Kwiecień dopatrzył się na obrazie Matejki jakichś smoków, grzbietów potwora i pazurów bo ma urojenia i jest po prostu chorym mitomanem. Wszystko co mówi kwiecień o obrazie Bitwy Pod Grunwaldem jest urojoną fantasmagorią.

   Usuń
  2. Kwiecień wszędzie widzi smoki i znaki potworów apokalipsy. Powinien stanąć pod tym obrazem i kozikiem zdrapać wierzchnią warstwę by udowodnić, że pod spodem widać demony i potwory :)

   Usuń
  3. :D

   "Jan Alojzy Matejko (ur. 24 czerwca 1838 r. w Krakowie, zm. 1 listopada 1893 r. w Krakowie) – polski malarz, twórca obrazów historycznych i batalistycznych, historiozof."
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Matejko

   XVI-XVII wiek i jeszcze reprodukcje...gnije, co za matol z Kwietnia, on juz ma chyba calkiem wyjebane na to co belkocze, leci po bandzie rzucajac losowe daty, nazwiska, miejsca.
   :D

   Usuń
 5. Tu jest wyjasnienie wszystkiego co widzial na obrazie

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Majaczenie_alkoholowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie jak w linku. kwiecień ma kłopoty z odróżnieniem rzeczywistości od zwidów.

   Usuń
 6. Ja powiem tak te ścierwo kwiecień ,nigdy nie był w wojsku . Raz pierdoli że pod gen Polkiem był raz że w Malborku później na Helu to w końcu gdzie był?
  Teraz twierdzi ,że jest w N.S.R a ja powiadam w dupie był!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak to ? miał misję w studni :), I nie był w dupie tylko w studni. i nie pod gen. Polko tylko pod generałem Księżycem.

   Od tego czasu ma syndrom Sudeckiej Studni czyli SS, nie rozstaje się z bagnetem przy pasku ani na wykładach, ani w kiblu, nawet w łóżku. Jest zawsze gotów jak Batiuszka Stalin pod czerwonym sztandarem uderzyć na wroga.

   Usuń
  2. kwieetniołak dogadywał się z Belgami i Holendrami .....pół minuty wcześniej mówi że nie zna angielskiego, he he kity z sowieckiego satelity :). A te trzy matoły co tam siedzą łykają ten podwórkowy bajer :).

   Usuń
 7. W tym jego pieprzeniu padają ciekawe stwierdzenia, wujaszek milicjant, AK i NSZ to jakieś teraz niby "łupaszki" bandziory, napadające na wsie i kolaboranci z Niemcami. Teraz to już podobno nie chodzi o oddział Łupaszki choć o nim gadał wcześniej.

  To twoje słowa kwietniołak cyt :
  "To tak samo jak byli Banderowcy po Ukraińskiej stronie...........po naszej."

  No Kwietniołak, wieś Grabowiec i Tuczępy o której mówisz gdzie AK rozwaliła twojego wujaszka była nie po WASZEJ stronie tylko właśnie po NASZEJ .
  Po Waszej tak jak mówisz Ukraińskiej stronie działali Banderowcy i to się zgadza z tym co mówisz. Wujaszek mógł siedzieć tam i nie napadać na polskie wioski. Mogliście zresztą tam zostać i byś się dalej bawił z Ukraińskimi dziećmi. Może tate został by tam komandirem w NKWD. A ty zamiast do PZPR zapisał byś się do jakiejś Ukraińskiej partii.

  Twoi ulubieńcy z siekierami oddzieleni byli od ludności polskiej 100 km okopem pilnowanym przez AK. W końcu to nareszcie wydukałeś że twoja strona to ukraińska Bandera. Dodaj jeszcze kim był twój tate i będzie do kompletu.
  Chyba czas już najwyższy grzebnąć w tych jego rodzinnym życiorysie i pokazać zdjęcia Tate jak już zaczął otwarcie po polakach pluć.

  W tym samym czasie, w którym UPA praktycznie bezkarnie wyrzynała polskie rodziny na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, po lewej stronie Bugu, napotkała zdecydowany opór partyzantki polskiej, której oddziały o wiele liczniejsze i lepiej zorganizowane niż na obszarach dawnych województw wschodnich, były w stanie zapobiec realizacji scenariusza eksterminacji ludności polskiej na Lubelszczyźnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisane!!!!! Brawo.."tak trzymać" ;))

   Usuń
  2. Też tak myślę. Komentarz trafiony w 100%

   Usuń
 8. Teraz jest już jakimś operatorem radaru, dopiero co był strzelcem wyborowym do którego pisali z jednostki że nie ma amunicji do karabinka SWD, na bank ma jedynkę ale w żółtych papierach :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. Te komentarze z których wyżej są zrobione screeny na pewno nie pisała dorosła osoba , a raczej człowiek po gimnazjum , czyli syn Darka , ponieważ Darek nie używa tak knajackiego języka , i nie sądzę żeby ojciec interesował się wybrykami internetowymi syna.
  Inna sprawa , bloga także nie prowadzi Darek tylko ktoś pisze tam w jego imieniu , a on z racji że ufa tym ludziom nie śledzi wszystkich wątków.
  Każdy wywód na blogu posiada nielogiczne zdania , pourywane wątki - jakby osoba pisząca robiła to świadomie.
  A posłuchajcie Darka - mówi składnie i poprawnie jezykowo , to czy pisząc tworzyłby swego rodzaju neologizmy , wątpię.
  Przecież wiele razy mówił ,że ma wąską grupę przyjaciół , która go wspiera - zapewne mają oni dostęp do bloga z poziomu administratora i powstają z tego takie językowe i tematyczne perełki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z telefonu też mu ktoś pisze? a to ten sam język i te same błędy.

