poniedziałek, 9 lutego 2015

Kolejne brednie antypolskiej świni i BYDLAKA ciągle pomawiającego o nieprawdziwe rzeczy.

Audycja XLVI

 
Mamy kolejną dawkę absurdów.
Na samym początku kwiecień mówi, że my pisaliśmy o odwołaniu jego spotkań w Poznaniu co jest nieprawdą bowiem nie pisaliśmy nigdzie o odwołaniu spotkań w Poznaniu tylko o odwołaniu prelekcji na strzelnicy Dwór Grunwaldzki i o jego zakazie wstępy na teren tej strzelnicy w związku ze zrobieniem z Łupaszki zdrajcy i kolaboranta z SSmanami i jakoby według kwietnia byciem Łupaszki ukraińskim nacjonalistą nawołującym do zabijania Polaków. A to jest pewna różnica.
Jakoś kwiecień nic nie wyjaśnia tej kwestii związanej ze strzelnica w Poznaniu udając, że nic się nie stało. A stało się chyba i to go boli.

KŁAMSTWO I POMÓWIENIE!!!!
Kwiecień w pierwszej minucie kłamie, że właściciel tej strzelnicy jakoby złożył jakieś zawiadomienie przeciwko mnie o szantaż i straszenie!
Proszę Państwa to jest kolejne skurwiałe kłamstwo kwietnia tej antypolskiej świni. Nic takiego nie miało miejsca. Mam nagrane rozmowy z Jerzym Strzelewiczem i bez trudu mogę dowieść, że ani w rozmowach, ani w korespondencji mailowej nikogo nie zastraszałem jak twierdzi kwiecień.

Właśnie w tej chwili wysłałem oficjalny email do pana Strzelewicza              następującej treści:

Panie Strzelewicz!!!
Niech Pan się ustosunkuje do tego co powiedział kwiecień w 1 minucie tego wystąpienia na Internecie!

Kwiecień twierdzi, że ja was zastraszałem i czymś groziłem! Twierdzi też, że właściciel waszej strzelnicy założył mi jakąś sprawę o zastraszanie was!

Żądam od Pana oficjalnego wypowiedzenia się w tej kwestii drogą emailową. W przeciwnym razie zmuszony będę opublikować nasze rozmowy telefoniczne tylko po to by udowodnić opinii internetowej, że nasze rozmowy przebiegały w normalnej atmosferze i żadnych z mojej strony gróźb i szantaży nie było i że kwiecień kłamie. 
Proszę to potraktować poważnie bo jeśli to co kwiecień mówi jest nie prawdą to wystawia wam świadectwo i wplątuje w swoje gierki, a to chyba nie jest w Panów interesie.
Tomasz Sidor.

