poniedziałek, 8 września 2014

Komunikat bardzo specjalny - czyli po prostu jak zwykle kłamstwa - same kłamstwa kwietnia - głupie kłamstwa kwietnia.

Kwiecień jak zwykle kłamie usiłując rzucić negatywny cień na wszystkie grupy eksploracyjne, które już dawno nie mają, albo nigdy nie chciały mieć z nim nic wspólnego. Zazdrość, zawiść, chęć odegrania się za to, że inni tworzą zgodne grupy i mają efekty poszukiwawcze, ale przede wszystkim to co robią robią jak na amatorów profesjonalnie i NORMALNIE ?
Za pewne wszystkiego po trosze, ale przed kim to nasze nieszczęsne kwiecie chce zaimponować? Przed tą garstką internetowych youtubowych imbecyli, którzy nie tylko nie znają historii i można im wcisnąć każdy kit, ale i nie mają pojęcia o korelacjach, przyjaźniach, współpracy itd tych wszystkich grup różnego rodzaju działających w Riese i nie tylko.
Całe szczęście, że nasz blog istnieje i na bieżąco dementujemy te wszystkie kłamstwa tego kwiatka bo bez tego ten mąciciel wplatał by w swoje internetowo blogowe intrygi wszystkich, którzy mu się nie podobają lub stanowią konkurencję w taki sposób, że przeciętny Youtubowy matoł gotów byłby pomyśleć, że tylko ten jeden kwiecień zna prawdę, wie kto jest be, a kto cacy.
Tymczasem my stoimy na straży tych wszystkich, których kwiecień chce o coś pomówić czy oskarżyć, albo przedstawić ich w złym świetle nawet ich nie znając. Tak jest i tym razem i myślę, że odwalamy kawał dobrej roboty gdy kwiecień usiłuje odwalać kawał złej roboty.

Kłamstwa kwietnia z ostatniego jego posta zdementował na FB użytkownik Treasure Hunter Artigs
za co dziękujemy i cytujemy go pod kwietniowymi kłamstwami z linkiem do FB:

Komunikat bardzo specjalny 


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596203940501971&set=p.596203940501971&type=1&theater


Treasure Hunter ArtigsSowiogórska Grupa Poszukiwawcza
W związku z bredniami wypisywanymi przez pseudo poszukiwacza , znawce , odkrywce Riese -Dariusza Kwietnia, oświadczamy ze Sowiogórska Grupa Poszukiwawcza ma sie wyśmienicie, czego dowodem jest zaproszenie nas do Książa na targi organizacji pozarządowych. Jednocześnie informujemy ( co jest napisane na naszej stronie) , ze w tym roku nie byliśmy współorganizatorem zlotu. Zgodnie z harmonogramem na stronie Gminy Walim, organizatorem miał być Zajazd Hubert i CKiT Walim. Co do niby kasy , to kazdy zlot robiliśmy charytatywnie, nikt z nas nie otrzymał "złotówki", To tyle gwoli ścisłości.
Jeżeli Kwiecień ma taka wiedze o Riese, jak o tym zlocie to gratuluje naiwniakom ,których naciąga na wycieczki. Proszę znaleźć blog " Kłamstwa Riese" tam dostatecznie jest opisana sylwetka Kwietnia

Suplementem do tego jest wpis na blogu Karola Sawiaka, który w całości tu wklejamy:
http://zobten.blogspot.com/2014/09/podziekowanie.html#more

Podziękowanie i sprostowanie 

                                                          Zielonogórska Grupa Eksploracyjna

dziękuje
Panu  Marcinowi Szewczakowi
reprezentującemu Fundację Pozarządową „Merkury” 
58-300 Wałbrzych ul. Beethovena 10
za zaproszenie do Strefy Tajemnic podczas
Festiwalu Organizacji Pozarządowych na Zamku Książ .
Jednocześnie dziękujemy kolegom i koleżance z
za koleżeńską atmosferę oraz miłe przyjęcie
podczas pobytu na Zamku Książ. Jednocześnie dementujemy fałszywe informacje


 jakoby
upadła i przestała istnieć
ponieważ grupa SGP istnieje i ma się dobrze 
co będzie można zobaczyć podczas październikowego 
Zlotu Eksploratorów 2014
który odbędzie się w październiku
Ponadto wcale nie twierdzimy, że quad jest Dariusza ;-)

ale i tak będzie można na nim pojeździć ;-)

