czwartek, 22 stycznia 2015

KWIECIEŃ ZJADŁ MUFLONA!!! ZE SKÓRY ZROBIŁ PAŁATKĘ!!! SZKIELET ZAWIESIŁ NA DRZEWIE-WROTA SIĘ OTWIERAJĄ!

Czarna magia Riese - ciąg dalszy

"Szkielet zwierzęcia powieszony w lesie Zamku Książ

Witam serdecznie,

jak w temacie podsyłam Panu zdjęcia szkieletu jakiegoś zwierzęcia (chyba całkiem świeże), szkielet ktoś umocował na drewnianym trzonku znajdującym się przy trasie żółtego szlaku w kierunku starego Zamku Książ  (od strony Świebodzic/Pełcznicy).


Zdjęcia wykonano dziś 18/01/2015 ok. godziny 12.00.


Jak zachowano szkielet w takiej postaci i po co ktoś je powiesił koło szlaku?

Pozdrawiamy, na bieżąco śledzimy Pana bloga


Anka i Janusz"
A, że oczekiwana sroga zima nie nadejszła to zjadł też pałatkę bo po co mu ona w gorącej grocie!
Dzisiaj nie będzie mojego komentarza. Za to będzie czyjś inny. Radzę przedtem się wysikać :)


The end.

DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

69 komentarzy:

 1. Czarną okultystyczną "magi " to mają w deklach ci co słuchają analfabetów i wariatów.

  Oni do dziś nie wiedzą, że w lasach żyją lisy, w powietrzu latają kruki i ptaki padlinożerne, nie wiedzą że padlinę czyszczą mrówki do gołej kości.

  To banda niedouków i baranów stadnych, którym można wcisnąć każdy kit byle był "tajemniczy". Siedzą przed tymi komputerami od małego i jak pojadą raz do lasu albo zobaczą filmik na You Tube z cyklu fiku miku nakręcony przez czuba który wejdzie do piwnicy i nie zapali światła to dostają "tajemniczego szału w pustych łbach" :-).

  A jak ktoś powiesi szkielet na kiju których bo szkieletów i kości (dzików, muflonów, kotów, psów, saren) po lasach pełno gdyż zwierzęta padają ze starości lub choroby. kwietniołaki padają wtedy na kolana i modlą się do orga z balkonu o otwarcie jakiś wrót. Takie matoły średniowieczne :).

  Wśród tych matołów prym wiedzie stary matoł kwietniołak wymyślający urojone brednie. Lekarze psychiatrzy powinni ustanowić nowy podział opóźnienia w rozwoju umysłowym.

  Na szczycie drabiny opóźnienia umysłowego stoi kwietniołak, następnie debil, potem idiota, a na końcu dopiero daun. Z tym ,że daun w porównaniu do kwietniołaka to naukowiec. Zresztą nie trzeba słuchać kwietniołaka analfabety, wystarczy spojrzeć na jego fizjonomię i już wiadomo z kim ma się do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, dla tego zawsze możesz coś napisać tu dla potomnych i masz pewność, że zostanie opublikowane. Cenimy sobie merytoryczne komentarze, które piszesz. Nie publikujemy tylko takich z "atakami ad persona" w naszą stronę. Od takich roi się u kwietnia na blogu i kanale YT pisanych przez niego jego madziunię sunię i kilku zjebów takich jak koniczyna/dariusz jastrząb i tych co mu klakieruja wspomagając w tej okultystycznej nazistowskiej krucjacie. :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I słusznie, eremita k9, od czubków trzeba trzymać się z daleka.

