poniedziałek, 1 września 2014

Pan wersalka vel samotny wilk Mac Kwiecień- czyli nadrabiamy zaległości Mac Szajbusa

Nasz pan wersalka napłodził ostatnio kilka kolejnych schozolskich postów i dziś je nadrabiamy hurtem.

Czarna magia czy Słońce ?

Widać, że kwiecień naoglądał się discovery i naczytał channelingowych pierdół bo wszystko pomieszał w jedno. czarne słońce według naszego pana wersalka ma być poddane magicznemu rytuałowi i przeobrazić sie w jedną wielką czarną dziurę niszczącą wszystko w tym ten mały Ziemski okruszek.
No cóż im bliżej do otwarcia wrót i tej apokalipsy wróżonej już chyba na wszelkie sposoby tym bardziej u wersalki działają wszelkie sprężyny trwogi i przerażenia.

W czasie czarnego Słońca promieniowanie  kosmiczne może zniszczyć wszystko co będzie na powierzchni a kontynenty zaczną się ruszać , tu powstaną góry a tam doliny , a sama Ziemia się otworzy aż do samego piekła . 

No to skoro tak to panie wersalka niebezpiecznie będzie siedzieć w sztolni podczas otwarcia wrót bo Ty jako pierwszy zostaniesz pochłonięty przez ognie piekielne.


Polska szykuje się na wojnę? Masowe powołania


A cóż to się stało panie wersalka, że w obliczu takiej sytuacji nie pochwaliłeś się, że i Ty dostałeś powołanie? czyżby ostatnie badania pokrzyżowały plany wojaczki? A no tak zapomnieli byśmy przecież co Ci po powołaniu do NSR skoro masz w planie nawianie do sztolni!

Deewolucja człowieka = zniszczenie genu Boga 


Skomentuję to krótko, skąd ten kretyn bierze takie teksty? Sam ich nie wymyśla to widać po stylistyce. Zapewne jakiś paranormalny zjeb nawiedzony siłami wyższymi podsyła mu takie teksty w, których roi się od schiz i idiotyzmów.

Może sami chcą przeskoczyć na wyższy poziom  rozwoju a cała ludzkość ma ulec degeneracji i stać się niewolnikami lub  skończyć jak Neandertalczyk .

Kwiecień nikt nas nie chce cofnąć w rozwoju bo gdyby cofnął to i dla niego-tego kogoś- cała rzeczywistość straciła by sens i koloryt. Tu właśnie chodzi o to by ludzie byli na jak największym poziomie by tworzyli tę cywilizację właśnie ku uciesze tych ich, a nie byli neandertalczykami. Gdyby byli to ci oni nie mogli by ganiać za dupami po dyskotekach!
Kumasz bluesa?

Pan Wersalka szkoli 


Czasem siedzę kilka dłuższych chwil i nie wiem co napisać gdy przychodzi mi skomentować kolejny idiotyzm.
No tak kwiecień bo my wszyscy jesteśmy tak głupi, że damy się nabrać na to, że jesteś tak rozchwytywany, że musisz ograniczać czas zapisów na swoje super szkolenia do 12 godzin od daty publikacji.
Przypomina to kolesia trzymającego w garści pęk cukierków na wyciągniętej ręce, a na dole kilkuset głodnych bachorów wyciągających ku tym cukierkom ręce. Kwiecień rzuca je w tłum i zaczyna się bonanza. Dzieciaki skaczą sobie do oczu wyrywając z rąk te cukierki, a kwiecień stoi i cały w chwale, że taki z niego pan.
Tutaj sytuacja jest identyczna. Ogłaszam szkolenie przetrwania, ale by się nie pojawiło za wiele osób daję limit 12 godzin.
Co za debil i ty kwiecień myślisz, że my nie wiemy, że to blef bo nikt na te twoje szkolenia nie reflektuje. Ty szkolenie to będziesz miał niebawem w sądach.

Nie mam przyjaciół oraz ich nie szukam 


Jaśnie panie wersalko aleś ty popularny! jakiś ty rozchwytywany! Jakiś ty łaskawca, że w ogóle pozwalasz komuś przebywać w twoim towarzystwie! Jakiś ty biedny musząc odmawiać setkom ludzi! Jakiś ty cwany panie wersalka! Stworzyłeś własną historię wyssaną z /sorry za określenie/ wilkołaczego kutasa i chcesz na niej zbić kasiorę.
Ta inna historia, nieznana nie istnieje poza twoim głupim kretyńskim łbem w, którym roi ci się bycie sławnym, popularnym, rozchwytywanym, podziwianym, uznawanym I WYJĄTKOWYM!

