sobota, 29 listopada 2014

Kolejny samotny atak schizofrenii i urojeń-czyli mam chody w urzędzie Marszałkowskim - RIESE ! JA TU QRWA RZĄDZĘ!

Poniższy temat ledwo zaistniał na blogu kwietnia, a już go usunął. Zapewne ciężar znajomości na najwyższych szczeblach urzędowych przerósł naszego strażnika Riese-owych tajemnic, że musiał go usunąć :)


Kolejna samotna noc w Riese  Po tygodniu od napisania tej notki kwiecień ją usunął ze swego bloga.

No cóż z pierwszego zdania wpisu można sądzić, domyślać się, a nawet mieć pewność, że nasz kwiecień na początku tego roku puknął w jakąś samotną zimową noc w Riese w jakiejś opuszczonej sztolni jakąś miejscową dziewoję i teraz cieszy się, że spłodził dziecko Riese. /a może to jego sponsorka z Łodzi, którą zaciągnął do sztolni?/No bo jak się zastanowić to chyba jedynym osiągnięciem na polu badawczym Riese dla kwietnia mógłby być chyba tylko taki wyczyn : - )

Niepokoi tylko to imię Jan.... czyżby narodził się nowy chrzciciel co poprowadzi tabuny zagubionych ku światłości wiekuistej mając po prawicy ojca z czwartego miesiąca roku?

:-)

A tak całkiem serio to miejcie się na baczności wszelkie "pajace" kopiące za unijne pieniądze w Riese bo nasz ojciec Jana tylko kiwnie palcem i tracicie posady, dotacje i prawa do poszukiwania tajemnic!

 Biedny ten nasz kwiecień, na tyle MILIONÓW fanów w całej Polsce sam od kilku dni za dnia i w nocy pilnuje tych jeszcze nie odkrytych sztolni. 

PS
Tak na marginesie.... kilka miesięcy temu kwiecień zapowiadał tęgą zimę już we wrześniu. Z tego tytułu napisał prośbę na blogu o skóry baranie, które jak wiemy do tanich nie należą...
Podobno znalazł się jakiś ofiarodawca i w takowe zaopatrzył kwietnia by nie marzł w swojej sztolni.
I teraz tak sobie pomyślałem, że ta zapowiedź zimy to było wyłudzenia od jakiegoś frajera kilku baranich skór, które teraz ozdabiają nie jakąś sztolnię tylko pokoik w łodzi gdzie mieszka ze swoją sponsorką. Ja na miejscu ofiarodawcy skór zażądał bym ich zwrotu, zdecydowanie!

:-)


DODATEK 1 AUDYCJANY
Czyli kolejne głupie wystąpienie schizofrenika, który niczego odkrywczego, madrego, ani naprawqdę ciekawego nie powiedział.


Opis w trakcie. Może jutro, damy szansę komentującym na YT i na naszym blogu :) Wyrywkowo wysłuchałem kilku zdań i już widzę, że kwiecień jest nakręcony parciem na szkło.
Już nawet widać po komentarzach na YT, że i jego wierni widzowie zmęczeni sa zapowiedziami i informacjami, które tak naprawdę niczego do tematu Riese nie wnoszą. Ciągle te same tematy w kółko o tych samych rzeczach ubrane w inne konteksty. Jednym słowem jak zwykle ch... dupa i kamieni kupa..

DODATEK 1.
Zapowiedziałem, że skomentuję te brednie w późniejszym czasie. Jednak nie zrobię tego z jednego powodu bo mi się nie chce tego słuchać. Mój komentarz i tak byłby zbędny w świetle tego co na youtube napisał pewien użytkownik: 

rolskidrakeski
pokaże pan w koncu jakies dowody? rozmowy z tymi ludzmi nagrane??? bo to juz jest nudne

Zaś inny użytkownik napisał coś co również wystarcza za cały komentarz:
Erich HoltzKolejna porcja bredni w wykonaniu Kwietnia, której nie sposób komentować. Odniosę się tylko do jednej kwestii: skąd u niego obsesyjne twierdzenie jakoby wszyscy zaprzeczają istnieniu lebensbornu. Przecież fakt działania tej instytucji nie jest niczym nowym dla historyków. Nie wiem kto może temu zaprzeczać, może tylko niedouczeni fani kwietnia. Istnieją opracowania naukowe na ten temat oparte na rzeczowych badaniach; Kwiecień posługuje się dziecięcymi gaciami jako dowodem. Powinienem teraz za przykładem Pletnia powiedzieć: "rozmawiałem z wieloma historykami". Otóż ja powiem prawdę: rozmawiałem z jednym historykiem na temat lebensbornu. Jego wypowiedź zupełnie nie pokrywała się z bredniami Kwietnia.

