niedziela, 24 sierpnia 2014

Dariusz Kwiecień Audycja XXXVI plus kilka apokaliptycznych dodatków z islamskiego otwarcia wrót i zagłady pogodowej świata!Zacznę od takiego zwrotu:
Nasz parszywy kłamca i oszczerca skompromitowany i ośmieszony własnym prymitywnym zachowaniem nie ustaje w parciu na szkło. Po mimo udowodnionego kłamstwa w związku z oskarżeniem jakie wysnuł wobec Karola Sawiaka i mnie Tomasza Sidora, że obaj okradliśmy Joannę Lamparską czemu zaprzeczyła oficjalnie to skończone bydle, cham, prostak, prymityw i ostatnia łajza śmie nadal bez cienia wstydu siadać przed kamerą i wygłaszać swoje brednie chwaląc się z oglądalności i popularności. I tu od razu zwracam się do każdego kto temu bydlakowi i kawałowi skurwysyna dał na YT łapkę w górę lub napisał jakikolwiek pochlebny komentarz
JESTEŚCIE TAKIMI SAMYMI LUDZKIMI ŚMIECIAMI CO KWIECIEŃ zdolnymi do najpodlejszych zachowań. To tylko pokazuje, że w społeczeństwie naszym nie brak łajzów i ograniczonych łachudrów bez honoru gotowych do typowo komunistycznych pomówień, bo przecież cały okres reżymu socjalistyczno komunistycznego opierał się na pomówieniach, denuncjacji i oskarżaniu ludzi o nieprawdzie czyny, a kwiecień dał temu skrajnie jawny i niepodważalny przykład, a zatem każdy kto wykazuje temu aprobatę jest skończona ludzką świnią.

