wtorek, 9 grudnia 2014

Kżyrzaki, słoiki Mengelego, wymiana uszóf i nosóf w kilka minót, zapłodniona nosicielka nasieniem rasy panuf - czyli jaka ortografia takie historie - czyli chuj dupa i kamieni kupa dowodem na prasłowiańskie obrzędy i miejsca kultu.

Znów mamy kilka tematów, które czekały na swoją kolej. nadrabiamy zaległości bo jest dziś o czym pisać i z czego się śmiać, a jakże jak zwykle.
Już chyba na nikim nie robi wrażenia powielany od lat schemat wypowiadanych i publikowanych bredni przez tego upośledzonego psychicznie "znafcę" tematu, bo z tym upośledzeniem coraz więcej ludzi daje sobie radę widząc je wreszcie i dostrzegając w kolejnych odsłonach.
I tak jest tym razem.
Każdy lekarz psychiatra potwierdzi jedno, że każdy schizofrenik ma swoje dojmujące przekonania, które władają jego umysłem do tego stopnia, że mówiąc o nich nie zdaje sobie sprawy, iż są one wynikiem urojeń, a nie faktów czy prawd. I tak jest w poniższym materiale w, którym kwiecień wprowadza do obiegu pod pretekstem publikacji jakiegoś tajemnego pamiętnika, bajki o słoikach Mengelego, przeszczepach uszu i nosów i .... no właśnie i jedynej jak można wywnioskować "nosicielce" nasienia rasy panów, którzy dzięki niej odrodzą się w postaci nowej armii jacyś bliżej nieokreśleni wojownicy.
Wszystko to enigmatyczne i typowe dla schizofrenika, który wymyśla swe historie urojone wpasowując je w niejasne zdania pobudzające jedynie wyobraźnię wariatów, chorych umysłowo i wszelkich zaburzonych psychicznie.
Być może tak było - z pewnego pamiętnika...


Nos i uszy w kilka minut wchłaniają się?
To możliwe tylko w wyobraźni psychicznego idioty.

Kolejnym materiałem do pośmiania jest relacja kwietnia z Wrocławskich Targów Książki gdzie wystąpił w roli promotora wydawnictwa i stoiska instytutu im. Jerzego Grotowskiego księgarni "Stary Zdrój" prowadzonego przez niejakiego Bartłomieja Ranowicza geografa z wykształcenia, który jak się przedstawia na poniższym materiale jeździ po Dolnym Śląsku oprowadzając wycieczki, którym przy okazji wciska jak się okazuje wszelakie książki o DŚ.
Facet, albo jest "wyższą wibracją kwietnia" czyli nieco cwańszym schizofrenikiem, albo głupcem. Cwańszym schizofrenikiem i głupcem bo handluje jak widać każdą pozycją nie badając jej rzetelności. Wystarczy zapoznać się z bredniami powielanymi przez kwietnia we wszystkich jego filmach, które przeniósł na kartki swego przewodnika i je zweryfikować by wiedzieć, że ma się do czynienia z opowieściami niesprawdzalnymi, nierzetelnie udokumentowanymi, nie udowodnionymi i całą masą informacji błędnie interpretujących miejsca po, których w swym przewodniku oprowadza kwiecień. Jeśli ktoś przeczytał ten przewodnik nie weryfikując w nim zawartych informacji, przyjmując je jako prawdę to jest nie tylko głupcem, ale i skończonym umysłowym durniem. To samo jeśli ktoś tego przewodnika nie przeczytał i tak jak ów geograf stawia go jako pozycję do sprzedaży, jest jeszcze większym idiotą i szkodnikiem, nie zdającym sobie sprawy ze szkodliwości wprowadzania do obiegu tej pozycji.
No, ale cóż na świecie jest cała masa kupczyków i handlarzy, którzy dla kilku srebrników sprzedadzą każdemu głupcowi choćby gówno w słoiku z naklejką czekolada i pan Ranowicz jako żywo do nich należy.
Trochę żałuję, że nie powiadomiłem za wczasu tego wydawnictwa o dokonaniach kwietnia, ale sami są sobie winni tracąc prestiż przez komitywę z kwietniem.

Pomijając żałosną autoreklamę kwietnia w, której entuzjastycznym tonem obwieścił sukces na targach z powodu wykupienia co do ostatniego egzemplarza jego nakładu przewodnika, co już samo w sobie jest smieszne, to najśmieszniejsze w tym jest to co za chwilę napiszę.

UWAGA!
Zakładać pampersy lub najpierw iść do toalety spuścić spust bo poszczacie się w gacie :)

https://www.youtube.com/watch?v=e6dmTmbYAPo&feature=player_detailpage#t=329 od tego momentu czyli od 5:29 kwiecień mówi, że odda głos na Lema i Sienkiewicza bo ten ostatni napisał książkę pt:

KRZYŻAKI !

Książkę krzyżaki przeczytał 23 x słownie dwadzieścia trzy razy i biedactwo nie pamięta tytułu książki, że to nie krzyżaki tylko Krzyżacy :)
Kwietniowi pewnie chodzi o jakąś tajemną pozycję Henryka Sienkiewicza w, której nie pisze o niemieckich średniowiecznych rycerzach tylko....
tylko o pająkach krzyżakach i to w dodatku zmutowanych nad, którymi pracowali już w średniowieczu germańscy alchemicy co potem stało się największą tajemnicą Riese. Czyli niebawem dowiemy się, że naziści dokonali połączenia genotypu ludzkiego z genotypem pająków krzyżaków i wyszły z tego krzyżaki.
To jełop jebany, krzyżaki qurwa, ja nie mogę :)
Niemal za każdym razem gdy oglądam i słucham tego pokrzyżowanego umysłowo krzyżaka psychicznego muszę ocierać łzy z kącików oczu :)


I kolejny materiał tym razem z terenu:Może zanim sam skomentuje tą kamienną stertę bredni zacytuję kilka komentarzy z YT pod tym filmem. Ostatnio jak zauważyliście posiłkuję się tym bo już mi brak czasu czasem i chęci do zagłębiania się w ten urojony świat tego kretyna:

Oto przykład, jak można bandzie debili wcisnąć kupę w czoło, opowiadając o tym, że pod stertą kamieni na miedzy znajduje się sztolnia :D Czy jeśli w wolnym czasie odwiedze to miejsce i " rozbiorę tą stertę kamieni ", to Pan bajkopisarz odszczeka publicznie swoje śmieszne teorie ? 


co widzicie w tej skale?


jarokowall
Nie mam pojęcia co p. Darek tam widzi, dla mnie to sterta kamieni. W końcu jest w górach.
Napis to ewidentnie HELMUT.
Nie wiem po co była historia i facecie z telefonem/aparatem, a już na pewno nie wiem czego dowodem są te skały. Na koniec "ukraińskie wrota" ;-)


Jakich wrót ja się pytam? Fakt: To jest ewidentnie miejsce kultu, ale zabardzo nie rozumiem działania "przejścia" o którym się rozchodzi na sam końcu.


meko
Wielkie Mistarium
Otwarcie poprzedzone Wielkim Misterium , może dotyczyć otwarcia bram dla sił i mocy piekielnych , którym część nazistów oddawała cześć .  Stąd może także się brać wiara w nieśmiertelność jest fragment w zwojach znalezionych nad morzem Martwym wspominający ten fakt .Wielkie Misterium poprzedza wielkie konflikty zbrojne i miliony ofiar .....
 Przeważnie zaczyna się od narodu wybranego , czy to co się teraz z Żydami nie przypomina Ci sytuacji z lat i wieków minionych .
Jak mamy żyć w teraźniejszości tym bardziej w przyszłości nie znając przeszłości .
Otwarcie jest faktem krwawe Legiony są gotowe , a ich Panowie coraz silniejsi .
Tekst z blogu Darka


Jak widać po komentarzach na razie jeszcze nielicznych większość nie widzi w tych stertach kamieni niczego nadzwyczajnego za to kwiecień wykorzystuje je do siania fermentu i tworzenia legend na każdym kroku. Tu stanie, tam stanie wmawiając ludziom, że są pod tymi kamieniami wejścia do sztolni, że to miejsca kultu, że z tym, a tym miejscem wiąże się jakaś miejscowa legenda-zwykle nie określa jaka, że to są dowody-również nie wiadomo na co itd, itd, itd do znudzenia powtarzane głupoty z kamerą w ręku.
Wyłapmy więc te najważniejsze idiotyzmy z tego materiału:

0:18 sterta kamieni filmowana z oddali dla kwietnia i według kwietnia to kurhan, stare celtyckie cmentarzysko, których tam w okolicy jest kilkanaście. I jak w tytule chuj dupa i kamieni kupa. Zwróćcie uwagę na to co mówi, że to jest PRAWDOPODOBNIE stare celtyckie cmentarzysko. Czyli sam dokładnie nie jest pewny. No bo i skąd! Przecież to tępak, który nawet nie zadał sobie trudu by poszukać w starych archiwach informacji mogących cokolwiek o tym i podobnych miejscach coś powiedzieć, ale dla niego to kurhan i celtyckie cmentarzysko.

0:40 gdy strumyk płynie z wolna.... a nad nim kupka kamieni... dla kwietnia to zamurowane wejście-jedno z wielu wejść do SZTOLNI! No fajnie tylko dla czego woda tam nie wpływa skoro jest tam sztolnia prowadząca w dół według tego kretyna? W dodatku do pełni szczęścia miejsce to okrasił legendą jakoby pod koniec 17-18 wieku/bagatelka sto lat w te lub wewte/ w okolicy panowała jakaś zaraza. Zdrowi miejscowi wtedy weszli jakoby do tej sztolni - kopalni i se poszli wgłąb nie wiadomo po co, przez co i dla czego? Czy uciekali przed zarazą, nie wiadomo, ale była zaraza była sztolnia i włazili do niej ludzie, którzy zostali według kwietnia zamurowani w niej przez tych co zostali na zewnątrz, co jako dowód widać na filmie!
Ale to nie wszystko, bo kwiecień stojąc obok tej kupki kamieni PRZESTRZEGA dalej potencjalnych szabrowników przed poszukiwaniem złota! Mówiąc, że go tam na pewno nie ma! Że to tylko legenda.... stworzona właśnie przez niego.

1:40 kończy się pierwsza część przy kupce owych kamieni i kwiecień zapowiada, że za chwilkę pokaże nam szlak Celtów, miejsca kultu gdzie znów PRAWDOPODOBNIE Celtowie, a może Prasłowianie na tym terenie działali.
No to albo Celtowie, albo Prasłowianie, albo działali, albo prawdopodobnie działali, albo pod koniec 17 wieku, albo pod koniec 18 wieku. Albo kurwa mać albo, albo, albo sam diabeł nie dojdzie o co mu chodzi i chyba nikt z was normalni ludzie...

1:50 kupa kamieni, zwykła sterta kamieni, których formacja na nic szczególnego nie wskazuje dla kwietnia jest obiektem tworzenia mitów i kurhanem. Być może jeśli ta kupka kamieni nie powstała w wyniku naturalnych zjawisk mogła kiedyś być wszystkim. Mogła być składem kamieni z pola, fundamentem jakiegoś domostwa, murkiem coś oddzielającym, nawet grobowcem, a jakże dosłownie mogła być wszystkim. Dla tego stawianie diagnozy czym mogła być bez jej profesjonalnego zbadania czyli przeprowadzenia prac geologicznych jest spekulacją schizofrenika i mitomana, cwaniaka i siewcę sensacji.
Tyczy się to całego materiału do ostatniej sekundy dla tego tutaj zakończę komentowanie bo wydaje mi się to zbędne pozostawiając jak zwykle pole do komentowania dalszych kretynizmów tego matoła w komentarzach.
Sam pewnie też jak przebrnę przez dalszą część tych bredni coś dopiszę, albo w komentarzach, albo jak zwykle w dodatkach pod głównym wpisem.

DODATEK 1 10.12.2014

Jednak postanowiłem przesłuchać cały ten materiał bo z komentarzy na naszym blogu i z YT wnioskuję, że jest w nim kilka kompletnych idiotyzmów wartych odnotowania.

Zanim skomentuję dalsze opowieści z mchu i paproci chcę zwrócić waszą uwagę na pierwsze minuty 2-4 w, których nasz instruktor walk samoobronnych mówiąc sapie, jęczy, dyszy i stęka po przejściu kilkunastu metrów z kamerą. Kondycja jak się patrzy co nie :)

5 minuta, kwiecień sieje farmazon, że jacyś Niemcy przyjechali pod te sterty kamieni Landrowerami i powiedzieli mu, żeby nie wpierdzielał się w nie swoje sprawy to mu się krzywda nie stanie.
DO KOCHANYCH NIEMCÓW CO JEŻDŻĄ LANDROWERAMI
Panowie jak spotkacie kwietnia na szlaku to ode mnie i dajcie mu jednego kopa, a po kolejnym od kilkunastu innych ludzi co wyrządził wiele świństw.

5:20 kamienny mur jaki pokazuje kwiecień był na 99% usypanym wałem chroniącym pole od nasypów śnieżnych niesionych wiatrem. Być może na polu tym stało jakieś niegdyś skupisko domostw i stąd taki mur, który zarazem mógł pełnić rolę zwykłego muru. Teorii można tworzyć masę w takich miejscach. Z resztą po ilości owych kopców z kamieni wzdłuż tego muru można wnioskować, że były to fundamenty domostw.

7:30 kwiecień mówi, że rozmawiał z kimś tam i dowiedział się, że Wrocław był kiedyś zajęty przez Rzymian!!! Skończyłem kilka szkół i nigdzie takiej informacji nie słyszałem, a ti paczcie od kwietnia dowiaduję się, że Rzymianie zajęli Wrocław, tylko kiedy to było kwietniku podlewany okowitą?
No, ale taka informacja usprawiedliwia wszelkie brednie wymyślane przez kwietnia na temat tych kamiennych kopców. Bo może to dzieło nie Prasłowian, Celtów czy innych, ale RZYMIAN! A jak to "Rzymiańskie" to i złoto musi być bo ci słynęli z miłości do złota... no i kolejne bajki ma nasz kwiecień w zanadrzu.

8:10 kupa głazów porośniętych trawą, TO JEST OŁTARZ OFIARNY LUB KAMIENIE OFIARNE!!! A jaaak, wężykiem Jasiu, wężykiem!

8:40 do głosu dochodzą DRUIDZI!!! Kwiecień wiedzie widza ku kolejnym dowodom w postaci kolejnych stert kamiennych, które były miejscami obrzędów druidów. Jasiu! Jak piszesz słowo dróidzi!!!? No tak panie majster no tak, No mozie i dobzie. Wężykiem !

10:00 DO GŁOSU DOCHODZĄ WIKINGOWIE!!!
Kwiecień wiedzie ku kolejnej stercie kamieni opowiadając jak to PRAWDOPODOBNIE w tym "kurhanie" Niemcy znaleźli hełm wikinga z ROGAMI! po, który osobiście do Wrocławia przyjechał Himmler!
Dacie wiarę?! Czegoż to byśmy nie wiedzieli bez tego kwietnia. Ciekawe czy Himmler potem nakładał ten hełm podczas czarnych mszy? Oczywiście hełm z rogami po II wś przepadł i historia gdyby nie kwiecień nigdy nie ujrzała by światła dziennego!

11:00 do 11:09 jedyna prawda jaka mówi kwiecień, że jest wariatem.

11:00 do 12:55 same brednie o miejscach kultu odprawianych ceremoniałach, bosych wróżkach i masie innych kretynizmów. Zwróćcie uwagę jak on to mówi nawet wysłowić się nie potrafi, a tylko ślizga się po zmyślonym temacie tworząc mity i legendy, które nie miały miejsca. Słupki najprawdopodobniej wyznaczające szlak na Sowę i być może wysokość dla kwietnia są dowodem na miejsce kultu.

13:00 HIT PROGRAMU! Kolega kwietnia idzie i nagle wpada mu telefon, a nie aparat/pewnie był najebany więc nie pamięta co miał w ręku/ do dziury w ziemi. Chce go wyjąć, a tam go coś wciąga! Wciąga i ciągnie i co dalej? No nie wiadomo czy wyjął ten aparat/kamerę czy nie, czy go wciągło czy nie wciągło? Nie no w końcu słyszymy, że wyciąga aparat, ale go wciąga...

Uwaga!
14:35 kwiecień pokazuje fajny kamień i mówi, że do tego kamienia przyjeżdża, przyjeżdżał Klaus Miller !
Kwiecień NIEPRAWDA! Klaus Miller płaci nam za prowadzenie bloga przeciwko tobie i o tym kamieniu nic nie wie idioto.

17:30 kwiecień pokazuje głaz z wyrytym imieniem Helmut. Obok niego trójząb symbol planety Neptun. Kwiecień powstrzymuje się z trudem od wymyślenia jakiegoś kitu bo najwyraźniej dziś ma słaby do tego dzień. Penie wróci do tematu za jakiś czas jak mu coś "mądrego" przyjdzie do głowy. Za to ja się pokuszę o wymyślenie pewnej historii. Miejsca te były niegdyś terytorium Niemiec. Jak każde góry ściągały rzesze turystów, Niejaki Helmut, wędrowiec, samotnik może postanowił pozostawić po sobie ślad w nadziei, że na wieki i zadał sobie trud wyrycia swego imienia i postawienia znaku planety oznaczającej jego znak zodiaki. Czyli facet był zodiakalną rybą jako, że temu znakowi zodiaku patronuje Neptun.
Kwiecień zaś patrząc na ewidentny znak Neptuna widzi w tym Runę. Nic podobnego nie ma ani jednej runy o tym kształcie co łatwo sprawdzić wpisując w google hasło runy. Jest jedna runa Elhaz podobna do tego znaku, ale jednak całkowicie inaczej grawerowana i linie jej nie są półokrągłe jak na tej skale tylko proste zatem o runach mowy być nie może.

Ale najlepszy jest koniec tej zadyszanej wędrówki. Z tajemniczego napisu HELMUT i znaku trójzębu Neptuniego kwieciń skacze na Ukrainę i informuje zasypanych widzów mitami, niedokończonymi legendami, Druidami, Celtami, Prasłowianami i cała stertą kamieni, że KTOŚ CHCE OTWORZYĆ TE jebane WROTA!!! Ktoś zasypuje stare wejścia do jaskiń, ktoś jeździ po miejscach kultu Druidów landrowerami, ktoś straszy kwietnia by się nie wpieprzał w nie swoje sprawy i KTOŚ CHCE OTWORZYĆ TE CHOLERNE WROTA tylko na przeszkodzie staje zawsze czujny kwiecień! To kwiecień nas każdego dnia ocala łażąc po tych stertach kamieni i pilnuje by nikt tych wrót nie otworzył.
OTO DOWODY!
Przyjeżdżają Niemcy na stertę kamieni swym Landrowerem. Już mają otwierać te wrota, a tu kurwa wyskakuje ze szczeliny kwiecień ze swym nowym glutem/pies podobny do Szarika z 4 pancernych tylko bardziej włochaty/ i mówi no co Helmuty? Otwierania wrót się wam zachciało A?!
A Helmuty grożąc palcem chcąc nie chcąc muszą odjechać by kwiecień tych otwartych wrót za nimi nie zamknął gdy oni mknęli by już po słonecznej krainie po drugiej stronie mocy....

NA KONIEC KILKA KOMENTARZY Z YT-ba

Chłopak się całkowicie pogubił.Chciał dobrze ale wyszło jak wyszło.Wypada tylko czekać aż wykryje że indianie z plemienia Siuksów,wywodzili się z Gór Sowich!

Kolejne bajeczki pana Kwietnia......ale przyznać trzeba że chłop ma wyobraźnię.

Helmut to niemieckie imię męskie.
Granice cesarstwa rzymskiego były oddalone od granic dzisiejszej Polski i od Słowian.

Ciekawi mnie jaka część bredni wypowiadana przez Kwietnia spowodowana jest jego, delikatnie mówiąc przypadłością umysłową a jaka perfidią i wyrachowaniem. Jeśli dominuje to pierwsze, to można jeszcze jakoś to usprawiedliwić. Ale jeśli to drugie, to naprawdę żal mi tych biednych fanów Pletnia, którzy dają sobie wciskać takie brednie.  Bajki wyssane z palca.I OSTATNI KOMENTARZ
Marines Apperentic

Bardzo dobra robota P.Darku ! 


DODATEK 2 

Po raz kolejny spłonął zamek Książ


KWIECIEŃ!!!
DLA CZEGO ZNÓW PODPALIŁEŚ TEN ZAMEK?!OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

41 komentarzy:

 1. A słyszeliście, że w tym roku Kwiecień będzie chodził po domach przebrany za św. mikołaja i będzie zbierał prezenty?
  No tak sobie wykombinował, że trzeba zmienić obyczaj :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No , ale Niemcy Landrowerem jeżdżą i jeszcze naszego wieszcza straszą... ńieladnie panowie Niemcy

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie sa ci ludzie na filmie, ktorym tak dziekuje na poczatku wypocin, kamera lata 350 stopni i nie ma nikogo... czapki niewitki rozdał ?

  OdpowiedzUsuń
 4. bardziej go widzę jako najebanego turonia w skórze wilkołaka ze śrubokrętem krzyżakiem i wróżkami z Mazur :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak on to robi nawet na imprezę z ksiązkami się wkręcił!!!! a no tak zapmniałem że aprilformers jest znanym literatem!!!!(literat człowiek pijący co najmniej z literatki)..........a może to MY mamy schizo a on jest normalny.Jak krzyżaki 23 razy czytane byli to my się co do niego mylili bo my do szkoły nie chodzili i się nie uczyli!Stare mądre śląskie przysłowie mówi ZRÓB SIĘ GUPI BAJESZ FREI!!!!!! i coś mi się wydaje że nasz aprilboy według tedo przysłowia żyje!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hhehehehe 0.20-jest tutaj Joanna Lamparska....każdego reklamuje i polecam-najpierw jej prawie huji nawciskał na blogu za festiwal tajemnic że się z Karolem zgadała,potem wpisy likwidował a teraz serrrrrdecznie reklamuje...padam ze śmiechu...co za typ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O witkowskim też na początku wspomniał, że jest na tych targach w postaci książek hehehe i, że też go reklamuje. Kretyn do entej potęgi na siłe chce stanąć w panteonie innych nie zawsze gwiazd z dziedziny odkrywczej, ale zawsze skurwysyn chce się wpasować w szereg między innych.

   Usuń
  2. Doookładnie taaaak!!!!!! Nawet wszystko co pokazuje gdzieś w Polsce to nic innego jak to że ktoś mu to pokazał a on to robi za swoje odkrycia...menda pierwszej maści...dla mnie pizda i tyle ,aleeeee"super robota darrrrrrku" hehehehehe

   Usuń
 7. Jak ktoś się dał wciąć na ten kit to znaczy że jest naiwny do potęgi entej.

  Jak to się robi, ano robi się to tak, idzie się pod stoisko i zagaduje że my tu Proszę panią nakręcimy film i puścimy wam jako reklamę w internecie. No i Pani ze stoiska przecież nie ma nic przeciwko temu , no bo i dla czego ?, przecież nikt gościa nie zna i nie wie że to daun.

  Jak by na stoisku stał psycholog lub psychiatra to po gębie by skumał że ma do czynienia z siekniętym, ale na stoisku są sprzedawcy co znają się na sprzedaży książek, a nie na facjatach głupków.

  Potem Pani mówi swój tekst reklamując instytut Grotowskiego i na tym koniec, ot przyszedł ktoś i coś nakręcił. Kwiecień z Grotowskim ma tyle wspólnego co renifery Świętego Mikołaja z Pigmejami.

  Potem daun idzie do drugiego stoiska obok, gdzie wydawca znów reklamuje całkiem nieźle napisaną książkę Dróżyńskiego "Złoto", Wydawca reklamuje normalne książki po czym daun się podpina i mówi sam do kamerki że pozostały puste miejsca po sprzedanych naszych przewodnikach, a jak widać z tyłu na półkach leżą przewodniki po "Sudetach", " Przewodniki po Szlakach Turystycznych" no i nie sprzedane książki Drużyńskiego.

  Ale cwany w swej durnocie kwiecień jeszcze wcześniej pierdoli że wyprzedały się jego wszystkie przewodniki. A czemu tego nie mówi przy stoisku , prosta sprawa, bo jego przewodników w nakładzie 10 szt tam po prostu nie było. A długopisy są tego dowodem takim samym jak jego banknoty w klaserze, i atlasy z bazarku :).

  Potem idzie do następnego stoiska i wyżebruje koszulkę przebiera się i pieprzy androny o jakimś krzyżaku co go niby przeczytał 30 razy. A Lem mówił " gdyby nie internet to by nie wiedział że na świecie jest tylu idiotów".

  Jak by tam stał Lem to pewnikiem pierdolnął by go w ten pusty łysy łeb choćby za to, że przyszedł reklamować jego książkę a nawet nie znał jej tytułu tylko miła Pani jak zwykle musiała podpowiedzieć.

  Lem napisał Bajki Robotów, a kwiecień snuje Bajki dla Idiotów :-).

  OdpowiedzUsuń
 8. Drugi film można skomentować tak :
  W tym filmie można się zgodzić z kwietniem w jednym, że jest wariatem co sam o sobie mówi, a z reszty można się pośmiać jak zwykle :).
  Tam wszystko było śmieszne, ale najlepszy motyw to był o tym jak telefon wpadł do dziury, gościu tam rękę wsadził i go świstak zaczął wciągać do nory :-).

  A przecież nawet małe dzieci wiedzą że świstaki siedzą w norach i zawijają wszystko w sreberka :-). Tylko daun tego nie wie, bo jak sam mówi że do internetu nie wchodzi i TV nie ogląda, a wszystko to mu szepcze diabeł prosto z głębi kosmosu do pustej łysej pały.

  Jeśli zobaczysz że kwiecień łazi w spodniach moro to wiedz że coś się dzieje :-)

  Jeśli zobaczysz kupkę kamieni to wiedz że Niemcy w czarnych landrowerach z Lucyferem na rurze wydechowej się tym interesują :)

  Jeśli zobaczysz kamienie z oznaczeniami pola kopalni na Małej Sowie to wiedz że to jest miejsce tajemnej mocy :-).

  Łot drugi natanek jak nic :).
  https://www.youtube.com/watch?v=IYD1IeM1Xv0

  OdpowiedzUsuń
 9. Lem by na pewno go dzwięknął tym "Pilotem Prixem", bo baranowi najbardziej podobała się książka Lema ...."wesele gdzie ?". ;-)

  Nic to, że "Wesele w Atomicach " napisał Mrożek. kwiecień przecież zna literaturę jak nikt inny , jest w końcu znanym pisarzem, a na dowód tego leżały tam długopisy :-). Ot taki pinokio wariatuńcio :)

  Te dwa filmiki można tak streścić:
  pierwszy) Ludzik opowiadający głupoty na Dworcu Głównym
  drugi ) Ludzik opowiadający głupoty przy stertach kamieni i machający rączkami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Proponuje Kwietniowi napisanie książki pt. Jak zostałem NSRowcem czyli nawciskam ściem różnych.Tak na poważnie to na pewno nie jest w żadnym wojsku czy NSR , mogę wytknąć te jego brednie na temat jego "służby".
  Pozdrawiam P-K

  OdpowiedzUsuń
 11. No i się zemścił i podpalił Książ :(((

  OdpowiedzUsuń
 12. Znow solidna dawka pierdolenia i zmyslonych bajek, jednak musze powiedziec ze co do czesci tych nasypow kamiennych to ma racje, nie wszystkie sa murkami granicznymi, na tym terenie jest sporo pozostalosci po celtach i kurhany sie sa niczym nadzwyczajnym, jednak nie czesto sa mylone np. z kopcami pasterskimi na ktorych kozy gromadzily sie na noc kozy (serio, kozy lubia kamienne kopce i pochyle drzewa) czy pozostalosciami po pracach gorniczych.
  Podobne rzeczy znajdziemy w masywie Slezy, to tez prawda.
  Z filmu trudno jednoznacznie wyciagnac wnioski co do tych formacji, na moje oko kilka z nich moze byc bardzo starymi tworami ale trzeba by to bylo zabaczyc na zywo.
  Reszta to jak zwykle urojenia i klamstwa Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja pierdol....

  Autor: Darek o 19:04 Brak komentarzy:

  Po raz kolejny spłonął zamek Książ
  Kilka lat temu w jednej z audycji przy starych wywróconych kamieniach na wyspie, użyłem wymownych słów: "zamek kiedyś spłonie". Jest to jedna z metod tuszowania i zacierania śladów. Kilka dni temu pewna grupa poszukiwawcza spod znaku czarnego wirującego słońca, dokonała odkrycia w przestrzeniach między stropem a powałą. Co znaleziono i co wywieziono, tego nigdy się nie dowiemy. Jednak dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że kilkunastu polskich tak zwanych "odkrywców" biorących pieniądze z UE, brało w tym udział. Płomienie zatarły wszelkie ślady, jak przypuszczam, powodem będzie zwarcie instalacji elektrycznej. Jednak pewien człowiek był szybszy niż wszystko i wszyscy i złożył doniesienie, że to Dariusz Kwiecień dokonał podpalenia zamku. Jestem dumny, że właśnie mnie taki honor spotkał. Jednak istota sprawy jest bardziej zawiła i skomplikowana. Mniemam, że kilka innych zamków w Polsce spotka podobny los. Prace przez polskie grupy poszukiwawcze były prowadzone na zewnątrz, a nie wewnątrz zamku. Jak zwykle otoczka tajemnicy pozostaje. Riese - inna rzeczywistość teraz nabiera właściwego znaczenia...

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeszcze dobrze nie dogasili a aprilll ma juz teorie hehehheh

  OdpowiedzUsuń
 15. Eee no co jest qr..a??? Wpisów przed 14tą się nie umieszcza???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po mimo, że smartfony i tablety mamy przy sobie nieraz się tak złozy, że kilka godzin nikt nie sprawdzi nowych oczekujących komentarzy i dziś tak było. Sorry czasem tez przeaczam/y niektóre, które zawieruszają sie nie wiadomo czemu do spamu. Pozdro.

   Usuń
 16. Widać Darek uderza na gruby balet do Bydgoszczy Xd Masakra ... :D

  OdpowiedzUsuń
 17. No aj pierdole, Ogniomistrz Kwiecien sie odezwal.
  Specjalizacja w terenowym podpalaniu wersalek przydala sie , Pan Wersalka, naczelny Ogniomistrz Dolnego Slaska, Lodzi, Malborka i Gdyni mowi jak bylo.

  Czekam na audycje o tym jak Klaus i Kay Muller skakali po drabinach w pilnowanym obiekcie, rozpierdalajac sufity i podpalajac zamek dla niepoznaki, ponoc pomagal im lazacy po scianach wilkolak.
  Dach wyremontowano rok temu za 800tys pln, widomo jak jest z kasa na renowacje zamkow, trudn, dluga droga a i tak wiekszosc lezy w ruinie.
  Wlasciciele z pewnoscia pozwolili na dzika eksploracje i wybebeszanie tego diamentu Dolnego Slaska, wizytowki powiatu Walbrzyskiego, to prafffa bo Darek tak mowi.

  Tydzien temu pozar w Kliczkowie-tez wspanialy hotel, lokalne centrum kultury, na szczescie pozar nie spowodowal wielkich zniszczen a palac jest dalej czynny-Swiateczne i Noworoczne imprezy odbeda sie.
  Ten w Ksiazu jak widac na prasowych zdjeciach-powaznie uszkodzil kilkaset m2 dachu. Naprawa Tania nie bedzie.

  Dziwny zbieg okolicznosci albo jakis szaleniec podpalacz niszczy najpiekniejsze obiekty.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nic to, właśnie oglądnąłem kwietniowe popisy obrony przed nożem ścierką.
  Mam takiego pomysła. Zanim kwiecień napisze następne bzdury jak to przyjechali po niego antyterroryści w sile dywizji aby go zaaresztować za podpalenie :), aby poddał się testowi machaniem ścierką przede mną ( czyli zaprezentował nowy styl ala kwiecień). :-).

  https://www.youtube.com/watch?v=yrb53vlmVWM

  Przysięgam, że nie użyję w tym eksperymencie bagnetu, jeno mały 7 cm nożyk. Przed eksperymentem wskazane jest aby "instruktor " spisał przed notariuszem , że w wypadku pokrojenia "instruktora" na plasterki, właściciel noża nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zgon pacjenta :), a lekarz prowadzący nie będzie dochodził roszczeń finansowych z tytułu braku obiektu do dalszych eksperymentów. :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Super ujęcia z Książa...może ktoś wprawnym okiem wypatrzy znanego "podpalacza" hehhhehehe https://www.youtube.com/watch?v=hqNrk4md1XE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnie w TVP info podali, że został zatrzymany mężczyzna, który podpalił zamek Książ. Tylko nie zdążyłem włączyć na początku dźwięku i nie dosłyszałem czy to chodzi o kwietnia.

   Usuń
 20. To jakis robol z firmy budowlanej. Napierniczali tam pape termozgrzewalna, na poddaszu, uzywali tez elektronarzedzi-to glowne tropy strazy pozarnej.
  Wpuscic debili do zamku to narobia strat na miliony. Fragment dachu ktory zjarali kosztowal 800tys pln, wymieniony w ubieglym roku, wstepne straty to 2 mln pln bo zalalo czesc komnat jak to przy gaszeniu.

  OdpowiedzUsuń
 21. Już podali, tak jak mówił daun że ci z schwarze Thule przebrani w berety z antenką i gumiaki, podrobili papiery dekarzy i wyciągneli z pomiędzy stropów skarb Himmlera, czyli słoiki . Potem aby zatrzeć ślady udawali roboli z palnikami no i spalili po tajniacku dach.

  Prawda was uwolni, a przede wszystkim prawda według "innej rzeczywistości pacjentów zakładów psychiatrycznych". Mówi się też w kręgu sanitariuszy że wrota już się otwierają i schwarze Thule wypuści z tych słoików świerzonkę :)

  OdpowiedzUsuń
 22. A to link do schwarze Thule w beretach z antenką, i całej tajemnicy zapierdolonych z pomiędzy stropów słoików ze świerzonką niezbędna do otwarcia wrót w zakładzie dla obłąkanych.

  https://www.youtube.com/watch?v=ct7je95Z58Y

  OdpowiedzUsuń
 23. Dobrze mz w sztolniach papa nic nie robia , bo aprill nie mial by gdzie mieszkac

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/pona-zamki-ahnenerbe-w-polsce.html

  Niemcy pala gniem i mieczem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemce pala, bija, kradna, sledza naszego Dareczka, podkladaja mu swinie bo on ich dzielnie demskuje. Sledza czarnymi landroverami, spokoju nie daja.

   Z tego co czytalem to pisali jak byk o pracach z papa na poddaszu-nasz pinokio, ekspert kartografii, okultyzmu, historii, wspinaczki, survivalu, budowlanki, mistrz dekeski, kamieniarski,specjalista od wentylacji i gestosci poniemieckiego betonu wyjasnil nam ciemnym tumana w swojej milosiernej lasce ze dach zamku Ksiaz nie jest pokryty papa a dachowka!

   O mistrzu, dzieki ci za oswiecenie! My jak ta banda durni myslelismy ze to to czerwone na dachu to papa termozgrzewalna a dekerzy napierdalali po ostrych katach wielospadowego dachu z palnikami jak spajdermeni.

   Nie bylem na poddaszu w Ksiazu, jednak wielokrotnie widzialem w starych budynkach wewnetrzne systemy do odprowadzania wody (sa tam na dachu rynny?) tak wiec izolacja stropu z pewnoscia byla uzasadniona.

   Schizofrenik znow przybrusil szlifierka po szybie, przypomijcie sobie jak pierdolil ze Zamek Ksiaz kontroluja niemcy, niemieckie fundacje, ze go sabotazowali a mial byc gwiazda Festiwalu Tajemnic, pierdolil ze trzymaja na tym lape. Teraz pierdoli ze niemce zamek spalili, skarby pokradli a wszystko pod przykrywka remontu.
   Czujecie pojeba?
   To albo kurwa zamek byl pod kontrola niemcow i robili tam co chca albo nie byl pod ich kontrola i musieli odstawic karnawal przebierancow-budowlancow zeby ukrasc "cos" i z wrodzonej skurwialosci spalic bude na odchodne.
   :)
   Na ale to oczywista oczywistosc ze jak ktos chce zrobic cos w skryciu i tajnie to podpala miejsce w ktorym pracowal, zwracajac na siebie uwage calej Polski, sledczych ze strazy pozarnej i policji, sciagajac sobie na kark prokurature i multum konroli.

   Ale on kurwi logike a jego przydupasy slepo klaskaja i mlaskaja "super robota Panie Darku!".

   Usuń
  2. Celnie ujęte nic dodać, nic ująć

   Usuń
 24. Niewątpliwie koszerny daruś robi dobrą robotę, zaszczepia w tempe łby nieuków swoja koszerną "inną prawdę", i niewątpliwie wszyscy którzy wykazują że to osioł są w zmowie z Schwarze Thule które nie istnieje. No bo jeśli ktoś mówi że to kiep i głupek to "coś w tym musi być" :).

  Owszem jest bo cyganie transylwańscy czuwają z Orgiem i odprawiają czarne msze składając ofiary z kości zdechłych lisów na Małej Sowie pod kamieniami na których są wyryte tajemnicze dla darusia znaki z oznaczeniami pół kopalni.

  Jak by głupek miał mapy górnicze pól górniczych na Małej Sowie zamiast Atlasów Świata zakupionych na bazarku w Łodzi, to może by to wiedział. Choć sądząc po stanie umysłu tego osobnika to szczerze w to wątpię :-).

  OdpowiedzUsuń
 25. Sporo na temat jego bredni w komentarzach.

  http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=29559&mod=141&gear=all#comments

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo, sporo, ale i sporo komentarzy samych debili szczególnie dwa ostatnie:
   (2014-08-08 12:48:41 autor: Doktor Mroczek)
   ip: 78.8.226.204

   (2014-08-09 12:47:09 autor: Nauczyciel z Głuszycy)
   ip: 78.8.226.204

   W jednym nie poznał, że historia z grzybkiem kropidlakiem była żartem, a w drugim nie zna faktów i nie wie, że Hitler i Hess siedzieli kilka miesięcy razem w pierdlu. Autorzyna tych komentarzy również nie wie, że Hitler generalnie tępił wszelkich cudaków i paranoików, a tych było własnie najwięcej wśród astrologów i szarlatanów tego typu, co nie znaczy, że nie korzystał z porad tych, których za takich szarlatanów nie uważał. Z resztą tu nie chodziło o jakieś astrologiczne czy szarlatańskie porady ino o wiedzę zawartą w starych podaniach, którą naziści liczyli, że odszyfrują z pomocą znawców dyscyplin astro-magicznych.

   Usuń
 26. W komentarzach na YT pisałem, że porozmawiam z moją znajomą psycholożką na temat Kwietnia. No i rozmawiałem. Nakreśliłem jej pokrótce profil naszego bohatera. Później zapytałem jak uważa: czy Kwiecień to perfidny manipulator, czy raczej niespełna rozumu konfabulant. Odpowiedziała, że raczej to drugie. Najprawdopodobniej jest tak, ze on sam wierzy w brednie, które wygaduje. Dodała jeszcze coś o kryzysie wieku średniego i takie tam. Jednak wszystko wskazuje na to, że Kwiecień nie ma wszystkich klepek w porządku. Dlatego zaczyna mi być go żal, bo już niejeden raz usłyszałem bezpośrednio od ludzi z pewnej ekipy poszukiwawczej, że wszyscy w "środowisku" się z niego śmieją. Żal mi go jeszcze z innego powodu: przecież to chłop w sile wieku jeszcze. Nie da się przecież w naszej rzeczywistości jechać na opinii wariata i i w miarę godnie funkcjonować. Ile jeszcze da radę tak pociągnąć. No chyba, że słuchaczy na podobnym poziomie co autor jest bez liku, co zapewni mu jakąś formę wegetacji.

  OdpowiedzUsuń
 27. " Otwierania wrót się wam zachciało A?!"Ha ha, dobre:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbyś wykrakał...

   http://porozmawiajmy.tv/asgard-i-wielkie-misterium-dariusz-kwiecien/

   Idiota w akcji czyli "czy należy wierzyć w historyjki Darka Kwietnia" mistrzostwo nieskończonego bezsensownego bełkotu. Jak ktoś da radę wysłuchać do końca to gratuluję, ja nie dałem rady. Jak mówił Kwiecień...wyprzedził nas o "neony świetlne".

   Usuń
  2. Kamieniograf i trzech psychiatrów powiedziało że on jest normalny...codziennie psychiatra do niego przyjeżdża i stwierdziło że jest normalny...także nie podskakujcie bo on powiedział że trzech psychiatrów tak mówiło. "Ja pierdziele kocopoły bardzo często i zabraniam wam w to wierzyć" No i niech ten kto zrobił sobie dziurę w fotelu na kloakę i szkaluje kwietnia 24h na dobę niech się odezwie...w kwestii technicznej jak to się robi bo nie ogarniam.

   Usuń
  3. a wiesz Kwiecień jełopie że admirał Byrd nie żyje od 1957 roku ?
   Chore...tak jak mówisz...chyba że wyszedł z podziemi jego wilkołaczy klon..."przyjeżdżają do mnie konkretni szaleńcy" :-))))))))

   Usuń
  4. Krzysiek wybacz, ale Ty ze swoimi reptalianami NIESTETY po mimo Twojej niewątpliwej inteligencji plasujesz się w gronie takich jak kwiecie i ten zjeb prowadzący porozmawiajmy.tv. Przecież grono odbiorców schiz kwietnia jest dokładnie takie samo jak grono odbiorców bredni o reptalianach.
   Dziwię Ci się, że przy Twojej schizie Ty śmiejesz się ze schiz kwietnia? Wszyscy razem wpisujecie się w nurt robienia ludziom wody z mózgów mitami urojonymi w głowach czasem inteligentnych ludzi ale, albo cwanych hochsztaplerów, albo świrów z dodatkiem cwaniactwa.

   Usuń
 28. Chciałem wtrącić małą fachową uwagę, gdyż pan Kwiecień jest tu często diagnozowany jako schizofrenik. Muszę się z tym nie zgodzić, bo schizofrenicy raczej nie tworzą tak skomplikowanych systemów urojeń. Pan Kwiecień cierpi raczej na jakąś odmianę paranoi, a to duża różnica. Urojenia paranoików często
  są bardzo rozbudowane i na swój sposób konsekwentne. Mówiąc kolokwialnie na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wszystko trzyma się kupy. Dopiero później pacjentowi zaczyna się wydawać, że ktoś go obserwuje lub wpuszcza trujący gaz do pomieszczeń w których pacjent przebywa. Gorzej, gdy "prześladowca" zostanie przez chorego utożsamiony z realnie żyjącą osobą.
  Wtedy taka osoba może być narażona na niebezpieczeństwo ze strony pacjenta. Takie stadium choroby wymaga już leczenia w zakładzie zamkniętym. Dziękuję za poświęconą uwagę i wracam do przerwanej lektury Mein Kampf.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.