niedziela, 14 września 2014

HEL - wycieczka po fortyfikacjach według Dariusza Kwietnia - czyli wycieczka tylko po to by wcisnąć kolejną urojoną teorię, że na Helu Niemcy prowadzili tajne eksperymenty z dziwnymi obiektami latającymi !


https://www.youtube.com/watch?v=RQCs5aa5adU

Nie trzeba komentować całego materiału by po jego obejrzeniu słyszeć, że kwiecień poczytał troszkę o tym Helu w już istniejących opracowaniach i po prostu na tym filmie część z nich opowiedział, a część z nich dodał od siebie. Dla nieznających tematu będzie to niezauważalne, ale naprawdę nie trzeba mieć wielkiej wiedzy by nie słyszeć tego.

Na samym początku kwiecień mówi, że pokaże miejsce na Bałtyku w, którym 4 lub 5 września 1939 roku PRAWDOPODOBNIE podpłynął ORP Orzeł po czym faktycznie w kolejnych minutach widzimy kwietnia na brzegu Bałtyku pokazującego gdzie ten okręt stał i jak Niemieckie jednostki go otoczyły szczegółowo wskazując na te miejsca ręką. Specjalnie napisałem dużymi literami słowo prawdopodobnie bowiem skoro prawdopodobnie ORP Orzeł podpłynął pod Hel w czasie, o którym kwiecień mówi to jakim cudem kwiecień już z takim przekonaniem pokazuje to miejsce i kilka innych miejsc stacjonowania Niemieckich okrętów? Ot taka ciekawostka jakby nasz kwiecień-ski wtedy tam był i to widział. Na domiar złego kwiecień twierdzi, że w chwili gdy ORP Orzeł wynurzył się wskazując nawet to miejsce na Bałtyku, z Helu wypływają 3 pontony na, których UWAGA  są załadowane tajemnicze skrzynie! Jednak okazuje się, że kwiecień sam do końca nie jest pewny czy tym okrętem do, którego popłynęły tajemnicze pontony z tajemniczymi skrzyniami był ów ORP Orzeł co mówi w 3:25 , ale jednak prostuje to mówiąc, że jednak NAJPRAWDOPODOBNIEJ to był ORP Orzeł bo jakiż inny mógł być?
Proszę Państwa kolejna teoria i kawałek zmyślonej historii na bazie, której w przyszłości kwiecień pewnie pojedzie by ukuć kilka kolejnych tajemniczych wątków potrzebnych do wyprodukowania kolejnego przewodnika i płyty DVD by wciskać to potem debilom.

Poza tym mamy kolejną absurdalną teorię, że na Helu Niemcy prowadzili jakieś tajne eksperymenty o jakich według kwietnia nigdy się nie dowiemy, a to pozwala kwietniowi stworzyć własną historię mówiącą, że Niemcy na Helu pracowali nad dziwnymi obiektami latającymi dla, których Niemcy budowali dziwne konstrukcje betonowe jak to zasłyszał podobno kwiecień na wzór muchołapki ! pokazując przy okazji swój słynny cudzysłów paluszkami/38:45/ dodając, że jednak to jest taka naciągana historia. Niemniej w innym momencie sam sugeruje, że niektóre elementy tych Helowych konstrukcji mogą świadczyć o eksperymentach nad latającymi obiektami. Nie kijem go to pałą.Kolejną bzdurą i to już kosmiczną jest to, że do 1973 roku kompleks w górach Sowich nie nazywał się Riese BO TO JAK POWIEDZIAŁ KWIECIEŃ JEST PICEM NA WODĘ. Tymczasem od samego początku tak się nazywał i we wszystkich opracowaniach Polskich czy Niemieckich tak był nazywany. W dodatku kwiecień twierdzi, że prawdziwym kryptonimem kompleksu w górach Sowich nie jest Riese tylko MOLTKE S 3

Reszta komentarzy poszczególnych głupot z tego materiału w komentarzach pozostawiamy wam.

DODATEK specjalny

To co widzimy na tym materiale nie jest niczym co wpadło w atmosferę tylko odbiciem w tejże atmosferze świateł być może jednostki pływającej wraz z towarzyszącymi jej innymi mniejszymi jednostkami pływającymi w jej pobliżu. Daleko za horyzontem nie widać ich, ale przy odpowiedniej wilgotności powietrza i układzie cienkiej warstwy chmur następuje odbicie świateł daleko, daleko poza zasięgiem wzroku co widać przy odpowiednim kącie obserwacji. Częste zjawisko optyczne również na wielkich jeziorach gdy światła z drugiego brzegu domostw czy innych widać jakby nad samym jeziorem dużo powyżej linii horyzontu. ma się wtedy wrażenie, że woda jest wklęsła bo horyzont ledwie widoczny jest powyżej linii właściwego horyzontu.
presti.
UZUPEŁNIENIE
Nasi czytelnicy w komentarzach napisali, że były to flary wojskowe przeciw lotnicze i tak najprawdopodobniej jest.
UZUPEŁNIENIE 21.09.2014
FLARY WYPUSZCZANE Z SAMOLOTU PODCZAS ĆWICZEŃ:


JEST PRAWDOPODOBNYM, ŻE KWIECIEŃ I JEGO SUKA WIDZIELI PRZEDTEM SAMOLOT JE WYPUSZCZAJĄCY TYLKO ZACZEKALI AŻ ODLECI BY ZROBIĆ TO SWOJE NAGRANIE. TO DLA TEGO SUKA SIĘ PODŚMIEWAŁA GDY FILMOWAŁA. WIDZICIE PARKĘ ZJEBANYCH HOCHSZTAPLERÓW, KTÓRZY SOBIE CHCIELI Z WAS ZROBIĆ IDIOTÓW?
Kwiecień filmując rozmawia z kolegą przez telefon i relacjonuje:
Jakiś wielki obiekt wszedł w atmosferę i się spala.
A teraz zobaczcie nie widział skurwysyn żadnego obiektu wchodzącego w atmosferę, a już wciska kit, że tak było. I to jest dowód kolejny jeden z setek już, że cokolwiek mówi, relacjonuje czy opowiada to bydle jest zawsze nasycone kłamstwem i konfabulacją dodaną od siebie i nie mającą pokrycia w rzeczywistości.