Tyle tytułem wstępu.
Na samym początku kwiecień rekomenduje swój przewodnik w, którym jakoby opisuje miejsca, których nigdzie w żadnych innych przewodnikach nie znajdziecie. To prawda bowiem te wszystkie miejsca nie sa w pełni zasługujące na uwagę, a gros z nich jest znana i jednak opisana czemu kwiecień kłamie. W dodatku w tym przewodniku nie ma żadnych ciekawych informacji o tychże miejscach poza wyssanymi z palca opowieściami i interpretacjami kwietnia co każdy znawca tematu powie oglądając jego bajdy na YT z tychże miejsc. No, ale chora psychika musi się dowartościować tymi kilkudziesięcioma zjebani pulsującymi mu te żałosne wystąpienia i zarekomendować przewodnik, który się tak na prawdę słabo sprzedaje. W dodatku zapowiada kolejny, eh jak widać po tym co ogólnie mówi-paple – w równym stopniu będzie pełny bzdur i opowieści dziwnej treści .Jednym słowem nikt inteligentny kto śledzi te brednie od samego początku nie wyrzuci w błoto ani złotówki na ten przewodnik.
Potem mamy znów kolejny festiwal książek, nie wiem jakiej wartości nie znam, ale może i warto je przeczytać. Niemniej w pewnym momencie kwiecień pokazuje w jednej z nich tekst opisujący jak Himmler był przekonany, że jest wcieleniem jakiegoś króla Lwa. Nie wnikam w schizy Himmlera bo jak wszyscy naziści i on je miał, ale śmieszne jest to, że o tym mówi kwiecień, który sam ma podobne upośledzenie twierdząc od dawna o otwarciu wrót i wieszcząc coraz to nowe apokalipsy o czym jeszcze dzisiaj w osobnym temacie pod tym będę pisał.  Śmieszne jest to, że schizofrenik wykazuje Himmlerowi jakąś schizofrenie, a sam wszystkie swoje proroctwa czerpie jakoby z wewnętrznego przekazu!
Widać teraz, że kwiecień w Himmlerze znalazł bratnia duszę skoro ciągle o nim tyle rozprawia posiłkując się starym stwierdzeniem, że jakoby wszystko co dzieje się w polityce na świecie to „plan Himmlera” Z resztą w 9 minucie mówi, że Himmler i jego mistyczny i okultystyczny trop jest dla kwietnia obsesją.
W 10 zaś minucie kwiecień opowiada, że był jakoby świadkiem jakiś obrzędów na jakimś zamku w, których uczestniczyli jacyś potomkowie nazistów z grupy Himmlera, która założył. Jacyś, jacyś i jacyś. Nic konkretnego brednia wyssana z palca. Nikt na żadnym zamku nie przeprowadzał żadnych obrzędów okultystycznych o jakim pieprzy to ścierwo. Pieprzy tak wyłącznie by wokół tematu Himmlera stworzyć dla matołów i tłumoków nimb paranormalno okultystyczny i tym samym usprawiedliwić 99% własnych bredni jakie w tym temacie wypowiada od lat.
M/w po 11 minucie UWAGA! kwiecień zaczyna twierdzić, że wielu ludzi z grup rekonstrukcyjnych uwierzyło, że są potomkami „Einsatzgruppen” Brednia i bzdura kolosalna-bez komentarza, mam tylko nadzieję, że ktoś kiedyś z tych grup, które kwiecień o to pomawia policzy się z nim, bo przecież takie stwierdzenie to nic innego jak oszczerstwo rzucone na wszystkich ze wszystkich grup rekonstrukcyjnych i próba zrobienia z tych fajnych ludzi parających się rekonstruowaniem historii wariatów.
W 12:20 kwiecień twierdzi, że zna osobiście Łotysza, który był w niemieckiej Einsatzgruppen i mordował ludzi w okolicach Bełżca i Białego Stoku, a który dożywa sędziwego wieku i ma się dobrze. Einsatzgruppen http://pl.wikipedia.org/wiki/Einsatzgruppen 
Faktem jest, że z niemiecką organizacją policyjną Einsatzgruppen współpracowali Litwini i Łotysze i dopuszczali się takich samych zbrodni no, ale czy ktoś może uwierzyć by jakiś Łotysz sobie żył będąc w Einsatzgruppen jak twierdzi kwiecień i w dodatku znał go osobiście? Skoro tak, skoro kwiecień wie, że to zbrodniarz to czemu nie złoży zawiadomienia w odpowiednim miejscu? Bo to jest kit wymyślony na potrzeby tej żałosnej audycji i by pochwalić się, że zna jakiegoś zbrodniarza. Nie wyobrażam sobie by mógł sobie ot tak żyć jakiś członek Einsatzgruppen i pobierać emeryturę. No nie wiem, może ja się nie znam…./
13:00 OTWARCIE WRÓT WIELKIE MISTERIUM, kwiecień mówi wyraźnie, że sam nie wie czym to jest, ale dosłownie zaraz w kilkanaście sekund później mówi, że to jest „PLAN”  jakiś plan gospodarczy, który miał pomóc ludziom typu Himmler i Borman w powrocie do władzy i odbudowanie IV Rzeszy !!! Czyli jednak wie co to jest. Według niego ma powstać kolejna Niemiecka potęga i dokończyć dzieła Himmlera i Bormana. Tylko jak dalej mówi kwiecień ów plan się spiermandolił i nie wyszło Niemcom tak jak chcieli bo zamiast odbudowy IV Rzeszy odbudowali i wyszkolili Islamistów z, którymi teraz mają oni sami problemy!
Ludzie specjalnie zaznaczam te zdania wykrzyknikiem by podkreślić absurdalność całej tej teorii. Faktem jest, że cała zachodnia polityka wobec krajów islamskich prowadzi do nasilenia się radykalizmu i fanatyzmu islamskiego, ale, żeby to było celowe działanie Niemców dążących do odbudowania IV Rzeszy to już absurd kolosalny.
M/w po 15 minucie kwiecień wali nam wykład o Israelu i nic nowego nie mówi. MY TO WSZYSTKO WIEMY daruniu Ameryki nie odkrywasz. Tylko kwiecień jesteś tępym zakutym łbem i nie rozumiesz skąd siły i środki Izraela na to wszystko, a my tutaj cię oświecać nie będziemy bo za dużo czasu by to zajęło.
W 16:20 kwiecień nagle oznajmia, że nie boi się wojny spowodowanej sytuacją na Ukrainie, ale tym co przyjdzie z krajów islamskich. A przecież jeszcze nie tak dawno gdy sytuacja na Ukrainie była napięta sam mówił, że warto szykować schron i bunkier i cała ta Ukraińska sytuacja wojenna była dla niego inspiracją do wieszczenia apokaliptycznych wizji i głoszenia nadchodzącego Misterium!
Teraz temu zaprzecza mówiąc, że większym zagrożeniem jest islamski wschód. No tak zawsze można się zaasekurować na wypadek wybuchu wojny w, którymś z tych miejsc. Gdy wojna na Ukrainie się rozleje to powie, a nie mówiłem? A gdy w krajach islamskich powie to samo.
