piątek, 19 września 2014

Zazdrość odtrąconego intryganta - czyli kolejne przejawy bezradności i żalu.

Macie racje Sawiak i sidor to Kreatury netu i do tego zbezcześcili Joannę Lamparską  


 Najpierw kwiecień napisał na blogu, że ja i Karol okradliśmy Panią Lamparską czemu ta zaprzeczyła w oświadczeniu, które publikowaliśmy wcześniej. Po mimo tego kwiecień z uporem schizofrenika i maniaka brnie dalej w swych urojonych przekonaniach usiłując wplątać Panią Joannę w jego zazdrosną i nikczemną intrygę.
I pisze takie rzeczy łachudra, który sam bezcześcił pamięć poległych na II wś poprzez fałszowanie historii i wymyślanie niestworzonych faktów na własne komercyjne potrzeby.

To był ostatni raz kiedy w necie poniosły mnie emocje , teraz tym rządzi moja Maginia .....
Nie, nie kwiecień suka teraz tym nie rządzi suka rządziła tym od dawna i cię nakręcała, a tylko dla tego, że to rozgryzłem i pokazałem ludziom ty teraz masz pretekst by ją wyciągnąć z cienia. Oboje jesteście winni wszystkich oszczerstw wobec mnie, Karola, chłopaków z grup poszukiwawczych i wielu innych ludzi ze świata z, którego zostałeś wyrzucony.
Jesteście doborową parką intrygującą i prowadzącą parszywe gierki wciągające w nie wiele osób. Gdyby nie nasz blog to podszył byś się pod znajomość niejednej osoby, która by sobie tego nie życzyła lub bezkarnie wplątywał byś niejedno nazwisko w taki kontekst swych - waszych wypowiedzi w, którym niezorientowani czytelnicy myśleli by, że masz dobre układy. A prawda jest taka, że wszystkie nazwiska jakie kiedykolwiek wymieniłeś w takich kontekstach mają cię za szmatę.

Złożyła odpowiednie papiery w prokuraturze przeciw Karolowi Sawiakowi , filmy z okradzenia ZGP z ich wizerunku 
Znów się roją kwietniowi jakieś złożone papiery do prokuratury i prokuratorzy, którzy za nim stoją. Przypominam jego telefony do mnie w, których straszył mnie prokuratorami i czym tam jeszcze chory umysł miał pod ręką. Teraz to samo z tą różnicą, że już jawnie oboje się do tego przyznają. No to chciałbym zobaczyć te papiery i chyba nie tylko ja i te doniesienia do prokuratury na Karola, tylko o co KONKRETNIE? Kolejne pomówienie zawarte w kilku zdaniach mających rzucić cień podejrzeń nie wiadomo o co na Karola.
Kwiecień jak zawsze kłamie. Karol z tego co WIADOMO żadnej grupy ZGP nie okradł bo sam do niej należy i jest jej założycielem. Kolejna kwietniowo sucza intryga obliczona na rzucenie na Karola podejrzeń w oczach NIEZORIENTOWANYCH.
Kwiecień pisze o jakiś złożonych papierach do prokuratury przez jego sukę? A jakiś dowód na to jakieś ksero itp? Bo my jak coś na kwietnia składamy to dajemy na to dowód, a tu mamy do czynienia po raz kolejny z czczymi pustymi ogłoszeniami. Czczymi bowiem to co tu pisze kwiecień nie miało miejsca i nie ma. Wszystko to wymysły na temat Karola tylko po to by NIEZORIENTOWANI czytelnicy pomyśleli sobie o Karolu źle. Takie zagrywki to nie nowość u kwietnia. Przypominacie sobie rozmowy jego ze mną i późniejsze androny na jego blogu w, których wypisywał, że ściga mnie kilkunastu prokuratorów? To są urojenia chorego bydlaka, a wspomaga go w tym nikt inny jak jego suka. Bo nie myślcie sobie, że to tylko kwiecień pisze na swym blogu takie banialuki. Podsyca go jego suka bo to z jej komputera jest pisane i jej IP czyli robią to wspólnie. Robią to wspólnie od wielu lat odkąd kwiecień zaczął nas oskarżać o różne rzeczy tylko dla tego bośmy wszyscy bez porozumienia zaczęli mu każdy z osobna wytykać oszustwa.

