sobota, 16 sierpnia 2014

Jesienne spotkania w Riese - czyli spółka ZOO-ologiczna trzech największych w Polsce oszustów, kretynów i naciągaczy. KWIECIEŃ-PATRONOWICZ-MIKOŁAJCZAKKwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach. 
UDOWODNILIŚMY TO SETKI RAZY-bez cienia wątpliwości wykazując, że Kwiecień po mimo braku elementarnej wiedzy z zakresu historii usiłuje stworzyć ze swojej działalności biznes skierowany do idiotów w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Jak się okazuje ma w tym dwóch sprzymierzeńców Henryk Patronowicz i Jacek Mikołajczak. Patronowicz wydał mu przewodnik i płyty DVD z tymi bredniami i nimi handluje na internecie, a Jacek Mikołajczak jest właścicielem ośrodka wypoczynkowego w Rzeczce i udostępnia Kwietniowi swój ośrodek do prelekcji i wespół z nim chce prowadzić działalność wycieczkowo-przewodniczą nie mając jak ustaliłem na to licencji. 

MAMY DO CZYNIENIA Z TRZEMA OSZUSTAMI WCISKAJĄCYMI LUDZIOM BEZWARTOŚCIOWE INFORMACJE O RIESE-WOJNIE-ORAZ OGÓLNIE O HISTORII.

Zebrało się trzech hochsztaplerów i naciągaczy, którzy są nie tylko oszustami, ale i SKOŃCZONYMI KRETYNAMI bowiem w obliczu takiej masy udowodnionych kłamstw Kwietnia i nieznajomości tematu tylko kretyn mógłby uważać, że to co mówi ma jakąkolwiek wartość, wartą propagowania i sprzedawania.


KWIECIEŃ PATRONOWICZ MIKOŁAJCZAK 
TO SZKODNICY DZIAŁAJĄCY PRZECIWKO DOBRU KULTURY POLSKIEJ, PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU I TO SĄ ZWYKŁE UMYSŁOWE MĘTY HANDLUJĄCE KŁAMSTWEM.

Jako Polak i patriota krew się we mnie gotuje gdy takich trzech bezczelnych łobuzów usiłuje oszukiwać ludzi nieświadomych, że wciska im się nieprawdę.

Powiem wprost, jakim skurwysynem jebanym trzeba być by po mimo tylu udowodnionych kłamstw Kwietnia i szkodliwości ich przekazu chcieć z tym bydlakiem mieć cokolwiek wspólnego?
Trzeba być wyjątkowym skurwysynem, moralnym ścierwem i nie człowiekiem, a ludzką świnią, która nie tylko zeżre każde gówno, ale i poczęstuje nim każdego tylko by zarobić kilka marnych srebrników. 

DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

30 komentarzy:

 1. Zastanawiam się jaki decydujący krok (z naszej strony) mógłby raz na zawsze ukrócić tego kłamliwego psychola w "Riese". Może sami zorganizujemy zlot w formie manifestu (jak będzie 1000 osób skandujących przed kamerami PRECZ Z TYM KŁAMLIWYM PSYCHOLEM W "RIeSe" - to nie możliwe jest żeby rozeszło się po kościacch. Na ten cel zrobić wielkie transparenty z przekreśleniem jego wizerunku, następnie wrzucić wszystko na youtube w formie kilku filmików.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczyło by się zapisać na wycieczkę którą oprowadza Kwiecień. Podczas niej zażądać dokumentów potwierdzających uprawnienia i kompetencje do prowadzenia tego typu działalności. Oczywistym jest ze Kwiecień takich nie będzie posiadał więc śmiało można zadzwonić na policję zgłaszając zawiadomienie o możliwości narażenia na niebezpieczeństwo uczestników tej wycieczki. Znając życie policja zatrzyma Kwietnia do wyjaśnienia i jednym słowem Pinokio ma przejebane bo wyjdzie na jaw że był karany i prowadzi swoją działalność nie legalnie. Jeżeli na takiej wycieczce były by jeszcze dzieci to dostanie podwójnego bonusa za narażanie na niebezpieczeństwo nieletnich.

