sobota, 29 listopada 2014

Kolejny samotny atak schizofrenii i urojeń-czyli mam chody w urzędzie Marszałkowskim - RIESE ! JA TU QRWA RZĄDZĘ!

Poniższy temat ledwo zaistniał na blogu kwietnia, a już go usunął. Zapewne ciężar znajomości na najwyższych szczeblach urzędowych przerósł naszego strażnika Riese-owych tajemnic, że musiał go usunąć :)


Kolejna samotna noc w Riese  Po tygodniu od napisania tej notki kwiecień ją usunął ze swego bloga.

No cóż z pierwszego zdania wpisu można sądzić, domyślać się, a nawet mieć pewność, że nasz kwiecień na początku tego roku puknął w jakąś samotną zimową noc w Riese w jakiejś opuszczonej sztolni jakąś miejscową dziewoję i teraz cieszy się, że spłodził dziecko Riese. /a może to jego sponsorka z Łodzi, którą zaciągnął do sztolni?/No bo jak się zastanowić to chyba jedynym osiągnięciem na polu badawczym Riese dla kwietnia mógłby być chyba tylko taki wyczyn : - )

Niepokoi tylko to imię Jan.... czyżby narodził się nowy chrzciciel co poprowadzi tabuny zagubionych ku światłości wiekuistej mając po prawicy ojca z czwartego miesiąca roku?

:-)

A tak całkiem serio to miejcie się na baczności wszelkie "pajace" kopiące za unijne pieniądze w Riese bo nasz ojciec Jana tylko kiwnie palcem i tracicie posady, dotacje i prawa do poszukiwania tajemnic!

 Biedny ten nasz kwiecień, na tyle MILIONÓW fanów w całej Polsce sam od kilku dni za dnia i w nocy pilnuje tych jeszcze nie odkrytych sztolni. 

PS
Tak na marginesie.... kilka miesięcy temu kwiecień zapowiadał tęgą zimę już we wrześniu. Z tego tytułu napisał prośbę na blogu o skóry baranie, które jak wiemy do tanich nie należą...
Podobno znalazł się jakiś ofiarodawca i w takowe zaopatrzył kwietnia by nie marzł w swojej sztolni.
I teraz tak sobie pomyślałem, że ta zapowiedź zimy to było wyłudzenia od jakiegoś frajera kilku baranich skór, które teraz ozdabiają nie jakąś sztolnię tylko pokoik w łodzi gdzie mieszka ze swoją sponsorką. Ja na miejscu ofiarodawcy skór zażądał bym ich zwrotu, zdecydowanie!

:-)


DODATEK 1 AUDYCJANY
Czyli kolejne głupie wystąpienie schizofrenika, który niczego odkrywczego, madrego, ani naprawqdę ciekawego nie powiedział.


Opis w trakcie. Może jutro, damy szansę komentującym na YT i na naszym blogu :) Wyrywkowo wysłuchałem kilku zdań i już widzę, że kwiecień jest nakręcony parciem na szkło.
Już nawet widać po komentarzach na YT, że i jego wierni widzowie zmęczeni sa zapowiedziami i informacjami, które tak naprawdę niczego do tematu Riese nie wnoszą. Ciągle te same tematy w kółko o tych samych rzeczach ubrane w inne konteksty. Jednym słowem jak zwykle ch... dupa i kamieni kupa..

DODATEK 1.
Zapowiedziałem, że skomentuję te brednie w późniejszym czasie. Jednak nie zrobię tego z jednego powodu bo mi się nie chce tego słuchać. Mój komentarz i tak byłby zbędny w świetle tego co na youtube napisał pewien użytkownik: 

rolskidrakeski
pokaże pan w koncu jakies dowody? rozmowy z tymi ludzmi nagrane??? bo to juz jest nudne

Zaś inny użytkownik napisał coś co również wystarcza za cały komentarz:
Erich HoltzKolejna porcja bredni w wykonaniu Kwietnia, której nie sposób komentować. Odniosę się tylko do jednej kwestii: skąd u niego obsesyjne twierdzenie jakoby wszyscy zaprzeczają istnieniu lebensbornu. Przecież fakt działania tej instytucji nie jest niczym nowym dla historyków. Nie wiem kto może temu zaprzeczać, może tylko niedouczeni fani kwietnia. Istnieją opracowania naukowe na ten temat oparte na rzeczowych badaniach; Kwiecień posługuje się dziecięcymi gaciami jako dowodem. Powinienem teraz za przykładem Pletnia powiedzieć: "rozmawiałem z wieloma historykami". Otóż ja powiem prawdę: rozmawiałem z jednym historykiem na temat lebensbornu. Jego wypowiedź zupełnie nie pokrywała się z bredniami Kwietnia.

DODATEK 2 SPECJALNY EXTRA!!!
hrabina von de Riese
jeden z naszych czytelniku w komentarzu przypomniał poniższy materiał w, którym po kilkunastu sekundach od rozpoczęcia swego Riesowego bełkotu kwiecień mówi o jakiejś hrabinie von de Riese!
UWAGA zalecane odsikanie się przed oglądaniem tego materiału by nie suszyć potem gaci :)


DODATEK 3 SPECJALNY super EXTRA!!!

Znów nasz czytelnik podrzucił nam w komentarzu gdzie kwiacień tym razem nazywa jakiegoś inżyniera Von de Riese :)
Kretyn mówi to w 2:10Kwiecień von z Riese...

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

niedziela, 23 listopada 2014

MEGA absurdy w wydaniu upośledzonego pozera i pseudo znawcy historii-czyli choroba umysłowa nie tylko przybiera na sile, ale narasta parcie na szkło.