DODATEK 2 NADZWYCZAJNY

KWIECIEŃ I JEGO SUKA ZŁAMAŁ PRAWO I ZLEKCEWAŻYŁ WARUNKI CHRONIĄCE NASZĄ WSPÓLNĄ PRZYRODĘ.
Od 59 minuty kwiecień filmuje jak wchodzi na wydmy. Zanim skomentuję to zacytuję kilka tekstów z internetu byście wiedzieli o co chodzi:

nadmorskie wydmy występujące w Polsce są objęte ścisłą ochroną.

Rezerwat przyrody Helskie Wydmy – florystyczny rezerwat przyrody na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na Mierzei Helskiej (utworzony w 2006 roku, o powierzchni 108,48 ha). Rezerwat znajduje się w części cyplowej mierzei na obszarze gminy miejskiej Hel. Ochronie rezerwatu podlegają specyficzne stanowiska roślinności wydmowej ekosystemy murawowe, wrzosowiskowe i leśne, w szczególności bogate stanowiska porostów i grzybów naporostowych, charakterystycznych dla naturalnego nadmorskiego krajobrazu wydmowego, fragment wydmowego brzegu morskiego i znajdujący się tu gęsty las iglasty.

Mandaty za chodzenie po wydmach
posłuchaj: http://www.i-swinoujscie.pl/file/snd/2344.mp3
http://radioszczecin.pl/1,29378,mandaty-za-chodzenie-po-wydmach
Strażnicy Urzędu Morskiego ukarali w tym roku turystów 80 mandatami na sumę ponad 10 tysięcy złotych. Najczęstsze wykroczenia to parkowanie w lesie i wchodzenie na skarpy.

Wydmy są chronione, z racji występowania tam zagrożonych gatunków.

Chodzenie po wydmach jest zabronione ze względu na ich ochronę. Wydmy nadmorskie stanowią naturalną barierę dla poruszanego wiatrem piasku by nie wdzierał się dalej w ląd. Występując roślinność na wydmach jest pionierem w tym środowisku i spełnia funkcję swoistego wiatrochronu. Najczęściej jest to roślinność zimozielona i bardzo dobrze przystosowana do trudnych warunków środowiskowych. Najważniejsza jest odporność na przysypywanie i małą ilość składników pokarmowych. Na wydmach rośnie wiele gatunków prawnie chronionych jak np Mikołajek Nadmorski. Dobrze ustabilizowana wydma daje możliwość powstania formacji leśnej zwanej borem sosnowym.

Nie wolno spacerować po wydmach , ponieważ jest to niebezpieczne. Wydmy w Polsce są chronione prawem. Stanowią zabezpieczenie lądu przed wiatrem. Wiatr je często przemieszcza, dlatego często są zabezpieczane. Przyrodnicy często sadzą na nich wierzbę nadmorską w celu zabezpieczenia wydm przed zniszczeniem przez wiatr.

Mówiąc krótko kwiecień i jego głupia suka zniszczyli coś co jest objęte ścisła ochroną. To znaczy, że chodzenie po wydmach jest absolutnie zabronione.
Gdyby takich kwietniów i takich jego durnych dup przyszło tam kilka tysięcy to z półwyspu Helskiego nie zostało by nic.
Kwiecień wpisał się tym samym w krąg ludzi niszczących Polską-NASZĄ przyrodę lekceważąc prawa ją chroniące.
Kwiecień w swej chorej głowie myśli, że jemu wolno to czego innym nie, że może niszczyć przyrodę tylko dla tego bo chciał pochodzić po wydmach i plaży gdzie większość jednak nie chodzi bo szanuje obowiązujące przepisy chroniące przyrodę.
Wydmy jak czytaliście wyżej stanowią barierę dla wiatru i dzięki nim półwysep Helski istnieje, Rozdeptywanie ich przyczynia się do degradacji półwyspu i jego zanikania. Tych kilkaset kroków po wydmach przyroda będzie długo odbudowywać.
Ale co tam dla kwietnia. Dla niego to się nie liczy tak samo jak zagrożone wyginięciem porastające te wydmy rośliny i żyjące na nich zwierzęta.
Mamy po raz kolejny DOWÓD, że kwiecień ma w dupie nasze wspólne dobro i jest SZKODNIKIEM w czym pomaga mu durna suka.
Dokładnie w 1:00:00 kwiecień z lekceważeniem w głosie mówi, że za chwilę jakieś tam debile podniosą krzyk, że chodzę po wydmach, no dobrze chodzę po wydmach, proszę bardzo, o to jest dowód iiii niech po prostu ten osioł jeden i drugi składają na mnie doniesienie, MI TO LATA...

Nazwał ludzi przestrzegających prawa i prawa przyrody debilami czyli ma was wszystkich w dupie i mniema, że cały swiat należy tylko do niego i wolno mu go niszczyć. Kwiecień to najgorsza ludzka wsza jaka mozna spotkać i jaka chodzi po tej ziemi.
SAMI TERAZ WIDZICIE mając na to dowód, że dla kwietnia nie ma świętości, że przyroda dla kwietnia jest niczym po mimo jej degradacji i niszczenia przez cywilizacyjny rozwój. Sami też widzicie, że kwiecień to WŁAŚNIE ta część naszego społeczeństwa przez, którą nasze środowisko ginie.
Czy trzeba lepszego przykładu na jego skurwysyństwo tym razem wobec NATURY?
prtesti-tomasz sidor.


DODATEK 3 NIE NADZWYCZAJNY
U KWIETNIA NORMALNY

DZIĘKI JEDNEMU Z NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY KOLEJNE KOPIE WPISÓW KWIETNIA NA JEGO BLOGU, KTÓRE POWISIAŁY KILKADZIESIĄT MINUT PO CZYM KWIECIEŃ JE SKASOWAŁ. JAK WIDAĆ PODZIAŁAŁ NASZ APEL O ROBIENIE KOPI JEGO WPISÓW NA WYPADEK GDYBY KTOŚ Z NASZEGO BLOGA TEGO NIE ZDĄŻYŁ ZROBIĆ. DZIĘKUJEMY ZA TO SERDECZNIE !