   Usuń
 2. Taki zlot to niegłupi pomysł. Ale na pewno nie bezpośrednio pod szyldem atakującym Kwietnia. To niezbyt roztropne, bo on sam wykorzystać to może w swojej propagandzie i zrobić z siebie ofiarę i obiekt ataku wszystkich możliwych sił z Ziemi i galaktyki ;) A to przysporzy mu jeszcze więcej popularności, przynajmniej wśród kolejnych nieczytatych głupoli, a jak wiemy takich jest bez liku.
  Lepiej zorganizować jakieś spotkanie robocze dotyczące samego "Riese" i jego zagadek, a przy okazji naświetlić i wyjaśnić szkodliwą działalność D.K.
  Potrzebny byłby tylko w miarę sprawny organizator.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panowie kto się podejmie zebrania adresów wszystkich ośrodków turystycznych z okolic Rzeczki, Sokolca, Walimia, Jugowic, Głuszycy i tak dalej?
  na początek myślę, że dobrym sposobem było by wysłanie do nich wszystkich emaili z informacja o szkodliwej działalności Kwietnia, Mikołajczaka i Patronowicza.
  Co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panorama firm+internet?
   W pizdu tam tego jest wiec lista bedzie dluga a z Patronowiczem bym uwazal i nie wycieral nim sobie tak butow, bo ktos cie jeszcze siekiera przejedzie po plecach jak sie zjawisz w rejonie albo zainteresuja sie toba antyterrorysci, czyli moze cie wjebac w niezly ambaras a zanim sie wywiniesz to dlugi czas minie. Pisze serio, nawet w necie mozesz obczajic z jakiej ekipy on jest i zartow z nimi nie ma.
   Pamietaj ze on ma dziesiatki milionow i plecy w sluzbach a wroclawscy antyterrorysci sa "na jeden telefon".

   Kwiecien to obszczymur i menel, Mikolajczyk to zwykly cwaniaczek ale z nim bym uwazal.

   Usuń
  2. Taaak? No a z jakiej to niby ekipy jest ten Patronowicz? Bo jak na razie to widzę, że jest z ekipy daunów wypuszczonych ze szpitala psychiatrycznego wierzących w zmutowane wilkołaki zaglądajace do studni.
   Może mnie oświecisz jakieś linki co bym to co napisałeś skonstatował i przeraził się niczym zobaczywszy wilkołaka.
   Dla mnie i Patronowicz i Mikołajczak są nikim, niczym poza szkodnikami działającymi na rzecz ANTYPOLSKĄ.
   I kto ma te niby dziesiątki milionów Patronowicz czy Mikołajczak? Bo ani jeden ani drugi gdyby je miał nie prowadził by tak marnej działalności jak kręcenie filmów na weselach lub prowadzenie ośrodka w takim zadupiu jak Rzeczka. Ktoś kto miałby miliony nie szmacił by się taka szmatą jak kwiecień. To tylko dowodzi, że obaj już dawno zeszli na psy skoro chwytają się tak lichej możliwości zarobku jak książki kwietnia i jego jesienne propozycje terenowe.

   Usuń
  3. Chyba mu sie pokickalo ze Szpakowskim od muzeum, skladowiska odpadow i innych licznych biznesow , bo to by do niego pasowalo, AT z wrocka.

   Usuń
 4. Można by było też zorganizować sobie biwak gdzieś nie daleko spędu Kwietnia i wbić na sam wykład tego kretyna. Podczas jego prelekcji wystarczyło by zadawać mu w bardzo kulturalny sposób proste pytania. Gwarantuję że Kwiecień kompromituje się przy całej publiczności czym pieczętuję swoje prawdziwe oblicze. Dobrze by było z takiej prelekcji wrzucić w sieć materiał obnażający Pinokia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można by było tylko w tym musiał by wziąć udział ktoś oblatany w historii, a ja i pewnie większość z was mamy średnie pojęcie o tym-niestety taka jest prawda. Kwiecień wie, że na jego prelekcje przychodzą ludzie nie mający żadnej wiedzy i nie wyłapią jego bredni więc chyba trudno by było cos takiego zrobić. Co innego kiedy mamy materiał, który poddajemy analizie na co jest czas, ale nie na żywo bo ten skurwiel zacznie nawijać takie rzeczy, że nie będzie można ich od razu zweryfikować.
   Chociaż zawsze można zapytać przy każdej jego wypowiedzianej kwestii o wiarygodne jej źródło i cisnąć go takimi pytaniami skąd coś wie lub gdzie to coś było opisane.

   Usuń
  2. Z resztą spotkanie z Kwietniem tego typu jest nie możliwe z prostej przyczyny. Nie wiem czy bym wytrzymał mu nie przyjebać co by zakończyło sprawę na miejscu.

   Usuń
 5. Panowie akceptacja komentarzy może być dopiero wieczorem o ile w trasie będzie dostęp do internetu-zasięg. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na każdym forum eksploracyjnym powinien być podwieszony temat z linkiem do tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień pierdolnoł kolejny bełkot który od pierwszych sekund pieczętuje jego niepoczytalność, kurwa jak poczytałem komentarze pod tym syfem to o mało nie puściłem pawia na monitor. Co za zjeby poklaskują temu idiocie?????? Cały czas zadaję sobie to pytanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi....

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/audycja-xxxv.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkładam to na jutro. A może ktoś pomoże?

