niedziela, 8 lutego 2015

Antypolska świnia kwiecień nadal robi z żołnierzy Armii Krajowej złodziei, gwałcicieli i podpalaczy.

Jak pamiętamy kwiecień w ostatniej audycji nazwał Łupaszkę Ukraińskim nacjonalistą i kolaborantem z SS twierdząc, że Łupaszko miał słynne powiedzenie riesać polaków, lachów.
Potem potwierdził to jeszcze w komentarzach na YT o czym pisaliśmy w przedostatnim naszym wpisie, a co znajdziecie w osobnym temacie na górze bloga.
Potem kwiecień na wystąpieniu w Poznaniu tłumaczył się debilnie, że nie chodziło mu o Zygmunta Szendzielarza-Łupaszkę tylko o jakiegoś innego Łupaszkę bo według niego podobno takich Łupaszków było dużo i tym określeniem nazywano na Ukrainie bandytów. Nie jest to prawda. Na Ukrainie nigdy na Polaków czy złodziei i bandytów nie mówiono łupaszki. To czysty wymysł kwietnia obliczony na wykręcenie się od tak haniebnego pomówienia Łupaszki.
Na domiar złego na ostatnim wystąpieniu kwiecień oznajmił, że AK Armia Krajowa składała się z przestępców i bandytów. Potem znów się z tego wycofywał twierdząc, że nie cała AK była zlepkiem jakichś bandziorów. Wszystko to co mówił ostatnio kwiecień nosi znamiona celowego robienia z AK i jego żołnierzy mówiąc krótko bandytów i ma na celu rzucenie cienia niesławy na żołnierzy Armii Krajowej. Te kwietniowe pokrętne wypowiedzi noszą znamiona antypolskości i są echem dawnej EKWDowskiej propagandy przeciwko ludziom walczącym z każdą okupacją i tą niemiecką i sowiecką.

Przejdźmy do ostatnich popisów intelektualnych tej antypolskiej świni zakamuflowanej pod pseudo patriotycznymi sloganami i ubranej w czerwoną flagę dawnego związku radzieckiego.

Zgnilizna i skrzydła


Oto świat kwietnia w, którym żyje. Świat demonów i potworów, uskrzydlonych istot zmiennokształtnych NA DODATEK.
Czy trzeba to więcej komentować?


Tak to prawda. Na tym blogu, który kwiecień poleca czyli na blogu, który założył koniczyna nazywający się dariusz jastrząb właściciel firmy Krosoft z Krosna, jest prawda o Tomaszu Sidorze czyli o mnie samym. Ale ta prawda nie tkwi w komentarzach tego skurwysyna w, których opacznie komentuje moje wypowiedzi zebrane z rożnych stron internetowych tylko w samych tych zeskrenowanych wypowiedziach oddających moje poglądy i przekonania. Nie po to je pisałem kiedyś na internecie by się ich wstydzić. Wyrażam jasno swe poglądy na religię, kwestie tzw "obcych", których uważam nigdy nie było, i wiele innych spraw. Ta antypolska świnia dariusz jastrząb przeinacza moje wypowiedzi i błędnie je interpretuje nie rozumiejąc ich, ale to typowe dla maniaka, który szuka dziury w całym i czepia się wszystkiego czego można by coś tam od siebie przylepić chorego. 
Mogę mu jedynie podziękować, że dzięki jego pracy chociaż część moich wypowiedzi na internecie poznacie, bo przecież mi zawsze chodziło by moje zdanie i poglądy poznało dużo ludzi. Tylko zaznaczam antypolska świnio jak posługujesz się moimi tekstami to dawaj ludziom linki do pełnych wypowiedzi by każdy mógł je przeczytać w szerokim kontekście. 
Po pierwsze  o jakich paradach Ukraińców w mundurach SS ta antypolska świnia mówi? Gdzie i kiedy?
Bo to, że ugrupowania odwołujące się do UPA są na Ukrainie to fakt, ale są to na szczęście ugrupowania marginalne tak samo jak niektóre nasze Polskie ugrupowania nacjonalistyczne.

