czwartek, 4 września 2014

Kolejna porcja prostackich i zmyślonych bredni na blogu kwietnia-czyli ekspert od historii i wydarzeń na świecie znów zwymiotował umysłowymi aberracjami.

75 lat to za mało abyśmy się opamiętali ...

Odezwał się anioł moralności i dobroci:
Zabijać mordować i gwałcić to nasze ludzkie przeznaczenie . 
A ty śmieciu jesteś lepszy od tych co zabijają, gwałcą i mordują? Przecież ty się codziennie od kilku lat dopuszczasz zabijania historii i gwałcenia ludzkiej psychiki poprzez propagowanie i publikowanie szkodliwych treści o schizofrenicznym zabarwieniu mającym negatywny wpływ na umysły młodych ludzi. To ty śmieciu wypaczasz historię i dajesz ludziom fałszywy przekaz nie tylko fałszywy w treści, ale przede wszystkim w negatywnej formie. Na polu intelektualno kulturowym jesteś więc na równi z nazistowskimi mordercami i gwałcicielami i reprezentujesz dokładnie ten sam poziom i charakter jaki posiadali wszelcy zbrodniarze nie tylko nazistowscy.

Jesteśmy tępym i nie reformowalnym gatunkiem , jednostki świadome uciekają w zapomnienie oraz niebyt .
Dowodów na własną tępotę dałeś setki więc śmieciu masz mało do powiedzenia o tępocie naszego narodu bo stoisz na czele tej najtępszej części jego. Tworząc fałszywe przekazy sam dajesz dowód, że uciekasz w niebyt realiów tego świata i niszczysz fakty uciekając tym samym od REALIZMU TAMTYCH ZBRODNICZYCH WYDARZEŃ. Fakty jakie wszyscy znamy profanujesz tym i zaciemniasz ich rzeczywiste potworne i realne znaczenie. Dodając ciągle jakieś niestworzone rzeczy do znanej okrutnej historii umniejszasz tym znaczeniu faktom jakie powinny budzić w młodych pokoleniach grozę. Nazistowskie eksperymenty medyczne stanowią kwintesencję okrucieństwa ludzkiego, a poprzez wymyślanie własnych bajek o nieistniejących eksperymentach genetycznych, które nie istniały w tamtych czasach wprowadzasz zamęt i robisz z tematu śmiechowisko wprowadzając do wyobrażeń o tamtych zbrodniczych eksperymentach elementy "wyższej racji" jakimi sugerujesz, że kierowali się naziści przypisując im chwilami nawet słuszność w ich działaniu. Nikgdy nie zaprzestałem pracy w Riese 

Jednak więcej czasu ostatnio spędzam na komisariatach Policji niż w terenie czyja to zasługa wiadomo
I bardzo dobrze i ci co zgłosili cię śmieciu na policję są z tego zadowoleni i poczytują to sobie za akt patriotyzmu i pozytywnego działania. I wielu naszych czytelników, którym nie obojętne jest bezpieczeństwo ludzi i stan wiedzy u młodych pokoleń też się cieszą, że taką kanalię jak ty wreszcie ktoś chce doprowadzić do porządku.

Dzięki nim zwyrodnialcy rąbiący i podpalający psa są wolni , rytualny gwałt to dzięki nim niewinne wygłupy młodzieży
Nikt nie podpalił i nie porąbał psa w akcie rytualnym, to jest twoja bajka na, której jedziesz by przedstawić Riese jako miejsce chorego kultu nie tylko nazistów, ale i współczesnych ich potomków lub zwolenników i tym samym chcesz dodać Riese smaczku grozy i mistycyzmu. 
Poza tym co ty śmieciu możesz mówić o jakimkolwiek gwałcie skoro sam dopuszczasz się notorycznie takowego na ludziach poprzez ataki na nich pomówieniami i nieprawdziwymi oszczerstwami. Przypominam WIZYTÓWKĘ KWIETNIA gdzie są wyłącznie materiały dowodzące, że jesteś śmieciu gwałcicielem pierwszej wody i masz dokładnie taki sam charakter i mentalność jak gwałciciele wszelkiego autoramentu. 
Pomówiłeś kilkanaście osób o nieprawdziwe rzeczy, a to jest nic innego jak gwałt na ich osobach. Dla mnie jesteś zwykłym BANDYTĄ I ŁOBUZEM, CHAMEM I KAWAŁEM SKURWYSYNA.

Natomiast nocne orgie w rejonie Sobonia to wygłupy nastolatków ...
 Ile za to dostali kasy to tylko ich tajemnica .

Bzdura nigdy na Soboniu nie było nocnych orgii. Wymyślasz brednie by cos napisac na blogu i pokazać jaki to ty jesteś moralny wzór potępiający młodzieńcze wybryki, a sam codziennie uprawiasz intelektualna orgię dewiacji, które przypisujesz innym.