   A co do tego Twojego stwierdzenia :

   "Do tego fakt ten spowodował, że stałam się mało wiarygodna w swoim środowisku. Jacyś ludzie skutecznie stworzyli śmieszną mapkę mojego poruszania się w terenie i przedstawiając mi ją poinformowali mnie : 'jesteś od Kwietnia, zginiesz'. Czy to groźba? Informując o zdarzeniu Darka odpisał mi: 'jak wszystkim wiadomo znajomości ze mną tak się kończą'. "

   Obserwując działania tego typka, można zauważyć że szybko przechodzi od postawy skrzywdzonego do ataku.
   Można też zauważyć, że sam sobie tworzy mity o sobie, nieprawdziwe fakty i wydarzenia , zmyślony życiorys, przecież prawie wszyscy w Głuszycy wiedzą jakie lumpy pod sklepami wystawały.
   Tą mapkę stworzył prawdopodobnie kwiecień. Ci ludzie straszący to też kwiecień lub jego paru wyznawców.
   Znane już są przypadki gdy kwiecień z boczkiem ukrywali się po krzakach z lornetkami aby zobaczyć kto z kim się spotyka. To są ludzie niezrównoważeni emocjonalnie i przez to dla słabszych mogą być niebezpieczni. on próbuje wokół siebie stworzyć nimb osoby tropionej przez jakieś czarne Land Rowery, Kay Mulerów, czarnych esesmanów z głębin planety śmierci. To taka bajka dla naiwnych. On jedyny ma tajemnicę jest jej strażnikiem tropionym i niszczonym przez siły ciemności.

   W rzeczywistości zaś jest psychicznie chorym podstarzałym już gościem z problemem alkoholowym, próbującym wyłudzać kasę na naiwnych i niedoukach. Tak na prawdę to na niego trzeba uważać, bo jak to z wariatami bywa nie wiadomo co zrobi wariat jak się go do ściany przyciśnie. Tym powinny się zainteresować odpowiednie instytucje oraz lekarze. Zanim komuś stanie się krzywda.

   Usuń
  2. "
   W rzeczywistości zaś jest psychicznie chorym podstarzałym już gościem z problemem alkoholowym, próbującym wyłudzać kasę na naiwnych i niedoukach. Tak na prawdę to na niego trzeba uważać, bo jak to z wariatami bywa nie wiadomo co zrobi wariat jak się go do ściany przyciśnie. Tym powinny się zainteresować odpowiednie instytucje oraz lekarze. Zanim komuś stanie się krzywda. "

   10/10 esencja osoby Kwietnia.

   Usuń
 4. No panie Darku pan to potrafi dowalić komuś! Gratuluję sprawności intelektualnej i bogactwa wyrażanych myśli zawartych w jakże skondensowanej formie. Inni by wyrazić swe zdanie o panu muszą posiłkować się rozwlekłymi tekstami opatrzonymi dziesiątkami argumentów, a pan szast prask za pomocą kilku wyrafinowanych słów wyraża głębię swych myśli:

  /smierdzi tomaszem idioto Sisidorem, sidor tepy jajo pocie, sidor ty w ointernecie smierdzisz, sidor tepaku, tOMASZU pSIWORZE, tomasz idiote sidor/

  Panie Darku od dawna raczy nas pan tak skondensowaną formą wyrażania myśli i muszę przyznać, że jest pan w tym mistrzem, niepowtarzalnym i niedoścignionym erudytą. Trochę się panu dziwię, że chce się panu za każdym razem wkładać tyle wysiłku intelektualnego w takie teksty, to przecież musi bardzo obciążać szare komórki. Czy nie lepiej było by pójść o krok dalej i zamiast wysilać intelekt wyrazić swe myśli w małpich minach i gestach? Przecież te tumany tak sprecyzowanych słów nie zrozumieją, ale jak nakręci pan audycję w, której będzie pan stroił miny, pierdział ustami, wywalał jęzor, drapał się jak małpa po głowie, puszczał bąki, a na koniec jak pan rzygnie na blat to z całą pewnością wszyscy pana widzowie przekaz zrozumieją jeszcze bardziej. Wtedy zakasujesz pan tego sidora na amen! A sawiak i reszta z rogala na czele na pewno popuszczą w gacie!
  Bo przecież panu zależy by na pana widok szczali po nogach no nie?
  Więc do dzieła panie Darku. Jutro niedziela jest okazja im dowalić.

  PS
  A za tego Łupaszkę to nie wiem kogo bardziej się bać. Polskich Narodowców czy Ukraińskich nacjonalistów/.../

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On się zaciął,i powtarza to samo w kółko jak zacięta płyta :). No i jeszcze kołacze mu się w pustym łbie Centrum komina i ul. Lipowa :).