Tak jesteś wyjątkowym idiotą i skurwielem.

DODATEK 1 2.08.2014
Polecam tekst Ivelliosa na radiu paranormalium, który w pigułce traktuje o tym wszystkim o czym już pisaliśmy w poprzednich naszych publikacjach. http://www.paranormalium.pl/1206,news.html

DODATEK 2 4.9.2014
Pod tematem Nie mam przyjaciół oraz ich nie szukam  pojawiły sie celne komentarze Ivelliosa i Dżona Rambo: http://zapodaj.net/f126baa33cc34.jpg.html Oczywiście na zadane pytanie Dżona Rambo kwiecień nie odpowiedział zacytuję Dżona Rambo:
Dariuszu, mam kilka prostych pytań. Proszę wymień tych ludzi którzy garną do Ciebie. Interesuje mnie liczba. Bardzo Cię proszę wyjaśnij mi o jaki kontakt Ci chodzi którego nie szukasz. Wytłumacz mi jeszcze jak mam rozumieć sens słów: to ludzie garną do mnie. Myślę że odpowiedź na te parę pytań nie sprawi Ci problemu. Nawiasem mówiąc to widzę że do Twojej czarnej listy obok Tomka, Karola i Joanny dołączył także Marek.

A teraz odpowiem jakiemuś zdebowi o ksywce filip grecki na jego idiotyzmy:


Po pierwsze ten blog nie jest Tomasza Sidora tylko kilku różnych osób.
Po drugie co niby kwalifikuje się do prokuratora z tego co tu piszemy? Daj zjebie przykład. Wiesz co to jest zjebie przykład? Przykład zjebie to jest cytat dowodzący w treści, ze narusza prawo i nadaje się do prokuratora.
No, czekamy na ten przykład zjebie.
DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240


40 komentarzy:

 1. Ha ha ha Tusk spieprzył do Brukseli a Kwiecień spieprzy do sztolni. Zakopie się kilka metrów pod ziemią i będzie czekać, aż zamkną się wrota :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaciół to on miał, ale po tym co odstawiał dostał kopa w tyłek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej kolegów bo na przyjaźń to trzeba sobie zasłużyć. Co do jego fazy z tymi szkoleniami to mu całkowicie odjebało. Kretyn ma wizję ratownika świata który ukierunkowuje jego wyznawców w swojej paranoi. Tylko czekać jak Zagórski pociągnie ten temat. Ostatnie otwarcie wrót nie wypaliło więc chłopaki mają kolejną szansę żeby się wykazać.

   Usuń
 3. Może ktoś opowiedzieć tą historie Kwietniołaka??? Bo jak widze to....MRU z Kwietniołakiem,sylweter z Kwietniołakiem,sztolnie z Kwietniołakiem.....i raptemmmm....Kwietniołak to ch..uj... Czyli co? Znalezliście depozyt a Kwiecień Was wyr..uchał...i zarobił??? No tak to odbieram....może się myle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co wymieniłeś to był epizod w życiu tego łajdaka. zawiódł wszystkich i bliskich i odległych dobrze mu kiedyś życzących. U Tomasza na forum jest streszczenie całej historii.

   Usuń
  2. To że jest PIERDOLNIĘTY to ogólnie wiadomo,sam wbiłem go na kilka tematów gdzie na miejscu (czytaj jak z rękawa) wymyślił takie historie że mózg siada hahaaha....pewnie wszyscy którzy go znają kiedyś życzyli mu dobrze bo i dobrze się zapowiadał (sporo pierdolenia a wyszło szydło)....a teraz z innej beczki...POZDRO DLA KAROLA-M72 FOR EVER ;)))

   Usuń
 4. wy tu gadu gadu a tymczasem patrzcie co sie na paranormalium pokazalo

  kwiecien jestes skonczony! teraz jak takie duze medium cie opierdolilo to juz nikt ciebie nie bedzie traktowal powaznie! kwiecien plecien srecien smiecien