Zanim skomentuję co niektóre idiotyzmy jakie kwiecień wydalił ze swych ust zrodzone w chorym umyśle posłużę się kilkoma cytatami komentarzy pod tym materiałem na YT. Nie ma ich wiele bowiem niewiele osób jest w tematyce zorientowana i trudno im wyłapać absurdy jakimi karmi widownię ten przygłup, a jeszcze trudniej jest większości zweryfikować to co mówi i zauważyć, że to totalne głupoty wymyślone przez autentycznie NIEDOUCZONEGO TĘPAKA bez żadnej szkoły i przede wszystkim predyspozycji do zapamiętywania faktów, które sam je przeinacza by nadrobić te braki. Jednak zawsze jakiś % widzów jest obeznana w dziejach historii i oni na szczęście wyłapują to co kwietniowi brudna plugawa ślina na język przyniesie:

59:30 - Bogini płodności? U nas bogini płodności, miłości, rodziny nazywa się "Lela" (Dzidzileyla/Łada). Jest matką bliźniaków Lel i Polel (w legendach polskich znamy ich także pod imionami Waligóra i Wyrwidąb).

Darek już nie przesadzaj z tą tragedią II Rzeczpospolitej, bo zaczynasz kręcić.. :) Lubomirski i Zamoyski, Potoccy.. i mnóstwo mniejszych i większych właścicieli, nie miało wiele wspolnego z semityzmem, owszem Żydzi w Polsce zajmowali się bakowością i handlem, często przemysłem, ale kapitał był w dużym stopini Polski, a szlachta i ziemieństwo było właścicielami ziemi.. i na tym to polegało - - arystokracja, ziemiaństwo, szlachta, mieszczaństwo.. wszystko to zostało odebrane Polakom (prywatnym właścicielom) po wejściu Sowietów (ZSRS) po zakończeni II wojny światowej. Zamki, dwory, posiadłości, wszystko to odebrał komunimz i sowieci prywatnym właścicielom i zarządzała tym partia komunistyczna. Do 89 roku. Elity polskie mialy przed wojną bardzo dużo do powiedzienia i były wystarczająco silne, i wystarczająco zamożne, dlatego też nie obawiali się kapitału zydowskiego i wcale im to nie przeszkadzało. Tragedia wydarzyła sie dopiero po wojnie. Łódź była pod tym względem wyjatkowym miastem bo zajmowała się przemysłem włókienniczym, ale oglądnij sobie jeszcze raz Ziemie Obiecaną, tam jest postać Borowieckiego :) Może nie zauważyłeś, ale najważniejsza w całej tej historii.

Alex ! Darka ściągnąłeś - Jesteś wielki !!! Dzięki serdecznie. Porozmawiajmy TV to zajebisty kanał :-) Co do historii Słowian to na kanale Pawła Szydłowskiego jest ogromny kawał naszej prawdziwej historii a nie zakłamany bełkot akademicki czy w ogóle szkolny.

To nie jest dobry pomysł, aby ciągnąć ten wóz. 

Panie, zabytki znalezione odkopane przekazuje sie do najblizszego muzeum!!! nie dostaje 150 euro :)
, to dobre: jak sie nazywała bogini płodnosci rzepicha zona waligóry:))) co za bzdury....dlaczego pan april sie wypowiada w kwestiach pradawnych ziem polskich i mitologii jak nie ma pojecia...? a wiele rzeczy własnie zna z ....internetu:))
 co do tych dokumentów o ss: tak sie składa ze tez mam ten "dokument"czyli ksiązke ciekawą.....ale pan juz pieprzysz z polakami którzy w wehramchtu wstępowali: to było wsród kaszubów najcześciej tak że przychodzili niemcy po mężczyzne i kazali wybierac idziesz do niemieckiego wojska albo kulka w łeb lub ktos z rodziny lub wywiozą!!! to był najczesciej powód wsrod kaszubów no tutaj pana na nierzetelności już przyłapałem na całego!!!!
słowianie nie dodaje sie z POlanie:)))))))) no nie moge.....

...nie widze tutaj za bardzo powodu do tego aby pochwalac wypowiedzi na tematy pana kwietnia. nie jest autorytetem w żadnej dziedzinie, nie ma wykształcenia historycznego  - to tylko przykład....
dobrą lekcję historii proponuje Leszek Zebrowski!!!!

No to tyle komentarzy, teraz sam spróbuję zmierzyć się z niektórymi głupotami w tym materiale. 
Już na samiusieńkim początku gdy pojawił się prowadzący z kwietniem zasiadający przy stoliku/nie wiem jak wy/ odniosłem wrażenie, że prowadzący to paranoik. Pierwsze słowa jakie wypowiedział, pierwsze mimiki i pierwsze gibania ciała podczas zadawania pytania/zwróćcie na to uwagę/ pokazują, że facet jest na równi z kwietniem chory. To tak na marginesie z psychologicznego punktu widzenia.
Dobiło to wrażenie zadane przez niego kwietniowi pytanie: skąd się wzięła nazwa Słowianie?
Już zadanie takiemu debilowi takiego pytania, nieukowi i idiocie zakrawa na farsę bo to tak jakby zadać pytanie dotyczące budowy atomu hydraulikowi po podstawówce. 
Jednak kwiecień nie zrażony trudnością tematu i jego ZAGADKOWOŚCIĄ odpowiada, że Słowianie wywodzą się od Lechitów według jego znajomego badacza, a najprawdopodobniej od ludu zwanego Arianami gdzieś ze wschodu " od kultu słonecznego" Dobrnęliśmy właśnie w tej bełkotliwej odpowiedzi kwietnia do 2 minuty programu. Zwróćcie uwagę jakim kwiecień językiem mówi przez te niecałe dwie minuty. LUDZIE TOŻ TO JEST BEŁKOT NIEDOUCZONEGO HYDRAULIKA NIE UMIEJĄCEGO NAWET POWTÓRZYĆ WIEDZY PRZECZYTANEJ Z PODRĘCZNIKA LUB ZASŁYSZANEJ OD BYĆ MOŻE I HISTORYKA. Zwróćcie też uwagę na minę, miny prowadzącego w czasie gdy kamera pokazuje ich obu gdy kwiecień rozpoczyna ten swój wywód. Miny idioty i głupa-nie widzicie tego?
Ok, ale przejdźmy do poruszonego tematu. Co znalazłem w necie na temat Słowian. Otóż znalazłem nic. Czyli informacje, że pochodzenie Słowian jest tematem spornym i nie wyjaśnionym i, że temat ten pozwala ludziom właśnie takim jak kwiecień opowiadać na temat Słowian co im wyobraźnia podsunie. 
Na stronie: http://fronsac.republika.pl/slowianie/pochodzenie.htm znalazłem artykuł poświęcony pochodzeniu Słowian i już na samym początku jest informacja rozwiewająca wątpliwości:

O pochodzeniu Słowian napisano i powiedziano już bardzo wiele, ale do dnia dzisiejszego nie udało się w pełni odsłonić problemu. Praojczyznę Słowian próbowano już lokować w najróżniejszych miejscach posiłkując się przy tym niezwykle wyszukanymi argumentami na ich poparcie. Na miejsca, gdzie miała dokonać się etnogeneza Słowian wskazywano m.in. dorzecze Wisły i Odry, dorzecze Dniepru i Prypeci, tereny leśne zachodniej Rosji, obszary naddunajskie, Azję (obszary u stóp Uralu oraz za Uralem, a także nad Jeziorem Aralskim). W zasadzie jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia uczonych. 

Myślę, że ten fragment wyjaśnia wszystko, a po przeczytaniu całości artykułu na pewno więcej się dowiecie niż od tego downa kwietnia.

Ale zacytuję drugi fragment, który kompletnie obala brednie kwietnia jakoby Słowianie wywodzą się z jakichkolwiek dalekowschodnich ludów:

Dziś już prawie nikt nie ma wątpliwości, że autochtoniczny pogląd na pochodzenie Słowian (propagowany szczególnie przez polskiego archeologa prof. Kostrzewskiego - odkrywcę Biskupina) jest błędny, opiera się na wielu nielogicznych przesłankach. Wiadomo, że Słowianie nie byli znani Rzymianom. W źródłach rzymskich, które dotrwały do dziś, brak jest jakichkolwiek słowiańskich nazw miejscowych, imion, bądź przedmiotów. A tereny polskie były znane Rzymianom dzięki odwiedzającym je kupcom oraz państwowym ekspedycjom (jak choćby tej, która za czasów cesarza Nerona dotarła nad Bałtyk). Niestety rzymskie kroniki nie są precyzyjne w określaniu nazw ludów zamieszkujących ówcześnie dorzecze Wisły. Mowa jest o Wenetach. Wspomina o nich Tacyt lokalizując ich siedziby między Peucynami (ludem germańskim) oraz Fennami (ludem ugrofińskimi) i określając jako lud rolniczy bliższy Germanom niż koczowniczym Scytom. Ptolemeusz również wspomina o Wenetach, określając ich jako wielki lud, aby później wymienić go w niezliczonej ilości pomniejszych ludów w dorzeczu Wisły. Bardziej precyzyjna wydaje się lokalizacja Lugiów - plemienia bądź związku plemion (południowa część ziem polskich), wspominanych kilkukrotnie przez Rzymian. Dziś już wiadomo, że nosicielami kultur archeologicznych na ziemiach polskich w okresie rzymskim były plemiona germańskie: kultury przeworskiej (południowa Polska) - plemiona Wandalskie (prawdopodobnie określani jako Lugiowie) oraz kultury wielbarskiej (północna Polska) - plemiona Gotów i Gepidów. Ponadto brak jest jakichkolwiek śladów słowiańskich w nazewnictwie rzek, są one prawdopodobnie pochodzenia iliryjskiego lub italskiego. Powszechna jest ich wyjątkowa trwałość, mimo tego, że mieszkają nad nimi kolejno różne ludy. Tyle dowodów wystarcza, aby wykazać, że dorzecze Wisły i Odry nie nosi znamion słowiańskich w czasach rzymskich. 

i kolejny cytat:
Jeśli lokalizowanie praojczyzny Słowian na ziemiach polskich nie wydaje się sensowne, to gdzie ją umieścić? Należy posłużyć się hipotezami allochtonistycznymi, czy przyjąć, że Słowianie na ziemie polskie przybyli już "jako Słowianie". Teorie allochtonistyczne są poparte bardziej logicznymi argumentami, choć nie zawsze. Lokalizacja owej praojczyzny opiera się nierzadko na wybujałej wyobraźni uczonych. 
Na początek warto posłużyć się argumentami językowymi. Podobieństwo języków słowiańskich i bałtyckich jest uderzające. Szacuje się, że w językach słowiańskich i bałtyckich jest ok. 250 wspólnych słów. Języki słowiańskie i bałtyckie mają wspólne innowacje językowe niespotykane w innych językach indoeuropejskich oraz wykazują dużą archaiczność względem innych języków tej rodziny. Na tej podstawie wysunięto wniosek, że przez pewien czas w przeszłości istniała bałto-słowiańska wspólnota językowa, a przez to także istnieli Bałto-słowianie, którzy mieli zamieszkiwać leśne obszary dzisiejszej Białorusi i zachodniej Rosji, stykając się od północy z plemionami ugrofińskimi, a od południa z koczowniczymi ludami indoirańskimi. Zasadniczo Bałtom przypisuje się stałość siedzib i ogólnie nie ma większych wątpliwości, że w starożytności zajmowali tereny zachodniej Rosji mając za północnych sąsiadów plemiona ugrofińskie. W źródłach rzymskich pojawiają się nazwy plemion, które można odczytać jako bałtyckie (np. Galindowie wspomniani przez Ptolemeusza, lokalizowani po wschodniej stronie ujścia Wisły). Mowa też jest w rzymskich zapisach o Asetiach, dlatego ich południowi sąsiedzi Wenetowie (u Tacyta) utożsamiani są ze Słowianami i do dziś jest kwestią sporu czy rzeczywiście Wenetowie to Prasłowianie. Na poparcie tej tezy przytaczane są fakty, że gdy już bez wątpliwości w VI w. n.e. Słowianie ostatecznie pojawiają się w kronikach określani są jako Wenetowie lub Wenedowie (nazwa zgermanizowana). Ponoć w średniowieczu Germanie zwykli określać Słowian mianem Wenden. Przenoszenie nazw plemion i całych ludów było w czasach starożytności i wczesnego średniowiecza powszechnym zjawiskiem, można powiedzieć, że raz nadaną nazwą na danym obszarze określano kolejne ludy zajmujące go bez względu na ich pochodzenie. Istotnie w starożytności znany był lud Wenetów na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego (który mógł wcześniej zamieszkiwać rozległe obszary Europy Środkowej). 