Dokładny termin i szczegóły wkrótce.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240


38 komentarzy:

 1. Wow, kwiecień chyba wynalazł jakąś nową technologię :) pewnie w oparciu nazistowskie eksperymenty z anty-grawitacją :) Film który ukaże sie w książce? Nonono, ciekawe na której stronie będzie się wyświetlał. Jaja normalnie, otwierasz ksiażke a tam film się wyswietla :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Celebryci mogą i potrafią wszystko... Dariusz zna nie takie technologie, część zna od III Rzeszy, część to spotkania z Marsjanami...

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiecień już nie panuje co i na kogo wypisuje.
  SGP na terenie Gór Sowich działa od lat, a ten Pan rozwiązuje im grupę jakimś słabym pomówieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. BARDZO ZAWIODŁEM SIĘ NA PANU DARKU , PRZEPRASZAM ZA NACIAGANIE I POMOWIENIE AUTOROW TEGO BLOGA F.G

  OdpowiedzUsuń
 5. No to ja nieskromnie napiszę, że gdyby nie ten blog i wcześniejsza walka Tomasza z tym szubrawcą to kwiecień wplątał by w swoje intrygi większość ludzi ze świata eksploracyjno poszukiwawczego i nikt by nie doszedł co jest prawdą, a co nie. Kwiecień przynosił by bezkarnie wstyd całemu środowisku eksploracyjnemu. jego parcie na szkło i determinacja w budowaniu pseudo autorytetu mogła by doprowadzić, że wiele osób nawet z poza naszych granic uważało by, że tylko on jest zorientowany kto co i kiedy i tym samym gotów byłby pomyśleć, że poza kwietniem całe środowisko Polskich eksploratorów to szumowiny, złodzieje i co tam jeszcze.
  A tak nic z tego panie kwiacień. My tu stoimy na straży prawdy i uczciwości i takiego wała jak z nami wygrasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że nawet gdyby Tomasz nie podjął walki z kłamstwami Kwietnia i ten blog by nie zaistniał to i tak prędzej czy później wszyscy by się poznali na Kwietniu i też go odsunęli ze swych gron.Kwiecień jak wiemy już kilka lat temu zachowywał się nieuczciwie wobec ludzi i początki tej izolacji dawno się zaczęły. Co nie oznacza, że nie odwalacie dobrej roboty i dzięki temu blogowi każdy może szybko się przekonać jakie z tego Kwietnia ziółko :)

   Usuń
 6. Wyobraźcie sobie drodzy koledzy co by było bez tego bloga. Dobrze że Presti jako pionier wziął się za tego bydlaka. Na dzień dzisiejszy w środowisku związanym z tematem nie tylko panował by jeden wielki chaos, poróżnienia, pomówienia itp. o totalnym perfidnym przeinaczeniu historii nie wspomnę. Następstwa i konsekwencje niekontrolowanej działalności są łatwe do przewidzenia. Kwiecień jako naczelne podłe bydle doprowadza do wypadków podczas jego wycieczek a poszkodowanych szykanuje jako to ich wina że doszło do wypadku. Jego podłe oblicze mamy dokładnie przedstawione na przykładach Tomka, Karola i innych ludzi. Kwiecień to świr i bydle, jego poczynania trzeba tępić w zarodku bo w przeciwnym wypadku może dojść do nieodwracalnych szkód moralnych jak i fizycznych. Zresztą to Kwiecień nieświadomie sam siebie utrącił poprzez swoje poczynania i to jest kolejny dowód że ten kretyn jest totalnie pierdolnięty.