   To jest bajerant lecz analfabeta. On nawija bo nawijać makaron na uszy umie, stara się używać jakiś zwrotów których znaczenai nie zna , to wiadomo.

   Wiadomo też że nie umie czytać i pisać . Tam teraz na You Tube pisze za niego koń-cyna. bo kwietniołakowi nerwy puszczały i pieprzył jak zacięta płyta , jajopoty, sroty, lipowa.,więc wychodził na idiotę.

   W zasadzie na You Tube w komentarzach już swój cel uzyskali bo Galowi nerwy puszczają i bluzga, więc zacznie się konflikt nie z kwietniem a z jego komentującymi pacynkami. I o to koń-cynie chodziło.

   Usuń
  2. Do Anonimowy poniedziałek, 2 lutego 2015 21:14:00 CET

   Wszystkie knajackie i prostackie komentarze pisze kwiecień pewnie z komórki. Co bardziej rozbudowane pisze lub pomaga mu pisać suka.
   Suka przeistacza się tez w inne konta kwietnia pod jego nazwiskiem i nawołuje do grzeczności. Robi się z tego pierdolnik.
   Tylko ja się pytam dla czego kwiecień na swoim YT nie pisze z tego samego konta z, którego wstawia swe filmy tylko z kilku kont o nazwie Dariusz Kwiecień itp? No właśnie po to by zrobić ludziom wodę z mózgów i potem pisać, że ktoś się pod niego podszywa.
   A jak wytłumaczyć, że kwiecień nie odpisuje NIGDY do tej pory z tego konta z, którego wstawia filmy i nie stara się tylko z niego wdawać w polemiki czy dyskusje?
   Jest kilka odpowiedzi.
   Raz, że gdyby tak zrobił zrobił by z siebie jeszcze większego debila.
   Dwa, że ludzie skoczyli by na niego i zajebali argumentami.
   Trzy dla tego bo wtedy wyszło by jeszcze tępsze szydło z wora.

   Dla tego raz pisze z konta takiego, a raz i innego i po mimo, że widać iż stara się zmieniać style i udawać siebie nie siebie i tak widać jego prostactwo w tych komentarzach i udawanie nie siebie. Do tego jak napisałem dochodzi rola suki, która czasem widać, że mu podpowiada co ma napisać.
   Bo wy myślicie, że ona nie bierze w tym udziału? Nie zapominajcie, że kwiecień to analfabeta i widać to choćby w pijackich postach na jego blogu, których większość usunął jak wytrzeźwiał. Co inteligentniej napisane to robota suki.
   Do tego wszystkiego jest faktycznie możliwe, że jego zjebany synalek też w jego imieniu coś napisze na YT pod jego nazwiskiem i wtedy trudno komuś poznać kto jest kto czy kwiecień to kwiecień, a może to jego suka, a może synalek. No i oczywiście zjebany koniczyna też ma w tym swój udział.
   Po założeniu bloga antysidór chyba nikt już nie ma wątpliwości, że koniczyna to jeszcze większy pierdolec od kwietnia. /Zdanie nie wymaga znaku zapytania/

   I z innej beczki. Ten blog właściwie spełnił swoje zadanie. Udowodniliśmy szmatławość kwietnia w całej rozciągłości i jego antypolonizm. Okazało się, że to ubecki pomiot i postsowiecka świnia plująca na Armię Krajową i narodowych wielkich bohaterów.
   W oczach starszego pokolenia jest zerem, oczywiście tego, które było po właściwej stronie. W oczach młodszych będzie kiedy zapoznają się z historię. Wtedy zobaczycie, że kwiecień pojmie, że przegiął i BĘDZIE SIĘ BAŁ WYCHODZIĆ Z DOMU bo za takie parszywe słowa nie jeden chciałby obić mu pysk, a nawet więcej.

   Usuń
  3. Nie będzie chciał a obije, i mu nawet ten bagnet dyndający przy boku nie pomoże. To tylko kwestia odpowiednich okoliczności.

   Usuń
  4. W materiale tym dowiecie się jak powstała V Wileńska Brygada Armii Krajowej na Pomorzu, jak Zbigniew Szendzielarz Łupaszko walczył na dwa fronty z Niemcami i sowietami, którzy łupili i grabili Polskie wsie.
   Poznacie prawdziwe oblicze prawdziwych Polaków Wielkich Wojowników oddających ojczyźnie to co najcenniejsze, życie.

   cz1 https://www.youtube.com/watch?v=gu1WT1MXTlg
   cz 2 https://www.youtube.com/watch?v=zD_9ipnoJu4


   Kwiecień gdy twój wuj służył bandyckiemu sowieckiemu systemowi, który mordował walczących o PEŁNĄ WOLNOŚĆ POLSKI i głosił, że Armia Krajowa to bandyci tak jak ty dzisiaj głosisz kłamliwie, żołnierze ci już dawno odpowiedzieli tymi słowami:

   Nie jesteśmy żadną bandą.
   My jesteśmy z miast i wiosek Polskich.

   Usuń
  5. To jest jasne jak słońce. Jedynie czerwone koszerne szmaty kwietniołakowe i tym podobne zdradzieckie szumowiny twierdzą inaczej.