16:45 WIELKIE OTWARCIE WRÓT to może być powstanie islamskie! Wreszcie kwiecień precyzyjnie oznajmia czym według niego jest to otwarcie. Czyli Himmler w 1939-1945 zaplanował zniszczenie Europy i świata zalewem fanatycznych islamistów.
17:25 iiiii uuuuuuu yyyyyy nagła zmiana tematu wracamy do Dolnego Śląska i Riese temat islamskiego otwarcia wrót wyczerpany. Za to mamy pomieszanie tekstów o kulcie Baffometa z okresem Bolka Świdnickiego /powinno być Bolko Świdnickiego/ tylko, którego bo było dwóch Bolko-ów Świdnickich wielki i mały. Mydło i powidło jeden wielki bełkot z pomieszaniem czasów kultów i nazw. OTO JEST WYKŁAD DOMOROSŁEGO PIJACZKA SKACZĄCEGO PO ŁEBKACH TEMATYCZNYCH. I tak przez kilka minut, aż kwiecień ociera się o reaktywację zakonu Krzyżackiego z, którego jakoby zna jakiegoś przywódcę duchowego z, którego emanuje niesamowita energia!!! Uuuuu kwiecień widzimy tutaj nieśmiałe insynuacje, że ów przewodnik duchowy reaktywowanego zakonu krzyżackiego może być ziemskim wcieleniem Bafometa!
19:30 mała zmiana tematu kwiecień się zaczyna rozwodzić nad posiadaniem energii twierdząc, że ją się, albo ma, albo nie ma, że jej nie można nabyć itd. Tylko trzeba się z nią urodzić. To kolejna przygrywka do tworzenia mitu o istnieniu wśród nas ludzi posiadających moc! Tak drodzy Państwo kwiecień zmierza do zapowiedzi, że szatan żyje na ziemi w jakimś jemu znanym wcieleniu. Idę o zakład, że niebawem dowiemy się, że ów szatan wcielony jest posłańcem Himmlera i, że na ziemi wiele się wydarzy w związku z jego wcieleniem.
Na marginesie nikt żadnej KURWA energii nie posiada, nie urodził się z nią i nie wypracował. Jedyne co można powiedzieć o ludziach zajmujących się parapsychologia lub różdżkarstwem to fakt, że są ludzie mający pewne predyspozycje dzięki, którym potrafią wypracować zdolności posługiwania się „intuicją” lub pewnego rodzaju sensytywnością pozwalającą odbierać na poziomie podprogowym informacje myślowe od innych osób, które to są przekazywane na nośniku fal mózgowych elektromagnetycznych co zostało naukowo udowodnione. Owe przekazy  bardzo słabe i niewyraźne wymagające ostrożnej interpretacji i powściągliwości w ich odczytywaniu, ale o tym wielu zapomina i nadinterpretuje je i stąd mamy taka ilość samozwańczych wieszczów, szaleńców i głosicieli jakichś prawd w czym ostatnio jak widzimy kwiecień chce brylować.
20:43 WIERZĘ W PRZEZNACZENIE! W TO CO JEST ZAPISANE!
Moi drodzu nie będę wam walił wykładu na ten temat bo przeznaczenie i to co jakoby gdzieś jest zapisane jest jedna wielką pieprzona zasrana durną bzdurą, tylko podam wam definicję z, która każdy sobie zrobi co zechce. Definicję tą opracowałem przed laty gdy sam osobiście zagłębiałem się w te paranormalno psychiczne bzdury:
WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE JEST WYNIKIEM ŚWIADOMYCH I PODŚWIADOMYCH DĄŻEŃ I ZAMIARÓW  DANEGO CZŁOWIEKA I LUDZI UCZESTNICZĄCYCH W DOWOLNYM WYDARZENIU BĘDĄC WYPADKOWĄ TYCH ZAMIARÓW I DĄŻEŃ W ZALEŻNOŚCI OD ICH DETERMINACJI REALIZACJI I DZIAŁANIA. Koniec i kropka.
M/w od 20 minuty mamy WYKŁAD O DZIWNYCH ZJAWISKACH w tym opowieść jakoby kwiecień rozmawiał na Rogowcu PRZY CMENTARZU z jakąś staruszką, która już nie żyje!!! Czyli kwiecień gadał z duchem! Ja nie mogę! Kwiecień no to powinieneś czym prędzej skontaktować się z Markiem Sękiem bo on też rozmawia z duchami o czym pisał na swym mrocznym forum. Skomentuję to tak, tak schizofrenicy w Internecie tworzą mity o duchach i diabłach wcielonych.
21:30 UFO NA WALIGÓRZE czyli kolejna opowieść o dziwnych zjawiskach, grze świateł na niebie, dziwnej mgle i dziwnych chmurach itp. bzdurach, bo przecież trzeba poszerzyć krąg odbiorców własnych bredni więc trza walnąć opowieść o kosmitach. Tylko jak dotąd poza kwietniem nikt nie potwierdza jakowychś obserwacji dziwnych zjawisk na Waligórze i okolicach, a podobno widziało to w sumie według tego łysego zjeba kilkadziesiąt już osób. Sam z racji swoich obserwacji wiem, że takie zjawiska mają faktycznie miejsce, ale w takich przypadkach są tylko wtedy wiarygodne gdy wielu świadków o tym mówi lub gdy dysponuje się na to jakimś materiałem filmowym lub zdjęciowym, a nie bełkotem łajdaka i pijaka. Kwiecień na uwiarygodnienie swej bajki z Rogowca jedynie obszernie opowiedział o obserwacjach ludzi w Tucznie, że były identyczne. Żałosne.
23:00 no wreszcie wiemy skąd kwiecień czerpał informacje o załamaniu pogody, które według niego sprowadzi na Ziemię rekordowe i przedwczesne mrozy. Otóż kwiecień mówi, że spotkał grupę idącą szlakiem Niemieckich stacji meteorologicznych i to oni mu powiedzieli o tym załamaniu pogody, które opisywał na swym blogu jako mroźną apokalipsę mającą nastąpić w sierpniu lub wrześniu. I wiecie co to jest bajka wymyślona tylko po to by się wytłumaczyć z ostatnich postów na jego blogu w, których pisał, że chce spędzić tę zimę w jakiejś jaskini i prosi o dostarczenie mu skór bydlęcych i baranich. O tym później napiszę i wrócę do tej kwestii.
