niedziela, 21 września 2014

Film z Sierpnicy i pełna prelekcja w Zabrzu - czyli pełny popis konfabulacji i dorabiania urojonych faktów do już istniejących

Zaczniemy jednak od innego tematu. Od tego:

Ostatnio włócząc się po Riese usłyszałem taki tekst 

To jest dowód na to, że kwiecień w każdym widzi potencjalnego wroga, a zatem dowód, że ma zaburzenia psychiczne skłaniające go do urojonych obaw przed każdym kto ma wobec niego dobre intencje. Dokładnie tak było z większością z nas na samym początku i kiedy większość z nas zauważyła, że łachudra błędnie interpretuje nasze dobre intencje zaczęliśmy się od niego odsuwać.
Czyli skoro tak to i jego suka też jest potencjalnym nieprzyjacielem, a IDĘ O ZAKŁAD, ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ STANIE SIĘ JEGO NAJWIĘKSZYM WROGIEM jeszcze się o tym przekonacie bo dupa nie wie tak naprawdę o tym psycholu nic mimo, że zna go kilka lat.

Przechodzimy do urojonych bredni czyli do dorabiania zmyślonych nie istniejących faktów do już istniejących. Wszystkiego komentować nie będę bo nie ma to sensu z bardzo prostej przyczyny. Wszystkie bowiem wypowiedzi kwietnia nasycone są masą konfabulacji i zmyślonych faktów wplecionych w już znane i istniejące, co już tyle razy udowodniliśmy, że nie widzę sensu odnoszenia się do wszystkiego na poniższych materiałach. Bo jaki jest tego sens w ogóle słuchać tych bredni skoro wszyscy wiemy, że są poprzeplatane ZAWSZE zmyślonymi konfabulacjami i faktami obliczonymi na stwarzanie pozorów posiadania wiedzy o jakiej oficjalnie się nie mówi? Trzeba by ogromnej wiedzy i pracy by to zweryfikować i wykazać, ale WYDAJE MI SIĘ, ŻE KOMPLETNIE NIE MA SENSU TEGO ROBIĆ I TYLKO WYKAZAĆ JEDNO MOŻE DWA urojone zmyślenia by pokazać ludziom, że całe te materiały są bezwartościowe. Nieobeznani ludzie słuchają tych bredni bo, albo są skończonymi matołami wiedząc, że kwiecień ma urojenia i konfabulacje, albo po części słuchają w dobrej wierze myśląc, że trafili na znawcę. To nie jest znawca tylko umysłowo chory świr, który żeruje na waszej niewiedzy tworząc nieistniejące mity i fakty dla udowodnienia własnej największej konfabulacji, że Niemcy mieli daleko posunięte prace nad genetycznymi mutacjami ludzi i dzięki czemu wyhodowali wilkołaki.

Film z Sierpnicy i pełna prelekcja w Zabrzu

Sierpnica Po pierwsze jest to kolejny dowód, że kwiecień nielegalnie oprowadza wycieczki po górach pełniąc role nielicencjonowanego przewodnika, a to jest wykroczenie w sprawie, którego obecnie policja ściga za to kwietnia z racji wcześniejszego zgłoszenia Tomasza. Będzie dodatkowy materiał do juz istniejącego.
Po drugie zwróćcie uwagę na ilość dzieci wokół niego, które kwiecień obrał sobie za cel przekazywania tych bredni. To jest karygodne, że durni rodzice pozwalają wysłuchiwać tych bzdur swym dzieciom na równi szkodliwych dla ich budowania poglądów o II wś co szkodliwość prostackich seriali telewizyjnych kreujących nieprawdziwe postawy, zachowania i poglądy oraz sposoby myślenia itp.
Po trzecie fragmenty tej wycieczki kwiecień już kiedyś publikował, a myśmy kilka z konfabulacji tam wypowiadanych obnażyli więc dziś skupimy się tylko na jednej czy dwóch resztę pozostawiając naszym czytelnikom i ludziom inteligentnym.