Absolutna nieprawda, urojenie zazdrosnego odrzuconego łajdaka mszczącego się takimi pomówieniami na wszystkich w/wymienionych.
Ani Tomasz nie jest przyjacielem Pani Joanny bo jej nie zna osobiście i nigdy nie miał z nią żadnego kontaktu, zaś Karol faktycznie ma z Panią Joanną kontakt, ale to wcale nie oznacza, że jakiś przyjacielski co sobie uroił kwiecień z zazdrości.
Jeśli już mowa o gronie, którego można pozazdrościć to kwiecień chciałby chyba pochwalić się znajomością z Panią Joanną skoro tak uporczywie kłamie na jej i Karola oraz Tomasza temat udając anioła stróża Pani Joanny chcącego przestrzec ją przed dwoma szemranymi typkami!.
Widać kwiecień chyba pała do Pani Joanny niespełnioną miłością i pali go wewnętrzny ogień odtrąconego adoratora.Na żółto zaznaczyłem cytat Tomasza z naszego blogowego wpisu.
No proszę, proszę jak kwietnia zabolało gdy się nazwało jego dupę suką. A jak ty kwiecień wyzywałeś Tomasza i wielu innych od pedryli, cweli, lachociągów i wielu innych to było okey?
Tyle, że w tym przypadku nazwanie twojej pani suką jest jak najbardziej adekwatne bowiem tylko takie nic jak suka może być towarzyszką życia kogoś tak miernie moralnego jak ty kwiecień i dawać się prowadzać w miejsca chronione jak pies na smyczy.
Ty i ta twoja suka daliście właśnie dowód jakiego pokroju jesteście ludźmi. Wchodząc na te wydmy I WIEDZĄC, ŻE NIE WOLNO, ŻE TO REZERWAT UNIKALNY W SKALI KRAJU pokazaliście tym samym, że macie w dupach przyrodę, prawo i coś wyjątkowego. A skoro tak to NICZYM SIĘ NIE RÓŻNICIE od tego pokroju ludzi co porzucają w lasach śmiecie wszelkiego rodzaju, opony, wersalki, puszki, torebki foliowe, butelki i to wszystko co wiemy co tacy ludzie zostawiają, a nadto niczym się nie różnicie od podpalaczy lasów. Oni też mają za nic przyrodę, rośliny i zwierzęta w nich żyjące.
Ty i ta twoja suka jesteście pokroju ludzi, którzy przyjeżdżają na łono przyrody i po biwaku-pobycie zostawiają te wszystkie śmiecie przy okazji wycinając gałęzie i drzewa bo wam się chce rozpalić ognisko na kiełbaski. To ludzie waszego pokroju robią w lasach największe zniszczenie, a wy wchodząc na te wydmy i depcząc je pokazaliście, że własnie stanowicie dokładnie ten sam rodzaj ludzi szkodników. Wobec powyższego nie zasługujecie w naszych oczach na żadną tolerancję. jesteście ludzkimi zerami i ZWYKŁĄ HOŁOTĄ Z MIASTA. 
Bo tylko hołota tak się zachowuje i każdy kto nie potępia waszego wyczynu wydmowego JEST DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ PIERDOLONĄ HOŁOTĄ.
Jadę nad wodę rozstawiam wędki, ale z boku widzę śmietnik bo jakiś pierdolony zjeb był tu kilka razy i zostawił w krzakach wór pełen śmieci. Idę do lasu i widzę stertę jakiś gratów i śmieci bo jakiś pierdolony zjeb wywalił to zamiast zawieść na zwałkę. jadę samochodem dowolną szosą pośród lasów i pól i widzę w rowach setki butelek i papierów po chipsach. Jadę na Hel i widzę jak unikalne wydmy noszą ślady buciorów jakiegoś pierdolonego łachmyty i jego suki.
Takich ludzi kwiecień sprowadzamy do poziomu tych śmieci co leżą w rowach, lasach i nad wodami. I tym wpisem to zrobiłem.
Gall.

DODATEK 4 17.9.2014
Ha ha ha i posty, które skasował 15.9.2014, które zdążył skopiować nasz czytelnik, które widzicie powyżej znów pojawiły się na blogu szkodnika z dodatkiem w postaci kolejnego, który prezentujemy i zaraz skomentujemy:


Zacznę od tego co napisałem w jednym z komentarzy, a właściwie sam siebie zacytuję:

Na ostatnie wpisy kwietnia, które znów pojawiły się na jego blogu dzisiaj odpowiedź jest krótka-bardzo qrwa krótka.
Skoro kwiecień mieszka u tej suki i wraz z nią z jej komputera obraża wszystkich i pomawia o złodziejstwa lub rzeczy nie mające miejsca to znaczy, że OBOJE DZIAŁAJĄ WESPÓŁ I WSPÓLNIE SĄ WINNI TYCH WYBRYKÓW JAKIE DOKONUJE KWIECIEŃ.
A zatem skoro tak to nie widzę powodu dla, którego nie można by tej suki nazywać suką. Koniec i kropka.
Dodam, że niech się nikomu nie wydaje, że suka kwietnia nie ma nic wspólnego z jego blogowymi wybrykami i oskarżeniami pod adresem innych. jest absolutnie pewne, że oboje są autorami tych wszystkich podłych wpisów na blogu kwietnia bowiem wiele z nich było pisane raz językiem ćwierć inteligenta- to kwiecień, a raz ułożone w nieco zgrabniejszych formach-to pomoc suki.
Skoro tak jak wcześniej napisałem oboje sa sprawcami pomówień wobec Tomasz, Karola, Pani Lamparskiej i już dziesiątek osób, które z premedytacją oboje wplątują w tą internetową wojenkę.
Nie widzimy najmniejszych przeto powodów by wykazywać jakikolwiek szacunek do suki kwietnia i jego samego co wiadomo już od dawna.
Do tej pory wielu ludziom zdawało się, że być może Magda nie ma z tymi wyczynami kwietnia nic wspólnego, ale drodzy Państwo ma co łatwo można zauważyć. Skoro tak jest na równi z kwietniem moralnym dnem, A skoro tak to trzeba jasno i wyraźnie obarczyć ją odpowiedzialnością za wybryki kwietnia i zrównać ją z nim pod każdym względem co właśnie ostatnio zrobiliśmy-trafnie określając jej naturę i charakter słowem suka. Bo tylko suka toleruje takie zbydlęcenie jakie reprezentuje kwiecień i na domiar złego podsyca to zbydlęcenie uczestnicząc w nim jako żywo.