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowiek zmęczony, chce już iść spać, a tu jeszcze go o linka męczą... proszę bardzo, z miłą chęcią się podzielę :) http://www.paranormalium.pl/1206,news.html
   Jakichś nowych rewelacji tam raczej nie znajdziecie, większość pokrywa się z tym, co wiadomo o Kwietniu min. z tego bloga. No ale Radio Paranormalium to chyba pierwsze większe medium, które tak go zjechało za jego wybryki.
   Ponieważ tekst wisi na głównej jako news, w niedługim czasie pójdzie do odbiorców emailowego newslettera z paranormalium.pl - łącznie jakieś 16 000 osób. Chociaż wątpię czy jest to potrzebne, albowiem Kwiecień już teraz jest skończony i nikt tego gościa nie traktuje już poważnie...
   Podobny tekst posłuży jako baza do suplementu do audycji "Riese i inne tajemnice III Rzeszy". Nieliczni fanatycy Kwietnia, którzy onegdaj zasłuchani byli w jego gadaninę, bardzo, ale to bardzo się zdziwią.

   Usuń
  2. Człowiek zmęczony, chce już iść spać, a tu jeszcze go o linka męczą... proszę bardzo, z miłą chęcią się podzielę :) http://www.paranormalium.pl/1206,news.html
   Jakichś nowych rewelacji tam raczej nie znajdziecie, większość pokrywa się z tym, co wiadomo o Kwietniu min. z tego bloga. No ale Radio Paranormalium to chyba pierwsze większe medium, które tak go zjechało za jego wybryki.
   Ponieważ tekst wisi na głównej jako news, w niedługim czasie pójdzie do odbiorców emailowego newslettera z paranormalium.pl - łącznie jakieś 16 000 osób. Chociaż wątpię czy jest to potrzebne, albowiem Kwiecień już teraz jest skończony i nikt tego gościa nie traktuje już poważnie...
   Podobny tekst posłuży jako baza do suplementu do audycji "Riese i inne tajemnice III Rzeszy". Nieliczni fanatycy Kwietnia, którzy onegdaj zasłuchani byli w jego gadaninę, bardzo, ale to bardzo się zdziwią.

   (wysyłam komentarz jeszcze raz, bo jakiś błąd wyskoczył i nie wiem, czy się to wszystko zapisało)

   Usuń
  3. Dobry zwięzły tekst zawierający to o czym pisaliśmy w różnych tematach po trosze. Wstawiłem go jako DODATEK 1

   Usuń
  4. I o taki właśnie wpis mi chodziło w ostatnim komentarzu - jeśli Kwiecień faktycznie komuś zrobił krzywdę, to niech te osoby to głośno powiedzą w Internecie. Dlatego dziękuję Ivellios za szczerość - to pokazuje jak to wszystko z Kwietniem wygląda.

   Usuń
 5. Siema, ja nie Marek ale macie linka: http://www.paranormalium.pl/1206,news.html POLECAM :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nawet Koniczyna jeden z jego największych wyznawców praktycznie się nie udziela. Tak Kwiecień, narobiłeś smrodu który ciągniesz za sobą. Wszyscy się w końcu zaczynają budzić z tego zjebanego letargu. Napierdoliłeś Kowalczykowi bajek o złotym interesie który zbije dzięki Tobie, koniec sezonu z tu lipa. Tak jest ze wszystkimi, gdzie się pojawisz to szkodzisz i kleszczysz. Dzięki Tobie i twojej reputacji szumowina Kowalczyk ma posprzątane bo nikt o zdrowych zmysłach nie zawita do niego wiedząc że Ty tam mieszałeś swoim parszywym ogonem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małe sprostowanko. Chodziło mi o Mikołajczaka a nie Kowalczyka.

   Usuń
 7. Musze przyznac ze Marke Sek mial odwage przyznac sie publicznie do pomylki w sprawie Kwietnia, gratuluje odwagi.
  Takze publiczne ostrzezenie przed dzialanoscia tego szkodnika jest godne pochwaly, pomimo wszystkich wczesniejszych wybrykow Seka.