Na samym początku kwiecień w pierwszych minutach pokazuje jakiś teren zarośnięty i nie noszący żadnych śladów istnienia czegokolwiek na powierzchni i pod powierzchnią twierdząc, że stoi nad podziemną halą i twierdzi, że to co jest wokoło to tzw "ignorowane Riese" To oczywista bzdura wszystko co mówi od 0:00 do 5:19.
od 5:20 kwiecień znów stoi w pustym jedynie zarośniętym miejscu i opowiada o jakimś nieistniejącym budynku, który znajdował się gdzieś tu!!! Czyli zaprowadził grupkę ludzi do zakrzaczonego miejsca i wciska im kit o jakimś zmyślonym budynku po, którym nawet nie ma śladu.
Zaraz potem pokazuje ręka na miejsce w, którym stoi i twierdzi, że tu znajdowała się studnia po, której również poza krzakami nie ma śladu.
Drodzy Państwo dokładnie tak wygląda budowanie nieprawdziwych faktów i mitów przez kwietnia.
Z ziemi wystaje kawałek betonu, ale dla kwietnia jest to dowód, że to musiała być jakaś specjalna konstrukcja tajemniczego przeznaczenia. A takich konstrukcji po lasach są setki jak choćby ta:
 Zwykły betonowy kibel w niemal środku lasu niedaleko jakiejś leśnej drogi świadczy, że był fragmentem być może jakiegoś wojskowego obiektu wcale nie specjalnego przeznaczeniu-wartowni czy czegoś być może takiego. Takich budowli może być w Górach Sowich wiele i o niczym specjalnym nie świadczących, ale dla kwietnia jest to baza na, której buduje swoje historie nie mając tak naprawdę żadnego pojęcia na temat czego się wypowiada z takim przekonaniem stwarzającym tylko pozory wiedzy-nie wiadomo skąd.

W 6:35 kwiecień stoi z grupką pod jakimś pagórkiem, górką i twierdzi, że ten nasyp jest nienaturalny i to jakoby świadczy, że gdzieś tu jest kopalnia lub sztolnie pod ziemią. Kiciuś bajduś, a rebiata gęby rozdziawia. Oczywiście zaraz dodaje, że o tym nigdzie nie ma oficjalnych potwierdzeń no, ale kwiecień to wie, że stoi nad jakimiś tajemniczymi wyrobiskami.

NOC ŻYWYCH TRUPÓW
czyli więźniowie powstający z grobów

W 11:00 kwiecień opowiada historie i to będzie hit tej wycieczki!
Jakaś kobieta żyjąca ze zbierania jagód i grzybów opowiadała kwietniowi, że napotkała kiedyś w lesie kobiety odziane w więzienne łachmany bardzo pokaleczone i pokryte krwią. Zbieraczka grzybów myślała, że to jakieś statystki do jakiegoś filmu, ale jak się potem jakoby okazało filmu niejakiego tam wtedy nie kręcono. Zbieraczka grzybów twierdziła jakoby, że owe więźniarki śmierdziały ludzkim ścierwem, tak jakby ktoś groby pootwierał i te kobiety z nich wyszły. Za chwilę kwiecień mówi:

JAK BYŁEM W ICH WIEKU-wskazuje na dzieci go słuchające- JESZCZE GORZAŁY NIE RUSZAŁEM. 
 I tu opowiada jak doświadczał na tym terenie równie zatrważających zdarzeń co opowieść owej grzybiarki....
Proszę Państwa kolejna gorzałkowa konfabulacja zmierzająca po raz kolejny do stworzenia podstaw do twierdzeń, że naziści opracowali technologię genetycznych mutacji, którą to teorie wciska na potrzeby komercyjnego handlu nasz znafca faktów i mitów, które sam tworzy.

13:10 kwiecień opowiada o złożach różnych minerałów w sztolniach Gór Sowich i tu za chwilkę mówi o pokładach miki, które tej grupce w sztolni jakiejś pokazywał. jeden z uczestników grupki to potwierdza. Czyli kwiecień nie tylko oprowadza grupki po powierzchni gór, ale zaciąga ich do sztolni i starych niebezpiecznych kopalni i wyrobisk, co potwierdza to co od dawna piszemy, że tym samym naraża ludzi na śmierć.

POZA HEMOROIDAMI NIE ZNALEŹLIŚMY NIC!