Od trzech blisko lat to bydle rozsiewa na Internecie o mnie nieprawdziwe kłamstwa. Ciągle pomawia mnie o molestowanie jakiś chłopców, o gwałt na jakiejś kobiecie, o molestowanie pracownic, o wydzwanianie do jego matki zastraszanie jej, o szantażowanie jakiś ludzi i grożenie podpaleniem im strzelnicy czy czego tam nie wymyśli, opowiada, że jacyś ludzie zakładają mi jakieś sprawy sadowe, że jestem ścigany przez policję, że jestem homoseksualistą, że leczę się psychiatrycznie i masę innych kłamstw. Tylko mijają lata, a ani jedno z jego pomówień nie udowodnił, nie przedstawił na nic dowodu. Wszystko to mieści się li tylko i wyłącznie w jego niedorozwiniętym umyśle.
Mogę tylko powiedzieć: Ludzie czy wy nie macie kurwa oczu i uszu i nie widzicie, że to sa skurwysyńskie pomówienia urojone w niedorozwiniętym łbie łobuza i skurwysyna?
Bo jak go inaczej nazwać? Jak nazwać bydlaka, który na ekranie stroi niewinne minki, a na Internecie w komentarzach pod różnymi loginami wypisuje na mnie te wszystkie idiotyzmy w tym wiele z nich z własnego konta na blogspot.com?
Dla tego złożyłem na niego doniesienie na policje żądając ustalenia jego personaliów i miejsca zamieszkania bym mógł mu wreszcie za te wszystkie pomówienia wytoczyć sprawę. I zrobię to tak czy inaczej jak tylko dostanę odpowiedź z prokuratury. I nie sa to mrzonki bo dowód złożenia doniesienia przedstawiłem na tym blogu.
Kwiecień toczy pianę, gryzie, pomawia, ubliża, wymyśla niestworzone rzeczy bo- bo boli go to, że jest ktoś komu się chce pokazywać jego prawdziwa łajdacką naturę, jego kłamstwa, jego szarganie Polskich wartości narodowych, zakłamywanie historii i wymyślanie masy absurdalnych nieprawdziwych faktów. To wszystko go boli i dla tego na swój sposób, niedorozwinięty sposób atakuje, wyzywa jak upośledzone dziecko i pomawia w stylu stu procentowego skurwysyna. Do sprawy będę wracał w dodatkach.

Przejdę teraz do bredni jakie znów uszył w tej swojej chorej audycji.
Generalnie bełkot gloryfikujący Ludowe Wojsko Polskie kolaborujące z sowieckim okupantem i gloryfikujące wyzwoleńczą sowiecką armię. Kwiecień pierdoli, że gdyby nie Rosjanie my byśmy dziś nie żyli w wolnym kraju? Po pierwsze Rosjanie nie walczyli z Niemcami w naszej obronie tylko we własnej, a Polskę przy okazji wyzwolili z zamiarem jej późniejszego okupowania i wymordowania tych wszystkich, o których wiemy. To przecież NKWD wymordowało cała Polską elitę i tysiące Polaków walczących z kolejna okupacją, a wuj kwietnia jak on sam mówił był w tym ludowym wojsku, które przecież kolaborowało z sowieckim okupantem i zabijało prawdziwych Polaków. O tym już ta antypolska świnia jakoś nie wspomina.

W pewnym momencie kwiecień poleca obejrzenie filmu Lotna. Ręce opadają!
Wiecie co? Ja dziś tego dalej komentować nie będę. Pozwolę sobie pójść na łatwiznę i zacytować trochę już napisanych komentarzy pod tymi jego jebanymi antypolskimi bredniami. Liczę też na dalsze, które napiszecie na dole, a jak pojawi się coś nowego i celnego dodam w dodatkach.

Cieszy, że jest coraz więcej osób zauważających te antypolskie brednie:

jarozalek

Doniesienie na policje poszło być może ale Darek nie mogłeś się już powstrzymać żeby nie dodać jak zwykle czegoś wymyślonego od siebie w rodzaju wytoczył proces, szantarz,  zastraszenie :-) Jak zwykle już na samym początku musi być fantazjowanie ;-) a czym dalej tym  jeszcze lepiej, nie da się tego słuchać "bo fantazja,bo fantazja, bo fantazja jest od tego, żeby bawić się, żeby bawić się, żeby bawić się na całego" :-D

Leszek Ostoja-Owsiany

Major "Łupaszka" rozstrzelany 8 lutego 1951 przez czerwoną hołotę  http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/11397?t=major-lupaszka-legendarny-dowodca

matek klapek

Dziękuję za wszystko co Pan robi, należy się szacunek. Jednak w mojej ocenie L. Wałęsa nie był tak dobry jak Pan go opisuję.

Michał tajemnica

Panie Darku, sądzi Pan że książki pisane przez czerwonych politruków i wydawane w PRL są pisane z należytą starannością i mówią prawdę??