Sidor osoba chora psychicznie nie podlega osądowi organu orzekającego .
Czy to zdanie wymyślił kwiecień? Oczywiście nie to mu podyktowała suka. Tylko ślepy się nie zorientuje, że tak jest. A bo to pierwszy raz pisze coś podobnego chory umysłowo skurwysyn, któremu nie tylko udowodniłem oszustwa, ale właśnie chorobę umysłową? Jest pewna prawidłowość w polemice z wariatami i wszelkiej maści debilami, że Ty im udowadniasz chorobę mozolnie, argumentem, przykładem itd, a ten nie mając na to kontr argumentów usiłuje Cię sprowadzić do swojego poziomu. Ot taka reguła znana w necie.

Albo takie zdanie:
Sawiak oraz Sidor to pospolici złodzieje wizerunku , oraz osobowości pod które się podszywają .
Kompletna nieprawda. Nic nikomu nie ukradliśmy i pod nikogo się nie podszywamy. Karol ma swoją działalność, która jest mi obca, a ja swoją, która obca jest Karolowi I niczyjego wizerunku nie kradniemy. Zaś ja współprowadzę ten blog i nie jest to żadna kradzież wizerunku kwietnia tylko pastisz jego wizerunku.

Albo to zdanie:
Wykorzystali Joannę Lamparską do swych gierek , 
I znów muszę wyjaśniać-nie po raz pierwszy, że Karol zna Panią Joannę i jest to zwyczajna znajomość polegająca na wymianie wiedzy i doświadczeń, zaś ja nie znam Pani Joanny i mów to debilowi sto razy i mówi to sama Pani Joanna, a ten furt swoje i jak maniak ciągle powtarza swą mantrę.
I ostatni fragment zdania:
jeżeli uraziłem panią Joanne to szczerze przepraszam . 
Powiem tak jebany skurwysyn od kilku tygodni perfidnie wplątuje Panią Joannę Lamparską na swym blogu w swoje intrygi i robi to z pełną zamierzoną premedytacją celowo używając jej nazwiska w kontekstach nieprawdziwych i jej uwłaczających, a teraz sorry napiszę językiem wkurwionego wędkarza, a teraz ta ludzka kurwa i moralne ścierwo wali jebany skruchę i przeprasza Panią Joannę za urażenie jej?
No kwiecień obrażasz od kilku tygodni Panią Joannę posługując się jej nazwiskiem wmawiając wszystkim, że jest nieświadoma z kim się zadaje i stawiasz ją w świetle sytuacji nieprawdziwych co równa się z niczym innym jak z jej szarganiem.
A teraz ty się wściekasz bo nazwałem twoją sukę suką? Pani Joanna nie ma nic wspólnego z żadnym pomówieniem kwietnia, ale ta szmata za podpowiedzią jak łatwo się domyślić jego suki wplatała nazwisko Pani Joanny w swoje gierki. I dla tego ja w końcu kiedy to przemyślałem posunąłem sie do właściwego określenia towarzyszki kwietnia. Bo to pies i suka kąsający nieprawdą i pomówieniami CO UDOWADNIAMY NA TYM BLOGU OD MIESIĘCY.