M/w w 16:10 kwiecień kończy opowieść jak to jako dzieciak bawił się w poszukiwaczy złota w takich bajorkach leśnych i strumyczkach i dodaje: poza hemoroidami nie znaleźliśmy nic. 
He he no tośmy się dowiedzieli chyba najbardziej skrywanej tajemnicy kwietnia, która go trapi od dzieciństwa. :)

16L40 zaczynają się opowieści z "zakazanego lasu" czyli kwiecień opowiada o polujących wilkach w tym lesie na ludzi co jest według niego legendą i o tym jak nocował tam nie raz i o tym, że po 24 godzinach przebywania w tym lesie jego psychika zaczynała wariować sugerując, że jakoby w tych lasach obserwują i nawet atakują ludzi nie tylko wilki, ale istoty wilkopodobne. Nawet pewnie wampiry. I znów kolejna bajka obliczona na poruszenie wyobraźni, ale chyba tylko dzieci lub ludzi na poziomie dzieci, na poziomie na, którym jest jak słychać kwiecień.
Mamy ewidentnie do czynienia z przypadkiem fobicznym.

23:50 kwiecień pokazuje coraz to nowe miejsca ze stertami kamieni. No fajno tylko, że znów niewiele o nich sam wie za to twierdzi, że były to świątynie i miejsca kultu pogańskiego. Stara śpiewka filmowców z Discovery karmiących nas takimi banialukami przy każdej okazji. Kwiecień nie oglądaj Discovery! W końcu sam dochodzi do wniosku, że nikt nie wie nawet on co w tych wszystkich miejscach było. A prawda jest taka, że dawno temu były to najzwyklejsze ludzkie osady lub miejsca tymczasowego pobytu ludzi jak myśliwi, wędrowcy itp. Również mogły to być murki z ułożonych kamieni dla hodowanych zwierząt jak choćby owce i kozy. Ot.

PILIŚMY WÓDĘ POD DRZEWEM....
26: 45 Od kilku chwil kwiecień opowiada, że jego 8 kolegów popełniło w tych okolicach samobójstwo, ale kolejnym hitem jest opowieść kwietnia jak pił wódę pod drzewem z kumplem, który zapowiedział, że się tu powiesi, a po jakimś czasie kwiecień dostał telegram, że Jarek się powiesił.
Kwiecień wypowiadając słowa "piliśmy wódę" dał maksymalnie szczery obraz własnej natury. A powiedział to z taka nonszalancją jakby to miało zaimponować wszystkim tak samo jak sprawność fizyczna Brusa Lee :) No cóż nie dziwi, że koledzy kwietnia wieszali się na drzewach pod, którymi pili wódę z kwietniem. Po opowieściach kwietnia zalewanych wódą każdy by się pewnie powiesił :)

Niewiele materiału do końca zostało, ale czy jest sens dalej komentować resztę tych bredni?Oczywiście, że nie ma bowiem kwiecień nie przekazuje o tych wszystkich pokazywanych miejscach żadnych konkretnych informacji powtarzając, że tego nikt nie wie, coś tu musiało być, tu jakieś prace były prowadzone lub coś musi być pod ziemią. Na dodatek pod koniec snuje opowieści o Niemieckich UFO i wilkołakach mieszając jeden temat i drugi w eklektycznym bełkocie jakoby opartym o relacje bliżej nieznanych ludzi-jak zwykle nie istniejących.


Prelekcja Dariusza KwietniaKomentować tego całego bredzenia nie będę z dwóch powodów
1 to taki, że skoro w każdym materiale co udowadniamy też w każdym materiale, roi się od zwyczajnych konfabulacji to i tym razem nie ma sensu tego opisywać bo było by to tylko powtórką z rozrywki. Kwiecień powtarza te same brednie z dodaniem nowych, a na ich wyłapywanie tym razem nie starczy mi nerwów i chęci wole to pozostawić internautom, którzy już coraz częściej je sami wyławiają pod filmami kwietnia.
Drugi powód jest prozaiczny. Głos i wygląd kwietnia zaczyna mnie coraz bardziej irytować i słuchanie go zaczyna przyprawiać mnie o taką sama nerwowość co słuchanie polityków w programach telewizyjnych. Ten sam poziom bezczelnych kłamstw zawoalowanych w pseudo znawstwo tematów.
Ograniczę się do krótkiego cytatu samego siebie jaki napisałem w komentarzu w poprzednim temacie.

Włączyłem na chybił trafił te zajebaną prelekcję i trafiło na 35:47:00 i co słyszę? Że na terenie Auschwitz dokonano pierwszego przeszczepu TWARZY!!! i zaraz ten debil dodaje, że tego nikt nie chce potwierdzić. 