Wystarczy? Chyba tak by zauważyć chore spekulacje ku, którym dryfuje jak zwykle z resztą kwiecień. Down znalazł sobie kolejny temat do spekulacji i snucia chorych teorii.
Temat Słowian w wydaniu kwietnia uważam za zamknięty i reszty debilizmów wpasowanych w dodatku bełkot psychola komentować mi się nie chce i nie ma większego sensu.

KOLEJNY IDIOTYZM kWIETNIA
W 4:33 kwiecień STWIERDZA z pełnym przekonaniem, że bumerang nie wywodzi się od Australijskich aborygenów tylko od SŁOWIAN!
A co mówi o tym Wikipedia, której akurat bardziej ufam niż kwietniowi w kwestii pochodzenia bumerangu:
Bumerangbroń ręcznie miotana stosowana zarówno do polowań, jak i do walki. Obecnie służy także rywalizacji i rozrywce sportowej. Jego zasięg nie przekracza zwykle 150 m[1] i jest zależny od typu i ciężaru bumerangu oraz siły i techniki rzucającego[2]. Używana przez Aborygenów nazwa brzmi boo-mar-rang, czyli kij, który wraca. Powszechnie uważa się, że bumerangi mogą wracać do rzucającego, w rzeczywistości dotyczy to tylko niektórych odmian tego narzędzia. Użycie bumerangów jest powszechnie kojarzone z australijskimi Aborygenami, ale tego typu broń była znana i używana także w innych kulturach, między innymi w Europie (np. u dawnych Germanów), Starożytnym Egipcie, pd.-wsch. Azji oraz Ameryce Śr. i Pn.[2]. Aborygeni jako jedyni używali specjalnych lekkich bumerangów powracających do rzucającego[2].

Jak widać i tu w tak drobnej sprawie kwiecień dopuszcza się spekulacji nadużywając przypisywanie Słowianom wynalezienia bumerangu. Poza tym ruszmy logiką, jak można przypisywać wynalezienie Słowianom bumerangu skoro w ogóle cała historia Słowian jest tak niejasna i niepewna? 
No, ale kwiecień w swym wywodzie o bumerangu POWOŁUJE sie na książkę napisana przez świadków Jehowy, w której jakoby jest JAK WÓŁ napisane, że 1 bumerang znaleziono na ziemiach /tego kwiecień nie wyjawił/ i, że to Słowianie używali bumerangu! Kolejna wypowiedź bełkot i kolejny kit puszczony w obieg poprzez kanał jakiegoś idioty strojącego głupawe miny podczas wywodów kwietnia.

Proszę Państwa nie będę komentował reszty idiotyzmów tego nieuka bo wiele z nich kwiecień powtarza tylko, że w nowych kontekstach, ale odniosę się jeszcze do jednej kwestii krótko.
W 32 minucie kwiecień zaczyna opowiadać jak jakieś konsorcjum IG Farben wytaczało mu za coś tam procesy i jakoby owe konsorcjum opłaca MNIE za to bym prowadził tego bloga i atakował kwietnia. 
Przesłuchajcie tych kilka zdań tego idioty i zastanówcie się jak mu już musiało paść na mózg by wygadywać takie bzdury. W dodatku ten skurwysyn nazywa nas i tych, którzy nie łykają tych urojonych idiotyzmów zwykłymi chłopkami, a sam przecież cały czas od początku tej i nie tylko tej audycji posługuje się OGRANICZONYM językiem ubogim w odpowiednie słownictwo, którym kaleczy mowę Polską, nie potrafi jasno i klarownie opowiedzieć o szczegółach w jakie usiłuje nieudolnie wchodzić i nie daje po prostu rady wysłowić się w najprostszych kwestiach dokonując słownych ekwilibrystyk, niedomówień lub nagłych zmian wątków właśnie spowodowanych niedoborami językowymi. Tak więc zwykły prostaczek, chłopek z Głuszycy niedouczony świr i oszust nazywa innych tym czym sam jest.

Nie wysłuchałem całego tego bełkotu ograniczając się tylko do pierwszych minut i tych kilku od 32 minuty. Liczę na was, a właściwie nie liczę bo mam nadzieję, że nikt rozsądny nie sięgnie po wiedzę od takiego idioty i nawet nie zechce dla śmiechu tracić czasu na słuchanie prawie półtora godzinnego pierdolenia. 
Jednak jeśli znajdziecie jakiś inny absurd wart skomentowania to blog stoi dla was otwarty na dalsze polemiki i krytyki.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.środa, 19 listopada 2014

kwietniowe brednie trzeźwym okiem.