  Newsletter Paranormalium to tez dobry pomysl, jesli dociera do 16000 odbiorcow, mysle ze spora czesc z nich to rownoczesnie sympatycy NTV gdzie ciagle mamy chyba najwiekszy bastion wyznawcow Kwietnia.
  Krytyka ze strony Seka “Ivelliosa” to cos co moze do nich dotrzec, poniewaz zwykle zatykaja uszy i oczy widzac zrodla “z drugiej strony barykady”.

  Mysle ze to kolejna “torpeda” ktora niezle zakreci wilkolakowym gamoniem i utraci mu mrowie najbardziej fanatycznych wyznawcow.

  OdpowiedzUsuń
 8. A teraz cała prawda o Kwietniu:

  Niektórzy zastanawiaja sie kim on jest, skąd się wzioł, co on pierdoli i kto mu kazał. Otóż: Kwiecień od dziecka zainteresowany był nazistami - to jest fakt niepodważalny, a konkretnie nazistowską ideologia, religia i spirytyzmem / okultyzmem. W czasie kiedy był jeszcze młody i głupi (choć od tamtej pory niewiele zmądrzał) w rejonie w którym mieszkał odbywało się wiele obrzedów, rytułałów, tajemnych ceremoni organizowanych przez potomków nazistów, ktorzy przed, w czasie, i krótko po II WŚ zamieszkiwali tamtejsze tereny. W czasie tych "ceremoni" dochodziło do rytualnych gwałtów, mordert, spaleń żywcem oraz wielu innych makabrycznych rzeczy o których napisać nawet nie mam odwagi. Kwiecień już jako dzieciak potpatrywał tych ludzi, chodzil za nimi, śledził ich, zbierał informacje na ich temat bo już jako dziecko (z początkami rozdwojenia jaźni) chciał do nich dołączyć, być jednym z nich. Zapytacie dla czego? Odpowiem wam prosto; do grup takich należą głownie ludzie wpływowi i majetni, politycy, biznesmeni, radni - taka elita jednym słowem. Kwięcien od zawsze liczył na to że będąc jednym z nich zdoła sie nachapać, zdobyć wyższą pozycję oraz będzie mógł bez przeszkód przekuwać w czyn swoje zwyrodniałe fantazje o gwałtach i morderstwach. (Zauważcie że nie ma takiego tygodnia aby na swoim blogu nie pisał czegoś o mordowaniu albo gwałceniu kogoś. To są jego prymitywne rządze, z których doskonale zdaje on sobie sprawe a które pozostają niezaspokojone). Kwiecień wie że jest przez nich obserwowany, dla tego że sam ich obserwuje. Problem w tym że on myśli ze pewnego dnia dostanie od nich zaproszenie do wstąpienia w ich szeregi - on na prawde na to liczy. Oni natomiast sledza jego kroki dla tego że pilnują aby nie podszedł za blisko i przypadkiem czegoś nie odkrył. To co wypisuje na swoim blogu jest niestety próbą zwrócenia na siebie uwagi pewnych osób. Gwarantuje wam że gdyby kwietniowi pozwolono mordować i gwałcić bez żadnych ograniczeń to zrobiłby to z nieukrywaną satysfakcją. Tak niestety jest - on wierzy w to że pogłebiając swoją wiedze (a niestety ma dość sporą) na temat nazistowskiego mistycyzmu stanie się członkiem jakiejś tajnej organizacji typu Thule. Możecie mi wierzyć lub nie ale znam zapedy darusia nie od dziś i wiem do czego jest zdolny. Ten jego mizerny blog jest odbiciem jego ciemnej, pokręconej psychiki. To tak jak u psychiatry kiedy delikwentowi pokazuje sie plamy i pyta sie go co widzi na obrazku. Tu nie chodzi o to co widzi tylko z czym mu się te plamy kojarzą gdyż jego skojarzenia są odbiciem jego podświadomych pragnień i rządz. Wystarczy poczytac jego bloga aby sie dowiedzieć czego chce, do czego dązy i oczym marzy nasz dareczek. On chce być przyjęty do jakiegoś tajnego bractwa. CDN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc naprawdę Thule sobie hasa(ło?) po Dolnym Śląsku i urządzali obrzędy mistyczne? :)

   Usuń
  2. Naturalnie, łatwo poznać ich członków, bo na uchwytach rowerowych i bagażnikach dachowych mają nazwę stowarzyszenia. Kwiecień za obrzęd mistyczny wziął mocowanie roweru na dachu samochodu.