DODATEK 2 SPECJALNY EXTRA!!!
hrabina von de Riese
jeden z naszych czytelniku w komentarzu przypomniał poniższy materiał w, którym po kilkunastu sekundach od rozpoczęcia swego Riesowego bełkotu kwiecień mówi o jakiejś hrabinie von de Riese!
UWAGA zalecane odsikanie się przed oglądaniem tego materiału by nie suszyć potem gaci :)


DODATEK 3 SPECJALNY super EXTRA!!!

Znów nasz czytelnik podrzucił nam w komentarzu gdzie kwiacień tym razem nazywa jakiegoś inżyniera Von de Riese :)
Kretyn mówi to w 2:10Kwiecień von z Riese...

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

64 komentarze:

 1. Teraz odbiera porody , taka akuszerka, samotny wilkołak na szlaku prawie jak Chuck Noris :-), am i mroczne góry w których wymarli ludzie.

  Traper wersalka w chuście z Palestyny i ciemnych goglach przemierza samotne wyludnione górskie szlaki w poszukiwaniu nowo narodzonego dziecka Riese które zwie się Jan :-), wieje zimny wiatr przynoszący złe wieści. Idzie wrót otwarcie, ciemna strona mocy wyłania się z mgły. Tylko nasz komandos trwa niezłomnie na posterunku. Wieja wichry wojny lecz on niezłomnie w swojej baranicy przycupnął przy sztolniach i popija wino marki wino. on wie co się wydarzyło wczoraj. Zośka pod sklepem jebła z roweru , jak nic będzie wojna :), to jest znak że wrota już w połowie otwarte :).

  OdpowiedzUsuń
 2. już widzę kwietnia z wózkiem 4x4 na szlaku hehehe. Możliwe też że kwiecień został dziadkiem bo jego adriano- italiano zalał jakąś turystkę na nieświadomce :) :) tak czy siak misterny plan został wykonany, geny zostały przekazane, wrota jakiejś niewiasty zostały otwarte :) :) ............oczywiście wszystko było sfinansowane z środków unijnych. No kwiecień ! jarecki byłby z ciebie dumny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest i nowa audycja.....ciekawe 24h po kolejnej nocy w Riese....heehehhe ...ojjjj i to pierdo...lenie,czego on gdzie nie wyrył....a kłłłłłaaaaamieeeee jak z nut

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://moje-riese.blogspot.com/

   Słuchajcie, jak każdy wyjdzie w swoim mieście i miasteczku na Dolnym Śląsku i pójdzie na ulicę gdzie jest szpital to jak na niego popatrzy to tam był Lebensborn, po wojnie w 1947 leżały tam w śpioszkach dzieci z napisem SS, a pielęgniarki chodziły tam w mundurach Wehrmachtu, nikt temu nie zaprzeczy ani nie potwierdzi, ale tak było. Ja kwiecień wam to mówię. Szok :). Dokąd wyjechały dzieci których nikt nie widział i o nich nie słyszał , no dokąd?. Jest na to odpowiedź, pożarły je bez śladu wilkołaki w Riese, no bo wiadomo że wilkołaki nie żrą przez 70 lat od czasów wojny marchewek na polach. Nikt tego nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy. No czemu , no czemu gdzie te dzieci no gdzie, prawda jest w książkach R.Chrabata, a nawet jak o tym nie napisał gdzie dzieci to napisał :). On nie jest w stanie nic , ale potwierdza, coś gdzieś było.

   Więcej już komentował nie będę, mam po prostu dosyć słuchania tych głupot w wykonaniu świra. To nie jest na moje nerwy :).

   Usuń
  2. No to dla tego z tej audycji zrobiłem DODATEK, a opis w trakcie pewnie jutro bo dziś mi się nie chce słuchać tego nakręconego bełkotu i patrzeć w te kaprawe gały tego intelektualnego pajaca.

   Usuń
  3. Te, kwiecień a nie przyjechał ktoś z New Jorku i z Chin na twoje spotkanie?, a z Wysp Owczych ?
   Bo w Głuszycy mówią że przyjechali z urzędu marszałkowskiego i z Warszawy, widziano też tam osła którego mrówka niosła. Mówią jeszcze że był sam Bul bo on jest z Lebensbornu, widziano też tam Misia z Bieszczad, na dowód ktoś zrobił zdjęcie z misiem ale nie pokażemy bo jest tajne. Podobno też w Sierpnicy z pastwiska uciekła krasula, widziano jak gonił ją jakiś wariat w arafatce i ciemnych goglach.

   Zośka pod sklepem mówiła że zanim jebła na glebę to widziała takie czarne gogle w krzakach, nikt nie zaprzeczy ani nie potwierdzi.:).