Michał tajemnica

Co za bzdury... Ludowe Wojsko "Polskie" było bardziej sowieckie niż polskie.
Każdy rozumny i orientujący się w historii Polak o tym wie. A to, że szeregowi żołnierze szli razem z sowietami to jest tylko ich tragedia! Oni dokładnie wiedzieli kim są sowieci bo siedzieli w sowieckich łagrach!! Tylko, że szeregowi żołnierze nie nadają tonu w armii Ci którzy decydują - oficerowie. A oficerami w LWP byli w większości sowieci (agenci GRU, NKWD) i nawet mówić po polsku nie umieli. Nawet po wojnie na terenach Polski Ci "polscy" oficerowie dokumenty wojskowe pisali po rosyjsku!

pan kracy

Partyzantki sobie pomagały ruska i AK ( i tu nie zawsze a raczej rzadko) ale ruska partyzantka zbierala nazwiska ksywy tych z AK i w momencie wejscia wojsk ruskich na nasze ziemie to sposobem pod przykrywka wspólnej walki z niemcami zwabiali naszych dowódców do swoich kryjówek zeby niby obgadac wspolna walke i ich wyłapywali i oddawali NKWD. Sama Armia Czerwona jak wybuchło powstanie warszawskie nawoływała nasza partyzantke z AK zeby pomóc stolicy w walce jechali chłopaki z róznych stron kieleckie, zamojskie itp bo uwierzyli w ta propagande i również sowieci ich wyłapywali bo poco mieli ich pozniej ganiac po lasach. Wiec Kwiecien doczytaj i nie pierdziel farmazonów.

mateusio

"Wielki człowiek Lech Wałęsa" :) tiaa :)
Dzisiaj wyjątkowo facet bredzi :/ , aż mnie denerwuje.
Najgorsze jest to, że jak karabin, na jednym tchu wypowiada kilka prawdziwych tez, a następnie ukrywa w swojej  wypowiedzi totalne kłamstwo.
Wolę jak opowiada  o wilkołakach i nadprzyrodzonych mocach ;)

Andrzej Moto

To nie był POLSKI orzeł panie Dariuszu. Nie walczyli pod POLSKIM orłem. Polski orzeł ma koronę, a orzeł LWP nie :) 

zielonysmokss

Wojtek a nie Bartek niedźwiedź :)

bobstone0

11:16 BARTEK serio BARTEK!??!?!???!
Wojtek PRYMUSIE

bobstone0

Ja PIERDOLE orła BEZ KORONY 5:58

Aureu

To coś bez korony Pan nazywa POLSKIM ORŁEM? Brak słów...

To tylko wybrane komentarze. Z pewnością nazbiera się ich z czasem więcej. Dosłuchałem tych bredni kilka pierwszych minut i dalej nie mam zamiaru. Może powinienem, ale tylko wtedy gdy ktoś wskaże jakąś ważną absurdalna kwestię wartą szerszego opisu. Tymczasem liczę na wasze komentarze. A sam może w wolnej chwili wysłucham tych bredni do końca i znajdę coś co umknęło waszej uwadze.Patrz też:

39 komentarzy:

 1. Kwiecień to komusze ścierwo. Orła bez korony nazywa Polskim orłem któremu koronę zdjęła banda ludowego wojska. Bolka Wałęsę wychwala, który wraz z bandą żydów chazarskich w liczbie 53 przy okrągłym stole oszukali naród Polski dogadując się z komuchami dla, których skroili grubą kreskę by im włos z głowy za zbrodnie ludobójstwa na Polakach nie spadł. Nawet nie wie jak nazywał się niedźwiedź Wojtek.
  Brednie, brednie i jeszcze raz brednie niedouczonego analfabety.
  A gimbusy dobra robota panie Darku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Facet naczytał się komunistycznych książek i myśli, że posiadł jakąś wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. W tych książkach, którymi się chwali jest masa przekłamań i błędnych interpretacji. Takie książki należy omijać szerokim łukiem. Propaganda komunistyczna w tamtych czasach była obliczona na wypaczanie historii i zakłamywanie faktów. Nie sądzę by komukolwiek chciało się dziś te książki czytać. Ale dla kwietnia są źródłem jedynej wiedzy. Młodzi ludzie nawet by nie poznali się czytając je co jest prawdą, a co nie. Tak były napisane by zamącić w głowach i przedstawić fakty w fałszywym świetle. Równie dobrze kwiecień mógłby wyjąć Tolkiena i twierdzić, że gnomy istnieją skoro jest o nich w tych książkach.