   Usuń
  3. Buuuhahhahhaahaha albo "CZERWONY KSIĘŻYC" , albo "CZARNE SŁOŃCE" HAHAHHAHAAHH i tylko i wyłącznie Land Rovery hahhahhahahahha z logo na masce i drzwiach a na dachu "Cieknąca Pizada" to znak rozpoznawalny,tylko dla Kwietniołaków.....

   Usuń
  4. "Niektórzy zastanawiaja sie kim on jest, skąd się wzioł, co on pierdoli i kto mu kazał. Otóż: Kwiecień od dziecka zainteresowany był nazistami - to jest fakt niepodważalny, a konkretnie nazistowską ideologia, religia i spirytyzmem / okultyzmem. W czasie kiedy był jeszcze młody i głupi (choć od tamtej pory niewiele zmądrzał) w rejonie w którym mieszkał odbywało się wiele obrzedów, rytułałów, tajemnych ceremoni organizowanych przez potomków nazistów, ktorzy przed, w czasie, i krótko po II WŚ zamieszkiwali tamtejsze tereny. W czasie tych "ceremoni" dochodziło do rytualnych gwałtów, mordert, spaleń żywcem oraz wielu innych makabrycznych rzeczy o których napisać nawet nie mam odwagi. Kwiecień już jako dzieciak potpatrywał tych ludzi, chodzil za nimi, śledził ich, zbierał informacje na ich temat bo już jako dziecko (z początkami rozdwojenia jaźni) chciał do nich dołączyć, być jednym z nich. "

   Nie pisz głupot :), kwiecień nikogo nie podpatrywał, chyba że siostrę w przebieralni :-). Niezłe fantazje masz na temat dauna, a to tylko daun, który na stare lata wbił se w łysy łeb że zarobi na bredniach kasiarę, bo już kamieni w Łodzi się nanosił.

   Usuń
 9. Jemu pewnego dnia ktoś mordę tak obije że się mu odechce tych kłamliwych prelekcji, wyjścia w teren i nabijania ludzi w butelke.

  OdpowiedzUsuń
 10. W Kwietniu obudził się instynkt detektywa :)
  cyt:
  Od kilku dni tropie sektę , znam ich ze Ślęży , co oni robią w Riese ? , kto za to płaci ? . Natomiast pod ziemią dzieję się coraz więcej , o kilka naście % wzrosła liczba wchodzących pod ziemie to nie jakieś lojty to bogaci ludzie obnoszący się z insygniami SS

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/nikgdy-nie-zaprzestaem-pracy-w-riese.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Nasz wesolek znow dal pokaz tworczosci:
  "środa, 3 września 2014
  Nikgdy nie zaprzestałem pracy w Riese
  Jednak więcej czasu ostatnio spędzam na komisariatach Policji niż w terenie czyja to zasługa wiadomo . Dzięki nim zwyrodnialcy rąbiący i podpalający psa są wolni , rytualny gwałt to dzięki nim niewinne wygłupy młodzieży . Natomiast nocne orgie w rejonie Sobonia to wygłupy nastolatków ...
  Ile za to dostali kasy to tylko ich tajemnica .

  Od kilku dni tropie sektę , znam ich ze Ślęży , co oni robią w Riese ? , kto za to płaci ? . Natomiast pod ziemią dzieję się coraz więcej , o kilka naście % wzrosła liczba wchodzących pod ziemie to nie jakieś lojty to bogaci ludzie obnoszący się z insygniami SS .
  Autor: Darek o 19:34 Brak komentarzy: "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/nikgdy-nie-zaprzestaem-pracy-w-riese.html

  O nasz biedny wilkolakowy heros, lowca sekkt, obronca rabanych psow, ofiar gwaltow rytualnych i pogromca uczestnikow orgii na Soboniu!
  :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Normalna odpowiedz calkowicie normalnej osoby na post Ivelliosa:

  "Marek Ivellios3 września 2014 14:32

  Mój komentarz do całej Twojej działalności: http://paranormalium.pl/1206,news.html
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Darek3 września 2014 17:28

  Przepraszam Marek lecz Cie wcale nie kojarzę chyba byłem zbyt pijany , czy jesteś kolejnym, Psiworem przepraszam ssakiem nie chyba sssawiakiem ,
  Po prostu nie pamiętam Cię , jedyna osoba jaka moge przypisać do Twego śmieciowego radia to Scoobany to wszystko i tu Go bardzo przepraszam za mieszanie w szambie przez ciebie Marku Yuwenalliosie ."