Od kilku dni tropie sektę , znam ich ze Ślęży , co oni robią w Riese ?  ,  kto za to płaci ?
Kolejna bzdura i brednia wymyślona w chorym łbie. Nie ma żadnej sekty w Riese. A ty nie jesteś żadnym tropicielem sekt tylko tworzycielem sekt jako, że wywodzisz się od zagórskiego, który jest twórcą sekty zwanej alternatywno-myślowcy i sam usiłujesz stworzyć grupkę wyznającą twoje brednie okultystyczno apokaliptyczne. 


Natomiast pod ziemią dzieję się coraz więcej , o kilka naście % wzrosła liczba wchodzących pod ziemie to nie jakieś lojty to bogaci ludzie obnoszący się z insygniami SS .
Kolejna bzdura i brednia, nikt nie wchodzi do podziemi w Riese obnosząc się z insygniami SS. Wymyślasz idiotyzmy kretynie obliczone na wzbudzenie sensacji u tępych idiotów, a potem na blogu piszesz, że nasz naród to tępaki samemu z tego narodu chcąc takimi bajkami zrobić tępaków.
Zapraszamy na jesienne spotkania w Riese
Tylko idiota mógłby skorzystać z tej oferty i tylko idiota prowadzący ten ośrodek może podsuwać taką ofertę ludziom.


A teraz przejdźmy do komentarzy pod tym tematem:

I w takich odpowiedziach dajesz popis swego prostackiego poziomu. I jak to napisał ci sla86 pokazałeś klasę. Twój poziom to wyzwiska na poziomie podwórkowego gamonia.

Przepraszam Marek lecz Cie wcale nie kojarzę chyba byłem zbyt pijany , czy jesteś kolejnym, Psiworem przepraszam ssakiem nie chyba sssawiakiem
Haha haha haha nigdy nie zrozumiesz śmieciu, że takimi odpowiedziami wzbudzasz u tej części intelektualnie bardziej rozwiniętych czytelników śmiech i politowanie bo jesteś sam intelektualnie na poziomie niewychowanego chama i prymitywa. 

Marku Yuwenalliosie .
Potrafisz śmieciu tylko przedrzeźniać czyjeś imiona, nazwiska lub ksywki i myślisz, że to jest wyczyn po, którym brać internetowa zgotuje ci owacje na stojąco.
Zachowujesz się żenująco i takie wzbudzasz odczucia u inteligentnych ludzi.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240


14 komentarzy:

 1. Mamy nowy temat, ale w poprzednim dopisałem DODATEK 2 i chętnie zaczekam na odpowiedź pewnego zjeba, który się ostatnio pojawił na blogu kwietnia i na naszym, którego komentarzy nie dopuszczam ze względu na brak merytoryki i prostackie paplanie. Tym zjebem jest filip grecki, który twierdzi, że nasz blog nadaje się do prokuratora. No ciekawe co takiego z naszego bloga poza tekstami jakie wali kwiecień nadaje się do prokuratora? Filipie grecki może jakiś konkret? Wiesz co to jest zjebie konkret? To jest zjebie cytat z konkretnym tekstem nadającym się do prokuratora. Jak będziesz pisał debilne komentarze nie zawierające konkretnego przykładu to nie doczekasz się na ich publikację na naszym blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to zjeb matoł filip grecki dał odpowiedź tutaj:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/09/pan-wersalka-vel-samotny-wilk-mac.html?showComment=1409819814797#c1411222784437107970

   Moja też była adekwatna do poziomu jaki wykazał.

   Filipie grecki czytaj ze zrozumieniem matole.

   Usuń
  2. Ten cały filip grecki to nikt inny jak Kwiecień tyle że teksty pisze mu ktoś bardziej inteligentniejszy od niego. Być może Magda. Prokuratorzy, adwokaci...... hehe. stara nuta Kwietnia :)

   Usuń
  3. przeczytajcie ten cuchnący Kwietniem komentarz tego niby greckiego pod postem

   http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/nikgdy-nie-zaprzestaem-pracy-w-riese.html#comment-form

   jego okultystyczna faza bije na kilometr. Nawiasem mówiąc to Kwiecień miał swego czasu zajawkę na jakiegoś tam Greka więc może dla tego zajebał taki nick :)

   Usuń
  4. Kolejny komentarz greckieko:
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/zapraszamy-na-jesienne-spotkania-w-riese.html#comment-form
   dowodzący że grecki to Kwiecień