   Czarna wołga i liso-zając, niezłego musiałeś mieć cykora przed czarną wołgą i liso-zającem
   . Ty dziecko Lebensbornu ze znakami, a raczej wczesnymi oznakami niedorozwoju umysłowego, czyżby już te znaki były zauważalne ??. Porywali przecież tylko z Lebensbornu i to te dzieci co chodziły w śpioszkach z napisem SS :-).

   Usuń
  4. Słuchajcie!
   Kwiecień jest wysoki, co prawda łysy, ale w młodości miał blond włosy bo spłodził bękarta co takie ma :) i jak się obu przyjrzeć to wypisz wymaluj wzór germańskiego esesmana. Może Kwiecień sam jest dzieckiem lebensbornu spłodzony przez jakiegoś esesmana? Co prawda trochę po wojnie, ale przecież esesmani błąkali się po europie jeszcze długo i płodzili niemieckie dzieciaki. Kwiecień drąży ten temat tak chorobliwie bo może szuka prawdziwego ojca?

   Usuń
  5. kwiecień przejdzie ze słowem pisanym do historii :-), pisze drobnym maczkiem słowem drukowanym swoje pamiętniki :), pewnie tak jak te teksty na blogu :-).

   co tam bredzi ??, że co ?, aha że przyjeżdżają dzisiaj setki, jutro będzie miliony takich wariatów przyjeżdżać na jego wykłady, pamiętajcie nie zapomnijcie się zaanonsować dwa lata wcześniej na "wykład" ciecia z nieukończoną podstawówką, on was nauczy czytać i pisać, podpalać wersalki, robić noże z puszki po konserwach, obrony przed nożem za pomocą tamponu :-), a przede wszystkim nauczy was "historii" opowiadanych w wariatkowie :-). Najśmieszniejsze że paru w te bzdury wierzy :-)

   Usuń
  6. Domaluj mu pejsy i brodę załóż jarmułkę i będziesz miał kim jest :).

   Usuń
  7. przewodnicy z Osówki odsyłają ludzi do kwietnia :-), nazwisko i imię choć jednego przewodnika z Osówki co odesłał kogoś do dauna. No poproszę. Jedno nazwisko.

   jakiś sławny tajemniczy pan siedział przy ognisku i słuchał kwietnia :-), nazwisko tej sławnej persony a my to sprawdzimy. Niestety nie będzie żadnych nazwisk. Bo ci ludzie nie istnieją, oni się nazywają Wielu, Historycy, Politycy, eksploatorzy, Lekarze, członkowie Thule.

   Oni się tak nazywają, po prostu nie mają nazwisk i imion, za to sa to "pewna Pani z Bydgoszczy, pan z Warszawy, wielu ludzi, wielu atakuje, wielu zaprzecza. Ale kto ??? niestety wiele głosów mówi do łysej głowy prosto z przestrzeni kosmosu :-).

   Usuń
 4. Kwiecień durniu, co tam bredzisz?? :-), o Małej Sowie?? te plany kopalni i te wszystkie sztolnie są od 30 lat znane :-). Większych bredni dla naiwnych w życiu nie słyszałem. jakie grupy szukają tych sztolni ??, wymień choć jedną nazwę grupy co nie wiedziała gdzie są sztolnie. Przecież grupy poszukiwawcze mają nazwy. Wiem u ciebie nikt nie ma imienia i nazwiska, oni nazywają się "pewni ludzie" i "pewne grupy" :). Chyba czas powiedzieć po nazwisku, pewien dureń , nazywa się dariusz kwiecień pieprzy bzdury jak mało który :-).

  Mnie Hermenegilda Gratz powiedziała zaś że wilkołaków nie ma, a wszystko co pieprzysz to pierdoły, nikt nie zaprzeczy. Mało tego mam świadka, nazywa się Helmut Fritz on widział czarna wołgę jak jeździła po Głuszycy i rozdawała dzieciom w śpioszkach z napisem PZPR dropsy, nikt nie zaprzeczy. Teraz wszyscy mówią ze tak nie było ale jak Fritz mówi że było to mam to w zeszycie zapisane słowem drukowanym. Nawet nie kwikniesz że tak nie było, możesz nawet mówić że jestem wariat. Ale Fritz się nie przyzna bo teraz jest burmistrzem na Wyspach Owczych i dba o swoją reputację. Nikt nie zaprzeczy i nie potwierdzi :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. komu dałeś kłamco jakieś dokumenty, no komu z imienia i nazwiska, nie ma ??

  Ten pisarz co mu niby coś dałeś nazywa się " Pewien Pisarz" jak zwykle. A ja mówię że "pewnemu pisarzowi " nic nie dałeś, niech ktoś zaprzeczy albo potwierdzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym proponował aby następną audycję nagrać z lekarzem prowadzącym tego gościa to by było ciekawe. W końcu może jakiś doktor by powiedział na co on cierpi.