Ludzie trzymajcie mnie bo chyba kiedyś się do niego pofatyguję i sam mu przeszczepię i twarz i mózg.
No jak ma ktoś to potwierdzić skoro to zmyślona bajka kwietnia?
Reszta jutro będzie co robić.
Acha płyta DVD się chujowi nie sprzedaje i materiał z wycieczek to się wziął na sposób i walną to na YT by pokazać, że coś działa.

A kwiecień dobrze wie, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie nielegalnego oprowadzania wycieczek po górach i będzie kolejny materiał do kompletu i kolejna grzywna.

To tyle tytułem komentarza całej tej gadaniny. Zastanawiające jest to, że banda matołów ani razu nie zapytała kwietnia skąd to czy tamto wie. Nikt nie interesuje się skąd kwiecień wyrywa poszczególne tego typu konfabulacje, nie pyta o źródła czy jakieś potwierdzone doniesienia.
Po co więc komentować cos co w 90% jest nasączone takimi głupotami obliczonymi na wmówienie ludziom, że naziści byli potęgą w genetyce i mutacjach ludzi? Brednie od początku do końca.
Reszta w kometarzach i proszę o wsparcie. Jeśli macie siłę i wam się chce komentujcie poszczególne pierdoły i konfabulacje z podaniem linka do materiału i czasu filmu.

ps
Myślę, że komentarze internautów pod tą żałosną prelekcją same mówią za siebie i pewnie jeszcze powiedzą więcej po mimo, że kilkudziesięciu zjebów z zachwytem i bezkrytycznie daje plusy tym bredniom:
https://www.youtube.com/watch?v=raRPQ2UErm8
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.21 komentarzy:

 1. Kwiecień a czy Ty masz już wybrane swoje drzewo? Tylko pamiętaj ma być grube by wytrzymało ciężar win jakie masz na sumieniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie win , tylko ciężar butelek po tanich winach z siarą która wypaliła mu mózg, zlepieniec i piaskowiec to dla tego barana jest "beton". Bóg stworzył czubka nie ma kto go zutylizować :).

   Znany badacz który 30 lat zajmuje się Riese ogląda film Kwietnia i dopiero na tym filmie z 2013 r widzi po raz pierwszy siłownię , od razu kontaktuje się z Kwietniem :-), Pinokio ma jazdy jak z filmu "Lot nad kukułczym gniazdem". Reszty nie komentuję bo to same brednie i szkoda sobie tym głowy zawracać.

   Usuń
  2. Wniosek z tej dębowej bajki płynie jeden. Kto się z kwietniem zadaje ten na drzewie dyndaje :)

   Usuń
  3. Na tej niby pogadance w Zabrzu powinni mu nakopać do dupy i zarządać zwrotu kasy :), ale widocznie matołki lubią wciskaczy kitu.

   Usuń
  4. Wisienką na torcie tego bełkotu jest końcowe spotkanie kwietnio- maniaków ze swoim idolem. Jakim trzeba być skończonym kretynem żeby na poważnie łykać teksty o dziadkach biegających w pampersach koło ogniska i esesmanach z ryjami konia lub psa. Jak ten imbecyl porównał się do Foxa Muldera z Archiwum X i zaczął pierdolić o swojej bezkarności o mało nie spadłem ze fotela :) :)

   Usuń
  5. Ignorowanie a wręcz NIECHĘĆ poszukiwań i badań od strony Głuszycy jest FAKTEM, niezależnie od mojej opinii o Panu K i jego "rewelacjach".

   Usuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=FYCFWXjdZG8#t=372

  "Robert Takeya
  2 tygodnie temu

  uwielbiam słuchać Pana audycji mimo że nie czytałem o 3 rzeszy ..."

  ·  Ten komentarz chyba mówi wszystko. Nie czytaja , pozniej naoglada sie Darusia i wierzy we wszystko co powie. I tacy właśnie chodzą na te jego prelekcje i wycieczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmusiłem się aby oglądnąć do końca to Zabrze, odleciał na maxa ha ha ha. Zwrot kasy i kop to za mało , powinien w czynie społecznym za te opowiadane głupoty w Zabrzu przez rok ulice zamiatać, byłby z tego pożytek.