   Usuń
  2. Ale najlepsze jest w tym to, ze nie dosc ,że te książki kłamią to jeszcze Kwiecien dopowie do nich swoja historie jeszcze bardziej przekrecajac to co juz i tak zostało przekrecone.

   Usuń
 3. już na samym początku kwiecień rozpierdolił mi konstrukcję jak stwierdził że jego blog to jedyne wiarygodne źródło informacji 1:24 :) :)
  Cała ta jego audycja to jeden wielki bełkot, słucham jej na raty bo na raz się nie da. Gdyby doszło do konfliktu zbrojnego to kwiecień zamiast walczyć za Ojczyznę pierwszy by zaczął kolaborować z wrogiem. Zresztą cały czas to robi głosząc te wszystkie antypolskie brednie. Dziwne że nikt mu jeszcze nie dojebał za całokształt chyba że dostał wpierdol o czym oczywiście się nigdy nie pochwali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech dalej głosi te swoje komunistyczne brednie i dalej się pogrąża. Trafi na jakąś grupę odwołującą się do prawdziwej Polskości to go nauczą historii.

   Usuń
 4. Tak z ciekawości spytam, ile może trwać dochodzenie w sprawie D.K, i Koniczyny według naszego ... prawa? hehe PS: Tomasz, doprowadź to do skutku, trza pokazać społeczeństwo jak postępować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kilku tygodni do kilku nawet miesięcy. To zależy nie wiem od czego. Żeby mu wytoczyć sprawę muszę mieć jego personalia i adres zamieszkania. Wtedy składam pozew do sądu. Policja zwykle ustala kogoś z internetu w kilkanaście tygodni. Czasem szybciej trudno to powiedzieć.

   Usuń
 5. Film dokumentalny o Łupaszce. Na samym początku jest wytłumaczone skąd pseudonim Łupaszko.
  https://www.youtube.com/watch?v=evM6M50Gfo0

  Wstydź się Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Geneza pseudonimu Szedzielarza:
   “W konspiracji Szendzielarz działał początkowo w strukturach tzw. Kół Pułkowych, jednej z licznych w tym czasie grup konspiracyjnych, przyjmując pseudonim „Łupaszko” (po słynnym zagończyku z okresu walk z bolszewikami w latach 1919-1920 ppłk. Jerzym Dąbrowskim).”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Szendzielarz

   “Jerzy Dąbrowski, Dąmbrowski, Dombrowski[1] herbu Junosza, ps. "Łupaszka" (ur. 29 kwietnia 1889 w Suwałkach, zamordowany 17 grudnia 1940 w Mińsku) – podpułkownik kawalerii Wojska Polskiego, "zagończyk".”
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_D%C4%85browski_(podpu%C5%82kownik)

   Usuń
 6. Tak to można streścić :
  " Generalnie bełkot gloryfikujący Ludowe Wojsko Polskie kolaborujące z sowieckim okupantem i gloryfikujące wyzwoleńczą sowiecką armię. Kwiecień pierdoli, że gdyby nie Rosjanie my byśmy dziś nie żyli w wolnym kraju? Po pierwsze Rosjanie nie walczyli z Niemcami w naszej obronie tylko we własnej, a Polskę przy okazji wyzwolili z zamiarem jej późniejszego okupowania i wymordowania tych wszystkich, o których wiemy."