   Usuń
  5. STYL PISANIA FILIPA GRECKIEGO WSKAZUJE, ŻE TO ŚWIR.
   A każdy kto w obliczu udowodnionych kłamstw, zafałszowań i zmyśleń kwietnia kibicuje mu i pozytywnie ocenia jego osobę i działalność jest głupi, durny, pierdolnięty, oraz ponadto taki sam kawał chuja, skurwysyna, prostaka, drania, łobuza, bydlaka i... tu można wpisać dowolny epitet bowiem każdy istniejący epitet odpowiada postawie, mentalności, poziomowi intelektualnemu i stanowi umysłu kwietnia, CO UDOWODNILIŚMY W CAŁEJ NIEZAPRZECZALNEJ MERYTORYCZNEJ ROZCIĄGŁOŚCI.
   Kwiecień to w najgorszym tego słowa znaczeniu kanalia ludzka zdolna do każdej podłości, skurwysyństwa i OSZUSTWA byle postawić się w pozytywnym świetle, kogoś w negatywnym i by zarobić na swych kłamstwach, co udowodnił tyle razy, że tylko głupiec mógłby co do tego mieś jakieś wątpliwości.

   Dżonie też mi się zdaje, że to kwiecień z resztą nie tylko ten login.

   Usuń
  6. "STYL PISANIA FILIPA GRECKIEGO WSKAZUJE, ŻE TO ŚWIR" - mało tego, nie dość że świr, najprawdopodobniej jest to również... sam Kwiecień :D

   Usuń
 2. Poczytajcie ten stek kalumii, urojen i ordynarnych klamstw chorego umyslowo chama:

  "piątek, 5 września 2014Tajemnice Riese i nie tylko są bezbieczne jak nigdy do tąd
  Autor: Darek o 10:20 Brak komentarzy: Uwaga uwaga uwaga Sawiak złozył pozew przeciw Dariuszowi Kwietniowi wspiera go Joanna Lamparska pzryjaciólka Tomasza Sidora
  Tego roczny festiwal niezwykłości jest urodzajny w pozwy sądowe Tomasz Jurek pozwany , Dariusz Kwiecień pozwany , Mateusz Jarski pozwany , za co , iż nazwaliśmy złodziejami złodziei .... Teraz wyjdą na jaw wszystkie niemieckie brudy oraz sprzedajne mendy polskie co za ukrywanie prawdy , kasę od nich biorą .. Autor: Darek o 10:12 Brak komentarzy: Przepraszam bardzo ale musze to napisać
  Sidor i sawiak przegrywają sprawę za sprawą i wymyślają nowe strony już nie ma Pinokia jest jakies inne coś
  Panowie złodzieje za to grożą kraty szczególnie sawiakowi notorycznemu złodziejowi . sawiak zmienia nazwy stron jak szczur łópierz , czyli co kwartał , Sidor tylko domeny , na to jest paragraf o stalking . A sidor i sawiak zganiaja na siebie autorstwo owych stron, zależy od przesłuchującego .


  Dziękuje bardzo internautom za udupienie tych , ludzkich odpadków , wyrodków z Polskiego społeczeństwa .


  Karol kiedy przystałeś do Sidora to przyznałeś się do - składania fałszywych zeznań , - na to też jest paragraf .

  filip grecki3 września 2014 12:33
  CD. Bez ataku ad personam . Moje odczucie jest takie aby Pan Darek pomyślał o założeniu fundacji mającej na celu ochronę Riese oraz ujawnianie faktów dotyczących III Rzeszy. Jestem zdruzgotany tym co wyprawia Pan Sidor i koledzy . Czytając jego blog natrafiam na : JESTEŚCIE TAKIMI SAMYMI LUDZKIMI ŚMIECIAMI CO KWIECIEŃ zdolnymi do najpodlejszych zachowań. Dlatego nie polecam jego wywodów , będę za tym żeby tego pana postawić przed prokuratorem . Autor: Darek o 09:58 Brak komentarzy: Komunikat bardzo specjalny
  W związku odwołania kolejnego zlotu w Rzeczce oraz upadku kolejnego stowarzyszenia (kasa , kasa brana bez ograniczeń ) , informuję iż nie jestem w stanie przyjąć wszystkich chętnych na Jesienne Spotkania z Dariuszem Kwietniem . Spotkania mają charakter zamknięty . Nie ma możliwości przyłączenia się w terenie oraz osobnego uczestnictwa w prelekcjach ....
  Wszyscy chętni , przede wszystkim zdecydowani niechkontaktują się z to jedyna możliwość uczestnictwa . Autor: Darek o 09:32 Brak komentarzy: "

  Czy ktokolwiek o zdrowych zmyslach moze sklecic taka wiazanke klamstw i skurwialych, zlosliwych pomowien?
  Boli go ze dostaje wpierdol prawny a dopiero zaboli jak przyjdzie do placenia…

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pierdole KURWA MAĆ !!!!!!!!!
  Kwiecień !!!!! teraz przeszedłeś samego siebie.