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=fsoVlL2Q0IY&google_comment_id=z12btdgpmp3rehfsp22uvt2hzsrhibczu04

  Erich Holtz 13 godzin temu

  Kolejna porcja bredni w wykonaniu Kwietnia, której nie sposób komentować. Odniosę się tylko do jednej kwestii: skąd u niego obsesyjne twierdzenie jakoby wszyscy zaprzeczają istnieniu lebensbornu. Przecież fakt działania tej instytucji nie jest niczym nowym dla historyków. Nie wiem kto może temu zaprzeczać, może tylko niedouczeni fani kwietnia. Istnieją opracowania naukowe na ten temat oparte na rzeczowych badaniach; Kwiecień posługuje się dziecięcymi gaciami jako dowodem. Powinienem teraz za przykładem Pletnia powiedzieć: "rozmawiałem z wieloma historykami". Otóż ja powiem prawdę: rozmawiałem z jednym historykiem na temat lebensbornu. Jego wypowiedź zupełnie nie pokrywała się z bredniami Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skopiowałem na tego linka i obok w wyborze pojawił się w podobnym materiałach ten film..

   https://www.youtube.com/watch?v=Yrn5ge1acKY

   teraz rozumiem że otagowano audycję z dopiskiem idiota, choć akurat Johnny Bravo jest przynajmnie zabawny.

   Usuń
 8. LUDZIE!!!
  W Słupsku wybory na prezydenta miasta wygrał ROBERT tfu qrwa BIEDROŃ!
  Ten świat i ci ludzie są coraz bardziej jebnięci.
  Kwiecień w takim razie nie dziwi, że ma tylu dewiantów na YT dających mu łapki w górę skoro zboczeniec wygrywa wybory.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prezydent Slupska wali w dupska.

   Co ciekawe to ten zjeb chyba najpowazniej podszedl do wyborow i to zgubilo konkurencje-zapowiadzial redukcje deficytu miasta, ssanie hajsu z UE(tzw. pelne wykorzystanie dotacji) i skromny urzad, niby ma zrezygnowac z limuzyn (maja tam 3 limuzyny!) i jezdzic po miescie rowerem.

   Mozna powiedziec, ze Robercik wyruchal ich wszystkich w dupe.
   ;)

   Usuń
 9. MiszczU Topora
  9 godzin temu

  Tranzakcja wiazana xDD My ci radosc ty nam film
  LIke a boss xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem to, normalnie parodia. To jak ten tekst z pedałami nawet z Biedroniem na czasie Ja ci loda ty mnie w dupe.

   Usuń
 10. Radio ,telewizja,, wywiady autografy... Hm... cena sławy :)
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/zapraszamy-na-wrocawskie-targi-dobrych.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie zdziwię się ten kretyn zamieści na swoim blogu sesję fotograficzną na jakiejś pierdolonej celebryckiej ściance.

   Usuń
 11. Jebany celebryta Kwiecińska będzie podpisywał książki.Ja pierdole.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hhahah, kurwa aż się piwem oblałem :D Darek podpisuje swe "dzieła" - widać jaja na całego :d Szkoda, że nie mieszkam tam, chętnie bym wpadł z ukrytą cam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiecień mówi, że niemcy płacą Tomkowi i Karolowi za to żeby go ośmieszali zeby nikt nie poznał prawdy o Riese i to co Kwiecień przekazuje. A mnie sie wydaje, że to Kwietniowi płacą niemcy właśnie żeby siał ferment, gadał bzdury żeby z teamtu Riese zrobić pośmiewisko. Bo to co on wymyśla to woła o pomste do nieba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jemu nikt nie płaci, on tak po prostu. Ma objawy chorobowe po ukąszeniu przez Wilkołaka :-).

   Usuń
 14. Powinien się nazywać r. pedroń. Celowo z małej litery.

  OdpowiedzUsuń
 15. Może pokaże zgromadzonym tak jak Zagórskiemu właz na ulicy do studzienki kanalizacyjnej, i powie robiąc zajączki....oto winda na 3 poziom bunkra Thule :-).

  OdpowiedzUsuń
 16. Kwiecien celebryta. Wyobrazcie sobie ze przy obecnym zdebilnieniu spolecznestwa, to jest calkiem mozliwe.
  Byle zakalamany skurwysyn z parciem na szkolo moze stac sie gwiazda, byle nabijal ogladalnosc…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady, on przykleja się wszędzie gdzie się da. A do celebryty podziwianego przez gimbusów to mu jeszcze daleko :-).

   Usuń
 17. Kwiecień wielbiciel owsiaka...

