poniedziałek, 26 stycznia 2015

kwiecień w pigułce czyli paranoiczny hamburger wizji i majaków i jak według kwietnia Bonaparte zdradził Polaków!

Dziś będzie hurtowo kwiecień w pigułce czyli paranoiczny hamburger wizji i majaków.
W ostatnich dniach kwiecień ku naszemu zawodzie nie nagrał żadnej audycji, na, która czekaliśmy z niecierpliwością. Czyżby bzdury jakie w ostatniej wygadywał na Zbigniewa Szendzielarza Łupaszkę /patrz tutaj: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html /były przysłowiowym gwoździem do jego trumny?
Chyba tak, bo po czymś takim to już tylko największe debile mogły by słuchać kwietnia bez sprzeciwu i w ogóle.
Oj kwiecień, kwiecień sam żeś się zastrzelił tym haniebnym pomówieniem Łupaszki, a właściwie to Łupaszka zastrzelił ciebie swym patriotyzmem i zza światów wykonał na tobie moralny wyrok śmierci jak na tych wszystkich komunistycznych zdrajcach z, którymi walczył, a którzy niestety do dziś panoszą się w naszym kraju dzięki grubej kresce żyda Mazowieckiego i wszystkich okrągłostołowych zdrajców narodu Polskiego.

Widać kwiecień popada w jeszcze większy amok, a wydawało by się, że już bardziej się nie da!
A jednak się da i co więcej w tym amoku dorwał sprzymierzeńca o ksywie koniczyna, który stworzył mu pole na swym blogu przeciwko mnie do odreagowywania i popisów intelektualnych o czym na samym końcu.
Ale wpierw nim przejdę do zasadniczego komentarza przyjrzyjcie się eksplozji urojeń kwietnia z jego bloga.

Czarna Magia Riese czyli kłopoty biznesmenów
Jak zwykle bełkot. Jakaś nieznana grupa, jakieś nieznane koła finansowe, jacyś neofaszyści, jakieś tajne spotkania, i jakiś nieznany radny gminy Walim co to niby propaguje cierpienia Niemców wysiedlanych z tych terenów. I w dodatku ten nieznany radny co to opisuje cierpienie Niemców według kwietnia jest zza Buga.
Bełkot z, którego ktoś niezorientowany niczego nie będzie wiedział. No, ale czego oczekiwać od ANALFABETY, który nie potrafi sprecyzować i w kilku zdaniach wykazać się ta fantastyczną erudycją jaką chcieli wykorzystać działacze PiS jeszcze tak niedawno?
Wrota się otwierają!


Wielkie Misterium dobiega końca 
I właśnie wrota się otwierają! Następuje depopulacja! Ale zaraz miało być o depopulacji, a w sumie jest o armii Tureckiej. Co ma piernik do wiatraka czyli co ma depopulacja do Turcji?
Co więcej własnie się dowiedziałem, że połowa Ukraińców to Muzułmanie! A jakże, a co tam, skoro połowa kont na google+ z, których ludzie jada po kwietniu za jego brednie należy według kwietnia do mnie to czemu i połowa Ukraińców nie miała by być Muzułmanami?
A Łupaszka ładuje swój karabin I CZEKA NA CIEBIE KWIECIEŃ W ZAŚWIATACH.../
Wrota się otwierają!


Chcieliście dowodów to je macie 
Tu też się własnie dowiedziałem, że Ukraina jest przeciwko nam i co więcej własnie się dowiedziałem, że Ukraina jest przeciwko nam stojąc ramię w ramię ze światem Arabskim.
Mówiąc krótko kwiecień nie tylko zrobił niedawno z Łupaszki Ukraińskiego nacjonalistę, ale teraz robi z Ukraińców muzułmańskich ekstremistów i braci Szariatu.
A wszystko to dzieło Angeli Merkel, która jest córka Hitlera i realizuje plan Himmlera.