  OdpowiedzUsuń
 7. my tu gadu gadu pitu pitu a tymczasem radio paranormalium przebudowalo cale archiwum i do wszystkich audycji kwietnia powstawiali w opisach linki do oswiadczenia dlaczego zerwali z nim wspolprace :D kwiecien chuju jestes skonczony

  OdpowiedzUsuń
 8. I właśnie to miałem na myśli kilka wpisów temu - jest ktoś poszkodowany przez Kwietnia, to niech publicznie o tym napisze w Internecie. I co? I mamy oświadczenie Paranormalium, Pani Izy czy też SGP. I to wcale nie wpływa na popularność Kwietnia, jak mnie tu komentowaliście, tylko zamyka mu argumenty - gdzie kolejne wpisy? Jak teraz będzie wyglądał jak powie ze znowu go wszyscy zwalczają? "Kiedyś normą był ogół, a nie margines" ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Według mnie Darek powinien, poszukać normalnej roboty, a skończyć opowiadać bajki i historię wyssane z palca :) Taka prawda, wśród masy ludzi realnie myślących jest skończony na całej linii. A wystarczyło panie Dariuszu K. nie brnąć w mitomanie w celu zwiększenia zysku, a zająć się odkrywaniem prawdy i na pewno by było inaczej ... A tak jest, jak jest co Pan sam sobie jest winien NIKT INNY! Pozdrawiam ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On NIGDY nie odkrywał prawdy, tylko fantazjował (cecha chorobowa), mataczył (hobby) i jątrzył wśród znajomych (cecha osobowości). Jego blog to metoda na autoterapię zalecona przez psychiatrów.

   Usuń
 10. Wypierdolili dauna z Rzeczki.
  A tak sie puszyl, takie eskapady organizowal w swojej zaprytej lepetynie...skonczylo sie na przejazdzce quadem, naobiecywaniu gwiazdek z nieba i nazarciu sie za darmo.
  A jak koles ogarnal doglebnie z kim ma do czynienia to kopa w dupe i fora ze dwora!

  OdpowiedzUsuń
 11. http://www.paranormalium.pl/1206,news.html

  Wyjasnienie Paranormalium

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to mnie powaliło....
   "...Aktualizacja 6 września 2014: W związku z wątpliwościami zgłoszonymi przez niektóre osoby po publikacji niniejszego wpisu, wyjaśniamy, co następuje:

   Opublikowanie powyższego tekstu NIE OZNACZA nawiązania przez redakcję Radia Paranormalium współpracy z niejakim Tomaszem Sidorem ani też "podania mu ręki" przez kogokolwiek z nas. Pan Sidor od dłuższego czasu regularnie nas oczernia, co powoduje, że nie istnieją żadne podstawy do nawiązywania z tym człowiekiem jakiejkolwiek współpracy.

   Fakt, że Radio Paranormalium nadaje między innymi audycje o tematyce paranormalnej i konspiracyjnej, NIE OZNACZA automatycznie, że będziemy akceptować na naszej antenie jawne przekłamywanie faktów historycznych, i to przez człowieka, który brnie w kłamstwa nawet gdy zwróci mu się uwagę, że coś przekręcił...."

   Czyli co? @Sidor też przekręca fakty historyczne? hehehe. Paranormalium już walczy ze wszystkimi

   Usuń
  2. Do Ivelliosa:
   Wiesz co Sęk-Ivellios?
   powiem Ci tak, w czasach kiedy robiłeś audycje z kwietniem już wtedy kwiecień kłamał, łgał, zmyślał, oczerniał ludzi, wymyślał absurdalne teorie i historie i dryfował w stronę jak to nazwałeś w swoim opracowaniu w jakiś chory mistycyzm.
   MIAŁEŚ WTEDY już wystarczająco dużo DOWODÓW by zaprząc do działania swoją inteligencję i zweryfikować te wszystkie brednie kwietnia, a tego nie zrobiłeś podejmując mimo to z nim współpracę. Oznacza to, że albo liczyłeś na zwiększenie ilości słuchaczy kosztem prawdy, albo byłeś idiotą. Według mnie i jedno i drugie.
   Po drugie w swoim opracowaniu nie napisałeś nic czego ja i my tu na tym blogu NIE NAPISALI BYŚMY W GŁÓWNYCH NOTKACH-WPISACH. Gołym okiem widać, że inspirowałeś się w swym artykuliku bardzo z resztą dobrze napisanym na naszych opracowaniach i tylko ślepy nie dostrzeże w nim inspiracji naszymi MOIMI W WIĘKSZOŚCI TEKSTAMI.
   Jeden z komentatorów pod Twoim artykułem dobrze Ci napisał, że jesteś tak samo mistycznie i paranormalnie zakręcony jak kwiecień jest zakręcony na swoje mistyczne otwarcie wrót i według mnie jesteś DOKŁADNIE na takim samym poziomie co kwiecień.
   To, że teraz rżniesz przebudzonego i usiłujesz pokazać, że rażą Cie kłamstwa i przeinaczenia historyczne kwietnie nie ZMIENIA FAKTU, że na swoim poletku paranormalno ezoteryczno ufologicznym odstawiasz dokładnie to samo co kwiecień na poletku historycznym.