  Lepszych jazd chyba nikt nie ma :) :

  " słuchajcie widziałem w lesie Hitlera i z nim rozmawiałem , dowodem na to jest Encyklopedia Powszechna w której napisano na stronie 250 że wojna rozpoczęła się w 1939 roku, nikt temu nie zaprzeczy" :-) "

  Mocno rąbnięty koleś :-), mógłby ktoś wyjaśnić kto to taki ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczcie jakie piosenki propaguje ten bydlak. Skandal !!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=qIxeAtF7EmE

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiecień, szmaciarzu !!!!!!! ty masz czelność nazywać siebie patriotą??????? zdajesz sobie łajzo sprawę czyja to była ulubiona piosenka???

  https://www.youtube.com/watch?v=94oj0V_v1xo
  założę się że jak by przyszło co do czego to pierwszy byś kolaborował z wrogiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy pan czy panski kolega jest adminem i wlacicielem tej strony ale czytam tego bloga od poczatku i blog Dariusza Kwietnia tez na poczatku gadal interesujaco ale cos mi sie nie zgadzalo np hybrydy wilkolaki?? zyje troche na tym swiecie interesuje sie historia tez dlugo ale nigdzie nie slyszalem o tego typu experymentach prowadzonych przez 3 rzesze fakt faktem ze jakies experymenty prowadzili lecz nie jest nigdzie naukowo i faktycznie stwierdzone ze stwarzali jakies stwory kolejna rzecza jest to ze po obejrzeniu prelekcji Kwietnia tej z zabrza facet placze daty i tematy np agresja niemiec na rosje nastapila w czerwcu a on gada na tej prelekcji ze w sierpniu zreszta takich wpadek troche zauwazylem jego historycznych i wkurza mnie to ze raz mowi o czyms a za chwile zmienia temat wogole jakis dziwny gosciu z niego .Na fb na jego koncie zapytalem jegodlaczego drze koty z pana lub pana kolega nazywanym Presti przeciez kiedys z tego co wiem znali sie i kolegowali to wogole nie odpowiedzial i nawet nie odpisal ani spieprzaj ani nic glupie.Dlatego postanowilem napisac tutaj i zapytac jesli wogole otrzymam odpowiedz na to pytanie.Przepraszam ze truje dupe moze ale chcialem zapytac tylko.Ps. Jesli Kwiecien tak gada mlodziezy i wymysla niestworzone historie itp to te Gimby tylko taka historie beda znaly a nie prawde.

   Usuń
  2. Kwiecień nigdy nie był kolegą Tomasza! Tomasz gdyby go osobiście poznał w warunkach normalnych to szybko by skonstatował, że to świr. A tak zanim to nastąpiło minęło trochę czasu bo kwiecień w internecie potrafi ukrywać swoją chorobę.

   Usuń
  3. Kwiecien to patologiczny klamca, powie prawde jak sie pomyli.
   Koles miesza troche faktow z ogronma iloscia klmastw i przeinaczen, to ze np. pokazuje prawdziwy budynek nie znaczy ze mowi o nim cokolwiek zwiazanego z prawda.

   To chory czlowiek, alkoholik, lekoman, mitoman.

   Usuń
 6. Hitlerowska piosenka Niemcow, w sumie nie boli mnie to ze jej uzywa w kontekscie Riese i rekonsturktorow historycznych.
  W muzemu Wlodarz na terenie kompleksu sa glosniki, tak jak kiedys i plynie z nich niemiecka muzyka i komunikaty z II WS, oczywiscie w celu zbudowania klimatu jak to kiedys wygladalo a nie propaghowania kultury IIIRzeszy.

  Jednak ten filmik wyglada to troche jak laurka dla czuba, aby polechtac jego zachwyt nazizmem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic z tego ludzie nie kumacie i podkręcacie tylko śrubkę, Ten gościu jest już dostatecznie skompromitowany i skończony, że nikt normalny z nim nie rozmawia, i jeśli Wam się wydaje że on jest sławny na całe jakieś środowisko czy Polskę to jesteście w głębokim błędzie.

  On robi teatr na zasadzie "nie ważne co mówią, ważne że o mnie mówią". To Wy teraz kręcicie to zainteresowanie tym baranem.

  Jak to zostawicie umrze śmiercią naturalną.
  Zostało już na tyle wszędzie to udowodnione że pieprzy bzdury, iż dalsze udowadnianie nie ma już najmniejszego sensu.

  Wkręcenie sobie i ciągnięcie dalej tematu jest karmieniem Trolla. On żyje teraz tylko dzięki Wam. A dalsza misja oświecająca mija się już z celem.
  W sieci jest już tyle kompromitującego głupka materiału, że nie ma już sensu dementowanie reszty tych wymyślanych na poczekaniu bzdur.