Co do ostatniego wpisu to chcę powiedzieć, że Karol Sawiak nigdy nie przedstawiał się jako właściciel centrum komina. To jest skurwielska insynuacja kwietnia. Poza tym macie kolejny dowód skurwysyństwa kwietnia w postaci uporczywego wymieniania nazwy firmy w jakiej pracuje Karol w celu zrobienia mu w niej bydła. Skurwysyn jeden nie ma żadnych pomysłów na polemikę z Karolem na przykład o jego działalności jaka prezentuje na swym blogu to sięga po tego typu zagrania. To jest proszę Państwa dowód na absolutne moralne skurwienie i zsuczenie tej łajdackiej parki jaka jest kwiecień i Magda.
Kolejna rzecz, Pani Lamparska wcale jak to pisze to bydle nie wspiera Karola. Ot mają po prostu kontakt i wspólny eksploracyjno historyczny temat i tyle. Czasem pojawia się na tym samym festiwalu i wygłoszą jakąś tam sobie prelekcję i na tym się kończy.

I co do ostatniego zdania:
Karol Swiak i Tomasz Sidor już  z tego swojego bagna się nie podźwigną . Przepraszam lecz Sawiak przekroczył wszelkie granice . 

Kwiecień szmato moralna o jakich ty piszesz granicach? Karol nie ma nic wspólnego z tymi wpisami na naszym blogu to po pierwsze, a po drugie ty sam żyjesz od lat w moralnym bagnie i szambie i to tyś przekroczył granice przyzwoitości co słychać w rozmowach nagranych z Tomaszem, w pomówieniach Tomasza Brożka, Karola, Tomasza i wielu grup eksploracyjnych posądzając je o opłacalność czy cholera wie o co jeszcze.
To ty świnio moralna dałeś dowody na przekraczanie granic przyzwoitości WIELE RAZY i teraz się oburzasz, że nazywamy pejoratywnie twoją sukę w kontekście ukazania jej charakteru?
Chłopie! To jest nic w porównaniu z tym czym tys skurwielu obdarował tyle osób wyzywając ich, pomawiając i oskarżając wespół z nią jak wcześniej napisałem od kilku lat.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

47 komentarzy:

 1. Widać debili nie brakuje w kraju, jak się czyta komentarze na yt - aż ręce opadają czemu nasz naród jest taki głupi!?? Masakra ... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. W 1:02.00 Kwiecień mówi, że woli spędzać czas w terenie poza ludźmi bo "wiecie jacy ludzie są"....
  No tak tylko to Kwiecień reprezentuje ten najgorszy i najbardziej parszywy typ człowieka tworząc tę warstwę społeczeństwa dzięki, której uważa się, że ludzie są źli. Teraz łachmyta mówi, że ucieka od tych ludzi, a sam jest takim od, którego normalni i przyzwoici ludzie właśnie uciekają.

  OdpowiedzUsuń
 3. To były ćwiczenia obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej z tzw "generatorami termicznymi" symulującymi silniki odrzutowe lub rakietowe oraz zestawy flar termicznych i dipoli co widać po charakterystycznym opadzie "śladu termicznego" Ćwiczenia z ostrzału i widoczności radarowej celu itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie tak w każdym razie podobne zjawisko odbicia w atmosferze świateł poza horyzontem też widziałem sam jak fotografowałem tęczę o zachodzie słońca i słyszałem o takiej możliwości gdzieś w sieci. Również gdzieś widziałem film pokazujący takie zjawisko odbicia, ale nie pamietam tytułu. Po zastanowieniu też obstawiam fraly tfu flary przeciw lotnicze.

   Usuń
 4. Co do filmiku ze swiatlami nad Baltykiem, to flary termiczne-wabiki dla rakiet/cwiczenia namierzania PLOTu.
  Manewry rownolegle przeprowadzalo zarowno NATO jak i rosyjskie lotnictwo Floty Baltyckiej i Helu najpewniej to wlasnie Kwiecien widzail, szczegolenie ze gadaja ze ciagle lataja w okolicy samoloty CASA (najpewniej one zrzucaly flary):

  http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/zakonczono-manewry-nato-na-baltyku,976624.html?playlist_id=17638

  http://www.portalmorski.pl/morze-inne/marynarka-wojenna/38473-zakonczenie-cwiczenia-northern-coasts-2014

  http://www.defence24.pl/news_lotnictwo-floty-baltyckiej-rozpoczelo-cwiczenia

  Taki szpec od wojskowosci a flary-wabika nie widzial.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pisałem swój tekst o tym odbiciu to sam do końca nie byłem tego pewny bo zbyt ruchliwe te światełka jak na odbicie czegoś poza horyzontem. Teraz mi trochę rozjaśniliście sprawę, co nie zmienia postaci rzeczy, że kwiecień wyszedł na durnia jako podobno służący w wojsku na Helu.

   Usuń
 5. Kwiecień zniszczył kawałek wydm, nawygadywał stek bzdur, a mimo to niektóre komentarze to absolutny dowód na zbydlęcenie naszego narodu. Na tę chwile skurwiel ma 101 łapek w górę za to, a tylko 10 w dół. Ludzie co jest grane z tym naszym jebanym społeczeństwem? Czy to same takie skurwysyny jak kwiecień? Zobaczcie jakie są obecnie komy na YT. Pewnie jutro banda popierdolców mi poodpowiada:

  http://zapodaj.net/a36d6813a51ce.jpg.html

  Ręce opadają na prostactwo tych ludzi zachwyconych, że to bydle i jego trafnie nazwana suka niszczą rezerwat przyrody.
  Kwiecień i co skurwysynu poczułeś się macho bo swoją sukę wyprowadziłeś na chronioną plażę?

  OdpowiedzUsuń
 6. AŁAJA !!!! Jacy wszyscy nagle są prawi ... Jakby nikt nigdy nie chodził po wydmach będąc na morzem... Proszę was ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie chodziłem a co to coś kurwa dla ciebie zjebie nienormalnego?

   DODATEK 3 dodany.

   Usuń
  2. Trzeba jeszcze dodać najważniejsze, że plagą leśnych dróg i dzikich rzecznych nabrzeży są motocykliści crossowi i qadowcy. Kwiecień już raz pokazał sztukę jazdy na qadzie w miejscu niedozwolonym. Pewnie jakby mógł to by pohasał na tych wydmach qadem. Ale była by frajda Kwiecień co nie, a jaki materiał na you tuba! Oj było by ze 200 łapek w górę, a tak tylko w trepach sobie pobrykałeś po piasku, a suczka pogrzała na nim dupsko przez chwilkę. Ale uciecha! Wszyscy Ci zazdrościmy tych wyczynów i podziwiamy...