23:50 Kwiecień zastanawia się skąd ktoś taki jak Haushoffer umiał przewidzieć pogodę na lata 2010-2024 i wiele innych rzeczy. Otóż kwiecień o tym nie wie co tak naprawdę wpływa na zmiany pogodowe na Ziemi bo gdyby wiedział domyślił by się, że PRAWDOPODOBNIE już od dawna istnieją ludzie mający powiem enigmatycznie wiedzę skądś o wpływie promieniowania kosmicznego na perlację chmur i ich powstawanie, a co za tym idzie na tworzenie się warstw uniemożliwiających docieranie promieni słonecznych do ziemi i tym samym powodowanie ochładzanie klimatu lub odwrotnie. Cały materiał pozwalający zrozumieć te procesy znajdziecie na moim forum gdzie duński naukowiec wykazał, że owe promieniowanie ma decydujący wpływ na zmiany klimatu: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=1009 Koniecznie przeczytaj co tam napisałem by zrozumieć jak zmienia się klimat. A przy okazji nadmienię, że według mnie nigdy żadnych kosmitów nie było, a tyko ludzie ich udający, udający bogów i bóstwa w celu manipulowania innymi i to ta wąska grupa ludzi od zarania dziejów dysponowała zaawansowanymi technologiami, których ślady mamy od czasów starożytności/budowle megalityczne wykonane przy jej użyciu/ których wiedza istnieje w dyspozycji elit tego świata i, która to wiedza przedostaje się po części do wiedzy ogółu. Stąd na przykład ktoś tam mógł poszczycić się wiedzą o zmianach klimatu o czym nieświadomie mówi kwiecień wpierając w nas/was jak w żyda chorobę, że owa wiedza wywodzi się z jakichś Tybetańskich zapisków gdy tymczasem może ja mieć w dyspozycji ktoś, ci których na co dzień widzimy w mediach. To tak na marginesie, a jak ktoś będzie miał wątpliwości odpowiem w komentarzach szerzej o tym wszystkim.
25:00 kwiecień pierdzielić zaczyna o kartach Tarota. Akurat tak się składa, że wiem o nich prawie wszystko bowiem swego czasu były one moim narzędziem pracy dzięki czemu poznałem, że świat paranormalnych złudzeń jest czystą fikcją i nie istnieje, ale to osobny temat. Kwiecień mówi, że po 1939 roku zniknęły z kart Tarota jakieś symbole. Pierdolenie o Chopinie powiem krótko bowiem są dziesiątki styli kart Tarota i te symbole są na wszystkich zawarte niemal tak samo, a jeśli nie widnieją to wyłącznie dla tego by ograniczyć epatację znaczeniową dla wróżącego i pobudzić jego wyobraźnię intuicyjną do ich wyobrażenia sobie. To tak w skrócie. W dziesiątkach najróżniejszych talii kart Tarota znajdujemy symbole odpowiadające ustalonemu kanonowi, które są niezbędne do określenia ich fizycznego i mentalnego znaczenia, ale też w nowszych taliach znajdujemy szereg nowych symboli, znaków itp. oznaczeń mających ubogacić ich znaczenie. Niemniej stary Canon symboliki Tarotowej obowiązuje od zawsze, a jego najbardziej wiernym odwzorowaniem na przykład jest Tarot Marsylski gdzie są wszystkie pierwotne symbole na każdej karcie.
Tak więc brednie w tym temacie jakie pierdzieli ten łysy pojeb są wyssane z palca i śmierdzą Tarotową teoria spiskową jakoby znów wracają jakieś symbole czasowo zapomniane. Brednia. Żadne Tarotowe symbole nigdy nie były zapomniane. Poza tym powiek kurwa wprost kwiecień okurwieńcu pierdolisz bzdury trzy po trzy i powinieneś na przykładzie chociażby z nazwy powiedzieć z jakich to talii zniknęły jakie symbole i jakie symbole jakoby teraz znów powracają na nowe talie kart. Pierdolenie łysego debila mijające się z rzeczywistością, a tylko zmierzające do tego by podtrzymać swoją chorą tezę o powracaniu jakichś symboli jako zwiastunie powrotu jakiś kultów czy misteriów.
26:30 kwiecień wali mowę o ludziach, którzy potrafią jakoby przewidywać wszystko. POWIEM KRÓTKO NIE MA TAKICH LUDZI NA ŚWIECIE BO:
WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE JEST WYNIKIEM ŚWIADOMYCH I PODŚWIADOMYCH DĄŻEŃ I ZAMIARÓW  DANEGO CZŁOWIEKA I LUDZI UCZESTNICZĄCYCH W DOWOLNYM WYDARZENIU BĘDĄC WYPADKOWĄ TYCH ZAMIARÓW I DĄŻEŃ W ZALEŻNOŚCI OD ICH DETERMINACJI REALIZACJI I DZIAŁANIA.
…. A to jest nieprzewidywalne. Jedyną rzeczą tłumaczącą przepowiednie nawiedzonych wróżbitów, którzy komuś coś wywróżyli sa dwie i tylko dwie rzeczy. Pierwsza to sugestia, że coś się stanie i wtedy człowiek podświadomie mimowolnie tworzy sytuację by tak się stało, a druga to podprogowy odczyt mglisty w dodatku jego podświadomych zamiarów i na tej podstawie wywnioskowanie jak dana sprawa się skończy. Do tego dochodzi sprytny wywiad pytaniowy i mamy względny obraz delikwenta, który pozwala w dość precyzyjny sposób postawić wyrocznię co mu się przydarzy. Co inteligentniejsi wróżbici/tacy jak ja kiedyś/potrafią jeszcze uwzględnić świadome i podświadome zamiary innych osób i wyprowadzić rachunek prawdopodobieństwa wydarzeniowego u danego klienta. To tak w wielkim skrócie. Dla tego wróżba nigdy nie jest wyrocznią bo człowiek jeśli świadomie postępuje skutecznie opiera się wszelkim przewidywaniom. Wszystko co powyższe również tyczy się całych mas społecznych i co ciekawsze jeśli napiszę, że kiedyś nasz prezydent zginie w wypadku lotniczym to kiedyś to się wydarzy za sprawą, albo sugestii, której ktoś uległ i doprowadził do takiego stanu rzeczy, albo za sprawą statystyki, która działa wolno, ale działa. Temat na dłuższą dyskusję jak co to chętnie odpowiem w komentarzach.
27:00 Ale na szczęście kwiecień się w końcu przyznaje w przypływie świadomości, że wszystko co chrzani na blogu czy w podobnych audycjach jest jego prywatnym odczuciem. Za chwilę mówi, że czyta kilka książek na raz i tu jesteśmy w domu. Otóż według niego czytanie wielu książek na raz daje możliwość zrozumienia podtekstów, a ja twierdzę, że przez to wszystko mu się pierdzieli w tym głupim łysym łbie i wychodzi to co wychodzi jak choćby dziś i poprzednio.
26:50 kwiecień zbliża się do końca swych wywodów i znów sugeruje, że ludzie z krajów islamskich uważają się za bogów tylko dzięki II wojnie światowej i działaniu USA, ale ni z gruchy ni z Pietruchy nagle coś zaczyna mówić o plemieniu z Amazonii, które niedawno zostało odkryte, które się izolowało i się nie dało jak się nie dało wyizolować krajów islamskich. A zaraz potem z plemienia z Amazonii dowiadujemy się że i na dalekiej północy odkryto plemię, które żyje pod lodem! Czyli w górach lodowych, w których ryją sobie domki :)
Bez komentarza.