  Można jedynie dodać, że tak na prawdę co pokazały już dawno dokumenty IPN nie było żadnego " Ludowego Wojska Polskiego". To była w czasie wojny armia złożona z Polaków i sowietów w "Polskich mundurach" . Po wojnie w te "Polskie mundury" wskoczyły koszerne komuchy.

  A nawet ta część Polaków z tak zwanego "LWP" co była przeciwna sowieckiemu systemowi została albo zabita albo pojechała z powrotem na Sybir. Armia chcąca wyzwalać kraj to była przy Andersie i czekała do końca aby uderzyć na sowietów chcąc wyzwolić Polskę od czerwonej zarazy, którą dziś gloryfikuje kwietniołak i jemu podobne mendy. Co on tam opowiada głupoty zrównując system Niemiecki z sowieckim.
  Z dokumentów jasno wynika, że jak sowieci weszli w 1939r z Niemcami do Polski to na wschodzie zaczęła się rzeź i wywózki Katyń , Miednoje , Ostaszków, itd. i tak było do 1941r, potem jak wrócili idąc na zachód to znów wymordowali ludność Polską. Reszty mordów dokończyli po wojnie. A potem okupowali 50 lat Polskę. Są dokumenty i dane na temat Ludobójstwa dokonanego przez komuszy koszerny system i kolaborantów "polskich" ze zrytymi czerwonymi baniami takimi jak u kwietniołaka. Te archiwalne dokumenty sporządzali sami sowieci. Zaś powojenne czerwone książeczki którymi macha idiota to propagandowe czerwone śmiecie już dawno zweryfikowane przez historię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego się nie da ani oglądać ani słuchać. Przerósł Grossa i inne chazarskie antypolskie mendy. Jak widać już zapuszcza bródkę ala Lenin, popłuczynie po Izraelu Moisiejewiczu Blanku, któremu zaczyna się powoli dorabiać życiorys rosyjsko-kałmucko-żydowsko-niemiecko-szwedzki. Niedługo się okaże że chazarzy zrobią z niego kosmitę.

  Tak jak z Dzierżyńskiego zrobili POlaka.
  Z Marksa Niemca, z Róży Luxemburg "Polkę"-Loewenstein. a wystarczy iść na cmentarze i popatrzeć, kto tam w tych wybitnych mogiłach leży.
  Tam się można wszystkiego dowiedzieć np gen.Wacław Komar - Mendel Kossoj, Julia Brystiger - Prajs im podobni przebierańcy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale się wykręca,ale się wybiela czerwony kmiot i daaaalejjjjj KŁAAAAMIEEEEEE DO ZRZYGANIA...i nie dość że z historią na bakier to i z geografii cienias..."przejście graniczne z rosją w Gołdapii"-owszem ,ale matoł ponoć "służył" jako "sierżant" w Chruścielu a stamtąd rzut beretem do Mamonowa czy Grzechotek (jakieś 10-15 km do granicy z ruskami) i wątpie że taki czerwony ryj nie skusiłby się na tańszą wóde od rusków-czyli coooo??? W DUPIE BYŁ I GÓWNA NIE WIDZIAŁ...kłłłłłaaaamcaaaaaa !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z niego taki sam "sierżant" jak i "kapral", "najemnik" i "poszukiwacz".
   Powrót do podstawówki , kto go w ogóle ze szkoły podstawowej wypuścił ?.

   Usuń
  2. kwiecień w wojsku na pewno nie był prosty wniosek u niego „Ogniomistrz Kaleń” to Szeregowy Kaleń” zdegradował sierżanta do szeregowca, po za tym w naszej armii żeby zostać podoficerem to trzeba minimum zawodówkę mieć a oficerem to maturę, po podstawówce to nawet na szeregowego niechętnie biorą tym bardziej wariatów oni mają kategorię „E” całkowicie nie zdolny do służby i życia

   Usuń
 9. tylko ja jeste i ja jeste;;; ale ma dialekt menelski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się całe życie pod sklepem stało ciągnąc bełty to nie ma co się doszukiwać jakiegoś dialektu.