Kolejny czytelnik dołączył do grona Gallów współtworzących ten blog. Jak napisał ten krótki tekst rozwinie w komentarzach.


Na wstępie pragnę podziękować właścicielowi tego bloga za udostępnienie  miejsca na
wyrażenie mojej opinia na temat p. Dariusza K.  i jego  postępowania oraz zachowania.
Od razu pragnę zaznaczyć, że jest to wyłącznie moja opinia a z opiniami jest jak z d..ą czyli
każdy ma swoja.
Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem, ze nasza „gwiazda” czyli Dariusz K. zachowuje się jak
celebryta- nie ważne jak o mnie mówią byle by mówili bo jak mówią to istnieję a jak przestaną
to pójdę w zapomnienie i w tym szaleństwie jest metoda stąd co jakiś czas w potoku bredni jakie ten człowiek mówi są tzw. newsy  bo jak inaczej można nazwać ( tu podam trzy przykłady) jego stwierdzenia że:
1/.politycy proponowali mu by ich reprezentował i był u niech mówcą- jak to dwukrotnie usłyszałem
to w obu wypadkach miałem popluty monitor swojego laptopa parskając  śmiechem , bo nie spotkałem się jeszcze z politykiem który chciałby mieć jakikolwiek kontakt z osobami które nie mają czystej kartoteki oraz nieposzlakowanej opinii a nasz celebryta niestety takich ma .
2/.nasz celebry ta  przyznaje się do przynależności do PZPR to jest dla mnie news nad newsami  bo partia uległa samorozwiązaniu w  styczniu 1990 roku( http://dzieje.pl/aktualnosci/rozwiazanie-pzpr ) a wiec p. Dariusz K. miał wtedy skończone tylko 20 lat( ur. 1969r) już nie będę  wchodził  w statut PZPR od jakiego wieku można było zostać jej członkiem ale nawet gdyby był jej szeregowym członkiem to co znaczył nastolatek  będący w jej szeregach   jednym słowem NIC!!, zresztą młodszych czytelników tego bloga  zapraszam  na rozmowę z rodzicami, dziadkami  a starsi potwierdza co teraz napisze :w latach umacniania komunizmu w Polsce a wiec od końca wojny do powiedzmy lat 70-80tych przynależność do partii dawała pewne profity ale już w latach 80-90tych była wyszydzana a ich członkowie  byli pośmiewiskiem sąsiadów czy też znajomych.
3/. w audycji nr XXX( https://www.youtube.com/watch?v=PFe2Mr-M880 ) nasz celebryta znowu puszcza nam newsa na temat  Himlera – swoja opinie wyraziłem pod filmem wiec nie będę jej tutaj kopiował.
 I to właściwie był jeden z ostatnich filmów naszego celebryty  jakie zobaczyłem w całości bo wartości historycznej nie mają one żadnej i oglądając je ręce opadają( całe szczęście, że tylko ręce bo gdyby coś innego to żona była by nie zadowolona) ale pragnę wrócić do zachowań pana Dariusza K. i jego działalności na yotube- należy pamiętać ,że każde wysiedlenie  jego filmiku daje mu kasę i naprawdę nie jest to mała kasa bo podawane kwoty pieniężne jakie możecie znaleźć wpisując w wyszukiwarce Google np. zarobki na youtube  są bardzo zaniżone, zresztą żaden szanowany youtuber nie przyzna się do swoich zarobków i tutaj jest mój ukłon w stronę gospodarza tego bloga może nie dużym wysiłkiem skopiować filmiki naszego celebryty i wrzucić na inny serwer by inni mogli zobaczyć i posłuchać bredni pana Dariusza K a on nie miał z tego kasy .

Na zakończenie pragnę wyrazić podziękowanie autorowi tego bloga oraz osobom które komentują wpisy, że nie atakują (lub robią to sporadycznie) rodziny naszego celebryty  bo co może zrobić biedna partnerka życiowa pana Dariusza K …. jak mawiała moja nieżyjąca już babcia >miłość i sraczka przychodzi znienacka < z ta tylko różnicą ze na ta druga dolegliwość jest lekarstwo a na miłość potrzeba czasu i dajmy jego Madzi czas niech pozna jego prawdziwe oblicze. A co do jego syna to przecież jest biedne dziecko, przepraszam nastolatek bo  gdy jego rówieśnicy grali w piłkę lub bawili się w doktora z koleżankami on musiał wysłuchiwać bajek z mchu i paproci o wilkołakach i jakości betonu sprawdzanego nożem.

Pozdrawiam  i dziękuję za uwagę  :    Leszek - noaprillOSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.


sobota, 15 listopada 2014

Znów garść bredni pozera udającego historyka i znawcę tematu Riese-czyli nic nowego, te same głupoty i konfabulacje pajaca z osłem na koszulce.

Po raz kolejny piszemy z małym opóźnieniem dając tym samym szansę tym wszystkim, którzy nie dają się nabierać na te brednie sami z siebie. Pewnie znów nasze komentarze do bredni tego oszołoma przyczynią się do pozyskania kolejnych kilku czytelników ceniących sobie prawdę.