  Zniszczyliście wariata a kiedy jest skończony sami podsycacie ognisko i wciąż go kreujecie. Czas się opamiętać i nie karmić trolla, on już dawno jest trupkiem tak jak i te wilkołaki w pampersach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz absolutną w 100% rację. Dla tego zastanawiamy się nad tym co napisałeś od dawna. Ale jak już nie raz pisałem jak przestaniemy go krytykować to łachudra odbuduje to co my mu burzymy i znów naciągnie na swoje kłamstwa sporo osób, a te zanim się połapią, że to oszust już sypną kasą, o którą chodzi kwietniowi.

   Usuń
 8. Zróbcie z tego filmiku mały główny temat, zeby te kwietniołaki ogarneli ze to nie ufo ,anioły, czy bog wie co jeszcze bo w komentarzach to ginie a i kwiecien juz wymyslil w temacie ze takie swiatla byly juz podczas wojny na helu widziane.

  https://www.youtube.com/watch?v=OQETIiloThA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. W stylu kwietnia jest skłamać i dopowiedzieć, że to się już zdarzało tu czy tam w czasie wojny.

   Usuń
 9. Co czub nie powie...
  Ale nawet w tym konfabuluje, 60 uczestnikow...oczywiscie Kwiecien.
  :)

  " Przepraszam , ale brakło miejsc .
  Nie robimy komerchy i nie trzepiemy kasy , moje możliwości organizacyjne są ograniczone przez kapusi i donosicieli Sawiak i Siodor ... Niestety na wrzesień już nie ma miejsc , na październik zostały tylko 4 miejsca . Miało być tylko 25 osób , a już jest 60 i to koniec . Trasy przemarszu zmienione , gdzie idziemy podaje dopiero uczestnikom w trakcie wymarszu ....
  Autor: Darek o 18:46 Brak komentarzy: "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/przepraszam-ale-brako-miejsc.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha ha kto w to uwierzy? Chcemy zobaczyć ten brak miejsc na filmie. te same głupie zapowiedzi były przed prelekcją w muzeum PRLu, a były dwie osoby plus sześć znajomych w tym cała suka.
   W każdym razie cieszy, że sam kretyn przyznaje, że jego możliwości organizacyjne sa ograniczone. Nasz blog jednak działa na kozyść potencjalnie nabitych w butelkę, a jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieliśmy. Poza tym kwiecień donosząc do Caritas nieprawdziwe rzeczy jakoby Tomasz Brożek dopuścił się jakis nieuczciwości sam jest kapusiem i to tego najgorszego sortu. To ludzka swinia, parch, wsza, smieć, kurwa, szmata i co tylko można pomysleć. jak mozna pisać, że ktos jest donosicielem skoro sam skurwysyn dzonił do Caritas i pomawiał Tomka Brożka o cos co kompletnie nie miało miejsca? na szczęście prawda okazała się na korzyść Tomasza, a kwiecień sam okazał się śmieciem kapującym z zawiści i zazdrości. Przypominam co pisaliśmy tygodnie temu w tej sprawie. To właśnie tacy ludzie jak kwiecień donosili Niemcom w czasie wojny na własnych rodaków. My z tego bloga to wiemy i widzimy w kwietniu takiego konfidenta z takimi cechami wrodzonymi, ale jeszcze nie widzi tego spora cześć niezorientowanych internautów. Kwiecień to przedstawiciel tego pokroju mendy ludzkiej, której należało by 100 razy dziennie pluć w twarz.

   Usuń
 10. W materiale "Prelekcja Dariusza Kwietnia" po tym jak podnioslem szczeke po poczatkowej tyradzie belkotu to pierwsze z brzegu 7:10 czyli babol o KWK Budryk.

  http://www.jsw.pl/o-nas/zaklady/budryk/historia/

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalnia_W%C4%99gla_Kamiennego_Budryk

  1978 a ten cieciu bredzi o hitlerowcach.W Ornontowicach kopalnia byla juz w koncu XVIII wieku jednak nie tam, nie ta skala i nie tak sie nazywala.

  Male kopalnie istanialy praktycznie w kazdej Gornoslaskiej miejscowosci i za niemca byly przy nich czesto file obozow ale Kwiecien jak zwykle uzywa tla historycznego do szycia swoich chorych bajek zmyslancyh na poczekaniu.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.