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/zapraszamy-na-jesienne-spotkania-w-riese.html#comment-form

  Jaka trzeba miec zryta psyche zeby odpowiadac tak prymitywna, szczeniacka podsrywka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz mnie "nie kojarzy", a wcześniej pchał się do Radia Paranormalium dupą, łysą glacą, rękami i nogami. Żałosny koleś. Pamiętam do dziś, na przykład, jak w okolicach 21 grudnia 2012 (słynny "koniec świata") na radiowe GG zaczęli do mnie pisać ludzie z pytaniem, dlaczego nie ma na antenie transmisji ze Ślęży. Ja się pytam jakiej transmisji? "A no bo Darek Kwiecień ją ogłosił na swoim blogu". Wchodzę na "wymyślone przeze mnie a więc MOJE Riese", a tam dupną pogrubioną czcionką napisany wpis, że 21 grudnia w Radiu Paranormalium transmisja na żywo z jakichśtam obrzędów na Ślęży, organizują Dariusz Kwiecień i chyba Zagórski... a tak naprawdę to ani o transmisji ani o obrzędach nie wiedziałem ani ja, ani Zagórski. Kolejny wymysł chorej imaginacji Kwietnia.

   Oj, Kwiecień, Kwiecień. Ty chyba tkwisz w permanentnym stanie upojenia alkoholowego. Nie pij tyle, bo jeszcze trochę a z ciepłego Kwietnia zrobi się zimny Grudzień...

   Usuń
 13. środa, 3 września 2014
  Nikgdy nie zaprzestałem pracy w Riese
  Jednak więcej czasu ostatnio spędzam na komisariatach Policji niż w terenie czyja to zasługa wiadomo . Dzięki nim zwyrodnialcy rąbiący i podpalający psa są wolni , rytualny gwałt to dzięki nim niewinne wygłupy młodzieży . Natomiast nocne orgie w rejonie Sobonia to wygłupy nastolatków ...
  Ile za to dostali kasy to tylko ich tajemnica .

  Od kilku dni tropie sektę , znam ich ze Ślęży , co oni robią w Riese ? , kto za to płaci ? . Natomiast pod ziemią dzieję się coraz więcej , o kilka naście % wzrosła liczba wchodzących pod ziemie to nie jakieś lojty to bogaci ludzie obnoszący się z insygniami SS .
  Autor: Darek o 19:34

  Jebany chociaz ma czarno na białym, że pomawiał to sie wymiguje ze go nie ma w Riese bo po komisariatach musi latac. On to nie ma honoru ani tupetu kurwa co za many.
  A i jeszcze tropi przebrany w baranice jakas sekte i co oni tam robią kurwa smiech na sali.
  Po co go pozywaliscie teraz przez was gwałca, pala psy i obnosza sie w insygniach SS. Jakby nie wy to DK by ich pilnował nie pozwoliłby na to. Tomku, Gallu, Karolu co wyscie najlepszego narobili . Zło i otwarcie wrót wkroczyło na Riese kiedy DK jest przesłuchiwany. A tylko on mógł to w baraniej skórze powstrzymac. Podobno skóra jest na komendzie zróbcie włam i ratujcie świat. Bo wielkie misterium nadchodzi. A guru siedzi.
  Jesli chcesz uratowac guru wyslij sms o tresci WILKOŁAK na numer 0700 542345
  Jesli chcesz zamknac wrota dzwon pod numer 0700 543212
  Jesli chcesz zeby Kwiecien zamknął w koncu ryj powiedz wszystkim jego wyznawca WYPIERDALAC
  WYPIERDALAJ

  OdpowiedzUsuń
 14. Dzień dobry.
  Chciałabym tylko poinformować, że ten czerwony kolor strasznie gryzie się z barwą tła i nieco ciężko się takie zestawienie czyta. A może to kwestia późnej godziny, sama już nie wiem.