I jeszcze kilka zaległości i dobrze, że opisuję je dopiero teraz bo wiemy już skąd kwiecień czerpie swe apokaliptyczne wizje o zimie stulecia…

Mróz


Myślę, że komentarz Archera w zupełności wystarczy. Dodam, że już wiemy skąd kwiecień czerpie „wiedzę” o zmianach klimatu czego od razu nie napisał Bi musiał wymyślić jakąś na to bajkę by go nie posądzano o kolejną schizę. Jak mówił w ostatniej audycji w 23 minucie kiedy to twierdzi, że ludzie idący szlakiem niemieckich stacji pogodowych powiedzieli mu o niebywałych nadchodzących zmianach, które jakoby wynikają z zapisków tych stacji. Brednia do entej potęgi i czysty wymysł.Wyobrażacie sobie kwietnia na legowisku ze skór odzianych w baranicę przytulającego czule swą kochankę sponsorkę? Ja tak :)
I tyle mego komentarza.Wielkie misterium w postaci zalewu islamistów trwa. Jak już wiemy z ostatniej audycji według kwietnia otwarcie wrót to nic innego jak zalew islamistów, którzy mają nas wyrżnąć, co do nogi i jest to jakoby plan Himmlera i nazistów. Faktem jest, że USA-żydowskie USA zaznaczam chce zrobić to samo co niegdyś żydzi w średniowiecznej Europie czyli rękami chrześcijan w imię walki z innowiercami i poganami posłać ich na kolejną wojnę krzyżową przeciw Arabom. Schemat działania ten sam. Wtedy chodziło niby o obronę ziemi świętej, a teraz o obronę Europy przed najazdem arabów. Pozwolono arabom wejść do Europy i rozpanoszyć się, ale tylko do tego stopnia by nie zagrażali za bardzo. Gdy zaczną zagrażać będzie pretekst by ich pozabijać i ruszyć na ostateczny z nimi bój na bliski wschód. Nie udało się tego zrobić podczas wojen krzyżowych, ale myślę, że teraz się uda o czym islamiści nie wiedzą-jeszcze. Przypomnę żydzi emigrujący z ziemi świętej-wygnani-osiedlali się na terenach całej Europy. Powoli na przestrzeni wieków zajmowali najwyższe stanowiska państwowe i kościelne. Po czym mówiąc w wielkim skrócie na bazie religii chrześcijańskiej, którą sami tworzyli ludom i narodom Europejskim organizowali tzw. wyprawy krzyżowe pod pretekstem walki z niewiernymi i obrony ziemi świętej, a chodziło o odbicie jej z rąk różnych nacji arabskich. Nie udało się, ale żydzi nie zaprzestali walki z arabami do dzisiaj. Ich jedyną szansą jest zrobić to samo co wtedy ino innymi środkami, że tak powiem. I to się im tym razem uda. Świat arabski nigdy jako tako nam nie zagrozi bo jeśli w ogóle można mówić i jakimkolwiek planie to gołym okiem widać, że żydostwo ma właśnie taki plan jak to powiedziałem w wielkim skrócie.
Tylko łysa pała nie zna historii i nie umie przewidzieć tak oczywistego żydowskiego manewru i powtórki z rozrywki.
Od siebie dodam, że może jakby żydom udał się ten zamiar to może po pierwsze wrócili by do siebie i dali nam spokój, a i może ludzie, którymi się do tej swojej wojny z arabami posługują przejrzą na oczy i skierują również przeciwko nim swój gniew-liczę na to ogromnie…/

prestissimoLIVE-tomasz sidor.

DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

17 komentarzy:

 1. Napisałem temu bydlakowi taki komentarz na Yt a on go chyba usunął bo go nie widze jak nie jestem zalogowany:  Ty chamie i ty masz czelność bez wstydu nadal występować po tym co zrobiłeś?!
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/08/karol-sawiak-i-tomasz-sidor-to.html?showComment=1408740949759#c8541137248808610115

  czy go widzicie czy go jednak usunął?
  Tak czy siak kwiecień to skończone skurwiałe bydle, skurwysyn, łajdak, łobuz, cham, i mógłbym tak wymieniac długo i co bym nie napisał to wszystko do niego pasuje.
  Jaką trzeba być powiem wprost szmatą by po takim czymś bezczelnie siadać przed kamerą i jakby nigdy nic pierdolić te swoje kocoboły. Słuchajcie większej szmaty od kwietnia nie ma w całym internecie. Na blogu wypisuje skurwysyństwa potem je kasuje, a potem robi audycję jakby sie nic nie stało.
  czy trzeba lepszego dowodu, że to menda i kurwa moralna pierwszej wody?
  Mam nadzieję, że wytoczona sprawa przez Karola i Tomasza pokaże wszystkim jakie to śmierdzące ścierwo ten kwieciń. To ludzka moralna padlina na wpół zeżarta robactwem i gnijąca. Kwiecień jest łobuzem internetowym i parszywym gównem.

  Wybaczcie te ostre słowa, ale za to wszystko co robi nie widzę innych dla tego śmiecia określeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te jego audycje to jak tu piszecie bełkot schizofrenika nie mającego większego pojęcia o sytuacji na świecie. On nie jest żadnym specem od sytuacji politycznej a to co pierdoli w tych audycjach to jest bardzo ogólnikowe. Mądrzejsze rzeczy ludzie piszą w komentarzach na internecie i są do tego serwisy gdzie ludzie wymieniają poglądy na o wiele wyższym poziomie niż ten jego bełkot. Zauważyłem też, że on się naczyta różnych rzeczy i potem nie mogąc ich spamiętać przeinacza fakty i nie jest w stanie wyciągnąć z tego wszystkiego głębszej refleksji. kwiecień to jak ktoś tu napisał wcześniej taki podwórkowy, a właściwie pod sklepowy mądrala, który bełkoce co mu ślina na język przyniesie. Po ostatnim łajdackim wyczynie trzeba mieć naprawdę tupet by pokazywać się publicznie. Gdybym znał adres tego pomawiacza rozlepił bym mu wokół domu obszerną informacje o tym i innych wybrykach z linkami do tego bloga i forum Tomka gdzie każdy mógłby poznać jego draństwo.
   Nie mam słów na niego. Kwiecień jest najgorszą mentą społeczną jaką widziałem.

   Usuń
 2. Oj Pinokio, Pinokio...
  Niezla ma koles szajbe.
  Co do jego apokaliptycznych wizji pogody to jak bylem w ubieglym roku w Riese w koncu czerwca to lal lodowaty deszcz a dzien po moim wyjezdzie w Gorach Sowich spadl snieg, to normalne naturalne zjawiska a nie chuj wi co.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=TswAOr2rDWo

  Max Golonko mówi jak jest, a ścisłe mówiąc mówi w jaki sposób amerykańska broń dostała się w ręce islamskich terrorystów, warto to wiedzieć by nie chrzanić głupot, że USA celowo dozbroiła islamskich ekstremistów.
  Nie zmienia to faktu, że tej amerykańskiej broni jest tam nie wiele i na długo im nie starczy. To oznacza, że wystarczy jej by wzajemnie się wytłuc, a gdy jej zabraknie USA i Europa zrobi z tym burdelem na bliskim wschodzie porządek. To, że w Europie jest kilka milionów muzułmanów dzięki liberalnej żydowskiej polityce imigracyjnej zaplanowanej na potrzeby wiadome nie jest dla Europy i Europejczyków takim wielkim problemem jakby się wydawało. Wystarczy jedna iskra by wszyscy muzułmanie i arabowie w całej Europie zostali potraktowani jak żydzi w czasie wojny.
  Według mnie jak to wcześniej pisałem w głównej notce to jest autentyczny plan, ale nie żaden Himmlerowski tylko żydowski, który zakłada wojnę ze światem arabskim rękami Europejczyków i Amerykanów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu Amerykanie wycofali się z Iraku? czemu powoli wycofują się z działań na bliskim wschodzie? Sprawa jest oczywista przygotowują wariant Japoński. Wystarczy jedna 50cio megatonowa bomba atomowa by zetrzeć z powierzchni ziemi cały ten kalifat i zaprowadzić porządek wśród arabów by byli grzeczni jak tresowane pieski. Do tego to wszystko zmierza.
   Dla czego swiat pozwala islamistom bestialsko mordowac swych braci i chrześcijan, białych i wszystkich, którzy nie chcą się podporządkować kalifatowi/ Odpowiedź banalnie prosta by świat zobaczył jakie to bestie, by nabrał do nich nienawiści i by późniejszy wariant Japoński został przez świat zaakceptowany. Wtedy Izrael wykorzysta swój potencjał i kwestia arabska zakończy się raz na zawsze.
   A tu coś na dobranoc. jak to zobaczycie to sami dojdziecie do wniosku, że wariant Japoński byłby całkowicie uzasadniony