Kończyna pisze prawdę 
A jakże!
Koniczyna nazywający się Dariusz Jastrząb ma na naszym blogu własny kącik/patrz na górze bloga/
Nie mogąc przeboleć, że już dawno ustaliłem kim jest straszył mnie w emailach, że założy bloga i zacznie pisać coś o mojej matce jeśli ja nie usunę tego bloga. To był łajdacki szantaż, po którym postanowiłem nie ceregielić się z tym psychopatą i założyłem mu na naszym blogu kącik. Ten w odwet założył bloga http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com na, którym wraz z kwietniem pomówili mnie o gwałt na jakiejś kobiecie, którego miałem dokonać jakoby z Karolem. Oczywiście zgłosiłem to na policję i wytoczę obu sprawę i jak myślicie wygram czy przegram?
Oprócz tego na tym blogu obaj czyli dariusz kwiecień i dariusz jastrząb/koniczyna dają upust swej frustracji atakując mnie w najbardziej prostackich i prymitywnych formach, co widać. Koniczyna wygrzebuje wyrwane z kontekstów moje wypowiedzi na internecie i komentuje je w typowy sposób dla pospolitego czuba w czym wtóruje mu kwiecień.
W dodatku nie ma odwagi dawać linków do moich stron z, których wziął wycinki mych wypowiedzi nie dając szans czytelnikom na weryfikację ich w całym kontekście wypowiedzi skąd pochodzą.
Jak łatwo się domyślić kwiecień musi bardzo przeżywać to, że ma takiego krytyka jak ja za sobą, który pokazuje ludziom jego łajdactwa, oszustwa, kłamstwa, prostactwo, głupotę i własne jego kompromitacje.

Koniec Unii Europejskiej
Bełkot zakończony lamentem, że chce nam coś przekazać, a my?
A my co? A my kwiecień już wiemy, że po Riese ganiają wilkołaki, w podziemiach Gdańska ganiają zmutowane psy, statki matki czekają na otwarcie wrót, Himmler jeździ motorem w podziemiach Riese, a duża małpa ubrana w esesmański mundur jechała na drezynie uciekając przed ruskimi i się ostrzeliwała z karabinu zanim zniknęła w tunelu pod Małym Wołowcem i wiemy o wielu innych niesamowitych rzeczach.
No cóż widać w tych słowach kwietnia bezradność i bezsilność na naszą głuchotę i brak poważnego odbioru PRZEKAZU.
Ale jak go poważnie odbierać skoro nadaje go analfabeta, który pisze: "pomogom"
???
Wrota się lekko "przymkły" :)

Czy prawiłem nie do rzeczy o pogodzie 
Kolejna sroga zima w USA, a właściwie pewien jej etap nieco mroźniejszy niż zwykle, a kwiecień już wpada w amok pogodowych apokalips.
W dodatku kwiecień dostaje z USA kilkadziesiąt "mejli" szkoda, że nie emaili, ale to szczegół dla takiego analfabety, i okazuje się, że jest tam guru! Ho, ho może kwiecień dostanie wizę do USA i wreszcie będzie spokój?
Wrota zamarzły w zawiasach.


Przypominam  
A na podstronie nie ma żadnego info. Dzwoniłem do tego klubu strzeleckiego by zapytać czy organizują z kwietniem jakąś imprezę, ale nikt nie odbiera. Będę nadal próbował i o to zapytam. Jeśli okaże się, że klub strzelecki Dwór Grunwaldzki jednak organizuje coś z udziałem kwietnia to trafi na czarną listę przyjaciół kwietnia tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html
Podejrzewam jednak, że po tym jak kwiecień zszargał dobre imię Zygmunta Szendzielarza Łupaszki nikt o zdrowych zmysłach na swym terenie, a szczególnie na jakiejś strzelnicy gdzie powinni być sami patrioci nie zechce go więcej widzieć, a kwiecień jak zwykle posługuje się czyjąś nazwą do swych celów chcąc pokazać, że nie wszędzie ma spalone mosty.

Haiti Polska kolonia 
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę,
Będziem Polakami.
Dał nam przykład Bonaparte,
Jak zwyciężać mamy.


Nie dość, że to ANTYPOLSKIE bydle zrobiło z Zygmunta Szendzielarza zdrajce Polski to i Napoleonowi Bonaparte się dostało.
Tomasz/presti

CDN.DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

17 komentarzy:

 1. Kfiecień mój guru pogodowy, ja kce film, kce film , 1800m pod ziemnią , krew z oczu, baranica. Wydostań nas bo wrota skrzypią, widać dupa i kamieni kupa.