Shiro Ischi - Japoński Mengele 

Zbrodniarzy nie mniejszych niż naziści na świecie było sporo i to w każdej nacji i narodowości nie trzeba dużo szukać. Ale nasz wielki wojownik o prawdę i prawość chce pokazać to światu przy okazji pozując na wielce oburzonego, że USA w 1946 roku owemu zbrodniarzowi darowała winę w zamian za udostępnienie wyników jego eksperymentów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Shir%C5%8D_Ishii
Kwietniowi nie chodzi tu BYNAJMNIEJ jak sobie pomyśli większość o same te eksperymenty bo te kwietnia chyba nawet rajcują-mentalność kwietnia niczym nie różni się od mentalności pospolitych zbrodniarzy, udowodnialiśmy to temu oszustowi 100 razy- ale jemu chodzi o to, że USA darowała Shiro Ischii jego zbrodnie w zamian za wyniki badań. No bo kwiecień jak wiadomo jest pro Rosyjski-pro Putinowski więc wymyślił sobie ten krótki temacik tylko po to by pogrążyć w waszych oczach całą Amerykę chcąc pokazać, że i oni nie lepsi od takich jak Shiro Ischii.
Wiadomo, nie lepsi, nie gorsi, nie bardziej lub mniej kryształowi, ale zawsze bardziej cywilizowani i co by nie mówił bijący na głowę ciemny lud ruski pod każdym względem.
Tekst kwietnia na blogu wpisuje się w cały wachlarz nagonki na USA trwający od kilku lat w mediach. Ale co by nie pisać o USA i jego dokonaniach na arenie politycznej w ostatnich dziesięcioleciach to i tak nic nie przebije w ich działaniach nazistów, stalinistów i całej tej socjalistycznej zbrodniczej doktryny czy to pod płaszczem swastyki czy sierpa i młota.
A ja dalej wolę westerny niż ruskie filmy wojenne jak bolszewicy zdobywali Pałac Zimowy w Petersburgu w 1917.Audycja XLJuż na samym początku kwiecień chwali samego siebie bełkocąc, że sam się nie spodziewał, że tyle tych głupich adycji nagra. No ja się też nie spodziewałem, że można mieć do tego stopnia parcie na szkło i tak gigantyczne urojenia oraz co najważniejsze wysoki stopień cwaniactwa pchający go do wyprodukowania takiej masy bzdur na, których chce zarabiać wciskając je idiotom co nie lubią MediaMark. Oczywiście tym IDIOTOM podziękował i się im ukłonił za to, że garstka czasem kupi jego przewodnik czy płytkę lub wpadnie na spotkanie w terenie i zabuli kilka złociszy dzięki, którym może się opierdalać i tworzyć nowe brednie jak serwowane na zapowiadanych spotkaniach w temacie poniżej czyli czy hybrydy i twory człekokształtne miały być tajną bronią Niemców? No idzie już na chama nasz urojeniowiec po bandzie widząc, że temat zdobywa u jednych aprobatę, a u drugich śmiech. Ale to wystarczy jak znajdzie się kilkunastu debili-idiotów co kupią te brednie to jest gut dla kwietnia i o to mu chodzi.
Kiedy skończył podziękowania IDIOTOM zabrał się za tewmat 11 listopada i uzyskania niepodległości twierdząc, że tę niepodległość zdobyliśmy nie w 19018, a w 1920 po Bitwie Warszawskiej.
No większego idioty nie słyszałem. Bo czy my tę niepodległość kiedykolwiek zdobyliśmy? No zastanówcie się? Pozornie tak, ale przecież cały czas jesteśmy zniewoleni/byliśmy/ jak nie reżymem sowieckim i socjalistycznym systemem to teraz unijnym i kliką tworzącą nam jeszcze większy zamordyzm gospodarczo-ekonomiczny owiany tylko pozorami wolności z, których właśnie korzystamy jak pisanie i mówienie co chcemy. I co z tego, że to możemy jak ekonomicznie każdy z was jest SPRZEDANY jak dziwka i wbrew swej woli OBARCZONY długiem przez bandę alfonsów w rządach państw Europy, którego nikt z was nigdy nie zdoła spłacić? To jest kurwa mać wolność?

Tak więc całe to pierdolenie kwietnia jest tak głupie i durne, że tylko go strzelić w ten plugawy pysk za wciskanie ludziom bredni o jakiejś wolności.

Dajmy na chwilę wypowiedzieć się niektórym słuchaczom z YT kwietnia trafnie określające te bzdury jakie wypowiada w tej durnej audycji:
mate521
 panie, skończ pan bredzić, to co jest serwowane w tym nagraniu to są manipulacje, co ma świętowanie odzyskania niepodległości do wojny lat 1919-1921? 11 listopada to typowy symbol, przywrócenia rozebranego państwa, kiedy w 1920 r. doszło do bitwy warszawskiej, II RP była już w każdym calu niepodległym państwem, funkcjonował parlament, władzę wykonawczą sprawował na mocy konstytucji z 1919 r. Józef Piłsudski, co do formowania granic, to i po pokoju ryskim doszło chociażby do III powstania śląskiego co w efekcie wpływało na granicę. Żaden normalny historyk nie mówi, że w 1920 r. uzyskano niepodległość, to są pana chore fantazje. Co do samego cudu nad Wisłą, to sprawa jest prosta, polski wywiad złamał radzieckie kody co znacznie ułatwiło przechylenie bitwy na naszą korzyść, poza tym sprawę ułatwił nam trochę Stalin, działający przy armii Jegorowia, sabotując rozkazy dowództwa i odwlekając przesunięcie armii Budionnego pod Warszawę, by zabezpieczyła lewą flankę wojsk Tuchaczewskiego. Niestety rzuca Pan sloganami, a rzetelnej wiedzy brakuje. Co do II RP, to lata 1918-1926 to czas bardziej demokracji parlamentarnej niż autorytatywnych rządów Piłsudskiego, sanacja zaczyna się w 1926 r. Odnośnie niechęci kościoła do Piłsudskiego, sprawa jest prosta, Piłsudski z czasem zmienił wiarę biorąc ślub w obrzędu protestanckim. Jeśli chodzi o Pana poglądy w stosunku do bratniego narodu sowieckich wyzwolicieli to może czas poczytać Cata,Studnickiego czy chociaż zajrzeć do książek Pana Zychowicza, a nie bazować na dziwnych publikacjach.
Kompletnie nie rozumiem przesłania. Jesteś komuchem czy liberałem. Całyczas ze politycy okradają ludzi a potem ze nie pomagają. W jedyny sposób jaki polityk moze pomóc to nakładając podatki czyli okraść społeczeństwo. Polityk ma nie pomagać ma sie poprostu opierdolić i przestać wymyślać durne prawo. Najpierw popierasz Piłsudskiego że był dyktatorem a potem politycy nie słuchają ludzi, sory ktoś tych ludzi wybrał, jesteś za demokracja czy dyktaturą? Z unią źle a bez uni jeszcze gorzej. Cały czas źle co by nie zrobił to źle. Co ty chcesz? Jacy biedni Polacy nie mają wyjścia tylko cały czas dostawc baty. Na koniec chyba muszę cię uświadomić w polskim sejmie nie ma prawicy poza jednym posłem z KNP. Ja osobiście jestem wolnościowcem absolutnym i wkurza mnie każdy partyjota który myśli że państwo to jest coś więcej niż firma ochroniarska którą ma chronić moją dupę bo jej za to płace podatki. Patryjotyzm to jest jedno z narzędzi do kontrolowania głupim ludem tak samo jak religie i dzisiejsze instytucje naukowe. Dla mnie nie ma znaczenia czy będę pod butem Polski czy Rosji, jestem wolnościowcem i nie mam nikogo nad sobą. Jeszcze jedno ... zapomniałem co miałem napisać. W każdym razie byłbym wdzięczny gdybys powiedział co ty chce, jak ma wyglonac to twoje państwo bo na tym filmie tylko narzekasz na wszystko rownież na przeciwności co jest trochę dziwne.