  piątek, 5 września 2014
  Jak pani Joanna Lamparska poznała Tomasza Sidora
  Odpowiedz jest prosta w Gogołowie zawsze stoi za kamera , Sawiak sprzedał i okradł Joanne Lamparska , jej wizerunek był mu potrzebny .....
  Autor: Darek o 10:52 Brak komentarzy:
  Tajemnice Riese i nie tylko są bezbieczne jak nigdy do tąd
  Autor: Darek o 10:20 1 komentarz:
  Uwaga uwaga uwaga Sawiak złozył pozew przeciw Dariuszowi Kwietniowi wspiera go Joanna Lamparska pzryjaciólka Tomasza Sidora
  Tego roczny festiwal niezwykłości jest urodzajny w pozwy sądowe Tomasz Jurek pozwany , Dariusz Kwiecień pozwany , Mateusz Jarski pozwany , za co , iż nazwaliśmy złodziejami złodzieii... Teraz wyjdą na jaw wszystkie niemieckie brudy oraz sprzedajne mendy polskie co za ukrywanie prawdy , kasę od nich biorą ..
  Autor: Darek o 10:12 Brak komentarzy:
  Przepraszam bardzo ale musze to napisać
  Sidor i sawiak przegrywają sprawę za sprawą i wymyślają nowe strony już nie ma Pinokia jest jakies inne coś
  Panowie złodzieje za to grożą kraty szczególnie sawiakowi notorycznemu złodziejowi . sawiak zmienia nazwy stron jak szczur łópierz , czyli co kwartał , Sidor tylko domeny , na to jest paragraf o stalking . A sidor i sawiak zganiaja na siebie autorstwo owych stron, zależy od przesłuchującego .


  Dziękuje bardzo internautom za udupienie tych , ludzkich odpadków , wyrodków z Polskiego społeczeństwa .


  Karol kiedy przystałeś do Sidora to przyznałeś się do - składania fałszywych zeznań , - na to też jest paragraf .
  filip grecki3 września 2014 12:33
  CD. Bez ataku ad personam . Moje odczucie jest takie aby Pan Darek pomyślał o założeniu fundacji mającej na celu ochronę Riese oraz ujawnianie faktów dotyczących III Rzeszy. Jestem zdruzgotany tym co wyprawia Pan Sidor i koledzy . Czytając jego blog natrafiam na : JESTEŚCIE TAKIMI SAMYMI LUDZKIMI ŚMIECIAMI CO KWIECIEŃ zdolnymi do najpodlejszych zachowań. Dlatego nie polecam jego wywodów , będę za tym żeby tego pana postawić przed prokuratorem .
  Autor: Darek o 09:58 Brak komentarzy:
  Komunikat bardzo specjalny
  W związku odwołania kolejnego zlotu w Rzeczce oraz upadku kolejnego stowarzyszenia (kasa , kasa brana bez ograniczeń ) , informuję iż nie jestem w stanie przyjąć wszystkich chętnych na Jesienne Spotkania z Dariuszem Kwietniem . Spotkania mają charakter zamknięty . Nie ma możliwości przyłączenia się w terenie oraz osobnego uczestnictwa w prelekcjach ....
  Wszyscy chętni , przede wszystkim zdecydowani

  Kwiecień właśnie tymi postami misternie otwarłeś wrota. Papa Himmler jest z Ciebie dumny. Dobra robota Darku, tak trzymać :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to się usmiałem czytając o wyczynach naszego Dareczka. Pamiętam jak służył w naszej jednostce, co to były za piękne czasy... aż się łezka w oku kręci. Już wtedy wszyscy mielismy go dość jak zaczynał gadać o jakichś mistycznych przeżyciach które podobno przeżył na własnej skorze zwiedzając podziemia kompleksu riese. Prawda jest jednak taka że zawsze mielismy go za kretyna i już wtedy wrozylismy mu taką przyszłość akiej teraz się doczekał. Pieprzył coś że kiedyś go przyjmą w szeregi jakiejś tanej organizacji, że jakieś wielkie otwarcie nastąpi i że wtedy wszyscy zobaczymy kim jest na prawde. No i wyszlo - jest alkoholikiem gadającym po pijaku niestworzone rzeczy i bredzącym cos pod nosem. Oj darek darek. W jednostce chodziły słuchy że Darek obciaga starszym stopniem, wiadomo co obciaga. :) Ciekawe czy to prawda i czy dalej to robi. Źle mu nie życzę ale dobrze też nie wróżę. Pozdrawiam was pięknie ze Szczecina,
  St. Kpr. Adam Świder

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozna prosic o numer jednostki i rocznik poboru Kwietnia?

   Usuń
 5. włączcie funkcje : UDOWODNIJ ŻE NIE JESTEŚ DARIUSZEM kWIETNIEM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zjebie patentowany nie ma takiej funkcji no chyba, że w twoim urojonym łbie.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.