wtorek, 1 lipca 2014

1945 - Osadnicy Gieszcz Pustych cd.2 - czyli kolejne zmyślone brednie o podziemnym świecie w Górach Sowich

1945 - Osadnicy Gieszcz Pustych cd.2


Upór tego maniaka w głoszeniu oczywistej nieprawdy jest szczytowy. Wszystko co napisał w tej notce jest kompletnie zmyślone i nieprawdziwe.
Ani w okolicach Riese, ani w samej Głuszycy nikt o takich rzeczach nie mówi poza Kwietniem, który od dziecka zadając się z miejscowym włóczęgą o niezrównoważonej psychice nakład mu do głupiego łba takich bredni. Bo wszystkie tego typu brednie Kwietnia mają przecież jak wiemy początek w postaci tajemniczego włóczęgi Jareckiego, którego notabene nikt poza Kwietniem w tamtych rejonach nie widział. Teraz Kwiecień widząc, że historia z Jareckim jest nie do przyjęcia i nie ma potwierdzenia wypisuje, że tego typu opowieści snują WSZYSCY w Głuszycy i okolicach co jest kompletnym kłamstwem. Nikt tam niczego takiego nie opowiada. Ludzie z tamtych miejscowości podchodzą do tematu Riese z realną trzeźwością i nie snuja bajek o podziemnym świecie w, którym grasuje coś co było by zdolne zabić szabrowników czy poszukiwaczy tajemnic.
mamy kolejny parszywy wpis obliczony na wystraszenie każdego kto mógłby chcieć się tam zapuścić w poszukiwaniu czegoś co być może ktoś nie chce by znaleźć. I będę to powtarzał w kółko przy takich okazjach.
A poza tym na YouTube nie raz ludzie z Głuszycy w komentarzach pod bzdurami Kwietnia pisali mu, że jest mitomanem i idiotą i, że ludzie z tamtych okolic mają go za zwyczajnego pierdolca.
Choroba czy umyślna dezinformacja obliczona na zastraszenie poszukiwaczy? Według mnie i jedno i drugie.
Tego typu wpisy Kwietnia jak tez audycje, żałosne wypociny niedouczonego kulawego erudyty, który nieskładnie opowiada kręcąc się tak naprawdę w wąskim zakresie słów, są bezwartościowe i niczego nie wnoszące. Bo ani to edukacja, ani odkrywanie jakiś tajemnic, a już tym bardzie nie fachowa reporterka czy dokumentalistyka.
Bo czy ten pojeb kiedykolwiek uwiarygodnił te swoje żałosne historie chociaż jednym wiarygodnym wywiadem nagranym dyktafonem czy kamerą? Oczywiście, że nie. I nigdy tego nie zrobi zasłaniając się tym, że niby jego rozmówcy chcą zachować anonimowość. No tak to sobie do usranej śmierci można pisać na blogu i budować nimb zasranej tajemniczości wokół każdego tematu nigdy na nic nie dając dowodów.
A na marginesie to nie ukrywam, że chciałbym by ten podziemny świat istniał i by jakieś stwory wreszcie zrobiły z tym niebezpiecznym dla ludzi szaleńcem porządek bo według mnie jego obłęd przybiera do tego stopnia na sile, że jest gotów jeszcze komuś zrobić krzywdę by udowodnić, że coś grasuje po Riese i wiesza ludzi na wiadukcie...


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA