sobota, 20 grudnia 2014

Kariera dariusza Dyzmy

 

Kariera dariusza Dyzmy. Tekst napisał nasz anonimowy czytelnik.
"Jemu to powiedziała wnuczka Himmlera, która do niego przyjechała specjalnie do Tuczna.
Stelle Hilfe się dowiedziało w Austrii, że nasz cudak Dyzma jest na tropie kapliczki grobowej ze szklaną trumną i dachem z bombowca B-coś tam :) , więc natychmiast wnuczka Himmlera spakowała walizki i przyjechała do Tuczna aby cudakowi powiedzieć, że jest na właściwym tropie :).

Przy okazji nauczyła się "polski mówić" , aby mogła się z cudakiem skomunikować na jego poziomie ;-). W tym czasie dzwoniło do cudaka wiele znamienitych historyków , profesorów i naukowców nawet z Wysp Owczych i Chin aby u naszego poligloty zaczerpnąć nieznanej nikomu do tej pory 'Wiedzy".

Wiedzę tą nasz cudak zdobył od wilkołaka co do niego gadał w studni jak był dziecięciem oraz oczywiście od Księżyca.
Następnie pogłębiał ją jako kamieniarz w Łodzi tłukąc kamienie i pracując jako grabarz. W tym okresie swej bogatej kariery miał wiele światłych przemyśleń, które zapisywał w swym czarnym tajnym notesie :).
Potem doktoryzował się jako palacz w kotłowni pewnego zamku pod Ślężą, gdzie uzyskał klauzulę dostępu do dużej ilości flaszek. Za co otrzymał dyplom sierżanta, oraz kopa w dupę od właściciela :-).

Wtedy z tym dyplomem ukończenia wrzucania węgla do pieca, jako sierżant, snajper i miszcz Kraf Maga wstąpił do Gromu i podjął służbę pod Generałem Polko.
Tu ich drogi rozeszły się bo Generał Polko poszedł na prawo, a nasz Dyzma na Lewo czyli wstąpił do nieistniejącego już w tym czasie PZPR :).

Wtedy to kariera naszego Dyzmy potoczyła się w oszałamiającym tempie , ponieważ cofnął się w czasie i mając 17 lat pojechał z misją na wzgórza Golan gdzie Rabin naszemu koszernemu przepowiedział że zostanie Mesjaszem :).

Ponownie wrócił do przyszłości i pojechał na misję do Afganistanu skąd wrócił już w stopniu kaprala :-). następnie wykonywał wiele misji bojowych i historycznych. Po których zostało mu wiele wiatrówek na ścianie oraz wiele tajnych dokumentów w tym Atlasów Świata i Przeglądów Technicznych :-).
W tym samym czasie rozdwaja się i roztraja, gdyż jak można było dowiedzieć się z jego nieistniejącego dziś forum był przewodnikiem w podziemiach Dory i mówiąc w niezrozumiałym do dziś języku objaśniał Niemcom jak Dora powstała.

Lecz "Kariera" dopiero miała się rozpocząć.
Po spotkaniu ze Zbyszkiem Dawidowiczem w czasie kiedy nasz "komandos" sprzedawał plastikowe łuki pod sztolnią w Walimiu dostał oświecenia , że założy własny blog.

Ale w miedzy czasie musiał się udać w tajnej misji w pewne miejsce do Wrocławia gdzie miał wyciągnąć nieznane nikomu informacje od uwięzionych tam w domu bez klamek Napoleonów i wcieleń Hitlera :).

Po wyjściu za bramę natknął się na zagórskiego, z którym się udał natychmiast na Dworzec Główny i pokazał mu studzienkę kanalizacyjną oraz windę na peronie, której nie ma a jest, i którą to w jednym z odcinków Hansa Klossa z Beatą Tyszkiewicz , ktoś niby zjeżdżał do podziemi :).

Po tym wydarzeniu, za ujawnienie tajemnicy kanalizacji Dworca, Shwarce Thule dokonało na niego zamachu samochodowego, a potem służby wtargnęły i zarekwirowały mu arsenał jaki przywiózł ze swych misji.

Teraz już kariera Dyzmy nabrała rozpędu, powrócił do Ludwikowic i wraz z innymi "międzynarodowymi specjalistami" pod muchołapką zaczął jako główny Mesjasz otwierać Wrota.
Jak się Szpakowski temu przyglądnął, to wypisał mu awans na Generała Brygady i kopnął w dupę na szczęście.

Przez pewien okres tajna zmowa byłych 90 letnich SS-manów osesków w pampersach na amfie działała, spał nasz "komandos" w szopie na Włodarzu i jeździł pociągami towarowymi.

Ale tu w sukurs przyszedł znów zagórski, który przeprosił się z "komandosem", zbił trochę na nim kasy i dał mu dyplom Marszałka oraz jak zwykle kopa w dupę na szczęście.
Maturzyści wiedzą o czym piszę , sam zainteresowany nie wie bo edukację zakończył w nieukończonej zawodówce włókienniczej :).

Teraz nasz ulubieniec udziela cyklu prelekcji oraz pokazów filmowych oraz pisze 'Przewodniki", "opracowania naukowe", udziela wywiadów, jest sprawozdawcą z targów książek, oraz jest aktorem komediowym kręcąc filmy dla gimbusów, w których tropi tajemnicze kupki kamieni:-) oraz tajemnicze dołki w polach.
A mogl spokojnie sprzedawac plastikowe luki i inne ambitne dewocjonalnia produkcji chinskiej pod Walimskimi sztolniami. Mialby jakas bude dla psa na zimne noce, cieciowke na parkingu, zrec by dostal, moneta by byla zeby sie najebac, czasem wychaczyl by jakas torebke nieostroznej turystce i zwalil na wilkolaki co to grasuja i kradna-po czym balowal tydzien.

Gdzie nasz Napoleon leczyl sie w Wrocku?
W ktorym szpitalu?
http://dczp.wroclaw.pl/o-szpitalu
http://www.psych.umed.wroc.pl/content/view/202/183/

Czy on czasem nie robil jakiegos filmiku pod tym starym szpitalem psychiatrycznym? ;-) "

6 komentarzy:

 1. Sama prawda o naszym "herosie".

  OdpowiedzUsuń
 2. Uśmiałem się:) Choć z drugiej strony jest jednak trochę przerażające...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest nowa "audycja" hahahahahah

  OdpowiedzUsuń
 4. Kościół Dariusza Kwietnia....LOL

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahahahha!
  Ogarnijcie to:

  "niedziela, 21 grudnia 2014
  Nowy kącik tematyczny
  Zapraszamy no nowego kącika, gdzie publikować będziemy ciekawe informacje i opowieści dotyczące historii, legend i folkloru, które od zapomnienia ocala Koniczyna. Znacie go z merytorycznym komentarzy na blogu oraz niepohamowanego dążenia do odkrywania prawdy przeplatającej się z pradawnymi mitami, a także opowieściami, które nie mieszczą się w kanonie dzisiejszej nauki historycznej.
  Odwiedźcie Kącik Koniczyny

  Autor: Darek o 14:33 "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/nowy-kacik-tematyczny.html

  http://moje-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  No teraz jest tam was dwoch debili:

  http://memy.pl/mem_1026474_powiadacie_ze_kwiecien_zalozyl_kacik_koniczyny_na_swoim_blogu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie dwa debile w jednym żłobie.
   Mamy nowy temat audycja XLII

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.