  Hiny , Alaska, Nebraska łeb mi trzaska.Kfieeeeecień kce film.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech żyje Ruch Na Rzecz uwolnienia REKSIA!!!! NIECH ŻYJE,NIECH ŻYJE,NIECH ŻYJE!!!!! Dawaj filma!!!!.....hmmmm....gdzie on te pejsy chowa? hmmmm...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak mnie się wydaje ,że tym bełkocie o radnym dostało się Łukaszowi. Teraz to już chyba naprawdę w Sowich będzie kanałami latał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłeś- wziął na tapetę Łukasza..... z połamanymi skrzydłami nie polata zbytnio hehheh... Sami widzicie ze juz gania po Polsce wielki miłośnik Riese ( no czasem wieczorkiem zakradnie sie do Rzeczki żeby nie było, ze sie boi hehhe), W Sowich juz hybrydy na niego polują,,, Może ktoś zna jakieś miejsce , co nie zna april.. jednak jakaś pustka jest na YT, a może pan ptak łowny wel trójlistny by nagrał cos o budowie sieci IT na YT

   Usuń
 4. To też chyba o kwietniołaku buhahahahaa https://www.youtube.com/watch?v=wMNtzXbTg6w

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak widać za kwietniołaka na You Tube zaczął z jego konta pisać koniczyna , bo to nie kwiecień na 300% :

  "Proszę Cię, człowieku! Trochę kultury. To, że ktoś podszywając się pod moje nazwisko szczuje ludzi przez internet nie jest moją winą. Jak ja mam Wam tłumaczyć, że to zawistni szaleńcy starają się zasiać ferment w Środowisku... nie widzicie tego? W jakim świecie żyjesz."

  Nie ubliżaj proszę. Każdy ma swoje zdanie.

  Polecam podstawy metodologii http://pl.wikipedia.org/wiki/Ignotum_per_ignotum
  Tym czasem, dopuki się nie dokształcisz, nie ubliżaj proszę bo świadczy to tylko o Twoim poziomie :(

  No to front został zmieniony, teraz koniczyna będzie pisał kulturalnie, grzecznie a reszta komentatorów będzie bluzgać i kurwować na kwietniołaka, co stworzy obraz "grzecznego kulturalnego i merytorycznego kwietniołaka" i chamów bluzgaczy którzy się na niego niesłusznie rzucili :), jak ktoś tego nie widzi to jest kiep :).

  Kwiecień nie umie pisać i zdania złożyć , a ten co to pisze to koniczyna cwaniaczek, niezła zagrywka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak są już co najmniej dwa takie same konta pt. Dariusz Kwiecień
   1 https://plus.google.com/114983665271988380063/posts

   2 https://plus.google.com/100997383624927468486/posts

   Pytanie dla czego kwiecień skoro kwiecień to nie kwiecień lub kwiecień to kwiecień nie pisze z konta YouTubowego RieseOlbrzym?

   Odpowiedź jest prosta by potem nie tłumaczyć się z kompromitujących wpisów. Zawsze można zwalić na to, że ktoś się pod niego podszywa, ale konto Darek na blogerze nie kłamie i to co wypisuje na blogu u koniczyny.

   Usuń
  2. koniczyna pisząc jako kwietniołak poprzez te dobrze złożone wyważone zdania zrobi wrażenie pokrzywdzonego, pejsy zawsze tak robią , błędem jest teraz bluzgać, teraz trzeba grzecznie i merytorycznie.

   kwietnołak potrafi jedynie bełkotać bezskładnie, teraz leży gdzieś w koncie nawalony, a tamten lewus z Krosna pisze.

   Usuń
  3. Nawet ten komentujący też już to zauważył :

   " Kemot Kalow
   2 godziny temu (edytowany)

   +Darek Kwiecieńniczyna
   Znów nie sposób nie zareagować na paranoję w wydaniu Kwietnia i kolegów.

   Czy Wy naprawdę nie widzicie, w swej naiwności, niespójności?