   Usuń
 10. Uważam że ktoś komu chce się tak wiele czasu poświęcać na to co mówi Dariusz Kwiecień jest jeszcze mocniej walnięty niż on. Swoją drogą miało nie być prelekcji a jednak jest więc jeden i drugi ciśnie kit aż miło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu trafiłeś w samo sedno w przysłowiową dziesiątkę.
   W pełni się zgadzam, że ktoś kto poświęca tak wiele czasu na to co mówi kwiecień musi być nieźle pierdolnięty, bardziej niż sam kwiecień. Ci co poswięcają czas na słuchanie go z roździawionymi japami -masz rację muszą być bardziej walnięci niz on. Bo to, że on pływa w swych urojeniach to mozna zrozumieć, ale pławienie się innych w tych urojeniach to już objaw skrajnej głupoty.
   Dla tego jak widzisz pokazujemy to ludziom, szczególnie tym młodym jak odróżnić prawdę od nieprawdy. Czynimy to z wielką niechęcią, ale z pewnego niepisanego patriotycznego obowiązku i ku przestrodze dla innych. Co do jednego i drugiego cisnącego kit to też się zgadzam. Spółka kwiecień-drużyński to z całą pewnością spółka dwóch szklarzy wstawiająca we framugi sam kit bez szyb.

   Usuń
  2. To są czerwoni szklarze, jadą w Kwietniu Kwaśną drogą do Kalisza przez Mazowieckie niosąc na sztandarach Kuronia, a w ich oku jest Belka. Tak się Wałęsają po tej ziemi kłamiąc już 70 lat.

   Usuń
  3. To są czerwonych szklarzy i kwietniołaków " bohaterowie" :

   " W latach 1946–1947 był wiceministrem zdominowanego przez komunistów resortu obrony narodowej. Do końca był w pełni dyspozycyjny wobec Stalina i jego przedstawicieli. Mimo polecenia założenia polskiego munduru nigdy nie przestał być oficerem sowieckim. W marcu 1947 r. zginął pod Baligrodem w Bieszczadach. Po śmierci stał się ikoną komunistycznej propagandy. Jako „generał Walter” został wykreowany na bohatera wielu legend i mitów niewiele mających wspólnego z historycznymi realiami.

   Świerczewski zatwierdzał wyroki wydane za „przestępstwa polityczne” na jego podkomendnych, m.in. wywodzących się z szeregów AK. Mimo że przysługiwało mu prawo łaski, wielokrotnie zatwierdzał wyroku śmierci, wydane za tego rodzaju „przestępstwa”. Był w ten sposób współodpowiedzialny za zbrodnie sądowe. Tylko między 9 grudnia 1944 roku a 26 marca 1945 roku złożył swój podpis na 39 wyrokach śmierci, wydanych z przyczyn politycznych – z tego 29 zostało wykonanych.

   Należy dodać, że mimo noszenia polskiego munduru, nawet od strony formalnej Świerczewski, podobnie jak inni sowieccy oficerowie, nie przestał być generałem Armii Czerwonej, chociaż tego wówczas ani później nie ujawniano. "

   O takich "bohaterach" są " Łuny w Bieszczadach"

   http://ipn.gov.pl/najwazniejsze-wiadomosci/informacja-historyczna/karol-swierczewski-walter-18971947

   Usuń
 11. Podchodząc do spawy logicznie kwiecień powinien zmienić psychiatrę na innego, obecny coś sobie nie radzi z tą schizofrenią.

  OdpowiedzUsuń
 12. No to sie znow ladnie popisal!
  Pierdolenie o Szopenie a gupiemu radosc, teraz szyje “prelekcje” na bazie starych filikow, skonczyly sie tematy wiec terz bedzie odgrzewanie kotletow od 2012, puszcza youtube ze swymi bredniami, scisza glos i czytajac tytul zaczyna szyc brednie, do tego doklada “ciekawostki2 gdy cos dzieje sie na ekranie. Wszytsko aby zbudowac sobie pseudoautorytet w stadzie skolowanych pelikanow, zobacza takiego “szpeca “ w brylkach, demobilu i arafatce to skolowanej gimbazie juz cieknie po nogawkach.
  Kasujemy i pierdolimy dalej.
  Bredzenia o lupaszkach, ze to niby nie o tego mu chodzilo, mieszanie ZW, AK z UPA (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) pierdolac przy tym niepojete farmazony zaczerpniete wprost z propagandy budowniczych wladzy ludowej….ja pierdole!

  Terapia nie daje zadnych efektow, stan pacjenta krytyczny, calkowite oderwanie od rzeczywistosci i publiczne popisy wariata bez wiedzy i szkoly.
  Dzwoncie do psychiatryka a nie na strzelnice!!!  OdpowiedzUsuń
 13. Kwietniołaka bojcy :

  https://www.youtube.com/watch?v=fhnjSCmVXvY

  OdpowiedzUsuń
 14. Patrzcie n ate bunczuczne podsrywki skolowanego schizofrenika, co ten koles musi miec za burdel w glowie ze bredzi takie rzeczy:


  “koniczyna kon3 lutego 2015 22:53
  Coś z Sidorem jest nie tak... Na maile nie odpowiada, nie komentuje tutaj, u siebie na blogu Pinokio-riese też cisza... Zaczynam się martwić czy nie zesłabł:(((

  OdpowiedzUsuń
  Darek3 lutego 2015 23:15
  Drogi konczyno jak tak mogłeś obnazyc frycerza w jajopotach tego juz za wiele al
  Tomasz idiota sidor się ztych swoich pomyj nie wylize

  OdpowiedzUsuń
  Darek3 lutego 2015 23:17
  Cip cip sidorku konczyna jak sie przywoluje knury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzikoniczyna kon3 lutego 2015 23:27
  Parafrazując pewne porzekadło: Sidor i ryby tutaj głosu nie mają...”