Jak ty utrzymujesz panstwo hahha , przeciez nie pracujesz ehheh , ciagniesz kase od ludzi... Zapłaciłes od spotkan i "prelekcji" podatek ? Wiec co pierdol...
Dzisiaj nawet menel utrzymuje państwo kupując w sklepie wszystko jest opodatkowane. A alkoholik menel płaci chyba % najwiecej bo wódka ma z 90% podatku a w zamian od państwa nic nie dostaje można powiedzieć że ten menel utrzymuje innych 
+Jan Kot
to powiedz skad ten menel ma na te zakupy ( wiekszosc nie pracuje)... no ale jak tak to dariusz juz duzo podatku zaplacił w monopolowym :)
A co cię to obchodzi skąd ma może wyżebrał, poszedł do lasu i nazbierał grzybki które potem sprzedał przy drodze, może siebie sprzedał obcemu państwu i robi jako tajny agent. W karzdym razie jedyne osoby które nie płacom podatków to są urzędnicy państwowi którzy żyją z podatków. A to ze ktoś sprzedaje swoją wiedzę innym to terz jest praca
Odpowiedz
 · 


szkoda mi klawietury na odpisywanie... idzcie zebrac albo zbierac grzybki ... hehhehe tylko uwaga , zebractwo karalne zeby potem znowu audycji nie bylo. Co do grzybow pamietajcie
§ 4. 1. Grzyby świeże, rosnące w warunkach naturalnych, oraz grzyby suszone pozyskiwane z grzybów rosnących w warunkach naturalnych, mogą być oferowane konsumentowi finalnemu:
wyłącznie w placówkach handlowych lub na targowiskach;
pod warunkiem uzyskania atestu na grzyby świeże lub atestu na grzyby suszone.
Aha i zeby nie sprzedał pow 150.000 bo podatek go scignie. A co do sprzedania sie innemu panstwu hm... sam wiesz jak sie nazywaja osoby sprzedajace swoje usługi hehhehe duzo przy drogach stoi ( moze tez gzryby zbieraja)... A NSR to tacy starsi harcerze (nie mylic z wojskiem :) . Co do wiedzy to szkoda pisac ... bo to nie wiedza tylko omamy  THE END
Pokaż mniej
Odpowiedz
 · 


No i co z tego że karalne ważenie ze to jego pieniądze. Dyskusja była o to czy płaci czy nie płaci podatki a nie o to czy legalnie zarabia
Odpowiedz
 · 


+Jan Kot
no własnie płaci czy nie , a jako przykladny obywatel (na jakigo sie kreuje) powinien to robic..Zreszta na filmie ze spotkania w Rzeczce mowi ze nie czyta ksiazek nie oglada internetu... wiedze ma sam nie wie skad,,, hahaha  ,zobacz na poczatek tego filmu od (0:37) zajebiscie prawdomowny hehehe...

"niedobry wójku" co nam dała unia ? Hmmy? UE czyli Watykan ma nas polaczków głęboko w dupie. My jako naród jesteśmy samowystarczalni ,UE musi chamować polską nadprodukcję swoimi przepisami i sankcjami gdybyśmy jeden z tych ich śmiesznych przepisów złamali . Ja też korzystałem z unijnej pomocy pod postacią darów żywnościowych :-) I co ? Gdy się bliżej przyjżeć tej śmiesznej darowiźnie to wygląda na to ,że tę darowiznę sami sobie wyprodukowaliśmy ,a UE przypierdala na karzdym z tych niskiej jakości produktów znaczek UE ,a żeby jeszcze było śmieszniej dary te rozdaje kościół katolicki .I tym sposobem mamy dwócj dobrodzieji - KRK i UE .To tak jak by ciebie w nocy okradł zamaskowany złodziej ,który nad ranem stępluje skradzione fanty swoim logo i przychodzi do ciebie z uśmiechem   oddając ci twoje rzeczy :-) :-) I jak tu nie kochać takiego dobrozłodzieja który ci pomógł ,gdy byłeś w potrzebie.
W moim kochanym mieście Kętrzynie zarabiam 1300 złotych ,żyć nie umierać.
Rodowity Mazur pozdrawia .