   Usuń
  2. i jeszcze jedno potwierdzenie, że to żydostwo doprowadziło i chce doprowadzić do utraty tożsamości religijnej Europy w celu nastawienia jej przeciwko arabom. Za

   forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/►-swiatowa-islamizacja-►izraelski-rabin-islamizacja-europy-to-dobra-rzecz-►-zydzi-powinni-radowac-sie-faktem-iz-chrzescijanska-europa-traci-swoja-tozsamosc/

   Światowa islamizacja ►”Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz; ► Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …
   Opublikowano 10/08/2014 by emjot
   ► „Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz; – Baruch Efrati, kierownik jesziwy i rabin na okupowanym Zachodnim Brzegu, poproszony przez studenta o odniesienie się do rosnącej liczby muzułmanów w Europie stwierdził, iż „islamizacja Europy to dobra rzecz”. ► Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …

   ► Islamizacja Europy w toku: – George Soros – ateista, który sam przedstawia się jako “bóg”, “sumienie świata”, człowiek, który otwarcie wojuje z katolicyzmem, promując tzw. społeczeństwo otwarte, tym razem przeznaczył swoje środki na kampanię promującą islam.

   Jej pomysłodawcą jest Zrzeszenie przeciwko Islamofobii we Francji (CCIF), które najwyraźniej stawia sobie za cel przekształcenie Francji w kraj islamski”. ► Zob. Światowa islamizacja

   Usuń
  3. Presti, polecam przegrzebac wiadomosci z przed 2 lat, jak Zachod panicznie demonizowal Assada i otwarcie wspieral jihadystow. Przypomnija soebie Arabska Wiosne oraz otwarte wsparcie USA dla bojownikow z Libii ktorym pomagano dostaac sie do Syrii przez Irak.
   Poczytaj o dozbrajaniu "opozycji" w Syrii przez USA, UK i Francje, o udziale siel specjalnych tych panstw w szkoleniu "bojownikow".
   Pamietasz jaki byl kryzys gdy rosja wyslala sprzet Assadowi i umocnila garnizon w jedynej sroziemnomorskiej bazie rosyjskiej floty wlasnie na terenie Syrii?
   Do tego cala akcja wygladajaca na celowe dzialanie sluzb USA, tzw. Benmghazi cover up, gdzie przetransferowano w rece jihadystow 250tys sztuk broni wliczajac w to nowoczensny amertykanski sprzet, chwile pozniej mielismy kampanie jihasystow w Mauretanii a nastepnie ofensywe "opozycji" w Syrii.

   Niestety wyglada na to ze pod rzadami nieudacznego lewaka Obamy USA dozbroila wroga i to bezposrednio a nie posrednio przez iracka armie, na nasze nieszczescie to Europa jest blizej niz USA.

   Usuń
 4. W porównaniu z Wołoszańskim czy Adamem Sikorskim z było nie minęło Kwiecień gada językiem brukowego dorożkarza. Nie rozumiem ludzi, którym gadka Kwietnia przypada do gustu. Jest tyle pozytywnych przykładów na wysokim poziomie jak powinno się prowadzić programy i audycje by nie widzieć na jak niskim poziomie intelektualnym Kwiecień chce konkurować z nimi. Można powiedzieć, że tak jak muzyka disco polo jest dla ludzi o na najniższych wymogach słuchowych i bardzo płytkich emocjach tak mowa kwietnia jest tym samym co ten gatunek muzyki. Disco polo odwołuje się do najniższych odczuć emocjonalnych prostych ludzi, a Kwiecień gra na tych samych najniższych instynktach ludzi, którym do szczęścia potrzeba jarmarcznej sensacji. Kwiecień z tymi swoimi opowieściami o zmutowanych ludziach, małpach i wilkołakach gra dokładnie na tej samej nucie co dawni cyrkowi kuglarze wyprowadzający na scenę zdeformowanych ludzi i zwierzęta na łańcuchu ku uciesze gawiedzi. A co do treści merytorycznej jego audycji to żenada na tak samo niskim poziomie jak cała ta muzyka disco polo i igranie z genetycznymi mutantami na scenie w dawnych czasach. Jak widać pospólstwo się nie zmieniło. Wystarczy mu pokazać przysłowiowa małpę na sznurku by wzbudzić aplauz i emocje i Kwiecień właśnie to robi tym wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super komentarz z bloga kwietnia oddający poziom emocji i sensacji jakie wyzwala kwiecień w tych najprymitywniejszych odbiorcach:

   http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/audycja-xxxvi.html?showComment=1408972173720#c4192773712455821265
   Panie Darku otwarcie wrót to wyciągniecie z odchłani tych co tam zostali wtrąceni tysiące lat temu. Słyszał Pan o tartarze??? Oni zostaną ściągnieci na planete nie czuje Pan tego. Skąd się bierze dookoła całe zło i dlaczego ludzie skaczą sobie do gardeł??? "Oni" chcą ofiar i krwi...