Po drugie Niemcy nie będą stacjonować na naszym terenie by chronić nas przed Ukraińcami tylko prze ewentualną napaścią Rosji. Tej antypolskiej świni coś się pojebało mówiąc kolokwialnie i nie bardzo wie skąd możemy spodziewać się zagrożenia.

No i po trzecie, znów ten plan Himmlera. To wszystko ma być dowodem na plan Himmlera? Jaki kurwa plan, co on pierdoli ludzie? Uroił sobie jakiś plan Himmlera i wszystko dla niego jest planem Himmlera. Czasami wydaje mi się, że kwiecień to jest plan Himmlera o czym on sam pewnie jeszcze nie wie....


Po pierwsze niech ta antypolska świnia lepiej odpierdoli się od żołnierzy AK z, których niedawno zrobił zlepek złodziei, szabrowników, napadających na Polskie wsie i kolaborantów z SSmanami.

Po drugie ta antypolska świnia znów użyła określenia obliczonego na zmarginalizowanie liczebności Polskich Żołnierzy AK i ich zdyskredytowanie pisząc: Gdy nieliczni Polscy żołnierze AK ideo-logiści walczyli dla rządu na uchodźstwie  on już nie istniał , angole zerwali z nim stosunki.../
Nawet teraz po raz kolejny ta antypolska świnia usiłuje umniejszyć znaczeniu walki żołnierzy AK subtelnie sugerując wam, że była to banda idiotów ideowych, walcząca dla samych siebie. 
Już samo to stwierdzenia powinno wam wskazać, że ta antypolska świnia cały czas dąży do zdyskredytowania AK i całej partyzantki walczącej o pełna niepodległość Polski DO SAMEGO antypolska świnio KOŃCA. Żołnierze AK składali przysięgę, że będą walczyć do końca, a, że widmo wolności oddalało się zastępowane widmem niewoli sowieckiej to do końca wierząc, że naród za nimi pójdzie walczyli w lasach przeciwko tym, którym dziś służy ta antypolska świnia. Z resztą co ja was będę uczył historii o AK sami poczytajcie i zweryfikujcie te parszywe słowa tej antypolskiej świni.
Kolejna sprawa, antypolska świnia pisze, że banderowcy i UPA dostawała zrzuty od aliantów??? Odkąd pamiętam co nieco z historii to wiem, że UPA była wspierana jakiś czas przez Niemców, a nie aliantów. 
I ostania kwestia, antypolska świnia twierdzi, że prawdziwą historię Sosabowskiego poznał nie tu w Polsce tylko tam w Holandii? 
A ja poznałem prawdziwa historię kwietnia na Madagaskarze.../Jak tej antypolskiej świni ktoś kiedyś mordy nie rozbije za takie teksty to będę zdziwiony.

Jest to kolejny tekst w stylu NKWDowskiej propagandy służący zdyskredytowaniu żołnierzy Armii Krajowej. 
Po pierwsze wątpię by Roman Paszkowski powiedział te słowa jakie przytacza ta antypolska świnia. Jeśli tak to kiedy i gdzie? Jakiś dowód na to gdzieś jest?
Po drugie nigdy w szeregach Armii Krajowej nie było bandytów, którzy kradli, palili, gwałcili. Robili to WYŁĄCZNIE CI Z WOJSKA LUDOWEGO, którzy wespół z sowieckimi działaczami wysiedlali prawdziwych Polaków ze swych domostw, prześladowali ich za antysowieckie poglądy i antykomunistyczną działalność i walkę z sowiecką okupacją. Następnie ci z ludowego wojska Polskiego przypisywali wszelkie zbrodnie i bandytyzm tym z Armii Krajowej robiąc z nich w oczach społeczeństwa bandytów, co niestety udawało się w czasach powojennych. 
Dziś kwiecień ta parszywa antypolska świnia usiłuje dalej rzucać cień hańby na żołnierzy AK takimi tekstami. 
Nikt w imię AK nie gwałcił nie rabował i nie palił będąc w AK. Robili to jak powiedziałem ci, którzy chcieli skłócić społeczeństwo z żołnierzami AK i zrobić z nich bandytów.