   Usuń
  2. Nooo :))) i to Jezdem,bylyźmy..kto BYLYŹMY??? Jak zawsze nikt czyli nie BYLYŹMY

   Usuń
 10. Problem nie leży w Kwietniu i jego bredniach tylko w głupocie i niewiedzy ludzi. Szkoła uczy, ale niewiele z tego zostaje. Nudne lekcje i przymus nauki sprawia, że młodzież szybko zapomina to co było na lekcjach historii. Tu pojawia się taki Kwiecień co koloryzuje i ubarwia swe opowieści tworząc wokół siebie aurę odkrywcy eksploratora. Ludziom to imponuje, że facet biega po terenie ubiera się na wojskowo i nawija z pełnym przekonaniem. To wystarcza by nikt nie zagłębiał się w to co mówi tylko przyjmował wszystko na wiarę. A wystarczy kilka kwestii sprawdzić choćby w Wikipedii nie mówiąc o innych bardziej wiarygodnych źródłach i okazuje się, że wszystko co mówi to kłam.
  Bo głupota ludzka nie zna granic. Dla ludzi liczy się bardziej opakowanie, a nie zawartość. Czapeczka marineska, chusta arafatka, kurtka wojskowa, bagnet u paska i ciemne okulary i ludzie jak zahipnotyzowani widzą sowiogórskiego Indianę Johnsa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety po 1989 odziedziczyliśmy element „naukowy” i „sądowniczy” potomstwo resortowe jeszcze długo będzie chronić zbrodnie swoich przodków oskarżając o nie innych, między innymi po przez takich jak Kwiecień, powtarzać kłamstwo już nie 100 razy tylko 1000 aż stanie się prawdą tym bardziej, że osoby wierzące w te brednie nie mają ochoty czytać wolą oglądać filmy. Bieganie po lesie i górach i pieprzenie głupot to nie jest badanie tajemnic one będą jeszcze przez parę lat tajne, prawdziwi badacze najpierw szukają dokumentów spisanych oraz żyjących świadków, a nie bajek pijaków spod budki z piwem, od takich to można usłyszeć „ile to Niemcy złota wywieźli” jak by mieli tyle ciężarówek to by wojnę wygrali. Co do twierdzeń jakoby mu coś jakiś Jarecki opowiadał pokazywał hm typowy objaw schizofrenii między innymi są głosy wyobrażenie osób zdarzeń dziwnych wizji, chociaż po Polsce łaziły takie podejrzane typy, tylko oni byli najczęściej pracownikami UB później SB, szukali ukrywających się niedobitków z AK, NSZ, WiN.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja to tego kretyna to teraz odbieram tak jak tych patałachów od rekonstrukcji historycznych co przjeżdżają na K750 i wciskają kit że to BMW i że to sprzęt z wojny hhahahahaaahaahh a pelikany to łykają....tak samo działa kwietniołak...łykajcie dalej kwietniowy kit tempe pelikany

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem w stanie zakumać że ktoś typu Kwietniołak żeni komuś kity....,ale żeby samego siebie oszukiwać "misjami" i "dowództwem gen.Polko" to trzeba być solidnie JEBNIĘTYM...nooo,ale NSRy tak mają,przyrost formy nad treścią...i nie spełnione marzenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki tam z niego NSR ?, to taki sam wymysł jak te wilkołaki i zombie z filmów klasy B, dzieciaki graja w wolfsteina i nagle zjawia się jakiś matoł i krzyczy to prawda, wilkołaki biegają po górach i już jest radocha :). Gra przeniosła się w real :).
   Podniesie pierwszy lepszy kamień i rzecze oto Tajemniczy kamień Himmlera którym odprawiał otwarcie wrót :). A te gimbusy w to wierzą :-).