  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/duga-droga-przed-oblicze-prawa-tomasza.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bełkot dwóch pacjentów szpitala psychiatrycznego.

   Usuń
  2. Dolkaldnie, prawdziwe czubowisko.
   Dwoch czubow pochukuje sobie na czubowisku, wyjadajac sobie wzajemnie schizofreniczne pierdoly z dziubkow.
   Koniczyna w dupe wlazi temu czubowi ktory obsra go przy najblizszej okazji jak sie zmieni uklad, Dareczko obsra go wtedy i zaatakuje tak jak zrobil z swoim wiernym klakierem McKenzie.
   Juz widze tego napompowanego plastikowymi ochraniaczami hokeiste, z morda pomalowana w barwy wojenne Plemienia Pierdolcow Kosciola Kwietniowego Dnia Otwarcia Wrot.

   Usuń
  3. szkoda nawet komentować tych kajdaniarzy, właśnie widać jakim zainteresowaniem cieszy się ich blog. Sami sobie kadzą w sposób nie zrozumiały dla normalnego człowieka. Ten ich chory wytwór pierdolnie sam od siebie. Każdy jeden wpis tych dzięciołów to dowód na ich pierdolca, sami strzelają sobie w kolano.

   Usuń
  4. Dokladnie powtarza sie schemat McKenziego, toz to kurwa déjà vu.
   Wylaczyl anonimy i blog pierdolnal, zamienil sie w tablice ogloszen czuba z wklejkami z dupy, sami sobie kadza we dwoje.
   Co do Kwietnia to wiadomo ze dekiel napierdoli sie to moze nawet z psem gadac i to mu starcza chyba ze suka chce sie poruchac to sie do niego odezwie i zaprosi na talerz zupy, taki ma zryty beret, jednak ten koniczyna to tez wyjatkowy pacjent.
   Na miejscu Tomka wybral bym sie do tego Krosna, wlazl do tego Krosoftu i zrobil ciekawe video z wizytacji u hojraka hokeisty, byl by kabaret.

   Usuń
  5. Oni są odważni bo są daleko. Z bliska nie byli by tacy chojracy. A blog przeciwko mnie okazał się blogiem reklamującym moje zdanie na wiele spraw. Tylko koniczyno jebany pierdolcu jak robisz skreny to dawaj do nich linki by ludzie mogli przeczytać pełny kontekst moich wypowiedzi i by mogli zweryfikować czy czegoś w tekście nie zmieniłeś skurwysynu jeden.

   Usuń
  6. Mogą sobie tam pogadać tym swoim niezrozumiałym wariackim językiem, tyle mogą, poszczekać. A i tak bekną i popłacą nawiązki za pomówienia.

   Popieprzyć mogą ponagrywać następne filmy , dawać ogłoszenia że się teraz w Sejmie u ministra się spotykają i właśnie konsultują to z 30 adwokatami z Nowego Yorku i Wysp Owczych. Ciekawe czy drużyński i kończyna kwietniołaka zapłaci za Daro kadłubka to co dostanie przed sądem za pomówienia ?

   Usuń
 15. Wróciła poniedzielna delira:

  Zgnilizna i skrzydła
  W Hornich Misečkach kołuje nie jedno opowiadanie o przerażającej skrzydlatej istocie, która ma ciało podobne do ludzkiego, głowę wilka i skrzydła jak u nietoperza. Okropnie cuchnie zgnilizną, wydaje piskliwe i charczące odgłosy a oczy jej płoną czerwienią.
  Niejednego pielgrzyma, przemytnika bądź wędrowca po górach niemal na śmierć przeraziła. Najczęściej ma się pojawiać o zmroku, lub krótko przed świtaniem. Ku ludzkim domom się nie zbliża, ale była już wielokrotnie widziana w ogrodach, koronach drzew lub jak stała przy drogach.
  Najczęściej ludzie się jej boją, dlatego czym prędzej uciekają.
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/04/zmiennoksztatni-w-karkonoszach.html
  Autor: Darek o 18:47 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daro ma jesień średniowiecza w pustym chorym łbie.
   Ja tam widziałem kiedyś w Sowich jak na miotle latała czarownica, miała czerwone ślepia, z jadaczki jej zionęło ogniem. Było to roku pańskiego Anno Domini 2014 w drodze na Jawornik :), za nią leciał Diabeł taki jak na obrazku z kalendarzyka ojca kapucyna. Był cały włochaty, miał rogi i kopyta :-). Widziałem też tam osła którego koniczyna niosła :).