Dzisiaj rozmawiałem z osobami zamieszanymi w urojenia Swiaka i Sidora 

A ja dzisiaj na rybach rozmawiałem ze znajomym wędkarzem stojąc obok sterty śmieci zostawionych przez niedzielnych turystów. Pan Zygmunt mówi to zostawiają tacy jedno-dwu dniowi wędkarze. Kiedyś takiemu zwróciłem uwagę by nie zostawiał śmieci na brzegi to o mało mnie nie uderzył i powiedział: jebie mnie to i tak tu więcej nie przyjadę"
Słowa tego śmieciarza jako żywo przypominają te, które wypowiedział kwiecień depcząc wydmy na filmie pt. Hel https://www.youtube.com/watch?v=RQCs5aa5adU
za chwilę jakieś tam debile podniosą krzyk, że chodzę po wydmach, no dobrze chodzę po wydmach, proszę bardzo, o to jest dowód iiii niech po prostu ten osioł jeden i drugi składają na mnie doniesienie, MI TO LATA...
A teraz zobaczcie co potrafią tacy kwietnie co im to lata lub co ich to jebie:


Tak, tak drodzy Państwo takie rzeczy robią ludzie pokroju kwietnia i jego suki, którym lata to, że niszczą rezerwat, których jebie to, że śmiecą w środowisku naturalnym gdzie inni też chcieli by skorzystać z czystego łona natury.
I jak się ma to co powiedział kwiecień na swym filmie, że mu to lata do tego co mówi na tym samym filmie w dosłownie chwile później w 1:02:04, słuchajcie naprawdę, nad Polskim morzem można jeszcze znaleźć takie miejsca, których nikt jeszcze nie skaził. No właśnie skaził swoimi jebanymi buciorami i suczymi stopami.
Albo jak to się ma co zrobił czyli wtargnął i zniszczył kawałek rezerwatu do tego co powiedział w 1:02:12 poszukiwania poszukiwaniami, a miłość do natury, miłość do tego co jest wokół nas będzie zawsze większa. 
Ja to specjalnie walnę tu wielkimi literami by tą miłość do natury pokazać dobitnie w konfrontacji z niszczeniem tej natury:
poszukiwania poszukiwaniami, a miłość do natury, miłość do tego co jest wokół nas będzie zawsze większa.
Tak wygląda miłość do natury kwietnia i jego suki. Naciąć drzewa z rezerwatu, zrobić szałas, wydeptać kilkadziesiąt metrów wydm chronionych przez dwa dni i dwie noce i na koniec powiedzieć:
LATA MI TO.

To było tyle tytułem samego tytułu tego wpisu, teraz będzie o samym wpisie
Nie jeżeli dojdzie do rozprawy kwiecień, ale dojdzie z powództwa cywilnego Karola, a potem mojego. To było po pierwsze, a po drugie kwiecień jak sami widzicie po raz wtóry wplątuje Panią Lamparską w swoje blogowe pokrzykiwania.
Nie znam Pani Lamparskiej, ale podejrzewam, że ma go w wielkim poważaniu.
Opowiem małą anegdotkę-zasłyszaną i pewnie domyślicie się o kogo chodzi.

Jest zima sypnęło śniegiem. W jakimś miejscu gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc pojawia się kwiecień, a są tam różne osobistości. Kwiecień podchodzi do jednej i mówi:
dzień dobry jestem dariusz kwiecień....
Osobistość spogląda i odpowiada:
O, to dobrze trzeba odśnieżyć parking....
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.19 komentarzy:

 1. Kwiecień o co ten krzyk? O to, że ktoś nazwał twoją dupę suką tak jak Ty kiedyś nazywałeś gorzej Tomasza, Karola, Brożka i kilka innych osób? No to teraz wiesz co znaczy jak ktoś odpłaca pięknym za nadobne z tą różnicą, że przyznaję trafnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. To czub już wytrzeźwiał i wpisy usunął. Albo to Madzia wstała i jak zobaczyła co znów jej macho odstawił usunęła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki za ten tekst składam autorowi. Wydaje mi się, że nie czytałem lepszego tutaj. Tym tekstem ten chory człowiek został został zniszczony i nie mam pojęcia jak i czy w ogóle odpowie. jeszcze porównanie z tymi wędkarzami pięknie. Powodzenia w dążeniu do prawdy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 100% się z Tobą zgadzam, do tematu wędkarzy dorzucę jeszcze kreatury robiące syf w lasach, człowiek chce sobie w spokoju pospacerować jakiegoś grzybka skubnąć a tu zamiast niego sam syf podobny jak na załączonych zdjęciach. Kwiecień gdzie się nie ruszy rozsiewa smród. Swołocz naogląda się jego nędznych filmików i potem robi to samo. Za samo propagowanie tego typu skurwysyństwa powinien dostać wpierdol plus konkretne kolegium. Pewnie kiedyś trafi kosa na kamień i wcale się nie zdziwię że na swoim sparszywiałym blogu będzie za to szykanował w swoich obsesyjnych kompilacjach Tomka, Karola i Joannę.