  OdpowiedzUsuń
 18. Przede wszystkim wielbi Armię Czerwoną, bo stamtąd przybyli jego pejsaci Jareccy na osiołkach. No a potem to już mu się w głowie pomieszało.

  OdpowiedzUsuń
 19. https://www.youtube.com/watch?v=3i03xljbQ1Q

  Jak zwykle " KTOŚ mu powiedział ", i znów "kolega mu powiedział ", i znów "przez niektórych uważany jako mit", i ponownie "dwóch naszych poszukiwaczy przyłożyło rękę i dostało jakąś od Niemców kasę". Więc jak widać że znów : Niektórzy, pewni ludzie , dziadki z Warmii" ktoś coś niby powiedział. Tylko kto oprócz niego to słyszał ??.

  Odpowiedź jest prosta ...nikt nie słyszał nikt nie widział. A wszystko powstaje w jego łysej chorej głowie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Choroba powraca? post u pinokia skasowany, zażył leki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to nie była samotna, kolejna noc w Riese tylko w szpitalu na okresowych badaniach i obserwacji.

   DODATEK 1.
   Zapowiedziałem, że skomentuję te brednie w późniejszym czasie. Jednak nie zrobię tego z jednego powodu bo mi się nie chce tego słuchać. Mój komentarz i tak byłby zbędny w świetle tego co na youtube napisał pewien użytkownik:

   rolskidrakeski
   pokaże pan w koncu jakies dowody? rozmowy z tymi ludzmi nagrane??? bo to juz jest nudne

   Zaś inny użytkownik napisał coś co również wystarcza za cały komentarz:
   Erich Holtz
   Kolejna porcja bredni w wykonaniu Kwietnia, której nie sposób komentować. Odniosę się tylko do jednej kwestii: skąd u niego obsesyjne twierdzenie jakoby wszyscy zaprzeczają istnieniu lebensbornu. Przecież fakt działania tej instytucji nie jest niczym nowym dla historyków. Nie wiem kto może temu zaprzeczać, może tylko niedouczeni fani kwietnia. Istnieją opracowania naukowe na ten temat oparte na rzeczowych badaniach; Kwiecień posługuje się dziecięcymi gaciami jako dowodem. Powinienem teraz za przykładem Pletnia powiedzieć: "rozmawiałem z wieloma historykami". Otóż ja powiem prawdę: rozmawiałem z jednym historykiem na temat lebensbornu. Jego wypowiedź zupełnie nie pokrywała się z bredniami Kwietnia.

   Usuń
 21. Panowie dziwi mnie taka slaba reakcja z Waszej strony na pochwały dla Owsiaka i orkiestry. Przecież to w obliczu tego co na dzień dzisiejszy wiemy na temat działalności tego pana i jego fundacji karygodne.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja tej audycji nie słuchałem więc akurat o tej kwestii nie pisałem. Skro kwiecień jak napisałeś chwali owsiaka-żyda-złodzieja, to znaczy, że kwiecień jest takim samym oszustem.
  Twój komentarz jest wystarczająca więc reakcją na jego słowa i zapewniam Cię przeczyta go taka sama ilość czytelników co odwiedza strony kwietnia czyli już ponad 3 złote melony ludzi naciągniętych na te brednie :)
  w/g licznika na blogu kwietnia oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien moze cichutko liczy na wdziecznosc pacholkow zydokomunistycznego rezimu, w jego mokrych snach pewnie widzi jak z Owsiakiem giba sie w brylkach i arafatce na scenie Woodstocku, trzymajac w lapach mikrofon ma swoje piec minut “tera kurwa ja” i zaczyna cisnac swoje schizofreniczne tyrady przed setkami tysiecy nachlanych i nacpanych sluchaczy z ktorych czesc poleci kupic jego plyty jako element “walki z faszyzmem”.
   Dariusz Kwiecien jest po prostu PIERDOLNIETY.

   Usuń
  2. kwiecień ma ewidentną schizofrenię. Normalny człowiek, który nie miał nigdy do czynienia ze schizofrenikiem nie pozna tego. Ten kto miał zauważy to od razu. jego opowieści urojone są tego przejawem, a zachowania, teksty i mowa jaką się posługiwał do tej pory dobitnie o tym świadczą. To jest chory umysłowo człowiek ze skurwysyńską naturą, w dodatku cwany, podstępny, intrygant, pomawiacz, kłamca i oszust w jednym.
   Znam ludzi chorych umysłowo i wielu z nich to poczciwi uczciwi ludzie jedynie z psychicznymi problemami, ale kwiecień to najgorszy rodzaj SKURWYSYNA chorego i z natury skurwiałego. Takim się skurwysynem urodził i takim jebany chwast zdechnie. W bliskim gronie potrafi-bo musi-udawać normalnego dla zachowania i utrzymania niezbędnych kontaktów by nie zostać bez domu, rodziny czy środków do życia, ale gdyby mógł i był całkowicie niezależny i tym najbliższym pokazał by nie raz swoją skurwysyńską naturę.
   Myli się ta/ten kto jest przy kwietniu i nie doznaje od niego tych znanych skurwysyństw, mniemając że kwiecień jest w porządku. Natura kwietnia to jedna wielka obłudna i zakłamana maska. To jest u niego wrodzone.