   Usuń
 16. Kwiecień napisał na swym blogu
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/02/caa-prawda-o-czowieku-ktory-zaozy-blogi.html

  środa, 4 lutego 2015Cała prawda o człowieku który założył blogi szkalujące Dariusza Kwietnia
  Owy osobnik jest autorem obelżywych i nie prawdziwych wpisów , namawia do nienawiści i podżega do przemocy wobec Dariusza Kwietnia o kim mowa tu się wszystkiego dowiecie ,- http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

  Antysidór-kończ-schwarz-niczyna
  Autor: Darek o 18:56


  A na czym ma polegać to namawianie do nienawiści i podżeganie do przemocy?
  Bo, ani z tego bloga antysidór nic o tym nie ma, ani Kwiecień nie raczy podać jakiegoś konkretnego przykładu. Kolejne pomówienie, kolejna próba rzucenia fałszywego oskarżenia i kolejna forma lamentu po wychlaniu kolejnego bełta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto tam czyta te jego brednie? dziesięciu takich samych osłów takich jak on, teraz będzie wstawiał gadkę o mowach nienawiści. On tam by się nadał do tego nibyrządu, oni tak samo pierdolą jak i on.

   Usuń
 17. Buuuuhahahahhaa ....starszy kapral NSR kwietniołak hahahahhahahahaha aleeeeeeeee SZYCHA!!!!!!!! jak CHUJ,zna wszystkie tajemnice polskiej armiiii,wyborowy strzelec,szpec od radarów,kontaktów z francuzami,amerykanami,tankowania F16 w powietrzu,ochrona w jednym "palcu" hahahahahahaa, się na jednym "filmie" odgrażał że będzie sierżantem w Chruścielu ... A KŁAMIEEEEEE QRWAAA AŻ "MIŁO" !!!!!!!!!!!!! Ojjjjj,ale się z "TEMPEJ QRWY" uśmiałem!!!!! Kwiecień,rób dalej "pierdolekcje" dla lewusów bo mam z tego zaaaaacną beke i ubaw!!! PLIZZZZZ twórz!!!! Hahahahahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 18. Łupaszka kolaborant z esesmanami i ukraiński nacjonalista. Armia Krajowa to bandyci i zbieranina przestępców współpracująca z Niemcami. Zmiennokształtne istoty. Otwarcie wrót, wielkie misterium. Flary wojskowe do ćwiczeń to obcy pojazd kosmitów statek matka od, którego oddzielały się mniejsze i spadały do morza. Bełkot w komentarzach na internecie z podstawowymi błędami ortograficznymi. Można długo jeszcze wymieniać. To wszystko mówi jedno, że Kwiecień popada w coraz większą paranoję i obłęd. Po tych kilku latach okazuje się, że miał kłopoty z psychiką tylko się maskował. Teraz idzie na całość. Żyje przekonany, że lada moment nastąpi koniec świata, depopulacja, wzięcie do nieba, lodowa apokalipsa, potop, najazd arabów, zmartwychwstanie Himmlera, a z podziemi wyskoczą hordy zmutowanych ludzi o wilczych pyskach.

  TEN FACET JEST PSYCHICZNIE CHORY

  Nie wydaje mi się by jakaś grupa polityczna np. żydowska czy inna wynajmowała go do głoszenia takich idiotyzmów. Za dużo w tym paranoi. Oni jak chcą fałszować historię to wynajmują ludzi wykształconych, którzy jakiś czas budują swój autorytet w kręgach opozycyjnych czy alternatywnych by od czasu do czasu wprowadzić jakiś fałsz. Kwiecień leci po bandzie po całości. Wniosek jest prosty jest chory. PO PROSTU CHORY. Wujas sługa sowieckiego systemu w ludowym wojsku Polskim, Kwiecień w strukturach PZPR i młodzieżówek socjalistycznych i wszystko jasne. Komusze rodzinne koneksje. To wyjaśnia skąd taka przyjaźń niegdyś z Zagórskim tak samo wywodzącym się z komuszego obozu i młodzieżówek socjalistycznych. Ale nawet on się od niego odcina bo widzi, że Kwiecień ma coś z głową.
  Na dokładkę Kwiecień w obronie siebie usiłuje wmówić innym, że to oni są chorzy psychicznie przy okazji otaczając się takimi czubami jak krośnieński hokeyboy koniczyna i mamorou007 od zmiennokształtnych.
  To wszystko skutecznie odsunęło od Kwietnia ludzi normalnych i poszukujących jakiś tajemnic. Pozostali tylko chorzy pacjenci i kandydaci na pacjentów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie tego bloga mogli byśmy już nie prowadzić i nie wysilać się na udowadnianie ogółowi, że kwiecień jest psychicznie chory. Po co, skoro za nas robi to on sam przy pomocy koniczyny, któremu należy tylko podziękować, że stworzył pole na, którym pozwolił kwietniowi się pokazać jako chory psychicznie. Gdyby nie blog koniczyny antysidór dużo ludzi nawet by nie miała okazji poczytać bełkotu kwietnia, a tak proszę ktoś zrobił przestrzeń do schizofrenicznych wynurzeń dla kwietnia i kwiecień ochoczo korzystając z tego pokazuje swoje utajone oblicze /patrz skreny na górze/ Ja się nawet zastanawiam czy koniczyna specjalnie na swym blogu nie prowokuje kwietnia by ten robił z siebie idiotę? Kwiecień myśli sobie o fajowo koniczyna nie lubi Sidora bo pisze, że jest idiotą to i ja się dołączę. Tylko to dołączenie to kompromitacja i dowód na faktyczną chorobę. Tak więc koniczyno dziękujemy, że stworzyłeś przestrzeń w, której kwiecień popisał się swoja chorobą, a przy okazji napisał coś co kwalifikuje się do sądu razem z resztą z tobą.
   A swoją drogą widać gołym okiem jak kwietnia i koniczynę musi boleć ten blog skoro imają się wszelkich sposobów by się odegrać w tak prostacki sposób.