   Usuń
 4. Specjalna dedykacja dla suki,a raczej piosenka o suce kwietnia
  http://www.youtube.com/watch?v=S3hOcZJpYsc

  OdpowiedzUsuń
 5. piątek, 5 września 2014
  Tajemnice Riese i nie tylko są bezbieczne jak nigdy do tąd
  Autor: Darek o 10:20

  O co mu kur... znowu chodzi ? WTF...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że kwiecień udaje, że zna jakąś tajemnicę by tą tajemniczą tajemnicą zrobić wrażenie na otoczeniu . To jest choroba umysłowa-tworzenie nie istniejących tajemnic- obliczona na przyciągnięcie uwagi ogółu. To mitomania i coś tam jeszcze. Ludzie podstępni, puści, wyrachowani, cwani lub oszuści "zgrywają" tajemniczych i wiedzących więcej niż ogół tylko i wyłącznie by skupić na sobie uwagę i stworzyć pozory ciekawego człowieka. Wielu ludzi nabiera się na taką grę i w nadziei, że jeśli będą się koło takiego kręcić i mu sprzyjać to zostaną obdarowani, że tak to nazwę tą tajemniczą tajemnicą i ją poznają. To tak w skrócie, ale kto miał na codzień do czynienia z tego pokroju ludźmi wie jak sprytnie potrafią zwodzić otoczenie, wplątywać ludzi w intrygi, rozsiewać nimb tajemniczości i udawać ciągle zajętego coraz to nowymi sensacyjnymi tajemnicami i sprawami, o których nic konkretnego nikomu nie mówi trzymając w niepewności i zawiłości wątków jakie na te tematy wypowiada.

   Usuń
 6. http://innemedium.pl/wiadomosc/niezwykle-swiatla-nagrane-nad-helem -- widzę D,K ma fanów więcej, niż widzieliśmy, normalne pozazdrościć hehe lub nie tylko za tą odsłonę Dareczek może imprezować hehe .... Szkoda gadać dalej ...

  Panie Darku: Gdzie te Wyprawy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień zajebał kolejny zestaw urojonego,zakłamanego i przeinaczonego historycznie bełkotu
  https://www.youtube.com/watch?v=raRPQ2UErm8
  tego nie da się słuchać i oglądać.
  od ok. 2:23 totalna faza :) :) o mało nie zrzygałem monitora. Kwiecień i kwietnio- maniacy w akcji. Patologia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Paczcie dziada, boli do dupsko czy zakochal sie w Kwietniu?
  "Sylwester19 września 2014 20:24
  Film Karola Sawiaka -YT-wino jest od dziś filmem prywatnym-ściągnąłeś go?Jeżeli nie ściągnąłeś,to jesteś blisko przegranej-z własnej winy.Nie publikuj tego."

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/hel.html#comment-form


  Oczywiscie daun opublikowal, zasadzajac knage w paszcze swego przydupasa.
  :)
  Czysta kopalnia smiechu, glupoty i debilizmu napedzanego zdezorientowana i niedouczona tluszcza.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszy film Sierpnica . Czy wy ludzie tego nie widzicie albo nie chcecie słyszeć w tym filmie że ten kolo jest najebany jak autobus i język my się pląta jak cholera :-)No litości ,można czuć do niego sympatię albo antypatie ,ale na litość boską, koleś ja się najebałeś to nie kręć filmów i tego nie publikuj !

  OdpowiedzUsuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=raRPQ2UErm8

  Włączyłem na chybił trafił te zajebaną prelekcję i trafiło na 35:47:00 i co słyszę? Że na terenie Auschwitz dokonano pierwszego przeszczepu TWARZY!!! i zaraz ten debil dodaje, że tego nikt nie chce potwierdzić.

  Ludzie trzymajcie mnie bo chyba kiedyś się do niego pofatykuję i sam mu przeszczepię i twarz i mózg.
  No jak ma ktoś to potwierdzić skoro to zmyślona bajka kwietnia?
  Reszta jutro będzie co robić.
  Acha płyta DVD się chujowi nie sprzedaje i materiał z wycieczek to się wziął na sposób i walną to na YT by pokazać, że coś działa.

  A kwiecień dobrze wie, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie nielegalnego oprowadzania wycieczek po górach i będzie kolejny materiał do kompletu i kolejna grzywna.

  OdpowiedzUsuń
 11. Patronowicz udostepnil czesc gowna ktora sprzedaja razem z Kwietniem, no chyba sie niezbyt plyty sprzedawaly.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba koles sie ogarnal, ciekawe czy przez edukacje i glebsze zapoznanie sie z "dokonaniami" Kwietnia czy tez nawiazal z nim kontakt i Kwiecien odpierdolil mu juz jakis kabaret.

  "Sylwester20 września 2014 17:19

  niestety-uważam,że jesteś człowiekiem chorym psychicznie-takie jest jednak moje zdanie.To tak na koniec-spadaj cieciu.Zyczę ci przegranego procesu.
  Odpowiedz"

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/hel.html#comment-form

  No a "nasz" swir dalej szuka naiwnych...

  OdpowiedzUsuń
 13. Hel światła :-)

  HEL-Światła nad morzem "UFO SPROSTOWANIE" Ćwiczenia Armii.

  https://www.youtube.com/watch?v=OQETIiloThA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełniłem tym materiałem DODATEK specjalny

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/09/hel-wycieczka-po-fortyfikacjach-wedug.html

   To wyjaśnia sprawę.

   Usuń
  2. Kwiecień filmując rozmawia z kolegą przez telefon i relacjonuje:
   Jakiś wielki obiekt wszedł w atmosferę i się spala.

   A teraz zobaczcie nie widział skurwysyn żadnego obiektu wchodzącego w atmosferę, a już wciska kit, że tak było. I to jest dowód kolejny jeden z setek już, że cokolwiek mówi, relacjonuje czy opowiada to bydle jest zawsze nasycone kłamstwem i konfabulacją dodaną od siebie i nie mającą pokrycia w rzeczywistości.

   Usuń

 14. Kolejne radosne berewerie naszego Gepetto:

  “Schleswig-Holstein Stanowiska dział 406 mm baterii Schleswig-Holstein - HEL
  Kwiecień Dariusz dalej kłamie a fakty same za siebie przemawiają , tajemnicze światła takie same jak nad Helem w 1942 , dokładnie to co widziałem i sfilmowałem ... Archiwum kriksmarine

  Stanowiska dział 406 mm baterii Schleswig-Holstein - HEL Autor: Darek o 18:35 Brak komentarzy:”


  No oczywiscie Dariuszu Gepetto, mozesz soebie dalej strugac swoje psychotyczne urojenia:
  https://www.youtube.com/watch?v=OQETIiloThA

  KRIKSmarine tez filmowalo, wiadomo-bo tak piszesz, razem z teledyskami KRIS-KROS pacanie jeden.

  Niezly poruchaniec, mysli ze jak pokaze stanowiska artylerii to uwiarygodni swoje urojone pochodzenie swiatel ktore sfilmowal z wlaczonym autofocusem w kamerze a ktore byly najzwyklejszymi cwiczeniami wojskowymi?
  No nasz szpec ponoc sluzyl na Helu, to nie ma szans aby nie widzial podobnych cwiczen…chyba ze ….w dupie sluzyl, przed gownem salutowal a cale jogo wojskowe opowiesci to rojenia przegranca zyciowego chcacego podbudowac sie w oczach gawiedzi.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.