   Usuń
 23. Panie i Panowie.
  Cieszy mnie jedno-powoli prawdziwie oblicze Kwietnia jest poznawane i to Nasza zasluga.
  Otworzcie google i wpiszcie w wyszukiwarke Dariusz Kwiecien, zobaczcie wyswietlane hasla, mamy tu:
  Dariusz Kwiecień wikipedia
  Dariusz Kwiecień youtube
  Dariusz Kwiecień oszust (!!!!!!!!!!!!!!!!)
  Dariusz Kwiecień blog

  Jak widac nasza ciezka praca utraca oszusta z poziomu pozycjonowania google.

  Kliknijmy wiec w Dariusz Kwiecień Wikipedia,
  Oczywiscie czubek nie ma wpisu na wikipedii (moze powinnismy to nadrobic? Ale czy warto?), jednak nawet jesli klikniemy pierwszy wynik to…
  Naszym ocza ukazuje sie (od gory):

  Dariusz Kwiecień- historia prawdziwa - Forum
  www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=204363...‎CachedSimilar
  12 Lis 2012 ... Dariusz Kwiecień-cała prawda o tym człowieku i jego środowisku. Moi drodzy.
  Zasiadam do klawiatury i spisuję wszystkie dowody świadczące, ...

  Riese - Zakłamana Rzeczywistość: Oszustwa
  klamstwa-riese.blogspot.com/.../szkodliwa-dziaalnosc-dariusza-kwietnia.html‎Cached
  11 Lut 2014 ... Członek grupy ZGE oszukany przez Pana Dariusza , czyli znawca Riese i jego
  szkodliwa ... to się podziało wie tylko Pan Dariusz Kwiecień, który nabrał wody w
  usta, a od sprawy ..... http://pl.wikipedia.org/wiki/Zima_stulecia


  Tak wiec google wypozycjonowalo odpowiednio strony, czubek jest czubkiem i oszustem.
  Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 24. https://www.youtube.com/watch?v=YEe6NEAgBSg

  Ubawiłem się do łez, polecam przednia komedia. Można tak streścić , facio w szaliku ubrany w łaciate szmaty stoi na górce.
  Nie wie gdzie jest, macha witkami w lewo i w prawo oraz wydaje z siebie dźwięki

  Szczególnie ubawiła mnie Hrabina von der Rise :), no a reszta też super śmieszna. Polecam dla mieszkańców Kowar ;-). No i ci jeńcy co byli zapędzani na to wzgórze, zapewne aby podziwiać obrzędy okultystyczne Hrabiny von der Rise :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hrabina von de Riese!!!
   Ja pierniczę zaiste tak powiedział zjeb von de kwiecień. A może mu chodziło o hrabina won z Riese? :)

   Ten materialik nadaje się na niezłe posmiewisko, hrabina von de Riese ja pierdole :)

   Usuń
  2. Zrobiłem z tego dodatek 2 extra :)))
   Dzięki za przypomnienie tego materiału von de anonimowy :)

   Von de Gall.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=1NxI0a9rB0Y

   Dalsza część komedii z człowieczkiem machającym rękami i wydającym niezrozumiałe dźwięki :-).

   Pozdrawiamy mieszkańców Kowar i dedykujemy im ten obwoźny cyrk, będą mieli z czego się pośmiać :). Pozdrawiamy też inżyniera von der Riese, największego okultystę z płuc europy :-).

   Usuń
  4. A jakże i z tego zrobiłem dodatek 3
   :)

   Usuń
 25. komenty do hrabiny

  Hanss Kloss
  1 rok temu

  Tam gdzie D.K tam są tajemnice jakich świat nie widział.. Zauważyłem że gdzie się pojawia w Polsce, to wie wszystko na każdy temat?? Ma takie informacje, wszędzie był widział,a nawet wchodził w takie podziemia gdzie jeszcze do dziś siedzą Niemcy przy sznapsie ;) I wszyscy są pod wrażeniem, jaką ten D.K ma wiedzę.. Wiedzę tajemną! Cóż trzeba wszystkie informacje niestety brać nie na serio. Jest nie rzetelny w tym co robi. A jeśli już się tym zajmuje niech się do edukuje.
  nutaws
  1 rok temu