   Usuń
 19. Co ten konczyna znowu wymyslił
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/problemy-tomasza-sidora.html

  Pisze w pierwszym komentarzu ze odblokował anonimy zeby tomek mogl pisac. Pozniej widac ze jako anonim poznałem po kopiju/wklej wkleił teksty ze strony które fragment umiescił kwiecien na swoim blogu i pisze jeszcze ze to tomek. Kurwa jaki on ma bałagan na strychu ze ja pierdole. Chuj wie o co w tych komentarzach chodzi. No i na koniec dwa komenty jak konczyna sam sobie odpowiada. No by go chuj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czysty rasowy schiziol, pisze sam do siebie i cieszy gruche. Pozniej bedzie tego uzywal jako “argumentow” w dalszej dyskusji z samym soba.

   Usuń
 20. To, że mają coś z deklem to absolutnie nie podlega wszelkiej wątpliwość :-), zbieranina skołowanych biedaków od kosmitów, wlkołaków, latających lampionów i mutantów Himmlera wyłażących z mazurskich jezior :-).

  OdpowiedzUsuń
 21. koniczyna kon4 lutego 2015 22:56

  Na szczęście zadufanie w sobie Tomasza Sidora przebije igła sprawiedliwości. Zostanie wtedy siwy włos, wędka i wiosło...

  To się okaże po sprawach za pomówienia jakie mają pozakładane kończyna kwietniołaka i kwietniołak :-), komu zostanie kij od hokeja i czy po kwietniołaku zostaną choć buty :-).

  OdpowiedzUsuń
 22. Kwietniołak w "armni" http://www.wiocha.pl/1194508,Perfekcyjne-sily-zbrojne

  OdpowiedzUsuń
 23. Pacjenci maja najwyrazniej nocne zmazy i sa poddenerwowani.
  Pacjent koniczyna-szwarz-kwiecina-hande popadl w urojenia paranoidalne i manie natrectw, wszedzie wiedzi Mr. Sidora, nawet jak sam sobie odpisuje.
  Juz widze jego psychotyczne zachowanie gdy nastepnym razem odwiedzi zaklad fryzjerski, chyba tam mu pompa siadzie albo cisnienie wywali mu te zacpane galy.

  Jan a miejscu Tomka przejechalbym sie do tego Krosna na weekend, wynajal jakis zaciszny pokoik, pojezdzil motorem po okolicy np. odwiedzil pobliski skansen przemyslu naftowego czy zachaczyl o Przelecz Dukielska gddzie miala miejsce pancerna bitwa.
  W miedzyczasie nakrecil “film dokumentalny” o naszym asie koniczynie, odwiedzil go w pracy, w domu czy na lodowisku, pogadal z “hojrakiem”, to bylaby superprodukcja.
  Stawiam na koniczyne jako “kozak w necie, pizda w swiecie”.


  OdpowiedzUsuń
 24. hah zobaczcie na tytuł posta z dzisiaj, Rzołnierze buahahaha

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja perdo...e, ktos kto usilnie przedstawia sie jako żołnierz, nie potrafi napisac poprawnie "żołnierz"


  piątek, 6 lutego 2015
  Kim byli Rzołnierze wyklęci
  Na pewno nie tymi bandziorami , które paliły i grabiły nie mniej zapalczywie co niemcy ...
  Znam kilka osób które walczyły pod znakiem AK lecz odcinają się od szmalcowników , ...
  Przykład polak wyjeżdża do USA siedział za bimber w Polsce , a USA jest bohaterem bo siedział za komuny ....


  Wykleci to nasi bohaterowie lecz każdy Łupaszka to bandzior -- ..
  Roman Paszkowski zdobywca Pasty w Warszawie --- Wyklętym byłem ja , po wojnie moi pseudo koledzy którzy uciekli przed powstaniem byli łupaszkami , kradli , palili i gwałcili w imię AK wstyd ...
  Autor: Darek o 12:44 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Roman Paszkowski ciekawe to taki brał udział w Powstaniu Warszawskim jednego podobnego znalazłem ale w tym czasie to siedział w oflagu to pewnie zdobył co najwyżej pastę do butów.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Paszkowski kwietniowi całkiem odpala powoływać się na nazwisko nie sprawdzając go czytanie gównianych powieści „historycznych” z czasów PRL oraz marnej wartości książek „historycznych” wydawnictwa de-gostini w połączeniu z schizofrenią nie leczoną to później wychodzą brednie chorego umysłu kwietnia

   Usuń
 26. Piatkowe chlanie, lykanie tabletek i na pokaz w necie pisanie uwazam za otwarte.
  Solidna dawka schizofrenicznego pierdolenia na dzien dobry, zaczynamy weeeeeeeeeeeeeeekeeeend a to dopiero piatek popoludniu.

  OdpowiedzUsuń
 27. Trzymajcie mnie bo mie krew nagla zalewa!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=7rE8E89zfxo

  Prawie jak Kwiecien, kurwa jebana jedna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie prawie jak kwiecień tylko jak kwiecień.
   Każdy wie co się powinno robić z takimi ludźmi...nie muszę pisać.