   Usuń
  3. PROSZĘ PAŃSTWA!
   Nie jeden z nas nie oparł by się pokusie wejścia gdzieś gdzie nie wolno wchodzić. Trzeba to przyznać, ALE! Ale tu nie chodzi tylko o to, że ta kreatura moralna wlazła ze swoją suką w takie miejsce bo teoretycznie można wejść na wydmy niewiele im szkodząc chociaż jak napisałem w artykule 1000 takich kwietniów i wydmy giną. Tu chodzi o to, że normalny człowiek jak by wlazł na te wydmy bo pokusa była by silniejsza i chęć zobaczenia ich z bliska i tego pięknego moża to zrobił by to tak by nikt nie widział i z najwyższą ostrożnością.
   Natomiast kwiecień i jego suka nie dość, że ulegli tej ludzkiej pokusie to w dodatku kwiecień zrobił to w stylu chuligana wykazując słownie olewkę mówiąc zacytuję go ponownie:

   //za chwilę jakieś tam debile podniosą krzyk, że chodzę po wydmach, no dobrze chodzę po wydmach, proszę bardzo, o to jest dowód iiii niech po prostu ten osioł jeden i drugi składają na mnie doniesienie, MI TO LATA...//

   Proszę Państwa można zrozumieć gdy ktoś tak robi, ale jak zrozumieć to, że kwiecień się tym chwali przed całą internetową społecznością mówiąc tak do kamery w trakcie wykroczenia?
   Niech mi ktoś to wyjaśni co takiego chwalebnego jest w popełnianiu wykroczenia i w dodatku szczycenie się, że coś się zniszczyło. Nie ważne w jakim stopniu, ale zniszczyło i na dodatek mówiąc, że mu to lata?
   Normalny człowiek wszedł by i nikomu nic nie mówił. A bo to raz jako dzieci przeskrobaliśmy coś, ale się tym nie chwaliliśmy wiedząc, że nie jest to wyczyn godny pochwały?
   Tutaj mamy do czynienia z odwrotną sytuacją. Nie dość, że popełnia wykroczenie i niszczy kawałek przyrody to się tym jeszcze chwali i JESZCZE ma to w dupie, że niszczy przyrodę i popełnia wykroczenie.
   Przecież to o to w sumie chodzi najbardziej co nie znaczy, że o samo niszczenie wydm nie.

   Usuń
 7. Tomasz mam pytanie z innej beczki, tak nawiasem mówiąc; mówiłeś/napisałeś u Karola na blogu, że w najbliższym tygodniu (minęła już kupa czasu) i Ty dodasz materiały kompromitujące Kwietnia, a jakoś czas minął i cisza ... Czyżbyś olał temat, tak poważny dla dobra sprawy? Czy jednak złożyłeś pozew ale bez publicznej z tego relacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie olałem sprawy tylko postanowiłem zaczekać do sprawy jaką wytoczył mu Karol i potem zrobić to samo by pociągać po sądach kwietnia dłużej. Ot .

   Usuń
  2. Dzięki za informacje, trzymam za słowo! ;]

   Usuń
 8. Zerknijcie na komentarze na Aprilowym blogu.
  Czub do czuba ciagnie, teraz tam juz te swiatla oglosozno anielskimi istotami, kurwa co za odloty rasowych psycholi.

  Ktos tam napomknal o lampionach wypuszczonych ze statku, ale dla Aprila to i tak cos nie z tego swiata.
  Swoja droga to Presti moglby zrobic male sledztwo w sprawie tych swiatel, czy to flary z cwiczen przeciwrakietowych, lapiony czy jakies zjawisko optyczne.
  Telefon do kapitanatu portu na Helu chyba i do jednostki wosjkowej chyba rozwial by spekulacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. No bo kwiecień wzorem zagórskiego tworzy mity i tematy ściągające totalnych zjebów. Odkąd ja zacząłem twierdzić, że nigdy żadnych kosmitów przybywających na ziemię nie było, a tylko to ludzie -nasza rasa, osiągnęli tysiące lat temu wysoki stopień rozwoju i część z nich do dziś dysponuje poza wiedzą ogółu tą technologią, odtąd pojawiają się debile co zaczynają też tak twierdzić wplatając w to istnienie aniołów.
  Zacytuję ten zjebany komentarz:
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/hel.html?showComment=1410891292547#c8669881607170791210

  /To pewnie były anioły lub tajne pojazdy pochodzenia ludzkiego. Jeżeli anioły, to nie dało się ich sfilmować ostro, ponieważ istoty anielskie bez ciał to coś jak wyładowanie elektromagnetyczne, które zaburza wszelkie instrumenty elektryczne.
  Będę to powtarzał w nieskończoność: UFO to nie jest obca cywilizacja, tylko istoty anielskie/demoniczne lub tajne pojazdy ludzkie./

  Tej durnej części społeczeństwa jaka skupia się wokół takich jak zagórski i kwiecień wystarczy cokolwiek do takich przekonań, a tacy jak zagórski i kwiecień wiedząc to podtykają im wszystko by podsycać u nich sensacje i robić z nich idiotów. Wcale bym się nie zdziwił gdyby kwiecień nie wiedział, że to mogły być jakieś wojskowe manewry tylko nic nie powiedział by w necie zjeby miały się czym jarać. Z resztą w czasie filmowania durna suka podśmiewała się z tego więc nie wykluczam, że oboje zrobili sobie z ludzi żarty.
  A co do lampionów czy mogły wyglądać podobnie? Mogły teoretycznie pod warunkiem, że dobra kamera miała ustawione nastawy na sztuczne oświetlenie i była wystarczająco czuła by przejaskrawić światła lampionów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto zwrocic uwage na to co gada Pinokio gdy dzwoni do znajomego aby powiadomic go o tych swiatlach. Dzwoni do kumpla i zaczyna gadke ze “NIE KONFABULUJE”.
   Czyz nie dal tym dowodu ze nawet jego najblizsze otoczenie ma go za klamce?
   Kto z was dzwoniac do znajomych zaznacza ze nie klamie?

   Czujecie to?
   Dzwonicie do kumpla I podkreslacie ze nie klamiecie!

   Usuń
 10. Czub nic nie mógł o manewrach wiedzieć, ponieważ ten czubek nic nie wie. A to co uskutecznia na You Tube to zwykły bełkot wariata. A jak widać po komentarzach pod spodem tych filmików, tych do leczenia jest spora ilość.