   Usuń
  2. tej jego audycji nie da się słuchać, zobaczcie jak on się zachowuje. Bankowo jest na prochach okraszonych alkoholem. Bełkocze, chaotycznie gubi wątki, powtarza się i co najgorsze pierdoli całkowicie bez sensu. Zobaczcie jego fazę z tymi książkami :) :) sfiksował całkowicie. Perełką tych kretyńskich rzygowin jest akcja z tym kielichem na końcu audycji. Co to bydle ma w głowie????? sieczka totalna :) :)

   Usuń
 8. Z forum się możesz pożegnać idioto !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JAAAASSSSSNNNNEEEE :)
   Trwają prace administracyjne idioto na serwerach i stąd chwilowo forum jest niedostępne co czasem się zdarza. Ale nawet gdyby jakimś cudem komuś ta sztuka się udała to są i kopie na serwerach i kopie robione po każdym wpisanym poście każdego dnia więc PROBLEMU W RAZIE CZEGO idioto NIE MA.

   WŁAŚNIE FORUM WRÓCIŁO I NIC CI SKURWYSYNY MARKU SĘKU-WIDZĘ TWÓJ ip W PANELU BLOGA, TE ATAKI NA MOJE FORUM NIE DADZĄ. i CO Z TEGO, ŻE OTWORZYŁEŚ MOJE FORUM KILKASET RAZY NA RAZ? Co najwyżej zablokowałeś je na kilkanaście do kilkudziesięciu minut nic więcej daunie z autyzmem.

   Usuń
  2. No i co?Taki kurwa z ciebie sęk haker jak z koziej dupy trąba. Popełniasz ciągle te same błędy i jak piszesz tutaj to też pisz z tora bo łatwo ustalić twój IP 93.176.225.219

   Usuń
  3. Mając IP i dowody w sprawie ataku na swoją stronę możesz złożyć zawiadomienie na Policji o tym fakcie, pozdrawiam! :) PS: Tor też jak się chce da się namierzyć ... Tor nie gwarantuje 100% anonimowości, jak nie którzy myślą.

   Usuń
  4. Wiem, że TOR wcale nie jest taki anonimowy jak by się niektórym wydawało.
   Ataki na forum w postaci sześciuset gości i przeciążenie serwera to zabawa dauna myślącego, że ubódł mnie jak cholera, he he. nawet gdyby komuś udało się włamać na forum to wali mnie to bo raz, że mam codzienne kopie, a dwa, że wszystko jest do odtworzenia. W najbliższych dniach będę miał zainstalowane skrypty blokujące takie ataki i dauny będą mogły sobie nagwizdać.

   Usuń
  5. Autysta znow wyskoczyl z kojca, przeprowadzil tani atak DDoS i wali daun gruche przed ekranem.
   Zeby ci czasem twoje paranormalimu nie zniknelo, skurwialy kaleko umyslowy.

   Swoja droga mozna tak samo zapchac bloga jebnietemu kwietniowi, choc pewnie uzyje tego w swoich bajkach ze go niby jakies sluzby atakuja.

   Jak ktos chce sie pobawic to prosze:

   http://sekurak.pl/czym-jest-atak-ddos-cz-1-podstawowe-informacje/

   http://sekurak.pl/czym-jest-atak-ddos-cz-2-techniki-i-narzedzia/

   Usuń
  6. No to teraz udowodnij, że podane przez Ciebie IP należy do mnie. UDOWODNIJ! Udowodnij też, że to ja dokonałem tego "ataku DDoS" i że akurat w tym czasie "zaatakowałem" akurat Twoje "forum" (pomijając już fakt, że nie było mnie wówczas przy komputerze i przez wcześniejsze kilkanaście godzin ani razu nie zajrzałem nawet na ufo-relacje - tak, wiem, taki tam nieistotny szczegół!). Publiczne posądzenie o atak DDoS to bardzo poważne oskarżenie, ale bez podania dowodów jest tylko i wyłącznie bezpodstawnym publicznym pomówieniem.

   Usuń
  7. Ty jebany skurwysynu, autysto z odbitym mózgiem od napierdalania łbem o ściany ty się kurwo módl żeby nasze drogi nigdy się nie zeszły tyle ci powiem. A ja ci śmieciu niczego nie muszę udowadniać bo wystarczy, że to samo robiłeś kilka miesięcy temu z czego potem się śmiałeś i chwaliłeś na necie, a co ja i tak ustaliłem. Wszyscy wiedzą, że posługujesz się TOREM sam o tym mówiłeś-pisałeś, a dla mnie to jest sprawa oczywista dla czego bo raz, że masz schizolu manię prześladowczą i chcesz być anonimowy, a dwa że jak łatwo się domyślić ganiasz po pedofilskich stronach. Biorąc pod uwagę twój parszywy szpetny wygląd i zdeformowaną z choroby autystycznej twarz to masz marnieńkie szanse znalezienia dziewczyny do życia więc posiłkujesz się innymi formami zaspokajania. Z resztą skoro masz zdeformowaną gębę chorobą to i upodobania masz - musisz mieć w równym stopniu zdeformowane. I to tłumaczy tego TOR-a.
   Na moim forum był-jest i BĘDZIE DZIAŁ O TOBIE i nic tego nie zmieni. Zapamiętaj to łachudro i nie trać czasu na ataki na forum bo i tak będzie istnieć nawet jeśli chwilowo ci się uda je zblokować.