  Pozdrawiam,
  Blitz Wölf z paranormalne.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam!
  Chciałbym tylko powiedzieć, że Ivellios napisałeś naprawdę dobry i rzetelny artykuł u siebie na stronie! Za co dzięki :) Wspomnę jeszcze, jak widzę nadal są ludzie którym ciężko jakoś przychodzi myślenie i rozumne pojmowanie faktów jakie są choćby tutaj umieszczane - patrz nie które komentarze na radio paranormalium; ręce opadają, jak lud jest głupi, pozdro :))

  PS: I potem się dziwicie, że każdy Was dyma, jak chce hehe

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękujemy wszystkim za komentarze i.
  Dopisałem DODATEK 2 i mamy nowy temat.

  OdpowiedzUsuń
 17. Przykladem jest to ze nazwales m nie zjebem a to jest karalne . Dzis wysylam do swojrgo adwokata wasze materialy i obraze w stosunku do mnie. Potrafisz tylko wyzywac i negować , zadnych pomysłów i rad. Nie bede sie znikał do waszego poziomu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buaachchahaha nie tylko jesteś zjebem, ale i jak widać matołem nie rozumiejącym pytań. Wyraźnie napisałem w DODATKU 2 byś podał konkretny przykład-cytat tego co się nadaje z naszego bloga do prokuratora. Ty zaś wyjeżdżasz mi z określeniem zjeb, którego użyłem dla tego bo na blogu kwietnia jebnąłeś tekst w, którym nie ma żadnego konkretnego przykładu czyli zjebie posługujesz się tą sama parszywą jebana retoryką co kwiecień pisząc, że coś się nadaje do prokuratora, a nie dając na to żadnego zjebie przykładu.
   Za cienki bolek jesteś zjebie dla mnie by ze mną wygrać i polemizować bo nie masz żadnych argumentów zjebie-matole-głąbie i prostaku, bo prostak to taka kurwa co pomawia innych i nie ma na to żadnych dowodów, a ty śmieciu mnie pomówiłeś o coś co niby się nadaje do prokuratora nie dając i nie mając na to żadnego przykładu. stawiając mnie i nas tu piszących w negatywnym świetle jakoby naruszamy prawo, a tymczasem my to prawo respektujemy wykazując, że to prawo narusza kwiecień. Pędź zjebie koniec dyskusji masz liścia w głupią mordę za przykładem Kurwina.

   Usuń
  2. Ty, Grecki nie udawaj Filipa z konopii i Greka, boś nie grecki i nie filip tylko Gracjan ,"śpiewajacy internetowy talent" z You Tube :-)

   https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI

   Usuń
 18. ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIĘCIA Z TREŚCI TEGO BLOGA WSZYSTKICH MOICH WYPOWIEDZI . OCZEKUJE OFICJALNYCH PRZEPROSIN ZA ZNIEWAGE I OBELGI W MOIM KIERUNKU. JEŻELI NIE ZOSTANA USUNIETE TREŚCI , ZBIORE WSZYSTKIE OSOBY ZBLUZGANE NA LAMACH BLOGA , I ZLOZYMY POZEW ZBIOROWY . INFORMACJA TYLKO DO PROWADZACYCH TEN BLOG. NIE WYRAŻA M ZGODY NA PUBLIKOWANIE TEJ INFORMACJI. CZAS NAUSUNIECIE JEST CZASEM 24 GODZIN OD DATY WYSLANIA TEJ WIADOMOŚCI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P*I*E*R*D*O*L* S*I*Ę* Z*J*E*B*A*N*Y* M*A*T*O*L*E*

   Usuń
  2. Boi się swoich wypowiedzi????? I żąda ich usunięcia z bloga????? A to ciekawe....hahahhahahahahhahahahhahaha Typowe,czyli mecz-Tworki vs Starogard hahahahahah

   Usuń
  3. Hahahahahaaaaa....
   Niezle, wstydzisz sie tego co napisales?

   Usuń
 19. A dogrywka w Świeciu buuuhahahhahaha!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. I niech mi ktoś powie że filip grecki to nie Dariusz Kwiecień.
  cyt:
  Dowód na parę slów Pana Darka. Mapa kupiona u kogoś na parkingu nie dokładna - czyżby celowo? Następnie dowód na okultyzm . Figurka czegoś?

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/nikgdy-nie-zaprzestaem-pracy-w-riese.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.