   Usuń
  2. No co Ty. Ten jest lepszy !!!

   marbert01
   1 dzień temu

   Dziekuje za pozdrowienia I pozdrawiam rowniez Ciebie. Juz ogladam tam ktoras z kolei Twoja audycje..., I nie potrafie pojac jak Ty to pojmujesz I spisz z tym spokojnie, tym co tu mnie(Nam) przedstawiasz?!
   Ja nie moge dojsc do siebie przez kilka dni po Twoich wiadomosciach!!!
   To nie zart.
   Ja jestem tylko odbiorca tego co przekazujesz, ale Ty jako dawca..., czy NIE MASZ PROBLEMOW ZE SPANIEM...pozwol ze zapytam?
   Napedzasz straszna machine ponownie ....,zwana NIEMCY z konca 2WS!
   Otwieranie oczu ludziom nie kumatym..., ja to rozumie.
   Robienie ludziom nie kumatym wody z mozgu..., tego juz nie rozumiem?!
   Serdecznie, bo bede Cie dalej sluchal I ogladal..., no I wybacz mi szczerosc, marbert.


   Hahah ten to odpalił petarde. On nie moze " pojąć jak Ty to pojmujesz". Po adycjach nie może spać kilka dni jest w szoku. Taka wiedze DK mu przekazuje jejku. Pyta sie swojego guru jak moze spokojnie spac z ta wiedza.
   Nie wiem albo sobie koleś pompe robi z Kwietnia. Albo naprawde jest 100 razy bardziej pierdolnięty od nie go. Ja widze, ze na you tubie pod Kwietniowymi filmikami to coraz wieksze oszołomy pisza pochwalne komentarze. Niektórych to ja nie moge pojać i chodze w szoku pare dni jak mozna byc takim idiotą

   Usuń
  3. marbert01 dobrze napisał i zakpił ze zjebów kwietnia i niego samego, ale fakt, ze coraz więcej świrów wypowiada się na stronach kwietnia i dobrze o to chodziło!!!
   Przecież nam zależy by wśród tej zgrai pojebów ostrzec tych normalnych, którzy nie mieli czasu na weryfikację pierdołów kwietnia. Ci po zapoznaniu się z naszym blogiem i wizytówką kwietnia na pewno przejrzeli na oczy. Zaś te pojeby co maja taka samą skurwiałą naturę co kwiecień i psychikę upośledzonego schizofrenicznego mistyka i tak będą piać kwietniowi w komentarzach i dolewać własnego szamba do tego szabiarskiego ścieku jaki wylewa na wszystkich kwiecień i w swych wypowiedziach. Bo szambem jest nie tylko ordynarne pijackie łajdackie pomówienie, ale i bełkot zawarty odnośnie historii.

   Usuń
  4. Nie ma się co dziwić tym komentarzom. Ludzie maja wszelkie skrzywienia psychiczne. Najwięcej jest takich nawiedzonych zwolenników teorii spiskowych. Kwiecień sam pokazuje te skrzywienia co wpis na blogu nakręcając wszelkie psychiczne dewiacje u innych. Kwiecień wyczerpuje je wszystkie począwszy od dewiacyjnych telefonów do Tomasza przez tworzenie nieistniejących wydarzeń po plany przetrwania zimy w sztolni odziany w skóry baranie. To wszystko jak podsumować daje obraz autentycznego dewianta psychicznego i niezrównoważonego osobnika. Dla tego dla tylu dewiantów jest guru bo sam jest największym dewiantem w internecie. I to jest fakt.

   Usuń
 5. Kwiecień to stary discopolowiec, zamiast majteczki w kropeczki, kwiecień nawija o otwarciu brameczki. Hehehe.
  Kwiecień nie czytaj już tyle, bo zamęczysz tą jedną szarą komórkę co ci została. I na boga po co ci te skóry, przebierzesz sie w Janosika i bedześ latał z ciupaską po lesie? Czy może zbudujesz sobie namiot ze skóry jak Dżingis Khan, tron z kości niedźwiedzia, i będziesz WIELKIM WODZEM RIESE. Kwiecień podaj adres to ci wyśle plastikowy miecz i tarczę króla Artura, powieś sobie w namiocie WODZU.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako jedyny już mieszkam w lesie ......


  Nie ma tu żadnych poszukiwaczy weekendowych , nie spotykam tu notorycznych złodziei czyli sawiak czy sidor czy ludzi z pod znaku Oki , Lupo czy inni ... Pocztę do mnie kierować Soboń sztolnia nr 3 wielki kamień pod Dębem .
  Czy szydzę z debili do których zaliczam i tu macie pole do popisu , .....
  Trzy noce na Soboniu i nikogo . olewam doniesienia z netu , zapraszam owych sprzedawczyków , biorących szmal od niemców , Sprzedajne mendy olewające , ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZyd i Ukrainiec , nasze państwo , Polacy gdzie WY jestescie .....


  jest zimno, mokro , nie da się spać , koszmary meczą , .  jednak kogoś spotkałem , stary człowiek , który tak ja mieszka w lesie ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/jako-jedyny-juz-mieszkam-w-lesie.html#comment-form

   Zapomniałeś wstawić linka :)

   No to Kwiecień ześwirował już zupełnie.

   Usuń
 7. Pocztę to ja ci kurwa przyśle tak jak w dawnych czasach na strzale ,prosto w dupsko jak będziesz srał w krzaczorach ! znowu się najebał :-)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.