   Usuń
  8. Do Ivellios. ziomek tylko winny się broni XD hehee

   Usuń
  9. No i pięknie, zamiast dowodów - kolejne obelgi i pomówienia. Pięknie, pięknie. Super materiał na zgłoszenie sprawy na Policję. Czekaj no tylko bratku, bo jeszcze będziesz mnie przepraszał za wszystko, co o mnie napisałeś.

   Usuń
  10. powtarzasz to od dwóch lat psycholu. Jakoś tylko powtarzasz. A ty mi mówisz chuju o dowodach, a sam na to wszystko coś u siebie na stronie o mnie napisał ich nie masz. Ja w przeciwieństwie do ciebie skurwielu piszę wyłącznie o tobie na podstawie dowodów. Notabene, które sam mi dostarczyłeś głupku. A co zgłoszenia na policji to tylko z czystego lenistwa i odpuszczenia ci śmieciu nie pociągnąłem sprawy tego tematu na gejowskim forum. Dobrze wiesz, że ustaliłem, że to ty go założyłeś i w każdej chwili mogę do sprawy powrócić. Tak więc nie szczekaj bo ci ktoś może przynosić kiedyś do klatki żarcie w blaszanej misce.

   Usuń
 9. Po pierwsze, gdyby Darek chcial skupic uwage na sobie, powiedzial by raczej PATRZCIE NA MNIE! Skoro powiedzial SLUCHAJCIE to raczej chodzilo mu o to, zeby ludzie skupili sie na tym co ma do powiedzenia wlasnie. Czyli, bladzisz synu...
  PS. Wiem ze to cie boli, ale popularniejszy od niego nie bedziesz juz nigdy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się imbecylu Kwietniowy. Każdy kto chce skupić uwagę na sobie w towarzystwie tak mówi bo widzi, że nie ma nic do powiedzenia i widząc, że widownia się rozprasza słuchając mało istotnych nic nie wartych pierdół. Każdy debil gada bez sensu i właśnie po to by zwrócić tym na siebie uwagę. Ktoś kto ma coś naprawdę do powiedzenia mówi. Po prostu mówi i nie musi nakazywać by go słuchano bo wie, że to co mówi nie wymaga tego.

   Co mnie niby boli imbecylu? Że nie będę popularniejszy od tego schizofrenika? Już jestem choć wcale o to jak on nie zabiegam tak prymitywnymi metodami. I jeśli ty kretynie uważasz, że kwiecień jest popularny to gratuluję inteligencji i poziomu. Popularny to on jest, ale wyłącznie wśród takich jak ty imbecyli nie ceniących swej inteligencji łykających gówno okraszone wilkołaczą sierścią.

   Usuń
 10. piotr socko, Ty masz chłopie rozum!? Spokojnie, policz do 10, 9, 8 ,,, udało się? Brawo! Teraz zastanów się dokładnie co napisałeś ... Już? Okej, a teraz ZOBACZ CO D.K OPOWIADA ... SAME BREDNIE (NO PRAWIE ALE 99%), I CO ODWALA ... Na koniec powiedz sobie, czy ja myślę racjonalnie ... Mam nadzieję ,że to nie za dużo jak dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. @piotr socko Odpowiem ci z pozycji eksploratora-Kwiecien to oszust i zwykly bajkopisarz bez zadnych odkryc na koncie, nigdy przy zadnej ekipie eksploracyjnej nie dzialal samodzielnie, nie wykazywal inicjatywy poza checia uchlania sie, zawsze robil za ogon i zawalidroge a gdy tylko ktos cos znalazl to Dareczek robil sobie filmy ukazujac jaki to z niego jest specjalista i odkrywca, bredzac przy tym takie androny ze ludzie zostawali z otwartymi ustami w szoku jeszcze kilka minut po tym jak pijus skonczyl swoja tyrade.
  Kwiecien KLAMIE, konfabuluje mieszajac wlasne urojenia z przekreconym tlem historycznym, mieszajac wszystko poniewaz nie jest w stanie niczego prawidlowo zapamietac.
  Do tego jest wrednym, zawistnym gnojem, zdolnym do najpodlejszych klamstw i pomowien, kazdego obgaduje za plecami udajac przy kazdym wielkiego zaufanego przyjaciela, za chwile oczerniajac te sama osobe przy kolejnej ofierze.
  Za kase debili baluje.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.