   Anonimowypiątek, 12 września 2014 13:01:00 CEST dobrze napisał zadając pytanie:

   ///Czyli co? @Sidor też przekręca fakty historyczne? hehehe. Paranormalium już walczy ze wszystkimi///

   Odpowiedź jest niebywale prosta, ja nigdy nie kłamałem, nie pisałem nieprawdy i nikogo bezpodstawnie nie krytykowałem kłamiąc na jego temat.
   A jeśli tak to niech ktoś to udowodni, cytatem, linkiem i całym kontekstem wzorem mnie samego, który jak coś pisze to pisze w oparciu o FAKTY, linki i pełne cytaty skopiowane do jpgów.

   To, żeś się teraz Sęk włączył w walkę z tym kretynem nie oznacza, że sam staniesz się równym nam, mnie w racjonalności, prawdomówności i NORMALNOŚCI.
   Nie staniesz się bo by takim być trzeba być normalnym, a nie popierdolonym autystą z paranormalno-mistycznym obłędem we łbie.

   coś jeszcze chłoptasiu chcesz napisać?

   Usuń
  3. Najważniejsze, że ludzie po mimo różnic światopoglądowych i stanu świadomości /jedni mniej drudzy bardziej racjonalni/ widzą to samo, że kwiecień jest oszustem. jeszcze, żeby różne środowiska się włączyły do demaskacji tego trolla historycznego było by super.

   Usuń
 12. Cieszę , że wreszcie ludzie związani z poszukiwaniami, eksploracją i historią podjęli wspólnie działania by zdyskredytować tego cwaniaka i bajkopisarza DK. Jego opowieści o człowieku o pseudo Jarecki - bzdura totalna. Sprawdziłem to. Nikt taki nie istniał w Głuszycy. Totalny wymysł i urojenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W filmie "Piękny umysł" też były postacie istniejące tylko w głowie schizofrenika. Tutaj mamy podobny przypadek, tylko umysł nie ten... :-)

   Usuń
  2. Relacje o Jareckim pojawiają się w książce Igora Witkowskiego i Kałuży " Riese : poszukiwania największej tajemnicy Trzeciej Rzeszy" wydanej w roku 2008 na stronach 114-118.
   Pełen opis książki z miejscami w Polsce, gdzie można wypożyczyć, bo w sklepach internetowych już widzę nie ma: http://www.nukat.edu.pl/cgi-bin/gw_2013_2/chameleon?sessionid=2006092811084809143&skin=cataloger&submittheform=Search&usersrch=1&beginsrch=1&elementcount=3&function=INITREQ&search=KEYWORD&lng=pl&pos=1&conf=.%2Fchameleon.conf&u1=12101&op1=AND&t2=&u2=1003&op2=AND&t3=&u3=1003&t1=001277400

   Jest także na Chomikuj pod nazwą Witkowski I., Kałuża P. - RIESE poszukiwania największej tajemnicy trzeciej rzeszy.pdf

   Człowiek ten miał umrzeć w 1984 więc to kawał czasu, żeby to sprawdzić? Niemniej ciekawe, czy faktycznie istniał, czy ktokolwiek go pamięta?

   Usuń
  3. Mozna by to sprawdzic w Gluszycy. Jest na forum ktos z Gluszycy?

   Witkowski mial kontakt w Kwietniem i lykal jak jego opowiesci jak mlody pelikan a Kwiecien jego. Wlasnie tak 2007-2008 gdy Kwiecien mial hiperaktywnosc bedac internetowa nowinka a ludzie sluchali go z wypiekami na twarzy nie weryfikujac jego rewelacji.

   Przypomne ze PrestissimoLIVE byl wtedy jedna z osob wspierajacych Kwietnia, poniewaz zapowiadal sie ciekawie. Sam go tez wtedy wspieralem...