==================================

Tyle co ciekawszych komentarzy. 
Kończę słuchanie tego bełkotu klikając wyrywkowo co kilka minut i słuchając po kilka zdań i wiem jedno-NIE WARTO TEGO BEZWARTOŚCIOWEGO BEŁKOTU DALEJ SŁUCHAĆ.
Kwiecień nie ma jak większość POJĘCIA czym jest prawdziwa wolność. Tak mu ta wolność smakuje, że musi mieszkać kątem u jakiejś durnej suki, która nie widzi, że to pozer i udaje "miłość" tylko dla jej mieszkania bo inaczej musiał by być bezdomnym, ALE WOLNYM W 100%.
Tak naszemu kwietniowi ta wolność pomogła, że nie dorobił się własnych 4 kątów. Tak się ten kwiecień cieszy z tej wolności, że nie widzi, że w tej prawdziwej miałby to co powinien czyli dom, godziwą pracę i z niej pieniądze pozwalające mu godnie żyć. Tymczasem to żebrak w panterce i ciemnych okularach mieszkający u głupiej suki nie posiadający nic nawet własnego quada, samochodu czy skutera.
To jest ta kwietniowa wolność. 


Trzecie spotkanie w Rzeczce - wolne miejsca


Komentarz będzie krótki. Nie zwolniło się ani jedno miejsce tylko to zwykłe zagranie obliczone na pozyskanie chociaż garstki idiotów mogących potem pozować na sali do zdjęcia i filmu by kwiecień miał się czym pochwalić na necie.
IDIOTO!
Chcesz posłuchać o hybrydach wymyślonych przez kwietnia i zapłacić za to 90 zeta to twoja matole sprawa.


Starzy wariaci mieli rację 


Powiem krótko żadna osoba wymieniona z nazwiska przez tą spierdolinę kwietniową nie wyznawała żadnego otwarcia wrót. Kwiecień jest JEDYNYM WYZNAWCĄ TEJ BREDNI i w ciemno można napisać, że nikt poza nim nie sieje tej bzdury i nie żyje tym tematem niczym typowy paranoik.
Kwiecień po raz któryś sięga po jakieś nazwiska jednym być może nie znane innym nie znane bu stworzyć wokół siebie otoczkę towarzystwa podzielającego jego UROJONE wizje.

DODATEK WYJĄTKOWY
Zastanawia nie jedną osobę cóż takiego kwiecień ma w róży wiatrów na koszulce? To jest pysk poczciwego osła o minie wyrażającego głupkowatość. Sami zobaczcie
oryginał:


oryginał dla ślepych:

I porównanie Czy nie uderzające podobieństwo?

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.
niedziela, 2 listopada 2014

OSZUST I NACIĄGACZ W AKCJI ROZKRĘCA SIĘ- KTO MĄDRY TRZYMA SIĘ Z DALEKA-KTO GŁUPIEC, ŁYKA KUDŁATE BREDNIE JAK PELIKAN WODĘ.

Kwiecień zapodał w ostatnich nastu dniach trochę materiałów z, którymi przyznam się zapoznałem się pobieżnie. Raz, że z braku czasu, a dwa, że powiem wprost rzygamy już tematem kwietnia do tego stopnia, że na sama myśl o tym okurwieńcu mamy niemal mdłości.
Przymierzaliśmy się do skomentowania jego ostatnich materiałów do, których zaraz was odeślemy i stwierdziliśmy, że nie ma się co wysilać bowiem był kiedyś ktoś kogo większość z was nie będzie miała już okazji poznać-żałujcie- kto niesłychanie celnie opisał takich kwietniów i wszelkiego rodzaju naciągaczy stwarzających pozory autorytetu w dziedzinie poszukiwania tajemnic.
No tak poszukiwaczem to on jest tajemnic ten nasz kwiecień, ale chyba tych przez siebie tworzonych bo o ile wszyscy wiemy żadnej tajemnicy jeszcze tak naprawdę nie odkrył za to natworzył ich cała masę, którą opisaliśmy już wcześniej w naszych blogowych wpisach i komentarzach.
I dla tego dzisiaj hurtem do wszystkich ostatnich materiałów kwietnia wstawimy fragment książki Wojciecha Stojaka pt. Ostatni klub poszukiwaczy skarbów. Fragment ten został zamieszczony juz na blogu Karola Sawiaka http://zobten.blogspot.com/2014/10/paplajace-i-literackie-cwaniaki.html#comment-form i zaraz go tu wstawimy bo wart jest przeczytania i zapamiętania ku przestrodze byście się takim jak kwiecień oszustom i naciagaczom na tanią kudłatą sensację nie nabierali.

24-26 października spotkanie w Rzeczce - mini relacja
Dziesiątki bredni wymysłów i nieudowadnialnych i wyssanych z palca faktów sprzedawanych na terenowych wycieczkach z dziećmi, młodzieżą i głupimi naiwnymi dorosłymi.

Audycja XXXIX oraz filmik z Poznania
Kolejna garść idiotyzmów wyssanych z palca i ataków na historyków, którzy jakoby zaprzeczają wymysłom kwietnia, które jakoby są jedynymi prawdziwymi faktami-tyle że wziętymi z dupy.

I myślę co pisałem wyżej, że najlepszym podsumowaniem ostatnich materiałów kwietnia i ogólnie całej tej jego zasranej działalności będzie tekst Wojtka Stojaka z jego wspomnianej książki:

kliknij w zdjęcie by powiększyć
OSTRZEŻENIE PRZED OSZUSTEM I NACIĄGACZEM!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.