Kwiecień cały czas też usiłuje wyplatać się ze słów jakie powiedział na Zygmunta Szendzielarza Łupaszkę, że był kolaborantem z Niemcami i Ukraińskim nacjonalistą wplatając jak się da słowo Łupaszka w tego typu teksty by potem wykręcać się, że nie miał Szendzielarza na myśli tylko jakiegoś innego Łupaszkę. Łupaszka był wtedy tylko jeden. To kwiecień nazywa żołnierzy pod komendą Łupaszki łupaszkami. 
Wszystko po to by jak najbardziej zagmatwać swe wypowiedzi i zdyskredytować żołnierzy walczących u boku Łupaszki. 

Natomiast inną już kwestią był problem faktycznych szmalcowników i bandytów Polskiego pochodzenia. Ci nie byli w szeregach AK, bo Armia Krajowa wiedziała co z takimi robić..../


Po mimo, że oficjalnie pan Jerzy Strzelewicz ze strzelnicy Dwór Grunwaldzki zapowiedział mi przez telefon i drogą elektroniczną, że kwiecień nie ma wstępu na tą strzelnicę, kwiecień nadal posługuje się szyldem reklamowym tej strzelnicy reklamując swoje spotkania w Poznaniu. Będę w najbliższym czasie wyjaśniał tę kwestię dla czego kwiecień wykorzystuje nadal szyld tej strzelnicy do swych reklam.

A na marginesie czy są jeszcze jacyś kretyni chętni na te antypolskie brednie? I to jeszcze za 40 zł od dzioba.DODATEK 1

Na okrasę zobaczcie kolejne pomówienie stworzone w chorej niedorozwiniętej głowie
Napisał to na blogu swego przyjaciela z Krosna Dariusza Jastrzębia vel koniczyna gdzie obaj w maniacki sposób dają upust swym frustracjom i bezsilności wobec mojego obnażania kwietniowych kłamstw i antypolskich wypowiedzi:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-i-jego-teoria-na-temat.html?showComment=1423301276005#c4345377141024012031

Który to już raz kwiecień sięga po tego typu pomówienia i kłamstwa? Nikt już tego nie policzy nawet ja. Mogę po raz kolejny napisać, że wszystko co ta antypolska świnia napisała w tym komentarzu jest NIEPRAWDĄ.
Mam kartę wędkarską od kilkudziesięciu lat, nie należę do żadnego koła poza przypisanym z racji  miejsca zamieszkania, Nie kłusuję, przestrzegam zasad regulaminowych, na nikogo nie pisze donosów/to w stylu kwietnia, przypomnijcie sobie jak dzwonił do Caritasu by oskarżyć Tomka Brożka o jakieś oszustwa w celu pozbawienia go pomocy po pożarze/ na łowienie z łódki nie trzeba mieć specjalnych pozwoleń, no i nikt nigdy nie wytaczał mi za nic sprawy i nie bardzo wiem za co mógłby.
Kłamstwa kwietnia i rzucanie tego typu steków oszczerstw i pomówień sa wynikiem jego najczystszego wrodzonego skurwysyństwa zmieszanego z chorobą i zaburzeniami umysłowymi.

15 komentarzy:

 1. Hhahahaha to Kwietniołak nie dowiaduje się już historii po budką dla lumpów i meneli jego pokroju,tylko z Holandii....kolejna tajemnicza podróż Kwietniołaka..HAHAHAHAHAHAH AAAA KŁAAAAMIEEEE QRWA JAK Z NUT!!!! Może w Tworkach otworzyli dla niego oddział pt.Holandia- "Dario-tam też leży Himmler wszystko ci opowie" hahahahahahahaha Trzeba być totalnym bez mózgiem żeby poklaskiwać teoriom tego PIERDOLCA KWIETNIA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory Daria Kwiatkowska mówiła o wilkołakach i zmutowanych psach grasujących w podziemiach Riese i Gdańska. Teraz zaczyna się jazda o zmiennokształtnych uskrzydlonych :)
   Chyba te skrzydła widzi jak do red bulla doleje gorzały.