   Czy zwróciliście uwagę, na interpunkcję, pisownię, etc., jednym słowem chaos, który serwuje Kwiecień??? Podobnie pisze w komentarzach.

   Dlaczego nagle z konta Dariusz Kwiecień ktoś pisze w zupełnie innej formie, jednocześnie poprawnie, z kulturą ???

   Wszyscy jesteście siebie warci. 

   Usuń
  4. Nie ważne z jakiego konta pisze, mało kto na to zwróci uwagę , za to pozostanie ogólne wrażenie jak to opluwa się niekulturalnie grzecznego kwietniołaka który nagle stał się aniołem :).

   Usuń
  5. "słuchajcie :) " jak mawiał kwiecień nie ma się co z tym przygłupem dalej szarpać. Kwiecień popełnił internetowe samobójstwo robiąc z Zygmunta Szendzielarza Łupaszki ukraińskiego nacjonalistę i kolaboranta z Waffen SS, a z Napoleona Bonaparte zdrajcę Polaków. Wystarczy -NAPRAWDĘ WYSTARCZY jak wszędzie gdzie was podkusi skomentować te jego brednie i matactwa wkleicie link do strony to opisującej, przypominam zawsze jest na górze bloga link:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html

   To wystarczy, żeby bał się wszystkich tak Polskich patriotów jak Ukraińskich nacjonalistów bo wszystkich tym obraził.
   On sobie zdaje sprawę, że popełnił niewybaczalny błąd i teraz kombinuje jak z tego wybrnąć.

   Usuń
 6. Wy źle interpretujecie to całe otwarcie wrót i jego misterium.
  Kwiecień to kacap, a po rusku wrota to nic innego jak morda/gardło.
  Czyli jak pisze że zaraz otwarcie wrót, to oznacza nic innego jak to ze bełty zostały zakupione i za niedługo nastąpi niekontrolowane spożycie przemysłowej ilosci taniego wina.
  Potem następuje misterium - stan upojenia, w którym kwicień jak indiański szaman, łączy sie z duchem himmlera i wieszczy losy swiata, losy Polski, Ukrainy, Turcji, łączy się nawet ze stacjami meteo i przepowiada pogode!!!

  I tak proszę państwa jest co tydzień. Zaczyna w piątek, tankuje aż do wtorku. W środe śpi, w czwartek myje pysk i nagrywa "audycje" i świeże wieści. W piątek do monopolu i po południu wszystkich uczciwie zawiadamia, że kolejne otwarcie tuż tuż.
  Pełny etat wernyhory a wy się kurwa śmiejecie.

  OdpowiedzUsuń
 7. koniec miesiąca i brakło kwietniowi na bełty to kamera poszła w komis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomniał sobie o Haiti że Napoleon dał mu Haiti, nabił wiatrówkę i poleciał odbierać (ze swoim oddziałem) Haiti.

   Coś chyba pomieszałem, nie z oddziałem a na oddział :), bo mu oddziałowa powiedziała ,że tam amerykanie hłeptają krew skrzypłocza.

   Usuń
 8. Mam do ciebie Tomku pytanie.
  Obiecywales ze jak Ci nie zalozy Kwiecien sprawy.. to obijesz Kwietniowi morde...
  Dales Kwietniowi trzy miesieczne ultimatum.
  Slowa nie dotrzymales.... podaj lepiej kolego reke swojemu przeciwnikowi bo nie daleko pada jablko od jabloni . Po co ten bezsesowny wulgaryzm w twoich wypowiedziach.? nieletni to czytaja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dariuszu jastrzębiu vel koniczyno tak bardzo byś toi chciał zobaczyć? Ja też tylko, że raz, że kwiecień omija Warszawę szerokim łukiem, a dwa, że nie przyjął wyzwania, które mu oficjalnie rzuciłem. Trzy, że każdy kto byłby przez takiego skurwysyna jak kwiecień pomówiony o tyle nieprawdziwych rzeczy już dawno by mu mordę obił za to wszystko i kwiecień prędzej czy później się doczeka. Na razie odpowie za swoje pomówienia przed sądem i to będzie najlepsze jego mordobicie.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.