  Nawet nie wiesz gdzie się znajdujesz człowieku. Gdzie Śnieżka i gdzie Śnieżne Kotły? A takich kamiennych stołów w dawnym założeniu parkowym w Bukowcu jest wiele. To był integralny wystrój tego miejsca, bo taki był zamysł samego von Radena. To miało być miejsce szczególne,nawiązujące do tradycji niemieckiego gotycyzmu, stąd te wszystkie świątynie, amfiteatry, sztuczne ruiny czy druidzkie kręgi. Zatem nie doszukuj się sensacji tam- gdzie jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dodatek nr3 2.42-nawet kaczor się uśmiał jak to pierdolenie usłyszał.....hahahhhaaa "są dwa takie miejsca teraz znalazłem trzecie" buuuhahahahhaa KWIECIEŃ NIGDY NICZEGO NIE ZNALAZŁ,ZAWSZE I TYLKO KTOŚ MU COŚ POKAZAŁ a on przerabia to na swoje "znalazłem" MRU też ON ODKRYŁ BUUUUHAHAHHAHAHAHAHA I Ada Palka odkryła Malbork gdzie on już tam wszystko spenetrował i jako stary Templariusz znaków narobił,chyba z Adą w te same gacie narobił i to wszystko....

  OdpowiedzUsuń
 27. Ona mu chyba szpary popuszcza tzn "sztolni" hehhehheehh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ada Palka to Wilczur Szymura, to Hrabina Otto von der Riese, to Himmler spoglądający z wieży w Malborku na bitwę pod Grunwaldem, to cyganie transylwańscy w 1944 w Sobótce.

   Ada Palka to Niemki chodzące po zboczu na czworakach rodzić do altany w Sulistrowiczkach.

   Ada Palka to Poligon w Bliźnie nad morzem.
   Ada Palka to badanie składu betonu scyzorykiem.
   Ada Palka to Sierżant NSR po podstawówce.
   Ada Palka to "komandos z afganistanu" w arafatce ala Steven Sagal.
   Ada Palka to Podpalacz wersalek za pomocą nieznanego proszku i tamponów.

   To też Hilda Hoffman co siedzi odziana w skóry w szybie w Ludwikowicach. To też Gadzina co była w szynelu do ziemi, a widać jej było bocianie nogi :).

   To sklonowany Jarecki co się pałęta nad morzem w Czechach.
   Ada Palka to doktor Mroczek i Dziadek Grzegorza Borensztajna, który mu udzielił wywiadu pośmiertnie kiedy jeszcze Kwietnia na świecie nie było.

   Ada Palka to "porucznik" Jaroszewicz w1945r i jego przełożony Prawin, z którym pośmiertnie kwiecień prowadzi wywiady.

   Ada Palka to są maile z Chin i Wysp Owczych jakie dostaje kwiecień. Ada Palka to obrona torebką przed nożem, to pogromy jakie kwiecień prowadzi w Sowich gdzie z gołymi rękami rzuca się w snach na 10 chłopa.

   Ada Palka to Quad jakim próbuje rozjechać dziecko na drodze do Osówki.
   Ada Palka to sroga zima w lipcu 2014r.
   Ada Palka to Ufo nad morzem.

   Ada Palka to doktorzy którzy konsultują się u kwietnia.
   Ada Palka to oczekiwanie na Ślęży w 2012r na statek matkę.
   Ada Palka to Riese w Gierłoży i na Helu.
   Ada Palka to też czerwony nos po każdej wypitej flaszce.

   Można wymieniać bez końca bo produkcja tych bzdur trwa już dwa lata od kiedy Zagórski napotkał go pod bramą zakładu dla umysłowo chorych :-).

   Usuń
  2. A tak poważnie to co to za jedna ta Ada Pałka???

   Usuń
  3. Na poważnie ???, he he , na poważnie Ada Palka to dziecko Lebensbornu znalezione przez kwietnia w pierogarni w Łodzi :).

   Usuń
  4. Dawno się tak nie uśmiałam. Dzięki.

   Usuń
 28. Kwiecień to refren tej pieśni https://www.youtube.com/watch?v=p7NMsywVQhY

  OdpowiedzUsuń
 29. W kwesti Owsiaka i orkiestry mam na myśli nie tyle pochodzenie etniczne oraz resortowe tradycje rodzinne a nadużycia ujawnione przez blogera Matka Kurka (Piotra Wielgodzkiego) czyli mechanizm wyprowadzania pieniedzy z fundacji za pośrednictwem firm Złoty Melon i Mrówka Cała.