   Usuń
 2. DODATEK 1
  Kolejny stek pomówień stworzony w chorej niedorozwiniętej łepetynie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś wygląda na to że ta strzelnica z nazwą "Dwór Grunwaldzki" ma powiązania nie tylko z nazwy ze " Zjednoczeniem Grunwald". A tam wiadomo kto siedzi .

  ZP "Grunwald" było najbardziej twardogłowom częścią PRON-u. Jej członkowie to w zdecydowanej większości konserwtywna część PAX-u i beton PZPR. Właściwe to w okresie PRL te najbardziej ortodoksyjne grupy we władzach często łączyły ze sobą idee komunistyczne z endeckimi. Natolińczyccy, Partyzanci ZP "Grunwald".

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten Dwór był wylęgarnią czerwonych, bo jednak dostać zezwolenie na broń to trzeba było być raczej umaczanym. pierwszemu lepszemu z ulicy nie dają.

  I wcale bym się też nie zdziwił gdyby Kwietniołak był członkiem byłej bojówki ORMO , wylazł spod skrzydła Hempla który w Łodzi aktywnie działał. Było nawet założone tam SWP. gdzie Hempel był wykładowcą.

  To że kwietniołak ma z banią to nie znaczy, że reszta czerwonaków to idioci.
  robią swoje i finansują takich szmaciarzy jak kwietniołak co mają nierówno pod sufitem. nie można inaczej wyjaśnić tego, że pomimo tylu dowodów na to iż gościu działa antypolsko i ma z deklem, to mimo wszystko z nim współdziałają.

  Red White dokładnie to pokazuje, kto to wszystko finansuje i kto miesza w baniach tym ludkom.

  Jak się tam spojrzy na ich stronę ze zdjęciami lewaków to wszyscy tam wyglądają jak Trocki lub Lenin, a część żeńska jak Róża Luxemburg. Co ciekawsze to i nacja ta sama. kwietniołak w swojej arafatce idealnie się w ten nurt wpisuje. Typowy czerwony bojówkarz, gęba ma też odpowiednie rysy po tate i mame.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wygląda że za kwietniołakiem stoja czerwoni, skąd się wziął kwietniołak.

   Pojawił się pod Rzeczką sprzedając plastikowe łuki, nagle Dawidowicz zrobił mu stronę, potem wylądował w TV u byłego czerwonego, ten mu umożliwił "prelekcje" na Polkom, potem wylądował w Dworze w Tucznie razem ze swym promotorem, potem ląduje na Włodarzu u następnego specjalisty S. który lata helikopterami i którego powiązania można sobie znaleźć ( Margo- Wałbrzych).
   Następnym etapem była pewna Pani, która nic do wiadomości przyjąć nie chciała i kwietniołak żenił u niej swoje brednie.
   W tym samym czasie wydawany jest jego " przewodnik po Riese" i występy na "strzelnicy Grunwald". W miedzy czasie ląduje w " Starej Babci" w Bydgoszczy i tam lewakuje z właścicielem.

   Nic nie dzieje się z przypadku. Bezrobotny jeżdżący po całej Polsce i wciskający kity o narodzie wybranym, i bohaterach z czerwonym sztandarem, opowieści o jakimś planie Himmlera, a brak opowieści o pejsatym planie przejęcia kraju, te książeczki prosto z magazynów byłej PZPR. Kto to finansuje ?