   Usuń
 5. Najlepsze jest to,że jak to pisze to pewnie śmieje sie z tych swoich tekstów i mowi sobie ale mu dosrałem ale ja jestem zajebisty. A jak wytrzeźwieje to mowi kurwa co ja napisałem musze to skasowac i tak za kazdym razem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z robienia z siebie "pacana" można jedynie mieć zniżkę medyczną na pobyt w takich miastach jak np. Tworki, Bolesławiec, Lubiąż, :).

   Usuń
  2. Osobiscie uwazam ze nie powinno sie odpuszczac taki akcji temu wariatowi, najlepiej zlozyc zawiadomienie do prokuratury to jest pewnosc ze dalej sie nie posunie.

   Juz ma kilka spraw, jak to sie wszystko nalozy to na bank zostanie nie tylko ukarany ale trafi za kratki lub na przymusowe leczenie w zakladzie zamknietym za recydywe. Tam jego miejsce-za kratami lub w pokoju bez klamek, tylko tam nikogo nie skrzywdzi.

   Nie moizna miec litosci dla takiego smiecia, tym bardziej ze zostawienie sprawy wcale nie daje spokoju-to juz przerabialo kilka osob.

   ps. o jakim 2gim blogu piszesz?

   Usuń
  3. O drugim blogu koniczyny na, którym w prostacki sposób fingując screny wyżywa się na Tomaszu: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com

   Usuń
 7. Idioci, kretyni, chamy - skąd się wzięli. Kwiecień bije ich wszystkich na głowę https://www.youtube.com/watch?v=BpoK28EP_jE

  OdpowiedzUsuń
 8. https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=gI_tLWTt_1A&x-yt-cl=84503534

  Też jestem "we wszoku" wsioku, trzeba było ten kamień podnieść i pokazać jak to ten więzień z tym kamieniem po schodach szedł. Tunel, małpy, smersz w mezimesti , jarecki umarł i żyje, krypta w lodowni w Jugowie, Wirówki do uranu na stacji przeładunkowej w Głuszycy Górnej. Totalny odjazd.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wogóle wczesniej pisałas ze masz w dupie ze kwiecien i tomek sie kłócą i nie wnikasz. Teraz cos za bardzo sie udzielasz . Nie mam co do Ciebie zadnych pretensji. Ale czy nie jestes jakas prowokatorką. Chociaz po tekstach u Kwietnia na blogu to chyba raczej nie. Ale nie wiem co o tobie myslec . Ludzie są różni a teraz w tej powiedzmy wojennce to cholera wie kto jest kto.

   Usuń
  2. Witam, chciałbym doradzić aby Pani zapoznała się (jeśli jeszcze tego nie zrobiła) z wizytówką Kwietnia, pod każdym tutaj wpisem jest link do niej :) Na prawdę warto poświęcić trochę czasu i poczytać do czego jest zdolny ten człowiek. Pozdrawiam! ;)

   Usuń
  3. Z kim chcesz się spotkać w cztery oczy?, bo z Twojego tekstu nie wynika. Z kim chcesz się spotkać i do kogo mówisz ?.

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie dziewczyna jest spoko.
   Tylko po kiego grzyba zawieszasz te truchła na drzewach? Czy to rodzaj dokarmiania zimą sikorek? :)))

   Usuń
  2. Panowie Tomasz Sidor i Karol Sawiak (eksplorator) juz zlozyli pozwy przeciwko Kwietniowi-szkalowal ich, zastrzaszal, dreczyl otoczenie, grozil, skladal falszywe donowsy i pomawial, wydzwanial do pracy, rodziny i znajomych pomawiajac.
   Skazanie go to tylko kwestia czasu a kazdy kolejny pozew z tego samego paragrafu bedzie dla Kwietnia recydywa za ktora kara jest ciezsza.

   ps. Anonimow to jest tu z kilkunastu jesli nie kilkudziesieciu tak wiec rozumie zamieszanie, nie kazdy chce sie ujawniac aby nie narazac sie na ataki tego psychopaty i jego sfixowanych, fanatycznych pomagierow.

   Usuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Darek chyba faktycznie daje w palnik podczas weekendu, bardzo aktywny komentator z niego na blogu Kończyny - napisał nawet: "Kończyna to Tomasz Debil sidor" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie hehe to kretyn dokładnie tak napisał tu: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/01/jak-to-jest-tomaszu-idioto-sidorze-byc.html

   zrobiłem skrena by jak usunie było na pamiątkę:

   pełny sken tematu:
   http://zapodaj.net/6a5ccdb7fdcd1.jpg.html

   wycinek z samym komentarzem kwietnia:
   http://zapodaj.net/417ebf71352ee.jpg.html

   w następnym temacie przy okazji pokażemy całą intelektualną twórczość kwietnia na blogu swego kumpla z Krosna :)

   Usuń
 13. Ciekawy comment na blogu koniczyny:

  "To mozna bardzo latwo udowodnic:
  Niech prestissimo zadzwoni do koniczyny na nr. Krosoftu, nagra rozmowe i opublikuje.
  Nastepnie niech koniczyna zadzwoni do prestiego na nr. prywatne a ten go nagra i wrzuci na strone co rowniez moze zrobic koniczyna.

  Skoncza sie szczeniackie przepychanki i bedzie jesne jak na dloni kto jest kim."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę Państwa nie zadzwonię do tego łachudry z jednego prostego powodu. BO MAM 100% PEWNOŚCI, ŻE TO JEST ON I MAM NA TO DOWÓD,KTÓREGO NA RAZIE POZA TYMI, KTÓRE JUŻ POKAZAŁEM NIE CHCĘ UJAWNIAĆ.

   To nie jest w moim interesie dzwonić do niego bo zgłosiłem sprawę na policji i za jakiś czas Dariusz Jastrząb będzie musiał wykazać, że to nie on ukrywa się pod nazwą koniczyna i, że to nie jego autorstwa są te wszystkie maile do mnie oraz pomówienie na stronie antysidór.
   Gdyby Dariusz Jastrząb nie był koniczyną to po pierwsze nie ograniczył by się do zdawkowego maila do mnie twierdząc, że to nie on jest koniczyną, tylko po drugie zadzwonił by do mnie i w normalny sposób zaoferował by pomoc w ustaleniu sprawcy koniczyny tych maili do mnie i pomówienia na antysidór.
   Każdy niewinny człowiek tak by zrobił i pragnął by czym prędzej wyjaśnić to nieporozumienie starając się również czym prędzej przekonać mnie do usunięcia o nim tego co jest w kąciku koniczyny.
   Jak widać nie zrobił tego i nic nie wskazuje by wykazał jakąkolwiek dobrą wole w pomocy ustalenia prawdziwych personaliów koniczyny. Wniosek? Jest oczywisty. DJ to koniczyna i na odwrót.
   KONIEC I KROPKA a reszta na sali rozpraw.

   Usuń
 14. Heheehhee...Daryjusz daje dzisiaj w czapke jak nic...filmu brak,ale tematów na blogu rzuciłłłł......buuuuhahahaha

  OdpowiedzUsuń
 15. Kwietniołakowi już sie wszystko pojebało w łepetynie, Łupaszko -ukrainiec z UPA, koniczyna to Sidor, Centrum komina to koniczyna, ma już kisiel w deklu i jedyny przebłysk to ul.lipowa :-), okultyzm , Himmler, wrota, Poznań , Afryka, Holandia, Lebensborny, czarne słońce przed oczami po pierwszej flaszce i Łódź :).