   Usuń
  2. Zapomniałem dodać, Brawo panie darku, dziekujemy panie darku, co za wspaniała wiedza. Taki kamień to jest dopiero odkrycie. Czekamy z niecierpliwością na następny film, w którym kwietniołak opowie nam co widział w telewizji, wyczytał w internecie oraz książkach które pisali siepacze Stalina. :-), może też zobaczymy następny kamień którym odprawiano na jakiś schodach-ołtarzu tajemne obrzędy w wykonaniu pana darka który co róż wciela się w kogo innego, a przede wszystkim ma połączenie prosto do mózgu poprzez kosmos, a stacją wzmacniakową sygnału jest psychiatryk w Tworkach :).

   Usuń
  3. Zapomniałeś o kamieniu, który kwietniołak znalazł u siebie w łazience i nie wie skąd się tam wziął :-), był tam pewnie od nie pamiętnych czasów i pamięta Etrusków :), otwierano nim wrota :).

   Usuń
 14. Hahahahaha, patrzcie na tekst na interii dotyczacy wojskowego przebieranca!
  http://fakty.interia.pl/prasa/news-gazeta-krakowska-falszywy-major-w-mundurze-z-internetu,nId,1670750

  Ale tam przygolono Kwietnia, przejrzyjcie komentarze, jazda na Kwietnia az milo.
  Lajkujcie ten tekst tak zeby podbilo go wyzej, tak samo z komentarzami dotyczacymi Kwietnia, wasze lajki to ich wyzsza pozycja pod tekstem a jak wiemy interia to zasieg razenia ogolnopolski i miliony odbiorcow.
  Wrzucajcie linki do bloga.

  Hahahaha!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybrane komentarze o kwietniu

   Po Riese kreci sie oszust udajacy przewodnika, opis: marineska, demobil, arafatka, okulary przeciwsloneczne, notes. Podaje sie za wojskowego NSR a wyszedl z psychiatryka w Malborku, naciaga ludzi na kase

   Mamy takich wiecej udajacych wojskowych NSR i przewodnikow po RIESE, zobaczcie: klamstwa-riese.blogspot.com

   D. Kwiecien tez jest takim oszustem udajacym zolnierza NSR i przewodnika. Oszust trzepie kase wciskajac ludzia bajki i kit. Ostrzegam przed nim!

   Podobnym oszustem jest Dariusz,Kwiecien mieszkajacy w Lodzi a podszywajacy sie pod podoficera NSR. Koles przebiera sie w marineske, demobil, arafatke i brylki przeciwsloneczne, nawalony udaje przewodnika i znawce Riese(nie ma uprawnien) a oprowadzanym ludzia mysla historie o grasujacych tam hybrydach, wilkolakach i potomkach Himmlera. Powoluje sie na NSR nawiedzajac muzea i strzelnice gdzie organizuje swe lewe prelekcje-platne opowiadanie bredni przeklamujacych historie. Facet ze schizofrenia latajacy bezkarnie, udajacy wojaka, exkomandosa, sily specjalne, pletwonorka, grotolaza i instruktora sztuk walki-zadnym z nich nie jest tylko trzepie kase na naiwnej publicznosci.

   Kariera Nikodema Dyzmy w wersji z mundurem :)

   Prawie jak Kwiecien, sowiogorski prebieraniec udajacy szweja. :)

   To tak jak Darek Kwiecien udajacy zolnierza NSR, podstaraly pijak latajacy w arafatce i demobilu po RIESE, udajacy komandosa i przewodnika a koles gubi sie w terenie. Co ciekawe odpowiedzialne organy nic z nim nie robia, bezkarnie udaje wojskowego, przewodnika i historyka a wciska pijackie majaki zmyslane na miejscu i jeszcze za to kasuje, nie ma zadnych uprawnien i wiedzy za to ma zolte papiery. Wprowadza ludzi w niebezpieczne miejsca wyludzajac przy tym kase, ostatnio z Szendzielarza 'Lupaszki" pajac zrobil upowca ktory niby rezal lachow!