   Usuń
  2. Zaraz napiszę wam coś po czym opadną wam kopary :)

   Nadal niezrozumiałym dla mnie jest dla czego po mimo zapewnień Jerzego Strzelewicza z tej strzelnicy, że kwiecien nie ma na nią wstępy kwiecień i Druzyński piszą w swych reklamach spotkań o jakichś zajęciach na tej strzelnicy?
   Nie wiem czy obaj blefują czy jednak zapewnienia Jerzego Strzelewicza były tylko farmazonem ? Wszystko z czasem się wyjaśni przecież.
   A teraz napiszę wam coś po czym opadną wam kopary.
   Gdy pierwszy raz zadzwoniłem na tę strzelnice do Jerzego Strzelewicza i opowiedziałem mu jak kwiecień zrobił z Łupaszki zdrajce ten nie dowierzał własnym uszom. Na to ja mu mówię, że wszystko jest do sprawdzenia i posłuchania. Ten mi coś tam mówi, aż wreszcie mówi:
   na prelekcje kwietnia przychodzi po kilkunastu prokuratorów!!!

   Ja na to przez chwile milknę i mówię to niemożliwe? Nap[rawdę? Myśląc sobie w duchu kurwa kolejny jebnięty jak kwiecień pociska mi jakis kit.
   Strzelewicz po chwili dodaje: no panie przecież wiem kto przychodzi na strzelnicę bo mam wgląd do księgi wpisów...

   Od razu wyczułem, że z facetem coś musi być nie tak, ale myślę sobie, że to, że na strzelnice przychodzą prokuratorzy to normalne. Tak gdzie ja chodzę postrzelać w Warszawie też przychodzą policjanci i prokuratorzy, lekarze i wiele innych grup zawodowych. Tylko, że Strzelewicz powiedział to tak jakby chciał mi pokazać, że na kwietnia chodzą prokuratorzy by słuchać jego bredni.
   Nic to se myślę, myśląc że dalej pociska kit i kończę swą opowieść o kwietniowych łupaszkowych pomówieniach. Strzelewicz wysłuchał z niedowierzaniem, ale i nieukrywaną konsternacja i powiedział, że to zweryfikuje.
   Za jakąś godzinę oddzwania do mnie w całkiem innym nastawieniu i przemiłym głosem oznajmia, że wszystko się potwierdziło i, że kwiecień nie ma wstępu na strzelnicę. Na to ja równie miłym tonem dziękuję za wysłuchanie i żegnamy się w dobrej atmosferze.
   Kwestia prokuratorów jakby odeszła w dal.

   Po jakimś czasie znów dzwonię do Strzelewicza i pytam w końcu jak to jest, że kwiecień i Drużyński nadal mają informację na swych stronach o prelekcji mającej odbyć się na tej strzelnicy?
   Tym razem pan Strzelewicz nie był już taki miły i powtórzył co powiedział w drugiej rozmowie, że kwiecień nie ma wstępu na strzelnicę, ale też on nie chce brać udziału w naszej wojence i odcina się od każdej strony.
   Ok myślę sobie ganiał go pies i kończymy tę dość niezręczną z jego strony dyskusję. Potem wysłałem jeszcze do niego emaila, który opublikowałem na blogu-czytaliście.
   Podsumowując nadal nie wiem czemu kwiecień posługuje się logiem strzelnicy Dwór Grunwaldzki w kontekście zapowiedzi swych przyszłych spotkań z pelikanami łykającymi urojony bełkot?
   Biorę pod uwagę, że kwiecień blefuje by podnieść rangę swych spotkań, lub Strzelewicz pociskał mi kit i w jakiś sposób kwiecień i Drużyński nadal mogą być tam gośćmi tylko bez oficjalnego na ich stronach pełnego informowania, że tam te prelekcje się będą odbywać.

   Kilkunastu prokuratorów na prelekcjach kwietnia.... wyobrażacie to sobie? Może dla tego tak, a nie inaczej wygląda nasz wymiar sprawiedliwości.   Usuń
  3. Ty chyba chłopie nie zdajesz sobie sprawy z tego że nie masz jedynie do czynienia z daunem. Daun służy tylko jako tuba, to tylko taki propagandzista ze zrytym beretem. Ty się przyglądnij na to gdzie TV mistrza Z. głosi swoje pomysły i kto tam się zjawia. Czy ty myślisz sobie, że Heops tak sobie przyszedł i rozkopał kościółek na Ślęzy, a potem pojechał do Egiptu..