  OdpowiedzUsuń
 11. wyobraźcie sobie co się dzieje w łepetynie kwietnia jak swoje chore obsesje zapija alkoholem i poprawia prochami. Jego pierdolnięcie coraz bardziej rośnie w siłę. Jest szansa że w pewnym momencie kwiecień tak poleci po bandzie że ktoś zadzwoni na pogotowie żeby zgarnęli go do psychiatryka. Jak można mieć tak zsiekane kable w czerepie żeby wymyślać takie urojone kompilacje dotyczące Tomka, Karola i pani Lamparskiej????!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. tak się wzajemnie dobrze poznaliście,fotografując się w niezręcznych-wtedy zabawnych sytuacjach,filmując wykopywanie zaginionych potem zabytków,chlejąc i poniewierając normy współżycia międzyludzkiego,że nie macie do siebie respektu.Sami winni-towarzystwo którego lepiej unikać.Ludzie niepoważni,mściwi,zli i podli.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiecień nigdy nie był w żadnym "świecie eksploratorów", on był tylko w swoim świecie "czubków" i zacytowano go raz jak Witkowski miał odjazdy w świat sensacji i dziwnych teorii "muchołapkowych".

  Nikt nie znał Kwietnia, to zwykły lewus spod budki z piwem, który po tym jak nawciskał kit Witkowskiemu, i się to udało, wymyślił sobie że będzie wciskał dalej kit wszystkim wokół, nic nie robił i tłukł kaskę na bredzeniu.

  Lecz się nie udało.
  Najpierw jego machlojki z kontami i zakładaniem strony upublicznił Prestissimo.

  Potem jego kłamstwa skomentował publicznie 'Bormann" -Grzegorz Borensztajn na swoim blogu wydając oświadczenie.

  Po jakimś czasie skomentował resztę kłamstw Karol Sawiak i "Zielonogórska Grupa Eksploracyjna".

  Potem tutaj w komentarzu wypowiedział się "OKI" w sprawie jakiejś wymyślonej szarży i ataku Kwietnia na dziesięciu eksploratorów.

  Następnie wydała oświadczenie Joanna Lamparska dementując jego kłamstwa.

  I znów resztę kłamstw zdementowała "Sowiogórska Grupa Eksploracyjna".

  A teraz w temacie Kwietnia wypowiedział się członek dawnej grupy WGS " "marecki", sugerując badania lekarskie.

  To że przez większość czasu nikt tych bredni nie komentował wynika z tego że eksploratorzy nie brali i nie biorą tego facia na poważnie.

  A to że na Włodarzu próbowano przy pomocy jego bredni zwiększyć sprzedaż biletów ?, no to od dawna wiadomo, że w Cyrku najlepiej sprzedawały się bilety na "kobietę z brodą i inne dziwolągi.

  Zagórski i inni "specjaliści" od mieszania ludziom w łepetynach też na tym zarobili więc gitara gra.

  Teraz Kwiecień się miota, będzie płakał i wymyślał nowe brednie. Próbował zagrać na strunie "znam wszystkich eksploratorów" a Oni mnie, lecz się nie udało, oświadczenia poszły w sieć. Tak na prawdę nikt tego gościa nie zna, pojawił się w 2012r jak satelita znikąd wyciągnięty przez Z. Dawidowicza, który zresztą szybko się odciął.

  Reszta to siła inercji i chęć innych na zarobienie kaski na "kobiecie z brodą". I tak się ten cyrk rozkręcił. A że matołów historycznych i nawiedzonych aniołami nie brakuje to karuzela bredni kręci się powoli dalej.

  ******

  "Niektórzy zastanawiaja sie kim on jest, skąd się wzioł, co on pierdoli i kto mu kazał. Otóż: Kwiecień od dziecka zainteresowany był nazistami - to jest fakt niepodważalny, a konkretnie nazistowską ideologia, religia i spirytyzmem / okultyzmem. W czasie kiedy był jeszcze młody i głupi (choć od tamtej pory niewiele zmądrzał) w rejonie w którym mieszkał odbywało się wiele obrzedów, rytułałów, tajemnych ceremoni organizowanych przez potomków nazistów, ktorzy przed, w czasie, i krótko po II WŚ zamieszkiwali tamtejsze tereny. W czasie tych "ceremoni" dochodziło do rytualnych gwałtów, mordert, spaleń żywcem oraz wielu innych makabrycznych rzeczy o których napisać nawet nie mam odwagi. Kwiecień już jako dzieciak potpatrywał tych ludzi, chodzil za nimi, śledził ich, zbierał informacje na ich temat bo już jako dziecko (z początkami rozdwojenia jaźni) chciał do nich dołączyć, być jednym z nich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaźń kwietnia jest już na tyle spierdolona że on sam nie wie w jakiej rzeczywistości egzystuje. Co gorsze on wierzy w ten swój urojony świat. Wszystkie swoje majaki traktuje jako rzeczywistość.
   Sami zobaczcie co ten typ odpierdala ostatnio (tzn. zawsze) na swoim blogu. Pisze brednie po czym je kasuje. Mało tego, po krótkim czasie od nowa je zamieszcza. On już nie ma nad tym wszystkim kontroli. Jego blog to jeden wielki chaos i bełkot. Jak nie kłamstwa i bajki to szykanowanie Tomka, Karola, pani Lamparskiej i innych. Wcale się nie zdziwię że kiedyś w pijackim amoku nieświadomie sam sobie pierdolnie jednego wielkiego bana i usunie swój blog. już widzę jego reakcje po wytrzeźwieniu na drugi dzień :) :) :)

   Usuń
  2. Sowiogórska Grupa Poszukiwawcza nie Eksploracyjna :)

   Usuń
 14. Znow sie bydle nazarlo szaleju a jego konkubina daje upust, widac jak ja zabodlo:

  "poniedziałek, 15 września 2014
  Jonanna lamparska popiera takie działania Karola Sawiaka KWIECIEŃ I JEGO SUKA
  Joanna Lamparska zadając sie z Karolem sawiakiem przyjęła jego zasady gry
  Joasiu suką nazywasz te smą osobę ,która dwa lata temu nazywałaś przyjaciółka ; Oto oblicze Joanny Lamparskiej ....Artykuł pisze jej przyjaciel Tomasz Sidor .