   Potem zaczelo sie "sprawdzam", juz nie bylo tak ciekawie a Kwiecien zaczal ukazywac swe prawdziwe, skurwysynskie oblicze klamcy i intryganta.

   Usuń
  4. Pomijając te wszystkie bzdurne teorie lub niedomówienia, albo czyste kłamstwa - jak wielu z Was tutaj woli, Kwietnia i Witkowskiego - chociaż ten drugi przynajmniej pokazuje dokumenty i źródła konkretne do tego co mówi, z tego co wiem też wycofał się z jakichś najbardziej rozdmuchanych teorii - np. o nazistowskim UFO, bo po prosto nie znalazł na to dowodów - to jednak abstrahując od Kwietnia, ciekawi mnie czy faktycznie po Riese prze tyle lat mógł sobie chodzić były więzień obozowy i opowiadać o historii Riese różne dziwne rzeczy. Jarecki, czy nie Jarecki - myślę, że ludność miejscowa by zapamiętała tego typa, nie tylko sam Kwiecień - o ile taki osobnik faktycznie by istniał. Ale skoro piszecie, że to bujdy i nikogo takiego nie było ;)

   Usuń
 13. Bez jaj Archer -wszyscy kumaci wiedzą że był to chwilowy romans Witkowskiego z Kwietniem ! Taka mało wtopa Witkowskiego -nie omieszkał się od niej odciąć .
  Wolf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakiś link się zachował do tego odcięcia? :)

   Usuń
  2. Już sam fakt, że swego czasu Witkowski pozwalał sobie na występy na tych samych imprezach u zagórskiego co kwiecień świadczy o Witkowskim jednoznacznie. Z resztą jego odloty mistyczno schizofreniczne również dały o sobie znać choćby tutaj:

   https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8
   Częściowo napisałem artykuł na temat Witkowskiego na swoje forum, ale jest niedokończony dla tego na razie wstrzymuje publikację. Tymczasem kilka jego fragmentów dotyczących tej zidiociałej prelekcji Witkowskiego:
   Jesteście inteligentni i racjonalni, ale po wysłuchaniy Witkowskiego zwątpicie w tą inteligencje i racjonalizm u niego gdy z uwagą przesłuchacie całego wystąpienia. Facet ma ewidentne jazdy schizofreniczne i w dodatku udaje głupa, że nie wie kto to jest kwiecień. polecam obejrzeć do samiuśkiego końca i doczekać jak na koniec zachowuje się jak przyśnięty muł i drapie się idiotycznie po łbie jak typowy schizofrenik.

   fragmenty artykułu:
   Jak wiadomo wyższe siły zapowiadały burzliwy okres przeobrażeń na Ziemi transformacji.
   W 11:05 Witkowski mówi o źródłach przekazów z jakich korzystał pisząc książkę i traci wątek i nie wie co mówił czysty objaw paranoi i dekoncentracji wynikający z faktu, że jest totalnie zakręcony i żyje w nierealnym świecie majaków, wyobrażeń i nierzeczywistych faktów tworzonych przez wszelkiego rodzaju paranoików.

   Zadano Witkowskiemu pytanie jakie są szanse by ludzkość weszła w tę dobrą stronę?
   I tu nasz Wituś objawił swoje wielkie prorocze niepowtarzalne wizje. Wituś odpowiedział, że część ludzkości pozostanie z tyłu pogrąży się tej stagnacji i w tej stagnacji już pozostanie. Ale są generalnie, ciągnie Wituś dalej, są generalnie wysiłki koncentrujące się również, aby takie kraje, które sa zacofane mocno mentalnie… tak jak stany zjednoczone… żeby one również miały szansę wejścia na te…/oklaski po 4 sekundach nim dotarło do słuchających baranów żarcicho Witusia/ po czym Wituś w chaotycznym potoku słów kończy, ja tu nie mówiłem o tym, że bardzo ważną częścią przemian na ziemi jest to, że jest, że są ludzie istoty, ludzie na ziemi, które mają te zmiany realizować tak zwani lightworkerzy, dzieci indygo, dzieci kryształowe. To jest bardzo duża ilość ludzi, którzy mają nad tym pracować żeby to poszło w dobrą stronę i podobno w stanach zjednoczonych tych lightworkerów jest najwięcej i oni będą się koncentrować, żeby oni też mieli szansę, bo tu problem z nimi jest taki, że oni nie widzą, że coś jest nie tak, nie są w stanie tego pojąć, oni mają bardzo małą zdolność do, że tak powiem autokorekty do przestrojenia się, bo tak jak jeden z obcych powiedział, że nie rozumiemy dla czego podążyliście taką drogą, że każdy organizm powinien zrozumieć, że coś jest nie tak, przestroić się i zmienić swoje zachowanie, a ludzkość w ogóle jakoś nie jest w stanie. I im tam w stanach będzie dużo ciężej bo oni mają te obciążenia kulturowe dużo większe, to jest przepaść po prostu, poza tym poziom edukacji jest znacznie niższy, ale mówię, że wysiłek skoncentrowany jest aby wszyscy mieli tę szansę.