  Betoniarnie, kupki kamieni, wszędzie podziemia, wszędzie wilkołaki, eksperymenty , szklane trumny, termosy, kabanosy, studzienki, asfalt, akumulatory, land rowery i kay mullery, ottony i gazony , Hildy i Bildy, baranice gozdnice, wersalki i śmieciarki , kamienie i jeże, ołtarze i kałamarze, schody i lody, Alaska, Nebraska, Anglia , Francja , PZPR i ONR ,
  Komandosi, arafatki, pasiaki i Makaki , krasnoludy i demoludy.
  Łooooooo Boże gdzie ja jestem ? Wrota mi się otwarły?

  https://www.youtube.com/watch?v=ZVJhQczEiv4

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=rJAufWUHLSY&x-yt-cl=84503534

  Na pewno kwietniołak przejdzie do historii tak jak "Johny radyjko", jest tak samo popularny :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...,ale kolo ;))))) z ryjka dużo normalniejszy niż kwiecio :)))))))) takiemu można browara postawić chociaż wesoło ;)))))

   Usuń
  2. I bajerę ma szybszą :)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. To całe otwarcie wrót kojarzy mi się z jednym-Kwietniołak wali flache "wrota mu się otwierają" i wali w gacie kloca czyli wykonuje tzw. brązowe siodło na wymiar ;))))))) i to tyle

   Usuń
  5. Ojej jakie wy tu obrzydlistwa wypisujecie :)
   Ale faktycznie po każdej flaszce kwiecień dostaje na tydzień rozwolnienia umysłowego i wydala z siebie intelektualne fekalia.
   :)

   Usuń
  6. Jasne że obrzydlistwo,bleee...bo jak to zaschnie to na drugi dzień przy sciąganiu gaci...bleeeeee...łącznie z depilacją rowa i...i najważniejsze-rozrywanie hemoroidów-i stąd takie zachowanie się p.Kwietniołaka..ponoć każdy kto przy hemoroidach sam "grzebie" tak się zachowuje i nie trzeba szukać tu choroby umysłowej :))))))))))))))))))

   Usuń
  7. ha ha wrota się otwierają pewnie po pijaku zobaczył trailer Iron Sky 2 https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI
   problemy z deklem pewnie ma po tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=qWQ-pc9YDsA

   Usuń
  8. Proponuje jednak nie posługiwać się tego typu docinkami to w stylu koniczyny i samego kwietnia. Wiadomo, że działalność kwietnia wzbudza w wielu obrzydliwe skojarzenia i rozumiem, ze czasem chce się zniżyć do jego poziomu i jego klakiera koniczyny bo czasem człowiek nie wytrzymuje i chciałby pogadać na ich poziomie, ale po co maja nam potem zarzucać, że sami posuwamy się do jakiś skrajnie niskich docinek? Przecież to w stylu kwietnia napisać to:
   http://zapodaj.net/f8049d3e9955e.jpg.html

   Usuń
  9. Hard core teraz będzie....Przychodzi Kwietniołak do lekarza-Panie doktorze jak kobietka leży tak na plecach z rozchylonymi udami to ten "dzyndzel" to gdzie jest? Tak wyżej czy niżej??? -No wyżej!!! Qr----a znowu hemoroida ssałem....

   Usuń
  10. :)))))
   Proszę nie zaniżać poziomu tego bloga
   :))))

   Usuń
  11. Ok!!! Już więcej nie będę,ale nie mogłem się powstrzymać...Gallów przepraszam...a z "K" mam dalej zacną bekę :))))))

   Usuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  13. Czasami jeśli się zażartuje w taki sposób, a nie jest to dla kogoś-dla nas tu normą to jest to śmieszne, ale jeśli tak jak kwiecień i koniczyna taki poziom pokazuje się od kilku lat to nie tylko nie jest to zabawne, ale żałosne. Kwiecień droga ermitko skompromitował się wiele razy tylko wielu pelikanów tego nie zauważało. Może wreszcie po tym jak zrobił z naszego narodowego bohatera Zygmunta Szendzielarza Łupaszka kolaboranta z niemcami i ukraińskiego nacjonalistę pelikany przejrzą na oczy jaki to antypolski śmieć i chwast? Dla tego założyłem ten dział by dać szansę rehabilitacji tym wszystkim, którzy wspierali kwietnia w jego antypolskiej działalności:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html

   Usuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  15. @eremita k9
   Polecam dla beki audycje Kwietniolaka kiedy nadaje n mocnej bani-czerwony, spuchniety pysk, trzesawki glowy, sztuczna mimika, belkotliwa mowa)-wtedy ma jazdy z Elefantyna, Thule, Wyspa Hakon, atramentyzacja rteci, Vasco da Gama podbijajacym Meksyk i Peru, kanguroludzmi skaczacymi w Gluszycy, malpie uciekajacej na drezynie i odstrzeliwujacej sie ruskim z tunelu kolejowgo, wilkolakami gadajacymi z nim w studni, jazdami z wirami poziomymi a nawet pionowymi, wchodzeniem do kopalni walbrzych na 2800 metrow itp. kwiatkami...

   Tu mala probka:
   "roda, 9 lipca 2014
   Przepraszam za to ze znam prawdę o Riese
   Poszukiwacze z urzędu oraz z nadania atakują mnie jak piranie , które zwęszyły krew , nawet opłacają takie kreatury , których nazwisk nie wymienię , ale wiecie że to Zobten Dewiacje , .....   Daję rade, nawet pod ziemią 2800 Kopalnia Wałbrzych   To boli zejście na taką głębokość , krew waliła mi z oczu , uszy , byłem w domu .... kcę jeszcze raz
   Autor: Darek o 17:46 "

   http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/przepraszam-za-to-ze-znam-prawde-o-riese.html

   :)

   Kabaret w psychiatryku a ze szyje te bajki w otoczce wydarzen historycznych wplatujac w nie blednie najrozniejsze nazwiska, poprzekrecane daty i wydarzenia wyjete z miejsca i czasu...to garsc pozbawionych edukacji historycznej i instynktu samozachowawczego osob w to wierzy.

   Usuń
 16. Mamy nowy dział na głównej belce
  CZARNA LISTA PRZYJACIÓŁ DARIUSZA KWIETNIA

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html

  ku przestrodze każdego kto tego antypolskiego zdrajcę zechciał by wspierać.

  OdpowiedzUsuń
 17. łoj... czyzby dariusz sie zegnał , koniec opowiesci ?

  Koniec Unii Europejskiej
  To coś , tak samo jak Gender , Himmler wygrał ... Co nam pozostało tylko płacz i zgrzytanie zębami .....Już jest za późno na co kol wiek , politycy pięknie mówią , i co i nic ...


  Od 5- ciu lat starałem się coś Wam przekazać ,teraz pozostał Wam tylko Sawiak i Sidor oni Wam pomogom
  Autor: Darek o 17:05 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale bym się nie zdziwił gdyby znalazł soje drzewo..../

   Usuń
  2. Nawet liczyć do dwóch nie potrafi, jak sie kwietniołaku zmaterializowałeś w tej swojej "Innej RZeczywistości" to była jesień 2012r, teraz jest zima 2014r.

   Znowu ci się lata poprzestawiały ?. 14 -12 = 2 lata wciskania bredni, a nie 5. Wracaj do przedszkola, bo w pierwszej klasie podstawówki geniusze liczą lepiej od ciebie. A ta fałszywa data na blogu czyli kwiecień 2011 to niezła kwietniowa ściema :). takie pryma aprylis :).

   kwietniołak powinien się nazywać, " Jedna Wielka Czerwona POmyłka".

   Usuń
 18. Niedziela.... Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film....Gdzie jest film.... ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, gdzie jest film , gdzie jest film !!!!!.

   Ruch Na Rzecz uwolnienia Reksia od Wpływu Szaleńca.

   Usuń
 19. Chcieliście dowodów to je macie
  Ukraina , cały świat Arabski przeciw nam i słowa Angeli Merkel --- Islam jest niemiecki --- To najbardziej potwierdzające słowa istnienia Planu Himmlera ....

  Chyba przeciwko Wam pejsate szumowiny.

  OdpowiedzUsuń
 20. http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/czy-prawiem-nie-do-rzeczy-o-pogodzie.html

  brak słów....................................