   //////////////////////////////////////////////////

   I to jest cała prawda o kwietniu, o czym piszemy od bardzo dawna.

   Usuń
  2. Hhahahahah aleeee numer z tymi komentami :))))))) zajebiście,poszło w świat na oficjalnej stronie "dobra robota" hahahaha!!!!

   Usuń
 15. Bitwa o Poznań, książka znaleziona na śmietniku, kwietniołaka "perełka" . tam było jej miejsce na śmietniku. Nikt oprócz komuchów nie czyta już tych sowieckich propagandowych komunistycznych pierdół pisanych na zamówienie Stalina.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale jaja , czy ja się przesłyszałem ? Ten śmieć pokazał ludziom, że byli żołnierze wyklęci ?. Ten sam czerwony śmieć który Łupaszkę nazwał bandytą, a żołnierzy AK mordercami ? . Czy to mówił ten czerwony śmieć czy jego klon ? . Pojeb totalny.

  OdpowiedzUsuń
 17. Proponuję złożyć wcześniejsze wypowiedzi debila w formie dźwiękowej i to co teraz bredzi wyrywkowo. I dać tam linka na You tube w komentarzach nie komentując. Tylko to co gadał i gada. pokazać na przykładzie porównania tą schizofrenię.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwiecień się nie skupia na wunderwafe tego typu :), ty pacjencie wszelkich szpitali skup się lepiej na wzięciu odpowiednich pigułek i nie zapijaj wódą. Bo ci się w deklu poprzestawiało, raz gadasz że wunderwafe to jakieś Plany Himmlera to znów że to lebensborn, raz że to Otwarcie Wrót, a raz że czołgi i samoloty. Idź się lepiej leczyć na nogi bo na głowę to za późno. To są skutki picia wódki i czytania komunistycznej propagandy.

  OdpowiedzUsuń
 19. kwietniołak całym majatkiem jaki masz to są pigułki na głowę i arafatka. Co ty sie tam spinasz że ktos do ciebie dzwoni i zaprasza na jakieś sympozja :). Śni ci się nieźle, jedyne zaproszenia to na policję do sądu i na leczenie w wiadomym zakładzie. Tak znamy cie w Głuszycy nie ma wątpliwości, wiemy pod którym sklepem łoisz z kumplami menelami.

  OdpowiedzUsuń
 20. po raz kolejny kwiecień na swoim blogu zapierdolił niezrozumiałym bełkotem:
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/02/ukaszu-kazku-dlaczego-zesz-jak-tomasz.html
  o co mu chodzi tym razem ??????????? :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto to wie, pomawiał już wszystkich, znów się nachlał i teraz czepił się Łukasza Kazka , jebnięty klient :). Ostatnio pomawiał S. Michalika jak sie nałoił.

   Usuń
 21. Tomek, zerknij na profil tego gościa, jest tam nagranie z jakiegoś programu tv gdzie ten Kazek opowiada o starych fotografiach i historii. To pewnie o to chodzi Kwietniowi.

  https://www.facebook.com/people/%C5%81ukasz-Kazek/100004058252375

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zerknęliśmy i mamy o tym nowy temat dzięki.

   Usuń
 22. 100 razy bardziej wole oglądać materiały Kazka niż Kwietniołaka.Typ chociaż pokazuje fanty,fotki no i najważniejsze -normalniejszy...,ale jak widać Kwieciowi ludzie realnie drążący temat nie pasują i jak zwykle "to Ja wszystko znalazłem,to Ja go wprowadziłem,wszyscy kłamią,MOJA PRAWDA JEST NAJMOJSZA" hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 23. Widzieliscie ostatni wpis kwietnia?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.