   Usuń
 28. Zobaczcie co kwiecień napisał na blogu tego zjeba dariusza jastrzębia vel koniczyna:

  http://zapodaj.net/d85d891c36e85.jpg.html

  Nic podobnego nie ma miejsca. Żadnych pozwów, żadnych wezwań na komendę w celu przesłuchania. Nic kompletnie. Kwiecień sam niedługo dostanie wezwanie na przesłuchanie, a gdy śledztwo zakończy się ustaleniem jego miejsca zamieszkania wezwanie do sądu. Teraz szczeka razem z koniczyną bo tylko to im pozostało. Obaj myślą, że tym razem mi się nie będzie chciało jak dawniej ciągać po sądach za oszczerstwa kwietnia i tego zjeba jastrzębia. Przeliczą sie jestem zdeterminowany i wobec kwietnia założę sprawę o pomówienia wszystkie co do joty jakich się wobec mnie dopuścił w tym to z zagórskim, a jastrzębiowi za to, że przyłączył się do pomówienia kwietnia w, którym kwiecień wypisuje na internecie, że ja miałem zgwałcić jakąś dziewczynę i molestować jakiegoś chłopca. Powiem kurwa tak. Tym razem skurwysynowi nie odpuszczę i choćbym miał na adwokata wydać ostatni grosz doprowadzę tę antypolską świnię przed sąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze jedno. Pomijając cała tą wojnę między nami i spory o kwestie jakie to ścierwo wygaduje w zakresie historii TO JUŻ SAM FAKT, ŻE TO ŚCIERWO SIĘGA PO TEGO TYPU METODY OŚMIESZANIA MNIE I NIE TYLKO Z RESZTĄ POWINNO W WASZYCH OCZACH/mówię tu do zwolenników dziwnych historii kwietnia/ OTWORZYĆ WAM OCZY JAKIM SKURWYSYNEM TRZEBA BYĆ BY IMAĆ SIĘ TAK PODŁYCH POMÓWIEŃ I OSZCZERSTW. No chyba, że.... większość z was durne pelikany jest jego pokroju i sami na co dzień zachowujecie się podobnie wobec innych.

   Usuń
  2. Ale tą śpiewkę Kwietnia to znamy od co najmniej 3 lat. Ciągle dowiadujemy się, że ganiają Cię Tomasz prokuratorzy, że są filmy jak gwałciłeś dziewczyną, że są dowody, że wydzwaniałeś do matki Kwietnia i dziesiątki podobnych. Tylko czas mija, a dowodów ani widu ani słychu. Dziwię się, że do tej pory mu nie wytoczyłeś sprawy.

   Usuń
  3. http://zapodaj.net/f232000c7fe04.jpg.html Kwiecień żołnierz nie pisze się przez rz! Tak to jest jak analfabeta bierze się za dziennikarstwo.

   Usuń
 29. Ze strzelnicy go wywalili teraz przydało by się powiadomić tego od pubu stara babcia w Bydgoszczy. Ciekawe co powie jak dowie się, że Kwiecień robi z żołnierzy AK zlepek bandytów i przestępców, a z Łupaszki zdrajcę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ten koles co malpuje Kwietnia ubierajac sie tak jak on?
   Byl na jakims filmiku nie tak dawno temu.
   Ciekawie co powie na te kwietniowe skurwysynstwa co do ZW i AK, warto by bylo tam zadzwonic i to nagrac, czy bedzie bronil dekla czy sie go wyprze zeby nie zciagac zlej famy na swoj pub.

   Presti, ryngnij do tego smieszka i wrzuc na bloga co koles ma do powiedzenia, z checia bym tego posluchal.

   Usuń
  2. http://www.redwatch.info/sites/lubuskie.htm Red Wath powinien zająć się tą małpą z Łodzi

   Usuń
  3. Najwyzszy czas zeby redwatch go dojebal!

   Ciekawe czy bedzie lizal dupy lewakow i zalil sie lewackim smiecia szukajac u nich poparcia jak dostanie wpierdol.

   Usuń
 30. Przecież to klon kwietnia jest co widać było na filmiku:-)

  OdpowiedzUsuń
 31. Pijemy i zmyslamy dalej:

  "Darek7 lutego 2015 10:27
  jestem akuratnie w górach i mam grupę z warszawy jedna z osób zna osobiście Tomasza Sidora byli członkami tego samego koła wędkarskiego , w realu jest jeszcze gorszy niż za monitorem , za pieniactwo oraz chorobliwe urojenia zwiazane z donosami na członków koła spowodowały iż został wykluczony , od tamtego czasu zatruwa im życie donosami i obelżywymi wpisami na ich stronie , info wędkarza -Tomasz Sidor to kłusownik ponieważ nie posiada karty wedkarskiej a na pewno nie może samodzielnie łowić z łodzi - kryształowy obraz Tomasza Sidora ma coraz więcej rys w sumie już legł w gruzach , Tomasz Sidor był pewny że jak wyłączy funkcje nadużyć na stronach oszczerczych to będzie nietykalny , jednak Robert Sadowski pogrążył Tomasza Sidora udowadniając nawet niedowiarkom iż założyciel i autor najbardziej wulgarnych wpisów to Tomasz Sidor kilka osób mając teraz dane Tomasza Sidora składają odpowiednie powiadomienia do odpowiednich organów ścigania

  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-i-jego-teoria-na-temat.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle kilka osób , jedna osoba, tłumy , adwokaci , politycy, szklarze i nieznane grupy , ble ble bla bla.

   Antypolskie świnie mają już sprawy na policji za pomówienia , jedna szmata już w sądzie od K.Sawiaka, a druga lewa Kończyna kwietniołaka po ustaleniu policyjnym na szybko za pomówienia T.Sidora.