  OdpowiedzUsuń
 30. Pacjent dostal kolejnego ataku:

  “wtorek, 2 grudnia 2014Być może tak było - z pewnego pamiętnika...
  ...Pokazuję pomocnikowi chodnik ze słojami Mengelego - on doskonale rozumie o co mi chodzi. Moją twarz uda się jako tako podreperować, jednak dłoni i nóg nie jest on w stanie zreperować. Operacje jakie mi robić nie wywierały na mnie żadnego wrażenia. Uszy i nos wymienił mi w kilka minut - mój organizm jakby je wchłonął. Między zabiegami doglądałem maskowania naszych prac na zewnątrz. Wszystkich świadków usuwaliśmy natychmiast po zakończeniu pracy. Wojna była już przegrana przez Niemców, wokół nas panoszyli się Rosjanie, niewolnicy czerwonego karła...
  - Odwiedziłem w Wustegiersdorf moich Żydów. Ich lojalność wobec mojej osoby nie budziła najmniejszych wątpliwości. Według ich relacji przygotowania do zejścia są już ukończone. Doktor ma przyprowadzić nosicielkę pod ziemię. To ostatnia szansa na odrodzenie się moich panów. Ona da początek nowej armii.
  Stary Żyd cały czas namawia pomocnika by mnie zabił. Nędzna kreatura nie rozumie tego, iż jest on na moim łańcuchu. Żyd jako jedyny z mieszkańców nieszczęsnej miejscowości, miał możliwość oglądać najniższe poziomy naszego kompleksu... Autor: Darek o 18:59”

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/byc-moze-tak-byo-z-pewnego-pamietnika.html


  Zajbeisty belkot skolowanego paranoika. Zabiegi rekonstrukcyjne twarzy w minuty podczas przerwy w pracy, nosicielki-rodzicielki fantastycznych podziemnych armii, Zydzi lancuchowi oczywiscie odnoszacy sie do wiadomo-kogo-wiadomo-gdzie (kolejne pomowienia sfrustrowanego skurwysyna). Czyzby ktos wyjebal go z lasu w Riese albo znowu przylapal na nielegalnej dzialanosci w parku co wywolalo atak wscieklicy zapitego durnia?

  OdpowiedzUsuń
 31. Włączyła mu się nowa faza :-). jutro będzie robił za człowieka w słoju :-).

  OdpowiedzUsuń
 32. Odpowiedzi
  1. Jakaś typica z Trójmiasta...taki babski Kwiecień

   Usuń
 33. Dwa nowe filmiki dodał Darek xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UWAGA!
   Zakładać pampersy lub najpierw iść do toalety spuścić spust bo poszczacie sie w gacie :)

   https://www.youtube.com/watch?v=e6dmTmbYAPo&feature=player_detailpage#t=329 od tego momentu czyli od 5:29 kwiecień mówi, że odda głos na Lema i Sienkiewicza bo ten ostatni napisał książkę pt:

   KRZYŻAKI !

   Książkę krzyżaki przeczytał 23 x słownie dwadzieścia trzy razy i biedactwo nie pamięta tytułu książki, że to nie krzyżaki tylko Krzyżacy :)

   Kwietniowi pewnie chodzi o jakąś tajemną pozycję Henryka Sienkiewicza w, której nie pisze o niemieckich średniowiecznych rycerzach tylko....
   tylko o pająkach krzyżakach i to w dodatku zmutowanych nad, którymi pracowali już w średniowieczu germańscy alchemicy co potem stało się największą tajemnicą Riese. Czyli niebawem dowiemy się, że naziści dokonali połączenia genotypu ludzkiego z genotypem pająków krzyżaków i wyszły z tego krzyżaki.


   To jełop jebany, krzyżaki kurwa, ja nie mogę :)
   Niemal za każdym razem gdy oglądam i słucham tego pokrzyżowanego umysłowo krzyżaka psychicznego muszę ocierać łzy z kącików oczu :)

   Usuń
  2. kurwa:) o mało nie oplułem monitora za śmiechu :) :) on już ma tak pojebane w pale że masakra. Oczywiście jego książka rozeszła się jak świeże bułeczki i oczywiście nakładu nie poda bo jest objęty ścisłą tajemnicą :) :) ten materiał rozjebał mi całkowicie konstrukcję :) :)

   Usuń
 34. Mamy nowy temat, opisane nowe idiotyzmy.

  OdpowiedzUsuń
 35. kwiecień kolejny raz zapierdolił rasowym bełkotem
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/rzeczka-5-7-grudnia-2014-z-terenu.html
  od ok 12 min kwiecień jedzie grubo :) jak oprowadzał wróżki z Mazur i faza z gościem co do dziury wpadł mu aparat i jak chciał go wyciągnąć zaczęło go wciągać hehehe. Kurwa jak ludzie słuchając tych bredni mogą w komentarzach pisać Darku dobra robota???????????????????!!!

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.