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Nie bój się, on już ma nagrabione wszędzie, a od niego na pewno nie byli goście z autka :), wręcz przeciwnie i dobrze Cię ostrzegli...nie zadawaj się z czubkiem :).
   Jego brygada to on, szmalec- blondasek, ten co kręci i stęka zza kamerki. No i Reksio :). Jastrząb lata jedynie nad Soliną :-).

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Wręcz przeciwnie, znaczy że ktoś może Ci w niegrzeczny sposób powiedział dla Twojego dobra oraz zdrowia psychicznego, aby się z pacjentami zakładów psychiatrycznych nie zadawać. Jak to mówią nie ma tego złego co by w rezultacie na dobre nie wyszło.

   Jak zauważysz robiąc przegląd retrospektywny, to nie ma nikogo kto się otarł o tego osobnika i nie miał z tego powodu jakiś kwasów.
   Wszędzie gdzie się pojawiał stwarzał problemy i nikt " z samotnym podpalaczem wersalek" nie chce nawet rozmawiać. No bo o czym ?.

   Więc jak by nie spojrzeć na to co Ciebie spotkało ,spowodowało to że będziesz miała mniej problemów.
   Bo gościu jest ewidentnie niezrównoważony emocjonalnie. To wcale nie żarty, nie na darmo istnieją lecznice i zakłady zamknięte, tam też przebywają Napoleonowie z pozoru nieszkodliwi, aż do momentu gdy im coś do chorego łba strzeli lub usłyszą "zew Wilkołaka". A pacjent z nożem u boku co "gada do księżyca" po flaszce , a po następnej "zamienia się w hybrydę" do bezpiecznych towarzyszy w górach nie należy.

   A że Twój " Anioł Stróż" nieraz przemówi niecenzuralnie oraz dobitnie, to tylko po to aby być lepiej i natychmiastowo zrozumianym :).

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Nie wiem, czy znamy czy nie.
   Przykro mi , nie używam internetu i gg, gdyż GG kojarzy mi się z Generalną Gubernią :). Sednem sprawy jest że posłuchałaś " Anioła Stróża" kimkolwiek on był.


   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  10. 8 kilo kota Norweskiego :)

   Usuń
  11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  12. Jak, Utgard to musi być Riese, i Riese kot :).

   Usuń
  13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 21. Hahahahahahaaaa!

  Dalej jemy psychotropy, chlejemy i na pokaz piszemy:

  "
  poniedziałek, 26 stycznia 2015
  Haiti Polska kolonia
  Gdy Napoleon Zdrajca Polaków Bonaparte zesłał tam nasze niedobitki Legionów Polskich ,to ustanowił Polskie prawa do tej Rajskiej Krainy , czyli my mamy na Haiti swe korzenie Za Wolność Waszą i Naszą nawet na Haiti ......
  Autor: Darek o 13:45 Brak komentarzy:


  Przypominam
  W Sobotę tj 31 styczeń spotykamy się w Poznaniu godz 10 . Wszystkie info na podstronie . ....


  Autor: Darek o 11:49 Brak komentarzy:


  Czy prawiłem nie do rzeczy o pogodzie
  Kilkadziesiąt mejli ze USA , tam jestem guru , dzisiaj mają mały armagedon Nowy Jork pod śniegiem ....
  I to bardzo dobrze tak jest gdy równa się bogu - USA+Bóg = zagłada najbardziej zakłamanego państwa na świecie + jego satelity czyli Polska też ... Byliśmy satelitom ZSSR , a teraz USA , nadal nie ma Viz dla Polaków , ale Amerykanie ochoczo pija naszą krew , Polską krew na polach wszystkich swych śmierdzących wojen ...

  - Jeszcze nikt nie zrobił dla Mnie tyle ,tylko za same obietnice co polacy - napoleon zdrajca Polski Bonaparte ...


  USAmeni też Nas Polaków tak traktują , kiedy Polska będzie Polską ....
  Autor: Darek o 11:43 Brak komentarzy:
  niedziela, 25 stycznia 2015"


  Na ladnie nasz sowiogorski wilkolak daje w czub, tango od piatku i dalej galopujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwala mu coraz bardziej. Własnie pisze się nowy temat wiec wszystko to skomentujemy.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.