   Ty nawet nie wiesz że w Walimiu ostro działał "Grunwald". Czy Ty myślisz, że te brednie kwietniołaka o 30 adwokatach i prokuratorach wzięły się z nieba?. Że ten daun sobie to wymyślił, za głupi na to.

   Myślisz że przyszedł jakiś głupek z ulicy na strzelnicę i ktoś mu udostępnił oraz dał broń do ręki na sali. Że te brednie o mutantach w Riese to sam wymyślił?.

   kwietniołak to głośnik a urządzenie nagłaśniające stoi gdzie indziej. Tobie się wydaje że przybywa do Rzeczki do właściciela ten menel z pod budki z piwem, i właściciel daje mu Qada aby sobie pojeździł ?

   To jest po to aby przyciągnąć ludzi i robić im wodę we łbach, a im więcej czerwonego jadu tym lepiej, i nie ważne czy robi to czubek, ważne aby szło to w świat, "kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą" i nie wymyślił tego Goebels tylko czerwoni towarzysze przed nim.
   Masz teraz cały obraz sprawy. Żadnych dowodów, NIC jedynie czerwone kłamstwa z PZPR ubarwione bajką o Riese.

   Tak się kończy ta historia. Ich propaganda pozostanie na You Tube i jeszcze długo mącić będzie w głowach młodych niedouczonych gimbusów oraz starych tęskniących z komuną. Cel został osiągnięty.

   Usuń
  4. Znajac Kwietniowe pierdolololo to zacisl swoim typowym kitem: “przyjdzie kilkunastu prokuratorow, goscie z Kanady, Alaski i Wyspy Thule. Przyjedzie tez wojskowy pulkownik mieszkajacy na Elefantynie i general WP, ja jestem ioficerem NSR ale mam misje specjalna wiec nie moge o tym wiecej mowic.”

   Usuń
  5. To ze tak powie to jest jasne, tak mu powiedzieli to tak powie, oczywiście dołoży sobie do tego armię Himmlera :).

   Usuń
 4. A czy ktoś zauważył, że temat spotkań to "Tajne bronie Hitlera", ale żadna jego audycja nie jest w tym temacie pierdoli cos o łupaszkach ,akowcach, hybrydach o ukrainie o napoleonach i bóg wie o czym jeszcze. A gdzie główny temat nigdy o tym nie wspomina. Jeden wielki bełkot i co prelekcja to wiecznie to samo powiela swoje kity.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bydlak odpierdolil kolejna audycje gloryfikujaca komune:

  https://www.youtube.com/watch?v=Hf5hFS4J1jw

  Podaje propagandowy ciulaty film "Lotna" jako przyklad "jak to wygladalo" w Kampani Wrzesniowej!
  Ja pierdole co za bydle!

  "Szarża z szablami na czołgi" - idiotyczna propaganda zaborców":

  http://zbigniew-sz-n.salon24.pl/124124,szarza-z-szablami-na-czolgi-idiotyczna-propaganda-zaborcow

  A dalej to juz kurwa rece opadaja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu wyciągnął te swoje Leninowskie katechizmy. Pieprzy jak potłuczony.
   niech już lepiej bzdurzy o skrzydlatych wilkołakach jeżdżących na drezynach ziejących ogniem. Gościu jest do rozwałki.

   Usuń
  2. Kwiecień już dawno jest rozwalony, sam się rozwalił swoimi bredniami o AK, Łupaszce i wielu innych absurdalnych rzeczach. Jedynie debile go słuchają jak małpy w zooTV Zagórskiego.

   Usuń
  3. Nie wytrzymałem i musiałem wyłączyć, ręka sama się rwie aby temu chazarowi jebnąć przez ekran.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.