   Artykuł będzie dokończony kiedyś tam na pewno, ale pomyślcie, czy to jest normalny facet? Moim zdaniem to jeszcze większy świrus niż kwiecień i cała reszta. Już mu padło na mózg po obcowaniu z tymi środowiskami, które mu zrobiły wodę z mózgów. Brednie-idiotyzmy i same kretynizmy wygadywał na tej prelekcji.

   Usuń
 14. Stary temat ,jak powinno odbyć się szkolenie w obsłudze broni .Pokaz " profesjonalny :-)instruktora Kwietnia widzieliśmy " To teraz zobaczmy jak to robią "małolaty" bez urazy dla nich a w ręcz z podziwem !
  https://www.youtube.com/watch?v=Xux9NbbtnEs&list=UUnto-I2Iqyb8xDnSJvxcq5Q

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie wiem gdzie to opisać więc postanowiłem tu.Widziałem filmy pana Kwietnia na YT o stacji Łódź Olechów , Radgoszcz ,większych bredni dawno nie słyszałem .
  Jeśli autorzy tego blogu są zainteresowani to mogę opisać w punktach o tych bredniach .
  Pozdrawiam
  P-K

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cześć będziemy bardzo wdzięczni za taki materiał. Pisz jak najprędzej zrobimy z tego osobny wpis na blogu.

   Usuń
  2. To do roboty róbcie osobny wpis
   Pozdrawiam
   P-K

   Usuń
  3. to napisz tekst, a jak będzie gotowy wyślij nam na maila lub wstaw tu w komentarz, a my go wstawimy w osobna notkę .

   Usuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=vWYMWTjV_Uo
   Już na w stępie od 0.02 jest mowa o jakiś wagonach ,które tam rzekomo stały a widzimy lokomotywy odstawione do zapasu lub oczekujące napraw rewizyjnych,które na pewno stoją tam dłużej niż dwa tygodnie.Od 0:24 to 70lat po wojnie ostały jakieś napisy, to przez cały ten okres nikt tych wagonów nie malował?2:49 no na pewno nie byli bo to są tory trakcyjne służące do dojazdu lokomotyw do hali lokomotywowni ,i ten barak na pewno nie był jakimś "sonderkomando" . 3.53 widzimy resztki wagonów rodziny 401K(Ka,Kb) budowane w latach 1964-1979 przez fabrykę w Ostrowie Wlkp. w liczbie ponad 17tyś szt.Obecnie wagony są stopniowo kasowane.6:45 jeden największych dworców towarowych w Europie nie miał znaczenia dla Rosjan ? Dziwne.7:19 wieża stracen? a może wieża ciśnień ?7:43 zwykły magazyn.Zastanawiające jest jak można w 8min tyle bredni wymyślać i to chyba na poczekaniu.
   Pozdrawiam P-K
   p.s
   Już wkrótce opis do drugiej części

   Usuń
 16. Wyglada na to ze udupiono czuba.
  Jego dzialania spowodowaly wykluczenie go z swiata eksploratorow, skurwiale akcje spowodowaly wywalenie go z wszelakich miejsc gdzie chcial naciagac naiwnych na swe brednie.
  Kwiecien jest skonczony, lata jak skopany kundel z tym swoim jamnikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień nigdy nie był w żadnym "świecie eksploratorów", on był tylko w swoim świecie "czubków" i zacytowano go raz jak Witkowski miał odjazdy w świat sensacji i dziwnych teorii "muchołapkowych".