   Tu nie ma pewnych osób, ktoś coś powiedział, pewnych osób, jedna osoba, jacyś świadkowie bez nazwisk. jakieś pierdolenie o szopenie.

   I choćbyś durniu jeden z drugim bił pianę na klawiaturze to i tak tego nie zmienisz bo czas leci, przyjdzie czas staniecie przed sądem, a potem pokażą się wasze wyroki w necie.

   Tu dostaniecie szmaciarze realnie po dupie, a nie w waszej jebniętej wyobraźni. Tu są skany kwitów z datami zgłoszeń i rozpoczętych już spraw.

   A jak będzie to za mało, jako Ruch na Rzecz Uwolnienia Reksia od Wpływu Wariata dołączymy się do akcji tropienia "Rudego Lisa" w Górach, w celu zapodania mu szczepionki na wściekliznę.

   Usuń
 32. Kwiecien zapowiada drugie spotkanie i zajecia na strzelnicy!
  Ktos tu w chuj leci, Kwiecien zostal juz wielokrotnie przylapany na blefowaniu, pytanie czy tylko on-albo pozer udaje ze jest dobrze zaslaniajac sie logiem firmy albo ktos tu niezle wali w chuja.

  "sobota, 7 lutego 2015Zapraszamy na drugie spotkanie w Poznaniu 28 lutego  W dniu 28 lutego (sobota) od godziny 9:30 zapraszamy do Poznania na kolejne spotkanie poświęcone wspólnemu odkrywaniu historii z dodatkowymi atrakcjami.
  Miejsce spotkania: - Spotykamy się przy fontannie na Placu Wolności o godz. 9:30
  Program: - Prelekcja autorska Dariusza Kwietnia z cyklu "Tajne bronie Hitlera".
  Po prelekcji dyskusja.
  Dodatkowa atrakcja:
  Po prelekcji będzie można skorzystać z jednej atrakcji po obniżonych cenach, a mianowicie: gra w kręgle, zajęcia na strzelnicy sportowej (według zasad i regulaminu jaki tam obowiązuje) lub wędrówka po mało znanym Poznaniu.
  Szczegółowe informacje na miejscu.
  Opłata za uczestnictwo 40 PLN. Ilość osób ograniczona.
  Dla uczestników, dla których będzie to kolejne spotkanie w tym roku – rabat 25%.


  Podaną kwotę prosimy wpłacać na konto organizatora
  (z dopiskiem "Spotkanie Poznań II-2015-Strzelnica DK"):


  BZWBK
  22 1090 1463 0000 0001 1930 7598


  Studio SWD sp. z o.o.
  ul. Błońska 8
  61-407 Poznań
  http://sswd.pl/
  mail - ssswd@sswd.pl  Zapraszamy serdecznie! "

  Autor: Darek o 10:48 Brak komentarzy:
  Etykiety: Imprezy "

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/02/zapraszamy-na-drugie-spotkanie-w.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Kwiecień ma grupę z warszawy? Chyba się przejęzyczył bo powinien napisać dupę nie grupę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On ma grupe, ale downa.
   =)

   Usuń
  2. Coś mu znów odjebało, przecież dzisiaj go widziano w Łodzi.

   Usuń
 34. Kwiecień to marionetka żydo-postkomunistycznego systemu. najpierw nazwał Łupaszkę zdrajcą i kolaborantem z esesmanami teraz się z tego wycofuje pierdoląc, że nie tego Łupaszkę miał na mysli. Sprawdziłem na Ukrainie nigdy złodziei nie nazywano Łypaszkami to wymysł Kwietnia by się wycofać ze swych oskarżeń. Ukraińcy nazywali Polaków lachami, albo palaki. Potem nazwał AK owców bandą i zbieraniną przestępców i znów się zaczął potem tłumaczyć, że nie miał wszystkich na myśli. To jest szpicel żydokomuny, którego zadaniem jest siać ferment w srodowiskach patriotycznych i rzucać negatywny cień na AK i jej członków. Stwierdzenie antypolska świnia pasuje do Kwietnia w pełni. I tak go nazywajcie za każdym razem pisząc o nim.
  Już za samo to, że okrzyczał AK zbieraniną szumowin grabiących wioski i Łupaszkę ukraińskim nacjonalistą i kolaborantem z SS powinien dostać mocną lekcję historii.

  OdpowiedzUsuń
 35. Cóż za problem piewcę komuszego lewackiego systemu zgłosić do Red Wath w Łodzi. Niech będzie jeszcze sławniejszy, i niech poniesie ta menda swój czerwony sztandar w Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 36. Moi rodzice jak i dziadkowie pochodza z Wroclawia.
  Ja sie na tych ziemiach wychowalem w tradycjach jakie przekazali dziadkowie moim rodzicom , a Ci z kolei mi.
  KWIECIEN TY POPAPRANY ZABUGOWCU!!! GOWNO WIESZ I NIE PIERDOL TWYM JEBNIENTYM PYSKIEM GLUPOT NA TEMAT DOLNEGO SLASKA.......
  Pamietaj smierdzielu jedno i to sobie zapamietaj! z Dolnym Slaskiem nie zaczynaj
  WROCLAW PODDAWAL SIE ZAWSZE OSTATNI :::OSTRZEGAM !!! ty walniety Ahnennerbe zza Buga!
  ...W...

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.