  Mówiąc krótko kwiecień i jego głupia suka zniszczyli coś co jest objęte ścisła ochroną. To znaczy, że chodzenie po wydmach jest absolutnie zabronione.
  Gdyby takich kwietniów i takich jego durnych dup przyszło tam kilka tysięcy to z półwyspu Helskiego nie zostało by nic.
  Kwiecień wpisał się tym samym w krąg ludzi niszczących Polską-NASZĄ przyrodę lekceważąc prawa ją chroniące.
  Kwiecień w swej chorej głowie myśli, że jemu wolno to czego innym nie, że może niszczyć przyrodę tylko dla tego bo chciał pochodzić po wydmach i plaży gdzie większość jednak nie chodzi bo szanuje obowiązujące przepisy chroniące przyrodę.
  Wydmy jak czytaliście wyżej stanowią barierę dla wiatru i dzięki nim półwysep Helski istnieje, Rozdeptywanie ich przyczynia się do degradacji półwyspu i jego zanikania. Tych kilkaset kroków po wydmach przyroda będzie długo odbudowywać.
  Ale co tam dla kwietnia. Dla niego to się nie liczy tak samo jak zagrożone wyginięciem porastające te wydmy rośliny i żyjące na nich zwierzęta.
  Mamy po raz kolejny DOWÓD, że kwiecień ma w dupie nasze wspólne dobro i jest SZKODNIKIEM w czym pomaga mu durna suka.
  Dokładnie w 1:00:00 kwiecień z lekceważeniem w głosie mówi,.


  Pani Joanno za takie zachowanie także jest paragraf . Karol sawiak i pani osobisty przyjaciel Tomasz Sidor .
  Autor: Darek o 12:59 "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/jonanna-lamparska-popiera-takie.html


  "poniedziałek, 15 września 2014
  Joanna Lamparska , karol sawiak , Tomasz Sidor to przyjaciele , Joanna Lamparska w takim gronie tylko pozazdroscic .
  Autor: Darek o 13:14 "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/joanna-lamparska-karol-sawiak-tomasz.html

  "środa, 17 września 2014
  Bardzo dziekuje za słowa wsparcia dla mojej Madzi
  Chcesz Poznać osobowość Karola Sawiaka właściciela Centrum Komina Zielona Góra tak zawsze się przedstawia , choć wiemy że to marny przedstawiciel handlowy , który pisze takie posty - wejdź na stronę
  Riese - Zakłamana Rzeczywistość- KWIECIEŃ I JEGO SUKA - to prawdziwe oblicze Karola Sawiaka wspiera go Joanna Lamparska autorytet w sprawach Riese .-
  DODATEK 2 NADZWYCZAJNY

  KWIECIEŃ I JEGO SUKA

  Karol Swiak i Tomasz Sidor już z tego swojego bagna się nie podźwigną . Przepraszam lecz Sawiak przekroczył wszelkie granice .
  Autor: Darek o 17:34 "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/bardzo-dziekuje-za-sowa-wsparcia-dla.html


  Ale go ubodlo, ale go boli dupa, konkubina go pewnie niezle zjebala za to ze sie jej oberwalo przez debilizm gacha. Zbiera owoce sowjej pracy i jakos mu nie smakuja.
  :)

  Swoja droga to troche niesmacznie jej tak przygarniac, ale jako pamietliwy obserwator pamietam jakie popisy dawala na blogu nijakiego Patryka Mckenzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostanie wpisy kwietnia, które znów pojawiły się na jego blogu dzisiaj odpowiedź jest krótka-bardzo qrwa krótka.
   Skoro kwiecień mieszka u tej suki i wraz z nią z jej komputera obraża wszystkich i pomawia o złodziejstwa lub rzeczy nie mające miejsca to znaczy, że OBOJE DZIAŁAJĄ WESPÓŁ I WSPÓLNIE SĄ WINNI TYCH WYBRYKÓW JAKIE DOKONUJE KWIECIEŃ.
   A zatem skoro tak to nie widzę powodu dla, którego nie można by tej suki nazywać suką. Koniec i kropka.

   Usuń
  2. wcale bym się nie zdziwił jak by sobie razem sadzili sake przy kompie. Przecież gdyby ta baba była normalna to nie dopuszczała by kwietnia do klawiatury wiedząc ze odpierdala takie akcje.

   Usuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nikogo nie ma zamiaru odstrzelić. A to ostatnie zdanie do kogo jest kierowane?

   Usuń
  2. A skończy się tak, że sie Pani Lamparska wk.... i założy temu łobuzowi sprawę. I tyle.

   Usuń
  3. Sylwester, czy to ty jestes tym cwanieczkiem, sekciarzem Kwietnia co robil bydlo na stronie ZGE?

   Jesli tak to mam do ciebie wazna wiadomosc.

   Usuń
  4. To jakiś zjeb nie będę dopuszczał już żadnych jego komentarzy bo to jest internetowe nikto.

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś powaleńcu normalny?Bo widzę, że kawał z ciebie kretyna. Z jednej strony bełkocesz coś o zgłaszaniu tej strony do jakiś instytucji, a z drugiej strony rżniesz jakiegoś zabijakę do, którego bez kija nie podchodź.
   Czasem robię błąd, że dopuszczam komentarze takich niezrównoważonych zjebów .
   My załatwiamy z kwietniem sprawy argumentem co widać na tym blogu i niektórzy na wokandzie o czym było tu pisane. Poza tym koleś ty jesteś nikim dla nas i nikt nawet nie ma zamiaru sobie takim chłystkiem internetowym zawracać głowy i :zbliżać się do ciebie: więc nie napinaj się bo sam jak się zbliżysz za bardzo możesz dostać sromotnego kopa-ty napinaczu za dychę.

   Usuń
  2. Sylwester, po tym co pokazales na blogu ZGE to powiem ci szczerze-wypierdalaj.
   Jak baba Kwietnia ma problem to niech sama sie tym zajmie w co watpie bo Kwiecien jest ujebany w sprawy i z pewnoscia maja tego po uszy.

   Dobrze wiesz ze tu pokazywana jest bezposrednia prawda o Kwietniu, czesto w ostry sposob jednak jest to skalowalna a nawet duzo mniejsza w skali odpowiedz na to co wyprawia i wyprawial Kwiecien.

   Jesli jeszcze nie ogarnoles jakim szambem jest Kwiecien, to polecam lekture tego bloga oraz forum ufo-relacje i SPRAWDZANIE a nie slepa, osla wiare.

   Kompromitujesz sie czlowieku!