   Nikt nie znał Kwietnia, to zwykły lewus spod budki z piwem, który po tym jak nawciskał kit Witkowskiemu, i się to udało, wymyślił sobie że będzie wciskał dalej kit wszystkim wokół, nic nie robił i tłukł kaskę na bredzeniu.

   Lecz się nie udało.
   Najpierw jego machlojki z kontami i zakładaniem strony upublicznił Prestissimo.

   Potem jego kłamstwa skomentował publicznie 'Bormann" -Grzegorz Borensztajn na swoim blogu wydając oświadczenie.

   Po jakimś czasie skomentował resztę kłamstw Karol Sawiak i "Zielonogórska Grupa Eksploracyjna".

   Potem tutaj w komentarzu wypowiedział się "OKI" w sprawie jakiejś wymyślonej szarży i ataku Kwietnia na dziesięciu eksploratorów.

   Następnie wydała oświadczenie Joanna Lamparska dementując jego kłamstwa.

   I znów resztę kłamstw zdementowała "Sowiogórska Grupa Eksploracyjna".

   A teraz w temacie Kwietnia wypowiedział się członek dawnej grupy WGS " "marecki", sugerując badania lekarskie.

   To że przez większość czasu nikt tych bredni nie komentował wynika z tego że eksploratorzy nie brali i nie biorą tego facia na poważnie.

   A to że na Włodarzu próbowano przy pomocy jego bredni zwiększyć sprzedaż biletów ?, no to od dawna wiadomo, że w Cyrku najlepiej sprzedawały się bilety na "kobietę z brodą i inne dziwolągi.

   Zagórski i inni "specjaliści" od mieszania ludziom w łepetynach też na tym zarobili więc gitara gra.

   Teraz Kwiecień się miota, będzie płakał i wymyślał nowe brednie. Próbował zagrać na strunie "znam wszystkich eksploratorów" a Oni mnie, lecz się nie udało, oświadczenia poszły w sieć. Tak na prawdę nikt tego gościa nie zna, pojawił się w 2012r jak satelita znikąd wyciągnięty przez Z. Dawidowicza, który zresztą szybko się odciął.

   Reszta to siła inercji i chęć innych na zarobienie kaski na "kobiecie z brodą". I tak się ten cyrk rozkręcił. A że matołów historycznych i nawiedzonych aniołami nie brakuje to karuzela bredni kręci się powoli dalej.

   Usuń
 17. cyt. z reklamy Kwietnia prelekcji w ośrodku rzeczka : Nie będziemy marnować czasu na prezentacje filmów lub występy artystów.

  No tak Kwiecień, oglądać filmów to my nie chcemy mamy tv i youtube, ale chetnie zobaczymy twój występ w bydlęcej skórze czy na "żywo" oraz jak się rozpala ogień czyli " Pan Wersalka cd..." w akcji.

  Za ten występ dorzucę tak jak dziwce zawsze dorzucam za extra dodatki nawet 100 zł będziesz miał na weekend picia.
  A tak poza tym to szykuj się bo wpada ekipa, która zrobi z twego występu materiał na yt jak talala.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dokładnie tak jak napisał przedmówca ! Wpadniemy na twoją prelekcje Kwiecień i zadamy sporo merytorycznych pytań , i nie będą to lemingi z twoich płatnych wycieczek tylko goście co śmigają od lat po Riese? A wszystko będzie filmowane i zamieszczone na YT :-)Tym razem to już będzie totalny game over Kwiecień :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. ciekawi mnie co myśli o Kwietniu pan Mikołajczak właściciel ośrodka w rzeczce, myślę że już przejrzał na oczy z kim ma do czynienia. Kwiecień to mistrz manipulacji i opowiadania bajek ale to zawsze do czasu. Ale jak już ekipa Karola z Panem Mikołajczakiem współpracuje to jest dobrze. Akcja z qadem którego podobno jedynym właścicielem jest bezrobotny Kwiecień, albo jego likiwidacja Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy czy Sowiogórskiej Grupy to szczyt wszystkiego, Nazajutrz zapewnie oznajmi po zakończonych prelekcjach że i OW Rzeczka też jest w likwidacji !!!! ot taki to nasz pinokio internetowy zazdrośnik i nieudacznik. Maskotka środowiska dla poprawy humoru i dobrej zabawy.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.