   Usuń
 17. Jest DODATEK 4 w głównym wpisie jako odpowiedz na ostatnie wyczyny parki szubrawców zsuczonych i skundlonych.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie maco sobie tym pajacem sylwesterem zawracać głowy.

  https://www.facebook.com/sylwek01

  To jakiś cieć i tutaj ma swoje 5 minut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ten ciec z Belgii od 100 ojro?
   O ja pierdole, niech se koles da luz.
   :)

   Usuń
 19. Sylwester, z tego co wiemy pisałeś już anonimy i znany jesteś w sobótce z konfidencji. Tak się składa, że IP twoje jest znane, a świat jest mały.
  Grozić i wydawać polecenia to sobie możesz, ale starej w domu pajacu, a teraz wypierdalasz stąd w podskokach chuderlaku.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten cały Sylwester to kompletny zjeb i pojeb z publiczności Zagórskiego. Wypisuje nam tu komentarze, które nie nadają się do publikacji oto jeden z nich:

  http://zapodaj.net/01f572ace403c.jpg.html

  I cytat z tego komentarza:

  //Ja już was zostawiam,ale niech nikt z was do mnie nigdy nie podchodzi nawet powiedzieć dzień dobry-mogę odstrzelić-na tyle się tu zaprezentowaliście.Pozdrawiam. //

  Jak napisał anonimowy z 22:55:00 nie ma co sobie tym pojebem zawracać głowy już sam wygląd świadczy, że to taki internetowy troll i napinacz, którego jednym kopem można doprowadzić do porządku:

  https://www.facebook.com/sylwek01

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę że każdy może się mylić

   Usuń
 21. No to teraz na Kwietniolakowymblogu beda pojawiac sie masturbacyjni rycerze herbu gouda:

  “Jacek Domagalski17 września 2014 22:36
  Panie Darku .
  Gratuluje panu wspanialej zony ktora pana wspiera . dzieli z panem pasje i z pewnoscia jest nie tylko zona ale i przyjacielem , a to skarb najwiekszy tylko pozazdroscic
  A dla tych ,,niewybrednych jezykowo ,, - drodzy panstwo , nie zebym was ostrzegal czy pouczal ale strzezcie sie ,,suki,, bo choc to i z ust waszych mialo byc lekko mowiac ,,pogardliwe okreslenie , niemniej pamietajce ze taka ,,suka,, jesli rusza do ataku aby bronic ,,swojego,, jest nieobliczalna .
  Czego pani Madziu zycze z calego serca !!!!!
  Jesli bedzie potrzebne wspancie jestem do dyspozycji
  Ps. Chcialbym nadmienic ze nikogo z wyzej wymienionych osob nie znam osobiscie jedyny kontakt jaki mialem to przez ksiazki ,internet filny na you tube
  I przykro czyta sie jak ktos piszacy blogi posty o historii. kogo ,,znam ,,jest w stanie tak ponizyc kobiete !!!!!
  Przeciez ona mogla by byc ..twoja.. matka , siostra, corka ,zona , dziewczyna .......... wstyd , brak poszanowania dla innych i siebie calkowite dno moralne
  Panie Darku moze trzeba takiego jednego z drugim gdzies w bramie po mesku , tak jeden na jednego bez swiadkow ..........”

  No fakt, wspaniala ZONA w chuj a fest. Szpetna psycholka co sfixowala i trzyma zwierze w domu, gacha-psychola-ruchacza. Patologiczny konkubinat z Lodzi z patologicznym synalkiem Kwietnia w tle, woda, prochy i zmyslone majaki, super kurwa rodzina.
  Chyba tylko ten jamnik jest tam normalny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem wręcz przerażony perspektywą ataku suki.
   A, że z niejedna suką miałem do czynienia to wiem jak z takimi postępować i mało, która taka suka chciała by się o tym przekonać.
   Zawód fryzjera pozwolił mi na wybieranie pośród suk i nie suk i taka suka jak ta nigdy nie zajmowała mi dużo czasu. Miałem ten komfort, że z takimi wywłokami nie musiałem obcować dla zaspokojenia jakichkolwiek potrzeb. Bo to jest dla mnie wywłoka nie kobieta co argumentowałem wcześniej. Gardzę takimi szmatami co zadają się ze schizofrenikami i skurwysynami genetycznie uwarunkowanymi. Można być złodziejem samochodów, pospolitym bandziorem etc i mieć honor i mimo wszystko jakiś niepisany kodeks dzięki, któremu co prawda bandzior popełnia przestępstwa, ale się nie ośmiesza, nie upadla i nie szmaci , ale kwiecień to urodzony skurwysyn kumulujący wszystkie najgorsze cechy, a ktoś kto stoi przy nim jest dokładnie, a nawet gorszy niż on. Dla tego dla mnie to nie jest kobieta. Dla mnie to wywłoka pierwszej wody taką, którą posuwają tylko najgorsi debile i bydlaki jak np. kwiecień.

   A co do tej bramy jeden na jeden to PRZECIEŻ WYZWAŁEM TEGO INSTRUKTORA SZTUK WALK NA POJEDYNEK i co? I cisza. Ponawiam więc wyzwanie kwiecień w każdej chwili gdziekolwiek-nie bądź tchórz pokaż jak dowalasz prestieemu!

   Zaraz napiszę nowy temat bo tchórz znów się wyżywa na mnie, Karolu i Lamparskiej. Skurwysyn zazdrosny jest, że cały światek eksploratorski go olał i przekonał się, że Karol to w sumie fajny i inteligentny gość.

   Usuń
  2. A ja już chyba wiem, o co chodzi z tym wielkim misterium i otwarciem wrót...

   Wielkie misterium - "Czy będzie jebanie, czy będzie jebanie, Madzia da, czy nie da, oto jest pytanie"
   Otwarcie wrót - Madzia otworzy wrota... przed Kwietniem... w jaskini pod kołdrą, po wypiciu dwóch głębszych...

   Usuń
 22. sidor co jak co ale ty z racji prowadzenia meskiego zakladu fryzjerskiego powinienes miec super rozeznanie w kwestii suk... szczegolnie tych meskich LOL

  OdpowiedzUsuń
 23. Oj tak żebyś wiedział masz 100% racji . W niejednym mężczyźnie drzemie wściekła zjadliwa suka co właśnie pokazałeś.

  OdpowiedzUsuń
 24. Uzupełnienie do teorii "aniołów z nieba"

  manewr "Anielskie Skrzydła"

  http://www.military.com/video/military-aircraft-operations/flareout/air-force-angel-wing-flare-test/2431097286001/

  różne modele i zastosowania, jak widać bardzo efektowne i niezwykle jasne

  http://www.military.com/video/military-aircraft-operations/flareout/stellar-flareout-extravaganza/2733054784001/

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.